מזל קשת –  הורוסקופ לשנת 2022-2021 

 

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.הורוסקופ

 

 

הורוסקופ לבני מזל קשת לשנת 2022-2021

 

2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת..

כללית:

 

את יום הולדתכם השנה תחגגו עם מעברה של השמש למזל קשת ב: 22.11.2021 בשעה 05.20 לפנות בוקר השמש מגיעה מבודדת אך כבר ב: 24.11 . כוכב מרקורי מצטרף אליה. והם יהיו צמודים עד ה: 7.12 כשצמידות זו תשפיע במיוחד על עלייה בתקשורתיות כשנושאים המתקשרים להתחלות חדשות בעבודה ונסיעות בין אם מתקשרות לעבודה או לא  יהיו על הפרק. ונוס במזל גדי בבית הכספים בהיבט הרמוני לכוכב מאדים מטיבה עם אופציות פיננסיות חדשות עד ה: 10.12. ליקוי חמה ב: 4.12 יהיה הפעם9 במזל קשת. ישפיע על חייכם בעיקר לילידי 7-1.12 הוא טומן בחובו שינויים תחת לחצים.

 ונוס מתחילה נסיגה בבית הכספים ב: 19.12.21 ותשפיע על האטה  בנושאים הפיננסיים חומריים עד ה: 29.1.2022 . אך נוכחותה של ונוס עד מרץ 2022 בבית הכספים תשפר כל משבר בתחום במהלך פברואר. מאדים ב: 13.12 עובר למזל קשת ומעצים את מהלכי השינויים שבני מזל זה יעברו עד ה: 24.1.2022 . נוכחות כוכב צדק בבית התקשורתי עד סוף דצמבר מזמן לכם עלייה בהיכרויות ובתקשורת שלכם שמטיבה עם העבודה, שינויים שישפיעו על כיוונים חדשים החל מפוטנציאל שינוי מגורים עם מעברו של כוכב צדק הכוכב האישי שלכם לבית המגורים/משפחה בסוף דצמבר 2021 כשיופיטר יישאר שם עד 10.5.2022.  ותעסקו בנושא בית/משפחה ועיצוב סביבת חייכם.  עיסוק בנושאי משפחה מערכות יחסים כוכב יופיטר כוכבכם האישי ב: 10 במאי 2022 עובר למזל טלה לבית ה: 5 שלכם ויעסוק עד מאי 2023 בנושאי ילדים, הרחבת משפחה, ליוצרים שביניכם זו תקופה שמרחיבה את ההשראה, הביטוי וההזדמנות ליצור בתחומי אמנות, מדיה או כל תחום יצירתי. שבתאי ימשיך לשהות בבית 3 שלכם שהוא הבית התקשורתי ומטיב עם הלומדים שביניכם לפחות עד מרץ  2023, המשך נוכחות אורנוס בבית העבודה עד 2025 מסמל מיקום של צמיחה אך גם של שינויים רבים. כך שאמנם תצמחו בשנים הקרובות אך במחיר של שינויים שחלקם יתפתחו דרך מפנים בלתי צפויים. לא יהיה רגע דל בעבודה.  

 

 

 

זאוס[יופיטר]  מתאהב וחוטף את ארופה- לפי האגדה המקובלת זאוס שהיה בדמות שור (שתושבי הלבנט סגדו לו באותה תקופה) פיתה אותה ולקחה לכרתים על גבו. 

מערכות יחסים ואהבה :

