שבתאי בקשת – העשירון האחרון להתפכחות.

שבתאי בקשת – העשירון האחרון להתפכחות.

cassini-saturn

 

שבתאי ישהה במזל קשת בין המעלות:   29º 59′.-21º 00′ עד ה:21.12.2017 כשהוא עובר למזל גדי.

 

הוא ינוע ממרץ ממעלה:   29º 59′.-21º 00′ – בקשת [ילידי בין ה:21.12-12.12 ] וישפיע על שינויים גדולים בחיים לבעלי אופק קשת במעלות אלה.

מי עוד יושפע ישירות משבתאי בעשירון האחרון?

 ילידי העשרה ימים האחרונים של מזל תאומים המזל שממול[21.6-11.6]  יחוו זאת בעוצמה רבה.

בעוצמה פחות מתסכלת ירגישו: 

ילידי עשרה ימים אחרונים של מזל בתולה[22.9-12.9] וילידי העשרה ימים האחרונים של מזל דגים [20.3-11.3]

אך גם כל מי שהאופק שלו ממוקם במזלות ובמעלות האלה.

וכל מי שיש לו במפה האישית כוכבים ב-10 מעלות האחרונות של מזל קשת.

שבתאי לא מרגיש בנוח במזל קשת. כבר שנתיים אנחנו מרגישים בכך. מזל קשת הוא המזל המתרחב, היקרן והבזבזן, המגזים עם כושר השכנוע העצמי והרצון להיסחף תמיד הלאה.  חוסר הנוחות של שבתאי במזל קשת ועד מעברו למזל גדי מקומו הטבעי כשליט המזל של גדי נותר לו להרגיש בהמשכיות חוסר הנוחות. האירועים שכבר הבנו במיקום זה כשהגיעו כל המסכנים, עניים, פליטים לעבר מדינות חדשות, אחרות או כפי שזה נקרא- משבר המהגרים למקומות אליהם נפלטו ברחבי העולם, כשהם לא מקבלים אהבה[בלשון המעטה]  חווים קסנופוביה [שנאת הזר] עוני, דלות בדידות וניכור כך:  "הכי להרגיש שבתאי" במרחבים של מזל קשת.  במיוחד כשמחצית מהדרך בשנת 2016 שבתאי היה ביחסי מרובע עם כוכב נפטון בדגים והבדלי התרבות הביאו לקושי גדול להכיל אותם עם התפתחות של שנאה-חשדנות "חגגו" כלפיהם כשצריך להודות בכנות שאפשרו לעשרות אלפים של פליטים לטבוע בים או לא מיהרו להצילם.

שבתאי בקשת מסמל את המאבק של הדתות במסגרות שלהם, הצורך של הקיצוניים לצאת לעולם כדי להפיץ את הפן הקוטבי של הדתות כמו כל המיסיונרים בנצרות, מחזירי התשובה ביהדות ועד קבוצות שבתאיות העוסקות בבואו של המשיח והבאת הגאולה,  אך גם הקבוצות האיסלאמיסטיות המיליטנטיות כמו דעאש או קבוצות דת אלטרנטיביות העושות ימים ולילות  כדי להפיץ את תורתם. שבתאי בבית 9 עוסק באמונה, דת, לימודים, השכלה, חוק ומשפט, הבסיס של השלטון והפוליטיקה ובמזל קשת האש המדרבנת ומעודד הפצה והתפשטות. חיבור בלתי טבעי וסותר של כוכב שבתאי [השולט ביסוד האדמה שליט מזל גדי] במזל האש קשת –  מוכיח עד כמה כל הנושאים שהוזכרו מצויים בדיסהרמוניה בעולם בעת זו וברור שהפיתרון לא יגיע בדרכי נועם השיעור שנלמד ועדיין צריך להילמד יימשך עד דצמבר 2017.   

 יחסי שבתאי בקשת- מסגרות, חוקי משחק מול כוכב נפטון בדגים חיזקו את העימות בין החוקים של המדינה הזרה לקורבנות, פליטות, מסכנות'

לאומה יש "מערכת חיסון" ויחסי שבתאי בקשת  לנפטון במזל דגים "דחו" את השונה והאחר.

 

saturn

Saturn is the God of Time

 

 

שבתאי היה במרעו [בין דצמבר 2015 ועד ספטמבר 2016]  כשהוא היה צמוד לכוכב השבת אנטארס 9 מעלות בקשת סף האלימות של דאעש היה בשיא כשהגיע בגלי אלימות בכל מיני מקומות בעולם. שבתאי בקשת -המדינות ניסו להתאים חוקים חדשים כלפי הזרים , שמירה והגנה מפני התפרצויות של אלימות. שבתאי בקשת- מערכת החוקים הקיימת לא הספיקה כדי להגן על האנשים, שדות התעופה מרכולים מועדונים ורף השמירה עלה כיתה.

שבתאי בקשת הגיע להתעוררות. בית 9 "פוצח, פוקח את העיניים, מעורר גל נוסף של  התפכחות מהנאיביות שהכל בסדר. שבתאי מסמל סוג של נדידת עמים ממקום למקם וקשיי ההשתלבות או ההתמזגות כזרים במקום חדש. שנתיים ראשונות של מהלכי שבתאי בכל מערכות היחסים עם הכוכבים נועד להתעוררות. ונכון לעשירון האחרון זהו שלה ההתעוררות הסופי לפני שהוא עובר למזל גדי בדצמבר 2017.  

כללית: העשירון הראשון קשור למזל קשת וליופיטר בעשירון השני קשור למזל טלה ולכוכב מרס והאחרון קשור למזל אריה ולשמש אך עשירון זה קשור עם כוכבי שבת סוערים במיוחד.

העשירון האחרון של קשת קשור לשמש[העשירון של מזל אריה] כששבתאי שולט בעשירון זה הוא משפיע על כל נושאי המשילות, שליטה בעולם ולא יהיה קל,  לא לשליטים,  אך גם לא למערכות המשפט, וגם לא לעם כלומר לאלה מתחתיהם. שבתאי ביחס לשמש מתנהג במרדנות. הוא לא רוצה לקבל את  מרותם. שבתאי בפאזה השלישית מייצר מצבים של התקוממות והלוחמים הגדולים ביותר נוצרים בהשפעה זו כשהם לא יהיו מוכנים לקבל את סדרי השלטון הקיימים כפי שהם ויידרשו שינויים עממיים, ינסו להוריד את השיפוט וחוקי המשפט לדרגות המתאימות לעם ולאנשים.

 

 

2000px-Saturn_symbol.svg-copy

השפעת שבתאי בעשירון האחרון יכולה ליצור התקוממות משמעותית נגד תבניות שנראו ברורות עד כה. שבתאי בעשירון של אריה הוא "הכי פוליטי" כי עוסק במשילות ורצון לארגן אותו מחדש, לארגן אותו אחרת.

ברמה פוליטית גם בתוך מפלגות וקבוצות הירארכיות יכולה להתפתח התקוממות פנימית נגד מה שנראה מנהיג מובן מאליו. האנרגיה של העשירון האחרון,  עובדת בחשאי ומתפשטת בתבונה וגורמת להשראה בסביבה שלה וחוזרת להעיר זו אנרגיה שמחפשת ליצור מנהיג עממי שמשקף את רוב האנשים, זו אנרגיה שלא מוכנה לתת את כל הכוח לאדם אחד, שרוצה מערכת משפטית שמתחשבת בכולם.

שבתאי בקשת בא להעיר אנשים,  לפתוח תובנות חדשות ובעשירון האחרון הוא עושה את העבודה העיקרית והברורה ביותר..מהרגע שמומנטום נוצר יתקשו לעצור אותו. שבתאי לא יוצר אנרכיה[את זה עושה אוראנוס] לכן לא נראה התקוממות עממית,  אלא אנרגיה מאורגנת מוסדרת שפועלת נגד הסדר הישן שהיה אליטיסטי. שבתאי הוא כוכב של פשוטי העם, של אנשים שרוצים סדר יום, חיים ברורים וביטחון כלכלי. שבתאי הוא לימוד לקח מכל מה שעברנו ועוברים בשנתיים האחרונות.  לקחים של שבתאי בקשת מלמדים אותנו דרך חוקי משחק,  דת – כללי דת, השכלה, חוקים ופיקוח על החינוך והלימודים, אוניברסיטאות, מערכות ביקורת, דרך משפטים, ועדות חקירה, פרקליטות, מערכת המשפט, בתי המשפט, חקירות, חוקים בעייתיים, שחיתות שלטונית[לא רק אצלנו בכל רחבי העולם] שבתאי בעשירון האחרון בקשת רוצה לדבר על צדק שנראה באופן מוחשי, תובנות לימוד לקח חברתי שלטוני , צדק מעשי,  הוא רוצה לבטא יישומיות, תכליתיות שמייצגת את תבונת וחוכמת ההמונים.  

 

 

מפתח

OPHICHUS AND THE SERPENS

בין החודשים ינואר ליולי שבתאי נצמד לכוכב השבת הולך וחוזר עד ה:26.8 ונוגע בכוכב השבת :-

Ras Alhague – הקשור ל:- נושא הנחששמעורר רגשות של התנגדות אידיאולוגית , דתית קשה, ויכוחים על נושאי בית-מולדת-דיור, שייכות. מפגשו שלח שבתאי עם כוכב שבת זה גורם להתנהלות חסרת התחשבות, אנוכית וחסרת מוסר. -שיעור של חטוא היוהרה.

RasAlhague

שבתאי בצמידות לכוכב שבת זה קשור לנטיות גם של נפטון -ייתכנו מגפות בשדות חקלאיים, התגברות של יתושים וזנים של זיהומים הבאים מרמשים,  גורם לעקיצות רבות של יצורים-ריבוי נחשים, יתושים ויצורים עוקצים. ברמה האנושית אנשים נוטים יותר להרעלת אלכוהול, סיגריות, מעורר אפידמיה בקלות נדבקים . מעורר ביחסים בקרב האנשים נטיות קיצוניות, דעות קוטביות, קנאה ביחסי משפחה ובוגדנות ביחסים.

אופיכוס בכלל- כנושא מזל – מסמל את המרפא את בעלי העמדות השולטים בכסף, בכוח  באוצר של המדינה,  בנותני המשכורות, כשמפגש של שבתאי עם נושא הנחש חושף אנשים רביםן במערכת שמתנהלים  בשחיתות או מסתירים בהם שיטות לגניבת כספים כספים מעוררי מחלוקת,  חסרי מוסריות. כשאנשים לוקחים לכיסיהם ולא איכפת להם מהעובדים. מעורר תחושה של בגידות של אנשים שמנצלים את מעמדם.

נושא הנחש: אסקלפיוס הוא נושא הנחש ונחשב לאל הרפואה היווני במיתולחוגיה סקלפיוס, אשר מטהו הוא אחד הסמלים המסורתיים של ריפוי. לפי האגדה אסקלפיוס למד את סודות החיים והמוות מנחש אשר נשא צמחי מרפא כדי לרפא נחש אחר, אותו ניסה אסקלפיוס להרוג.כדי למנוע מהמין האנושי להגיע לאלמוות תחת טיפולו של אסקלפיוס, הרג אותו זאוס במכת ברק. לאחר מכן העלה אותו לכוכבים כדי לכבד את עבודתו הנעלה.

  sagittaris-coin

 

מרץ – 2017  שבתאי ואורנוס

שבתאי בקשת בהיבט הרמוני לאוראנוס מקל על התארגנות בנייה ויחסיו ההרמוניים עם מרקורי מטיבים עם תהליכי עבודה, התארגנות, בניית פרויקטים .הבעיה כמובן קשורה לנסיגות המעיקות שיש בחודש מרץ החל מונוס בטלה ויופיטר במאזניים שתי פלנטות . יופיטר משמעותי כשליט מזל קשת. נסיגתו עד יוני עלולה לתקוע מערכות משפט ונושאי חוק עלולים לסבול מגרירת רגליים.

נסיגת שבתאי מתחילה מה: 6.4.2017 ותימשך עד ה.: 25.8.17 והוא יגיע למעלה ה: 21 במזל קשת.

אפריל 2017 – אוגוסט 2017

שבתאי מתחיל לבצע את הנסיגה האחרונה שלו במזל קשת למשך כ: 5 חודשים וכשהוא בנסיגה הוא נוטה:  להכות, לגרום לנושאים שלא טופלו כראוי לחזור ולצוף על פני השטח בשיטת אירועים שלא נלמדו, נוצרים אירועים המחדדים את מגבלות הכוח שלנו, מגבלות כוח החוק והשלטון, אירועים שקורים בנסיגת שבתאי על מנת שהשיעור יילמד סופית[או עוד 30 שנה כשיחזור שוב למזל קשת]  המקומות אותם שבתאי מכה מצביעים על תוצאות של זלזול בלקחים, על היותו של התלמיד שסרח ולא למד את שיעורו כראוי וצריך לשלם בבחינה חוזרת,  או לעיתים אף להישאר כיתה כדי ללמוד לקח. שבתאי אינו מרושע הוא תבונת ההמון הוא חוכמת ההמונים שצריכה להילמד ולכן כל זה קורה  כדי שנבין את המסרים של שבתאי בקשת, ונסיק מסקנות.  

אוגוסט מכיל שני ליקויים העוסקים במשילות ליקוי לבנה ב:7.8-הירח בדלי מול השמש באריה  וליקוי חמה ב:21.8 שניהם מתרחשים במזל אריה בבית הממשלה, בבית המשילות של מפת מדינת ישראל. השפעת הליקויים תהיה בלתי הפיכה

2d13a195eb78d4192d3db776f24eb962

סאטורן[שבתאי] חותך את כנפי קופידון – ציור שמן ציור על ידיע.ף- (Tretyakov GalleryIvan Akimov

 

 

שבתאי בין אוגוסט- לדצמבר 2017 בין מעלה 0 בגדי-21 במזל קשת.

בין אוגוסט לדצמבר שבתאי מתקדם במהירות יחסית וברציפות בין מעלה 21 במזל קשת עד מעלה ה:29 בקשת ב: 20.12 יומו האחרון של שבתאי במזל קשת.

=======================================

מה:8 בספטמבר-עד ה: באוקטובר  2017

שבתאי בהיבט מרובע לשמש בבתולה, למרקורי בבתולה, למרס בבתולה ולונוס בבתולה  – חודש של מצור עם קשיים גדולים מאוד  – הרגשה של הכל תקוע ולא בגלל שמחת החגים הקרבה. שבתאי כשהוא ביחסי מרובע עם הכוכבים האישיים כולם סובלים מאווירה קשה , לא נעימה, כוח הסבל עומד במבחן קשה של סבלנות תיתכן אווירה קשה להיבטים הקשורים במשפטים, חקירות ואווירת לחצים גדולה גם בהיבטים הכלכליים. רמת השערוריות גדולה במיוחד כשהשמש מרקורי, ונוס, מרס, מול נפטון מעצימה את הדרמה. גם טרור בעולם וגם אירועים באוגוסט הקשורים לשני ליקויים של חמה וירח שישפיעו ישירות על ארה"ב באוגוסט 2017. ההשלכות ייתכנו במיוחד כשהשמש בבתולה במרובע לשבתאי ברור שמדובר בנושאי משילות ואולי קרובים מתמיד לצורך בבחירות ובשינוי משמעותי בממשלה. עד ה:17.10 לפחות יש תחושת אינטנסיביות ולחצים גדולים במדינה ובאופן האישי.

 

images

נושא הנחש חלק ממזל קשת וכוכבי השבת.- נושא הנחש הוא שמה האסטרונומי של קבוצת כוכבים בחצי הכדור הצפוני של השמים. אזור זה בשמים מכיל צבירי כוכבים רבים ואת עיקרו של שביל החלב ומסלול שהשמש חוצה אותו בין ה-1 בדצמבר וה-17 בדצמבר. -אסקלפיוס, אשר מטהו הוא אחד הסמלים המסורתיים של ריפוי. לפי האגדה אסקלפיוס למד את סודות החיים והמוות מנחש אשר נשא צמחי מרפא כדי לרפא נחש אחר, אותו ניסה אסקלפיוס להרוג.כדי למנוע מהמין האנושי להגיע לאלמוות תחת טיפולו של אסקלפיוס, הרג אותו זאוס במכת ברק. לאחר מכן העלה אותו לכוכבים כדי לכבד את עבודתו הנעלה.

 

בין ה:25.10 ועד ה:28.11 הדרמה מסביב לשבתאי מתעצמת

בין ה: 25.10 ועד ה:11.11 שבתאי במעלה ה-26-24 במרובע לכירון בדגים ומדובר בפצעים כואבים ומדממים שחייבים ריפוי ומזור. שבתאי בנובמבר מייצר היבט הרמוני לאוראנוס בטלה ויש התחלת מגמה של תכניות חיוביות . עם זאת זהו חודש אלים במיוחד כשכוכב מרס במאזניים יוצר מרובע לפלוטו בגדי בין ה: 21.10-9.10.17 , ונוס שמש ויופיטר בעקרב פעילות מרסיאלית המציפה נושאים ביטחוניים אך גם מוציאה לאור אירועים אפלים שהתחבאו זמן רב בעלטה.

בדצמבר 2017 שבתאי עובר למזל גדי ב:21.12 אך בינתיים מרקורי יהיה בנסיגה מה:3.12 במזל קשת ויסיים מהלכו בנסיגה ב:23.12.

ב:21.12  שבתאי עובר למעלה האפס במזל גדי. לבית הטבעי שלו.

שבתאי בגדי בבית 10- מגיע לבנות את הבית מהיסודות ועד הגג אבן על אבן עקב לצד אגודל. כי לא ניתן לעשות קיצורי דרך חייבים להתחיל מהבסיס כדי לשמר יציבות והצלחה לטווח ארוך. שבתאי בגדי מרגיש הכי נוח בעולם. זהו ביתו ומשכנו. הוא פועל על פ חוקי משחק ידועים מראש. הוא שאפתן, הוא יסודי ושיטתי. פועל לאט וביסודיות מבלי לפסוח על הסעיפים.

שבתאי בעשירון האחרון שלו בין המעלה -29-21

חשוב לציין: שבתאי משפיע על כל המזלות אבל המצויינים בתחילת הכתבה,  במיוחד.

הפרק הבא של שבתאי יהיה : שבתאי במזל גדי – מזל קרדינלי

 

מומלץ לקרוא:

שבתאי במזל קשת- שיעור בהתעוררות.

שבתאי הפלנטה שכולם אוהבים לשנוא

 כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  2.3.2017

 

24הערות

 1. שושנה

  שלום פנינה האם שבתאי בקשת בבית הראשון מסמל קושי תמידי בחיים תודה

  • פנינה כץ

   שושנה שלום
   לא בהכרח חייבים לראות את המפה כולם. מה מתקשר לשבתאי ? יש עוד כוכבים רבים איך הם משפיעים על חייך? לא די בשבתאי.
   קראת את הכתבות שלי על שבתאי הפלנטה שאוהבים לשנוא יש לו גם פרק ב' בהמשך. תקראי ותחששי פחות משבתאי.

   בברכה
   פנינה

 2. אסנת

  כששבתאי היה במזל קשת איך זה השפיע על ילידי קשת ? ואיך זה משפיע עליהם כשעבר לגדי?

  תודה
  קשתית 🙂

  • פנינה כץ

   שלום אוסנת
   את מוזמנת לקרוא איך זה השפיע עליהם כששבתאי היה במזל קשת – שיעור בהתעוררות ו תגלי הרבה דברים מעניינים בדיעבד ויהיה לך קל להשוות את המעבר ש>>שבתאי ל מזל גדי
   לחלוטין שונה בהשפעותיו שימי לב לנושא שבתאי במזלות בחלק התחתון של הכתבה.

   ברכות
   פנינה

 3. רחלי שריבמן

  מה קורה כאשר שבתאי בגדי למזל עקרב השנה תושה רחלי

 4. יפעת

  הי פנינה,
  תודה רבה על כל המאמרים וההורסקופים שלך
  לא כל כך הבנתי מהמאמר מה זה אומר לגבי ילדי השליש האחרון של קשת (21.12)
  האם השינויים הצפויים חיוביים או שלילים?
  תודה!

  יפעת

  • פנינה כץ

   שלום יפעת

   הכתבה מדברת בעד עצמה. יש תהליכי התבגרות ונוכחות של שבתאי בשליש האחרון לא קשורה בטוב או רע אלא בהתפתחות, העמקה למידה והתנסות. לחלק מבני מזל קשת קשה יהיה להתבגר ולחלקם קל יותר. הכל תלוי במפה האישית[המורכבת מתאריך לידה, שעת לידה ומקום לידה] הרי לכל כל בני מזל קשת מגיבים באותה מידה לנוכחות כוכב זה או אחר. בחודש דצמבר מן הסתם, בתום מהלכו תגיעי למסקנות נחרצות יותר.

   בברכה
   פנינה

 5. נמרוד

  אהלן פנינה ,
  אני קורא אותך ומתפעל מההשקעתך באתר ומהידע, קראתי את הכתבה על שבתאי בקשת ורציתי לדעת,
  מה נחשבות באסטרולוגיה המעלות האחרונות במזל, מאיזו מעלה זה נחשב למעלות אחרונות?
  תודתי והערכתי נתונות לך.

  • פנינה כץ

   היי נמרוד.

   תודה רבה לך.
   בכל מזל יש 30 מעלות[360 מעלות לחלק 12 מזלות] . המזל מתחלק ל-3 עשירונים. העשירון האחרון -10 מעלות הן המעלות האחרונות שם שבתאי ממוקם . אך כמובן בין ה: 30-27 מעלות אלה יהיו המעלות האחרונות במזל. בין חודש נובמבר- דצמבר 2017.

   בברכה
   פנינה

 6. רונן

  הי פנינה מה את אומרת על המתיחות בין צפון קוריאה לארהב האם יש סיכוי למלחמה? רונן

  • פנינה כץ

   שלום רונן
   בעייתי מאוד. כי יש ויכוח על תאריך לידתו של קים ג'ונג און אם הוא נולד ב:9.1.1984 או 1983 9.1.-מידע שמגיע מצפון קוריאה בנושא סותר ואולי זה מכוון בכל מקרה על פי מפת צפון קוריאה היא במגמת תוקפנות עולה [תאריך לידתה של המדינה 9.9.1948 עם אופק עקרב] וגם סופגת מכות וכישלונות לא ברור כי המידע על ניסויי הנשק שלה לא ממש מדווחים מצפון קוריאה. והמערב בעצם, מסיק מסקנות עצמאיות. מאידך, כשאני בוחנת את המפה של ארה"ב היא בשנה היותר גרועה שלה מבחינת יציבות [וזה בהחלט קשור לנשיא טראמפ והשיא עוד לפנינו באוגוסט עם שני הליקויים מעל ארה"ב.] והתקופה כרגע נמצאת בעלייה של תוקפנות מצד ארה"ב, רק שהיא נלחמת בעוד חזיתות [סוריה דעאש אפגניסטן] והחודש הקרוב[במיוחד במאי] ישנה עלייה ברמת התוקפנות. ובגורמי ההפתעה. בטוח שיהיו מצבי "כמעט" רבים, אבל ייתכן מאוד שהזיגזוג ביניהם של התחממות והתקררות יימשכו עוד זמן רב. האופק של צפון קוריאה "ממוקם" בבית האויבים של מפת ארה"ב אז ברור שהיא זוממת לתקוף ולפגוע ומדובר בלי קשר למפה הלא מדויקת של קיםג ג'ון און הרי מעל לכל ספק האיש מטורף והזוי והבעיה שנשיא ארה"ב לא שייך למחלקת השפויים ולא פלא שהוא מתקרב יותר לעימות חזיתי מאשר אובמה שגם בו הנשיא הצפון קוריאני התגרה בלי סוף. בנושא ניהול משברים טראמפ הוא לא הנשיא האידיאלי. באנדרסטייטמנט. התשובה מבחינתי שיגיעו למצב של "כמעט" בטוח עד אמצע מאי. ייתכן ואאלץ לבדוק גם את המפה של סין בהקשר של ארה"ב וצפון קוריאה כי היא פקטור רציני בעימות.

   בברכה
   פנינה

 7. מיכל

  פנינה היקרה תודה על התובנות המאלפות. כיצד משפיע שבתאי כל מי שיש לו ירח צמוד שבתאי בגדי? האם חיי האהבה מתרסקים או נכנסים למסגרת?

  • פנינה כץ

   שלום מיכל
   זה תלוי בכל כך הרבה גורמים במפה וייתכנו אפשרויות נוספות, לא רק השתיים שהעלית. שוב תלוי במיקום וכל שאר מערכות היחסים בין הכוכבים. חבל לייצר חרדות רטרואקטיביות. מפה מנותחת בתבונה כשרואים את כל מרכיביה ובוחנים את ההשפעות שלה.

   בברכה
   פנינה

 8. אילנה רז

  פנינה הענקית, תודה שאת מפרשת בצורה כל כך מדוייקת וברורה את הכוחות הפועלים עלינו בטבע.
  אבל שמתי לב שאין שום מאמרים על הירח במזלות או בבתים, והפלנטה החשובה הזאת נשארה מסתורית בעיני,
  בוודאי יש לזה סיבה, אבל אם לא, אשמח לדעת קצת יותר עם הפרוש המיוחד שלך. תודה

  • פנינה כץ

   היי אילנה, שלום לך.

   תודה רבה לך 🙂
   נכון. את צודקת. אין מאמרים על ירח בבתים ובמזלות אבל יהיו מאמרים אולי בצורת פרקי ספר שאני אעלה. אני מתחבטת עדיין.
   תודה

   בברכה
   פנינה

 9. נורית בר דוד

  פנינה יקרה, השאלה – האם ומתי יתפכחו מביבי?

  • פנינה כץ

   נורית היקרה

   אני לא חושבת שנתניהו עסוק בהתפכחות והוא בוודאי רוצה להישאר בבלפור ועד שהוא לא ייאלץ לעזוב זה לא יקרה מיוזמתו. אם תהיה לו יוזמה זה בוודאי אחרי כתב אישום כשהוא יעשה עיסקת טיעון ורק אז יעזוב. יחד עם זאת המפה שלו מראה כי הוא בסוף דרכו הפוליטית אך הדבר משול, להפרש הזמן בין הרגע שלוחצים על המעצור ברכב ועד שהרכב נעצר. ומחודש לחודש מצבו מחמיר וצעדיו מוגבלים יותר. האם הבריחה שלו מחקירה דרך טיסות לא מוכיחה זאת? לנתניהו יש אופק קשת ואכן עם כניסתו של שבתאי לאופק שלו קיץ 2016 התחיל תהליך החקירה[הסמויה], גם אוראנוס כוכב השינויים הבלתי מתפשרים מול בית הקריירה שלו מאז קיץ 2016, פלוטו בגדי בהיבט מרובע לירח במפת נתניהו בבית הקריירה שלו ולבית השותפויות שלו, כך שהזמן נראה קצוב. שבתאי בדרכו מלמד לקח ובוודאי יוכיח לו את מיגבלות הכוח. ואותנו הוא מלמד כעם לגייס יותר סבלנות ולהיות נחושים לא להסכים לשחיתות במדינה.

   בברכה
   פנינה

 10. מסטיקן חובב

  לכל מעריצי המשיח אוהדי בי"תר גם ביבי לחץ לערפת את היד(אז אפשר פחות שינאה לשמאל).לנסיכות השבתאי צבי…ליהדות יש יחס מיוחד לכוכב היפה "וקשה היום" הזה..

  • פנינה כץ

   מיסטיקן חובב

   אין לי בעיה עם אמונתו של כל אדם. כל אחד לומד בדרכו ובזמנו.

   בברכה
   פנינה

 11. מסתיקן חובב

  איזה מאמר מענין! זה כיאילו כתבת את מה שאני מרגיש(שאנשים יעשו הכל בשביל כסף,השחיתות). אשר ללאומנות(באיזה כפר יש רחוב על שם ערפת),באופן אישי זה לא נעים לי(אבל אפילו רבין לחץ לו יד).במדינות שהאוכלוסיה מזדקנת קלטו פליטים(מה זה אומר להיות מוסלמי בגרמניה?מסגדים באדריכלות גותית?שם בהגייה גרמנית?),ברוסיה מוסלמים כיבלו שם מוסלמי בהגיה רוסית(ללאומנים הפרודוסלבים זה לא הספיק),וכך דחפו אותם לזרועות איסלם הסעודי הקיצוני

  • פנינה כץ

   מיסטיקן חובב שלום

   אלה באמת חלק מהמגמנות שהתגברו בשנים האחרונות. אך התחלת המגמה התחילה כשפלוטו נכנס למזל קשת מנובמבר 1995 והקצין את נושא הדתות , האמונה של לאומנות קיצונית כמו אל קעידה שבהתחלה פעלו באפגניסטן ובצ'צניה ובשנת 2001 יצאו לראשונה בפיגועים בעולם החיצוני – לונדון סיני והמגדלים בארה"ב. שבתאי בקשת בשלוש שנים האחרונות עשה פעילויות גם בעולם שדות התעופה, צרפת, בלגיה ושאר המקומות. במקביל הטייקוניזם התחיל את התהליך שלו כשפלוטו נכנס לקשת. פעם אכתוב את תולדותיו האסטרולוגיים. וכשפלוטו הגיע לגדי הכלכלה העולמית קרסה שזה היה איתות לחזירות והשחיתות בהתגלמותה. עכשיו כששבתאי יגיע לגדי יתחיל סדר מחודש והחיים יהיו צנועים יותר פיננסית.

   בברכה
   פנינה

 12. אריאל

  שבתאי בגדי משפיע על כל המזלות?

  • פנינה כץ

   שלום אריאל

   בעיקרון שבתאי משפיע על כל המזלות. כמובן שאלה שנולדו במזל גדי, או בעלי אופק במזל גדי יחוו אותו בעוצמה הגדולה ביותר ברמת האירועים והשינויים הפוטנציאליים. אך גם ילידי מזלות [מאזניים, סרטן וטלה] הקרדינליים האחרים יחוו זאת בעוצמה. למרות השם הרע שיש לשבתאי, במיוחד בישראל, אין סיבה לחשוש ממנו כי השפעתו הדרגתית ובכל תהליך הדרגתי האדם לומד להסתגל ובלעדיו אין תהליכי בנייה. ממליצה לקרוא את הכתבה הזאת על שבתאי שמלמדת על אופן ההשפעה ותהליכי ההשפעה.
   בברכה
   פנינה

השאר תגובה