הורוסקופ כלכלת חודש יולי 2016

הורוסקופ כלכלת חודש יולי 2016

181333_600

 By Luojie, China Daily, China     – The end of the globalization

בהמשך לחודש יוני   החודש יהיה מורכב ואפילו בימים מסויימים קשה יותר מהחודש הקודם ובעיקר ההכנות שהוא עושה לאוגוסט החודש היותר דרמטי שממתין לנו.

החודש מתחיל עם השלמת היבט מרובע של ונוס במזל סרטן מול פלוטו בגדי- שייך למרובע קרדינלי בעייתי [בין מזלות סרטן, גדי וטלה] שנצטרך לעבור אותו עד ה:18.7. הראשון הוא ונוס בסרטן, אחריו מרקוןרי במזל סרטן והשמש במזל סרטן תסיים את יחסי המרובע ב:18.7.

[בימים הקרובים, אני אעלה את מפת גרמניה[תעקבו]  דרכה אפשר ללמוד הרבה כי יש שם רמזים רבים מה יקרה באירופה כלכלית. ]

המרובע המשתנה[דגים, קשת]  "ממשיך לחגוג" כשנפטון בדגים  ושבתאי בקשת [10 מעלות על כוכב השבת אנטרס,] ביחסי 90 מעלות עד סוף חודש יולי[שניהם בנסיגה] ובאוגוסט המצב עם המרובע הזה רק יחמיר. שבתאי קשת במרובע מגבירים את התיסכולים הכלכליים, יוצרים אווירה כאוטית והסדר העולמי הכלכלי תחת מרובע זה משתנה לבקרים ואין סדר. מה שהיה לא יחזור. כל שינוי כלכלי גלובאלי לא יחזור. זהו תהליך אבולוציוני שמוביל לשיפור אבל הוא מבטא בהיבט זה את שיא הקושי ומה שחייב להשתנות. שינויים קורים כשהמצב מודע ומבינים שאין אקראיות כלכלית ולכן התהליכים שיתפתחו [והיבט זה ימשיך השנה ] מובילים לשינויים בשוק האירפאי המשותף ומעצמות כמו סין  לדוגמה כל שינוי שהיא עוברת לא תחזור להיות מה שהיא הייתה ועד שנת 2017 נכונו לה משברים רבים. עוד ידובר על כך בהמשך. שבתא משמעותי מאוד במפת ארה"ב ולכן היא הולכת לשינוי באופיה זהותהליך שיימשך בשנים הקרובות ויהפוך להיות הרבה יותר סוציאלי חברתי ולא לחשוב ישר על קומוניזם. כלכלת הדניאוליברליזם נכשלה בגלל חזירותה. ועוד ידובר על כך בהמשך.

ומאדים במזל עקרב ממשיך ליצור היבט קשה של 150 מעלות  לאורנוס במזל טלה מה שהיה הקטליזוטר הסופי ליציאת בריטניה מההסכם האירופאים המשותף ב:23.6. היבט של 150 מעלות זה  יימשך עד ה:25.7 . צפוי לנו חודש עם הרבה אמוציות נושאים של לאומנות, פליטים, מול בעיות הומניטאריות. בנושא הזה תחושת הכאוס שוברת שיאים.

בימים בין ה:1.7 עד  ה:11.7 ונוס, מרקורי ושמש  במזל סרטן ביחסי מרובע קרדינלי  מול פלוטו בגדי ומרובע לאוראנוס בטלה צפויים הפסדי כספים,  אירועים שיתרחשו עלולים לטלטל את מערכות הכסף ולהשפיע כמו אפקט דומינו.  איום מפתיע של מדינה נוספת במשבר גדול יצוף ויאיים על שלמות הסכמים. ייתכן מאוד,  גל שני של הפסדים שמתעצם בגלל הגל הראשון. יחס הכוכבים במזל סרטן מגבירים את הפן האמוציונאלי ומצביעים על שביתות,  מחאות ומהומת אלוהים ותחת היבט זץ יחסי ונוס במרובע עם אוראנוס בטלה הכי בעייתיים כלכלית כי הם מצביעים על סכנת אובדן כסף, אובדן בכלל וזה תמיד קשוןר בתחושת כאב של אובדן. 

ברקע של ההיבט מעל, במהלך כל חודש יולי נשמע את הלמות תופי הלוחמה של כוכב מרס בעקרב כשהוא בהיבט של 150 מעלות לאוראנוס בטלה[הצמוד לאריס] – שיעורר את הטרור הדעא"שי להיות אינטנסיבי יותר עם עליית מדרגה באירועי טרור בנקודות מפתח מערביות שיזיקו לכלכלת מדינות רבות ויגרום בעיקר לפחד גדול של אנשים לנסוע, לטייל ובמידה מסויימת להשפיע על התיירות העולמית. היבט זה יהיה בעליית מדרגה החודש.  צפויה בגלל עליה של  מגה תאונות דרכים אך גם פוטנציאל תאונות מטוסים או פגיעה במטוסים, שדות תעופה וניסיון לפגוע בחופש  האנושי ובחופשות.

השמש במזל סרטן בימים בין 3-1.7 בהיבט של 150 מעלות לשבתאי בקשת היבט בעייתי מאוד מבחינת צפי כלכלי חיובי, יוצר פסימיות דאגות כלכליות וחששות. הקשר עם שבתאי ישפיע על מסחר בינלאומי, תיתכן ירידה במסחר חוץ.

מרקורי במזל סרטן  בימים בין 6-5.7 בהיבט 150 מעלות לשבתאי בקשת – יוצר היבטי משבר בתחומי העבודה,  אלה ימים לא טובים לחתימה על חוזים והסכמי עבודה.והסכמים בינלאומיים מהארץ לחו"ל.

בין ה: 10.7-9.7 היבט הרמוני של השמש עם יופיטר  היבט העשוי לצוץ כבשורה חיובית פיננסית ויוצר תחושה של אופטימיות.  היבט העוזר להוציא כספים  או לדחוף את האדם להוצאה/השקעה כספית גדולה יותר ומסוכנת. מטיב עם השקעות מצד אחד,  ובמקביל מרקורי בהיבט בלתי הרמוני לאורנוס כך שזה מבטיח אווירה הקשורה בחוסר יציבות של עליות וירידות חדות של ערך מטבע או סיכונים פיננסיים. היו זהירים בכל נושא ההוצאות הכספיות. 

בין ה:14.7 עד ה: 17.7 השמש בסרטן בהיבט של 90 מעלות לאוראנוס בטלה- היבט של סכנת תאונת,  סכנות של שינויים[עזיבות פרידות פיטורין]  שאינם תלויים בכם , סכנת אירוע שעלול להצביע על הכרזת מלחמה ניתוקים והפסדים סכנת , אירועי מזג אוויר קיצוניים. פרידות בשותפויות פיטורין ונתקים.

בין ה: 12.7 עד ה: 20.7 ימים של שיא מרס ב:150 מעלות לאורנוס – על הטרור והסכנות נאמר כבר מעל אך בתחום הכספים כדאי לשים לב לא להסתכן בימים אלה. פסיכולוגית היבט זה "נותן" תחושת אומץ והעזה אבל הוא מטעה כי הוא "חוצה" את הגבול ההגיוני ואפשר לחטוף חזק  בהפסדים, מומלץ  לא להשקיע בימים אלה כספים ולא לקחת סיכונים.

13.7 ונוס במזל אריה ללא היבטים. לא יום טוב להשקעות ורכישות.

בין ה:17.7 19.7 מרקורי באריה בהיבט חיובי לשבתאי בקשת – היבט סולידי חיובי,   מטיב עם הסכמי עבודה,  התחלת עבודה,  רכישה והשקעה לטווח ארוך.

181278_600

CRISIS -By Pavel Constantin, Romania

בין ה: 20-19.7 מרקורי בהיבט של 150 לנפטון [ובמקביל נפטון כל הזמן ב:90 מעלות לשבתאי] – בעייתי מאוד כשערורייה, סכנה של עקיצה  פיננסית, ניסיון להוציא כספים במרמה. הפצת וירוסים וניסיון  לחבל בתקשורת העולמית הרבה ענייני סייבר וסכנות בים כמו אירועי סערה עם סכנות ונזקים כלכליים.

בין ה: 22-20 ונוס באריה 150 מעלות לנפטון [ונפטון במקביל 90 מעלות לשבתאי] – ונוס באריה תמיד מטעה כי הוא יוצר נראות יפה, מכובדת, יוקרתית, מפתה אך בעצם זה  היבט רע מאוד לכלכלה, ערכי כסף ומטבעות עלולים להיות בירידה, דו"חות של בנקים עלולים לבטא הפסדים גדולים,  היבט עם מראית עין מפתה מאוד ולכן הסכנה גדולה יותר באופן פרטי ייתכנו נסיונות מרמה פיננסיים, הוצאת כספים במרמה, היזהרו כי זה בימים אלה  רע להשקעות ולערך המטבע.

ב: 23.7 השמש מגיעה למזל אריה מיקומה הטבעי אך היא ,תהיה ללא היבטים. ברם,  במקביל כוכב מרקורי במזל אריה בהיבט של  150 מעלות לפלוטו בגדי- לא טוב כלכלית , במיוחד עלולות לצוץ בעיות של משילות קשות[ממשלה, הנהלה ראשי שילטון] מישהו או משהו עלול ליצור משבר כדי להשפיע על שינוי השילטון ואולי על משקל "שברו את הכלים לא משחקים", לא מומלץ לחתימות על חוזים, רכישות ועלייה במשברים במקומות עבודה הקשורים בתחומי רפואה, תחבורה ואף משרדי ממשלה. 

בין ה: 26-24.7 ונוס במזל אריה בהיבט 150 לפלוטו בגדי- משברים פיננסיים, ערך מטבע עלול לרדת, הפסדים ופשיטות רגל, להיזהר לא לקחת התחייבויות בימים אלה כי יהיה קשה  לעמוד במחויבויות מכספיות. 

בין ה:31.7-25.7 מרקורי  במזל אריה בהיבט של 90 מעלות למרס בעקרב- רע מאוד פיננסית ועלול לגרום לסכסוך חסר פשרות בשילטון על רקע משילות. נושאי ביטחון ימשלו בכותרת, מה שעלול להשפיע גם  על הצפי הכלכלי. כשחודש אוגוסט הממתין לנו יהיה חודש דרמטי במיוחד. החודש מסתיים באקורד צורם לקראת דרמת חודש אוגוסט.

מפת גרמניה – 3.10.1990 0:39 ברלין גרמניה.

מפת גרמניה

מפת גרמניה עם ניתוח מפורט פה

 

 

 

 • הערה שליוותה את כל הכתבות האסטרו-כלכליות מהשנים הקודמות המציינת שאני לא מנתחת שווקי בורסה. אין שום אפשרות לנתח בועה. אני מנתחת מצבים כלכליים דרך נתונים אסטרולוגיים לעיתים יש תגובה של הבורסה למצבים ולעיתים יש מניפולציות של הבורסה ולכן אני לא עוסקת בנושא לכל השואלים. כשאני אומרת למשל שיש ירידות של פעילות בשווקים לדוגמא,  זה יכול לנבוע מהיבטים שמצביעים לעיתים על ירידת ערך המטבע, או ערך האשראי שישפיעו על פעילות בשוק. באותה מידה,  ימים טובים של פעילות,  יכולים להצביע על השקעות מוצלחות לאו דווקא על רווחים בבורסה. עקרונית אני מזהירה מפני הבורסה כי הדרכים מסביבה חלקלקות מאוד ואין שום הבדל בינה לבין קזינו. הבורסה מונעת ממניפולציות של מספר אנשים. מומלץ להיזהר גם אם אין מסלול השקעה אחר לדעתכם היות ושנת 2016 היא שנה מסוכנת מאוד כלכלית ובשנים כאלה אנשים מפסידים את כל כספם ובדרך כלל בגין השקעות בבורסה. ברם באופן פרטי,  ניתן לצפות כשאדם משקיע [לא חשוב היכן] אם השקעתו מוצלחת או לא.  אבל לא ניתן לתת תחזית כללית של הצלחה בהשקעה בשעה שרבים באופן פרטי לא מתאימים על פי המפה האישית שלהם לפעילות בורסה כי הם עלולים להפסיד יותר מהאחרים.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  30.6.2016.  
 

43הערות

 1. יובל

  פנינה שלום,
  זה נכון שמה שכתבת קיימת לו נגיעה מסויימת למציאות. אבל אין פה שום דרמה, אין פה תהליכים הרי גורל שמשנים סדרי עולם…
  את חודש יולי סיימנו ללא שום דרמות יוצאות דופן.
  התמ"ג של ארה"ב נמוך יותר מציפיות אבל אף אחד לא לקח את זה קשה מידי, להיפך כולם מאד חיוביים על הכלכלה האמריקאית.
  29-30 עברו ואין בהם שום דרמות גם כן. אין שום אקורד צורם ושום התפתחות שמשנה דבר כלשהו.

  • פנינה כץ

   יובל שלום

   ב:27.7 כשהדויטשה בנק :מפרסם דוחות כאלה באירופה – דו"חות איומים לענקית הבנקאות הגרמנית דויטשה בנק – והמניה מגיבה בנפילות
   הבנק הגדול בגרמניה שעומד כבר חודשים במוקד הסערה פרסם דו"חות והציג קריסה ברווחים, וגם ירידה בהכנסות. ומורגן מפרסם: לפי הבנק, הפד לא צפוי להעלות את הריבית בקרוב והנתונים הכלכליים של ארה"ב ימשיכו להידרדר; "אנחנו די פסימיים לגבי הכלכלה האמריקאית". בצרפת גם פירסמו דוח"ות פסימיים וכך גם באיטליה. והיו עוד הרבה עובדות. אתה לא יכול לזלזל בדו"חות בנקאים. אתה יכול. בהחלט.זו זכותך. אני כותבת על מגמות. אלה דו"חות חמורים של בנקים שנחשבים ליציבים. האינטרפטציות שלנו תהיינה ו שונות ואם סטנלי מורגן אומר שהם "פסימיים לגבי הכלכה האמריקאית", ובדיוק בתאריכים שציינתי- כל הדו"חו הללו. נשבעת לך שהם לא תיאמו אתי. אז מאיפה אתה לוקח את המשפט: להיפך "כולם חיוביים על הכלכלה האמריקאית". המילה דרמה זו בכלל לא מילה שלי. כתבתי משברים פיננסיים. אבל זה מוכיח מה כל אחד לוקח מכתבה ואיך כל אחד רוצה לראות את המציאות. וזה בסדר לא להסכים אתי. היתרון באסטרולוגיה שרואים באינטרפטציה של הכוכבים את המשבר כבר בתחילתו כבר באיבו ורואים את המגמות בתחילתם.האנשים רואים אותם בשיאם כשמשהו שהם עסוקים בו כלכלית נותן ביטוי של הפסד. לכן אסטרולוגיה חוזה דברים קדימה. אפשר לתת דוגמה מחיי אדם, שרואים משבר ביחסים בין בני זוג בהרבה מקרים הכוכבים מבטאים את סוף היחסים ובני הזוג עדיין מדשדשים בתחילת המשבר. קצת תובנות מעניינות להבין את הכלי שנקרא אסטרולוגיה

   כל טוב
   פנינה

 2. יובל

  פנינה במה זה עשוי לבוא לידי ביטוי?
  איך זה משתרשר בסופו של דבר לבעייתיות כלכלית? איך אפשר לראות את זה?

  • פנינה כץ

   שלום יובל
   זה יתבטא יותר ויותר בהיקף מסחר ועלייה בפשיטות רגל של חברות גדולות והרעה כלכלית של מדינות חשובות כמו יפן סין ארה"ב גרמניה- יש פחות משתתפים במשחק המסחר העולמי. ירידה בחומרי גלם, בצורת קשה מאוגוסט 2015 וקשיים להאכיל את העולם הרעב, ירידה במים. עלייה בכמות הפליטים בעולם, מסחר בינלאומי, חברות תעופה – תתבונן ביחס לשנים קודמות . לא מדובר בבועת הנדל"ן הישראלית או הלונדונית, לא מדובר בבורסות למינהן.ההפסדים של הבנקים גדולים והם ייוודאו יותר ויותר. קראת על הדו"ח שהתפרסם של דויטשה בנק בגלובס -כתבה חשובה[אתמול -תמרורי האזהרה של דויטשה בנק] על הנושא שאני מדברת ובדיוק בתאריכים שציינתי . צריך לזכור, יש פחות אזרחים בעולם שמשתתפים במשחק הזה. תקופה סבוכה כלכלית כשכדאי לזכור שאנחנו כל הזמן רואים רק את קצה הקרחון ועל דרך שגרה יש מניפולציה לא לדווח הכל. אוגוסט קשה יותר מיולי.

   בברכה
   פנינה

  • פנינה כץ

   יובל

   תקרא אזהרה של סטנלי מורגן ןתקרא בכלכליסט סיבות לדאגה באירופה
   ועוד לא סיימנו את חודש יולי.

   פנינה

 3. יובל

  הדרמה אמורה להתחיל היום או בימים הקרובים?

  • פנינה כץ

   היי יובל שלום

   ייתכנו התחלות של משברים שיתעצמו בהמשך. אכן הימים הקרובים בעייתיים במיוחד בין ה: ,3.8-25.7.2016 – ה-30-29.7 בעייתיים מאוד, אך זה מתגבר ככל שמתקרבים לחודש אוגוסט. אני תיכף מסיימת את הדו"ח הכלכלי לאוגוסט.
   כמובן שאני מזכירה שזה לא קשור בבורסה. אם הבורסה מגיבה אני לא יכולה לראות אותה. כי זו בועה ולא מציאות כלכלית ריאלית.
   בברכה
   פנינה

 4. פנינה

  איפה המשברים, פנינה?

  • פנינה כץ

   פנינה שלום

   המשבר של הדויטצה' בנק תקראי בגלובס. סטנלי מורגן באירופה –איטליה >צרפת וכן הלאה והלאה.ועוד לא הגענו לאוגוסט שאמור להיות חודש קשה יותר.
   מי שמחפש אצלי בכתבות רמזים לבורסה לא ימצא. אני עוסקת בכל מה שמצביע על מגמות כלכליות משברים שבדרך אזהרה מסכנות וגם מגמות חיוביות כשהן מתבטאות דרך הכוכבים.

   בהצלחה. .
   פנינה

 5. יובל

  היי פנינה,
  תודה על הסקירה הכלכלית 🙂
  האם תוכלי לפרסם את הסקירה של חודש אוגוסט לפני סיום החודש?
  במה אמורה לבוא לידי ביטוי ההיסטריה בסוף יולי? האם מדובר בבנקאות או קריסה מצד המזרח הרחוק בסין או יפן?
  עד כמה הדרמה הזאת אמורה להיות יחודית? האם היא דומה למשבר של 2008? או יותר למה שקרה כשבריטניה בחרה לצאת מהאיחוד?

  בברכה,
  יובל

  • פנינה כץ

   היי יובל
   תודה רבה.
   נראה לי שאעלה את הסקירה של אוגוסט בשבוע הבא סביב ה:28.7.2016 אם אצליח מוקדם יותר אפשר יהיה לצפות באייטמים האחרונים.
   . תזכור שכל משבר כלכלי או אחר יש לו אופי שונה ואין משבר זהה לאחר. כי השילובים של אותם הכוכבים לא חוזרים בדיוק אף פעם לאותם מקומות בזמן חיים אחד. לפלוטו לוקח 248 שנים לחזור לאותו מקום ולאורנוס 84 שנה ולנפטון 165 שנה ולשבתאי 29 שנה וליופיטר 12 שנה. מבין?
   נשתדל להיכנס לפרטים ככל שיתאפשר. ואולי למחר שבת אספיק להכין כתבה כלכלית שהתחלתי כבר השבוע.
   בברכה
   פנינה

 6. אלון אברמסון

  הי פנינה.
  אני רואה לפי גרפים שלי שצפוי להיות שינוי כיוון בבורסות ב 15 באוגוסט. הםא משהו דרסטי קורה גם בשמיים באותו תאריך?

  • פנינה כץ

   היי אלון

   אחד החודשים הקשים שצפויים לנו השנה. אתה יודע שאני לא עוסקת בכלל בבורסה כי היא בועה. אבל לעיתים מצבים דרמטיים בהחלט ישפיעו עליה. אני אפילו לא יודעת במה להתחיל כדי לתאר את מצב הכוכבים אבל זה מתחיל מצמידות שבתאי מרס בקשת ויחד הם יוצרים מרובע מושלם לנפטון בדגים לונוס בבתולה. ויש עוד…[משאירה לכתבה] אני אתחיל להכין השבוע את תמונת המצב ואכין מפה כלכלית של ארה"ב. ויהיה פירוט נרחב.
   וואתה יודע מה יהיה בספטמבר? עם שני ליקוייים ומרקורי בנסיגה בהיבט דרמטי למרס? חכה חכה. אל תשכח שעוד לא סיימנו את יולי שנראה היסטרי לקראת סופו.

   בברכה
   פנינה

 7. ירדן דרומי

  נראה ששרה נתניהו היא טלה,והשפוט שלה(ביבי) הוא מוזנאים-ולכן הם כזה "צמד חמד".כשביבי מפחד הוא מקבל צידוק מאישתו("טובת המשפחה","בגדתה בי-אתה חייב לי").וכך ביבי "נקי" כי זה מאפשר לו לכבות את המצפון ורגשות האשמה…"אישתי אמרה שאני גאון-והיא מרשה לי"

  • פנינה כץ

   היי ירדן

   שרה נתניהו היא בת מזל עקרב לא טלה. 5.11.1958. כך לפחות כתוב בויקיפדיה.

   כל טוב
   פנינה

 8. אסף

  עוד מוקדם לדעת,אבל נראה שראשות השידור לא תיסגר(כל הכבוד כי כתבת את זה מזמן!).נראה שהולכים לבחירות-האם כחלון יתחזק או יחלש? נראה ש19בנובמבר זה תאריך חזק באזור כי לא רק כחלון גם נשיא מצרים נולד בתאריך הזה

  • פנינה כץ

   היי אסף שלום

   תודה אסף.
   עכשיו מתחיל הבלגן האמיתי. מאבקי כוח, אגו מאבקי משילות. כל יום לפחות עד סוף ספטמבר דרמות, שערוריות, לא יהיה רגע דל.
   לפיד וכחלון [שני עקרבים] שרי אוצר של ביבי שלא צלחו וגם אם תהיה הקדמת הבחירות וכנראה שזה יקרה כמו שצפיתי הרי שנתניהו ידאג להקטין מאוד את כחלון כמו שהוא עשה ללפיד. ב: 19.11 נולדה אחת הנשים החזקות בהיסטוריה אינדירה גנדי שהיתנה ראש ממשלת הודו ונרצחה. אבל יש עוד פרסונות חזקות שנולדו ב:19.11 כמו טד טרנר המיליארדר
   שהיה ממקימי תחנת השידור CNN וחברות תקשורת ענקיות אחרות וגם ג'ודי פוסטר שהיא שחקנית עם עוצמה מרשימה. דווקא כחלון משלם על הצורך שלו שיאהבו אותו השאלה אם הוא ישלם בתקופה הקרובה מחיר פוליטי או שיפרוש בשם עיקרון וירוויח את עולמו. חבל שאין לי את שעת לידתו כדי לבדוק.

   בברכה
   פנינה

 9. שי

  תודה על התגובה 🙂
  איך את רואה את מה שהתרחש בטורקיה וההשפעה הכלכלית עלינו במידה והיא קיימת בכלל?
  אשמח לקבל פרטים יותר על אוגוסט והשבוע האחרון של יולי.

  בתודה מראש

  • פנינה כץ

   היי שי
   אני רואה את האירוע בטורקיה סימפטום לאותו חוסר יציבות שיהיה לנו בחודשים הקרובים. אין לי מושג כמה שווה המטבע הטורקית אבל בטח חטפה מכה מהניסיון מהפיכה שהיה. אבל יש להניח שאי היציבות תמשיך בחודשים הקרובים. השבוע האחרון של יולי כבר כתבתי עליו בכתבה יהיה בלתי יציב ומטלטל.
   בישראל אך גם במקומות אחרים בעולם. התחלתי לנתח את המפה של ארה"ב והיא בתקופה מבולבלת מאוד ובסכנת טרור נוסף וכלכלית בסכנות גדולות. אחבר את הניתוח של ארה"ב למפת לכלכלת אוגוסט.
   על השבוע האחרון שלי יולי כתבתי בפרוטרוט בכתבה: בין ה: 26-24.7 ונוס במזל אריה בהיבט 150 לפלוטו בגדי- משברים פיננסיים, ערך מטבע עלול לרדת, הפסדים ופשיטות רגל, להיזהר לא לקחת התחייבויות בימים אלה כי יהיה קשה לעמוד במחויבויות מכספיות.

   "בין ה:31.7-25.7 מרקורי במזל אריה בהיבט של 90 מעלות למרס בעקרב- רע מאוד פיננסית ועלול לגרום לסכסוך חסר פשרות בשילטון על רקע משילות. נושאי ביטחון ימשלו בכותרת, מה שעלול להשפיע גם על הצפי הכלכלי. כשחודש אוגוסט הממתין לנו יהיה חודש דרמטי במיוחד. החודש מסתיים באקורד צורם לקראת דרמת חודש אוגוסט."
   הסכנות באוגוסט ימשיכו את מה שמתחיל בשבוע האחרון של יולי.
   בברכה
   פנינה

השאר תגובה