שנה מרתקת מעניינת בתחום היחסים והאהבה מבשרת התקשרויות חדשות  החל מחודש מאי 2022. בינתיים מעברו של מאדים למזל שלכם מה: 13.12.21 עד 24.1.2022 מגביר את הנוכחות כריזמה והיכולת שלכם להרשים מחזרים. יחסים עשויים להתפתח ממשיכה ולהפוך למשמעותיים בחודש פברואר 2022. מאמצע חודש מרץ 2022 תיהנו מעליית מדרגה ביחסים משותפים מעבר לבית משותף ויצירת סביבה מטיבה עם הזוגיות. מעברו של צדק כוכבכם האישי לבית האהבות שלכם ב: 11.5.2022 ונוכחותו בבית זה עד מאי 2023 מבטיח דגש משמעותי על  הנושא הרומנטי, ולחלקכם הרחבת המשפחה. מעברה של השמש לבית הזוגיות מה: 21.5.22 מטיבה עם התחלות של קשרים רציניים במיוחד בימים בין ה: 27-22.5.22. מרקורי בהיבט הרמוני בבית הזוגיות בין ה: 22-14.6 מטיב עם היכרויות ביחסים קיימים הסכמים משותפים לייצוב היחסים. מעברה של וונוס ב: 23.6.22 לבית הזוגיות מטיב עם יחסים קיימים והחלטות של עתיד משותף בימים בין ה: 1.7-17.6.2022, היבטי ונוס בבית הזוגיות בימים בין ה: 11.7 ועד 15.7.22  מטיבים עם שמחות משותפות. נוכחות מאדים באוגוסט ספטמבר בבית הזוגיות מטיב עם פנויים ועם עלייה בהזדמנויות להיכרות. מעברה של ונוס למזל קשת ב: 16.11.2022 תקופה רומנטית, מטיבה עם יחסי אהבה, חיזורים. השפעתה תימשך עד ה: 10.12.2022 .   

מאדים בקשת משפיע על יחסים בלתי יציבים ואופציות של סיום קשרים. נסיגת מרקורי מה: 10.5.22 בבית הזוגיות עד 6.6.22 עלול להשפיע על עליית מדרגה במתחים מריבות ביחסים זוגיים. מעברו של מאדים לבית הזוגיות שלכם ב:ת20.8.2022 ונוכחותו שם יקשה על מערכות יחסים בלתי יציבות במיוחד עם תחילת הנסיגה של מאדים ב: 30.10.23 עד 12.1.2023 נסיגה שמאתגרת כל מערכת זוגית בפרט אלה שאינן יציבות עלולות להסתיים בהשארת נסיגה זו. מאדים יישאר בבית הזוגיות של בני מזל קשת עד ה: 25.3.2023. מאדים מייצר אינטנסיביות ושינויים אך יחסים יציבים ישרדו את השפעתו . צדק יישאר בשנת 2023 בבית האהבות עד 16.5.23 כך שאתם צפויים לפיצוי בנושאים הרומנטיים במיוחד לאלה שעברו משבר[ראו מתחת במשברים ופרידות] .

משברים ופרידות ביחסים

החודש ליקוי הלבנה המוצל בבית הזוגיות יחסים מורכבים עלולים להגיע לנתק התרחקות או משבר שיוביל לפרידה. מעבר כוכב מאדים ב: 4.3.21 לבית הזוגיות שלכם, לא נחשב להיבט קל שכן מאדים יוצר חומציות בקשרים ויחסים לא יציבים עלולים להיכנס למתחים וקשיים בזוגיות וחוסר עמידות לשרוד. ימים בעייתיים במיוחד צפויים בין ה:19.3 ועד 25.3.21. נסיגת מרקורי מה: 29.5.21 במזל תאומים בבית הזוגיות שלכם עלולה לחשוף בעיות  תקשורת, במיוחד ביחסים בלתי יציבים.  אלה עלולים להימשך עד ה: 21.6.21. מעבר כוכב מאדים ב: 13.12.21 למזל קשת עד ה: 24.1.22 עלול להשפיע על נתקים ביחסים שאינם מספקים ולהביאם לסיום  בלתי נמנע . מאדים בנסיגה בבית הזוגיות מ: בין ה: 28.10.22 ועד 12.1.23 עלול להשפיע על סיום יחסים או משבר לא פשוט.   

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.- זאוס יופיטר- זיאוס ואחיו הפילו גורל כדי לחלק ביניהם את היקום. הים נפל בחלקו של פוסידון והשאול בידי הדאס. זינאוס נעשה לשליט העליון. הוא היה לאדוני השמים, אלוהי הגשם, כונס העבים ושליט הברקים והרעמים. כוחו עלה על כוחם של יתר האלים גם יחד. באיליאדה הוא מספר למשפחתו: "אני החזק מכול. העמידוני במבחן ותיווכחו. קשרו חבל זהב לשמים ומשכו כולכם, כל אל וכל אלה, ועדיין אין בכוחכם להוריד את זיאוס, ואולם אילו רציתי אני למשוך אתכם למטה, כי אז היה הדבר עולה בידי. הייתי קושר את החבל לפיסגת האולימפוס, והכל יהיה תלוי אז באוויר- האדמה וגם הים" לפי האילייאדה מוליכים אותו שולל גם פוסידון וגם הרה.

קריירה ועבודה:

שנה מעצבת מחדש את תחומי העבודה ואף את צורתה. נוכחות אורנוס בבית העבודה תימשך עד 2025 , אורנוס מחד מצביע על תקופות בלתי יציבות. אך עם נטיה להיות עצמאים יותר ופחות תלותיים בעבודה. מעברו של מרקורי למזלכם ב: 24.11 מסמל התחלות מימוש רעיונות, תפקיד או מיזם חדש. הימים 30-29.11 מוצלח לקבל הצעות בעלי אופי יציב ואמין. ימים מוצלחים להצעות עבודה מטיבות לחתימות והסכמי עבודה בין 9.12-13.12. מעברו של מרקורי לבית הכספים ב: 13.12  מטיב עם יכולת מיקוח והצלחות פיננסיות. או תמורה לעבודה במיוחד בין ה: 23-19.12.21.  מ עברו של מאדים למזל קשת מעיר את בני המזל ליצור שינויים הכוללים החלטות גם התחום העבודה בסוף דצמבר 2021 עד סוף ינואר 2022. שיפור במעמדכם בעבודה בולט בין אמצע חודש מרץ 2022 . מ עברו של מרקורי לבית העבודה שלכם ב: 11.4.2022 והצטרפותה של השמש יטיבו עם התחלות חדשות והזדמנויות ליצור שינוי מטיב ומשחרר. נוכחות ונוס בסוף מאי ויוני בבית העבודה מזכה בשיפור האווירה והרמוניה ביחסי העבודה. . נקודת מפנה בעשייה צפויה עד ה: 13.6.22 מעברו של מאדים לבית  העבודה שלכם מצביע על שינויים משמעותיים בתוך המסגרת שיתרחשו עד ה: 20.8.2022. יש צפי שהקשר עם חו"ל אם דרך העבודה יהיה מהותי עד תחילת ספטמבר. מעברה של ונוס לבית הקריירה ב:5.9.22 יטיב עם עליית מדרגה במעמדכם, במיוחד סביב ה: 20.9.22. מאדים בבית השותפויות מסוף אוגוסט עד מרץ 2023 מספר על נושא שותפויות ושיתופי פעולה חשובים במסגרת יצירת עצמאות בתחום שמעניין אתכם עם תוצאות מטיבות במרץ אפריל 2023

Sagittarius קנקן תה

"קנקן התה" הצורה המיוחדת כך מזוהה בקלות קונסטלציית מזל קשת.

כסף וחומר:

שנה משמעותית בתחום הפיננסי. נושאים כלכליים הם חיוניים לכם ברמה של תחושת קרקע ויציבות בחייכם. נוכחות כוכב  פלוטו בבית הכספים שלכם עד מרץ 2023  יהיה משמעותי והיבטיו מצביעים על הצורך לצאת מתחושת חוסר היציבות. נסיגת ונוס בבית הכספים שלכם בין ה: 19.12 עד 29.1.2022 עלולה לסמל תקופה של קיפאון פיננסי, אולי הפסד מסוים או תקופה של עליה בהוצאות וצורך לעבור חודש וחצי פחות קלילים. ברם,  מעברו של כוכב צדק בדצמבר לבית 4 הבית העוסק בבית ומשפחה מספר על מעבר פוטנציאלי של בית למיקום מרווח יותר.  ושינוי לטובה באווירה ייתכן שיפוץ משמעותי או מעבר לתנאים טובים יותר תיתכן ירושה של בית או עזרה מהמשפחה. .מרץ- אפריל 2022 מטיבים עם האופציות הפיננסיות כלכליות. בחודש מאי צדק כוכבכם האישי עובר לבית 5 למזל טלה הבית העוסק גם בהשקעות. צדק יישאר שם עד מאי 2023, וייתכן  שתיהנו מהתרחבות כלכלית ותרכשו נכס שיעצים את כוחכם הפיננסי. יוני 2022 צפוי קידום או העלאה פיננסית. שיפור פיננסי צפוי באוגוסט 2022. ב: 18.11.2022 ונוס ומרקורי עוברים למזל קשת ומטיבים עם הזדמנויות לשיפור פיננסי , דצמבר 2022 חודש מעולה פיננסית. עם מעבר מרקורי וונוס לבית הכספים שלכם.

