מזל טלה אהבה והתאמה בין המזלות

מזל טלה אהבה והתאמה בין המזלות.

יסוד האש: מונע מכוח ההצתה, מיצירת התחלות ומעשייה אינסטינקטיבי- מהר יותר.
בית 1: האני, עיסוק בעצמי וברצונות האישיים. בוער הרצון לכבוש
קבוצה: עיקרית[קרדינל] שאפתנות-הכי רחוק שאפשר.

דף האהבה של מזל טלה:
מזל טלה- זיווגים והתאמות בין המזלות.
לחצו על המזל ותקראו מה הוא אומר על הזוגיות שלכם.

          

          

אם אתם יודעים מהו מזל האופק שלכם תלחצו על המזל וגם על מזל האופק ותקראו מיהו בן/בת הזוג האידיאלי שלכם.
מזל האופק הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי [מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948.
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם.
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.
אלה שנולדו מחוץ לישראל יכולים להיעזר באתר:
http://alabe.com/freechart/
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant

מזל  טלה והאופק:

טלה עם אופק טלה – טיפוסים שחייהם מהירים, סוערים ואינטנסיביים, שכוללים הרבה מלחמות ומאבקים. שאפתנים, תחרותיים, יצריים ויצירתיים. יש להם יכולת טובה ליזום.
טלה עם אופק שור: בעלי סקס אפיל גבוה, קצב החיים שלהם איטי יחסית והם מופנמים, מחושבים, עקביים ומחפשים אחר נוחות. מעניקים חשיבות לחומר וליציבות. לעתים עקשנים, אך מתוחכמים.
טלה עם אופק תאומים: אנשים אנרגטיים ודמגוגים, שמוחם עסוק תמידית. מתקשים בקיום יחסים אינטימיות ויחסים אישיים. כישרון שיווק ומכירות וחברותיות מפותחת. לעתים נאלצים להתמודד עם בעיית זהות ושייכות.
טלה עם אופק סרטן: אמוציונליים ושאפתנים מאוד, שזקוקים לניצחונות, למשפחתיות ולתמיכה מהסביבה. לעתים נוטים להתפרצויות ולכעס. יש להם צורך רב בביטחון פיננסי, וקשה להסתגל למצבים חדשים.
טלה עם אופק אריה: בעלי כושר מנהיגות, חברותיות, ספורטיביות ותחרותיות. נהנים מכישרון ניהול וכריזמה, עומדים על עקרונותיהם ומסתירים חולשות. חייהם האישיים יציבים, והם נוטים להיות שמרנים.
טלה עם אופק בתולה: מופנמים, ביקורתיים ובעלי יכולת טיפולית. מתאימים לעיסוק ברפואה, גוף ותזונה. חרוצים, מתמידים ומוכנים להשקיע כדי להצליח. סובלים ממתחים ומאי שקט פיזי ונפשי.
טלה עם אופק מאזניים: תקשורתיים מאוד, עסוקים בדימוי שלהם, זקוקים לזוגיות יציבה, חולי שליטה ושאפתנים, אך מתקשים להתמיד, שונאים שגרה, טמפרמנטיים ובעלי חוש אסתטי מפותח.
טלה עם אופק עקרב: דיסקרטיים ביותר, כוחניים ומתוחכמים, ויודעים להרוויח ממצבי חולשה של אחרים. מניפולטיביים, עשויים להצליח בתפקידי תכנון ואסטרטגיה, פיננסים וצבא. עסוקים בענייני מיניות.
טלה עם אופק קשת: בטוחים בעצמם, בעלי חוש הומור, תחרותיים וחברותיים, ספורטיביים ונוטים לאהבת שעשועים, יצירתיות, הרפתקנות וריבוי מערכות יחסים. בעלי מיניות גבוהה, צורך רב בניידות ולעתים קלסטרופוביה.
טלה עם אופק גדי: מונעים משילוב של שאפתנות גבוהה עם רצינות וצורך במימוש עצמי חומרי. קושי בביטוי רגשי, ולפעמים פועלים כמו מכונה משומנת מדי. מתקשים בקיום יחסים אינטימיים אמיתיים.
טלה עם אופק דלי: חברותיים, נמרצים, סקרנים וזקוקים להרבה אדרנלין, פעילות פיזית ונסיעות. חייהם דינמיים, מפתיעים וכוללים אירועים לא מתוכננים רבים ושינויים במערכות היחסים.
טלה עם אופק דגים: הם מופנמים ואמוציונליים, בעלי דמיון רב. נוטים לעתים להתמכרויות מכל מיני סוגים. ייתכנו נטיות אמנותיות בנושאים כמו מוזיקה, שירה, תחומי טיפול ומיסטיקה.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                  4.1.2012

30הערות

 1. סמדר שטרית

  היי פנינה,
  אני מזל טלה
  6.4.1987
  שעת לידה 10:00
  אשמח לדעת מהו האופק שלי.
  תודה!!

  • פנינה כץ

   סמדר שלום

   מזל האופק העולה הוא סרטן.

   בברכה
   פנינה

 2. טובי

  היי פנינה,
  נולדתי בתל השומר ב12/04/1978 בסביבות 12 בצהריים

  • פנינה כץ

   היי טובי
   המזל העולה באופק שלך הוא אריה.

   בברכה
   פנינה

 3. מעיין אסולין

  היי פנינה יקרה
  מעיין אסולין
  12.4.1989
  שעה 2 בלילה
  אשמח לדעת מהו האופק שלי
  ❤ תודה

  • פנינה כץ

   מעיין אסולין שלום
   🙂
   מזל האופק העולה שלך הוא דלי.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה