מזל בתולה – הורוסקופ לשנת 2021-2020
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

                                 הורוסקופ  בני מזל בתולה לשנת 2021-2020

כללית:

:

  בני מזל בתולה את יום הולדתכם תתחילו לחגוג מה: 22.8  בשעה 19.00 כשהשמש עוברת למזל בתולה.  הפעם,  מרקורי כוכבכם האישי ממתין לכם. היבטיו והיבטי השמש מטיבים ומבשרים התפתחות בעבודה, החל מתפקיד ודרך שינויים לטובה בנושא,  כבר עד סוף אוגוסט. לגבי יחסים והפן הרגשי כוכב נפטון שליט בית הזוגיות שלכם מבשר הזדמנויות לעליית מדרגה ביחסים ולפנויים צפויות היכרויות משמעותיות. גם כוכב צדק השוהה בבית האהבות עד דצמבר 2020  מבטיח היכרויות משמעותיות עד אמצע דצמבר 2020 וביחסים קיימים צפי להרחבת משפחה. שבתאי עד דצמבר 2020 שוהה גם בבית האהבות ומטיב בדצמבר עם אופציות למיסוד יחסים. צדק עובר לבית העבודה מדצמבר 20 עד דצמבר 21 של בני מזל בתולה ומייצר הרחבת הזדמנויות התחום הכספי,  רגיש בעיקר בגלל רמת חששות גבוהה ותחושת חוסר ביטחון כלכלי. מאדים בבית הכלכלי עד חודש ינואר 2021 מבטיח מאבקים והתמודדות עם הנושא. צפויה תקופה רגישה בספטמבר 2020 ועד סוף נובמבר 2020 עם שיפורים בהמשך[בקטגוריה כספים וכלכלה]  הימצאותו של כירון בבית 8.  כוכב שבתאי עובר מדצמבר 2020  לבית העבודה  וישהה שם עד מרץ 2023 תקופה משמעותית וגורלית בחייכם בנושא העבודה ובהתמודדות שלכם עם בניית שגרה שונה מכפי שהורגלתם לה[פרטים בקטגורית העבודה]  ולמעשה צדק ושבתאי עוברים לבית העבודה שהוא בית מזל בתולה בגלגל המזלות[בית 6]  ולכן תהיה חשיבות לבני מזל בתולה ולאירועים הקשורים בשנה הקרובה. כוכב אורנוס במזל שור בבית 9 הבית המתקשר ללימודים, נסיעות, משפטים והרחבת האופקים כולל שינויי כיוון בחיים, שינוי מנטלי/אמוני שיכול להוביל לצורת חיים חדשה. היבטיו של אורנוס החודש ובספטמבר הקרוב,  מטיבים עם הזדמנויות להתחלת לימודים,  שינויים מקצועיים, מעבר מקום עם אופציית הגירה או מיקום בעל אופי שונה במהות. אוגוסט שנה הבאה 2021,  עם מעבר כוכב מאדים למזל בתולה תהיה השלמת השינויים לטובה לפני יום ההולדת . יום ההולדת הבא מבטא הצלחות והתייצבות פיננסיות ורגשית.

 

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד כוכב הבהיר ספיקה ([שיבולת) נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

   

 

אהבה ויחסים:

השמש ביום הולדתכם מפיחה בכם חיים, אנרגיות וכוח משיכה.   נוכחות ונוס במזל סרטן ביום הולדתכם הנוכחי מטיבה עם היכרויות במיוחד בימים 28-23.8 . מעברה של ונוס למזל בתולה ב: 2.10.20 תטיב עם הנושא הרומנטי במהלך החודש הקרוב,  ימים בולטים 13-8.10.20 . ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בין ה: 25-19.11.20.  בדצמבר כוכב צדק מסיים את מהלכו במזל גדי בבית האהבות של בני המזל והוא בהחלט עשוי ליצור סיום חיובי מסכם בנושא. הימים בין ה: 15-2.12.20 מטיבים עם התאהבויות היכרויות מרגשות.  מעברה של השמש ב: 19.2.21 לבית הזוגיות שלכם והצטרפותה של ונוס לבית זה, מבטיחה ומעצימה היכרויות משמעותיות, התאהבויות והעמקת היחסים וקרבה. מפגשים דייטים והיכרויות צפויים  בימים בין 29.23.3.21  ונוס מטיבה ביחסים קיימים עד ה: 21.3.21. חודשים אפריל מאי 2021 מטיבים עם היכרויות במהלך נסיעות,  לימודים.   וביחסים קיימים צפויות הזדמנויות לזמן איכותי משותף. הזדמנויות להיכרויות מרגשות במסגרות לימודיות/רשתות או במהלך נסיעות צפויות בין ה: 1.4-26.3.2020 כמו כן מעבר כוכב צדק למזל דגים לבית הזוגיות שלכם [לחודשיים וחצי] בין ה: 13.5.21 ועד 30.7.21  מבשר עליה בפוטנציאל ההיכרויות חיזורים והתחלות חדשות ביחסים מעוררי אופטימיות.  צפויה תקופה מרוכזת ואינטנסיבית של היכרויות בימים בין ה: 29-20.5.21 ובין 23-16.6.21.  מאמצע חודש יולי היבטים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות. גם בימים בין ה: 5.7.21 ועד 12.7.21 היבטי היכרויות וביחסים קיימים פוטנציאל מיסוד הקשר. קיץ הבא, לפני יום הולדתכם הבא ונוס מגיע  למזל בתולה ב: 22.7.21  ונוכחותה יחד עם כניסת מאדים לבתולה,  תעצים את האופציות לשינוי לטובה במערכות יחסים קיימות ולפנויים התחלות חדשות מרגשות.

 

משברים: ימים בעייתיים עם משבר רגשי ביחסים צפויים בין ה: 26-21.9.20, בין ה: 14-9.12, 12-1.4.21 מתח ביחסים עם תחושת תרמית או בגידה ייתכנו. בימים בין 28.5-14.5 צפויים ימים של משבר ביחסים. 15.6-1.6.21. מעבר כוכב מאדים למזל בתולה ב: 30.7 ונוכחותו עד ה: 15.9.21  מחדד את הבעייתיות/דילמות והתחבטויות ביחסים שאינם בטוחים עבורכם. יחסים בלתי יציבים עלולים לא לשרוד תחת השפעת מאדים במזל בתולה. כשהוא מגביר את הביקורתיות, תוקפנות ותחושת אי יציבות. 

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:

ביקורו המקדים של מרקורי [כוכבכם האישי] טרום יום ההולדת, מסמל יותר מתמיד את הדגש בנושא עיסוקכם והחשיבות שאתם מעניקים לנושא הזה.  מרקורי המייצג עבודה, תפקוד ובריאות מבשרים את הציר המרכזי של חייכם ואולי עיקר דאגתכם,  שכן החיוניות, החיות ועיקר המנוע הקיומי שלכם תמיד יהיה קשור בעבודה ובבניית הביטחון הכלכלי. כבר ב:5 ימים הראשונים של ספטמבר ייסגרו נושאי עבודה, לימודים כיוונים ופרויקטים חדשים. השמש בבתולה במהלך חודש ספטמבר בהיבטים טובים ומחזקים את מעמדכם ואת עשייתכם בימים בין 10-9.9 ובין 17-16.9 הסכמים, חוזים והזדמנויות לביסוס ומיסוד קשרי עבודה. מעבר ונוס ב: 2.10 לבית הכספים שלכם מטיב אתכם בחודש אוקטובר עם רמת ההכנסות וההזדמנויות לצמוח כלכלית. נסיגת מרקורי מה: [14.10 ועד 3.11] ישפיע הפעם גם על הבית התקשורתי שלכם אך גם על בית הכספים שלכם ומצביע על פוטנציאל תקלות בקבלת הכספים והחזרים.  אך כבר מאמצע נובמבר הנושא מסתדר על הצד הטוב ביותר.  בכלל נובמבר צפוי להיות חודש תקשורתי במיטבו.  אין ספק שמדצמבר 2020 עם מעבר הכוכבים צדק ושבתאי לבית העבודה שלכם, מסמל יותר מכל את שנת העבודה שלכם. מעברו של שבתאי ב: 18.12.20  וכוכב צדק  למזל דלי ב: 19.12.20  לבית העבודה שלכם,  יהיה משמעותי וגורלי לשנים הקרובות. שבתאי ישהה בבית העבודה שלכם עד מרץ 2023.  ברם,  יכוכב צדק מגיע לבית העבודה שלכם למשך שנה,  והוא מרחיב את האפשרויות של העבודה הקיימת,  הזדמנויות לצמוח במעמדכם, בתפקיד ובהיקף,  ייתכן במקום הקיים אך גם להתחדש בתפקיד אחר, סטטוס עם אחריות כבדה יותר. שינויים בולטים במערכת שלכם צפויים בחודשים בינואר-פברואר 2021. נסיגת מרקורי בפברואר 21 בבית העבודה,  מרמזת על תקלות, שינויים. כוכב  ונוס בבית העבודה ממוקם גם במקביל ולכן הכל יסתדר בסופו של דבר. שינויים בעבודה מתנהלים בדרמטיות בימים בין ה: 23-14.2.21. מרץ הוא חודש של שיתופי פעולה, הצעות לשותפויות ולעבודת צוות, כוכב מאדים בחודש מרץ בבית הקריירה שלכם ואתם נהנים מתקופה אנרגטית,  לקראת שינויים טובים, אפריל הוא חודש של בשורות טובות והאנרגיות מרוכזות ואינטנסיביות הוא חודש מוצלח במיוחד בתוצאות העשייה, פעילות מהנה ומקדמת רעיונות חדשים. עבודה או  מיזמים המתקשרים עם חו"ל או התמודדות משפטית אם יש היא תהיה מוצלחת. מעברם של הכוכבים מרקורי ונוס לבית הקריירה בחודש מאי,  יהיו בבחינת צעדים חדשים וביטוי מוצלח לעשייה. ימים מוצלחים לחתימה על חוזים צפויים  מה: 10.5 ועד 21.5.21 נסיגת מרקורי בבית הקריירה במהלך יוני [22.6-29.5] בהחלט עלולה לעכב ולשבש מהלכים. העלולים להשפיע גם במהלך יולי. מעבר מאדים ומרקורי בחודש אוגוסט 2021 למזל בתולה פותח סבב חדש של התחלות רעיונות חדשים ויוזמות,  עליית מדרגה כשכוכב ונוס במקביל בבית הכספים מבטא תוצאות פיננסיות ואכן וניכר שיפור במצבכם הכלכלי בספטמבר 2021.  יום הולדתכם הבא הוא בהחלט בבחינת אי של התייצבות כלכלית ותהליך של עצמאות גדולה יותר.

 

 

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר- החיטה, לחם מסמלי מזל בתולה.

 

 

כסף וכלכלה:

מדובר בשנה עם עליית מדרגה מבחינה פיננסית. צפויות אופציות פיננסיות  חדשות, העלאה בשכר.  אפשרויות לקדם את עצמכם כלכלית מתחילות בנובמבר כשהכוכבים ונוס ומרקורי ישהו בבית הכספים שלכם. אך עם מעבר כוכב צדק ב: מה: 19.12.20 לבית העבודה במזל דלי,  הוא מייצר עליית מדרגה בתפקיד ומסוף חודש מרץ 2021 מתחילה התייצבות פיננסית ואפשרויות להרוויח יותר וליהנות מתחושת סיפוק כלכלי. נוכחות מאדים בבית הקריירה,  מטיב באפריל עם הרחבה פיננסית,  מקורות כספיים מעבר לשכר. מעבר הכוכבים מרקורי ונוס והשמש לבית הקריירה שלכם בחודש מאי-יוני 2021 יטיבו עם אופציות העלאה בשכר וצפי למקור כספי נוסף.  אוגוסט 2021 מסכם את מצבכם הכספי עם כניסת ונוס לפני יום הולדתכם לבית הכספים,  תוך כדי שישפר משמעותית את מצבכם במיוחד בתקופה בין ה: 21.8 ועד ה: 6.9.21 כשונוס בבית הכספים מייצר הרמוניות לצדק בבית העבודה, וכוכב שבתאי יצור היבט הרמוני עם ונוס בבית הכספים ויעניק לכם תחושה של יציבות ואופציות לתכנן את עתידכם לטווח הרחוק יותר.

 


virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

 

וִינְדֵמִיָאטְרִיקְס (מלטינית: Vindemiatrix – הבוצרת), נקרא גם אַלְמוּרֵדִין (מערבית – הבוצרת) וכן ε בבתולה, הוא הכוכב השלישי בבהירותו בקבוצת הכוכבים בתולה עם בהירות מדרגה 2.79. מקור שמו מגיע מכך שהוא זורח לפנות בוקר, ממש לפני זריחת השמש, כשמגיעה עונת בציר הענבים. מושפע מכוכבים מרקורי ושבתאי ומטיב עם אלה מבני המזל הנמשכים לארכיטקטורה הנדסה ותכנון- עם פן סרקסטי באישיות.

 

בריאות:

 

מזל בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- [הקבוצה שכוללת גם את מזלות: קשת, דגים ותאומים]  המזלות המשתנים נוטים ליהנות מיכולת הסתגלות גבוהה למצבים חדשים ומשתנים זו הקבוצה עם ההישרדות הגבוהה ביותר על פי תיאורית האבולוציה. עם זאת, מזל בתולה ששולט באופן טבעי על הקיבה[מעיים] ולבלב יבטא רגישות רבה לחומציות ולבעיות עיכול ופירוק הגלוקוזה מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה, כמו הטחול והמרה שיוחס לו הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות כוכב מרקורי במזל בתולה  הוא האחראי על המערכת הנוירוטית עצבית באזור הקיבה שגורמת  ליצירת מרירות, חרדות.  יש נטייה של כוכב מרקורי שליט מזל בתולה לגרום לדאגת יתר כל הזמן ולפתח  מחשבות טורדניות וכפייתיות שהוא מוכרח להיות נקי מסודר [מפני "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק- כמו מקרה מייקל ג'קסון בן מזל בתולה שסבל בקיצוניות מהיפוכונדרייה.]  ילידי אופק מזל בתולה עלולים לסבול מאותם תסמינים [מה שיקל עליהם תלוי במיקום של כוכב מרקורי] הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ומחלות מעיים כמו מחלת הקרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לבני המזל לפתח סינדרום של אסטמה ואלרגיותץ לכן זה רק טבעי  שהישרדות בני מזל בתולה גורמת לרבים ביניהם לעסוק בנושא בריאות ורבים יקפידו על נושא התזונה , טבעונות, דיאטה, נטורופתיה, צמחונות עם אנינות טעם לעצים קיצונית לטעמים/ריחות וסדר בצלחת.  ילדים בני מזל בתולה נוטים כבר מגיל צעיר להתלונן על כאבי בטן,  גם אם אין תסמינים פיזיים הם מפתחים רגישות לגלוקוזה או לגלוטן או למרכיב מסוים במזון ולעתים לוקח זמן לפענח את הבעיה כדאי להאמין להם ולא לחשוד בדרמה.

בריאות לשנת 2021-2020

נוכחות מאדים בבית 8 שהוא בית המתקשר להישרדות כלכלית וגורם לכם לדריכות רבה [מתחים] כשהמצב לא יציב עלול עד ינואר,  להעמיד את המערכת החיסונית במבחן. נסיגת מאדים בין ספטמבר-נובמבר 20  עלולה להשפיע על עליית מתחים, אלרגיות, חומציות בקיבה אך גם ירידת הליבידו רגישות בשרירים וירידה בפעילות ההורמונים , כך שאם תרגישו עייפות תדעו שזה יעבור. ועל כך צפויים שינויים דרמטיים שישפיעו עליכם השנה הקרובה,  כשהכוכבים שבתאי וצדק יעברו ב: 18.12.20  לבית הבריאות שלכם והם ישפיעו על התפתחות של מודעות גדולה יותר לגבי מצבכם הבריאותי והצורך לטפח, להתייחס למגבלות ולהשקיע בשגרת חיים בריאה יותר. לא יהיה לכם קל בעניין שינויים,  כי אתם אנשים של הרגלים וקשה לכם להשתחרר מדפוסים נוחים,  אבל נושאים המתקשרים לבריאות עלולים להכניס אתכם לחששות ולכן קיים סיכוי במסגרת המודעות המתרחבת שתעשו חשבון נפש ותחליטו להיגמל מהתמכרות מכל סוג . ותהיו מסוגלים בזכות שבתאי בבית הבריאות להתמיד בהרגלים [שבתאי ישהה במשך ה-3 שנים עד מרץ 2023 בבית הבריאות] כך שהדפוסים עשויים להיטמע ולהשפיע לטובה בעיות גב או רגישות בגב עשויות להשתפר עם פעילות פיזית נכונה אך עקבית. ינואר 2021 חודש טוב להתחיל בדיאטה, שינוי תזונה תוך כדי הקפדה על פעילות פיזית . פברואר 2021 חודש עם פיתויים רבים וסכנת אכילת יתר,  או בחירת מזון שמן מאיימת עליכם. יוני-יולי 2021 תקופה של ירידה במערכת החיסונית יהיה חשוב לנוח ולטפל בחיזוק המערכת.  אוגוסט 2021 חודש מוצלח אנרגטית כל מה שתחליטו שאתם רוצים להשיג בתחום הגופני בריאותי הוא בהישג יד.  נקודה רגישה בגוף קשורה ליחסי אורנוס בשור בהיבט מרובע לצדק ושבתאי[בית הבריאות] עלול להשפיע על כלי הדם, על סכנת תופעות כרוניות בכלי הדם. תוכלו להילחם על כך כדי לשפר במהלך השנה. וכדאי לזכור שהרבה רגישויות אצלכם קשורות למתחים, ולאכילה. מדיטציה, יוגה ואכילה בריאה. 

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

שונות:

שנת 20-21 תהיה שנה מיוחדת. מסוף חודש ותחילת ספטמבר[הקרוב] תרגישו התחברות לנושאים שכבר הרבה זמן חיכיתם להם בתחום הביטוי והעבודה. נוכחות הכוכבים צדק ושבתאי בבית 6 [מדצמבר 2020] שהוא הבית הטבעי של בני מזל בתולה,  ימחיש וידגיש את הצרכים שלכם להתפתח,  לצמוח וליצור תשתית עבודה לטווח ארוך,  לכן צפויים שינויים ואדפטציות,  ייתכן בגין הנסיבות או שתנצלו את הנסיבות ליצור את השינוי.  דצמבר 2020 הוא חודש עם עיסוק רב בנושאי בית משפחה ופוטנציאל לעבור מקום או להתארגן לקראת מעבר. ינואר-מרץ 2021 יהיו אפקטיביים בביצוע השינויים. שנה זו אכן תייצב  אתכם חומרית כלכלית. נושאי הכסף יעסיקו והדאגה יכולה להיות  עד ינואר 2021 לאחר מכן, צפויה התפתחות מרגיעה. ינואר-פברואר 2021 יתאימו לנסיעה לחו"ל ו/או התחלת לימודים. גם אפריל -מאי 21 מזמנים אופציה לנסיעה וקשרים עם חו"ל, בימים בין ה: 29.7.21-13.5.21 צדק מגיע למזל דגים ויטיב ביוני עם אופציות לשותפויות, שיתופי פעולה צמיחה של  חיי חברה,  ומיסודי קשר מפתיעים.  אוגוסט  2021 יהיה חודש מוצלח לנסיעות,  אך גם להתחלות חדשות בכל תחום, חודש עם אנרגיית לריסטרט קלסית. יום הולדת הבא מבטיח יציבות כלכלית, תקשורתיות במיטבה והתארגנות ללימודים או נסיעה.

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  ומשפיע באופן עקאוני ומהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

הנסיגות של מרקורי יהיו השנה:

מרקורי  נסיגה במזל עקרב ב: 14.10.2020       עד 3.11.2020 

מרקורי בנסיגה במזל דלי   ב: 30.1.2021          עד 21.2.202

מרקורי בנסיגה במזל תאומים ב: 29.5.2021       עד 22.6.2021  

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021       עד 18.10.2021

 

מאדים ישהה עד ה: 6.121 יהיה במזל טלה בבית 8 של בני מזל בתולה.

נסיגה בטלה ב:9.9.2020   עד 13.11.2020 

 

כתבות שיעניינו אתכם: 

ילידי כוכב מרס במזל בתולה.-מי את/ה?  

לוח שנה קלנדרי עם אירועים עד מרץ 2021  : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 19.8.2020