מזל טלה והורוסקופ   לשנת 2023-2022


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.

                 

         הורוסקופ לשנת 2023-2022

 

כללית 

השמש עוברת השנה ב: 20.3 בשעה 18 למזל טלה. ומתחילה תקופת יום הולדתכם.  מאדים שליט מזל טלה ממוקם במזל דלי בצמידות לכוכב ונוס ישפיע על הבית החברתי/רומנטי שלכם. מרקורי במזל דגים במיקום שלא מאפשר לכם כרגע להיות במיטבכם בנושא התחלות עבודה וקריירה אך כבר עם מעברו של מרקורי ב: 27.3 למזל טלה תחוו אנרגיות עבודה חדשות, מיזמים, יוזמות חדשות התחלת תפקיד ורעיונות חדשים.

מעברו של מאדים כוכבכם האישי למזל דגים בין ה: 15.4 עד ה: 24.5.2022 מסמל תקופה חלשה יותר פיזית יהיה חשוב שתשקיעו באיכות חיים ובניהול חיים עם שגרה בריאה. כבר מעם מעברו של מאדים ב: 24.5.2022 למזל טלה תתחדשו ותהיו במיטבכם יחד עם כניסת מצדק למזל טלה . תקופה של התחלות, הרבה אירועים המסמלים ראשוניות, ויכולת שלכם לפרוץ את תקרת הזכוכית שלכם באופן אינטנסיבי תימשך עד סוף חודש יוני 2022. .

צדק השנה יגיע למזל טלה ב: 10.5.2022 ויעצים את האנרגיות ואת ההתחלות החדשות בכל התחומים. למזלכם הוא ישפיע לטובה ויסיים כל מה שלא קורה השנה בשנת 2023 עד 16.5.2023. כך שיש לכם זמן איכותי לשפר מצבים בעבודה ולתקן תכניות שלא יצליחו לצאת לפועל עם נסיגת צדק מסוף יולי 2022 . כוכב צדק השנה יתעתע.  מחד, בחודשים בין מאי ליולי הוא יהיה במיטבו. בזמן נסיגת צדק,  בדרך כלל צפויה  האטה וחוסר סיפוק משאר התחומים שתכננתם או התחלתם התחלות חדשות.

בנובמבר 2022 צדק מתיישר מנסיגתו אך חוזר לסוף מזל דגים ושב מחדש למזל טלה ב: 21.12.2022 וגומע את דרכו בנשימה אחת עד חודש מאי 2023 הקצב שלו יהיו מהיר וכך גם עוצמת התוצאות 2023 ללא ספק מסיימת את כל מה שהותחל בשנת 2022

נוכחות שבתאי במזל דלי עד מרץ 2023 ממשיכה לייצב את התדמית שלכם ואלה מכם העוסקים בתחומים ציבוריים ייהנו מתדמית זו.

חברויות  מחודש נובמבר 2022 יתייצבו וילידי בין ה: 9.4 עד 20.4 ייהנו מתחושת מתחושה של גיבוי תמיכה חבריים. אורנוס בבית הכספים שלכם ישפיע במיוחד על  בני מזל טלה בתחושת חוסר יציבות כלכלית ותלותיות במצבים המשתנים לבקרים שמאפיינים את שנת 2022 מבחינה כלכלית. עם זאת מעברו של כוכב צדק לבית הכספים מחודש מחודש מאי 2023 עם מעברו למזל שור מבטיח שנה של התחלות רבות וחדשות פיננסית. כירון במזל טלה ורבים מכם שחווים רגישויות פיזיות וקשיים אנרגטיים כירון בהחלט יכול להיות הגורם המשפיע. השפעתו השנה תתרכז במיוחד על ילידי 7.4-1.4.  גם פלוטו ישפיע בעיקר על ילידי בני מזל טלה שנולדו בימים האחרונים של המזל  בין 20.4-16.4.

 

 

.images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

אהבה ויחסים:

כוכב צדק  מגיע בחודש מאי למזל טלה ומבשר בשורות של התחלות חדשות. ביחסים, בקשרים קיימים תיתכן עליית מדרגה ביחסים. ביום הולדתכם השנה מאדים כוכבכם השליט בצמידות לכוכב ונוס ובהחלט מעיר את האינטראקציות החברתיות ומצית בכם את הצורך לקשרים היכרויות השתתפות באירועים וענין רב במפגשים אירועים והתחדשות ביחסים. ונוס מטיבה מעברה של ונוס ב: 2.4 למזל טלה מעוררת את הרגשות  לחיזורים מפגשים דייטים היבטיה באפריל טובים למפגשים וליחסים רומנטיים0 מעברו של מאדים למזל טלה ב: 24.5  מעיר את הפן ההרפתקני והכובש שבכם וזו בהחלט תקופה שתרגישו צורך בהיכרויות, לא בטוח שקשרים תחת השפעה זו הם לטווח ארוך אבל ללא ספק מספקים ריגושים ועניין עד ה: 5.7.2022. חודש יולי אטרקטיבי בהיכרויות ובהתאהבויות . מעברה של ונוס ב: 12.8.22 לבית האהבות שלכם יטיב עם הכרויות התאהבויות והתלהבות רבה ביחסים.  מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 29.9..22  יטיב עם התאהבויות  במיוחד בימים בין ה: 12.10 ועד – עד ה: 14.10. ינואר 2023 מוצלח להיכרויות להיפתחות חברתית מפגשים ואירועים,  העשויים לתרום להיכרויות התאהבויות. מעברה של ונוס למזל טלה ב: 20.2.2023 מטיבה מאוד עם רומנים עם צד תקשורתי ומפגשים ייווצרו בדרכים מפתיעות. כוכב צדק ביום הולדתכם הבא יהיה במזל טלה וכל מה שלא הספקתם לעשות בשנת 2022 שנת 2023 עשויה לפצות אתכם.

 

משברים ביחסים:

מיקומה של ונוס בבית ה: 12 שלכם בין ה: 6.4 ועד סוף חודש אפריל מחלישה את האנרגיות הרגשיות ואתם מותשים מדי להשקיע ביחסים ואולי זקוקים לשמור על מרחק ויציר פסק זמן כדי להבין את מקומכם ביחסים. היבטים של משברים ביחסים צצים כבר בין ה: 28-24.5.2022  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין ה: -30]-23.8.2022. סיום וניתוק קשרים עלולים להתרחש ביחסים בלתי יציבים גם בין ה: 22.10.2022 -17.10.

 

 

ניצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

עבודה וקריירה

שנה עם התחלות חדשות מובהקות בתחום העיסוק קריירה. 

 החל מחודש מאי ואילך מעצימה ומחזקת את מעמדכם ותפקידכם. מעברו של מרקורי למזל טלה ב: 27.3.2022 מטיב עם יוזמות חדשות שהולכות ומתייצבות סביב ה: 5.4 ואילך. בימים בין ה: 11-9.4  צפוי מפנה במסגרת הקיימת שאחריה צפוי שינוי במערכת שאתם נמצאים בה אולי תזוזת אנשים. מעברו של מרקורי לבית הכספים מאמצע אפריל מייצר מפנים חיובים מבחינה כספית עד ה: 18.4 עם צפי ותוכניות לחזון בעבודה שיתברר עד סוף אפריל. מפנה חיובי כספית צפוי לכם בימים האחרונים של אפריל.

מעברו של מאדים כוכבכם השליט למזל טלה מה: 24.5.2022 ושהותו שם עד ה: 5.7.2022 ישפיע על השאפתנות שלכם להציב מטרות ולהשיגם ויהי מה.  בעת זו צפויים מהלכים של שינויי בכיוון העבודה שינוי תפקיד אתם תהיו שקועים בעבודה  אינטנסיבית בלי רגע דל,  אך עם מעט מאוד זמן פנוי.

מעברו של כוכב צדק במאי למזל טלה רק יגביר ויעצים את החזון שלכם לאן אתם הולכים עם תכניותיכם? צפוי  שיפור משמעותי באמצע יוני 2022 עם הנושאים הכלכליים ופיננסיים. מעברו של כוכב מאדים למזל תאומים בסוף אוגוסט,  יעצים את ההתייחסות לנושא התקשורת בעבודה. אך נסיגתו של מאדים מסוף  חודש אוקטובר עד אמצע ינואר 2023 עלול בהחלט לעכב תכניות שתכננתם.   עם זאת בין ינואר למאי 2023 תיהנו מתהליך פיצוי והשלמת כל העיכובים והחסרים שנוצרו בשנת 2022.דצמבר 2022-  ינואר 2023 כשמרקורי יהיה בבית הקריירה וצדק במזל טלה תוכלו ליהנות ממימוש עצמי ולהרגיש סיפוק על כל המאמצים שהשקעתם בשנת 2022.

 

אלפאראץ כוכב שבת – 14ari18 במזל טלה[במעלה 14] –  כוכב שבת -FIX STAR

אחד מכוכבי השבת הבולטים והמשפיעים הוא כוכב השבת : Alpheratz -אלפארץ- השם אלפאראץ מגיע מההגדרה –
AL SURRAT AL FARAS
המשמעות בערבית : טבורו של הסוס מתקשר למיקום המדויק של הכוכב.
הסוס המעופף שייך לקונסטלציה של האנדרומדה והאסטרונומים הערבים כינו אותו גם  AL Ras Mar'h Al Musalaala
משמעותו ראש האישה  עם שרשרת פנינים. אופיו של אלפאראץ קשור לוונוס ולפופולאריות רבה. כוכב שבת המשפיע על כריזמטיות רבה, ביטחון עצמי טבעי, כנות ויושר, הוא עוזר כלכלית ומעניק כבוד אך בעיקר יוצר אופטימיות , שמחת חיים יגכולת גיוון, שיפוט טוב, אהבת חיים ולעיתים יגרום לעצלות גדולה ואגואיזם אך גם לחוסר סבלנות. אנשים שנולדו עם פלנטות צמודות עד -2 מעלות יוכלו ליהנות מתכונותיו והשפעתו. אך צריך לזכור שגם פלנטות בתזוזה כשחולפות על מעלה זו מושפעות ממנה לטוב, אלה שיש להם היבטים הקשורים במעלה ה-14 בטלה ייהנו מכך באופן בולט.
היבטי צמידות משפיעים בעיקר אך לעיתים ישפיעו במידה מסויימת גם היבטי  מולות[180 מעלות] ומרובע[90] , לשאר ההיבטים אין משמעות.
אלפארץ באישיותו הוא טיפוס  מעניק עצמאות, חופש, אהבה, עושר,עם אינטלקט מפותח וזוכה לכבוד מהסביבה.
צמידות עם השמש: כבוד, פופולאריות נהנה מיחס של פריבילגיות.
צמידות עם הירח: כבוד, עושר, הרבה חברים טובים, הצלחה עסקית.
צמידות עם מרקורי – כישרון ביטוי מבריק, כישרון מנהיגות ויכולת להגיע בחיים למקומות גבוהים ורחוקים. המוח פעיל, נהנה משופטים, עורכי דין או אנשי הכנסייה, בולטת נטייה ליוזמות חלוציות ורעיונות ראשוניים, כישרון כתיבה, בנושאי: מדע, דת או פילוסופיה.
עם וונוס צמודה- ישפיע על מראה נקי ומסודר, חיים שקטים, נטיה לבריאות טובה, אהבת הנאות וחיי חברה פעילים מאוד, יהיו בעלי נטיות לפרטיות גדולה, עם 'פנטזיות' בסקס.
צמידות עם מרס – החלטיות רבה, עם יכולת לדחוף אחרים לפעילות, בעל כושר ביצוע, המוח יהיה חריף והלשון חדה, תהיה  הצלחה עסקית ונטייה  לאנרגיות סוערות.
צמידות עם יופיטר – יעסוק בציבוריות, נטייה לפתח פן פילוסופי או דתי, ייהנה מכבוד ורווחה דרך אנשים, פופולריות וכבוד חברתי, ומצב פיננסי טוב.
צמידות עם שבתאי- נטייה להיות חביב אך סיכוי לקמצנות, יחפש לעצמו פופולריות, נטייה למניפולציות כלכליות, קיימת סבירות לעושר, סכנת מחלות בראש ובעיקר נטייה לגידולים המסכנים את החיים.
צמידות עם אוראנוס- נטייה לאנושיות,  המזל עלול להחליק ברגע האחרון, בעל רעיונות מבריקים והמצאות, כישרון בתורת נסתר, החוזק ניכר במיוחד אם מדובר באישה.
צמידות עם נפטון- כן, אנושיות,  כישרון כתיבה, עיסוק בפעילות צדקה, הגנה על בעלי חיים ועל חסרי אונים, הבנה וידע של הטבע אנושי, יגייס תמיד כסף וטובות למען האחרים.

 

כסף וכלכלה:

שנה עם אופציות חדשות של עבודה וקידום ובהתאם לכך צפי לעלייה בהכנסות.

בחודש מאי יוני עם מעברו של כוכב  צדק[יופיטר]  למזל טלה,  נפרש עבורכם אופק חדש בנושא מעמדכם עם השלכות מבחינה פיננסית,   כבר מחודש יוני ואילך . אך כל זה  יקרה אחרי כניסה לאיזה פרויקט משמעותי מבחינה פיננסית וצפי לתקופה של הוצאות  גבוהות וחריגות עם כניסת כוכב מאדים לבית הכספים שלכם בין ה: 6.7.2022  ועד 20.8.2022 .  כבר  סוף אוגוסט וספטמבר,  מטיבים עם הפן הכלכלי שלכם והיכולת שלכם להשתכר יותר.  מעברם של הכוכבים  ונוס ומרקורי לבית השותפויות שלכם באוקטובר 2022 מבטיח שותפויות ושיתופי פעולה מוצלחים פיננסית.

נסיגת מאדים[מתחילה ב: 30.10.2022 ומסתיימת ב: 12.1.20023]  מחלישה את הפן של העבודה ובעיקר את האנרגיות ותחושת ההתלהבות לה אתם זקוקים כל כך. מעברם של מרקורי ונוס לבית הקריירה ב: 10.12.2022 מנווט את המפה שלכם למימוש שאיפות פיננסיות שיבוא לביטוי בחודש ינואר 2023. היבטי צדק[יופיטר]  עם ונוס במרץ 2023 מטיבים עם הזדמנויות מוצלחות לצמיחה פיננסית וכלכלית. מעברה של ונוס ב: 16.3 לבית הכספים שלכם מטיב במיוחד עם השאיפות הכלכליות. הימים בין ה: 13-8.42023 מוצלחים במיוחד פיננסית ועם ההזדמנויות הכלכליות שלכם .

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם  המזלות סרטן, מאזניים וגדי] – מנטלית הוא שייך למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה.  הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח גבוה בגלל כוכב מרס – מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר א שקט, תסיסה קבועה וצורך ליצור שינויים והמתנה קבועה לבאות.  רף החומציות כתוצאה מהמתחים של בני מזל טלה גבוה מהרגיל ועלול ליצור מיגרנות  לחצים באזור הראש- עיניים.  לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. 
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יומיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומופאתיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים. בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות..

בשנת 2023-2022   

כללית אתם  צפויים להיות בשנה מתוחה מהרגיל,  בגלל כמויות האירועים והשינויים שתעברו,  אך גם השאיפות שלכם או היעדים שתציבו יהיו גבוהים.

מעברו של כוכבכם האישי מאדים[מרס]  לבית ה: 12 שלכם מה: 15.4 עד ה: 24.5.2022 עלול להחליש אתכם ותסבלו משיאי לחצים וחוסר שינה.  יהיה חשוב להקפיד יותר על מנוחה וצורת חיים מאוזנת יותר. מעברו של מאדים מה: 24.5.2022 למזל טלה, מעיר ומעצים את האנרגיות שלכם  מחדש ומחזק את המערכת החיסונית. אתם צפויים לתקופת לחימה על המטרות שהצבתם והתלהבות רבה מהעשייה שלכם . מעברו של כוכב צדק[יופיטר]  למזל טלה מה: 11.5.22 מחד,  משמח ומעורר בכם התלהבות להתחלות חדשות,  אך עלול גם להשפיע על תאבון מוגבר ונטייה לתזונה שמנה ועתירת פחמימות. תצטרכו להקפיד בנושא. צדק בגדול,  ישהה במזל טלה עד חודש מאי 2023 מומלץ להתייחס לתזונה באופן מוקפד יותר.

נסיגת מאדים[מרס]  כוכבכם האישי,  בין סוף אוקטובר 2022 עד 12.1 2023  במזל תאומים,  עלול להשפיע על סכנות גבוהות יותר לסבול מבעיות של דלקות והתכווצויות שרירים: בזרועות, כתפיים וסכנת שברים בידיים. כמו כן תצטרכו ללמוד להוריד את הרגל מהגז בזמן נהיגה, אתם מועדים יותר לסכנות בכבישים. בימים בין 2.10-24.9.2022 קיימת עלייה ברגישות הבריאותית אולי בעיות קיבה ומעיים. הכל מתחיל מתזונה מאוזנת והתייחסות רצינית לשעות האכילה.  טלאים נחשבים לחזקים בריאותית וכשהם עוסקים בפעילות פיזית ומאוזנים בתזונה הם עשויים לשפר באופן משמעותי בעיות כרוניות. 

 

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

שונות

 

שנת 2023-2022 היא שנה שתיזכר היטב,  בגין המפנים החדים שתעברו,  החל מתחושת ההתחדשות והמימוש העצמי בעבודה או בתפקיד ודרך הזדמנויות לעסוק בתחומים חדשים ומאתגרים,  תוך כדי מעבר לסביבה אחרת. התחדשות תיתכן גם במערכות יחסים והזדמנויות לטיפוח יחסים מחודש מאי ועד סוף אוקטובר,  תיהנו מקצב אירועים משביע רצון אך ייתכן עם נסיגת מאדים מסוף אוקטובר עד תחילת ינואר 2023 תחוו סוג של האטה, תחושה של "פול גז בניוטרל"   או קשיים להתקדם באותו קצב ולעיתים להתאמץ הרבה מאוד עבור תוצאות לא מספקות. אירועים מסיחי דעת מסביב עלולים להשפיע על התכניות שלכם במיוחד בחודש נובמבר 2022ותחילת דצמבר – נסיגת מאדים[כוכבכם האישי שליט מזל טלה]  תשפיע עליכם יותר מרוב המזלות. עם זאת,  פסק הזמן הזה גם אם הוא מפריע לכם,  יש בו זמן  איכותי שניתן להשוות לדימום מנועים כדי להתעשת ולחשב מסלול מחדש. 

בחודשים  בין מאי לספטמבר 2022 תיהנו מהזדמנויות נסיעה למקומות שטרם הייתם בהם וחלקיכם יחליט על תחילת לימודים,  או השתלמויות לכיוונים חדשים. תקופה מוצלחת להרחבת המשפחה ועיסוק מהנה בילדים צפוי בין 20.7.2022 עד 4.9.2022. ינואר 2023 יבלוט כתקופה חשובה בחייכם –  זה יהיה חודש שיסמל התחלות חדשות והזדמנויות למימוש חלומות שנדחו , או לא הושלמו מהשנה הקודמת.   שנת 2023 תטיב עם חייכם. ויום הולדתכם הבא מסמל שינויים לטובה.

255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

בני מזל טלה או בעלי אופק במזל טלה, מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

כוכב מרס בהורוסקופ כל מה שאתם צריכים לדעת על כוכב מרס ובמזלות- 17 מאמרים כולל עשרות ניתוחי מפות

יו טיוב על אופק טלה והשפעת כוכב מרס על המפה האסטרולוגית עם ניתוחי מפות : 

 
 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 16.3.2022