מזל טלה והורוסקופ לשנת 2024-2023


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.

                 

     הורוסקופ לשנת 2024-2023

 

כללית 

 

 

השנה יום הולדתכם מתחיל כשהשמש עוברת למזל טלה ב: 20.3.23 בשעה 23:45 ותתחברו לאנרגיות של השמש המבשרות את פרוץ האביב והתעוררות עולם החי והטבע מעונת החורף המנומנמת. 

השמש נפגשת עם מרקורי במזל טלה,  מיקום מחודד חריף שדוהר קדימה ובמהירות,  בענייני אמירה, הצהרה, עבודה ותפקוד. מרקורי יפגוש את כוכב צדק בסוף החודש ויעניק הזדמנות לאנרגיות מנטליות חדשות עם הזדמנויות עבודה /תפקיד חדשים.

ונוס במזל שור בבית הכספים שלכם ובהחלט יתרום הזדמנויות לעלייה  בהכנסות,  אם כי מפגשו עם אורנוס בסוף החודש הוא בבחינת טלטלה העלולה לגרום להפסד מומלץ להיות זהירים ומחושבים בהוצאות. עם זאת, בימים בין ה:6.4 ועד ה: 12.4 הוא בהיבט מטיב עם פלוטו ועם ההזדמנויות לצמיחה חומרית פיננסית.   מאדים שליט מזל טלה ב: 25.3 עובר למזל סרטן[בית 4 של בני מזל טלה] ויעסוק הרבה בענייני שינויים עם בית, מעבר, שיפוץ ועיסוק אינטנסיבי עם בני המשפחה שעוברים שינויים עד 20.5

כוכב צדק בטלה ביום ההולדת הוא במעלה 16 ומייצר התחלות חדשות עבורכם. היבטיו וצמידותו לקראת אמצע אפריל,  הם בבחינת תחושה חיובית התחלות חדשות ומטיבות כמו לימודים, מערכות יחסים, הריון,  לידת ילד תקופה שמעניקה תחושה אופטימית. בכלל אפריל מאי מטיבים עם מצבכם הכלכלי.

מעברו של כוכב צדק למזל שור לבית השני הלוא הוא בית הכספים והחומר ב: 16.5.23 ונוכחותו בבית זה עד 26.5.24 יעניק הזדמנויות בשנה הקרובה לצמוח,  לגדול חומרית כלכלית. [מפורט יותר תקראו בקטגוריה כספית כלכלית].  

כוכב שבתאי בחודש מרץ עבר למזל דגים ולמעשה ישהה בבית ה: 12 שלכם עד פברואר 26.  איך הוא ישפיע על בני המזל? שבתאי מגיע לעשות סדר ובבית התת  מודע הוא יחולל תהליך הפנמה של אירועים, לימוד פנימי,  רבים ילכו לטיפול ויטפלו בעצמם אם דרך הפן הרוחני/נפשי/ או מ נטלי.  כששבתאי יגיע לאופק מזל טלה בפברואר 26 תהיו בוגרים ובשלים לחולל את השינויים היותר גדולים של חייכם.

כוכב פלוטו ב: 28.3.23 עובר למזל דלי ומגיע לבית החברתי שלכם. אך זה עוד לא סופי. כי הוא יחזור באוגוסט  23 לבית הקריירה שלכם ומנובמבר  23  פלוטו מתביית בבית החברתי וישפיע על שינויים גדולים מאוד בחיי החברה שלכם.  שוב בין אוגוסט 24 עד נובמבר 24 הוא שוב חוזר לבית הקריירה כדי לסיים את כל מה שלא סיים בענייני העבודה של בני מזל טלה.. השפעתו תהיה גדולה בעניינים החברתיים, תדמיתיים ואולי תחילתו של כיוון פוליטי/ייצוגי/כוח השפעה על ציבור גדול יותר. בשנתיים הקרובות ישפיע על ילידי היומיים שלושה הראשונים של מזל טלה. [הוא נע לאט עד שנת 2043]  הוא ישהה בבית 11 הבית העוסק בתקשורת הציבורית חברתית. 

 

.images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

אהבה ויחסים:

יום ההולדת מבשר את ההזדמנויות לפנויים,  להיכרויות ולהתחלות של יחסים בעלי ריגוש גבוה. כוכב צדק במזל טלה ועד 16.5 הוא מזמן לפנויים, אופציות חדשות.  וביחסים קיימים התרגשויות. מעברה של ונוס לבית התקשורתי ב: 12.4 יטיב בחודש אפריל,  עם עלייה בהזדמנויות להיכרויות,  מפגשים ספונטניים,  תקשורת במיטבה. בין סוף אפריל ועד ה: 7.5.23 תקופה מלאת ריגושים, והתאהבויות. מאי חודש מטיב עם בניית קן משותף,  התחלת מגורים משותפים. מאמצע ספטמבר ועד ה: 9.10.23 פנויים ייהנו מהזדמנויות להיכרויות, התאהבויות ויתכן אף שקשרים שהסתיימו בגין הנסיגה יחזרו לחייכם. מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 7.11 עד 4.12 יטיב עם יחסים קיימים וצפי לעלייה בחיזורים ובהיכרויות.

ימים מוצלחים למפגשים רגשיים צפויים בין ה: 26-21.12.23. ינואר 2024 חודש מוצלח לנסיעות משותפות,  חיבור חווייתי ביחסים. מעברם של הכוכבים מאדים עם ונוס בצמידות  במזל דלי,  בבית החברתי שלכם  בין ה: 13.2 ועד ה: 29.2.24 יטיב עם היכרויות משמעותיות, דייטים חיזורים.   וביחסים קיימים עליית מדרגה. מעברה של ונוס ב: 4.4.24 למזל טלה , מבטיח בתקופת יום ההולדת במיוחד בין ה: 7-4.4 התקשרות משמעותית ביחסים.

 

משברים ביחסים:

מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם  ב: 6.6.23 ונוכחותה שם עד ה: 9.10.23 היא תהיה סגה הקשורה ביחסים. עם זאת, כבר מה : 24.7.23 ועד ה: 4.9.23 ונוס תהיה בנסיגה והיא בהחלט עלולה להשפיע על סיום יחסים, אכזבות רגשיות ותקופה לא יציבה בקשרים ותחושת אכזבה מאופי הקשרים.

מעברו של מאדים,  לבית הזוגיות מגביר את החיכוכים ביחסים,  אך גם עלול לגרום לשינויים באופי היחסים עד ה: 12.10. ימים מאתגרים לגבי יציבות יחסים צפויים בין ה: 16.11 ועד ה: 21.12.  מאדים בין ה: 12.4 עד 30 לאפריל 2024 עלול לגרום לחשבון נפש עמוק ביחסים.

 

 

ניצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

עבודה וקריירה

 שנה חשובה בנושא הקריירה. החל מנוכחות צדק במזל שלכם שדוחף להתחלות חדשות ולהתפתחות, העצמת השאיפות,  החל מלימודים ועד צורך להתחדש בעשייה. כמו ללכת לכיוונים שונים וחדשים. נוכחות פלוטו לסירוגין[עד נובמבר 24]  בבית הקריירה מעניקה הזדמנות,  לסיים מהלכים שהותחלו בעבר ואולי לא סיימתם אותם.

אפריל 23,  מרקורי בטלה ייצמד לכוכב יופיטר בין ה: 29-24.3 יזמנו התחלות חדשות של עבודה תפקיד, חתימות על חוזים,  והסכמים. הפן הפיננסי,  הדבר יבוא לידי ביטוי עם מעברו של כוכב צדק לבית הכספים ב: 16.5 ועד מאי 24 תיהנו מהזדמנויות של צמיחה והתפתחות כלכלית. כך שצפויה תמורה למאמצים שתעשו בשנה הקרובה.

אפריל-יוני 23 יטיבו עם הפן התקשורתי שלכם, תכירו תפגשו ותרבו לנסוע בחודשים אלה. הקיץ עלול להוות קושי בכל הנוגע לשותפויות ושיתופי פעולה ואף משבר או תחושת נסיגה. אך כבר מאמצע ספטמבר ועד דצמבר 23,   עם מעברו של מרקורי לבית העבודה,  תיכנסו לשגרה חדשה וייתכנו שותפויות ושיתופי פעולה רבים בהשראת מאדים בבית השותפויות. 

במקביל בדצמבר 23 היבטי כוכב מאדים כוכבכם האישי,  יהיה נוכח בבית הנסיעות ופתיחת אופקים חדשים עד אמצע חודש ינואר 24 ואכן תרבו לעסוק ביחסים עם חו"ל אולי עבודתכם תהיה כרוכה בנסיעות ואולי אף תשהו תקופה מסוימת בחו"ל.  חודשים ינואר פברואר 24 יהיו בעלי עוצמה בעשייה שלכם,  הרבה שינויים מתרחשים במקום העבודה שלכם. מעברו של כוכב מרקורי במרץ 24 למזל טלה,  מחדד את תכניותיכם מבחינת העשייה.  עם זאת,  מרקורי בחודש יום הולדתכם באפריל 24 יהיה בנסיגה,  ואכן ישפיע על צורך לחשב מסלול מחדש בנושאים פיננסיים. בחודשים אפריל-מאי 24 עם נוכחות מאדים במזל טלה. אתם נלחמים על הכי גבוה והכי חזק בקריירה שלכם ולא מוותרים

 

אלפאראץ כוכב שבת – 14ari18 במזל טלה[במעלה 14] –  כוכב שבת -FIX STAR

אחד מכוכבי השבת הבולטים והמשפיעים הוא כוכב השבת : Alpheratz -אלפארץ- השם אלפאראץ מגיע מההגדרה –
AL SURRAT AL FARAS
המשמעות בערבית : טבורו של הסוס מתקשר למיקום המדויק של הכוכב.
הסוס המעופף שייך לקונסטלציה של האנדרומדה והאסטרונומים הערבים כינו אותו גם  AL Ras Mar'h Al Musalaala
משמעותו ראש האישה  עם שרשרת פנינים. אופיו של אלפאראץ קשור לוונוס ולפופולאריות רבה. כוכב שבת המשפיע על כריזמטיות רבה, ביטחון עצמי טבעי, כנות ויושר, הוא עוזר כלכלית ומעניק כבוד אך בעיקר יוצר אופטימיות , שמחת חיים יגכולת גיוון, שיפוט טוב, אהבת חיים ולעיתים יגרום לעצלות גדולה ואגואיזם אך גם לחוסר סבלנות. אנשים שנולדו עם פלנטות צמודות עד -2 מעלות יוכלו ליהנות מתכונותיו והשפעתו. אך צריך לזכור שגם פלנטות בתזוזה כשחולפות על מעלה זו מושפעות ממנה לטוב, אלה שיש להם היבטים הקשורים במעלה ה-14 בטלה ייהנו מכך באופן בולט.
היבטי צמידות משפיעים בעיקר אך לעיתים ישפיעו במידה מסויימת גם היבטי  מולות[180 מעלות] ומרובע[90] , לשאר ההיבטים אין משמעות.
אלפארץ באישיותו הוא טיפוס  מעניק עצמאות, חופש, אהבה, עושר,עם אינטלקט מפותח וזוכה לכבוד מהסביבה.
צמידות עם השמש: כבוד, פופולאריות נהנה מיחס של פריבילגיות.
צמידות עם הירח: כבוד, עושר, הרבה חברים טובים, הצלחה עסקית.
צמידות עם מרקורי – כישרון ביטוי מבריק, כישרון מנהיגות ויכולת להגיע בחיים למקומות גבוהים ורחוקים. המוח פעיל, נהנה משופטים, עורכי דין או אנשי הכנסייה, בולטת נטייה ליוזמות חלוציות ורעיונות ראשוניים, כישרון כתיבה, בנושאי: מדע, דת או פילוסופיה.
עם וונוס צמודה- ישפיע על מראה נקי ומסודר, חיים שקטים, נטיה לבריאות טובה, אהבת הנאות וחיי חברה פעילים מאוד, יהיו בעלי נטיות לפרטיות גדולה, עם 'פנטזיות' בסקס.
צמידות עם מרס – החלטיות רבה, עם יכולת לדחוף אחרים לפעילות, בעל כושר ביצוע, המוח יהיה חריף והלשון חדה, תהיה  הצלחה עסקית ונטייה  לאנרגיות סוערות.
צמידות עם יופיטר – יעסוק בציבוריות, נטייה לפתח פן פילוסופי או דתי, ייהנה מכבוד ורווחה דרך אנשים, פופולריות וכבוד חברתי, ומצב פיננסי טוב.
צמידות עם שבתאי- נטייה להיות חביב אך סיכוי לקמצנות, יחפש לעצמו פופולריות, נטייה למניפולציות כלכליות, קיימת סבירות לעושר, סכנת מחלות בראש ובעיקר נטייה לגידולים המסכנים את החיים.
צמידות עם אוראנוס- נטייה לאנושיות,  המזל עלול להחליק ברגע האחרון, בעל רעיונות מבריקים והמצאות, כישרון בתורת נסתר, החוזק ניכר במיוחד אם מדובר באישה.
צמידות עם נפטון- כן, אנושיות,  כישרון כתיבה, עיסוק בפעילות צדקה, הגנה על בעלי חיים ועל חסרי אונים, הבנה וידע של הטבע אנושי, יגייס תמיד כסף וטובות למען האחרים.

 

כסף וכלכלה:

 

שנה של הזדמנויות פיננסיות,  שכבר החלו ויתגברו בסוף מרץ 2023 ובמהלכי השנה במיוחד כשכוכב צדק עובר לבית הכספים ב: 16.5.23 וישהה שם עד 26.5.24.

הימנעו מנטילת סיכונים פיננסיים, השקעות לא בטוחות  צפויות בין ה: 15-13.3  . כבר מה: 16.3 עם מעברה של ונוס לבית הכספים,  תרגישו תחילתה של התייצבות כספית. שימו לב לימים בין ה: 31-28.3 יש היבטים של סכנה פיננסית, סכנת אובדן כסף,  או הוצאה חריגה שלא נלקחה בחשבון. עם זאת,  בימים בין ה: 13-9.4 תיהנו מקבלת סכום או כספי מכירה מוצלחים. נסיגת מרקורי מה: 21.4.23 בבית הכספים,  עלולה לגרום לעיכובים פיננסיים ותחושת קושי.  התחזקות פיננסית צפויה בין ה: 23.5-16.5. ימים מוצלחים למכירה ורכישה צפויים בין ה: 12.6-8.6.23.

נסיגת ונוס[שליטת בית הכספים] מה: 23.7.23 עד ה: 4.9.23, עלולה להשפיע על נושא הכספים בהפסדים או נזקים כספיים.   ולא מומלץ לעסוק בעת זו ברכישות, מכירות, ספקולציות ונטילת סיכונים פיננסיים/כלכליים חומריים מכל סוג. נסיגת כוכב צדק בבית הכספים מה: 5.9.23 עד 31.12.23 מצביעה על תקופה של אי וודאות כלכלית,  וקושי לצפות את המצב הפיננסי העתידי. כבר מאמצע ינואר 24 תיהנו מהתחלות פיננסיות חדשות והזדמנויות לשפר ולייצב את מצבכם הכלכלי. היבטי כוכב צדק בבית הכספים מוצלחים מאוד מתחילת מרץ 24.  חודש מרץ 24 יהיה מוצלח כלכלית/חומרית במיוחד בימים בין ה: 21.3 ועד ה: 1.4.24.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם  המזלות סרטן, מאזניים וגדי] – מנטלית הוא שייך למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה.  הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח גבוה בגלל כוכב מרס – מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר א שקט, תסיסה קבועה וצורך ליצור שינויים והמתנה קבועה לבאות.  רף החומציות כתוצאה מהמתחים של בני מזל טלה גבוה מהרגיל ועלול ליצור מיגרנות  לחצים באזור הראש- עיניים.  לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. 
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יומיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומופאתיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים. בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות..

בשנת 2024-2022

מעברה של השמש ב: 21.3 תחדש את האנרגיות שלכם. ותזדקקו לכך,   שכן אתם עומדים להיות עמוסים במיוחד בחודשיים הקרובים. שיא תקופת הקושי והמאמץ צפויים בימים 17.5-10.5.23 תזדקקו לאיזונים ומנוחה במקביל. במיוחד לספורטאים,  או לאלה העוסקים במתיחת גבולות הפיזיים שלהם.  היזהרו מסיכונים לשברים, או פגיעות פיזיות מה.: 20.6.23 עד ה: 5.7.23. כמו כן היו זהירים בכבישים והורידו את הרגל מדוושת הגז. חודש אוגוסט 23  חודש שחושף אתכם לפגיעות. ומערכת חיסונית רגישה יותר.

באוקטובר 23 תחזרו לעצמכם פיזית. ינואר פברואר 24 תהיו במיטבכם. מרץ אפריל מאדים בבית ה: 12 הוא בהחלט עלול להתיש אתכם בנושאי שינה,  מתחים ועם מעברו של מאדים כוכבכם האישי למזל טלה ב: 1.5.24 תתחדשו אנרגטית ותכנסו לתקופה טובה פיזית/מנטלית/רגשית.

 

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

שונות:

אתם בשנה בלתי שגרתית. החל מכוכב צדק במזל שלכם כשבפעם האחרונה הוא ביקר במזלכם בשנים בין 2011-2010 . ואפשר לכם  התחלות חדשות, צדק בטלה מעודד החלטה על לימודים חדשים,  עלייה בכמות הנסיעות שתיסעו השנה,  ייתכן בשבוע הראשון של מאי 23. וכך גם החודשים הקרובים שעומדים בפניכם. צדק מטיב עם נסיעות בשבועיים הראשונים של אפריל 23, צדק מעודד  גם מערכות יחסים חדשות.

כוכב שבתאי במקביל,  יעזור לכם לקבל תמיכה נפשית עם כניסתו לבית התת מודע ולבית הנפשי שלכם, כשהוא עושה סדר מחדש ומנפה את המיותר והלא מציאותי. כוכב  אורנוס ישהה בבית 2 בית הכספים,  יטלטל את נושא החומר והכסף אך כבר במאי מעברו של כוכב צדק לבית 2 [בית הכספים] עד מאי 24,  ירחיב את האפשרויות הפיננסיות והחומריות.

מעברו של פלוטו במרץ 23 לבית חברתי שלכם [באופן רציף מנובמבר 24] לעשרים שנה[עד שנת 2043] ויעסוק בשינוי משמעותי בתפיסה החברתית /ציבורית לעיתים קרובות מסמל תהליכי עיסוק בתדמית חייכם,  מיקום שמבטא חתירה למעמד בעל עוצמה, כמו תחומים פוליטיים, או תחומים בעלי השפעה ציבורית גדולה. כירון שוהה במזל טלה עד שנת 2027 , השנה הוא ישהה באמצע מזל טלה וישפיע בעוצמה על  ילידי 6.4-12.4 כירון צמוד לשמש שלכם,  מעצים את האנרגיות לחימה ואתם לא תוותרו על המאבקים שלכם. נסיגת ונוס [שליטת בית הזוגיות ] תפעל ותשפיע על בית האהבות שלכם ועל משברים בזוגיות ועליה במשבר  המתקשר  לילדים ואהבות בין יולי עד ספטמבר 23. נסיגה מסוג זה הייתה באוגוסט 2015. זו גם תקופה פחות מוצלחת להשקעות פיננסיות. מכיוון שיש לכם שנה עם שפע הזדמנויות לצמיחה כלכלית,  מומלץ להימנע מפיתויים והתעקשות בנושא הפיננסי בקיץ 23. אפריל מאי 23 יתאימו לשיפוץ או מעבר בית. דצמבר 23 ינואר 24 יתאימו ללימודים והשתלמות מקצועית והתחלה או התחדשות בתחילת השנה הבאה. 

 

255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

בני מזל טלה או בעלי אופק במזל טלה, מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

כוכב מרס בהורוסקופ כל מה שאתם צריכים לדעת על כוכב מרס ובמזלות- 17 מאמרים כולל עשרות ניתוחי מפות

יו טיוב על אופק טלה והשפעת כוכב מרס על המפה האסטרולוגית עם ניתוחי מפות : 

 
 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 13.3.2023