כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים

מה צופנים לנו הכוכבים השבוע בין 7.8-29.7.2014


פני השמיים השבוע בין
ה-7.8-29.7.2014


  שמש      במזל במזל אריה עד ה-23.8
ירח        ינוע השבוע  בין מזל בתולה למזל קשת.
מרקורי     מרקורי באריה.
וונוס        במזל מזל סרטן עד ה-11.8.ב-12.8 וונוס עוברת למזל אריה.
מאדים      במזל  עקרב. עד ה-13.9.


 יופיטר         במזל אריה עד ה-11.8.2015

שבתאי        במזל עקרב עד ה-25.12 ומה-14.6.15 עד ה-19.9.15

  אוראנוס     במזל טלה - בנסיגה מה-21.7  עד ה-21.12.14
       
נפטון   
        במזל דגים בנסיגה  עד ה-16.11.14.
פלוטו            במזל גדי בנסיגה  57'11 עד 46'11 מעלות עד ה-22.9.14.
  כירון          במזל דגים  בנסיגה מהמעלה 27'17 עד 15'17.

 ר. דרקון      במזל מאזניים בנסיגה בין  53'23 עד ה27'23 מעלות.

 לילית    
    נעה בין  -20'15 עד ה-20'16 במזל אריה. 

השבוע :בין ה-7.8-29.7.2014

מה חדש אצלי בבלוג?

הורוסקופ צוק איתן

מזל אריה הורוסקופ לשנת 2015-2014

יופיטר במזל אריה 2015-2014


שבתאי בעקרב - מר גורל והשפעתו עלינו.

יופיטר במזל סרטן עד ה-17.7.14


תחזית אסטרולוגית כלכלית
- אוגוסט  2014

 
ירח שחור- הטבלה מעודכנת עד אוקטובר 2015

 לתחזיות של המזלות.

רשימת המאמרים מסודרת ומעודכנת בדף הבית על פי נושאים מתחת לתכן העניינים.
       

  
       סערת ברקים נדירה מעל   Venice Beach,  קליפורניה.      
  

    
סיכום השפעת הכוכבים
השבוע :
פני השמים בשבוע בין ה-9.8.7-23.7.2014


השמש במזל אריה מה-23.7 עוצמת הדרמה רק תגדל.
[
תקופה שנרצה לשכוח כי ההיבטים ממשיכים להיות דרמטים בכל מהלכו.]

*בין ה-23.7 ועד ה-1.8 וונוס יוצרת את המרובע [טי סקוור]עם פלוטו ואורנוס - היבט של משבר וירידה במורל באופן משמעותי [לא מטיבים עם מפת מדינת ישראל ביחס לעולם] יחסי וונוס ופלוטו -אובדן חיי אדם וביחס לאוראנוס תחושת "מכה מתחת לחגורה", "הפתעות קשות", משבר עם "מכה" נוספת לנתניהו ביחסיו עם חו"ל העולם ויחסי החוץ.  למרות מה שנראה כלפי חוץ אין ולא יהיה קונצנזוס בין הכוחות קואליציה בממשלה וביחסי החוץ הרעה הולכת וגוברת.
 
*בין ה-4-1.8 מרקורי באריה בהיבט דיסהרמוני למרס בעקרב- סכנה גדולה של חטיפה או פיגוע. היבטים המצביעים על שבירות במצב, חוסר יציבות, צפיפות אירועים, סכנות מכמה כיוונים. תיתכן התעוררות של חזית נוספת.
*בין ה-1.8 ועד ה-9.8- השמש באריה יוצרת ריבוע קשה לשבתאי בעקרב -היבט המשפיע על מצב רוח קשה, דכדוך ופסימיות וענייני שילטון מבטאים חוסר מנהיגות ואי הסכמה בולטת בחצר המלכות. ימים המתאימים להתפטרות או לפירוק קואליציה או איום המערער אותה. בפרט שבמקביל מרקורי בהיבט מרובע למרס בעקרב ועד ה-4.8 עליה בפגיעות וסכנות לצעירים ולחיילים.
*בין ה-9.8-5.8.2014- מרקורי ושמש צמודים באריה ויחד יוצרים היבט מרובע לשבתאי בעקרב- היבט דרמטי במיוחד המבטא עימות וקוטביות בכל מה שקשור להסכמים. עימותים פנימיים בממשלה עם אי הסכמה, כנגד כוחות קיצוניים, אוייבים ותחושה שכולם נגד ישראל. תחושת בידוד, נזקים כלכליים וייתכן ומדובר בהתישבות או בתושבים באיזורים מסויימים שלא יקבלו את ההסכמים. בכל מקרה אווירה קיצונית ומתבצרת נגד התנהלות והליכים שילטוניים. האווירה של עוינות המאפיינת את מרבית חודש אוגוסט. פרטים מתעדכנים במהלך השבוע.

* מומלץ לקרוא את התמונה הגדולה:

*בין ה-4.8-17.7.- יופיטר באריה - ב-90 מעלות למרס בעקרב
היבט המבשר מלחמות של כיבוש ושליטה מלחמה שהיא מסובכת וגדולה מכפי שהיא נראית
:
ב-17.7 יופיטר מגיע לביקור בן שנה למזל אריה -כתבה מורחבת - יופיטר בבואו לכל מזל נוטה להרחיב את תכונות המזל.[בעבר נטו לייחס לו עושר ורק היבטים טובים]  הוא מעצים ומגדיל לטוב ולרע. כשיופיטר מבקר כל 12 שנה במזל הוא מרחיב ומעצים[מהמילה התפשטות] את כל ענייני המזל.  ביקורו במזל אריה[מזל האגו-שליטה] הוא יעצים את הדרמה, ענייני שילטון, מלחמות של כיבוש ושליטה ואת הצורך באהבה ובסטטוס של יוקרה. התחברותו לשמש באריה תגרום לתחושת ביטחון עצמי[לעיתים עודף ביטחון] מגלומניה והיבריס כשבמקביל ההיבטים כל כך דרמטיים[עם מרס בעקרב ויחסי וונוס, מרקורי ופלוטו]  כך שמישהו עלול להיכנס "למלחמה"  שהיא הרבה יותר מסובכת וגדולה מכפי שהיא נראית. לפני 24 שנה כשיופיטר הגיע למזל אריה ב-1990 2 באוגוסט - עיראק פולשת לכווית וב-6 באוגוסט - מלחמת המפרץ . בסוף יולי 2002  עם כניסת יופיטר לאריה לפני 12 שנה - ארה"ב פותחת במלחמת המפרץ השנייה.  כלכלית- ב-1932 כשיופיטר היה במזל אריה היתה נפילת הבורסה הגדולה ותקופת השפל הגדול בארה"ב. וב-2002 משברכלכלי גדול בארה"ב המשפיע על ענקית הטלקום WorldCom מכריזה על פשיטת רגל, בזמנו, פשיטת הרגל הגדולה ביותר בתולדות ארצות הברית.
 לכן,  גם חברות בסדר גודל גדול עלולות לקרוס. היו זהירים עם השקעות ועם נטילת סיכונים. אל תתפתו לאופורייה שמאפיינת היבט זה.
השנה יופיטר באריה יסבול מהיבט מרובע עם שבתאי בעקרב בהתחלה,  היבט שילך ויחזור עד אוגוסט 2015 [בין אפריל ליולי 2015 נזכה להיבטים טובים יותר  של יופיטר].   

*היבט נוסף ששייך לתמונה הגדולה- יחסי שבתאי בעקרב -אוראנוס בטלה בהיבט של משבר קשה ומתמשך [היבט של 150 מעלות] יימשך עד אמצע אוגוסט-
ישפיעו על שבירת פרדיגמות, שינויים גיאופוליטיים בעולם ובביצת הים התיכון שלנו:
  היבט משמעותי למדינות שעוברות תהליכי שינוי גיאופוליטיים. פני המדינות ויחסי הכוחות בחודש וחצי הקרובים יעברו תהליכי שינוי,  שבירת מתכונת ישנה.  סכנה צפוייה, לירדן ועירק באופן בולט יותר אבל גם אצלינו ובשטחים עלולים להתפתח שינויים שמובילים להסלמה ומפנה ביחסי הכוחות. גם מדינות כמו : אוקראינה, אפריקה וקוריאה-סין-יפן. מדינות שהחלו בהם כבר משברים עלולים לעבור "גל" של שינויים בחודש וחצי הקרובים, חלק דרך מרד או מחאה או הורדת שילטון וכיבוש מקומות בדרכי מלחמה.    

 

 הערה: לאלה מכם שלא מסתפקים, לסבלניים ולסקרנים שביניכם יש פרטים ופרשנויות מתחת לכל פלנטה. אני מעדכנת חומרים כמעט כל יום.

              


              שביל החלב מעל מנילה- סינגפור- צילם: Justin Ng

 
היבטים ומהלכים של הכוכבים
בימים: בין ה-7.8-29.7.2014


1
. מרקורי - במזל סרטן מה- 13.7 וישהה עד ה-31.7 - היבטי משבר-בין ה-25-20.7 פרטים מתחת למרקורי.1.8 מרקורי עובר למזל אריה.
2.מרס במזל עקרב עד ה-13.9 - מייצר בכניסתו היבט סוער עם יופיטר ושמש באריה - כתבה + מפה מפורטת בנושא מתחת לכוכב מרס למטה.
3.יופיטר באריה- כתבה מפורטת
4. וונוס במזל סרטן עד ה-12.8- מידע מפורט של היבטים מתחת לוונוס
5.שמש באריה- פרטים מתחת עם כל ההיבטים של השמש לתוך אוגוסט.

4.שבתאי התיישר[השתחרר מהעצירה]  וממשיך בהיבט של 150 מעלות לאוראנוס עד אמצע אוגוסט - אווירת משבר. יציאה מהשגרה בכל התחומים מצבבלתי יציב יימשך עד אמצע אוגוסט ראו פרטים מתחת לשבתאי.- פרטים מתעדכנים עליו מתחתצ לשבתאי למטה.
5. פלוטו בנסיגה -עד ה-22.9 פרטים מתחת לפלוטו.

5.. נפטון בנסיגה עד ה-16.11.2014- פרטים מתחת לנפטון למטה.
6. כירון בנסיגה עד ה-24.11.2014.
7.אוראנוס בנסיגה - השפעה דומיננטית ביחסיו עם וונוס עד ה-1.8  סביב הנסיגה[לפני ואחרי מסוכנים מאוד] ניתוקים, שינויים, הפתעות לא רצויות. הסכנות הולכות וגוברות השבוע, בכל מה שקשור למושג: לחימה, תוקפנות, אלימות, טלטלות, זעזועים ותאונות.
אוראנוס ממשיך בהיבט של 150 מעלות לשבתאי בעקרב עד ה-12.8- היבט ממושך שמספיק לחולל שינויי דרך משברים. החל משבירת מסגרות, משברי אמון בין ממסד לציבור ובתוך מערכות ממוסדות התעוררות והתנגדות למצב הקיים, יציאה משגרה ותחושה של זמניות. 


פני כוכב מרקורי- צילום הכי קרוב שנעשה אי פעם על ידי החללית MESSENGER [איך לא]
Image via NASA / JHU / APL MESSENGER spacecraftמצב הכוכבים וטיב השפעתם במהלך חודש יולי - אוגוסט.
[מומלץ לעקוב.  אני מעדכנת במהלך כל השבוע.]

    
  השמש במזל אריה-הורוסקופ 2015-2014 


שמש במזל אריה מה היא מספרת לנו על התקופה הקרובה?

שמש במזל אריה היא יצרית, יצירתית לוהטת ונוטה להשפיע על דרמטיות, עוצמה, קיצוניות עם תכונות קבועות[ אריה שייך לקבוצה הקבועה יחד עם עקרב,דלי ושור] המתאפיינות בהתמדה, עיקביות, צמידות לדרך ולעקרונות. שמש [במזל אריה] מקובעת בדרכה ואינה מסוגלת לשינויים. השמש באריה,  משפיעה על הצורך לשליטה,  ניהול והנהגה ותחת השפעתה היצרים ניצתים וכולם מתחברים בצורך להוכיח את ניצחון האגו. הפעם, יופיטר ממתין לבואה של השמש במעלותיו הראשונות ויוצר הרחבה של התכונות השמשיות.   תחושת ההתנצחות רק תגדל.
השמש מסמאת ולא מאפשרת לראות את התקיעות של האגו, את הגאווה. מלחמות או מערכות בהשפעת השמש מנסות להוכיח מי הכי גדול.
מפגש השמש עם יופיטר וצמידותו לשמש עד ה-27.7 מגבירה את הצורך בגדולה, ניצחון ומעצימה את הדרמה של האירועים שאנחנו עוברים כרגע במלחמה שישראל מנהלת. מזל אריה ממוקם בבית 10 של מפת מדינת ישראל זהו הבית העוסק בשלטון. צמידות השמש עם יופיטר מעניקה דרמה לנושא השילטון בכל הגוונים שלו החל מהצורך להוכיח "מי פה השליט" [עצם המלחמה] אך בגלל הצמידות ליופיטר יש נטייה לא להבין את סדר הגודל של העוצמות וההשפעה. גם בתוך "מסדרונות השילטון" לא יהיה רגע מנוחה.
 
צמידות השמש ויופיטר באריה יוצרים 90 מעלות[נרובע דיסהרמוני] למרס עד ה-26.7 במאזניים ומה-26.7 מרס עובר למזל עקרב-  מולד ירח ב-27.7 לפנות בוקר צמוד לירח המולד של מפת מדינת ישראל מבטא את הדרמה של התקופה הקרובה במדינה.
ושוב, ייווצר היבט של 2 כוחות קיצוניים הניצבים אחד מול השני מרס בעקרב ושמש צמודה ליופיטר במזל אריה.
היבט מרובע זה יימשך עד ה-4.8. ולכן,  אנחנו יכולים לצפות לכמה סוגי מאבקים קיצוניים החל מנושא סיום המלחמה,  וויכוח בין נושא הטקטיקה או האסטרטגיה[במנהיגו הצבאית]  כשברקע סכנות , של פיגועים  עם עלייה של פגיעות וסכנות אך גם במערכת השילטונית ייתכן ויתנהלו וויכוחים רבים על המלחמה, על הדרך הנכונה ועל האשמים והאחראים לה, להמשיך במלחמה?  כן או לא, השמאל מול ימין, החילונים מול דתיים,  ערבים מול יהודים וכל המגמות הקוטביות והניציות עלולות לבלוט בעת זו וליצור תחושת כאוס ואי וודאות מתי כל זה יסתיים.[למי שמתעניין לעומק, יש מפה המתארת את סדר גודל ההתמודדות מתחת לכוכב מרס]
בתחילת חודש אוגוסט יופיטר באריה ב-90 מעלות למרס בעקרב-  ואליהם מצטרף שחקן נוסף הלוא הוא מרקורי שב-1.8 מגיע למזל אריה ויחד הם יוצרים היבט של 90 מעלות למרס בעקרב- היבט שנחשב לרע במיוחד בשל סכנת פיגועים ,חטיפה וסכנת אובדן חיי אדם.מרקורי מייצג חיילים וצעירים ומתקפה של מרס עליו מעוררת חששות.  קשה להבטיח מנוחה בחודש אוגוסט כשהולך ומצטייר מרובע [פיקס] גדול בין יופיטר באריה למרס בעקרב היבט שממשיך עד ה-6.8.
[המשך ההיבטים מתחת לכוכב השבת]
 

כוכב השבת GIANSAR - במזל אריה 10leo20 מעלות.
ממוקם בקונסטלציה דרקון שנמצאת בחלק הצפוני של השמים ומקיפה משלושה כיוונים את קבוצה הדובה הקטנה.ואת אזור הקוטב הצפוני של השמים אחת מהקבוצות הכוכבים העתיקות ביותר.


ענק אדום בין הפוינטרס לפולאריס הכוכב ה-417 בברק שלו. במרחק 333 שנות אור.

קונסטלציית דרקון היא אחת מקבוצות הכוכבים העתיקות ביותר וכבר במיתולוגיה המצרית היא מופיעה בתור אלה במיתולוגיה היוונית זהו לאדון, הדרקון שהרקולס הרג במשימתו ה-11 על ידי חץ מורעל (קבוצות הכוכבים הרקולס וחץ נמצאות בסמוך לה). אגדות אחרות מייחסות את הקבוצה לדרקון ששמר על גיזת הזהב וחוסל על ידי יאסון.
GIANSAR נקרא בערבית AL DIB - מקום הרעל. הוא ממוקם קרוב להליו צפונית לנפטון ובעל השפעה נפטונית. קונסטלציית דרקון מעניקה לכוכב השבת צד אמנותי ,אמוציונאלי. אך הכוכב מושפע משבתאי ומרס יחד.שילוב של אדם שונה ולא שגרתי חריפות מוח, טבעיות. מי שיש לו פלנטות במיקום זה הוא בעל הוא בעל כוח מעמיק, אנליטי, טיפוס רציני לפעמים דכאוני, מרבה לנסוע  ובעל הרבה חברים. אבל נידון לסכנת שוד והרעלה.
  בטארוט הוא מייצג את המספר 13 שהוא קלף המוות- הקלף המייצג סוף והתחלות חדשות או התחדשות,

פלוטו במפת מדינת ישראל ממוקם ב-12 מעלות במזל אריה, פלוטו הוא כוכב ההתחדשות סוף והתחלות, הישרדות, מאבקים,  לידה חיים מול מוות. לכן פלוטו  של מדינת ישראל צמוד לכוכב שבתGIANSAR הממוקם במקום הקלאסי שלו ומקבל משמעות סמלית לחלוטין ובעצם מאפיינת את כל תמצית תולדות מדינת ישראל בשורה אחת.  

ב-23.7 השמש עוברת למזל אריה - נפגשת עם יופיטר הממתין לה כבר במזל אריה שם אך יוצרת היבט של 90 מעלות למרס בדרכו למזל עקרב- צמידות שמש יופיטר מעצימה את כל ענייני מזל אריה [מנהיגות,  שליטה וכבוד עצמי] אך ההיבט של 90 מעלות בין יופיטר באריה  למרס בעקרב,  מסמל מאבק קשה ומתיש בין שני כוחות עקרוניים[מזלות הפיקס]. בתחומי מדינה[כשאריה מסמל את הממשלה ואת דרכה] זה עלול לבטא את המאבק בין שני כוחות הרוצים להוביל לכיוונים שונים. מאבק שבדרך כלל "שופך את התינוק עם המים" כל אחד מושך לצד שלו ויש הרגשה כאוטית.
היבט של 90 מעלות בין יופיטר באריה ומרס בעקרב היבט של מרובע יימשך עד אמצע אוגוסט
ובמקביל ההיבטים האחרים[וונוס מול פלוטו ומול אוראנוס, מרקורי מול אוראנוס] מעמיד את ביטחונם של יתושבי שראל בסכנה. הכוחות קוטביים אם מדובר בערבים-יהודים, דתיים-חילוניים, ימין ושמאל קוטביות גדולה מדי שמוכיחה שיש קרב על הדרך, קרב על השליטה. צפויים שינויים וטלטלות כשאורנוס בנסיגה יוצרת היבט של 150 מעלות לשבתאי המסורתי. משעמם לא יהיה.  ויכול להיות "רע לתפארת". 
השמש ב-1.8 בהיבט של 90 מעלות לשבתאי בעקרב עד ה-9.8- עדים להתפתחות המרובע בין מזלות הפיקס-עקרב ואריה. מרובע שהולך ומתעצם.-היבט של דכדוך, אווירת אבל ונכאים, מורל ירוד, מסקנות שליליות, חשבון נפש, אווירה נגטיבית. בעיות שילטון תחושה של "אין מלך בישראל."- ייתכן ושבתאי מכנס את מסקנותיו ודוחף את האווירה לקראת הסקת מסקנות.
 וכל מה שקשור בהנהגה ושילטון מבטאים ניסיונות הורדת ידיים אבל עם אווירת נכאים. תחושת תבוסה.
השמש מה-5.8 ועד ה-9.8 צמודה למרקורי ויחד הן יוצרות היבט של 90 מעלות לשבתאי- היבט המגביר את אווירת המשבר, יש קושי לחזור לשגרה,  מחלוקות שלא ניתנות לגישור. ייתכן ונכפה  מצב בלתי רצוי עם קושי לקבל את המציאות והעובדות.


     מרקורי מה-31.7-13.7.2014 במזל סרטן.                 
 
מרקורי באריה בין ה-15.8-1.8.2014

מרקורי בין ה-31.7-26.7 חסר היבטים.- מתנהג כמו מרקורי בנסיגה עם תאונות, תקלות בעיות בעבודה ואמירות בעייתיות בתקשורת.

מרקורי ב-1.8 עובר למזל אריה, איך הוא ישפיע עלינו ביחסיו עם הכוכבים האחרים?
מרקורי בביקור במזל אריה המזל השייך לקבוצת הפיקס[קבוצת הקבועים יחד עם עקרב, שור ודלי] מבטא את ההשפעה על החשיבה דרך עקרונות, קידוש הדרך, צורך להיות ברור וקוהרנטי אך עם לא מעט השפעה דרמטית של מזל אריה. דרמה המשפיעה על ראיית עובדות ומצבים בצבעי שחור או לבן. מרקורי באריה משפיע על הליכה אחר העקרונות והאווירה תחתיו תהיה עקבית, ברורה, צמודה לדרך ולעקרונות ואידיאלים דרמטית עם נטייה לשליטה.
היבטיו של מרקורי עם כניסתו למזל אריה מעצימים את הדרמה היות והוא מושפע מצמידות עם יופיטר במזל אריה ויחד הם יוצרים היבט מרובע למרס בעקרב- היבט אלים מסוכן בכל מה שמשפיע על צעירים, חיילים ובאווירת מלחמה והסכמים לא מיושבים היבט זה מסכן את אלה שנמצאים באיזורי לחימה. החל מישובים ועד לוחמים[מרקורי שליט מזל תאומים המסמל את צהל].

1.8 מרקורי מגיע למזל האש אריה לשהות בו עד ה-15.8.- לצערינו הוא מתחיל עם היבט רע למרס בעקרב עד ה-4.8. - בעייתי ומסוכן מאוד, אלימות, פגיעות גבוהה,  לא טוב לצה"ל לחיילים ולאירועים המתקשרים לצעירים ואלימות הקשורה בהם וביניהם.
בין ה-9-4.8 מרקורי ב-90 מעלות לשבתאי - משבר ממושך אחרי יחסי שבתאי שמש מקבלים את מרקורי שמש היבט של דכדוך משברים בעבודה וקושי לחזור למציאות ואולי אי אפשר לחזור למציאות. ייתכנו מחאות ואי קבלת המצב. לא יכולים לקבל את המציאות ואת העובדות. קשיים מושלכים בתחומי תחבורה,  רפואה וחינוך.


ה
יכן המרקורי ממוקם במפה שלכם  ומה הוא אומר עליכם - פה תמצאו ותגלו.

.וונוס ב-18.7 עוברת למזל סרטן  ותשהה במזל עד ה-12.8.2014
וונוס במזל סרטן מגיעה למקום נוח כדי לבטא רגשות ובעיקר אמוציות. היא מרגישה בבית וצמודה למשפחה ולצורך שלה באווירה עוטפת. וונוס בסרטן מופנמת פגיעה והגנתית. וונוס בסרטן חושפת את הזדקקותה לסביבה תומכת, את התלות שלה במשפחה אך גם בפידבק מהסביבה
ובצורך לעשות דברים יחד עם המשפחה ואנשים קרובים. עם כניסת וונוס למזל סרטן היא נפגשת עם וונוס במזל סרטן בבית 9 של מפת מדינת ישראל,  הבית העוסק ביחסי חוץ ובגלל היבטים בעייתיים במפת המדינה ובשבוע הקרוב יש לצפות למשברים לא מעטים בינינו לעולם,  ייתכנו מצבים מסובכים בנושא יחסי מדינת ישראל והעולם ויחסיה עם מדינות קרובות.וונוס מקרינה מרובע עם פלוטו בגדי ואוראנוס בסרטן זה לא טוב לנו לא טוב במפה של נתניהו ולא טוב במפה של פוטין ואובמה. אירועים עלולים לצאת משליטה בשבועיים הקרובים..

עם זאת מה-25.7 וונוס ניצבת שוב במרובע הידוע [טי סקוור] מול פלוטו בגדי ואורנוס בסרטן היבט של משברים [רודפים משברים או תולדה של משבר אחר ברקע] בנושא שותפויות כמו למשל -בקואליציה שבממשלה שכן בית השותפויות של נתניהו הוא מזל סרטן וכניסת ונוס לבית השותפויות ב-90 מעלות למרקורי שלו במזל מאזניים[בית הקריירה]  מספר על איום משבר פרידה נוסף או סוף של קבוצה אחרת בקואליציה שמחליטה לפרוש. 
וונוס ביחסי וונוס 90 מעלות לאוראנוס עד ה-1.8 - משבר קשה במיוחד מבטא: משברי פרידה, אובדן,  משבר גם בתחום הכלכלי כמו משברים פיננסיים וגילויים של בעיות פיננסיות גדולות,פשיטות רגל. במישור הפרטי ובמערכות יחסים היבט המספר על פרידות קשות במערכות יחסים.  

וונוס
ש
לכם ומה היא אומרת עלי
כם -
פה תמצאו ותגלו.


מרס- צילם :Anthony Wesley. צולם באוסטרליה ב-6.3.14

מרס בעקרב איך הוא משפיע?
מרס שליטו המשני של מזל עקרב[העיקרי הוא פלוטו] והוא מרגיש במזל עקרב נוח מאוד, כמו בבית. מרס בעקרב מעורר לוחמנות ונוטה להיות קיצוני בפיתרונות. עקרב הוא מזל השייך לקבוצת המזלות הקבועים שבהם הדרך והעיקרון הם מעל לכל ולכן הנטייה תהיה ללא פשרות. לכן מרס בעקרב פועל בדרכו העקרונית להשיג את מטרותיו. אף אחד לא יפריע לו והוא יילחם בכל הכלים שיש לו. מרס בעקרב [מרובע לאריה] משפיע על הצורך לנצח בגלל האגו והצורך להוכיח מי פה קובע. הוא תמיד מייצג צד תוקפני יותר אבל בניגוד למרס בטלה שחשוף לחלוטין בכוונותיו,  מרס בעקרב ישפיע על הצורך להסתיר את הכוונות ולפעול מתחת לפני השטח לפעול העורמה ובמניפולציה. הוא מייצג קיצוניות שהיא עקבית שאינה מרפה ואינה מוותרת. מרס בעקרב ניצב באופק מפת מדינת ישראל מה-26.8 ועד ה-13.9 אך גם בעבר עם הגעתו למיקום זה הציפה את ההתמודדויות של ישראל והאילוצים להלחם עם אוייביה.
מרס בעקרב [מזל עקרב מסמל באופן טבעי את אויבינו מול השמש במזל שור] מסמל את יחסינו עםנ אויבינו אך גם בגלל מיקומו של מרס באריה במפת מדינת ישראל מרס בעקרב תמיד ייצר בעבר אינטראקציה משמעותית לטוב ולרע עם ההנהגה של האויבים שלנו ועם אירועים דרמטיים איתם.
בפעם האחרונה שמרס הגיע למזל עקרב ונפגש עם שבתאי שהמתין לו היה בחודשים בין ינואר 1984 ועד יולי 1984[כששתי הפלנטות לסירוגין היו בנסיגה ובחלק גדול של הזמן היו צמודות בדיוק מה שממתין לנו באוגוסט הקרוב] היבט זה השפיע על התעצמות החיזבללה כשממשלת לבנון ביטלה את ההסכם עם מדינת ישראל ומשם התחילה מסכת יחסים עויינת.
כמו כן פרצה פרשת קו 300 -ב-12 באפריל 1984 השתלטו ארבעה מחבלים פלסטינים חמושים בסכינים, שבאו מרצועת עזה, על אוטובוס בקו ‎300 של "אגד", שנסע מתל אביב לאשקלון. במהלך פעולת החטיפה נפצע אחד מנוסעי האוטובוס. החוטפים החזיקו בנוסעי האוטובוס כבני ערובה ודרשו לשחרר תמורתם 500 מחבלים, אנשי פת"ח הכלואים בישראל.
כשכל זה הסתיים בחודש יולי עם סיום הצמידות בין מרס-שבתאי בעקרב היו בחירות בישראל אך ללא הכרעה.
בדצמבר 2000 כשמרס הגיע למזל עקרב,  צה"ל עשה חיסול ממוקד של ראשי פת"ח בשטחים.
בינואר-2001 שימוש ראשון של מרגמות משטח עזה כלפי ישוב נצרים.
ב-6 בפברואר נבחר אריק שרון.
בדצמבר 2002 פיגוע בישיבת עתניאל.
ינואר 2003- פיגוע התאבדות בתחנה המרכזית.
בנובמבר 2004 יאסר ערפאת נפטר ובמקומו מונה עבאס-אבו מאזן.
ופרצה המהפכה הכתומה באוקראינה. [יש הקבלה מדהימה בגורל שתי המדינות]
נובמבר 2006- קץ שילטונו של סאדם חוסיין
יולי 2008 -החלפת גופות הנחטפים בגבול לבנון.
יולי 2008- אולמרט מתפטר.
אוגוסט 2010 ארה"ב משלימה את הנסיגה מעירק.
ספטמבר 2010- התחלת השיחות עם הפלסטינים
אוגוסט 2012 -מתקפת טרור מעזה על גבול מצרים עם 15 שוטרים מצריים הרוגים.


 איך מרס יתנהל במזל עקרב ביחס להיבטים שלו בתקופה הקרובה?
מרס במזל עקרב וישהה בו עד ה-13.9.2014
ב-26.7.2014 מרס מגיע לביקור במזל עקרב - זהו מקומו הטבעי של מרס שכן הוא הכוכב השני השולט במזל עקרב ומסמל את יכולת הלחימה ותעצומות נפש. השנה, בכניסתו למזל עקרב ממתינים לו היבטים מרובעים וצמודים בין עקרב ומזל אריה- מרובע של מזלות קבועים שמתחיל כבר מסוף יולי ויימשך לסירוגים כל השנה אך באוגוסט הוא מבטא דרמטיות:
היבט של 90 מעלות עם השמש ויופיטר במזל אריה. - זהו היבט מורכב, גועש ומלא יצרים של ניגודים וקוטביות שכל צד מושך לצד שלו. הוא מייצר, אויבות, יריבות, טינה תחרותיות במקרה הטוב.היבט לוחמני שלא לוקח שבויים.
עקרב ואריה שייכים לקבוצה הקבועה[פיקס] הקבוצה העוסקת בדרך ובעקרונות שלה. כל צד בטוח שדרכו צודקת. בדרך כלל עימות ביניהם מייצג כוחות המסמלים לחימה הקשורה בין האגו להישרדות. קבוצות המאפיינות מזלות אלה קשורים לקונסרבטיביות, דתיות, אידיאולוגיה ימנית, יחסי שמאל וימין מנוגדים בין חילונים לדתיים ובין ערבים ויהודים.

מפה אסטרולוגית ה-27.7.2014 מולד ירח באריה לפנות בוקר.

פירוש מפת סוף יולי אוגוסט- שני מרובעים ניצבים במפת השמיים[המפה מקבילה מהאופק למפת מדינת ישראל].
משמאל ריבוע בצבע שחור- ראש דרקון בסוף מזל מאזניים עם מרס במזל עקרב יוצרים ריבוע מושלם עם השמש, מרקורי, יופיטר וירח במזל אריה[ בנקודה הגבוהה מעל נצמד לירח של מפת מדינת ישראל ב-4 מעלות]
הריבוע השני בצבע אדום [ T.Square] בין אורנוס בצד השמאלי של המפה שיוצר היבט מרובע אחד לכיוון פלוטו דרום מזרחית ולכיוון הצפון מערבי -וונוס ומרקורי במזל סרטן.
התחושה של המתח בין ה-5-1.8  ייתכנו שתי חזיתות פעילות וייתכן שבמקביל לחזית בעזה תהיה אינתיפדה רשמית או חזית פעילה יותר בסיני או שילוב.
שמש ומרקורי יתקדמו במזל אריה וייצרו ריבוע שלם עם שבתאי בעקרב ויופיטר ימשיך ליצור מרובע למרס בעקרב. כששבתאי מעורב יש חיפוש של הסדר,ההיבטים הבעייתיים מוכיחים שזה לא יהיה פשוט.


הימים בין ה-30-27.7 מרס בעקרב ב-90 מעלות ליופיטר באריה. השמש בהיבט של 150 מעלות לנפטון[אויב מדינת ישראל בבית 12] מרקורי נטול יחסים- - קשה להאמין שאפשר עם מרקורי נטול יחסים להגיע להסכם עם חמאס או עם מישהו אחר מבלי שההסכם יופר[אם כבר ייתחם כזה]. 
בין ה-31-30.7- מרס בעקרב 90 מעלות למרקורי בסרטן- היבט ניצי של קרבות אווירה רוויה פגיעות ומהלכי מלחמה לקראת מערכה נוספת. אי אפשר יהיה לבטוח בהסכמים ומאידך לא ניתן להרגיע את השטח. האווירה של ללכת עד הסוף נותנת רוח גבית להמשיך במלחמה. הבעיה שייתכנו חזיתות נוספות מסיני, בשטחים, בצפון.
בין ה-3-1.8 מרקורי באריה נצמד ליופיטר באריה ויחד הם  ב-90 מעלות מדויק למרס בעקרב - מגיעים לרגעי שיא המתח ההתמודדות, אלימות קוטביות.אם
המרס שלכם במזל עקרב ברגע הלידה מה הוא אומר עליכם.

לידיעת החוקרים והסקרנים לגלות מי הם:

בדף הבית
- תרדו למטה ומתחת לכותרת:  איך הפלנטות משפיעות עלינו?  תמצאו את כוכב מרס בכל המזלות.
בתוך כל כתבה על מרס תוכלו לגלות איפה מרס שלכם ממוקם ומה הוא אומר עליכם?


יופיטר צולם על ידי החללית קסיני.
יופיטר ביולי 2014 במזל אריה.

איך הוא משפיע וישפיע על העולם עלינו ועל המזלות בכתבה:

יופיטר במזל אריה בין ה-11.8.2015-17.7.2014

 

תפקידו של יופיטר כפלנטה והשפעתו במפה.

 

אילוסטרציה של יופיטר והירחים מסביבו.
יופיטר וירחיו. ליופיטר יש 63 ירחים מוצהרים. מהגדולים ביותר הם :
Io, Europa, Ganymede, Callisto.- מהעליון לתחתון.עידכון: תחזית כלכלית לחודש אוגוסט 2014


הפלנטות הכבדות - איך הן פועלות?

שבתאי  וטבעותיו.
 ב-21.7-  שבתאי מסיים את נסיגתו ומגיע למעלה ה-'16 במזל עקרב.
הוא נכנס למצב של Stationary -הכל עומד במקום. תמונת הקפאת המצב.
בזמן נסיגתו של שבתאי הוא מבצע תיקונים וטיפולים בבעיות שלא הסתיימו. במזל עקרב הוא עוסק רבות בנושאים הכלכליים.
הוא יהיה עד ה-12.8 במעלה ה-16 בעקרב ויוצר היבט של 150 מעלות עם אוראנוס במזל טלה [16 מעלות].

איך שבתאי מתנהל בנסיגה במזל עקרב תוכלו לקרוא פה.


על שבתאי בכלל ותפקידו כפלנטה והשפעתו במפה שלנו.

במהלך כל השנה הזאת שבתאי יבצע תהליכים הקשורים בשילטון, מנהיגות[שבתאי מול השמש] ונושאים כלכליים.

ביולי 2014 :
שבתאי נע בין המעלה ה-16-17 במזל עקרב וייצור היבט של 150 מעלות לאוראנוס עד ה-17.8 - היבט של משבר, שבירת מסגרות, שינויים רדיקליים במסגרות פיננסיות כלכליות, יציאה מהשגרה תחושה של תקופה זמנית ובלתי רגילה.


אוראנוס וירחיו.

13.3.1986 קלוז אפ ראשון של אורנוס ב- בעזרת וויאג'ר 2


אוראנוס במזל טלה בשנת 2014 ועד שנת 2017 ימשיך ליצור היבט של 90 מעלות לפלוטו- היבט אבולוציוני המחולל את הטלטלות, זעזועים, אסונות מזג אוויר. אורראנוס עובר לנסיגה ב-20.7 סביב ימים אלה יש לצפות לזעזועים וטלטלות מכל הסוגים- בטבע אך גם במערכות יחסים במיקרו ובמאקרו.

אוראנוס אחראי על הזעזועים, טלטלות וחוסר יציבות המגיחה בהפתעה מוחלטת[לטוב ולרע] אך זו פלנטה חברתית מאוד המחוללת שינויים אבולוציוניים מבחינה חברתית ואנושית. אפשר לקרוא על כך
פה.


ביולי 2014:

אוראנוס עד ה-9.7  יהיה בהיבט של 90 מעלות לשמש בסרטן. היבט של טלטלות, פרידות, גירושין, רעידות אדמה, תאונות דרכים ואירועי מזגאוויר פתאומיים כמו: טילים, שריפה, טורנדו, הוריקן התפרצות הר געש , תאונת מטוס או נפילה של אנשים ממקומות גבוהים. אוראנוס בין ה-בין ה-20.7 עד ה-25.7 יוצר היבט 90 מעלות עם מרקורי בסרטן- היבט של מחאה בענייני עבודה, נושאיםאמוציונאלים הופכים להיות מרכזיים מבחינה חברתית.,בין ה-26.7 ועד ה-1.8 וונוס בסרטן תהיה בהיבט של 90 מעלות עם אוראנוסבטלה- משברים פיננסיים, כלכליים ופרידות ביחסים, משברים .   


נפטון.

 

 נפטון שליט מזל דגים ממוקם במזל דגים עד ינואר 2025
ביולי 2014 : מתחיל נסיגה ב-7.6.2014 נסיגה שתימשך עד ה-17.11.2014 - ונפטון ייסוג3מעלות. מ-7 מעלות ל-4 מעלות במזל דגים. - נפטון בנסיגה עוסק ברוויזיה בסיסית מבחינה רגשית, בבידוק של יחסי האהבה והרגשות, החזון,  החלומות והאידיאלים. תקופת הנסיגה מאפשרת חשבון נפש משמעותי בכל הנושאים המוזכרים לעיל. היבטי נפטון בחודש יולי -
בין ה-15.7 נפטון בדגים בהיבט הרמוני עם מרקורי במזל סרטן - מרקורי ונפטון אינן ביחסי ידידות אחת עם השנייה וגם היבט טוב לא מטיב במיוחד. אך מרקורי בסרטן מתכנס לסוגשל השתבללות אמוציונאלית ויחד עם נפטון הוא טוב ליחסי טיפול, טיפול פסיכולוגי או אלטרנטיבי. נפטון בין ה-25-20.7 בהיבט הרמוני עם וונוס בסרטן- שתי פלנטות העוסקות באהבה ורגש ומטיבות עם אוהבים ועם מזלות מים ואדמה[כולל באופק] בכל הנוגע לביטוי רגשי ואמנותי.

ביולי 2014

פלוטו ממשיך את נסיגתו בגדי ויוצר מה-28-27.6 היבט של 180 מעלות לשמש במזל סרטן היבט שיימשך עד ה-5.7.2014- היבט מבשר רעות על סכנת מלחמה או הסתבכות באירועים המסכנים חיי אדם. זה יאפיין את כל האיזורים שגם כך נעים בין שקט שלםני הסערה לסערה. פלוטו מה-23.7 יהיה במולות[180] למרקורי -משבר המתקשרלנושאים של עבודה, תחבורה בריאות ומערכת חינוך. מיקומו של כירון במערכת השמש.


כירון  שוהה במזל דגים עד פברואר 2019.
כירון הוא הכאב, המרפא, המזור, תהליך ההחלמה. כירון בדגים במיקום של מחילה אך גם של רגשות אשם.
לקרוא על כירון  והשפעותיו על כירון הכרונולוגיה של כאב פציעה והחלמה
פה.

יוני 2014:
ב-20.6 כירון מתחיל נסיגה במזל דגים עד ה-24.11.2014. נסיגת כירון מתחילה במעלה ה-17 של מזל דגים ותגיע עד המעלה ה-13 במזל דגים. נסיגה זו
מתכתבת כל השנה עם יחסי שבתאי בעקרב ולא משחררת לרגע את החששות, כמיהה לשליטה וצורך להבין את התהליכים הפנימיים. התמודדויות בפחדים יאפיינו היבטי כירון בנסיגה עם שבתאי הנסוג בעקרב. 
על לילית - הצד האפל -התת מודע
פה.


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                          30.7.2014
תגובות :
1. גידי
תודה פנינה , נמשיך לעקוב ונקווה לטוב
בוקר טוב גידי. בדיוק. שיהיה לנו שבוע קל. פנינה
2. גידי
מתי נראה את האור בקצה המנהרה?
הי פנינה, נואשים לאיזה נקודת אור. מהתחזית אני מבין שלפחות עד אמצע אוגוסט המצב רק הולך ומחמיר מתי נחזור לשגרה שהורגלנו אליה , גם אם לא הייתה מושלמת. תודה גידי ======================================================================== היי גידי בוקר טוב אני לא מרגישה כאשת בשורות נעימה. אוגוסט חודש בעייתי והוא המשך של יולי שהיה בעייתי. פה ושם יש ימים בודדים עם הקלה מה-20.9. אך בין ה-26-24.8 מסתמנים ימים עם התחלת סימני שגרה. אבל נתקרב לתאריכים האלה אכתוב על כך בפרוטרוט. מי היה מאמין שכל מה שאנחנו רוצים זו שגרה? ממני פנינה
3. מיכל
האם בספטמבר צפוי לנו שקט?
היי פנינה, האם צפוי לנו בספטמבר רגיעה? ======================================================================== היי מיכל שקט כמובן זה מושג יחסי. את מתכוונת למלחמה? בישראל אף פעם לא ממש שקט. טרם נכנסנו לאוגוסט וצריך לעבור כמה היבטים לא פשוטים.נתקדם שלב שלב. בברכה פנינה
4. אביבית
תבורכי פנינה. שנדע ימים טובים של שלום. ============================================================================ 25.7.2014 אביבי בוקר טוב. ותודה . לצערי הימים הקרובים לא מבשרים בשורות טובות. ממני פנינה
5. אופק
אז מתי כבר יהיה לנו שקט מצב סבוך ובלתי נסבל אוגוסט הולך להיות גם מכאיב ומתיש ? מתי תהיה הקלה ? ========================================================================== 25.7.2014 אופק בוקר טוב כן המצב סבוך ותחילת אוגוסט לא מטיבה עם המצב ואני מסתובבת עם חששות לאור מה שהכוכבים מספרים. אני אקדם את הכוכבים של חודש אוגוסט ואפרט קצת יותר על ההמשך. מכון לעכשיו זו אי יציבות מוחלטת ואין מה לבנות על שקט אמתי גם אם תהיה "הפסקת אש".זה ממש לא נראה רגוע. תעקוב במהלך השבוע אחרי התחזיות אני אכניס עידכונים נוספים. תודה רבה פנינה
6. שלמה
נמאס לקרוא על יופיטר
נכנס לסרטן וכל השנה היה מנוטרל נכנס לאריה ושוב לאורך השנה הקרובה ייכנס לריבוע מפחיד מאוקטובר ועד בכלל מדוע עד כה לא אומרים זאת שיופיטר "המטיב הגדול" הפך בשנים האחרונות "לאומלל הגדול" ============================================================================= שלמה שלום אתה צודק. יש לי גישה אחרת ליופיטר הניסיון שלי מוכיח אחרת וכתבתי על יופיטר בכל המקומות והצורות. כשיופיטר מגיע למזל או לבית הוא מרחיב הכל מטוב ועד רע. הנה הכתבה על יופיטרבאריה בשנת 2015-2014 http://www.pninastro.com/628/ בברכה פנינה
7. א
ירח בעקרב
שלום תמיד רציתי לדעת מה המשמעות של ירח בעקרב אני יודע שזה נחשב למיקום נפול,וראיתי בכמה אתרים דברים על זה אבל אני לא יודע עד כמה זה נכון ומדוויק, אפשר קצת פרטים.? ======================================================================================== 1.7.2014 א. שלום. ירח קשור לפן האמוציונאלי של האדם ולמנעד התגובות של האדם. כמובן שיש הרבה תפקידים לירח במפה שבפורום כזה לא אוכל להרחיב את הדיבור. הירח בעקרב נחשב לנפול על פי המסורת בגלל השפעת פלוטו ומרס הפלנטות של עקרב, המשפיעות על סערה רגשית ועוצמות דרמטיות פנימיות גדולות. אבל באותה מידה, הירח בעקרב הוא בעל עוצמה ומעניק המון תעצמות נפש. זה מייצר הבדל אם הירח בעקרב ממוקם אצל גבר או אצל אישה. מה שעושה הבדל זה גם, יחסי הירח עם שאר הכוכבים ומיקומו מבחינת הבית יתן איפיונים שונים מאדם לאדם. מאחר ואני לא אוהבת הכללות כל דבר שאגיד עלול להיות תחת הגדרת הכללה. ולכן ירח בעקרב שונה מאדם לאדם למרות קשיים אמוציונליים שהוא יוצר, הוא בכל זאת בעל עוצמה דרמטית גדולה מאוד ואנשים כאלה יהיו דומיננטיים בתגובותיהם. הנה ממש על קצה המזלג גברים ידועים עם ירח בעקרב: מארק צוקרברג, סטיבן שפילברג, בונו, בן אפלק, ג'יימס דין, נלסון מנדלה צ'ארלי צ'פלין ונשים: ביונסה, סקרלט ג'והנסן, ליידי גאגא, אליזבט טיילור, קתי פרי, מאריה קרי. אנשים עם עוצמות אדירות שברור שיש לכך מחיר ולכן זה עלול להיחשב למיקום קשה[או בשפה אסטרולוגית, נפול]. נפול זה לא חלש אם זה מה שהתרשמת או הבנת. כל טוב ממני פנינה
8. אנונימד
היבטי מארס
היי פנינה מה ההבדל בין מרס בהיבט לשמש ומרס בהיבט לפלוטו מה שונה זה מזה? ועם מארס גם בהיבט לשמש וגם לפלוטו? 2.שמארס נמצא בנקודה גבוהה יותר במפה יש לו משמעות חזקה יותר? למשל בבתים 9,10.,8 יותר מאשר שהוא נמצא בנקודות ובבתים הנמוכים במפה ? קראתי את הפרקים על מרס הטיפוס המרסיאלי,אבל לא מצאתי תשובה לשאלות הספציפיות הללו תודה!! ============================================================================= אנונימד שלום לך. אני לא מנתחת מפה באופן חלקי. תמיד צריך לראות את כל התמונה. היכן שוכנים הכוכבים באילו בתים ומה משמעות הכוכב בבית המסוים. היבטי שמש למרס יוצרים תכונות אחרות כשזה היבט של צמידות או היבט של 90 מעלות או היבט של 60 מעלות. יחסי שמש מרס טבעיים יותר כי מרס שליט מזל טלה. יחסי שמש פלוטו מלכתחילה בעייתיים יותר כי פלוטו שליט מזל עקרב ויחסי שמש פלוטו מורכבים כי הם קשורים לאגו באופן עמוק יותר. למיקומים של כוכבים יש משמעות חזקה כשהם שליטי המזל או שליטי האופק. וזה יכול להיות גם בבית 3, 4 ו-12. הדרך היחידה להבין את ההיבטים קשורה להבנת הפלנטה, הבנת התפקיד שלה במפה[ביחס למזל, לאופק]. בברכה פנינה
9. עומר הלוי
נסיגות עד אין קץ
היי פנינה , קודם אתחיל ואומר שאת נותנת תחזיות מדויקות להפליא והשימוש הנכון בבחירת המילים עם הניסוח המדויק עושים את העבודה שאפו ! :) ועכשיו לשאלתי לאחרונה כמעט כל הפלנטות בנסיגה ובאים עלינו ימים שחורים כפי ששהתחזיות מראות עד כה רציתי לדעתי מתי תגמר תקופת הנסיגות האגרסיבית ומתי מצב הכוכבים קצת ייתן לנו נחת :) ? ========================================================================= היי עומר תודה רבה כמובן על הפרגון. כרגע עד סוף יולי, יהיו 5 נסיגות. המכבידביותר הוא שבתאי אבל המסוכן הוא פלוטו אבל נפטון מרקורי וכירון לא ממש מטיבים בלשון המעטה. חודש הבא- שבתאי ומרקורי משתחררים מהנסיגה אך אוראנוס מתחיל נסיגה. ככה זה תמיד היה ותמיד יהיה. כשאני נולדתי כל הפלנטות שבתאי, אוראנוס, נפטון פלוטו וכירון היו בנסיגה. הבעיה היא יותר המרובעים שעשו לנו חיים קשים השנה ובנובמבר מרובע גדול של כוכבים בעקרב עם יופיטר באריה. ופלוטו ואורנוס חוזרים למרובע הקרדינלי. תלמד ממני, אני חיה רק היום ולא עסוקה בקשיים של מחר. בברכה פנינה
10. עמוס
היי פנינה האם יש לך כמה מילים על ריבלין. איזה נשיא הוא יהיה....משהו על אישיותו. מסקרן...תודה עמוס================================================================================= שלום עמוס לצערי אין לי את שעת לידתו, אולי יהיה לי בהמשך אז אכתוב עליו בשמחה. אני כן מודאגת שהוא נבחר לנשיא בזמן נסיגה של מרקורי, שזה לא סימן טוב. בדרך כלל בחירות בנסיגה מרמזות שהאדם עלול לא לסיים את הקדנציה שלו ולא ברור לי כרגע מאיזו סיבה. מאחלת לו כמובן אריכות ימים. ממני פנינה
11. הילה סמיה
שלום פנינה ברצוני להביע את התרשמותי מהאתר.כל כך מדויק ובשפה יפה ופשוטה להבנה.אני נכנסת לאתר באופן קבוע ומתפעלת כל פעם מחדש.בתודה.הילה. =========================================================================================== 6.6.2014 הילה סמיה שלום! את משמחת אותי ואני מודה לך מאודעל הפרגון. חן חן ממני פנינה
12. leo-sun
מפות שמיים-תחזית שבועית
היי פנינה יקרה,בכול פעם שאני גולש באתרך את מעוררת בי השתאות. איזה יופי של כתיבה ,איזו מודעות,איזה יופי של תמונות,פשוט תענוג לראות את התמונות היפות וליקרוא את מה שאת כותבת,הכול כול כך מקצועי וברמה בין לאומית,איזה השקעה בכתיבה על כוכבי השבט, פשוט כ ו ל ה כ ב ו ד!!!אינני יודע עד כמה הגולשים מודעים בכלל למה זה באמת אסטרולוגיה במיטבה ולמקצועיות הכול כך מעוררת השראה שלך. ראיתי אנשים שמפרשים מפות אסטרולוגית ושום דבר לא דומה לאינטרפטציה הכול כך מנוסה ורבת השנים שלך אכן את פנינה יקרה ולא סתם שמך פנינה. את בשבילי "הד"ר קרסו "של האסטרולוגיה.ניחנת בגאונות גם באסטרולוגיה וגם בשפה המקצועית שבה את משתמשת. נראה שתמיד קורה לי משהו שגורם לי לפרגן לך בכול פעם מחדש כאשר אני משוטט באתרך. המשיכי ליצור בנו הגולשים עניין ותובנות. חן חן לך פנינה יקרה מפז. ===================================================================================== 22.5.2014 שמש באריה יקר לא מצאתי את המילים הנכונות כדי להגיב לך. מלבד תודה ענקית על הפרגון וההערכה הרבה שלך. מקווה להמשיך להצדיק את דבריך. תודה מכל הלב ממני פנינה
13. סופי
נראה שהולך להיות שמח פה ביוני והצלב הקרדינלי
כפי שהוא נקרא באפריל היה רק קדימון .הייתי שמחה לדעת האם את מקיימת סדנאות ,הכוכב החדש מאוד מסקרן אלדבארן .שוב ושוב מוצאת את עצמי חוזרת לכאן ונהנית תודה ! ======================================================================== היי סופי לצערי אנחנו בתקופה סוערת ואין לזה סוף. פה ובעולם. כן כוכבי השבת מרתקים ובכל הזדמנות אני משתדלת להעלות חומרשיעניין אתכם. לגבי סדנא אולי ביולי-אוגוסט את פנה לסוף שבוע או ערב. "השולחן שלי מלא" בכתבות שאני מכינה. נעבוראת נסיגת מרקורי ואולי אצליח להתארגן לסדנא עבור המתעניינים. בברכה ותודה פנינה
14. אילי מגו
לידה בתקופת מרקורי ברטרו והשפעתה על אופיו של הרך הנולד
בע"ה בחודש יוני הקרוב 2014 (ברטרו של מרקורי) אני אמורה ללדת. רציתי לברר כיצד מהלך זה ישפיע על אופיו של התינוק?? שאלה נוספת לדוגמא: האם תהיה לו בעיית תקשורת? מודה לך מאוד פנינה יקרה על התכנים שאת מפרסמת מאחלת לך בריאות ואריכות ימים. אמן =================================================================================== שלום אילי כל שנה במהלך כשלושה חודשים מרקורי בנסיגה ונולדים מיליוני ילדים בכל הגוונים והצבעים אך ללא פגם תקשורתי. פגמי תקשורת נוצרים מיחסיי כוכבים ומיקומם ולאו דווקא מהיוולדות בנסיגת מרקורי. אופיו של התינוק יווצר בצירוף של תאריך הלידה, שעת הלידה ויחסי הכוכבים שישפיעו על מפת הלידה. והתשובה הזאת טובה לכל היולדות בחודש הקרוב ובוודאי לאלה שכבר נולדו עם מרקורי בנסיגה והספיקו להירגע לגבי יכולותיהם התקשורתיות במהלך חייהם. לידה קלה ובריאות לך ולנולד. תודה רבה ממני פנינה
15. אדווה
היי פנינה, חשבתי שאפשר למצוא את השעה המדוייקת לפי אירועים שקרו לאולמרט בחיים, אירועים ידועים לציבור. איך תהייה אחרי 70 שנה השעה שלו אימא שלו כבר לא כאן הוא בטח לא יודע ולא נראה לי שיש איזה ילד שלו שיידע את השעה.... ================================================================================היי אדווה אולמרט נולד בארץ ויש לו תעודת לידה והוא אישית יכול להשיג את שעת לידתו. וכל מי שנולדבארץ, יכול להשיג את שעת הלידה במאגר הביומטרי של משרד הפנים -כוכבית 3450 ומקבלים את הנתון on line אך אדם לא יכול לבקש עבור אחרים כדי למנוע שליטה על מידע. בלי שום קשר אכן ניתן למצוא את שעת לידתו של אדם כשיושבים איתו ומבקשים ממנו אירוע שלדעתו [אך ורק לדעתו] השפיע עליו ביותר וגם אז צריך לאשש את השעה שמוציאים עם אירועים אחרים. אני לא רואה את עצמי יושבת בקרוב עם אולמרט ומבררת איתו אירועים מכוננים מבחינתו. ולעסוק בספקולציות אז אפשר כמו שהרבה אסטרולוגים עושים מפות בלי שעת לידה מדויקת ולכן גם התוצאות לא מדויקות. כל טוב פנינה.
16. אדווה
היי פנינה, ברוח הימים האלה האם יש לך מפה של אולמרט? את רואה בה כלא? זיכוי בעליון? תודה אדווה====================================================================================== 14.5.2014 שלום אדווה, פעם[לפני 5 שנים] חשבתי שיש לי את המפה המדויקת של אולמרט כי קיבלתי את שעת לידתו שהיתה 09:45 בבוקר, ממשהי שעבדה איתו וטענה שזו שעה אמינה. והכנתי את המפה שלו כמה פעמים על פי הנתונים שהיו לי. לפני שנה גיליתי שבאתר אסטרודינסט שמחובר לויקיפדיה [ומחזיק את רוב תאריכי הפוליטיקאים בעולם] יש 2 מפות לידה שעות בוקר וגם ערב. ולכן הפרטים שמסתובבים ברשתות לגבי פוליטיקאים ישראלים אחרים מלאי סתירות ואינם נכונים, האם זה מכוון? זה חומר למחשבה. אני צריכה את שעת הלידה האמינה שלו מבני משפחתו. כל העוזרים והלוביסטים הם לא מקור מהימן. האתר אסטרודינסט עם 2 המפות של אולמרט http://www.astro.com/astro-databank/Olmert,_Ehud בברכה פנינה
17. סופי
כל כך הרבה אינפורמציה ברמה גבוהה מאוד הערה
האתר מלא באינפורמציה תענוג לבקר פה העה בונה הסידור או המבנה של האתר מסרבל את הגישה למפת השמיים ומאמרים . ניתוחים מעניינים כל הכבוד לך !! ====================================================================================== תודה רבה סופי אשתדל לארגן אותו אחרת כמובן. תמיד עובדים על שיפור. אך באתרי תוכן כמו שלי לא מגיעים לזמן פנוי להתארגן ליעילותו. בברכה פנינה
18. דנה
היבטים לשמש
פנינה יקרה שלום רב, לאחרונה גיליתי את האתר שלך ואני בהלם ממה שאני רואה בו, זה עונג צרוף. בתור חובבת אסטרולוגיה מתחילה אני שמחה שיש מאסטר כמוך בישראל, עד כה את החומרים החשובים קראתי רק באנגלית. בקיצור מגיע לך שאפו ענקי. אשמח מאוד אם ביכולתך להתיחס לשאלתי, ראיתי שדנים כאן בהיעדר היבטים לשמש, אבקש לדעת מעט על קצה המזלג מה תהיה איכות השמש אם יש לה שלושה היבטים בלבד: 1.שמש צמידות לשבתאי. 2. שמש ב60 לנפטון. 3. שמש 120 לפלוטו. אם תוכלי אשמח מאוד. שוב המון תודה, בברכת סופשבוע נפלא. ======================================================================= דנה שלום. תודה רבה כמובן. לא יודעת איפה דנים בשמש נטולת יחסים. אבל אני מציינת תמיד כשהשמש נטולת יחסים אבל גם אם אני לא מספרת איך אני בדיוק מנתחת [כדי ללא להלאות] יש הבדל בין שמש נטולת יחסים בשור, לנטולת יחסים בטלה ובשאר המזלות. אל תיפלי למלכודת של הוצאת פלנטה מההקשר שלה. חביבתי דנה, המפה עגולה כי היא מסמלת את הצורה המושלמת ובתוכה יש אינטגרלים. יחסי כוכבים [זויות] בין מזלות, בתים וקבוצות מזל. לכל אספקט כזה יש חשיבות בניתוח ההיבטים. האם את חושבת למשל, שזה אותו דבר בין שמש צמודה לשבתאי במזל מאזניים בית 3, לשמש צמודה לשבתאי במזל עקרב בבית 10. את מבינה? אמשיל לך משל, אם תפרקי את חלקי הבית ותתבונני על חלקיו, האם תוכלי לשרטט איך הבית נראה כשהוא שלם באופן מדויק? אני יודעת כך עושים במרבית האתרים. שמש צמודה לשבתאי במאזניים היא שמש המושפעת מוונוס ושמש צמודה לשבתאי בעקרב היא שמש המושפעת מפלוטו. ולכן זו תהיה צמידות אחרת עם אנרגיות שונות לחלוטין. אם אותו היבט של צמידות יהיה בבית ראשון, או חמישי או עשירי לצורך הדוגמא הוא יתן משמעות אחר והצמידות תשפיע אחרת על האגו של האדם.. יש לי פרק בנושא היבטים אסטרולוגיים: http://www.pninastro.com/595/ לצערי אין לי זמן להמשיך לפרק ב', כי אני עובדת תמיד במקביל על כמה כתבות. אני מקווה שהארתי את התובנות שלך בתשובתי גם אם לא הסכמתי "ללעוס" תשובות שהן לא אותנטיות. תמשיכי לשאול שאלות חכמות זה יעזור לך לראות את התמונה הגדולה טוב יותר. בברכה פנינה
19. אלחנן
פנינה שלום רב לך. אני מאוד אוהב להביט באתר לך ועכשיו יש עוד תמורה מאוד טובה כי כתבת -אני לא יודע אם זה חדש רק עכשיו ראיתי- תקציר של השבוע הקרוב. בעיני זה מאוד ידידותי לקורא. רציתי גם לשבח אותך על הדיוק שלך בכל מה שנוגע לטבע ולשאול אם את יודעת לגבי ישראל אם גם לנו צפויים אירועים סוערים רעד אדמה או משהו אחר מעבר לרגיל? תודה אלחנן =================================================================================1.5.2014 היי אלחנן, תודה רבה, אני שמחה ששמת לב. כן אחרי בקשה לכתוב בשפה לא אסטרולוגית מדי, החלטתי לתמצת בקווים כלליים ומי שירצה ויסתקרן מוזמן לרדת למטה ולקרוא לעומק. היו כברמספר רעישות אדמה בישראל בשנה האחרונה. רעידות שלא עוברות את ה-5 בסולם ריכטר. מכיוון שאנחנו כן מצויים בתקופה כל כך סוערת, אז אצלינו הסערה מגיעה דרך אירועים ביטחוניים בעיקר.זה לא אומר שיש לנו פטור מרעידת אדמה :) קשה להחליט מה עדיף?! אבל נקווה שלא נחטוף גם מהכיוון הזה בעוצמה גדולה מאוד. שכן ישראל לא ערוכה כלל לרעידת אדמה רצינית. בכל מקרה, אני משתדלת לספר תמיד מה עלול לקרות גם אצלינו. ועד 2017 3שנים עם השפעות עולמיות לא פשוטות הכל עוד יכול להתרחש לצערינו. בברכה ממני פנינה
20. שירן
תמיד סיקרן אותי לשאול...
מה קורה בחיים של אותם אנשים שיוולדו/נולדים עכשיו, תחת היבטים כאלה? המרובע עכשיו נראה מושלם, פשוט Xבתוך ריבוע אדום מדוייק להפליא, מפחיד... אז איך יראו החיים של אותם אנשים, הם ירגישו את הקושי של עכשיו לנצח ולעולם כל חייהם? הרי הבטים אלו קפאו כך לנצח במפה שלהם ביום שיצאו לאוויר העולם. ולמשל במפה שיש בה רוב כוכבים מבודדים, או כולם בצד אחד? באופן כללי מה קורה לאנשים בעלי מפות חריגות מבחינת חוסר הרמוניה? ========================================================================= שלום שירן מרובעים כאלה היו כבר בהיסטוריה. זה לא קורה לראשונה. בין 1954-1952 התקיים מרובע בין שבתאי במאזניים, אוראנוס בסרטן, כירון בגדי וכל מי שנולד במרובע הקרדינלי[טלה, סרטן, מאזניים וגדי] נושא מרובע כזה. מרובעים כאלה יוצרים קשיים אך רק קשיים מזיזים ויוצרים אבולוציות. אנשים בעלי מפות הרמוניות , נעימות ורכות לא בהכרח קורה הרבה בחיים שלהם. ככל שהמפה עמוסת מרובעים האדם נולדעם סף יכולת להתמודד עם קשיים גדול יותר ולכן זה אמנם לא ירח דבש אך יכול לתת לפרסונה הרבה יתרונות אחרים. פעם אני אכין כתבה בנושא של אנשים שיצרו דברים משמעותיים בהיסטוריה ותגלי הרבה מרובעים קשים במפות של אנשים אלה. מפליא? תודה על השאלה שלך החכמה בברכה פנינה
21. הראל
אורנוס בהיבט של '90 [היבט דיסהרמוני ואלים] לכוכב פלוטו.עד סוף אפריל - תזכורת, אירועים תחת היבטי אוראנוס פלוטו, הם אבולוציוניים והם דוחפים כל פעם לשינויים נוספים. ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] ועל כל אלה האבולוציות מתרחשות דרך אסונות טבע ודרמה באקלים העולמי, אירועים כלכליים עולמיים, עימותים בין מדינות ועליה של מתח באיזור שלנו במיוחד. כל זה יתרחש בעולם עד סוף אפריל? תוך חודש העולם עומד להשתנות? אסונות טבע? עימותים עולמיים? וכל זה באפריל? את בטוחה? ==================================================================== הראל א. את האישור הראשון קיבלת הבוקרעם רעידת אדמה ענקית בצ'ילה על 8.2 בסולם ריכטר עם גלי צונאמי שעדיין שוטפים את המדינה , עם פינוי תושבים לאורך רצועת החוף בכל מדינות :קולומביה,אקוואדור, פרו, צ'ילה, ואפילו פנמה במרכז. בגוף דבריי שהואלת לצטט, כתוב ש"ייתכנו מדינות נוספות שיעברו את המכבש של מרס-פלוט-אורנוס במהלך החודשים הקרובים[אביב ערבי] " כלומר לא הכל קורה באפריל. אלא כמו שמצוין בחודשים הקרובים אבל התהליך מתעצם באפריל. נצטרך לשוחח שוב בעוד מספר חודשים כדי לנתח את השפעות חודש אפריל ואיך חודש זה מייצר שינויים קרדינליים שיגיעו בהמשך. אם אתה מצטט אותי אז כדאי להדגיש שאת השינויים צפיתי מיד בתחילתם כי אנחנו כבר נמצאים בתוך השינויים. ישנם חודשים שמאיצים את התהליכים שציינתי. אני כותבת על הנושא החל מהמשבר הכלכלי ב-2008 ששם התחיל תהליך שינוי עולמי ודרך -2010 עם האביב הערבי שחולל שינויים ודרך 2013 החזרה של המלחמה הקרה וכך הלאה... כל טוב פנינה
22. בתיה
פנינה שלום. אני מנסה להבין איך מפענחים את הנסיגה של מרס במאזניים, אם מאזניים נמצא אצלי בבית 8 למה עלי לצפות? שלך בתיה ====================================================================================== בתיה אפשר לפענח איך מרס יפעל אצל כל אחד בהתאם למפה האישית בלבד אחרי ניתוחה. אני לא יכולה לעסוק בהכללות שכן, אולי השפעת הנסיגה אצלך שולית ואולי דווקא מרכזית. ובכלל אני אנטי השיטה להוציא פלנטה אחת מההקשר ועל פיה לנתח מהלכים שלמים. זה חבל מאוד שעושים את זה באתרים אחרים ומטעים את הקוראים. בברכה פנינה
23. שני
משמעות זוית במפת לידה
פנינה שלום, הייתי רוצה להבין מה משמעות ההיבט של מאדים בבתולה בבית 1 באופק אריה ששולחת זוית מתח לשמש בבית 4 והיא שולחת זוית מתח לנפטון בבית 7. כלומר נפטון ב-90 מעלות לשמש ולמאדים. בעל המפה הוא אופק אריה. האם זה מעיד על כך שהכוכב השליט בבעיה גדולה אם זה ההיבטים שלו? בנוסף השמש בהיבט חיובי לאוראנוס בטלה ובהיבט חיובי לירח בבתולה. אשמח לתגובתךם בעניין. תודה.:)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שני אין לי מושג מאיפה לקחת ציטטה או את האינטרפטציה הזאת? . זה לא נשמע ניתוח מפה שלי. למה את לא שואלת את מי שאחראי על הניסוח והניתוח הזה? בברכה פנינה
24. אלונה לויט
שלום, פנינה האם את יודעת למה האותיות הפוכות בתוכנה ASTRO
הכוונה ל Mystic - Age אני מנסה מזה זמן להוציא מפה אישית באתר הזה והאותיות הפוכות קבוע. תודה על התשובה. ======================================================================================== היי אלונה בדקתי כרגע והכל תקין. יש לך בעיה בדפדפן כי כשהאותיות יוצאות הפוך, או כפולות זה אומר שכדאי לרענן את הדפדפן. תעברי לזה: לפיירפוקס http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/ בכל מקרה לי היתה תוצאה תקינה לחלוטין. בברכה פנינה
25. שירן
מידע על כוכבים בעצירה
לפנינה שלום. היכן ניתן למצוא מידע על פלנטות בעצירה במפת לידה? בכל האתרים שאני מכירה שניתן בהם לעשות מפה, רואים רק האם היו פלנטות נסוגות, אבל עצירה אינה מסומנת או נחשבת באיזשהו אופן. ואם יש לזה חשיבות באסטרולוגיה, אז איך זה כך? הרי השפעת נסיגה מתחילה כבר עם העצירה של הפלנטה, ולא בתאריך תחילת/סיום הנסיגה באופן רשמי, ולפעמים זמן זה אפילו הרבה יותר קריטי ומשקף אירועים רבים יותר מאשר הנסיגה עצמה. ================================================================================= שירן למצב עצירת כוכבים יש משמעות גדולה מאוד. מכיון שאת אולי מוציאה מפות מוכנות את לא רואה את ההבדלים.ואולי גם אין לך ניסיון של עשרות שנים לראות את ההבדלים לא רק בתחזיות היומיות אלא גם עצירה במפת לידה או באירועים משמעותיים. אך מי שעובד עם לוחות אסטרונומיים רואה את ההבדלים ובגדול. מכיון שאם מרקורי זז כל יום מעלה אז כשהוא נכנס לעצירה הוא עומד על מעלה אחת חמישה ימים והשפעתו גדולה לעיתים יותר מאשר כשהוא מתחיל את הנסיגה. בפלנטות כבדות כמו אוראנוס שיצאה מנסיגה בחודש דצמבר האחרון במעלה : 36'8 כשמעלה זו היתה 5 ימים אחרונים עם סיום הנסיגה היא עמדה במקום עוד כ-8 ימים באותה מעלה ודקה מדויקת. כדאי שכל מי שעושה מפות יתאמן לקרוא לוחות אסטרונומיים כי הוא יבין טוב יותר את מהלך הכוכביםנ ואת עוצמת העצירה. עוצמת עצירת הכוכב משולה בשפת בני אדם כמו לרכבת שצריכה לעצור במהירות גבוהה. לוחות אסטרונומיים של ינואר פברואר 2014 אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ תגדילי בקונטרול פלוס . או שתלכי ללוחות האלה באסטרו.קום אלה לוחות שוויצריים שאסטרו.קום נעזרת בהם. בברכה פנינה
26. שירן
שאלה בנושא לילית
לפנינה שלום. אני יודעת שלילית נעה פחות ממעלה אחת לשבוע לערך, ועוברת מזל פעם בכמה חודשים ארוכים, אצלך באתר כתוב שהיא נמצאת במזל כעשרה ימים, ונעה 3-4 מעלות ליום. אז מה נכון בעצם? כששמתי לב שכך כתוב אצלך, זה סקרן אותי, ואפילו בדקתי, ואכן היא נמצאת בכל מזל זמן שווה ודי ממושך, וההתקדמות שלה במעלות אכן שווה כל הזמן ודי איטית, האם יש לה נסיגה? האם היא נעה בקצב שונה מתקופה לתקופה? ואם לא, אז מה נכון? אני מבולבלת... ======================================================================================= שרן שלום למעשה לילית היא לא פלנטה או כוכב אלא מצב המחושב ביחס לכדור הארץ. ישנם כמה טבלאות . טבלת -Black Moon טבלת- Dark Moon טבלת- True Moon בתוכנה שרוב האסטרולוגים בארץ משתמשים בה שייכת לברצ'יק -פולאריס, קסיופיאה ,רקיע וכ"ו השתמשו בטבלה מסוימת והיא לא תואמת את הטבלה שיש באסטרו.קום. זה מסובך להסביר למה א. מפני שהרבה אסטרולוגים לא מייחסים חשיבות גדולה ללילית לא התייחסו גם לטבלאות ב. יש ויכוח איזו לילית היא הקובעת. מרשימת 3 הטבלאות שהעליתי מעל. נכון ל-3 חודשים האחרונים אני משתמשת בלוחות האסטרונומים של אסטרו.קום בקשר ללילית בלבד. ולילית זזה כל שבוע 2-3 מעלות במזל סרטן. ואכן לילית נמצאת מאז יולי 2013 במזל סרטן ובחודש מרץ היא עוברת למזל אריה. גם נכון להיום יש ויכוח בין בוני התוכנות איזו טבלת לילית היא הנכונה. כך שכדי להסיר ספק התחלתי להשתמש בלוחות האסטרונומיים השוויצריים שאסטרו.קום משתמשת בנושא הלילית. בין שאר המצבים אין הבדלים כלל. אגב על לילית יש לי כתבה ותיקה מאוד ומפורטת ושם נתתי אופציות לברר את הלילית של כל אחד. כדאי לך לעיין בה: http://www.pninastro.com/223/ בברכה פנינה
27. אלעד
תחזית כלכלית ינואר 2014
פנינה שלום יישר כח על הדברים המאד מעניינים ובכל המדורים מצפים לתחזית כלכלית ינואר 2014.... ==================================================================================== היי אלעד תודה רבה לך התחזית הכלכלית עלתה ב-1.1.2014 תבדוק בברכה ושנה נהדרת פנינה
28. שירן
נסיגת ונוס
לפנינה שלום. איך זה היתכן שנסיגת ונוס לא מתרחשת באופן שמחולק שווה בין כל המזלות? בדקתי כמה שנים אחורה, וגם קדימה, ובמשך הרבה מאוד זמן היא נסוגה בחוקיות קבועה תמיד באותם המזלות, זה תמיד בגדי, אריה, טלה, עקרב, ותאומים, ואז חוזר חלילה. פעם בכמה זמן זה משתנה? ולכמה זמן זה נשאר ככה במעגל קבוע של כמה מזלות בלבד? והאם ישנה חוקיות גאומטרית לכל העניין, כלומר חוץ מפעם בכמה זמן, אלה גם במרווח של כמה מזלות בהשווה לנסיגה הקודמת/הבאה? תודה מראש. =========================================================================== שירן שלום את טועה. ונוס נסוגה כל שנה וחצי והיא כל הזמן במזלות שונים. כי אם את מחשבת שנה וחצי היא לא יכולה אפילו לחזור לאותו מזל בכל נסיגה. החוקיות קיימת והיא פשוטה. יש 12 חודש בשנה וכל 18 חודש יש נסיגה של וונוס. אני בדקתי משנת 78 בשבילך כשבאוקטובר -נובמבר היתה נסיגה במזל עקרב. ובשנת 80- במאי-יוני וונוס היתה במזל סרטן ותאומים. בשנת 82 ינואר-פברואר בין דלי לגדי. בשנת 83 אוגוסט-ספטמבר- וונוס היתה בין בתולה לאריה. בשנת 85 בחודש מרץ וונוס היתה במזל טלה. באוקטובר 86 וונוס היתה בעקרב. למעשה וונוס נסוגה בכל המזלות. הבעיה שמדובר בחלוקה זוגית של כל 18 חודש ולכן בשנה יעשה 12 חודש מן הסתם תהיה חזרה של כמה מזלות. השינוי יכול לקרות כשבשנה מסויימת וונוס תהיה בעקרב למרות שזה חודש ינואר שזה יכול לקרות או וונוס במזל גדי בחודש מרץ ואז יהיה שינוי. אין טעם להתייחס לספירה הזאת. כי נסיגה באשר היא לא נחמדה אבל חולפת אחרי חודש וחצי. בברכה פנינה
29. אלונה לויט
שלום פנינה, רציתי לדעת על מי שוונוס בנסיגה במפת הלידה
אני מתכוונת, ביום הלידה שלי הייתה וונוס בנסיגה. מה זה אומר באופן כללי, האם כל 'העיכובים' והאיסורים שחלים בתקופה הזו, תקפים גם למי שוונוס בנסיגה אצלו במפה ? תודה על התשובה ======================================================================================= היי אלונה מרקורי וונוס מרס בנסיגה וכך שאר הפלנטות משפיעים על היקום על כדור הארץ ועלינו. לא מעניין אותם אם נולדת עפ וונוס או מרקורי בנסיגה. "האגדה" שמי שיש לו וונוס בנסיגה או מרקורי בנסיגה מקבל תעודת ביטוח נגד השפעת הכוכבים היא אגדה מיושנת והופצה לדעתי על ידי אותו מקור מידע שאולי לימד כמה אסטרולוגים אסטרולוגיה. אני מוכרחה לאכזב אותך אך נסיגת כוכב בזמן לידה משפיעה יותר על אישיותו של האדם ולעיתים על דחייה, עיכוב ואיטיות מסויימת בתחומים בהם הכוכבים ממוקמים אך נסיגתן של הפלנטות משפיעות באותה מידה על כולם אך על כל אחד באופן שונה מבחינת תחומים, כיוונים והקשר של הפלנטה למפת הלידה.. בברכה פנינה
30. ארנון
"השמש בין ה-11-8.12 -היבט של 150 מעלות ליופיטר בסרטן. - היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע". כמעט דייקת. אומנם זה לא מדע מדויק ופספסת בתאריך אבל איבדנו שניים את אריק וספי. מותו של אריק' היה משבר. מקווה ש בין ה8 ל 11 לא ימות עוד אחד... ארנון בן יצחק ====================================================================== ארנון שלום כנראה לא קראת ב-26.12 כתבתי שבין ה-1-27.12 ימות אדם יקר. אני מעלה כל יום שלישי את תחזית הכוכבים השבועית והשפעותיה עלינו ושבוע אחרי זה מן הסתם אני מוחקת את מה שהיה. הייתי מוותרת על הישגיות בעניין אם אריק איינשטיין היה נשאר בחיים. תודה רבה בברכה פנינה
31. שוב אני
"היבט של משבר, ייתכן מותו של מישהו ידוע, תחושת של צלילה מתקוות גדולות." כמעט דייקת קצת הקדים את תאריך התחזית שלך, או שצפוי עוד מוות של משהו ברמת של אריק איינשטיין? ================================================================================ זה נכתב לפני מותו. כי את התחזית הכללית אני מעלה ביום ג' והעליתי את הכתוב ב-26.11 בשעות הבוקר. בברכה פנינה
32. יפעת
שלום פנינה. אני קוראת בעניין רב את התחזית הכללית ושואלת את עצמי האם לקחת ממנה גם לאישית ומה זה אומר. את כותבת על מארס בבתולה וההשפעה הגלובלית שלו על כולנו אבל מה זה אומר לבני ולבנות מזל בתולה שמארס נכנס להם למזל. בתחזית שכתבת למזל בתולה לא התייחסת לאירוע הגדול הזה שמרס נכנס לנו למזל. אז למה לצפות? סופ"ש נעים לך יפעת ===================================================================== יפעת שלום מרס מסיים מהלך במזל בתולה השבוע והוא כבר חודש וחצי במזל בתולה ואכן כתבתי עליו בתחזיות של מזל בתולה כבר בחודש סוף ספטמבר אוקטובר. בשבוע הבא מרס נכנס למזל מאזניים. ואת תראי איך הוא ישפיע על כולם וההשפעה שלו תמיד נמצאת בתחזיות של כל המזלות כל טוב פנינה
33. ענת
נסיגת וונוס
שלום פנינה, ברצוני לדעת בבקשה , אם מתחילים טיפול יופי או אסטטי לפני הנסיגה האם אפשר להמשיכו במהלך הנסיגה או שלא רצוי ועדיף לחכות לסיומה.? תודה רבה ================================================================================= היי ענת מומלץ להמתין עם הטיפול. ולעשות אותו בתנאים אופטימאליים. בברכה פנינה
34. יפתח
פנינה שלום רב לך. מעניין מאוד מה שאת מעלה. נסיגת מרקיורי בעקרב נופלת על יום הבחירות ב 22 לחודש. יש ממה להיזהר, למה לשים לב יותר מ"יום בחירות רגיל" מה לדעת למה להתכונן? תודה יפתח ================================================================================= שלום יפתח כשמרקורי בנסיגה נופל על יום הבחירות הוא מבטיח אי סדרים וריבוי תקלות של מחשב, רישומים כפולים, שכחה של רישומים, בעיות הגעה, מתחרים המנסים ליצור דיסאינפורמציה. בקיצור אם אתה זוכר את הבחירות של בוש הבן ומה קרה בפלורידה על קצה של קול? אז זה היה במרקורי בנסיגה ונאלצו לספור פעמיים את הקולות. בברכה פנינה
35. טליה
שמש ללא היבטים
שלום פנינה. ברצוני לדעת האם יש משמעות להתחלה של דברים חדשים,כגון מפגשים בינאישיים עם אנשים חדשים,לימודים וכד'..בזמן שהשמש נמצאת ללא יחסים במפת השמיים.תודה..-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- שלום טליה. יש משמעות להיבטים בין כוכבים כמו לחוסר היבטים. בדרך כלל יש מיעוט מצבים שהשמש ללא היבטים. אבל זה בהחלט קורה. חוסר היבטים זה תמיד על תקן זמן מבוטל כמו ירח שחור. מסמל במיקרים רבים[וצריך לבדוק לגופו של עניין כמובן] חוסר המשכיות, ציפיה עם אכזבה. השמש מסמלת את הוויטליות שנדרשת כדי שכל נושא שתעסקי בו יהיה בעל חיות, אנרגיה והמשכיות. השמש היא לב העניין ובכל עניין נדרש לב שיפעם. בברכה פנינה
36. אירנה
ירח בטל
אשמח אם תסבירי מה קורה כשביום ההולדת מתקיים אירוע של ירח בטל. תודה מראש על תשובותך. תמיד מעניין לקוא את התחזיות שלך====================================================================================== אירנה שלום זה עלול לקרות בכמה וכמה ימי הולדת. ירח שחור הוא סוג של פאוזה-הפסקה בין פעילות אחת לפעילות הבאה. לכן גם ליום הולדת יש\ סימליות התובעת סוג של מנוחה. יחד עם זאת ישמשמעות אם יש ירח שחור ברגע הלידה שלך [ביום ההולדת] אבל צריך לראות את אז את כל המפה ולהבין איזו סימליות תהיה בכך לגבי השנה הקרובה. שכן ימי הולדת בשיטה המקודמת משקפים את הפעילות ולפעמים גם אירועים שיקרו בשנה הקרובה. בברכה פנינה
37. נחמן
פנינה שלום רב. לא ראיתי אם ואיפה התייחסת לתקרת החוב והוקנגרס האמריקאי מה קורה החל מה 17 לחודש בארה"ב וכתוצאה מכאן בעולם? ====================================================================================== נחמן אתה לא קורה את העמודים העוסקים בתחזית אסטרולוגית כלכלית? שלי? http://www.pninastro.com/326/ תקרא את חודש אוקטובר 2013. בברכה פנינה
38. מירי
תחזית מדויקת
נכון לשעה זו הרבובדיה עדיין אתנו, אבל אני מסירה את הכובע על שחזית על לכתו של בכיר בחודש ספטמבר. ================================================================================== היי מירי שיהיה עד 120. תודה לך ומועדים לשמחה. פנינה
39. בריכות נוי
תודה על התחזית
תודה על הבלוג המרתק, נכנסתי בפעם הראשונה ואחזור ש/ב! שיתפתי ========================================================================================= בריכות נוי תודה רבה לך. אשמח לביקוריך בברכת מועדים לשמחה פנינה
40. נדב
שאלה כללית
פנינה שלום, מעניין אותי ומאוד, ברמה הכללית, מה הסובב ומה המסובב באסטרולוגיה. האם כשאת עושה למשל מפה אישית, ורואה אירועים מהעבר. האם האירועים האלה כבר נקבעו מלמעלה לפני? או שהמפה מתעצבת, גם בדיעבד מהאירועים שקרו או לא קרו במציאות למקבל המפה? סליחה על המורכבות ותודה מראש! ============================================================================= היי נדב. כשאני מכינה מפה אני רואה את נסיבות העבר אני מבחינה באירועים שקרו ובתאריכים שלהם. אם מדובר באירועים של שינויים, משברים, פרידות, מעברי בית, התחלת עבודה, שינוי מסגרת בית ספר, מפגש רגשי משמעותי, התאהבות, וכ"ו..ובאותו אופן אני רואה מה קורה בהווה ומה יקרה בעתיד. למעשה אין הבדל בין הזמנים [עבר הווה עתיד]. מקווה שהגבתי לשאלתך. בברכה פנינה
41. אנונימית
פנינה יקירה , שלום.
קודם כל , אני נורא נהנית לקרוא באתר שלך :) שנית ,רציתי לדעת מה חשיבות המעלות של הכוכבים - למשל אם יש לי ונוס 25 מעלות במזל שור - מה זה אומר בדיוק? מה מציין מספר המעלות? תודה :) ==================================================================================== אנונימית שלום. לאלה שאינם עוסקים באסטרולוגיה למעלות המצויינות ליד פלנטה אין הדבר אומר כלום. אך אסטרולוג מחשב את ההיבטים[יחסי כוכבים במפה האישית של האדם] על פי המעלות המדויקות. במקרה אם יש לך וונוס במזל שור במעלחה ה-25 הרי וונוס תושפע מכל מיני היבטים[שאינני יודעת כי אין לי את המפה שלך מולי] אך גם במעלה הזאת הספציפית אלגול- כוכב שבת צמוד לו. הנה הכתבה אולי זה ישפוך אור על כמה דברים הקשורים בך. http://www.pninastro.com/412/ אך כללית מפה מרושתת בהרבה היבטים ולכל היבט יש משמעות הקשורה לתכונת אופי אך גם למפגש עם אירועים בחייך: http://www.pninastro.com/595/ היבטים- כתבה בנושא שאולי תעניין אותך. בברכה פנינה
42. אורה
תקיעות במזל
פנינה שלום רציתי לדעת אם נולדתי ב5 למרץ 1961 באיזה אופק אני תודה אורה ======================================================================================= אורה אופק של אדם נקבע על פי שעת הלידה מקום הלידה ותאריך הלידה. את כתבת רק תאריך לידה. ומהי השעה? בברכה פנינה
43. שרית אדיב
פנינה שלום, האם את יכולה לומר לי מתי תהייה הנסיגה הבאה של מרקיורי, מה התאריכים- האם ספטמבר או אוקטובר- שאוכל כבר לתכנן חתונה תודה רבה רבה שרית.========================================================================================= שלום שרית יש טבלת נסיגות אצלי בבלוג עד שנת 2015 טבלאות נסיגה: http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
44. הדס
תודה רבה פנינה המדהימה, זוית כמו שיש בין פלוטו וארנוס למשל וגם מתי כוכב מסוים מתחיל להשפיע לפני שהוא חוצה את המעלה או אחרי אחרי ובכמה מעלות, תודה תודה! ========================================================================================= הדס זה מורכב. אם מדובר באוראנוס ופלוטו שהם כמה שנים נמצאים בהיבט של 90 מעלות הרי שהמגניטיוד של השפעת הזוית פועל כל הזמן ובשיאים שלו זה יכול להיות מעלה או שתיים לפני עד המעלה המדויקת. בכל זוית בין כוכבים יש השפעה אחרת ברמת המעלות. תלוי בהרבה מאוד גורמים כמו עוצמת הפלנטה , המיקום המדויק במפה ועוד גורמים נוספים שלא ניתן לתת הגדרה כוללנית. בברכה פנינה
45. הדס
שאלה חשובה
שלום פנינה! מתי בדיוק מתקיימת זווית, 5 מעלות אחרי ולפני המפגש. ============================================================================================= היי הדס איזו זוית למשל? יש היבטים שהמפגש קורה רק מעלות לפני ויש כאלה שעד 10 מעלות זה עשוי להשפיע. תשאלי ספציפית ותקבלי תשובה מדוייקת. בברכה פנינה
46. נחמה
יום ההולדת של פרס
פנינה שלום איך האסטרולוגיה מסבירה את החגיגות האקסטרוגנטיות ומנותקות מהמציאות ביומיים האחרונים לשמעון פרס שנולד בכלל בשני באוגוסט? כל טוב ============================================================================================= נחמה שלום למה האסטרולוגיה צריכה להסביר שמישהו רוצה לעשות יום הולדת לפני תאריך לידתו? גם לך יש זכות כזאת. ודבר שני לידיעתך היום התחיל כנס נשיאים עולמיים במרכז פרס והעוזרים של פרס החליטו לחבר את יום ההולדת 90 לבואם של הנשיאים או בעברית :לתפוס שתי ציפורים במכה אחת. ואגב, פרס ממש לא ביקש את האירועים האלה שלא עלו אגורה למשלם המיסים הישראלי אלא באו מתרומות. הגבתי לך כאדם שאולי מעורב יותר אבל זו לא שאלה אסטרולוגית. שאלה יהיו הצרות שלנו. בברכה פנינה
47. גלי
תודה רבה פנינה את מדהימה ואני לומדת מימך הרבה, כירון מורכב מאוד וחשוב מאוד לרפא את הפצעים כדי להתחייל דברים חדשים בעיקר כדי להיות מסוגל לתת צאנס לעצמך ולאחרים. אוהבת.... ================================================================================================== היי גלי תודה רבה לך. כן מורכב מאוד . לא כל פצע ניתן לרפא. לעיתים יש בחיים תקופות שנדמה כי פצעים החלימו והם מתחילים לדמם שוב בזמנים אחרים. ולעיתים פצעים מוצאים מזור דרך עשייה ונתינה מסוימת. ברכות ממני פנינה
48. גלי
פנינה יקרה שלום! האם את יכולה לספר ולתאר את כירון, שמעתי עליו פעמים רבות ואין לי מושג מה הוא אומר, דרך אגב לי הוא עכשיו בבית 10 אשמח מאוד אם תוכלי גם לתת כמה מילים על מיקום זה. אוהבת גלי============================================================================= גלי יקרה שלום יש לי הפתעה בשבילך. הייתה לי טיוטה על כירון והנה בחג[אתמול] ישבתי , טרחתי והכנתי בזכות עידודך חלק א' על כירון. מקווה שהוא יתרום להבנתך הכללית על אסטרואיד זה. כירון- פצע וההחלמה http://www.pninastro.com/605/ בברכה פנינה
49. מירי
הי פנינה, במפה האישית שלי ונוס בתאומים ומרס בשור (אופק אריה) . האם יש לכך השפעה בימים אלה? תודה. ======================================================================================================= שלום מירי פלנטות החוזרות למקומן הטבעי בדרך כלל מורגשות. מרס כפלנטה עוצמתית יותר בוודאי שתרגישי אותה ותושפעי ממנה יותר כשהיא חוזרת למקומה הטבעי. אך כלל המפה משפיעה לכן לעיתים לא תדעי להבחין מי משפיע יותר. בברכה פנינה
50. ליר
ונוס במזל סרטן
הי פנינה, קראתי באיזשהו אתר שונוס תיכנס למזל סרטן ב-5 בנובמבר 2013 ותישאר שם ל-4 חודשים, משום מה זה נראה לי כטעות ונוס לא אמורה לעבור למזל סרטן ביוני או יולי? ולהישאר שם כחודש אז מה פתאום 4 חודשים? תודה מראש על התשובה, ליר. ================================================================================= ליר שלום את לא קראת את זה אצלי . וונוס לא יכולה להיות רחוקה מהשמש ב-60 מעלות ומלבד זאת היא תהיה השנה בנסיגה בחודש דצמבר אבל במזל גדי. והרי לך טבלאות הנסיגה עד 2015 לשימוש ומידע http://www.pninastro.com/322/ בברכה פנינה
51. אירית
שבת שלום פנינה, אני רוצה בבקשה להבין, שמרקיורי עובר לטלה- מי מושפע יותר, בתולות ותאומים שהוא הפלנטה שלהם שעוברת לטלה - מה זה עושה להם? האם, אנשי טלה שמרקיורי האחרחאי על תקשורת, מבקר להם מזל לאן זה מוביל אותם, או שעל כולם חלה אותה השפעה? אם בכל זאת ההשפעה שונה, איפה אני יכולה לקרא על זה כדי להבין יותר? תודה והרבה טוב אירית =================================================================================== אירית שלום מרקורי משפיע בכל מיקום על כולנו ובעיקר כשיש היבטים עם פלנטות אחרות[זה כבר מסובך יותר] כמובן שהוא משפיע בראש ובראשונה לבני מזל טלה או בעלי אופק טלה. אכן מעבר של מרקורי ממזל למזל ישפיע באופן ישיר יותר על מזלות מרקוריאנים כמו מזלות תאומים ובתולה [או בעלי האופק הזה]. רק כשעורכים מפה אישית ניתן להבין באיזו מידה כל פלנטה משפיעה על האדם. אבל אם תקראי על מרקורי ב-12 המזלות http://www.pninastro.com/380/ תוכלי להבין היכן המרקורי שלך ולדעת על התכונות וההשפעות קצת יותר. בברכה פנינה.
52. טלי.ב
אני מחפשת פרטים בדבר מיקום הירח במזלות לאורך החודש
אני מנסה להרכיב מעין יומן ירח ולשם כך אני מחפשת מידע בדבר הבית בו שוהה הירח בכל יום, בשנה הקרובה. האם יש אתר בו אוכל למצוא אינפורמציה זו במצב "זמין" וקריא גם למי שלא מבין אסטרולוגיה? תודה ויום נפלא טלי ============================================================================= שלום טלי א. בלוחות האסטרונומיים שעולים גם אצלי בבלוג: http://www.pninastro.com/328/ יש את הלוח האסטרונומי עם מעבר הכוכבים כל יום כשאחרי הטור עם השמש יש את הטור עם כל מעברי הירח באילו מזלות[כמובן בשפה אסטרונומית ] הוא חולף. ב. זה נורא פשוט לכתוב את מעברי הירח במזלות - כל שבוע[אולי אני אשקול זאת] הבעיה שאין במידע הזה דבר. כי הירח זו פלנטה[מאור] פסיבית שאינה מייצרת שום דבר ומשקפת בעיקר את מצב הרוח . לא הייתי משקיעה כל מאמץ בנושא בגלל חלקו הבלתי משמעותי בקריאת העתיד. הירח ממוקם יומיים וחצי בכל מזל. לעומת זאת את הירח השחור יש לך בטבלאות שלי - המעודכנות ולירח השחור יש הרבה יותר משמעות כדי להימנע מהתחלות תחת השפעתו: http://www.pninastro.com/176/ הטבלה מעודכנת עד ינואר 2014. בברכה פנינה
53. שרית גץ
פנינה שלום רב. אני חובבת אסטרולוגיה ונהנית לקרא בסוף השבוע כמה שיותר ניתוחים של מספר אסטרולוגים הנחשבים מומחים. והנה פגשתי השבוע ניתוח של טובה ספרא ובו היא כותבת שליברמן חוזר מהר ובגדול ועוד מוסיפה: "במפה המשותפת של אביגדור ליברמן עם מדינת ישראל כוכב פלוטו נמצא על ציר 4-10. זה מתאר קשר עם בסיס חזק השומר על הביטחון ועל משימה משותפת. כשיש מטרות משותפות הן יושגו! עבודת הצוות במערכת יש לה משמעות והשפעה על הסביבה. ההשוואה בין המפות מעידה על קשר חזק שבו ליברמן [עם ביבי- ש.ג] עוזר לחזק את כוח הפעולה, לתת תוכן לצד הביצועי במדינה ולקדם אותו ליעד המבוקש (כוכב פלוטו בצמידות על כוכב מארס)." זכור לי בוודאות שכתבת דברים אחרים לחלוטין "היילכו שניים יחדיו בלתי אם נועדו" כולל שבזמנו כתבת ע"פ המפה של ליברמן שהוא נעלם מהמפה הפוליטית. איך יתכן שהקריאה כל כך שונה? איך יתכן שאת אותו מצג- זווית הכוכבים וצמידות הפלנטות- מנתחים לגמרי הפוך? האם לא מדובר בסוג של מדע? אודה לך על תשובה שרית =============================================================================== שרית שלום לא אוכל להתייחס למה שאסטרולוגים אחרים כותבים[קחי בחשבון שלא ראיתי את הניתוח של המפה שהיא עשתה ומה שכתבת או ציטטת זה לא ניתוח זו מסקנה שהיא הגיעה אליה] כיוון שבאותה מידה לעיתים תפגשי רופאים שרואים את אותו חולה ומגיעים לתוצאות או מסקנות אחרות. עדיין זה לא אומר דבר. אני כתבתי כבר שנה שעבר שליברמן יועמד לדין וכיסחו אותי על זה והנה זה כן קרה. לא זוכרת שמישהו מהאסטרולוגים בארץ התייחס לנושא של ליברמן שנה שעברה. הדבר הכי חשוב כשבוחנים תחזיות זה לקחת את הזמן ולבחון את הדברים בפרספקטיבה. כרגע הכל נורא מוקדם. עוד נדבר על כך בהמשך. בברכה פנינה
54. נורית
פנינה שלום. הנה היום האחרון של 2012 וזה אומר שאת יכולה כבר להוריד את כל 2012 מהאתר ולעשות לנו סדר שלא נצטרך לחפש כל כך הרבה. אז שכך תבוא עלינו השנה החדשה, שתהייה שנה של סדר בכוכבים, באתר, בחיים, תודה לך על ההשקעה שאת משקיעה למען הקוראים המסורים שלך נורית================================================================================== נורית יקרה תודה על מסירותך. אם תעברי לדף הבית שלי תראי שכבר סידרתי אותו לפני כשבועיים באופן מופתי. אנא -דף הבית כל הנושאים מסודרים ורק המעודכנים באוויר. http://www.pninastro.com/ בברכה פנינה
55. אליענה
פנינה ממש מטריד. למה השתתקת? שום כלום פוליטי? מה קרה הבהילו אותך? המציאות מטשטשת את המהלכים האסטרולוגים? מה קורה עם שלי יחימוביץ' והעבודה? מה קורה עם ציפי ליבני, מה קורה לנו במדינה עם הבחירות האלה? למה נסוגת? הרבה מאנשי הקהילות החברתיות והפוליטיות קוראות את דברייך- את והניתוחים שלך חשובים לנו מאוד!!! אנא השמיעי קול!!! פוליטי!!! אליענה =============================================================================== חחחח... אליענה אליענה צחקתי מתגובתך הלחוצה. אבל אני מצטערת אני עוורכת כל כך הרבה כתבות ולכל דבר יש את הזמן שלו. מחר יעלה הורוסקופ שנתי מורחב לכל המזלות ויש לי עדיין מספיק זמן לכתוב על הבחירות. בקיצור, תצאי מהלחץ. וכמו שהבטחתי הפתעות ואכן כל שבוע שעובר ממשיכות להגיע הפתעות פוליטיות. אני עדיין רגועה לגבי ירידת כוחה האלקטורלי של הליכוד כפי שהבטחתי. כמו שאמרתי שליברמן עלול לצאת מהתמונה ואכן זה קרה. ותגיע גם בהמשך המפה של שלי יחימוביץ' ובאמת אליענה, אין צורך לדרבן אותי אני מאותגרת מספיק רק שיש לי סדר יום קודם. ועכשיו חגיגות סוף השנה ותחילת שנת 2013. שנה אזרחית שמחה ומאושרת לכולנו !!! בברכת הרגעה פנינה
56. Leo
אמינותה של האסטרולוגיה ע
היי פנינה היקרה.. ראשית תודה על סידור האתר לפי נושאים ובכך התבטל גם הבלבול שהיה ... ושנית, והכי הכי חשוב איני יכול שלא לפרגן לך על כול תחזיותייך לגבי מפת המדינה לראשי היושבים בה קרי- הממשלה ,שרים וחברי כנסת ,על הזיגזגים של חברי מפלגות למיניהם כמו גם על אנשי ומפלגת קדימה ,הציבור בכללותם והרופאים ושביתת האחיות בפרט,שביתות בכלל ,פטורי אנשים ממקום עבודתם בעקבות נפילות של מפעלים וכו' . כמו כן על ליברמן "הרדוף" וכמובן על המירוץ הצמוד שהדגשת ועד לבחירתו של אובמה לנשיאות שניה. על המלחמה שצפית ושהייתה {חשבתי עלייך כול הזמן בזמן אמת..} ובטחונה של מדינת ישראל ועל בידודה מצד מדינות בעולם. כמו כן על הרבה כתבות שבתוכם מרומז על מצבים שעוד יקרו בעולם ונקווה שרק טוב יצא בסופם של תהליכים כוכביים אלו.. כול זאת ועוד ידעת כמה חודשים לפני שהדברים התרחשו ונראו להרבה אנשים כדמיוניים הזויים ובלתי הגיוניים בעליל,אך זאת כוחה של האסטרולוגיה וראוי לומר גם שלך מפני שהלכת עם האמת האבסולוטית שלך עד הסוף והצלחת להוכיח לכול אותם ספקנים למיניהם שאסטרולוגיה היא תורה רצינית שלא כמו תורות אחרות שבגללם יצא לאסטרולוגיה שם רע על ידי אותם ספקנים שמחפשים בכול הזדמנות בתקשורת להוכיח אחרת ,ועל כן אין לי אלה לומר להם שיוכלו את הכובע ולך אני אומר תודה על שאת מציבה את האסטרולוגיה במקום שבוא היא ראויה להיות ,תודה. לא יכולתי שלא לכתוב את הדברים שאני חש כלפי הדברים שעד היום נכתבו על ידייך באתר שלך כי אז התחושה לפחות מצידי שאין הערכה לעבודתך הרצינית וזהו "פשע" לא לפרגן לך. נשמח גם לראותך במדיה הטלוויזיונית{כפי שהיה בעבר}בכדי להמחיש לרבים מהצופים את יכולותיה ואת אמיתותה של תורה נפלאה זו וכמו גם את יכולותייך שלך ואת בקיאותך ומקצועיותך רבת השנים והבלתי מתפשרת באסטרולוגיה . ====================================================================================================================== LEO יקר הרבה תודה על פרגון חם זה. אני משתדלת ועובדת קשה כדי שכולכם תיהנו אך גם תקבלו מידע מדויק באופן המקסימלי. לגבי ספקנים , אני מברכת אותם כי אותי זה מאתגר. ככל שמתנגדים יותר אני מאותגרת יותר ומוכנה להשקיע יותר. בקרוב אני אפנק את הקוראים בהורוסקפים מעניינים לקראת השנה החדשה. ובאמת תודה מקרב לב על הפרגון המדהים שלך. בברכה פנינה
57. נועה
שאלה מסקרנת
שלום! קודם כל תודה על האתר המושקע, אני מאוד נהנת להיכנס אליו! רציתי לשאול אותך שאלה, יש לי אחות תאומה..ושנינו בנות מזל טלה, ומבחינת התכונות אנחנו ממש ממש שונות, איך את מסבירה את זה? אני מבינה שיש עניין של עבודת המידות, וארועים שקוראים לנו בחיים, אבל אין ביננו ממש כמעט שום תכונה זהה! לדוגמא: אני מאוד שכלית והיא מאוד רגשית. (אנחנו בנות 20 חיות עם ההורים עדיין, באותה סביבת חיים..) אני שואלת, כי במידה ואני הולכת לאסטרולוגית וגם אחותי, האם יצאו תוצאות שונות? ההבדל בינינו ממש עניין של 4 דקות. אשמח לתשובה, תודה וחג שמח! ==================================================================================== נועה שלום 4 דקות זה הרבה מאוד במפה אסטרולוגית. יהיו דברים דומים ויהיו דברים שונים. במפות של תאומים רואים מיד אם אתם זהים או לא. ובכלל בעיני תאומים הם יותר משלימים זה את זה מהיותם זהים. ודבר נוסף רק דרך אגב, בכל זאת אדם לא יכול להיות אוביקטיבי לגבי ההבדלים בינו לבין התאום שלו. זה קצת כמו לשמוע את הקול שלך מוקלט.. בברכה פנינה
58. אליענה
פנינה שלום. ראיתי שהתחלת לכתוב על הבחירות ועל מה שצפוי ופתאום נעצרת...אין כלום על שלי יחימוביץ למשל, יש לך צפי לעתיד המתרגש עלינו במפלגת העבודה ע"פ הכוכבים? אם כן נשמח לדעת אליענה =========================================================================== אליענה שלום. פתאום נעצרתי? מה פתאום? טוב עשיתי שעצרתי, יש עוד כמעט חודשיים ואני מחכה עדיין לשעות לידה של מספר מועמדים כדי לבדוק אופציות של חיבורים. ייתכן גם כי יערקו עוד אנשים מהליכוד ולכן אני ממתינה לפחות לסוף החודש ואז אמשיך. דווקא את המפה של שלי ושל עמיר פרץ יש לי אבל אני צריכה לבדוק חיבורים כיוון שברור שיהיו הפתעות נוספות. תסמכי עלי שיש לי המון ניסיון מבחירות קודמות שכדאי ליישם את המשפט:"דברי חכמים בנחת נשמעים". חן חן לך פנינה
59. יפה
התחזית מתממשת אחת לאחת
הי פנינה, אני המומה מרמת הדיוק. רק שבוע שעבר ענית שיהיו עוד הפתעות, ואופס - ברק פורש. בפרק א' בחירות, כתבת שפייגלין ישתלט על הליכוד. והיום זה קרה. והנחמה היחידה שלי מהמצב המטורף, שהוספת גם שהוא גורם הורס לליכוד, והלוואי וכך יהיה. כי אם לא נראה לי שהמדינה הולכת לתקופה מאוד מאוד חשוכה. מאחלת לכולנו רק טוב, יפה ===================================================================================== יפה יקירה הלוואי ולא הכל יתממש. כי בין היום למחרתיים הכוכבים מרמזים על חזית בטחונית קשה נוספת לא ברור איפה ואני מקווה שלא פה. לגבי הבחירות עוד יגיעו פרקים נוספים, תשימי לב. בברכה פנינה
60. עידו
פנינה את לא מפספסת אה? אמרת אורנוס יעשה בלאגנים והנה האוטובוס בתל אביב. אני לא מאמין שהכול צפוי- מה נעשה? איך ממרים את פי הכוכבים ועושים טוב? יש סיכוי? אין איזה כוכב שלום שמסתתר מאחורי הירח? שלך עידו [בתולה אופק דלי] המיואש ======================================================================================= היי עידו לצערי לא פיספסתי אבל עדיין יש לנו כמה ימים נוראיים ואני מקווה שהמנהיגים של המדינה יחליטו החלטות חכמות ולא יסתבכו כפי שאני מאוד חוששת. כן הכל צפוי...כרגע לא יהיה שלום. אנחנו צריכים לשנות את הדיסקט שלנו כדי להביא מנהיגים חדשים שרוצים בשלום. בברכה פנינה
61. אילנית
17.11.2012 פנינה שלום. אני לומדת אסטרולוגיה בחיפה אבל המורה שלי לא מנוסה כמוך- ממך אני לומדת המון. בכל אופן בשביל הידע מבקשת להבין אם תוכלי להגיד לי, בו דוד שלי מתארס היום. האם אלגול מרקיורי אורנוס וכל ההשפעות שלהן על קשר,האם זמן האירוסים משמעותו כחתונה וכמו שמלחמה שמתחילה בזמן הזה תגמר רע אז גם אירוסים? תודה אילנית =============================================================================== היי אילנית שלום אירוסין עד כמה שאני מבינה הם סוג של הסכם למרות שהוא פחות רשמי מנישואין. די בכך שאנחנו תחת השפעת נסיגת מרקורי החשוב לכל הסכם. יחד עם זאת אני מקווה שאם נישואיה יצאו לפועל שהיא תבחר תאריך טוב. אגב תאריך טוב מותאם למפה הספציפית שלה. הטיפים שאני נותנת הם לא מספיקים להחלטות משמעותיות כאלה לשם כך בונים מפה אישית עם תאריך הנישואין. אגב אילנית, למה את לומדת אסטרולוגיה אצל מורה שאינו מקצועי? בברכה פנינה
62. רחל אפללו
15.11.2012 פנינה הצילו!!! אני תושבת הדרום ורק מחכה לשקט. קוראת אותך קבוע. שואבת תמיד עידוד וכוח להמשיך, ועכשיו רועדות לי הבירכיים שאת כותבת: "בין ה-30-26.11 במקביל למפגש שבתאי וונוס, מארס נכנס למזל גדי ויוצר היבט של 90 מעלות לאוראנוס המדבר על אופציה של רעידת אדמה או אסון עם נפגעים רבים ויוצר צמידות עם פלוטו בגדי - זהו היבט של אסון טבע מאוד דרמטי אך גם יכול לדווח על התפרצות מלחמה, מה שלא יקרה, מדובר באובדן גדול של אנשים ובפאטליות" כל זה בארץ או שכול הטוב הזה יחולק שווה בעולם? בבקשה תעני מממהההררר תודה ואוהבת אותך רחל =============================================================================== רחל שלום א. את חייבת להירגע כי הלחץ שלך לא עוזר לך אלא משתק אותך. ב. אני לא יודעת איפה יהיו אבידות. אלה ימים אלימים עם אבידות שיכולות להיות גם במקומות אחרים מלבד ישראל אך גם אם הם יהיו בישראל יכול להיות שמדובר בפיגוע או אירוע בגבולות ישראל. מחד אני מרגישה חובה לדווח מאידך לא הייתי רוצה שמה שאני כותבת יעורר חרדות מיותרות. אז כל טוב ורק בריאות פנינה
63. אמירה
היי פנינוש, רק רציתי לומר לך שאת ת ו ת ח י ת !!! ולשאול כמה זמן לדעתך יימשך הסבב הנוכחי של לחימה? ======================================================================================== היי אמירה תודה רבה!!! הסבב הזה לפחות בשבועיים הקרובים מאיים מאוד וחוששתני מקטל קשה מפיגועים או מטילים או משניהם. נראה לי שאנחנו נזכור את המלחמה הזאת כטעות פטאלית. הם יהיו נקמנים לעוד הרבה זמן ואנחנו נשאל את עצמנו עד כמה היה כדאי כל זה??? בברכה של שקט פנינה
64. רינת
10.11.2012 פנינה היי, יש אסכולה מסויימת באסטרולוגיה שמדברת על הכוכבים במונחים של המטיבים והמזיקים למי הכוונה ולמה? תודה........... ========================================================================================= רינת שלום זו לא אסכולה. האסטרולוגיה המוקדמת כמו כל העולם העתיק התחלק לטוב ולרע מפני שידעו פעם על בני אדם פחות ולכן חילקו אותם לטובים ולרעים ולא השכילו להבין את משמעות התת מודע ואת העומקים הסבוכים שיש באדם ולעומת זאת גם מושגים על מהות הנורמה השתנו באותה מידה. העולם התפתח ומושגי הטוב והרע השתנו גם הנורמטיבי השתנהוהמתקם אחרת. ולכן התחברו להם הכוכבים גם למטיבים ולמזיקים. למשל כשאדם עבר תהליך של התפתחות תחת השפעת שבתאי הוא סבל מהקושי ומהצטמצמות והאסטרולוגים הגדירו את שבתאי כמזיק. בינתיים האדם למד להבין דרך ניסיון מצטבר ששבתאי מעביר תהליך למידה ולכן הוא לא כל כך מזיק כמו שנטו פעם לחשוב[תקראי אצלי בבלוג שני פרקים על שבתאי ואני בטוחה שתשני את דעתך] . למעשה הכוכבים שנחשבו למזיקים כמו נפטון אוראנוס פלוטו מארס ושבתאי לא יכולים להיות בלעדיהם תהליכי אבולוציה ורבולוציה שהם חלק מההתקדמות של התודעה האנושית. לעומת זאת יופיטר שנחשב למטיב באופן אבסולוטי הוא אחראי על הרחבה והתפשטות והוא יכול להרחיב גם בעיות, מחלות ולהשתתף אקטיבית בהיבטי מותו של אדם. לכן הגישה הפשטנית הזאת פשטה רגל והיא מבלבלת אנשים והופכת אותם לשבויי כוכבים לטוב ולרע וזה סתם מיותר. אין בזה כלום. תודה על השאלה החשובה הזאת. בברכה פנינה
65. יפית
היי פנינה האם את יכולה לומר לי מתי אורנוס נכנס לשור? ================================================================================== יפית שלום יש לך עוד המון זמן. זה יקרה בחודש מאי 2018. בברכה פנינה
66. עידו
7.11.2012 פנינה צדקת!!! למרות הסקרים הפחדים- צדקת אובמה זכה!!! יפה לך!!! האם העובדה שהוא זכה בזמן הנסיגה של מרקיורי אומר משהו? עכשיו נחכה לבלגן שלנו תודה לך על ההשקעה בניתוחים ובתחזיות מחכה תמיד לעוד עידו [בתולה אופק דלי] =================================================================================== היי עידו זה היה הגורל שלו לזכות בזמן של נסיגת מרקורי בגלל הספיקות לגביו. אבל היה ברור שהוא ישחק אותה למרות ואף על פי כל הסקרים השליליים, אגב עליהם בנה ביבי כי הסוקר שהרפובליקנים עבדו אתו הוא היועץ של ביבי -כדאי לו לשקול אם באמת להמשיך להיעזר בו. תודה רבה עידו בברכה פנינה
67. רוני
מפגש שבתאי ופלוטו
3.11.2012 היי שמעתי שעוד כמה שנים שבתאי ופלוטו יפגשו במזל גדי ולמען האמת בלי להבין יותר מידי באסטרולוגיה אני יודע שמדובר בגורמים מאוד עוצמתיים ועוד בגדי הסופר נוקשה זה נשמע מדאיג ====================================================================================== היי רוני שלום שבתאי ופלוטו נפגשו כמובן בעבר. הפעם האחרונה הייתה באוקטובר 83 במזל מאזניים וב-אוגוסט 1947 במזל אריה אגב שתי התקופות האלה היו קשורות למלחמה הקרה בין רוסיה הסובייטית וארה"ב והיו שם כמה אירועי "כמעט" של איום טילים וכ"ו. בסיבוב הקודם שפלוטו היה בגדי בשנת 1761 הוא לא נפגש עם שבתאי. בכל מקרה להערכתי זה יהיה קשור בשני נושאים:כלכלה ו- Global Warming שני נושאים טיפוסיים לצירוף הזה ובהחלט ייתכן שזה יבוא לידי עימות ומאבק על מקורות אנרגיה והדרך להשיג אותן ואני מאמינה שהמקורות הופכים לדלים. במקרה של פלוטו שבתאי בגדי אני מאמינה שסין תהיה במרכז הבעייה. ובינתיים נחיה מה שאפשר גם ככה יחסי אוראנוס פלוטו עד 2017 יעסיקו אותנו. בברכה פנינה
68. יובל
בחירות 2013
23.10.2012 פנינה שלום! הבחירות העומדות באופק ממש מדאיגות, שלי יחימוביץ שעושה רושם של מנהיגה חברתית טובה עושה על רוב העם רושם שלא מספיק חזקה בנוסף לעובדה שהיא אשה שזה כבר נתון בעיתי עבור ראש ממשלה בעניי רבים. יאיר לפיד רהוט מתוחכם ומרשים אבל הוא סמל של אליטה ומעמד חברתי גבוה אין ספק שזה הכיוון שלו וביבי מכה גדולה בפני עצמה אך סביר להניח שהוא יקח משום שהוא מצטייר כמנהיג חזק. מה הכוכבים אומרים? האם ביבי יקח שנית? יאיר עושה רושם של גרוע לא פחות מהבחינה החברתית.... לאן מועדות פנינו? =============================================== יובל אני יושבת על הפאזל הזה של פרק ב'-בחירות -5 ימים. אני מקווה שאני אעלה את הכתבה היום בערב. עד מחר בבוקר. המצב מטורף כי הולך להיות מפץ גדול. וזה אומר שכולם יפתיעו את כולם. חכה... גם אני לא יכולה לדעת הכל. אתה יודע למה? רוב המועמדים לא רוצים לתת את שעת הלידה, בדיוק מה שאתה שומע. אני עובדת רק עם המפות שאני מכירה. את המפה של שלי יש לי. וחלק משעות הלידה של המועמדים מסתבר שהן לא נכונות. בברכה פנינה
69. רויטל
אוראנוס בבית 6 סקוויר לפלוטו בבית 3
היי מאוד מרשים האתר שלך , מושקע ומעושר ידע תודה. אשמח להסבר על הזווית ומה אני אמורה ללמוד לשנות תודה רויטל. =============================================== רויטל תודה. כתבתי על ההיבט בין אוראנוס לפלוטו- בהורוסקופ שבועי מעודכן למה הוא גורם. יש שם הסבר אפילו פעמיים בנושא. תציצי. שינויים הם לפעמים תהליך נלמד של זמן!!! וייתכן שאת עוברת תהליך עמוק יותר והוא יביא אותך בסופו של דבר להבין מה לעשות. לא הכל בחיים עובד בנוסחאות לעיתים הזמן זו הנוסחה הכי עמוקה שיוצרת טרנספורמציה. בברכה פנינה
70. עידו
פנינה תודה רבה לך על התשובה הארוכה והמפורטת. אולי אלמד אסטרולוגיה כהצעתך, האם את מלמדת? אני קורא נלהב שלך ומחכה כל שבוע לעוד ועוד אינמפורמציה. עכשיו שאני גם יודע אחרי איזה פלנטות לעקוב הקריאה הופכת מאתגרת יותר. אגב אח שלי סרטן ואנחנו מחכים לפוסט על המזל ועתידו השנה. ביי לך ========================================= עידו שימחת אותי כי חשוב לי שאנשים ילמדו וידעו למה לצפות ולא יסכימו להורוסקופים לא מושקעים, לכן אני מתאמצת ותגובה כזאת היא פיצוי על הכל אני מלמדת ובאוקטובר כנראה ייפתח קורס חדש יהיו פרטים בהמשך.. עידו, העליתי כבר את הפוסט על מזל סרטן http://pninastro.com/379/ אחיך מוזמן לקרוא וליהנות. בברכה פנינה
71. סלין
מציאת אופק
פנינה שלום אם אדם נולד ב18/10 בשעה 2.25 לפנות בוקר ,זה הופך את תאריך הלידה שלו ל19 לחודש. כדי למצוא את האופא צריך להזין יום /חודש/ שעה אם רושמים 19/10 שעה 2.25 זה הופך ל20/10 אז מה צריך לרשום 18/10 או 19/10 ? תודה סלין =================================================== יום חדש מתחיל משעת חצות 00.00. אם נולדת ב-18.10 בשעה 02.25, אז נולדת ב-18.10. ולא ב-19. שבת שלום פנינה
72. רונית
רכישת רכב חדש
פנינה- תודה על התשובה המהירה. ואגב,לאור הנסיבות הקשות, כמה עצוב לראות את תחזיותייך מתגשמות. הזמנו את הרכב ב-30.6.2011. אגב, שנינו עקרבים, 6.11, 15.11 בתודה- רונית =============================================== היי רונית כן את צודקת. מהנבואות שהייתי מעדיפה שלא יתממשו. הזמנת הרכב נעשתה ביום שהיה ירח שחור בין 10 בבוקר ל19.00 בערב. אם זה בין השעות האלה. אז תזמיני מחדש אחרי נסיגת מרקורי ולא בירח שחור[תעזרי בטבלת הירח השחור אצלי] ותרוויחי רכב טוב יותר. זה כל הסיפור. בהצלחה!!! בובברכה פנינה
73. שוש ממן
כללי
בוקר טוב אני נפעמת כל פעם מחדש מלקרוא את המאמרים שלך .ממצה מעניין במיוחד למי שלמד ולומד ומתעסק באסטרולוגיה ובכלל. כל מאמר כמו קורס שלם .תודה רבה לך . שאלה- יש מאמרים של הורוסקופים קודמים שבועיים היכן ניתן למצוא אותם . תודה ויום טוב ====================== תשובה ===== שוש , תודה רבה. זו הכוונה להעניק מידע עם מס ערך מוסף לאלה שלומדים. הבלוג הזה נבנה אחרי שהבחנתי באתרים בלתי מספקים מבחינת עומק. ואני שמחה לקהל הנבון שסקרן ורוצה ללמוד עוד. גם אני אחרי 40 שנה ממשיכה ללמוד. לשאלתך, אני מעלה הורוסקופ שבועי מעודכן שמוחק את הקודם. אני לא שומרת תחזיות קודמות. אבל את יכולה למצוא תחזיות קודמות בהורוסקופים שנתיים, במזלות שאני מעלה תמיד תצורף תחזית שנתית. אם תקראי את הפלנטות שבתאי[2 פרקים] אוראנוס, נפטון-3 פרקים ופלוטו מצורפים מהלכים של הפלנטות במזלות ותמצאי גם מפות וניתוח מפות מצורף. וכל זמן מה אני מעלה חומרים שכרגע נמצאים בתהליך כתיבה או עריכה. תעקבי. שוב תודה בברכה פנינה
74. ד
צמידות בין יופיטר לשבתאי
ערב טוב פנינה במפה האסטרולוגית שלי ישנה צמידות בין שבתאי ויופיטר מה משמעותה של צמידות כזו ! תודה ד. --------------------------- תשובה: צמידות בעיקרון באה להדגיש תכונות ואירועים. ראשית , יופיטר ושבתאי הן פלנטות שאינן ידידותיות ביניהן והיופיטר נוטה להרחיב את את השבתאיות. אך הכל תלוי באיזה מזל הצמידות ממוקמת , באיזה בית, והיחסים של הצמידות לשאר חלקי המפה. ולכן אי אפשר להתייחס לצמידות זו בפני עצמה, אלא לראות את משמעותה היחסית לשאר הפלנטות ולמפה בשלמותה. ועל הצמד הזה נאמר: everything what jupiter promises saturn denies it. בברכה פנינה
75. אמירה
חג שמח
היי פנינוש, רציתי להודות לך על התכנים המאד מעניינים שאת שולחת מדי שבוע, ולאחל לך חג שמח ופורח במיוחד. נשיקות אמירה תשובה----------- חג שמח גם לך. והמשך הנאה.
הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים