כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים

מה צופנים לנו הכוכבים - פני השמים
השבוע בין ;9.4-23.3.2015

פני השמים השבוע בין
9.4-23.3.2015


  שמש     במזל טלה. 
ירח        ינוע השבוע  בין מזל מזל שור עד מזל קשת.
מרקורי    במזל מזל דגים. ב-1.4 עובר למזל טלה.
וונוס       במזל  שור עד ה-11.4.
מאדים     במזל
טלה. עובר ב-1.4 למזל שור.

 יופיטר       במזל אריה במעלה ה-'12. ב-9.4 משתחרר מהנסיגה.

שבתאי      במזל קשת שבתאי בנסיגה -51'4 [עד ה-2.8.15]

  אוראנוס    במזל טלה במעלה ה-38'15 עד ה-38'16
       
נפטון   
        במזל דגים במעלה 16'8 עד 46'8.
פלוטו           במזל גדי בנסיגה 21'15 עד 29'15.מתחיל נסיגה ב-16.4.
  כירון          במזל דגים  בין  09'18 עד 09'19.

 ר. דרקון      במזל מאזניים בנסיגה בין - 29'10 עד 57'9.

 לילית    
   נעה בין  -15'12 במזל בתולה עד ה-20'13 במזל בתולה. 

                       9.4-23.3.15  
.

24.3.2015 שביל החלב ניצב מעל הרי Rainier בפארק הלאומי -מדינת וושינגטון. צילם:Jeff Berkes

השבוע :בין ה-9.4-23.3.2015


מה חדש אצלי בבלוג?

מזל טלה הורוסקופ לשנת 2016-2015

כוכב השבת שיאט- 29 מעלות במזל דגים- ועל ליקוי החמה !

כוכבי שבת פרק ב'

מגזינה- הורוסקופ חודשי פברואר- מרס 2015

כוכבי שבת פרק א'


על כוכבי שבת נוספים: במאמרים


הורוסקופ  קלנדרי לשנת 2015

יופיטר בנסיגה במזל אריה
.

שבתאי במזל קשת - שיעור בהתעוררות - איך הוא ישפיע עלינו.


שירותים אסטרולוגיים


תחזית אסטרולוגית כלכלית
-מרס  2015

 
ירח שחור- הטבלה מעודכנת עד אפריל  2016

 לתחזיות של המזלות.

רשימת המאמרים מסודרת ומעודכנת בדף הבית על פי נושאים מתחת לתכן העניינים.


יום שישי הקרוב, במרחק 2.8 מיליון מייל מכדור הארץ אסטרואיד בשם YB35-2014" בגודל של ק"מ אחד יחלוף ליד כדור הארץ- נאסא כמובן יוצאת עם הודעה שהיה והאסטרואיד הזה יסטה ויפגע בכדור הארץ ועם רשימת האסונות האפשריים. לא שזה לא קרה מעולם כי ב-1908 אסטרואיד בגודל של 50 ק"מ גרם לאסונות לא מעטים..תיקחו בחשבון שזה יום חג לנאסא א. מצדיק את כל התקציבים שהם יקבלו. ב. סוף סוף כל העולם בהקשבה מוחלטת להם והם יהיו במרכז החדשות.

השבוע- הדובה הגדולה - או בשמותיו האחרים: Ursa Major), the Big Dipper]

וזה הסימן שהאביב בפתח,  שכן את הדובה הגדולה הממוקמת  בחלק הצפוני של השמים וניתן לראות בשעות הערב באביב ובקיץ. שמות כוכבי הדובה[העגלה] הגדולה  הם מלמעלה שמאל- דובהה, מראק, פקדא (פח'ד'), מגרז, אליות, מיזר ואלקאיד. כוכב הצפון פולאריס ממוקם מעל בהמשך העליון בין מראק לדובהה.


סיכום השפעת הכוכבים השבוע :9.4-23.3.15


*מרס[מאדים]  במזל טלה -היבט נמרץ ותוקפני לכל לדבר יימשך עד ה-31.3. תחת השפעתו הכל מתרחש במהירות ואגרסיה. מה-15.3 ועד סוף החודש מרס בטלה ללא היבטים  והוא מבטא חוסר רסן ואגרסיה. במקביל  יופיטר במזל אריה מתקיים היבט של משבר[150] לפלוטו ומצביע על שילוב של משבר כלכלי וביטחוני וקשיי התחלות חדשות[קשור בוודאי לבחירות ולקושי להקים קואליציה].
*במהלך מרץ-אפריל- פלוטו ואוראנוס מגיעים להיבט מדויק של 90 מעלות[ברמת הדקות] בתקופה זו [ב-17.3 נקודת השיא]ותחת השפעה זו אנחנו הולכים לדרמות משמעותיות בארץ ובעולם עם סכנות של אירועי טבע טראומטיים במיוחד, זעזועים פוליטיים עם סכנות ביטחוניות ושפל ב
כלכלה בארץ ובעולם.
*ב-1.4 מאדים עובר למזל שור והוא לא הולך לעשות לנו חיים קלים.
*ב-1.4 מרקורי עובר למזל טלה ויש לו הרבה מאוד מה להגיד בזמן קצר של שבועיים.
*ב- 4.4 - *ליקוי ירח מלא[נקרא Blood Moon]צפוי להתרחש ב-4.4 בין השעה 09.03 ומסתיים ב-13.44.
[פרטים על הליקוי מתחת]

 
 
  מה-21.3 השמש בטלה -מבשרת את התעוררות הטבע ואת האביב.
השמש בטלה היא שמש מראסיאלית[מושפעת מכוכב מרס] המעירה את הטבע ולכן נוטים להגיד "הטבע פורץ באביב",  הפירות מבשילים[מהמילה בישול] אפריל הוא מלשון הלטינית אפריר - להפתח, כלומר הטבע נפתח מתרדמת החורף ואכן מרס כוכב המסמל התחלות, פתיחות, מיזמים, ראשוניות, חלוציות..
השמש עם תחילתה במזל טלה יוצרת היבט חיובי עם שבתאי בקשת ומסמלת בהיבט זה התייצבות הסערה והמצבים הבלתי יציבים .
השמש בין ה:3.4-27.3 השמש בהיבט חיובי ליופיטר באריה מבשר התחלות חדשות אופטימיות, נתינת הבטחות.
ליקוי ירח מלא ב-4.4 מהשעה 09.03 עד השעה 13.44 ישלים את הליקוי.
הליקוי ייראה באיזורי הצבעאדום-כחול באופן מלא-
צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה וחלק מאוסטרליה. בצבעים כחול-סגול- תהיה ראות של 75% מהליקוי באפריקה ומרכז אמריקה והחלק הלבן לא יראה את הליקוי.  וישראל ממוקמת בחלק הלבן כפי שאתם נוכחים לראות.

ברם השפעתו של ליקוי זה Blood Moon כן חזקה גם על מדינת ישראל למרות שהיא לא תיראה במחוזותינו. היא יוצרת צמידות מדויקת במפת מדינת ישראל עם נפטון בבית 12 וראש הדרקון הממוקם ב-10 מעלות במזל מאזניים- זהו הבית העוסק באויבי מדינת ישראל ועם איום ביטחוני שעלול לתת את אותותיו כבר עד ה-9.4 ולהשפיע[טווח של חודשים]  גם על סכנות הולכות וגוברות בחודשים הקרובים,  בואך הקיץ.  בעשרה ימים הראשונים של אפריל השמש תהיה בצמידות עם מרקורי במזל טלה ובהיבטים דרמטיים עם אוראנוס ופלוטו ושוב תיתכן סכנת התפרצות אירועים ביטחוניים ומי שיעצים את הדרמה יופיטר שיוצא מהנסיגה שלו במזל אריה וב-9.4 מתחיל את התיישרותו ואת עוצמתו אנחנו זוכרים ביולי 2014 כשהוא נכנס למזל אריה ומלחמת צוק איתן פרצה.

השמש בין ה-9-4.4. נצמדת למרקורי ואורנוס בטלה ו-מרובע קרדינלי עם פלוטו בגדי- היבט של סכנת אירוע  המסכן חיי אדם.

מזל טלה - הורוסקופ לשנת 2016-2015
 
מרקורי מה-29.3 יוצר היבט חיובי עם שבתאי בקשת וזהו היבט של "התחלת עבודה" - התחלת סדר.


 
  ב-17.3 וונוס מגיעה למזל שור מקומה הטבעי[וונוס שליטת מזל שור] ווונוס תשהה במזל שור עד ה-11.4.2015 - וונוס מרגישה בנוח במזל זה והגעתה מסמלת חתירה לביטחון כלכלי ולתחושת יציבות.כשבין ה-22-20.3 היא יוצרת היבט משבר בינה לשבתאי בקשת - זהו משבר הקשור בשילטון וייתכן בקשיים ליצרת קואליציה או בעיות בירוקרטיות, מינהליות המקשות לפתור את הבעיות. ייתכן ותהיה התנגדות קשה להחלטות שיתרחשו בימים אלה. נושאים משפטיים, ליגאליים עלולים להיות במבוי סתום ואולי מסובכים. בכל מקרה.
בין ה-25-23.3 היבט יפה במיוחד בין וונוס בשור לנפטון בדגים- טוב למערכות יחסים, זוגיות שותפויות, ימים שנותךנים תקווה, אמונה וחזון חיובי. גם בכספים זה עשוי להשפיע במיוחד בתחומי כימיקלים, נוזלים, גזים, דלקים.
בין ה-30-25.3 וונוס בשור יוצר היבט חיובי לפלוטו בגדי - יימצאו הפיתרונות לקשיים ולסיבוכים, התחלת עבודה, טוב לחתימות על חוזים ותחושת אופטימיות לקראת התחלות טובות פיננסית כלכלית והיבט טוב להתחלות של יחסים רומנטיים או הסכמות לגבי עתיד הקשרים בשותפויות מכל סוג.

.

ב-13.3 מרקורי מגיע למזל דגים- מיקום בעייתי מאוד למרקורי.  מרקורי השואף לתקשר , להתבטא, להביע את עצמו מנטלית, דעתנית, מרגיש סגור, מוגבל במיוחד במזל דגים[המזל השולט בתת מודע] , הוא נוטה להתכנס בהשפעת מזל דגים. זהו ביטוי של בילבול ומלמכוליה. מרקורי בדגים משחרר "סיפורים" של שערוריות, אי נעימויות, אי סדרים, מעשי מרמה, נוכלות, דיסאינפורמציה מכוונת, שקרים והעמדות פנים. מכל אלה יהיה לנו בשפע בפרט שעם כניסתו של מרקורי הוא יוצר היבט מרובע קשה עם כוכב שבתאי [המתחיל נסיגה בדיוק ב-13.3] במזל קשת המצביע על בעיות במקומות עבודה, השבתת תחבורה ציבורית, מחאת עובדים ההופכת למתוסכלת וכדאי לאלה המצויים במו"מ תחת השפעה זו להיות עירנים שלא יתעתעו בהם ויובילו אותם בכחש ובגלל ערב הבחירות המככב באוויר כדאי לשים לב לניסיונות העלולים להתגלות כרבים המנסים "לגנוב" את הבחירות בדרכים נכלוליות דרך רישומים כוזבים, כפולים, והתנהלות בלתי תקינה...
בין ה-23-21.3 מרקורי בדגים -בהיבט הרמוני לפלוטו בגדי - חוזים הסכמים חדשים, חיבורי כוחות ובשורות חדשות, התחלות חדשות, מסרים חדשים. במקביל וונוס בשור בהיבט חיובי לפלוטו בגדי-[במיוחד בין ה-30-24.3] התחלות כלכליות, תקווה כלכלית, טוב להתחלה עיסקית אך גם ביחסים רומנטיים
היבט טוב לעליה רגשית, התאהבויות והחלטות למיסוד הקשר.
ב-1.4 - מרקורי עובר למזל טלה וב-14.4 מסיים את מהלכו במזל טלה - מרקורי יהיה מהיר,  חריף ומחאתי במזל טלה במיוחד במפגשו עם אוראנוס ויחסיו עם פלוטו מה-4.4 מייצר תגובות קשות מהירות וסכנות על הכבישים - היו זהירים בנסיעות בשבוע בין ה: 9-4.4 רף התאונות גדל במיוחד. אך גם סכנות ביטחוניות יעלו תוך כדי צמידות לשמש ולכוכב אוראנוס ו-90 מעלות לפלוטו בגדי- מרובע קרדינלי מעורר סף עצבנות גבוה ותגובות לעיתים מהירות ואימפולסיביות מדי העלולות לסבך.

  מאדים ב-מזל טלה - הבית הטבעי של מאדים כשהוא מגיע למזל טלה הוא מסמל איתחול כמו  Reboot במחשב- הרס ומחיקה על מנת לבנות מחדש.
מאדים הוא שליטו של מזל טלה. זהו מקומו הטבעי והוא מרגיש לגמרי בבית במזל טלה. הוא יכול לבטא את צרכיו העמוקים בספונטניות, ראשוניות, יוזמתיות, אגרסיה, לוחמנות, אימפולסיביות, לפקס על מטרה, לרצות, להשיג, לכבוש, ולהמשיך הלאה. זו אנרגיה סוחפת,  מהירה הכל "נדרס בקלות" תוך כדי המהלך. והוא נוטה להשפיע  חזק מאוד על נטייה גוברת לתאונות דרכים קשות בגלל חוסר זהירות, אלימות קשה, אין חששות מכלום ומרס בטלה,  מספק לעומתיות, חיפוש צדק ולחימה המצדיקה את המטרה.  באווירתו,  הלוחמנות פורחת ואנשים ששים אלי קרב.
מרס בטלה מה-16.3 עד ה-31.3 נטול יחסים - מעורר תוקפנות, שש אלי קרב, לא מוותר, נלחם בלי להשאיר שבויים בשטח, אלימות אגרסיה, נטייה לשריפות, הצתות,אירועים צבאיים המתפתחים ספונטנית ומתלקחים במהירות ומסתיימים במהירות.
ב-1.4 מרס עובר למזל שור - מיקום בעייתי במיוחד. מרס לא ידידותי במזל שור והוא מעצים ומגביר את העיקשות, ההתחפרות וחוסר היכולת להסתגל למצבים חדשים. במזל שור הוא נוגע ישירות במדינת ישראל[בת מזל שור] בביטחונה ובנושאים כלכליים בארץ ובעולם. עוד יסופר על השפעתו בהמשך. משעמם לא יהיה.

לסקרנים:
לאלה מכם שלא מסתפקים, לסבלניים שביניכם יש פרטים ופרשנויות מתחת לכל פלנטה. למעשה, אני מעדכנת חומרים כמעט כל יום.
          
          

השבוע- אורות הזוהר הצפוני בחצר בכפר Vallentun  שלושים ק"מ צפונית לשטוקהולם.צילם: P-M Hedén

היבטים ומהלכים של הכוכבים
בימים: בין ה-4.4.3-21.3.2015


.1שמש במזל טלה
2. ליקוי ירח ב-4.4.15

3.
מרקורי  במזל דגים ב-13.3עד 31.3
4. וונוס -  במזל שור.
6. נפטון  במעלה 10'6 במזל דגים .

7.מרס- במזל טלה עד ה-31.3.ב-1.4 מרס[מאדים] עובר למזל שור.
8..יופיטר באריה-בנסיגה-  נסיגה של 4 חודשים.

9.שבתאי. במזל קשת- איך הוא משפיע עלינו.- בנסיגה
10 פלוטו במרובע מדויק עם אורנוס עד 15.4.15

11. כירון   במעלה 30'16 במזל דגים.
12.אוראנוס
בהיבט מרובע[90] עם פלוטו .עד אפריל 2015


מצב הכוכבים וטיב השפעתם במהלך חודש מרס.

[מומלץ לעקוב.  אני מעדכנת במהלך כל השבוע.]
    

 
הורוסקופ טלה לשנת 2016-2015

    
השמש מגיעה למזל טלה


ב-21.3 השמש מגיעה למזל טלה - מבשרת את האביב ואתה ההתחלות החדשות.
השמש בטלה -מבשרת את התעוררות הטבע ואת האביב.
השמש בטלה היא שמש מראסיאלית[מושפעת מכוכב מרס]  המעירה את הטבע ולכן נוטים להגיד "הטבע פורץ באביב",הפירות מבשילים[מהמילה בישול] אפריל הוא מלשון הלטינית אפריר - להפתח, כלומר הטבע נפתח מתרדמת החורף ואכן מרס כוכב המסמל התחלות, פתיחות, מיזמים, ראשוניות, חלוציות.
אביב היא אחת מארבע עונות השנה ומציינת את המעבר בין החורף לקיץ, לכן נקראת עונת מעבר. לפי ההגדרה האסטרונומית, האביב מתחיל בימי השוויון שבהם אורך היום שווה לאורך הלילה ונגמר בימי ההיפוך שבהם היום הוא הארוך ביותר בשנה והלילה הוא הקצר ביותר בשנה. בחצי הכדור הצפוני האביב מתחיל ב-20 במרץ‏[1] ונגמר ב-21 ביוני. בחצי הכדור הדרומי האביב מתחיל ב-21 בספטמבר ונגמר ב-21 בדצמבר.

 
האביב משנת 1478- ציור של בוטיצ'לי [האחראי גם לציור :לידתה של ונוס] הסברה שהוא נולד במזל שור.
השמש בטלה מבשרת התחלות, ראשוניות, חלוציות וצורך להתחיל תהליכים, ליצור התחלות ולהניח לנושאים ישנים בצד. השמש בטלה הפעם באה לביקור ובין ה-25-21.3 יוצרת היבט חיובי לשבתאי בקשת מה שמבטיח כניסה למסגרת, בניית מסגרת עבודה, התחלת קביעות חדשה, כמיהה להתייצבות, וגעגועים לשגרה חיובית. וונוס בשר מסיעת לה הפעם עד ה-30.3 כשוונוס יוצרת היבט חיובי לפלוטו. ברם, בין ה-28-26.3 וונוס בהיבט מרובע פיקס של 90 מעלות ליופיטר באריה- היבט רע מאוד, של החמצה, אובדן ולא טוב לנושאים כספיים. בני מזל שור, מאזניים ואריה עלולים לסבול במיוחד. היבט המרמז על "תקלות"  לא פשוטות ואף סכנות המתקשרות לשילטון ולממשלה.
השמש בטלה בסוף החודש מקבלת תאוצה והופכת למסוכנת בעזרת היצמדות לאוראנוס והמרובע השלם עם פלוטו שיגיעו לשיא בין ה-8.4-4.4.15- שבוע מסוכן במיוחד בכבישים אך גם סכנת אירועים ביטחוניים עלולה להגיע בפרץ "ספונטני".

 
ב-13.3.15 מרקורי מגיע לביקור במזל דגים - מיקום בעייתי. מרקורי השואף לתקשר , להתבטא, להביע את עצמו מנטלית, דעתנית, מרגיש סגור, מוגבל במזל דגים. זה ביטוי של בילבול ומלמכולייה. מרקורי בדגים משחרר סיפורים של שערוריות, אי נעימויות, אי סדרים, מעשי מרמה, שקרים והעמדות פנים. מכל אלה יהיה לנו בשפע בפרט שעם כניסתו הוא מרקורי יוצר היבט מרובע קשה עם שבתאי בקשת המצביע על בעיות במקומות עבודה, מגפת שפעת ועלייה גבוהה של זיהום אוויר. בתי חולים תחת היבט זה עלולים לקרוס מעומס אך גם מקומות עבודה ישבתו, ימחו וימרדו.
מרקורי בדגים בין ה-21.3 ועד ה-23.3 בהיבט הרמוני לפלוטו בגדי - טוב לחתום על הסכמים, חוזים,  מבשר בשורות חדשות, התחלות חדשות- טוב להתחלת עבודה, להתחלת פרויקט, לרכישות, להסכמים ומטיב פיננסית כי מניע את הכל קדימה.
מרקורי מה-24.3 נטול יחסים עד ה-29.3 - היבט בעייתי ולא מבטיח התנהלות תקינה ומסודרת, בעיות תקשורת, מסרים מבולבלים וגם תוקפניים בגלל מרס נטול היחסים שיתן טון ואווירה אגרסיבית יותר, יחד עם השמש בטלה הנטייה להיות תוקפניים תגבר.
מרקורי ב-1.4 עובר למזל טלה וישהה  עד ה-14.4- מהיר, חריף, מחאתי, יוזם, אגרסיבי, "לא משאיר שבויים בשטח", משכנע, אורטורי, דואג לזכויות הצדק, וכחן ותמיד צודק. כשהוא מגיע הפעם למזל טלה הוא נפגש כבר ב-4.4 בזמן ליקוי הירח עם השמש ומתקרב לאוראנוס [צמידות מושלמת בין ה-9-8.4] ויוצר מרובע של 90 מעלות לפלוטו- מסוכן לתאונות דרכים קשות אך גם היבטיו מצביעים על עלייה אינטנסיבית יותכר בתחום האירועים הביטחוניים - מומלץ להיזהר ולא ליטול סיכונים גדולים בשבוע הזה של פסח כי הסכנות אורבות והן מוחשיות.

ה
יכן המרקורי ממוקם במפה שלכם  ומה הוא אומר עליכם - פה תמצאו ותגלו.

ב-17.3 וונוס מגיעה לביקור במזל שור ותשהה שם עד ה-11.4.15 - זהו מיקום טבעי שלה וונוס שליטת מזל שור ומרגישה כמו בבית במזל שור. וונוס בשור היא חומרית, עסוקה בביטחון הכלכלי וביציבות הרגשית. זקוקה לסממנים של ביטחון פיננסי המבטיח את העתיד ואת השקט הנפשי וביחסים היא מצפה ליציבות, קביעות וסדר יום ברור ומתוכנן. הפעם וונוס מגיעה לביקור ותתמודד עם היבטים לא יציבים בהכרח.
ביום הבחירות יש לה תפקיד כשהיא מגיעה למזל שור ומסמלת את האמירה הכללית של רצון לעיסוק ביוקר המחיה, בביטחונם הכלכלי של האנשים ובצורך בחיים שפויים ונורמלים מבחינה פיננסית, שכר, בנקים ונושאים שיצאו מהפרופורציה מבחינה כלכלית ומבקשים להגיע למיקום יציב. וונוס נאבקת עם כניסתה עם היבט בעייתי עם שבתאי בקשת. ראו בבשורות הבאות. 

וונוס בשור מה-23-22.3 - בהיבט הרמוני לנפטון בדגים - מעולה להתאהבויות, למערכות יחסים אינטימיות ויצירת קרבה בקשרים.חידוש יחסים רומנטיים מהעבר.
וונוס בשור בין ה-28-27.3 בהיבט דיסהרמוני עם יופיטר - להימנע מסיכונים כספיים, היבט של אובדן פיננסי אך עלול גם לדבר על מותו של אדם ידוע. ביחסים זהו היבט המעניק תחושת החמצה ברורה,
וונוס בשור בין ה: 31.3-29.3 בהיבט הרמוני עם פלוטו בגדי - טוב מאוד רומנטית, להיכרויות,  להתחלות יחסים, לשדרג קשרים, שותפויות פיננסיות והצלחות פיננסיות.


וונוס שלכם ומה היא אומרת עליכם - פה תמצאו ותגלו.


מרס- צילם :Anthony Wesley. צולם באוסטרליה ב-6.3.14

   מאדים ב-20.2 מגיע למזל טלה וישהה שם עד ה-31.3- הבית הטבעי של מאדים.
מאדים הוא שליטו של מזל טלה. זהו מקומו הטבעי והוא מרגיש לגמרי בבית במזל טלה. מרס בטלה מסמל את ספרטה, את המלחמה, המאבק ללא חת להשיג מטרות, את האגרסיה וכל מחיר כדי להגיע למטרה. הוא יוזם, יוצר שינויים והופך כל רגב כדי להגיע ולהשיג את מטרותיו. מסמל את הנשק, את ההישג, היוזמה, המיזם ואת רמת השאפתנות הכי גבוהה.
מרס יכול לבטא את צרכיו העמוקים בספונטניות, ראשוניות, יוזמתיות, אימפולסיביות, לפקס על מטרה, לרצות, להשיג, לכבוש, ולהמשיך הלאה. זו אנרגיה סוחפת, מהירה הכל "נדרס בקלות" תוך כדי המהלך. מרס נוטה להשפיע חזק מאוד על נטייה גוברת לתאונות דרכים קשות בגלל חוסר זהירות, אלימות קשה, אין חששות מכלום ומרס בטלה, מספק לעומתיות, חיפוש צדק ולחימה המצדיקה את המטרה. באווירתו, הלוחמנות פורחת ואנשים ששים אלי קרב. צמידותו השנה לכוכב וונוס מה-20.2 במזל טלה ומפגשו הסופי של מרס עם אוראנוס בימים בין ה-12-10.3 מאיים מאוד, בפרט שהוא גם יוצר מרובע קרדינלי עם כוכב פלוטו במזל גדי. היבט המצביע על מתקפה מפתיעה משולחת רסן ומאיימת,  על אופציה לפעולה מבצעית כנגד אירועים שקורים בעצם במפגש של וונוס עם אוראנוס ויוצרת 90 מעלות עם פלוטו היבט המצביע על אובדן חיי אדם.

מה-16.3 -31.3 ועד סיום מהלכו של מרס בטלה הוא נטול יחסים והיבטים -
מרס נטול היבטים בטלה כפי שכבר למדנו הוא מתבטא בשיא התוקפנות ואחראי על יצירת הסכנות של מגה תאונות אלימות וסכנות ביטחוניות. ועל כך תתווסף עוצמה דרמטית נוספת עם כניסת השמש ב-20.3 למזל טלה - ליקוי חמה- שהוא מרמז על שיאים של אירועי טבע קשים[רעידות אדמה, התפרצויות הר געש, שריפות גדולות, שטפונות אלימים ומגה תאונות] אך חוסר ההיבטים של מרס במזל טלה במיוחד מייצר שיחרור נטול רסן של אירועים ותגובות קשות כנגד עד סוף החודש.


אם
המרס שלכם במזל טלה  ברגע הלידה מה הוא אומר עליכם.

לידיעת החוקרים והסקרנים לגלות מי הם:

בדף הבית
- תרדו למטה ומתחת לכותרת:  איך הפלנטות משפיעות עלינו?  תמצאו את כוכב מרס בכל המזלות.
בתוך כל כתבה על מרס תוכלו לגלות איפה מרס שלכם ממוקם ומה הוא אומר עליכם?


יופיטר צולם על ידי החללית קסיני.
יופיטר ביולי 2014 מגיע לביקור במזל אריה.
המלחמות השנה:
יופיטר בבואו לכל מזל הוא נוטה להרחיב את תכונות המזל.[בעבר נטו לייחס לו עושר והיבטים טובים בלבד] הוא מעצים ומגדיל לטוב ולרע. כשיופיטר מבקר כל 12 שנה במזל הוא מרחיב ומעצים[מהמילה התפשטות] את כל ענייני המזל. ביקורו במזל אריה[מזל האגו-שליטה] הוא יעצים את הדרמה, ענייני שילטון, מלחמות של כיבוש ושליטה ואת הצורך באהבה ובסטטוס של יוקרה. התחברותו לשמש באריה תגרום לתחושת ביטחון עצמי[לעיתים עודף ביטחון] מגלומניה והיבריס כשבמקביל ההיבטים כל כך דרמטיים[עם מרס בעקרב ויחסי וונוס, מרקורי ופלוטו] כך שמישהו עלול להיכנס "למלחמה" שהיא הרבה יותר מסובכת וגדולה מכפי שהיא נראית. בעקרב בהתחלה, היבט שילך ויחזור עד אוגוסט 2015 [בין אפריל ליולי 2015 נזכה להיבטים טובים יותר של יופיטר].


י
ופיטר מתחיל נסיגה ב-8.12 למשך 4 חודשים עד ה-9.4.2015. - נסיגת יופיטר היא פסק זמן חשוב לעצור את הסוסים מדהירתם ולבדוק לאן שועטים. העצירה אינה מתרחשת מיידית ויש לה 4 חודשים ארוכים לעצור תהליכים והתרחשויות כדי לבדוק אותם מחדש. יופיטר זו הפלנטה בעלת הקרינה האלקטרומגנטית העזה יותר שיש במערכת השמש כל מהלך שלה עוצמתי לטוב ולרע. והחלטות לטובת התחלות חדשות תחת נסיגת יופיטר פחות מומלצות.
יופיטר בנסיגה במזל אריה - כתבה מורחבת.איך הוא משפיע וישפיע על העולם עלינו ועל המזלות בכתבה:


יופיטר ישהה במזל אריה  בין ה-11.8.2015-17.7.2014

 

תפקידו של יופיטר כפלנטה והשפעתו במפה.

 

אילוסטרציה של יופיטר והירחים מסביבו.
יופיטר וירחיו. ליופיטר יש 63 ירחים מוצהרים. מהגדולים ביותר הם :
Io, Europa, Ganymede, Callisto.- מהעליון לתחתון.עידכון: תחזית כלכלית לחודש מרץ 2015


הפלנטות הכבדות - איך הן פועלות?

שבתאי  וטבעותיו.
 ב-21.7-  שבתאי בעקרב איך הוא משפיע על המזלות ועל העולם.


על שבתאי בכלל ותפקידו כפלנטה והשפעתו במפה שלנו.

במהלך כל השנה הזאת שבתאי יבצע תהליכים הקשורים בשילטון, מנהיגות[שבתאי מול השמש] ונושאים כלכליים.


דצמבר- שבתאי מגיע לביקור ב-24.12 למזל קשת.
שבתאי יוצר מרובע משתנה עם הכוכבים בינואר בדגים[מרס וונוס] והשמש בחודש בפברואר עם מעברה למזל דגים ב-19.2 ועם מרקורי בדגים ב-13.3. שבתאי לא יחוס בהיבטים אלה כי היבטים אלה מייצרים משבר כדי לתקן בעיה.


שבתאי במזל קשת - שיעור בהתעוררות - איך הוא ישפיע עלינו.


אוראנוס וירחיו.

13.3.1986 קלוז אפ ראשון של אורנוס ב- בעזרת וויאג'ר 2


אוראנוס במזל טלה בשנת 2014 ועד שנת 2017 ימשיך ליצור היבט של 90 מעלות לפלוטו- היבט אבולוציוני המחולל את הטלטלות, זעזועים, אסונות מזג אוויר. אורראנוס עובר לנסיגה ב-20.7 סביב ימים אלה יש לצפות לזעזועים וטלטלות מכל הסוגים- בטבע אך גם במערכות יחסים במיקרו ובמאקרו.

אוראנוס אחראי על הזעזועים, טלטלות וחוסר יציבות המגיחה בהפתעה מוחלטת[לטוב ולרע] אך זו פלנטה חברתית מאוד המחוללת שינויים אבולוציוניים מבחינה חברתית ואנושית. אפשר לקרוא על כך
פה.


אוראנוס בהיבט של 90 מעלות לפלוטו בין דצמבר 2014 - עד אפריל 2015
5 חודשים תהיה  השפעת  90 מעלות של אורנוס עם פלוטו- במיוחד כשוונוס , מרקורי והשמש בגדי יהיו בהיבט של 90 מעלות לאוראנוס. -
היבט מסוכן של הפסדים כספיים או סכנת קריסה של שווקים אך כשהשמש בהיבט של צמידות לפלוטו ו-90 מעלות לאוראנוס זו כבר סכנה של  מלחמה ומצב בטחוני לא טוב, סכנות המתפתחות מאירועי טבע דרמטיים-טייפון, ציקלון, הרי געש, שטפונות, רעידות אדמה, שריפות יער, סערות קשות, רוחות עזות.


נפטון.

 

 נפטון שליט מזל דגים ממוקם במזל דגים עד ינואר 2025

נפטון בדצמבר 2014 וכמעט בכל מהלך שנת  2015  ממוקם בהיבט של 90 מעלות [ריבוע] לשבתאי למזל קשת -  היבט של תסכולים בין פלנטה [שבתאי] המייצגת במזל קשת את העולם, מדינות חוץ, פני הגלובוס והתעוררות להבין שחייבים לארגן אותו מחדש[יקח 3 שנים לעבוד על הנושא] מול נפטון הפלנטה השליטה על התת מודע, האסקפיזם, ההתמכרויות וכל הנושאים שמעדיפים לחמוק ולהתמוסס.
היבט שיימשך במרדף ביניהם עד כמעט סוף 2016.


פלוטו

פלוטו -
שליט מזל עקרב ממוקם במזל גדי עד נובמבר 2024.

פלוטו מייצר יחד עם כוכב אוראנוס,  היבט עם השפעה  אבולוציונית וטרנספורמטיבית  עד שנת 2017.
הוא בעל העוצמה הגדולה ביותר על חיינו ומחולל את האירועים המשמעותיים ביותר. הוא משפיע על התהליכים העמוקים ביותר מכל הבחינות. גם אם הם נראים הרסניים בסופו של דבר ההרס בא לפני השיקום והבניה המחודשת.


פלוטו  עד אפריל 2015  בהיבט של 90 מעלות מדויק לאוראנוס בטלה
-אירועים דרמטיים כלכליים בעולם ואסונות טבע כמו תוצאות של התחממות גלובלית בדצמבר וונוס בגדי תהיה בהיבט של צמידות לפלוטו ו-180 מעלות לאורנוס- נושאים בכלכלה עולמית ישפיעו מאוד.

מיקומו של כירון במערכת השמש.


כירון  שוהה במזל דגים עד פברואר 2019.
כירון הוא הכאב, הפצע, המרפא, המזור, תהליך ההחלמה. כירון בדגים במיקום של מחילה אך גם של רגשות אשם
.
לקרוא על כירון  והשפעותיו על כירון הכרונולוגיה של כאב פציעה והחלמה
פה.

מרס 2015:

כירון צמוד לשמש בדגים. -  היבט המגביר אירועים דרמטיים של שיטפונות, טביעות, הוריקנים וסכנות בים וממקורות מיםאך גם תחושת עירפול עתיד לא ידוע, חוסר וודאות, לא טוב לעיסוקים בכספים..

על לילית - הצד האפל -התת מודע
פה.


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          .22.3.2015
תגובות :
1. מירי
הי פנינה. האם תוכלי לבדוק במפתה של הילארי קלינטון ( במידה ויש לך תאריכים רלוונטים )אם יש לה סיכוי להיות הנשיאה הבאה? אני מסתכלת רחוק כדי להאחז בשביב כלשהו של תקווה במצב הבלתי אפשרי הזה. ביום הבחירות הייתי שאננה בזכות התחזית שלך והתאכזבתי קשות. לאחר מכן הבנתי שאכן היה מהפך כמו שאמרת - למרות שהיה שונה ממה שציפינו לו. כל הכבוד! ========================================================================== מירי כשלא ניתן לעשות מפה מדוייקת למתחרים בקמפיין אז לא ניתן לדעת מי ינצח אבל כל שניתן זה לראות את האווירה המטלטלת ואת תחושת התרמית שאפפה את רובינו. בקשר להילרי קלינטון יש לי מפה שלה אבל הבחירות בארה"ב יתרחשו בנובמבר 2016 ואני לא מאמינה בשום פנים ואופן שעד אז לא יקרה כלום במדינה שלנו. כמו שאמרתי תוך שנה תהיינה הפתעות בפוליטיקה הישראלית. ואגב ארה"ב, למה לבדוק את המפה של הילרי? האם אובמה כבר נחשב לנשיא מת בעינייך? אובמה לא יושב בשקט הוא ילחץ את ביבי עד הסוף ומי שחושב שאובמה נשיא חלש לא מבין מה זו עוצמה שקטה ועיקבית. בישראל מתרשמים מכוח רק כשמנהיג זועק, תוקף ומאשים. האיש לא זכה בקדנציה שנייה באומה בת 200 מיליון איש בגלל כישרון מכירה. בארץ דואגים להעביר מידע שלילי שמגיע מהרפובליקנים שמתעבים אותו ומשקיעים מיליארדים כדי להכפיש אותו. ממליצה מדי פעם לקרוא עיתונות אמריקאית אוביקטיבית יותר. בכל מקרה, אני לא פסימית כלל. ומאמינה שישראל תהיה חייבת להגיע לפיתרונות מדיניים וזה לא יכול לקרות בלי שינוי פוליטי. בברכה, פנינה
2. דנה
בחירות 2015
פנינה שלום , את כותבת שאפילו הסוקרים טעו . אם את צופה בטלויזיה ולאחר מכן רושמת , על מהפך , אמנם לא ציינת איזה מהפך אך לכולנו היה ברור שהשמאל מנצח . את אסטרולוגית לא סוקרת , והיית אמורה לצפות ששום דבר טוב לא יקרה פה ולא אמרת ===================================================================== דנה שלום בניגוד לארצות הברית שיש שתי מפלגות עם שני אישים ששעת לידתם מפורסמת אפילו עם תעודת הלידה. יכולתי בקלות לעשות את המפה של המתחרים בארצות הברית ולראות בנחרצות שאובמה מנצח ומיט רומני מפסיד בוודאות. הנה הכתבה מ-13.9.2012 http://www.pninastro.com/399/ אצלינו יש כעשרים מפלגות מהימין הקיצוני ועד לשמאל והרבה מפלגות אמצע והגרוע מכל, אף מנהיג לא רוצה[וזה אחרי בקשות אישיות והפעלת יחסים עם קרובים של המועמדים] לתת את שעת לידתו. ועמדתי בפני דילמה, או לתאר את יום הבחירות את האווירה שלפני תוך כדי או לוותר על הכתבה בכלל. לכן העליתי את כל מה שיום הבחירות משדר ואת תחושת ההטעיה שבגינה כולם מאוכזבים. הרי דנה, תהיי ישרה עם עצמך לא אתי, אם במהלך הקמפיין ואפילו בשבוע האחרון הסקרים היו מדווחים שהימין מוביל כל הזמן לא היית כל כך מתאכזבת. מה שהוסיף לאכזבה באופן בולט אלה הסקרים המתעתעים שהמחנה הציוני מוביל ואפילו בערב האחרון הוא במאבק צמוד. לכן גודל האכזבה היה כל כך גדול. ואת זה ראיתי מבלי להבין שזה בכלל מתקשר לסוקרים. שבעצם הם מובילים מידע שהיה לגמרי זהה בין כל הסוקרים והשתכנענו שאם כל הסוקרים אומרים אותו דבר הרי שזה נכון. אני גאה מאוד שהצלחתי לראות מראש שתהיה הטעייה, תחושת רמייה גם אם היא לא נעשתה במתכוון. והסוקרים בוודאי לא רצו לרמות ולכן הטלטלה הייתה עמוקה כפי שראיתי מעבר לכך שהפוליטיקה הישראלית עברה רעידת אדמה. עדיין מדינת ישראל עד מרץ 2016 עלולה לעבור עוד טלטלה פוליטית ענקית. אין לי מושג אם זה בחירות או שמשהו דרמטי שיקרה ויהפוך שוב את המצב על פיו. ויכול להיות שאצטרך לחשוב בפעם הבאה אם בכלל לפרסם משהו על הבחירות כי מרבית האנשים לא מבינים שאני מתרגמת כוכבים למצבים ואם אין לי דמויות מדוייקות קרי, אישים עם מפה מדויקת יהיה בלתי אפשרי להגיד מי מנצח או מי מפסיד. חומר למחשבה לכם וגם לי. בברכה פנינה
3. אורלי
נצחון ביבי
איך את מסבירה ? את תוצאות הבחירות ?? ===================================================================================== היי אורלי אני לא עסקתי בכתבה שלי על הבחירות באף מנהיג כי אין לי שעות לידה של המנהיגים. וזאת מפני שהמנהיגים לא מוכנים לתת את שעת לידתם וכל שנשאר לי לעשות זה לתאר את יום הבחירות שעליו הסוקרים אמרו שבוע לפני שהמחנה הציוני מוביל. כל הסוקרים הטובים ביותר במדינה היו מאוחדים בדיעותיהם וברור שהם לא מתואמים כי הם מתחרים על הקרדיט. בכל מקרה, גם אני שברתי את הראש למה אני רואה תחושת מירמה ואכן כל הסוקרים הטעו [לא במתכוון אך זה מדהים שכולם טעו באותם אחוזים]למעשה את ראשי המפלגות. ואתמול היה סיפור הקלטת שהליכוד זייף על כחלון והודו בכך והאגרסיה היתה בעצם הפאניקה של הליכוד בתקשורת עם האשמות כבדות וההפחדות. למעשה, מה שראיתי וציינתי שיהיו שינויים גדולים מבחינה פוליטית ואכן הייתה רעידת אדמה מבחינת סדר הגודל של הכוחות, החל ממפלגות שהתנפצו ועד מפלגה של כחלון שנולדה, מעבר של לפיד לאופוזיציה ומעבר הדתיות לקואליציה. מצב סבוך שאולי היה כדאי לוותר ולא להכין מפה על המצב. אבל אני שייכת לאנשים שלוקחים סיכונים כי אני רואה בזה חלק מהעיסוק שלי. וכמו שהסוקרים טעו והטעו וזה הרגיש כמו מעשה מרמה כך גם אני ראיתי מצבים בעייתיים ביום הבחירות עצמו ולכן החלטתי לכתוב על כך. גם הרכבת הקואליציה לא נראית פשוטה כי יחסי ליברמן ביבי בעייתיים עליהם כבר כתבתי בעבר לפני מספר שנים והם אכן נפרדו וגם יחסי כחלון ונתניהו לא היו טובים ויגיעו לניתוק. כך שמה שנראה עכשיו "נהדר" או " מושלם" עלול להחזיק מעמד גם פחות משנה. וגם את זה ציינתי שהבחירות הנוכחיות לא יוציאו את ימיהם. אחד הדברים שארבעים שנות עבודה שלי לימדו אותי. כשעוסקים בפוליטיקה שזה מורכב ממאות אנשים מצבים ויחסים צריך סבלנות כדי לראות את התהליכים. בזמנו אמרתי שקדימה תתרסק וקפצו עלי והיום היא איננה. בזמנו אמרתי שליברמן וביבי זה מסלול התנגשות והם נפרדו ולמעשה לא דיברו. נחכה ונראה איך מי שיודע לעשות קסמים כקמפיינר הורס כל שותפות שהייתה לו עד היום. סבלנות זהו שם המשחק. בהצלחה לכולם פנינה.
4. יעל
שלום פנינה
רציתי לומר לך שהמאמרים באתר מאוד מרתקים ומעניינים. אמרת שהיום 5.3 יהיה אירוע בטחוני בצפון אך לא קרה כלום , מה יהיה עכשיו? ======================================================== יעל שלום תודה רבה. מעולם לא הזכרתי באיזה איזור יהיו אירועים וכבר כמה פעמים ששאלו אותי אני אמרתי שאינני יודעת איפה אבל באיזורי ההסלמה הקבועים. אכן ביומיים האחרונים יש בשטחים עליה והסלמה גדולה וצפיפות אירועיםכולל אירוע דריסה בירושלים עם פצועים ובמזל אף אחד לא נהרג וזו רק ההתחלה לצערי, כי השיא יהיה ב-13.3 כשמאדים יפגוש את אורנוס ויהיה ב-90 מעלות לפלוטו וכל יום אנחנו מתקרבים לימים היותר בעייתיים. ומכיון שזה קשור באוראנוס זה יקרה בהפתעה, במהירות ובעוצמה רבה. הלוואי ולא יקרה כלום. סבלנות. בברכה פנינה
5. רמי
תחזית כלכלית - מרץ
פנינה שלום הכתבות שלך מאד מעניינות והציפייה סקרנית מאד לתחזית כלכלית מרץ 2015 - עדיין לא הופיעה.... ================================================================================ היי רמי כבר מעלה. בברכה פנינה
6. יפעת
פנינה מתי יקרה מה שכתבת: "פלוטו ואוראנוס מגיעים להיבט מדויק של 90 מעלות[ברמת הדקות] בתקופה זו ותחת השפעה זו אנחנו הולכים לדרמות משמעותיות בארץ ובעולם. בטבע, בפוליטיקה, בכלכלה." יפעת ====================================================================== יפעת שלום נכון לעכשיו ועד אפריל פלוטוואוראנוס בהיבט מדויק של 90 מעלות. ברכות פנינה
7. יעל
הנאום העיקש
תודה פנינה , לא חשבתי שיהיה מצב כוכבים רגוע יותר עבורו וגם עבור המדינה , זה ממש מעשה שכולו כוחניות , , הוא מונע מכח שאין לו שליטה עליו , הוא טיפס על עץ גבוה מאוד ואי אפשר לרדת , שיבושם לו אבל כולנו במידה מסוימת נשרכים אחרין זו הבעיה אין מנהיג כמו שדברת רבות על שמש ללא זויות ============================================================= שלום יעל כן.זה מתסכל ואני חושבת שגם בסביבתו ניסו להניא אותו מנסיעה זו. גם האפקט המעשי מתבטל כי ההחלטות נעשות הרחק מהקונגרס ופרקטית אובמה לא צריך לבקש אישור מהקונגרס. הדבר האחר שהליכה במסלול התנגשות עלול להביא לנזקים נוספים. אולי נסיבות סוף פברואר ימנעו ממנו את הנסיעה כי אף אחד לא ייתרם מזה. תודה רבה פנינה
8. יעל
הנסיעה של ביבי
שלום פנינה , מסקרן אותי אם יש נתונים אסטרולוגים לגביי הנסיעה העקשנית של ראש ממשלתנו לנאום ? ואם כן מה הם אומרים ? תודה להת יעל ================================================================================= יעל שלום הכינותי לכבוד שאלתך המאתגרת מפה של אירוע נאום נתניהו בקונגרס על המפה של נתניהו. הניתוח כתוב מתחת למפה. התרשמותך ברכות פנינה
9. שמואל
לייק ענק לפנינה!!
שוב מתיחות בצפון. נפילות טילים ונפגעים ונראה לאן זה יוביל. פנינה מראש כתבה שספק אם הבחירות יתקיימו בגלל המצב הביטחוני שיחמיר! תודה פנינה!! מקווים לטוב ולעידכונים נוספים!! ======================================================================= שמואל תודה על הלייק. רק שכל כך עצוב לי. ברור שהמצב עלול להסתבך אלה ימים מאתגרים מאוד לנהוג בחכמה כדי לא להיכנס למלחמה נוספת בתנאי כוכבים כאלה. אני חוששת מאובדן חיי אדם. זה הכי מטריד. פנינה
10. נעמה
מתיחות בצפון
היי פנינה, קודם כל תודה רבה לך אני נכנסת לאתר שלך על בסיס קבוע :) רציתי לשאול אם כתבת משהו על המתיחות בצפון ומה שקורה כרגע בעקבות החיסול של ישראל? חיפשתי ולא מצאתי ואני יודעת שבדרך כלל את תמיד מפרסמת על הדברים הרלוונטים. ============================================================== היי נעמה אני בהחלט כותבת ומדגישה את המתח הכללי. ולצערי את "ההפתעות" הממתינות לנו ולאו דווקא מהצפון. ובמיוחד שנסיגת מרקורי בדלי ועל כך הרחבתי גורמת להפתעות שעלולות לגרום להסתבכות רוויית סכנות. בכל מקרה, מצפים לנו ימים מתוחים ועוד ייכתב על כך כשיגיע הזמן.. ועל כך נאמר, אל תחפשו את המטבע מתחת לפנס. בברכה פנינה
11. דני
בחירות 2015
נכון לעכשיו,האם יש ביכולתך לתת איזשהיא אינדיקציה ראשונית לתוצאות בחירות 2015? ============================================================================= דני שלום. אני לא סגורה עדיין עם הרשימות שירוצו לכנסת ואני צופה המשך שינויים עד הרגע האחרון כי מרקורי בנסיגה ידאג לבלגן בנושא. אירועים הצפויים בחסות נסיגת מרקורי החודש ואירועים דרמטיים מאוד שיתרחשו בין סוף פברואר לתחילת מרץ מדאיגים אותי מאודו לכן אני חוששת שכל אלה יחד עלולים להשליך לדחיית תאריך הבחירות. ולכן. הסבלנות הפעם תשתלם. או החיפזון הוא מהשטן. שבוע טוב ורגוע פנינה
12. יעל
שבוע טוב פנינה , רציתי לשאול לגביי נפילת מגדלי התאומים ,האם היו היבטים לפני כן שהצביעו על אפשרות שיקרה דבר כזה ? גם בארץ היה אי שקט אז , זה קשור גם ? יש לך חומר מפורט על זה ? תודה יעל ============================================================================== היי יעל מפת ארצות הברית בהחלט בתקופה זו הראתה טראומה קשה מאוד. אירועים של אובדן גדול של אנשיםפ ופגיעה בלתי הפיכה בביטחון המדינה. וגם מפת האירוע מסבירה מעולה מה בדיוק קרה. יחד עם זאת, זה כמו לשאול רופא האם בדקת את החולים שלך אם הם יסבלו משלבקת חוגרת? בוודאי שבאסטרולוגיה בגלל כמות החומרים שאפשר לבדוק לא מגיעים לפרומיל אחד של אירועים שאפשר לבדוק או אני אישית הייתי רוצה לבדוק ואני מניחה שכך רוב האסטרולוגים. אבל ייתכן ואני אעלה מפות של אירועים דרמטים בהיסטוריה תחת איזה נושא מעניין ותוכלי לראות את הניתוח על אירוע התאומים. בברכה פנינה
13. לנה
איזה אופק אני
היי פנינה, שמי לנה רצית לדעת איזה אופק אני? נולדתי ב-7/5/1985 באוקראינה בשעה 11:20 בבוקר בברכה, לנה ========================================================================================= שלום לנה באיזו עיר נולןדת באוקראינה? בברכה פנינה
14. ליר
מזל אופק
הי פנינה, כל החיים אומרים לי שאני סרטן עם אופק תאומים נולדתי ב:9.7.1969 בשעה 04.00 אך לאחרונה דיברתי עם אסטרולוג והוא אמר שאני אופק סרטן (אז אני ממש מבולבלת האופק שלי סרטן או תאומים (למרות שאני מייחלת שתיגידי תאומים כי סרטן עם אופק סרטן זה ממש "תיק" ואת בטח תסכימי איתי ודרך אגב תמיד שבדקתי בטבלאות של מזל האופק באתרי האסטרולוגיה אני אופק תאומים מודה לך מראש על התגובה ליר ========================================================================== ליר שלום אין מה להתבלבל. את אכן סרטן עם אופק סרטן. מפה מורכבת מכל כך הרבה גורמים לא כדאי לשקוע בסטיגמות. בכל מקרה אצלי תוכלי למצוא בקצרה מה אומר מזל סרטן עם אופק סרטן, פה: http://www.pninastro.com/240/ בברכה פנינה
15. אולגה
מזלות חורף
פנינה יקרה שלום ריבוי של מזלות גדי ודלי במפה מזלות שמיצגים חורף סטורן הקר והמקפיא ואורנוס שמיצר סערות וגם קר ומנוכר האם מתי שתהיה נדידה הלאה יהיה יותר נעים ובטוח מבחינת מזג האוויר והאווירה הכללית תהיה יותר מפרגנת חומלת ואוהבת. ========================================================== אולגה שלום. א. זה חורף ולכן אין מה לעשות. ב. שבתאי כרגע במזל קשת[מדכא את האש ] שהוא מזל אשאך יחסיו עם נפטון בהחלט עוזרים לטמפרטורה קרה יותר. ג. יחסי אוראנוס[בטלה] פלוטו[בגדי] קיצוניים ויוצרים מזג אוויר באקסטרים בכל העולם. גם החום באיזורים מסויימים כרגע בעולם קיצוני יותר. ד. בעיקרון העולם הולך ומתחמם כי מי האוקינוס עלו ב-3-2 מעלות בעשור האחרון מה שמשפיע על המסת הקרחונים בקטבים. יחסי אורנוס-פלוטו מייצגים את הדיסוננס בין התחממות היבשה להתחממות האוקיאנוסים. בסוף חודש פברואר ייכנסו מאדים וונוס למזל טלה ויהיה חם מכל הבחינות :) בברכה פנינה
16. אילת
שאלה
תודה על האתר , כיף לקרוא את המידע , פנינה ביתי רוצה לדעת איזה אופק אני נולדתי ב 12/2/1978. בשעה 20/ 25 דקות בערב תודה ======================================================================================= היי אילת. חן חן. את בת מזל דלי עם אופק מאזניים. בברכה פנינה
17. יעל
ירח וראש דרקון
שלום פנינה , את מזכירה לפעמים ראש דרקון מה זה ומה טיב ההשפעה שלו ? וגם לגביי הירח , חוץ מירח מלא אין השפעה על ההיבטים שלו ? לא מזכירים אותו בכלל , ממה שידוע לי זה מסמל תת מודע , זה נכון? תודה מראש שבת שלום יעל ======================================================== יעל שלום אני יכולה לכתוב על ראש דרקון/זנב די בקלות ספר לימוד. תחקרתי את הנושא ובדקתי אותו מכל הכיוונים. נכון זו לא פלנטה אבל זהו מסתבר מיקום שהוא מסמל בכל התיאוריות[הודי, וודיק ומערבית] אנרגיה עם עוצמה גדולה וכמובן תלוי היכן ממוקם במפה האישית ואילו יחסים הוא מנהל עם הסביבה הכוכבית שלו. זה נכון שבמפגש עם ירח ושמש ובמיוחד בליקויים קורים דברים מאוד חזקים בצמידות לראש/זנב דרקון. בעיקר הרבה אירועי טבע, סערות ואסונות גדולים.נקודה חשובה גם הראש וגם הזנב. אני תחקרתי אותו כי שמתי לב שקורים לי אישית אירועים כשיש עליו מעברים וקידומים. והחלתי לתצפת אותו במפות של כל האנשים ואכן זה הוכיח את עצמו כנקודה משמעותית מבחינה אבולוציונית. ולכן ה"ידיעה"שהוא משפיע על גורל האדם במפגשים מסויימים [מעברים וקידומים וכוכבים מסויימים] היא ידיעה נכונה. שבת חמימה לך בברכה פנינה
18. ר
פנינה שמתי לב שלשמש יש את המשמעות הכי חזקה זה נכון? למשל על אנשים שאני מכיר קודם כל רואים את מזל השמש ואחר כך את האופק ואז אולי מרס? יש סדר של חשיבות כלשהי? הבנתי שכוכבבים במיקומים (ושליטי האופק) מסויימים יכולים להשפיע יותר מהשמש אבל לשמש יש משמעות הכי חזקה =============================================================================== שלום ר הפלנטות הן חשובות להבנה ובאיזה תפקיד הן נמצאות במפה לא רק מבחינת האישיות. אך בראש ובראשונה המפה מתחילה מהאופק ושליט האופק מכתיב את האנרגיה, הקצב והעוצמה לכן אני לא הייתי טוענת שהשמש הכי חשובה. האופק ושליט האופק מכתיבים את אופיה וחשיבותה של המפה מבחינת הפלנטות ולעיתים השמש תשחק תפקיד משני וכמעט שולי במפה. אל תחשוב בצורה שאתה כותב זו חשיבה שגויה שלא תאפשר לך לנתח מפות נכון. צריך ללמוד את הנושא לעומק. בינתיים אני כותבת פרקים על הנושא ואולי אני אפרסם אצלי או בספר לימוד. זה עוד ייבחן בהמשך. כל טוב פנינה
19. נעמה
תחזית לחודש ינואר 2015
היי פנינה רציתי לשאול למה אין תחזית לחודש ינואר 2015? כמו שאת מפרסמת כל חודש . ודבר נוסף אשמח אם תוכלי לומר לי מהו מזל האופק שלי נולדתי ב10.2.1981 בשעה 20.00 תודה רבה! ========================================================== שלום נעמה הנה: http://megafon-news.co.il/asys/archives/232746 הורוסקופ ינואר- דרמות ושערוריות. חוץמזה תמיד יש : א. יש עידכונים בבלוג שלי עד אמצע ינואר ב. אולי כן תעלה כתבה רק שכמובן הייתי עסוקה בהורוסקופ הקלנדרי http://www.pninastro.com/656/ ג. האופק שלך במזל בתולה. שנה אזרחית טובה.
20. נדב
היבט של שינויים שלא ישרדו
כתוב "מאדים מגיע למזל דלי ב-5.12.14 וישהה שם עד 12.1.15 הוא יעסוק בשינויים, אך להזכירכם, מוכרחים לומר שכל השינויים תחת היבט זה שוב לא ישרדו" השאלה אם זה רלוונטי לכל תחומי החיים ולכולם (כמו שינויי תפקיד, בית וכו) או שרק בהקשר של פוליטיקה במפת מדינת ישראל? ===================================================================================== נדב שלום כפי שראית הכרזת הבחירות היוותה יריית פתיחה של שינויים וטלטלות. איך המפלגות היו לפני מאדים בדלי ואיפה הן היום? כמובן שישנם אנשים שהשפעת מאדים מבטיחה טלטלה נוספת וישנם כאלה שהם נזקקים לשינוי הזה. בברכה פנינה
21. גד
המשך קיומה של חברת החשמל
עניתי למייל ששלחת לי, לפני כחודש, אבל אינני יודע אם קיבלת את התשובה שהחזרתי. לשאלתך: חברת החשמל נוסדה ביום 29 במארס 1923. השאלה שלי: חברת החשמל נמצאת בחובות עתק של כ- 74 מיליארד ש"ח. החברה היא חברה ממשלתית והתמוטטות שלה עלולה להקרין על יציבות כלכלת מדינת ישראל. האם חברת החשמל תשרוד או תתמוטט ותיעלם ? תודה - גד =================================================================== גד שלום מכיוון שחברת חשמל עברה שינוי רדיקלי עם פרוץ מדינת ישראל אני חושבת שקשה להתייחס להולדת החברה ב-1923 כאילו לא קרה דבר במיוחד כי חברה חשמל חברה ממשלתית וב-1923 זו לא הייתה בעלות של ממשלת ישראל. אני חושבת שצריך לחפש את ההנהלה שנולדה בחברה חשמל עם קום המדינה. בברכה פנינה
22. מירי
הי פנינה מטבע הדברים לפני בחירות היה רצוי שהמגמות וההתפתחויות יהיו בסעיף נפרד כבעבר , ולא שזורים בתוך האינפורמציה הקבועה על מערך הכוכבים -לנוחיות המתעניינים. קצת קשה לחפש כל שבוע את החלק הרלוונטי החדש בתוך החומר שכבר נקרא בשבועות הקודמים. תודה, מירי. ============================================================================ מירי בוקר טוב לך אני לא כתבתי ועדיין לא כותבת על הבחירות בכלל. את בטוחה שקראת את התחזית שלי? בכל מקרה על הבחירות אני אכתוב אולי בעוד חודשיים. אני עסוקה כל שבוע בכתיבה על מה שקורה וקורים מספיק דברים מלבד הבחירות שעדיין רחוקות ממני. הסיבה נמצאת בכתבה הזאת , למה יש מספיק זמן לכתוב על הבחירות. על תהפוכות חודש דצמבר -http://megafon-news.co.il/asys/archives/231273 מאחלת לך קריאה נעימה. בברכה פנינה
23. שירן
אורנוס
היי פנינה! רציתי בבקשה לדעת מתי אורנוס יעזוב סופית את השלישון השני של מזל טלה? תודה =================================================================================== שלום שירן אוראנוס יגיע סופית למעלה ה-21 בטלה שזו הקבוצה השלישית בפברואר 2017. בברכה פנינה
24. חן
פנינה אצלי מרכז שמיים אצלי בבית 9 למה ומה המשמעות של זה? והאם יש משמעות לבית 10 כשמרכז שמיים יוצא בבית 9? ואין לי בכלל כוכבים בבית 10..================================================================================================ שלום חן אצל אנשים רבים בית 9 הוא מרכז השמים כי זה קשור למקום הולדתם ולעונת השנה. עם זאת, זה לא נכון להוציא פרמטר אחד מהמשוואה ועל פי זה לנתח מפה, ברור, נכון? בברכה פנינה
25. יעל
שלום פנינה רציתי לשאול אם ו יש נתונים מה רואים במפה של אלי ישי תודה ======================================================================= היי יעל אין לי את שעת הלידה של אלי ישי. הוא בחברה טובה וגדולה של ח"כ ושרים שלא מעוניינים לתת ולפרסם את שעת לידתם. בחו"ל שעת הלידה [תעודת הלידה] של אישי ציבור מצויה בגוגל. בכל מקרה הוא בן מזל גדי.26.12.1962 ופלוטו כבר חלף מעל לשמש שלו כשדרעי חזר לשמש ראש מפלגת ש"ס והוא הודח. עדיין אוראנוס "המפתיע" עלול לטלטל אותו. אך אין לי כל שמץ מה יקרה לו בלי מפה מדוייקת. החלטתי עד שלא נחלוף את דצמבר וינואר[נסיגת מרקורי] לא כדאי לחזות דבר מבחינה פוליטית כי הכל יכול להתהפך שוב בגלל ההחלטה להקדים את הבחירות שנעשתה בהיבטים המרמזים על מהפכים. סבלנות. בברכה פנינה
26. יוסי
המרובע הקרדינלי
לפנינה היקרה-עד מתי יימשך המרובע הקרדינלי שהחל באמצע אםריל 2014. האם יימשך גם ב2015 ובאילו זמנים .========================================================================================= היי יוסי שלום. אכן. המרובעים יימדכו כי הם היו תמיד. הקושי במרובע הקרדינלי זו מעורבות הפלנטות אוראנוס ופלוטו שהן אמונות על הטלטלול, זעזוע ועוד מיני ירקות. עם זאת בלעדיהם לא מתרחש אבולוציה ולא חלים שינויים בעולם וגם אצל האדם הפרטי. החודש אנחנו מתחילים מרובע חדש [קבוצת מיוטבל- משתנה] בין שבתאי בקשת ונפטון בדגים והם יהיו בהיבט זה עד 2016 אבל בחודשים מסויימים הריבוע יהיה מתוגבר כמו בריבועים הקרדינליים. הריבוע הקרדינלי הקרוב יימשך עד ה-5.1.15, ובאמצע ינואר הריבוע המשתנה יקבל תיגבור. והריבוע הקרדינלי ישוב בסוף מרץ ויבלה איתנו עד 8 לאפריל. והוא יימשך לסירוגין עד תחילת 2017. כשכל תקופה זה משפיע על ילידי תאריכים אחרים [בטלה, סרטן, גדי ומאזניים] יבואו כמובן פרטים בהמשך. מכל המרובעים זה נכון שאוראנוס פלוטו הם הקשים ביותר. לפני שנתיים העליתי כתבה בנושא, ממליצה לקרוא : http://www.pninastro.com/417/ אשמח לתגובתך. בברכה פנינה
27. שירן
בתים שלא מתרחשת בהם פעילות.
לפנינה שלום. רציתי להתעניינן, באופן כללי כמובן, לגבי מה המשמעות של חוסר פעילות פלנטרית או אחרת בבתים אשר במפה האסטרולוגית, כל מפה באופן כללי, נניח של אירוע כלשהו, או של אדם, מקום או עסק... הכוונה היא אם נניח לא קיימות פלנות או גרמי שמיים אחרים וכתוצאה מזה גם הבטים נניח בבית הכסף, או בבית הזוגיות של אותו בעל מפה, האם זה רע בהכרח? ומה זה עשוי להגיד, זה בהכרח עלול לגרום לקשיים באותו נושא ולציין קושי או שישנה משמעות אחרת לכך? תודה. ========================================================================== שירן שלום אם הבנתי אותך נכון הרי שהפלנטות פועלות על כל מפתהלידה גם בבתים שאין פלנטות. זו הטעות השגורה והנפוצה ביותר של מתחילים באסטרולוגיה לא להבין שאין חשיבות לכך. א. מלכתחילה יש 12 בתים ויש 11 פלנטות שלעולם לא מפוזרות בכל בית פלנטה אחת. לעומת זאת ייתכנו מפות שיש ריכוז של כמה כוכבים יחד באותו מזל מה שמותיר את הבתים האחרים ריקים. אז לצערי קשה ללמד אסטרולוגיה כל כך בסיסית וחשובה בפורום הזה. אבל לכל בית יש שליט. אם לדוגמא אם בית 2 שלך הוא מזל שור ואין בו פלנטה, תחפשי היכן וונוס ממוקמת והיבטיה לפלנטות האחרות - התוצאה מספרת על מהות בית 2. אני באמצא כתיבה של הנושא, בקרוב אעלה פרק בעניין שיבהיר לך את המשמעות. בשורה התחתונה אין דבר כזה בית ריק- יש שליט ופעיילותו ממלאת בית ריק. ולכן אין בית רע- או בית טוב. בכלל מושגים שלא קיימים. אין רע ואין טוב, יש עשרות ומאות גוונים של תכונות. בניתוח מפה אנחנו מנתחים אדם בסיכומו של דבר. וכשמנתחים אדם ואת אישיותו, תכונותיו או אירועים שצריכים להתרחש הם נעים במנעד רחב מאוד ולעיתים מה שנראה רע עשוי להסתבר שנה אחרי כטוב מאוד. בברכה פנינה
28. יעל
מרס בדלי
שלום פנינה רציתי לשאול כשאת מסתכלת על כוכב שמגיע למזל מסוים ,נניח מרס בדלי , בודקים גם את ההיבטים של הכוכב ששולט על אותו מזל ? אורנוס במקרה הזה , וההיבטים שלו כרגע? או רק על מרס שבדלי והיבטיו שלו , תודה שבוע טוב. ===================================================================================== שלום יעל בוודאי שאני בודקת. גם הסברתי על יחסי הגומלין בין מרס לאוראנוס ולצערי אנחנו בחודש שאורנוס יוצר 90 מעלות מדויקות לפלוטו בגדי ולכן יחסיו עם מרס[יחסי גומלין של מזלות מתחלפים] מעצימים את האנרגיה האלימה והתוקפנית של מרס. אוראנוס כללית בגלל עוצמתי הקשה ואוםיו הבלתי צפוי הוא כל כך לא נינוח ששום היבט חיובי לא מצליח להרגיע אותו. כמו ההיבט החיובי לכאורה עם שמש ומרקורי. היבט שלא הפחית את אירועי פחע, את תאונות הדרכים, את התקלות. כשאורנוס בהיבט של 90 מעלות לפלוטו אין סיכוי שמשהו נינוח יקרה. ומה-5.12 יחסיו המתחלפים עם מרס רק יעלו את רף המתח והטלטלות. העליתי כתבה על שבתאי בקשת. מוזמנת לקרוא ולהגיב אם בא לך. בברכה פנינה
29. שמואל
פנינה את פשוט אלופה!! צדקת בצוק איתן ,צדקת לגבי
הקדמת הבחירות וסיום תפקידה של הממשלה. כבר בבחירות הקודמות כתבת שהתוצאות יהיו מפתיעות ויהיה קשה להרכיב ממשלה ,ואכן צדקת. ממתין בציפיה דרוכה לעידכונים חדשים ושוטפים לגבי הבחירות הבאות ,ובכלל מה הולך לקרות במדינה ובעולם בשנה הקרובה. תודה רבה רבה על העבודה המושקעת שאת עושה ועל שיתופך אותנו. =============================================================================== שמואל שלום 3.12.2014 תודה לך. העליתי עידכונים מתחת לכוכב מרס וכמובן הכנתי כתבה לפני הודעת הבחירות והתפרסמה אתמול בבוקר במגפון http://megafon-news.co.il/asys/archives/231273 הוא מוטמע גם בבלוג שלי. בכל מקרה. אני מאמינה שיהיו מפנים רבים כפי שציינתי בכתבה במהלך החודש ואירועים ביטחוניים מדאיגים ובלתי צפויים ומי יודע אם לא ידחו בגלל זה את תאריך הבחירות. אגב טרם התחייבו על תאריך הבחירות הם אמרו שזה יהיה בחודש מרץ. אך נראה לי שזה פתוח לשינויים. מקווה להיות אשת בשורות טובות בברכה פנינה
30. שלמה
החודש הקרוב
לפנינה היקרה-צדקת ואכן הממשלה מגיעה לסוף דרכה הבעיה לפי מה שנכתב היא שמרקורי מתנהג כמו בנסיגה ,ולא ניתן לדעת מה נכון כי הכל מעורפל ומבולבל ========================================================================== 2.12.2014 נכון שלמה. הכוכבים מבולבלים ותיכף יעלה רף האגרסיביות של מרס לגבהים ולכן הכל עוד יכול להשתבש ולהשתנות. אבל הממשלה הזאת מלכתחילה לא תפקדה. וכשאני בדקתי כל שבוע את הנפה של נתניהו ומפת מדינת ישראל לא הצלחתי להבין מה הם עושים שם. אבל זו לא הייתה התנהלות כלל. מעולם לא היה פיאסקו כזה שראש ממשלה מאשים שרים אחרים בכישלון ניהולו. כשיהיה תאריך של בחירות נבדוק את הסיכויים.רק שכרגע כל ההחלטות שלוקחים ישתנו שוב. בברכה פנינה
31. אלונה
נכון, פנינה אמרת שביבי 'יורד' מהבמה איכשהו
כולי תקווה שאכן יהיו בחירות חדשות. מה שמדאיג, כתבת שיהיה גם אירוע ביטחוני. אני חוששת מזה שאנשים בוחרים מנהיגים בצל המלחמות וזה אף פעם לא יוצא בתבונה.=============================================================================== אלונה החודש בעייתי מאוד מבחינה ביטחונית גם. אבל הבחירות לא יהיו מחר. וכדאי לקרוא את אירועי החודש כי הם יהיו הפכפכים מאוד. בכל מקרה כשיהיה תאריך בחירות נהיה קצת יותר חכמים.כרגע אין תאריך. בברכה פנינה
32. גידי
בהמשך לדף התחזית של חודש נובמבר
פנינה שלום, בתחזיות שלפני הבחירות גם אז צפית את סיום תפקידו של נתניהו , במהלך השנה הראשונה לבחירות. מצבו אמנם בכי רע, אבל הוא שורד וחוששני שילווה אותנו עוד הרבה זמן, לפי הסקרים לפחות, מה אומרים הכוכבים? ולגבי המצב הביטחוני האם בסופו של דבר יביא את הממשלה לשולחן המו"מ שיוביל להסדר? בקיצור האם יש אור בקצה המנהרה ואם כן מתי ? התחושה שלי לפחות, שבא לארוז ולעוף מכאן אודה להתייחסותך, =================================================================================== גידי שלום קשה לקרוא לשנה הזאת הישרדות.אכן צפיתי שהקדנציה הזאת תתקצר באופן מפתיע והיא אכן מתקצרת. והעליתי פרטים בנושא בשוטף השבועי וגם היום. תקרא על מה שכתבתי ביחס לכוכב מרס יש התייחסות למצב הביטחוני במהלך החודש הקרוב כי הוא יורע שוב וצפויה הסלמה. לגבי העתיד, אני כמובן זקוקה לתאריך הבחירות. נכון לעכשיו כפי שהכוכבים מראים[ןתעלה היום כתבה בנושא בנפרד] צפויות תהפוכות, טלטלות והצפוי יתהפך ועל כך כתבתי מהרגע הראשון שהוא נבחר ואני עדיין טוענת כך. יש הסבר היום לגבי החלטות שנלקחות החודש ועתידן. גידי, עיצה אישית, אל תשאיר את הארץ לרשעים. בברכה פנינה
33. גד
המשך קיומה של חברת החשמל
שכחתי להוסיף מייל ========================================================================== גד שלום לא הבנתי את השאלה או מה הסוגיה שאתה מעונין לבדוק. תנסה שוב. פנינה
34. דור
ירח,שמש
היי פנינה סתם שאלה למה אין כתבה על השמש ועל הירח ומה משמעותן כפלנטות ופירוט כי ראיתי שלכל הפלנטות יש כתבה חוץ מהשמש והירח, אני סקרן לדעת מה המשמעות של הפלנטות האלה. =============================================================================== דור שלום השמש והירח הם מאורות ולא פלנטות והם מושפעים מהמזלות בהם הם ממוקמים. לגבי השמש- אם אתה בוחן כל מזל שכתבתי עליו אתה בעצם קורא על השמש של אותו מזל. ואני גם מחלקת אותם לקבוצות [3] וכמובן שכל יום במזל זה או אחר יש לו השפעות נוספות. לכתוב על השפעת השמש עלינו ככוח אנרגטי ייתכן ואעשה זאת בקרוב. לגבי הירח הוא מאור המושפע מהמזל באופן הכי פסיבי. ומקבל איפיונים של המזל בו הוא ממוקם כי הירח הוא מאור של תגובה בלבד. ולא קל לכתוב עליו באופן סכמתי. אני צריכה לכתוב עליו בהרחבה רבה. כשאני מלמדת אסטרולוגיה הירח הוא השיעור כמעט הכי ארוך בין 6-4 שעות. וזאת כי הוא בעצם ההריון של האם, העוברות והינקות. וזה באמת מורכב. אני אשקול לכתוב עליו יום אחד. בברכה פנינה
35. יעל
ליקוי חמה
שלום פנינה , בדיעבד אחרי ה ליקוי החמה שהיה באוקטובר 95 ,זה היה קשור למה שקרה לרבין ,? האם היו עוד שילובי כוכבים שיכלו לרמוז על מצב אפשרי שיפגעו בו , או שזה קשור לליקוי חמה בעיקר? או גם זה לא ====================================================================================== שלום יעל אכן המפה של רבין בבסיסה היא מפה של אדם שחייו ייקטעו בשיאם. [בדיוק כמו בן מזל דגים אחר אריק שרון שבאופן אחר חייו נקטעו בשיא מייד אחרי ההתנתקות] לא רק זה שהמפה שלו בשנה האחרונה הייתה קשה מאוד בגלל התמודדות עם התנגדות עזה למהלכים המדיניים אך גם היו איומים רבים על חייו. לכן זה היה משהו עם ייתכנות גבוהה במפה שלו אגב כמו להרבה אנשי צבא יש לו מפה עם היבטים אלימים כי הוא חווה מוות כמעט כמה פעמים וראה סביבו הרבה חברים שנפלו. מפת מדינת ישראל מערב הרצח עשרה ימים לפני כבר]נכנסה לשנה של דפרסיה עמוקה. יש בהחלט קו שבר המחבר בין המפה של המדינה למפה של רבין. יחד עם זאת היה בכולנו תום בסיסי כי לא חווינו נסיונות רצח של מנהיגים לפני זה לא לרצות להאמין שזה יקרה פה. שלא כמו בארה"ב שהיו הרבה רציחות של מנהיגים זה הרבה יותר טבעי לחפש האם זה יקרה גם למנהיג הבא. בברכה פנינה
36. לילי
ליקויים
פנינה שלום! אינני מבינה גדולה באסטרולוגיה....אך מגלה עניין רב. כתבת פה שאת השפעותיו של ליקוי חמה האחרון ניתן יהיה להרגיש בתשעה חודשים קרובים....פעם קראתי מאמר באסטרולוגיה ובו היה כתוב שישנם ליקויים שהם איזושהי נקודת פתיחה ל19 שנים קדימה/ ליקוי הגורם להולדת אירועים שישפעו ל19 שנים הבאות....האם באמת יש השפעה ארוכת טווח לליקויים ? תודה..... ==================================================================== שלום לילי יש לי כתבה בנושא הליקויים את מוזמנת לקרוא: http://www.pninastro.com/222/ בברכה פנינה
37. יעל
שלום פנינה , מסכימה איתך לגמרי , האסטרולוגיה זה הכי מדויק שאפשר להגיע , ועובדה שדברים קורים גם בהסטוריה וגם לאחרונה אצלנו עם הקיץ שעברנו , זה המדע הכי מרתק שיש ,אני מרגישה שאותו כח שברא את הכוכבים עם האנרגיות שלהם מדבר אלינו דרך כל זה , זה בעצם הכל אנרגטי , לא ? תודה על התשובות ====================================================================================== 1.10.2014 יעל שלום אנחנו עשויים למעשה מאבק כוכבים, כל דבר בטבע עשוי מאבק כוכבים. אותם חומרים שיש בנו יסודות כימיים מצויים גם בכוכבים. אנחנו מקשה אחת גדולה שהתפרקה לרסיסים ואנחנו נעים במעגלים אנרגטיים בעולם הזה. התאוריה המעניינת הזאת מפרסם גם האתר Physics Central, שמסביר שב״אבק כוכבים״, הכוונה היא לאטומים שמקורם, הוא מהחלל החיצון. האבק הזה הוא למעשה יסודות כימיים ש״הושלכו״ בעוצמה רבה לחלל החיצון בתהליכי סופר-נובה של כוכבים. היסודות אלה מטיילים בחלל, עד מתחברים ליסודות אחרים ומתחילים ליצור כוכב חדש. כמו מחזור החיים בטבע - רק בגירסה הרבה יותר גדולה וארוכה. כשאנשי האתר התחילו לנסות לחשב כמה מהגוף שלנו מורכב בעצם מיסודות שמקורם בחלל, הם התחילו בחישוב כל האטומים שיש לנו בגוף. המספר המוערך של אלה עומד על 7 כפול עשר בחזקת 27 אטומים. או בעברית ברורה יותר - המון: 7 עם 27 אפסים אחריו. על פי החישוב של Physics Central - בסופו של דבר הגוף שלנו מורכב מלא פחות מ-93% של אבק כזה. אני תמיד נהנית משאלות חכמות. חן חן ממני פנינה
38. יעל
שלום פנינה מצחיק לשאול אותך כאסטרולוגית , אבל האם הנתונים הללו הקבועים הם דבר מוחלט או פוטנציאל ? זה ממש מידת הדין בלי לפנים משורת הדין , ייתכן שיש הנהגת חסד מצד הבורא שלא מממשת את נתוני הכוכבים ? תמיד סקרן אותי העניין הזה , שנה טובה יעל ==================================================================== 1.10.2014 יעל כן זה לא מצחיק זה אבסורד. אבל אם את עוקבת אחרי הדברים שאני כותבת והאירועים שקורים או שיקרו על פי האינטרפטציה של הכוכבים כתהליך ארוך ומתמשך של אלפי שנות הסבר מה הפלנטות מייצרות אחת כלפי השניה וכלפי הקוסמוס. אני נצמדת למחקרים בנושא ולנסיוני בן ה-40 שנה לנתח את מצבי הכוכבים. והפרשנויות מגיעות לאחוזי דיוק מאוד גבוהים. יותר גבוהים מכל תחום המנסה להתנבא על העתיד ולעיתים ברזולוציות המפחידות גם אותי[מבלי להיכנס לאחוזים] אין הדבר אומר שאני לא יכולה לטעות בכלל[אני אדם בדיוק כמו כולם]. אבל תניחי את אחוז הטעויות מול ההצלחות. יעל, את צריכה לשאול אולי, איך זה יכול להיות? שזו שאלת השאלות. כי זו שאלה כמעט דתית. אני נוטה לברוח מאינטרפטציות דתיות, אלוהיות, משיחיות. אבל זו בכלל שאלת השאלות של היקום. ואני מעדיפה לצטט את הגדול מכולם את אלברט איינשטיין שאמר: הכל נקבע מראש, ההתחלה וגם הקץ, על ידי כוחות שאין לנו שליטה עליהם, הכל נקבע מראש לחרק ולכוכב. בני אנוש, ירקות ואבק כוכבים - כולם רוקדים לפי מנגינה מסתורית, הנשמעת ברקע מפי חלילן נעלם. או: “Everything is determined, the beginning as well as the end, by forces over which we have no control. It is determined for the insect, as well as for the star. Human beings, vegetables, or cosmic dust, we all dance to a mysterious tune, intoned in the distance by an invisible piper.” ― Albert Einstein מה דעתך? גמר חתימה טובה. פנינה
39. נעמה
מדהימה!
פנינה את מדהימה באמת.. אני כל כמה ימים נכנסת לקרוא ולהתעדכן! את כותבת בצורה ברורה, מעניינת ומסודרת! תודה לך!!!!============================================================================ היי נעמה :) תודה רבה ממני פנינה
40. גלית
פנינה היקרה תודה רבה על התשובה היא מדויקת כמו כל התשובות שנתת לי, יופיטר באריה מטיב וסטורן בעקרב מכאיב ומקשה כמו כל מיקום של סטורן שהוא אמציונלי ועוצמתי ומסרב לשליטה כמו באריה וטלה למשל, עוד מעט הוא יכנס לקשת ואני מניחה שזה טוב ורע בכל אופן בית הזוגיות שלי שם ולכן ההבטים של יופיטר מעסיקים אותי =]================================================================== גלית שלום יופיטר מטיב ומרע באותה מידה, תלוי מה הוא פוגש בדרך. אם הוא פוגש היבט בעייתי במזל אריה הוא מגדיל ומעצים אותו. ממליצה לך לקרוא על יופיטר המתוס ושברו- http://www.pninastro.com/215/ כדי להבין שאין טוב ורע מלבד באגדות.כל פלנטה יש בה כוח ועוצמה להרע כמו להטיב. איך לדעתך המלחמה ביולי פרצה עם כניסת יופיטר לאריה? בדיוק כמו שהיא עשתה בשתי מלחמות המפרץ הקודמות ועוד כתבתי על כך בהרחבה ביופיטר במזל אריה: http://www.pninastro.com/628/ ושבתאי עלול להכאיב כדי שתלמדי לא מכאיב כדי להכאיב. קראת את שבתאי ? http://www.pninastro.com/406/ "מרבה ידע מרבה מכאוב" אך "ידע הוא כוח". בברכה ממני פנינה
41. גלית
פנינה תודה רבה על התחחזית המעודכנת להפליא הפתעת אותי שרשמת שבאוקטובר יופיטר יוצר זוית עם סטורן הרי יופיטר בתחילת השלישון השני של אריה וסטורן תבחילת השלישון השלישי של עקרב תוך שלושה שבעות הם יפגשו? ================================================================================ שלום גלית התכוונת שאת מופתעת שיופיטר שנע במהירות מגיע כבר באוקטובר למעלות בין ה: 20-17 מעלות במזל אריה ושבתאי שנע לאט יותר מגיע למעלות בין : 23-20 בעקרב וכך זה יימשך כמעט עד סוף נובמבר ? ולצערי, גם ביולי -אוגוסט 2015 כששבתאי יהיה בנסיגה הם יהיו שוב בהיבט של 90 מעלות. בברכה פנינה
42. הדר
הי פנינה אני תושבת הדרום במהלך כל צוק איתן פשוט כל מה שאמרת קרה ואני פשוט מכורה במקום לראות חדשות אני נכנסת לאתר שלך כל שבוע נכנסתי היום ואת מציינת שבחגים ועד סוף אוקטובר המצב בארץ לא טוב את מתכונת שוב לאזור הדרום ?? האם נחזור שוב לנקודת ההתחלה ?? בבקשה תעני לי על כך מאוד מסקרן אותי ושנדע איך להתכונן לחגים ? תודה רבה אין כמוך אלופה ========================================================================================== הדר שלום אני לא יכולה להיות אשת בשורות. תקופת סוף החודש ולפחות עד ה-12.10 זו תקופה מסוכנת. אך גם השטחים של הגדה עלולים לבעור כי יש מגמה שאמנם לא תפסה תשומת לב אך במקביל לאירועי הדרום היו אלפי אירועים אלימים גם שם. אך גם הצפון נראה מסוכן מתמיד. לכן אני לא יכולה לומר לך שאני רגועה ושקטה. ברור שהלקח בדרום לא נלמד וזה עלול לחזור עד תחילת נובמבר. אך אוקטובר מסוכן בפני עצמו. אני מתנגדת ליצור פניקה והפחדות אך אני שואלת את עצמי אם אני הייתי חיה בשקט בדרום? לא. האם הייתי חיה בשקט בצפון? האם הייתי חיה בשקט במרכז?גם לא. .לצערי, אין מגמה לפתור בעיות ולהגיע להסכמים. זה מה שקורה במשמרת שלנו קרי, בדור שלנו. ההנהגה לא מעוניינת ולא עושה את המקסימום לפתור את הבעיות. היינו במצבים מסוכנים יותר בעבר? בהחלט כן. יצאנו מהם? בהחלט כן. מאחלת לך ולכל תושבי הדרום ובכלל לכל התושבים שלא יחוו אף סכנה. בברכה פנינה
43. וויצמן
עם תהליך הפוטיניזציה בתהליכי המערב, האם זה משפיע גם עלינו, כך שפוטינים קטנים כמו בנט וחבר פשינטוניו יהפכו משמעותיים לעתידנו או יש לאמר לסופנו? או בשפה פשוטה- מה פשר ההתחזקות של בנט לאן זה מוביל....? פוטין, בנט, ליברמן הכול מרגיש אותו דבר וייצמן ================================================================================== ויצמן אתה צודק! אתה יכול להגיד שהעולם כולו מבחינה פוליטית נשאב לקצוות קיצוניים יותר למרות שהכותרת הראשית מזה שנים רבות לייצר שלום בכל איזור מריבה. ולא להסכים למלחמת כיבוש מכל סוג, בכל זאת כשנכנסים לפוליטיקה כולל האירופאית אז מגלים קוטביות שגדלה וצומחת כמענה לאיסלמיזאציה המפלגות הימניות זוכות. אלה תהליכי הכוכבים אוראנוס פלוטו שעד 2017 מייצרים קוטביות גדולה יותר. פוטין בסך הכל ממשיך במדיניות רוסיה של פעם הוא לא השתנה, העולם השתנה. מה שקרה שהמערב מסוייג ממלחמות כיבוש ופוטין על רקע זה נראה קיצוני יותר.בזמן הבחירות ביקשתי מבנט את שעת לידתו והוא לא רצה אבל האג'נדה שלו ברורה והוא תאום של נתניהו לא נראה לי שיש הבדלים עקרוניים, מלבד היותו בן מזל טלה מתלהם כי הוא עדיין צעיר. הוא מתסכל כי הוא נבחר לשר הכלכלה וזה בכלל לא מעסיק אותו. ליברמן הגיע מאוקראינה והוא מחובר לגישה הרוסית הכוחנית באופן טבעי. הוא לא אדם דמוקרטי מטבעו. ככל שנתניהו ממשיך להפחיד את המדינה באיסלאם כמו דאעש אז ברור שהציבור שגם כך סובל מפוסט טראומות של מלחמות וחרדה מהאיסלאם מצביע ימינה. הפוליטיקאים ממסחרים את החרדות ומוכרים תשובות מרגיעות דרך הקיצוניות. ותכלס, בלי שלום עם מצרים וירדן היום ישראל הייתה במצב רע. ולכן רק שלום עם הפלסטינים יעניק לישראל גב להלחם נגד כל קיצוניות שתתבצר סביב גבולות ישראל. בברכה פנינה
