מזל תאומים הורוסקופ לשנת 2020-2019


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

הורוסקופ לשנת 2020-2019 

את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים כבר ב: 21.5 בשעה 11.20 בבוקר. מרקורי יצטרף עד הערב לשמש במזל תאומים והם יצעדו בצמידות עד ה: 25.5 ויעסקו בהתחלות חדשות של עבודה תפקיד רוח ואנרגיה מחודשת בתפקוד היומי מתאים לנסיעה לכבוד יום ההולדת כבר מה: 23.5. בינתיים בתקופת יום הולדתכם, ונוס במזל שור והוא יגרום למועקה כבדות מסוימת ביחסים או ריחוק בקשר אך כבר  ב: 9.6 ונוס יעבור למזל תאומים ואז תיהנו מאנרגיות חברתיות ורגשיות טובות. כוכב מאדים בבית הכספים שלכם ומעלה את רף ההוצאות החריגות מה שיאפיין את ההווה שלכם עד סוף חודש יוני.  ייתכן שנדחו הוצאות רבות לתקופה זו או שהתחלתם בפרויקט תובעני מבחינה כספית כמו שיפוץ, רכישה השקעה. נושאים כלכליים פיננסיים יהיו ממאפייני שנה זו וכבר ביוני הקרוב תתמודדו עם סוגיה הוצאות ודילמות לפתור את הבעיה.  ברם, כוכב שבתאי יחד עם פלוטו שוהים  עד פברואר 2020 צמודים ויגרמו לכם להיות שקולים זהירים ואולי דואגים מאוד לעתידכם הכלכלי. לעומת זאת כוכב צדק לשמחתכם השנה [עד דצמבר 2019] בבית הזוגיות ומזמן לפנויים הזדמנויות ליחסים.  כרגע הוא בנסיגה ומאט את קצב היחסים ואולי אתם שרויים בחשבון נפש בכל הנוגע ליחסים הקיימים ברם, כבר בחודש ב:11.8.2019 כוכב יופיטר משתחרר מהנסיגה ועד דצמבר 2019 הוא ישהה בבית הנישואין /שותפויות וזוגיות. בדרך כלל הוא מזמן לפנויים קשרים משמעותיים ובקשרים קיימים יש אופציה לצמוח יחד לשלב הבא. כוכב נפטון ימשיך לשהות עד שנת 2026 בבית הקריירה שלכם לטוב ולרע. ותנסו למצות את יכולותיכם ובעיקר להגשים את החלומות שלכם בתחום הקריירה. כוכב שבתאי לראשונה יגיע למזל דלי  [מיקום שנחשב למיקום מוצלח עבורכם- בית 9 ] ב:22.3.2020 ויתקדם עד חודש מאי 2020 ואז יתחיל נסיגה שתימשך עד 1.7.2020 ] ויחזור למזל גדי.  וישוב למזל דלי על מנת להישאר שם כמעט לשלוש שנים כבר ב: 17.12.2020[עוד ידובר בו] הוא משקף בתקופה הקצרה שהוא ישהה רמזים בנוגע להשפעתו[עיסוקי בית 9] החל מלימודי תואר, הגירה לחו"ל, התפתחות רוחנית/דתית ופרק ב' לפנויים..

לבני מזל תאומים צפוי אירוע חריג אחת ל:8 שנים כשכוכב ונוס מבצע נסיגה במזל תאומים: הנסיגה של ונוס במזל תאומים תתחיל רשמית ב: 13.5.2020  עד 25.6.2020 הוא ישפיע על סיום יחסים בלתי יציבים, משברים ביחסים במיוחד קשרי שותפויות לא יציבים מבטא רגישות פיננסית [בריאותיים.. גם אם תתקשו בעת זו תזכרו שכבר בחודש יולי 2020 תחזרו לעצמכם עם אנרגיות מחודשות .

 

תאומים

קונסטלציית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס


אהבה ויחסים:

עד דצמבר 2019 כוכב צדק שוהה בבית הזוגיות שלכם במזל קשת ומטיב עם הזדמנויות להיכרויות עבור פנויים וביחסים קיימים רוב הזמן אתם נהנים מאופיה של הזוגיות. עד אוגוסט הקרוב כוכב צדק בנסיגה ולכן יחסים עלולים לעבור סוג של חשבון נפש או עצירה של תכניות משותפות בגלל עיסוקים אחרים. מעבר  כוכב ונוס למזל תאומים ב:9.6.2019 מטיב עם היכרויות עד ה: 3.7 . תקופה מוצלחת למפגשים ודייטים מתחילה עבור המחפשים קשר כבר מה: 28.7.2019 ונמשכת עד ה: 18.8.19 במקביל כוכב צדק משתחרר מנסיגתו ומפגשים באוגוסט יהפכו באופן ספונטני לקשר משמעותי וביחסים קיימים צפויה תקופה מוצלחת לקדם את הקשר למעבר של חיים משותפים,  נסיעה משותפת ואף הרחבת המשפחה. מעבר כוכב ונוס ומרקורי ב: 15.9.2019 לבית האהבות שלכם יעצים את ההתרגשויות ואת התקופה הרומנטית, כמו עלייה במחזרים והזדמנויות להיכרויות מרגשות. זו תקופה עם הזדמנויות שתימשך עד ה: 1.10.2019. מעבר כוכב ונוס ב: 1.11.2019 לבית הזוגיות שלכם יטיב עם יחסי הזוגיות הקיימים ולפנויים צפויות הזדמנויות להיכרויות  עד ה: 26.11.2019 . חודש מוצלח לטפח יחסים ולהשקיע ביחסים קיימים ואף אולי למסד את היחסים. מעבר מרקורי לבית הזוגיות שלכם ב: 9.12.2019 יטיב במהלך החודש עם בניית תקשורת זוגית והיכרויות מוצלחות ומעניינות. בין ה: 21.1.20 ועד ה: 29.1.20 הזדמנויות להיכרויות במסגרות לימודיות ובנסיעות וביחסים קיימים תיתכן נסיעה משותפת ומוצלחת. מעבר כוכב מאדים לבית הזוגיות מתחילת ינואר 2020 ועד סוף פברואר  תמיד מגביר את ההזדמנויות להיכרויות לפנויים.

מעבר כוכב ונוס ב: 3.4.20  למזל תאומים היא מחד בשורה טובה להתחלות יחסים להזדמנויות מטיבות עם יחסים רגשיים והצלחות חברתיות. אפריל חודש מוצלח ליחסים. ובהיכרויות  עם משיכה עזה  ונוס מה: 26.6.2020 יהיה במזל תאומים עד ה: 7.8.2020 ויפצה את המאוכזבים בהיכרויות מוצלחות ויעזור להתגבר על משברים ביחסים קיימים שהושפעו מנסיגת ונוס.

 

משברים: יחסים בעייתיים יעברו משבר בשבועיים הראשונים של חודש ספטמבר 2019 . מעבר כוכב מאדים לבית הזוגיות משפיע לעתים על יחסים בלתי יציבים  בעליה במריבות ובוויכוחים.  כניסת מאדים לבית הזוגיות מתחילה ב: 4.1.20 ונוכחותו עד ה: 16.2.20 ישפיע על מתחים ביחסים וביחסים מעורערים עד כדי פרידה. נסיגת ונוס בין 25.6-12.5.20 במזל תאומים היא בשורה לא טובה למערכות יחסים בעיקר כאלה שאינן יציבות ומקרטעות כבר זמן רב. בדרך כלל יחסים יציבים וטובים שורדים נסיגות של ונוס תאומים. פעם אחרונה שהייתה נסיגת ונוס במזל תאומים לאלה שרוצים לדעת מה קרה בפעם האחרונה  בין ה: 15.5.2012 עד 27.6.2012 מי תקופה המשקפת משבר רגשי, פרידות, אכזבות ביחסים. כל 8 שנים ונוס מבצע נסיגה במזל שהוא נמצא. לפני שנת 2012 הוא היה בנסיגה בין ה.: 17.5.2004 ועד 29.6.2004.

 

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

 

נפטון שליט בית הקריירה שלכם[מזל דגים] ישהה שם עד שנת 2026 וישפיע באופנים רבים בכמיהה לג'וב האידאלי,  למימוש חלומות והגשמה עצמית. נפטון אחראי על החזון וכולנו יודעים שחזון וחלום משמשים כדלק לכבוש פסגות. שנת -2019 נפטון יהיה ביחסים טובים עם הכוכבים פלוטו ושבתאי עד פברואר 2020 והוא מבטיח יציבות והתבססות בעבודה. מעבר כוכב יופיטר לבית הכלכלי ארוך הטווח בחודש דצמבר 2020 מבשר על צמיחה כלכלית למשך שנה.  מעבר כוכב מרקורי [כוכבכם האישי] למזל תאומים כבר מה: 21.5.19 יחד עם השמש מבטיחים התחלת שנה מוצלחת בנושא עבודה ואנרגיה טובה למימוש עצמי. מפגשי עבודה עד תחילת חודש יוני 2019 יטיבו עם תכניות של הקריירה. אך גם לא ייחסכו מכם מאבקים במהלך חודש יוני[החודש הבא] בכל הנוגע לנושאים כספיים וצורך לעמוד על שלכם. נסיגות מרקורי משפיעות על מזל תאומים יותר מכל מזל אחר שכן מרקורי הוא כוכבכם האישי והוא במיטבו כשהוא מתקדם ללא כל הפרעה. ונסיגת מרקורי מה: 7.7.20 עד סוף חודש יולי יעכבו נושאים רבים שתכננתם להוציא לפועל. מיקומו במזל אריה הכי פחות טוב עבורכם שכן הוא שהייתו תהיה בבית התקשורת מיקום שהוא  הכי חשוב  בנושאי עבודה.  אך חודש אוגוסט יפצה אתכם בהזדמנויות הטובות לצמוח לגדול, להרשים אחרים וליהנות מכושר שכנוע גבוה במהלך מפגשים עם אנשים. מה שישפר את מצבכם הכלכלי עד חודש אוקטובר 2019. נסיגת מרקורי בנובמבר 2019 בבית העבודה לא יטיב עם משימות ופרוייקטים שתכננתם וייאלצו להתקע עד 20.11.2019 אך כבר מסוף נובמבר ובמהלך דצמבר נושא שותפויות ושיתופי פעולה יהיו בראש מעייניכם ותיהנו  מהצלחה משמעותית בדצמבר כולל שיפור מצבכם הכלכלי.  מעבר כוכב מאדים לבית השותפויות בין תחילת ינואר עד סוף פברואר 2020 מבטיח עיסוק בשותפויות וקשרים עם ציבור רחב. מדובר בתקופה אינטנסיבית ובעיקר מעניינת בעבודה. כשכוכב ונוס יגיע לבית הקריירה שלכם כבר מה: 14.2.20 תיהנו מקידום,  העלאה ותקופה של סיפוק המערכת מהעשייה שלכם. מה: 17.2.2020כוכב מרקורי ייסוג בבית הקריירה שלכם ונושאים חשובים שיכללו תחומים בירוקרטיים, משפטיים.  אלה מכם הקשורים בעבודה עם חו"ל יתקשו להניע את המערכת לפני אמצע מרץ 2020. ברם, אפריל חודש מתגמל בעשייה, במיזמים ובתמורה הכלכלית. מעבר כוכב מרקורי ב: 12.5.20 למזל תאומים יטיב עם רענון העבודה התחלות חדשות של מיזמים שיניבו תוצאות פיננסיות מאמצע יולי 2020.  

.

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

שנה מטיבה עם הזדמנויות עבודה שבמקביל יעניקו שיפור  פיננסי וצמיחה כלכלית. מעבר כוכב מאדים  בין מאי-יוני 2019 לבית הכספים שלכם,  מעיד על גל של הוצאות חריגות אך מעבר כוכב ונוס והשמש ומרקורי  לבית הכספים כבר מתחילת יולי ועד תחילת אוגוסט תיהנו מעלייה בהכנסות ותחושת הקלה משמעותית. בחודשים ספטמבר אוקטובר אוקטובר תיהנו משיתופי פעולה ושותפים ועם הכנסות כספיות שיקלו על בניית העבודה/מיזם/רעיון ושיפור משמעותי נוסף צפוי עם מעבר כוכב צדק בתחילת דצמבר 2019 למשך שנה [לבית[8] העוסק בתחומים כלכליים לטווח ארוך, אסטרטגיות פיננסיות-בנקים-השקעות] . כבר מסוף דצמבר ותחילת ינואר 2020 ניכרות הזדמנויות מפתיעות של כניסת כספים שמגיעים מרווחים של השקעות, ירושה, פיצויים או החזרים פיננסיים מכל מיני מקורות כספיים. חודשים פברואר-מרץ 2020 מטיב עם אופצייה של העלאה בשכר או הזדמנויות חדשות כעצמאים להרוויח יותר כספים. סוף מרץ 2020 מתאים להשקעה פיננסית. נסיגת ונוס במזל תאומים מאמצע מאי ועד סוף יוני עלול להשפיע על הפסדים כספיים היו זהירים. כבר מיולי 2020 מצבכם חוזר להיות חיובי וריווחי יותר.

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומיםיש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באיזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

בריאות שנת 2020-2019

כוכב אורנוס הגיע למיקום בעייתי מבחינה נפשית במאי 2018 וישהה בבית הנפשי עד שנת 2026  כשאורנוס מטבעו נוטה לטלטל את המערכת הנפשית. לכן זו תקופה חשובה לטפל במשברים כתוצאה משינויים שלא צפיתם שקורים ומוציאים אתכם מזון הנוחות. מעבר של אורנוס לבית הנפשי [בית 12] זו הזדמנות לתרפיה עם הגילויים הפנימיים שיעלו ויחשפו.  מטבעו של אורנוס כשהוא מגיע לבית הנפשי לחשוף את בני המזל למשבר של גיל, פרידה מאנשים חשובים ומשברי בריאות ובדרכו "כופה" על בני המזל  להתמודד עם הבעיות במיוחד עם רגשות שליליים ותחושת אי השליטה ששנואה על בני המזל. אורנוס אחראי על המערכת העצבית שבני מזל תאומים רגישים לה יותר משאר המזלות ולכן חשוב להיבדק וגם ללמוד להשתחרר ממתחים ולמצוא פתרונות של הקלה כמו יוגה מדיטציה. לעשנים חשוב להחליט על גמילה מעישון ולשחרר את עצמכם מכל מה שמקבע אתכם ויוצר לכם מתחים ועצבנות. כוכב מאדים שליט בית הבריאות שלכם ובחודש הנוכחי הוא יוצר מתחים חזקים בכל הנוגע לכספים ונושאים כלכליים ולכן מומלץ לעסוק בספורט. מעבר כוכב  מאדים מסוף אוגוסט ובמהלך ספטמבר לבית 4 מזל בתולה,  יגביר את השינויים שאתם אמורים לעבור כמו מעבר בית ומתחים במשפחה.  תנסו להתרחק מהסביבה הזאת במהלך החודש. נוכחות מרקורי הנסוג ומאדים בבית הבריאות בחודשים נובמבר- דצמבר 2019 יגביר את הרגישות בדרכי הנשימה כמו התקררויות ואלרגיות .  תהיה הזדמנות להחזיר לכם את הכושר. נסיגת כוכב ונוס בתאומים בחודשים בין מאי ליוני 2020  עלול להשפיע על ירידה באנרגיות,  דכדוך ומצב רוח פחות טוב מומלץ בתקופה זו להידבר עם אנשי מקצוע ולא להזניח את מצבכם. כבר ביולי 2020 אתם חוזרים לעצמכם.

 

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

  שונות

שנת 2020-2019 היא נחשבת לשנה טובה, עם הזדמנויות להתפתחות בתחום הזוגי ובעבודה. הקיץ במיוחד כמו חודש אוגוסט שמטיב עם נסיעות, טיולים והזדמנויות צמיחה מה: 20.8  ובמהלך ספטמבר נושא המגורים יעלה כיתה כמו אופציה לעבור מקום, עיסוק ביחסי משפחה העלולים להיות בבעיה ומתחים המובילים לשינויים עם אופציה לעזיבת מקום מגורים או עזיבת בן משפחה. כבר מאמצע ספטמבר ועד אמצע נובמבר,  נכונה תקופה עם עיסוק מטיב עם ילדים ואלה מכם העוסקים ביצירה וכתיבה יוכלו לפרסם עבודות שלהם בהצלחה. דצמבר 2019 עם כניסת כוכב צדק [לבית 8 שלכם העוסק באסטרטגיית כספים/ירושה/ בנקים השקעות פיצויים ] למזל גדי למשך שנה,  תיהנו משיפור פיננסי והתארגנות כלכלית לטווח הארוך יותר. חודשים ינואר-פברואר- 2020 מטיבים עם סטודנטים ובחינות ועם אלה מכם העוסקים בתחומים משפטיים ועבודה עם חו"ל כמו גם טיולים לחו"ל. מעבר מאדים . באפריל 2020 מטיב עם נסיעות ארוכות,  – חודש בלימודים/השתלמות  והצלחות במשפטים ואולי החלטה להגירה. 

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2020-2019

8.7.2019    עד   1.8.2019 במזל אריה-סרטן

1.11.2019 עד 20.11.2019 במזל עקרב. 

17.2.2020 עד 10.3.2020 במזל דגים ודלי. 

18.6.2020 עד 12.7.2020 במזל סרטן 

14.10.2020 עד 3.11.2020 במזל מאזניים. 

נסיגת ונוס במזל תאומים:

בין ה: 13.5.2020 ועד 25.6.2020

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             18.5.2019