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

 

בריאות :

מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר מיסוד  האש שעוזר לרבים מכם להיות אנרגטיים להימשך לספורט ואפילו אקסטרים, אתגרי תחרויות, תריאטלון, ריצות מרתון, עיסוק בספורט מרחבי ולמרחקים וליהנות ממערכת שרירים חזקה יחסית. קשתים שמקפידים כל החיים על פעילות ספורטיבית באופן מיוחד ייהנו מתוחלת חיים ארוכה יותר. מזל קשת שייך לקבוצת המשתנים,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם למצבים חדשים ומשתנים אבולוציונית. מטיבים להתאמם את עצמם לנסיבות שונות  וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו- מזל קשת שולט ורגיש על אזורי הגוף: זנב עמוד השדרה, ירכיים, אגן הירכיים ושרירי הישבן, הכבד, עצם הירך, מערכת העורקים והשוער בפתחי הכבד, קרום הריאות. . .

מזל קשת, שייך לקבוצת המשתנים:   [יחד עם מזלות בתולה, דגים ותאומים הרביעייה המשתנה] זו קבוצה המושפעת משינויים תכופים בחיים, עם נטייה לפתח חום גבוה בזמן דלקות, אך מה שמגיע מהר באותה מהירות משתחרר. בני מזל קשת מקבלים השפעות ממזל תאומים שממול  מה שתבטא רגישות גדולה יותר באזורי הנשימה כולל אלרגיות, ברונכיט אסטמה וריאה. ממזל בתולה[המזל המשתנה הסמוך]  רגישות באזורי הלבלב עם סכנה  לקבל סוכרת ושומנים בכבד היות ויצור הגלוקוזה עלול להיות בעייתי. ממזל דגים[המזל המשתנה האחרון]  בעיות בבלוטת הלימפה ונטייה לסבול לעיתים ממערכת חיסונית ירודה כשלא עוסקים בפעילות. הפתרון לרוב התחלואים,  קשור בשינוי תזונה וכשהיא דלה יותר מערכת הבריאות מוצלחת יותר אצל בני מזל קשת  . קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד ולכן דיאטה דלת סוכר/מלח/שומנים עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך קבוצה זו רוצה תוצאות מהירות ולכן חזרה לפעילות פיזית תהיה בבחינת מתכון ניו אייג.

בריאות בשנת 2022-2021

אורנוס בבית הבריאות שלכם וכבר זמן ארוך אתם מתקשים לשמור ולהקפיד על דיאטה. הנטיה של אורנוס ליצור תיאבון[חוסר יכולת להיות מאוזנים]  ולהשפיע על כולסטרול ולחץ דם ועוד בבית 6 היא מנורה אדומה שמהבהבת ומזהירה אתכם לחזור לפעילות פיזית וכשאתם מתמידים אתם במיטבכם. פעילות ספורטיבית ודגש על כושר עושה לכם חסד. ושוב תיאבון גדול מדי עלול להיות אויב שלכם. מ עבר מאדים למזל קשת ב: 13.12.21 מטיב עם הכושר והאנרגיות שלכם וזהו זמן אידאלי להחזיר את עצמכם לכושר. והתמדה זו מילת הקסם. כשאתם מתחילים ליהנות אתם במיטבכם, אופניים, ריצות מרתון טריאתלון מתאים לכם. וכל ספורט של סיבולת ארוכה. ינואר חודש מוצלח להיכנס למסגרת של כושר ולהחזיר לעצכם חיוניות. אפריל אתם בעלייה במתחים שלם ותצטרכו למצוא פתרון להירגע- מדיטציה ויוגה יעשו עבודה. מאי חודש של כושר ותיהנו מפעילות של ספורט ותיאלצו להילחם בתיאבון שנמצא בעליה . יולי אוגוסט מצוינים לפעילות פיזית ואתם בכושר טוב אם כי עלולים להימשך לספורט אקסטרים ולסכן את עצמכם במתיחות גידים שרירים ואף נקע. נובמבר דצמבר  2022 אתם חוזרים לעצמכם ותיהנו מפעילות במסגרות במיוחד מאמצע דצמבר.

 

Image result for the birth of zeus

קרונוס אוכל את בניו- ציור של פול רובנס.

לידתו של זיאוס ואיך הוא ניצל מגזירת אחיו :  זיאוס היה השישי והאחרון מבניהם של קרונוס וריאה, הטיטאנים. אחיו היו: הסטיה, דמטר, הרה, פוסידון והאדס. בנבואה אשר רבצה על קרונוס, ואשר סופרה על ידי גאיה ואורנוס, נאמר כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אולם ריה סלדה מכך, וכאשר נולד זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. ריאה ילדה את זאוס בכרתים, במערה מוסתרת, הנימפות אדרסטיאה ואידיאה השקו אותו בחלב העז אמאלתיאה הנימפות שרו, רקדו סביבו ועוררו רעש כל זמן שבכה, על מנת שאביו לא יישמע את בכיו. זאוס גדל בסתר, עד שהגיע למלוא כוחו, ומשהגיע לבגרות יצא לשחרר את אחיו. הוא הערים על קרונוס ואמר לו שאם ישתה משקה (כדי שיקיא את אחיו של זאוס, הוא נתן לו יין מעורב במי ורדים וחרדל) מסוים יהפוך לישות החזקה בעולם. קרונוס, שלא הכיר את בנו, שתה בשמחה את המשקה והקיא את ילדיו מיד. כשחברו האלים יחד, הם נלחמו בטיטאנים, שבראשם קרונוס.

שונות :

שנת 2022-2021 תהיה שנה מעניינת לשמחתכם. לא יהיה רגע דל עם הרבה גיוון בעשיה ובהתפתחות שלכם  האישית. צדק כוכבכם האישי מסוף דצמבר עובר לטפל ולהרחיב את העיסוק בנושאי בית/מעבר/רכישת נכס/הרחבת המשפחה עד חודש מאי 2022 משם הוא עובר לבית האהבות והילדים וישפיע על הפן הרומנטי ועל אופציית הרחבת המשפחה ועיסוקים יצירתיים ליוצרים שביניכם. שנה שממשיכה לטפח נושא אהוב עליכם במיוחד לימודים לימודי תואר ו/או לימודים מקצועיים המאפשרים התקדמות מקצועית[במיוחד בין פברואר לאפריל 2022] מעבר בית שינויים בנושא בין אפריל למאי 2022. הרחבת משפחה ועיסוק יצירתי בין יוני-יולי . יולי-אוגוסט מתאים לנסיעות ועיסוק בקשרים עם חו"ל. נושא יחסים אישיים/רומנטיים/זוגיים עלול להשתנות בחודשים  בין אוקטובר 2022 עד ינואר 2023 הנהנים מיציבות בזוגיות יחלפו תקופה זו בשלום. בין מאי 2022 עד מאי 2023 צפויה הרחבת משפחה ו/או שמחות המתקשרות  לילדים. שנה שלא תחסרנה דרמות, עניין והרבה פעילות מגוונת.

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 

טבלת ירח שחור עד אוגוסט 2022 מתעדכנת כל הזמן[כולל ליקויים]

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  17.11.2021