כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים

מה צופנים לנו הכוכבים השבוע בין 28.8-19.8.2014


פני השמיים השבוע בין
ה-28.8-19.8.2014


  שמש      במזל במזל אריה עד ה-23.8 ועוברת למזל בתולה.
ירח        ינוע השבוע  בין מזל  סרטן  למזל מאזניים.
מרקורי    מרקורי במזל בתולה עד 2.9.
וונוס       במזל אריה עד ה-5.9.2014
מאדים      במזל  עקרב במעלה 21'13 עד 00'18. [עד ה-13.9.]


 יופיטר         במזל אריה מ-18'7 עד ה-13'9 עד ה-11.8.2015

שבתאי        במזל עקרב -15'17 עד 43'17  [עד ה-25.12 וישוב ב-2015]

  אוראנוס    במזל טלה בנסיגה- 13'59-16'15 [הנסיגה  עד ה-21.12.14]
       
נפטון   
        במזל דגים בנסיגה 27'6- 13'6 הנסיגה עד ה-16.11.14.
פלוטו           במזל גדי בנסיגה 14'11 עד 07'11 [הנסיגה עד ה-22.9.14].
  כירון          במזל דגים  בנסיגה מהמעלה 18'16 עד 54'15.

 ר. דרקון      במזל מאזניים בנסיגה בין  01'22 עד ה33'21 מעלות.

 לילית    
    נעה בין  -10'18 עד ה-57'18 במזל אריה. 

השבוע :בין ה-28.8-19.8.2014

מה חדש אצלי בבלוג?

תחזית חודשית - ירחון חדש מגזינה.


אסטרולוגיה- 3 קבוצות האנרגיה.

הורסקופ: חודש אוגוסט קשה

הורוסקופ צוק איתן

מזל אריה הורוסקופ לשנת 2015-2014

יופיטר במזל אריה 2015-2014


שבתאי בעקרב - מר גורל והשפעתו עלינו.

תחזית אסטרולוגית כלכלית
- אוגוסט  2014

 
ירח שחור- הטבלה מעודכנת עד אוקטובר 2015

 לתחזיות של המזלות.

רשימת המאמרים מסודרת ומעודכנת בדף הבית על פי נושאים מתחת לתכן העניינים.
       
 

     צפון אירלנד צילם: Glenn Miles

סיכום השפעת הכוכבים
השבוע :
פני השמים בשבועיים בין ה-28.8-18.8.2014


השמש במזל אריה וכל דבר ואירוע בהשפעתה הופך לדרמטי. ב-23.8 השמש עוברת למזל בתולה - וממשיכה בדרמה של חודש אוגוסט.

הכוכבים האישיים החל  מהשמש, מרקורי וונוס יהיו ללא היבטים:

בימים בין ה-23-11.8 השמש תהיה נטולת היבטים-
שמש במזל אריה ללא היבטים היא ביטוי קלאסי של חוסר שליטה, איבוד שליטה,  הכל סביב האגו.
  מדינית: האנרגיה שהייתה עצורה כשהשמש הייתה בהיבט דכאוני עם שבתאי עד ה-10.8, מתפרצת ומיום ליום מאבדת גבולות. מכיוון שהשמש באריה עוסקת בשלטון ובמעמד של השולטים, חוסר היבטים של השמש מסמל: שליטה חזקה יותר של האגו, מאבק על שליטה המבטא כאוס,  תחושה שאין "מלך בישראל" או שיש "הרבה מלכים". מאבק על הדרך תוביל לסכנה של קיצוניות פוליטית ומדינית עם השלכות חסרות רסן תחושה של פילוג בולט.
מזג אוויר: מזג אוויר קיצוני, סכנת שריפות גדולות. 
 
וונוס מגיעה לביקור במזל אריה - בין ה-19-16.8- היבט של 150 מעלות לנפטון- תחושת אכזבה והחמצה, שערוריה פוטנציאלית שמבטאת אכזבה קשה אך תיתכן גם תחושת החמצה על אובדן אדם או אנשים.
מרקורי ב-15.8 מגיע למקומו הטבעי במזל בתולה - מיקום הרוצה לעסוק בשגרה, עבודה והתנהלות נורמטיבית. רק שהפעם עם כניסתו למזל בתולה הוא יהיה בהיבט דיסהרמוני עם נפטון בדגים- היבט של חשיפת שערוריות,  חשיפת שקרים ואמיתות בעייתיות מאוד.  אולי אלו ניצני וועדת חקירה,  השיא יהיה בימים בין 19-18.8- יחד עם ההיבטים המקבילים המועקה רק תגבר. אך היבט זה נכון גם להתפתחות אפידמית או חשיפה של סכנת מחלה מדבקת.
הימים בין ה-21-19.8 וונוס בהיבט של 150 לפלוטו- אובדן. פרידות. הפסד פיננסי.
וונוס בין ה-27-22.8 בהיבט של 90 מעלות למרס ושבתאי בעקרב- היבט לוחמני אלים עם פגיעות וסכנת נפשות כמו פיגועים ותקיפות.היבט רע ליחסים אישיים , היבט של פרידות וסכנת פגיעה בבני זוג.
בין ה-26-14.8 - מאדים צמוד לשבתאי במזל עקרב, היבט זה מסמל את הבעיה הגדולה שלנו במחצית השנייה של אוגוסט:
יחסי מאדים במזל עקרב עם מפת מדינת ישראל יהיו דיסהרמוניים כמעט עד סיום מהלכו בספטמבר הקרוב. מאדים בסוף מאזניים היה גורם ההצתה של מבצע  "צוק איתן" הוא מסמל את כוח הלחימה וכשהוא בעקרב הוא בשיאו.
מרס במפת מדינת ישראל מייצג את אוייבי המדינה ויחסי הצמידות של מרס עם שבתאי במזל עקרב[בבית הראשון במפת מדינת ישראל] כבר מה-14.8 ועד ה-26.8 אינה מבשרת בשורות טובות בלשון המעטה- עויינות, אוייבים מצצחצחים חרבות.


המרובע הגדול - השבוע הקריטי יהיה בין ה-26-18.8

הימים בין ה-26-18.8
מבטאים את שיאה של דיסהרמוניה דרך היבט מרובע[היבט רע] בין וונוס ושמש במזל אריה[ צמודה לפלוטו ושבתאי במפת המדינה - בית השלטון של מפת מדינת ישראל]   מייצר יחד עם המרובע[היבט דיסהרמוני]  צמידות מאדים עם שבתאי במזל עקרב. + והיבט של 150 לאורנוס בטלה והפירוש קשור ל: 
סכנת מערכה נוספת, מגה שריפות, אלימות, עלייה בסכנות, תסכול, תקיעות עם תחושת סרוס, כאב, זדוניות והשפעות של פגיעה ונזק כמו:  סכנת פיגועים, חזית נוספת, וייתכן אף חזרה לחזית שכבר הותחלה[שבתאי נחשב לכוכב Malefic- עם יכולת של נזק קרמטי הבא ללמד לקח או אפקט בומרנג שיחזור לפתחינו] -
צמידות מרס שבתאי עוסקת במנהרות תת קרקעיות,  התחפרות מתוך תסכול, כל מה שחופרים מתחת לאדמה כדי לייצר הישרדות, חתירה מתחת לשילטון ייתכן אצלינו וגם אצל אויבינו. עיסוק בכשלים כלכליים ותחושת מגבלות פיננסיות. העיסוק בנושאים אלה עשוי לקבל מומנטום בקדמת הבמה[אולי בגלל גילוי נוסף]  אבל התחושה הכללית לנוכח היבטי הכוכבים זו תחושה מתסכלת. בעיקר במפת מדינת ישראל שבתאי עם מרס ישפיעו על לימוד לקח חשוב כאומה, ממשלה ומדינה והפנמת מיגבלות הכוח.
[ב-1984 היינו "בסרט דומה" בחודשים בין ינואר ליולי כוכב מרס היה צמוד לשבתאי במזל עקרב- ובוטל ההסכם שהיה לישראל עם ממשלת לבנון[מה שבהמשך אפשר לחיזבללה לצמוח מולנו] פרשת 300 פרצה והחקירה בהמשכה היתה קשה והגיעו הבחירות עם תוצאה ללא הכרעה].
ברם,  באוגוסט 2014  המרובע של הכוכבים ביחס למפת מדינת ישראל הוא דרמטי  יותר משנת 1984,  מה שמצביע על מצב תקוע וקשה הנובע מקושי לייצר החלטות ברורות והתוצאה עלולה להתבטא בהשלכות:
החל מחזית נוספת שמתפתחת ומעצימה את הדרמה ודרך חזרה לנקודת ההתחלה אחרי כל הלחימה שנעשתה.
מערכת שלטונית המצויה בדיכוטומיה[כוחות מנוגדים המושכים לכיוון הפוך] ולא מסוגלת לייצר הכרעה ברוב גדול.
כוחות הימין והשמאל יגרמו לתחושת פילוג בולט.
ייתכן אף כי תהיה הכרזה על בחירות או אולי משאל עם.
צמידות שבתאי מרס מביאה איתה שיעור חשוב ולקח שצריך להילמד דווקא דרך התסכול והתקיעות.
[קיימת מפה אסטרולוגית המתארת את המצב מתחת לוונוס למטה]
* מומלץ לקרוא את התמונה הגדולה:


ב-17.7 יופיטר מגיע לביקור בן שנה למזל אריה -כתבה מורחבת -
יופיטר בבואו לכל מזל הוא נוטה להרחיב את תכונות המזל.[בעבר נטו לייחס לו עושר והיבטים טובים בלבד]  הוא מעצים ומגדיל לטוב ולרע. כשיופיטר מבקר כל 12 שנה במזל הוא מרחיב ומעצים[מהמילה התפשטות] את כל ענייני המזל.  ביקורו במזל אריה[מזל האגו-שליטה] הוא יעצים את הדרמה, ענייני שילטון, מלחמות של כיבוש ושליטה ואת הצורך באהבה ובסטטוס של יוקרה. התחברותו לשמש באריה תגרום לתחושת ביטחון עצמי[לעיתים עודף ביטחון] מגלומניה והיבריס כשבמקביל ההיבטים כל כך דרמטיים[עם מרס בעקרב ויחסי וונוס, מרקורי ופלוטו]  כך שמישהו עלול להיכנס "למלחמה"  שהיא הרבה יותר מסובכת וגדולה מכפי שהיא נראית.  בעקרב בהתחלה,  היבט שילך ויחזור עד אוגוסט 2015 [בין אפריל ליולי 2015 נזכה להיבטים טובים יותר  של יופיטר].   
רעשי רקע:
*עד ה-15.8 - היבט נוסף ששייך לתמונה הגדולה- יחסי שבתאי בעקרב -אוראנוס בטלה בהיבט של משבר קשה ומתמשך [היבט של 150 מעלות] יימשך עד אמצע אוגוסט-
ישפיעו על שבירת פרדיגמות, שינויים גיאופוליטיים בעולם ובביצת הים התיכון שלנו:
  היבט משמעותי למדינות שעוברות תהליכי שינוי גיאופוליטיים. פני המדינות ויחסי הכוחות בחודש וחצי הקרובים יעברו תהליכי שינוי,  שבירת מתכונת ישנה.  סכנה צפוייה, לירדן ועירק באופן בולט יותר אבל גם אצלינו ובשטחים עלולים להתפתח שינויים שמובילים להסלמה ומפנה ביחסי הכוחות. גם מדינות כמו : התגברות המלחמה הקרה בין ארה"ב ונאטו מול בעיית  אוקראינה-רוסיה, יחסים בין פוטין לאובמה יהפכו להיות קשים ומאיימים. גם באפריקהאירועים דרמטיים משפיעים על מדינות כמו קונגו ומרכז אפריקה וגם בעיית שטחים בין קוריאה-סין-יפן. מדינות שהחלו בהם כבר משברים עלולים לעבור "גל" של שינויים בחודש וחצי הקרובים, חלק דרך מרד או מחאה או הורדת שלטון וכיבוש מקומות בדרכי מלחמה.    

 

 הערות:
א. שמעתי מקוראים רבים שאסטרולוגים אחרים מעתיקים את החומר ממני אז כמובן שזה לא חוקי,  אך לפחות עד שזה יטופל אני ממליצה להקפיד על איות נכון של המילים והרעיונות.
ב. לאלה מכם שלא מסתפקים, לסבלניים ולסקרנים שביניכם יש פרטים ופרשנויות מתחת לכל פלנטה. אני מעדכנת חומרים כמעט כל יום.שכבות קרח ב: Vatnajökull, איסלנד נפרצו השבוע ע"י הר הגעש והעשן כבר מזיק למנועי המטוסים העוברים מעל. בשנת 2011 באותו מקום התפרצות הר הגעש גרמה לסגירת המרחב האווירי של כל אירופה.  
         
 
היבטים ומהלכים של הכוכבים
בימים: בין ה-28.8-18.8.2014


1.שמש באריה- עוברת ב-24.8 למזל בתולה.
2
. מרקורי -במזל בתולה- היבטים מתחת למרקורי.
3. וונוס - במזל אריה עד ה-5.9 -היבטים מתחת לוונוס.

4.מרס- במזל עקרב עד ה-13.9 - מייצר היבטים סוערים עם וונוס באריה ושבתאי בעקרב-  באריה - כתבה + מפה מפורטת בנושא מתחת לכוכב מרס למטה.
5.יופיטר באריה- כתבה מפורטת

6.שבתאי עד ה-27  באוגוסט בהיבט של 150 מעלות לאוראנוס  - אווירת משבר. יציאה מהשגרה בכל התחומים מצבבלתי יציב יימשך עד סוף אוגוסט ראו פרטים מתחת לשבתאי.- פרטים מתעדכנים עליו מתחתצ לשבתאי למטה.
5. פלוטו בנסיגה -עד ה-22.9 פרטים מתחת לפלוטו.

5.. נפטון בנסיגה עד ה-16.11.2014- פרטים מתחת לנפטון למטה.
6. כירון בנסיגה עד ה-24.11.2014.
7.אוראנוס בנסיגה - השפעה דומיננטיתביחסיו עם מרס בעקרב  הסכנות הולכות וגוברות השבוע, בכל מה שקשור למושג: לחימה, תוקפנות, אלימות, טלטלות, זעזועים ותאונות.
8. אוראנוס בטלה בהיבט של -150 מעלות למרס ושבתאי בין ה-25-21.8- היבט אלים במיוחד של הסתבכות אם מדובר בקרב או באירוע ביטחוני כמו פיגוע סכנת חיי אדם גדולה. היבט ממושך שמספיק לחולל שינויי דרך משברים. החל משבירת מסגרות, משברי אמון בין ממסד לציבור ובתוך מערכות ממוסדות התעוררות והתנגדות למצב הקיים, יציאה משגרה ותחושה של זמניות. 

  ערפילית הטבעת- טבעות מסביב ל- Ring Nabula או M57- צולם בטלסקופ של האבל ע"י: Robert Gendler ערפילית הטבעת- ממוקמת במרחק של 2,300 שנות אור ממערכת השמש - בקונסטלצית הנבל- Beta Lyrae
הערפילית, אשר ייחודית ביופיה ובסימטריות שלה, מוארת על ידי כוכב מרכזי מסוג ננס לבן. מורכבת ממימן והליום. הגוון הירוק נובע מפליטה של חמצן בעל יינון כפול. בחלקים החיצוניים של הטבעת, הגון האדמדם הוא תוצאה של מימן וחנקן מיוננים.


מצב הכוכבים וטיב השפעתם במהלך חודש  - אוגוסט.
[מומלץ לעקוב.  אני מעדכנת במהלך כל השבוע.]

    
  השמש במזל אריה-הורוסקופ 2015-2014 


שמש במזל אריה מה היא מספרת לנו על התקופה הקרובה?

שמש במזל אריה היא יצרית, יצירתית לוהטת ונוטה להשפיע על דרמטיות, עוצמה, קיצוניות עם תכונות קבועות[ אריה שייך לקבוצה הקבועה יחד עם עקרב,דלי ושור] המתאפיינות בהתמדה, עיקביות, צמידות לדרך ולעקרונות. שמש [במזל אריה] מקובעת בדרכה ואינה מסוגלת לשינויים. השמש באריה,  משפיעה על הצורך לשליטה,  ניהול והנהגה ותחת השפעתה היצרים ניצתים וכולם מתחברים בצורך להוכיח את ניצחון האגו. הפעם, יופיטר ממתין לבואה של השמש במעלותיו הראשונות ויוצר הרחבה של התכונות השמשיות.   תחושת ההתנצחות רק תגדל.
השמש מסמאת ולא מאפשרת לראות את התקיעות של האגו, את הגאווה. מלחמות או מערכות בהשפעת השמש מנסות להוכיח מי הכי גדול וחזק .


ב-23.7 השמש עוברת למזל אריה - נפגשת עם יופיטר הממתין לה כבר במזל אריה שם אך יוצרת היבט של 90 מעלות למרס בדרכו למזל עקרב- צמידות שמש יופיטר מעצימה את כל ענייני מזל אריה [מנהיגות,  שליטה וכבוד עצמי] אך ההיבט של 90 מעלות בין יופיטר באריה  למרס בעקרב,  מסמל מאבק קשה ומתיש בין שני כוחות עקרוניים[מזלות הפיקס]. בתחומי מדינה[כשאריה מסמל את הממשלה ואת דרכה] זה עלול לבטא את המאבק בין שני כוחות הרוצים להוביל לכיוונים שונים. מאבק שבדרך כלל "שופך את התינוק עם המים" כל אחד מושך לצד שלו ויש הרגשה כאוטית.  

