מזל קשת – הורוסקופ  לשנת 2023-2022 

 

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.הורוסקופ

 

 

הורוסקופ לבני מזל קשת לשנת 2023-2022

 

2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת..

כללית:

את יום הולדתכם תחגגו עם מעברה של השמש למזל קשת. השמש ב: 22.11 בשעה 10.30 עוברת למזל קשת. המזל הנשלט ע"י   כוכב יופיטר  ומושפע מהאופטימיות והרצון להתחדש של כוכב צדק. להרחיב את האפשרויות, ללמוד, לנסוע, לטייל לחפש תחומי עניין חדשים המעצימים את ההתלהבות. השמש בקשת מציפה בתחושות חיוביות ורצון להאמין בטוב ושהכל יהיה בסדר. בינתיים הכוכבים מרקורי וונוס צמודים במזל קשת ומעניקים כוח למשאי ומתן והזדמנויות להתפתחות בעבודה אך גם מערכות יחסים חדשות קורצות תחת היבטים אלה.  כוכב יופיטר כוכבכם השליט משתחרר מהנסיגה בת ארבעת החודשים ומתיישר ב: 24.11 בסוף מזל דגים, בבית 4 [הבית העוסק במגורים משפחה] של בני מזל קשת.

 מולד ירח בתחילת מזל קשת ממתין  לכם ב: 24.11 בתחילת מזל קשת ומבשר על תחילתה של תקופה חדשה לבני המזל[ובעלי אופק קשת] חודש של התחדשות והתחלות חדשות  מאדים הנסוג בבית הזוגיות מה שמבטיח אי שקט בנושאים זוגיים, שותפויות מצבים תקועים, פרידות, שינויים נסיגה שתשפיע בנושאים אלו עד ה: 12.1.23. מאדים ישהה בבית הזוגיות/שותפויות עד מרץ 2023 וישפיע לטוב ולרע בנושא[גם לבעלי אופק קשת]. נושאי עבודה מקבלים צביון של התייצבות עד סוף נובמבר אך נושאים המתקשרים בשותפויות וזוגיות הימים בין ה: 29.11 ועד 9.12 ייתכנו עיסוקים בנושא. מעברו של יופיטר ב: 20.12.2022 למזל טלה לבית האהבות של בני המזל מטיב עם התחלות של קשרים ומבשר עד לחודש 16למאי 23 הזדמנויות להרחבת משפחה.

מה: 17.5.23 יופיטר עובר לבית העבודה שלכם וצפויות התחלות חדשות של תפקיד או נושא חדש. מעברו של שבתאי ב: 8 למרץ 23 למזל דגים לבית 4 בית המגורים סיומה של תקופה ותחילתה של חדשה יאפיינו את חייכם עד פברואר 2026. מעברו של שבתאי במרץ 23 מסמל פרק חדש בחייכם. כמו הגירה למדינה מעבר לים או מעבר למקום עם צורת חיים שונה ואחרת. החודשים בין יוני לאוקטובר 23 פעילות מודגשת בחו"ל או בקשרי עבודה עם חו"ל, נסיעות ורבים מכם יתחילו תחום לימודי אולי לימודי תואר ועיסוק רב במיזמים חדשים/כתיבה/ולימוד אחרים.

מעברו של מאדים למזל קשת ב: 24.11.23 יחד עם השמש מסמל שינוי משמעותי בחייכם. החלטות על התחלות חדשות. שנת 2023 היא שינוי וודאי בחייכם חלקיכם יתחיל את השינוי במרץ וחלק מכם יתחיל בתקופת יום ההולדת. אנרגיה רבה על תכנון חייכם החדשים/שונים/אחרים יושקע בשנה הבאה.  

 

 

זאוס[יופיטר]  מתאהב וחוטף את ארופה- לפי האגדה המקובלת זאוס שהיה בדמות שור (שתושבי הלבנט סגדו לו באותה תקופה) פיתה אותה ולקחה לכרתים על גבו. 

מערכות יחסים ואהבה :

 

 

שנת 2022-2023 תהיה שנה מוצלחת בנושא האהבה ומשמעותית לפנויים שביניכם ליצירת התחלות  של יחסים חדשים. וביחסים קיימים,  צפי להרחבת המשפחה ושמחות המתקשרות לילדים/הולדת נכדים.

מעברה של ונוס למזל קשת מתחיל כבר ב: 16.11.22 וצמידותו למרקורי יזמנו עד תחילת דצמבר היכרויות מעניינות והזדמנויות לקשר מרגש. יחסים יציבים יקבלו מימד של עומק דרך החלטות משותפות. בין ה: 1.12 ועד 5.12. יטיבו עם התקרבות והחלטות עתידיות משותפות. ימים מוצלחים להיכרויות ספונטניות צפויים בין ה: 31.1-26.1.23. כמו כן ימים מוצלחים להיכרויות מעוררות עניין וריגושים צפויים בין ה: 18.2.23 ועד 25.2.23, מעברה של ונוס לבית האהבות ב: 20.3.23 יטיב במיוחד עם התאהבויות ויצירת יחסים מלהיבים בין ה: 25.3-2.4.23. התקשרות וקרבה ביחסים בין ה: 1.3 ועד 15.3.23 ולאלה ביניכם שרוצים להרחיב את המשפחה ימים מוצלחים לבשורה משמחת בנושא.

מעברה של השמש עם מרקורי לבית האהבות שלכם בימים סביב ה: 20.3.23 מזמן היכרויות התאהבויות. מעברה של ונוס לבית הזוגיות ב: 11.4 פותח תקופה רומנטית מהרגיל ביחסים קיימים ובהתגברות של היכרויות. ימים מוצלחים לעיצוב היחסים ויציקת משמעות לטווח ארוך צפוי רכישת בית משותף או מעבר למגורים משותפים בין ה: 16-10.3.23. הקיץ כבר מה: 5-6.6 ועד ספטמבר עיסוק בנסיעות או התמודדות עם החלטות שישפיעו על תכניות משותפות ביחסים.  יוני-יולי 23 תקופת היכרויות, מפגשים, רומנים והרפתקאות ספטמבר מוצלח להיכרויות, התחלות רומנים חדשים בין ה: 12.9 ועד 12.10.23. מעברה של ונוס למזל קשת תתחיל ב: 29.12.23 ותשפיע על התחלה רומנטית בתחילת שנת 24.

 

משברים ופרידות:

ונוס בקשת בהיבטים של אכזבות ישפיע על ציפיות גבוהות בימים ין ה:4.12 ועד 7.12. הבעיה הגדולה הניצבת לבני מזל קשת ובעיקר אלה הסובלים מקשר לא יציב זו נסיגת מאדים בבית הזוגיות שהחלה מה: 30.10.22 שתימשך עד ה: 12.1.23. נסיגה שמציפה את הקשיים ואת הפערים ביחסים. מאדים ימשיך לשהות בבית הזוגיות עד מרץ 23 ויחסיו הלא פשוטים יקשו על קשר לא יציב לשרוד. כדאי לשים במיוחד בימים בין ה: 1.3-6.3.2023. יחסים בלתי יציבים,  עלולים להסתיים באבחה חדה בין ה: 16-13.3. יחסים בלתי יציבים עלולים להיכנס למבוי לא יציב כבר בין סוף חודש  יולי ועד ספטמבר , פרידות עלולות להכאיב ביוני-יולי 23. ונושאים משפטיים עלולים להיות נידונים בעת ההיא ביחסי זוגיות המועדים לפרידה. 

 

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.- זאוס יופיטר- זיאוס ואחיו הפילו גורל כדי לחלק ביניהם את היקום. הים נפל בחלקו של פוסידון והשאול בידי הדאס. זינאוס נעשה לשליט העליון. הוא היה לאדוני השמים, אלוהי הגשם, כונס העבים ושליט הברקים והרעמים. כוחו עלה על כוחם של יתר האלים גם יחד. באיליאדה הוא מספר למשפחתו: "אני החזק מכול. העמידוני במבחן ותיווכחו. קשרו חבל זהב לשמים ומשכו כולכם, כל אל וכל אלה, ועדיין אין בכוחכם להוריד את זיאוס, ואולם אילו רציתי אני למשוך אתכם למטה, כי אז היה הדבר עולה בידי. הייתי קושר את החבל לפיסגת האולימפוס, והכל יהיה תלוי אז באוויר- האדמה וגם הים" לפי האילייאדה מוליכים אותו שולל גם פוסידון וגם הרה.

קריירה ועבודה:

שנת 2023-2022 מבחינת עבודה מבשרת שינויים עבור בני מזל קשת. את יום הולדתכם אתם מתחילים כשמרקורי במזל קשת והיבטיו מטיבים עם שבתאי ומבטיחים יציבות וכיוונים יצירתיים. אך היבטיו בתחום השותפות נכנסים למבוי סתום כבר מהימים האחרונים של חודש נובמבר 22 כשהם עלולים להגיע למשבר בלתי הפיך עד ינואר 23. 

שיפור משמעותי בנושאים הכלכליים דרך פרויקט המתחיל באמצע דצמבר ויקבל תאוצה משמעותית מסוף ינואר. 23. שיפור כלכלי בעשרה הימים הראשונים של מרץ 23.

מעברו של כוכב שבתאי שליט בית הכספים לבית 4 במזל דגים מה: 8.3.23 בית עם אימפקט גורלי לגבי חייכם מבחינת מיקום ושייכות שבתאי ישהה בבית זה עד שנת 2/2026. שבתאי בבית 4 מסמל שינוי וסופה של תקופה ותחילתה של התארגנות חדשה לשם שינוי מיקום שעשוי אולי לחדש חיים במקום זר ורחוק. חודש מרץ 23-אפריל  יהיו גורלי לגבי העשייה העבודה והכיוונים אליהם אתם הולכים.

 מעברו של כוכב צדק  לבית  העבודה ב:17.5.23 ומבשר תפקיד/עבודה מיקום עבודה חדשים. נושאי שותפויות עלול להסתמן בעייתי בפברואר מרץ 23 ואולי תתמודדו עם פערים שלא ניתנים לגישור. ופרידות משיתופי פעולה ותיקים.

חודשים יוני-ספטמבר ריכוז גדול של כוכבים  בבית 9 ומצביע על אופציית הגירה, עזיבה למקומות אחרים עבודה מול גופים/קולגות מחו"ל. האווירה משתנית. יולי-אוגוסט כשונוס במזל אריה בנסיגה בבית 9 נושאים משפטיים או מהלכים שקורים במסגרת העבודה[מרס בבית הקריירה מבטיח שינויים בין יולי-עד 27.8.23] נוצר מפנה-משבר בימים בין ה: 13-1.8.23תתמודדו עם פרידה ומצבים לא קלים אך כאלה שמסתיימים  עד סוף חודש ספטמבר-אוקטובר 23,  מבשר הצלחות בעבודה ועם מעברו של מרקורי למזל קשת ב: 10.11.23 מתחילה הזדמנות לתפקיד או מיזם חדש.

דצמבר 23 כשכוכב מאדים עובר למזל קשת ביום הולדתכם המתחיל ב: 23.11.23 וישהה שם עד ינואר 24 הוא יעזור לכם לשדרג  את תכניותיכם[שינויים מדויקים יותר] לקראת שנת 2024. בכל הקשור לעבודה. צדק בבית העבודה ותוכלו את שנת 2024 להתחיל באופן יציב יותר. ולצמוח עם צדק בבית העבודה ה: 26.5.2024

Sagittarius קנקן תה

"קנקן התה" הצורה המיוחדת כך מזוהה בקלות קונסטלציית מזל קשת.

כסף וחומר:

שנת 2023-2022 הנושא החומרי יעסיק אתכם יותר. ותשאפו לייצב את מצבכם לקראת השנים הבאות.

כוכב פלוטו בבית הכספים בשנה האחרונה[הוא עוזב למזל דלי סופית בשנת 2024]  ולכן תרגישו בעוצמה גדולה יותר את ההכרח לשפר את מצבכם,  אם לא עכשיו אימתי? צדק בבית 5 מתיישר[מנסיגתו]  בחודש דצמבר 2022,  אך מאמצע ינואר 23 צפויה תקופה מתאימה להשקיע ולקטוף רווחים של מכירת נכס כמו גם לרכוש נכס,  מאמצע פברואר ועד השבוע האחרון של פברואר 23.  כמו גם בשבוע הראשון של מרץ 23. ימים מוצלחים לרווחים צפויים בין ה: 15-8.4.23. אך גם בין ה: 7-1.5.23 רווחים כספיים מהשקעות או ממקור כספי נוסף.

מעברו של כוכב צדק לבית העבודה במאי 23 מטיב עם העלאת השכר וצמיחה כלכלית דרך עבודה והתפתחותכם בעבודה. [בזמן נסיגת צדק אתם נוטים להוריד פרופיל באופן אינסטינקטיבי וכן יש ירידה של ההכנסות יוצאות הדופן]. באוקטובר 23 אתם לחוצים לנוכח ההוצאות הגדלות אך כבר מה: 23.10 צפויה התייצבות פיננסית,  רווחים ממכירת נכס או הכנסה גדולה יחסית ממקור נוסף. תחילת דצמבר מטיבה עם מצבכם הפיננסי דרך קידום והעלאה פוטנציאלית. עדיין סביב יום הולדתכם הבא תילחמו לשפר את מצבכם הכלכלי. ואתם מצליחים להתחיל את שנת 2024  מבחינה פיננסית ברגל ימין. 

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

 

בריאות :

מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר מיסוד  האש שעוזר לרבים מכם להיות אנרגטיים להימשך לספורט ואפילו אקסטרים, אתגרי תחרויות, תריאטלון, ריצות מרתון, עיסוק בספורט מרחבי ולמרחקים וליהנות ממערכת שרירים חזקה יחסית. קשתים שמקפידים כל החיים על פעילות ספורטיבית באופן מיוחד ייהנו מתוחלת חיים ארוכה יותר. מזל קשת שייך לקבוצת המשתנים,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם למצבים חדשים ומשתנים אבולוציונית. מטיבים להתאמם את עצמם לנסיבות שונות  וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו- מזל קשת שולט ורגיש על אזורי הגוף: זנב עמוד השדרה, ירכיים, אגן הירכיים ושרירי הישבן, הכבד, עצם הירך, מערכת העורקים והשוער בפתחי הכבד, קרום הריאות. . .

מזל קשת, שייך לקבוצת המשתנים:   [יחד עם מזלות בתולה, דגים ותאומים הרביעייה המשתנה] זו קבוצה המושפעת משינויים תכופים בחיים, עם נטייה לפתח חום גבוה בזמן דלקות, אך מה שמגיע מהר באותה מהירות משתחרר. בני מזל קשת מקבלים השפעות ממזל תאומים שממול  מה שתבטא רגישות גדולה יותר באזורי הנשימה כולל אלרגיות, ברונכיט אסטמה וריאה. ממזל בתולה[המזל המשתנה הסמוך]  רגישות באזורי הלבלב עם סכנה  לקבל סוכרת ושומנים בכבד היות ויצור הגלוקוזה עלול להיות בעייתי. ממזל דגים[המזל המשתנה האחרון]  בעיות בבלוטת הלימפה ונטייה לסבול לעיתים ממערכת חיסונית ירודה כשלא עוסקים בפעילות.

הפתרון לרוב התחלואים,  קשור בשינוי תזונה וכשהיא דלה יותר מערכת הבריאות מוצלחת יותר אצל בני מזל קשת  . קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד ולכן דיאטה דלת סוכר/מלח/שומנים עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך קבוצה זו רוצה תוצאות מהירות ולכן חזרה לפעילות פיזית תהיה בבחינת מתכון ניו אייג.

בריאות בשנת 2023-2022

כוכב צדק שליט המזל שלכם עד מאי נוכח בבית 5 ומטיב עם אלה שעוסקים בספורט ופעילות פיזית. בבית 5 הוא עלול להרחיב את הבעיות המתקשרות עם כלי הדם תצטרכו יותר מתמיד להקפיד על תזונה דלת שומנים במיוחד כשבחודש מאי כוכב צדק[שליט המזל שלכם]  עובר לבית 6 הלוא הוא בית הבריאות התיאבון יגדל ואתם עלולים להפריז באכילה עתירת סוכרים ופחמימות ולסבול מעלייה בטריגליצרידים והכולסטרול הרע. אורנוס בבית 6 מזהיר מפני עליה בלחץ הדם,  כדאי להיבדק ולהישמר בכל הכרוך בתזונה מאוזנת. פעילות ספורט סיבולת יטיב אתכם פיזית ונפשית

עד 12.1.23 לא מומלץ לעשות ניתוחים ופעילות פולשנית . פברואר מרץ מבטא רגישות בחניכיים שינויים.  עד מרץ 23 מאדים שוהה מול השמש שלכם  ורף המתחים שלכם גבוה תיתכן עלייה בכאבי הראש מיגרנות ורגישות בראייה, היו זהירים בדרכים .

אפריל 23 רגישות גדולה בגב תחושת הנטל גבוהה אתם לוקחים על עצמכם הרבה מדי. מאי 23 מתאים לשינוי תזונה במיוחד כי מתחילה עבורכם עונת הנסיעות והפיתויים התזונתיים גדלים. התחלת פעילות פיזית מסודרת תאזן אתכם. שיפור משמעותי מבחינת חיוניות ובריאות בספטמבר חודש נובמבר יהיה חודש טרום יום ההולדת מאדים ישפיע על ירידה ברוגע, אי שקט והשפעה על שינה לא סדירה. תטיבו עם עצמכם אם תתרגלו מדיטציה וכללי תזונה ופעילות מסודרים לפני השינה.

 

Image result for the birth of zeus

קרונוס אוכל את בניו- ציור של פול רובנס.

לידתו של זיאוס ואיך הוא ניצל מגזירת אחיו :  זיאוס היה השישי והאחרון מבניהם של קרונוס וריאה, הטיטאנים. אחיו היו: הסטיה, דמטר, הרה, פוסידון והאדס. בנבואה אשר רבצה על קרונוס, ואשר סופרה על ידי גאיה ואורנוס, נאמר כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אולם ריה סלדה מכך, וכאשר נולד זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. ריאה ילדה את זאוס בכרתים, במערה מוסתרת, הנימפות אדרסטיאה ואידיאה השקו אותו בחלב העז אמאלתיאה הנימפות שרו, רקדו סביבו ועוררו רעש כל זמן שבכה, על מנת שאביו לא יישמע את בכיו. זאוס גדל בסתר, עד שהגיע למלוא כוחו, ומשהגיע לבגרות יצא לשחרר את אחיו. הוא הערים על קרונוס ואמר לו שאם ישתה משקה (כדי שיקיא את אחיו של זאוס, הוא נתן לו יין מעורב במי ורדים וחרדל) מסוים יהפוך לישות החזקה בעולם. קרונוס, שלא הכיר את בנו, שתה בשמחה את המשקה והקיא את ילדיו מיד. כשחברו האלים יחד, הם נלחמו בטיטאנים, שבראשם קרונוס.

שונות :

שנת 2023-2022 היא מורכבת מתקופות מוצלחות בכל הנוגע לחיי האהבה ולתקופה של התחדשות בעבודה במיוחד ממאי 2023.  שנה בלתי צפויה בכל הנוגע למגורים ולמשפחה מתחילים בשנת 25, מגמה שתמשיך עד פברואר 2026.  שנים עם תפנית וסיום תקופה אחת בחיים והתחלת חיים שונה עם התבוננות אחרת ושונה. מעברו של שבתאי לבית 4 שלכם יהיה גורלי, ההשפעה תתחיל במרץ 23 ותכניס אתכם לתקופה של התבוננות אחרת בחיים ואולי צורך להסתגל לשינויים. עיסוק בהורים או במבוגרי המשפחה יהווה נטל בשנים הקרובות, כמו במקביל נושא נכסים משפחתיים.  שינוי בולט יהיה כרוך במעבר סביבה בית ייתכן שזה קשור גם במיקום גאוגרפי אך גם בנושא תעסוקה.   

לרבים מכם צדק כוכבכם האישי מבטיח הרחבת משפחה אימוץ וליוצרים ביניכם הרחבת היצירתיות  והצלחות בתחומי היצירה שלכם. נוכחות מאדים בבית הזוגיות/שותפויות עד מרץ 23  יעיק על רבים מכם. מעברו משם יקל עליכם באופן משמעותי.

עלייה בהזדמנויות לנסיעות ושינויים המתקשרים למיקום חייכם גם אם זה תקופתי צפויה בין החודשים יוני לספטמבר 23.

תקופה של תזזית שינויים ותכניות חדשות יאפיינו את תקופת יום הולדתכם הבא.  את שנת 2024 תתחילו בהתחלות חדשות עם שיפור משמעותי בפן הכלכלי לשם אתם חותרים במהלך 23.

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  16.11.2022