44. סוכן חשאי
מפת הלידה של פוטין
שלום לך פנינה,ניתוח המפה של פוטין מדליק ביותר-על כך נאמר- "מאיגרא רמא לבירא עמיקתא".מעניין מה באמת "יחליטו" כוכבי השמיים עבור האיש. ובאשר אלייך, אחלההההה של בלוג.. ===================================================================================== סוכן חשאי? תודה רבה לך בברכה פנינה
45. ציפי
תודה מקרב לב על ההתיחסות האישית לכל אחד.
התיחסתי לתשובה 3 לוויצמן שבה כתבת שאת אופטימית ,אך הוספת "אם כי זה בהחלט יכול להיות שלטווח הארוך עם ישראל לא ישרוד במדינת ישראל" האם ניתן לחזות מעבר ל-10 שנים? ================================================================= היי ציפי זה רחוק מאוד. טכנית אפשר לחשב את העתיד לכמה שנים שרוצים. אך מניסיון זה ממש לא חכם בכל מובן. אין בכך תרומה לאף אחד. ההווה שלנו כל כך גדוש למי יש זמן להתבונן בעוד עשר שנים ומעלה. שוב, עיסוק במה יקרה מעבר לעשר שנים לטעמי רחוק מדי וחסר תרומה פרקטית. כל טוב פנינה
46.
יופיטר מבודד באריה
היי פנינה, כתבת "במפת השמיים" בשבוע שבין ה-4.9-25.8 - "יופיטר במזל אריה מבודד"-האם אפשר להחזיר את הכתבה או את הקישור לכתבה ספציפית זו. הכתבה הייתה מעניינת מאוד,כמו שאר הכתבות שיש באתרך המושקע להפליא, תודה. ================================================================= היי החזרתי אותו. כמעט מחקתיו. תודה בכל מקרה לפירגון. ממני פנינה
47. ציפי
תשובתך לוויצמן בנוגע להשרדות המדינה מפחידה אך מסקרנת תוכלי להרחיב?
========================================================================== ציפי שלום אין לי מה להרחיב. אני לא רואה את סופה של מדינת ישראל בטווח הקרוב. כך שאינני יודעת באיזה עניין את רוצה שארחיב. אלא אם יש לך שאלה ספציפית אשמח להגיב.
48. וויצמן
מסכים איתך לגמרי שכוח ומלחמה הם לא פיתרון. מצד אחד, אנחנו עם קשה עורף. מצד שני גם הקרמה של האזור כאן קרמה מלחמתית. מאז ומתמיד המקום מוצף דם כול פעם כובש אחר מעלה את מכסת הדמים. את אומרת שנלמד שלא זאת הדרך, שנבין שמלחמות הן לא פתרון, אני חולק עליך- לא נלמד כי אין לנו את הכלים ללמוד. יושב כאן עם של פחדנים שמדברים מתוך פחד בשפה של כוח. משתמשים בשנאה כדי ליצור הבדלה בין איש לרעהו. את הפחדים כאן, זורעים מנהיגים חסרי אחריות ורבנים חולי שליטה. שום כוכב כזה או אחר לא ישנו את זה. אין לנו סיכוי לשרוד כי גם בעבר לא שרדנו ואגב בדיוק מאותן הסיבות ============================================================================== וייצמן שלום. מזדהה עם צורת החשיבה שלך. מלחמת יום הכיפורים הסבירה באופן מובהק לדור של אז את מיגבלות הכוח. ולכן סאדאת הגיע אפילו למנהיג הכי ימני שויתר על השטחים[סיני וכ"ו] כרגע אנחנו בסבב חדש של התמודדות עם כוח גדול מאוד מבחינה אבולוציונית וזה יימשך עד 2017 תהליך מבצע צוק איתן הוא רק חלק ממנו שגרם לראש ממשלה ימני לא ללכת על "השטחת" עזה כפי שהציבור וחבריו זעקו. כי הוא כן היה בסוד המסקנות המודיעיניות שיש מכל המבצעים. שתכלס, מעבר להרס נדל"ן אי אפשר להרוג את רוחו של עם שרוצה להשתחרר מעולו של כובש. כך שכל דור לומד בתורו משהו. אני לא מאמינה ששילטונו של ביבי ישרוד נכון לחודשים הקרובים. אבל השנים הקרובות הן אבולוציוניות מבחינת מדינות ועמים סביבנו ובסופו של דבר הפחד מאויב גרוע יותר עשוי להכתיב השלמה עם הפלסטינים ולו רק כדי להרוויח שקט בסביבה הביתית. אני אופטימית יותר ממך כנראה,.אם כי זה בהחלט יכול להיות שלטווח הארוך יותר עם ישראל לא ישרוד במדינת ישראל.אבל זה לא נראה לי בכלל קרוב. או לפחות בעשר שנים הקרובות נמשיך לשרוד. וכנראה שנמשיך אולי לדסקס את הנושא. אולי אני אכתוב על הנושא כתבה נפרדת. בברכה ותודה על האינטראקציה המעניינת פנינה
49. וויצמן
אז הפסקת אש?======================================================================================= היי ויצמן שלום, כמו שכתבתי הכל נזיל ושום דבר לא סגור. יש היבטים שמראים על אופציה של סכנות ביטחוניות שוב בתחילת ספטמבר. לא יודעת אם זוה אותה חזית או חדשה?או מלחמות היהודים שייכנסו למאבק גלוי יותר ויגרמו לערעור כל הסכם -שים לב למה שכתבתי מתחת למרובע של ספטמבר. לכן הייתי אומרת שהמצב , נזיל ואתה יודע מה? יש תחושה דרך הכוכבים של הרבה אכזבה לנוכח הגילויים שיגיעו. וקשה לאמוד את רמת התגובות כי אנחנו עדיין לפני עוד כמה התמודדויות בעייתיות כמו שציינתי במהלך ספטמבר. ואולי מילת המפתח של ספטמבר היא בעיית אמינות ונזילות ואמינות של כל צד במערכת. שים לב למסקנות שלי מהמערכה הזאת שנכתבו לפני כשבועיים לפחות על הבנת מיגבלות הכוח והדיכוטומיה השילטונית אין ספק שעכשיו ברור יותר למה הכוכבים התכוונו מתכוונים. ובטח נראה מהחומרים האלה הרבה בשבועיים הקרובים. בברכה פנינה
50. עידן
תודה רבה שאמרת לי בפרוש לא לחזור לדרום. אני שמח ביותר שהקשבתי לך ואשתי מוסרת שאת מצילת חיים עכשיו המשפחה שלה מקיבוץ ניר עם שצחקו עלינו שהקשנו לאסטרולוגית אוכלים את הכובע וגם נאלצו לעזוב מהפחד על הקטנים. עכשיו שוב מדברים על הפסקת אש אז אני לא זז עד שאת לא אומרת מה קורה....תודה רבה פנינה מניבה אשתי וממני ============================================================================== עידן בוקר טוב אני שמחה שכולכם בסדר. דוודא הימים הקרובים ובטח היום מחר ועד ה-28.8 יש ימים אלימים במיוחד ואני בוודאי לא הייתי חוזרת לאיזור מסוכן. אם כי כל טיל יכול להיות מאה אחוז פגיעה וזה עלול לקרות גם במקומות צפוניים יותר מעוטף עזה. ומעבר לימים המסוכנים אני לא חושבת שתהיה שגרה לפני ספטמבר וצריך להיזהר בימים הקרובים גם מפיגוע או תרגילי הונאה של קרב. לכן עדיף לנהוג במשנה זהירות נכון לעכשיו. מאחלת לכולם בריאות ושלום ממני פנינה
51. מורן
כוכב השבת רגולוס
פנינה יקרה שלום, בהמשך לתשובתך אנסה לראות אם הבנתי נכון, אם אדם נמצא במעלה 1 באופק בתולה במפת לידתו. האם בימים הקרובים שזה כן נכנס למעלה וחצי ממיקומו הנוכחי , תהיה ההשפעה המיטיבה של הכוכב. בתודה רבה רבה, והמון אהבה מורן.================================================================================= שלום מורן כוכב השבת ממוקם במעלה הספציפית 29.58 כבר כמעט עשר שנים. השפעתו של רגולוס קיימת למעשה ברגע הלידה שלךשאז הוא היה במעלה אחרת, נכון? . הדבר שקורה כרגע מאתמול בלילה וכל שנה באותו תאריך זה שהשמש מגיעה למעלה אפס במזל בתולה. כלומר השמש העכשווית שכרגע עוברת למזל בתולה חלפה כבר שלשום ואתמול מעל רגולוס. ווונוס במזל אריה תגיע לרגולוס בין ה-5-4.9 הקרובים. ההשפעה עובדת בין כוכבי הלכת [שמש, וונוס, מרקורי וכ"ו] עם רגולוס. אל תערבבי את זה עם מפת הלידה שלך ועם האופק שלך. אם האופק שלך במעלה אחת בבתולה אז רגולוס ממוקם בבית ה-12 שלך ואני לא בטוחה שהוא צמוד לאופק שלך ביום לידתך. שהיה סתם לדוגמא בשנת 1975. בכלל אני לא אוהבת בלשון המעטה להוציא מצב כוכבי מסוים ולהוציאו מההקשר הגדול של המפה כולה ולנתח אותו מבלי לראות את התמונה הכללית. זה חובבני לנתח כך ואני מסוייגת מזה כאסטרולוגית. ממני פנינה
52. מורן
כוכב השבת רגולוס
היי פנינה שלום רב, תחילה תודה רבה על כתיבה כה מעניינת ועל ידע פורה. רציתי לשאול לגבי כוכב השבת רגולוס האם יכול להיות שעובר בימים אלה למזל בתולה (שואלת מתוך מקום של אופק בתולה) בתודה מראש, מורן--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- מורן שלום לך. . בין שנת 1900 לשנת 2000 במשך מאה שנה הוא זז מעלה וחצי. בשנת 1900 הוא היה 28.27 מעלותבמזל אריה ובשנת 2000 הוא הגיע ל-29.54 מעלות. וכרגע הוא עדיין ב-29.59 עוד דקה הוא באפס מעלות בתולה. אבל זה מצב שיהיה עוד כעשר שנים. אבל את צריכה לזכור שהשפעתו על מפת לידה פרטית קשורה למיקום ברגע הלידה אם זה היה לפני 30 או 40 שנה ולא מיקומו כרגע כלומר . ההשפעה של כוכבי השבת חזקה מעלה וחצי לפני והמעלה שהוא עולה על כוכב השבת. ולכן גם מבחינת לוח הכוכבים במעלה ה-29 במזל אריה הוא כבר בעל השפעה. בברכה פנינה
53. רונן
מה עלינו ללמוד?
פנינה שלום תודה על הניתוחים האסטרולוגים המעמיקים ומפורטים רציתי לשאול את כותבת שעלינו ללמוד את מגבלות הכוח ולהפיק לקח. האם את יכולה לפרט מה לדעתך עלינו ללמוד מהמצב המלחמתי המתמשך הזה ומה הכוכבים רוצים שנבין ונלמד תודה רונן ========================================================================================== רונן שלום כולנו נבין בסופו של דבר, שלא ניתן בכוח להשיג את המטרות. קיימות מיגבלות לכוח בכל מלחמה. חייבת להיות מטרה מעבר להוכחת הכוח. לא מדובר בחיסול של זבנג גמרנו כי זה לא יקרה. מלחמה כמו שלום הם אמצעים כדי להשיג מטרה. מלחמה היא אמצעי היא לא מטרה. ויש מיגבלות לכאב שעם ישראל יכול לשאת מתוצאות המלחמה. במיוחד שהמלחמות בעזה[כולן] לא שינו את המצב ולא הביאו תוצאות. בסופו של יום ... לצערינו..יצטרכו לעשות את מה שעשו השבוע במצרים להתדיין מול האוייב בתוספת הרוגים נוספים מהצד שלנו. ככלות הכל נחזור לנקודת ההתחלה וכולם יחשבנו, האם זה היה כדאי? מה השגנו בכך? האם יותר כוח הביא ליותר תוצאות?האם זה מובן עכשיו ? ממני פנינה
54. דניאל
שלום פנינה! האם בספטמבר אנחנו מאחורי הכל ויהיה רגוע בהשוואה לחודש אוגוסט ,כפי שחזית עד כה? תודה על התשובה דניאל ========================================================================================== דניאל שלום כללית חודש ספטמבר נראה פחות אלים מאוגוסט ואני מקווה להקלות ועוד נדווח על כך בהמשך מתי בעצם תתחלנה ההקלות. ממני פנינה
55. עידן
שלום רב פנינה. הצצתי לראות אם הפסקת האש תמשיך. אני מבין שאוגוסט קשה אבל גם לקושי יש דרגות. עכשיו שקט ולא הבנתי אם השקט נשמר או שנחזור למקלטים ולקרבות. אנחנו גרים באור הנר את יכולה להגיד ספציפית לגבי השבוע - לחזור הביתה לא? תודה עידן============================================================================================ עידן שלום אתה יודע עידן שפצמ"ר או טיל אחד תועה יכול להרוג אנשים ועשרות טילים לא יפגעו. אני יכולה להגיד לך שאנחנו בימים מסוכנים וגם אם יש הפסקת אש רשמית אין הדבר אומר תחת היבטי כוכבים אלה שזו תעודת ביטוח. הימים בין ה-26-18.8 מבטאים את שיא הקושי והסכנה. אגב אני לא יכולה ממש להבדיל אם תיפתח עוד חזית לדוגמא בגלל הנטייה להסתבכויות שיש בימים הנקובים. אם אני הייתי גרה בדרום לא הייתי חוזרת בימים המסוכנים. מצד שני כמי שמאמינה בגורל אני לא ממש חושבת שאפשר לחמוק ממנו באמת, אלא להקטין את הסכנות. מאחלת לכם ימים שקטים ושגרה משמימה. ואת החודש הזה שנשכח עד מהרה. ממני פנינה
56. ליר
הי פנינה! בתגובה לאחד הקוראים אמרת שתהיה הקלה בימים הקשים באוגוסט מה-20.9 בתודה מראש על התגובה ליר ============================================================================== ליר שלום, העליתי לפני כמעט שבוע כתבה על מה שיקרה במהלך חודש אוגוסט עם פירוט מלא של כל התאריכים. כמו כן ליר, גם בעמוד ההורוסקופ השבועי המעודכן כתובה רשימת כל התאריכים ומתי תהיינה הקלות. בוודאי שלא תהיה הקלה ב-20.8 והנה כתבה מפורטת http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 אוגוסט חודש קשה. ממני פנינה
57. הדר תושבת הדרום
כל מה שאמרת עד כה נכון
הי פנינה כתבתי לך בעבר שאת אלופה וכל מה שאת כותבת נכון לא ברור לי כל כך לאיזה המשך של תקופה אנחנו הולכים ראיתי את חודש אוגוסט הקשה ממתי זה מתחיל בתאריך? והאם מסוכן לצאת בסוף השבוע הזה לחופשה ? הקיץ נגמר וחשבנו להנות ממה שנשאר האם זה מסוכן? ========================================================================= הדר תושבת הדרום שלום לך. צר לי אבל התקופה הקרובה תהיה קשה. יש תאריכים בכתבה :אוגוסט חודש קשה. ובין ה-27-14.8 ימים שאינם פשוטים. נכון שאתם מתמודדים עם הנושא הכי קשה אבל החיילים מגוייסים בכל הארץ ואין "חיים" לאף אחד בעצם. ולצערי צריך יהיה לחיות את השבועיים שלושה הקרובים "מהיום למחר" . הכתבה המפורטת על אוגוסט: http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 שתעברו את הכל בשלום הדר ליבי אתכם כל טוב ממני פנינה
58. מאור
מבצע צוק איתן
הי פינינה אני עוקב אחר הפרסומים שלך שרובים מדוייקים. לפי הנתוח שלך מבצע צוק איתן צפוי להמשיך בשבועות הקרובים של חודש אוגוסט ונחזור למצב התחלה. האם לדעתך אנחנו צפויים למטר טילים וכניסה נוספת לעזה? ============================================================================ היי מאור שלום בטח לא קראת את ההמשך הורוסקופ: אוגוסט חודש קשה. http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 אפשר למצוא לינק גם בדף הבית שלי. ממני פנינה
59. שמואל
מלחמת עולם
שלום פנינה! אני עוקב אחרי התחזיות שלך פשוט עבודה ענקית! מדוייקת ומדהימה! שאלתי -על פי הסימנים שנתנו חז"ל בשביעית מלחמות ומוצאי שביעית משיח בא! שנת 2015 היא שנת שמיטה כלומר שביעית האם צפויה מלחמה? כמו כן הרבה מהמקובלים אומרים שהתחיל תהליך הגאולה של עם ישראל. ומלחמת גוג ומגוג המתואת בתנ"ך היא מלחמת עולם שמתחילה במלחמה בין האיסלם לנצרות ואח"כ כולם יחברו נגד ישראל. לפי מה שקורה נראה שתהליך כזה מתחיל ועוד שהאנטישמיות נגד ישראלמגיעהלממדים מפחידים.======================================================================================= שמואל שלום תודה רבה כמובן על הפרגון. אני לא עוסקת בקבלה וגם לא בנבואה התנ"כית. לצערי הכרתי את הנושא בשנת תשמ"ד שהייתה שנת 1984 כשרבנים הפיצו שזאת שנת מלחמת גוג ומגוג והפחדות מפה עד הודעה חדשה שנמשכו כמעט שנה בעיתונות[טרום אינטרנט כמובן] וכמובן באסטרולוגיה לא היה זכר לאירוע כזה. לכן, אין לי דרך להקביל את הידע באסטרולוגיה לתחום הזה. האירועים שקורים עכשיו הם עוסקים גם בנןשאים גיאופוליטיים אבל הם קורים בכל העולם [אפריקה, אוקראיינה,סין-יפן קוריאה והמזרח התיכון כמובן. ] לכן לא הכל סביב היהודים וסביב האנטישמיות. תהליך של עיצוב מדינות, עמים הקצנה שמובילה בסופו של יום לסדר חדש. בברכה ממני פנינה
60. נדב
ניתוח ב 10.8
היי פנינה, מתוכנן לי ניתוח ב 10.8 צהרים. אני קורא שמרקיורי מתנהג כמו בנסיגה. מה המשמעות לגבי הניתוח? תודה ויום טוב ===================================================================================== 8.8.2014 שלום נדב בדרך כלל כשמרקורי חסר היבטים הוא מתנהל כמו בנסיגה. נטייה לדחייה, תקלות והנושאים הטכניים זורמים פחות חלק. אין זה אומר ניתוח לא מוצלח אבל אולי לא תקופה אידיאלית לניתוח. בברכת הצלחה פנינה
61. אריה
צוק איתן וביבי נתניהו
היי, נראה שמבצע צוק איתן יביא לסיום כהונתו של נתניהו מוקדם מהצפוי. אם נשווה מנהיגים ישראלים אחרים שהיו מעורבים בעימות מול העולם הערבי נגיע למסקנה שהם "הסתבכו" פוליטית וירדו מהבמה המדינית . לדוגמה: גולדה מאיר ( מלחמת יוה"כ), בגין ( של"ג) רבין ( אינתיפאדה+הסכמי אוסלו) , שרון ( ההתנתקות ) , אולמרט ( לבנון, עופרת יצוקה), זה יהיה מעניין מאוד אסטרולוגית לבדוק את תאריכי תחילת המשברים הללו אל מול תאריכי הפרישה של המנהיגים. ב. האם יש כבר אינדיקציות למה עתיד להתרחש בגבול הצפוני שלנו ? אם נסתמך על החדשות , המצב שם מורכב מאוד.==================================================================================== שלום אריה כתבתי בתחזית של "פני השמיים הסיכום השבועי" על כל הנושאים שאתה שואל. ובכל סוף מבצע היה שינוי של שלטון גם זה מצוין שם. http://www.pninastro.com/189/ פני השמיים -הסיכום של השבועיים הקרובים. המצב מורכב מאוד. בברכה פנינה
62. הדר תושבת באר שבע
מתי התקופה הקשה תיגמר???
פנינה שלום ראשית חייבת לציין שאני עוקבת אחרייך כל הזמן את פשוט אלופה כל מה שרשמת על המבצע פשוט קרה רוצה לדעת מה יקרה החודש ומתי כל התקופה הזו תיגמר תודה ==================================================================================== היי הדר תודה רבה. תעקבי ביומיים הקרובים יתפרסם ההמשך. כל שבוע יש תחזית על המצב. בברכה פנינה
63. לילי
החטיפה
פנינה שלום! עוקבת בהדיקות אחרי התחזיות שלך...ובשבוע האחרון חזרתי וקראתי שוב ושוב את ההיבט הבעייתי, באחת מהתחזיות שלך בין התאריכים 1.8-4.8 לגבי סכנה גדולה לחטיפה ...וכל כך קיוויתי שזה לא יקרה לצה"ל......והנה זה קרה ============================================================================== 1.8.2014 לצערי צדקתי. ימים קלים ממני פנינה
64. גידי
תודה פנינה , נמשיך לעקוב ונקווה לטוב
בוקר טוב גידי. בדיוק. שיהיה לנו שבוע קל. פנינה
65. גידי
מתי נראה את האור בקצה המנהרה?
הי פנינה, נואשים לאיזה נקודת אור. מהתחזית אני מבין שלפחות עד אמצע אוגוסט המצב רק הולך ומחמיר מתי נחזור לשגרה שהורגלנו אליה , גם אם לא הייתה מושלמת. תודה גידי ======================================================================== היי גידי בוקר טוב אני לא מרגישה כאשת בשורות נעימה. אוגוסט חודש בעייתי והוא המשך של יולי שהיה בעייתי. אוגוסט חודש קשה- http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 מי היה מאמין שכל מה שאנחנו רוצים זו שגרה? ממני פנינה
66. מיכל
האם בספטמבר צפוי לנו שקט?
היי פנינה, האם צפוי לנו בספטמבר רגיעה? ======================================================================== היי מיכל שקט כמובן זה מושג יחסי. את מתכוונת למלחמה? בישראל אף פעם לא ממש שקט. טרם נכנסנו לאוגוסט וצריך לעבור כמה היבטים לא פשוטים.נתקדם שלב שלב. בברכה פנינה
67. אביבית
תבורכי פנינה. שנדע ימים טובים של שלום. ============================================================================ 25.7.2014 אביבי בוקר טוב. ותודה . לצערי הימים הקרובים לא מבשרים בשורות טובות. ממני פנינה
68. אופק
אז מתי כבר יהיה לנו שקט מצב סבוך ובלתי נסבל אוגוסט הולך להיות גם מכאיב ומתיש ? מתי תהיה הקלה ? ========================================================================== 25.7.2014 אופק בוקר טוב כן המצב סבוך ותחילת אוגוסט לא מטיבה עם המצב ואני מסתובבת עם חששות לאור מה שהכוכבים מספרים. אני אקדם את הכוכבים של חודש אוגוסט ואפרט קצת יותר על ההמשך. מכון לעכשיו זו אי יציבות מוחלטת ואין מה לבנות על שקט אמתי גם אם תהיה "הפסקת אש".זה ממש לא נראה רגוע. תעקוב במהלך השבוע אחרי התחזיות אני אכניס עידכונים נוספים. תודה רבה פנינה
69. שלמה
נמאס לקרוא על יופיטר
נכנס לסרטן וכל השנה היה מנוטרל נכנס לאריה ושוב לאורך השנה הקרובה ייכנס לריבוע מפחיד מאוקטובר ועד בכלל מדוע עד כה לא אומרים זאת שיופיטר "המטיב הגדול" הפך בשנים האחרונות "לאומלל הגדול" ============================================================================= שלמה שלום אתה צודק. יש לי גישה אחרת ליופיטר הניסיון שלי מוכיח אחרת וכתבתי על יופיטר בכל המקומות והצורות. כשיופיטר מגיע למזל או לבית הוא מרחיב הכל מטוב ועד רע. הנה הכתבה על יופיטרבאריה בשנת 2015-2014 http://www.pninastro.com/628/ בברכה פנינה
70. א
ירח בעקרב
שלום תמיד רציתי לדעת מה המשמעות של ירח בעקרב אני יודע שזה נחשב למיקום נפול,וראיתי בכמה אתרים דברים על זה אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון ומדוויק, אפשר קצת פרטים.? ======================================================================================== 1.7.2014 א. שלום. ירח קשור לפן האמוציונאלי של האדם ולמנעד התגובות של האדם. כמובן שיש הרבה תפקידים לירח במפה שבפורום כזה לא אוכל להרחיב את הדיבור. הירח בעקרב נחשב לנפול על פי המסורת בגלל השפעת פלוטו ומרס הפלנטות של עקרב, המשפיעות על סערה רגשית ועוצמות דרמטיות פנימיות גדולות. אבל באותה מידה, הירח בעקרב הוא בעל עוצמה ומעניק המון תעצמות נפש. זה מייצר הבדל אם הירח בעקרב ממוקם אצל גבר או אצל אישה. מה שעושה הבדל זה גם, יחסי הירח עם שאר הכוכבים ומיקומו מבחינת הבית יתן איפיונים שונים מאדם לאדם. מאחר ואני לא אוהבת הכללות כל דבר שאגיד עלול להיות תחת הגדרת הכללה. ולכן ירח בעקרב שונה מאדם לאדם למרות קשיים אמוציונליים שהוא יוצר, הוא בכל זאת בעל עוצמה דרמטית גדולה מאוד ואנשים כאלה יהיו דומיננטיים בתגובותיהם. הנה ממש על קצה המזלג גברים ידועים עם ירח בעקרב: מארק צוקרברג, סטיבן שפילברג, בונו, בן אפלק, ג'יימס דין, נלסון מנדלה צ'ארלי צ'פלין ונשים: ביונסה, סקרלט ג'והנסן, ליידי גאגא, אליזבט טיילור, קתי פרי, מאריה קרי. אנשים עם עוצמות אדירות שברור שיש לכך מחיר ולכן זה עלול להיחשב למיקום קשה[או בשפה אסטרולוגית, נפול]. נפול זה לא חלש אם זה מה שהתרשמת או הבנת. כל טוב ממני פנינה
71. אנונימד
היבטי מארס
היי פנינה מה ההבדל בין מרס בהיבט לשמש ומרס בהיבט לפלוטו מה שונה זה מזה? ועם מארס גם בהיבט לשמש וגם לפלוטו? 2.שמארס נמצא בנקודה גבוהה יותר במפה יש לו משמעות חזקה יותר? למשל בבתים 9,10.,8 יותר מאשר שהוא נמצא בנקודות ובבתים הנמוכים במפה ? קראתי את הפרקים על מרס הטיפוס המרסיאלי,אבל לא מצאתי תשובה לשאלות הספציפיות הללו תודה!! ============================================================================= אנונימד שלום לך. אני לא מנתחת מפה באופן חלקי. תמיד צריך לראות את כל התמונה. היכן שוכנים הכוכבים באילו בתים ומה משמעות הכוכב בבית המסוים. היבטי שמש למרס יוצרים תכונות אחרות כשזה היבט של צמידות או היבט של 90 מעלות או היבט של 60 מעלות. יחסי שמש מרס טבעיים יותר כי מרס שליט מזל טלה. יחסי שמש פלוטו מלכתחילה בעייתיים יותר כי פלוטו שליט מזל עקרב ויחסי שמש פלוטו מורכבים כי הם קשורים לאגו באופן עמוק יותר. למיקומים של כוכבים יש משמעות חזקה כשהם שליטי המזל או שליטי האופק. וזה יכול להיות גם בבית 3, 4 ו-12. הדרך היחידה להבין את ההיבטים קשורה להבנת הפלנטה, הבנת התפקיד שלה במפה[ביחס למזל, לאופק]. בברכה פנינה
72. עומר הלוי
נסיגות עד אין קץ
היי פנינה , קודם אתחיל ואומר שאת נותנת תחזיות מדויקות להפליא והשימוש הנכון בבחירת המילים עם הניסוח המדויק עושים את העבודה שאפו ! :) ועכשיו לשאלתי לאחרונה כמעט כל הפלנטות בנסיגה ובאים עלינו ימים שחורים כפי ששהתחזיות מראות עד כה רציתי לדעתי מתי תגמר תקופת הנסיגות האגרסיבית ומתי מצב הכוכבים קצת ייתן לנו נחת :) ? ========================================================================= היי עומר תודה רבה כמובן על הפרגון. כרגע עד סוף יולי, יהיו 5 נסיגות. המכבידביותר הוא שבתאי אבל המסוכן הוא פלוטו אבל נפטון מרקורי וכירון לא ממש מטיבים בלשון המעטה. חודש הבא- שבתאי ומרקורי משתחררים מהנסיגה אך אוראנוס מתחיל נסיגה. ככה זה תמיד היה ותמיד יהיה. כשאני נולדתי כל הפלנטות שבתאי, אוראנוס, נפטון פלוטו וכירון היו בנסיגה. הבעיה היא יותר המרובעים שעשו לנו חיים קשים השנה ובנובמבר מרובע גדול של כוכבים בעקרב עם יופיטר באריה. ופלוטו ואורנוס חוזרים למרובע הקרדינלי. תלמד ממני, אני חיה רק היום ולא עסוקה בקשיים של מחר. בברכה פנינה
73. עמוס
היי פנינה האם יש לך כמה מילים על ריבלין. איזה נשיא הוא יהיה....משהו על אישיותו. מסקרן...תודה עמוס================================================================================= שלום עמוס לצערי אין לי את שעת לידתו, אולי יהיה לי בהמשך אז אכתוב עליו בשמחה. אני כן מודאגת שהוא נבחר לנשיא בזמן נסיגה של מרקורי, שזה לא סימן טוב. בדרך כלל בחירות בנסיגה מרמזות שהאדם עלול לא לסיים את הקדנציה שלו ולא ברור לי כרגע מאיזו סיבה. מאחלת לו כמובן אריכות ימים. ממני פנינה
74. הילה סמיה
שלום פנינה ברצוני להביע את התרשמותי מהאתר.כל כך מדויק ובשפה יפה ופשוטה להבנה.אני נכנסת לאתר באופן קבוע ומתפעלת כל פעם מחדש.בתודה.הילה. =========================================================================================== 6.6.2014 הילה סמיה שלום! את משמחת אותי ואני מודה לך מאודעל הפרגון. חן חן ממני פנינה
75. leo-sun
מפות שמיים-תחזית שבועית
היי פנינה יקרה,בכול פעם שאני גולש באתרך את מעוררת בי השתאות. איזה יופי של כתיבה ,איזו מודעות,איזה יופי של תמונות,פשוט תענוג לראות את התמונות היפות וליקרוא את מה שאת כותבת,הכול כול כך מקצועי וברמה בין לאומית,איזה השקעה בכתיבה על כוכבי השבט, פשוט כ ו ל ה כ ב ו ד!!!אינני יודע עד כמה הגולשים מודעים בכלל למה זה באמת אסטרולוגיה במיטבה ולמקצועיות הכול כך מעוררת השראה שלך. ראיתי אנשים שמפרשים מפות אסטרולוגית ושום דבר לא דומה לאינטרפטציה הכול כך מנוסה ורבת השנים שלך אכן את פנינה יקרה ולא סתם שמך פנינה. את בשבילי "הד"ר קרסו "של האסטרולוגיה.ניחנת בגאונות גם באסטרולוגיה וגם בשפה המקצועית שבה את משתמשת. נראה שתמיד קורה לי משהו שגורם לי לפרגן לך בכול פעם מחדש כאשר אני משוטט באתרך. המשיכי ליצור בנו הגולשים עניין ותובנות. חן חן לך פנינה יקרה מפז. ===================================================================================== 22.5.2014 שמש באריה יקר לא מצאתי את המילים הנכונות כדי להגיב לך. מלבד תודה ענקית על הפרגון וההערכה הרבה שלך. מקווה להמשיך להצדיק את דבריך. תודה מכל הלב ממני פנינה
76. סופי
נראה שהולך להיות שמח פה ביוני והצלב הקרדינלי
כפי שהוא נקרא באפריל היה רק קדימון .הייתי שמחה לדעת האם את מקיימת סדנאות ,הכוכב החדש מאוד מסקרן אלדבארן .שוב ושוב מוצאת את עצמי חוזרת לכאן ונהנית תודה ! ======================================================================== היי סופי לצערי אנחנו בתקופה סוערת ואין לזה סוף. פה ובעולם. כן כוכבי השבת מרתקים ובכל הזדמנות אני משתדלת להעלות חומרשיעניין אתכם. לגבי סדנא אולי ביולי-אוגוסט את פנה לסוף שבוע או ערב. "השולחן שלי מלא" בכתבות שאני מכינה. נעבוראת נסיגת מרקורי ואולי אצליח להתארגן לסדנא עבור המתעניינים. בברכה ותודה פנינה
77. אילי מגו
לידה בתקופת מרקורי ברטרו והשפעתה על אופיו של הרך הנולד
בע"ה בחודש יוני הקרוב 2014 (ברטרו של מרקורי) אני אמורה ללדת. רציתי לברר כיצד מהלך זה ישפיע על אופיו של התינוק?? שאלה נוספת לדוגמא: האם תהיה לו בעיית תקשורת? מודה לך מאוד פנינה יקרה על התכנים שאת מפרסמת מאחלת לך בריאות ואריכות ימים. אמן =================================================================================== שלום אילי כל שנה במהלך כשלושה חודשים מרקורי בנסיגה ונולדים מיליוני ילדים בכל הגוונים והצבעים אך ללא פגם תקשורתי. פגמי תקשורת נוצרים מיחסיי כוכבים ומיקומם ולאו דווקא מהיוולדות בנסיגת מרקורי. אופיו של התינוק יווצר בצירוף של תאריך הלידה, שעת הלידה ויחסי הכוכבים שישפיעו על מפת הלידה. והתשובה הזאת טובה לכל היולדות בחודש הקרוב ובוודאי לאלה שכבר נולדו עם מרקורי בנסיגה והספיקו להירגע לגבי יכולותיהם התקשורתיות במהלך חייהם. לידה קלה ובריאות לך ולנולד. תודה רבה ממני פנינה
78. אדווה
היי פנינה, חשבתי שאפשר למצוא את השעה המדוייקת לפי אירועים שקרו לאולמרט בחיים, אירועים ידועים לציבור. איך תהייה אחרי 70 שנה השעה שלו אימא שלו כבר לא כאן הוא בטח לא יודע ולא נראה לי שיש איזה ילד שלו שיידע את השעה.... ================================================================================היי אדווה אולמרט נולד בארץ ויש לו תעודת לידה והוא אישית יכול להשיג את שעת לידתו. וכל מי שנולדבארץ, יכול להשיג את שעת הלידה במאגר הביומטרי של משרד הפנים -כוכבית 3450 ומקבלים את הנתון on line אך אדם לא יכול לבקש עבור אחרים כדי למנוע שליטה על מידע. בלי שום קשר אכן ניתן למצוא את שעת לידתו של אדם כשיושבים איתו ומבקשים ממנו אירוע שלדעתו [אך ורק לדעתו] השפיע עליו ביותר וגם אז צריך לאשש את השעה שמוציאים עם אירועים אחרים. אני לא רואה את עצמי יושבת בקרוב עם אולמרט ומבררת איתו אירועים מכוננים מבחינתו. ולעסוק בספקולציות אז אפשר כמו שהרבה אסטרולוגים עושים מפות בלי שעת לידה מדויקת ולכן גם התוצאות לא מדויקות. כל טוב פנינה.
79. אדווה
היי פנינה, ברוח הימים האלה האם יש לך מפה של אולמרט? את רואה בה כלא? זיכוי בעליון? תודה אדווה====================================================================================== 14.5.2014 שלום אדווה, פעם[לפני 5 שנים] חשבתי שיש לי את המפה המדויקת של אולמרט כי קיבלתי את שעת לידתו שהיתה 09:45 בבוקר, ממשהי שעבדה איתו וטענה שזו שעה אמינה. והכנתי את המפה שלו כמה פעמים על פי הנתונים שהיו לי. לפני שנה גיליתי שבאתר אסטרודינסט שמחובר לויקיפדיה [ומחזיק את רוב תאריכי הפוליטיקאים בעולם] יש 2 מפות לידה שעות בוקר וגם ערב. ולכן הפרטים שמסתובבים ברשתות לגבי פוליטיקאים ישראלים אחרים מלאי סתירות ואינם נכונים, האם זה מכוון? זה חומר למחשבה. אני צריכה את שעת הלידה האמינה שלו מבני משפחתו. כל העוזרים והלוביסטים הם לא מקור מהימן. האתר אסטרודינסט עם 2 המפות של אולמרט http://www.astro.com/astro-databank/Olmert,_Ehud בברכה פנינה
80. סופי
כל כך הרבה אינפורמציה ברמה גבוהה מאוד הערה
האתר מלא באינפורמציה תענוג לבקר פה העה בונה הסידור או המבנה של האתר מסרבל את הגישה למפת השמיים ומאמרים . ניתוחים מעניינים כל הכבוד לך !! ====================================================================================== תודה רבה סופי אשתדל לארגן אותו אחרת כמובן. תמיד עובדים על שיפור. אך באתרי תוכן כמו שלי לא מגיעים לזמן פנוי להתארגן ליעילותו. בברכה פנינה
81. דנה
היבטים לשמש
פנינה יקרה שלום רב, לאחרונה גיליתי את האתר שלך ואני בהלם ממה שאני רואה בו, זה עונג צרוף. בתור חובבת אסטרולוגיה מתחילה אני שמחה שיש מאסטר כמוך בישראל, עד כה את החומרים החשובים קראתי רק באנגלית. בקיצור מגיע לך שאפו ענקי. אשמח מאוד אם ביכולתך להתיחס לשאלתי, ראיתי שדנים כאן בהיעדר היבטים לשמש, אבקש לדעת מעט על קצה המזלג מה תהיה איכות השמש אם יש לה שלושה היבטים בלבד: 1.שמש צמידות לשבתאי. 2. שמש ב60 לנפטון. 3. שמש 120 לפלוטו. אם תוכלי אשמח מאוד. שוב המון תודה, בברכת סופשבוע נפלא. ======================================================================= דנה שלום. תודה רבה כמובן. לא יודעת איפה דנים בשמש נטולת יחסים. אבל אני מציינת תמיד כשהשמש נטולת יחסים אבל גם אם אני לא מספרת איך אני בדיוק מנתחת [כדי ללא להלאות] יש הבדל בין שמש נטולת יחסים בשור, לנטולת יחסים בטלה ובשאר המזלות. אל תיפלי למלכודת של הוצאת פלנטה מההקשר שלה. חביבתי דנה, המפה עגולה כי היא מסמלת את הצורה המושלמת ובתוכה יש אינטגרלים. יחסי כוכבים [זויות] בין מזלות, בתים וקבוצות מזל. לכל אספקט כזה יש חשיבות בניתוח ההיבטים. האם את חושבת למשל, שזה אותו דבר בין שמש צמודה לשבתאי במזל מאזניים בית 3, לשמש צמודה לשבתאי במזל עקרב בבית 10. את מבינה? אמשיל לך משל, אם תפרקי את חלקי הבית ותתבונני על חלקיו, האם תוכלי לשרטט איך הבית נראה כשהוא שלם באופן מדויק? אני יודעת כך עושים במרבית האתרים. שמש צמודה לשבתאי במאזניים היא שמש המושפעת מוונוס ושמש צמודה לשבתאי בעקרב היא שמש המושפעת מפלוטו. ולכן זו תהיה צמידות אחרת עם אנרגיות שונות לחלוטין. אם אותו היבט של צמידות יהיה בבית ראשון, או חמישי או עשירי לצורך הדוגמא הוא יתן משמעות אחר והצמידות תשפיע אחרת על האגו של האדם.. יש לי פרק בנושא היבטים אסטרולוגיים: http://www.pninastro.com/595/ לצערי אין לי זמן להמשיך לפרק ב', כי אני עובדת תמיד במקביל על כמה כתבות. אני מקווה שהארתי את התובנות שלך בתשובתי גם אם לא הסכמתי "ללעוס" תשובות שהן לא אותנטיות. תמשיכי לשאול שאלות חכמות זה יעזור לך לראות את התמונה הגדולה טוב יותר. בברכה פנינה
82. אלחנן
פנינה שלום רב לך. אני מאוד אוהב להביט באתר לך ועכשיו יש עוד תמורה מאוד טובה כי כתבת -אני לא יודע אם זה חדש רק עכשיו ראיתי- תקציר של השבוע הקרוב. בעיני זה מאוד ידידותי לקורא. רציתי גם לשבח אותך על הדיוק שלך בכל מה שנוגע לטבע ולשאול אם את יודעת לגבי ישראל אם גם לנו צפויים אירועים סוערים רעד אדמה או משהו אחר מעבר לרגיל? תודה אלחנן =================================================================================1.5.2014 היי אלחנן, תודה רבה, אני שמחה ששמת לב. כן אחרי בקשה לכתוב בשפה לא אסטרולוגית מדי, החלטתי לתמצת בקווים כלליים ומי שירצה ויסתקרן מוזמן לרדת למטה ולקרוא לעומק. היו כברמספר רעישות אדמה בישראל בשנה האחרונה. רעידות שלא עוברות את ה-5 בסולם ריכטר. מכיוון שאנחנו כן מצויים בתקופה כל כך סוערת, אז אצלינו הסערה מגיעה דרך אירועים ביטחוניים בעיקר.זה לא אומר שיש לנו פטור מרעידת אדמה :) קשה להחליט מה עדיף?! אבל נקווה שלא נחטוף גם מהכיוון הזה בעוצמה גדולה מאוד. שכן ישראל לא ערוכה כלל לרעידת אדמה רצינית. בכל מקרה, אני משתדלת לספר תמיד מה עלול לקרות גם אצלינו. ועד 2017 3שנים עם השפעות עולמיות לא פשוטות הכל עוד יכול להתרחש לצערינו. בברכה ממני פנינה
83. שירן
תמיד סיקרן אותי לשאול...
מה קורה בחיים של אותם אנשים שיוולדו/נולדים עכשיו, תחת היבטים כאלה? המרובע עכשיו נראה מושלם, פשוט Xבתוך ריבוע אדום מדוייק להפליא, מפחיד... אז איך יראו החיים של אותם אנשים, הם ירגישו את הקושי של עכשיו לנצח ולעולם כל חייהם? הרי הבטים אלו קפאו כך לנצח במפה שלהם ביום שיצאו לאוויר העולם. ולמשל במפה שיש בה רוב כוכבים מבודדים, או כולם בצד אחד? באופן כללי מה קורה לאנשים בעלי מפות חריגות מבחינת חוסר הרמוניה? ========================================================================= שלום שירן מרובעים כאלה היו כבר בהיסטוריה. זה לא קורה לראשונה. בין 1954-1952 התקיים מרובע בין שבתאי במאזניים, אוראנוס בסרטן, כירון בגדי וכל מי שנולד במרובע הקרדינלי[טלה, סרטן, מאזניים וגדי] נושא מרובע כזה. מרובעים כאלה יוצרים קשיים אך רק קשיים מזיזים ויוצרים אבולוציות. אנשים בעלי מפות הרמוניות , נעימות ורכות לא בהכרח קורה הרבה בחיים שלהם. ככל שהמפה עמוסת מרובעים האדם נולדעם סף יכולת להתמודד עם קשיים גדול יותר ולכן זה אמנם לא ירח דבש אך יכול לתת לפרסונה הרבה יתרונות אחרים. פעם אני אכין כתבה בנושא של אנשים שיצרו דברים משמעותיים בהיסטוריה ותגלי הרבה מרובעים קשים במפות של אנשים אלה. מפליא? תודה על השאלה שלך החכמה בברכה פנינה
84. הראל
אורנוס בהיבט של '90 [היבט דיסהרמוני ואלים] לכוכב פלוטו.עד סוף אפריל - תזכורת, אירועים תחת היבטי אוראנוס פלוטו, הם אבולוציוניים והם דוחפים כל פעם לשינויים נוספים. ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] ועל כל אלה האבולוציות מתרחשות דרך אסונות טבע ודרמה באקלים העולמי, אירועים כלכליים עולמיים, עימותים בין מדינות ועליה של מתח באיזור שלנו במיוחד. כל זה יתרחש בעולם עד סוף אפריל? תוך חודש העולם עומד להשתנות? אסונות טבע? עימותים עולמיים? וכל זה באפריל? את בטוחה? ==================================================================== הראל א. את האישור הראשון קיבלת הבוקרעם רעידת אדמה ענקית בצ'ילה על 8.2 בסולם ריכטר עם גלי צונאמי שעדיין שוטפים את המדינה , עם פינוי תושבים לאורך רצועת החוף בכל מדינות :קולומביה,אקוואדור, פרו, צ'ילה, ואפילו פנמה במרכז. בגוף דבריי שהואלת לצטט, כתוב ש"ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] " כלומר לא הכל קורה באפריל. אלא כמו שמצוין בחודשים הקרובים אבל התהליך מתעצם באפריל. נצטרך לשוחח שוב בעוד מספר חודשים כדי לנתח את השפעות חודש אפריל ואיך חודש זה מייצר שינויים קרדינליים שיגיעו בהמשך. אם אתה מצטט אותי אז כדאי להדגיש שאת השינויים צפיתי מיד בתחילתם כי אנחנו כבר נמצאים בתוך השינויים. ישנם חודשים שמאיצים את התהליכים שציינתי. אני כותבת על הנושא החל מהמשבר הכלכלי ב-2008 ששם התחיל תהליך שינוי עולמי ודרך -2010 עם האביב הערבי שחולל שינויים ודרך 2013 החזרה של המלחמה הקרה וכך הלאה... כל טוב פנינה
85. בתיה
פנינה שלום. אני מנסה להבין איך מפענחים את הנסיגה של מרס במאזניים, אם מאזניים נמצא אצלי בבית 8 למה עלי לצפות? שלך בתיה ====================================================================================== בתיה אפשר לפענח איך מרס יפעל אצל כל אחד בהתאם למפה האישית בלבד אחרי ניתוחה. אני לא יכולה לעסוק בהכללות שכן, אולי השפעת הנסיגה אצלך שולית ואולי דווקא מרכזית. ובכלל אני אנטי השיטה להוציא פלנטה אחת מההקשר ועל פיה לנתח מהלכים שלמים. זה חבל מאוד שעושים את זה באתרים אחרים ומטעים את הקוראים. בברכה פנינה
86. שני
משמעות זוית במפת לידה
פנינה שלום, הייתי רוצה להבין מה משמעות ההיבט של מאדים בבתולה בבית 1 באופק אריה ששולחת זוית מתח לשמש בבית 4 והיא שולחת זוית מתח לנפטון בבית 7. כלומר נפטון ב-90 מעלות לשמש ולמאדים. בעל המפה הוא אופק אריה. האם זה מעיד על כך שהכוכב השליט בבעיה גדולה אם זה ההיבטים שלו? בנוסף השמש בהיבט חיובי לאוראנוס בטלה ובהיבט חיובי לירח בבתולה. אשמח לתגובתךם בעניין. תודה.:)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שני אין לי מושג מאיפה לקחת ציטטה או את האינטרפטציה הזאת? . זה לא נשמע ניתוח מפה שלי. למה את לא שואלת את מי שאחראי על הניסוח והניתוח הזה? בברכה פנינה
87. אלונה לויט
שלום, פנינה האם את יודעת למה האותיות הפוכות בתוכנה ASTRO
הכוונה ל Mystic - Age אני מנסה מזה זמן להוציא מפה אישית באתר הזה והאותיות הפוכות קבוע. תודה על התשובה. ======================================================================================== היי אלונה בדקתי כרגע והכל תקין. יש לך בעיה בדפדפן כי כשהאותיות יוצאות הפוך, או כפולות זה אומר שכדאי לרענן את הדפדפן. תעברי לזה: לפיירפוקס http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/ בכל מקרה לי היתה תוצאה תקינה לחלוטין. בברכה פנינה
88. שירן
מידע על כוכבים בעצירה
לפנינה שלום. היכן ניתן למצוא מידע על פלנטות בעצירה במפת לידה? בכל האתרים שאני מכירה שניתן בהם לעשות מפה, רואים רק האם היו פלנטות נסוגות, אבל עצירה אינה מסומנת או נחשבת באיזשהו אופן. ואם יש לזה חשיבות באסטרולוגיה, אז איך זה כך? הרי השפעת נסיגה מתחילה כבר עם העצירה של הפלנטה, ולא בתאריך תחילת/סיום הנסיגה באופן רשמי, ולפעמים זמן זה אפילו הרבה יותר קריטי ומשקף אירועים רבים יותר מאשר הנסיגה עצמה. ================================================================================= שירן למצב עצירת כוכבים יש משמעות גדולה מאוד. מכיון שאת אולי מוציאה מפות מוכנות את לא רואה את ההבדלים.ואולי גם אין לך ניסיון של עשרות שנים לראות את ההבדלים לא רק בתחזיות היומיות אלא גם עצירה במפת לידה או באירועים משמעותיים. אך מי שעובד עם לוחות אסטרונומיים רואה את ההבדלים ובגדול. מכיון שאם מרקורי זז כל יום מעלה אז כשהוא נכנס לעצירה הוא עומד על מעלה אחת חמישה ימים והשפעתו גדולה לעיתים יותר מאשר כשהוא מתחיל את הנסיגה. בפלנטות כבדות כמו אוראנוס שיצאה מנסיגה בחודש דצמבר האחרון במעלה : 36'8 כשמעלה זו היתה 5 ימים אחרונים עם סיום הנסיגה היא עמדה במקום עוד כ-8 ימים באותה מעלה ודקה מדויקת. כדאי שכל מי שעושה מפות יתאמן לקרוא לוחות אסטרונומיים כי הוא יבין טוב יותר את מהלך הכוכביםנ ואת עוצמת העצירה. עוצמת עצירת הכוכב משולה בשפת בני אדם כמו לרכבת שצריכה לעצור במהירות גבוהה. לוחות אסטרונומיים של ינואר פברואר 2014 אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ תגדילי בקונטרול פלוס . או שתלכי ללוחות האלה באסטרו.קום אלה לוחות שוויצריים שאסטרו.קום נעזרת בהם. בברכה פנינה
89. שירן
שאלה בנושא לילית
לפנינה שלום. אני יודעת שלילית נעה פחות ממעלה אחת לשבוע לערך, ועוברת מזל פעם בכמה חודשים ארוכים, אצלך באתר כתוב שהיא נמצאת במזל כעשרה ימים, ונעה 3-4 מעלות ליום. אז מה נכון בעצם? כששמתי לב שכך כתוב אצלך, זה סקרן אותי, ואפילו בדקתי, ואכן היא נמצאת בכל מזל זמן שווה ודי ממושך, וההתקדמות שלה במעלות אכן שווה כל הזמן ודי איטית, האם יש לה נסיגה? האם היא נעה בקצב שונה מתקופה לתקופה? ואם לא, אז מה נכון? אני מבולבלת... ======================================================================================= שרן שלום למעשה לילית היא לא פלנטה או כוכב אלא מצב המחושב ביחס לכדור הארץ. ישנם כמה טבלאות . טבלת -Black Moon טבלת- Dark Moon טבלת- True Moon בתוכנה שרוב האסטרולוגים בארץ משתמשים בה שייכת לברצ'יק -פולאריס, קסיופיאה ,רקיע וכ"ו השתמשו בטבלה מסוימת והיא לא תואמת את הטבלה שיש באסטרו.קום. זה מסובך להסביר למה א. מפני שהרבה אסטרולוגים לא מייחסים חשיבות גדולה ללילית לא התייחסו גם לטבלאות ב. יש ויכוח איזו לילית היא הקובעת. מרשימת 3 הטבלאות שהעליתי מעל. נכון ל-3 חודשים האחרונים אני משתמשת בלוחות האסטרונומים של אסטרו.קום בקשר ללילית בלבד. ולילית זזה כל שבוע 2-3 מעלות במזל סרטן. ואכן לילית נמצאת מאז יולי 2013 במזל סרטן ובחודש מרץ היא עוברת למזל אריה. גם נכון להיום יש ויכוח בין בוני התוכנות איזו טבלת לילית היא הנכונה. כך שכדי להסיר ספק התחלתי להשתמש בלוחות האסטרונומיים השוויצריים שאסטרו.קום משתמשת בנושא הלילית. בין שאר המצבים אין הבדלים כלל. אגב על לילית יש לי כתבה ותיקה מאוד ומפורטת ושם נתתי אופציות לברר את הלילית של כל אחד. כדאי לך לעיין בה: http://www.pninastro.com/223/ בברכה פנינה
90. אלעד
תחזית כלכלית ינואר 2014
פנינה שלום יישר כח על הדברים המאד מעניינים ובכל המדורים מצפים לתחזית כלכלית ינואר 2014.... ==================================================================================== היי אלעד תודה רבה לך התחזית הכלכלית עלתה ב-1.1.2014 תבדוק בברכה ושנה נהדרת פנינה
91. שירן
נסיגת ונוס
לפנינה שלום. איך זה היתכן שנסיגת ונוס לא מתרחשת באופן שמחולק שווה בין כל המזלות? בדקתי כמה שנים אחורה, וגם קדימה, ובמשך הרבה מאוד זמן היא נסוגה בחוקיות קבועה תמיד באותם המזלות, זה תמיד בגדי, אריה, טלה, עקרב, ותאומים, ואז חוזר חלילה. פעם בכמה זמן זה משתנה? ולכמה זמן זה נשאר ככה במעגל קבוע של כמה מזלות בלבד? והאם ישנה חוקיות גאומטרית לכל העניין, כלומר חוץ מפעם בכמה זמן, אלה גם במרווח של כמה מזלות בהשווה לנסיגה הקודמת/הבאה? תודה מראש. =========================================================================== שירן שלום את טועה. ונוס נסוגה כל שנה וחצי והיא כל הזמן במזלות שונים. כי אם את מחשבת שנה וחצי היא לא יכולה אפילו לחזור לאותו מזל בכל נסיגה. החוקיות קיימת והיא פשוטה. יש 12 חודש בשנה וכל 18 חודש יש נסיגה של וונוס. אני בדקתי משנת 78 בשבילך כשבאוקטובר -נובמבר היתה נסיגה במזל עקרב. ובשנת 80- במאי-יוני וונוס היתה במזל סרטן ותאומים. בשנת 82 ינואר-פברואר בין דלי לגדי. בשנת 83 אוגוסט-ספטמבר- וונוס היתה בין בתולה לאריה. בשנת 85 בחודש מרץ וונוס היתה במזל טלה. באוקטובר 86 וונוס היתה בעקרב. למעשה וונוס נסוגה בכל המזלות. הבעיה שמדובר בחלוקה זוגית של כל 18 חודש ולכן בשנה יעשה 12 חודש מן הסתם תהיה חזרה של כמה מזלות. השינוי יכול לקרות כשבשנה מסויימת וונוס תהיה בעקרב למרות שזה חודש ינואר שזה יכול לקרות או וונוס במזל גדי בחודש מרץ ואז יהיה שינוי. אין טעם להתייחס לספירה הזאת. כי נסיגה באשר היא לא נחמדה אבל חולפת אחרי חודש וחצי. בברכה פנינה
92. אלונה לויט
שלום פנינה, רציתי לדעת על מי שוונוס בנסיגה במפת הלידה
אני מתכוונת, ביום הלידה שלי הייתה וונוס בנסיגה. מה זה אומר באופן כללי, האם כל 'העיכובים' והאיסורים שחלים בתקופה הזו, תקפים גם למי שוונוס בנסיגה אצלו במפה ? תודה על התשובה ======================================================================================= היי אלונה מרקורי וונוס מרס בנסיגה וכך שאר הפלנטות משפיעים על היקום על כדור הארץ ועלינו. לא מעניין אותם אם נולדת עפ וונוס או מרקורי בנסיגה. "האגדה" שמי שיש לו וונוס בנסיגה או מרקורי בנסיגה מקבל תעודת ביטוח נגד השפעת הכוכבים היא אגדה מיושנת והופצה לדעתי על ידי אותו מקור מידע שאולי לימד כמה אסטרולוגים אסטרולוגיה. אני מוכרחה לאכזב אותך אך נסיגת כוכב בזמן לידה משפיעה יותר על אישיותו של האדם ולעיתים על דחייה, עיכוב ואיטיות מסויימת בתחומים בהם הכוכבים ממוקמים אך נסיגתן של הפלנטות משפיעות באותה מידה על כולם אך על כל אחד באופן שונה מבחינת תחומים, כיוונים והקשר של הפלנטה למפת הלידה.. בברכה פנינה
93. ארנון
"השמש בין ה-11-8.12 -היבט של 150 מעלות ליופיטר בסרטן. - היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע". כמעט דייקת. אומנם זה לא מדע מדויק ופספסת בתאריך אבל איבדנו שניים את אריק וספי. מותו של אריק' היה משבר. מקווה ש בין ה8 ל 11 לא ימות עוד אחד... ארנון בן יצחק ====================================================================== ארנון שלום כנראה לא קראת ב-26.12 כתבתי שבין ה-1-27.12 ימות אדם יקר. אני מעלה כל יום שלישי את תחזית הכוכבים השבועית והשפעותיה עלינו ושבוע אחרי זה מן הסתם אני מוחקת את מה שהיה. הייתי מוותרת על הישגיות בעניין אם אריק איינשטיין היה נשאר בחיים. תודה רבה בברכה פנינה
94. שוב אני
"היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע, תחושת של צלילה מתקוות גדולות." כמעט דייקת קצת הקדים את תאריך התחזית שלך, או שצפוי עוד מוות של משהו ברמת של אריק איינשטיין? ================================================================================ זה נכתב לפני מותו. כי את התחזית הכללית אני מעלה ביום ג' והעליתי את הכתוב ב-26.11 בשעות הבוקר. בברכה פנינה
95. יפעת
שלום פנינה. אני קוראת בעניין רב את התחזית הכללית ושואלת את עצמי האם לקחת ממנה גם לאישית ומה זה אומר. את כותבת על מארס בבתולה וההשפעה הגלובלית שלו על כולנו אבל מה זה אומר לבני ולבנות מזל בתולה שמארס נכנס להם למזל. בתחזית שכתבת למזל בתולה לא התייחסת לאירוע הגדול הזה שמרס נכנס לנו למזל. אז למה לצפות? סופ"ש נעים לך יפעת ===================================================================== יפעת שלום מרס מסיים מהלך במזל בתולה השבוע והוא כבר חודש וחצי במזל בתולה ואכן כתבתי עליו בתחזיות של מזל בתולה כבר בחודש סוף ספטמבר אוקטובר. בשבוע הבא מרס נכנס למזל מאזניים. ואת תראי איך הוא ישפיע על כולם וההשפעה שלו תמיד נמצאת בתחזיות של כל המזלות כל טוב פנינה
96. ענת
נסיגת וונוס
שלום פנינה, ברצוני לדעת בבקשה , אם מתחילים טיפול יופי או אסטטי לפני הנסיגה האם אפשר להמשיכו במהלך הנסיגה או שלא רצוי ועדיף לחכות לסיומה.? תודה רבה ================================================================================= היי ענת מומלץ להמתין עם הטיפול. ולעשות אותו בתנאים אופטימאליים. בברכה פנינה
97. יפתח
פנינה שלום רב לך. מעניין מאוד מה שאת מעלה. נסיגת מרקיורי בעקרב נופלת על יום הבחירות ב 22 לחודש. יש ממה להיזהר, למה לשים לב יותר מ"יום בחירות רגיל" מה לדעת למה להתכונן? תודה יפתח ================================================================================= שלום יפתח כשמרקורי בנסיגה נופל על יום הבחירות הוא מבטיח אי סדרים וריבוי תקלות של מחשב, רישומים כפולים, שכחה של רישומים, בעיות הגעה, מתחרים המנסים ליצור דיסאינפורמציה. בקיצור אם אתה זוכר את הבחירות של בוש הבן ומה קרה בפלורידה על קצה של קול? אז זה היה במרקורי בנסיגה ונאלצו לספור פעמיים את הקולות. בברכה פנינה
98. טליה
שמש ללא היבטים
שלום פנינה. ברצוני לדעת האם יש משמעות להתחלה של דברים חדשים,כגון מפגשים בינאישיים עם אנשים חדשים,לימודים וכד'..בזמן שהשמש נמצאת ללא יחסים במפת השמיים.תודה..-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שלום טליה. יש משמעות להיבטים בין כוכבים כמו לחוסר היבטים. בדרך כלל יש מיעוט מצבים שהשמש ללא היבטים. אבל זה בהחלט קורה. חוסר היבטים זה תמיד על תקן זמן מבוטל כמו ירח שחור. מסמל במיקרים רבים[וצריך לבדוק לגופו של עניין כמובן] חוסר המשכיות, ציפיה עם אכזבה. השמש מסמלת את הוויטליות שנדרשת כדי שכל נושא שתעסקי בו יהיה בעל חיות, אנרגיה והמשכיות. השמש היא לב העניין ובכל עניין נדרש לב שיפעם. בברכה פנינה
99. אירנה
ירח בטל
אשמח אם תסבירי מה קורה כשביום ההולדת מתקיים אירוע של ירח בטל. תודה מראש על תשובותך. תמיד מעניין לקוא את התחזיות שלך====================================================================================== אירנה שלום זה עלול לקרות בכמה וכמה ימי הולדת. ירח שחור הוא סוג של פאוזה-הפסקה בין פעילות אחת לפעילות הבאה. לכן גם ליום הולדת יש\ סימליות התובעת סוג של מנוחה. יחד עם זאת ישמשמעות אם יש ירח שחור ברגע הלידה שלך [ביום ההולדת] אבל צריך לראות את אז את כל המפה ולהבין איזו סימליות תהיה בכך לגבי השנה הקרובה. שכן ימי הולדת בשיטה המקודמת משקפים את הפעילות ולפעמים גם אירועים שיקרו בשנה הקרובה. בברכה פנינה
100. נחמן
פנינה שלום רב. לא ראיתי אם ואיפה התייחסת לתקרת החוב והוקנגרס האמריקאי מה קורה החל מה 17 לחודש בארה"ב וכתוצאה מכאן בעולם? ====================================================================================== נחמן אתה לא קורה את העמודים העוסקים בתחזית אסטרולוגית כלכלית? שלי? http://www.pninastro.com/326/ תקרא את חודש אוקטובר 2013. בברכה פנינה
101. מירי
תחזית מדויקת
נכון לשעה זו הרבובדיה עדיין אתנו, אבל אני מסירה את הכובע על שחזית על לכתו של בכיר בחודש ספטמבר. ================================================================================== היי מירי שיהיה עד 120. תודה לך ומועדים לשמחה. פנינה
102. בריכות נוי
תודה על התחזית
תודה על הבלוג המרתק, נכנסתי בפעם הראשונה ואחזור ש/ב! שיתפתי ========================================================================================= בריכות נוי תודה רבה לך. אשמח לביקוריך בברכת מועדים לשמחה פנינה
103. נדב
שאלה כללית
פנינה שלום, מעניין אותי ומאוד, ברמה הכללית, מה הסובב ומה המסובב באסטרולוגיה. האם כשאת עושה למשל מפה אישית, ורואה אירועים מהעבר. האם האירועים האלה כבר נקבעו מלמעלה לפני? או שהמפה מתעצבת, גם בדיעבד מהאירועים שקרו או לא קרו במציאות למקבל המפה? סליחה על המורכבות ותודה מראש! ============================================================================= היי נדב. כשאני מכינה מפה אני רואה את נסיבות העבר אני מבחינה באירועים שקרו ובתאריכים שלהם. אם מדובר באירועים של שינויים, משברים, פרידות, מעברי בית, התחלת עבודה, שינוי מסגרת בית ספר, מפגש רגשי משמעותי, התאהבות, וכ"ו..ובאותו אופן אני רואה מה קורה בהווה ומה יקרה בעתיד. למעשה אין הבדל בין הזמנים [עבר הווה עתיד]. מקווה שהגבתי לשאלתך. בברכה פנינה
104. אנונימית
פנינה יקירה , שלום.
קודם כל , אני נורא נהנית לקרוא באתר שלך :) שנית ,רציתי לדעת מה חשיבות המעלות של הכוכבים - למשל אם יש לי ונוס 25 מעלות במזל שור - מה זה אומר בדיוק? מה מציין מספר המעלות? תודה :) ==================================================================================== אנונימית שלום. לאלה שאינם עוסקים באסטרולוגיה למעלות המצויינות ליד פלנטה אין הדבר אומר כלום. אך אסטרולוג מחשב את ההיבטים[יחסי כוכבים במפה האישית של האדם] על פי המעלות המדויקות. במקרה אם יש לך וונוס במזל שור במעלחה ה-25 הרי וונוס תושפע מכל מיני היבטים[שאינני יודעת כי אין לי את המפה שלך מולי] אך גם במעלה הזאת הספציפית אלגול- כוכב שבת צמוד לו. הנה הכתבה אולי זה ישפוך אור על כמה דברים הקשורים בך. http://www.pninastro.com/412/ אך כללית מפה מרושתת בהרבה היבטים ולכל היבט יש משמעות הקשורה לתכונת אופי אך גם למפגש עם אירועים בחייך: http://www.pninastro.com/595/ היבטים- כתבה בנושא שאולי תעניין אותך. בברכה פנינה
105. אורה
תקיעות במזל
פנינה שלום רציתי לדעת אם נולדתי ב5 למרץ 1961 באיזה אופק אני תודה אורה ======================================================================================= אורה אופק של אדם נקבע על פי שעת הלידה מקום הלידה ותאריך הלידה. את כתבת רק תאריך לידה. ומהי השעה? בברכה פנינה
106. שרית אדיב
פנינה שלום, האם את יכולה לומר לי מתי תהייה הנסיגה הבאה של מרקיורי, מה התאריכים- האם ספטמבר או אוקטובר- שאוכל כבר לתכנן חתונה תודה רבה רבה שרית.========================================================================================= שלום שרית יש טבלת נסיגות אצלי בבלוג עד שנת 2015 טבלאות נסיגה: http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
107. הדס
תודה רבה פנינה המדהימה, זוית כמו שיש בין פלוטו וארנוס למשל וגם מתי כוכב מסוים מתחיל להשפיע לפני שהוא חוצה את המעלה או אחרי אחרי ובכמה מעלות, תודה תודה! ========================================================================================= הדס זה מורכב. אם מדובר באוראנוס ופלוטו שהם כמה שנים נמצאים בהיבט של 90 מעלות הרי שהמגניטיוד של השפעת הזוית פועל כל הזמן ובשיאים שלו זה יכול להיות מעלה או שתיים לפני עד המעלה המדויקת. בכל זוית בין כוכבים יש השפעה אחרת ברמת המעלות. תלוי בהרבה מאוד גורמים כמו עוצמת הפלנטה , המיקום המדויק במפה ועוד גורמים נוספים שלא ניתן לתת הגדרה כוללנית. בברכה פנינה
108. הדס
שאלה חשובה
שלום פנינה! מתי בדיוק מתקיימת זווית, 5 מעלות אחרי ולפני המפגש. ============================================================================================= היי הדס איזו זוית למשל? יש היבטים שהמפגש קורה רק מעלות לפני ויש כאלה שעד 10 מעלות זה עשוי להשפיע. תשאלי ספציפית ותקבלי תשובה מדוייקת. בברכה פנינה
109. נחמה
יום ההולדת של פרס
פנינה שלום איך האסטרולוגיה מסבירה את החגיגות האקסטרוגנטיות ומנותקות מהמציאות ביומיים האחרונים לשמעון פרס שנולד בכלל בשני באוגוסט? כל טוב ============================================================================================= נחמה שלום למה האסטרולוגיה צריכה להסביר שמישהו רוצה לעשות יום הולדת לפני תאריך לידתו? גם לך יש זכות כזאת. ודבר שני לידיעתך היום התחיל כנס נשיאים עולמיים במרכז פרס והעוזרים של פרס החליטו לחבר את יום ההולדת 90 לבואם של הנשיאים או בעברית :לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. ואגב, פרס ממש לא ביקש את האירועים האלה שלא עלו אגורה למשלם המיסים הישראלי אלא באו מתרומות. הגבתי לך כאדם שאולי מעורב יותר אבל זו לא שאלה אסטרולוגית. שאלה יהיו הצרות שלנו. בברכה פנינה
110. גלי
תודה רבה פנינה את מדהימה ואני לומדת מימך הרבה, כירון מורכב מאוד וחשוב מאוד לרפא את הפצעים כדי להתחייל דברים חדשים בעיקר כדי להיות מסוגל לתת צאנס לעצמך ולאחרים. אוהבת.... ================================================================================================== היי גלי תודה רבה לך. כן מורכב מאוד . לא כל פצע ניתן לרפא. לעיתים יש בחיים תקופות שנדמה כי פצעים החלימו והם מתחילים לדמם שוב בזמנים אחרים. ולעיתים פצעים מוצאים מזור דרך עשייה ונתינה מסוימת. ברכות ממני פנינה
111. גלי
פנינה יקרה שלום! האם את יכולה לספר ולתאר את כירון, שמעתי עליו פעמים רבות ואין לי מושג מה הוא אומר, דרך אגב לי הוא עכשיו בבית 10 אשמח מאוד אם תוכלי גם לתת כמה מילים על מיקום זה. אוהבת גלי============================================================================= גלי יקרה שלום יש לי הפתעה בשבילך. הייתה לי טיוטה על כירון והנה בחג[אתמול] ישבתי , טרחתי והכנתי בזכות עידודך חלק א' על כירון. מקווה שהוא יתרום להבנתך הכללית על אסטרואיד זה. כירון- פצע וההחלמה http://www.pninastro.com/605/ בברכה פנינה
112. מירי
הי פנינה, במפה האישית שלי ונוס בתאומים ומרס בשור (אופק אריה) . האם יש לכך השפעה בימים אלה? תודה. ======================================================================================================= שלום מירי פלנטות החוזרות למקומן הטבעי בדרך כלל מורגשות. מרס כפלנטה עוצמתית יותר בוודאי שתרגישי אותה ותושפעי ממנה יותר כשהיא חוזרת למקומה הטבעי. אך כלל המפה משפיעה לכן לעיתים לא תדעי להבחין מי משפיע יותר. בברכה פנינה
113. ליר
ונוס במזל סרטן
הי פנינה, קראתי באיזשהו אתר שונוס תיכנס למזל סרטן ב-5 בנובמבר 2013 ותישאר שם ל-4 חודשים, משום מה זה נראה לי כטעות ונוס לא אמורה לעבור למזל סרטן ביוני או יולי? ולהישאר שם כחודש אז מה פתאום 4 חודשים? תודה מראש על התשובה, ליר. ================================================================================= ליר שלום את לא קראת את זה אצלי . וונוס לא יכולה להיות רחוקה מהשמש ב-60 מעלות ומלבד זאת היא תהיה השנה בנסיגה בחודש דצמבר אבל במזל גדי. והרי לך טבלאות הנסיגה עד 2015 לשימוש ומידע http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
114. אירית
שבת שלום פנינה, אני רוצה בבקשה להבין, שמרקיורי עובר לטלה- מי מושפע יותר, בתולות ותאומים שהוא הפלנטה שלהם שעוברת לטלה - מה זה עושה להם? האם, אנשי טלה שמרקיורי האחרחאי על תקשורת, מבקר להם מזל לאן זה מוביל אותם, או שעל כולם חלה אותה השפעה? אם בכל זאת ההשפעה שונה, איפה אני יכולה לקרא על זה כדי להבין יותר? תודה והרבה טוב אירית =================================================================================== אירית שלום מרקורי משפיע בכל מיקום על כולנו ובעיקר כשיש היבטים עם פלנטות אחרות[זה כבר מסובך יותר] כמובן שהוא משפיע בראש ובראשונה לבני מזל טלה או בעלי אופק טלה. אכן מעבר של מרקורי ממזל למזל ישפיע באופן ישיר יותר על מזלות מרקוריאנים כמו מזלות תאומים ובתולה [או בעלי האופק הזה]. רק כשעורכים מפה אישית ניתן להבין באיזו מידה כל פלנטה משפיעה על האדם. אבל אם תקראי על מרקורי ב-12 המזלות http://www.pninastro.com/380/ תוכלי להבין היכן המרקורי שלך ולדעת על התכונות וההשפעות קצת יותר. בברכה פנינה.
115. טלי.ב
אני מחפשת פרטים בדבר מיקום הירח במזלות לאורך החודש
אני מנסה להרכיב מעין יומן ירח ולשם כך אני מחפשת מידע בדבר הבית בו שוהה הירח בכל יום, בשנה הקרובה. האם יש אתר בו אוכל למצוא אינפורמציה זו במצב "זמין" וקריא גם למי שלא מבין אסטרולוגיה? תודה ויום נפלא טלי ============================================================================= שלום טלי א. בלוחות האסטרונומיים שעולים גם אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ יש את הלוח האסטרונומי עם מעבר הכוכבים כל יום כשאחרי הטור עם השמש יש את הטור עם כל מעברי הירח באילו מזלות[כמובן בשפה אסטרונומית ] הוא חולף. ב. זה נורא פשוט לכתוב את מעברי הירח במזלות - כל שבוע[אולי אני אשקול זאת] הבעיה שאין במידע הזה דבר. כי הירח זו פלנטה[מאור] פסיבית שאינה מייצרת שום דבר ומשקפת בעיקר את מצב הרוח . לא הייתי משקיעה כל מאמץ בנושא בגלל חלקו הבלתי משמעותי בקריאת העתיד. הירח ממוקם יומיים וחצי בכל מזל. לעומת זאת את הירח השחור יש לך בטבלאות שלי - המעודכנות ולירח השחור יש הרבה יותר משמעות כדי להימנע מהתחלות תחת השפעתו: http://www.pninastro.com/176/ הטבלה מעודכנת עד ינואר 2014. בברכה פנינה
116. שרית גץ
פנינה שלום רב. אני חובבת אסטרולוגיה ונהנית לקרא בסוף השבוע כמה שיותר ניתוחים של מספר אסטרולוגים הנחשבים מומחים. והנה פגשתי השבוע ניתוח של טובה ספרא ובו היא כותבת שליברמן חוזר מהר ובגדול ועוד מוסיפה: "במפה המשותפת של אביגדור ליברמן עם מדינת ישראל כוכב פלוטו נמצא על ציר 4-10. זה מתאר קשר עם בסיס חזק השומר על הביטחון ועל משימה משותפת. כשיש מטרות משותפות הן יושגו! עבודת הצוות במערכת יש לה משמעות והשפעה על הסביבה. ההשוואה בין המפות מעידה על קשר חזק שבו ליברמן [עם ביבי- ש.ג] עוזר לחזק את כוח הפעולה, לתת תוכן לצד הביצועי במדינה ולקדם אותו ליעד המבוקש (כוכב פלוטו בצמידות על כוכב מארס)." זכור לי בוודאות שכתבת דברים אחרים לחלוטין "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו" כולל שבזמנו כתבת ע"פ המפה של ליברמן שהוא נעלם מהמפה הפוליטית. איך יתכן שהקריאה כל כך שונה? איך יתכן שאת אותו מצג- זווית הכוכבים וצמידות הפלנטות- מנתחים לגמרי הפוך? האם לא מדובר בסוג של מדע? אודה לך על תשובה שרית =============================================================================== שרית שלום לא אוכל להתייחס למה שאסטרולוגים אחרים כותבים[קחי בחשבון שלא ראיתי את הניתוח של המפה שהיא עשתה ומה שכתבת או ציטטת זה לא ניתוח זו מסקנה שהיא הגיעה אליה] כיוון שבאותה מידה לעיתים תפגשי רופאים שרואים את אותו חולה ומגיעים לתוצאות או מסקנות אחרות. עדיין זה לא אומר דבר. אני כתבתי כבר שנה שעבר שליברמן יועמד לדין וכיסחו אותי על זה והנה זה כן קרה. לא זוכרת שמישהו מהאסטרולוגים בארץ התייחס לנושא של ליברמן שנה שעברה. הדבר הכי חשוב כשבוחנים תחזיות זה לקחת את הזמן ולבחון את הדברים בפרספקטיבה. כרגע הכל נורא מוקדם. עוד נדבר על כך בהמשך. בברכה פנינה
117. נורית
פנינה שלום. הנה היום האחרון של 2012 וזה אומר שאת יכולה כבר להוריד את כל 2012 מהאתר ולעשות לנו סדר שלא נצטרך לחפש כל כך הרבה. אז שכך תבוא עלינו השנה החדשה, שתהייה שנה של סדר בכוכבים, באתר, בחיים, תודה לך על ההשקעה שאת משקיעה למען הקוראים המסורים שלך נורית================================================================================== נורית יקרה תודה על מסירותך. אם תעברי לדף הבית שלי תראי שכבר סידרתי אותו לפני כשבועיים באופן מופתי. אנא -דף הבית כל הנושאים מסודרים ורק המעודכנים באוויר. http://www.pninastro.com/ בברכה פנינה
118. אליענה
פנינה ממש מטריד. למה השתתקת? שום כלום פוליטי? מה קרה הבהילו אותך? המציאות מטשטשת את המהלכים האסטרולוגים? מה קורה עם שלי יחימוביץ' והעבודה? מה קורה עם ציפי ליבני, מה קורה לנו במדינה עם הבחירות האלה? למה נסוגת? הרבה מאנשי הקהילות החברתיות והפוליטיות קוראות את דברייך- את והניתוחים שלך חשובים לנו מאוד!!! אנא השמיעי קול!!! פוליטי!!! אליענה =============================================================================== חחחח... אליענה אליענה צחקתי מתגובתך הלחוצה. אבל אני מצטערת אני עוורכת כל כך הרבה כתבות ולכל דבר יש את הזמן שלו. מחר יעלה הורוסקופ שנתי מורחב לכל המזלות ויש לי עדיין מספיק זמן לכתוב על הבחירות. בקיצור, תצאי מהלחץ. וכמו שהבטחתי הפתעות ואכן כל שבוע שעובר ממשיכות להגיע הפתעות פוליטיות. אני עדיין רגועה לגבי ירידת כוחה האלקטורלי של הליכוד כפי שהבטחתי. כמו שאמרתי שליברמן עלול לצאת מהתמונה ואכן זה קרה. ותגיע גם בהמשך המפה של שלי יחימוביץ' ובאמת אליענה, אין צורך לדרבן אותי אני מאותגרת מספיק רק שיש לי סדר יום קודם. ועכשיו חגיגות סוף השנה ותחילת שנת 2013. שנה אזרחית שמחה ומאושרת לכולנו !!! בברכת הרגעה פנינה
119. Leo
אמינותה של האסטרולוגיה ע
היי פנינה היקרה.. ראשית תודה על סידור האתר לפי נושאים ובכך התבטל גם הבלבול שהיה ... ושנית, והכי הכי חשוב איני יכול שלא לפרגן לך על כול תחזיותייך לגבי מפת המדינה לראשי היושבים בה קרי- הממשלה ,שרים וחברי כנסת ,על הזיגזגים של חברי מפלגות למיניהם כמו גם על אנשי ומפלגת קדימה ,הציבור בכללותם והרופאים ושביתת האחיות בפרט,שביתות בכלל ,פטורי אנשים ממקום עבודתם בעקבות נפילות של מפעלים וכו' . כמו כן על ליברמן "הרדוף" וכמובן על המירוץ הצמוד שהדגשת ועד לבחירתו של אובמה לנשיאות שניה. על המלחמה שצפית ושהייתה {חשבתי עלייך כול הזמן בזמן אמת..} ובטחונה של מדינת ישראל ועל בידודה מצד מדינות בעולם. כמו כן על הרבה כתבות שבתוכם מרומז על מצבים שעוד יקרו בעולם ונקווה שרק טוב יצא בסופם של תהליכים כוכביים אלו.. כול זאת ועוד ידעת כמה חודשים לפני שהדברים התרחשו ונראו להרבה אנשים כדמיוניים הזויים ובלתי הגיוניים בעליל,אך זאת כוחה של האסטרולוגיה וראוי לומר גם שלך מפני שהלכת עם האמת האבסולוטית שלך עד הסוף והצלחת להוכיח לכול אותם ספקנים למיניהם שאסטרולוגיה היא תורה רצינית שלא כמו תורות אחרות שבגללם יצא לאסטרולוגיה שם רע על ידי אותם ספקנים שמחפשים בכול הזדמנות בתקשורת להוכיח אחרת ,ועל כן אין לי אלה לומר להם שיוכלו את הכובע ולך אני אומר תודה על שאת מציבה את האסטרולוגיה במקום שבוא היא ראויה להיות ,תודה. לא יכולתי שלא לכתוב את הדברים שאני חש כלפי הדברים שעד היום נכתבו על ידייך באתר שלך כי אז התחושה לפחות מצידי שאין הערכה לעבודתך הרצינית וזהו "פשע" לא לפרגן לך. נשמח גם לראותך במדיה הטלוויזיונית{כפי שהיה בעבר}בכדי להמחיש לרבים מהצופים את יכולותיה ואת אמיתותה של תורה נפלאה זו וכמו גם את יכולותייך שלך ואת בקיאותך ומקצועיותך רבת השנים והבלתי מתפשרת באסטרולוגיה . ====================================================================================================================== LEO יקר הרבה תודה על פרגון חם זה. אני משתדלת ועובדת קשה כדי שכולכם תיהנו אך גם תקבלו מידע מדויק באופן המקסימלי. לגבי ספקנים , אני מברכת אותם כי אותי זה מאתגר. ככל שמתנגדים יותר אני מאותגרת יותר ומוכנה להשקיע יותר. בקרוב אני אפנק את הקוראים בהורוסקפים מעניינים לקראת השנה החדשה. ובאמת תודה מקרב לב על הפרגון המדהים שלך. בברכה פנינה
120. נועה
שאלה מסקרנת
שלום! קודם כל תודה על האתר המושקע, אני מאוד נהנת להיכנס אליו! רציתי לשאול אותך שאלה, יש לי אחות תאומה..ושנינו בנות מזל טלה, ומבחינת התכונות אנחנו ממש ממש שונות, איך את מסבירה את זה? אני מבינה שיש עניין של עבודת המידות, וארועים שקוראים לנו בחיים, אבל אין ביננו ממש כמעט שום תכונה זהה! לדוגמא: אני מאוד שכלית והיא מאוד רגשית. (אנחנו בנות 20 חיות עם ההורים עדיין, באותה סביבת חיים..) אני שואלת, כי במידה ואני הולכת לאסטרולוגית וגם אחותי, האם יצאו תוצאות שונות? ההבדל בינינו ממש עניין של 4 דקות. אשמח לתשובה, תודה וחג שמח! ==================================================================================== נועה שלום 4 דקות זה הרבה מאוד במפה אסטרולוגית. יהיו דברים דומים ויהיו דברים שונים. במפות של תאומים רואים מיד אם אתם זהים או לא. ובכלל בעיני תאומים הם יותר משלימים זה את זה מהיותם זהים. ודבר נוסף רק דרך אגב, בכל זאת אדם לא יכול להיות אוביקטיבי לגבי ההבדלים בינו לבין התאום שלו. זה קצת כמו לשמוע את הקול שלך מוקלט.. בברכה פנינה
121. אליענה
פנינה שלום. ראיתי שהתחלת לכתוב על הבחירות ועל מה שצפוי ופתאום נעצרת...אין כלום על שלי יחימוביץ למשל, יש לך צפי לעתיד המתרגש עלינו במפלגת העבודה ע"פ הכוכבים? אם כן נשמח לדעת אליענה =========================================================================== אליענה שלום. פתאום נעצרתי? מה פתאום? טוב עשיתי שעצרתי, יש עוד כמעט חודשיים ואני מחכה עדיין לשעות לידה של מספר מועמדים כדי לבדוק אופציות של חיבורים. ייתכן גם כי יערקו עוד אנשים מהליכוד ולכן אני ממתינה לפחות לסוף החודש ואז אמשיך. דווקא את המפה של שלי ושל עמיר פרץ יש לי אבל אני צריכה לבדוק חיבורים כיוון שברור שיהיו הפתעות נוספות. תסמכי עלי שיש לי המון ניסיון מבחירות קודמות שכדאי ליישם את המשפט:"דברי חכמים בנחת נשמעים". חן חן לך פנינה
122. יפה
התחזית מתממשת אחת לאחת
הי פנינה, אני המומה מרמת הדיוק. רק שבוע שעבר ענית שיהיו עוד הפתעות, ואופס - ברק פורש. בפרק א' בחירות, כתבת שפייגלין ישתלט על הליכוד. והיום זה קרה. והנחמה היחידה שלי מהמצב המטורף, שהוספת גם שהוא גורם הורס לליכוד, והלוואי וכך יהיה. כי אם לא נראה לי שהמדינה הולכת לתקופה מאוד מאוד חשוכה. מאחלת לכולנו רק טוב, יפה ===================================================================================== יפה יקירה הלוואי ולא הכל יתממש. כי בין היום למחרתיים הכוכבים מרמזים על חזית בטחונית קשה נוספת לא ברור איפה ואני מקווה שלא פה. לגבי הבחירות עוד יגיעו פרקים נוספים, תשימי לב. בברכה פנינה
123. עידו
פנינה את לא מפספסת אה? אמרת אורנוס יעשה בלאגנים והנה האוטובוס בתל אביב. אני לא מאמין שהכול צפוי- מה נעשה? איך ממרים את פי הכוכבים ועושים טוב? יש סיכוי? אין איזה כוכב שלום שמסתתר מאחורי הירח? שלך עידו [בתולה אופק דלי] המיואש ======================================================================================= היי עידו לצערי לא פיספסתי אבל עדיין יש לנו כמה ימים נוראיים ואני מקווה שהמנהיגים של המדינה יחליטו החלטות חכמות ולא יסתבכו כפי שאני מאוד חוששת. כן הכל צפוי...כרגע לא יהיה שלום. אנחנו צריכים לשנות את הדיסקט שלנו כדי להביא מנהיגים חדשים שרוצים בשלום. בברכה פנינה
124. אילנית
17.11.2012 פנינה שלום. אני לומדת אסטרולוגיה בחיפה אבל המורה שלי לא מנוסה כמוך- ממך אני לומדת המון. בכל אופן בשביל הידע מבקשת להבין אם תוכלי להגיד לי, בו דוד שלי מתארס היום. האם אלגול מרקיורי אורנוס וכל ההשפעות שלהן על קשר,האם זמן האירוסים משמעותו כחתונה וכמו שמלחמה שמתחילה בזמן הזה תגמר רע אז גם אירוסים? תודה אילנית =============================================================================== היי אילנית שלום אירוסין עד כמה שאני מבינה הם סוג של הסכם למרות שהוא פחות רשמי מנישואין. די בכך שאנחנו תחת השפעת נסיגת מרקורי החשוב לכל הסכם. יחד עם זאת אני מקווה שאם נישואיה יצאו לפועל שהיא תבחר תאריך טוב. אגב תאריך טוב מותאם למפה הספציפית שלה. הטיפים שאני נותנת הם לא מספיקים להחלטות משמעותיות כאלה לשם כך בונים מפה אישית עם תאריך הנישואין. אגב אילנית, למה את לומדת אסטרולוגיה אצל מורה שאינו מקצועי? בברכה פנינה
125. רחל אפללו
15.11.2012 פנינה הצילו!!! אני תושבת הדרום ורק מחכה לשקט. קוראת אותך קבוע. שואבת תמיד עידוד וכוח להמשיך, ועכשיו רועדות לי הבירכיים שאת כותבת: "בין ה-30-26.11 במקביל למפגש שבתאי וונוס, מארס נכנס למזל גדי ויוצר היבט של 90 מעלות לאוראנוס המדבר על אופציה של רעידת אדמה או אסון עם נפגעים רבים ויוצר צמידות עם פלוטו בגדי - זהו היבט של אסון טבע מאוד דרמטי אך גם יכול לדווח על התפרצות מלחמה, מה שלא יקרה, מדובר באובדן גדול של אנשים ובפאטליות" כל זה בארץ או שכול הטוב הזה יחולק שווה בעולם? בבקשה תעני מממהההררר תודה ואוהבת אותך רחל =============================================================================== רחל שלום א. את חייבת להירגע כי הלחץ שלך לא עוזר לך אלא משתק אותך. ב. אני לא יודעת איפה יהיו אבידות. אלה ימים אלימים עם אבידות שיכולות להיות גם במקומות אחרים מלבד ישראל אך גם אם הם יהיו בישראל יכול להיות שמדובר בפיגוע או אירוע בגבולות ישראל. מחד אני מרגישה חובה לדווח מאידך לא הייתי רוצה שמה שאני כותבת יעורר חרדות מיותרות. אז כל טוב ורק בריאות פנינה
126. אמירה
היי פנינוש, רק רציתי לומר לך שאת ת ו ת ח י ת !!! ולשאול כמה זמן לדעתך יימשך הסבב הנוכחי של לחימה? ======================================================================================== היי אמירה תודה רבה!!! הסבב הזה לפחות בשבועיים הקרובים מאיים מאוד וחוששתני מקטל קשה מפיגועים או מטילים או משניהם. נראה לי שאנחנו נזכור את המלחמה הזאת כטעות פטאלית. הם יהיו נקמנים לעוד הרבה זמן ואנחנו נשאל את עצמנו עד כמה היה כדאי כל זה??? בברכה של שקט פנינה
127. רינת
10.11.2012 פנינה היי, יש אסכולה מסויימת באסטרולוגיה שמדברת על הכוכבים במונחים של המטיבים והמזיקים למי הכוונה ולמה? תודה........... ========================================================================================= רינת שלום זו לא אסכולה. האסטרולוגיה המוקדמת כמו כל העולם העתיק התחלק לטוב ולרע מפני שידעו פעם על בני אדם פחות ולכן חילקו אותם לטובים ולרעים ולא השכילו להבין את משמעות התת מודע ואת העומקים הסבוכים שיש באדם ולעומת זאת גם מושגים על מהות הנורמה השתנו באותה מידה. העולם התפתח ומושגי הטוב והרע השתנו גם הנורמטיבי השתנהוהמתקם אחרת. ולכן התחברו להם הכוכבים גם למטיבים ולמזיקים. למשל כשאדם עבר תהליך של התפתחות תחת השפעת שבתאי הוא סבל מהקושי ומהצטמצמות והאסטרולוגים הגדירו את שבתאי כמזיק. בינתיים האדם למד להבין דרך ניסיון מצטבר ששבתאי מעביר תהליך למידה ולכן הוא לא כל כך מזיק כמו שנטו פעם לחשוב[תקראי אצלי בבלוג שני פרקים על שבתאי ואני בטוחה שתשני את דעתך] . למעשה הכוכבים שנחשבו למזיקים כמו נפטון אוראנוס פלוטו מארס ושבתאי לא יכולים להיות בלעדיהם תהליכי אבולוציה ורבולוציה שהם חלק מההתקדמות של התודעה האנושית. לעומת זאת יופיטר שנחשב למטיב באופן אבסולוטי הוא אחראי על הרחבה והתפשטות והוא יכול להרחיב גם בעיות, מחלות ולהשתתף אקטיבית בהיבטי מותו של אדם. לכן הגישה הפשטנית הזאת פשטה רגל והיא מבלבלת אנשים והופכת אותם לשבויי כוכבים לטוב ולרע וזה סתם מיותר. אין בזה כלום. תודה על השאלה החשובה הזאת. בברכה פנינה
128. יפית
היי פנינה האם את יכולה לומר לי מתי אורנוס נכנס לשור? ================================================================================== יפית שלום יש לך עוד המון זמן. זה יקרה בחודש מאי 2018. בברכה פנינה
129. עידו
7.11.2012 פנינה צדקת!!! למרות הסקרים הפחדים- צדקת אובמה זכה!!! יפה לך!!! האם העובדה שהוא זכה בזמן הנסיגה של מרקיורי אומר משהו? עכשיו נחכה לבלגן שלנו תודה לך על ההשקעה בניתוחים ובתחזיות מחכה תמיד לעוד עידו [בתולה אופק דלי] =================================================================================== היי עידו זה היה הגורל שלו לזכות בזמן של נסיגת מרקורי בגלל הספיקות לגביו. אבל היה ברור שהוא ישחק אותה למרות ואף על פי כל הסקרים השליליים, אגב עליהם בנה ביבי כי הסוקר שהרפובליקנים עבדו אתו הוא היועץ של ביבי -כדאי לו לשקול אם באמת להמשיך להיעזר בו. תודה רבה עידו בברכה פנינה
130. רוני
מפגש שבתאי ופלוטו
3.11.2012 היי שמעתי שעוד כמה שנים שבתאי ופלוטו יפגשו במזל גדי ולמען האמת בלי להבין יותר מידי באסטרולוגיה אני יודע שמדובר בגורמים מאוד עוצמתיים ועוד בגדי הסופר נוקשה זה נשמע מדאיג ====================================================================================== היי רוני שלום שבתאי ופלוטו נפגשו כמובן בעבר. הפעם האחרונה הייתה באוקטובר 83 במזל מאזניים וב-אוגוסט 1947 במזל אריה אגב שתי התקופות האלה היו קשורות למלחמה הקרה בין רוסיה הסובייטית וארה"ב והיו שם כמה אירועי "כמעט" של איום טילים וכ"ו. בסיבוב הקודם שפלוטו היה בגדי בשנת 1761 הוא לא נפגש עם שבתאי. בכל מקרה להערכתי זה יהיה קשור בשני נושאים:כלכלה ו- Global Warming שני נושאים טיפוסיים לצירוף הזה ובהחלט ייתכן שזה יבוא לידי עימות ומאבק על מקורות אנרגיה והדרך להשיג אותן ואני מאמינה שהמקורות הופכים לדלים. במקרה של פלוטו שבתאי בגדי אני מאמינה שסין תהיה במרכז הבעייה. ובינתיים נחיה מה שאפשר גם ככה יחסי אוראנוס פלוטו עד 2017 יעסיקו אותנו. בברכה פנינה
131. יובל
בחירות 2013
23.10.2012 פנינה שלום! הבחירות העומדות באופק ממש מדאיגות, שלי יחימוביץ שעושה רושם של מנהיגה חברתית טובה עושה על רוב העם רושם שלא מספיק חזקה בנוסף לעובדה שהיא אשה שזה כבר נתון בעיתי עבור ראש ממשלה בעניי רבים. יאיר לפיד רהוט מתוחכם ומרשים אבל הוא סמל של אליטה ומעמד חברתי גבוה אין ספק שזה הכיוון שלו וביבי מכה גדולה בפני עצמה אך סביר להניח שהוא יקח משום שהוא מצטייר כמנהיג חזק. מה הכוכבים אומרים? האם ביבי יקח שנית? יאיר עושה רושם של גרוע לא פחות מהבחינה החברתית.... לאן מועדות פנינו? =============================================== יובל אני יושבת על הפאזל הזה של פרק ב'-בחירות -5 ימים. אני מקווה שאני אעלה את הכתבה היום בערב. עד מחר בבוקר. המצב מטורף כי הולך להיות מפץ גדול. וזה אומר שכולם יפתיעו את כולם. חכה... גם אני לא יכולה לדעת הכל. אתה יודע למה? רוב המועמדים לא רוצים לתת את שעת הלידה, בדיוק מה שאתה שומע. אני עובדת רק עם המפות שאני מכירה. את המפה של שלי יש לי. וחלק משעות הלידה של המועמדים מסתבר שהן לא נכונות. בברכה פנינה
132. רויטל
אוראנוס בבית 6 סקוויר לפלוטו בבית 3
היי מאוד מרשים האתר שלך , מושקע ומעושר ידע תודה. אשמח להסבר על הזווית ומה אני אמורה ללמוד לשנות תודה רויטל. =============================================== רויטל תודה. כתבתי על ההיבט בין אוראנוס לפלוטו- בהורוסקופ שבועי מעודכן למה הוא גורם. יש שם הסבר אפילו פעמיים בנושא. תציצי. שינויים הם לפעמים תהליך נלמד של זמן!!! וייתכן שאת עוברת תהליך עמוק יותר והוא יביא אותך בסופו של דבר להבין מה לעשות. לא הכל בחיים עובד בנוסחאות לעיתים הזמן זו הנוסחה הכי עמוקה שיוצרת טרנספורמציה. בברכה פנינה
133. עידו
פנינה תודה רבה לך על התשובה הארוכה והמפורטת. אולי אלמד אסטרולוגיה כהצעתך, האם את מלמדת? אני קורא נלהב שלך ומחכה כל שבוע לעוד ועוד אינמפורמציה. עכשיו שאני גם יודע אחרי איזה פלנטות לעקוב הקריאה הופכת מאתגרת יותר. אגב אח שלי סרטן ואנחנו מחכים לפוסט על המזל ועתידו השנה. ביי לך ========================================= עידו שימחת אותי כי חשוב לי שאנשים ילמדו וידעו למה לצפות ולא יסכימו להורוסקופים לא מושקעים, לכן אני מתאמצת ותגובה כזאת היא פיצוי על הכל אני מלמדת ובאוקטובר כנראה ייפתח קורס חדש יהיו פרטים בהמשך.. עידו, העליתי כבר את הפוסט על מזל סרטן http://pninastro.com/379/ אחיך מוזמן לקרוא וליהנות. בברכה פנינה
134. סלין
מציאת אופק
פנינה שלום אם אדם נולד ב18/10 בשעה 2.25 לפנות בוקר ,זה הופך את תאריך הלידה שלו ל19 לחודש. כדי למצוא את האופא צריך להזין יום /חודש/ שעה אם רושמים 19/10 שעה 2.25 זה הופך ל20/10 אז מה צריך לרשום 18/10 או 19/10 ? תודה סלין =================================================== יום חדש מתחיל משעת חצות 00.00. אם נולדת ב-18.10 בשעה 02.25, אז נולדת ב-18.10. ולא ב-19. שבת שלום פנינה
135. רונית
רכישת רכב חדש
פנינה- תודה על התשובה המהירה. ואגב,לאור הנסיבות הקשות, כמה עצוב לראות את תחזיותייך מתגשמות. הזמנו את הרכב ב-30.6.2011. אגב, שנינו עקרבים, 6.11, 15.11 בתודה- רונית =============================================== היי רונית כן את צודקת. מהנבואות שהייתי מעדיפה שלא יתממשו. הזמנת הרכב נעשתה ביום שהיה ירח שחור בין 10 בבוקר ל19.00 בערב. אם זה בין השעות האלה. אז תזמיני מחדש אחרי נסיגת מרקורי ולא בירח שחור[תעזרי בטבלת הירח השחור אצלי] ותרוויחי רכב טוב יותר. זה כל הסיפור. בהצלחה!!! בובברכה פנינה
136. שוש ממן
כללי
בוקר טוב אני נפעמת כל פעם מחדש מלקרוא את המאמרים שלך .ממצה מעניין במיוחד למי שלמד ולומד ומתעסק באסטרולוגיה ובכלל. כל מאמר כמו קורס שלם .תודה רבה לך . שאלה- יש מאמרים של הורוסקופים קודמים שבועיים היכן ניתן למצוא אותם . תודה ויום טוב ====================== תשובה ===== שוש , תודה רבה. זו הכוונה להעניק מידע עם מס ערך מוסף לאלה שלומדים. הבלוג הזה נבנה אחרי שהבחנתי באתרים בלתי מספקים מבחינת עומק. ואני שמחה לקהל הנבון שסקרן ורוצה ללמוד עוד. גם אני אחרי 40 שנה ממשיכה ללמוד. לשאלתך, אני מעלה הורוסקופ שבועי מעודכן שמוחק את הקודם. אני לא שומרת תחזיות קודמות. אבל את יכולה למצוא תחזיות קודמות בהורוסקופים שנתיים, במזלות שאני מעלה תמיד תצורף תחזית שנתית. אם תקראי את הפלנטות שבתאי[2 פרקים] אוראנוס, נפטון-3 פרקים ופלוטו מצורפים מהלכים של הפלנטות במזלות ותמצאי גם מפות וניתוח מפות מצורף. וכל זמן מה אני מעלה חומרים שכרגע נמצאים בתהליך כתיבה או עריכה. תעקבי. שוב תודה בברכה פנינה
137. ד
צמידות בין יופיטר לשבתאי
ערב טוב פנינה במפה האסטרולוגית שלי ישנה צמידות בין שבתאי ויופיטר מה משמעותה של צמידות כזו ! תודה ד. --------------------------- תשובה: צמידות בעיקרון באה להדגיש תכונות ואירועים. ראשית , יופיטר ושבתאי הן פלנטות שאינן ידידותיות ביניהן והיופיטר נוטה להרחיב את את השבתאיות. אך הכל תלוי באיזה מזל הצמידות ממוקמת , באיזה בית, והיחסים של הצמידות לשאר חלקי המפה. ולכן אי אפשר להתייחס לצמידות זו בפני עצמה, אלא לראות את משמעותה היחסית לשאר הפלנטות ולמפה בשלמותה. ועל הצמד הזה נאמר: everything what jupiter promises saturn denies it. בברכה פנינה
138. אמירה
חג שמח
היי פנינוש, רציתי להודות לך על התכנים המאד מעניינים שאת שולחת מדי שבוע, ולאחל לך חג שמח ופורח במיוחד. נשיקות אמירה תשובה----------- חג שמח גם לך. והמשך הנאה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים