מזל טלה והורוסקופ  לשנת 2022-2021


ילידי ה-20.4-21.3
יסוד: אש
בית:1-self- ה"אני"
קבוצה: עיקרית [קרדינאלית]
הפלנטה השלטת:     מאדים[מרס]

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 30.3-21.3:
נשלטים על ידי מאדים ונחשבים לטליים הכי טיפוסיים – קרייריסטים, חסרי סבלנות, שונאים פרטים, שאפתנים, בעלי משמעת עצמית גבוהה בכל הקשור להשגת מטרותיהם, ילדותיים ופעמים רבות ישירים מדי, תחרותיים ולא סובלים אנשים שעולים עליהם. הם בעלי סקסאפיל גבוה, ויש להם צורך בסיפוקים מיידיים. הם לא מסוגלים לוותר על רצונותיהם, וישיגו אותם בכל מחיר. בעלי נטיות ספורטיביות.
באהבה, נוטים להיות הטיפוסים הכובשים, אבל גם פגיעים מאוד. בעלי יצר מיני חזק. הצורך באתגר בתוך הקשר בולט במיוחד.
פסיכולוגית: הם זקוקים לשלוט באחרים וזועמים כשהשליטה נלקחת מהם. יש בהם תאוות חיים חזקה והם חסרי שקט פנימי. הם זקוקים לשליטה בסובב ובעיקר להשליט את דיעותיהם על האחרים. הם "תמיד צודקים" ובעלי כושר שכנוע גבוה במיוחד. הם יצריים מאוד ויתאימו להם  עיסוקים בעלי כוח ושליטה. הם אמיצים ומסוגלים להיות ראשונים וחלוציים בכל נושא. הם נוטים לבטא כעסים בקלות ואימפולסיביים מאוד בנטיותיהם. נהנים להשתמש בסקסאפיל שלהם כדי להשיג את מטרותיהם.
מראה חיצוני: נוטים לשיער מקורזל-גלי, פנים בעלות הבעה חזקה, תווי פנים ברורים וחדים, תנועות חסרות סבלנות.
בריאות:
הבעיות הפיזיות מרוכזות בראש ובעיניים – נטייה לסבול ממיגרנות, לחץ בראש, דלקות עיניים, נטייה לחום ודלקות.
ידועים בעולם: אריקה ג'ונג, קוונטין טרנטינו, שרה ג'סיקה פרקר, אלטון ג'ון, ארתה פרנקלין, קירה נייטלי, רוזי אודונול, מתיו ברודריק, ריס ויתרספון, ויליאם שטנר, טימותי דלטון, וינס ווהן, בוב וודוורד, נורה ג'ונס,ג'וליה סטיילס,ליידי גאגא.
ידועים בארץ: גיא זוארץ, גלית פרבר, ריטה, נורית גלרון, עדי אשכנזי, יעל דואני, מילי אביטל, אהוד בנאי, איתי טיראן.
קבוצה שניה
ילידי 9.4-31.3:
מעבר להשפעת מאדים, קבוצה זו מושפעת מהשמש ומאיכויות של בני
מזל אריה, הם בעלי נטייה דרמטית, ויכולים למשוך תשומת לב בקלות. בעלי כישורים תאטרליים, כושר דיבור ויכולת רטורית. הם רגישים מאוד למה שחושבים עליהם, ואינם מוותרים על יושר ואמירת האמת בכל מחיר. בעיסוקיהם הם נוטים לחפש תפקיד מרכזי וייצוגי, שבאמצעותו יוכלו לבלוט. הם נוטים להתפרסם ולהצליח בעיסוקים בעלי אופי אמנותי. יש להם שמיעה ויכולת מוזיקלית.
באהבה, הם זקוקים לבני זוג מרשימים, שיהיו "חלון הראווה" שלהם. מתקשים להיות נאמנים בגלל הצורך באתגרים וגירויים חדשים. למרות החזות השלווה קל להוציא את ה"שד" מתוכם.
פסיכולוגית: הם חברותיים מאוד ולמעשה הם זקוקים לקהל שיריע או ילטף את האגו הגדול שלהם. ככל שהצלחתם גדולה הם נוטים להאמין שהם גדולים מהחיים והופכים לחסרי סבלנות לגבי האחרים. הם אגוצנטריים ועסוקים בעצמם ובהבלטת נוכחותם בכל מצב. בעלי כישורי משחק מפותחים מבטן ומלידה והופכים כל דבר קטן לדרמה גדולה ובעיקר הם בתפקיד הראשי. יחד עם זאת הם עשויים לנצל כישורי משחק כדי לשעשע או להנעים לאחרים את הזמן. הם מפעילים את קסמם בכל מצב כדי להשיג קהל נוסף. הרעב הנרקיסיסטי גדול במיוחד בקבוצה זו. פגיעה בנרקיסיזם עלולה לשחרר יותר גחמות ונטיות להתמכרויות קשות. המאוזנים בקבוצה זו, יוכלו ליהנות מהומור עצמי ולקבל גם ביקורת. בעלי חן וקסם שובה לב.
מראה חיצוני: גבוהים ובהירים יותר, נוטים להשמנה בהתבגרותם, כתפיהם רחבות ומראם אתלטי במיוחד. ניראים כבדים בהילוכם.
בריאות: סובלים מבעיות בראש ובעיניים ומרגישות במערכת דם-לב, לחץ דם ונטייה לשטפי דם.
ידועים בעולם: מרלון ברנדו, וורן בייטי, סלין דיון, אל גור, כריסטופר ווקן, אדי מרפי, אלק בולדווין, רוברט דאוני ג'וניור, פטרישיה ארקט, ראסל קרואו, פאולינה פורצ'יקובה, ג'וליאן לנון
ידועים בארץ:אייל ברקוביץ', צביקה הדר, סנדי בר, סשה דמידוב, אושיק לוי, עופר שכטר, חני נחמיאס, מורן אטיאס, ציפי שביט
,נוגה שחר,שירה גבריאלוב, פבלו רוזנברג, לירון ויצמן.
קבוצה שלישית
ילידי 20.4-10.4
מעבר למאדים משפיע על ילידי הקבוצה – כוכב צדק, כלומר איכויות מזל קשת. משמעות הדבר- נטיות הקשורות לעבודה עם העולם הרחב, ספורט מקצועי, לימודים אקדמיים ולתחומי משפט, פרסום, יחסי ציבור ופוליטיקה, כמו גם צורך בתנועה ושילוב של פעילות פיזית עם פעילות מנטאלית. ילידי ימים אלה מוכנים להתנסות, לערוך שינויים וליהנות מהרפתקאות פיזיות. חשיבה אוטוסוגסטיבית,   בעלי חוש הומור, אך לא מסוגלים לקבל ביקורת. באהבה,  הם פלרטטנים ומחפשים עניין ואתגר בבן הזוג. קשה להם להתחייב, והם רוצים להישאר נטולי דאגות. זקוקים לקשר לא שגרתי ואולי לעבודה המאפשרת להם להיות חופשיים לדרכם ולתוכניותיהם. רבים מקבוצה זו נשארים רווקים או בלתי מחוייבים עד הסוף.
פסיכולוגית: קבוצה זו נוטה לקיצוניות בצורת חייהם. הם נעים בין הרפתקאות ונטייה להרחיק לכת בכל תחום ועד כדי התנתקות מהעולם. הם מחפשים התרגשות וריגושים מכל סוג,  החל מחציית גבולות וקווים [לפעמים גם חוקיים] ועד ספורט אקסטרים או חוויות הזויות הקשורות בהתנסויות של סמים או הדוניזם מסוג אחר. הם מזגזגים במצבם בין חיפוש בלתי נלאה בריגושים ועד עייפות מוחלטת ודיכאון. הם סובלים לעיתים קרובות מהפרעה נרקיסיסטית ובצורך לבלוט בטוב או ברע בסביבתם ולהוכיח את מיוחדותם. אך בעצם, הם סובלים מאי שקט, ומתקשים למצוא רוגע פנימי ולעיתים אף נזקקים לחומרים ממכרים כמו סמים, תרופות, וחיים בלתי נילאים כדי להירגע. ככל שהדיסוננס של חייהם גדול יותר כך הדהירה לקראת עייפות ודיכאון  בחייהם גדולה יותר. אלה שיצירתיים בקבוצה זו יכולים להשקיע את מרצם כדי לזכות בהכרה.
מראה חיצוני: מראה אתלטי, הם הגבוהים בין הטליים. בעלי כושר ספורטיבי וכוח פיזי רב. האגן והרגליים חזקים במיוחד. הסנטר או הלסתות רחבים.
בריאות: בדרך כלל קבוצה בריאה בעיקר אם הם שומרים על כושר הפיזי. ככל שהם סובלים נפשית, הם יבטאו זאת בבעיות פסיכוסומאטיות כמו אלרגיות, אסטמה והיפוכונדרייה. ייתכנו כאבים בגב התחתון[איזור הזנב] באגן ונטייה לאיבוד סידן ונטייה לקריעת גידים.
ידועים בעולם: דיויד לטרמן, קונאן אובראיין, הרבי הנקוק, תום קלנסי, שרה מישל גלר, כארים עבדול ג'אבר, פלומה פיקאסו, כרמן אלקטרה, ג'סיקה לנג, ראיין אוניל, אמה תומפסון, אנדי גרסיה, שנון דוהרטי, ויקטוריה בקהאם, קייט הדסון, אלן בירקין, מנדי מור, ג'ניפר גארנר.סטיבן סיגל, עומר שריף, אשלי ג'אד, אמה ווטסון, ג'יימס וודס, דדלי מור.
ידועים בארץ: אייל גולן, גיל ססובר, שבי זרעיה, רבקה מיכאלי, עידו מוסרי, תום אבני, ישראל קטורזה, סנדרה רינגלר.

                 

         הורוסקופ לשנת 2022-2021

 

כללית

 

השמש עוברת השנה ב: 20.3 בשעה 12 למזל טלה. ומתחילה תקופת יום הולדתכם. אין ספק שבואה של ונוס למחרת ב: 21.3 למזל טלה תעלה חיוך ושמחה גדולה יותר. מאדים כוכבכם האישי במזל תאומים הבית התקשורתי שלך תופס אתכם בתנופה חדשה אם בעבודה או רעיונות חדשים. מרקורי בדגים מעכב מהלכים הקשורים בעבודה עד מעברו של הכוכב ב: 4.4 למזל טלה ואז תרגישו חופשיים לפעול ליזום, להתחיל ולעבור לעבודה/תפקיד חדש או להתארגן לקראת לימודים/נסיעה אולי. הכוכבים צדק ושבתאי בבית החברתי מזל דלי, מעצבים לכם גישה חדשה בעשייה שלכם כשיש דגש חזק על שינוי תדמית וסטטוס חדשים. שינויים שיימשכו עד תחילת 2022. יתכן ואתם בתוך עשייה המערבת תחום שיש בו מיתוגים ופוזיציות חדשות.

שנת 2021 תהיה שנה טובה מבחינת התחלות והזדמנויות חדשות בתחומי הקריירה וההתפתחות החברתית ברמת מעמדכם והפופולריות שלכם.  אולי דרך העשייה ואולי בגין תפקידכם.  עם זאת פיננסית תיאלצו להיאבק על התייצבותכם הכלכלית שתימשך לסירוגין עד ינואר 2022. שנת 2022 תעביר אתכם לתקופה יציבה ובטוחה יותר כלכלית . נוכחות אורנוס בבית 2 בית הכספים שלכם לא מקל על היציבות הכספית אך אינו מדבר על מחסור.   אין הדבר אומר שתסבלו השנה אך אם מדובר בחובות או נטל כלכלי בגין התחלות של השנה הרי שתצטרכו להתגבר על הקשיים ובעיקר להימנע מנטילת /סיכונים/הימורים פיננסיים מסוכנים.  נוכחות פלוטו ב-4 מעלות האחרונות של בית הקריירה ללא ספק משפיע על שינויים בקריירה של ילידי 20-14.4. בדרך כלל פלוטו מסמל לעיתים פרישה/פרידה עזיבת עבודה או תחום עיסוק והתחלות חדשות. אלה עשויים להתחיל במקביל לעזיבה.

 שינויים דרמטיים יותר יבלטו בחודש דצמבר 2021 כשכוכב ונוס יתחיל נסיגה בבית הקריירה שתימשך עד סוף ינואר 2022. ייתכן ותביא אתכם לחשבון נפש עמוק בנושא הקריירה והיעוד שלכם. [מי שיכול להיזכר מה קרה לו כשהפלנטה ונוס הייתה בנסיגה בבית הקריירה בשנת דצמבר 2013 עד סוף ינואר 2014 יוכל לקבל רמז על האירוע הממשמש ובא] בכל מקרה מדובר בתקופה לא ארוכה מדי שצריך להיבנות דרך התובנות שהיא תעניק.

ילידי הימים 29.3 עד 4.4 חווים את נוכחות את כוכב כירון בהחלט תלוי.  [למיטיבי לכת,  בבית שהוא ממוקם ויחסיו עם הכוכבים האחרים.]   הרגישות תיתכן בתחום הפיזי או הנפשי או המנטלי/תפקודי. כירון תמיד מחזיר את האדם למקום של "פצע ודימום" מעברו אירועים שהשפיעו והשאירו את חותמם כשהוא חוזר לפגוש את השמש הוא מציף כאב או פגיעות גבוהה והיא עלולה להתקשר לאירועי עבר הקשורים בדימוי העצמי. חזרתו של כירון  למיקום זה מעניקה הזדמנות לטפל, לתקן לשפר את מה שהיה קשה לעשות בעבר.

נוכחות שבתאי וצדק בבית החברתי, עשויה להטיב עם התייצבות יחסים רומנטיים וחברתיים. קשרים עשויים להתקדם לחיבור בטוח ואף ממוסד. מיקומו של נפטון בבית 12 בית התת  מודע מעניק לכם הזדמנות לחפור בעבר לטפל ולגעת במצבים נפשיים/רגשיים/ רוחניים ולעלות כיתה בתובנות הפנימיות. הפן הנפשי והעיסוק בו יתרחב עם כניסת צדק לבית 12 במאי 2021 ושהותו שם עד סוף יולי 2021. הוא יחזור שוב בדצמבר 2021 וישהה שם עד אוגוסט 2022. מיקום שיש לו חשיבות לכל רוחב חשבונות הנפש שלכם והצורך לטהר, לנקות ולהזדכך ממשקל וכאבי העבר.

כמזל שמושפע ישירות מכוכב מאדים,  נוכחותו ומעבריו למזלות משפיעים על התחומים בו תשקיעו את מרב האנרגיות. מעברו של מאדים מסוף אפריל 2021 עד אמצע יוני,  מאדים ינכח בבית העוסק במשפחה ובית עשוי לסמל שינויים במגורים שיפוץ ולעיתים נסיעה והתנתקות מהבית. מאדים בבית העבודה מתחילת חודש אוגוסט ועד אמצע ספטמבר,  עשוי להיות נקודת מפנה ושינוי בעשייה  ואולי אף במיקום העבודה. נוכחות מאדים מאמצע ספטמבר עד סוף אוקטובר, בבית הזוגיות והשותפויות עלול להשפיע על שינויים ביחסים הקיימים על פי מפת הלידה. בין דצמבר 2021 לפברואר 2022  צפויה תקופת מפתח,  כשמאדים בבית הקריירה ונוס בנסיגה בבית הקריירה,  וותיתכן אף התחלה חדשה בעבודה,  בעשייה בתפקיד מה: 27 במרץ 2022 ואילך. יום ההולדת הבא מבשר עליית מדרגה. 

.images

כוכב מארס -הוא כוכב הלכת הרביעי במערכת השמש. זהו כוכב הלכת החיצוני שמסלולו הוא הקרוב ביותר למסלול כדור הארץ ואחד מכוכבי הלכת הקטנים ביותר במערכת השמש. כמו כן הוא כוכב הלכת הארצי (כוכב לכת הדומה בהרכבו לכדור הארץ) הרחוק ביותר מהשמש. למאדים שני ירחים, פובוס ודימוס, שניהם קטנים ובעלי צורת תפוח אדמה. משערים שאלו אסטרואידים שנלכדו על ידי כוח המשיכה של מאדים.

 

MARS-SMALL

סימלו של מרס מייצג את הזכר בטבע ובביולוגיה ובטבע.

אהבה ויחסים:

בני מזל טלה הפנויים ייהנו השנה מעלייה בכמות ההיכרויות וההזדמנויות למצוא בני זוג. וביחסים קיימים יש צפי להתקרבות התמסדות ועליית מדרגה ביחסים. מעברה של ונוס למזלכם ב: 21.3 עם פרוץ יום הולדתכם מסמל את חשיבות הנושא הרומנטי עבורכם השנה. ימים מוצלחים להתקרבות והיכרויות בין ה: 31-29.3 . ימים מוצלחים להיכרויות ומפגשים רומנטיים מוצלחים צפויים בין ה: 12.4-8.4.21 . ובין ה: 19-16.4.  היכרויות חדשות צפויות במהלך חודש מאי ובמיוחד . היכרויות מוצלחות ועליית מדרגה בהתקרבות ביחסים ואף החלטות עתידיות בימים בין 21.5.-10.5. מעברה של ונוס עם מאדים ולבית האהבות שלכם מאמצע חודש יוני ועד עד כמעט סוף אמצע אוגוסט 2021 מטיב עם היכרויות, מפגשים רומנטיים התאהבויות וביחסים קיימים תכניות הרחבת משפחה אמוץ בעלי חיים . מעברה של ונוס ב: 17.8 לבית הזוגיות מקרב ביחסים קיימים בימים בין ה: 21.8- עד ה: 7.9.21 תיהנו מהתקרבות בקשר ואווירה רומנטית. נובמבר-דצמבר  2021 חודש מתאים לנסיעות יחד. חודש מיוחד בנושא יחסים החל מאופציית מיסוד היחסים או מעבר להכרה בקשר באופן מעשי יותר צפוי בחודשים מרץ 2022. מעבר צדק בחודש מאי 2022 מסמל בשורות חדשות בתחום הזוגיות ולרבים מתחילה שנה של היכרויות והתחדשות ביחסים.  

 

משברים ביחסים

השבוע לפני יום הולדתכם המתחיל ב: 21.3 תחושת בלבול ביחסים ואולי קל לכם להתאכזב. ימים של אכזבות רגשיות במפגשים בין ה: 9.5-1.5.2021.  השבוע לפני יום. מעברו של מאדים ב: 15.9 לבית הזוגיות שלכם ושהותו שם עד ה: 30.10.21 עלול להקשות על יחסים בלתי יציבים ותחושת לחצים גדולה יותר מצד בני הזוג. לא חסרות מריבות וויכוחים וצורך להתמודד עם אתגרים.

 

ניצחונו של מרס-  צייר :בשנת 1570 הצייר   Antoine Caron, French, 1521–1599

 

עבודה וקריירה

שנה משמעותית מצפה לכם בתחום הקריירה רבים מכם יעשו מפנה וייצרו התחלות חדשות. נוכחות פלוטו עדיין בבית הקריירה דוחפת רבים מכם לתהליכי שינוי מקצועי לעיתים מתוך הנסיבות שנכפות אך לעיתים מתוך צורך להתחדש ולמצות את עצמכם מחדש. הנושא הפיננסי מעסיק אתכם כשאתם מחפשים פתרונות לייצב את מצבכם. להגיע לתחושת נינוחות. זה יתאפשר בשנת 2022 בקלות השנה למרות ההכנסות ותחושת התפתחות עדיין לא תחוו תחושת יציבות. כספים עלולים להגיע באופן רנדומלי . תחילת חודש אפריל מטיבה עם התחלות עבודה חדשות במיוחד בין ה: 18-11.4.2021. ובין ה: 7.5 עד ה: 14.5 צפויות הצעות עבודה, ראיונות מוצלחים והזדמנויות לצמיחה מחודשת. מעברו של מרקורי ב: 11.8 עד אמצע ספטמבר 2021 לבית העבודה,  מבשר תנופה של תפקיד חדש, או הזדמנות למיזם או רעיונות חדשים . אוגוסט ספטמבר 2021 גם מאדים בבית העבודה שלכם וכנראה מדובר בשינויים עמוקים יותר בכל העשייה שלכם. ייתכן שינוי מיקום פיזי משמעותי. אלה מבינכם שמצויים בשותפויות,  עלולים לעבור משבר מסוים מאמצע ספטמבר 2021 עד ה: 20.10.2021 בנושא השותפות. מעבר ונוס בחודש נובמבר לבית הקריירה שלכם,  מסמל ומרמז על אופציה להתקדם וליהנות מפרגון עם זאת תחילת נסיגת ונוס בבית הקריירה מה: 19.12 עד סוף ינואר 2022 והיא מסמלת קשיים רבים,  לעיתים החלטה של עזיבת עבודה,  או מפנה שמעיב על העבודה שלכם,  או על כבוד שהייתם אמורים לזכות. ברם,  מחודש פברואר 2022 אתם מתחילים ליהנות משיפור משמעותי במעמדכם ומתרחש שינוי שמביא לכם תחושה של הגעה לנחלה. במיוחד כשכוכב צדק בחודש מאי 2022 מגיע למזל טלה ומאפשר לטליים רבים ליצור התחלות חדשות בכל התחומים.

 

אלפאראץ כוכב שבת – 14ari18 במזל טלה[במעלה 14] –  כוכב שבת -FIX STAR

אחד מכוכבי השבת הבולטים והמשפיעים הוא כוכב השבת : Alpheratz -אלפארץ- השם אלפאראץ מגיע מההגדרה –
AL SURRAT AL FARAS
המשמעות בערבית : טבורו של הסוס מתקשר למיקום המדויק של הכוכב.
הסוס המעופף שייך לקונסטלציה של האנדרומדה והאסטרונומים הערבים כינו אותו גם  AL Ras Mar'h Al Musalaala
משמעותו ראש האישה  עם שרשרת פנינים. אופיו של אלפאראץ קשור לוונוס ולפופולאריות רבה. כוכב שבת המשפיע על כריזמטיות רבה, ביטחון עצמי טבעי, כנות ויושר, הוא עוזר כלכלית ומעניק כבוד אך בעיקר יוצר אופטימיות , שמחת חיים יגכולת גיוון, שיפוט טוב, אהבת חיים ולעיתים יגרום לעצלות גדולה ואגואיזם אך גם לחוסר סבלנות. אנשים שנולדו עם פלנטות צמודות עד -2 מעלות יוכלו ליהנות מתכונותיו והשפעתו. אך צריך לזכור שגם פלנטות בתזוזה כשחולפות על מעלה זו מושפעות ממנה לטוב, אלה שיש להם היבטים הקשורים במעלה ה-14 בטלה ייהנו מכך באופן בולט.
היבטי צמידות משפיעים בעיקר אך לעיתים ישפיעו במידה מסויימת גם היבטי  מולות[180 מעלות] ומרובע[90] , לשאר ההיבטים אין משמעות.
אלפארץ באישיותו הוא טיפוס  מעניק עצמאות, חופש, אהבה, עושר,עם אינטלקט מפותח וזוכה לכבוד מהסביבה.
צמידות עם השמש: כבוד, פופולאריות נהנה מיחס של פריבילגיות.
צמידות עם הירח: כבוד, עושר, הרבה חברים טובים, הצלחה עסקית.
צמידות עם מרקורי – כישרון ביטוי מבריק, כישרון מנהיגות ויכולת להגיע בחיים למקומות גבוהים ורחוקים. המוח פעיל, נהנה משופטים, עורכי דין או אנשי הכנסייה, בולטת נטייה ליוזמות חלוציות ורעיונות ראשוניים, כישרון כתיבה, בנושאי: מדע, דת או פילוסופיה.
עם וונוס צמודה- ישפיע על מראה נקי ומסודר, חיים שקטים, נטיה לבריאות טובה, אהבת הנאות וחיי חברה פעילים מאוד, יהיו בעלי נטיות לפרטיות גדולה, עם 'פנטזיות' בסקס.
צמידות עם מרס – החלטיות רבה, עם יכולת לדחוף אחרים לפעילות, בעל כושר ביצוע, המוח יהיה חריף והלשון חדה, תהיה  הצלחה עסקית ונטייה  לאנרגיות סוערות.
צמידות עם יופיטר – יעסוק בציבוריות, נטייה לפתח פן פילוסופי או דתי, ייהנה מכבוד ורווחה דרך אנשים, פופולריות וכבוד חברתי, ומצב פיננסי טוב.
צמידות עם שבתאי- נטייה להיות חביב אך סיכוי לקמצנות, יחפש לעצמו פופולריות, נטייה למניפולציות כלכליות, קיימת סבירות לעושר, סכנת מחלות בראש ובעיקר נטייה לגידולים המסכנים את החיים.
צמידות עם אוראנוס- נטייה לאנושיות,  המזל עלול להחליק ברגע האחרון, בעל רעיונות מבריקים והמצאות, כישרון בתורת נסתר, החוזק ניכר במיוחד אם מדובר באישה.
צמידות עם נפטון- כן, אנושיות,  כישרון כתיבה, עיסוק בפעילות צדקה, הגנה על בעלי חיים ועל חסרי אונים, הבנה וידע של הטבע אנושי, יגייס תמיד כסף וטובות למען האחרים.

 

כסף וכלכלה:

אין ספק שנוכחות כוכב אורנוס בבית הכספים שלכם לא עושה לכם חיים בטוחים ויציבים כלכלית. אך לא תחסרנה לכם הזדמנויות לשפר את מצבכם הכלכלי פיננסי השנה אך ייתכן שחובות עבר הוצאות חריגות שאתם כרוכים וגוררים עלול להקשות. אירועים פיננסיים שקשורים בשנה האחרונה יכלו להקשות על העומס הפיננסי שלכם ועדיין הוצאותיכם גדולות אך מסוף אפריל  מצבכם הפיננסי משתפר. ימים מוצלחים להכנסות גבוהות ממכירה או שיפור משמעותי בין ה: 10.6.21 ועד 18.6.2021. הוצאות חריגות ייתכנו בין ה: 8-1.6.21. ועלייה בהכנסות בין ה: 14-11.6.21. הוצאות באמצע יולי 21. וימים של הכנסות מכספי מכירה או עלייה בהכנסות באופן בולט בין ה: 20-17.7.21. תקופה חיובית פיננסית למרות ההוצאות  צפויה בחודש אוגוסט. הוצאות חריגות יאפיינו את ספטמבר 21. אך גם בנובמבר החזרי חובות. חודש פברואר מוצלח החל מהכנסות הנובעות מהעלאה או הזדמנויות לרווחים אך ייתכן מקור הכנסה נוסף. מרץ 22 יהיה לחוץ אך כבר מה: אפריל 22 צפויה תקופה טובה של עליה בהכנסות במיוחד מאמצע החודש ואילך. מעבר צדק במאי 22 פותח ערוצי כספים חדשים ואתם נכנסים לתקופה מוצלחת יותר פיננסית.

1766

Antoon Claeissens (1538-1613) Mars Vanquishing Ignorance

Oil on canvas, 1605 (197.5 x 279 cm) ( 77,8 x 109,6 inch )

Groeninge Museum, Bruges

בריאות:

טלה שייך לקבוצה המזלות העיקריים- [יחד עם  המזלות סרטן, מאזניים וגדי] – מנטלית הוא שייך למזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה.  הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. אך באותה מידה המתח עצום ומשפיע בריאותית. אצל בני מזל טלה רף המתח גבוה בגלל כוכב מרס – מאדים שליט מזל טלה הוא כוכב שיוצר א שקט, תסיסה קבועה וצורך ליצור שינויים והמתנה קבועה לבאות.  רף החומציות כתוצאה מהמתחים של בני מזל טלה גבוה מהרגיל ועלול ליצור מיגרנות  לחצים באזור הראש- עיניים.  לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם לא סובלים רופאים ופחות שמחים להגיע אליהם  הם  יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. 
מכיוון שבני מזל טלה  הדרך כלל נוטים להוביל, ליצור ולהיות המובילים הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות ובעיקר עם תוצאות מהירות הם חסרי סבלנות לעסוק בטיפול יומיומי לאורך זמן. . הם יסכימו לטיפולים הומופאתיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים. בני מזל טלה מושפעים ישירות מכוכב מרס כוכב מהיר לוחמני, תקיף חזק השולט במערכת השרירים, עיניים, גולגולת, מנגנון יצירת החום בגוף והאנרגיות . מהירות תנועתם של בני המזל הוא גורם ישיר לנטייה לתאונות, פגיעות בפעילות ספורטיבית, זיהומים, מחלות באות מהר ונעלמות באותה מהירות..

בשנת 2022-2021   

אולי הדבר הראשון שחשוב לומר לבני המזל לא לזלזל  ולהתעלם בבעיות פיזית ולא לזלזל בבריאות אתם לא ממהרים לרופאים ונוטים להאמין שתצאו מכל דבר. העובדה שאתם בעלי הישרדות גבוה אינה אומרת שאתם צריכים לאתגר את גופכם. הרבה התחלות ותקופה עם חידושים כפי שהשנה הזאת נראית עלולה לגרום לכם לשכוח שגרה מטיבה גופנית הקפדה על פעילות ונטייה לאכילה רגשית או לפחות תתקשו להיות עם משמעת עצמית. אתם תרבו להיות מוזמנים לאירועים ותתקשו לעמוד בפיתויים. המתחים בחודשים אוגוסט ספטמבר יהיו גבוהים מהרגיל וייתכנו דלקות או מיגרנות תשמרו על עצמכם. גם בנובמבר 21 סף הלחצים שלכם עלול להיות גבוה,  אלה מכם שסובלים מלחץ דם, או נטיות של רגישויות בכלי הדם יצטרכו להקפיד מן הרגיל,  על תזונה ואולי אף להיבדק. חודש מארס 22 מבטא רגישות חוסר שינה וחולשה כללית. אך כבר מה: 27.3.2022 תחזרו לעצמכם.

 

Marsorbitsolarsystem

כוכב מרס ממוקם במרחק 230 מיליון ק"מ מהשמש. לוקח לה 687 יום לסיים סיבוב שלם. צבעה אדום באנימציה והכחול הוא סיבוב כדור הארץ.

 

שונות

 

שנת 2022-2021 היא מסמלת התחלות חדשות בתחומים רבים ומסמלת גשר בין שנת  2020 לשנת 2022. או מעבר המתקשר לשינוי בעבודה/פעילות חדשה. הפן הייצוגי/תדמיתי יהיה משמעותי,  הוא ייבנה בהקשר לעבודה או תפקיד שתיטלו על עצמכם., כמייצגים רעיון, גוף, ציבור מסוים, אולי פוליטי . הצד החברתי,  יתבסס עם הסובבים אתכם ותחושת בניית מעמד חברתי חדש ושונה. שנה שתהיו עסוקים מן הרגיל בתחום החברתי/ציבורי. הפופולריות שלכם החברתית תהיה בעלייה ורבים יחפשו את חברתכם ואת קרבתכם. תרגישו בימתיים וייצוגיים יותר מהרגיל ועם יכולת השפעה גדולה יותר על הסביבה. צפויה תקופה חדשה המבשרת התחלת נסיעות,  החל מחודש אוקטובר 2021 ובאופן אינטנסיבי יותר נסיעות תתכנה בדצמבר 2021. כמו כן צפויה  התחלת תקופת לימודים/השתלמות/צמיחה ברבע האחרון של שנת 2021. נושא מגורים עשוי להתקשר לעבודתכם,  אולי מעבר למיקום נוח יותר שעשוי להתפתח כבר מה: מסוף אפריל 2021 ועד יוני. מעבר כוכב צדק לבית 12 הבית הנפשי/רגשי שלכם מחודש מאי ועד אוגוסט 2021,  עשוי לסמל עבורכם תקופה של פסק זמן עם התבוננות פנימה, חשבון נפש או התגבשות מחדש ומאוגוסט הוא חוזר לבית החברתי שלכם עד דצמבר 2021. כוכב צדק בדצמבר 2021 חוזר  לבית 12 שלכם[בית נפשי המסמל את התת מודע]  וישהה שם עד חודש מאי  2022 ויעסיק אתכם בעומק הרגשי/רוחני/מנטלי שלכם ויעזור לכם להזדכך ולברר לעצמכם מהם רצונותיכם החדשים, תקופה מוצלחת לטיפול מכל סוג. מאי 2022 עם מעבר צדק למזל טלה אתם מתקדמים למקום טוב יותר בתפקיד ולקראת התחלות חדשות נוספות במעמדכם/תפקיד/מיזמים והתפתחות כלכלית.  

255px-Velázquez_-_Marte

מארס, מעשה ידי דייגו ולסקז.

 

בני מזל טלה או בעלי אופק במזל טלה, מה אתם יכולים ללמוד עוד על עצמכם?

כירון במזל טלה איך ישפיע עלינו ועל 12 המזלות.

 
 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 17.3.2021