כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים

מה צופנים לנו הכוכבים השבוע בין 24.4-15.4.2014


פני השמיים השבוע בין
ה-24.4-16.4.2014


  שמש       מזל טלה עד ה-19.4. ב-20.4 השמש עוברת למזל שור.
ירח         ינוע השבוע,  בין מזל עקרב למזל דלי.
מרקורי     במזל טלה. עד 23.4.2014. ב-24.4 מרקורי במזל בשור.
וונוס        במזל דגים עד 3.5.2014.
מאדים      במזל מאזניים בנסיגה '13-'16  תימשך עד ה-20.5.2014.


 יופיטר          במזל סרטן   56'12 - 26'13 [עד ה-16.7.14].

שבתאי         במזל עקרב בנסיגה '21 מעלות  [ עד ה-20.7.14.]

  אוראנוס       במזל טלה בין 15'13 -45'13מעלות.
       
נפטון   
           במזל דגים  49'00-6'7 מעלות.
פלוטו              במזל גדי בנסיגה '31'13 מעלות.
  כירון              במזל דגים    57'15- '18'16 מעלות.
 ר. דרקון        במזל עקרב  39'28 -19'28 מעלות.

 לילית    
    נעה בין  -26'4  במזל אריה ל- 11'5 במזל אריה.  
השבוע :בין ה-24.4-15.4.2014


 
מעל ילו סטון ארה"ב -Blood Moon- צילם: Zack Clothier

מה חדש אצלי בבלוג?

מזל שור- הורוסקופ לשנת 2015-2014

מרס בנסיגה במזל מאזניים- עד ה-20.5.14


שבתאי בנסיגה בעקרב עד ה-20.7.14


הורוסקופ אהבה לשנת 2014

יופיטר במזל סרטן עד ה-17.7.14


הורוסקופ קלנדרי לשנת 2014

תחזית אסטרולוגית כלכלית
- אפריל 2014

 
ירח שחור- הטבלה מעודכנת עד אוגוסט 2015

 לתחזיות של המזלות.

רשימת המאמרים מסודרת ומעודכנת בדף הבית על פי נושאים מתחת לתכן העניינים.

    
פני השמים השבוע:
 

בין ה-24.4-15.4.2014

  השבוע :

1. השמש -במזל טלה- שמש מול מרס הנסוג במאזניים. עלייה תלולה של תאונות דרכים ואווירת אלימות, סכנות ביטחוניות, פה ובעולם.
מעבר השמש לשור-  ב-20.4.
ראו- מזל שור- הורוסקופ 2015-2014
.

פרטים מתחת,  על שמש ומרקורי בשור והשפעתם וגם על כוכב השבת -
MIRACH בשור.
ליקוי חמה צפוי ב-29.4
 
מה יהיה מיוחד במעבר הזה- פרטים מתחת לשמש.
2.  פלוטו  בנסיגה מה-13.4 בתוך קומבינציית היבטים בעייתיים.

3. מרס במאזניים  - בנסיגה -   על מרס במאזניים והנסיגה - פה. 
 
- פרטים מתחת למרס.
4. שבתאי בנסיגה במזל עקרב -
עד ה-20.7.14- פרטים מתחת לשבתאי.

5. וונוס בדגים - רגעי חסד -פרטים למטה- מתחת לוונוס.

6. יופיטר ממשיך לשמור כל חודש מרץ ואפריל על היבט דיסהרמוני של 90 מעלות לאוראנוס בטלה -180 מעלות לפלוטו בגדי- היבט שיימשך עד סוף אפריל- יגרום לטלטלות זעזועים, ניתוקים, שינויים פתאומיים,  ישפיע על זעזועים .

7.
אורנוס בהיבט של '90 [היבט דיסהרמוני ואלים] לכוכב  פלוטו.עד סוף אפריל - תזכורת, אירועים תחת היבטי אוראנוס פלוטו,  הם אבולוציוניים והם דוחפים כל פעם  לשינויים נוספים וסכנות חדשות כמו סכנת התפשטות האבולה [גילויו של זן אבולה נדיר] ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוטו-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי]  ועל כל אלה התגברות של אסונות טבע ודרמה הקשורים בבעיות אקלים העולמי כמו כן,  אירועים כלכליים עולמיים, עימותים בין מדינות ועליה של מתח באיזור שלנו במיוחד.


  ליקוי הלבנה כפי שצולם בחג הפסח מעל יבשת אמריקה, אוסטרליה, אירופה.
ליקוי לבנה היה בעבר אירוע מכונן בכמה מיקרים חשובים בהיסטוריה הישראלית והיהודית:
 א.בדיוק בפסח 24.4.1967 היה ליקוי לבנה מלא ומרס היה בנסיגה במזל מאזניים  האווירה כבר מתחממת לקראת מלחמת ששת הימים.
ב. בליקוי הלבנה ב-23.4.1948- בפסח שבוע לאחר ב-30 במרץ - מלחמת העצמאות .
ג. ליקוי לבנה אירע גם בפסח -12 אפריל 1492 [זה לא טעות] - 31 ביולי 1492 - אירע אחד מהאירועים היותר משמעותיים בהיסטוריה היהודית שמשפיעים עד היום- גירוש ספרד: אחרוני היהודים עוזבים את ספרד.
מה עוד קרה?
[למטה מתחת לכוכב מרס- פרטים] 


                                         חג שמח לקוראיי!!!
לנוחיותכם, מתחת כתוב הפירוט של כל מהלכי הכוכבים על פי התאריכים וטיב השפעתם עד סוף אפריל- תחילת מאי.
[כדאי לעקוב,  אני מעדכנת בפרטים מעניינים נוספים במהלך השבוע.]  השמש במזל טלה עד ה-20.4


שמש בטלה איך היא תשפיע עלינו? בין ה-21.3 -20.4.

איך השמש בטלה תשפיע עלינו ?

שמש בטלה מעירה את העולם לאביב ומעירה את "הדובים מרבצם". כל מה שהיה רדום ומנומנם מתעורר תרתי משמע. חודש מהחמים והמשמעותיים שיהיו השנה. מפורט למטה, עד ה-23.4.
השמש בטלה משפיע על כל אחד מאיתנו באופן שונה. כמובן שלבני מזל טלה, תמיד קל יותר לפעול ולזרום אנרגטית כשהשמש במזל טלה. ברם, השמש בטלה משפיעה תמיד על בעלי אעופק טלה ועל ילידי המרובע הקררדינלי :מזל טלה, מזל סרטן, מזל מאזניים ובני מזל גדי ומאיצה את המהלכים לטוב ולרע למזלות אלה. שמש מרסיאלית[מ בשפעת מרס] מחדדת את החושים את האינסטינקטים ואת החלק הפראי באישיות שלנו שדואג להישרדות הטבעית. שמש בטלה היא חמה, ספונטנית, אימפולסיבית לעיתים קרובות אגרסיבית, ישירה וחסרת פניות.
  חודשאפריל משמש באירועיו הרבים זרז המצביע על סיומה של תקופה אחת ותחילתה של אחרת. ייתכן ומדוברבמאזן כוחות עולמי שישתנה החל מהמעצמות[במפה של פוטין ואובמה בולטות השפעות דרמטיות של תקופה זו] אך גם מפת ארה"ב מתוזמנת בתוך המרובע הקרדינלי באופן מושלם וזה מחזק את עומק הבעיה בתחומים הכלכליים העולמיים. כך גם במפה של ישראל שממוקמת גם במרובע הקרדינלי ובמיוחד עם יחסי מרקורי, שמש בשור מול השמש של מפת המדינה[סוף אפריל תחילת מאי]. אפריקה עוברת תהליך בולט של שינוי והופכת למשכן הטרור העולמי,  [עוד נרחיב על כך בהמשך.]
בדרך כלל עם כניסת השמש לטלה, אנשים הופכים לקצרי רוח, תוקפניים יותר ויש עקומת תאונות דרכים גדולה יותר. הפעם, ההיבטים של השמש בטלה עם שאר הפלנטות תקצין את מזג האוויר לכל כיוון בארץ ובעולם. ותיצור אירועים דרמטיים, כמו מלחמה, [סכנות של "כמעט" מלחמה] בארץ ובעולם ותשפיע על אירועים כלכליים ומשברים פיננסיים חדים יותר. מה שמתרחש כרגע ברוסיה עלול להצית מלחמת עולם שלישית. היבט ה-T.Square של שמש בטלה יחד עם אוראנוס-יופיטר בסרטן-מרס במאזניים, פלוטו בגדי עלולים להצית את השטחים בישראל, מיעוטים עלולים להרים את רף האלימות. המתח שחווינו מתפתח בשלבים בחודשים האחרונים,  עלול לקבל מומנטום במהלך אפריל. מכיוון שמרס ממשיך לסגת הוא מסכן אותנו עד סוף יוני.
למרות שזה נשמע רע ומפחיד, מה שטוב בשמש בטלה יחד עם היבטיה הקשים שהיא גורמת להתנהגות חסרת משוא פנים ונטולת צביעות. מה שרואים, זה באמת מה שיש - what you see is what you get
  תחת היבטים מרסיאליים[בהשפעת מרס] קשה לאנשים הנוטים להתחבא תחת מסכות של נחמדות, קושי להחליט, וצורך להיות נאהבים בכל מחיר. שמש בהשפעת מרס,  תגרום לצורך להישיר מבט ולדבר "דוגרי"! לחסוך מילים מכובסות ולהיות הכי ישיר, ברור ומובנה. זו תקופה שמתאפיינת באמירות דרמטיות שעליהן נאמר:"חיים ומוות ביד הלשון‎". חוסר הסבלנות אצל אנשים חסרי סבלנות רק יתעצם. אנשים בהשפעת שמש בטלה יחפשו קיצורי דרך ויתנהלו באימפולסיביות והדבר יבלוט במיוחד בכבישים ובאיזורים עמוסי קהל ולכן צריך להיזהר כפליים. יחד עם זאת שמש בטלה,  עוזרת לאבולוציה להתחדש, לנתק קשרים מיותרים, לחתוך קשרים בעייתיים, לומר את האמת כפי שהיא ולהפסיק לסחוב "בטן מלאה".

השמש ב-14.4 ועד ה-20.4 - נטולת יחסים. - כדאי להיזהר כשהשמש נטולת יחסים ובמקביל מרקורי בהיבט מרובע קרדינלי קשה, פלוטו בתחילת נסיגתו יחד עם ליקוי לבנה מלא. מומלץ, להימנע ממעשים פזיזים, טיולים מסוכנים, נהיגה בעייפות.  יש נטיה לתחושה כאוטית עמוקה גם ברמת ההתנהלות במדינה מבחינה ביטחונית, כלכלית וחברתית.  מערכות יחסים בשילטון עלולות להסתאב ואירועים ומצבים יוצאים משליטה ומעלים את רף הסכנות מכל סוג.

השמש עוברת למזל שור[תחזית לבני מזל שור] ב- 21.4 ומבשרת את תחילתו של מאבק האיתנים לשינויים עקרוניים בנושאים כלכליים ותזונתיים
[במכבסת המילים "האחרונה" של המילה רעב ועוני נולד ביטוי: ביטחון תזונתי]
כל זה מגיע לשיא,  לא לפני ליקוי החמה המלא ב-29.4 ב-09.04.

במעבר השמש למזל שור[19.4] - תפורסם התחזית של בני מזל שור לשנת 2015-2014.

השמש בשור השנה מתחברת למרקורי המצטרף למזל שור ב-23.4. שור הוא המזל המסמל את הצורך בביטחון כלכלי יציב ומסמל את יופ הולדתה של מדינת ישראל שנולדה במזל שור. כבר בתחילת מאי, השמש יחד עם מרקורי  ייצרו את "מרובע מזלות קבועים[או "מרובע הפיקס" ] עם שבתאי הנסוג במזל עקרב. זוהי  דרמת הכוכבים השייכים ל: "מרובע הפיקס"[מזלות שור, אריה,עקרב ודלי]. מרובע של מזלות פיקס פועל לאט יותר,  ממרובע קרדינלי[מזלות טלה, סרטן, מאזניים וגדי] הוא מתחפר בעומק באופן יסודי ברם הקושי והכאב שהוא גורם עלול להיות ארוך ומומשך יותר[מהמרובע הקרדינלי].  עם זאת,  הוא מטפל בבעיה העקרונית, לא בסימפטומים,  אלא במחלה עצמה,  עד הגיעו ל"מערכת החיסונית"- לכן זמן "החפירות" ארוך יותר והטיפול במחלה כרוך בשינוי הדפוסים הכלכליים, שינוי בצריכה הכלכלית הפרטית והכללית,  דרך שינוי יסודי בחוקי המשחק הכלכליים.  זהו תהליך ארוך ומיקומו של שבתאי בעקרב[בית 8 העולמי -הכלכלה וההון העולמיים] מבטיח עד שיסיים את מהלכו במזל עקרבליצור  חוקים כלכליים חדשים, הגבלות והגברת הרגולציה.  עם סיכוי גדול לבחור בפיקוח על המחירים,  ואבולוציה בחשיבה הפיננסית-חברתית. 
כאמור השנה "מרובע הפיקס", המתחיל להיראות באופן בולט יותר באפריל ותחילת מאי,  ידגיש את המקום הנמוך יותר אליו הגיע הכלכלה במדינת ישראל[כמובן שזה מתקשר גם לכלכלה העולמית כפי שכתבתי על כך במאי 2013]  ויחשוף את הקשיים, העוני ואת המצב הריאלי ולא את מראית העין שהשילטון ובעלי ההון בארץ ובעולם מנסים להראות. שבתאי בנסיגתו "מנקה אורוות" ולא יאפשר ליפות את המצב.  שבתאי במהלך נסיגתו עד יולי 2014 יחשוף עד  "העצם",  את מימדיה האמיתיים  והעמוקים של בעיית כלכלת מדינת ישראל ו"ביטחונה התזונתי" של תושביה.    אין כמו שבתאי במזל עקרב המסוגל ומטיב לעבוד לעומק ולחדור את כל "התרגילים השיווקיים" שמנסים לייצר חזות אחרת. אין כמו שבתאי בעקרב,   ביכולת שלו להראות את הפנים האמיתיות והמכוערות,  של ניצול בעלי ההון את האנשים העובדים למענם[ואת העבודה הזאת אנחנו כבר רואים בחשיפת מידע המתנהל בין הבנקים לבעלי ההון והשילטון]. שבתאי בעקרב,  הוא לא מנומס והוא חסר נאיביות[בלשון המעטה] ולכן ימשיך לחשוף ביתר שאת את המניפולציות של הקרטלים ואת הדרך לרמיסת תנאי עבודתו ושכרו של האדם הקטן. שבתאי מסיר את "כפפות המשי"  ויטיב לחשוף את העובדות הכלכליות המדברות על דלות, עוני והשפלה של אנשים בארץ אך בגם בעולם כולו. שבתאי יחזור למעלה שממנה התחיל את הנסיגה רק בסוף אוקטובר 2014 ויבצע נסיגה אחרונה ב-2015.  בסופו של דבר,  שבתאי כמו שבתאי,  הורס כדי לבנות מחדש טוב יותר[רקונסטרוקציה]  ובעיקר בונה מבנים רק על יסודות איתנים ולא על אשליות ובועות כלכליות. התוצאה תהיה,  הטמעת ההבנה, התאגדויות של אנשים הדורשים שינוי בהתנהלות צודקת יותר [כמובן באיטיות המאפיינת את תהליך שבתאי] במערך העבודה, צימצומי רווחים המשרתים רק בעלי הון, בניית קאופרטיבים זולים יותר לעובדים, ירידת מחירי הדיור למחירים ריאלים ועוד. העובדה היא שפעולת שבתאי דרך מזל עקרב תימשך עד ספטמבר 2015 מעידה יותר מכל,  כמה קשה להטמיע תובנות גם אם הן פועלות לטובת הפרט. וכן,  הקושי המרכזי איתו שבתאי המשקם מתמודד בתחום הכלכלי,  זה לזהות את "המחלה",  להכיר בגורמיה העקרוניים ולשנות את דפוסיה באופן מתודי[אגב, אי אפשר כמובן להפחית מערכו של פלוטו בגדי שבמקביל מסייע להטמיע,  להעמיק ולהפוך את השינוי לשינוי של דור] .  שבתאי יאלץ להשלים כמעט 3 שנים של "הלוך ושוב".  זהו חריש יסודי וכואב אך הכרחי לקיומו והישרדותו של הפרט מול הענקים הפיננסיים בארץ ובעולם וזו רק ההתחלה.

כוכב השבת: MIRACH

במעלה הראשונה של מזל שור שוכן כוכב השבת: MIRACH
גזור מהמילה בערבית - mi'zar - "سها"
00TAU24 [מעלה אפס בשור] עם מגניטיוד- 2.4 מעלות.
כוכבהשבת מירה ממוקם בדובה הגדולה,  הוא הכוכב הרביעי בבהירותו בקבוצת הכוכבים הדובה הגדולה.
בקונסטלציית אנדרומדה.


קונסטלציית אנדרומדה במיתולוגיה מספרת על  אנדרומדה שהייתה נסיכה, בתם של קפאוס וקסיופאה, מלכי האתיופים (כל חופה הצפוני של אפריקה כונה "אתיופיה" ביוונית עתיקה). על פי המסופר, יום אחד התפארה המלכה קסיופיאה שהיא יפה יותר מבנותיו של פוסידון אל הים. פוסידון כעס על כך, ובזעמו הציף את חופי ממלכת האתיופים ובנוסף שלח מפלצת איומה להעניש את בני האדם. לקפאוס וקסיופיאה נודע שהדרך היחידה שבה יוכלו להיפטר מהמפלצת, היא מתן בתם אנדרומדה לטרף לאותה מפלצת. לכן, כדי להציל את עמו, על פי עצת האורקל של אמון, כבל המלך האתיופי את בתו אנדרומדה לסלע אשר על חוף הים, מתוך כוונה להקריבה למפלצת.

