תחזית אסטרולוגית: מרץ המשוגע וקולות מלחמה – אסטרו-בלוג של פנינה

תחזית אסטרולוגית: מרץ המתעתע והמסוכן .

מרקורי עכשיו בנסיגה והשבעת ממשלה בתקופה כזאת מבטיחה כאוס וחוסר יציבות. לקראת סוף החודש צפויים ימים אלימים המאיימים על שלום האזור והעולם כולו, לכן קשה לדעת אם אובמה אכן יגיע. ואילו את איומיו של דיקטטור צפון קוריאה, קים ג'ונג און, כדאי לקחת ברצינות.

פורסם במגפון ב-12.3.2013 – נכתב ב-9.3.2013

חודש מרץ בדרכו הוא תמיד מתעתע ולא לשווא הוא נקרא מרץ המשוגע.
.

"הישמר מאידי מרס
לאידים של מרס, התאריך 15 בחודש מרץ, מקורות היסטוריים מעניינים. מגדת עתידות הזהירה את יוליוס קיסר מפני מותו כשקראה אליו מן הקהל: "הישמר מאידי מרס!" האזהרה "הישמר" הקנתה לתאריך נימה של פורענות, שכן היא אכן חזתה את יום הירצחו של קיסר ב-44 לפנה"ס."

חודש מרץ אסטרולוגית, מטאורולוגית, היסטורית לא נחשב לחודש יציב ובמיוחד כפי שהשנה הוא זכה בנסיגת מרקורי במזל דגים ובהתקבצות 5 פלנטות במזל דגים ב-11.3- מתקבצים להם במזל דגים: השמש, מולד ירח , מרקורי, מרס, וונוס ונפטון אלה מבשרים הפעם סיום תקופה נאיבית והתפקחות לקראת תקופה חדשה.
ועדיין מרקורי בנסיגה רשמית עד ה-17.3, השבעת ממשלה בזמן נסיגת מרקורי מבטיחה כאוס מרגע לידתה ועד סופה הכאוטי והבלתי נמנע.
לכן קשה לבטוח אם ברק אובמה נשיא ארה"ב אכן ינחת ב-20.3 . עד שלא נראה אותו בפתח המטוס בתאריך המדויק שנקבע יהיה קשה להיות בטוחים בכך.
די אם נתבונן ב-20.3 יום נחיתת מטוסו של האיש מספר אחד בעולם. המפה מייצרת היבט של מתח שיא על ידי מרובע ביחסים בין ירח, מאדים ואורנוס הצמודים במזל טלה ופלוטו בגדי. מרובע זה מבטיח ויכוחים ,אי הסכמות, מתח וקשיים ביטחוניים גדולים. נושא הביטחון יאיים כבר מספר ימים לפני הגעתו והשאלה אם זה לא יגרום לשינוי תכניותיו מחשש איום על חייו.
היבטי החודש מזגזגים ומתעתעים והכל יכול לקרות במיוחד כשב-13.3 מרס[מאדים] מגיע לביקור במזל טלה. זהו המקום הכי טבעי שלו כי מרס-מאדים שולט במזל טלה ובעצם מגיע לביתו הטבעי. עד הוא מרגיש נוח כשהוא חופשי , משוחרר , אגרסיבי, ספונטני ומהיר בתגובותיו. אך הפעם מעבר לאנרגיה השוצפת שלו ממתינים למרס כמה מהמורות קשות ואף מאיימות במיוחד במפגשו עם אוראנוס בימים בין ה-20.3 ועד ה-28.3 בהיבט קשה לפלוטו. הימים ייחשבו לאלימים, ומאיימים במיוחד ואפשר להגיד שכבר שנים רבות לא ראינו מקבץ אלים כל כך. לא בטוח שמדובר רק בבעיות ביטחוניות מקומיות כמו השטחים, גבול סוריה, לבנון, מצריים וירדן ובמה שאנחנו מכנים האביב הערבי שעלול לגעוש עד מה-21.3[פרוץ האביב] ביתר שאת. אלא שאנחנו נכנסים לעידן חדש עד כמה שייתפס לרבים כהזוי אך מרץ 2013 מסמל את חודש תחילת האיום למלחמת עולם שלישית. האיום עומד באוויר ועלול להפתיע את כולנו. מרץ רק מבשר את יריית הפתיחה, אם מדובר באיומים והפגנת כוח צבאית בנקודות אסטרטגיות לא הייתי מקלה ראש למשל באיומי צפון קוריאה כשמנהיגה קים ג'ונג און משלב המפה שלו
.

שלו אישיות פתולוגית מהזן הישן והמוכר השייכים למאה הקודמת.
לאחר צפייה במפת האיש, הבנתי שחייבים לקחת אותו ברצינות והוא לא מאיים על מנת להרשים. קים ג'ונג וון, מלא בביטחון עצמי מופרז עם נטייה להמר על טיפשותם של האחרים ויש בו מידת אכזריות גבוהה מאוד. המפה שלו קשה בעוצמתה והיא שילוב חזק של מזלות גדי-עקרב-קשת, שילוב המזכיר שני אישים הראשון, של אחמדי נאג'ב והשני סטאלין.
. המשותף ביניהם זו הפנטזיה והביטחון העצמי הארוגנטי שמזלזל באחרים שבא ממזל קשת, העוינות, שנאה ואכזריות המוצדקת ממזל עקרב[לי לא יעשו את זה] והחלק המעשי קר ואינטרסנטי שבא ממזל גדי.
המפה של קים ג'ונג וון, מסמלת קוטביות עם יכולת מעשית כשהנחתי את המפה שלו סביב המפה של אובמה היה ברור שקים אל ג'ונג רואה באובמה את הבעיה הכי גדולה שלו. הוא מרגיש לגמרי הצדקה לאיים והוא גם מסוגל לתקוף. הגיע לשכונה העולמית אדם שכללי המשחק שלו שונים מאוד והוא יעשה כל מה שבא לו. אמנם הוא ערמומי ואינטרסנטי מה שלעיתים מתחבר לתכונה של פרגמטיות, אבל ניכרת באישיותו שילוב המגלומניה עם הפנטזיה ובוודאי עם הפרנויה שהזכירה לי את המפה של סטאלין.

הוא מהאנשים "המשחקים לבד" בכללי משחקו ולא משתף פעולה אלא לצרכי ניצול סיטואציות ומצבים. בא לשכונה בחור חדש ולמרות גילו הצעיר ואולי בגלל גילו הוא מסוכן והוא עלול לסבך את העולם במלחמת עולם עתירת נפגעים.

– במרכז המפה של אובמה וקים ג'ונג וון מסביב


.
הפלוטו של קים ג'ונג און בעקרב יוצר היבט של 90 מעלות למרקורי של אובמה באריה[פער מנטאלי ותיעוב המנטאליות של אובמה]. השבתאי של קים בעקרב ב-90 מעלות לשמש של אובמה באריה הוא רואה בו הסוהר שנוטל ממנו חופש[סנקציות כלכליות]. ה מרקורי של קים בדלי בהיבט של 150 מעלות לוונוס של אובמה במזל סרטן, העימות עלול להיות בלתי נמנע. הצורך של אובמה בשלום עולמי משחק לידיים של מטורף שלא יבחל בשום דרך כדי להשיג שליטה גדולה יותר ובעיקר תחושת העלבון הצורב שהוא חש נגד הסנקציות. הוא האיש המחליט. להבדיל מאחמדינאג'ב שעדיין חייב דו"ח לשילטון האייתולות.
שנת 2013 מסמלת שנה עם משבר עולמי נוסף החל מהנושא הכלכלי המתקשר בדרך זו או אחרת לעידוד ההתחמשות הגרעינית ואיומים של גופי טרור שיתאחדו וסכנות של אירועי טבע קיצוניים רבים מהרגיל[כמות רעידות אדמה והתפרצויות הר געש] . התקופות המסמלות את שיאי נקודות המשבר בעולם : הראשונה בפתח :בין ה-21.3-29.3, השנייה 23.7-30.7 והשלישית ה-21-27.12 , האוויר יהיה רווי בסכנות, של איומי שליחת טילים גרעיניים והתחמשות בלתי פוסקת של פצצות גרעיניות.
אם נחזור לרגע מסכנת מלחמת עולם המאיימת לעבר מחוזותינו, השבוע האחרון של מרץ יהיה קשה ותוקפני באזורנו ומבטיח נפגעים רבים. כל זה נובע מסכנות של פיגועים מפתיעים, סכנת מלחמה מקומית העלולה להתפשט למלחמה אזורית, והידרדרות יחסים בשטחים עד סכנת אינתיפאדה מתמשכת.
במפת הלידה של נתניהו בסוף מרץ, אם אובמה אכן מגיע, היחסים ביניהם גם כך אינם פשוטים וכך הם נראים במפה המרכזית נתניהו ואובמה מסביב


ה- וונוס במפה של אובמה ממוקמת על ה-אורנוס של נתניהו[בית השותפויות] – שותפות במשבר קבוע. יחסים בלתי יציבים עם תיעוב בסיסי. אין מכנה משותף מנטאלי בין השניים. נתניהו במפה שלו מסמל גישה שמרנית, הוא מקובע על דעותיו ופחדיו משתקים אותו אובמה עם אופק הדלי שלו הוא בעל פתיחות מקסימלית ומוכן ללמוד כל יום משהו חדש . השמש של אובמה בבית 6 והוא רואה בעבודתו שליחות וצורך לשרת את העולם כולו. נתניהו השמש שלו בבית 11 והוא עסוק בתדמיתו וכוחו האישי. הם לא מתנהלים באותו מישור ומרחב . אך אולי קשה מכל ששבתאי של אובמה במזל גדי צמוד ליופיטר של נתניהו גם בגדי בבית 2- בית הכספים.
נתניהו רוצה לקבל, לקחת ולא לתת כלום. ה-שבתאי של אובמה מניח גבולות נוקשים והוא יחלק סוכריות אך ורק תמורת נתינה של נתניהו אלה יחסי גבולות שאינם נסבלים בעיני נתניהו ואין מניפולציה וחולשה שהוא לא ינצל על מנת לקבל יותר. אך מוכרחים לומר שלו יחסי נתניהו אובמה היו הבעיה היחידה של נתניהו, אז נתניהו היה שורד בקלות תקופה זו. אך חודש מרץ והמשכו גם אפריל, מסמנים תקופה מסובכת מהרגיל. נתניהו במפה שלו נראה כמו שהוא מעולם לא נראה, מותקף מכל כיוון עם חוסר ביטחון משווע וקושי להאמין בנפש אחת סביבו, זה עלול להתבטא בחוסר אמון בכל שותפיו אם בכלל יצליח לבנות קואליציה, כל אירוע יטלטל את הממשלה. אך גם יחסיו עם חברי מפלגתו ירעו ואישים שירגישו שנפגעו מכל הרכב של ממשלה שיגיע.
נתניהו נכנס לישורת האחרונה והקשה מכל ואולי הבלתי אפשרית כי בישורת הזאת נתניהו צריך להתנהל מחד, עם ממשלה מקרטעת חסרת ניסיון הסובלת מיחסי חוסר אמון במקרה הטוב ויחסים טעונים מאוד. וכל זה כשברקע כבר מתרחשת סכנת מלחמה באזור ו/או מצב נפיץ במיוחד עם אירועים, בין אם מדובר ברצף אירועי טרור/אינתיפאדה לבין אם מדובר בסכנת מלחמה ממשית העלולה להסתבך מיום ליום ועם צורך לתת מענה אמתי לאירועים המסכנים את קיומנו.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                               9.3.2013

השאר תגובה