מזל דלי הורוסקופ לשנת  2019-2018

יסוד: אוויר
קבוצה: קבועה[fix]
בית: 11[ חברה, תדמית, אנושות]
פלנטה: אורנוס

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

בין ה- 30.1-21.1

דליים טיפוסיים, מושפעים מאורנוס. הם בלתי צפויים, וחייהם עתירי נקודות מפנה, משברים לא מעטים בחייהם האישיים, פרידות ושינויים מפתיעים בעיסוקיהם. הם פופלריים, חברותיים, נוטים לעבוד עבור אחרים ולהעניק את מה שיש להם לאחר, רגישים וגחמניים. חומלים על החלשים ורחמנים גם כלפי בעלי חיים. מוכשרים אמנותית ומוזיקלית,אסתטיים, בעלי כושר תכנון, דייקנים ופרפקציוניסטיים.
פסיכולוגית: הם מתקשים ללכת בתלם ולהיות חלק מהקונבנציה. נוטים להרגיש שונים ובלתי שייכים. קשריהם האינטימיים לא פשוטים. קשה להם להיות בזוגיות רגשית מחייבת היות והם לא בנויים לשגרה ולעיתים זקוקים למרחק מבני הזוג כדי לחוות חסר או געגוע. רגש החמלה מפותח על חשבון שאר הרגשות. הם נוטים להרגיש ארעיות בחייהם בגלל טלטלות רבות שהם חווים. לעיתים הם מבודדים ומתקשים להאמין בזולת וחווים סקפטיות לגבי האדם.
הם עצמאיים ולא מסוגלים להיות תלויים בדבר ובאדם אחר. הם דרמטיים ומסוגלים לחולל מפנים קיצוניים מנטאלית, רגשית, לעיתים מבלי להכין את סביבתם. נוטים להשתמש בחן ובקסם שניחנו.מתקשים בעיקר להתמודד עם בירוקרטיה וסמכויות.
מראה חיצוני נאים, בדרך כלל תמירים ומקסימים את סביבתם בסקסאפיל, בהירים ובעלי עיניים יפות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בברכיים ובקרסוליים, מבעיות בכלי הדם, כמו נטייה ליתר לחץ דם, וממחלות נוירולוגיות הנובעות ממערכת העצבים המרכזית.
ידועים בעולם: וולפגאנג אמדאוס מוצרט, פיל קולינס, ארתור רובינשטיין, ניל דיימונד, אדוארד מונה, בוריס ספסקי, דיק צ'ייני, אפרה וינפרי, לואיס קרול, מישה ברטון, פול ניומן, ג'ון בלושי, נסטסיה קינסקי, אלן אלדה, טום סאלק, ג'ין הקמן.
ידועים בארץ: יעל בר זוהר, אוולין הגואל, יובל כספין, עידו תדמור, אורלי באומן, מורן אייזנשטיין,נתי קלוגר, אנה ארונוב.

קבוצה שניה
ילידי ה- 9.2-31.1
מושפעים מאורנוס ומרקורי, אינטלקטואלים, תקשורתיים, אנליטיים,בעלי רגישות חברתית רבה, ביקורתיים וקפדניים, ובעלי כישרון כתיבה ויכולת ביטוי גבוהה. דעתנים ועיקשים, זקוקים לעניין ופוחדים משיעמום.בעלי תפיסה מהירה ויכולת חשיבה מעל לממוצע.
פסיכולוגית: ראציונאליים וחוויותיהם "עוברות" דרך הראש. לעיתים מנותקים מרגשות ופועלים על פי הראציו בלבד. בסביבתם עלולים להתלונן על חוסר רומנטיקה או קרירות. לעיתים העיסוק בעצמם תופס את מרכז תשומת ליבם והם לעיתים מתקשים לראות את צורכי הסביבה. הביקורתיות עלולה להיות פוגענית למרות חוסר כוונתם לפגוע, אלא לתקן את הסביבה או את העולם. בעלי אוריינטציה פילוסופית -רוחנית ותפיסת עולם פרפקציוניסטית לעיתים אף אינה מציאותית. נוטים להאמין מדי במילה ובערכה. סובלים נפשית מביקורתיות רבה כלפיהם.
מראה חיצוני: צעירים נצחיים, חייכנים. מראה נאה ושובה לב. נעימי הליכות. מקרינים חברותיות.
בריאות: נוטים לרגישות בדרכי הנשימה ומערכת העצבים, לבעיות פסיכוסומטיות, ואלרגיות. מומלץ להם להירגע בעזרת מדיטציות וטכניקות נשימה שישפרו את בריאותם באופן בולט.
ידועים בעולם: בוריס ילצין, צ'ארלס לינדברג, דן קוויל, רונלד רייגן, צ'ארלס דיקנס, טד קופל, ז'ול ורן, מיה פארו, ניק נולטה, אשטון קוצ'ר, ג'ק למון, ג'ו פשי, ג'יימס דין, ג'סטין טימברלייק, אליס קופר, אקסל רוז, בוב מארלי, שאקירה.
ידועים בארץ: אביתר בנאי, אגם רודברג, אביעד קיסוס, שרונה פיק, אנחל בונני, יחזקאל לזרוב.

קבוצה שלישית
ילידי 19.2-10.2
מושפעים מאורנוס וונוס, בעלי כישרון וקסם רב. ניחנו ביכולת ליצור תדמית ציבורית חיובית ולזכות בפופולאריות. הפן האסתטי-אמנותי מגוון ומפתיע. נוטים להיות מבריקים ומגוונים, בעלי כישורים חברתיים מובהקים, חברים טובים ונאמנים, בעלי הבנה ורגישות לחברה. ניחנו ביכולות מיסטיות ואינטואיציות גבוהות, אך לעיתים סובלים מעודף ביטחון עצמי וקושי להסתיר את שביעות רצונם מעצמם.
פסיכולוגית:  נטייה לנרקיסיסטיות, צורך לעמוד במרכז העניינים ולהיות מדושנים יתר. אגוצנטריות ועיסוק רב מדי במראה או בפאסדה. נוטים לדרמטיות ולתגובות מעוררות תשומת לב. זקוקים לפידבק ולתשומת לב באופן קבוע. רגישים לביקורת באופן מופרז ועלולים להגיב בגחמתיות ובניתוק קשר בלי שום הכנה או אזהרה.
חייהם הרגשיים מלאי תהפוכות למרות צורכיהם ביחסים קבועים.
מראה חיצוני:   גם אם הם לא גבוהים הם נוטים לבלוט במראה חיצוני יחודי, מצודדים נעימי מראה ובדרך כלל בעלי פנים יפות.
בריאות: חובבי אוכל עתיר שומנים, דבר העלול לגרור בעיות בכלי הדם והלב. בעיות ורגישות הורמונאלית.
ידועים בעולם: צ'ארלס דרוין, אברהם לינקולן, גליליאו גליליי, ניקולאוס קופרניקוס, בוריס פסטרנק, יוקו אונו, מרק ספיץ, רנה רוסו, מאט דילון, ג'ון טרבולטה, ג'ניפר אניסטון, סיביל שפרד, ג'יין סימור, סוני בונו, סיל, שריל קרואו.
ידועים בישראל: אהוד ברק, נאור ציון, עברי לידר, עדן הראל, דוד טסה, ליאור מילר, אילנה אביטל, שרון דוראני, יונתן קוניאק, ליאון רוזנברג, טלי שרו

הורוסקופ  לשנת 2019-2018
.
מזל דלי
קונסטלציית מזל דלי בשמים.

כללית:

 

את יום הולדתכם תתחילו לחגוג ב:20.1.18 בשעה 05.30 לפנות בוקר על פי שעון ישראל.

יום הולדתכם יאפיינו הנושאים החשובים שיהיו השנה הקריירה העיסוק והעבודה. מרקורי ביום הולדתכם עדיין במזל גדי ורק עם מעברו מה:31.1 למזל דלי תתחילו להרגיש אנרגיה נכונה לקראת הכיון הנכון. מאדים ויופיטר שוהים בבית העבודה שלכם ומגבירים את התאוצה וה מאמצים שאתם עושים בנושא שהותו של יופיטר בבית הקריירה עד נובמבר 2018 מבטיחים זמן ארוך דיו כדי לעצב אותה להתבסס ולהרגיש בה נוח. הכוכב השליט של מזל דלי הלוא הוא אוראנוס והשנה הוא ישהה במזל טלה עד חודש מאי ויעניק משנה אנרגיה ללימודים בתחומים חדשים וליכולת התקשורתית שלהם. מעברו לראשונה למזל שור מחודש מאי 2018 מרמז על שנים שלח שינויים במקום המגורים מכיוון שאוראנוס ישהה כ-7 שנים בבית הקשור במגורים/בית/משפחה הוא ישפיע על תחושת הניידות חיפוש משמעות בית שורשים סביבה מתאימה לחיים שלכם בתום ה-7 שנים כשהוא ישתחרר מבית 4 תרגישו מחוברים למקום החדש שתהיו בו עד אז. לעיתים קרובות מיקומו של אוראנוס בבית זה מסמל את עזיבת הילדים את הבית, שינוי המסגרת המשפחתית, פרידה מהורים או מסביבה שורשית לעבר חיפוש מחדש של הבית. יחסי נפטון האחראי על בית הכספים שלכם השנה מטיבים עם כוכב יופיטר ופלוטו לכן מצבכם הפיננסי השנה יוטב. מעברו של שבתאי למזל גדי ישפיע הרבה יותר על הצורך בחשבון נפש עם עצמכם וחייכם. סך הכל שנה עם התחדשויות בעבודה ובכיווני החיים ולכן היא מסמלת התחלות כששנת 2019 תחדד ותבסס את הנטיות המסתמנות בשנה זו. אחת התקופות המיוחדות שיהיו לכם השנה זהו כניסת מאדים למזל דלי בחודש מה שקורה כל שנתיים רק הפעם מאדים ישהה במזל דלי עד נובמבר 2018 וכחודשיים בין ה: 26.6.18 ועד ה:27.8.18 הוא יהיה בנסיגה מה שעלול לסמל את שיא הקושי בהחלטות אך גם המצבים תקועים ועם מהמורות כדי להתגבר על הישן שסוחב אתכם לאחור או קשיים בסביבה שכבר מסוף ספטמבר 2018 יתחילו להיות זיכרון בלבד. נסיגה נוספת שתשפיע עליכם במיוחד על הקריירה זו נסיגת כוכב ונוס באוקטובר עד ה: 16.11 כשבדצמבר ונוס יתיישר בבית הקריירה ויביא לכם הרבה טוב כלכלית ונפשית. שנה מאתגרת כמעט עד סופה אבל יש פירות למאמצים. שבתאי ישהה בשלוש שנים הקרובות בבית התת-מודע שלכם ויעזור לכם לעשות חשבון נפש או  "סדר מחדש" שבתאי בבית 12 הוא השלד שבארון שצריך להתמודד אתו ולעבור תהליך השלמה, גילוי, הודאה ולהשתחרר מרגשות אשם ובושה.  פרטים על פי הנושאים המפורטים מתחת.

 

מפתח
קונסטלציית מזל דלי על פי המיתולוגיה.
אהבה ויחסים:

 

יום הולדתכם נחגג עם ונוס במזל שלכם מה שמטיב לפנויים עם התחלות רומנטיות חדשות המגיעות לפתחכם בהפתעה מוחלטת. צמידות השמש לונוס מטיבה עם ההזדמנויות עד סוף ינואר. ובין ה: 8-6.2 . ובין ה: 16.2-12.2. ביחסים קיימים עליית מדרגה במחויבות.  היבטים מוצלחים להיכרויות פתאומיות צפויים בין ה: 29-23.3.

היכרויות מפתיעות עשויות להירקם בימים בין ה: 20-13.4.2018, ימים מוצלחים להתאהבויות וחיבור מפתיע בין ה: 20.5-13.5. היכרויות בעלות עוצמה עשויות להתרחש בין ה: 26-22.5.18, מעבר כוכב ונוס ב:13.6 לבית הזוגיות למזל אריה מטיב עם הידוק יחסים והתחלת מחויבות בקשרים ועם עלייה של מחזרים משמעותיים לפנויים. ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין ה: 11-6.7.2018 היכרויות והתאהבויות . ימים מוצלחים להיכרויות בין ה: 26.8-18.8.18. ימים מוצלחים לנסיעות משותפות לחו"ל צפויים בין ה: 29-23.9.18. החלטות משותפות אולי הקשורות במעבר שינוי מגורים במהלך נובמבר-דצמבר 2018 . מעבר ונוס לבית החברתי שלכם בינואר 2018 מטיב לפנויים להיכרויות חדשות וביחסים קיימים ינואר פברואר 2019 מטיב עם מיסוד יחסים עד ה: 29.2.2019.

משברים פוטנציאלים בזוגיות:

ביחסים בעייתיים ובלתי יציבים- הימים בין ה: 28-23.3 ייתכנו משברים ופרידות פתאומיות גם מאמצע אפריל ועד ה: 20.4 סכנות בקשרים שמצויים על קרעי תרנגולת.. מעברו של מרס למזל דלי ב: 17.5.128 עלול להשפיע על מגמות שינויים בחיים ויחסים שאינם יציבים עלולים לא לעמוד בטלטלות במיוחד בין ה: 23.5-18.5. ניתוקים וקשרים שמגיעים למצבים שאולי יהיה קשה להמשיך כך צפויים בין ה: 23-17.6.18, נסיגת מאדים במזל דלי בין ה: 26.6 ועד 27.8.18 עלולה לסמל תקופת חשבון נפש לגבי יחסים שאינם "עובדים טוב" או אולי לא מספקים דיים. טלטלות ביחסים אולי עזיבת בית צפויה בין ה: 12.9-4.9.18 אך גם בין ה: 28-23.10.18. ופרידה פוטנציאלית 24.11.18- 11.12.45f549044cd25512820808bf41d4d40e
ג'ורג'ו וזארי וכריסטופנו גרארדי (Cristofano Gherardi), סירוסו של אורנוס, בסביבות 1560

עבודה וקריירה:

 

2019-2018 תהיה שנה חשובה עבורכם.  כל האירועים גם אלה שייראו לכם קשים פועלים לקראת שינוי והזדמנויות חדשות.

את השנה אתם מתחילים כשכוכב מאדים בבית הקריירה ומצביע על שינויים רבים במערכת,  במסגרת לפחות עד ה: 26.1 .  וכוכב צדק [יופיטר] ישהה עד נובמבר 2018 בבית הקריירה במזל עקרב ומרחיב את ההזדמנויות ליצירת תפקיד טוב יותר או כיוונים חדשים, הזדמנויות חדשות. את תחילת השפעתו,  כבר ראינו עם כניסתו באוקטובר 2017 לבית הקריירה, שסימן את "הכמיהה"/מטרה/  או ייעוד לייצר ולבצע כיווני עבודה/תחומים/עיסוק/תפקיד אחרים. כבני מזל דלי שהראש שלכם נוטה להיות בעננים צריך לזכור שרגליכם נטועות תמיד באדמה ואתם חייבים להרגיש בסיס רציונאלי לכל שינוי. לכן תהליכים שיתרחשו בהדרגה עד סוף שנת 2018 לא יתרחשו בשיטת זבנג גמרנו. כוכב מאדים בחודש מאי 2018 מגיע למזל דלי וישהה שם כשבעה חודשים ויעזור לכם לבצע עזיבה סופית של תחום,  או עבודה, מיקום שכבר אינכם חפצים בה עד נובמבר 2018 .

פברואר הקרוב כוכב מרקורי יגיע למזל דלי ויקל על התחלות  או עניין חדש לגמרי כבר בימים בין ה: 17-14.2.18 אולי ימים לקבל הצעות חדשות,  ליצור מיזם,  או יוזמה חדשה. כבר מאמצע חודש פברואר 2018 תורגש הקלה פיננסית ואופציות לצמוח.  ב: 16.במאי 2018 כוכב מאדים מגיע למזל דלי. אתם תרגישו נמרצים מהרגיל ומוכנים לעשות יותר כדי לקדם את עצמכם. הפעם בואו של כוכב מאדים למזל דלי יהיה על מנת להישארעד נובמבר 2018 [פעם אחרונה שהוא נסוג בדלי היה בשנת 1971 כשרבים מכם טרם נולדו או היו קטנים מדי כדי לזכור איך הייתה השפעתו עליכם] שבעה חודשים של מאדים במזל שלכם בהחלט ישפיע על תנופה רצינית של אמביציה, ותתחיל תקופה לחוצה ואינטנסיבית יותר ויכולת ההחלטיות שלכם תהיה במיטבה לנוכח ההצעות שתקבלו מסוף מאי 2018 ואילך. ההיבטים מאמצע חודש יוני ועד סוף החודש יהיו דיסהרמונים  בכל הנוגע לשותפויות שעלולות להסתיים באבחה חדה,  אך גם לאלה מכם השכירים שיתוף פעולה חשוב עלול להסתיים ולגרום לכם לתחושת עוגמת נפש. כבר מה: 26.6 תתחיל נסיגת מאדים[מרס]  באופק שלכם זו תהיה תקופה מאתגרת כי הנסיגה תימשך חודשיים תמימים עד ה: 27.8 התחושה עלולה להיות לעיתים כאוטית או מבולבלת אבל בני מזל דלי נוטים לצמוח ממקומות הכי נמוכים ברגע שאתם מחליטים. אין סיבה לחשוש מדי מהשפעת מאדים בנסיגה,  כי אולי התסכולים יגיעו לשיא אבל רק מתחושה כזאת תוכלו ל"חתוך בבשר החי" ולעזוב סופית מצב שהוא בלתי נסבל בעבודה/תפקיד ומסגרת. ברם,  מחודש ספטמבר מתחילים שיתופי פעולה חדשים ומעברו מחדש של כוכב מרס למזל דלי כשהוא כבר לא בנסיגה,  יהיה דומה לקבלת סוללות חדשות ומשודרגות. ההיבטים הכספיים בחודש ספטמבר יהיו טובים. חודש אוקטובר צפוי להיות חודש בעייתי בכל הנוגע לקריירה. שכן כוכב ונוס,  מתחיל נסיגה בבית הקריירה[במזל עקרב] ויגרום לכם לסימני שאלה, איבוד ביטחון עצמי.  עם זאת,  כוכבים מרקורי ויופיטר בבית הקריירה מטיבים אתכם ויתכן שתאלצו לעשות בחירה נוספת שהיא תהיה יותר מהראש ופחות מהרגש. חודש נובמבר יהיה מבריק ביכולת שלו לשקף את מטרותיכם החדשות,  רמזים רבים מתקשרים לאופקים חדשים אולי באקדמיה, או עבודה הקשורה עם חו"ל,  או במקומות מרוחקים לשביעות רצונכם. ברור שמדובר בהתחלות שציפיתם להם אולי במשך שנה שלמה,  ואולי ההצעה שתגיע היא אף מעל לציפיות שלכם כי ניכר שתופתעו או שבהחלט תודו בפני עצמכם שהיה כדאי לחכות.

 

 מזל דלי- מלכת החרבות -הכתר שלה עשוי מפרפרים הם מסמלים את חופש החשיבה והחשיבות לחופש. תנוחת היד עם החרב מוכיחה על חשיבה לפני המעשה.   היא מרגישה מאוימת שילטון הצדק שלה בסכנה והיא תעשה הכל כדי לגונן עליו. הפן האינטלקטואלי קשור במזל זה וההתנגדות לאחרים תתבטא רק תחת איום. היא מגוננת על החלשים ועל אלה הזקוקים להגנה. החרב לא משאירה ספק לגבי התוצאות- היבטי קלף זה בפריסה בדרך כלל מסמלים שינויים, אבחה חדה ופעילות מוצדקת בהיגיון. 

     כלכלה וכסף:

נפטון היא פלנטה בעלת משמעויות כפולות וחמקמקה מאוד. כוכב נפטון ישהה עוד שנים רבות בבית הכספים שלכם במזל דגים.  שנת 2019-2018  היבטיו יהיו טובים עם פלוטו במזל גדי ועם יופיטר במזל עקרב. כך שכל האנרגיה החומרית מצביעה על התפתחות וצמיחה כלכליים בהשנה הקרובה ומשתפר ב-2019. מעברם של השמש וכוכבים  ונוס ומרקורי לבית הכספים בפברואר 2018 יטיב עם מצבכם הכספי. החל סוף מרץ צפויה תקופה עם הוצאות רבות  העלולות להימשך עד תחילת אפריל. כבר מה: 9.4.18 מתחיל שיפור משמעותי בהכנסות עד ה: 15.4. כך גם בימים בין ה: 7-2.5. נסיגת כוכב מאדים ויחסיו עם כוכב אורנוס[כוכבכם האישי] בתחילת אוגוסט,  ישפיע על פוטנציאל מעבר בית, שינויים במגורים ועליה בהוצאות.  אך כבר מסוף חודש אוגוסט ותחילת ספטמבר אתם צפויים לצפי חיובי מבחינה פיננסית וגדילה חומרית. עם זאת, חודש נובמבר 2018 יהיה החודש הטוב ביותר,  החל מעובדת יציבותו ודרך ההזדמנויות שצפויות להתפתח פיננסיתמהבסיס החדש שייווצר.  ייתכן שתמכרו את ביתכם  לטובת שינוי עתידי של מגוריםבמהלך 2019 .  בחודשים בין פברואר למרץ 2019 קיים סיכוי גדול למעבר לסביבה אחרת מגורים שונים ואולי מדובר גם בהגירה פוטנציאלית אפילו אם מדובר במספר שנים במיוחד ילידי  בין ה: 28-20.1. במהלך 7 שנים משנת 2018 יעברו שינויי מגורים כל ילידי מזל דלי בהדרגה. בשנת 2020- אלה שנולדו בין ה:31.1-24.1.

 

800px-1914_Redon_Zyklop_anagoria
קיקלופ ציור שמן וגואש של Odilon Redon
במוזיאון   Kröller-Müller

 

 

2000px-Uranus's_astrological_symbol.svg

סמל הפלנטה אוראנוס- מורכב מהאות H באנגלית על שם הרשל מגלהו פלוס צלב החומר באסטרולוגיה.

 

 

בריאות:

בריאות מזל דלי מושפעת בראש ובראשונה מהשייכות שלהמזל לקבוצת פיקס[קבועה] יחד עם מזלות שור, אריה [שממול] ועקרב- קבוצה יציבה וחזקה אך עם קושי להתגמש ולשנות הרגלים ודפוסים בעייתיים.  מזל דלי מושפע מכל שלישיית המזלות האחרים דרך הנטייה של הקבוצה.  אם דרך מזל שור הקשור בבלוטת התריס [התירואיד] המפריש הורמונים ועוזר לפרק את החומרים או דרך מזל עקרב המשפיע על המעיים[במיוחד המעי הגס] כשלאכילה הבריאה יש משמעות לעיכול וההזנה של הורידים עליהם אחראי מזל דלי וכמובן אריה המזל שממול,  האחראי על הלב ועל כלי הדם המובילים ללב ולחדרי הלב.

עקרונות הבריאות של מזל דלי:  אוראנוס הוא הכוכב השליט של מזל דלי גורם להתפרצויות פתאומיות של מחלות, אמנם רבות מהמחלות הן גנטיות אבל האירועים הבריאותיים פורצים לעיתים קרובות בלי כל הודעה מוקדמת מהנפוצות:. מזל דלי שולט על האברים כמו: הקרסוליים, על מערכת הורידים ועל המערכת העצבים הגדולה. מערכת הורידים:  האחראית להחזיר את הדם- הורידים מחזירים את הדם מהאיברים אל הלב. דם עשיר בחמצן המגיע בלחץ גבוה דרך העורקים חוזר בלחץ נמוך דרך הורידים כשהוא עני בחמצן. – מחלות לחץ דם, טרומבוזה באזור הקרסוליים. מערכת העצבים: מחלות אוטואימונית כמו ALS   , טרשת נפוצה , פרקינסון[רטטת] מחלות של הפרעות נוירו-התפתחויות, מחלות ניווניות של מערכת העצבים- מערכת חשמלית בין החדרים והשסתומים- כמו דופק מהיר לחץ דם  – מחזור הדם-.

שנת 2019-2018

שנת 2018 היא שנה עם שינויים, תזוזות והתפתחויות. אמנם רוב השינויים מובילים בסופו של דבר למחוזות טובים וכאלה שרציתם בהם אבל השינויים כרוכים במתח יהיה גבוה וישפיע על צורת חייכם. התקופה של מאדים באופק המזל במתחילה ממאי  ובין יולי לאוגוסט מאדים יהיה בנסיגה וישפיע על רמת העייפות והאנרגיה וצפויה תקופה של חולשות עייפות ונטייה מובהקת לנחות באנרגיות.. תצטרכו לשלב מנוחה והתנתקות מהמתחים כפי שרכב שנוסע שעות רבות תחת מאמץ זקוק לפסק זמן. מזל דלי משתלב מעולה עם פעילות יוגה עם מדיטציה שיכולה לעשות פלאות לרגיעה ולהשפיע בעקיפין ללחץ דם ולמתחים בקיבה מעודף חומציות. מזון סלקטיבי חשוב מאוד במיוחד צורת אכילה במינונים קטנים בהפרשי זמן קטנים.

 בספטמבר 2018 כוכב מאדים חוזר לישורת ויהיה באופק המזל ויאיץ בכם לפעול בעוצמה תיהנו מחד מאנרגיות חזקות אך תיאלצו להתמודד עם אירועים אינטנסיביים.  לא תחסר מתיחות ולחצים פנימיים ולכן מומלץ בחודשי השנה האחרונים של 2018 להקפיד לאכול באופן מסודר להמעיט במלחים ובמזון עתיר תבלינים ולהרבות בפעילות פיזית. כבר מדצמבר 2018 תורגש הקלה כשאתם מצויים בתקופה נינוחה יותר. וביום הולדתכם הבא מסוף ינואר פברואר 2019 תיהנו מתקופה אנרגטית וכושר פיזי טוב

 

 

כוכב השבת ALTAIR במעלה -1 במזל דלי

מעלה 1 משפיעה במיוחד על ילידי 23-21.1 או למי שיש פלנטות מרכזיות במעלות האלה.

ALTAIR "Al Nasr al Tair"- "The Flying Eagle"

ALTAIR   כוכב השבת במעלה – -01AQU47 -במגניטודה 0.77

אלטאיר או α בנשר הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נשר, ואף אחד הכוכבים הבהירים ביותר בשמים. מקור שמו בערבית, שבה נקרא "אלנסר אלטאא'ר" (النسر الطائر) – "הנשר המעופף". הכוכב הוא אחד מקודקודי משולש הקיץ.

ALTAIR הוא 16.7 מיליון שנות אור ממערכת השמש שלנו.
בקונסטלציה Aquila."קוטרו של אלטאיר פי 1.7 מן השמש, מסתו כ-1.7 מסות שמש ובהיר ממנה פי 10. הכוכב נמצא במרחק כ-16.5 שנות אור, והוא אחד מהכוכבים הנראים הקרובים למערכת השמש. גילו פחות ממיליארד שנים, אך קצב ההיתוך של מימן להליום בליבתו גדול בהרבה משל השמש, כך שהמימן שבליבתו מתחיל להתמעט ומתחיל שלב היתוך ההליום. משום כך בהירותו גבוהה יחסית לכוכבים מסוגו והוא צפוי לעזוב את הסדרה הראשית ולהפוך לענק אדום. מהירות סיבובו גדולה במיוחד – כ-240 ק"מ לשנייה (סחרורו סביב עצמו אורך 8.9 שעות בקירוב), וכתוצאה מהכוח הצנטריפוגלי גדול קוטרו בקו המשווה בכ-20% מקוטרו בקטבים.
לאלטאיר תנועה מהירה יחסית – הוא נע על רקע הכוכבים הרחוקים יותר כמעלת קשת אחת ב-5,000 שנים.
Altair הכוכב הבוהק ביותר בקונסטלציית אקווילה. הסמל של הנשר האקווילה שימש סמל לשלטון רומי ושלטון הנאצים ומשתמשים בנשרגם ארה"ב.
הנשר תמיד מנוצל להדגשת הכוח. זו חיה בעלת עוצמה ויכולת לפעול במהירות ונחישות. הנשר נחשב למלך החיות. תוחלת חייו, מראהו העוצמתי וראייתו העצומה למרחקיםמתכונות הבולטות שלו.

על פי פתולומי  הוא מושפע מכוכבים מרס-יופיטר.
מי שיש לו כוכבים במעלה הראשונה במזל דלי[על כוכב שבצת אלטיר] זה מעניק לו דמיון אדיר, תשוקה גדולה, אישיות דומיננטית, יכולת אנליטית גבוהה בתחום הכימיה, חשיבה עמוקה וחודרת, אינטואיטיביות, מיסטיקה, קשור לאהבה ולחברויות עמוקות משיכה לסקס בלתי שיגרתי,  מתחבר גם לתכונות של בני מזל עקרב-דלי[שילוב של שני המזלות] תכונות המתאימות לעורכי דין ואנשי צבא.
הופעתו באופק של המפה מעניק תכונות של אומץ ונדיבות.
מרקורי על כוכב שבת זה מעניק ביטחון עצמי גבוה, שאפתנות,  אישיות ליברלית, אושר שמגיע במפתיע, תפקידי פיקוד וסמכויות מעוררים בטיפוס רגשות אשם וסכנות מיותרות.
זה מעניין שהכוכב נופל בדיוק במעלה הראשונה ובדקנט הראשון של מזל דלי.
המעלה הזאת נחקרה רבות ונודעה כמעלה המדגישה את הראייה מרחוק אך את קוצר הראייה מקרוב. מזל דלי ידוע כשוחר מרחב,  הומני ואנושי מאוד אך באופן פרדוקסלי מתקשה באינטימיות במיוחד כשאחרים רוצים ממנו ביטוי רגשי וחום.
זו מעלה המעניק  כושר ניווט, משיכה לשונה, האחר, הומוסקסואליות מראה של אישה גברית,  אנדרוגינוס, טרנסג'נדר. אך גם בין המינים הרגילים מדובר במשיכה לסקס שונה ובלתי שגרתי. שליטי כוכב השבת זה  מרס ויופיטר מגבירים את הליבידו.
אירועים הקורים בגלל מעבר הכוכבים על מעלה זו מדגיש נטייה לקשיים רבים, חוסר מזל, התנסויות משונות ובלתי שגרתיות, אכזבה מנסיעות ארוכות, זוגיות בעייתית מאכזבת, אובדן של קרוב בנסיבות בלתי רגילות וסכנות מנחשים וזוחלים

קלף מזל דלי הכוכב- מהארקנה הגבוהה  מסדרת Rider-Waite-Smit– מספר 17 "העוזרת" העירומה עם רגל אחת במים [אך מרחפת מעל למים] ורגל על האדמה. ובשתי ידיה דליי מים כשהיא מוסיפה למי המעיין מים וגם משקה את האדמה..הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.. מזל דלי או "נושא הדלי" מהתקופה העתיקה. מבשר הפתעה, גורם שמגיע בלי ציפייה לעזור ולהעניק. מזל דלי קשור בטארוט גם לקלף מלכת החרבות המסמלת שינוי מפתיע, פרידה באבחה חדה.- 

 

 

 

      טיפ:

 שנת 2019-2018 היא שנה מרתקת מבחינת העיסוק שלכם מבחינת החידושים,  העניין החדש הכיוון ובודאי קצב האירועים. השנה תחלוף במהירות הבזק והעומס הגדול ישכיח כל חודש את קודמו. אך זו שנה של שינויים העבודה תשתנה ומקום המגורים עשוי להשתנות בעקבותיו. אתם יכולים שנים להיות תקועים במקום אחד ובשנה אחת הכל יחד ישתנה. תרבו להכיר נושאים חדשים ואנשים אחרים לגמרי שיגיעו בעקבותיהם. תיתכן עד תחילת 2019 שינוי סביבה שיתבע מכם תהליכי הסתגלות ובכלל החלטות גדולות. בית מגורים עשויים לשחק תפקיד לגבי החלטות של מיקום אולי מעבר לארץ אחרת גם אם באופן חלקי ולא סופי. אתם מתחברים לשינויים בתחושת השייכות וזה עשוי לבוא משינוי של עזיבת סביבה בית או שילדים/הורים דמויות מרכזיות מהמשפחה שיעזבו את הבית והסביבה תשתנה. ותבנו שורשים חדשים במהלך השנים הקרובות. מעברו של מאדים לאופק המזל מחודש מאי והישארות מאדים במזל דלי עד נובמבר יהיה משמעותי מאוד לעיצובו של השינוי החדש שלכם. עד נובמבר 2018 תסיימו תהליך שינוי עבודה/תפקיד/מסגרת. ברם,  בין נובמבר 2018 לפברואר 2019 תשלימו את השינויים סופית ברמת מיקום ותחושת שייכות חדשה או לפחות תחליטו לאן פניכם מועדות. 

 

 

 

 

אוראנוס- שליט מזל דלי- הפלנטה הנון קונפורמיסטית.

 

טבלת ירח שחור קלנדרית -נסיגות כוכבים , ליקויים עד ינואר 2019

 

אסטרולוגיה על אוראנוס ופלוטו- מסע אבולוציוני דרך הפלנטות.

 

הורוסקופ לשנת 2018

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      15.1.2018