פרסאוס משחרר את אנדרומדה -יואכים וטוול.

פרסאוס, בנו של זאוס אבי האלים, עבר במקום וראה את אנדרומדה הכפותה. הוא התאהב בה, והבטיח שיהרוג את המפלצת, אם קפאוס יתן לו את בתו אנדרומדה לאשה. פרסאוס נלחם במפלצת כשהוא רכוב על פגסוס והפכה לאבן בעזרת ראשה הכרות של מדוזה. לאחר שהפך את המפלצת לאבן שיחרר את אנדרומדה ונשא אותה לאישה.
MIRACH -[מעלה 2-0 בשור] מושפע בעיקרון מוונוס בשילוב עם מרס וירח. בהשפעתו על כוכבים אישיים במיקום זה, מעניק יופי, אמנות- מוזיקה ואסתטיקה כמו גם חשיבה מבריקה, מסירות גבוהה, יוצרים חברויות באופן מהיר ומיידי, קשר חזק לבית, סלחנות וקשר נישואין טוב.
גם אם יש קשיים בנישואין קיימת אפשרות להתגבר על הקושי. ברוב המיקרים גם ולמרות הקשיים, מגיעה עזרה כלכלית והזדמנויות המוענקות מאחרים לצאת מהסבך.


מרקורי במזל טלה בין ה-7.4 ועד ה-23.4

איך מרקורי במזל טלה משפיע עלינו באינטראקציה עם שאר הפלנטות?

מרקורי יוצא ממחשכי הביטוי הבעייתי שלו במזל דגים[בית 12] לעבר מזל טלה. המזל המסמל חשיבה מבריקה ותגובות מהירות, נחישות, אסרטיביות ושאפתנות. מרקורי בטלה,  לא משאיר שבויים בשטח. הוא משפיע על ביטוי מהיר, חריף מאתגר ונלחם על צדק לעיתים,  באופן הכי נאיבי,  אך לא מוותר על צדקת דרכו ויושרו. מרקורי בטלה,  בעל ביטוי גלוי, פתוח או כפי שאנחנו מכנים זאת בעברית סיגנון "דוגרי". השפעתו,  בחוסר טקט מובנה מה שרואים,  אומרים בגילוי דעת  בלי להסתיר דבר. מרקורי בטלה משפיע על האנשים ליזום התחלות חשיבה ורעיונות חדשים, חלוציים, הם יצירתיים כמזל אש וחלוציים בגלל השפעת טלה לרצות ברעיונות חדשים המלהיבים אותם. מרקורי עוזר לחשיבה יצירתית וראשונית. אנשים בהשפעתו יובילו קו מתנגד לאחרים בקלות ויצליחו לעמוד בראשי מרד ומחאה עם הרבה כוח שכנוע ויכולת לסחוף את האחרים.
אנשים ידועים שנולדו עם מרקורי במזל טלה:
אלברט איינשטיין, סוקראטס, עימנואל קאנט, רנה דקארט, הנביא מוחמד, אמיל זולא, נפוליאון השלישי, סרג'י רחמנינוף, ג'והן ברהאמס, צ'ייקובסקי, פרנץ יוזף היידן, ולדימיר נאבוקוב, פול ורלין, רבינדרנט טאגור,סמואל בקט, מקס ארנסט, ז'אן מירו, ,פרנסיסקו דה גויה, וינסנט ואן גוך, האנס כריסטיאן אנדרסן, ליאונרדו דה וינצ'י,שרלוט ברונטה,אווה פרון,  מארק צוקרברג, ,מייקל מור, היטלר, אל פאצ'ינו, צ'ארלי צ'פלין,  מרלון ברנדו,  קיירה נייטלי,  המלכה אליזבט ה-2, קוונטין טארנטינו, רוברט דאוני ג'וניור,  טוני בלייר,מייקל פסבינדר, ג'ניפר גארנר, גארי אולדמן, אדם לוין, ג'יימס פרנקו, שרה ג'סיקה פרקר, דניאל כהן בנדיט[דני האדום]  פיטר דוהרטי, ז'אק ברל, לוק באסון, מאריה שרפובה, כריסטוף למברט, קייט הדסון,  יו הפנר, פאטרישיה ארקט, רוברט סמית', אשלי ג'אד, נאדין דה רוטשילד,  פלורנס נייטינגל, דיאנה רוס, ווינס ווהן, שירלי מקליין, עומר שריף, קורט ראסל, דיוויד גילמור, אריק קלפטון , וורן בייטי,  לינדה אבנגליסטה, ג'רי לואיס, סבטיאן קוט, כריסטופר ווקן, המלכה קתרין הגדולה, דידייה דרוגבה, דודי פאייד, מייקל קיין,  סופיה קופולה,  ג'רי סיינפלד,  אנדי גארסיה, אמה תומפסון, וויליאם שאטנר,  לייזה מינלי,  שאקיל אוניל, ז'אן פול גוטייה,  ברנרד מיידוף, פרנסיס פורד קופולה, וויליאם ג'יימס סידיס, רודולף נורייב,  מארווין גיי, אמריגו וספוצי, גרגורי פק, , ג'וזף טיטו,  מאתייאס שליידן, אנטוני קווין, קתרין דה מדיצי, , ג'וליאן לנון, פאולה ייטס, אוסקר שינדלר, הולי הנטר, פרד אסטר, הארבי קייטל, הירוהיטו, ניקיטה כרושצ'וב.
האווירה בהשפעתו מבחינה חברתית
תהיה לוהטת, תוקפנית, לוחמנית, חלוצית ומחאתית. יחד עם המרובע הגדול של צמידות מרקורי לאוראנוס,  מרס במאזניים,  יופיטר בסרטן ופלוטו בגדי הוא הופך למסע כיבוש העשוי להיות כמו מסעות הצלב למען העברת מסר בכל מחיר.
מרקורי בטלה משפיע על האומץ ליטול סיכונים ולהיות חלוצי וראשוני מבלי לחשוש. אם מדובר במחאות,  הן עשויות לעלות כיתה ולשדרג את עצמם פה או במקומות אחרים בעולם.אם מדוברביוזמות, הן תהיינה ספונטניות וסוחפות. נושאים חברתיים ובעיקר חיפוש צדק יהיה המוטיב המרכזי. ולא יהיה חשש לשלם מחיר. היבט מתאים ללוחמה, להצית את האש ולהיות תוקפני בהשגת המטרות המוצדקות. באיזורי מלחמה זה יגביר את הנזקים, אובדני אדם, פגיעות פיזיות קשות, שריפות ובעירות תרתי משמע.
מרקורי  בטלה בין ה-16.4-11.4  יוצר מרובע קרדינלי, כשמרקורי צמוד לאוראנוס[וכברבפני עצמו מבשרטלטלות] בהיבט של 180 מעלות למרס הנסוג במאזניים,  90 מעלות ליופיטר בסרטן ו-90 מעלות לפלוטו שמתחיל נסיגה ב-14.4. המעבר של פלוטו לנסיגה יהיה מסוכן מאוד. משברים העלולים להשליך על נושאים רחבים מאוד, כלכליים ותקשורתיים,  עניינים יכולים להסתבך במקומות בוערים. סכנת שריפות גדולה במיוחד. השמש בטלה במקביל בהיבט של 150 מעלות לשבתאי- היבט מדכדך ומעורר פסימיות. מרובע דרמטי במיוחד על מפת ארצות הברית. קיימת סכנה לקריסה משמעותית של גוף כלכלי, סכנה לשווקים הפיננסיים.  כל זה מעורר דאגה וחששות לגבי שינויים רדיקליים שיתרחשו שם כתוצאה מכך וישליכו על שאר העולם.  מרובע מדויק על המפה של נתניהו כשמרקורי מה-12.4 מרקורי הצמוד לאוראנוס בטלה יהיה מול המרקורי , ירח של נתניהו במזל מאזניים ומרס ייצמד לירח של נתניהו וכן פלוטו בגדי ישלים את המרובע ונושא השותפויות שלו כשיופיטר מגיע למעלה ה-14-13 בסרטן יוצר 90 מעלות מדויק לכוכביו האישיים של נתניהו וייתכנו מגמות שינוי עם שותפיו. הוא באחת מהתקופות הקשות שלו בחודש זה.
מרקורי ב-17.4 נטול היבטים ויחסים  - מגביר את הכעסים, עלייה בטמפרטורות תרתי משמע וסכנות להצתה, תאונות דרכים, אי שקט בגבולות,רשתות חברתיות תחת אווירה כאוטית. או במילים אחרות תחושה של עדר ללא רועה.
מרקורי בין ה-19-18.4 היבט של 150 מעלות לשבתאי הנסוג בעקרב- לא טוב לנושאי עבודה כמו: היבט הגורם להפרת הסדר הבסיסי, לפיטורין, סגירת מקום עבודה משמעותי,  המשפיע על על עלייה באבטלה, שביתות או עמידה של התאגדויות מול הנהלת עבודה, דיכדוך לגבי עתיד העבודה או העתיד הכלכלי, משבר פיזי בריאותי.

מרקורי בין ה-22-20.4 -נטול יחסים והיבטים- השמש כבר בשור ומאדים נסוג במאזניים לקראת היבט מרובע מושלם עם פלוטו בגדי ויופיטר בסרטן ומול אוראנוס בטלה. נעים ונוח בוודאי לא יהיה. מרקורי מבודד בטלה,  משול לטלה שעוזב את העדר ומתעקש למצוא מרעה בכוחות עצמו. הוא מעז, מתחצף ונחשף לאירועים לעיתים מיותרים. אבל אין למידה אחרת אלא ההתנסות. יחד אם זאת, אם אתם בטיולים,  תיזהרו תחת היבטים אלה לא לקחת סיכונים מיותרים. המחשבות עובדות על תהליך של סרק ולא יוצא מהם כלום. אמירות תהיינה "גבוהות ונועזות" אך קשות לביצוע. אלה ימים של חגים בישראל ומפגשים משפחתיים עלולים להתחבר למילים פוגעות ולעיתים מיותרות.
מרקורי ב-23.4.2014 עובר למזל שור הפרקטי, המעשי אך גם המקובע וישהה במזל שור עד ה-7.5.2014:
מרקורי מגיע למזל שור וצמוד לשמש בשור- מרקורי בשור מעצים את הצורך לעסוק בנושאי חומר, כסף ועבודה, מגביר את פן המעשיות, חומריות,  עמידה על עקרונות ומאיץ את הצורך להפשיל את השרוולים ולעבוד כדי להשיגאת המטרות החומריות.  יחד עם זאת,  הצמידות עם השמש בשור מייצרת עיקשות, דבקות במטרה בכל מחיר וחוסר רצון לערוך שינויים. התעקשות על עקרונות ועל הדרך.
מרקורי בשור מחדד את החשיבה השמרנית, המתודית, את הגורמים הדתיים האורתודוקסיים, את הגופים הפאנטיים והדתיים, את בעלי הדיעות הנאחזות בקיים ובמוכר ומסרבות לעבור שינויים.  מרקורי בשור,  מסמל חשיבה שמרנית, ריאלית , כלכלית, מדוייקת, אסתטית,  אך באותה נשימה מרקורי בשור מסמל את הסטגנציה החשיבתית, את האובססיה, את החקלאות, את בעלי הקרקעות הזקוקים לביטחונות, בנקאות, מוסדות שמרניים של המדינה לעיתים ערכאיים לחלוטין, את הערכים הישנים שלא בהכרח כולם רעים או טובים,  את הגופים הכלכליים כמו: בנקים, מוסדות שילטון ערכאיים, גופים העוסקים במכירת מזון כמו תאגידי מזון, קימעונאות, וחשיבה העוסקת בהבטחת הכנסה, ביטוח לאומי, ביטוח השלמת הכנסה, כל מה שאדם צריך כדי לשרוד ולא להיות בחרדות המסכנות קורת גג, מזון, כסות, ביטחון בסיסי של לקום "מחר בבוקר" עם הבטחה קיומית.
אגב עקרונות,  צמידות של מרקורי, עם השמש  מעידה תמיד על בעיית שיפוט לקויה[ השמש "שורפת" בקירבה יתירה את המרקורי] צמידות הגורמת לראייה מצומצמת,  רק של מה שמעניין את האדם,  מבלי יכולת לראות מעבר "לקצה האף". צמידות זו ממשיכה להיות הדוקה עד ליקוי החמה ב-29.4
.
מרקורי מה-30.4 יהיה במולות לשבתאי הנסוג בעקרב עד ה- 4.5.2014.
והוא גם יהיה בצמידות לשמש של המדינה['40'23 במזל שור] מול שבתאי בעקרב- זהו היבט של משבר עמוק מבחינה כלכלית. תחושת דלות חומרית, נושאי עבודה במצוקה, נושאי בריאות ותחבורה עלולים להיכנס למבוי סתום בעת זו. ימים לא נעימים בכל הנוגע לשגרה. - ההיבטים של מרקורי מול שבתאי עד ה-4.5 מגבירים את הרצון  הגופים למנוע פיקוח על המחירים כמו מזון וצרכים בסיסיים ולא לאפשר רגולציה על גביית כספים  מופקעת.  זהו לא יום עצמאות שמח במיוחד למדינה,  כששבתאי מול השמש של המדינה.
ב-7.5 מרקורי עובר למזל תאומים, מקומו הטיבעי העוסק בתקשורת, מידע ונושאים חברתיים: הוא ישהה במזל תאומים עד ה-13.7 [בגלל נסיגה של מרקורי המתחילה ב8.6.2014] מרקורי במפת מדינת ישראל,  ממוקם במזל תאומים, עוד יסופר על כך בהמשך.


היכן המרקורי ממוקם במפה שלכם  ומה הוא אומר עליכם - פה תמצאו ותגלו.

  וונוס מה-6.4.2014 במזל דגים: - וונוס מגיעה למזל דגים ותשהה בו עד ה-3.5.14 - וונוס מגיעה בתוך מבול ההיבטים הקשים כשליחה של חסד ורחמים.
וונוס נעלה בדגים. היא מסמלת את דרגת האהבה הגבוהה ביותר המתקשרת לויתור עצמי והקרבה. האמת,  שזה די מיושן ומתאים מאוד לתקופות בהם התודעה והתובנה לגבי אהבה הסתכמה בנתינה. היום אנחנו יודעים על אהבה הרבה יותר ובעיקר על יחסים הקשורים בנתינה ללא קבלה הגורמת להתרוקנות וסבל גדול. בעבר ככל שאנשים סבלו יותר ביחסי אהבה, כך היה נדמה להם,  שהם אוהבים יותר. מיושן, נכון? היכולת לאהוב היא בהחלט נקודת המוצא של וונוס בדגים בעיקר בגלל היכולת להעמיק, לראות את האחר, להזדהות ולהרגיש על מנת לחוות אהבה אמיתית שהיא אהבת האדם עצמו[מושא האהבה] ולא להיות מאוהבים באהבה.  וונוס בדגים מרככת את האדם ומשפיעה עליו לראות את כאבי וצרכי האחר ולכן ייחסו לזה בעבר אהבה טוטלית עם הרבה ערך של ביטול עצמי והקרבה. וונוס בדגים,  ממוקמת בבית 12 ומסמלת לאהוב בסתר, לאהוב אפלטוני, לאהוב מטאפורית את האדם עד הסוף,  לכתוב לו שירה להקדיש לו ולרצות להעניק לו.  זו הסיבה שוונוס בדגים היא אחראית על החמלה והחסד לישו ולמרתין לותר קינג היה וונוס בדגים.
ככל שהתקופה קיצונית יותר ויש בה אכזריות גדולה יותר,  כך החמלה, החסד וההתגייסות של אנשים לפצות את האומללים גדלה. אירועי אסונות, טבח עם, אסונות טבע, פליטים, רעבים מעוררים בעולם התגייסות של נתינה ורכבת רוחנית וטיפולית לאיזורי האסון. וונוס בדגים עוסקת בפילנתרופיה ונתינה ללא תמורה לכל הנזקקים. החודש הנוכחי,  הוא מהקשים שיש השנה, כנראה שוונוס בדגים באה לאזן, לפצות, לחמול, לרחם, להעניק לכל הנפגעים רגעי חסד, מזון, נחמה, רכות ונתינה אנושית כדי לשמור על האיזון האנושי.
וונוס נעלה בדגים גם בגלל ובעיקר בגלל הספקטרום הרחב של הביטוי  האמנותי והיכולת לבטא רגשות דרך אמנות כמו:  שירה, ציור, מוזיקה, משחק, בימוי, מיסטיקה, הומור כישרון חיקוי, ויכולת לתפוס את החולשות האנושיות ולמצוא בהם את המגוחך. לרוב  מתוך חוויה אסוציאטיבית ויחס של אהדה סלחנית,] חזון ונבואה.
אנשים ידועים שנולדו עם וונוס בדגים:
המצאות:  גליליאו גליליי,  תומאס אדיסון,
ספרות ושירה: ויקטור הוגו, צ'ארלס דיקנס, אדגר אלן פו, ז'ול ורן,  מולייר, אמיל זולא, איין ראנד, ולדימיר נאבוקוב, הנס כריסטיאן אנדרסן , מאיר ויזלטיר.
ציור: וינסנט ואן גוך, מאקס ארנסט,  קיט הארינג,  רוזה בונהאר.
בימוי:   פרנסיס קופולה, ברנרדו ברטולוצ'י, ספייק לי. 
רוח ונפש: ישו, מרתין לותר קינג, הרבי מלובביץ',  אדגר קייסי, אלפרד אדלר, מרטין בובר, פרנסיס בייקון, מונטסקייה, תומאס פיין.
מוזיקה: פרידריך שופן, סרג' פרוקופייב, יוהאן סבסטיאן באך,  פליקס מנדלסון, בילי הולידיי, קט פאוור, ג'ורג' האריסון, קורט קוביין, מארווין גיי, דיויד גרוהל, אליס קופר, ברברה סטרייסנד,  ג'ון פרושיאנטה,  איגי פופ, נורה ג'ונס, סרג' גינסבורג, ג'ון בון ז'ובי, ז'ולייט גרקו,  סלין דיון, רוד סטיוארט,  דיאנה רוס, סרג' גינסבורג, אנגוס יאנג, אלישיה קיז, דיויד גילמור, קווינסי ג'ונס, ראבי שנקר.
הומור: ביל מאהר, קונאן אובראיין,  דיויד לטרמן, דני קיי, בני היל, ג'יי לנו, ג'וליה לואי דרייפוס, צביקה הדר, אייל קיציס, ירון ברלד. 
משחק: אורלנדו בלום, מישל פייפר,  שנון דוהרטי, בניסיו דל טורו, פנלופה קרוז, היט לאדג'ר,  קריסטיאן דאנסט, נסטסיה קינסקי,  שירלי מקלין,  פטרישיה ארקט, קייט הדסון,  מייקל קיין, רובין רייט, אורסולה אנדרס, ריס ויטרספון,  פאני ארדן,  אמה ווטסון, ג'ון טרבולטה,  לאורה ליני, לאורה דרן, ג'ינה דייויס, סידני פואטייה, מריה שניידר, אנטוני קווין, רייצ'ל וויז, דרו ברימור, אוון מקרגור, קריסטיאן סטויארט.

וונוס בין ה-18.4-13.4 -בהיבט הרמוני של 120 מעלות ליופיטר במזל סרטן ו-משושה[60 מעלות] לפלוטו בגדי- ברם,  היבט חיובי זה הוא חלק מהמרובע הגדול של יופיטר-פלוטו-מרס-מרקורי אוראנוס] טוב לאהבה ולמפגשים משפחתיים[יופיטר בסרטן] אחרי געגועים ממושכים. טוב לאנשים לחזור הביתה למשפחה בהיבטים אלו. אך קשה לנתק את ההיבט המטיב של וונוס עם יופיטר במזל סרטן כשיופיטר מסמל צלע מרכזית של המרובע הקרדינלי הגדול[ראו מרקורי בתאריכים אלו] מול פלוטו בגדי 90 מעלות למרס ושמש במאזניים, 90 מעלות למרקורי צמוד לאוראנוס בטלה.
וונוס בין ה-20-19.4 בהיבט של 150 מעלות למרס הנסוג במאזניים-  היבט רע ליחסים רומנטיים, שותפויות אך גם לנושאים פיננסיים. להימנע מנטילת סיכונים.
במקביל : וונוס בדגים צמודה לכירון בדגים - לא פשוט בגלל פוטנציאל הכאב שנזקק לריפוי, איחוי הפצע  והגלדתו לצלקת פוטנציאלית.
וונוס בין ה-25-21.4  בהיבט הרמוני  [120 מעלות] לשבתאי הנסוג בעקרב-
אני חוזרת על כך תמיד וגם עכשיו:  עדיף לוונוס תמיד,  לא להיות בשום יחסים לכוכב שבתאי.  זה היבט של דלות או הרע במיעוטו ומבחינה רגשית זה המינימום שאפשר לתת. היבט חיובי של שתי הפלנטות מייצג התייצבות של מצבים רגשיים ופיננסיים באופן המינימלי אך המבטיח איזה שקט תעשייתי. 


היכן הוונוס ממוקמת במפה שלכם ומה היא אומרת עליכם - פה תמצאו ותגלו.מרס- צילם :Anthony Wesley. צולם באוסטרליה ב-6.3.14

מרס בנסיגה -במזל מאזניים  הנסיגה שלו  בין ה-1.3.2014 עד 20.5.2014. ובין ה-21.5 ועד ה-26.7.2014 יסיים את מהלכו במזל. איך מרס ישפיע עלינו?
מאדים במזל מאזניים נחשב ל- Detriment - במיקום הפוך  וב-180 מעלות מהמיקום הטבעי שלו[שהוא מזל טלה] לכן מיקומו של מרס במאזניים נחשב לבלתי ידידותי[בלשון המעטה] בעיקר כי מרס מבטא אנרגיות של עוצמה וכיבוש  ובמפגש עם מזל מאזניים המחפש בלעשות הכל בהרמוניה ובדרכי שלום  הוא יתקשה להתמודד עם ביטויי כעס ותוקפנות כלפיו אך גם קושי לפגוע באחרים. מרס במאזניים גורם לנטייה להדחיק ולהסתיר את הכעסים עד רגע האין ברירה. ולכן מרס במאזניים הוא ביטוי של פאסיב-אגרסיב ואנשים יחושו כל הזמן באוויר זימזום של פצצה העומדת להתפוצץ כל רגע. מאדים בביקורו במזל מאזניים יעצים את הפן החברתי ואת הצורך לעסוק בנושאי תקשורת וחברה במובן של צדק ושיוויון וצורך בהרמוניה חברתית.  צריך לזכור כי מאזניים הוא סמל חיפוש ההרמוניה והשלמות ומאדים במאזניים "מקציף את המים" אך לא מעוניין "לטלטל את הספינה" עד כדי טביעתה וכך הוא מתייחס ליחסים באופן זהיר, שקול וממעט לומר את האמת בגלוי, העיקר לשמור על הרמוניה אך הכעסים נוטים להצטבר בפנים ואחת לכמה זמן מתפרצים בסוג של 'זעם קדוש'.
ההשפעה של מרס במאזניים תהיה משמעותית וגורלית במיוחד בהשפעותיה.  מרס ישהה עד סוף יולי ויספיק לסיים תהליכים אחרי היציאה שלו מהנסיגה.
מרס במאזניים מבקר במפת מדינת ישראל את הבית [12]העוסק  אוייבים ובסכנות המאיימות על המדינה סכנות שיבואו משם בהשפעתההיבטים של מרס במהלך 8 החודשים של שהותו במזל.
מרס בנסיגה במזל מאזניים:
  אופיו של מרס בנסיגה,  הוא נוטה להתנהל תוך כדי הפגנת כוח עצמה או כוחנות לטווח קצר הכל בבומבסטיות אך לא בהכרח עם כיסוי. ולעיתים אנשים ייכנסו "לפינה" כדי לעשות את "העבודה השחורה " של האחרים ללא כל סיבה והיגיון. הנטייה ביחסים תהיה לכעוס בקלות ולהבין שהייתה מהומה על מאומה באותה מהירות. יחד עם זאת גם המשיכה המינית תפעל מהר מאוד אך גם הכל עלול לחלוף באותה מהירות. יחסים עשויים להיווצר בקלות גדולה יותר אצל טיפוסי מאדים, עדיין מהות הקשר ואורכו לא ייקבעו בגלל מאדים בנסיגה אלא בגין כל המפה. הנסיגה עלולה לגרום לנטייה תחרותית גדולה יותר וגם הקנאה בין בני זוג תגדל ותתעצם. נשים עם בעיה מרסיאלית[עודף או חוסר] יסבלו בתקופה כזאת יותר וזה עלול להתבטא בהזדקקות גדלה יותר לכוח, לעוצמה ושליטה מינית.
קיימת סכנה תאונות דרכים גדולה יותר בהשפעת נסיגת מארס. פגיעות ייתכנו מכל סוג, כולל: היפצעות בגלל נטייה למהר לסיים כל דבר או להגיע ליעד. הנטייה למהר ולבטא זלזול או חוסר תשומת לב במקרה הטוב יהיו או יוגדרו כגורם האנושי. בהשפעת הנסיגה קיימת נטייה לחוסר סבלנות להתייחס לפרטים והסתבכות כתוצאה מכל.
מבחינה בריאותית- תהיה אקטיביות גדולה יותר של מיגרנות, כאבים בכלל, כאבי בקיבה, ייתכן חום פריחה, דלקת שמסתבכת, נטייה לתאונות כתוצאה מתנועות מהירות חוסר תשומת לב במזל מאזניים רגישות גוברת בכליות, בלוטת האנדרנאל, שלפוחית השתן, האברים הנשיים., נשים בגיל המעבר תהיינה רגישות יותר לשינויים הורמונאליים, גם המחזור החודשי עלול להיות חזק יותר ונטיה לרגישות ולבעיות גניקולוגיות.
במקום שתהיה הנסיגה –בית ומזל ישפיעו על אזור הגוף.
מכיוון שמרס מגיע למזל מאזניים וישהה מספר פעמים מול אוראנוס בטלה וב-90 מעלות לפלוטו  אנחנו נהיה בסכנות גדולות של מלחמה ומשברים פוליטיים גדולים במהלך שנת 2014.
כסף
מאדים שולט יחד עם פלוטו בבית 8 על נושאי כסף וברור שמאדים באופן טבעי כשהוא בנסיגה הוא עלול להשפיע על ענייני כסף ושוב לגופו של עניין הוא ישפיע על הבית .
כללית ה-Stationary
של מאדים גרוע יותר מהנסיגה, פעמיים הוא יהיה במצב זה כמה ימים[כ-6 ימים] לפני הנסיגה וכמה ימים בתום הנסיגה.

מה קרה בנסיגת מרס במאזניים הקודמת?
ב-23 באפריל - החללית הרוסית "סויוז 1", משוגרת לחלל ועליה הקוסמונאוט ולדימיר קומארוב, החללית מתרסקת יום לאחר מכן וקומורוב נהרג
ב-15.5.1967 עם נסיגת מרס במאזניים, צלחו כוחות יבשה מצריים את תעלת סואץ ונכנסו למרחבי סיני. בכך הכניס נשיא מצרים את ישראל למצב חירום, שכונה "תקופת ההמתנה", והסתיים ביציאתה של ישראל למלחמה.
ב־23 במאי1967 - סגרה מצרים את מצרי טיראן למעבר ספינות ישראליות על ידי הצבת תותח ארוך טווח שאמור היה להטביע אוניות ישראליות שינסו לעבור. סגירת מצרי טיראן הייתה עילה למלחמה. בעקבות חסימת המיצרים אמר ראש אמ"ן דאז אהרון יריב :"אם ישראל לא תגיב על סגירת המיצרים - לא יהיה עוד כל ערך לאמינותה ולכושר ההרתעה של ישראל. מדינות ערב יפרשו את חולשתה של ישראל כהזדמנות מצוינת להתנכל לבטחונה ולעצם קיומה."
ומלחמת ששת הימים כתוצאה מכל המהלכים האלה הפכה את המצב עד עצם היום הזה.


מרס וכדור הארץ מה-18.4 יהיו באותו הצד. השמש ומרקורי ממול בטלה.


מה קרה בנסיגות מרס הקודמות?

מלחמת יום הכיפורים 6.10.1973 מאדים היה בנסיגה במזל שור-מזל המדינה. הנסיגה של מאדים התחילה ב-19 לספטמבר 1973 .
בפעם האחרונה שמאדים היה בנסיגה במזל בתולה זה היה מה-16 ינואר 1980 והסתיימה ב-6.4 1980.

מרס במזל מאזניים- הלוא הוא בית הקריירה של נתניהו ויחולל שינויים שהחלו מאז הבחירות כשהוא נאלץ להתחבר עם מפלגות שלא רצה כדי לנהל את המדינה ועד תהליכי פירוק המסגרת שעשוי לקרות כל יום עד סיום מהלך מרס במאזניים. ייתכן וינסה לחבור למפלגות אחרות נגד הקיימות היום בקואליציה. גם המפה של פוטין בן מזל מאזניים אחר,  תהיה ב-2014 תחת קשיים גדולים.


ב-1.3 מרס מתחיל רשמית את נסיגתו  עד ה- 20.5.2014

אם
המרס שלכם במזל מאזניים ברגע הלידה מה הוא אומר עליכם.

לידיעת החוקרים והסקרנים לגלות מי הם:

בדף הבית
- תרדו למטה ומתחת לכותרת:  איך הפלנטות משפיעות עלינו?  תמצאו את כוכב מרס בכל המזלות.
בתוך כל כתבה על מרס תוכלו לגלות איפה מרס שלכם ממוקם ומה הוא אומר עליכם?

מחוץ למערכת השמש שלנו:


Kepler-186f -האם אנחנו לבד או שעל 'זהבה' הפלנטה שלא מכבר גילו שיש עליה תנאים דומים לכדור הארץ שלנו.

קפלר 186fהוא גדול ב-10% בלבד מכדור הארץ שלנו, ומרוחק 490 שנות אור "בלבד" מאיתנו.  עד היום, לא התגלתה פלנטה כל כך דומה לכדור הארץ ועם תנאים דומים. צריך לזכור שקפלר 186f היא מחוץ למערכת השמש שלנו ומושפעת משמש שונה ומערכת פלנטות אחרת . השמש של אותו כוכב, ששמה קפלר 186, קטנה וקרה יותר מהשמש שלנו. היא מסווגת ככוכב ננס M1 וסביבה חגים חמישה כוכבי לכת.
קפלר 186f, המרוחק ביותר, מקיף אותה תוך 130 יום, בניגוד ל-365 יום במקרה שלנו. ארבעת כוכבי הלכת האחרים מקיפים את אותה שמש מרוחקת תוך 3 עד 21 יום, ואין סיכוי לקיום חיים עליהם. ברם, הבעיה עם זהבה [שמה האחר] שטרם נחקרה האטמוספירה סביבה כמו כן זקוקים לטלסקופים של הדור הבא כדי לבדוק פיזית [דגימות] אם יש עליה חיים.יופיטר צולם על ידי החללית קסיני.
יופיטר במזל סרטן בבית 9 של מפת מדינת ישראל בשנת 2014- יעסוק וישפיע על עליית מפלס הלאומיות והלאומנות, תג מחיר, פיגועים ואירועי התנגשויות. נושא השלום, מו"מ יהיה מרכזי בשנה הקרובה. נושאי החוץ של ישראל יעמדו על הפרק בכל הגוונים והצורות.

יופיטר באפריל 2014:

יופיטר במזל סרטן בהיבט של 90 מעלות לאוראנוס בטלה עד 25.4 - מפתיע, מטלטל, מזעזע, משנה ומאיים על נושאים כלכליים עולמיים אסונות בנושאי מים, הצפות, הוריקנים, רעידות אדמה ובכלל זעזועים. אירועים יצאו משליטה בקלות וככל שיחסי שבתאי ופלוטו ברקע יהיו בעייתיים כך יופיטר יעזור לסדר הגודל להיות בומבסטי ודרמטי יותר.
יופיטר בריבוע מושלם באפריל  [Grand Square.] עם מרס בטלה , יופיטר בסרטן, פלוטו בגדי, מרס במאזניים -  יתקיים כל חודש אפריל - היבט של סכנה עם תחושת איבוד שליטה בפן הביטחוני וסכנת מלחמה מאיימת על ישראל. השלכות פיננסיות בארץ ובעולם. סכנת מתח על גבול המלחמה הקרה בין המעצמות.

 

יופיטר והירחים מסביבו.


יופיטר במזל סרטן .


יופיטר וירחיו. ליופיטר יש 63 ירחים מוצהרים. מהגדולים ביותר הם :
Io, Europa, Ganymede, Callisto.- מהעליון לתחתון.עידכון: תחזית כלכלית לחודש מרץ 2014


הפלנטות הכבדות - איך הן פועלות?

שבתאי  וטבעותיו.
 שבתאי מתחיל את נסיגתו ב-2.3.14 במעלה ה-'23 [מול השמש של מדינת ישראל השוהה במעלה '23 במזל שור] נסיגה תקופתית שתימשך עד ה-20.7.2014 שבתאי יגיע בנסיגתו למעלה ה-'16 במזל עקרב.
בזמן נסיגתו של שבתאי הוא מבצע תיקונים וטיפולים בבעיות שלא הסתיימו. במזל עקרב הוא עוסק רבות בנושאים הכלכליים.

איך שבתאי מתנהל בנסיגה במזל עקרב תוכלו לקרוא פה.


אוראנוס וירחיו.

13.3.1986 קלוז אפ ראשון של אורנוס ב- בעזרת וויאג'ר 2


אוראנוס במזל טלה בשנת 2014 ועד שנת 2017 ימשיך ליצור היבט של 90 מעלות לפלוטו- היבט אבולוציוני המחולל את הטלטלות, זעזועים, אסונות מזג אוויר.
אוראנוס אחראי על הזעזועים, טלטלות וחוסר יציבות המגיחה בהפתעה מוחלטת[לטוב ולרע] אך זו פלנטה חברתית מאוד המחוללת שינויים אבולוציוניים מבחינה חברתית ואנושית. אפשר לקרוא על כך
פה.


 

 נפטון שליט מזל דגים ממוקם במזל דגים עד ינואר 2025

באפריל 2014:
נפטון נפגש עם וונוס בדגים בין ה-12-9.4 -היבט מיוחד לאהבה אך מבלבל באותה מידה.

באפריל 2014 :
פלוטו נעצר ב-8.4.2014 ומתחיל את נסיגתו הדרמטית ב-13.4 יחד עם ליקוי לבנה מלא ב-15.4.-
פלוטו בנסיגה במרובע קרדינלי מול יופיטר בסרטן[אירועי טבע במים, הרי געש עטופי גזים וקרח] המשפיע על אירועי טבע גדולים 90 מעלות למרס הנסוג במאזניים ו-90 מעלות לאוראנוס ומרקרי בטלה[רעידות אדמה]מיקומו של כירון במערכת השמש.


כירון  שוהה במזל דגים עד פברואר 2019.
כירון הוא הכאב, המרפא, המזור, תהליך ההחלמה. כירון בדגים במיקום של מחילה אך גם של רגשות אשם.
לקרוא על כירון  והשפעותיו על כירון הכרונולוגיה של כאב פציעה והחלמה
פה.


לילית מהמיתולוגיה.

  לילית  -
היא חלק מהתת מודע.  היא הצל שאנחנו לא רואים ולא יכולים לראות. על לילית - הצד האפל -התת מודע פה.


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          17.4.2014
תגובות :
1. הראל
אורנוס בהיבט של '90 [היבט דיסהרמוני ואלים] לכוכב פלוטו.עד סוף אפריל - תזכורת, אירועים תחת היבטי אוראנוס פלוטו, הם אבולוציוניים והם דוחפים כל פעם לשינויים נוספים. ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] ועל כל אלה האבולוציות מתרחשות דרך אסונות טבע ודרמה באקלים העולמי, אירועים כלכליים עולמיים, עימותים בין מדינות ועליה של מתח באיזור שלנו במיוחד. כל זה יתרחש בעולם עד סוף אפריל? תוך חודש העולם עומד להשתנות? אסונות טבע? עימותים עולמיים? וכל זה באפריל? את בטוחה? ==================================================================== הראל א. את האישור הראשון קיבלת הבוקרעם רעידת אדמה ענקית בצ'ילה על 8.2 בסולם ריכטר עם גלי צונאמי שעדיין שוטפים את המדינה , עם פינוי תושבים לאורך רצועת החוף בכל מדינות :קולומביה,אקוואדור, פרו, צ'ילה, ואפילו פנמה במרכז. בגוף דבריי שהואלת לצטט, כתוב ש"ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] " כלומר לא הכל קורה באפריל. אלא כמו שמצוין בחודשים הקרובים אבל התהליך מתעצם באפריל. נצטרך לשוחח שוב בעוד מספר חודשים כדי לנתח את השפעות חודש אפריל ואיך חודש זה מייצר שינויים קרדינליים שיגיעו בהמשך. אם אתה מצטט אותי אז כדאי להדגיש שאת השינויים צפיתי מיד בתחילתם כי אנחנו כבר נמצאים בתוך השינויים. ישנם חודשים שמאיצים את התהליכים שציינתי. אני כותבת על הנושא החל מהמשבר הכלכלי ב-2008 ששם התחיל תהליך שינוי עולמי ודרך -2010 עם האביב הערבי שחולל שינויים ודרך 2013 החזרה של המלחמה הקרה וכך הלאה... כל טוב פנינה
2. בתיה
פנינה שלום. אני מנסה להבין איך מפענחים את הנסיגה של מרס במאזניים, אם מאזניים נמצא אצלי בבית 8 למה עלי לצפות? שלך בתיה ====================================================================================== בתיה אפשר לפענח איך מרס יפעל אצל כל אחד בהתאם למפה האישית בלבד אחרי ניתוחה. אני לא יכולה לעסוק בהכללות שכן, אולי השפעת הנסיגה אצלך שולית ואולי דווקא מרכזית. ובכלל אני אנטי השיטה להוציא פלנטה אחת מההקשר ועל פיה לנתח מהלכים שלמים. זה חבל מאוד שעושים את זה באתרים אחרים ומטעים את הקוראים. בברכה פנינה
3. שני
משמעות זוית במפת לידה
פנינה שלום, הייתי רוצה להבין מה משמעות ההיבט של מאדים בבתולה בבית 1 באופק אריה ששולחת זוית מתח לשמש בבית 4 והיא שולחת זוית מתח לנפטון בבית 7. כלומר נפטון ב-90 מעלות לשמש ולמאדים. בעל המפה הוא אופק אריה. האם זה מעיד על כך שהכוכב השליט בבעיה גדולה אם זה ההיבטים שלו? בנוסף השמש בהיבט חיובי לאוראנוס בטלה ובהיבט חיובי לירח בבתולה. אשמח לתגובתךם בעניין. תודה.:)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שני אין לי מושג מאיפה לקחת ציטטה או את האינטרפטציה הזאת? . זה לא נשמע ניתוח מפה שלי. למה את לא שואלת את מי שאחראי על הניסוח והניתוח הזה? בברכה פנינה
4. אלונה לויט
שלום, פנינה האם את יודעת למה האותיות הפוכות בתוכנה ASTRO
הכוונה ל Mystic - Age אני מנסה מזה זמן להוציא מפה אישית באתר הזה והאותיות הפוכות קבוע. תודה על התשובה. ======================================================================================== היי אלונה בדקתי כרגע והכל תקין. יש לך בעיה בדפדפן כי כשהאותיות יוצאות הפוך, או כפולות זה אומר שכדאי לרענן את הדפדפן. תעברי לזה: לפיירפוקס http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/ בכל מקרה לי היתה תוצאה תקינה לחלוטין. בברכה פנינה
5. שירן
מידע על כוכבים בעצירה
לפנינה שלום. היכן ניתן למצוא מידע על פלנטות בעצירה במפת לידה? בכל האתרים שאני מכירה שניתן בהם לעשות מפה, רואים רק האם היו פלנטות נסוגות, אבל עצירה אינה מסומנת או נחשבת באיזשהו אופן. ואם יש לזה חשיבות באסטרולוגיה, אז איך זה כך? הרי השפעת נסיגה מתחילה כבר עם העצירה של הפלנטה, ולא בתאריך תחילת/סיום הנסיגה באופן רשמי, ולפעמים זמן זה אפילו הרבה יותר קריטי ומשקף אירועים רבים יותר מאשר הנסיגה עצמה. ================================================================================= שירן למצב עצירת כוכבים יש משמעות גדולה מאוד. מכיון שאת אולי מוציאה מפות מוכנות את לא רואה את ההבדלים.ואולי גם אין לך ניסיון של עשרות שנים לראות את ההבדלים לא רק בתחזיות היומיות אלא גם עצירה במפת לידה או באירועים משמעותיים. אך מי שעובד עם לוחות אסטרונומיים רואה את ההבדלים ובגדול. מכיון שאם מרקורי זז כל יום מעלה אז כשהוא נכנס לעצירה הוא עומד על מעלה אחת חמישה ימים והשפעתו גדולה לעיתים יותר מאשר כשהוא מתחיל את הנסיגה. בפלנטות כבדות כמו אוראנוס שיצאה מנסיגה בחודש דצמבר האחרון במעלה : 36'8 כשמעלה זו היתה 5 ימים אחרונים עם סיום הנסיגה היא עמדה במקום עוד כ-8 ימים באותה מעלה ודקה מדויקת. כדאי שכל מי שעושה מפות יתאמן לקרוא לוחות אסטרונומיים כי הוא יבין טוב יותר את מהלך הכוכביםנ ואת עוצמת העצירה. עוצמת עצירת הכוכב משולה בשפת בני אדם כמו לרכבת שצריכה לעצור במהירות גבוהה. לוחות אסטרונומיים של ינואר פברואר 2014 אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ תגדילי בקונטרול פלוס . או שתלכי ללוחות האלה באסטרו.קום אלה לוחות שוויצריים שאסטרו.קום נעזרת בהם. בברכה פנינה
6. שירן
שאלה בנושא לילית
לפנינה שלום. אני יודעת שלילית נעה פחות ממעלה אחת לשבוע לערך, ועוברת מזל פעם בכמה חודשים ארוכים, אצלך באתר כתוב שהיא נמצאת במזל כעשרה ימים, ונעה 3-4 מעלות ליום. אז מה נכון בעצם? כששמתי לב שכך כתוב אצלך, זה סקרן אותי, ואפילו בדקתי, ואכן היא נמצאת בכל מזל זמן שווה ודי ממושך, וההתקדמות שלה במעלות אכן שווה כל הזמן ודי איטית, האם יש לה נסיגה? האם היא נעה בקצב שונה מתקופה לתקופה? ואם לא, אז מה נכון? אני מבולבלת... ======================================================================================= שרן שלום למעשה לילית היא לא פלנטה או כוכב אלא מצב המחושב ביחס לכדור הארץ. ישנם כמה טבלאות . טבלת -Black Moon טבלת- Dark Moon טבלת- True Moon בתוכנה שרוב האסטרולוגים בארץ משתמשים בה שייכת לברצ'יק -פולאריס, קסיופיאה ,רקיע וכ"ו השתמשו בטבלה מסוימת והיא לא תואמת את הטבלה שיש באסטרו.קום. זה מסובך להסביר למה א. מפני שהרבה אסטרולוגים לא מייחסים חשיבות גדולה ללילית לא התייחסו גם לטבלאות ב. יש ויכוח איזו לילית היא הקובעת. מרשימת 3 הטבלאות שהעליתי מעל. נכון ל-3 חודשים האחרונים אני משתמשת בלוחות האסטרונומים של אסטרו.קום בקשר ללילית בלבד. ולילית זזה כל שבוע 2-3 מעלות במזל סרטן. ואכן לילית נמצאת מאז יולי 2013 במזל סרטן ובחודש מרץ היא עוברת למזל אריה. גם נכון להיום יש ויכוח בין בוני התוכנות איזו טבלת לילית היא הנכונה. כך שכדי להסיר ספק התחלתי להשתמש בלוחות האסטרונומיים השוויצריים שאסטרו.קום משתמשת בנושא הלילית. בין שאר המצבים אין הבדלים כלל. אגב על לילית יש לי כתבה ותיקה מאוד ומפורטת ושם נתתי אופציות לברר את הלילית של כל אחד. כדאי לך לעיין בה: http://www.pninastro.com/223/ בברכה פנינה
7. אלעד
תחזית כלכלית ינואר 2014
פנינה שלום יישר כח על הדברים המאד מעניינים ובכל המדורים מצפים לתחזית כלכלית ינואר 2014.... ==================================================================================== היי אלעד תודה רבה לך התחזית הכלכלית עלתה ב-1.1.2014 תבדוק בברכה ושנה נהדרת פנינה
8. שירן
נסיגת ונוס
לפנינה שלום. איך זה היתכן שנסיגת ונוס לא מתרחשת באופן שמחולק שווה בין כל המזלות? בדקתי כמה שנים אחורה, וגם קדימה, ובמשך הרבה מאוד זמן היא נסוגה בחוקיות קבועה תמיד באותם המזלות, זה תמיד בגדי, אריה, טלה, עקרב, ותאומים, ואז חוזר חלילה. פעם בכמה זמן זה משתנה? ולכמה זמן זה נשאר ככה במעגל קבוע של כמה מזלות בלבד? והאם ישנה חוקיות גאומטרית לכל העניין, כלומר חוץ מפעם בכמה זמן, אלה גם במרווח של כמה מזלות בהשווה לנסיגה הקודמת/הבאה? תודה מראש. =========================================================================== שירן שלום את טועה. ונוס נסוגה כל שנה וחצי והיא כל הזמן במזלות שונים. כי אם את מחשבת שנה וחצי היא לא יכולה אפילו לחזור לאותו מזל בכל נסיגה. החוקיות קיימת והיא פשוטה. יש 12 חודש בשנה וכל 18 חודש יש נסיגה של וונוס. אני בדקתי משנת 78 בשבילך כשבאוקטובר -נובמבר היתה נסיגה במזל עקרב. ובשנת 80- במאי-יוני וונוס היתה במזל סרטן ותאומים. בשנת 82 ינואר-פברואר בין דלי לגדי. בשנת 83 אוגוסט-ספטמבר- וונוס היתה בין בתולה לאריה. בשנת 85 בחודש מרץ וונוס היתה במזל טלה. באוקטובר 86 וונוס היתה בעקרב. למעשה וונוס נסוגה בכל המזלות. הבעיה שמדובר בחלוקה זוגית של כל 18 חודש ולכן בשנה יעשה 12 חודש מן הסתם תהיה חזרה של כמה מזלות. השינוי יכול לקרות כשבשנה מסויימת וונוס תהיה בעקרב למרות שזה חודש ינואר שזה יכול לקרות או וונוס במזל גדי בחודש מרץ ואז יהיה שינוי. אין טעם להתייחס לספירה הזאת. כי נסיגה באשר היא לא נחמדה אבל חולפת אחרי חודש וחצי. בברכה פנינה
9. אלונה לויט
שלום פנינה, רציתי לדעת על מי שוונוס בנסיגה במפת הלידה
אני מתכוונת, ביום הלידה שלי הייתה וונוס בנסיגה. מה זה אומר באופן כללי, האם כל 'העיכובים' והאיסורים שחלים בתקופה הזו, תקפים גם למי שוונוס בנסיגה אצלו במפה ? תודה על התשובה ======================================================================================= היי אלונה מרקורי וונוס מרס בנסיגה וכך שאר הפלנטות משפיעים על היקום על כדור הארץ ועלינו. לא מעניין אותם אם נולדת עפ וונוס או מרקורי בנסיגה. "האגדה" שמי שיש לו וונוס בנסיגה או מרקורי בנסיגה מקבל תעודת ביטוח נגד השפעת הכוכבים היא אגדה מיושנת והופצה לדעתי על ידי אותו מקור מידע שאולי לימד כמה אסטרולוגים אסטרולוגיה. אני מוכרחה לאכזב אותך אך נסיגת כוכב בזמן לידה משפיעה יותר על אישיותו של האדם ולעיתים על דחייה, עיכוב ואיטיות מסויימת בתחומים בהם הכוכבים ממוקמים אך נסיגתן של הפלנטות משפיעות באותה מידה על כולם אך על כל אחד באופן שונה מבחינת תחומים, כיוונים והקשר של הפלנטה למפת הלידה.. בברכה פנינה
10. ארנון
"השמש בין ה-11-8.12 -היבט של 150 מעלות ליופיטר בסרטן. - היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע". כמעט דייקת. אומנם זה לא מדע מדויק ופספסת בתאריך אבל איבדנו שניים את אריק וספי. מותו של אריק' היה משבר. מקווה ש בין ה8 ל 11 לא ימות עוד אחד... ארנון בן יצחק ====================================================================== ארנון שלום כנראה לא קראת ב-26.12 כתבתי שבין ה-1-27.12 ימות אדם יקר. אני מעלה כל יום שלישי את תחזית הכוכבים השבועית והשפעותיה עלינו ושבוע אחרי זה מן הסתם אני מוחקת את מה שהיה. הייתי מוותרת על הישגיות בעניין אם אריק איינשטיין היה נשאר בחיים. תודה רבה בברכה פנינה
11. שוב אני
"היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע, תחושת של צלילה מתקוות גדולות." כמעט דייקת קצת הקדים את תאריך התחזית שלך, או שצפוי עוד מוות של משהו ברמת של אריק איינשטיין? ================================================================================ זה נכתב לפני מותו. כי את התחזית הכללית אני מעלה ביום ג' והעליתי את הכתוב ב-26.11 בשעות הבוקר. בברכה פנינה
12. יפעת
שלום פנינה. אני קוראת בעניין רב את התחזית הכללית ושואלת את עצמי האם לקחת ממנה גם לאישית ומה זה אומר. את כותבת על מארס בבתולה וההשפעה הגלובלית שלו על כולנו אבל מה זה אומר לבני ולבנות מזל בתולה שמארס נכנס להם למזל. בתחזית שכתבת למזל בתולה לא התייחסת לאירוע הגדול הזה שמרס נכנס לנו למזל. אז למה לצפות? סופ"ש נעים לך יפעת ===================================================================== יפעת שלום מרס מסיים מהלך במזל בתולה השבוע והוא כבר חודש וחצי במזל בתולה ואכן כתבתי עליו בתחזיות של מזל בתולה כבר בחודש סוף ספטמבר אוקטובר. בשבוע הבא מרס נכנס למזל מאזניים. ואת תראי איך הוא ישפיע על כולם וההשפעה שלו תמיד נמצאת בתחזיות של כל המזלות כל טוב פנינה
13. ענת
נסיגת וונוס
שלום פנינה, ברצוני לדעת בבקשה , אם מתחילים טיפול יופי או אסטטי לפני הנסיגה האם אפשר להמשיכו במהלך הנסיגה או שלא רצוי ועדיף לחכות לסיומה.? תודה רבה ================================================================================= היי ענת מומלץ להמתין עם הטיפול. ולעשות אותו בתנאים אופטימאליים. בברכה פנינה
14. יפתח
פנינה שלום רב לך. מעניין מאוד מה שאת מעלה. נסיגת מרקיורי בעקרב נופלת על יום הבחירות ב 22 לחודש. יש ממה להיזהר, למה לשים לב יותר מ"יום בחירות רגיל" מה לדעת למה להתכונן? תודה יפתח ================================================================================= שלום יפתח כשמרקורי בנסיגה נופל על יום הבחירות הוא מבטיח אי סדרים וריבוי תקלות של מחשב, רישומים כפולים, שכחה של רישומים, בעיות הגעה, מתחרים המנסים ליצור דיסאינפורמציה. בקיצור אם אתה זוכר את הבחירות של בוש הבן ומה קרה בפלורידה על קצה של קול? אז זה היה במרקורי בנסיגה ונאלצו לספור פעמיים את הקולות. בברכה פנינה
15. טליה
שמש ללא היבטים
שלום פנינה. ברצוני לדעת האם יש משמעות להתחלה של דברים חדשים,כגון מפגשים בינאישיים עם אנשים חדשים,לימודים וכד'..בזמן שהשמש נמצאת ללא יחסים במפת השמיים.תודה..-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שלום טליה. יש משמעות להיבטים בין כוכבים כמו לחוסר היבטים. בדרך כלל יש מיעוט מצבים שהשמש ללא היבטים. אבל זה בהחלט קורה. חוסר היבטים זה תמיד על תקן זמן מבוטל כמו ירח שחור. מסמל במיקרים רבים[וצריך לבדוק לגופו של עניין כמובן] חוסר המשכיות, ציפיה עם אכזבה. השמש מסמלת את הוויטליות שנדרשת כדי שכל נושא שתעסקי בו יהיה בעל חיות, אנרגיה והמשכיות. השמש היא לב העניין ובכל עניין נדרש לב שיפעם. בברכה פנינה
16. אירנה
ירח בטל
אשמח אם תסבירי מה קורה כשביום ההולדת מתקיים אירוע של ירח בטל. תודה מראש על תשובותך. תמיד מעניין לקוא את התחזיות שלך====================================================================================== אירנה שלום זה עלול לקרות בכמה וכמה ימי הולדת. ירח שחור הוא סוג של פאוזה-הפסקה בין פעילות אחת לפעילות הבאה. לכן גם ליום הולדת יש\ סימליות התובעת סוג של מנוחה. יחד עם זאת ישמשמעות אם יש ירח שחור ברגע הלידה שלך [ביום ההולדת] אבל צריך לראות את אז את כל המפה ולהבין איזו סימליות תהיה בכך לגבי השנה הקרובה. שכן ימי הולדת בשיטה המקודמת משקפים את הפעילות ולפעמים גם אירועים שיקרו בשנה הקרובה. בברכה פנינה
17. נחמן
פנינה שלום רב. לא ראיתי אם ואיפה התייחסת לתקרת החוב והוקנגרס האמריקאי מה קורה החל מה 17 לחודש בארה"ב וכתוצאה מכאן בעולם? ====================================================================================== נחמן אתה לא קורה את העמודים העוסקים בתחזית אסטרולוגית כלכלית? שלי? http://www.pninastro.com/326/ תקרא את חודש אוקטובר 2013. בברכה פנינה
18. מירי
תחזית מדויקת
נכון לשעה זו הרבובדיה עדיין אתנו, אבל אני מסירה את הכובע על שחזית על לכתו של בכיר בחודש ספטמבר. ================================================================================== היי מירי שיהיה עד 120. תודה לך ומועדים לשמחה. פנינה
19. בריכות נוי
תודה על התחזית
תודה על הבלוג המרתק, נכנסתי בפעם הראשונה ואחזור ש/ב! שיתפתי ========================================================================================= בריכות נוי תודה רבה לך. אשמח לביקוריך בברכת מועדים לשמחה פנינה
20. נדב
שאלה כללית
פנינה שלום, מעניין אותי ומאוד, ברמה הכללית, מה הסובב ומה המסובב באסטרולוגיה. האם כשאת עושה למשל מפה אישית, ורואה אירועים מהעבר. האם האירועים האלה כבר נקבעו מלמעלה לפני? או שהמפה מתעצבת, גם בדיעבד מהאירועים שקרו או לא קרו במציאות למקבל המפה? סליחה על המורכבות ותודה מראש! ============================================================================= היי נדב. כשאני מכינה מפה אני רואה את נסיבות העבר אני מבחינה באירועים שקרו ובתאריכים שלהם. אם מדובר באירועים של שינויים, משברים, פרידות, מעברי בית, התחלת עבודה, שינוי מסגרת בית ספר, מפגש רגשי משמעותי, התאהבות, וכ"ו..ובאותו אופן אני רואה מה קורה בהווה ומה יקרה בעתיד. למעשה אין הבדל בין הזמנים [עבר הווה עתיד]. מקווה שהגבתי לשאלתך. בברכה פנינה
21. אנונימית
פנינה יקירה , שלום.
קודם כל , אני נורא נהנית לקרוא באתר שלך :) שנית ,רציתי לדעת מה חשיבות המעלות של הכוכבים - למשל אם יש לי ונוס 25 מעלות במזל שור - מה זה אומר בדיוק? מה מציין מספר המעלות? תודה :) ==================================================================================== אנונימית שלום. לאלה שאינם עוסקים באסטרולוגיה למעלות המצויינות ליד פלנטה אין הדבר אומר כלום. אך אסטרולוג מחשב את ההיבטים[יחסי כוכבים במפה האישית של האדם] על פי המעלות המדויקות. במקרה אם יש לך וונוס במזל שור במעלחה ה-25 הרי וונוס תושפע מכל מיני היבטים[שאינני יודעת כי אין לי את המפה שלך מולי] אך גם במעלה הזאת הספציפית אלגול- כוכב שבת צמוד לו. הנה הכתבה אולי זה ישפוך אור על כמה דברים הקשורים בך. http://www.pninastro.com/412/ אך כללית מפה מרושתת בהרבה היבטים ולכל היבט יש משמעות הקשורה לתכונת אופי אך גם למפגש עם אירועים בחייך: http://www.pninastro.com/595/ היבטים- כתבה בנושא שאולי תעניין אותך. בברכה פנינה
22. אורה
תקיעות במזל
פנינה שלום רציתי לדעת אם נולדתי ב5 למרץ 1961 באיזה אופק אני תודה אורה ======================================================================================= אורה אופק של אדם נקבע על פי שעת הלידה מקום הלידה ותאריך הלידה. את כתבת רק תאריך לידה. ומהי השעה? בברכה פנינה
23. שרית אדיב
פנינה שלום, האם את יכולה לומר לי מתי תהייה הנסיגה הבאה של מרקיורי, מה התאריכים- האם ספטמבר או אוקטובר- שאוכל כבר לתכנן חתונה תודה רבה רבה שרית.========================================================================================= שלום שרית יש טבלת נסיגות אצלי בבלוג עד שנת 2015 טבלאות נסיגה: http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
24. הדס
תודה רבה פנינה המדהימה, זוית כמו שיש בין פלוטו וארנוס למשל וגם מתי כוכב מסוים מתחיל להשפיע לפני שהוא חוצה את המעלה או אחרי אחרי ובכמה מעלות, תודה תודה! ========================================================================================= הדס זה מורכב. אם מדובר באוראנוס ופלוטו שהם כמה שנים נמצאים בהיבט של 90 מעלות הרי שהמגניטיוד של השפעת הזוית פועל כל הזמן ובשיאים שלו זה יכול להיות מעלה או שתיים לפני עד המעלה המדויקת. בכל זוית בין כוכבים יש השפעה אחרת ברמת המעלות. תלוי בהרבה מאוד גורמים כמו עוצמת הפלנטה , המיקום המדויק במפה ועוד גורמים נוספים שלא ניתן לתת הגדרה כוללנית. בברכה פנינה
25. הדס
שאלה חשובה
שלום פנינה! מתי בדיוק מתקיימת זווית, 5 מעלות אחרי ולפני המפגש. ============================================================================================= היי הדס איזו זוית למשל? יש היבטים שהמפגש קורה רק מעלות לפני ויש כאלה שעד 10 מעלות זה עשוי להשפיע. תשאלי ספציפית ותקבלי תשובה מדוייקת. בברכה פנינה
26. נחמה
יום ההולדת של פרס
פנינה שלום איך האסטרולוגיה מסבירה את החגיגות האקסטרוגנטיות ומנותקות מהמציאות ביומיים האחרונים לשמעון פרס שנולד בכלל בשני באוגוסט? כל טוב ============================================================================================= נחמה שלום למה האסטרולוגיה צריכה להסביר שמישהו רוצה לעשות יום הולדת לפני תאריך לידתו? גם לך יש זכות כזאת. ודבר שני לידיעתך היום התחיל כנס נשיאים עולמיים במרכז פרס והעוזרים של פרס החליטו לחבר את יום ההולדת 90 לבואם של הנשיאים או בעברית :לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. ואגב, פרס ממש לא ביקש את האירועים האלה שלא עלו אגורה למשלם המיסים הישראלי אלא באו מתרומות. הגבתי לך כאדם שאולי מעורב יותר אבל זו לא שאלה אסטרולוגית. שאלה יהיו הצרות שלנו. בברכה פנינה
27. גלי
תודה רבה פנינה את מדהימה ואני לומדת מימך הרבה, כירון מורכב מאוד וחשוב מאוד לרפא את הפצעים כדי להתחייל דברים חדשים בעיקר כדי להיות מסוגל לתת צאנס לעצמך ולאחרים. אוהבת.... ================================================================================================== היי גלי תודה רבה לך. כן מורכב מאוד . לא כל פצע ניתן לרפא. לעיתים יש בחיים תקופות שנדמה כי פצעים החלימו והם מתחילים לדמם שוב בזמנים אחרים. ולעיתים פצעים מוצאים מזור דרך עשייה ונתינה מסוימת. ברכות ממני פנינה
28. גלי
פנינה יקרה שלום! האם את יכולה לספר ולתאר את כירון, שמעתי עליו פעמים רבות ואין לי מושג מה הוא אומר, דרך אגב לי הוא עכשיו בבית 10 אשמח מאוד אם תוכלי גם לתת כמה מילים על מיקום זה. אוהבת גלי============================================================================= גלי יקרה שלום יש לי הפתעה בשבילך. הייתה לי טיוטה על כירון והנה בחג[אתמול] ישבתי , טרחתי והכנתי בזכות עידודך חלק א' על כירון. מקווה שהוא יתרום להבנתך הכללית על אסטרואיד זה. כירון- פצע וההחלמה http://www.pninastro.com/605/ בברכה פנינה
29. מירי
הי פנינה, במפה האישית שלי ונוס בתאומים ומרס בשור (אופק אריה) . האם יש לכך השפעה בימים אלה? תודה. ======================================================================================================= שלום מירי פלנטות החוזרות למקומן הטבעי בדרך כלל מורגשות. מרס כפלנטה עוצמתית יותר בוודאי שתרגישי אותה ותושפעי ממנה יותר כשהיא חוזרת למקומה הטבעי. אך כלל המפה משפיעה לכן לעיתים לא תדעי להבחין מי משפיע יותר. בברכה פנינה
30. ליר
ונוס במזל סרטן
הי פנינה, קראתי באיזשהו אתר שונוס תיכנס למזל סרטן ב-5 בנובמבר 2013 ותישאר שם ל-4 חודשים, משום מה זה נראה לי כטעות ונוס לא אמורה לעבור למזל סרטן ביוני או יולי? ולהישאר שם כחודש אז מה פתאום 4 חודשים? תודה מראש על התשובה, ליר. ================================================================================= ליר שלום את לא קראת את זה אצלי . וונוס לא יכולה להיות רחוקה מהשמש ב-60 מעלות ומלבד זאת היא תהיה השנה בנסיגה בחודש דצמבר אבל במזל גדי. והרי לך טבלאות הנסיגה עד 2015 לשימוש ומידע http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
31. אירית
שבת שלום פנינה, אני רוצה בבקשה להבין, שמרקיורי עובר לטלה- מי מושפע יותר, בתולות ותאומים שהוא הפלנטה שלהם שעוברת לטלה - מה זה עושה להם? האם, אנשי טלה שמרקיורי האחרחאי על תקשורת, מבקר להם מזל לאן זה מוביל אותם, או שעל כולם חלה אותה השפעה? אם בכל זאת ההשפעה שונה, איפה אני יכולה לקרא על זה כדי להבין יותר? תודה והרבה טוב אירית =================================================================================== אירית שלום מרקורי משפיע בכל מיקום על כולנו ובעיקר כשיש היבטים עם פלנטות אחרות[זה כבר מסובך יותר] כמובן שהוא משפיע בראש ובראשונה לבני מזל טלה או בעלי אופק טלה. אכן מעבר של מרקורי ממזל למזל ישפיע באופן ישיר יותר על מזלות מרקוריאנים כמו מזלות תאומים ובתולה [או בעלי האופק הזה]. רק כשעורכים מפה אישית ניתן להבין באיזו מידה כל פלנטה משפיעה על האדם. אבל אם תקראי על מרקורי ב-12 המזלות http://www.pninastro.com/380/ תוכלי להבין היכן המרקורי שלך ולדעת על התכונות וההשפעות קצת יותר. בברכה פנינה.
32. טלי.ב
אני מחפשת פרטים בדבר מיקום הירח במזלות לאורך החודש
אני מנסה להרכיב מעין יומן ירח ולשם כך אני מחפשת מידע בדבר הבית בו שוהה הירח בכל יום, בשנה הקרובה. האם יש אתר בו אוכל למצוא אינפורמציה זו במצב "זמין" וקריא גם למי שלא מבין אסטרולוגיה? תודה ויום נפלא טלי ============================================================================= שלום טלי א. בלוחות האסטרונומיים שעולים גם אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ יש את הלוח האסטרונומי עם מעבר הכוכבים כל יום כשאחרי הטור עם השמש יש את הטור עם כל מעברי הירח באילו מזלות[כמובן בשפה אסטרונומית ] הוא חולף. ב. זה נורא פשוט לכתוב את מעברי הירח במזלות - כל שבוע[אולי אני אשקול זאת] הבעיה שאין במידע הזה דבר. כי הירח זו פלנטה[מאור] פסיבית שאינה מייצרת שום דבר ומשקפת בעיקר את מצב הרוח . לא הייתי משקיעה כל מאמץ בנושא בגלל חלקו הבלתי משמעותי בקריאת העתיד. הירח ממוקם יומיים וחצי בכל מזל. לעומת זאת את הירח השחור יש לך בטבלאות שלי - המעודכנות ולירח השחור יש הרבה יותר משמעות כדי להימנע מהתחלות תחת השפעתו: http://www.pninastro.com/176/ הטבלה מעודכנת עד ינואר 2014. בברכה פנינה
33. שרית גץ
פנינה שלום רב. אני חובבת אסטרולוגיה ונהנית לקרא בסוף השבוע כמה שיותר ניתוחים של מספר אסטרולוגים הנחשבים מומחים. והנה פגשתי השבוע ניתוח של טובה ספרא ובו היא כותבת שליברמן חוזר מהר ובגדול ועוד מוסיפה: "במפה המשותפת של אביגדור ליברמן עם מדינת ישראל כוכב פלוטו נמצא על ציר 4-10. זה מתאר קשר עם בסיס חזק השומר על הביטחון ועל משימה משותפת. כשיש מטרות משותפות הן יושגו! עבודת הצוות במערכת יש לה משמעות והשפעה על הסביבה. ההשוואה בין המפות מעידה על קשר חזק שבו ליברמן [עם ביבי- ש.ג] עוזר לחזק את כוח הפעולה, לתת תוכן לצד הביצועי במדינה ולקדם אותו ליעד המבוקש (כוכב פלוטו בצמידות על כוכב מארס)." זכור לי בוודאות שכתבת דברים אחרים לחלוטין "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו" כולל שבזמנו כתבת ע"פ המפה של ליברמן שהוא נעלם מהמפה הפוליטית. איך יתכן שהקריאה כל כך שונה? איך יתכן שאת אותו מצג- זווית הכוכבים וצמידות הפלנטות- מנתחים לגמרי הפוך? האם לא מדובר בסוג של מדע? אודה לך על תשובה שרית =============================================================================== שרית שלום לא אוכל להתייחס למה שאסטרולוגים אחרים כותבים[קחי בחשבון שלא ראיתי את הניתוח של המפה שהיא עשתה ומה שכתבת או ציטטת זה לא ניתוח זו מסקנה שהיא הגיעה אליה] כיוון שבאותה מידה לעיתים תפגשי רופאים שרואים את אותו חולה ומגיעים לתוצאות או מסקנות אחרות. עדיין זה לא אומר דבר. אני כתבתי כבר שנה שעבר שליברמן יועמד לדין וכיסחו אותי על זה והנה זה כן קרה. לא זוכרת שמישהו מהאסטרולוגים בארץ התייחס לנושא של ליברמן שנה שעברה. הדבר הכי חשוב כשבוחנים תחזיות זה לקחת את הזמן ולבחון את הדברים בפרספקטיבה. כרגע הכל נורא מוקדם. עוד נדבר על כך בהמשך. בברכה פנינה
34. נורית
פנינה שלום. הנה היום האחרון של 2012 וזה אומר שאת יכולה כבר להוריד את כל 2012 מהאתר ולעשות לנו סדר שלא נצטרך לחפש כל כך הרבה. אז שכך תבוא עלינו השנה החדשה, שתהייה שנה של סדר בכוכבים, באתר, בחיים, תודה לך על ההשקעה שאת משקיעה למען הקוראים המסורים שלך נורית================================================================================== נורית יקרה תודה על מסירותך. אם תעברי לדף הבית שלי תראי שכבר סידרתי אותו לפני כשבועיים באופן מופתי. אנא -דף הבית כל הנושאים מסודרים ורק המעודכנים באוויר. http://www.pninastro.com/ בברכה פנינה
35. אליענה
פנינה ממש מטריד. למה השתתקת? שום כלום פוליטי? מה קרה הבהילו אותך? המציאות מטשטשת את המהלכים האסטרולוגים? מה קורה עם שלי יחימוביץ' והעבודה? מה קורה עם ציפי ליבני, מה קורה לנו במדינה עם הבחירות האלה? למה נסוגת? הרבה מאנשי הקהילות החברתיות והפוליטיות קוראות את דברייך- את והניתוחים שלך חשובים לנו מאוד!!! אנא השמיעי קול!!! פוליטי!!! אליענה =============================================================================== חחחח... אליענה אליענה צחקתי מתגובתך הלחוצה. אבל אני מצטערת אני עוורכת כל כך הרבה כתבות ולכל דבר יש את הזמן שלו. מחר יעלה הורוסקופ שנתי מורחב לכל המזלות ויש לי עדיין מספיק זמן לכתוב על הבחירות. בקיצור, תצאי מהלחץ. וכמו שהבטחתי הפתעות ואכן כל שבוע שעובר ממשיכות להגיע הפתעות פוליטיות. אני עדיין רגועה לגבי ירידת כוחה האלקטורלי של הליכוד כפי שהבטחתי. כמו שאמרתי שליברמן עלול לצאת מהתמונה ואכן זה קרה. ותגיע גם בהמשך המפה של שלי יחימוביץ' ובאמת אליענה, אין צורך לדרבן אותי אני מאותגרת מספיק רק שיש לי סדר יום קודם. ועכשיו חגיגות סוף השנה ותחילת שנת 2013. שנה אזרחית שמחה ומאושרת לכולנו !!! בברכת הרגעה פנינה
36. Leo
אמינותה של האסטרולוגיה ע
היי פנינה היקרה.. ראשית תודה על סידור האתר לפי נושאים ובכך התבטל גם הבלבול שהיה ... ושנית, והכי הכי חשוב איני יכול שלא לפרגן לך על כול תחזיותייך לגבי מפת המדינה לראשי היושבים בה קרי- הממשלה ,שרים וחברי כנסת ,על הזיגזגים של חברי מפלגות למיניהם כמו גם על אנשי ומפלגת קדימה ,הציבור בכללותם והרופאים ושביתת האחיות בפרט,שביתות בכלל ,פטורי אנשים ממקום עבודתם בעקבות נפילות של מפעלים וכו' . כמו כן על ליברמן "הרדוף" וכמובן על המירוץ הצמוד שהדגשת ועד לבחירתו של אובמה לנשיאות שניה. על המלחמה שצפית ושהייתה {חשבתי עלייך כול הזמן בזמן אמת..} ובטחונה של מדינת ישראל ועל בידודה מצד מדינות בעולם. כמו כן על הרבה כתבות שבתוכם מרומז על מצבים שעוד יקרו בעולם ונקווה שרק טוב יצא בסופם של תהליכים כוכביים אלו.. כול זאת ועוד ידעת כמה חודשים לפני שהדברים התרחשו ונראו להרבה אנשים כדמיוניים הזויים ובלתי הגיוניים בעליל,אך זאת כוחה של האסטרולוגיה וראוי לומר גם שלך מפני שהלכת עם האמת האבסולוטית שלך עד הסוף והצלחת להוכיח לכול אותם ספקנים למיניהם שאסטרולוגיה היא תורה רצינית שלא כמו תורות אחרות שבגללם יצא לאסטרולוגיה שם רע על ידי אותם ספקנים שמחפשים בכול הזדמנות בתקשורת להוכיח אחרת ,ועל כן אין לי אלה לומר להם שיוכלו את הכובע ולך אני אומר תודה על שאת מציבה את האסטרולוגיה במקום שבוא היא ראויה להיות ,תודה. לא יכולתי שלא לכתוב את הדברים שאני חש כלפי הדברים שעד היום נכתבו על ידייך באתר שלך כי אז התחושה לפחות מצידי שאין הערכה לעבודתך הרצינית וזהו "פשע" לא לפרגן לך. נשמח גם לראותך במדיה הטלוויזיונית{כפי שהיה בעבר}בכדי להמחיש לרבים מהצופים את יכולותיה ואת אמיתותה של תורה נפלאה זו וכמו גם את יכולותייך שלך ואת בקיאותך ומקצועיותך רבת השנים והבלתי מתפשרת באסטרולוגיה . ====================================================================================================================== LEO יקר הרבה תודה על פרגון חם זה. אני משתדלת ועובדת קשה כדי שכולכם תיהנו אך גם תקבלו מידע מדויק באופן המקסימלי. לגבי ספקנים , אני מברכת אותם כי אותי זה מאתגר. ככל שמתנגדים יותר אני מאותגרת יותר ומוכנה להשקיע יותר. בקרוב אני אפנק את הקוראים בהורוסקפים מעניינים לקראת השנה החדשה. ובאמת תודה מקרב לב על הפרגון המדהים שלך. בברכה פנינה
37. נועה
שאלה מסקרנת
שלום! קודם כל תודה על האתר המושקע, אני מאוד נהנת להיכנס אליו! רציתי לשאול אותך שאלה, יש לי אחות תאומה..ושנינו בנות מזל טלה, ומבחינת התכונות אנחנו ממש ממש שונות, איך את מסבירה את זה? אני מבינה שיש עניין של עבודת המידות, וארועים שקוראים לנו בחיים, אבל אין ביננו ממש כמעט שום תכונה זהה! לדוגמא: אני מאוד שכלית והיא מאוד רגשית. (אנחנו בנות 20 חיות עם ההורים עדיין, באותה סביבת חיים..) אני שואלת, כי במידה ואני הולכת לאסטרולוגית וגם אחותי, האם יצאו תוצאות שונות? ההבדל בינינו ממש עניין של 4 דקות. אשמח לתשובה, תודה וחג שמח! ==================================================================================== נועה שלום 4 דקות זה הרבה מאוד במפה אסטרולוגית. יהיו דברים דומים ויהיו דברים שונים. במפות של תאומים רואים מיד אם אתם זהים או לא. ובכלל בעיני תאומים הם יותר משלימים זה את זה מהיותם זהים. ודבר נוסף רק דרך אגב, בכל זאת אדם לא יכול להיות אוביקטיבי לגבי ההבדלים בינו לבין התאום שלו. זה קצת כמו לשמוע את הקול שלך מוקלט.. בברכה פנינה
38. אליענה
פנינה שלום. ראיתי שהתחלת לכתוב על הבחירות ועל מה שצפוי ופתאום נעצרת...אין כלום על שלי יחימוביץ למשל, יש לך צפי לעתיד המתרגש עלינו במפלגת העבודה ע"פ הכוכבים? אם כן נשמח לדעת אליענה =========================================================================== אליענה שלום. פתאום נעצרתי? מה פתאום? טוב עשיתי שעצרתי, יש עוד כמעט חודשיים ואני מחכה עדיין לשעות לידה של מספר מועמדים כדי לבדוק אופציות של חיבורים. ייתכן גם כי יערקו עוד אנשים מהליכוד ולכן אני ממתינה לפחות לסוף החודש ואז אמשיך. דווקא את המפה של שלי ושל עמיר פרץ יש לי אבל אני צריכה לבדוק חיבורים כיוון שברור שיהיו הפתעות נוספות. תסמכי עלי שיש לי המון ניסיון מבחירות קודמות שכדאי ליישם את המשפט:"דברי חכמים בנחת נשמעים". חן חן לך פנינה
39. יפה
התחזית מתממשת אחת לאחת
הי פנינה, אני המומה מרמת הדיוק. רק שבוע שעבר ענית שיהיו עוד הפתעות, ואופס - ברק פורש. בפרק א' בחירות, כתבת שפייגלין ישתלט על הליכוד. והיום זה קרה. והנחמה היחידה שלי מהמצב המטורף, שהוספת גם שהוא גורם הורס לליכוד, והלוואי וכך יהיה. כי אם לא נראה לי שהמדינה הולכת לתקופה מאוד מאוד חשוכה. מאחלת לכולנו רק טוב, יפה ===================================================================================== יפה יקירה הלוואי ולא הכל יתממש. כי בין היום למחרתיים הכוכבים מרמזים על חזית בטחונית קשה נוספת לא ברור איפה ואני מקווה שלא פה. לגבי הבחירות עוד יגיעו פרקים נוספים, תשימי לב. בברכה פנינה
40. עידו
פנינה את לא מפספסת אה? אמרת אורנוס יעשה בלאגנים והנה האוטובוס בתל אביב. אני לא מאמין שהכול צפוי- מה נעשה? איך ממרים את פי הכוכבים ועושים טוב? יש סיכוי? אין איזה כוכב שלום שמסתתר מאחורי הירח? שלך עידו [בתולה אופק דלי] המיואש ======================================================================================= היי עידו לצערי לא פיספסתי אבל עדיין יש לנו כמה ימים נוראיים ואני מקווה שהמנהיגים של המדינה יחליטו החלטות חכמות ולא יסתבכו כפי שאני מאוד חוששת. כן הכל צפוי...כרגע לא יהיה שלום. אנחנו צריכים לשנות את הדיסקט שלנו כדי להביא מנהיגים חדשים שרוצים בשלום. בברכה פנינה
41. אילנית
פנינה שלום. אני לומדת אסטרולוגיה בחיפה אבל המורה שלי לא מנוסה כמוך- ממך אני לומדת המון. בכל אופן בשביל הידע מבקשת להבין אם תוכלי להגיד לי, בו דוד שלי מתארס היום. האם אלגול מרקיורי אורנוס וכל ההשפעות שלהן על קשר,האם זמן האירוסים משמעותו כחתונה וכמו שמלחמה שמתחילה בזמן הזה תגמר רע אז גם אירוסים? תודה אילנית =============================================================================== היי אילנית שלום אירוסין עד כמה שאני מבינה הם סוג של הסכם למרות שהוא פחות רשמי מנישואין. די בכך שאנחנו תחת השפעת נסיגת מרקורי החשוב לכל הסכם. יחד עם זאת אני מקווה שאם נישואיה יצאו לפועל שהיא תבחר תאריך טוב. אגב תאריך טוב מותאם למפה הספציפית שלה. הטיפים שאני נותנת הם לא מספיקים להחלטות משמעותיות כאלה לשם כך בונים מפה אישית עם תאריך הנישואין. אגב אילנית, למה את לומדת אסטרולוגיה אצל מורה שאינו מקצועי? בברכה פנינה
42. רחל אפללו
פנינה הצילו!!! אני תושבת הדרום ורק מחכה לשקט. קוראת אותך קבוע. שואבת תמיד עידוד וכוח להמשיך, ועכשיו רועדות לי הבירכיים שאת כותבת: "בין ה-30-26.11 במקביל למפגש שבתאי וונוס, מארס נכנס למזל גדי ויוצר היבט של 90 מעלות לאוראנוס המדבר על אופציה של רעידת אדמה או אסון עם נפגעים רבים ויוצר צמידות עם פלוטו בגדי - זהו היבט של אסון טבע מאוד דרמטי אך גם יכול לדווח על התפרצות מלחמה, מה שלא יקרה, מדובר באובדן גדול של אנשים ובפאטליות" כל זה בארץ או שכול הטוב הזה יחולק שווה בעולם? בבקשה תעני מממהההררר תודה ואוהבת אותך רחל =============================================================================== רחל שלום א. את חייבת להירגע כי הלחץ שלך לא עוזר לך אלא משתק אותך. ב. אני לא יודעת איפה יהיו אבידות. אלה ימים אלימים עם אבידות שיכולות להיות גם במקומות אחרים מלבד ישראל אך גם אם הם יהיו בישראל יכול להיות שמדובר בפיגוע או אירוע בגבולות ישראל. מחד אני מרגישה חובה לדווח מאידך לא הייתי רוצה שמה שאני כותבת יעורר חרדות מיותרות. אז כל טוב ורק בריאות פנינה
43. אמירה
היי פנינוש, רק רציתי לומר לך שאת ת ו ת ח י ת !!! ולשאול כמה זמן לדעתך יימשך הסבב הנוכחי של לחימה? ======================================================================================== היי אמירה תודה רבה!!! הסבב הזה לפחות בשבועיים הקרובים מאיים מאוד וחוששתני מקטל קשה מפיגועים או מטילים או משניהם. נראה לי שאנחנו נזכור את המלחמה הזאת כטעות פטאלית. הם יהיו נקמנים לעוד הרבה זמן ואנחנו נשאל את עצמנו עד כמה היה כדאי כל זה??? בברכה של שקט פנינה
44. חגי
פנינה שלום רב. אמרו לי לקרא את המדור שלך. קראתי מרוב אינפורמציה הלכתי לאיבוד. אני לא בקי ברזי הכוכבים, הזוויות ההיבטים, ראשי דרקון וכ"ו. האם, בבקשה, תוכלי לפשט את הכול ולהגיד לי אם המצב עומד להסלים? האם צפויה לנו בחודשים הקרובים מלחמה עם סוריה, עזה, מצריים? האם האזור כולו מקבל צבע אדום? לילה טוב חגי =========================================================================== חגי שלום אפשר לענות כן, תהיה מלחמה.או הסתבכות במלחמה.האיזור עלול להפוך לאדום אם לא ישכילו להגיב במידתיות. העליתי פרטים נוספים המסבירים את מהות התקופה המיוחדת מתחת לפלוטו- ממליצה לך לקרוא ואני בטוחה שתבין את זה באופן מעולה.
45. רינת
פנינה היי, יש אסכולה מסויימת באסטרולוגיה שמדברת על הכוכבים במונחים של המטיבים והמזיקים למי הכוונה ולמה? תודה........... ========================================================================================= רינת שלום זו לא אסכולה. האסטרולוגיה המוקדמת כמו כל העולם העתיק התחלק לטוב ולרע מפני שידעו פעם על בני אדם פחות ולכן חילקו אותם לטובים ולרעים ולא השכילו להבין את משמעות התת מודע ואת העומקים הסבוכים שיש באדם ולעומת זאת גם מושגים על מהות הנורמה השתנו באותה מידה. העולם התפתח ומושגי הטוב והרע השתנו גם הנורמטיבי השתנהוהמתקם אחרת. ולכן התחברו להם הכוכבים גם למטיבים ולמזיקים. למשל כשאדם עבר תהליך של התפתחות תחת השפעת שבתאי הוא סבל מהקושי ומהצטמצמות והאסטרולוגים הגדירו את שבתאי כמזיק. בינתיים האדם למד להבין דרך ניסיון מצטבר ששבתאי מעביר תהליך למידה ולכן הוא לא כל כך מזיק כמו שנטו פעם לחשוב[תקראי אצלי בבלוג שני פרקים על שבתאי ואני בטוחה שתשני את דעתך] . למעשה הכוכבים שנחשבו למזיקים כמו נפטון אוראנוס פלוטו מארס ושבתאי לא יכולים להיות בלעדיהם תהליכי אבולוציה ורבולוציה שהם חלק מההתקדמות של התודעה האנושית. לעומת זאת יופיטר שנחשב למטיב באופן אבסולוטי הוא אחראי על הרחבה והתפשטות והוא יכול להרחיב גם בעיות, מחלות ולהשתתף אקטיבית בהיבטי מותו של אדם. לכן הגישה הפשטנית הזאת פשטה רגל והיא מבלבלת אנשים והופכת אותם לשבויי כוכבים לטוב ולרע וזה סתם מיותר. אין בזה כלום. תודה על השאלה החשובה הזאת. בברכה פנינה
46. יפית
היי פנינה האם את יכולה לומר לי מתי אורנוס נכנס לשור? ================================================================================== יפית שלום יש לך עוד המון זמן. זה יקרה בחודש מאי 2018. בברכה פנינה
47. עידו
פנינה צדקת!!! למרות הסקרים הפחדים- צדקת אובמה זכה!!! יפה לך!!! האם העובדה שהוא זכה בזמן הנסיגה של מרקיורי אומר משהו? עכשיו נחכה לבלגן שלנו תודה לך על ההשקעה בניתוחים ובתחזיות מחכה תמיד לעוד עידו [בתולה אופק דלי] =================================================================================== היי עידו זה היה הגורל שלו לזכות בזמן של נסיגת מרקורי בגלל הספיקות לגביו. אבל היה ברור שהוא ישחק אותה למרות ואף על פי כל הסקרים השליליים, אגב עליהם בנה ביבי כי הסוקר שהרפובליקנים עבדו אתו הוא היועץ של ביבי -כדאי לו לשקול אם באמת להמשיך להיעזר בו. תודה רבה עידו בברכה פנינה
48. רוני
מפגש שבתאי ופלוטו
היי שמעתי שעוד כמה שנים שבתאי ופלוטו יפגשו במזל גדי ולמען האמת בלי להבין יותר מידי באסטרולוגיה אני יודע שמדובר בגורמים מאוד עוצמתיים ועוד בגדי הסופר נוקשה זה נשמע מדאיג ====================================================================================== היי רוני שלום שבתאי ופלוטו נפגשו כמובן בעבר. הפעם האחרונה הייתה באוקטובר 83 במזל מאזניים וב-אוגוסט 1947 במזל אריה אגב שתי התקופות האלה היו קשורות למלחמה הקרה בין רוסיה הסובייטית וארה"ב והיו שם כמה אירועי "כמעט" של איום טילים וכ"ו. בסיבוב הקודם שפלוטו היה בגדי בשנת 1761 הוא לא נפגש עם שבתאי. בכל מקרה להערכתי זה יהיה קשור בשני נושאים:כלכלה ו- Global Warming שני נושאים טיפוסיים לצירוף הזה ובהחלט ייתכן שזה יבוא לידי עימות ומאבק על מקורות אנרגיה והדרך להשיג אותן ואני מאמינה שהמקורות הופכים לדלים. במקרה של פלוטו שבתאי בגדי אני מאמינה שסין תהיה במרכז הבעייה. ובינתיים נחיה מה שאפשר גם ככה יחסי אוראנוס פלוטו עד 2017 יעסיקו אותנו. בברכה פנינה
49. יובל
בחירות 2013
פנינה שלום! הבחירות העומדות באופק ממש מדאיגות, שלי יחימוביץ שעושה רושם של מנהיגה חברתית טובה עושה על רוב העם רושם שלא מספיק חזקה בנוסף לעובדה שהיא אשה שזה כבר נתון בעיתי עבור ראש ממשלה בעניי רבים. יאיר לפיד רהוט מתוחכם ומרשים אבל הוא סמל של אליטה ומעמד חברתי גבוה אין ספק שזה הכיוון שלו וביבי מכה גדולה בפני עצמה אך סביר להניח שהוא יקח משום שהוא מצטייר כמנהיג חזק. מה הכוכבים אומרים? האם ביבי יקח שנית? יאיר עושה רושם של גרוע לא פחות מהבחינה החברתית.... לאן מועדות פנינו? =============================================== יובל אני יושבת על הפאזל הזה של פרק ב'-בחירות -5 ימים. אני מקווה שאני אעלה את הכתבה היום בערב. עד מחר בבוקר. המצב מטורף כי הולך להיות מפץ גדול. וזה אומר שכולם יפתיעו את כולם. חכה... גם אני לא יכולה לדעת הכל. אתה יודע למה? רוב המועמדים לא רוצים לתת את שעת הלידה, בדיוק מה שאתה שומע. אני עובדת רק עם המפות שאני מכירה. את המפה של שלי יש לי. רמז קבלת. עכשיו תחכה שאני אסיים לבדוק. בברכה פנינה רגע, קראת את בחירות פרק א' http://www.pninastro.com/409/
50. יובב
קראתי. "אולמרט עשוי לחזור" זה גם אני יודע....אין משהו יותר קונקרטי, כמו שאמרת בוודאות שמיט רומני לא נבחר !! כתבת הרבה אבל מאוד ספקולטיבי, אולי כך ואולי אחרת, בשביל אולי מספיק לקרא עיתונים... יובב ====================================== יובב שלום יכולתי עם מיט רומני לערוך מפה ולראות שבתאריך הספציפי של הבחירות ברה"ב הוא לא ייבחר. כרגע אין לנו תאריך בחירות שזו נקודת מפתח לבחון אותה ביחס למפה של אולמרט. וב-2013 אלמרט חוזר לפוליטיקה. אני גם כתבתי שתהיה מפלגת מרכז חדשה. כשיפול תאריך הבחירות אני אוכל לקחת מפה מפה ולהתיחס בהתאם. אני לא עוסקת בניחושים ואני בוודאי לא מתיחסת להודעות בעיתונים . עובדה שראיתי שאולמרט יחזור בשעה שרוב האנשים כן חשבו שהוא יהיה בכלא. שנה טובה יובב.
51. יובב
פנינה יקרה, כרגע אולמרט יצא מבית המשפט, יהיה אולמרט או לא בראשות הממשלה? חוזר לא חוזר לוקח לא לוקח? מה אומרים הכוכבים? בזמנו אמרת שהכנת מפה וניתוח אבל לא העלית...אולי פספסתי? תודה יובב הסקרן ====================================================== יוב היקר לא קראת את הורוסקופ שנת 2013-2012 שהעליתי בראש השנה? http://www.pninastro.com/396/ תקרא ותתרשם. בברכה פנינה
52. משה
פנינה יקרה, קורא את דבריך ושואל האם יש אפשרות שלמרות כל המצבים הקשים בכוכבים המצב בארץ שמימלא אף פעם לא קל, ישאר כפי שהוא? וכרגיל פה ושם חדירות מהגבול, שוב פצמרים בדרום, עוד שרפות של קיץ , תאונות דרכים- כמו שהיו בשבועות החולפים...בלי הסלמה קיצונית. היתכן? ===================================================== משה באסטרולוגיה רואים מערך כוכבים שמשפיע על כלל המדינות ועל כלל העולם. יש אירועים שמתחילים בזמן שאני רואה אותם קריטיים והם מסלימים במשך חודש. עובדה שאירועי הממשלה היו נצפים והטלטלוים שיש במדינה עם המצב הכלכלי וההפחדות הבטחוניות הסכסוך עם ארה"ב על רקע כל ההכרזות. אבל עדיין בין 18-16.8 יש את הימים היותר קשים ויש את שבתאי שהוא מגיע לאופק של המדינה עד סוף ספטמבר ויהיו אירועים קשים תחתו ובחודש הזה בעצם יש רק פתיחת מנועים לקראת תהליך קריטי יותר. אירועים כלכליים בעולם גם הולכים לקראת משבר גדול. זה לא סוף העולם אבל החיים בישראל רחוקים מלהיות יציבים ורחוקים מלהיות ברורים מבחינת העתיד זה מצב שהפך להיות יותר קריטי לאחרונה עם האובססיה של ראש הממשלה באירן. גם השינויים שקורים כרגע בסיני הולכים להפוך לקריטיים יותר כי לישראל לא תהיה שליטה אלה אירועים שכבר משפיעים על החיים באילת ובדרום שהיה עד לא מזמן שקט מאוד. שינויים בסוריה יכולים גם לאיים עלינו בחודש הקרוב לכן יש אירועים שהם כרגע בתהליך וכל עוד שבתאי יהיה באופק של המדינה יש סיכוי ויש סכנת מלחמה והתהליכים קורים נכון לעכשיו. וימים יגידו בהמשך. אני זוכרת שאמרתי שקדימה תתרסק וזה היה בשנה שעברה והתנפלו עלי אבל זה היה תהליך שעכשיו כולם גם מבינים איך זה קרה. כל טוב בברכה פנינה
53. דפנה
מזג האוויר
שלום פנינה. אולי תוכלי להסביר מה אחראי מבחינה אסטרולוגית למזג האוויר הקשה והקיצוני הקיץ הזה (אצלנו כמובן) והכי חשוב, האם צפויה הקלה בקרוב. תודה מראש. ====================================================== דפנה שלום. יש מספר גורמים המשפיעים על מזג האוויר מבחינה אסטרולוגית. המעגל הגדול אלה יחסי פלוטו-אוראנוס שמקצינים כבר מספר שנים את תופעות מזג האוויר וגורמים להתחממות כללית. השפעתם היא על התחממות הים ולכן יש תופעת המסת קרחונים . אוראנוס אחראי על אפקט החממה ועל תופעות של זיהום באטמוספירה. היחסים הרעים ביניהם במקרה של כדור הארץ "עוזרים" להתחממות גלובאלית. כך שגם בלי הפלנטות היותר קטנות אנחנו סובלים מעליה כללית של הטמפרטורות. מאדים במאזניים מחמם את האוויר יחד עם שבתאי שמחכה לו מבטיח קיץ חם במיוחד עד סוף אוגוסט[הכוונה גם לאחוזי לחות גבוהים מהרגיל]. כשמרקורי בנסיגה באוגוסט יחד עם השמש שתיכנס למזל אריה ב-23.7 יהיה גל חום נוסף. תתכונני לקיץ חם מהרגיל.אבל אני מקווה שזה הדבר היחיד שיהיה חם הקיץ או הרע במיעוטו. קיץ קל!!! ממני פנינה
54. רויטל
אוראנוס בבית 6 סקוויר לפלוטו בבית 3
היי מאוד מרשים האתר שלך , מושקע ומעושר ידע תודה. אשמח להסבר על הזווית ומה אני אמורה ללמוד לשנות תודה רויטל. =============================================== רויטל תודה. כתבתי על ההיבט בין אוראנוס לפלוטו- בהורוסקופ שבועי מעודכן למה הוא גורם. יש שם הסבר אפילו פעמיים בנושא. תציצי. שינויים הם לפעמים תהליך נלמד של זמן!!! וייתכן שאת עוברת תהליך עמוק יותר והוא יביא אותך בסופו של דבר להבין מה לעשות. לא הכל בחיים עובד בנוסחאות לעיתים הזמן זו הנוסחה הכי עמוקה שיוצרת טרנספורמציה. בברכה פנינה
55. מאירה
אני בשןק
כמי שקוראת כל שבוע את התחזיות שלך, אני בשוק מהדיוק, איך צפית את ההתאבדות של משה סילמן אתמול בעצרת, ? מתפללת ששאר התחזיות שלך להמשך שגויות כי זה נשמע נורא, ====================================================== מאירה שלום. סוף השבוע הקרוב בין ה-20.7-17.7 יהיה חמור והוא מדאיג אותי אף יותר ממה שקרה אתמול שזה באמת טרגי. אני מתפללת לא להיות צודקת השבוע. בברכה פנינה
56. יובב
פנינה יקרתי כיצד לא נגעת באולמרט? חוזר לממשלה לא חוזר? יש הולילנד אין הולילנד? אני מת לדעת.... =============================== היי יובב אולי לא תתפלא, דווקא הכנתי את המפה שלו לצרכים אחרים וגם את המפות של צחי הנגבי וחיים רמון. אם יהיה לי זמן השבוע אני אעלה את כל הממצאים. על החשבון אני כבר אומרת לך, שבשנה הבאה המפה שלו טובה מאוד :) בברכה פנינה
57. עידו
פנינה תודה רבה לך על התשובה הארוכה והמפורטת. אולי אלמד אסטרולוגיה כהצעתך, האם את מלמדת? אני קורא נלהב שלך ומחכה כל שבוע לעוד ועוד אינמפורמציה. עכשיו שאני גם יודע אחרי איזה פלנטות לעקוב הקריאה הופכת מאתגרת יותר. אגב אח שלי סרטן ואנחנו מחכים לפוסט על המזל ועתידו השנה. ביי לך ========================================= עידו שימחת אותי כי חשוב לי שאנשים ילמדו וידעו למה לצפות ולא יסכימו להורוסקופים לא מושקעים, לכן אני מתאמצת ותגובה כזאת היא פיצוי על הכל אני מלמדת ובאוקטובר כנראה ייפתח קורס חדש יהיו פרטים בהמשך.. עידו, העליתי כבר את הפוסט על מזל סרטן http://pninastro.com/379/ אחיך מוזמן לקרוא וליהנות. בברכה פנינה
58. עידו
פנינה שבת שלום. כבן מזל בתולה עם אופק דלי- הכנתי שיעורי בית ובדקתי- אני קרוע בין ההשפעות של הכוכבים. עכשיו, למה להתכונן, האם להשפעה של יופיטר על בית הקריירה שלי מצד הבתולה "כניסתו של יופיטר בבית הקריירה מסמלת לרבים התחלה חדשה של עבודה, תפקיד או מסגרת" או למה שכתבת על הדלי "בתחום הקריירה בחודשים הקרובים, דבר לא ייוותר על מקומו ..." באופן כללי הקריירה שלי- שחשובה לי בטירוף- ממה היא מושפעת, מהאופק או ממזל השמש....ונכון שאת אומרת לקרא את שניהם אבל לפעמים הם מנוגדים, הפוכים, סותרים....אז????? במטותא ממך עידו ===================================== היי עידו אין ממש סתירה בין השינויים שאוראנוס מחולל בחודשים הקרובים לבין השפעת יופיטר למשך שנה שלמה. אם האופק שלך דלי אז מהלכיו של אורנוס יהיו משמעותיים בתקופה הקרובה אך כמו גם כל שאר הפלנטות שפועלות על כולנו[אם לא די בבלבול אז הא לך עוד כמה :))]. בעיקרון מפת הלידה פועלת בהלימה עם כל הפלנטות ואין ביניהן באמת סתירה, יש פשוט כרונולוגיה של זמן לכל מפה באופן אישי וזה יתרונה של המפה האישית. יחד עם זאת אני מנסה לתת מידע, אזהרות ואיתותים לכל מה שאתה צריך לקחת בחשבון. עם אופק דלי באופן הכי גס ברור שאוראנוס הוא המחולל הגדול שלך[תעקוב תמיד אחרי מה שאני כותבת עליו] הקריירה שלך תחת מזל עקרב וזה אומר שמהלכיו של פלוטו קובעים את הקריירה כרגע יחסי פלוטו-אורנוס מסובכים לכן תצטרך סבלנות כדי לעבור את הטלטלות של שתי הפלנטות והשבוע הם גם מתנגשים עם מרקורי שזה אומר שינויים וטלטלות בנושאי עבודה..מהלך יופיטר ייתכן ויהיחה אפקטיבי עבורך רק ב-2013. ואז ייכנסו גורמים נוספים כדי שהחגיגה תהיה מושלמת מה עם ללמוד אסטרולוגיה ברצינות, יכול להיות שזה מה שאתה אולי צריך? :))) בברכה פנינה
59. רחל
פנינה שלום. תודה לך על כל הניתוחים וההסברים אני ממש מחכה לכל חמישי לקרא. רציתי לשאול אותך אם מרקיורי בסרטן אז מי יותר מושפע, מזלות תאומים ובתולה מהסרטן או ילדי הסרטן ממרקיורי. יש לי בבית את כולם תודה רחל =========================================== שלום רחל ותודה רבה. האמת שכולם מושפעים מהכל. ברור שמי שיש לו מרקורי בסרטן יושפע ישירות. כדאי לך לבדוק באתר: http://www.mystic-age.com/on-line/calcast.asp תכניסי את הפרטים של כולם ויוצאת לך רשימה איפה כל הכוכבים נמצאים וביניהם מרקורי. בקרוב תהיה כתבה על מרקורי בכל המזלות תוכלי לקבל תמונה עמוקה יותר עלייך ועל הילדים. בינתיים תבדקי איפה מרקורי שלכם ממוקם. בברכה פנינה
60. רינה
פתיחת עסק
היי פנינה , לגבי פתיחת עסק של מזון מהיר , האם יש עקבות מסויימות החודש הזה שבגללן לא כדאי החודש לעסוק בו . וכמה עולה פגישת ייעוץ מקיפה ופרטית איתך . תודה . =========================================================== ה יי רינה אני לא יודעת ואני לא יכולה לענות בכללית לאדם שאינני מכירה את המפה שלו. תתקשרי אלי לפרטים לטלפון: 0522752519 בברכה פנינה
61. יקיר
פנינה תודה רבה. זהו החלטתי אם פלוטו רב עם אורנוס בבית הקריירה שלי- אז כנראה שזה מה שאני מרגיש על בשרי- נטרפתי בלי להבין למה. החלטתי לקחת חופש כדי שדברים יסתדרו לי בראש. אני ממש לא נושם בעבודה- הכל נראה לי "לא בסדר" "מעצבן" "לא נכון". הדברים תקועים לי בנשמה. אני מודה לך מאוד על ההבהרה. עזרת לי יקיר ========================================================== יקיר פעלת בחוכמה. אין כמו פסק זמן והתבוננות פרספקטיבית על הדברים והתארגנות מחדש מה הם סדרי העדיפויות. וכל פעם שהשניים ישפיעו תזכור שיש לך פיתרון חלקי כמו חופש, או ללכת ללמוד עוד משהו בערב כדי ליצור פלטפורמה חיובית שתאפשר לך אוויר לעוד תקופה. בברכה פנינה
62. יקיר
פנינה שלום, אני בן מזל דלי ומרגיש שאכן כל אבן זזה מתחת לחיים שלי. חשוב לי להבין את ההתנהלות של אורנוס בתקופה הקרובה. למה אני צריך לחכות, מה אני צריך לתכנן או לדעת להזהר, בקיצור איפה אני יכול קרא אצלך על מהלך אורנוס כי כתבת כאן שבינואר 2012 הוא מתיישר וכבר עברנו את התאריך, האם עכשיו הוא בטלה או שכבר עבר? ומה קורה איתו ואיתנו הלאה??? יש לך לתת לנו אינפורמציות נוספות. תודה יקיר ============================================ יקיר שלום אוראנוס יישאר בטלה עד 2019 אבל הוא לא יגרום רע כל השנים למזל דלי. מזל דלי נזקק לטלטלות של אוראנוס כדי לעבור שינויים ולצאת מתקיעויות. אבל בחודשים הקרובים הוא יהיה ביחסי חיכוך עם פלוטו בעקרב [עקרב הוא בית הקריירה של בני מזל דלי] ולכן עד אוקטובר הוא ירגיש טלטלות על מנת להגיע להחלטות ולהתייצבות נכונה. כמובן שלכל דלי יש אמ המפה האישית שאפשר לראות בה דקויות. באופן כללי זו תקופה חשובה להתפתחות מקצועית חדשה, טובה ללימודים ולקשרים עם חו"ל. אני מקווה שהצלחתי להקל על הכאוס של תמונת חייך. בברכה פנינה
63. גלית
הקדמת הבחירות - מסתבר שלא...
פנינה שלום מה דעתך על המהלך הפוליטי של הלילה עם הצטרפות "אני לא יושב עם שקרן בממשלה" מופז לליכוד? האם יצא מהנ"ל משהו טוב לישראל? האם באמת תשונה שיטת הממשל? יגוייסו החרדים? ...? תודה גלית =========================================================== גלית אכן העליתי את הסכם מופז ביבי בכתבה וניתחתי שם את ההסכם ואת יחסי השניים ראי בכתבה: http://pninastro.com/371/ בברכה פנינה
64. שיר
פנינה שבוע טוב ומבורך
כבת מזל דלי, אני מודה שההורוסקופ שלך כ"כ מדוייק, אין אצלך חיפופים. יישר כח! שיר! ושוב - שבוע טוב!!!!!!!!!! ===================================================== היי שיר תודה רבה לך ! וג לך שבוע נפלא. בברכה פנינה
65. ליר
עדכון לגבי הונוס
הי פנינה, זו שוב ליר שאלתי את השאלה לגבי ונוס בתאומים כי בודאות אני יודעת (כי כבר בדקתי) שהאופק שלי הוא תאומים וגם נוגה בתאומים (בדקתי את זה במפת לידה ביMISTIC AIG) ואני ילידת מזל סרטן, אז שוב השאלה היא האם בתקופה הזו מאפריל עד אוגוסט שונוס בתאומים כולל הנסיגה שתהיה במאי זה משפיע גם עלי תודה מראש על התשובה ומצטערת אם הטרדתי אותך לגבי התשובה השניה בתודה ליר. =========================================================== היי ליר אם אכן וונוס שלך בתאומים אזי השפעתה הנוכחית של וונוס תהיה משמעותית , כיצד כמובן אינני יודעת, כי זה תלוי בכל המפה וכפי שאת יודעת אני לא נוהגת לנתח מפות באופן הזה. בברכה פנינה
66. ליר
ונוס בתאומים
הי פנינה, רציתי לדעת אם יש לי במפת לידה ונוס בתאומים והאופק שלי תאומים (אני מזל סרטן עם אופק תאומים) אז זה שעכשיו ונוס נמצאת במזל תאומים משפיע גם עלי? אודה לך על התשובה. ============================================================ היי ליר לא כל בן /בת מזל תאומים יש וונוס בתאומים. אם תיכנסי למפת הלידה שלך דרך האתר: http://www.mystic-age.com/on-line/calcast.asp [או שתכנס אצלי למזל_אופק] תוכל לוודא אם יש לך וונוס בתאומים. לכל יליד מזל וונוס יכולה להיות עד 60 מעלות מהשמש. קרי, אם אתה בן מזל סרטן הוונוס שלך יכולה להיות בשור,, תאומים סרטן או אריה. כדאי לך לבדוק דרך האתר ואז תדע איפה כל פלנטה שלך נמצאת ולקרוא את ההגדרות שלי לגבי הנושא. או במילים אחרות אתה יכול להיות בן מזל סרטן עם וונוס בתאומים לדוגמה ומרקורי באריה. בברכה פנינה
67. אלונה
הי פנינה ושאלה בבקשה על מאדים בנסיגה במזל בתולה
פנינה, תודה על המאמר. רציתי לשאול איך זה יתבטא אצל מזל בתולה - אלה שנולדו בתחילת המזל. אני מתכוונת כאשר מאדים בנסיגה והוא במזל בתולה. קצת נלחצתי, שזה יקרה עד יולי 2012 האם יתכן ויקרו דווקא דברים טובים, כמו יוזמה ויותר חריצות ואנרגיות ? כי לי בשנים האחרונות, כמעט ואין אנרגיה ליצור דברים חדשים. תודה על התשובה. אלונה ====================================================== אלונה שלום. תודה רבה. מאדים יהיה בנסיגה מה-23.1.2012 עד 14.4.2012 אחרי זה הוא במהלך רגיל עד 3.7.2012. אין סיבה להילחץ, כי הוא מכניס אדרנלין למערכת ולפעמים זה מה שאדם צריך אחרת הוא "יירדם בשמירה", ולפעמים הוא מחולל שינויים שנראים לא טובים באותה עת, אך מסתברים בדיעבד כטובים מאוד. לכל אחד ומה שצפוי ביחס למפה האישית שלו. מה שבטוח שלא יהיה משעמם. נו, זה כבר נשמע טוב יותר לא? אם חיית בשנת 1979 כשהוא היה בנסיגה הקודמת במזל בתולה, תוכלי לדעת איך הוא השפיע עלייך אז. לא ככה? בברכה פנינה
68. מילי
חתימת עסקה ב-14-12
הי פנינה כשמרקורי בנשיגה ואת אומרת מסתיים ה-14-12-2011 זה כולל את אותו יום ? או אני יכולה כבר ב-14-12לחתום על עסקה? ========================================================== מילי שלום הנסיגה מסתיימת ב-14.12 והייתי ממתינה עוד כ-5 ימים כדי שהמרקורי יצא מפוזיצית stationary -קרי, עמידה במקום. מה-19.12 ואילך טוב לחתימות על חוזים. בברכה והצלחה פנינה
69. לירון
תחזית שנתית מזל ואופק
פנינה שנה טובה וגמר חתימה טובה. רציתי לשאול לגבי תחזית שנתית בצירופים של המזלות והאופקים מתי תעלה תחזית חדשה ל2012 ? פשוט מדהימה באמת אתר מיוחד ותודה על הידע הרב שאת מספקת (((= ... ======================================================= ייתכן ואכין תחזית לשנת 2012 בדצמבר הקרוב. זה המון עבודה ואני מכינה דברים נוספים אבל יש סיכוי. אני שמחה שאת מבקרת ונהנית. וזו הכוונה להעניק ידע, לשבור דעות קדומות ולגרום לאנשים להשתמש בפחות קלישאות. בברכת מועדים לשמחה פנינה
70. יפעת אברהמי
."...ריבוי רעידות אדמה כמו גם נפילות כלכליות משמעותיות ברחבי העולם...." האם זה יקרה ב 16 לחודש. לפי מה שכתבת ה 16 הוא יום מלא תזוזות של כוכבים. ההשפעות יהיו מה 16 ואילך או שיהיה אירוע מכונן גדול ומשמעותי ב 16? תודה יפעת ======================================================-------------------------------------- תשובה : יפעת כתבתי שבין ה-21-16.9 יש מערך פלנטות קשה ובעיקר בלתי צפוי. כך שב-5 הימים האלה יקרו כמה אירועים בכמה מישורים. ולצערי עלינו זה גם ישפיע. ה-21-18.9 נראים לי אפילו גרועים יותר. הרבה פעמים זה כמו אפקט הפרפר. אירוע כלכלי במזרח הרחוק שמשפיע עלינו. אך הפעם האירועים ב-5 הימים האלה או שבוע, הם בעלי אפקט משמעותי בישראל. קשורים למצב הביטחוני, ליחסים שלנו עם המדינות סביבנו וביחס לקוממות המדינה הפלסטינית מן הסתם. אך על זה ובגגל זה יצוצו דברים נוספים. בברכה פנינה
71. (-:
לברוח או להישאר
אז להכין את "הפקלאות " ולברוח המזרח תיכון ההזוי הזה ,או להישאר ולנסות לשרוד בו? מה את אומרת ? ======================== תשובה: ממש לא. נעבור גם את השלב הזה. ועברנו לא מעט אירועים קשים גם בעבר ושרדנו. אני נגד פאניקה. אבל יש לישראל יש בעיית בידוד ולא נראה ששהממשלה פועלת למער את הנזקים. בברכה פנינה
72. אלברט
הנה חודש ספטמבר הגיע. הבטחת תחזית לחודש הזה אז שלא תשכחי.... ======================== תשובה: אלברט , תקרא את החומר בהורוסקופ שבועי מעודכן יש שם תחזית אפילו על מה שקורה עד ה-20.9 ויגיעו עוד פרטים קטנים. אבל על האווירה הכללית כבר כתבתי ותציץ במפות של ליברמן וברק ותמצא שם עוד חומרים בנושא. חן חן לך
73. יפה
מתי המדינה תצא מהמשבר, אם בכלל?
קראתי בעניין את התחזית השבועית, כמידי שבוע. לאור הצלחותייך "הנבואיות" {אם אפשר לקרוא לזה כך}, אני קצת חרדה מהתחזיות הכלליות לגבי המדינה ולכן אודה לך אם תתייחסי לשאלתי בנושא, כמובן שהשאלה נוגעת הן למצב הבטחוני והן למצב הכלכלי, ובכלל לקיום שלנו פה בעתיד. אודה לתשובתך יפה ================================================ תשובה: יפה, ממשלות בישראל נפלו וזה לא גבל באסון. לצערנו אנחנו תקועים בשיטת בחירות בעייתית שבה לשון המאזניים מכתיבה לנו את חיינו ואנחנו כל פעם מחדש מגלים שזה לא מוצא חן בעיני חצי עם לפחות אם לא למעלה מזה. ואין בכך אסון שהממשלה הזאת תיפול, וזה הסיכוי שלה לדעתי. אכן ספטמבר חודש בעייתי שבו יהיו עלינו אילוצים קשים ואני צופה סיכוי גדול מאוד להכרזת המדינה הפלסטינית. ישראל נולדה בתאריך שלא יכול להיות באמת מצב ללא משבר בכלל. אך אולי שכחת שמדינתנו יוצאת ונכנסת למשברים והיו קשים מאוד בעבר ושכחנו אותם, לא? לגבי המזרח התיכון, המצב מורכב מאוד והוא לא יתייצב אפילו עוד שנה. לכן אין ספק שזה גם גורם משפיע אבל אני לא שותפה לנבואה המתרוצצת ברשת של סוף העולם או סוף ישראל. יחד עם זאת, אני מאמינה שהמשברים ימשיכו, וישתנו מדי פעם. בראש השנה אני אעלה תחזית מפורטת. אבל לא הייתי הופכת לפסימית לגבי עתיד המדינה. שבת שלום, יפה.
74. ד
נראה כי ביבי מצפצף על כולנו והמחירים מוסיפים לעלות
היי פנינה נראה כי לא מעניין את ביבי כל המחאה הזו והוא מצפצף על כולם.....למרות שאת מתארת אחרת הדברים אינם נראים כך בפועל .. ==================================================תשובה: ביבי נראה לחוץ מאוד. אני לא יכולה לפרק את הלחץ שלו, כמה אחוזים זה בגלל בעיות שיש לו עם השותפות וכמה אחוזים זה בגלל המחאה וכמה בגגל סיפור הפלסטינים המתקרב ובא. אבל באופן מפתיע[אותי לא] הודיעו אתמול בערב בערוץ 10, שהוא מינה עוד 2 דוברים חוץ מהדובר הראשי שלו. ושניהם באו מהעיתונות, כך שזה מוכיח שהסקרים שוב בירידה, ומבחינתו זה תמיד עילה לפטר דובר ולגייס חדש. היו לו כבר בערך כ-30 דוברים שפוטרו. כולל מנכ"ך מעריב החדש שהיה דוברו. וימים יגידו. אני עוקבת אחרי המפה שלו מ-1996 מהקדנציה הקודמת ולא טעיתי לגבי מהלכים שלו. שבת שלום פנינה
75. סלין
מציאת אופק
פנינה שלום אם אדם נולד ב18/10 בשעה 2.25 לפנות בוקר ,זה הופך את תאריך הלידה שלו ל19 לחודש. כדי למצוא את האופא צריך להזין יום /חודש/ שעה אם רושמים 19/10 שעה 2.25 זה הופך ל20/10 אז מה צריך לרשום 18/10 או 19/10 ? תודה סלין =================================================== יום חדש מתחיל משעת חצות 00.00. אם נולדת ב-18.10 בשעה 02.25, אז נולדת ב-18.10. ולא ב-19. שבת שלום פנינה
76. אורלי
ניתוח
היי פנינה, תודה על העידכונים הכל כך מפורטים. אני צריכה לעבור ניתוח ביום 30.8 בשעה 10.30 (לא מסוכן) האם התאריך בסדר? תודה. =========================== תשובה": אורלי, זה לא עניין של מסוכן או לא. כי אני לא מכירה את המפה שלך. אבל יש כל אותו יום ירח שחור. וזה מגדיל תקלות. את לא יכולה לדחות את הניתוח? את יכולה להודיע שאת עם שפעת ולא ינתחו אותך. ולבקש תאריך אחר. בברכת בריאות פנינה
77. רונית
הזמנת רכב חדש
פנינה- שוב תודה. אני מסכמת: להזמין שוב אחרי ה-26.8, ולבדוק שלא יהיה בירח שחור. נכון? =================== תשובה: בדיוק. בברכה פנינה
78. רונית
רכישת רכב חדש
פנינה- תודה על התשובה המהירה. ואגב,לאור הנסיבות הקשות, כמה עצוב לראות את תחזיותייך מתגשמות. הזמנו את הרכב ב-30.6.2011. אגב, שנינו עקרבים, 6.11, 15.11 בתודה- רונית =============================================== היי רונית כן את צודקת. מהנבואות שהייתי מעדיפה שלא יתממשו. הזמנת הרכב נעשתה ביום שהיה ירח שחור בין 10 בבוקר ל19.00 בערב. אם זה בין השעות האלה. אז תזמיני מחדש אחרי נסיגת מרקורי ולא בירח שחור[תעזרי בטבלת הירח השחור אצלי] ותרוויחי רכב טוב יותר. זה כל הסיפור. בהצלחה!!! בובברכה פנינה
79. שוש ממן
כללי
בוקר טוב אני נפעמת כל פעם מחדש מלקרוא את המאמרים שלך .ממצה מעניין במיוחד למי שלמד ולומד ומתעסק באסטרולוגיה ובכלל. כל מאמר כמו קורס שלם .תודה רבה לך . שאלה- יש מאמרים של הורוסקופים קודמים שבועיים היכן ניתן למצוא אותם . תודה ויום טוב ====================== תשובה ===== שוש , תודה רבה. זו הכוונה להעניק מידע עם מס ערך מוסף לאלה שלומדים. הבלוג הזה נבנה אחרי שהבחנתי באתרים בלתי מספקים מבחינת עומק. ואני שמחה לקהל הנבון שסקרן ורוצה ללמוד עוד. גם אני אחרי 40 שנה ממשיכה ללמוד. לשאלתך, אני מעלה הורוסקופ שבועי מעודכן שמוחק את הקודם. אני לא שומרת תחזיות קודמות. אבל את יכולה למצוא תחזיות קודמות בהורוסקופים שנתיים, במזלות שאני מעלה תמיד תצורף תחזית שנתית. אם תקראי את הפלנטות שבתאי[2 פרקים] אוראנוס, נפטון-3 פרקים ופלוטו מצורפים מהלכים של הפלנטות במזלות ותמצאי גם מפות וניתוח מפות מצורף. וכל זמן מה אני מעלה חומרים שכרגע נמצאים בתהליך כתיבה או עריכה. תעקבי. שוב תודה בברכה פנינה
80. רונית
רכב חדש
פנינה שלום, הגעתי במקרה ואני פשוט מתפעלת מהאתר ורצון שלך לחלוק את הידע העצום שלך. שאלה: הזמנו אוטו חדש והודיעו לנו שהוא מוכן (לפני השמן). השאלה: האם לסיים את הרכישה? האם לקבל (ולשלם עליו) קודם? האם לבטל את הרכישה? תודה מראש. =================== רונית שלום. תודה רבה. מתי הזמנתם את הרכב? בכל מקרה מומלץ לבצע את התשלום והניירת הקשורה ברכישה לקראת ה-29-30.8. אם בצעתם עכשיו את הרכישה בזמן נסיגת מרקורי מה-3.8 אז הייתי מציעה להזמין מחדש בשבוע הבא או ב-1.9. בברכה פנינה
81. יעלי
אהלן פנינה מה יהיה עם השמאל הוא הרי מפורק, ככה שאין מצב להשתלטות נכון?רק לא אהוד ברק האיום מכולם .. ====================== תשובה: קורה כרגע שינוי מהותי. האנשים מתחברים לצד החברתי ואחרי הרבה שנים שכולם היו ספונים בביתם, מצאו נושאים משותפים. התנועה העממית היא זו שיכולה לצמוח מתוך כל הכאוס הזה. אהוד יכול להיות חשוב רק במידה והמזרח התיכון יסתבך במלחמה. מבחינה חברתית הוא פאסה. אני מכינה כמה כתבות שיכילו גם את הנושא. בברכה פנינה
82. ענבל
פנינה האם לדעתך בשל המצב בארץ ליברמן יעלה להיות ראש ממשלה? ========================== תשובה======================================= את צוחקת ענבל? אין סיכוי!!!!
83. ישראל
פנינה מחכה לניתוח ספטמבר. הבטחת לפני שבוע שזה בא....
ספטמבר לפי ההכנה שעשית לנו עומד להיות קריטי בטירוף, אז אולי לא נחכה לניתוח ספטמבר עד ספטמבר אולי כבר עכשיו כדאי שתספרי לנו תכיני אותנו תיידעי אותנו ובעיקר תספקי את ייצר הסקרנות והצורך ביידע....פנינה תני לנו כבר את ספטמבר....אנא ממך!!!!! ---------------------------------------------------------------------------------------- תשובה: ישראל, אני מכינה[מנתחת ,כותבת ועורכת] את מצב הכוכבים שיהיה בספטמבר, מקווה להעלות את החומר עד מהרה. בינתיים מספיק קשה כבר באוגוסט, בטח אתה מרגיש זאת. בברכה פנינה
84. צהלה
שלום פנינה, עפ מה שכתבת אני למדה שנסיגת מרקורי מסתיימת ב8\21 הלא כן? --------------------------------- תשובה: צהלה שלום. נסיגת מרקורי מסתיימת ב-25.8. השפעותי הנסיגה יורגשו עד ה-29.8. בברכה פנינה
85. עינב
שלום פנינה, רציתי לדעת לגבי המהפכה החברתית אם זה ימשך לתוך השנה החדשה? תודה עינב ---------------------------------- תשובה את שואלת על השנה החדשה העברית, בספטמבר? אז כן. בברכה פנינה
86. ד
צמידות בין יופיטר לשבתאי
ערב טוב פנינה במפה האסטרולוגית שלי ישנה צמידות בין שבתאי ויופיטר מה משמעותה של צמידות כזו ! תודה ד. --------------------------- תשובה: צמידות בעיקרון באה להדגיש תכונות ואירועים. ראשית , יופיטר ושבתאי הן פלנטות שאינן ידידותיות ביניהן והיופיטר נוטה להרחיב את את השבתאיות. אך הכל תלוי באיזה מזל הצמידות ממוקמת , באיזה בית, והיחסים של הצמידות לשאר חלקי המפה. ולכן אי אפשר להתייחס לצמידות זו בפני עצמה, אלא לראות את משמעותה היחסית לשאר הפלנטות ולמפה בשלמותה. ועל הצמד הזה נאמר: everything what jupiter promises saturn denies it. בברכה פנינה
87. moti
שלום שמחתי לקרוא מידע מפורט תודה. תשובה----- ----------- בכיף מוטי.
88. הילה
ספטמבר
אני קוראת בשקיקה כל מילה וכמו בסיפור טוב את מכינה אותנו לקראת הפרק המסעיר של הספר פרק "ספטמבר" . אני ממש מחכה- אל תתמהמהי.... תודה הילה ---------- תשובה. הילה תודה רבה לך. הכל יגיע, בקרוב אמשיך לדווח, אך צריך לעבור את פרק יוני ולבחון את תוצאות החיכוך שיהיה ועומס האירועים כה גדול, כך שאני מנסה להספיק ככל שאפשר. שנעבור את הכל בשלום. בברכה פנינה
89. מורן
אהבתי מאוד לקרוא:)
כיף מאוד לקרוא כאן את התחזית השבועית, הפרטית של השמש וגם האופק, ובכלל על המצב הכללי של הפלנטות השבוע שאלה קטנה- לי יש יופיטר בשור ונולדתי ב-1988, שנה שלא ראיתי אותה בשנים שציינת לאלה שיש להם יופיטר בשור....או שפספתי?...:) תשובה ........................ -------------------. מורן. תודה רבה אני שמחה שאת עוקבת ונהנית. וזאת אני שפיספסתי את את מרס-88-עד מרס 89. :) כבר תוקן. מוזמנת תמיד לשאול או להוסיף. בברכה פנינה
90. אמירה
חג שמח
היי פנינוש, רציתי להודות לך על התכנים המאד מעניינים שאת שולחת מדי שבוע, ולאחל לך חג שמח ופורח במיוחד. נשיקות אמירה תשובה----------- חג שמח גם לך. והמשך הנאה.
91. שרון
אהבתי:)
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים