מזל תאומים והורוסקופ 2017-2016


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

  הורוסקופ לשנת 2017-2016

כללית:

את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים כשעדיין כוכבכם האישי מרקורי בנסיגה שתסתיים רשמית ב-22.5 והשפעתה הבעייתית  תעלם כבר ב: 26.5 ונוס תצטרף למזל תאומים מ:24.5 ובבת אחת תרגישו שאתם מתעשתים ונהנים מאנרגיות טובות, חוזרים להרגיש את השפעת הקסם החברתי הטבעי שלכם,  לאחר תקופה די ארוכה של עייפות, עומס ואף קשיים מגוונים. עם זאת,  עד מעברו של מרקורי למזל תאומים ב:13.6.16 תרגישו שאינכם מצליחים להיות בפוקוס על מטרות בעבודה ומשימות המתקשרות לעתידכם המקצועי. יהיה קשה להסתיר א העובדה ששבתאי במזל קשת מול הכוכבים שלכם בתאומים לא עומד להקל עליכם שנה ובמיוחד נוכחות מאדים בקשת ועד ספטמבר הקרוב תוסיף אתגרים וקשיים לרשימה שלכם. קשיים שיתבטאו במיוחד בצורך להגיע להחלטות בתחומים אישיים, זוגיים ושותפויות. שבתאי לא ימנע מכם דבר אבל תצטרכו להתאמץ באופן בולט יותר כדי להגיע לתוצאות. בינתיים תקבלו עזרה והקלה מכוכב צדק שעובר בספטמבר 2016 למזל מאזניים ולפחות בתחומי האהבה,  צפויה לפנויים הזדמנויות להיכרויות משמחות וביחסים יציבים הרחבת משפחה. כוכב אוראנוס בטלה יקל על ילידי העשירון האחרון של מזל תאומים אלה שנולדו בין ה: 21-11.6  וקבוצה זו תיהנה מהזדמנויות ליצור מוניטין בתחומים החשובים להם. באפריל 2017 מאדים יגיע למזל תאומים  ועד יום הולדתכם הוא יעורר בכם צורך לבצע שינויים חשובים בתחומים שהתקשיתם להחליט בהם או לייצר בהם שינוי מכל מיני סיבות או דחיינות לשמה. לצערכם,  שבתאי ישהה מול מזלכם עד חודש  דצמבר 2017 ומשנת 2018 תהיו משוחררים מהשפעתו וכבדותו עד כניסתו בפעם הבאה למזל דגים לבית הקריירה שלכם במרס 2023.

תאומים

קונסטלצית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

אהבה ויחסים:

כבר מה: 24.5 ונוס תגיע לביקור במזל תאומים ותעניק לכם הרגשה טובה,  מראה רענן ותחושה שנפתח דף חדש בחייכם הרגשיים רומנטיים והחברתיים ולמעשה צפוי לכם חודש מוצלח להתאהב. אמנם כניסתו מהולה ביחסים מסובכים עם מאדים ושבתאי במזל קשת אך כבר מה:5.6 ונוס תשתחרר מהשפעת שבתאי ופנויים,  ירגישו כציפורי דרור להכיר,  להתאהב.  צפויים לכם היבטים טובים להיכרויות והתאהבויות בימים בין ה: 13-7.6.16, יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים עד ה:5.6 בתחושת החמצה ואכזבה לא קלה. היכרויות רציניות עשויות להתפתח בימים בין ה: 21-17.7.16 וביחסים קיימים,  יתכן שדרוג הקשר בימים  בין ה: 31.7-27.7. מעבר לחיים משותף פוטנציאלי צפוי באוגוסט בין ה: 24-18.8. יחסים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים בין ה: 26-18.8.16. מעברו של כוכב יופיטר למזל מאזניים לבית האהבות והילדים שלכם ב: 10.9.16 בא לבשר על התחלות חדשות בתחומי היחסים לשנה הקרובה[עד קיץ 2017],  החל מאהבה חדשה ודרך מעבר להרחבת משפחה. בימים מה:8.10.16 ועד ה: 12.10.16 תיהנו מהיבטים מוצלחים של היכרויות וביחסים קיימים,  צפויה עליית מדרגה ביחסים  עד ה: 15.10.16. יחסים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים בימים בין ה: 15-10.10.16.  מעברה של הפלנטה ונוס ב: 18.10.16  למזל קשת לבית העוסק בזוגיות ויחסים,  מבשרת הזדמנויות חדשות ומתחדשות של יחסים. ימים מוצלחים לכך יהיו בין ה: 31.10-26.10.16. ושוב היכרויות מפתיעות יתפתחו בימים בין ה: 5-3.11.16. שוב התפתחויות של היכרויות מפתיעות יהיו בין ה: 26-20.12.16 קשרים עשויים לסחוף אתכם להתאהבות. היכרויות מוצלחות עשויות להתפתח בימים בין ה: 14-11.2.17 ובין ה: 24-21.2.17. ובין ה: 5.3-26.2.16 לקשר בעל משמעות לטווח ארוך.  ביחסים קיימים,  למיסוד הקשר או לפחות תכנונו. בחודש אפריל יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בימים  בין ה: 18-15.4.17. יחסים בלתי יציבים שגורמים לסבל רב,  עשויים להסתיים בימים בין ה: 29-21.5.2017 בתקופת יום הולדתכם כבר מיוני 2017 עם התיישרותו של יופיטר בבית האהבות יתחילו היכרויות מתאימות יותר במיוחד בימים בין ה: 14-10.6.17.

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

נושא העבודה יעסיק אתכם השנה במיוחד. אינכם מאושרים בשנה האחרונה בעבודה ותרצו לערוך שינויים שחלקם גם יצליחו.  כוכב נפטון ממוקם בבית הקריירה שלכם במזל דגים והיבטי נפטון אינם מקלים עליכם אך גם שבתאי לא מרפה על תחושת חופש הבחירה בעבודה מה שעלול להרגיש שאתם תקועים בלי יכולת לעשות שינוי גדול כפי שהייתם רוצים.  ההשפעה בולטת אצל ילידי העשירון האמצעי אלה שנולדו בימים בין ה-10-1.6 וזה עלול להיות כך עד חודש דצמבר 2016. לאחר מכן  ילידי הקבוצה האמצעית משתחררת ומתחושה זו. ואז שבתאי יעבור להשפיע על ילידי הקבוצה האחרונה שנולדו בימים בין ה: 21.6-11.6. הקבוצה השלישית למזלה הגדול,  תסבול פחות היות וכוכב אוראנוס במזל טלה אחראי על שינויים מפתיעים ומטיב עם בני הקבוצה השלישית עד אמצע שנת 2018. אחרי כל ההסבר האסטרולוגי מה זה אומר לכם? שבתאי מול הכוכבים האישיים שלכם גורם לכם להרגיש חששות כבדים לעשות שינויים ואתם חווים תחושה של מגבלות כמו,  להסיר את הפחדים והחרדות במהלך תקופת ההשפעה. לכן לילידי הקבוצה האמצעית,  נותרה בעצם מיום הולדתם הנוכחי עוד כחצי שנה של צורך באיפוק לפני ההשתחררות מהשפעת שבתאי המעיקה. כשמדובר בשותפויות החשש הוא שהמחיר להשתחרר מהן עלול לאיים פיננסית ולערער את הבסיס הקיומי.  תחושת מגבלות תמיד קשורה לחששות ולקושי להסכים לשלם מחיר כבד לשינויים. בחודש יוני 2016 הקרוב עם מעברו של כוכב מרקורי שליט המזל שלכם למזל תאומים,  תרגישו צורך ליצור שינוי בעבודה וייתכן שאף תצליחו בימים בין ה: 13-8.6.16 לעבור שינוי במסגרת,  או בתפקיד או להתחיל התחלה חדשה לגמרי, שכן זהו  חודש של הזדמנויות חדשות בעבודה. אך חודשים נובמבר -דצמבר  2016 מסמלים מפנה בכל הנוגע ללימודים, התפתחות חדשה ואולי נסיעות לחו"ל מטעם העבודה. מעברם של הכוכבים מרס וונוס לבית הקריירה שלכם בינואר 2017 מבשרים שינויים חשובים במסגרת והזדמנויות לשדרג את מצבכם. ושוב בתחילת מאי 2017 עם הגעת כוכב מרכס למזל תאומים אתם מחפשים שינוי שיגיע עד אמצע החודש. צריך לזכור ששבתאי מתנהל גם כחסם המאפשר זמן לעשות חשבון נפש כך שצילו "הכבד" לכאורה ממזל קשת הוא לעיתים מאפשר לכם להתבגר ולא לפעול ממניעים ילדותיים ואפילו פנטזיונריים. נפטון שממוקם במזל דגים והוא בבית הקריירה שלכם ישהה עוד שנים רבות [עד שנת 2025] שם. נפטון במהותו מייצר הצלחות מבריקות וכנגד התנפצות של אשליות. נכון לשנה הקרובה קרי, בין ה:2017-2016  הוא משפיע ישירות על ילידי 5.6-31.5  ותזכרו לתת את כל מה שיש לכם כי זו יכולה להיות הזדמנות גדולה.

150px-Gemini2

כסף וכלכלה:

שנה עם שיפור הדרגתי מבחינה פיננסית. חודשים, יוני יולי צפויה עליה של הכנסות מכובדות,  אך עם הוצאות מרובות. חודשים יוני יולי יהיו מעניינים כלכלית פיננסית, מעברה של ונוס בחודש יוני במיוחד מה-1 ליולי  לבית הכספים מבטיח העלאה בשכר אך מנגד עד ה: ה:7.7 הוצאות חריגות צפויות,  ושוב עד ה:10.7 תגיע הכנסוה בלתי צפויה.   בין  ה: 17.7 – 21.7 תיהנו מהכנסה כספית שהיא מעבר לשכר הרגיל. חודש ספטמבר יהיה חודש עם הוצאות גבוהות מהרגיל במיוחד עד ה:13.9. ומתחילת אוקטובר מצבכם מתייצב פיננסית. נובמבר יהיה חודש של התחזקות כלכלית ותחושה טובה יותר במישורים הפיננסיים העתידיים. ינואר  2017 מעלה שוב את רף ההוצאות, כנראה כרוך בתכניות חדשות שתובעות מכם להשקיע יותר. לעומת זאת חודש מרץ מטיב עם ההזדמנויות לחסוך ולהרגיש משענת כלכלית פיננסית, תקופה טובה להשקעות לטווח ארוך. אתם עשויים להרגיש טוב כלכלית מסוף שנת 2017 ובמהלך שנת 2018 אשר יהיו מוצלחים מאוד מבחינת קריירה והכנסות פיננסיות והרגשה של עצמאות שהגעתם אליה.  

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם.

    בריאות:

מזל תאומים כמזל אוויר תקשורתי,  נוטה לעיתים קרובות לסבול מבעיות נשימה, אסטמה, נטייה לאלרגיות חומציות יתירה בקיבה ההנובעת מקיבה רגיזה, בכלל מעצבנות. תאומים הוא מזל שקשה לו להשתעמם בגלל נטייה מיידית לשקוע בדיכאון מריקנות שהשיעמום גורםן. הוא מזל הזקוק לגירוי מתמיד וזקוק להרבה אנרגיות כדי לא להיסחף לשיממון. לימודים ותחומי עיסוק חדשים בדרך כלל  עושים את הפעולה הטובה ביותר עבור בנימזל תאומים. תאומים שייך  לקבוצת מזלות המשתנים[ יחד עם בתולה, קשת ודגים]  בני המזל נוטים לקבל ממזל בתולה רגישות  מהגברת ייצור הגלוקוזה ויש ביניהם הרבה סוכרתיים, כמו כן לחלות בפתאומיות אם כי,  עם החלמה מהירה. תאומים סובלים בסיסית – מבעיות נשימה, ברונכיט וריאה. ממזל קשת הם מושפעים ברגישות דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים [במיוחד בגלל שהותו של נפטון במזל דגים עם השפעה של מתחים]  רגישדות יתר מבעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  בני קבוצת המשתנים,  נכנסים בהתלהבות לטיפול, אבל הם שוכחים ובגלל שנאת שגרה יתקשו להתמיד, הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס[רביעיית המשתנים- תאומים, בתולה, קשת ודגים]  הכי גמיש והכי בלתי עיקבי.  לעומת זאת,   דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי. מזל תאומים במהותו הוא צעיר נצחי שיתקשה להתבגר. המפגש של בני מזל תאומים בשנה האחרונה ובשנה הקרובה עם שבתאי הממוקם ממול במזל קשת,  לא מטיב עם ההרגשה הכללית  שלהם. לכאורה,  החיים נראים ומרגישים להם כבדים הרגיל. ככל שבני המזל יצירתיים יותר,  הם מסוגלים להתגבר בקלות גדולה יותר על הכבדות  השנה עדיין כוכב פלוטו במזל גדי בהיבט של 150 מעלות למזל תאומים ומייצר הרבה יותר משברים,  רגישות בגב וצורך להיגמל כבר מהסיגריות ומהתמכרויות אחרות[אוכל מפצה].  אך כבר ילידי הקבוצה הראשונה של המזל ירגישו שחרור משבתאי ופלוטו בשנה הקרובה ובמיוחד מחודשים אוקטובר-דצמבר 2016. מעברו של יופיטר למזל מאזניים[מספטמבר 2016] יעסיק יותר את הנשים בנושא הריונות, נושאים גניקולוגיים ותוצאות של גיל המעבר כמו הורמונים. כוכב מרס עד חודש ספטמבר 2016 השוהה במזל קשת ויהיה מול בני המזל יהיה הגורם שיעיק על נטייה לדלקות ובעיות ראייה [יחסי מרס ונפטון הבעייתיים עד חודש ספטמבר בהיבט בעייתי לשמש של בני מזל תאומים].  מומלץ לעסוק הרבה יותר בניקוי הגוף,  תה סירפד וחמוציות ותבדקו את הראייה שוב לוודא שאינה ניזוקה.

Gemini-constellation-Hevelius

   טיפ:

שנת 2016 עד ספטמבר לפחות תהיה תקופה מתאימה למעבר בית, מגמת שינוי לטובה באופי המגורים,  הרחבת התנאים במיוחד מאמצע יוני ועד סוף אוגוסט צפוטי להיות מעבר מוצלח יותר. נושאי משפחה יעסיקו אתכם,  החל ממעבר למגורים משותפים שמחות בחיק המשפחה הרבה התכנסויות. חודשים יולי אוגוסט,  יתאימו לנסיעה לחו"ל,  לטיול או לפגרה הרחק מהסביבה הקרובה. כוכב יופיטר בספטמבר עובר למזל מאזניים לבית המתקשר בילדים, אהבות ויצירתיות. אמנים ולעוסקים בתחומים יצירתיים יתחלו כבר מחודש אוקטובר 2016 ליהנות מהזדמנויות מוצלחות  ממימוש רעיונות, יצירה, הוצאה לאור ואמנות. מגמה זו תשפיע על מרבית השנה ובמיוחד מיוני 2017 עד ספטמבהר 2017. נושא הרחבת משפחה יעסיק רבים מכם ומגמה זו תצליח במיוחד בחודשים  בין ספטמבר לדצמבר 2016. ושוב מיוני 2017 עד קיץ 2017.

ידע שיכול להקל עליכם לעבור את השנה הקרובה:
נסיגת מרקורי משמעותית לבני מזל תאומים  –
תחת השפעת הנסיגה לא מומלץ ליצור שום התחלות חדשות בעבודה, רכישות גדולות כמו בית ומעבר לבית, החלפת רכב ובכלל אם משהו חשוב לכם יש מספיק ימים בשנה ליצור התחלה מעבר לימי הנסיגה.

נסיגת מרקורי משפיעה כל פעם באופן שונה ובעוצמה אחרת, תאריכי הנסיגות בשנים 2017-2016:

הנסיגה הנוכחית של מרקורי תסתיים רשמית ב: 23.5.

הנסיגה במזל בתולה תתחיל ב: 30.8.2016 ותסתיים ב:22.9.2016

הנסיגה במזל גדי ותתחיל: 19.12.2016 ותסתיים ב: ב: 8.1.2017

הנסיגה במזל שור ותתחיל: ב:9.4.2017 ותסתיים ב: 3.5.2017

לנסיגות מרקורי מומלץ להוסיף 5 ימים לפני ואחרי הנסיגה כימים תקועים שלא מומלץ בהם ליצור התחלות.

השנה לנסיגת מרס בקשת מול המזל שלכם יש משמעות משפיעה:

מרס בקשת התחיל את הנסיגה ב: 17.4.2016 והנסיגה תימשך במזל קשת עד ה: 27.5.2016 ואז מאדים עובר למזל עקרב [בית העבודה והבריאות של בני מזל תאומים] וישהה שם עד ה: .2.8.2016 .   ב:3.8.2016 מרס יחזור למזל קשת וישהה במזל עד ה: 27.9.2016  נוכחותו מול המזל שלכם לא מקלה על החיים והוא יגרום לדילמות רבות ביחסים, בשותפויות, בעבודה ובצורך להגיע להחלטות לכאן ולכאן.  אחרי יציאתו ממזל קשת,  תישארו עם שבתאי בקשת שממוקם מול המזל שלכם כבר מצדמבר 2014  והשנה הוא מול הקבוצה השנייה של בני מזל תאומים ילידי ה: 10-1.6. היבט שיסתיים עבור הקבוצה השנייה בדצמבר 2016 ושבתאי יעבור לקבוצה השלישית וישהה שם עד דצמבר 2017.


טבלאות ירח שחור ונסיגות כוכבים עכשיו בלוח שנה מסודר עד יוני 2017.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             15.5.2016