מזל טלה עם הורוסקופ לשנת 2018-2017


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.


קונסטלציית הכוכבים של מזל טלה ניתנת לצפיה גם בלי טלסקופ.

                 

         הורוסקופ לשנת 2018-2017

 

 

כללית

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג ב:20.3  בשעה: 13.00  . אתם חווים השנה את יום הולדתכם באי נוחות מסוימת בלשון המעטה,  בגין נסיגת ונוס במזלכם[כל 8 שנים הנסיגה במזל שלכם] ונסיגה זו,  משפיעה על מערכות היחסים, זוגיות, בעיה עם בן הזוג או עם שותפויות. ברור שיחסים יציבים שורדים נסיגה זו,  אך היא לא יוצרת אווירה נעימה וכל אשר תרצו זה להיפטר ממנה וזה יקרה בסופו של דבר ב:15.4. לעומנת זאת כבר ב:9.4 עדיין בתקופת יום הולדתכם מרקורי מתחיל את נסיגתו התקופתית שתימשך עד ה:5.5.2017  וישפיע על רגישות ועיכובים בנושאים פיננסיים.  כוכב אוראנוס יסיים בחודש מאי 2018 את מהלכו במזל טלה. ויעבור למזל שור וישפיע למשך שבע השנים הבאות על בית הכספים שלכם.  בינתיים, כוכב יופיטר בבית הזוגיות בנסיגה עד יוני 2017 ועם התיישרותו מה: 10.6.2017 אתם חוזרים ליהנות מתקופה מטיבה עם זוגיות והחלטות שיהיו בנושא.  ולפנויים תקופה אינטנסיבית של היכרויות עד אוקטובר 2017. כוכב פלוטו במזל גדי משפיע על בית הקריירה שלכם לעוד מספר שנים ויעצים את כוחכם.  בינתיים,  עד דצמבר 2017 שבתאי בהיבטים מטיבים עם מזל טלה וישפיע על כל הכרוך בנושאים המתקשרים לסיום לימודים, הגירה לארץ אחרת, נושאי משפט, וחיפוש כיוונים חדשים מבחינת הקריירה. בדצמבר שבתאי עובר לבית הקריירה ובמשך 3 שנים ישפיע על עיצוב בית הקריירה שלכם ויגרום לעליית מדרגה בקריירה. מי שיעזור לכם פיננסית עד יום הולדתכם הבא הוא כוכב צדק שעובר באוקטובר למזל עקרב,  לבית הקשור בכספים וכלכלה עתידית.

images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

אהבה ויחסים:

 

השנה כוכב צדק שוהה בבית הזוגיות שלכם במזל מאזניים ולצערכם עד חודש יוני הוא עדיין בנסיגה ומיוני ועד סיום מהלכו בבית הזוגיות הוא יעורר פנויים שביניכם לחפש קשרים משמעותיים וביחסים קיימים רבים מכם ישדרגו את הקשר.

ילידי הימים האחרונים של מזל טלה בין ה: 20.4-15.4 עלולים לחוות את טלטלות כוכב אוראנוס האחראי על אי יציבות ופוטנציאל פרידות במערכות יחסים.  מהחודש[מארס 2017]  הוא יהיה במעלה ה:24 ועד מעברו במאי 2018 למזל שור,  הוא ינוע במעלות אלה ובהשפעתו מערכות יחסים בלתי יציבות עלולות להסתיים. לעומת זאת,  יחסים יציבים שהיו עמידים עשויים למסד את הקשר עד דצמבר 2017.

תקופת היכרויות פוטנציאלית: השתחררות כוכב ונוס מהנסיגה במזל טלה,  יטיב עם בני המזל בעיקר עם התחלות של קשרים חדשים,  במיוחד במהלך הימים בין ה:1.5 ועד ה:8.6.17 אך לא בהכרח כל היחסים ימשכו וישרדו. התאהבויות בזק וספונטניות צפויות בימים בין ה: 31-27.7.2017 . מעבר כוכב ונוס לבית האהבות שלכם ב:26.8.2017 , מזמן היכרויות רבות ומגוונות והרחבת המשפחה ושמחות עם ילדים בימים בין ה: 26.8- 3.9. התאהבויות פוטנציאליות עשויות לצמוח במהלך נסיעות או דרך הרשתות בימים בין ה: 19-13.9.2017. מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות ב:14.10.17 מזמן התקרבות ביחסים והיכרויות מרגשות בימים בין ה: 28.10 – 3.11 .כמו כן,  צפויות היכרויות דרך הרשתות ובמפגשים מרוחקים מסביבתכם הטבעית בימים בין ה: 22-16.12.2017.  שנת 2018: הזדמנויות להיכרויות דרך קשרים חברתיים וחברים צפויות להתרחש בין ה: 10-6.2.2018.  מעבר כוכב  ונוס למזל טלה ב:7.3.2018 -31.3.2018 מבטיח חודש של היכרויות רומנטיות .

משברים ונתקים מאיימים בימים : בין ה: 15.5.2017 ועד 4.6.2017  כמו כן,   בין ה: 20-9.7.2017 . בימים,  בין ה:26-18.8   פרידות ומשברים בימים  1.10-22.9.כמו כן, בין ה: 6-3.11.2017 . מעברו של כוכב מרס כוכבכם האישי לבית הזוגיות יעורר שינויים ברקמת יחסבים שבחלקם ייתכנו פרידות בימים בין ה:2.12-24.11.17.

 

סימלו של מרס מייצג את הזכר בביולוגיה ובטבע.
MARS-SMALL

 

עבודה וקריירה:

שנה שבה שותפויות עלולות להסתיים. עימותים עלולים לפרוץ במיוחד בחודש מאי ובחודש ספטמבר 2017.  דצמבר 2017 הוא חודש המסמל את חזרתו של שבתאי לבית הקריירה שלכם. כוכב שבתאי חוזר למקומו הטבעי,  בית הקריירה שלכם נשלט על ידי מזל גדי ושבתאי הוא ביתו הטבעי. שבתאי ישוב לשם סוף סוף לאחר כ- 30 שנה כדי לייצר הזדמנות של עליית מדרגה ומימוש עצמי.

נסיגת מרקורי באפריל הקרוב ישפיע על עיכוב קידום פיננסי.  אך כבר מאמצע מאי עד תחילת יוני 2017 תגיע הקלה וקידום פיננסי משמעותי. כמו כן,  סוף יוני 2017 יטיב עם הזדמנויות להרוויח יותר.

ברם, בתקופה זו, בין חודשים מארס-לאוגוסט , פלוטו בבית הקריירה יוצר היבטים בעייתיים עם כוכב צדק  וזו בעצם תקופה המסמלת שינויים במקומות העבודה ועלייה ברף החששות שלכם מפני העתיד והוא נראה פחות יציב ובטוח. חלקכם,  פשוט יימצא באי וודאות ואולי רצון לעזוב אך עם חשש מפני כל חוסר ביטחון. מעברו של כוכב מרס ומרקורי לבית העבודה בחודש ספטמבר 2017,  מרמז על שינויים בעבודה, בטיבה, אופייה או מיקומה  שיימשכו עד אוקטובר 2017 כהכנה לשינוי היותר גדול שמתחיל בדצמבר. בחודש דצמבר 2017 שבתאי מגיע לביקור בן שלוש שנים במזל גדי לבית הקריירה שלכם ואתם בעצם מתחילים שלב של עליית מדרגה באחריות. תחושה של רצינות מסוג אחר. מכיוון שבדצמבר 2017 מרקורי נסוג יהיה לכם קשה לראות תמונה בהירה לאן אתםמתקדמים בקריירה. ברם, בחודש ינואר 2018 יתבהרו פרטים נוספים,  שינוי שמתחולל יגרום לכם להיות מרוצים ממנו ברמת התפקיד אך גם פיננסית. במיוחד עם מעברו של כוכב מרקורי לבית הקריירה ומפגשו עם כוכב שבתאי.- תקופה שמסמלת קבלת תפקיד באופן רשמי, חתימה על חוזים.   שבתאי בבית הקריירה מעורר תחושת כבדות ואחריות וזו תקופה שתחוו התבגרותבעבודתכם מבחינה מקצועית ותניחו בצד את כל ההרפתקנות והפנטזיות. אתם תרגישו סוף סוף נוכחים במקום הנכון.  אם כי,  הקצב יהיה איטי לטעמכם ובוודאי למזגכם. כוכב צדק במזל עקרב יטיב עם הפן הכלכלי כבר בחודשים ינואר-פברואר 2018. וב:6.3.2018 עם נסיגת מרקורי במזל טלה עד ה:16.4.18 תרגישו עיכובים בולטים בקידום עצמכם אך כבר ממאי 2018 הכל יהיה מאחוריכם ותתקדמו לשביעות רצונכם.שנת 2018 מטיבה עם מעמדכם בקריירה.

images

מרס (בלטינית: Mars) היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, אחד מהאלים החשובים והמכובדים ביותר בפנתאון האלים הרומי.
מרס היה בנם של יופיטר, ראש האלים, ושל אשתו יונו, אחיהם של אל האש והנפחים וולקן ואלת הנעורים יובנטאס, ואביהם של רמוס ורומולוס (שנולדו לאחר שאנס את וריאה סילביה). הוא מקביל לאל המלחמה היווני ארס.

כסף וכלכלה:

בית הכספים שלכם נשלט על ידי מזל שור והבית הכלכלי על ידי מזל עקרב. מצבכם הפיננסי ישתפר השנה בהדרגה. בוודאי שהתקופה קרובה עד אמצע מאי עלולה להציק, להטריד או להדאיג בגין בעיכובי כספים.  אך כבר מסוף מאי ובתחילת יוני עם כניסת ונוס למזל שור לבית הכספים שלכם ובמיוחד בימים  מה: 20.6- ועד ועד ה:25.6.2017 ,  תיהנו  מהעלאה,  או הזדמנות לקבל מקור כספי נוסף. עלייה בהוצאות לעומת זאת  צפויה בין ה: 17-10.7.2017. מומלץ להימנע בחודש יולי מרכישת רכב. החל מאוקטובר 2017 צפויה הצלחה פיננסית, העלאה ושינוי בעבודה או בתפקיד המבטיח התפתחות כלכלית.

בחודש אוקטובר 2017 כוכב צדק מגיע לביקור בן שנה לבית הכלכלי שלכם,  וירחיב את האפשרויות הפיננסיות ובמיוחד אלה הקשורות בהשקעות עתיד אולי רכישת ננכסים בעתיד.  במהלך חודש ינואר 2018 תקופה המטיבה עם רווחתכם הכלכלית ועם הזדמנויות לתכנן את עתידכם באופן בטוח יותר. שיפור מגמה פיננסית נוסף צפוי בחודש יום הולדתכם אפריל 2018.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם   סרטן, מאזניים וגדי] – מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח בגלל כוכב מרס מהגבוהים שיש.
המתחים במזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  והראש -גולגולת דרך מזל טלה. הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן.

בני מזל טלה  קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים.
מכיוון שבני מזסל טלה  המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים,  עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות. נוכחות אוראנוס בשנים האחרונות במזל טלה משפיע על אירועים פתאומיים כמו התקף לב, עלייה בלחץ הדם, התפרצות מחלה אוטו- אמיוניות, מיגרנות, סכנות לשטפי דם במוח. נטייה להשמנה פתאומית. כרגע אלה שעדיין בסכנות של כוכב אוראנוס הם ילידי 20-15.4. כבר במאי 2018 אוראנוס עובר למזל שור. חודש ספטמבר-אוקטובר 2017 עלול להיות רגיש בריאותית ותצטרכו למתן מתחים מיותרים. בני המזל אמורים לשמור על דיאטה מפני מלח, ותיבול עז. פעילות ספורטיבית עקבית.

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.
טיפ:

 

 

תחזית 2018-2017 נחלקת עבורכם,  לשתי תקופות. תקופה ראשונה עד אוקטובר 2017 והשנייה עד יום הולדתכם אפריל 2018 . מהלך חודשים יולי-אוגוסט מזמנים נסיעות מוצלחות לחו"ל,  ומפגשים מרגשים עם אנשים המגיעים משם.  כוכב צדק שוהה במזל מאזניים ובבית הזוגיות שלכם עד ה: 12.10.2017 וישפיע על שינויים רבים בנושא זוגיות, שותפויות ויחסי הציבור שלכם.  החל,  מהיכרויות חדשות, שינויים בחיי החברה שלכם כתוצאה משינויים במיקום, ובגין סטטוס אישי[אפילו כמו פרידה] במיוחד במהלך חודשים אוגוסט ספטמבר 2017  .החל מ:13.10.2017 כוכב צדק עובר למזל עקרב,  לבית העוסק בתחומים כלכליים וישפיע על שיפור ניכר במצבכם הכלכלי במיוחד

 

מינואר 2018 ואילך. מעברו של כוכב שבתאי בדצמבר 2017 למשך 3 שנים לבית הקריירה[מזל גדי]  ישנה את סדרי העדיפויות שלכם ותרגישו שלראשונה מזה הרבה שנים,  יש לכם הזדמנות לצמוח בקריירה וליהנות מהצלחה כלכלית יציבה.  כתוצאה מכך,  תרגישו צורך להשקיע את מרבית מרצכם בהתפתחות העצמית וזו תהיה תקופה מופנמת יותר מכל בחינה, תהיו עסוקים,  טרודים מחד אך גם מתוגמלים ונהנים יותר. עם זאת תתקשו  למצוא זמן לחיי החברה כפי שהתרגלתם במהלך שנת 2017. ינואר 2018 מזמן אופציה להתרחב כלכלית ואולי להיכנס להשקעה הקשורה בנכס. כך גם בקיץ 2018. 


255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

 


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ.     19.3.2017