השמש מה-11.8 מתרחקת ממרקורי[מרקורי רץ קדימה] והיא נטולת יחסים עד ה-23.8 עם מעברה למזל בתולה- היבט המצביע על מערכת יחסים כאוטית בהנהגה. הרגשה של חוסר קבלת הסמכות והתעוררות כאוטית. בדרך כלל שבועיים כאלה מזג האוויר עלול להיות קיצוני במיוחד אך גם ההרגשה תחת שמש חסרת היבטים היא הרגשה של ריפיון ואיבוד דרך קשה לסמוך על מישהו וחוסר האמון בכל הנוגע לסמכויות ושלטון גדל.

כוכב השבת   Tania Borealis
במעלה 41'19 במזל אריה - ממוקם בקונסטלציית הדובה הגדולה[למבדה]


  השם לקוח מהמילה בערבית: Ath-Thaniyah - הניתור הראשון.   
במיתולוגיה היוונית קשורה הדובה הגדולה, יחד עם הדובה הקטנה, לקליסטו, בת הלוויה של אלת הציד ארטמיס. כאשר גילתה ארטמיס שקליסטו התעברה מזרעו של זאוס, אבי האלים, בערה בה חמתה והיא נקמה בקליסטו על ידי כך שהפכה אותה לדובה. השם הלועזי הנפוץ של הדובה הגדולה הוא Ursa Major, ומשמעו דובה גדולה בלטינית.
Tania Borealis כוכב השבת ממוקם בכף רגלה של הדובה הגדולה.כוכבים אלו נמצאים לאורך גבולה הדרום-מערבי של המערכת, "אצבעות הדובה". פלג גופה הקדמי של הדובה, או חלקה הקדמי (המערבי) של העגלה, שימש ימאים ונוודים למציאת כוכב הצפון (פולאריס), משחר ההיסטוריה. קונסטלציית הדובה הגדולה בכלל מושפעת מכוכב מרס ולהשפעתו על מדינות ומנהיגים ידוע כחסר מזל. 

והמיקום הספציפי של Tania Borealisזהו מיקום המושפע ממרקורי ונחשב בעל מזל ולאנשים[הילרי קלינטון]  עם השפעתו של כוכב שבת תהיה להם נטייה לחוות סיטואציות של בחינת שליטתם העצמית, אומץ רב, העזה, והסבלנות כדי לנצח[התשה] . אך מי שיש לו תחת השפעה זו היבטים בעייתיים וסובל ממזג מלא כעסים ואיבוד  שליטה, חושב על נקמה וממצמץ ראשון  עלול להפסיד ולאבד הרבה אנשים/נכסים בקרב.
כוכב שבת זה מסמל בקבלה את האות ז'
וקלף הטארוט -מרכבה.

קלף הכרכרה-  מייצג את מזל סרטן ואת הצורך לנצח מצבים חסרי ביטחון וחסרי יציבות. הכרכרה המצויירת על הקלף מסמלת תקופה זמנית, תקופה שנמצאים בתנועה ולא במקום יציב. אך קיימת כמיהה טבעית מכוחו של מזל סרטן להגיע ליציבות, לביתיות ולתחושת השייכות. קיימות תקלות בדרכים ומהמורות כדי לחצות את הדרך כדי להגיע חזרה הביתה או לנצח מצב בלתי יציב. תכונות שיעזרו להשיג את המטרה הן אומץ, קור רוח, פוקוס ושליטה עצמית.
כוכב השבת רגולוס - REGULUS-
50'29 במזל אריה. -המעלה האחרונה של מזל אריה מושפעת מרגולוס כוכב השבת הבהיר ביותר בשמיים. רגולוס הוא למעשה מערכת של מספר כוכבים. היחיד מביניהם שנראה לעין ללא ציוד עזר הוא רגולוס A.
 
רגולוס מהמילה רקס בלטינית  הינו מלך.
רגולוס מוכר אצל האסטרונום כאלפא ליאוניס אולי מהקשר של הארי בין החיות שהוא מלך הדובים. רגולוס נקרא גם קורליאוניס שמשמעותו לב הארי השם שניתן לריצ'ארד לב הארי. רגולוס הוא  מהכוכבים היותר בולטים, קל לזיהוי במשולש של האריה והזנב.
במיתולוגיה הסיפור של הרקולס קשור בו. הוא גם היה מפורסם בדרום אמריקה כהר האריות ובסין כמו סוס ובימי הבינים מיחסים לו את דניאל בגוב האריות.
רגולוס כוכב השבת נחשב לכוכב המיטיב ביותר, ממליך המלכים. לפי תלמי טבעו דומה למרס ויופיטר. הוא מעניק הצלחה אדירה, כוח רצון, פרסום, עצמאות, נדיבות, רוחב לב ויכולת הנהגה. ישנה אזהרה במקרה שלו לא ליפול למלכודת של אגו מאניה כי אז כל ההישגים יעלמו כפי שהם.  לפתחה של השפעת רגולוס עומד חטא היוהרה העלול לשמוט ולהרוס כל ניצחון והצלחה.       
 
מרקורי ב-15.8 מגיע לביקור במזל בתולה וישהה במזל עד ה-2.9.2014
מרקורי שליט מזל בתולה ומרגיש נוח מאוד במזל זה. הוא מתחבר לצרכים של שגרה, סדר, ארגון, עבודה, יומיומיות.במזל בתולה מרקורי מושפע בצורך לעסוק בפרטים יומיומיים, הקשורים לעבודה ושגרה כדי להחזיר את החיים למסלולם. מרקורי בעיקר עוסק בניתנת שרותים שגרתיים כמו רפואה, חינוך, תחבורה ובכלל שגרת עבודה.
ברם, כניסת מרקורי הפעם במזל בתולה נתקלת ב:
מרקורי בין ה-19-15.8 יהיה בהיבט בעייתי של 180 מעלות[מולות-דיסהרמוני] עם נפטון בדגים זהו היבט של מידע מטריד ובעייתי העלול לגרום לבלבול וקושי לחזור לשגרה. מרקורי בהיבט כזה גורם לאנשים לתחושה מעורפלת לא ברורה וגם גילויי שקרים ואמירות חסרות אחריות. מוכיח על מידע נזיל שמשתחרר ומעורר שערורייה, סימני שאלה וצורך להעמיק בחקר המידע. בהתחשב בהיבטים האלימים שיש במקביל כמו  מרס צמוד לשבתאי בעקרב ו-90 מעלות לוונוס באריה אפשר לחשוב על גילויים ומידע בנושאים צבאיים, שילטוניים מתח גדול הין קובעי ההחלטות לגבי המשך הדרך עם הרבה סימני שאלה,  תהיות,. אנשים לא יכולים תחת נסיבות כוכביות אלה לחזור לשגרה ולחיים נורמליים משהו מונע זאת.ה
יכן המרקורי ממוקם במפה שלכם  ומה הוא אומר עליכם - פה תמצאו ותגלו.

.
וונוס במזל אריה מה-12.8 תשהה עד ה-5.9.2014

וונוס באריה היא ה-  Drama Queen בהתגלמותה. מכל המיקומים של וונוס ב-12 המזלות. וונוס באריה[אריה שייך לקבוצה הקבועה יחד עם עקרב, דלי ושור] היא קיצונית ומה שמאפשר לה לייצר את הדרמה היא ראיית הדברים הקוטבית, צביעת העובדות בצבעי שחור לבן. וונוס באריה דוחפת את האנשים תחת השפעתה לקדמת הבמה כדי לשחק תפקיד מרכזי. וונוס באריה משפיעה על כולנו באופן דרמטי יותר וקיצוני יותר.
מה- 12.8 וונוס במזל אריה ותשהה שם עד ה-5.9.2014.
שתי עובדות מתרחשות כרגע בשמים המשפיעות עליה מאוד על כניסתה למזל אריה המפגש עם יופיטר הממתין ל כבר בין ה-18-13.8 היבט המחפש דרכים נעימות וקלות לצאת מכל סיטואציה, היבט של רצון לשליטה בדרכי נועם, היבט חברתי אך גם דרמטי במיוחד כי יופיטר[כאמור מרחיב כל כוכב שהוא בא אתו במגע] בדרך כלל צמידות זו טובה לאהבות התאהבויות אך תחת היבט זה אנשים נוטים להמר בקלות על כספם.
וונוס  באריה בחתירתה להיפגש עם יופיטר[באריה]  מצפה להרבה, מפגינה אופטימיות גבוהה ושמחה טרם עת ואז במפגש הם יוצרים יחד היבט מדויק של 150 מעלות לנפטון- משהו יקלקל את השמחה. גם אם מדובר בהישג זה הישג שמשלמים עליו הרבה.
בביקורה של וונוס במזל אריה היא בעצם תנכח בחודש זה במפת מדינת ישראל בבית העוסק בממשלה, שלטון , סמכויות ופוגשת שם את הכוכבים הקשורים בהנהגה ושלטון מדינת ישראל ומתמודדת עם ההיבטים המושלכים החודש על הנושא הזה.
בין ה-22-20.8 וונוס בהיבט אלים של 150 מעלות עם פלוטו בגדי - זהו היבט של פרידה והפסד כספי מכאיב ובמקביל נוצר היבט מהגרועים שיש כשוונוס באריה בהיבט דיסהרמוני של 90 מעלות עם מרס בעקרב היבט שנמשך עד ה-27.8

למשכימים בבוקר-צמידות וונוס יופיטר במזל אריה-  ניתן לראות אותם 45 דקות לפני הזריחה.
וונוס  באריה בין ה-22-20.8 בהיבט של 150 מעלות לפלוטו בגדי- היבט רע פיננסית, לא מטיב ביחסים רומנטיים וביחסים בעייתיים מבשר פרידה אך זהו היבט של אובדן פוטנציאלי.
.וונוס בין ה-27-21.8 בהיבט דיסהרמוני למרס שבתאי בעקרב- היבט לוחמני תוקפני ומסכן חיי אדם. היבטשהוא גם רע ליחסים אישיים , היבט של פרידות וסכנת פגיעה בבני זוג.  מרובע אוגוסט
מרס צמוד לשבתאי כבר מה-16.8 יוצר היבט מרובע לוונוס בין ה-27-23.8 ההיבט מגיע לשיאו.
צמידות שבתאי מרס נחשבת לרעה במיוחד - 
אלה כוכבים שעדיף להם לא להיות בכלל בהיבטים ביניהם בגלל מנת התיסכול ששבתאי משפיע על מרס[מאדים]. כששבתאי נפגש עם מרס הוא מגביל, מכאיב,  מצמצם, מכווץ ומדכא את מרס. זו מערכת יחסים מסרסת כשמרס מבטא תסכול, חוסר אונים כעס כבוש וחוסר יכולת לזרום אנרגטית כפי שהוא אוהב להתנהג במיוחד בעקרב. מערכת יחסים המצביעה על סרוס ומגבלות הכוח. מרס בעקרב במיטבו והוא מגלה וחושף במזל עקרב אומץ, תושייה תעצומות נפש להתמודדות כוח סבל כוחות פסיכולוגיים חזקים כדי לחכות בסבלנות לרגע הנכון. שבתאי מסמל את חוקי המשחק את חוקי החברה ואת ההחלטות השרירותיות שצריך להיכנע להם. ביחסים אישיים צמידות זו מסמלת יחסי שליטה וסירוס ובמסחר הפסד או תחושה של סיטואציה שהוחמצה ולא הופקה ממנה כל מה שצריך, במלחמה זה הוא היבט שנחשב לתבוסה. לחוסר הכרעה , המרובע הזה של שבתאי מרס ב-90 מעלות לוונוס באריה במפת מדינת ישראל הופך למרובע תוקפני במיוחד כבר בין ה-16-14.8
וונוס שליטת מפת מדינת ישראל[מזל שור] בבית עשר הבית העוסק בשלטון , ממשלה סמכות צמודה לפלוטו ושבתאי כבר מה-20.8 ומייצרת היבט של 90 מעלות [מרובע אוגוסט] למרס הצמוד לשבתאי בעקרב- היבט תוקפני מסוכן החל מחזית נוספת מסוכנת העלולה להיפתח או חוסר יכולת להגיע לסיכומים עלול לייצר אוויר ספוג בחומר נפץ ולהוליד מגה פיגוע או מתקפה הנוספת.
פלוטו בגדי בהיבט של 150 מעלות לפלוטו המולד במפת המדינה צפוי שינוי משמעותי בממשלה ובניהול המצב. פלוטו עלול לרמז על החלטה פתאומית של פרישה של מישהו.
נפטון בדגים בהיבט של 180 למרקורי חושף שערוריות בצבא במשטרה ובגופי שלטון.
יופיטר באריה בצמידות לפלוטו עד אמצע ספטמבר היבט שמדבר על סופה של תקופה אחת ותחילתה של אחרת.
מפגש כוכבים זה בעל חשיבות עליונה למרות הקושי הרב והסבל שהוא עלול לגרום הוא ילמד את כולם לקח והבנת המיגבלות .
 

וונוס
ש
לכם ומה היא אומרת עלי
כם -
פה תמצאו ותגלו.


מרס- צילם :Anthony Wesley. צולם באוסטרליה ב-6.3.14

מרס בעקרב איך הוא משפיע?
מרס שליטו המשני של מזל עקרב[העיקרי הוא פלוטו] והוא מרגיש במזל עקרב נוח מאוד, כמו בבית. מרס בעקרב מעורר לוחמנות ונוטה להיות קיצוני בפיתרונות. עקרב הוא מזל השייך לקבוצת המזלות הקבועים שבהם הדרך והעיקרון הם מעל לכל ולכן הנטייה תהיה ללא פשרות. לכן מרס בעקרב פועל בדרכו העקרונית להשיג את מטרותיו. אף אחד לא יפריע לו והוא יילחם בכל הכלים שיש לו. מרס בעקרב [מרובע לאריה] משפיע על הצורך לנצח בגלל האגו והצורך להוכיח מי פה קובע. הוא תמיד מייצג צד תוקפני יותר אבל בניגוד למרס בטלה שחשוף לחלוטין בכוונותיו,  מרס בעקרב ישפיע על הצורך להסתיר את הכוונות ולפעול מתחת לפני השטח לפעול העורמה ובמניפולציה. הוא מייצג קיצוניות שהיא עקבית שאינה מרפה ואינה מוותרת. מרס בעקרב ניצב באופק מפת מדינת ישראל מה-26.8 ועד ה-13.9 אך גם בעבר עם הגעתו למיקום זה הציפה את ההתמודדויות של ישראל והאילוצים להלחם עם אוייביה.
מרס בעקרב [מזל עקרב מסמל באופן טבעי את אויבינו מול השמש במזל שור] מסמל את יחסינו עםנ אויבינו אך גם בגלל מיקומו של מרס באריה במפת מדינת ישראל מרס בעקרב תמיד ייצר בעבר אינטראקציה משמעותית לטוב ולרע עם ההנהגה של האויבים שלנו ועם אירועים דרמטיים איתם.
בפעם האחרונה שמרס הגיע למזל עקרב ונפגש עם שבתאי שהמתין לו היה בחודשים בין ינואר 1984 ועד יולי 1984[כששתי הפלנטות לסירוגין היו בנסיגה ובחלק גדול של הזמן היו צמודות בדיוק מה שממתין לנו באוגוסט הקרוב] היבט זה השפיע על התעצמות החיזבללה כשממשלת לבנון ביטלה את ההסכם עם מדינת ישראל ומשם התחילה מסכת יחסים עויינת.
כמו כן פרצה פרשת קו 300 -ב-12 באפריל 1984 השתלטו ארבעה מחבלים פלסטינים חמושים בסכינים, שבאו מרצועת עזה, על אוטובוס בקו ‎300 של "אגד", שנסע מתל אביב לאשקלון. במהלך פעולת החטיפה נפצע אחד מנוסעי האוטובוס. החוטפים החזיקו בנוסעי האוטובוס כבני ערובה ודרשו לשחרר תמורתם 500 מחבלים, אנשי פת"ח הכלואים בישראל.
כשכל זה הסתיים בחודש יולי עם סיום הצמידות בין מרס-שבתאי בעקרב היו בחירות בישראל אך ללא הכרעה.
בדצמבר 2000 כשמרס הגיע למזל עקרב,  צה"ל עשה חיסול ממוקד של ראשי פת"ח בשטחים.
בינואר-2001 שימוש ראשון של מרגמות משטח עזה כלפי ישוב נצרים.
ב-6 בפברואר נבחר אריק שרון.
בדצמבר 2002 פיגוע בישיבת עתניאל.
ינואר 2003- פיגוע התאבדות בתחנה המרכזית.
בנובמבר 2004 יאסר ערפאת נפטר ובמקומו מונה עבאס-אבו מאזן.
ופרצה המהפכה הכתומה באוקראינה. [יש הקבלה מדהימה בגורל שתי המדינות]
נובמבר 2006- קץ שילטונו של סאדם חוסיין
יולי 2008 -החלפת גופות הנחטפים בגבול לבנון.
יולי 2008- אולמרט מתפטר.
אוגוסט 2010 ארה"ב משלימה את הנסיגה מעירק.
ספטמבר 2010- התחלת השיחות עם הפלסטינים
אוגוסט 2012 -מתקפת טרור מעזה על גבול מצרים עם 15 שוטרים מצריים הרוגים.


 איך מרס יתנהל במזל עקרב ביחס להיבטים שלו בתקופה הקרובה?
מרס במזל עקרב וישהה בו עד ה-13.9.2014
ב-26.7.2014 מרס מגיע לביקור במזל עקרב - זהו מקומו הטבעי של מרס שכן הוא הכוכב השני השולט במזל עקרב ומסמל את יכולת הלחימה ותעצומות נפש. השנה, בכניסתו למזל עקרב ממתינים לו היבטים מרובעים וצמודים בין עקרב ומזל אריה- מרובע של מזלות קבועים שמתחיל כבר מסוף יולי ויימשך לסירוגים כל השנה אך באוגוסט הוא מבטא דרמטיות:
 
עקרב ואריה שייכים לקבוצה הקבועה[פיקס] הקבוצה העוסקת בדרך ובעקרונות שלה. כל צד בטוח שדרכו צודקת. בדרך כלל עימות ביניהם מייצג כוחות המסמלים לחימה הקשורה בין האגו להישרדות. קבוצות המאפיינות מזלות אלה קשורים לקונסרבטיביות, דתיות, אידיאולוגיה ימנית, יחסי שמאל וימין מנוגדים בין חילונים לדתיים ובין ערבים ויהודים.

מפה אסטרולוגית ה-27.7.2014 מולד ירח באריה לפנות בוקר.

פירוש מפת סוף יולי אוגוסט- שני מרובעים ניצבים במפת השמיים[המפה מקבילה מהאופק למפת מדינת ישראל].
משמאל ריבוע בצבע שחור- ראש דרקון בסוף מזל מאזניים עם מרס במזל עקרב יוצרים ריבוע מושלם עם השמש, מרקורי, יופיטר וירח במזל אריה[ בנקודה הגבוהה מעל נצמד לירח של מפת מדינת ישראל ב-4 מעלות]
הריבוע השני בצבע אדום [ T.Square] בין אורנוס בצד השמאלי של המפה שיוצר היבט מרובע אחד לכיוון פלוטו דרום מזרחית ולכיוון הצפון מערבי -וונוס ומרקורי במזל סרטן.
התחושה של המתח בין ה-5-1.8  ייתכנו שתי חזיתות פעילות וייתכן שבמקביל לחזית בעזה תהיה אינתיפדה רשמית או חזית פעילה יותר בסיני או שילוב.
שמש ומרקורי יתקדמו במזל אריה וייצרו ריבוע שלם עם שבתאי בעקרב ויופיטר ימשיך ליצור מרובע למרס בעקרב. כששבתאי מעורב יש חיפוש של הסדר,ההיבטים הבעייתיים מוכיחים שזה לא יהיה פשוט.

 

בין ה-26-10.8 מרס צמוד לשבתאי בעקרב היבט של "פול גז בניוטרל" -  צמידות מתסכלת,  מסרסת מכאיבה שנותנת תחושה של החרפת המגבלות ומצבים צבאיים עלולים לצוף שוב. מרס שבתאי עוסק במנהרות תת קרקעיות כל מה שחופרים מתחת לאדמה כדי לייצר הישרדות. העיסוק בנושא עשוי לקבל קדמת במה אבל התחושה הכללית לנוכח היבטי הכוכבים זו תחושה מתסכלת. בעיקר במפת מדינת ישראל.

מרס בין ה-20.8 צמוד לשבתאי ויחד הם יוצרים היבט של 150 מעלות לאוראנוס בטלה עד ה-24.8 -
היבט מהאגרסיביים ביותר שיש בחיי אדם, היבט של פיגוע, לוחמה הנכפית, פגיעות בחיי אדם, מגה תאונות, התפרצויות של שריפות.


אם
המרס שלכם במזל עקרב ברגע הלידה מה הוא אומר עליכם.

לידיעת החוקרים והסקרנים לגלות מי הם:

בדף הבית
- תרדו למטה ומתחת לכותרת:  איך הפלנטות משפיעות עלינו?  תמצאו את כוכב מרס בכל המזלות.
בתוך כל כתבה על מרס תוכלו לגלות איפה מרס שלכם ממוקם ומה הוא אומר עליכם?


יופיטר צולם על ידי החללית קסיני.
יופיטר ביולי 2014 במזל אריה.

אוגוסט 2014:
הצמידות של יופיטר למרקורי ו-90 מעלות למרס עד ה-6.8 מעצים את ההגזמה ואת הדרמה ומתחת לשידור זה יש אמת קטנה מאוד אם בכלל. יופיטר עד ה-17.8 יוצר היבט של 150 לנפטון נטיה לאשליות ולכמיהה להאמין ולהתפתות לפיתרונות קלים או קצרים. סכנה בתחומים פיננסיים ובכלל נהייה אחר אשליות ואמונה בכל מי שמשכנע חזק יותר. 
יופיטר בבואו לכל מזל נוטה להרחיב את תכונות המזל.[בעבר נטו לייחס לו עושר ורק היבטים טובים] הוא מעצים ומגדיל לטוב ולרע. כשיופיטר מבקר כל 12 שנה במזל הוא מרחיב ומעצים[מהמילה התפשטות] את כל ענייני המזל. ביקורו במזל אריה[מזל האגו-שליטה] הוא יעצים את הדרמה, ענייני שילטון, מלחמות של כיבוש ושליטה ואת הצורך באהבה ובסטטוס של יוקרה. התחברותו לשמש באריה תגרום לתחושת ביטחון עצמי[לעיתים עודף ביטחון] מגלומניה והיבריס כשבמקביל ההיבטים כל כך דרמטיים[עם מרס בעקרב ויחסי וונוס, מרקורי ופלוטו] כך שמישהו עלול להיכנס "למלחמה" שהיא הרבה יותר מסובכת וגדולה מכפי שהיא נראית. לפני 24 שנה כשיופיטר הגיע למזל אריה ב-1990 2 באוגוסט - עיראק פולשת לכווית וב-6 באוגוסט - מלחמת המפרץ .
בסוף יולי 2002 עם כניסת יופיטר לאריה לפני 12 שנה - ארה"ב פותחת במלחמת המפרץ השנייה. כלכלית- ב-1932 כשיופיטר היה במזל אריה היתה נפילת הבורסה הגדולה ותקופת השפל הגדול בארה"ב.
וב-2002 משברכלכלי גדול בארה"ב המשפיע על ענקית הטלקום WorldCom מכריזה על פשיטת רגל, בזמנו, פשיטת הרגל הגדולה ביותר בתולדות ארצות הברית. לכן, גם חברות בסדר גודל גדול עלולות לקרוס. היו זהירים עם השקעות ועם נטילת סיכונים. אל תתפתו לאופורייה שמאפיינת היבט זה.
השנה יופיטר באריה יסבול מהיבט מרובע עם שבתאי בעקרב בהתחלה, היבט שילך ויחזור עד אוגוסט 2015 [בין אפריל ליולי 2015 נזכה להיבטים טובים יותר של יופיטר].

איך הוא משפיע וישפיע על העולם עלינו ועל המזלות בכתבה:

יופיטר במזל אריה בין ה-11.8.2015-17.7.2014

 

תפקידו של יופיטר כפלנטה והשפעתו במפה.

 

אילוסטרציה של יופיטר והירחים מסביבו.
יופיטר וירחיו. ליופיטר יש 63 ירחים מוצהרים. מהגדולים ביותר הם :
Io, Europa, Ganymede, Callisto.- מהעליון לתחתון.עידכון: תחזית כלכלית לחודש אוגוסט 2014


הפלנטות הכבדות - איך הן פועלות?

שבתאי  וטבעותיו.
 ב-21.7-  שבתאי מסיים את נסיגתו ומגיע למעלה ה-'16 במזל עקרב.
הוא נכנס למצב של Stationary -הכל עומד במקום. תמונת הקפאת המצב.
בזמן נסיגתו של שבתאי הוא מבצע תיקונים וטיפולים בבעיות שלא הסתיימו. במזל עקרב הוא עוסק רבות בנושאים הכלכליים.
הוא יהיה עד ה-12.8 במעלה ה-16 בעקרב ויוצר היבט של 150 מעלות עם אוראנוס במזל טלה [16 מעלות].

איך שבתאי מתנהל בנסיגה במזל עקרב תוכלו לקרוא פה.


על שבתאי בכלל ותפקידו כפלנטה והשפעתו במפה שלנו.

במהלך כל השנה הזאת שבתאי יבצע תהליכים הקשורים בשילטון, מנהיגות[שבתאי מול השמש] ונושאים כלכליים.

ביולי-אוגוסט  2014 :
שבתאי נע בין המעלה ה-16-17 במזל עקרב וייצור היבט של 150 מעלות לאוראנוס עד ה-17.8 - היבט של משבר, שבירת מסגרות, שינויים רדיקליים במסגרות פיננסיות כלכליות, יציאה מהשגרה תחושה של תקופה זמנית ובלתי רגילה.


אוראנוס וירחיו.

13.3.1986 קלוז אפ ראשון של אורנוס ב- בעזרת וויאג'ר 2


אוראנוס במזל טלה בשנת 2014 ועד שנת 2017 ימשיך ליצור היבט של 90 מעלות לפלוטו- היבט אבולוציוני המחולל את הטלטלות, זעזועים, אסונות מזג אוויר. אורראנוס עובר לנסיגה ב-20.7 סביב ימים אלה יש לצפות לזעזועים וטלטלות מכל הסוגים- בטבע אך גם במערכות יחסים במיקרו ובמאקרו.

אוראנוס אחראי על הזעזועים, טלטלות וחוסר יציבות המגיחה בהפתעה מוחלטת[לטוב ולרע] אך זו פלנטה חברתית מאוד המחוללת שינויים אבולוציוניים מבחינה חברתית ואנושית. אפשר לקרוא על כך
פה.


באוגוסט 2014:

 בין ה-26.7 ועד ה-1.8 וונוס בסרטן תהיה בהיבט של 90 מעלות עם אוראנוסבטלה- משברים פיננסיים, כלכליים ופרידות ביחסים, משברים .
באוגוסט- אוראנוס עד ה-27.8 הוא בהיבט של 150 מעלות לשבתאי בעקרב- שינויים גיפוליטיים בעולם. שינויים של סדרים, אמנות, ארגונים,שבירת מבנים ופרדיגמות, יציאה ושחרור ממצבים קפואים מדיניים, כלכליים. אוראנוס מסמל תמיד סכנות בלתי צפויות בלתי ידועות מראש לכן השפעתו על רעידות אדמה , טורנדו, הוריקנים עלולה לעלות בחודש אוגוסט תחת היבט זה.
   


נפטון.

 

 נפטון שליט מזל דגים ממוקם במזל דגים עד ינואר 2025
ביולי 2014 : מתחיל נסיגה ב-7.6.2014 נסיגה שתימשך עד ה-17.11.2014 - ונפטון ייסוג3מעלות. מ-7 מעלות ל-4 מעלות במזל דגים. -

באוגוסט-2014 - נפטון ב-6 מעלות יהיה בהיבט של 150 מעלות ליופיטר באריה בין ה-18-14.8 בהיבט של 150 מעלות לוונוס באריה בין ה-18-16.8 במולות[180 מעלות] בין ה-19-16.8. - היבט של שערוריות, סקנדלים, כאוס להיזהר בתחום הכלכלי מנטילת סיכונים. צורך של אנשים להשלות את עצמם וההתפכחות תהיה כואבת.

פלוטו

פלוטו -
שליט מזל עקרב ממוקם במזל גדי עד נובמבר 2024.

פלוטו מייצר יחד עם כוכב אוראנוס,  היבט עם השפעה  אבולוציונית וטרנספורמטיבית  עד שנת 2017.
הוא בעל העוצמה הגדולה ביותר על חיינו ומחולל את האירועים המשמעותיים ביותר. הוא משפיע על התהליכים העמוקים ביותר מכל הבחינות. גם אם הם נראים הרסניים בסופו של דבר ההרס בא לפני השיקום והבניה המחודשת.


ביולי-אוגוסט 2014

פלוטו ממשיך את נסיגתו בגדי ויוצר מה-28-27.6 היבט של 180 מעלות לשמש במזל סרטן היבט שיימשך עד ה-5.7.2014- היבט מבשר רעות על סכנת מלחמה או הסתבכות באירועים המסכנים חיי אדם. זה יאפיין את כל האיזורים שגם כך נעים בין שקט שלםני הסערה לסערה. פלוטו מה-23.7 יהיה במולות[180] למרקורי -משבר המתקשרלנושאים של עבודה, תחבורה בריאות ומערכת חינוך. 
פלוטו באוגוסט יהיה בהיבט דרמטי של 150 מעלות עם וונוס במזל אריה בין ה-22-20.8- משברים כלכליים אך סכנת אובדן חי אדם. במישור יחסים אישיים פרידות . בטבע- היבט של אירועי אסון.מיקומו של כירון במערכת השמש.


כירון  שוהה במזל דגים עד פברואר 2019.
כירון הוא הכאב, המרפא, המזור, תהליך ההחלמה. כירון בדגים במיקום של מחילה אך גם של רגשות אשם.
לקרוא על כירון  והשפעותיו על כירון הכרונולוגיה של כאב פציעה והחלמה
פה.

אוגוסט 2014:
ב-20.6 כירון התחיל נסיגה במזל דגים עד ה-24.11.2014. נסיגת כירון מתחילה במעלה ה-17 של מזל דגים ותגיע עד המעלה ה-13 במזל דגים. נסיגה זו
מתכתבת כל השנה עם יחסי שבתאי בעקרב ולא משחררת לרגע את החששות, כמיהה לשליטה וצורך להבין את התהליכים הפנימיים. התמודדויות בפחדים יאפיינו היבטי כירון בנסיגה עם שבתאי הנסוג בעקרב. 
באוגוסט כירון הגיע למעלה ה-16 בדגים והוא ישהה מול מרקורי בבתולה עד ה-25.8.
על לילית - הצד האפל -התת מודע
פה.


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          14.8.2014
תגובות :
1. רונן
מה עלינו ללמוד?
פנינה שלום תודה על הניתוחים האסטרולוגים המעמיקים ומפורטים רציתי לשאול את כותבת שעלינו ללמוד את מגבלות הכוח ולהפיק לקח. האם את יכולה לפרט מה לדעתך עלינו ללמוד מהמצב המלחמתי המתמשך הזה ומה הכוכבים רוצים שנבין ונלמד תודה רונן ========================================================================================== רונן שלום כולנו נבין בסופו של דבר, שלא ניתן בכוח להשיג את המטרות. קיימות מיגבלות לכוח בכל מלחמה. חייבת להיות מטרה מעבר להוכחת הכוח. לא מדובר בחיסול של זבנג גמרנו כי זה לא יקרה. מלחמה כמו שלום הם אמצעים כדי להשיג מטרה. מלחמה היא אמצעי היא לא מטרה. ויש מיגבלות לכאב שעם ישראל יכול לשאת מתוצאות המלחמה. במיוחד שהמלחמות בעזה[כולן] לא שינו את המצב ולא הביאו תוצאות. בסופו של יום ... לצערינו..יצטרכו לעשות את מה שעשו השבוע במצרים להתדיין מול האוייב בתוספת הרוגים נוספים מהצד שלנו. ככלות הכל נחזור לנקודת ההתחלה וכולם יחשבנו, האם זה היה כדאי? מה השגנו בכך? האם יותר כוח הביא ליותר תוצאות?האם זה מובן עכשיו ? ממני פנינה
2. דניאל
שלום פנינה! האם בספטמבר אנחנו מאחורי הכל ויהיה רגוע בהשוואה לחודש אוגוסט ,כפי שחזית עד כה? תודה על התשובה דניאל ========================================================================================== דניאל שלום כללית חודש ספטמבר נראה פחות אלים מאוגוסט ואני מקווה להקלות ועוד נדווח על כך בהמשך מתי בעצם תתחלנה ההקלות. ממני פנינה
3. עידן
שלום רב פנינה. הצצתי לראות אם הפסקת האש תמשיך. אני מבין שאוגוסט קשה אבל גם לקושי יש דרגות. עכשיו שקט ולא הבנתי אם השקט נשמר או שנחזור למקלטים ולקרבות. אנחנו גרים באור הנר את יכולה להגיד ספציפית לגבי השבוע - לחזור הביתה לא? תודה עידן============================================================================================ עידן שלום אתה יודע עידן שפצמ"ר או טיל אחד תועה יכול להרוג אנשים ועשרות טילים לא יפגעו. אני יכולה להגיד לך שאנחנו בימים מסוכנים וגם אם יש הפסקת אש רשמית אין הדבר אומר תחת היבטי כוכבים אלה שזו תעודת ביטוח. הימים בין ה-26-18.8 מבטאים את שיא הקושי והסכנה. אגב אני לא יכולה ממש להבדיל אם תיפתח עוד חזית לדוגמא בגלל הנטייה להסתבכויות שיש בימים הנקובים. אם אני הייתי גרה בדרום לא הייתי חוזרת בימים המסוכנים. מצד שני כמי שמאמינה בגורל אני לא ממש חושבת שאפשר לחמוק ממנו באמת, אלא להקטין את הסכנות. מאחלת לכם ימים שקטים ושגרה משמימה. ואת החודש הזה שנשכח עד מהרה. ממני פנינה
4. ליר
הי פנינה! בתגובה לאחד הקוראים אמרת שתהיה הקלה בימים הקשים באוגוסט מה-20.9 בתודה מראש על התגובה ליר ============================================================================== ליר שלום, העליתי לפני כמעט שבוע כתבה על מה שיקרה במהלך חודש אוגוסט עם פירוט מלא של כל התאריכים. כמו כן ליר, גם בעמוד ההורוסקופ השבועי המעודכן כתובה רשימת כל התאריכים ומתי תהיינה הקלות. בוודאי שלא תהיה הקלה ב-20.8 והנה כתבה מפורטת http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 אוגוסט חודש קשה. ממני פנינה
5. הדר תושבת הדרום
כל מה שאמרת עד כה נכון
הי פנינה כתבתי לך בעבר שאת אלופה וכל מה שאת כותבת נכון לא ברור לי כל כך לאיזה המשך של תקופה אנחנו הולכים ראיתי את חודש אוגוסט הקשה ממתי זה מתחיל בתאריך? והאם מסוכן לצאת בסוף השבוע הזה לחופשה ? הקיץ נגמר וחשבנו להנות ממה שנשאר האם זה מסוכן? ========================================================================= הדר תושבת הדרום שלום לך. צר לי אבל התקופה הקרובה תהיה קשה. יש תאריכים בכתבה :אוגוסט חודש קשה. ובין ה-27-14.8 ימים שאינם פשוטים. נכון שאתם מתמודדים עם הנושא הכי קשה אבל החיילים מגוייסים בכל הארץ ואין "חיים" לאף אחד בעצם. ולצערי צריך יהיה לחיות את השבועיים שלושה הקרובים "מהיום למחר" . הכתבה המפורטת על אוגוסט: http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 שתעברו את הכל בשלום הדר ליבי אתכם כל טוב ממני פנינה
6. מאור
מבצע צוק איתן
הי פינינה אני עוקב אחר הפרסומים שלך שרובים מדוייקים. לפי הנתוח שלך מבצע צוק איתן צפוי להמשיך בשבועות הקרובים של חודש אוגוסט ונחזור למצב התחלה. האם לדעתך אנחנו צפויים למטר טילים וכניסה נוספת לעזה? ============================================================================ היי מאור שלום בטח לא קראת את ההמשך הורוסקופ: אוגוסט חודש קשה. http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 אפשר למצוא לינק גם בדף הבית שלי. ממני פנינה
7. שמואל
מלחמת עולם
שלום פנינה! אני עוקב אחרי התחזיות שלך פשוט עבודה ענקית! מדוייקת ומדהימה! שאלתי -על פי הסימנים שנתנו חז"ל בשביעית מלחמות ומוצאי שביעית משיח בא! שנת 2015 היא שנת שמיטה כלומר שביעית האם צפויה מלחמה? כמו כן הרבה מהמקובלים אומרים שהתחיל תהליך הגאולה של עם ישראל. ומלחמת גוג ומגוג המתואת בתנ"ך היא מלחמת עולם שמתחילה במלחמה בין האיסלם לנצרות ואח"כ כולם יחברו נגד ישראל. לפי מה שקורה נראה שתהליך כזה מתחיל ועוד שהאנטישמיות נגד ישראלמגיעהלממדים מפחידים.======================================================================================= שמואל שלום תודה רבה כמובן על הפרגון. אני לא עוסקת בקבלה וגם לא בנבואה התנ"כית. לצערי הכרתי את הנושא בשנת תשמ"ד שהייתה שנת 1984 כשרבנים הפיצו שזאת שנת מלחמת גוג ומגוג והפחדות מפה עד הודעה חדשה שנמשכו כמעט שנה בעיתונות[טרום אינטרנט כמובן] וכמובן באסטרולוגיה לא היה זכר לאירוע כזה. לכן, אין לי דרך להקביל את הידע באסטרולוגיה לתחום הזה. האירועים שקורים עכשיו הם עוסקים גם בנןשאים גיאופוליטיים אבל הם קורים בכל העולם [אפריקה, אוקראיינה,סין-יפן קוריאה והמזרח התיכון כמובן. ] לכן לא הכל סביב היהודים וסביב האנטישמיות. תהליך של עיצוב מדינות, עמים הקצנה שמובילה בסופו של יום לסדר חדש. בברכה ממני פנינה
8. נדב
ניתוח ב 10.8
היי פנינה, מתוכנן לי ניתוח ב 10.8 צהרים. אני קורא שמרקיורי מתנהג כמו בנסיגה. מה המשמעות לגבי הניתוח? תודה ויום טוב ===================================================================================== 8.8.2014 שלום נדב בדרך כלל כשמרקורי חסר היבטים הוא מתנהל כמו בנסיגה. נטייה לדחייה, תקלות והנושאים הטכניים זורמים פחות חלק. אין זה אומר ניתוח לא מוצלח אבל אולי לא תקופה אידיאלית לניתוח. בברכת הצלחה פנינה
9. אריה
צוק איתן וביבי נתניהו
היי, נראה שמבצע צוק איתן יביא לסיום כהונתו של נתניהו מוקדם מהצפוי. אם נשווה מנהיגים ישראלים אחרים שהיו מעורבים בעימות מול העולם הערבי נגיע למסקנה שהם "הסתבכו" פוליטית וירדו מהבמה המדינית . לדוגמה: גולדה מאיר ( מלחמת יוה"כ), בגין ( של"ג) רבין ( אינתיפאדה+הסכמי אוסלו) , שרון ( ההתנתקות ) , אולמרט ( לבנון, עופרת יצוקה), זה יהיה מעניין מאוד אסטרולוגית לבדוק את תאריכי תחילת המשברים הללו אל מול תאריכי הפרישה של המנהיגים. ב. האם יש כבר אינדיקציות למה עתיד להתרחש בגבול הצפוני שלנו ? אם נסתמך על החדשות , המצב שם מורכב מאוד.==================================================================================== שלום אריה כתבתי בתחזית של "פני השמיים הסיכום השבועי" על כל הנושאים שאתה שואל. ובכל סוף מבצע היה שינוי של שלטון גם זה מצוין שם. http://www.pninastro.com/189/ פני השמיים -הסיכום של השבועיים הקרובים. המצב מורכב מאוד. בברכה פנינה
10. הדר תושבת באר שבע
מתי התקופה הקשה תיגמר???
פנינה שלום ראשית חייבת לציין שאני עוקבת אחרייך כל הזמן את פשוט אלופה כל מה שרשמת על המבצע פשוט קרה רוצה לדעת מה יקרה החודש ומתי כל התקופה הזו תיגמר תודה ==================================================================================== היי הדר תודה רבה. תעקבי ביומיים הקרובים יתפרסם ההמשך. כל שבוע יש תחזית על המצב. בברכה פנינה
11. לילי
החטיפה
פנינה שלום! עוקבת בהדיקות אחרי התחזיות שלך...ובשבוע האחרון חזרתי וקראתי שוב ושוב את ההיבט הבעייתי, באחת מהתחזיות שלך בין התאריכים 1.8-4.8 לגבי סכנה גדולה לחטיפה ...וכל כך קיוויתי שזה לא יקרה לצה"ל......והנה זה קרה ============================================================================== 1.8.2014 לצערי צדקתי. ימים קלים ממני פנינה
12. גידי
תודה פנינה , נמשיך לעקוב ונקווה לטוב
בוקר טוב גידי. בדיוק. שיהיה לנו שבוע קל. פנינה
13. גידי
מתי נראה את האור בקצה המנהרה?
הי פנינה, נואשים לאיזה נקודת אור. מהתחזית אני מבין שלפחות עד אמצע אוגוסט המצב רק הולך ומחמיר מתי נחזור לשגרה שהורגלנו אליה , גם אם לא הייתה מושלמת. תודה גידי ======================================================================== היי גידי בוקר טוב אני לא מרגישה כאשת בשורות נעימה. אוגוסט חודש בעייתי והוא המשך של יולי שהיה בעייתי. אוגוסט חודש קשה- http://megafon-news.co.il/asys/archives/224514 מי היה מאמין שכל מה שאנחנו רוצים זו שגרה? ממני פנינה
14. מיכל
האם בספטמבר צפוי לנו שקט?
היי פנינה, האם צפוי לנו בספטמבר רגיעה? ======================================================================== היי מיכל שקט כמובן זה מושג יחסי. את מתכוונת למלחמה? בישראל אף פעם לא ממש שקט. טרם נכנסנו לאוגוסט וצריך לעבור כמה היבטים לא פשוטים.נתקדם שלב שלב. בברכה פנינה
15. אביבית
תבורכי פנינה. שנדע ימים טובים של שלום. ============================================================================ 25.7.2014 אביבי בוקר טוב. ותודה . לצערי הימים הקרובים לא מבשרים בשורות טובות. ממני פנינה
16. אופק
אז מתי כבר יהיה לנו שקט מצב סבוך ובלתי נסבל אוגוסט הולך להיות גם מכאיב ומתיש ? מתי תהיה הקלה ? ========================================================================== 25.7.2014 אופק בוקר טוב כן המצב סבוך ותחילת אוגוסט לא מטיבה עם המצב ואני מסתובבת עם חששות לאור מה שהכוכבים מספרים. אני אקדם את הכוכבים של חודש אוגוסט ואפרט קצת יותר על ההמשך. מכון לעכשיו זו אי יציבות מוחלטת ואין מה לבנות על שקט אמתי גם אם תהיה "הפסקת אש".זה ממש לא נראה רגוע. תעקוב במהלך השבוע אחרי התחזיות אני אכניס עידכונים נוספים. תודה רבה פנינה
17. שלמה
נמאס לקרוא על יופיטר
נכנס לסרטן וכל השנה היה מנוטרל נכנס לאריה ושוב לאורך השנה הקרובה ייכנס לריבוע מפחיד מאוקטובר ועד בכלל מדוע עד כה לא אומרים זאת שיופיטר "המטיב הגדול" הפך בשנים האחרונות "לאומלל הגדול" ============================================================================= שלמה שלום אתה צודק. יש לי גישה אחרת ליופיטר הניסיון שלי מוכיח אחרת וכתבתי על יופיטר בכל המקומות והצורות. כשיופיטר מגיע למזל או לבית הוא מרחיב הכל מטוב ועד רע. הנה הכתבה על יופיטרבאריה בשנת 2015-2014 http://www.pninastro.com/628/ בברכה פנינה
18. א
ירח בעקרב
שלום תמיד רציתי לדעת מה המשמעות של ירח בעקרב אני יודע שזה נחשב למיקום נפול,וראיתי בכמה אתרים דברים על זה אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון ומדוויק, אפשר קצת פרטים.? ======================================================================================== 1.7.2014 א. שלום. ירח קשור לפן האמוציונאלי של האדם ולמנעד התגובות של האדם. כמובן שיש הרבה תפקידים לירח במפה שבפורום כזה לא אוכל להרחיב את הדיבור. הירח בעקרב נחשב לנפול על פי המסורת בגלל השפעת פלוטו ומרס הפלנטות של עקרב, המשפיעות על סערה רגשית ועוצמות דרמטיות פנימיות גדולות. אבל באותה מידה, הירח בעקרב הוא בעל עוצמה ומעניק המון תעצמות נפש. זה מייצר הבדל אם הירח בעקרב ממוקם אצל גבר או אצל אישה. מה שעושה הבדל זה גם, יחסי הירח עם שאר הכוכבים ומיקומו מבחינת הבית יתן איפיונים שונים מאדם לאדם. מאחר ואני לא אוהבת הכללות כל דבר שאגיד עלול להיות תחת הגדרת הכללה. ולכן ירח בעקרב שונה מאדם לאדם למרות קשיים אמוציונליים שהוא יוצר, הוא בכל זאת בעל עוצמה דרמטית גדולה מאוד ואנשים כאלה יהיו דומיננטיים בתגובותיהם. הנה ממש על קצה המזלג גברים ידועים עם ירח בעקרב: מארק צוקרברג, סטיבן שפילברג, בונו, בן אפלק, ג'יימס דין, נלסון מנדלה צ'ארלי צ'פלין ונשים: ביונסה, סקרלט ג'והנסן, ליידי גאגא, אליזבט טיילור, קתי פרי, מאריה קרי. אנשים עם עוצמות אדירות שברור שיש לכך מחיר ולכן זה עלול להיחשב למיקום קשה[או בשפה אסטרולוגית, נפול]. נפול זה לא חלש אם זה מה שהתרשמת או הבנת. כל טוב ממני פנינה
19. אנונימד
היבטי מארס
היי פנינה מה ההבדל בין מרס בהיבט לשמש ומרס בהיבט לפלוטו מה שונה זה מזה? ועם מארס גם בהיבט לשמש וגם לפלוטו? 2.שמארס נמצא בנקודה גבוהה יותר במפה יש לו משמעות חזקה יותר? למשל בבתים 9,10.,8 יותר מאשר שהוא נמצא בנקודות ובבתים הנמוכים במפה ? קראתי את הפרקים על מרס הטיפוס המרסיאלי,אבל לא מצאתי תשובה לשאלות הספציפיות הללו תודה!! ============================================================================= אנונימד שלום לך. אני לא מנתחת מפה באופן חלקי. תמיד צריך לראות את כל התמונה. היכן שוכנים הכוכבים באילו בתים ומה משמעות הכוכב בבית המסוים. היבטי שמש למרס יוצרים תכונות אחרות כשזה היבט של צמידות או היבט של 90 מעלות או היבט של 60 מעלות. יחסי שמש מרס טבעיים יותר כי מרס שליט מזל טלה. יחסי שמש פלוטו מלכתחילה בעייתיים יותר כי פלוטו שליט מזל עקרב ויחסי שמש פלוטו מורכבים כי הם קשורים לאגו באופן עמוק יותר. למיקומים של כוכבים יש משמעות חזקה כשהם שליטי המזל או שליטי האופק. וזה יכול להיות גם בבית 3, 4 ו-12. הדרך היחידה להבין את ההיבטים קשורה להבנת הפלנטה, הבנת התפקיד שלה במפה[ביחס למזל, לאופק]. בברכה פנינה
20. עומר הלוי
נסיגות עד אין קץ
היי פנינה , קודם אתחיל ואומר שאת נותנת תחזיות מדויקות להפליא והשימוש הנכון בבחירת המילים עם הניסוח המדויק עושים את העבודה שאפו ! :) ועכשיו לשאלתי לאחרונה כמעט כל הפלנטות בנסיגה ובאים עלינו ימים שחורים כפי ששהתחזיות מראות עד כה רציתי לדעתי מתי תגמר תקופת הנסיגות האגרסיבית ומתי מצב הכוכבים קצת ייתן לנו נחת :) ? ========================================================================= היי עומר תודה רבה כמובן על הפרגון. כרגע עד סוף יולי, יהיו 5 נסיגות. המכבידביותר הוא שבתאי אבל המסוכן הוא פלוטו אבל נפטון מרקורי וכירון לא ממש מטיבים בלשון המעטה. חודש הבא- שבתאי ומרקורי משתחררים מהנסיגה אך אוראנוס מתחיל נסיגה. ככה זה תמיד היה ותמיד יהיה. כשאני נולדתי כל הפלנטות שבתאי, אוראנוס, נפטון פלוטו וכירון היו בנסיגה. הבעיה היא יותר המרובעים שעשו לנו חיים קשים השנה ובנובמבר מרובע גדול של כוכבים בעקרב עם יופיטר באריה. ופלוטו ואורנוס חוזרים למרובע הקרדינלי. תלמד ממני, אני חיה רק היום ולא עסוקה בקשיים של מחר. בברכה פנינה
21. עמוס
היי פנינה האם יש לך כמה מילים על ריבלין. איזה נשיא הוא יהיה....משהו על אישיותו. מסקרן...תודה עמוס================================================================================= שלום עמוס לצערי אין לי את שעת לידתו, אולי יהיה לי בהמשך אז אכתוב עליו בשמחה. אני כן מודאגת שהוא נבחר לנשיא בזמן נסיגה של מרקורי, שזה לא סימן טוב. בדרך כלל בחירות בנסיגה מרמזות שהאדם עלול לא לסיים את הקדנציה שלו ולא ברור לי כרגע מאיזו סיבה. מאחלת לו כמובן אריכות ימים. ממני פנינה
22. הילה סמיה
שלום פנינה ברצוני להביע את התרשמותי מהאתר.כל כך מדויק ובשפה יפה ופשוטה להבנה.אני נכנסת לאתר באופן קבוע ומתפעלת כל פעם מחדש.בתודה.הילה. =========================================================================================== 6.6.2014 הילה סמיה שלום! את משמחת אותי ואני מודה לך מאודעל הפרגון. חן חן ממני פנינה
23. leo-sun
מפות שמיים-תחזית שבועית
היי פנינה יקרה,בכול פעם שאני גולש באתרך את מעוררת בי השתאות. איזה יופי של כתיבה ,איזו מודעות,איזה יופי של תמונות,פשוט תענוג לראות את התמונות היפות וליקרוא את מה שאת כותבת,הכול כול כך מקצועי וברמה בין לאומית,איזה השקעה בכתיבה על כוכבי השבט, פשוט כ ו ל ה כ ב ו ד!!!אינני יודע עד כמה הגולשים מודעים בכלל למה זה באמת אסטרולוגיה במיטבה ולמקצועיות הכול כך מעוררת השראה שלך. ראיתי אנשים שמפרשים מפות אסטרולוגית ושום דבר לא דומה לאינטרפטציה הכול כך מנוסה ורבת השנים שלך אכן את פנינה יקרה ולא סתם שמך פנינה. את בשבילי "הד"ר קרסו "של האסטרולוגיה.ניחנת בגאונות גם באסטרולוגיה וגם בשפה המקצועית שבה את משתמשת. נראה שתמיד קורה לי משהו שגורם לי לפרגן לך בכול פעם מחדש כאשר אני משוטט באתרך. המשיכי ליצור בנו הגולשים עניין ותובנות. חן חן לך פנינה יקרה מפז. ===================================================================================== 22.5.2014 שמש באריה יקר לא מצאתי את המילים הנכונות כדי להגיב לך. מלבד תודה ענקית על הפרגון וההערכה הרבה שלך. מקווה להמשיך להצדיק את דבריך. תודה מכל הלב ממני פנינה
24. סופי
נראה שהולך להיות שמח פה ביוני והצלב הקרדינלי
כפי שהוא נקרא באפריל היה רק קדימון .הייתי שמחה לדעת האם את מקיימת סדנאות ,הכוכב החדש מאוד מסקרן אלדבארן .שוב ושוב מוצאת את עצמי חוזרת לכאן ונהנית תודה ! ======================================================================== היי סופי לצערי אנחנו בתקופה סוערת ואין לזה סוף. פה ובעולם. כן כוכבי השבת מרתקים ובכל הזדמנות אני משתדלת להעלות חומרשיעניין אתכם. לגבי סדנא אולי ביולי-אוגוסט את פנה לסוף שבוע או ערב. "השולחן שלי מלא" בכתבות שאני מכינה. נעבוראת נסיגת מרקורי ואולי אצליח להתארגן לסדנא עבור המתעניינים. בברכה ותודה פנינה
25. אילי מגו
לידה בתקופת מרקורי ברטרו והשפעתה על אופיו של הרך הנולד
בע"ה בחודש יוני הקרוב 2014 (ברטרו של מרקורי) אני אמורה ללדת. רציתי לברר כיצד מהלך זה ישפיע על אופיו של התינוק?? שאלה נוספת לדוגמא: האם תהיה לו בעיית תקשורת? מודה לך מאוד פנינה יקרה על התכנים שאת מפרסמת מאחלת לך בריאות ואריכות ימים. אמן =================================================================================== שלום אילי כל שנה במהלך כשלושה חודשים מרקורי בנסיגה ונולדים מיליוני ילדים בכל הגוונים והצבעים אך ללא פגם תקשורתי. פגמי תקשורת נוצרים מיחסיי כוכבים ומיקומם ולאו דווקא מהיוולדות בנסיגת מרקורי. אופיו של התינוק יווצר בצירוף של תאריך הלידה, שעת הלידה ויחסי הכוכבים שישפיעו על מפת הלידה. והתשובה הזאת טובה לכל היולדות בחודש הקרוב ובוודאי לאלה שכבר נולדו עם מרקורי בנסיגה והספיקו להירגע לגבי יכולותיהם התקשורתיות במהלך חייהם. לידה קלה ובריאות לך ולנולד. תודה רבה ממני פנינה
26. אדווה
היי פנינה, חשבתי שאפשר למצוא את השעה המדוייקת לפי אירועים שקרו לאולמרט בחיים, אירועים ידועים לציבור. איך תהייה אחרי 70 שנה השעה שלו אימא שלו כבר לא כאן הוא בטח לא יודע ולא נראה לי שיש איזה ילד שלו שיידע את השעה.... ================================================================================היי אדווה אולמרט נולד בארץ ויש לו תעודת לידה והוא אישית יכול להשיג את שעת לידתו. וכל מי שנולדבארץ, יכול להשיג את שעת הלידה במאגר הביומטרי של משרד הפנים -כוכבית 3450 ומקבלים את הנתון on line אך אדם לא יכול לבקש עבור אחרים כדי למנוע שליטה על מידע. בלי שום קשר אכן ניתן למצוא את שעת לידתו של אדם כשיושבים איתו ומבקשים ממנו אירוע שלדעתו [אך ורק לדעתו] השפיע עליו ביותר וגם אז צריך לאשש את השעה שמוציאים עם אירועים אחרים. אני לא רואה את עצמי יושבת בקרוב עם אולמרט ומבררת איתו אירועים מכוננים מבחינתו. ולעסוק בספקולציות אז אפשר כמו שהרבה אסטרולוגים עושים מפות בלי שעת לידה מדויקת ולכן גם התוצאות לא מדויקות. כל טוב פנינה.
27. אדווה
היי פנינה, ברוח הימים האלה האם יש לך מפה של אולמרט? את רואה בה כלא? זיכוי בעליון? תודה אדווה====================================================================================== 14.5.2014 שלום אדווה, פעם[לפני 5 שנים] חשבתי שיש לי את המפה המדויקת של אולמרט כי קיבלתי את שעת לידתו שהיתה 09:45 בבוקר, ממשהי שעבדה איתו וטענה שזו שעה אמינה. והכנתי את המפה שלו כמה פעמים על פי הנתונים שהיו לי. לפני שנה גיליתי שבאתר אסטרודינסט שמחובר לויקיפדיה [ומחזיק את רוב תאריכי הפוליטיקאים בעולם] יש 2 מפות לידה שעות בוקר וגם ערב. ולכן הפרטים שמסתובבים ברשתות לגבי פוליטיקאים ישראלים אחרים מלאי סתירות ואינם נכונים, האם זה מכוון? זה חומר למחשבה. אני צריכה את שעת הלידה האמינה שלו מבני משפחתו. כל העוזרים והלוביסטים הם לא מקור מהימן. האתר אסטרודינסט עם 2 המפות של אולמרט http://www.astro.com/astro-databank/Olmert,_Ehud בברכה פנינה
28. סופי
כל כך הרבה אינפורמציה ברמה גבוהה מאוד הערה
האתר מלא באינפורמציה תענוג לבקר פה העה בונה הסידור או המבנה של האתר מסרבל את הגישה למפת השמיים ומאמרים . ניתוחים מעניינים כל הכבוד לך !! ====================================================================================== תודה רבה סופי אשתדל לארגן אותו אחרת כמובן. תמיד עובדים על שיפור. אך באתרי תוכן כמו שלי לא מגיעים לזמן פנוי להתארגן ליעילותו. בברכה פנינה
29. דנה
היבטים לשמש
פנינה יקרה שלום רב, לאחרונה גיליתי את האתר שלך ואני בהלם ממה שאני רואה בו, זה עונג צרוף. בתור חובבת אסטרולוגיה מתחילה אני שמחה שיש מאסטר כמוך בישראל, עד כה את החומרים החשובים קראתי רק באנגלית. בקיצור מגיע לך שאפו ענקי. אשמח מאוד אם ביכולתך להתיחס לשאלתי, ראיתי שדנים כאן בהיעדר היבטים לשמש, אבקש לדעת מעט על קצה המזלג מה תהיה איכות השמש אם יש לה שלושה היבטים בלבד: 1.שמש צמידות לשבתאי. 2. שמש ב60 לנפטון. 3. שמש 120 לפלוטו. אם תוכלי אשמח מאוד. שוב המון תודה, בברכת סופשבוע נפלא. ======================================================================= דנה שלום. תודה רבה כמובן. לא יודעת איפה דנים בשמש נטולת יחסים. אבל אני מציינת תמיד כשהשמש נטולת יחסים אבל גם אם אני לא מספרת איך אני בדיוק מנתחת [כדי ללא להלאות] יש הבדל בין שמש נטולת יחסים בשור, לנטולת יחסים בטלה ובשאר המזלות. אל תיפלי למלכודת של הוצאת פלנטה מההקשר שלה. חביבתי דנה, המפה עגולה כי היא מסמלת את הצורה המושלמת ובתוכה יש אינטגרלים. יחסי כוכבים [זויות] בין מזלות, בתים וקבוצות מזל. לכל אספקט כזה יש חשיבות בניתוח ההיבטים. האם את חושבת למשל, שזה אותו דבר בין שמש צמודה לשבתאי במזל מאזניים בית 3, לשמש צמודה לשבתאי במזל עקרב בבית 10. את מבינה? אמשיל לך משל, אם תפרקי את חלקי הבית ותתבונני על חלקיו, האם תוכלי לשרטט איך הבית נראה כשהוא שלם באופן מדויק? אני יודעת כך עושים במרבית האתרים. שמש צמודה לשבתאי במאזניים היא שמש המושפעת מוונוס ושמש צמודה לשבתאי בעקרב היא שמש המושפעת מפלוטו. ולכן זו תהיה צמידות אחרת עם אנרגיות שונות לחלוטין. אם אותו היבט של צמידות יהיה בבית ראשון, או חמישי או עשירי לצורך הדוגמא הוא יתן משמעות אחר והצמידות תשפיע אחרת על האגו של האדם.. יש לי פרק בנושא היבטים אסטרולוגיים: http://www.pninastro.com/595/ לצערי אין לי זמן להמשיך לפרק ב', כי אני עובדת תמיד במקביל על כמה כתבות. אני מקווה שהארתי את התובנות שלך בתשובתי גם אם לא הסכמתי "ללעוס" תשובות שהן לא אותנטיות. תמשיכי לשאול שאלות חכמות זה יעזור לך לראות את התמונה הגדולה טוב יותר. בברכה פנינה
30. אלחנן
פנינה שלום רב לך. אני מאוד אוהב להביט באתר לך ועכשיו יש עוד תמורה מאוד טובה כי כתבת -אני לא יודע אם זה חדש רק עכשיו ראיתי- תקציר של השבוע הקרוב. בעיני זה מאוד ידידותי לקורא. רציתי גם לשבח אותך על הדיוק שלך בכל מה שנוגע לטבע ולשאול אם את יודעת לגבי ישראל אם גם לנו צפויים אירועים סוערים רעד אדמה או משהו אחר מעבר לרגיל? תודה אלחנן =================================================================================1.5.2014 היי אלחנן, תודה רבה, אני שמחה ששמת לב. כן אחרי בקשה לכתוב בשפה לא אסטרולוגית מדי, החלטתי לתמצת בקווים כלליים ומי שירצה ויסתקרן מוזמן לרדת למטה ולקרוא לעומק. היו כברמספר רעישות אדמה בישראל בשנה האחרונה. רעידות שלא עוברות את ה-5 בסולם ריכטר. מכיוון שאנחנו כן מצויים בתקופה כל כך סוערת, אז אצלינו הסערה מגיעה דרך אירועים ביטחוניים בעיקר.זה לא אומר שיש לנו פטור מרעידת אדמה :) קשה להחליט מה עדיף?! אבל נקווה שלא נחטוף גם מהכיוון הזה בעוצמה גדולה מאוד. שכן ישראל לא ערוכה כלל לרעידת אדמה רצינית. בכל מקרה, אני משתדלת לספר תמיד מה עלול לקרות גם אצלינו. ועד 2017 3שנים עם השפעות עולמיות לא פשוטות הכל עוד יכול להתרחש לצערינו. בברכה ממני פנינה
31. שירן
תמיד סיקרן אותי לשאול...
מה קורה בחיים של אותם אנשים שיוולדו/נולדים עכשיו, תחת היבטים כאלה? המרובע עכשיו נראה מושלם, פשוט Xבתוך ריבוע אדום מדוייק להפליא, מפחיד... אז איך יראו החיים של אותם אנשים, הם ירגישו את הקושי של עכשיו לנצח ולעולם כל חייהם? הרי הבטים אלו קפאו כך לנצח במפה שלהם ביום שיצאו לאוויר העולם. ולמשל במפה שיש בה רוב כוכבים מבודדים, או כולם בצד אחד? באופן כללי מה קורה לאנשים בעלי מפות חריגות מבחינת חוסר הרמוניה? ========================================================================= שלום שירן מרובעים כאלה היו כבר בהיסטוריה. זה לא קורה לראשונה. בין 1954-1952 התקיים מרובע בין שבתאי במאזניים, אוראנוס בסרטן, כירון בגדי וכל מי שנולד במרובע הקרדינלי[טלה, סרטן, מאזניים וגדי] נושא מרובע כזה. מרובעים כאלה יוצרים קשיים אך רק קשיים מזיזים ויוצרים אבולוציות. אנשים בעלי מפות הרמוניות , נעימות ורכות לא בהכרח קורה הרבה בחיים שלהם. ככל שהמפה עמוסת מרובעים האדם נולדעם סף יכולת להתמודד עם קשיים גדול יותר ולכן זה אמנם לא ירח דבש אך יכול לתת לפרסונה הרבה יתרונות אחרים. פעם אני אכין כתבה בנושא של אנשים שיצרו דברים משמעותיים בהיסטוריה ותגלי הרבה מרובעים קשים במפות של אנשים אלה. מפליא? תודה על השאלה שלך החכמה בברכה פנינה
32. הראל
אורנוס בהיבט של '90 [היבט דיסהרמוני ואלים] לכוכב פלוטו.עד סוף אפריל - תזכורת, אירועים תחת היבטי אוראנוס פלוטו, הם אבולוציוניים והם דוחפים כל פעם לשינויים נוספים. ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] ועל כל אלה האבולוציות מתרחשות דרך אסונות טבע ודרמה באקלים העולמי, אירועים כלכליים עולמיים, עימותים בין מדינות ועליה של מתח באיזור שלנו במיוחד. כל זה יתרחש בעולם עד סוף אפריל? תוך חודש העולם עומד להשתנות? אסונות טבע? עימותים עולמיים? וכל זה באפריל? את בטוחה? ==================================================================== הראל א. את האישור הראשון קיבלת הבוקרעם רעידת אדמה ענקית בצ'ילה על 8.2 בסולם ריכטר עם גלי צונאמי שעדיין שוטפים את המדינה , עם פינוי תושבים לאורך רצועת החוף בכל מדינות :קולומביה,אקוואדור, פרו, צ'ילה, ואפילו פנמה במרכז. בגוף דבריי שהואלת לצטט, כתוב ש"ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] " כלומר לא הכל קורה באפריל. אלא כמו שמצוין בחודשים הקרובים אבל התהליך מתעצם באפריל. נצטרך לשוחח שוב בעוד מספר חודשים כדי לנתח את השפעות חודש אפריל ואיך חודש זה מייצר שינויים קרדינליים שיגיעו בהמשך. אם אתה מצטט אותי אז כדאי להדגיש שאת השינויים צפיתי מיד בתחילתם כי אנחנו כבר נמצאים בתוך השינויים. ישנם חודשים שמאיצים את התהליכים שציינתי. אני כותבת על הנושא החל מהמשבר הכלכלי ב-2008 ששם התחיל תהליך שינוי עולמי ודרך -2010 עם האביב הערבי שחולל שינויים ודרך 2013 החזרה של המלחמה הקרה וכך הלאה... כל טוב פנינה
33. בתיה
פנינה שלום. אני מנסה להבין איך מפענחים את הנסיגה של מרס במאזניים, אם מאזניים נמצא אצלי בבית 8 למה עלי לצפות? שלך בתיה ====================================================================================== בתיה אפשר לפענח איך מרס יפעל אצל כל אחד בהתאם למפה האישית בלבד אחרי ניתוחה. אני לא יכולה לעסוק בהכללות שכן, אולי השפעת הנסיגה אצלך שולית ואולי דווקא מרכזית. ובכלל אני אנטי השיטה להוציא פלנטה אחת מההקשר ועל פיה לנתח מהלכים שלמים. זה חבל מאוד שעושים את זה באתרים אחרים ומטעים את הקוראים. בברכה פנינה
34. שני
משמעות זוית במפת לידה
פנינה שלום, הייתי רוצה להבין מה משמעות ההיבט של מאדים בבתולה בבית 1 באופק אריה ששולחת זוית מתח לשמש בבית 4 והיא שולחת זוית מתח לנפטון בבית 7. כלומר נפטון ב-90 מעלות לשמש ולמאדים. בעל המפה הוא אופק אריה. האם זה מעיד על כך שהכוכב השליט בבעיה גדולה אם זה ההיבטים שלו? בנוסף השמש בהיבט חיובי לאוראנוס בטלה ובהיבט חיובי לירח בבתולה. אשמח לתגובתךם בעניין. תודה.:)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שני אין לי מושג מאיפה לקחת ציטטה או את האינטרפטציה הזאת? . זה לא נשמע ניתוח מפה שלי. למה את לא שואלת את מי שאחראי על הניסוח והניתוח הזה? בברכה פנינה
