מזל שור עם הורוסקופ  לשנת 2018-2017

ילידי ה-21.5-21.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני: לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית: נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני: נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות: תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם: סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

הורוסקופ – לשנת 2018-2017

  כללית:

השנה יום ההולדת של בני מזל שור מקדים ומתחיל ב: 20.4.2017 בשעה 00.30 . אתם מתלבטים ביניכם לבין עצמכם,  עד כמה אתם שמחים בעת זו, שכן, כוכב  מרקורי בנסיגה במזל שור וגורם לכאבי ראש,  תקלות ואי שקט בעבודה אך תפקידו לעורר בכם חשבון נפש וחיבוטים וספיקות רבים לגבי העבודה ולגבי הנושאים החשובים ליציבות כמו:  כסף ומצבכם הכלכלי ולגבי סדרי העדיפויות. ונוס כוכבכם האישי החודש בהיבטים פסימיים עם שבתאי,  גורם לנחיתה ומגביר את החששות לגבי יחסים בלתי יציבים וגורם להתרחקות או תחושת בדידות.  כוכב מרס במזל שור בימיו האחרונים לפני המעבר למזל תאומים גרם  בנוכחותו במזלכם לתחושה של "פול גז בניוטרל" או במילים אחרות מהומה על מאוצה.  בקיצור, יש לכם בטן מלאה על הרבה נושאים.  אך למרות כל הדברים שנאמרו מעל,  אתם מתקדמים לשנה עם הצלחות והזדמנויות כלכליות טובות ובתחום הרגשי לקראת לתקופה מוצלחת יותר מהשנים הקודמות. הכעסים, תסכולים, לחצים והמתחים יתרגמו את עצמם תוך חודש לתחילתה של עשייה פורייה,  אומנם הקשיים טרם הסתיימו,  אך יש למה לצפות. החל ממעבר כוכב שבתאי למזל גדי בבית 9  בחודש דצמבר הקרוב כשהוא יפתח בפניכם ערוצים חדשים של התפתחות ועצם יציאתו מבית 8 הבית הכלכלי שבמשך 3 שנים חשף את חולשתכם הכלכלית, חששותיכם ותסכולכם הרבים בנושא. חדש בפתח!  ביום הולדתכם הבא יהיה מעברו של כוכב אוראנוס למזל שור.  עוד ידובר על "מעלליו" לטוב ולרע אך בוודאי לאלה מכם הכמהים לשינויים  בקריירה לעצמאות גדולה יותר זו בשורה חשובה. כוכבים נפטון ויופיטר יטיבו עם המחפשים אחר אהבה ושבתאי יעזור לייצב אותה.

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

  ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

 

אהבה ומערכות יחסים:

 

חודש יום הולדתכם "תפס" אתכם הפעם בהשפעת היבטים פחות מוצלחים מבחינה רגשית. אך כבר בסוף החודש יחול שיפור כשהשמש במזל שור יוצרת היבט חיובי ורומנטי עם נפטון ואתם נכנסים לחודש מאי בצורה פוזיטיבית מבחינה וביחסים קיימים שיפור בהרגשה בקשר בין ה: 10-5.5.17.  כבר מה: 6 ביוני 2017 עם מעברו של כוכב ונוס למזל שור,  תתחילו להרגיש הקלה כללית ושהחיים חוזרים לחייך אליכם מבחינה רגשית. לפנויים,  צפויות התאהבויות בימים בין ה: 21-17.6 וביחסים קיימים, תכנון תכניות משותפות בימים בין ה: 24.6-19.6.17.  מעבר כוכב ונוס ב:20.9.17 לבית האהבות שלכם,  יטיב עם פנויים בהיכרויות מרגשות וביחסים קיימים.   תיתכן הרחבת המשפחה שמחות וטיולים עם ילדים. ימים מוצלחים להעמקת היחסים צפויים בין ה: בין ה: 5-1.10.17 השנה  כוכב צדק[יופיטר]  מגיע בחודש אוקטובר[9.10.2017]  לבית הזוגיות שלכם.בימים בין ב:11.10.2017 והוא ישהה שם עד ה: 8.11.2018 יטיב וירחיב היכרויות והזדמנויות רומנטיות יעודד מגורים משותפים וחלק מכם אף ימסד יחסים.  מעבר והצטרפות כוכב ונוס עם השמש לכוכב צדק בחודש נובמבר 2017 מסמל מומנטום מוצלח למפגשים משמעותיים, גורליים מבחינה רומנטית. מעברו של כוכב מרס בינואר 2018 לבית הזוגיות שלכם , יטיב ויגביר בימים  בין ה: 15-1.1.2018 את העיסוק בזוגיות, את נושא היחסים ועתיד הקשר. לפנויים,  חודש פברואר במיוחד בימים בין ה:3.3-23.2.2018 מטיב עם הזדמנויות לחגוג את היחסים, למסד יחסים לעבור לגור יחד . לפנויים, ב:1.4.2018 כוכב ונוס חוזר למזל שור ומטיב עם הזדמנויות להיכרות, למפגשים גורליים,  לחידוש יחסים ולחידוש הבטחות. ביום הולדתכם הבא, צירוף של כוכב ונוס בשור עם שבתאי בגדי ייצב לרבים מביניכם את היחסים הרגשיים.

תקופות של משברים:

יחסים בעייתיים יסבלו מנתקים פתאומיים ופרידות באבחה חדה  בימים בין ה: 26-21.5.2017 ובין ה: 5-1.6.17 . כמו כן יחסים בלתי יציבים יסבלו מנתק וריחוק בימים בין ה: 30-26.6.17.

יחסים בעייתיים עלולים להסתיים בכעסים גדולים בימים בין 6-1.7.2017, ובין ה: 16-10.8 כמו גם בימים  בין ה: 10-5.9 צפוייה סכנת פרידה ונתק באבחה חדה  בימים בין ה: 30.3-25.3.2018.

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

  

קריירה ועבודה:

מצפה לכם שנה מעניינת שתשתנה לקראת סוף 2017 לכיוונים טובים רק יותר. הקיץ ובמיוחד החל מחודש יוני,ף כוכב צדק בישורת האחרונה שלו בבית העבודה שלכם, אחרי נסיגה של 4 חודשים מתסכלים  יטיב עם פרויקטים,  מיזמים והתחלות חדשות ברצף עד חודש אוקטובר 2017. רבים מכם יתחילו,  תפקיד או יהנו מהזדמנויות חדשות עד אז. מעברו של כוכב מרקורי למזלכם שור ב: 16.5.2017 יטיב עם הזדמנויות של עבודה חדשות כמו גם עלייה במצבכם הפיננסי. בסוף חודש מאי בולטת התחושה החיובית מתוצאות חומריות למרות העלייה בהוצאות. כבר בחודש יוני הקרוב צפוייה עלייה ניכרת בהצלחות הכלכליות חודש ויולי במיוחד בימים בין ה: 20-13.7.2017 תיהנו מהזדמנויות להרוויח יותר או ליהנות מהעלאה בשכר. אוגוסט יהיה חודש פחות מוצלח לעבודה וייתכן שיתאים לצאת לחופשה,  או לא להתחיל התחלות חדשות במיוחד בגלל נסיגת מרקורי התקופתית. לעומת זאת,  חודש ספטמבר יהיה טוב בעבודה, גם הרמוניה הקשורה במערכות יחסים בעבודה ובהשלכות הכלכליות. חודש אוקטובר מסמל התחלה חדשה,  כשכוכב צדק[יופיטר]  מגיע לבית השותפויות ומבשר הזדמנויות מוצלחות  להתחלות של שותפות ויצירת שיתופי פעולה מוצלחים. כוכב צדק ישהה בבית השותפויות עד נובמבר 2018 ויזמן לכם מספר פעמים אפשרויות של שותפות חדשה או שיתופי פעולה משמעותיים. כוכב שבתאי יעבור למזל גדי  בדצמבר הקרוב וישפיע על כיווני התפתחות חדשים. החל,  מלימודים רציניים כמו לימודי תואר,  או  ניסיון לצאת לעולם הרחב יותר דרך עבודה עם חו"ל,  או מקומות רחוקים ועד אפשרות בדיקה של מעבר לגור במקום אחר.  השפעתו של שבתאי יטיב  עם תוכניות סדורות ויעזור לכם להיכנס למסלול התפתחות ולהכין אתכם לשינויים שיפרצו לחייכם בשנת 2018. עוד ידובר בכך חודשים  מרץ-אפריל 2018 יהיו תקועים במיוחד בגלל נסיגת מרקורי אך כבר מה: 13.5.2018 עם מעברו של מרקורי יחד עם כוכב אוראנוס למזל שור,  יגיעו הרמזים לקראת השינויים הגדולים המצפים לכם.

כוכב אוראנוס הוא שליט בית הקריירה של בני מזל שור. עד חודש מאי 2018[יום הולדתכם הבא] הוא ימשיך לשהות במזל טלה,  כשהוא למעשה ממוקם בבית ה: 12 של בני המזל [הבית העוסק עם ה -תת מודע-דחפים-הכרה בצרכים ותהליכים פסיכולוגיים של סגירת מעגלים אחרי חשיפת הבעיות הפנימיות.] מעברו של כוכב אוראנוס לאופק המזל שלכם[מזל שור]  למשך כ:  7 שנים [עד ה: 4/2026] יהיה משמעותי וחשוב מאוד. זהו מיקום,  אשר יחולל שינויים דרמטיים בחייכם,  בעיקר בתחום הקריירה. כמו עזיבת עבודה ישנה, פרישה מעבודה, מעבר לחיים עצמאיים יותר, מעברו זה עשוי להשליך על צורת החיים שלכם, מעבר העשוי להיות כרוך אפילו במעבר למיקום חדש דרך חיפוש עצמי, עצמאות,] פרידה מפרדיגמות ישנות  ולעיתים בדרך שונה מציפיות סביבתכם מכם. אך עדיין יש לכם שנה שלמה לפני שהתהליך הזה יתחיל. צריך לזכור שהוא יהיה נוכח 7 שנים במזל שלכם ויש לו הרבה זמן עוד להשפיע לא הכל יקרה בחודש כניסתו.


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

   כסף וכלכלה:

החודשים האחרונים,  היו רחוקים מלספק שיפור כלכלי. בולטות במיוחד ההוצאות ואלה ימשיכו עד יוני הקרוב. אך החל מיוני,  תיהנו מהצלחות פיננסיות והזדמנויות להעלאה בשכר או בהזדמנויות לרווח כספי. חודש ספטמבר עשוי להיות מוצלח במיוחד מאמצע החודש ועד אמצע חודש נובמבר 2017. בחודש אוקטובר עם מעברו של כוכב צדק[יופיטר]  לבית השותפויות הוא עשוי לזמן לכם שותפות,  או שיתופי פעולה שיעלו את קרניכם וישפרו את מצבכם הפיננסי כבר מה: 16.10 . חודשים נובמבר-דצמבר 2017 משפרים את מעמדכם ואת האפשרויות לצמוח פיננסית. מעברו של כוכב שבתאי מהבית ה:8 במזל קשת מיקום שבמשך 3 שנים גרם לכם לתסכולים פיננסיים ותחושת מגבלות וחנק כספי למזל גדי,  בית ה:9 למשך 3 שנים הבאות -הבית הוא יעסוק בנושא הרחבת האופקים ואפיקים חדשים, יעסוק בבית 9 בצמיחה החל:  מלימודים בעלי תואר שיאפשרו לכם כרטיס כניסה לשטחים חדשים,  דרך קשרים עם חו"ל ועבודה מול אנשים העובדים במרחקים ועד החלטה שלכם,  להגר או לעבוד במקביל במקום נוסף ולהרוויח יותר. כבר מחודש ינואר 2018 תהיינה התחלות שיבואו  לידי ביטוי בכיוונים וברוח השינויים הצפויים במהלך 2018. באופן תכליתי מאמצע חודש מאי תתחלנה התחלות חדשות,  עצמאיות יותר עם פחות תלות פיננסית  ולכן יש למה לחכות.

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

בריאות:

מזל שור נשלט על ידי כוכב ונוס ושייך ליסוד אדמה ולקבוצה הקבועה. ככזה השפעות הבריאותיות של הקבוצה הקבועה- מזלות הפיקס – הם:[ שור, אריה, עקרב ודלי.[ מנטאלית זו קבוצת מזלות המחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא יכולת לסטיות. המטרה עלולה לאבד את המשמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. יש הרבה מאוד אנרגיות של עיקשות וכוח של שליטה,  המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. ולעיתים קרובות,  העיקשות קשורה לחרדות לאבד ביטחון ולאבד את הדרך וסינדרום ה: OCD שבדרך כלל מנת חלקו של בן מזל שור מסייע לבני המזל  לשרוד טוב יותר בגין תחושת שליטה.  גם אם הסימפטומים מייגעים אותם ואת הסביבה מנושאי ניקיון, סדר וצורך לתכנן כל דבר. מזל שור נוטה לסבול את הכעסים  דרך כאבי הגרון, מיתרי הקול , בלוטות שקדים  ובלוטת התירואיד[בלוטת המגן הממוקמת בצוואר מפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף]. והתירואיד יתרום או החשה/ האטה במטבוליזם, או מחסור ביוד.  שור שייך לקבוצת מזלות הפיקס–  מייצרת כרוניקה של מחלות. שומנים בדם בגלל משיכה למזון עתיר שומנים [כולסטרול] ומתיקות[סוכרת].  הם יכולים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של בני מזל שור  שהם לעיתים קרובות מתעצלים או משתעממים לעסוק בפעילות פיזית ולעיתים קרובות לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות או לשנות הרגלים ולמעשה הם מתקשים לחרוג בכלל מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל. מקומות רגישים אחרים של בני המזל :מתקשרים לצוואר[טורסו] , מפרקת, חך-חוש הטעם, לסת תחתונה, לשון. ורגישות גדולה באזורים כולל דלקות.

השנה[עד אוקטובר 2017]  עדיין כוכב צדק בבית הבריאות שלכם והוא עלול לגרום להשמנה ולקושי להיאבק בתיאבון.  הסכנה הגדולה ביותר זו עלייה בכולסטרול ונטייה לסוכרת.  חודשים יוני-יולי הקרובים,  מעוררים את בלוטות התיאבון שלכם. חודש ספטמבר יהיה מוצלח לפעילויות ועשוי להתאים להתחלת פעילות ספורטיבית ואופציה לדיאטה. חודש נובמבר יהיה עם משמעת עצמית גבוהה יותר ותוכלו לשלוט בנושא האכילה ולטפל ברגישות בגב. מעבר יופיטר בחודש אוקטובר למזל עקרב יעורר רגישות באיזור הרחם לנשים כליות ושלפוחית השתן במהלך 2018.   דצמבר 2017 ובמהלך שנת 2018 מעברו של כוכב שבתאי לבית 9 [מזל גדי] מחד,  יאלץ אתכם להתמודד עם נושא של רגישות בגב התחתון, איזור הזנב מאידך,  יגרום לכם ליצור סדר יום של טיפול או פעילות פיזית מאורגנת יותר שתקל עליכם את ההתמודדות.


ציור פרסקו – של ונוס בצדפה מארמון ונוס בפומפיי. 79 שנה לפני הספירה.

      טיפ:

שנה המאפשרת נסיעה ייתכן שגם יותר מאחת. חודשים בולטים באפשרויות לנסיעה יוני -יולי 2017 – נובמבר-2017-ינואר 208  הזדמנות לנסיעה רומנטית זוגית . הרחבת המשפחה ושמחות הקשורות בילדים/נכדים קשורים לחודשים נספטמבר-אוקטובר 2017.  מעברו של כוכב שבתאי לבית 9 פותח הזדמנויות להשלמת תואר או לימודי תואר נוסף התמחות מקצועית והזדמנות לבנות יציאה לדרך חדשה- סוף שנת 2017 מזמנת התחלת לימודי תואר או הרחבה מקצועית לתחום שרציתם ללמוןד כבר מזמן. אין ספק שמזל שור הוא אחד מהמזלות שהכי חוששים משינויים עם אופציה חלילה של  איבוד שליטה,  כוכב אוראנוס הוא כוכב שתחששו מביקורו בשנת 2018.  אוראנוס יגיע בחודש מאי 2018 למזל שלכם וישהה שם לשבע שנים. אחת מהסיבות שיעוררו בכם חשש היות והשינויים שאוראנוס מחולל הם מפתיעים בעוצמה ובדרך שהם קורים ונוטלים מכם תחושת שליטה שהיא כה חשובה לכם.  התהליך שאוראנוס מחולל לא מצביע מה יהיה בסופו אלא בשורת שינוי מהותי  והחשש שלכם להפסיד או להיות באי וודאות עלולה להציק לכם מאוד. עם זאת,  תיהנו בסיום ההשפעה שלו [2026] מתהליךשל עצמאות וחוסר תלות תוצאה שתאהבו. עוד ידובר על כך ביום הולדת 2018. מעברו של כוכב יופיטר מטיב עם ההזדמנויות להיכרויות בבית הזוגיות מטיב עם אפשרויות ליהנות מיחסים ואולי אף להחליט על מיסוד היחסים. נפטון האחראי על האהבה מטיב עם ילידי מזל שור.  סך הכל צפויה שנה דרמטית אך לכיוון החיובי.

 

מרקורי הוא המשפיע הישיר  על מצבכם הפיננסי ראו נסיגותיו :בלוח קלנדרי – עד אפריל 2018

טבלת ירח שחור עד אפריל 2018

מיצאו היכן הונוס שלכם?

על כוכב ונוסשליט המזל שלכם – 2 פרקים

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                          15.4.2017