מזל קשת –  הורוסקופ בין דצמבר 2020 לדצמבר 2021

 

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.הורוסקופ

 

 

הורוסקופ לבני מזל קשת בין דצמבר 2020 לדצמבר 2021 

 

2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת..

כללית:

 

את יום הולדתכם השנה תחגגו עם מעברה של השמש למזל קשת ב: 21.11.2020 בשעה 22.45 על פי שעון ישראל.   כוכב מרקורי עדיין נמצאת מאחור במזל עקרב בהיבטים טובים בשבוע האחרון של נובמבר, מה שמתחיל לחדד לכם את התמונה אנה אתם הולכים. אך רק ב: 1.12 עם מעברו של מרקורי למזל קשת אתם מתחברים לתכניות עשייה, מיזם, עבודה,  תפקיד שילכו ויתבהרו עד אמצע דצמבר. ונוס במזל עקרב ובתחום הרגשי,  אתם עדיין מנותקים, עמומים ופחות מחוברים לנושא בימים אלה  וכך יהיה עד ה: 15.12 עם מעברה של ונוס למזל קשת,  כשהנושאים הרומנטיים יקבלו ממד עמוק יותר בעשרה ימים האחרונים של חודש דצמבר. מאדים ימשיך לשהות עד ינואר בבית האהבות שלכם, כשהוא מגביר את הנטייה לאינטנסיביות בנושא יחסים, חיזורים, ואינטראקציות.   בינתיים ליקוי הלבנה המוצל ב: 30.11 יהיה בבית הזוגיות שלכם[פרטים בקטגוריה של מערכות יחסים]  כוכב יופיטר  כוכבכם האישי בבית הכספים ונכון לעכשיו משפיע על הצורך לסיים תהליכים על מהת להתחיל חדשים נוכחותו בבית הכספים מצביעה בעיקר על הצורך לייצר שינוי בעולם הפיננסי/חומרי שלכם. צורך בהתחלה משמעותית. מן הסתם שקולה ומחושבת בגלל מיקומו של צדק בבית זה. מעברו של צדק ב: 20.12 למזל דלי בית התקשורת שלכם מסמל שינוי גדול בכיוון העבודה, לימודים ויצירת מרחב חדש ושונה לקראת שנת 2021. שבתאי בבית התקשורתי מה: 18.12.20 מחדד את הזמן שתצטרכו כדי לבנות תהליך של שינוי עד שנת 2023. אוראנוס ממשיך לשהות במזל שור וישפיע על בית העבודה שלכם ועל תהליכי שינוי רבים . אורנוס בבית העבודה מבטיח שאתם לא אמורים לחפש שלווה ונוחות בעבודה כי זו לא תהיה אלא להתחבר לדינאמיקה, ליצירתיות, לתהליכים שדורשים מכם כל הזמן לזרום , לתמרן ולהתאים את עצמכם לנסיבות החדשות. ולייצר טוב מההזדמנויות שייווצרו. ינואר 2021 מבשר שינוי משמעותי.  מה שבטוח שבתום נוכחות אורנוס בבית העבודה שנת 2025 תמצאו את עצמכם בתחומים שונים לחלוטין .

שבתאי שליט הבית הפיננסי שלכם יטיב עם בני המזל בשנה הקרובה.  במיוחד ילידי בין ה: 22.11-5.12. שנת 2022 תטיב עם שאר ילידי מזל קשת בתחום הכספי

 

 

זאוס[יופיטר]  מתאהב וחוטף את ארופה- לפי האגדה המקובלת זאוס שהיה בדמות שור (שתושבי הלבנט סגדו לו באותה תקופה) פיתה אותה ולקחה לכרתים על גבו. 

מערכות יחסים ואהבה :

שנה טובה מעניינת והרפתקנית יותר מבחינה רומנטית. החודש עלול להצביע על משבר פוטנציאלי בהשראת ליקוי הלבנה המוצל שיתרחש ב: 30.11 בבית הזוגיות שלכם, יחסים בלתי יציבים עלולים להיות מושפעים לרעה. ונוס מגיעה למזל קשת ב: 19.12.2020 ותטיב עם היכרויות. שנת 2021 מטיבה עם הזדמנויות להיכרויות. כוכב צדק שליט המזל שלכם עובר לבית התקשורתי שלכם, הלוא הוא מזל דלי,  מה שישפיע על צורת חייכם הניידת והתקשורתית יותר. שנה שתזמן היכרויות רבות וספונטניות,  כל זה יתחיל כבר עם מעבר כוכב צדק למזל דלי ב:19.12.20 כשכוכב ונוס במקביל מגיע לקשת ומפנק אתכם בנושא יחסים.  היבטי כוכב ונוס בשבוע הראשון של ינואר 2021,  מעולים להיכרויות והתאהבויות.  מפגש ונוס עם עם מאדים סביב ה: 10.2.2021 מוצלח למפגשים ולהיכרויות סוחפות. חודש ינואר 2021, מתאים לנסיעות מחוץ לבית, ניידות ומפגשים רבים במיוחד. מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם מה: 21.3.21 יטיב עם התחלות רומנטיות. וביחסים קיימים, תתחילו לבנות תכניות הרחבת המשפחה. היבטי מאדים הטובים מבית הזוגיות שלכם לכוכב ונוס בין ה: 2.4 עד ה: 13.4 יעוררו יחסים להתאהבות ולפנויים התפתחות יחסים סוחפת ומעמיקה יותר. מעברה של ונוס ב: 9.5.2021 לבית הזוגיות והיבטיה מה: 22.5 עד ה: 31.5 מוצלחים למפגשים דייטים והתרגשויות. בין ה: 7.6.1.6-21  יחסים קיימים מתייצבים,  לקראת מיסוד והחלטות חשובות בזוגיות. יולי צפוי להיות חודש מוצלח לטיולים, נסיעות ואופציות לצאת מהסביבה הקרובה וליהנות מזמן משותף ואיכותי. לפנויים,  צפויים ימים מעולים להיכרויות במסגרות לימודים ודרך הרשתות. מעברה של ונוס ב: 7.10.21 למזל קשת יטיב עם פנויים בני המזל,  מגביר את החיזורים והאופציות למפגשים רומנטיים ורגשיים. ביחסים קיימים,  הימים בין ה:18.10.21 ועד 21.10.21 צפויים להיות ימים טובים לתכנן עתיד משותף, למסד קשר.

 

תקופות של משברים במערכות יחסים

החודש ליקוי הלבנה המוצל בבית הזוגיות יחסים מורכבים עלולים להגיע לנתק התרחקות או משבר שיוביל לפרידה. מעבר כוכב מאדים ב: 4.3.21 לבית הזוגיות שלכם, לא נחשב להיבט קל שכן מאדים יוצר חומציות בקשרים ויחסים לא יציבים עלולים להיכנס למתחים וקשיים בזוגיות וחוסר עמידות לשרוד. ימים בעייתיים במיוחד צפויים בין ה:19.3 ועד 25.3.21. נסיגת מרקורי מה: 29.5.21 במזל תאומים בבית הזוגיות שלכם עלולה לחשוף בעיות  תקשורת, במיוחד ביחסים בלתי יציבים.  אלה עלולים להימשך עד ה: 21.6.21. מעבר כוכב מאדים ב: 13.12.21 למזל קשת עד ה: 24.1.22 עלול להשפיע על נתקים ביחסים שאינם מספקים ולהביאם לסיום  בלתי נמנע.  

 

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.- זאוס יופיטר- זיאוס ואחיו הפילו גורל כדי לחלק ביניהם את היקום. הים נפל בחלקו של פוסידון והשאול בידי הדאס. זינאוס נעשה לשליט העליון. הוא היה לאדוני השמים, אלוהי הגשם, כונס העבים ושליט הברקים והרעמים. כוחו עלה על כוחם של יתר האלים גם יחד. באיליאדה הוא מספר למשפחתו: "אני החזק מכול. העמידוני במבחן ותיווכחו. קשרו חבל זהב לשמים ומשכו כולכם, כל אל וכל אלה, ועדיין אין בכוחכם להוריד את זיאוס, ואולם אילו רציתי אני למשוך אתכם למטה, כי אז היה הדבר עולה בידי. הייתי קושר את החבל לפיסגת האולימפוס, והכל יהיה תלוי אז באוויר- האדמה וגם הים" לפי האילייאדה מוליכים אותו שולל גם פוסידון וגם הרה.

קריירה ועבודה:

שנת 2021 צפויה להיות מעניינת.  ואתם זקוקים לכך מאוד.  השנה האחרונה שחקה אתכם ובמקרים רבים הרגשתם בלתי שייכים למקום, או לעשייה שאתם עושים ובעצם יותר שרדתם קיומית במקום העבודה ופחות מתוך הרעיון שעבודתכם הקיימת היא משאת נפש. יש בכם רעב לאתגרים חדשים והשנה הם יסופקו בזכות מעברו של כוכב צדק שליט המזל שלכם שעובר ב: 19.12.20 למזל דלי לבית 3,  הבית העוסק בתקשורת ובמרחב רחב ונייד יותר של אפשרויות, תוך כדי הזדמנויות ללמוד נושאים חדשים ומאתגרים.  עם כל זה,  די ברור שתשאפו להגיע לעבודה עצמאית יותר והעשייה שלכם עד סוף השנה עשויה להתפתח לעצמאית חופשיה יותר. כוכב מרקורי עובר ב: 1.12.2020 למזל קשת ואתם כבר מוכנים אנרגטית ותקשורתית למפגשים, צפויות שיחות בענייני תפקיד, עבודה,  ראיונות אישיים כשבין ה: 20.12-15.12.2020  אתם נהנים מהזדמנות מעניינת  עם צפי לשדרוג בשכר או בהזדמנויות לצמוח כלכלית. בכל מקרה שנת 2021 מתחילה עם התחלות חדשות ינואר מצביע על שינוי גדול בעבודה, תפקוד ועשייה. רבים מכם יתחילו ללמוד גם אם מדובר בהכשרה מקצועית חדשה, או שינוי כיוון עד ה: 11.1.21. חודש פברואר 2021 מטיב עם התחלות מעניינות במיוחד בשבוע האחרון של החודש . זו שנה שתנסו לתמרן בין שני תחומים כדי להוציא לפועל שני תחומים או שני רעיונות שתרצו להגשים. 2021 תהיה שנה בעלת אופי מגוון,  עם הרבה נושאים מעניינים ובעיקר מפגשים עם אנשים חדשים ויצירתיים במיוחד. ינואר חודש דרמטי בהחלטות.  תתרוצצו הרבה ועד סוף ינואר ייפול דבר, כולל  פוטנציאל של עזיבת סביבה. ללומדים שביניכם תיהנו מאוד ממפגש עם נושאים חדשים,  אתם ידועים כסקרנים, למדנים ונהנים להתלהב מתחומי עניין חדשים. היבט חשוב אחר בעבודה בשנה הקרובה קשור בנסיעות,  ניידות ומפגשים רבים עם אנשים בתחומי תקשורת, שיווק, הוראה, אימון, הדרכה, מדיה,  עשויים להיות פופולריים במיוחד.  חודשים מארס-אפריל-יולי 2021 מטיבים עם שותפויות שיתופי פעולה  ועבודה צוות. תיהנו מעשייה משותפת. חודש אוגוסט 2021 מצביע על שינויים והשקעה רבה בשיפור מצבכם. כוכב  מאדים בבית הקריירה שלכם ועד סוף אוגוסט צפוי שינוי מיוחל. ספטמבר-נובמבר צפויים להיות חודשים מוצלחים בנושאים ציבוריים.  תוכלו להשפיע על אנשים רבים  נושא התדמית שלכם יעסיק אתכם והאינטראקציות הציבוריות חברתיות יעזרו לכם. נובמבר-דצמבר חודשים עם תוצאות פיננסיות טובות. הצלחות מיזמים והתפתחויות חדשות מוצלחות עד אמצע דצמבר. מאדים באמצע דצמבר 2021 במזל קשת מצביע על הצרכים החדשיעםן שלכם להמשיך הלאה ואכן 2022 מתחילה עם שינוי מקום מגורים ועבודה. לא יהיה רגע דל בשנה הקרובה. 

Sagittarius קנקן תה

"קנקן התה" הצורה המיוחדת כך מזוהה בקלות קונסטלציית מזל קשת.

כסף וחומר:

שנה הקשורה באמירה  "להמציא את עצמכם מחדש" עם השלכות חיוביות  לפן הכספי,  אך לא בהכרח שנה בעלת ביטוי יציב. כבר מחודש ינואר 21 עם מעבר ונוס והשמש לבית הכספים תיהנו מאופטימיות לקראת השינויים לשלכם. סוף פברואר תחילת מארס 21 מטיבה עם הפן הכספי,  עם הכנסות והזדמנויות לצמוח. חודש מארס 2021 צפוי להיות  מוצלח למכירת נכסים/בית עם אופציה לרווח. אפריל -מאי 2021 חודשים מוצלחים כספית, צפויה עלייה בהכנסות.  אם מדובר בשותפויות זו תקופה מוצלחת לעשות דברים יחד. בין מאי ליוני 2021 כוכב צדק,  כוכבכם האישי עובר למזל דגים לבית הקשור בבית המגורים[בית 4]  מתאים למכירת נכס ומעבר למיקום טוב יותר ואולי לוגיסטיקה חדשה כמו לעבוד מהבית. יוני חודש תקוע עם מרקורי בנסיגה בבית השותפויות,  אך גם כל מה שקשור בעבודת צוות ומחסור באנשים הנכונים במקום הנכון. החודשים יולי-אוגוסט כבר מטיבים פיננסית ממקורות חדשים.  ספטמבר צפוי להיות חודש מוצלח של הכנסות  ואוקטובר 2021 כשכוכב ונוס עובר ב: 4.10 לבית הכספים שלכם ומעניק הזדמנויות של רווח מפתיע בלתי צפוי עד ה: ה: 13.11.21. אך גם בין ה: 1.12-27.11 – סך הכל שנה טובה למרות שהיא לא מבטיחה יציבות. 

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

 

בריאות :

מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר מיסוד  האש שעוזר לרבים מכם להיות אנרגטיים להימשך לספורט ואפילו אקסטרים, אתגרי תחרויות, תריאטלון, ריצות מרתון, עיסוק בספורט מרחבי ולמרחקים וליהנות ממערכת שרירים חזקה יחסית. קשתים שמקפידים כל החיים על פעילות ספורטיבית באופן מיוחד ייהנו מתוחלת חיים ארוכה יותר. מזל קשת שייך לקבוצת המשתנים,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם למצבים חדשים ומשתנים אבולוציונית. מטיבים להתאמם את עצמם לנסיבות שונות  וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו- מזל קשת שולט ורגיש על אזורי הגוף: זנב עמוד השדרה, ירכיים, אגן הירכיים ושרירי הישבן, הכבד, עצם הירך, מערכת העורקים והשוער בפתחי הכבד, קרום הריאות. . .

מזל קשת, שייך לקבוצת המשתנים:   [יחד עם מזלות בתולה, דגים ותאומים הרביעייה המשתנה] זו קבוצה המושפעת משינויים תכופים בחיים, עם נטייה לפתח חום גבוה בזמן דלקות, אך מה שמגיע מהר באותה מהירות משתחרר. בני מזל קשת מקבלים השפעות ממזל תאומים שממול  מה שתבטא רגישות גדולה יותר באזורי הנשימה כולל אלרגיות, ברונכיט אסטמה וריאה. ממזל בתולה[המזל המשתנה הסמוך]  רגישות באזורי הלבלב עם סכנה  לקבל סוכרת ושומנים בכבד היות ויצור הגלוקוזה עלול להיות בעייתי. ממזל דגים[המזל המשתנה האחרון]  בעיות בבלוטת הלימפה ונטייה לסבול לעיתים ממערכת חיסונית ירודה כשלא עוסקים בפעילות. הפתרון לרוב התחלואים,  קשור בשינוי תזונה וכשהיא דלה יותר מערכת הבריאות מוצלחת יותר אצל בני מזל קשת  . קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד ולכן דיאטה דלת סוכר/מלח/שומנים עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך קבוצה זו רוצה תוצאות מהירות ולכן חזרה לפעילות פיזית תהיה בבחינת מתכון ניו אייג.

בריאות בשנת 2021-2020

מעברם של הכוכבים צדק ושבתאי בדצמבר 2020 לבית 3 במזל דלי,  מייצרים רגישויות בגפיים ובהשפעת אורנוס בבית הבריאות, תצטרכו לשמור יותר על הגפיים מפני שברים ונטייה לקחת סיכונים פיזיים מיותרים במיוחד גם כל מה שקשור בנהיגה,  תצטרכו להישמר יותר בדרכים.   אלה מביניכם שעוסקים בספורט,  תצטרכו לשמור על איזונים ולהימנע מהנטייה להגזים בפעילות ובמיוחד מספורט אקסטרים. אזורים רגישים צפויים להיות גם בקרסוליים ובברכיים. ינואר חודש מסוכן יותר פיזית,  כשמאדים בבית הבריאות יחד עם אורנוס ועלול לסכן אתכם בקריעת רצועה או נפילה. אפריל מאי חודשים של התחזקות פיזית,  מערכת החיסונית בסימן עלייה. סוף יוני תחילת יולי 2021, צפויה רגישות להתקררויות ובדרכי הנשימה מאמצע יולי צפוי שיפור בהרגשה הכללית אוגוסט חודש של תעצומות נפש וגוף. מאמצע ספטמבר יש נטייה להיחלש עקב מתחים רבים ומאמצים גבוהים מהרגיל חולשה עייפות.  לא יזיק לכם לקחת חיסון נגד הצטננות בתקופה זאת. אוקטובר חודש מוצלח מבחינה רגשית ומשפיע על מצב הרוח הכללי שלכם. נובמבר 2021 חודש מחליש בריאותית,  במיוחד אמצע נובמבר צפוי להיות בעייתי יותר.  צפויה התחזקות כמה ימים לאחר יום הולדתכם מה: 25.11. דצמבר 2021 אתם במיטבכם. 

 

Image result for the birth of zeus

קרונוס אוכל את בניו- ציור של פול רובנס.

לידתו של זיאוס ואיך הוא ניצל מגזירת אחיו :  זיאוס היה השישי והאחרון מבניהם של קרונוס וריאה, הטיטאנים. אחיו היו: הסטיה, דמטר, הרה, פוסידון והאדס. בנבואה אשר רבצה על קרונוס, ואשר סופרה על ידי גאיה ואורנוס, נאמר כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אולם ריה סלדה מכך, וכאשר נולד זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. ריאה ילדה את זאוס בכרתים, במערה מוסתרת, הנימפות אדרסטיאה ואידיאה השקו אותו בחלב העז אמאלתיאה הנימפות שרו, רקדו סביבו ועוררו רעש כל זמן שבכה, על מנת שאביו לא יישמע את בכיו. זאוס גדל בסתר, עד שהגיע למלוא כוחו, ומשהגיע לבגרות יצא לשחרר את אחיו. הוא הערים על קרונוס ואמר לו שאם ישתה משקה (כדי שיקיא את אחיו של זאוס, הוא נתן לו יין מעורב במי ורדים וחרדל) מסוים יהפוך לישות החזקה בעולם. קרונוס, שלא הכיר את בנו, שתה בשמחה את המשקה והקיא את ילדיו מיד. כשחברו האלים יחד, הם נלחמו בטיטאנים, שבראשם קרונוס.

שונות :

שנת 2021, תהיה שנה של התחדשות, התרעננות , עם אופי של ניידות רבה, נסיעות לימודים והנאה מחופש גדול יותר. אתם צפויים להילחם יותר על עקרונותיכם ותתקשו להסכים להיות במצב כלוא.  תחפשו כל עבודה שתספק את תחושת החופש  בעיקר תחושת  ניידות ומרחב חדש.  שנה שתיהנו ממנה בגלל השוני,  הגיוון ותחושת החופש ולימודים נשל תחומים חדשים ומאתגרים. אמנם הכוכבים צדק ושבתאי מחוברים יחד בדצמבר-ינואר,  אך היחסים בינואר עם אורנוס [בבית העבודה] פורמים תפרים והופכים אתכם לניידים ועצמאים יותר עם מחיר של ירידה ביציבות והצורך לתמרן בין כמה נושאים. אמנם שנה זו לא בטוחה כפי שהייתם רוצים,   אך בסיכומו של דבר תיהנו ממנה יותר ותצאו בסופה נשכרים יותר. בחודש מאי כוכב צדק שליט המפה שלכם עובר לבית 4 הבית העוסק במגורים, וחיי משפחה כשצדק במיקום זה הוא מעיד על אופציה להרחיב את נושא הנכסים,  לרשת נכס, או לקבל אופציה לגדול ברמת הנכסים, או לעבור לצורת חיים אחרת.  מן הסתם,  יהיה דגש על יחסי משפחה והצורך להגיע להרמוניה ביחסים. היבט שיסתיים בשלב זה בחודש יולי . כוכב שבתאי בית 3 מייצב את האופציה ללימודים ואולי השלמת תואר במיוחד לילידי העשרה ימים הראשונים של בני מזל קשת. חודשים יוני-אוגוסט 2021 מטיב עם אופציה לנסיעות,  נושא שאתם רגישים לו כ'נוסעים מתמידים' ומן הסתם שבתאי בגדי בשנת 2020 קרקע אתכם וסבלתם קשות מתחושת הכליאה שנכפתה עליכם. ספטמבר-אוקטובר  2021 חודשים שיעסקו בציבוריות רבה, אם דרך עבודה/התפתחות חברתית, קשרים חברתיים. כוכב מאדים באמצע דצמבר 2021 מגיע למזל קשת ובעצם מגלה את הצורך שלכם בשינוי,  לקראת שנת 2022 עם סיכוי לעזיבת סביבה ועבודה. למעשה זו תהיה  שנה דחוסה, אינטנסיבית, מאתגרת, מעניינת,  עמוסה. בלי רגע דל, למרות שבאופיה היא לא יציבה וברורה לאן אתם הולכים משם. השינויים ממשיכים בשנת 2022 בלי רגע של חרטה. 

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 

טבלת ירח שחור עד מאי 2021 מתעדכנת כל הזמן[כולל ליקויים]

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  16.11.2020