35. אלונה לויט
שלום, פנינה האם את יודעת למה האותיות הפוכות בתוכנה ASTRO
הכוונה ל Mystic - Age אני מנסה מזה זמן להוציא מפה אישית באתר הזה והאותיות הפוכות קבוע. תודה על התשובה. ======================================================================================== היי אלונה בדקתי כרגע והכל תקין. יש לך בעיה בדפדפן כי כשהאותיות יוצאות הפוך, או כפולות זה אומר שכדאי לרענן את הדפדפן. תעברי לזה: לפיירפוקס http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/ בכל מקרה לי היתה תוצאה תקינה לחלוטין. בברכה פנינה
36. שירן
מידע על כוכבים בעצירה
לפנינה שלום. היכן ניתן למצוא מידע על פלנטות בעצירה במפת לידה? בכל האתרים שאני מכירה שניתן בהם לעשות מפה, רואים רק האם היו פלנטות נסוגות, אבל עצירה אינה מסומנת או נחשבת באיזשהו אופן. ואם יש לזה חשיבות באסטרולוגיה, אז איך זה כך? הרי השפעת נסיגה מתחילה כבר עם העצירה של הפלנטה, ולא בתאריך תחילת/סיום הנסיגה באופן רשמי, ולפעמים זמן זה אפילו הרבה יותר קריטי ומשקף אירועים רבים יותר מאשר הנסיגה עצמה. ================================================================================= שירן למצב עצירת כוכבים יש משמעות גדולה מאוד. מכיון שאת אולי מוציאה מפות מוכנות את לא רואה את ההבדלים.ואולי גם אין לך ניסיון של עשרות שנים לראות את ההבדלים לא רק בתחזיות היומיות אלא גם עצירה במפת לידה או באירועים משמעותיים. אך מי שעובד עם לוחות אסטרונומיים רואה את ההבדלים ובגדול. מכיון שאם מרקורי זז כל יום מעלה אז כשהוא נכנס לעצירה הוא עומד על מעלה אחת חמישה ימים והשפעתו גדולה לעיתים יותר מאשר כשהוא מתחיל את הנסיגה. בפלנטות כבדות כמו אוראנוס שיצאה מנסיגה בחודש דצמבר האחרון במעלה : 36'8 כשמעלה זו היתה 5 ימים אחרונים עם סיום הנסיגה היא עמדה במקום עוד כ-8 ימים באותה מעלה ודקה מדויקת. כדאי שכל מי שעושה מפות יתאמן לקרוא לוחות אסטרונומיים כי הוא יבין טוב יותר את מהלך הכוכביםנ ואת עוצמת העצירה. עוצמת עצירת הכוכב משולה בשפת בני אדם כמו לרכבת שצריכה לעצור במהירות גבוהה. לוחות אסטרונומיים של ינואר פברואר 2014 אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ תגדילי בקונטרול פלוס . או שתלכי ללוחות האלה באסטרו.קום אלה לוחות שוויצריים שאסטרו.קום נעזרת בהם. בברכה פנינה
37. שירן
שאלה בנושא לילית
לפנינה שלום. אני יודעת שלילית נעה פחות ממעלה אחת לשבוע לערך, ועוברת מזל פעם בכמה חודשים ארוכים, אצלך באתר כתוב שהיא נמצאת במזל כעשרה ימים, ונעה 3-4 מעלות ליום. אז מה נכון בעצם? כששמתי לב שכך כתוב אצלך, זה סקרן אותי, ואפילו בדקתי, ואכן היא נמצאת בכל מזל זמן שווה ודי ממושך, וההתקדמות שלה במעלות אכן שווה כל הזמן ודי איטית, האם יש לה נסיגה? האם היא נעה בקצב שונה מתקופה לתקופה? ואם לא, אז מה נכון? אני מבולבלת... ======================================================================================= שרן שלום למעשה לילית היא לא פלנטה או כוכב אלא מצב המחושב ביחס לכדור הארץ. ישנם כמה טבלאות . טבלת -Black Moon טבלת- Dark Moon טבלת- True Moon בתוכנה שרוב האסטרולוגים בארץ משתמשים בה שייכת לברצ'יק -פולאריס, קסיופיאה ,רקיע וכ"ו השתמשו בטבלה מסוימת והיא לא תואמת את הטבלה שיש באסטרו.קום. זה מסובך להסביר למה א. מפני שהרבה אסטרולוגים לא מייחסים חשיבות גדולה ללילית לא התייחסו גם לטבלאות ב. יש ויכוח איזו לילית היא הקובעת. מרשימת 3 הטבלאות שהעליתי מעל. נכון ל-3 חודשים האחרונים אני משתמשת בלוחות האסטרונומים של אסטרו.קום בקשר ללילית בלבד. ולילית זזה כל שבוע 2-3 מעלות במזל סרטן. ואכן לילית נמצאת מאז יולי 2013 במזל סרטן ובחודש מרץ היא עוברת למזל אריה. גם נכון להיום יש ויכוח בין בוני התוכנות איזו טבלת לילית היא הנכונה. כך שכדי להסיר ספק התחלתי להשתמש בלוחות האסטרונומיים השוויצריים שאסטרו.קום משתמשת בנושא הלילית. בין שאר המצבים אין הבדלים כלל. אגב על לילית יש לי כתבה ותיקה מאוד ומפורטת ושם נתתי אופציות לברר את הלילית של כל אחד. כדאי לך לעיין בה: http://www.pninastro.com/223/ בברכה פנינה
38. אלעד
תחזית כלכלית ינואר 2014
פנינה שלום יישר כח על הדברים המאד מעניינים ובכל המדורים מצפים לתחזית כלכלית ינואר 2014.... ==================================================================================== היי אלעד תודה רבה לך התחזית הכלכלית עלתה ב-1.1.2014 תבדוק בברכה ושנה נהדרת פנינה
39. שירן
נסיגת ונוס
לפנינה שלום. איך זה היתכן שנסיגת ונוס לא מתרחשת באופן שמחולק שווה בין כל המזלות? בדקתי כמה שנים אחורה, וגם קדימה, ובמשך הרבה מאוד זמן היא נסוגה בחוקיות קבועה תמיד באותם המזלות, זה תמיד בגדי, אריה, טלה, עקרב, ותאומים, ואז חוזר חלילה. פעם בכמה זמן זה משתנה? ולכמה זמן זה נשאר ככה במעגל קבוע של כמה מזלות בלבד? והאם ישנה חוקיות גאומטרית לכל העניין, כלומר חוץ מפעם בכמה זמן, אלה גם במרווח של כמה מזלות בהשווה לנסיגה הקודמת/הבאה? תודה מראש. =========================================================================== שירן שלום את טועה. ונוס נסוגה כל שנה וחצי והיא כל הזמן במזלות שונים. כי אם את מחשבת שנה וחצי היא לא יכולה אפילו לחזור לאותו מזל בכל נסיגה. החוקיות קיימת והיא פשוטה. יש 12 חודש בשנה וכל 18 חודש יש נסיגה של וונוס. אני בדקתי משנת 78 בשבילך כשבאוקטובר -נובמבר היתה נסיגה במזל עקרב. ובשנת 80- במאי-יוני וונוס היתה במזל סרטן ותאומים. בשנת 82 ינואר-פברואר בין דלי לגדי. בשנת 83 אוגוסט-ספטמבר- וונוס היתה בין בתולה לאריה. בשנת 85 בחודש מרץ וונוס היתה במזל טלה. באוקטובר 86 וונוס היתה בעקרב. למעשה וונוס נסוגה בכל המזלות. הבעיה שמדובר בחלוקה זוגית של כל 18 חודש ולכן בשנה יעשה 12 חודש מן הסתם תהיה חזרה של כמה מזלות. השינוי יכול לקרות כשבשנה מסויימת וונוס תהיה בעקרב למרות שזה חודש ינואר שזה יכול לקרות או וונוס במזל גדי בחודש מרץ ואז יהיה שינוי. אין טעם להתייחס לספירה הזאת. כי נסיגה באשר היא לא נחמדה אבל חולפת אחרי חודש וחצי. בברכה פנינה
40. אלונה לויט
שלום פנינה, רציתי לדעת על מי שוונוס בנסיגה במפת הלידה
אני מתכוונת, ביום הלידה שלי הייתה וונוס בנסיגה. מה זה אומר באופן כללי, האם כל 'העיכובים' והאיסורים שחלים בתקופה הזו, תקפים גם למי שוונוס בנסיגה אצלו במפה ? תודה על התשובה ======================================================================================= היי אלונה מרקורי וונוס מרס בנסיגה וכך שאר הפלנטות משפיעים על היקום על כדור הארץ ועלינו. לא מעניין אותם אם נולדת עפ וונוס או מרקורי בנסיגה. "האגדה" שמי שיש לו וונוס בנסיגה או מרקורי בנסיגה מקבל תעודת ביטוח נגד השפעת הכוכבים היא אגדה מיושנת והופצה לדעתי על ידי אותו מקור מידע שאולי לימד כמה אסטרולוגים אסטרולוגיה. אני מוכרחה לאכזב אותך אך נסיגת כוכב בזמן לידה משפיעה יותר על אישיותו של האדם ולעיתים על דחייה, עיכוב ואיטיות מסויימת בתחומים בהם הכוכבים ממוקמים אך נסיגתן של הפלנטות משפיעות באותה מידה על כולם אך על כל אחד באופן שונה מבחינת תחומים, כיוונים והקשר של הפלנטה למפת הלידה.. בברכה פנינה
41. ארנון
"השמש בין ה-11-8.12 -היבט של 150 מעלות ליופיטר בסרטן. - היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע". כמעט דייקת. אומנם זה לא מדע מדויק ופספסת בתאריך אבל איבדנו שניים את אריק וספי. מותו של אריק' היה משבר. מקווה ש בין ה8 ל 11 לא ימות עוד אחד... ארנון בן יצחק ====================================================================== ארנון שלום כנראה לא קראת ב-26.12 כתבתי שבין ה-1-27.12 ימות אדם יקר. אני מעלה כל יום שלישי את תחזית הכוכבים השבועית והשפעותיה עלינו ושבוע אחרי זה מן הסתם אני מוחקת את מה שהיה. הייתי מוותרת על הישגיות בעניין אם אריק איינשטיין היה נשאר בחיים. תודה רבה בברכה פנינה
42. שוב אני
"היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע, תחושת של צלילה מתקוות גדולות." כמעט דייקת קצת הקדים את תאריך התחזית שלך, או שצפוי עוד מוות של משהו ברמת של אריק איינשטיין? ================================================================================ זה נכתב לפני מותו. כי את התחזית הכללית אני מעלה ביום ג' והעליתי את הכתוב ב-26.11 בשעות הבוקר. בברכה פנינה
43. יפעת
שלום פנינה. אני קוראת בעניין רב את התחזית הכללית ושואלת את עצמי האם לקחת ממנה גם לאישית ומה זה אומר. את כותבת על מארס בבתולה וההשפעה הגלובלית שלו על כולנו אבל מה זה אומר לבני ולבנות מזל בתולה שמארס נכנס להם למזל. בתחזית שכתבת למזל בתולה לא התייחסת לאירוע הגדול הזה שמרס נכנס לנו למזל. אז למה לצפות? סופ"ש נעים לך יפעת ===================================================================== יפעת שלום מרס מסיים מהלך במזל בתולה השבוע והוא כבר חודש וחצי במזל בתולה ואכן כתבתי עליו בתחזיות של מזל בתולה כבר בחודש סוף ספטמבר אוקטובר. בשבוע הבא מרס נכנס למזל מאזניים. ואת תראי איך הוא ישפיע על כולם וההשפעה שלו תמיד נמצאת בתחזיות של כל המזלות כל טוב פנינה
44. ענת
נסיגת וונוס
שלום פנינה, ברצוני לדעת בבקשה , אם מתחילים טיפול יופי או אסטטי לפני הנסיגה האם אפשר להמשיכו במהלך הנסיגה או שלא רצוי ועדיף לחכות לסיומה.? תודה רבה ================================================================================= היי ענת מומלץ להמתין עם הטיפול. ולעשות אותו בתנאים אופטימאליים. בברכה פנינה
45. יפתח
פנינה שלום רב לך. מעניין מאוד מה שאת מעלה. נסיגת מרקיורי בעקרב נופלת על יום הבחירות ב 22 לחודש. יש ממה להיזהר, למה לשים לב יותר מ"יום בחירות רגיל" מה לדעת למה להתכונן? תודה יפתח ================================================================================= שלום יפתח כשמרקורי בנסיגה נופל על יום הבחירות הוא מבטיח אי סדרים וריבוי תקלות של מחשב, רישומים כפולים, שכחה של רישומים, בעיות הגעה, מתחרים המנסים ליצור דיסאינפורמציה. בקיצור אם אתה זוכר את הבחירות של בוש הבן ומה קרה בפלורידה על קצה של קול? אז זה היה במרקורי בנסיגה ונאלצו לספור פעמיים את הקולות. בברכה פנינה
46. טליה
שמש ללא היבטים
שלום פנינה. ברצוני לדעת האם יש משמעות להתחלה של דברים חדשים,כגון מפגשים בינאישיים עם אנשים חדשים,לימודים וכד'..בזמן שהשמש נמצאת ללא יחסים במפת השמיים.תודה..-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שלום טליה. יש משמעות להיבטים בין כוכבים כמו לחוסר היבטים. בדרך כלל יש מיעוט מצבים שהשמש ללא היבטים. אבל זה בהחלט קורה. חוסר היבטים זה תמיד על תקן זמן מבוטל כמו ירח שחור. מסמל במיקרים רבים[וצריך לבדוק לגופו של עניין כמובן] חוסר המשכיות, ציפיה עם אכזבה. השמש מסמלת את הוויטליות שנדרשת כדי שכל נושא שתעסקי בו יהיה בעל חיות, אנרגיה והמשכיות. השמש היא לב העניין ובכל עניין נדרש לב שיפעם. בברכה פנינה
47. אירנה
ירח בטל
אשמח אם תסבירי מה קורה כשביום ההולדת מתקיים אירוע של ירח בטל. תודה מראש על תשובותך. תמיד מעניין לקוא את התחזיות שלך====================================================================================== אירנה שלום זה עלול לקרות בכמה וכמה ימי הולדת. ירח שחור הוא סוג של פאוזה-הפסקה בין פעילות אחת לפעילות הבאה. לכן גם ליום הולדת יש\ סימליות התובעת סוג של מנוחה. יחד עם זאת ישמשמעות אם יש ירח שחור ברגע הלידה שלך [ביום ההולדת] אבל צריך לראות את אז את כל המפה ולהבין איזו סימליות תהיה בכך לגבי השנה הקרובה. שכן ימי הולדת בשיטה המקודמת משקפים את הפעילות ולפעמים גם אירועים שיקרו בשנה הקרובה. בברכה פנינה
48. נחמן
פנינה שלום רב. לא ראיתי אם ואיפה התייחסת לתקרת החוב והוקנגרס האמריקאי מה קורה החל מה 17 לחודש בארה"ב וכתוצאה מכאן בעולם? ====================================================================================== נחמן אתה לא קורה את העמודים העוסקים בתחזית אסטרולוגית כלכלית? שלי? http://www.pninastro.com/326/ תקרא את חודש אוקטובר 2013. בברכה פנינה
49. מירי
תחזית מדויקת
נכון לשעה זו הרבובדיה עדיין אתנו, אבל אני מסירה את הכובע על שחזית על לכתו של בכיר בחודש ספטמבר. ================================================================================== היי מירי שיהיה עד 120. תודה לך ומועדים לשמחה. פנינה
50. בריכות נוי
תודה על התחזית
תודה על הבלוג המרתק, נכנסתי בפעם הראשונה ואחזור ש/ב! שיתפתי ========================================================================================= בריכות נוי תודה רבה לך. אשמח לביקוריך בברכת מועדים לשמחה פנינה
51. נדב
שאלה כללית
פנינה שלום, מעניין אותי ומאוד, ברמה הכללית, מה הסובב ומה המסובב באסטרולוגיה. האם כשאת עושה למשל מפה אישית, ורואה אירועים מהעבר. האם האירועים האלה כבר נקבעו מלמעלה לפני? או שהמפה מתעצבת, גם בדיעבד מהאירועים שקרו או לא קרו במציאות למקבל המפה? סליחה על המורכבות ותודה מראש! ============================================================================= היי נדב. כשאני מכינה מפה אני רואה את נסיבות העבר אני מבחינה באירועים שקרו ובתאריכים שלהם. אם מדובר באירועים של שינויים, משברים, פרידות, מעברי בית, התחלת עבודה, שינוי מסגרת בית ספר, מפגש רגשי משמעותי, התאהבות, וכ"ו..ובאותו אופן אני רואה מה קורה בהווה ומה יקרה בעתיד. למעשה אין הבדל בין הזמנים [עבר הווה עתיד]. מקווה שהגבתי לשאלתך. בברכה פנינה
52. אנונימית
פנינה יקירה , שלום.
קודם כל , אני נורא נהנית לקרוא באתר שלך :) שנית ,רציתי לדעת מה חשיבות המעלות של הכוכבים - למשל אם יש לי ונוס 25 מעלות במזל שור - מה זה אומר בדיוק? מה מציין מספר המעלות? תודה :) ==================================================================================== אנונימית שלום. לאלה שאינם עוסקים באסטרולוגיה למעלות המצויינות ליד פלנטה אין הדבר אומר כלום. אך אסטרולוג מחשב את ההיבטים[יחסי כוכבים במפה האישית של האדם] על פי המעלות המדויקות. במקרה אם יש לך וונוס במזל שור במעלחה ה-25 הרי וונוס תושפע מכל מיני היבטים[שאינני יודעת כי אין לי את המפה שלך מולי] אך גם במעלה הזאת הספציפית אלגול- כוכב שבת צמוד לו. הנה הכתבה אולי זה ישפוך אור על כמה דברים הקשורים בך. http://www.pninastro.com/412/ אך כללית מפה מרושתת בהרבה היבטים ולכל היבט יש משמעות הקשורה לתכונת אופי אך גם למפגש עם אירועים בחייך: http://www.pninastro.com/595/ היבטים- כתבה בנושא שאולי תעניין אותך. בברכה פנינה
53. אורה
תקיעות במזל
פנינה שלום רציתי לדעת אם נולדתי ב5 למרץ 1961 באיזה אופק אני תודה אורה ======================================================================================= אורה אופק של אדם נקבע על פי שעת הלידה מקום הלידה ותאריך הלידה. את כתבת רק תאריך לידה. ומהי השעה? בברכה פנינה
54. שרית אדיב
פנינה שלום, האם את יכולה לומר לי מתי תהייה הנסיגה הבאה של מרקיורי, מה התאריכים- האם ספטמבר או אוקטובר- שאוכל כבר לתכנן חתונה תודה רבה רבה שרית.========================================================================================= שלום שרית יש טבלת נסיגות אצלי בבלוג עד שנת 2015 טבלאות נסיגה: http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
55. הדס
תודה רבה פנינה המדהימה, זוית כמו שיש בין פלוטו וארנוס למשל וגם מתי כוכב מסוים מתחיל להשפיע לפני שהוא חוצה את המעלה או אחרי אחרי ובכמה מעלות, תודה תודה! ========================================================================================= הדס זה מורכב. אם מדובר באוראנוס ופלוטו שהם כמה שנים נמצאים בהיבט של 90 מעלות הרי שהמגניטיוד של השפעת הזוית פועל כל הזמן ובשיאים שלו זה יכול להיות מעלה או שתיים לפני עד המעלה המדויקת. בכל זוית בין כוכבים יש השפעה אחרת ברמת המעלות. תלוי בהרבה מאוד גורמים כמו עוצמת הפלנטה , המיקום המדויק במפה ועוד גורמים נוספים שלא ניתן לתת הגדרה כוללנית. בברכה פנינה
56. הדס
שאלה חשובה
שלום פנינה! מתי בדיוק מתקיימת זווית, 5 מעלות אחרי ולפני המפגש. ============================================================================================= היי הדס איזו זוית למשל? יש היבטים שהמפגש קורה רק מעלות לפני ויש כאלה שעד 10 מעלות זה עשוי להשפיע. תשאלי ספציפית ותקבלי תשובה מדוייקת. בברכה פנינה
57. נחמה
יום ההולדת של פרס
פנינה שלום איך האסטרולוגיה מסבירה את החגיגות האקסטרוגנטיות ומנותקות מהמציאות ביומיים האחרונים לשמעון פרס שנולד בכלל בשני באוגוסט? כל טוב ============================================================================================= נחמה שלום למה האסטרולוגיה צריכה להסביר שמישהו רוצה לעשות יום הולדת לפני תאריך לידתו? גם לך יש זכות כזאת. ודבר שני לידיעתך היום התחיל כנס נשיאים עולמיים במרכז פרס והעוזרים של פרס החליטו לחבר את יום ההולדת 90 לבואם של הנשיאים או בעברית :לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. ואגב, פרס ממש לא ביקש את האירועים האלה שלא עלו אגורה למשלם המיסים הישראלי אלא באו מתרומות. הגבתי לך כאדם שאולי מעורב יותר אבל זו לא שאלה אסטרולוגית. שאלה יהיו הצרות שלנו. בברכה פנינה
58. גלי
תודה רבה פנינה את מדהימה ואני לומדת מימך הרבה, כירון מורכב מאוד וחשוב מאוד לרפא את הפצעים כדי להתחייל דברים חדשים בעיקר כדי להיות מסוגל לתת צאנס לעצמך ולאחרים. אוהבת.... ================================================================================================== היי גלי תודה רבה לך. כן מורכב מאוד . לא כל פצע ניתן לרפא. לעיתים יש בחיים תקופות שנדמה כי פצעים החלימו והם מתחילים לדמם שוב בזמנים אחרים. ולעיתים פצעים מוצאים מזור דרך עשייה ונתינה מסוימת. ברכות ממני פנינה
59. גלי
פנינה יקרה שלום! האם את יכולה לספר ולתאר את כירון, שמעתי עליו פעמים רבות ואין לי מושג מה הוא אומר, דרך אגב לי הוא עכשיו בבית 10 אשמח מאוד אם תוכלי גם לתת כמה מילים על מיקום זה. אוהבת גלי============================================================================= גלי יקרה שלום יש לי הפתעה בשבילך. הייתה לי טיוטה על כירון והנה בחג[אתמול] ישבתי , טרחתי והכנתי בזכות עידודך חלק א' על כירון. מקווה שהוא יתרום להבנתך הכללית על אסטרואיד זה. כירון- פצע וההחלמה http://www.pninastro.com/605/ בברכה פנינה
60. מירי
הי פנינה, במפה האישית שלי ונוס בתאומים ומרס בשור (אופק אריה) . האם יש לכך השפעה בימים אלה? תודה. ======================================================================================================= שלום מירי פלנטות החוזרות למקומן הטבעי בדרך כלל מורגשות. מרס כפלנטה עוצמתית יותר בוודאי שתרגישי אותה ותושפעי ממנה יותר כשהיא חוזרת למקומה הטבעי. אך כלל המפה משפיעה לכן לעיתים לא תדעי להבחין מי משפיע יותר. בברכה פנינה
61. ליר
ונוס במזל סרטן
הי פנינה, קראתי באיזשהו אתר שונוס תיכנס למזל סרטן ב-5 בנובמבר 2013 ותישאר שם ל-4 חודשים, משום מה זה נראה לי כטעות ונוס לא אמורה לעבור למזל סרטן ביוני או יולי? ולהישאר שם כחודש אז מה פתאום 4 חודשים? תודה מראש על התשובה, ליר. ================================================================================= ליר שלום את לא קראת את זה אצלי . וונוס לא יכולה להיות רחוקה מהשמש ב-60 מעלות ומלבד זאת היא תהיה השנה בנסיגה בחודש דצמבר אבל במזל גדי. והרי לך טבלאות הנסיגה עד 2015 לשימוש ומידע http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
62. אירית
שבת שלום פנינה, אני רוצה בבקשה להבין, שמרקיורי עובר לטלה- מי מושפע יותר, בתולות ותאומים שהוא הפלנטה שלהם שעוברת לטלה - מה זה עושה להם? האם, אנשי טלה שמרקיורי האחרחאי על תקשורת, מבקר להם מזל לאן זה מוביל אותם, או שעל כולם חלה אותה השפעה? אם בכל זאת ההשפעה שונה, איפה אני יכולה לקרא על זה כדי להבין יותר? תודה והרבה טוב אירית =================================================================================== אירית שלום מרקורי משפיע בכל מיקום על כולנו ובעיקר כשיש היבטים עם פלנטות אחרות[זה כבר מסובך יותר] כמובן שהוא משפיע בראש ובראשונה לבני מזל טלה או בעלי אופק טלה. אכן מעבר של מרקורי ממזל למזל ישפיע באופן ישיר יותר על מזלות מרקוריאנים כמו מזלות תאומים ובתולה [או בעלי האופק הזה]. רק כשעורכים מפה אישית ניתן להבין באיזו מידה כל פלנטה משפיעה על האדם. אבל אם תקראי על מרקורי ב-12 המזלות http://www.pninastro.com/380/ תוכלי להבין היכן המרקורי שלך ולדעת על התכונות וההשפעות קצת יותר. בברכה פנינה.
63. טלי.ב
אני מחפשת פרטים בדבר מיקום הירח במזלות לאורך החודש
אני מנסה להרכיב מעין יומן ירח ולשם כך אני מחפשת מידע בדבר הבית בו שוהה הירח בכל יום, בשנה הקרובה. האם יש אתר בו אוכל למצוא אינפורמציה זו במצב "זמין" וקריא גם למי שלא מבין אסטרולוגיה? תודה ויום נפלא טלי ============================================================================= שלום טלי א. בלוחות האסטרונומיים שעולים גם אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ יש את הלוח האסטרונומי עם מעבר הכוכבים כל יום כשאחרי הטור עם השמש יש את הטור עם כל מעברי הירח באילו מזלות[כמובן בשפה אסטרונומית ] הוא חולף. ב. זה נורא פשוט לכתוב את מעברי הירח במזלות - כל שבוע[אולי אני אשקול זאת] הבעיה שאין במידע הזה דבר. כי הירח זו פלנטה[מאור] פסיבית שאינה מייצרת שום דבר ומשקפת בעיקר את מצב הרוח . לא הייתי משקיעה כל מאמץ בנושא בגלל חלקו הבלתי משמעותי בקריאת העתיד. הירח ממוקם יומיים וחצי בכל מזל. לעומת זאת את הירח השחור יש לך בטבלאות שלי - המעודכנות ולירח השחור יש הרבה יותר משמעות כדי להימנע מהתחלות תחת השפעתו: http://www.pninastro.com/176/ הטבלה מעודכנת עד ינואר 2014. בברכה פנינה
64. שרית גץ
פנינה שלום רב. אני חובבת אסטרולוגיה ונהנית לקרא בסוף השבוע כמה שיותר ניתוחים של מספר אסטרולוגים הנחשבים מומחים. והנה פגשתי השבוע ניתוח של טובה ספרא ובו היא כותבת שליברמן חוזר מהר ובגדול ועוד מוסיפה: "במפה המשותפת של אביגדור ליברמן עם מדינת ישראל כוכב פלוטו נמצא על ציר 4-10. זה מתאר קשר עם בסיס חזק השומר על הביטחון ועל משימה משותפת. כשיש מטרות משותפות הן יושגו! עבודת הצוות במערכת יש לה משמעות והשפעה על הסביבה. ההשוואה בין המפות מעידה על קשר חזק שבו ליברמן [עם ביבי- ש.ג] עוזר לחזק את כוח הפעולה, לתת תוכן לצד הביצועי במדינה ולקדם אותו ליעד המבוקש (כוכב פלוטו בצמידות על כוכב מארס)." זכור לי בוודאות שכתבת דברים אחרים לחלוטין "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו" כולל שבזמנו כתבת ע"פ המפה של ליברמן שהוא נעלם מהמפה הפוליטית. איך יתכן שהקריאה כל כך שונה? איך יתכן שאת אותו מצג- זווית הכוכבים וצמידות הפלנטות- מנתחים לגמרי הפוך? האם לא מדובר בסוג של מדע? אודה לך על תשובה שרית =============================================================================== שרית שלום לא אוכל להתייחס למה שאסטרולוגים אחרים כותבים[קחי בחשבון שלא ראיתי את הניתוח של המפה שהיא עשתה ומה שכתבת או ציטטת זה לא ניתוח זו מסקנה שהיא הגיעה אליה] כיוון שבאותה מידה לעיתים תפגשי רופאים שרואים את אותו חולה ומגיעים לתוצאות או מסקנות אחרות. עדיין זה לא אומר דבר. אני כתבתי כבר שנה שעבר שליברמן יועמד לדין וכיסחו אותי על זה והנה זה כן קרה. לא זוכרת שמישהו מהאסטרולוגים בארץ התייחס לנושא של ליברמן שנה שעברה. הדבר הכי חשוב כשבוחנים תחזיות זה לקחת את הזמן ולבחון את הדברים בפרספקטיבה. כרגע הכל נורא מוקדם. עוד נדבר על כך בהמשך. בברכה פנינה
65. נורית
פנינה שלום. הנה היום האחרון של 2012 וזה אומר שאת יכולה כבר להוריד את כל 2012 מהאתר ולעשות לנו סדר שלא נצטרך לחפש כל כך הרבה. אז שכך תבוא עלינו השנה החדשה, שתהייה שנה של סדר בכוכבים, באתר, בחיים, תודה לך על ההשקעה שאת משקיעה למען הקוראים המסורים שלך נורית================================================================================== נורית יקרה תודה על מסירותך. אם תעברי לדף הבית שלי תראי שכבר סידרתי אותו לפני כשבועיים באופן מופתי. אנא -דף הבית כל הנושאים מסודרים ורק המעודכנים באוויר. http://www.pninastro.com/ בברכה פנינה
66. אליענה
פנינה ממש מטריד. למה השתתקת? שום כלום פוליטי? מה קרה הבהילו אותך? המציאות מטשטשת את המהלכים האסטרולוגים? מה קורה עם שלי יחימוביץ' והעבודה? מה קורה עם ציפי ליבני, מה קורה לנו במדינה עם הבחירות האלה? למה נסוגת? הרבה מאנשי הקהילות החברתיות והפוליטיות קוראות את דברייך- את והניתוחים שלך חשובים לנו מאוד!!! אנא השמיעי קול!!! פוליטי!!! אליענה =============================================================================== חחחח... אליענה אליענה צחקתי מתגובתך הלחוצה. אבל אני מצטערת אני עוורכת כל כך הרבה כתבות ולכל דבר יש את הזמן שלו. מחר יעלה הורוסקופ שנתי מורחב לכל המזלות ויש לי עדיין מספיק זמן לכתוב על הבחירות. בקיצור, תצאי מהלחץ. וכמו שהבטחתי הפתעות ואכן כל שבוע שעובר ממשיכות להגיע הפתעות פוליטיות. אני עדיין רגועה לגבי ירידת כוחה האלקטורלי של הליכוד כפי שהבטחתי. כמו שאמרתי שליברמן עלול לצאת מהתמונה ואכן זה קרה. ותגיע גם בהמשך המפה של שלי יחימוביץ' ובאמת אליענה, אין צורך לדרבן אותי אני מאותגרת מספיק רק שיש לי סדר יום קודם. ועכשיו חגיגות סוף השנה ותחילת שנת 2013. שנה אזרחית שמחה ומאושרת לכולנו !!! בברכת הרגעה פנינה
67. Leo
אמינותה של האסטרולוגיה ע
היי פנינה היקרה.. ראשית תודה על סידור האתר לפי נושאים ובכך התבטל גם הבלבול שהיה ... ושנית, והכי הכי חשוב איני יכול שלא לפרגן לך על כול תחזיותייך לגבי מפת המדינה לראשי היושבים בה קרי- הממשלה ,שרים וחברי כנסת ,על הזיגזגים של חברי מפלגות למיניהם כמו גם על אנשי ומפלגת קדימה ,הציבור בכללותם והרופאים ושביתת האחיות בפרט,שביתות בכלל ,פטורי אנשים ממקום עבודתם בעקבות נפילות של מפעלים וכו' . כמו כן על ליברמן "הרדוף" וכמובן על המירוץ הצמוד שהדגשת ועד לבחירתו של אובמה לנשיאות שניה. על המלחמה שצפית ושהייתה {חשבתי עלייך כול הזמן בזמן אמת..} ובטחונה של מדינת ישראל ועל בידודה מצד מדינות בעולם. כמו כן על הרבה כתבות שבתוכם מרומז על מצבים שעוד יקרו בעולם ונקווה שרק טוב יצא בסופם של תהליכים כוכביים אלו.. כול זאת ועוד ידעת כמה חודשים לפני שהדברים התרחשו ונראו להרבה אנשים כדמיוניים הזויים ובלתי הגיוניים בעליל,אך זאת כוחה של האסטרולוגיה וראוי לומר גם שלך מפני שהלכת עם האמת האבסולוטית שלך עד הסוף והצלחת להוכיח לכול אותם ספקנים למיניהם שאסטרולוגיה היא תורה רצינית שלא כמו תורות אחרות שבגללם יצא לאסטרולוגיה שם רע על ידי אותם ספקנים שמחפשים בכול הזדמנות בתקשורת להוכיח אחרת ,ועל כן אין לי אלה לומר להם שיוכלו את הכובע ולך אני אומר תודה על שאת מציבה את האסטרולוגיה במקום שבוא היא ראויה להיות ,תודה. לא יכולתי שלא לכתוב את הדברים שאני חש כלפי הדברים שעד היום נכתבו על ידייך באתר שלך כי אז התחושה לפחות מצידי שאין הערכה לעבודתך הרצינית וזהו "פשע" לא לפרגן לך. נשמח גם לראותך במדיה הטלוויזיונית{כפי שהיה בעבר}בכדי להמחיש לרבים מהצופים את יכולותיה ואת אמיתותה של תורה נפלאה זו וכמו גם את יכולותייך שלך ואת בקיאותך ומקצועיותך רבת השנים והבלתי מתפשרת באסטרולוגיה . ====================================================================================================================== LEO יקר הרבה תודה על פרגון חם זה. אני משתדלת ועובדת קשה כדי שכולכם תיהנו אך גם תקבלו מידע מדויק באופן המקסימלי. לגבי ספקנים , אני מברכת אותם כי אותי זה מאתגר. ככל שמתנגדים יותר אני מאותגרת יותר ומוכנה להשקיע יותר. בקרוב אני אפנק את הקוראים בהורוסקפים מעניינים לקראת השנה החדשה. ובאמת תודה מקרב לב על הפרגון המדהים שלך. בברכה פנינה
68. נועה
שאלה מסקרנת
שלום! קודם כל תודה על האתר המושקע, אני מאוד נהנת להיכנס אליו! רציתי לשאול אותך שאלה, יש לי אחות תאומה..ושנינו בנות מזל טלה, ומבחינת התכונות אנחנו ממש ממש שונות, איך את מסבירה את זה? אני מבינה שיש עניין של עבודת המידות, וארועים שקוראים לנו בחיים, אבל אין ביננו ממש כמעט שום תכונה זהה! לדוגמא: אני מאוד שכלית והיא מאוד רגשית. (אנחנו בנות 20 חיות עם ההורים עדיין, באותה סביבת חיים..) אני שואלת, כי במידה ואני הולכת לאסטרולוגית וגם אחותי, האם יצאו תוצאות שונות? ההבדל בינינו ממש עניין של 4 דקות. אשמח לתשובה, תודה וחג שמח! ==================================================================================== נועה שלום 4 דקות זה הרבה מאוד במפה אסטרולוגית. יהיו דברים דומים ויהיו דברים שונים. במפות של תאומים רואים מיד אם אתם זהים או לא. ובכלל בעיני תאומים הם יותר משלימים זה את זה מהיותם זהים. ודבר נוסף רק דרך אגב, בכל זאת אדם לא יכול להיות אוביקטיבי לגבי ההבדלים בינו לבין התאום שלו. זה קצת כמו לשמוע את הקול שלך מוקלט.. בברכה פנינה
69. אליענה
פנינה שלום. ראיתי שהתחלת לכתוב על הבחירות ועל מה שצפוי ופתאום נעצרת...אין כלום על שלי יחימוביץ למשל, יש לך צפי לעתיד המתרגש עלינו במפלגת העבודה ע"פ הכוכבים? אם כן נשמח לדעת אליענה =========================================================================== אליענה שלום. פתאום נעצרתי? מה פתאום? טוב עשיתי שעצרתי, יש עוד כמעט חודשיים ואני מחכה עדיין לשעות לידה של מספר מועמדים כדי לבדוק אופציות של חיבורים. ייתכן גם כי יערקו עוד אנשים מהליכוד ולכן אני ממתינה לפחות לסוף החודש ואז אמשיך. דווקא את המפה של שלי ושל עמיר פרץ יש לי אבל אני צריכה לבדוק חיבורים כיוון שברור שיהיו הפתעות נוספות. תסמכי עלי שיש לי המון ניסיון מבחירות קודמות שכדאי ליישם את המשפט:"דברי חכמים בנחת נשמעים". חן חן לך פנינה
70. יפה
התחזית מתממשת אחת לאחת
הי פנינה, אני המומה מרמת הדיוק. רק שבוע שעבר ענית שיהיו עוד הפתעות, ואופס - ברק פורש. בפרק א' בחירות, כתבת שפייגלין ישתלט על הליכוד. והיום זה קרה. והנחמה היחידה שלי מהמצב המטורף, שהוספת גם שהוא גורם הורס לליכוד, והלוואי וכך יהיה. כי אם לא נראה לי שהמדינה הולכת לתקופה מאוד מאוד חשוכה. מאחלת לכולנו רק טוב, יפה ===================================================================================== יפה יקירה הלוואי ולא הכל יתממש. כי בין היום למחרתיים הכוכבים מרמזים על חזית בטחונית קשה נוספת לא ברור איפה ואני מקווה שלא פה. לגבי הבחירות עוד יגיעו פרקים נוספים, תשימי לב. בברכה פנינה
71. עידו
פנינה את לא מפספסת אה? אמרת אורנוס יעשה בלאגנים והנה האוטובוס בתל אביב. אני לא מאמין שהכול צפוי- מה נעשה? איך ממרים את פי הכוכבים ועושים טוב? יש סיכוי? אין איזה כוכב שלום שמסתתר מאחורי הירח? שלך עידו [בתולה אופק דלי] המיואש ======================================================================================= היי עידו לצערי לא פיספסתי אבל עדיין יש לנו כמה ימים נוראיים ואני מקווה שהמנהיגים של המדינה יחליטו החלטות חכמות ולא יסתבכו כפי שאני מאוד חוששת. כן הכל צפוי...כרגע לא יהיה שלום. אנחנו צריכים לשנות את הדיסקט שלנו כדי להביא מנהיגים חדשים שרוצים בשלום. בברכה פנינה
72. אילנית
17.11.2012 פנינה שלום. אני לומדת אסטרולוגיה בחיפה אבל המורה שלי לא מנוסה כמוך- ממך אני לומדת המון. בכל אופן בשביל הידע מבקשת להבין אם תוכלי להגיד לי, בו דוד שלי מתארס היום. האם אלגול מרקיורי אורנוס וכל ההשפעות שלהן על קשר,האם זמן האירוסים משמעותו כחתונה וכמו שמלחמה שמתחילה בזמן הזה תגמר רע אז גם אירוסים? תודה אילנית =============================================================================== היי אילנית שלום אירוסין עד כמה שאני מבינה הם סוג של הסכם למרות שהוא פחות רשמי מנישואין. די בכך שאנחנו תחת השפעת נסיגת מרקורי החשוב לכל הסכם. יחד עם זאת אני מקווה שאם נישואיה יצאו לפועל שהיא תבחר תאריך טוב. אגב תאריך טוב מותאם למפה הספציפית שלה. הטיפים שאני נותנת הם לא מספיקים להחלטות משמעותיות כאלה לשם כך בונים מפה אישית עם תאריך הנישואין. אגב אילנית, למה את לומדת אסטרולוגיה אצל מורה שאינו מקצועי? בברכה פנינה
73. רחל אפללו
15.11.2012 פנינה הצילו!!! אני תושבת הדרום ורק מחכה לשקט. קוראת אותך קבוע. שואבת תמיד עידוד וכוח להמשיך, ועכשיו רועדות לי הבירכיים שאת כותבת: "בין ה-30-26.11 במקביל למפגש שבתאי וונוס, מארס נכנס למזל גדי ויוצר היבט של 90 מעלות לאוראנוס המדבר על אופציה של רעידת אדמה או אסון עם נפגעים רבים ויוצר צמידות עם פלוטו בגדי - זהו היבט של אסון טבע מאוד דרמטי אך גם יכול לדווח על התפרצות מלחמה, מה שלא יקרה, מדובר באובדן גדול של אנשים ובפאטליות" כל זה בארץ או שכול הטוב הזה יחולק שווה בעולם? בבקשה תעני מממהההררר תודה ואוהבת אותך רחל =============================================================================== רחל שלום א. את חייבת להירגע כי הלחץ שלך לא עוזר לך אלא משתק אותך. ב. אני לא יודעת איפה יהיו אבידות. אלה ימים אלימים עם אבידות שיכולות להיות גם במקומות אחרים מלבד ישראל אך גם אם הם יהיו בישראל יכול להיות שמדובר בפיגוע או אירוע בגבולות ישראל. מחד אני מרגישה חובה לדווח מאידך לא הייתי רוצה שמה שאני כותבת יעורר חרדות מיותרות. אז כל טוב ורק בריאות פנינה
74. אמירה
היי פנינוש, רק רציתי לומר לך שאת ת ו ת ח י ת !!! ולשאול כמה זמן לדעתך יימשך הסבב הנוכחי של לחימה? ======================================================================================== היי אמירה תודה רבה!!! הסבב הזה לפחות בשבועיים הקרובים מאיים מאוד וחוששתני מקטל קשה מפיגועים או מטילים או משניהם. נראה לי שאנחנו נזכור את המלחמה הזאת כטעות פטאלית. הם יהיו נקמנים לעוד הרבה זמן ואנחנו נשאל את עצמנו עד כמה היה כדאי כל זה??? בברכה של שקט פנינה
75. רינת
10.11.2012 פנינה היי, יש אסכולה מסויימת באסטרולוגיה שמדברת על הכוכבים במונחים של המטיבים והמזיקים למי הכוונה ולמה? תודה........... ========================================================================================= רינת שלום זו לא אסכולה. האסטרולוגיה המוקדמת כמו כל העולם העתיק התחלק לטוב ולרע מפני שידעו פעם על בני אדם פחות ולכן חילקו אותם לטובים ולרעים ולא השכילו להבין את משמעות התת מודע ואת העומקים הסבוכים שיש באדם ולעומת זאת גם מושגים על מהות הנורמה השתנו באותה מידה. העולם התפתח ומושגי הטוב והרע השתנו גם הנורמטיבי השתנהוהמתקם אחרת. ולכן התחברו להם הכוכבים גם למטיבים ולמזיקים. למשל כשאדם עבר תהליך של התפתחות תחת השפעת שבתאי הוא סבל מהקושי ומהצטמצמות והאסטרולוגים הגדירו את שבתאי כמזיק. בינתיים האדם למד להבין דרך ניסיון מצטבר ששבתאי מעביר תהליך למידה ולכן הוא לא כל כך מזיק כמו שנטו פעם לחשוב[תקראי אצלי בבלוג שני פרקים על שבתאי ואני בטוחה שתשני את דעתך] . למעשה הכוכבים שנחשבו למזיקים כמו נפטון אוראנוס פלוטו מארס ושבתאי לא יכולים להיות בלעדיהם תהליכי אבולוציה ורבולוציה שהם חלק מההתקדמות של התודעה האנושית. לעומת זאת יופיטר שנחשב למטיב באופן אבסולוטי הוא אחראי על הרחבה והתפשטות והוא יכול להרחיב גם בעיות, מחלות ולהשתתף אקטיבית בהיבטי מותו של אדם. לכן הגישה הפשטנית הזאת פשטה רגל והיא מבלבלת אנשים והופכת אותם לשבויי כוכבים לטוב ולרע וזה סתם מיותר. אין בזה כלום. תודה על השאלה החשובה הזאת. בברכה פנינה
76. יפית
היי פנינה האם את יכולה לומר לי מתי אורנוס נכנס לשור? ================================================================================== יפית שלום יש לך עוד המון זמן. זה יקרה בחודש מאי 2018. בברכה פנינה
77. עידו
7.11.2012 פנינה צדקת!!! למרות הסקרים הפחדים- צדקת אובמה זכה!!! יפה לך!!! האם העובדה שהוא זכה בזמן הנסיגה של מרקיורי אומר משהו? עכשיו נחכה לבלגן שלנו תודה לך על ההשקעה בניתוחים ובתחזיות מחכה תמיד לעוד עידו [בתולה אופק דלי] =================================================================================== היי עידו זה היה הגורל שלו לזכות בזמן של נסיגת מרקורי בגלל הספיקות לגביו. אבל היה ברור שהוא ישחק אותה למרות ואף על פי כל הסקרים השליליים, אגב עליהם בנה ביבי כי הסוקר שהרפובליקנים עבדו אתו הוא היועץ של ביבי -כדאי לו לשקול אם באמת להמשיך להיעזר בו. תודה רבה עידו בברכה פנינה
78. רוני
מפגש שבתאי ופלוטו
3.11.2012 היי שמעתי שעוד כמה שנים שבתאי ופלוטו יפגשו במזל גדי ולמען האמת בלי להבין יותר מידי באסטרולוגיה אני יודע שמדובר בגורמים מאוד עוצמתיים ועוד בגדי הסופר נוקשה זה נשמע מדאיג ====================================================================================== היי רוני שלום שבתאי ופלוטו נפגשו כמובן בעבר. הפעם האחרונה הייתה באוקטובר 83 במזל מאזניים וב-אוגוסט 1947 במזל אריה אגב שתי התקופות האלה היו קשורות למלחמה הקרה בין רוסיה הסובייטית וארה"ב והיו שם כמה אירועי "כמעט" של איום טילים וכ"ו. בסיבוב הקודם שפלוטו היה בגדי בשנת 1761 הוא לא נפגש עם שבתאי. בכל מקרה להערכתי זה יהיה קשור בשני נושאים:כלכלה ו- Global Warming שני נושאים טיפוסיים לצירוף הזה ובהחלט ייתכן שזה יבוא לידי עימות ומאבק על מקורות אנרגיה והדרך להשיג אותן ואני מאמינה שהמקורות הופכים לדלים. במקרה של פלוטו שבתאי בגדי אני מאמינה שסין תהיה במרכז הבעייה. ובינתיים נחיה מה שאפשר גם ככה יחסי אוראנוס פלוטו עד 2017 יעסיקו אותנו. בברכה פנינה
79. יובל
בחירות 2013
23.10.2012 פנינה שלום! הבחירות העומדות באופק ממש מדאיגות, שלי יחימוביץ שעושה רושם של מנהיגה חברתית טובה עושה על רוב העם רושם שלא מספיק חזקה בנוסף לעובדה שהיא אשה שזה כבר נתון בעיתי עבור ראש ממשלה בעניי רבים. יאיר לפיד רהוט מתוחכם ומרשים אבל הוא סמל של אליטה ומעמד חברתי גבוה אין ספק שזה הכיוון שלו וביבי מכה גדולה בפני עצמה אך סביר להניח שהוא יקח משום שהוא מצטייר כמנהיג חזק. מה הכוכבים אומרים? האם ביבי יקח שנית? יאיר עושה רושם של גרוע לא פחות מהבחינה החברתית.... לאן מועדות פנינו? =============================================== יובל אני יושבת על הפאזל הזה של פרק ב'-בחירות -5 ימים. אני מקווה שאני אעלה את הכתבה היום בערב. עד מחר בבוקר. המצב מטורף כי הולך להיות מפץ גדול. וזה אומר שכולם יפתיעו את כולם. חכה... גם אני לא יכולה לדעת הכל. אתה יודע למה? רוב המועמדים לא רוצים לתת את שעת הלידה, בדיוק מה שאתה שומע. אני עובדת רק עם המפות שאני מכירה. את המפה של שלי יש לי. וחלק משעות הלידה של המועמדים מסתבר שהן לא נכונות. בברכה פנינה
80. רויטל
אוראנוס בבית 6 סקוויר לפלוטו בבית 3
היי מאוד מרשים האתר שלך , מושקע ומעושר ידע תודה. אשמח להסבר על הזווית ומה אני אמורה ללמוד לשנות תודה רויטל. =============================================== רויטל תודה. כתבתי על ההיבט בין אוראנוס לפלוטו- בהורוסקופ שבועי מעודכן למה הוא גורם. יש שם הסבר אפילו פעמיים בנושא. תציצי. שינויים הם לפעמים תהליך נלמד של זמן!!! וייתכן שאת עוברת תהליך עמוק יותר והוא יביא אותך בסופו של דבר להבין מה לעשות. לא הכל בחיים עובד בנוסחאות לעיתים הזמן זו הנוסחה הכי עמוקה שיוצרת טרנספורמציה. בברכה פנינה
81. עידו
פנינה תודה רבה לך על התשובה הארוכה והמפורטת. אולי אלמד אסטרולוגיה כהצעתך, האם את מלמדת? אני קורא נלהב שלך ומחכה כל שבוע לעוד ועוד אינמפורמציה. עכשיו שאני גם יודע אחרי איזה פלנטות לעקוב הקריאה הופכת מאתגרת יותר. אגב אח שלי סרטן ואנחנו מחכים לפוסט על המזל ועתידו השנה. ביי לך ========================================= עידו שימחת אותי כי חשוב לי שאנשים ילמדו וידעו למה לצפות ולא יסכימו להורוסקופים לא מושקעים, לכן אני מתאמצת ותגובה כזאת היא פיצוי על הכל אני מלמדת ובאוקטובר כנראה ייפתח קורס חדש יהיו פרטים בהמשך.. עידו, העליתי כבר את הפוסט על מזל סרטן http://pninastro.com/379/ אחיך מוזמן לקרוא וליהנות. בברכה פנינה
82. סלין
מציאת אופק
פנינה שלום אם אדם נולד ב18/10 בשעה 2.25 לפנות בוקר ,זה הופך את תאריך הלידה שלו ל19 לחודש. כדי למצוא את האופא צריך להזין יום /חודש/ שעה אם רושמים 19/10 שעה 2.25 זה הופך ל20/10 אז מה צריך לרשום 18/10 או 19/10 ? תודה סלין =================================================== יום חדש מתחיל משעת חצות 00.00. אם נולדת ב-18.10 בשעה 02.25, אז נולדת ב-18.10. ולא ב-19. שבת שלום פנינה
83. רונית
רכישת רכב חדש
פנינה- תודה על התשובה המהירה. ואגב,לאור הנסיבות הקשות, כמה עצוב לראות את תחזיותייך מתגשמות. הזמנו את הרכב ב-30.6.2011. אגב, שנינו עקרבים, 6.11, 15.11 בתודה- רונית =============================================== היי רונית כן את צודקת. מהנבואות שהייתי מעדיפה שלא יתממשו. הזמנת הרכב נעשתה ביום שהיה ירח שחור בין 10 בבוקר ל19.00 בערב. אם זה בין השעות האלה. אז תזמיני מחדש אחרי נסיגת מרקורי ולא בירח שחור[תעזרי בטבלת הירח השחור אצלי] ותרוויחי רכב טוב יותר. זה כל הסיפור. בהצלחה!!! בובברכה פנינה
84. שוש ממן
כללי
בוקר טוב אני נפעמת כל פעם מחדש מלקרוא את המאמרים שלך .ממצה מעניין במיוחד למי שלמד ולומד ומתעסק באסטרולוגיה ובכלל. כל מאמר כמו קורס שלם .תודה רבה לך . שאלה- יש מאמרים של הורוסקופים קודמים שבועיים היכן ניתן למצוא אותם . תודה ויום טוב ====================== תשובה ===== שוש , תודה רבה. זו הכוונה להעניק מידע עם מס ערך מוסף לאלה שלומדים. הבלוג הזה נבנה אחרי שהבחנתי באתרים בלתי מספקים מבחינת עומק. ואני שמחה לקהל הנבון שסקרן ורוצה ללמוד עוד. גם אני אחרי 40 שנה ממשיכה ללמוד. לשאלתך, אני מעלה הורוסקופ שבועי מעודכן שמוחק את הקודם. אני לא שומרת תחזיות קודמות. אבל את יכולה למצוא תחזיות קודמות בהורוסקופים שנתיים, במזלות שאני מעלה תמיד תצורף תחזית שנתית. אם תקראי את הפלנטות שבתאי[2 פרקים] אוראנוס, נפטון-3 פרקים ופלוטו מצורפים מהלכים של הפלנטות במזלות ותמצאי גם מפות וניתוח מפות מצורף. וכל זמן מה אני מעלה חומרים שכרגע נמצאים בתהליך כתיבה או עריכה. תעקבי. שוב תודה בברכה פנינה
85. ד
צמידות בין יופיטר לשבתאי
ערב טוב פנינה במפה האסטרולוגית שלי ישנה צמידות בין שבתאי ויופיטר מה משמעותה של צמידות כזו ! תודה ד. --------------------------- תשובה: צמידות בעיקרון באה להדגיש תכונות ואירועים. ראשית , יופיטר ושבתאי הן פלנטות שאינן ידידותיות ביניהן והיופיטר נוטה להרחיב את את השבתאיות. אך הכל תלוי באיזה מזל הצמידות ממוקמת , באיזה בית, והיחסים של הצמידות לשאר חלקי המפה. ולכן אי אפשר להתייחס לצמידות זו בפני עצמה, אלא לראות את משמעותה היחסית לשאר הפלנטות ולמפה בשלמותה. ועל הצמד הזה נאמר: everything what jupiter promises saturn denies it. בברכה פנינה
86. אמירה
חג שמח
היי פנינוש, רציתי להודות לך על התכנים המאד מעניינים שאת שולחת מדי שבוע, ולאחל לך חג שמח ופורח במיוחד. נשיקות אמירה תשובה----------- חג שמח גם לך. והמשך הנאה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים