מזל תאומים והורוסקופ לשנת 2019-2018


ילידי  ה-22.5 -21.6
הפלנטה-מרקורי
בית-3
בית-    התקשורת-תנועה-לימודים
יסוד-   אוויר
קבוצה-משתנה
.

סמל המזל

3 תתי קבוצות

קבוצה ראשונה:
ילידי ה 21.5-30.5
ילידי קבוצה זו מושפעים מהיבטיו של כוכב מרקורי, שליט מזל תאומים. הם בעלי יכולות תקשורת גבוהות.  החל מתחומי הפרסום, יחסי ציבור ועיתונאות ומצטיינים ביחסי חברה וכפרפורמרים. בעלי כושר מנהיגות, רהוטים בדיבור, משכנעים, מלאי קסם, פתוחים, יודעים להקשיב ולהקרין אמינות.  עם זאת , נוהגים להסתיר את חולשותיהם ומתקשים לעמוד בביקורת. רבים מהם נוטים לתחומים אנושיים-יחסי ציבור, פוליטיקה, אומנות, עיתונות וטלביזיה. רבים עוסקים במחקר, ומשקיעים בהשכלה וידע

פסיכולוגית: הם נוטים להיות מהירי חשיבה אך לא בהכרח חודרים לעובי הקורה.  עיקר האנרגיה שלהם פועלת מהמחשבה ומהראציונאל. האנרגיה שלהם נוירוטית ותגובותיהם עצבניות ביחס לטפשים. הם נמנעים מלהיכנס לתחומים רגשיים יתר על המידה ומתקשים לבטא את רגשותיהם. נוטים לחוות פחד עמוק משיעמום הנובע מחיבור לדיכאון קיומי. זו הקבוצה החווה סוג של ריק הדומה מאוד לדיכאון ואיבוד עניין מהיר מכל נושא. הם חייבים לעסוק בתחומים מגוונים ולא להשאיר לעצמם זמן חופשי רב מדי. רבים מהם נוטים להתמכרויות בגלל חווית הריק, שיעמום ודכדוך. קריאה, השכלה ועניין בתחומים רבים יעזרו להם להרגיש טוב יותר. הם סובלים באינטראקציות רגשיות, כי קשה להם לחוות עוצמות רגשיות ולבטא אותם ולעיתים בני זוג וקרובים נוטים להתלונן על חוסר משוב ואפילו על אדישות. התמודדות עם הדיכאון, עשויה להיות הדרך הנכונה להשתחרר מהבעיה. כמו גם החלפת עיסוק ועניין כמו ניצול כישרונות לתחום הכתיבה, צילום ואומנות בכלל.
מראה חיצוני: בהירים, בינוניים עד גבוהים, מראה צעיר במיוחד, אך מחייכים בקלות.דברנים.
ידועים מחו"ל:בוב דילן,ג'ון קנדי,אנט בנינג,יאן פלמינג,רודי ג'וליאני, הנרי קיסינג'ר, צ'ארלס קינגסלי, קיילי מינוג,לני קרביץ,מוריסי,לורנס אוליביה,סטיבי ניקס,ג'ון פוגרטי,דרו קארי,איזידורה דאנקן,נעמי קמפבל.ג'וזף פיינס,קולי, לה טויה ג'קסון, מייקל פולארד.
ידועים בישראל: אלי אילדיס, אלון אבוטבול, דרור ססובר, מוטי מורל.

ילידי קבוצה שנייה.
ילידי 31.5-9.6

ילידי קבוצה זו מגוונים מאוד; הם מושפעים ממרקורי  וגם מוונוס. שילוב פלנטות זה,  גורם להם לעסוק בצד האסתטי, העיצובי והארטיסטי. הם רגישים לדעתם של האחרים ויש בהם צורך בפופולריות גדולה במיוחד.  הם נוטים להיות פתוחים יותר משאר הקבוצות ולהביע את עצמם אך גם נוטים ליחצן את עצמם ולתקשר טוב. הם חברותיים, דברנים, מתבטאים, מביעים ומפגינים נועם ואהבת תרבות. יש להם נטיות אומנותיות אבל גם צד ראציונאלי. אם לבני מזל תאומים יש בעיות זהות, קבוצה זו תרצה להפגין שלמות כלפי חוץ, אך ילידיה יתקשו לעיתים לעמוד במתחים, ולא מעטים מהם נוטים לשתיית אלכוהול ולשימוש בסמים כבריחה ממצבי קושי.
רבים עשויים לעסוק בשני תחומים, המסמלים את הקודקודים של מזל תאומים. בעבודתם יבואו במגע עם אנשים רבים.
פסיכולוגית: הם זקוקים לקבלה באופן בולט. נוטים לביקורתיות יתר גם כלפי עצמם ורגישים מאוד לכל ביקורת מהאחרים.   הפער בין רגשותיהם והצד הראציונאלי הביקורתי שלהם-גדול. הם סובלים מלא מעט קשיים נפשיים ומשברים, כולל נטייה להתנתק  'מבעיות זהות והזדהות' ואף נטייה להתחזות לאדם אחר[האידיאל הפנימי והמושלם].אישיותם מלאת סתירות ומבלבלת. לעיתים הם יחוו, תחושת "בור" הנפער בתוכם מתוך חשש לאי הכרה, לאי הערכה ולחוסר אהבה. הם נעים בין הרפתקנות חסרת פחד לחרדות קיומיות. לעיתים קרובות יבטאו פרפקציוניזם המחפה בעצם על אישיות כפייתית. חברתית, הם זקוקים לאהבה רבה ולהערצה על יכולותיהם רק שלעיתים הם לא מאמינים אף לעצמם. קשה עליהם ההתבגרות.  יש ביטויים של דכדוך עם השנים,  בעיקר אם לא מיצו את עצמם בצעירותם הם יתקשו להזדקן בחינניות.
מראה חיצוני: מקרינים יופי וחן, בהירים,סימטריים, עם עיניים יפות ומבט מרשים, נוטים להשקיע במראה החיצוני. לעיתים קיים מאחורי חיוכם המקסים כאב רגשי גדול מאוד.
בריאותית: בעיות נשימה- אסטמה, אלרגיה. נטיות פסיכוסומאטיות מבחינה בריאותית. כתפיים נוקשות, ורגישות בולטת בתחומי אכילה עם הפרעות אכילה פוטנציאליות. "סתימות" בכלי הדם[במעברים]
ידועים מחו"ל: אלן גינזבורג,קלינט איסטווד,פול גוגן,אנג'לינה ג'ולי,ג'וני דפ,פרינס,מרלין מונרו,סנדרה ברנהרד,דין מרטין,ג'ון ריברס,מייקל ג'י פוקס, ליאם ניסן,אלאניס מוריסט,וולט ויטמן,תומאס מאן,טוס ג'ונס,דניס ויבר,ג'רי סטילר,נטלי פורטמן,ביורן בורג,קולין פארל,ברוק שילדס,רות וסטהיימר, היידי קלום,מורגן פרימן, ג'ונתן טאקר
ידוענים בישראל: יובל בנאי, אלי יצפאן, אלונה פרידמן, סמדר קלצ'ינסקי, לירז צ'רני, בר רפאלי.
קבוצה שלישית.
ילידי 10.6-21.6
מושפעים משילוב מרקורי ואוראנוס.  בעלי אישיות מפתיעה, אוהבים שינויים והרפתקאות. נוטים להיות בעלי עקרונות בגישתם לחיים, בולטים בשונותם ולעיתים בהתנהגות מוחצנת.
זו הקבוצה היצירתית והאינדיבידואליסטית ביותר מבני מזל תאומים. הם חברותיים, אך לא יצאו מכליהם כדי למצוא חן, ויכולים להתנהג גם בצורה בוטה ו"לא לספור" את האחרים. אגוצנטריים אך הומניטאריים. נתפסים לעיתים כמוחצנים או מסוגרים. עושים דברים בדרכם האינדיבידואלית ולא מצטרפים לזרם המרכזי. בעלי נטיות וכישורים רבים, החל מיכולות טכנולוגיות גבוהות ועד כישרון המצאה. לא מסוגלים לקבל הוראות מאף אחד. רבים מהם ניחנו בכושר משחק ויכולות מוזיקליות גבוהות. הם כריזמטיים ואהובים בקלות.
מראה חיצוני:הגבוהים מבני מזל תאומים,בעלי מראה שונה ומפתיע, עם עיניים בעלות מבט חזק והליכה מהירה ומזגזגת.
בריאותית: מערכת העצבים רגישה, ייתכנו בעיות נוירולוגיות ולחצים של עצבים באיזורי הכתפיים והרגליים, ברכיים רגישות , נטיה ללחץ דם ורגישות בכלי הדם.בעיותיהם הבריאותיות פורצות בפתאומיות ועשויות להיעלם באותו אופן.
פסיכולוגית: הכל קיצוני וקוטבי יותר באישיותם. לעיתים הם תופסים את החיים בצבעי שחור לבן. נוטים להיות מחוץ "לעדר" על כל המשתמע מכך. מסוגלים להתבודד ולחוות את חייהם בניתוק מאחרים. בדרך כלל בעיות הזהות "התאומית" בולטים מאוד באישיותם. הם יכולים להזדהות עם כולם עד כדי חוויה אישית.יש ביניהם מגוון של הטיפוסים הכי חריגים או מיוחדים[תלוי בעיני המתבונן]הם לא מוכנים להתאים את עצמם לחייהם של האחרים ויהיו מוכנים לשלם את המחיר. חייהם מלאי טלטלות, ניתוקים ושינויים פתאומיים. אין רגע דל. חייהם נעים בין טרגדיות ותקופות קשות במיוחד לבין אירועים יוצאי דופן ומיוחדים.
ידועים מחו"ל : אנה פראנק,ג'ורג' בוש האב, פול מקארתני,איגור סטרווינסקי,בארי מאנילו,פאולה עבדול,ליונאל ריצ'י,סול בלו,סלמן רושדי,אליזבת' הארלי,ג'ים בלושי,טים אלן,קורטני קוקס,הלן האנט,דונלד טראמפ,מלקולם מקדואל,התאומות אשלי וקייט אולסון,איזבלה רוסליני,הטניסאות סטפי גראף,וונוס ויליאמס,ניקול קידמן.
ידועים בישראל: עזר וייצמן ז"ל, יוסי ביילין, סיגל שחמון, חנה לסלאו, דב נבון, עומר ברנע, אלי פיניש, אדיר מילר ומיכל ינאי.

GeminiCC
קונסטלצית מזל תאומים בשמים.

  הורוסקופ לשנת 2019-2018

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים עם כניסתה של השמש למזל  תאומים ב.: 21.5.2018 בשעה 06:15 בבוקר. כניסתה מתחילה בהיבט הרמוני לכוכב מאדים [מרס] במזל דלי[שישהה חצי שנה בבית 9]  בבית העוסק הנסיעות/לימודים משפטים.[בית 9] מה שמרמז על שנה עם החלטות חשובות לגבי עתידכם ובשורות הקשורות עם נסיעות חו"ל , שהות ואופציה ללימודים. ונוס ביום הולדתכם בבית הכספים מזמן התחלה טובה של הזדמנויות פיננסיות. מרקורי כוכבכם האישי במזל שור ועובר למזל תאומים כבר ב: 30.5 ויבשר התחלות חדשות ויטיב עם החלטות נסיעות, הזדמנויות להצלחות בבחינות/מכרזים ומשפטים. שנת 2019-2018  נפטון בבית הקריירה ומטיב עם הזדמנויות חדשות מוצלחות בתחום העבודה יחסיו הטובים עם פלוטו ושבתאי בשנת 2019 יאפשרו בנייה. שבתאי עבר לבית הכלכלי שלכם למשך כשנתיים וחצי ויגרום לעיסוק רב ברזרבות פיננסיות לימות חורף קשים. החרדות/דאגות בנושא הכלכלי יגדלו ועיסוק אולי בהורה ומבוגר חולה. מעבר כוכב אוראנוס לבית העוסק בתת מודע יגרום לכם לתהליכי שינוי עמוקים מבחינה נפשית[פרטים מתחת לנושא הבריאות]  

 

תאומים

קונסטלצית מזל תאומים עם התאומים קסטור ופולוקס

אהבה ויחסים:

בשבוע של יום הולדתכם ונוס עובר למזל סרטן ומעורר הזדמנויות לפנויים להיכרויות מרגשות עד ה: 24.5.2018 ומאדים בבית הנסיעות מבטיח השנה עניין רב בהיכרויות דרך נסיעות, קשרים דרך הרשתות החברתיות היכרויות במסגרות לימודים ותקופה פעילה מאוד מבחינה חברתית. יוני חודש תקשורתי במיוחד ותיהנו מהיכרויות רבות ויצירת חברויות חדשות . השמש במזל תאומים תטיב עם האנרגיות שלכם ליצירת יחסים במיוחד . יולי חודש מוצלח לפנויים להיכרויות במקום העבודה או דרך חברים דרך העבודה. מעבר ונוס לבית התקשורתי שלכם מאמצע יוני יטיב עם היכרויות מרגשות שייווצרו באקראי ומה יהפכו לקשר אמיתי. מעבר ונוס ב: 10.7 לבית המגורים יעסיק אתכם כזוג ביצירת מעבר בית משותף או יצירת אווירה רומנטית. מעבר ונוס לבית האהבות באוגוסט יטיב לפנויים עם הזדמנויות להיכרויות בין ה: 22.8-17.8. ובין ה: 31.8-21.8. מעברה של השמש למזל מאזניים  ב: 23.9 לבית האהבות יטיב עם התאהבויות והתעוררות רגשית עד סוף ספטמבר. מעבר כוכב צדק ב: 8.11 לבית הזוגיות של בני מזל תאומים למזל קשת למהלך של שנה יפתח הזדמנויות להיכרויות משמעותיות יותר וביחסים קיימים ייתכן מיסוד הקשרים הרחבת משפחה.  דצמבר 2018 הצטרפות השמש מרקורי לצדק בבית הזוגיות של בני מזל תאומים יחסים יעלו כיתה ויתפתחו לקשר משמעותי.  ינואר 2019 ופברואר מעבר ונוס לבית הזוגיות והצטרפות עד סוף החודש ליופיטר מזמן רומנים מרגשים וביחסים קיימים התקדמות ואף הצעות נישואין. לפנויים חודש מרץ מזמן הזדמנויות להיכרויות ותקופת חיזורים מוצלחת במיוחד מה: 19.3.19 ואילך. מעבר כוכב ונוס ב: 9.6.2019 למזל תאומים מזמן תקופה של התחדשות רומנטית לפנויים והתחדשות חברתית .

משברי רגשיים

בשבוע בין ה: 11-5.8.2018 אירועים ביחסים עלולים לגרום למפח נפש ואכזבה ביחסים. פרידות ותחושת החמצה ביחסים יהיו באוגוסט בין ה: 25.8-15.8. מעבר כוכב מרס למזל תאומים ב: אפריל 2019 עלול להשפיע על מערכות יחסים בלתי יציבות וכמיהה של בני המזל ליצור שינוי ביחסים. כבר מסוף מה: 27.4.2018 ותחילת מאי עד ה: 9.5.19 עלולים לסבול ממשברים רומנטיים ולגרום להכרעה של סיום קשר.  פרידות רגשיות/רומנטיות ייתכנו בתקופה  בין .13-9.6.19

תאומים

כפי שנראו לקדומים התאומים בשמים.

 

עבודה וקריירה:

 

שנת 2018 מבטיחה הזדמנויות של הרחבת התחומים ועניין רב בעשייה שלכם.  כוכב צדק שוהה בבית העבודה שלכם עד נובמבר 2018. אומנם כרגע,  הוא בנסיגה שתסתיים סופית ב: 8.7 וייתכן שבעטייה של הנסיגה מתעכבים כל מיני פרויקטים או שאתם מרגישים תקופה תקועה.  אך כבר עם כניסת מרקורי למזל תאומים ב: 29.5.2018 תורגש תנועה לכיוון של התחדשות. ועד אמצע יולי תתוגמלו בעליית מדרגה בעבודה,  או העלאה פיננסית. אלה מכם שיהיו חרוצים מאוד יוכלו להשיג מקור הכנסה נוסף כבר מיולי ואילך. מעבר כוכב ונוס ומרקורי לבית התקשורת שלכם בחודשים יוני -יולי 2018 יטיבו עם העניין שתעסקו בו והתקשורת שלכם תהיה במיטבה. נוכחות מאדים במזל דלי עד נובמבר 2018 יטיב עם הזדמנויות בחו"ל,  קשרים במקומות רחוקים ומיזמים מעניינים. נסיגת כוכב מרקורי מה: 26.7.18 עד ה: 19.8 לא יתאימו להתחלות עבודה חדשות ולא לחתימות על חוזים והסכמי עבודה.   ברם, ישפיעו על הספיקות שיש לכם לגבי המשך העבודה עקב אכזבות או הבטחות שלא קוימו ואולי הציפיות שלכם היו גבוהות. אך כבר מה: 1.9.18 תחזרו לעצמכם עם אנרגיות מתחדשות, התחלות חדשות בעבודה, הצלחות בראיונות אישיים אם מדובר בשינוי עבודה/מכרז.  ימים מוצלחים ליוזמות , הגשה למכרז, התחלות של פרויקטים מפגשי עבודה חשובים שכלולים בנסיעות  צפויים בימים בין ה: 29-23.9.2018. מעבר כוכב מרקורי לבית העבודה ב: 10.10 יטיב עם הישגים משמעותיים בעבודה ובמיוחד בין ה:20.10 ועד 31.10, ברם נסיגת ונוס באוקטובר בבית העבודה עלולה להשפיע על מערכות יחסים אולי היתקלות עם אדם בעבודה או אף אכזבה מקשרים ויחסים  עם קולגות..  מעברו של כוכב צדק[יופיטר] למזל קשת לבית השותפים שלכם,  לשנה שלמה יתבטאו בתוצאות  בחודש נובמבר שעשוי להיות מוצלח לנושא שותפויות ושיתופי פעולה . נסיגת כוכב מרקורי ב: 17.11 עד ה: 6.12.2018 עלולה לשבש יחסי שותפויות או לגרום להאטה בעבודה וייתכנו מחשבות על שינוי בקריירה,  בפרט שכוכב מאדים מה: 16.11.2018 ועד ה: 2.1.2019 ממוקם בבית הקריירה ויוצר ומשפיע על שינויים במסגרת ובמערכת הקריירה. שיפור משמעותי נכון לכם בעבודה,  במהלך כל חודש פברואר 2019. חודש שיעניק לכם שדרוג משמעותי. נסיגת מרקורי בבית הקריירה שלכם מה: 5.3.2019 ועד ה: 28.3.2019 עלול להתקיל פרויקטים ותהליכי התקדמות בעבודה. אך באפריל 2019 צפויה תקופה סוערת במיוחד,   ייתכן ותרצו לערוך שינוי נוסף בעבודה/תפקיד. אך יגיעו פתרונות עד 10.5.2019 והשינויים יהיו לטובה . יום הולדתכם בשנת 2019 בנושא העבודה אתם נראים מחוברים לעשייה שלכם ופיננסית במצב טוב יותר מהשנה הקודמת.

 

150px-Gemini2

קסטור ופולוקס הם תאומים, בניה של לֶדָה מלכת ספרטה. קסטור הוא בנה של לדה מנישואיה לטינדראוס, ואילו פולוקס הוא בנה מהקשר עם זאוס אבי האלים. למרות שלא היה להם אב משותף נולדו שניהם כאחים תאומים. קסטור היה בן תמותה, ולעומתו היה פולוקס, בנו של זאוס, בן אלמוות. סיפורם מתאר יריבות, שוני וניגודיות, ובמקביל קרבה רבה, הן משפחתית וגופנית והן בקשר הרגשי ובגורל המשותף. התאומים בילו את זמנם ברכיבה על בקר ובלימוד נשים צעירות. יום אחד בזמן רכיבה על בקר, הגיע בן דודם אידס, והרג את קסטור. פולוקס, שהיה בן אלמוות, התאבל על אחיו ולא היה מוכן להיפרד ממנו. בסופו של דבר ויתר פולוקס על חיי נצח על מנת שיוכל להשאר עם אחיו התאום. את שארית חייהם הם בילו בין גן עדן לגיהנום, בשאול של האדס. הדבר נגע לליבו של זאוס, אבי האלים, ולאחר שבנו הקריב את חייו למען אחיו, החליט זאוס למקם את שני האחים התאומים קרובים הן זה לזה והן אליו, בשמיים. קסטור ופולוקס הונצחו באסטרונומיה ובאסטרולוגיה. באסטרולוגיה, הונצחה האגדה אודותם במזל תאומים, הקרוי גם ה"דיוסקורסים", ובלטינית "Gemini". באסטרונומיה, נקראה על שמם קבוצת כוכבים, בשם קבוצת "תאומים". שני הכוכבים הבולטים בקבוצה נקראו על שם השניים, קסטור ופולוקס.

קסטור  מושפע ממרקורי עם השפעה של ונוס הכוכב הבהיר בירכיים הוא שבתאי גורם לסבל וחוסר כבוד מחלות ואובדן סכנה לברכיים והזרועות עם הכתפיים נאים עם קול נעים נהנים מהצעירות עצב בהתבגרות עד דיכאון בזקנה

כוכב השבת  קסטור  (CASTOR)– ממוקם ב-20 מעלות 14' במזל סרטן- 20.14 מעלות נמצא בראשו של התאום הימני (הצפוני או המערבי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום בן התמותה, ידוע בכישרונו באילוף חיות ובמיוחד סוסים. טבעו דומה למרקורי והוא ניחן באינטלקט גבוה ואת כל שאר היכולות המרקוריליות החיוביות. אבל בתאומים תמיד יש שני כיוונים עם אופציה לאבד את הכל.

Pollux

פולוקס (POLLUX)– נמצא ב-23 מעלות  13' במזל סרטן

נמצא בראשו של התאום השמאלי (הדרומי או המזרחי) ממזל תאומים. במיתולוגיה הוא התאום שזכה לחיי נצח והיה ידוע כמתאגרף טוב. טבעו דומה לזה של מרס והוא מעניק אומץ, מיומנות והעזה חכמה. בדיוק כמו שלמרס יש שני צדדים כך גם לכוכב הזה יש את הצד החיובי ויש את הצד האלים יותר.

 

Pollux

 

כסף וכלכלה:

 שנת 2018 מטיבה כללית עם הפן הפיננסי שלכם. כוכב צדק בבית העבודה מרחיב את אפשרויות העבודה,  את ההצלחה ואת ההזדמנויות להרוויח בכמה אפשרויות. כבר עם כניסת כוכב ונוס לבית הכספים שלכם מה:19.5.2018 ושהותו בבית זה עד ה: 12.6 ישפר עם מצבכם. בעיקר מה: 26.5 ואילך . מעברו של כוכב מרקורי למזל סרטן לבית הכספים  ב-13.6.2018 יוצר לכם הזדמנויות של העלאה בשכר והכנסות נוספות עד ה: 22.6. הוצאה משמעותית או דאגה בנושא הכספי תצוץ בימים בין 27-23.6. בין ה: 7-17. צפויה עליה  בשכר או פרויקט/עבודה צדדית . הכנסה  מפתיעה עשויה להגיע בימים בין ה: בין ה: 10-9.8.2018. חודש ספטמבר יהיה שיפור ניכר מבחינה פיננסית כלכלית ותנאי החיים משתפרים. סוף חודש אוקטובר,  מזמן שיפור לטובה בעבודה עם הבטחה כלכלית. בין ה:7-1.1.19 מתחילה בעצם שנה עם הזדמנויות פיננסיות טובות. כך גם בין 10-5.2.19. בשותפויות בין 26-16.3.19 תיהנו מהכנסות/רווחים ובאפריל חודש עם צמיחה בעבודה עליית מדרגה שמובילה לשיפור נוסף בהמשך. מעבר כוכב מאדים לבית הכספים מה: 17.5.2018 עד ה: 1.8.19 מסמל תקופה של השקעה, הוצאה לשם בנייה ואו/הוצאה חריגה לפרויקט חשוב לכם 

 

הקוסם

קלף טארוט – הקוסם המיוחס לבני מזל תאומים וליכולת הג'אגלריות והדואליות שלהם. קלף המייצג את כפילותו של מזל תאומים, קלף הדיכוטומיה והיכולת להיות גם וגם. משפיע על יכולת ההישרדות הגבוהה, כישרון לתמרן, ליהנות מאדפטציה גבוהה באישיות, קסם רב אך עם יכולת לנצל זאת ולהיות שרלטן, "אני יודע הכל", "אי אפשר ללמד אותי". הנטייה לארוגנטיות והפגנת ידע באופן יהיר. הרבה פעמים זה מחפה על רגש נחיתות, מאחז עיניים, מרמא בעל כושר דיבור מפותח עם לשון חלקלקה, עם יכולת לפנטז ולהשלות אחרים, "לבנות בניינים באוויר", צ'ארמר, אך מתחת לקסם ולגאונות השטח תיתכן הפרעת אישיות עם בעיות זהות, "זליג", מסוגל לזייף, להיות פלגייאט, פסיכופת המסוגל לכל בלי להניד עפעף.  קלף הטארוט הקוסם מתקשר לכוכב השבת ריגל- Rigel

    בריאות:

תאומים שייך לקבוצת המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
מזל תאומיםיש נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באיזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה. בני מזל תאומים עשויים להיכנס בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  הם מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות.

מרקורי שליט מזל תאומים אחראי על אנרגיית הנשימה, הקואורדינציה, מערכת המוח הקטן ומרכז העצבים הקטן , תאומים שולט על בית 3 הבית שאחראי על מערכת ה"תחבורה" בגוף – הצנרת, הניורונים והחיבורים במוח והיכולת לתקשר בין גוף למוח או המתאם ביניהם. כתפיים, בלוטת הטימוס, מערכת עצבים, צלעות עליונות, ריאות, קנה הנשימה.

שנת 2019-2018

השנה יבלוט עיסוק בנושאים נפשיים עם כניסת אוראנוס למזל שור לבית התת מודע של בני מזל תאומים. הוא ישפיע על תהליכים נפשיים עמוקים במהלך 7 שנים של שהותו בבית זה. כניסתו של אוראנוס לבית ה: 12 לבית הקשור לנפש, לתת מודע מחד הוא מציף אירועים חריגים של החיים לעיתים עם שינויים גדולים שהיו בשנים האחרונות וטרם עוכלו, התפרקו ולעיתים ההתמודדות מעוררת עייפות רבה וצורך להגיע לפתרונות בתחומים נפשיים. ייתכנו שינויים שמאיימים עליכם או שאתם זקוקים לבצע ואתם מנסים להדחיק ללא הצלחה. . אוראנוס בבית 12 לעיתים יכול לעודד פיתרון של עזרה לאחרים טיפוליות נתינה ועשייה למען האחר כדי להרגיש טוב יותר עם עצמכם.  אלה מכם הסובלים ממצבי רוח ונטיות דיכאוניות ייתכן וייאלצו לטפל בעצמם באופן רציני יותר על מנת להרגיש טוב במהלך  7 השנים של שהות אוראנוס בבית 12. בית 12 הוא בית של השראה אומנים שביניכם יצליחו לחבור לרעיונות חדשים וליצור רעיונות מיוחדים ובלתי שגרתיים. היבט משמעותי אחר קשור בנוכחות כוכב יופיטר בבית הבריאות[והעבודה] שנוטה להרחיב בעיות קיימות במיוחד בכלי הדם עם השפעה המגיעה מהשמנה או אכילת מזון שמן. המאבק בהפחת אכילה במיוחד פחמימות סוכרים עשוי להיות הירואי מבחינתכם אך מומלץ להתייחס לבעיה כדי למנוע מחלות דם כמו סוכרת/כולסטרול/שומנים בדם. שבתאי בגדי עלול להשפיע על נושאים כרוניים שצצים. נסיגת כוכב ונוס בבית הבריאות שלכם באוקטובר 2018 עלולה להשפיע על ננושאים בריאותיים שמפרים את האיזונים בגוף, כמו נושא הורמונים והפן הגסטרולוגי תקופה חשובה להיבדק. אין ספק שפעילות פיזית ותחזוקת גוף מודעת עשויה לעשות פלאים.

 

קלף נוסף שמייצג את מזל תאומים- האוהבים . נשמות תאומות?

   טיפ:

שנה מעניינת בכל הנוגע לעלייה וריבוי ההזדמנויות לנסיעות לחו"ל,  אם זה בגין עבודה או קשרי עבודה עם חו"ל,  אך תיתכן שהות בחו"ל במהלך השנה אולי לימודים, השתלמויות ומיזמים שקשורים עם חו"ל. התהליך יתחיל החודש  מאי-יוני 2018  אולי כנסיעת טיול /יום הולדת הימים בין ה: 4.6-30.5 ימים שיתאימו. יוני 2018 מתאים לחתימות על חוזים,  הסכמים של מכירות ורכישות רכב וכדומה. בין ה: 1.7-25.6 היזהרו מעוקץ פיננסי או הונאה וניסיון לגרור אתכם להרפתקה. התיישרות כוכב צדק ביולי 2018 בבית העבודה /בריאות תטיב עם התחושה הכללית של זרימה והצלחות בעבודה אך תעמיד אתכם מול אתגרים לא מעטים. מעברו של כוכב צדק בנובמבר 2018 למזל קשת  יורגש בחייכם בעיסוק מרוכז יותר בזוגיות ובשותפויות ואלה מכם העוסקים בעבודה ציבורית ייהנו ממוניטין בעיסוקם. נושאים המתקשרים לבית משפחה ומגורים יתפסו נפח בחודש ספטמבר 2018 ימים מתאימים לשינוי ומעבר כבר מה: 8-7.9  ואילך. נסיגת ונוס בעקרב באוקטובר 2018 תשפיע על ירידה אנרגטית מומלץ לקחת פסק זמן ממאמצים יתרים. נובמבר 2018 יתאימו לנסיעה והתנתקות מהסביבה. ינואר וחודש מרץ 2019 תקופה של חיי חברה מוצלחים ועליה בפופולאריות. ערב יום הולדתכם ב-2019 מסמל שינויים בחייכם שעומדים להתרחש וכבר מאמצע יוני 2019 תגיעו לישורת מרגיעה בעבודה ובתחומים הרגשיים.

 

 

 

תאריכי הנסיגה של מרקורי בשנת 2019-2018

בין:

25.7.2018    עד  18.8.2018 במזל  אריה.

16.11.2018 עד  6.12.2018 במזל קשת-עקרב

5.3.2019    עד 28.3.2019 במזל דגים

8.7.2019    עד   1.8.2019 במזל אריה-סרטן

1.11.2019 עד 20.11.2019 במזל עקרב. 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                             16.5.2018