מזל טלה עם הורוסקופ  לשנת 2019-2018


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.


קונסטלציית הכוכבים של מזל טלה ניתנת לצפיה גם בלי טלסקופ.

                 

         הורוסקופ לשנת 2019-2018

 

 

כללית

 

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג ב: 20.3 בשעה 18.30. מרקורי וכוכב ונוס כבר כשבועיים שוהים במזל טלה. מרקורי ב: 23.3 מתחיל נסיגה במזל טלה עד ה: 15.4  לצערכם רוב בני מזל טלה יתקשו בגין הנסיגה להוציא לפועל את רוב התכניות ולא תחסרנה תקלות בעיקר בעבודה ועל כך תהיה הרחבה בפרק של העבודה מתחת ותצטרכו להמתין ל:20.4 שם ההיבטים שלכם משתפרים ללא הכר ורבים מכם יתחילו לפתור את בעיות הנסיגה[שלעיתים הן רק סימפטומטיות] ואת הבעיות העקרוניות שהן בעיקר בתחום הקרירה. מאדים כוכבכם האישי הגיע לביקור במזל גדי בבית הקריירה שלכם עוד מימד חשוב שמרמז שעניי ני העבודה ערב יום ההולדת הם האישיו המרכזי שתצטרכו לפתור ולהתמודד. ההיבטים של הכוכבים לא פשוטים בערב יום ההולדת של בני המזל אך מבטיחים לחיה בלתי מתפשרת להשיג תוצאות. שבתאי שוהה בשלוש שנים הקרובות[עד דצמבר 2020] בבית הקריירה ומבטיח לעצב את הכיוונים שלכם ולעזות לכם להיבנות באופן יסודית כמובן שבתאי כשבתאי לא מבטיח חיים קלים אך בנייה וצמיחה תחת השפעתו תהיינה יציבות גם פלוטו בבית הקריירה מזמן התחלות חדשות במיוחד בשנת 2019 שנה של מאבק משמעותי בקריירה. אוראנוס יוצא בחודש מאי ממזל טלה ועובר למזל שור לבית הכספים שלכם ובגדול ישפיע על ה: 7 שנים הבאות בכל הנוגע לכספים. אופיו בבית הכספים מבטיח חוסר יציבות אך בגין ההיבטים השנה עם בית הקריירה תוכלו לצמוח כלכלית עד יום הולדת 2019. אוראנוס שב בנובמבר 2018 למזל טלה לארבעה חודשים וישפיע על ילידי השלושה ימים האחרונים של מזל טלה  דרך שינויים סופיים שייתכן וקשורים בעזיבת העבודה או פרידה בכלל מחיים ישנים לקראת חיים חדשים. כוכב צדק עד נובמבר 2018 ישפיע על נושאים פיננסיים ייתכנו עיסוקים פיצויים, כספי הלוואות או ביטוח, כספי משפט. אך כבר מנובמבר 2018 כוכב צדק עובר למזל קשת ויטיב עם בני המזל במהלך 2019 עם הזדמנויות של פתיחת אופקים חדשים בעבודה, לימודים חו"ל ואופציות של התפתחויות חדשות. אין סיבה להתלונן לגבי ההזדמנויות אך הדרך להשיג את הישגיכם השנה תהיה לא שוגה בשושנים.

images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

 

 

אהבה ויחסים:

רבים מכם בשבע שנים האחרונות בעקבות מיקומו של כוכב אוראנוס במזל טלה נטו יותר מהרגיל לסבול מפרידות וגירושין. כוכב אוראנוס ישפיע השנה על ילידי השלושה ימים האחרונים של מזל טלה בין ה: 20.4-17.20 וההשפעה תסתיים סופית במרץ 2019 . ונוס הוא הכוכב השליט של בית הזוגיות שלכם ויחסיו עם הכוכבים נותנים את הטון לגבי מהות היחסים ועתידם. ונוס בטלה בתקופת יום הולדתכם ומטיבה עם אלה ביניכם המצויים ביחסים יציבים,  וכמובן  לפנויים ייהנו מתחושה של ביטחון עצמי ופופולריות רבה בקרב המחזרים . מעבר ונוס למזל שור באפריל יטיב עם היכרויות חדשות והתאהבויות סין ה: 16-7.4.2018. היכרויות ספונטניות דרך רשתות או התכתבויות עשויות להתפתח בין ה: 20-15.5.2018 . מעבר ונוס לבית האהבות של בני מזל טלה ב: 13.6.2018 מבטיח תקופה מוצלחת של התאהבויות והיכרויות פוטנציאליות במיוחד בין ה: 5.7.2018 ועד ה: 13.7.2018 אתם עשויים להיות מופתעים מבני הזוג וההתפתחויות הרגשיות. מעברה של השמש לבית האהבות מה: 23.7.2018 מטיבה עם קסמכם ועם רמת החיזורים ממנה תיהנו תוכלו ליהנות מאינטראקציות מוצלחות בין ה: 20.8.2018 ועד ה: 27.8.2018 תקופה מוצלחת להרחבת המשפחה ושמחות עם ילדים. מעבר ונוס לבית הזוגיות שלכם במזל מאזניים מה: 6.8.2018 מטיב עם רמת החיזור בזוגיות הקיימת ויהה מוצלח במיוחד עד ה: 101.8. מעברם של השמש ב: 23.9 יחד עם מרקורי לבית הזוגיות מזמן עיסוק מרכזי בתקשורת ביחסים קיימים ומייצר ימים מוצלחים לקראת מיסוד קשר . התיישרות ונוס מנסיגה בת חודש וחצי ב: 17.11 מזמנת לפנויים היכרויות חדשות ומחזרים ועניין. ימים מוצלחים למפגשים היכרויות במהלך נסיעות או במסגרות לימודיות צפויות בין ה: 8.1.2019 ועד סוף החודש תקופה נפלאה לחיזורים התאהבויות סוחפות. מעבר ונוס למזל טלה ב: 20.4.19 יטיב עם קסמכם, היכרויות קשרים וביסוס היחסים בין ה: 28.4- עד ה: 11.5.19.

משברים ופרידות:

תקופת יום הולדתכם ונוס במזל טלה אך בהיבטים בלתי חביבים ואולי מאתגרים מאוד ויחסים שאינם יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה בין ה: 1.4-22.3. היכרויות מלהיבות עלולות מרגע לרגע להסתיים בימים 20-15.4. בין ה: 9-1.5 ימים בלתי יציבים ביחסים .יחסים בלתי יציבים עלולים להתערער בין ה: 9-7.8.  פרידות בלתי נמנעות עלולות להתרחש בין ה: 28-18.8.2018. וכן אפרידה באבחה חדה ומכאיבה בין בין ה: 3.9 ועד 13.9.2018. נסיגת ונוס [שליט בית הזוגיות שלכם] מה: 5.10  למשך חודש וחצי לא מטיב עם יחסים הסובלים גם כך מבעיות בקשר. ימים מועדים לפרידה בין ה: 25-16.10.18, ובין ה: 9.11-2.11. ימים דרמטיים של פוטנציאל פרידה בלתי נמנע צפויים  

 

 

 

נצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

 

עבודה וקריירה:

אין ספק ששנת 2019-2018 תהיה שנת בניית הקריירה החשובה ביותר לבני מזל טלה, במיוחד עם כניסת כוכב שבתאי לבית הקריירה [מאז דצמבר האחרון] והישארותו שם עד דצמבר 2020. שבתאי כמו שבתאי,  כוכב  איטי, יסודי, עקבי, מתודי,  והכל בהשפעתו נבנה בשיטת עקב לצד אגודל "אבן על אבן". מהמסד עד הטפחות אין אלתורים ולא קיצורי דרך[בניגוד למזג הטלאי]. את כובדו תרגישו כבר בהחלטות לעזוב עבודה אחת לטובת אחרת או להעדיף תפקיד אחראי יותר. עם כניסת יום ההולדת מאדים[מרס] כוכבכם האישי בבית הקריירה במפגש עם שבתאי מפגש שנחשב לקשה במיוחד בגלל רמת התסכול והצורך לפרוץ אותו במיוחד בימים בין ה: 28.3 ועד 4.4 כשמרקורי בנסיגה ברקע במזל טלה ואתם מבינים שאתם חייבים לעבור שינוי בעבודה/תפקיד אולי במסגרת חלים שינויים ועד סוף אפריל[אחרי תהליך הנסיגה של מרקורי שמסתיים בהשפעה ב:20.4]  תוכלו בין ה: 27-22.3 לפרוץ את תקרת הזכוכית לעזוב, לצאת לעצמאות לומר את שלכם כדי להתחיל דף חדש.  הימים בין ה: 15.5-8.5 מצביעים על שינויים גדולים בעבודה מהסוג שנכפים מצבים של שינויים די מפתיעים. מעברו של מאדים כוכבכם האישי למזל דלי ממאי עד נובמבר 2018 יעסוק במיוחד בפן התדמיתי חברתי שלכם שמתקשר לעבודה ולמרכיביה. מאי הוא חודש מתוח במיוחד שלכם בתחומים פיננסיים אולי בגין עליית הוצאות בולטת. עם זאת חודשים מאי יוני מיטיבים עם הפן התקשורתי שלכם תיהנו מיכולת שיווק רעיונות תרשימו את סביבתכם ואלה מביניכם שמחפשים עבודה ייהנו מראיונות מוצלחים. מעברה של השמש ב: 24.8 לבית העבודה פותח תקופה חדשה שתתעצם במהלך ספטמבר חודש עם טלטלות ושינויים במקום העבודה ובעיקר רואים את לחימתכם להצליח בעצמאות גדולה יותר בעבודתכם עם הצלחות בולטות בחודש זה. אוקטובר עד 16.11.18 קשור למי שביניכם עסוק בשותפויות הרי שהן עלולות להגיע לסיום קשר בעיקר בגלל אי הסכמות בנושאי כספיים תיתכן פרידה לא נעימה חדה כאבחה. דצמבר 2018 מעלה את רף, ההישגים הפיננסיים ומעברו של יופיטר למזל קשת לבית הקשור בחו"ל פותח אופקים חדשים. ינואר 2019 עם מעבר מאדים לאופק מזל טלה אתם נמרצים לבצע שינויים נוספים במסגרת בה אתם נמצאים ומרקורי יחד עם שבתאי בבית הקריירה יטיבו עם עליית מדרגה. מעבר כוכב ונוס לבית הקריירה בפברואר 21019 מטיב עם העלאות והזדמנויות לשפר את מצבכם הכספי. התקשורת שלכם תהיה במיטבה במרץ 2019 אך נסיגת מרקורי עלולה להשפיע הפעם על בלבול כללי ויהיה כדאי להימנע מצעדים עד מעברו של מרקורי ב: 17.4 למזל טלה תקופה שמבשרת התחלות חדשות מוצלחות בפרויקטים כספים וזרימה כללית טובה יותר.images

מרס (בלטינית: Mars) היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, אחד מהאלים החשובים והמכובדים ביותר בפנתאון האלים הרומי.
מרס היה בנם של יופיטר, ראש האלים, ושל אשתו יונו, אחיהם של אל האש והנפחים וולקן ואלת הנעורים יובנטאס, ואביהם של רמוס ורומולוס (שנולדו לאחר שאנס את וריאה סילביה). הוא מקביל לאל המלחמה היווני ארס.

כסף וכלכלה:

שנת 2019-2018 שנה שפותחת הזדמנויות חדשות לרווחים כספיים החל מההשלכה של שינוי עבודה פוטנציאלי ובעיקר המגמה הברורה של בני מזל טלה ליצור אוטונומיה עצמאות גדולה יותר ולהיות כמה שפחות תלויים באחרים. גם אם לא כל בני מזל טלה יהפכו לעצמאים הם ישאפו ליצור מקורות הכנסה נוספים ועצמאיים יותר או בגין השקעה נכונה או התחלת עבודה נוספת שתוכניתה להפוך עם הזמן למקור הכנסה עיקרי. כבר מחודש מאי הקרוב כוכב אוראנוס מגיע למזל שור לבית הכספים שלכם והשפעתו לא נחשבת ליציב אך גם מיוחדת כי הכנסות עשויות להיות פתאומיות ממקורות בלתי צפויים והוצאות עלולות פתאום להגיע ללב שמים. זהו אוראנוס שלא מעניק סטביליות ועקביות במיקומים שהוא שוהה עם זאת כספים עשויים להיות  מרעיונות יצירתיים. חודש מאי יוני ויולי במיוחד  מטיבים עם הפן הפיננסי שלכם. חששות בתחומים הפיננסיים בולטים באוגוסט.  למרות העלאה או שיפור פיננסי הוצאות חריגות ייתכנו בין אמצע ספטמבר לסופו במיוחד. שיפור פיננסי עד ה: 12.10 היבטי שיפורים ועליה בהכנסות צפויות באמצע דצמבר 2018.  ינואר חודש מוצלח להסכמי שכר מטיבים, לעצמאים: הסכמי שותפויות או הסכמים על בסיס עסקי מוצלח. מעבר מאדים מאמצע  פברואר 2019 לבית הכספים מעלה את רף ההוצאות החריגות ייתכן ומדובר בפרויקט תובעני פיננסי – עליה משמעותית בהכנסות מתחילה מה: 25.3.2019 תקופה סביב  יום הולדתכם.  ומה: 24.4 עם מעברה של השמש לבית הכספים צפויות הכנסות ממקורות והצעות מפתיעות.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

 

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם   סרטן, מאזניים וגדי] – מנטאלית הוא שייל למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח בגלל כוכב מרס מהגבוהים מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר מתחים רבים בגוף ולכן רף החומציות של בני מזל טלה גבוה מהרגיל.  כמו כן איזור הראש- עיניים. בני מזל טלה  קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים.
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יוםיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות. מאדים כוכבכם האישי יתחיל נסיגה מה: 26.6.2018 -27.8.2018   ויהיה בנסיגה עד  תקופה המסמלת סכנות פיזית גדולות יותר של תאונות, שברים, ועלייה בפגיעות של הראייה מומלץ להיבדק יותר.

שנת 2019-2018- בשבע השנים האחרונות בני מזל טלה בגין השפעת  אוראנוס נטו לסבול מהתפרצויות פתאומיות של מחלות, לעיתים מעליה בלחץ הדם, שברים ותאונות ואירועים גופניים פתאומיים. אוראנוס השנה עוזב את המזל מלבד ילידי השלושה ימים האחרונים שעד מרץ 2019 עלולים עוד להיות מושפעים. והיבטי שבתאי בגדי יתנו את אותותיהם שזו נטייה לבעיות כרוניות, כאבי גב ורגישות בשלד/עצמות. יצטרכו לשמר את הגוף בפעילות פיזית שכן ילידי טלה המארסיליים במיטבם כשהם עוסקים בפעילות פיזית קבועה. מה שמפרק את החומציות מונע דלקות מתחים מיותרים מיגרנות. כוכב צדק עד נובמבר 2018 ממוקם במזל עקרב ומשפיע על איזור הגניקולוגי של נשים ואזורי המעי הגס חלחולת ובלוטת הערמונית של הגברים.  מעבר אוראנוס לשור ישפיע על עליה חדה יותר של חרדות בתחומים הפיננסיים.

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

טיפ:

שנת 2019-2018 היא שנה עם הרבה התחלות. אופייה המתחדש החל מהעבודה קריירה יהיה תובעני סיזיפי ויתבע מכם סדר יום, משמעת עצמית צורך להתקדם לאט ובבטחה לבני מזל טלה קשה באופן טבעי לחשוב במושגים של האטה ובהגדרות של השגת מטרות לא מהירה. אך אולי זהו השיעור הכי מאלף שלהם להרוויח יותר מאורך רוח סבלנות ופיתוח ההקשבה שלהם לאחרים. לכן יהיה חשוב לעסוק בפעילות פיזית המפתחת את הנשימה ומעניקה שקט תעשייתי להתמקד במטרות גם כשהן אינן מהירות בקצב. הדרך לכבוש את המטרות תיכנס להילוך מהיר יותר עם מעבר כוכב צדק בנובמבר 2018 למזל קשת כשנושאים שמעסיקים אתכם ייפגשו עם לימודים/השתלמויות ותובנות חדשות ואולי לחלקיכם זה יהיה קשור במפגשים עם אנשים מחו"ל החלפת/השלמת מידע ואולי גם נסיעות לתקופות מסוימות לעבוד בחו"ל במיוחד מנובמבר 2018 – ינואר 2019 ובכלל ובמהלך שנת 2019. כמוכן רבים מכם יסיימו לימודים בהצלחה אך גם אלה נושאים משפטיים יהיו לטובתכם. מאדים כוכבכם האישי יתחיל נסיגה מה: 26.6.2018 ויהיה בנסיגה עד 27.8.2018 תקופה פחות מוצלחת לרכישת רכב, לנסיעות וכדאי לשים לב שרף הסכנות בכבישים גדול יותר בתקופה זו . תרבו בנסיעות, טיולים והעייפות עם המתחים עלולים להשפיע. תקופה מוצלחת לטיולים נסיעות לגשת למבחנים טסטים, וליצירת שינויים חיוביים בנובמבר 2018.   


255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

 

 
 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ.     13.3.2018