מזל טלה והורוסקופ  לשנת 2021-2020


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.

                 

         הורוסקופ לשנת 2021-2020

 

כללית

 

עם כניסת השמש ב: 20.3.2020 בשעה 07.00 למזל טלה. מתחילה תקופת יום ההולדת שלכם. השמש תמיד שמחה להתחיל באביב. השנה היא פוגשת בחמישה ימים הראשונים[עד ה: 26.3]  את  כוכב כירון  הממוקם במעלה 5 וקרבה זו של השמש,  יוצרת צמידות ומושפעת מהאווירה של כירון העוסק בכאב/טראומה והחלמה כמו עיסוק בחששות, משבר זמני שמעורר חששות. באפריל הבא הוא יגיע למעלה 8-7 בטלה, הוא מתנהל בהתקדמות איטית [מסיים ב: 2027 את נוכחותו בטלה ועובר למזל שור] השפעתו בעיסוק בטראומות וכאבים של העבר [כאבים שיכולים להיות נפשיים או פיזיים] הרבה פעמים מפגש שמתקשר לנושאים שאתם חווים עד ה: 27.3 ומשפיעים על הלך הרוח והמחשבות שלכם. ב: 23.3.2020 מגיע כוכב שבתאי שליט בית הקריירה שלכם לביקור במזל דלי [בבית 11 החברתי/ציבורי/ הארגוני והתקשורתי וישהה שם עד חודש 1.7 ומסמל תקופה של פסק זמן של התארגנות, נושאי חברים, תדמית וציבוריות יעסיקו אתכם במיוחד עד חודש אוגסט.] במיוחד את ילידי ה-3 ימים הראשונים של מזל טלה ילידי בן ה: 23-20.3,   במקביל  כוכב מאדים כוכבכם האישי מגיע גם למזל דלי ב: 1.4 ויוצר עבורכם היבט התומך ומחזק מחברים  ומאנשים רבים עם זאת, זו תקופה לחוצה יחסית ייתכן ותהיו מוגבלים בעשייה כפי שאתם אוהבים אך כבר ב: 7-6.4 תיהנו מהתחלות חדשות שיתגברו עד אמצע אפריל. ונוס ביום הולתכם במזל שור בבית הכספים שלכם מטיבה עם הזדמנויות לקדם את עצמכם כספיתעם הזדמנויות הקשורות בעבודה בימים בין ה: 30-27.3. מרקורי יגיע למזל טלה ב: 11.4.2020 והימים מה 16.4 יתחילו לזרום על פי תכניותיכם החל מתפקוד מלא בעבודה, התחלות חדשות, הפן התקשורתי וגם הרומנטי.  כוכבים יופיטר ופלוטו מבשרים בחודש אפריל  התחלות חדשות בתחום הקריירה כבר עד ה: 19.4. מאדים כוכבכם האישי במזל דלי יטיב עם בני המזל כבר מאמצע חודש אפריל ותחזרו ליהנות ממלוא  המרץ והאנרגיות שלכם.

יופיטר בחודש מאי מתחיל נסיגה בת 4 חודשים בבית הקריירה שלכם ותחשבו מסלול מחדש עד אמצע ספטמבר. כוכב אורנוס בבית הכספים שלכם[עד 2026]  וישפיע על תחושה של חוסר יציבות ומכאן ישפיע  על ההתנהלות הכספית. שבתאי בחודש  יולי 2020 חוזר לבית הקריירה ויחד עם יופיטר הנסוג תשקלו את הצעדים הבאים שלכם במסגרת הקריירה ותשקיעו רבות ליצור שינויים. כוכב מאדים[כוכבכם האישי]  מגיע ביוני לביקור בן 7 חודשים[עד ינואר 2021]  למזל טלה. והוא ימריץ אתכם לעשייה חדשה לשינויים ותהיו מלאי עזוז ואנרגיות סוחפות. בחודש אוגוסט תגיעו לשיא השאפתנות והרצון לשבור את תקרת הזכוכית שלכם. אך נסיגת מאדים בין ה: 9.9 ועד ה: 13.11.2020 יהיה משמעותי מאוד עבורכם לגבי חלוקת האנרגיות והצורך להתארגן בסדרי עדיפויות ואף לחשב מסלול מחדש.  ברם,  בין נובמבר לינואר 2021 מאדים ישלים את כל השינויים הרצויים לכם בכל התחומים.  ביקור שבתאי יופיטר מדצמבר 2020 ועד דצמבר 2021 יטיב עם בני המזל בכל הנוגע למעמדכם. שנה מאתגרת ויש למה לחכות.

images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

אהבה ויחסים:

שנת 2021-2020 תעניק לבני המזל הפנויים הזדמנויות להיכרויות משמעותיות. מעבר שבתאי וצדק למזל החברתי שלכם דלי [באופן רשמי בדצמבר 2020] יספק הזדמנות ליחסים קיימים להתייצב ולפנויים לעבור לפאזה של היכרויות רציניות. זו שנה מיוחדת עבורכם שכן כוכב מאדים כוכבכם האישי מגיע למזל טלה ב: 28.6.2020 וישהה במזלכם עד 13.11.2020 מה: 9 בספטמבר הוא יתחיל נסיגה עד הה: 13.11.2020 ויהיה עד 6.1.2021 במזל שלכם. מדובר ב-7 חודשים. מה המשמעות עבורכם? מאדים הוא החלק המהותי של האנרגיות שלכם ככוכב שליט הוא מכתיב לכם את הדחפים, צרכים, שאיפות ומשפיע במיוחד על הפן המיני והדחף ליחסים . אך מאדים הוא גם מייצר אימפולסיביות ודחף לחסל ולשנות מצבים תקועים. ולכן יחסים שאינם יציבים או סובלים מקשיים מהרגע שמאדים מגיע למזל טלה הוא יחזק את הפן התוקפני והצורך ליצור שינויים במצבים שאינכם מסופקים. בזמן נסיגת מארס מספטמבר עד נובמבר זהו זמן שיגרום לבני המזל לחשב את המסלול מחדש. ומנובמבר עד ינואר מאדים ישלים את כל השינויים שלו החל מתחום העבודה ודרך מערכות יחסים במיוחד חודש דצמבר 2020 מטיב עם בניית יחסים . ונוס שליטת בית הזוגיות מאפשרת בחודש אפריל הקרוב בין ה: 14.4 ועד ה: 1.5 היכרויות עם משיכה עזה וביחסים קיימים התקרבות.. אך כבר עם מעבר מאדים בסוף יוני למזל טלה תושפעו מהצורך ביחסים והימים בין ה: 4.6 ועד ה: 29.7.2020 תיהנו מחיזורים, היכרויות דייטים וביחסים קיימים התקרבות ותשוקה רבה. מעברה של השמש ביולי-אוגוסט לבית האהבות של בני המזל יטיב עם היכרויות כבר מה: 8.8.2020 ועד ה: 23.8.2020. מעברה של ונוס למזל אריה לבית האהבות של מזל טלה ב: 6.9.2020 מטיב עם היכרויות והתאהבויות . דצמבר חודש מוצלח להיכרויות דרך הרשתות/לימודים/נסיעות לחו"ל ביחסים קיימים תחליטו לנסוע יחד לחזק את הקשר. מעבר כוכב צדק ב: 20.12.2020 למזל דלי לבית החברתי שלכם מטיב עם היכרויות בשנה הקרובה[עד דצמבר 2021] ומעניק לכם בינואר 2021 היכרויות מוצלחות וביחסים קיימים יתכן מיסוד הקשר. פברואר 2021 מוצלח ליחסים היכרויות רציניות והמשך מגמה של התייצבות ביחסים קיימים במיוחד בין ה: 8.2.2021 עד ה: 13.2.2021 . מעברה של ונוס ב: 21.3.2021 למזל טלה תטיב עם היכרויות לפנויים ולהתייצבות ומיסוד יחסים בין ה: בין ה: 28.3.2021 עד ה: 14.4.2021.

 

משברים ביחסים– כללית מאדים בטלה מסוף יוני ועד ינואר 2021 ישפיע על האימפולסיביות שלכם ותהיו "עם יד קלה על ההדק" זה יבוא לידי ביטוי במיוחד ביחסים לא יציבים.  כוכב ונוס שליטת בית הזוגיות  ב: 13.5.2020  מתחילה נסיגה עד ה: 25.6.2020 בני מזל טלה לא נהנים מנסיגה כזאת שעלולה להשפיע על ערעור יחסים ,התרחקות וגם סיום של קשרים לא יציבים. ונוס בספטמבר בימים שבין ה: 11.9- 17.9.20020 מסמל משברים ביחסים מן הסתם ביחסים בלתי יציבים הקשר עלול להתנתק באבחה חדה. חודש ספטמבר כללית צפוי להיות פחות יציב במערכות יחסים של בני מזל טלה. גם חודש נובמבר 2020 בעייתי ביחסים בלתי יציבים. 

 

 

ניצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

עבודה וקריירה

בני מזל טלה  נהנים עד סוף 2020 מנוכחות שבתאי ויופיטר בבית הקריירה שלהם ולמרות הקשיים שהוא עורם להם,  במיוחד בחודשיים הקודמים ובוודאי עד אמצע אפריל הקרוב,  הוא יעזור להם לבנות את הקריירה . אין ספק שמעבר כוכב מאדים למזל טלה למשך שבעה חודשים מסוף יוני הקרוב  ושהותו עד ינואר 2021 מסמל תקופה חשובה מאוד בחייכם בכל הנוגע לשאיפות שלכם ומעיר אתכם  ליוזמות, שינויים  והתחלות חדשות. את המאמצים תעשו במהלך השנה ואת התוצאות תקבלו בינואר שנת 2021 . מאדים כוכבכם האישי החודש[מארס 2020]  ממוקם בבית הקריירה ברם אתם מנסים להתקדם אך תמצאו את עצמכם תקועים עד אמצע חודש אפריל . מעברו של כוכב מרקורי ב: 11.4.2020 למזל טלה ייצור התחלות עד ה: 18.4.2020 שיפור פיננסי צפוי בחודש מאי ונושא שותפויות בין החודשים מאי ויוני עלול להסתיים  שותפויות שסובלות מחוסר יציבות ואולי סימני שאלה וחששות מבחינה כספית אם אלה. מעברו של כוכב מאדים מסוף יוני 2020 יטיב עם האנרגיות שלכם. יתבטאו שיאים של מאבקים ושפתנותכם הרבה תבוא לידי ביטוי בחודש אוגוסט תחילת ספטמבר. התיישרות כוכב מאדים מהנסיגה ב: 13.11.2020 ועד סוף דצמבר 2020  יהיה משמעותי לעתידכם ותיהנו מתוצאות חיוביות מתחילת ינואר 2021 עד סוף חודש אפריל 2021 מדובר בתהליכים המקדמים אתכם במטרותיכם, עצמאות גדולה יותר ושיפור פיננסי. לאלה מכם העוסקים בתחומים ציבוריים כוכב צדק בבית החברתי-ציבורי מחודש דצמבר 2020 עד דצמבר 2021 יעמוד לשרותכם בכל מה שקשור בציבוריות, פופולריות ויכולת לייחצן את הישגכם להצלחות מוכחות.

images

מרס (בלטינית: Mars) היה אל המלחמה במיתולוגיה הרומית, אחד מהאלים החשובים והמכובדים ביותר בפנתאון האלים הרומי.
מרס היה בנם של יופיטר, ראש האלים, ושל אשתו יונו, אחיהם של אל האש והנפחים וולקן ואלת הנעורים יובנטאס, ואביהם של רמוס ורומולוס (שנולדו לאחר שאנס את וריאה סילביה). הוא מקביל לאל המלחמה היווני ארס.

כסף וכלכלה:

אתם מתחילים את תקופת יום הולדתכם בחששות בתחום הפיננסי,  אך כבר מסוף חודש מארס  2020 ותחילת אפריל צפוי שיפור פיננסי ועם מעברה של השמש ב: 19.4.20 לבית הכספים שלכם  יהיה שיפור הדרגתי לתוך חודש מאי. נסיגת כוכב ונוס המתחילה ב: 13.5 ונמשכת עד ה:26.6 תמיד תשפיע על בית הכספים שלכם[מזל שור ונשלט ע"י כוכב ונוס]. השפעה העלולה להרגיש כמו מחסור או דאגה ממחסור. כבר מסוף יוני 2020 ובמהלך יולי ועד אמצע אוגוסט,  יטיב מבחינה פיננסית ואתם נהנים משיפור כלכלי. מה: 20.8  רף ההוצאות גדל ויימשך עד ה: 6.9.2020. אך כבר מאמצע ספטמבר 2020 צפויה התפתחויות בעבודה המקדמת את הביטחון הכלכלי שלכם. ומה: 7.12.2020 אתם נהנים משיפור נוסף מבחינה פיננסית,  דרך עבודה השקעות והפן היצירתי/תקשורתי. צפויה עליה בהוצאות בחודש נובמבר  2020. ומיזמים שלכם כדי לבנות ולהתפתח יהיו כרוכים בהוצאות במהלך החודשים ינואר-פברואר 2021. חודש מארס אפריל 2021 מטיבים אתכם כלכלית ויש תחושת התייצבות ושיפור מצבכם הכלכלי.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם  המזלות סרטן, מאזניים וגדי] – מנטלית הוא שייך למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה.  הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח גבוה בגלל כוכב מרס – מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר א שקט, תסיסה קבועה וצורך ליצור שינויים והמתנה קבועה לבאות.  רף החומציות כתוצאה מהמתחים של בני מזל טלה גבוה מהרגיל ועלול ליצור מיגרנות  לחצים באזור הראש- עיניים.  לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. 
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יומיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומופאתיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים. בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות..

בשנת 2021-2020   

 

שנה מאומצת במיוחד ממתינה לכם. המתח שלכם גבוה מאוד בתקופה הקרובה תצטרכו לשמור על כוחותיכם. מומלץ במיוחד, לחזור לעסוק בפעילות פיזית כבר מאמצע אפריל ולאזן בין המתחים בנפש לגוף. מעברו של כוכב מאדים[כוכבכם האישי]  למזל דגים באמצע חודש מאי עלול לגרום לרף עייפות גבוה, כאבי ראש  וגם לאנרגיות ירודות תקופה מתאימה להיבדק ולשמור על איזון בין פעילות ומנוחה. מה שישתנה כבר מסוף יוני יהיה כשכוכב מאדים יגיע למזל טלה ותחזרו להיות במיטבכם ותרגישו צורך להסתער על החיים. מאדים ישהה במזל טלה עד ינואר 2021 ותרגישו עוצמות ואנרגיות להתמודד עם כל האתגרים של שנה זו. ברם, עם תחילת נסיגתו בין ה: 9.9.2020 ועד 13.11.2020 אתם עלולים להרגיש ירודים יותר אנרגטית,  מומלץ לבדוק את הראייה ולא לזלזל בסימפטומים של כאבי ראש ושינה לא שקטה. המתחים יעלו ויהיו בשיא במהלך חודש אוקטובר מובר בתחושת חוסר שלמות בעבודה שיסתיימו באמצע נובמבר ואתם שבים להיות במלוא כוחכם.הבעיה שלכם שעד שלא כואב לכם באמת אתם דוחים את הטיפול בעצמכם. מכיוון שהשנה כוכב כירון נמצא במזל טלה וישפיע על ילידי בין ה: 30-24.3 תצטרכו להתייחס לסימפטומים גופניים ונפשיים ביתר רצינות

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

שונות

 

שנה מלאת תזזית, סוערת ומיוחדת עבור בני המזל בזכות ביקורו הארוך[7 חודשים]  של כוכב מאדים הלוא הוא כוכבכם האישי במזל טלה. הביקור יתחיל מסוף יוני ועד ינואר 2021. תקופה חשובה לשינויים בכל תחומי החיים תרגישו באופן בולט שאפתנות, מתח ואימפולסיביות רבה תתבטא בתגובות שלכם. מצד שני תרגישו ומלאי תסיסה ואנרגיה כדי לייצר שינויים ויהי מה . אך כבר עד סוף דצמבר,  צפוי שינוי בקריירה שישפיע לחלקיכם על מעבר מקום, בית וסביבה במיוחד בחודשים בין יולי -לספטמבר 2020 אוגוסט יירשם כחודש שיתאים לנסיעות[עבודה ובילוי] הישגים באוקטובר ודצמבר 2020 יתקשרו לחלקיכם ללימודים שיתאימו לאוקטובר 2020  אך גם לנושאים משפטיים ופתיחת אופקים לתחומים חדשים. מעבר הכוכבים יופיטר ושבתאי בדצמבר-ינואר 2020 לבית החברתי/תקשורתי שלכם  מחזק את מעמדכם החברתי,  אם מדובר בעבודה או תפקיד ציבורי ואם מוניטין בזכות הפן היצירתי שלכם.

 

255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

בני מזל טלה או בעלי אופק במזל טלה, מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

 
 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 17.3.2020