מזל טלה עם הורוסקופ לשנת 2017-2016


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.


קונסטלציית הכוכבים של מזל טלה ניתנת לצפיה גם בלי טלסקופ.

                  הורוסקופ לשנת 2017-2016

כללית :

את יום הולדתכם אתם מתחילים לחגוג השנה מה:20.3.16 בשעה 07.00 בבוקר.
מרקורי מצטרף לשמש שלכם במזל טלה כבר ב-22.3 ומאדים כוכבכם האישי יוצר היבט חיובי ממזל קשת לשמש שלכם ותיהנו מנמרצות ואנרגיות מנטאליות ופיזיות חיוביות. ונוס אמנם מדדה מאחור במזל דגים ותיהנו מהאנרגיות שלה רק עם מעברה למזל טלה ב-5.4. סך הכל,  אתם חוגגים מלאי מרץ וחיוניות, אך עם שינויים ברורים ואף קיצוניים בעבודה כבר מסוף חודש מרס ועד ה-10.4. אורנוס ממשיך לשהות במזל טלה עד דצמבר 2017 וימשיך השנה לאתגר אתכם בעבודה, בחיים האישיים ובצורך להרגיש עצמאים ואדונים יותר לחייכם. פלוטו בבית הקריירה,  יעורר כל כמה חודשים התפתחויות חדשות וצורך שלכם למצוא פתרונות למצבי כבילות. יופיטר בבית העבודה שלכם בנסיגה עד חודש מאי. ועל כך יוסיף מאדים כוכבכם האישי הממוקם במזל קשת ויעבור תהליך נסיגה מה:17.4 ועד סוף חודש יוני.  ברור שזו לא תהיה תקופה המקלה עליכם בתחומי העבודה. פרטים על כך מתחת לעבודה וקריירה. מעברו של כוכב צדק מחודש ספטמבר למזל מאזניים,  יפתח עבורכם תקופה חדשה בזוגיות ויחסי שבתאי ואוראנוס בסוף שנת 2016 ייצבו את חייכם אלה שטרם עברו שינויים גדולים שייכים לשלישון האחרון ילידי בין ה:20-10.3 והם עלולים לעבור שינויים משמעותיים ערב יום ההולדת הבא באפריל 2017.

 

2000px-Aries.svg

  הסמל של מזל טלה באסטרולוגיה.

 

אהבה ויחסים:

אין זה סוד שכוכב אורנוס במזל טלה,  גרם לרבים מכם לעבור טלטלות בחיים האישיים עד פרידה וגירושין במקרים הדרמטיים יותר. אורנוס מסיים החודש[מרס 2016] את שהותו בקבוצה השנייה של בני מזל טלה קרי : ילידי בין ה:10-8.4 והוא עובר להשפיע מאפריל עד אפריל 2017 על הקבוצה השלישית של בני מזל טלה קרי ילידי ה: 20.4-10.4. יחסים יציבים,  ישרדו את טלטלת אורנוס אם כי יכולים להשליך על אירועים שעוברים בני הזוג.  אורנוס מייצר אירועים המשפיעים על הזוגיות, על היחסים ועל שינוי פוטנציאלי באופי היחסים כשהנטייה והמגמה הגוברת להגביר את העצמאות ולגרום לפחות תלותיות בבני זוג. כללית,  לפנויים מתחילה תקופה פוטנציאלית של היכרויות עם כניסת ונוס למזל טלה ב-5.4.2016 ועד ה-13.4.6 אלה יהיו ימים מוצלחים ליצירת רומנים, משיכה והתאהבויות. ביחסים קיימים,  בין ה-18-13.4.16 ימים טובים לעליית מדרגה ביחסים והתחייבויות. נסיגת כוכב מרס מה-17.4.16 במזל קשת לא תטיב עם יחסים בלתי יציבים. אנרגיית הנסיגה משפיעה עליכם ישירות כבני המזל הקשורים ישירות לכוכב מרס[הנסיגה תשפיע עליכם עד סוף יוני 2016]. קשרים בלתי יציבים,  יעברו בין ה:23-19.4.16 פרידות בעוצמה רבה. ימים מוצלחים לרכישות משותפות בזוגיות ושדרוג היחסים יהיו בין ה: 13-7.4.16. לפנויים, צפויות הזדמנויות ופוטנציאל להיכרויות  בין ה:12.6-9.6.16 . פרידות וטלטלות ביחסים בלתי יציבים ייתכנו בימים בין ה-28.6 ועד ה-10.7.16. מעברה של השמש ב-22.7.16 לבית האהבות שלכם הלוא הוא מזל אריה,  תטיב עם היכרויות עד ה-1.8.16 ועם היכרויות מפתיעות בימים בין ה: 17-10.8.16. חודש ספטמבר יהיה מאתגר בכל הנוגע ליחסים בלתי יציבים במיוחד, בימים בין ה: 18-11.9.16. כניסתו של כוכב יופיטר לבית הזוגיות מזל מאזניים מה-10.9.16 מבשר על שנה עם דגש חזק על נושא הזוגיות וכבר יתחיל בימים בין ה: 28-23.9.16 .  לעומת זאת,  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה ומפתיעה בין ה: 15.10-9.10.16. תקופה גורלית יותר במערכות יחסים צפוייה בין ה: 30.10-25.10.16. לפנויים, צפויות הזדמנויות להיכרויות פוטנציאליות בימים בין ה: 26.12-19.12.16 . משברים ביחסים עלולים להתרחש בעוצמה בימים בין ה: 13.1-8.1.17. מעברה של ונוס ומרס למזל טלה בחודש פברואר 2017 מה:4.2.16 מבטיח לפנויים, חודש מוצלח ואינטנסיבי במיוחד להיכרויות רומנטיות, הרבה ריגושים והתרגשויות. נסיגת ונוס במרס 2017 במזל טלה מגיעה לספר על חשבונות נפש בתחום האישי/רומנטי ייתכנו פרידות דרמטיות.  יחסים יציבים ישרדו היבט זה.

עבודה וקריירה:

שנת 2016 מסמלת שינויים לא מעטים בעבודה שלכם. יחסי אורנוס[במזל טלה] עם פלוטו [במזל גדי בבית הקריירה] הבלתי הרמוניים,  מבטיחים שלא יהיה רגע דל וקל. אך למעשה זהו תהליך חשוב להתפתחות שלכם ועליית מדרגה בעצמאות ובצורך שלכם להגיע להישגים כלכליים משמעותיים. עד חודש ספטמבר 2016 כוכב יופיטר האחראי על צמיחה,  ממוקם בבית העבודה שלכם. עד חודש מאי הקרוב הוא בנסיגה,  מה שמצביע על תקופה של חשבון נפש החל ממפגש בין החלום שלכם למציאות ובין הצרכים שלכם להעפיל. מה-10.5 עם התשתחררותו מהנסיגה נוצרות הזדמנויות חדשות לפרויקט/מיזם/תפקיד חדשים. נסיגת מרקורי בחודש מאי,  עלולה לעכב הכל ורק בתחילת חודש יוני יורגש שיפור פיננסי אליו שאפתם. אתם עשויים להרבות לנסוע ולהיות בדרכים במהלך כל חודש יוני. עם מעברו של מרקורי יחד עם וונוס בחודש אוגוסט לבית העבודה,  תתחילו מגמות חדשות שיוכיחו את עצמם מוצלחות בין אמצע אוגוסט לסופו של החודש. נסיגת מרקורי בחודש ספטמבר תיצור עיכובים בבית העבודה ורק בשבוע האחרון של ספטמבר תתחיל מגמה חיובית וזורמת יותר לקראת התחלות חדשות בעבודה. מעברו של כוכב יופיטר ב-10.9.16 למזל מאזניים,  מסמל תקופה חדשה בסוג התקשורת וחושף אתכם לתקשורת רחבה וגדולה יותר. לעצמאים שביניכם,  ייתכנו הצעות לשותפויות חדשות וגם אופציה לסיום שותפויות ישנות. צפוייה תקופה מפתיעה באופייה בגין האנשים אתם תתמודדו,  תפגשו ותיצרו קשרים והיא תתחיל בין ה-30.10-24.10.16. כניסתה של ונוס לבית הקריירה שלכם ב-12.11.2016מבטיחה תקופה עם פרגון ו/או העלאת שכר או והצעות מטיבות פיננסית.  כניסתו של מרקורי למזל גדי בית הקריירה שלכם מה: 3.12.16 מסמל מפנה נוסף בהתפתחות שלכם עד פברואר 2017 , אך גם לחודש של שינויים רבים במסגרת העבודה. כניסתם של ונוס ומרס למזל טלה בחודש פברואר 2017 מסמלים שינויים גדולים בחייכם החל משותפויות ועד התפתחות פיננסית כלכלית.  במהלך מרס- אפריל 2017 מרקורי וונוס יהיו בנסיגה במזל-שור-טלה וזה אומר ששיקולים כלכליים יעמדו בראש מעייניכם בנושא הקריירה שלכם והתפתחותה ותצטרכו להתמודד עם מהמורות לא מעטות. אך עד סוף מאי יש פוטנציאל של התחלות חדשות של תפקיד/'עבודה /מסגרת.

images

מרס (בלטינית: Mars) היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, אחד מהאלים החשובים והמכובדים ביותר בפנתאון האלים הרומי.
מרס היה בנם של יופיטר, ראש האלים, ושל אשתו יונו, אחיהם של אל האש והנפחים וולקן ואלת הנעורים יובנטאס, ואביהם של רמוס ורומולוס (שנולדו לאחר שאנס את וריאה סילביה). הוא מקביל לאל המלחמה היווני ארס.

כסף וכלכלה:

שנת 2016 משפרת את מצבכם דרך עליית מדרגה בשכר או מעבר לעבודה חדשה ומכניסה יותר. כללית,  את ההיבטים הפיננסיים הטובים יותר תחוו לאחר חודש מאי 2016. מעברה של ונוס בחודש מאי 2016 לבית הכספים מבטיח שיפור פיננסי במיוחד בין ה: 14-5.5.16 נסיגת מרקורי במאי עלולה לעכב סכום מסוים שמגיע לכם אך כללית רמת ההכנסות בעלייה גם בין ה-26.5 ל-2.6.16. אוגוסט חודש המשפר את מצבכם בעבודה, את השכר ולעצמאים פוטנציאל פריחה כלכלית. מחודש ספטמבר עם כניסת יופיטר[צדק] לבית השותפויות תתחילו ליהנות מעליית מדרגה בהצעות של שותפויות ושיתופי פעולה במיוחד בולט הדבר באוקטובר בין ה: 28-23.10.16, ובין ה: 26-19.12.16. נסיגת ונוס [שליטת בית הכספים שלכם] מה-5.3.17 ועד ה-15.4.17 מספרת על חששות בנושא הכספי בעיקר בגלל השקעה גדולה כשמאדים במזל שור בבית הכספים ישפיע על החלטות פיננסיות והוצאות עד ה-21.4.17.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

בני המזל מושפעים ישירות מכוכב מרס שליט המזל.  כוכב מרס הוא אחראי על מספר נושאים מהותיים בגוף האדם. החל מהראש-גולגולת- עיניים-מערכת שרירים ודרך החיוניות, האנרגיות, והחיות הטבעית. מרס שולט בשרירים ואחראי על מנגנון יצירת החום בגוף. בדרך כלל בני המזל נוטים להיות חזקים, ספורטיביים,  עם שרירים מוצקים ועמידים בלחימה מול מחלות. בני מזל טלה נוטים לתאונות דרכים בגלל נטייה לנהיגה מהירה מדי, [או במילים אחרות חסרי סבלנות לנסוע לאט יותר] ולעיתים קרובות מתוך נטייה לסמוך יתר על המידה על האינסטינקטים להינצל, כמו כן יש בהם פוטנציאל גדול יותר לתאונות ספורט רבות,  כמו נפילה, פגיעה מעל איזור העין ובפנים בכלל בגלל טייה לתנועות מהירות מדי,  אך גם מתוך הגזמה בפעילות גופנית. בני המזל נוטים לקבל חום גבוה בקלות בגין דלקות, זיהומים ובאותה המהירות גם להשתחרר ממחלות ולהבריא. בדרך כלל נסיגת מרס שליט מזל טלה שיתחיל את הנסיגה ב:17.4.16 ויסיים אותה בסוף יוני במזל קשת עלול להשפיע על היחלשות הכללית של הגוף ומערכת החיסונית כתוצאה מכך נטייה גוברת לזיהומים, דלקות, התקררויות, וקריעת גידים בירכיים ועלייה ברגישות של הכבד. מיקומו של שבתאי בקשת יגביר את הלחץ באזור הגב התחתון שלכם, מתיחות ופעילות עם הגב עשויה להקל עליכם. אוראנוס ממשיך לשהות במזל טלה וישפיע על ילידי הקבוצה השלישית בין ה:20-10.4 , בדרך כלל אורנוס מגביר את האירועים הפתאומיים כמו לחץ דם, ולכן מומלץ לילידי קבוצה זו להקפיד על דיאטה , להמעיט בתיבול במיוחד בשימוש במלח ולהשקיע בפעילות פיזית כדי למנוע התפרצות לחץ דם/סוכרת.

טיפ:

 שנת 2016 היא שנה עם עיסוק רב בעבודה ובבריאות. בענייני עבודה מדובר בצורך להתארגן עד הקיץ בהתחלות חדשות או רה – ארגון ביחסי עבודה וסדר מחודש. בנושאי בריאות, הכוונה במודעות ובצורך להשקיע בכושר הפיזי, בדיאטה ובשיפור הרגלים בעייתיים כמו צורך להפסיק לעשן או חוסר התמדה בפעילות פיזית. ייתכן והרשמה למכון כושר תעזור לכם לשמר שגרה היות ומזל טלה "טובים בהתחלות" אך פחות מוצלחים בהתמדה. נוכחות מאדים במזל קשת,  בין חודש מרס ועד סוף מאי 2016 מגבירה את הרצון לנסוע יותר, לעבוד בעבודה המתקשרת לחו"ל ואולי תכניות הגירה ועזיבת סביבה -מדינה. בין חודשיים יוני לתחילת אוגוסט,  מאדים יהיה נוכח במזל עקרב וישפיע על הנושאים הכלכליים שלכם לטווח ארוך, כמו השקעה, רכישה, או מכירת נכס לטובת נושא אחר שיהיה חשוב. שנה שמחודש ספטמבר עם מעברו של צדק לבית השותפויות/זוגיות ויחסי הציבור תהיו עסוקים יותר בתדמית הציבורית שלכם אם בעבודה או בתפקיד שישפיע על מעמדכם אולי בעבודה ציבורית בשנת 2017 אך גם ביחסים אישיים- נישואין ושותפויות פומביות.