מזל מאזניים הורוסקופ  לשנת 2024-2023 

23.10-23.9 ה
סמל- 
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנלוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים:דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ:בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.
  כללית:
הורוסקופ  לשנת 2024-2023 

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעברה של השמש למזל מאזניים ב\: 23.9 בשעה 11.00. מה מחכה לכם עם מעברה ש ל השמש. פעילות חיובית של מאדים במזל מאזניים בהיבטים הרמוניים לכוכב ונוס באריה מבטיח פופולריות חברתית, נהנים מתקופה של הזמנות לאירועים, חגים ושמחות.  תקופה רומנטית עליה של חיזורים לפניות, וביחסים קיימים חידוש היחסים כקדם.

מרקורי עדיין במזל בתולה וגורם לכם להיות מאחורי הקלעים עם תכניות שעדיין לא מומשו כשאתם בהמתנה. מעברו של מרקורי ב: 2.10 למזל מאזניים ימקד אתכם בהחלטות  ויעדים חדשים של עבודה.  כניסתו תחת היבט בעייתי עם שבתאי מלמד על התחלות לא קלות וצורך לעבור קשיי הסתגלות. מאדים באוקטובר מייצר היבט דרמטי בנושאי בית מגורים וייתכן  כי שינויי מגורים או סביבה בעבודה יהיו מורכבים מבחינתכם.

ונוס תעבור למזל שלכם ב: 8.11.23 שיעצים את הנושא החברתי והרומנטי עד  ה: 4.12.23. אוקטובר נובמבר מטיבים עם פעילות כלכלית פיננסית ומן הסתם מתאים ליוזמות כלכליות. נסיגת יופיטר עד 31.12.23 בבית העבודה בנסיגה ולכן ההתקדמות איטית לטעמכם ותחושה של חוסר סיפוק בהישגים שהצבתם לעצמכם עד כה. אך כבר מאמצי ינואר לחודש מרץ  2024 מתחיל מפנה חיובי , הצעות חדשות מקדמות בעשייה שלכם. עם מפנה מפתיע בין סוף אפריל ובמהלך חודש מאי24

שבתאי בבית העבודה והבריאות מאתגר את בני המזל החל מתחושת מגבלה ותלות בגורמים רבים כדי לעבוד במה שרוצים לעבוד,  ועד החלטות של שינוי, עזיבה.  כשברקע ייתכנו בעיות מגבלות פיזיות וגופניות שיגרמו לשינויי החלטה לגבי התעסוקה. מחד כניסת שבתאי במרץ 23 מסמלת מסגרת בעלת אופי אחר בעבודה שיש בו תלות גדולה יותר באחרים ותחושה כליאה. עוצמת המגבלה של שבתאי בבית זה תלויה במפה האישית.

 

שנת 2024 מבשרת מגמות חדשות של בנייה . ויום הולדת הבא מוצא אתכם במיזמים ומקומות חדשים כשהמגמה מרחיקה אתכם מהסביבה המוכרת,  לטובת הרבה נסיעות לחו"ל ואולי עבודה המחייבת אתכם לנסיעות.

אורנוס בבית הכלכלי מעצים השנה את הלבטים והתכניות הכספיות במיוחד סביב אפריל מאי, ייתכן שמדובר במכירת או רכישת נכס,  קבלת פיצויים, אולי כספי פרישה, והתמודדות עם החלטות עתידיות חדשות לגבי העשייה שלכם בשנים הקרובות. 

נפטון בבית העבודה והבריאות והוא בהחלט עלול לתרום לרגישויות בכלי הדם, לאלה הסובלים מהיצרות כלי הדם נושא הדיאטה והשמירה תהיה משמעותית.

פלוטו חוזר שוב לביקור במזל דלי, לבית האהבות והילדים וישהה  במעלות הראשונה כשהוא ישפיע בעיקר על ילידי 26-23.9 . אירוע משמעותי בין מאי יוני 24 ישנה את חייכם גם אם תחששו משינויים בסופו של דבר השינויים יהיו לטובה. ולכל  בן מזל מאזניים על פי המפה האישית.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן.

אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).כלנית אדמומית. 

 

אהבה ויחסים :2024-2023 

מעברו של פלוטו בשנים בין 24-23. לבית האהבות של בני מזל מאזניים למזל דלי מסמל דרמה חשובה לחיי האהבה שלהם. דרמה וחשיבות בנושא יחסים אישיים, ועליית מדרגה בהרחבת המשפחה ועיסוק אינטנסיבי ביחסים. פלוטו ישהה כעשרים שנה בבית האהבות שלכם ועוצמתו מחד מעוררת את הרגשות העמוקים ביותר שלכם ואת הצורך למצוא אהבה אולטימטיבית ומחייבת ומאידך פלוטו מייצר דרמות גדולות ויחסים בלתי יציבים עלולים  להגיע בעוצמה ולהסתלק באותה עוצמה.

בשנה הקרובה יחוו את השפעתו של פלוטו ילידי הימים הראשונים של מאזניים אלה שנולדו בין 26.9-23.9 יחוו עוצמות של יחסים. בשנת 2025 ילידי 28.9-23.9 בשנת 2026 29.9-23.9

יום הולדתכם השנה נהנה מהיבטים טובים בתחום הרומנטי, לפנויים היכרויות מלהיבות עד ה: 8.10.23 . מיקומה של ונוס באוקטובר מנמיך את הטורים הרגשיים וכניסתה של ונוס ב 7.11 למזל מאזניים מציף את הנושא הרומנטי אהבות רומנים והתרגשויות. עד 8.12.23.12 . דצמבר תקשורתי במיוחד ורף ההיכרויות הספונטניות והעניין ביחסים יהיה גבוה. .

16.2.24 מסמל תחילתו של חודש משמעותי בהיכרויות כשוונוס מאדים מרקורי והשמש בבית האהבות שלכם. יחסים קיימים עם צפי להרחבת המשפחה ופנויים ייהנו מהיכרויות משמעותיות ומרגשות   אתם צפויים ליהנות  מהיכרויות מוצלחות עד סוף מרץ 24. תקופה שוקקת חיים בנושא יחסים, התייצבות ומחויבויות ביחסים קיימים. מפגשים ועניין  ברומנים.

מעברה של ונוס ב: 4.4.24 לבית הזוגיות שלכם מטיב במיוחד בנושא הקשרים,  טיבם ועומק היחסים. ימים דרמטיים של היכרות כשכוכב פלוטו מעורב בהיבט טוב לבית הזוגיות של בני מזל מאזניים 8-5.4.23. כנ"ל גם בין 5-1.5.24 , ובימים בין 19.5 עד 23.5.24  בין 25.5.24 עד 8.6.24 .

 

משברים בזוגיות וביחסים בעייתיים

משברים רגשיים ייתכנו- באוקטובר  23 כוכב ונוס במאזניים בין 10-7.10 בהיבט בעייתי לשבתאי במאזניים מסמל ימי משבר רגשי עם פוטנציאל פרידה. .

היבט קשה עם נוכחות מאדים בבית הזוגיות במאי 24 עלול לגרום בזוגיות בעייתית פרידה וניתוק. סכנות פרידה  ייתכנו גם בימים בין 6.6- 12.6.24. ובין 15.10.24  עד 19.10.24.

 

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה.

לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

 

קריירה ועבודה: 2024-2023

 

נוכחות שבתאי בבית העבודה [והשגרה] והבריאות כורך לעיתים קרובות את שני התחומים המסמלים יכולת תפקוד.  היבטי שבתאי בבית זה עם הכוכבים האישיים של כל בן מזל מאזניים יצביעו כיצד רוחו של שבתאי תשפיע על אופי העבודה. כבר ממרץ האחרון[לפני חצי שנה] שבתאי הגיע למזל מאזניים לבית ה-6 בית העבודה והבריאות. של בני המזל  והיה צריך לרמז על אופי האירועים שיאפיינו את נושא העבודה אין ספק שתחושת המגבלה והתלות יהיו קשים לצורך שלכם להיות  נפש חופשיה.  

כששבתאי בבית העבודה/בריאות , השאיפה לשינוי  נוצרת מתחושה של עייפות  מעומס העבודה והצורך לעסוק בפרטי פרטים מתישים, מתחושת הכבלים והמגבלות הנובעת לעיתים קרובות בגלל הסביבה האנושית, אך גם שחיקה חזקה, בעיות בריאות המקשות להמשיך באותו קצב, שבתאי שמגביר את תחושת המגבלה בבית זה מאיצה בצורך ל ומתפתח צורך לפתח כישורים אחרים , להשתחרר מתחושת הכליאה והסחיטה הנפשית והמגבלות המכפיפות אתכם. .

ספטמבר אוקטובר 23 מאדים במזל מאזניים ומעצים את המתחים והלחצים בפניהם אתם עומדים ואתם חשים שהם גדולים. אוקטובר הקרוב בהיבטיו מרמז על  צורך בהחלטות חשובות במיוחד בימים 12.10-7.10.23. אך גם שני ליקויים באוקטובר 14.10 ליקוי חמה  וב: 29.10 ליקוי לבנה מעצימים את החששות להחליט החלטות. מזל מאזניים הוא מהדחיינים ביותר של החלטות. וכשהקושי להחליט גובר אתם חוששים שתעשו החלטה שתצטערו עליה. מזל מאזניים נהנה ללפות את המקל משני צדיו וכך הוא מבטיח לעצמו פסיכולוגית שהוא לא יטעה. כמובן שהחיים לא מאפשרים תנאים קבועים ונצחיים של לפיתת המקל משני צידיו. וזה מה שיקרה השנה. האילוץ להחליט . 

הימים בין  24.10-17.10  מסמלים עוד נקודת משבר בעבודה עם צורך להחליט החלטות האם ממשיכים או עוזבים פרויקט מיזם או עבודה.

קיים רצון לשינוי אך שבתאי בבית העבודה בנסיגה,  לא מאפשר לכם לפרוץ את המסגרת שהייתם רוצים לפרוץ.  כמובן היבטי שבתאי עם הכוכבים האישיים שלכם יכוונו את גורל עבודתכם בעוצמות, בכיוונים ובאופי הדרמה.

כללית בחודשים פברואר מרץ 24 ויש נטייה למשברים ברורים במסגרת וצורך ללכת לכיוונים חדשים.  לעזוב את הקיים. כוכב צדק עד מאי 24 במזל שור  בבית 8בית הכובל אתכם במחויבויות שאתם רוצים להשתחרר מהם. מחויבויות העלולות  להתקשר לשותפויות מעיקות, לחובות כספיים, לעבודה שמשפיעה על הבריאות ובתחושה שלכם על ההישרדות שלכם.

 מעברו של פלוטו מבית 4 לבית 5 , [מיקום המסמל סיומה של תקופה ותחילתה של אחרת.]  למזל דלי בימים בין 23.1-19.1 מסמן עזיבת סביבה [צורת חיים ] משמעותית עד נובמבר 24. ימים גורליים הקשורים לשינויים שפלוטו מייצר צפויים בין  21.1.24-15.1.24   גם סביב  5.2.24 או בימים  בין 12.2.24- 18.2.24  צפויים מפנים משמעותיים שישליכו על עבודתכם והשגרה של חייכם  שנת 2024. וכוכב  אורנוס רק מחדד את השינויים שהוזכרו בחודש פברואר ובין  12.3-1.3.24  שנת 24.

אפריל-מאי 24 מייצר הזדמנויות לעשייה משותפת ואולי עצמאית יותר , כשמעברו של כוכב יופיטר ב26.5.24 למזל תאומים  נותן אותות של השתחררות מכבלים של כוכב צדק במזל שור .

צדק בתאומים עובר לבית 9 של בני המזל ופותח אפיקים חדשים, עולמות חדשים אולי מעבר לחו"ל אך לעיתים מדובר בלימודים של תחומים חדשים מסקרנים ומעוררי התלהבות. אמנם שבתאי ימשיך לשהות בבית 6 עד פברואר 26. שנת 24-23 מלמדות אתכם בדרך הקשה לאן אינכם רוצים יותר להיכנס ובמה אינכם תרצו לעסוק. שבתאי מלמד בדרך אלימינציה מה כן טוב לכם.

 

 

 

 

 

 

ALGORAB

אלגורב כוכב שבת משמעותי בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.
השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.
מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השניה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.

אנשים שנולדים בהשפעתו:
יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס..

כסף וחומר:

שנת 2023-2022, שנה בלתי שגרתית גם בנושאי כספים.

מעברו של  ונוס שליט המזל שלכם לבית הכספים ב: 23.10.2022 ייצור הזדמנויות של הכנסות כספיות חדשות, העלאה, הצטרפות השמש ומרקורי יטיבו עם מצבכם הפיננסי עד אמצע נובמבר. במקביל צפויה עלייה בהוצאות שלכם. אמצע חודש דצמבר 22 עד 23.12.22 מטיב עם מכירת בית נכס, היבטי יופיטר בינואר 23 מטיבים בנושא הפיננסי ביחסי שותפויות ושיתופי פעולה. בפברואר 23 העלאה בשכר או הצעה פיננסית מטיבה לתפקיד חדש. מעברו של כוכב צדק לבית 8 במאי 2023 לבית העוסק בכלכלה לטווח ארוך, מסמל התחלות של עיסוק אינטנסיבי בנושאי הכנסות כספי פיצויים  וכספי ירושה עד חודש מאי 2024.

עם נסיגת ונוס שליטת הבית הכלכלי שלכם אינם מטיבים עם השקעות ותצטרכו לנהוג במשנה זהירות עם כספים ולהימנע מנטילת סיכונים.,  נסיגת צדק מחודש ספטמבר 23 ועד דצמבר 23 תקופה שתצטרכו להימנע מניסיונות לעסוק ברמת סיכון בהשקעות/מכירת נכסים.

 

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם

 

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על ידי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות.  הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הוורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים.

מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים  2024-2023

ביקורו של שבתאי בבית הבריאות שלכם בין מרץ 23 לפברואר 26 מסמן את גבולות הגוף ואת גבולות הכוח. לא מדובר בהכרח במחלה אלא לצורך להגביר את המודעות לגבי הגוף וצרכיו. אתם תרגישו את רגישויות הגוף ביתר קלות ולחלקיכם תיתכן נטיה לפתח בעיות כרוניות בכלי הדם אולי איזור שלפוחית השתן רגישויות בגב התחתון

. לכל בן מזל מאזניים וההיבטים האישיים שלו. בדרך כלל שבתאי בבית הבריאות מזכיר לכולנו את כוח הגרביטציה. הקרקע מתחתינו וכוח המשיכה שלה מדבר על תחושת התבגרות. לאו דווקא מדובר בזקנה אלא התראה בצורך לפתח את הכושר הפיזי. לתת ביטוי בדיאטה המתקשרת למזון בריא לכלי הדם. להוריד עומסים של תיבול, אוכל עתיר סוכרים, שומנים ומלח.

בני המזל נוטים לסבול מהיצרות כלי הדם ולכן הבריאות תלויה בהזנה שלכם. פעילות פיזית והגמשת הגוף יחד עם דיאטה יעשו לכם פלאות. הורדת התיבול במיוחד המלח שהוא אויב של בני מזל מאזניים יקטין את הסיכונים ללחץ דם והפרעות קצב הלב. נשים בגיל המעבר בגלל הרגישות ההורמונלית תקופה מתוחה כמו אוקטובר הקרוב,  אך גם  בין ינואר למרץ 24 אמליץ לכם להשקיע יותר בפיזיות שלכם בכושר ובהגמשה במיוחד.

אלה מכם הסובלים מבעיות כרוניות זקוקים לפרקי זמן של מנוחה והתרחקות ממצבי מתח. חופשה של יום ופעילות המרחיקה אתכם ממקור המתחים.

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

שונות: 

אתם כבר מרגישים שאתם בשנה שונה.. היא משמעותית באותה מידה. כי חייכם ישתנו בהדרגה. החל ממיקומו של צדק בבית הכלכלי מחד הוא עוזר לכם לבנות בסיס פיננסי הישרדותי לטווח ארוך אך בהחלט ישפיע על דאגות בנושא עד י וני 24. ודרך שבתאי בבית העבודה השגרה והבריאות מה שמבטיח שינוי הדרגתי בתעסוקה שלכם. בצרכים שלכם לעבודה אולי שונה המשחררת אתכם ממגבלות עד מעבר לעצמאות מוחלטת. תהליך שמתחיל בשנת 23 ועשוי להימשך עד שנת 26. אך 24 תהיה שנה גורלית בנושא העבודה.  יוני 24   עלייה בנסיעות לחו"ל שיימשכו עד יוני .שנת 2025 יעסוק באופקים חדשים, פוטנציאל לימודים, תחומים ואופקים חדשים.

כמו כן,  מעברו של פלוטו ממזל גדי בית 4 בית המגורים, המשפחה לבית 5 [סופית נובמבר 24] בהחלט מספר על פוטנציאל עזיבת הורים או ילדים את הבית.

היתרון הגדול של שנה זו שאתם בסופו של דבר מתחברים לצרכים האמתיים שלכם ומוכנים פחות לחיות בעבדות מכל סוג. מרוויחים התחברות לתחומים חדשים מעניינים רבים מהתחומים יגרמו לכם ללמוד תחומים חדשים מה יגרום להנאה גדולה.  החיסרון ששנה זו מוציאה אתכם מאזור הנוחות. ולא קל לכם להשתחרר מהצורך להיות בסדר כלפי כל העולם. ההנאות ללמוד נושאים חדשים וכיוונים נוספים יעשו לכם חסד גדול.

 

 

 

נסיגת מרקורי/ונוס/מאדים בשנת 2024-2023

2024-2023

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.23    עד ה: 2.1.2024 

2024

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024

נסיגת מרס 2025-2024

מרס מתחיל נסיג במזל אריה- סרטן  מה: 7.12.2024 עד 24.2.2025 

 

 

מאמרים להבנת ונוס והשפעתה על מזל מאזניים:

טבלת ירח שחור מעודכנת עד חודש יוני  2024

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ           21.9.2023 

מזל מאזניים

25.4.24-17.4.2024

מזל מאזניים– מי אתם ומה צפוי לכם-הורוסקופ שנתי ל-2024-2023

 


קונסטלציית מזל מאזניים בשמים.

בפעילויותיכם השבוע מומלץ תמיד להיעזר בטבלאות הירח השחור אשר בבלוגי, בעיקר אם אתם עומדים בפני התחלה חדשה, רכישה, חתימה על חוזה,  דייט ראשון, ניתוח או התחלת עבודה.

טבלת ירח שחור מעודכנת עד ינואר 2025
ההורוסקופ השבועי:
עכשיו כל יום חמישי!

.
הורוסקופ שבועי:

 

קוראים יקרים, לכבוד השנה החדשה הכנתי לכם  הורוסקופ מפורט

הורוסקופ לשנת תשפ"ד ספטמבר 2024-2023.

 

 

יחסים: הירח בחג בביקור במזל מאזניים,  אתם לא אוהבים להיות לבד והחג הזה עבורכם קשור למפגשים משמחים עם אנשים שלא ראיתם זמן רב. הירח המלא בין 25-23.4 עלול להציף ויכוחים בנושאי כספים בזוגיות. נסיגת מרקורי עד ה:25.4 בבית הזוגיות והיא לא משרתת את הצרכים שלכם להרמוניה.

קריירה: שיתופי פעולה ושותפויות עלולות  להסתיים. השבוע, מאדים צמוד לכוכב נפטון בבית העבודה  ואנשים סביבכם עלולים לרכל או לספר עליכם פרטים מביכים ולא נעימים. האווירה בעבודה עד סוף חודש אפריל מלאת תככים וקשה לכם לסמוך ולהאמין לסביבתכם. צפויים ימים בעייתיים במיוחד בין ה: 25-23.4. המתח באוויר מקשה עליכם ואתם מרגישים מבודדים.

שונות: היבטי השבוע מקשים על הבריאות. אתם רגישים מתמיד. תתכן בעיה בכלי הדם וכאבים ברגליים. הקפידו להיבדק ואל תדחו בדיקות בגלל עצלות או סיבות אחרות. ימים עם פוטנציאל של הפסד כספי או אובדן כסף בין ה: 25-24.4.

 

 

ימים טובים: 17.4, 27.4, 5.5 , 10-9.5, 14.5, 24.5, 28.5 , 6.6, 10.6, 16-15.6. 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ   17.4.2024
שאלות תשובות:

.

. מעיין
מהפך במאזניים
היי פנינה , תוכלי להסביר את עניין המהפך מבחינת זוגמבחינת זוגיות ?
תשובה:
היי מעיין כמו שהשבוע מתחיל נמוך הוא עשוי להתהפך לימים טובים יותר. כל טוב פנינה
2. ה
אופק
היי פנינה רציתי לישאול נולדתי ב18.10.1992 בשעה 12 וחצי בלילה איזה אופק אני ועל איזה אני צריך להיתיחס על מאזנים או על האופק?
תשובה:
את בת מזל מאזניים עם אופק אריה. תתייחסי לשני המזלות בקריאת ההורוסקופים. בברכה פנינה
3. דוד
ליקוי החמה ב-9 במרץ
היי פנינה, עוקב בדריכות מזה שנים אחר הבלוג וקורא בזהירות. באופן כללי לבני מזל מאזניים, האם כדאי להמתין כבר כעת עם הצורך להגיב ולפעול בכנות וגילוי הקלפים או שהכוונה לזמן הסמוך לליקוי החמה ולא בסופש הקרוב?
תשובה:
שלום דויד אנחנו כבר בתוך השבוע טרום הליקוי שהוא מושפע מאוד. ואם תבדוק עם עצמך תרגיש ש"הפתיל קצר" יותר ויש נטייה לנוע בין בלבול ואמוציאנליות לקושי להיות ממש ראציונלי וקר. כדאי לעבור את הפיק ואחרי זה לבדוק מה אתה מרגיש. ואז כשתחשוף את הקלפים אתה עשוי לשלוט בהם טוב יותר . בברכה פנינה
4. סימה
פנינה היקרה שלום,אני בת מזל מאזניים. ושאלתי היא מתי אפשר לחתום על חוזה שכירות?אני אמורה להשכיר את ביתי. מאיזה תאריך אפשר לחתום כבר על חוזה כי אנחנו נמצאים בנסיגת מרקורי.
תשובה:
סימה שלום על נסיגת מרקורי – הכל על הנושא https://www.pninastro.com/715/ לא לחתום על כלום לפני ה-29.1 כל טוב פנינה
5. יונתן
תחילת שיפוץ באמצע ינואר
שלום פנינה יקרה האם מומלץ להתחיל שיפוץ קליל סיוד טיוח וצביעה במהלך נסיגת מרקורי? אשמח לתגובתך – תודה ! 🙂 🙂 =
תשובה:
שלום יונתן לא קוראים את הכתבות שאני מעלה? מרקורי בנסיגה ינואר 2016 https://www.pninastro.com/715/ כל טוב פנינה
6. רוית
נסיגת מרקורי
פנינה שלום, אני צריכה לקבוע תור לניתוח קיסרי, האם בתאריך 1.2.2016 מרקורי יסיים את נסיגתו כולל חמשת הימים שמרגישים את השפעתו, כלומר האם בתאריך הנ"ל הוא במצבו הרגיל? תודה רבה
תשובהף
שלום רוית מרקורי מסיים את נסיגתו כבר ב-25.1.16 אבל זה לא מספיק כדי שניתוח יצליח. לניתוח שלא עושים כל יום צריך לבחור יום שמתאים לאיבר של הגוף וכוכבים שיוצרים הצלחה בלי דימומים, סיבוכים ודיוק מוחלט. את רשימת מרקורי בנסיגה שאני נותנת היא רק כדי שלהימנע באופן גורף מניתוח. אך כדי שניתוח יצליח צריך הרבה יותר מבחירה רנדומלית של תאריך. תקראי את זה: אסטרו בריאות- https://www.pninastro.com/198/ כל טוב ממני פנינה
7. פנינה
מפנינה לפנינה 🙂
היי פנינה.. נהנית לקרוא את הבלוג שלך למרות שאני פחות מבינה באסטרולוגיה, יש ימים שאני פשוט מאד מזדהה עם הניתוח שלך למזלי- מזל מאזניים. 1. אני לא בטוחה מה האופק שלי כי אני לא יודעת את שעת הלידה המדוייקת שלי. איך ניתן לדעת? ב. עד כמה משפיעה לדעתך קריאת ההורוסקופ השבועי על התת מודע והאם דברים יכולים להתרחש רק משום שקראתי משהו..?
תשובה:
שלום לך פנינה 1. את שעת הלידה תנסי להשיג בכוכבית 3450 ותמתיני למענה אנושי ואון ליין יתנו לך את שעת לידתך. 2. אין לנו יכולת להשפיע על אירועים שקורים לנו, על הזדמנויות שנקרות בדרכינו על מפגשים רומנטיים שיקרו לנו . מערך הכוכבים אינו אוטוסוגסטיבי. אם הפלנטות מקרינות מצבים קשים, הפרט אינו יכול לשנות את האווירה. הכוכבים מייצגים אנרגיות המשפיעות עלינו ולא אנחנו משפיעים עליהם. כלל הכוכבים מושפעים ביניהם ויוצרים כל פעם מצב מיוחד אחר שאין לנו יכולת לשלוט בכך. מאז ומתמיד קטגורים לאסטרולוגיה טוענים טענות אלה. את תגלי שרוב המתנגדים לאסטרולוגיה הם אנשים המאמינים שהם יוצרים את גורלם. עם כל הצניעות אחרי 40 שנות עיסוק אני חושבת שיש מידת יוהרה ריקנית למי שחושב שהוא שולט בגורלו והם יטענו שהכל אקראי. קצרה היריעה לתת דוגמאות למה אדם אינו יכול לכוון אנרגיה כללית מסביבו? אבל אם תעקבי גם אחר תחזיות כלליות שאני כותבת לא רק אלה המיועדות למזלות תגלי שלא ניתן להמציא כל שבוע כל כך הרבה אמיתות של אירועים אלמלא הם היו צפויים מראש. חשוב להיות עם ספיקות ולבדוק כל דבר. אני בעד. כל טוב ממני פנינה
8. אמירה
שלום רב לך פנינה. אני מזל מאזניים עם אופק סרטן.. בסרטן הכל נראה טוב ויפה מבחינת הקריירה ואילו במאזניים על הפנים המצב.. למה להתייחס מבחינת הקריירה האם התייחס לתחזית סרטן שכי שכתבת חיובי השבוע ומאזניים בעיות וסכסוכים… האם מזל האופק יותר משמעותי ממזל עצמו.. אודה להבהרה מצידך. האתר שלך מעניין מאד ומסקרן.. רואים שיש השקעה מצידך.. יישר כח.
תשובה:
אמירה שלום צריך להתייחס לשני המזלות. האופק מסמל בדרך כלל את סדר התחומים אליהם את צריכה להתייחס . לשני המזלות השבוע יש שינויים בעבודה רק המזג ורוח הדברים שונה. ככל שאדם מכיר את המפה שלו טוב יותר הוא יודע לקרוא את התחזיות.. אם למישהו בית הקריירה במזל טלה הרי שמאדים שולט בו והמזג של מאדים ישפיע עליו. מכיוון שהשבוע זהו שיאה של המערכת של מרס אז גם אם תהיה השפעה לא קלה היא נרגעת לאחר ה-13.12. תודה כמובן לפרגון וכל טוב פנינה
9. אורית
מאזניים
פנינה שלום רב. מזל מאזניים כל שבוע המצב יותר גרוע וגרוע. כפי שאת כותבת לחץ חילוקי דעות בקריירה ושינוים קיצוניים, ביטולים וחיכוכים.. בקריירה נראה שהמצב מחמיר.. מתי סוף סוף נראה את האור בקצה המנהרה.. האם תוכלי קצץ להמתיק את הגלולה ולכתוב שהמצב משתנה ונוכל לנשום לרווחה. אשמח לתשובה ממך. בהוקרה רבה אורית…
תשובה:
היי אורית שלום אכן זו תקופה אתגרית לבני המזל. יחסי מאדים מקשים מאוד. אך הוא לא המזל היחיד שסובל בתקופה זו. השבוע זה השיא. ויהיה שיפור הדרגתי במהלך החודש הנוכחי ובינואר גם.. סבלנות. בברכה פנינה
10. חני
שינוייםםםם
הי פנינה ☺ אני בת מזל מאזניים 30.09.73 – 19:30 עוד כמה שינויים בעבודה אצטרך לשאת ?! עייפתי מהחודשים האחרונים .. ומידי שבוע את כותבת שצפויים שינויים נוספים ?! בבקשה מתי התקופה המתישה הזו צפויה להסתיים ?
תשובה:
שלום חני כל עוד מאדים במזל מאזניים צפויים שינויים ומאדים יהיה במאזניים עד ינואר 2016. לא יודעת אם באופן ספציפי תהיי אז כבר בתקופה של שלווה. אבל לפחות סערת מרס תחלוף. בברכה פנינה
11. ינון
זוגיות
היי פנינה .אני מזל מאזניים אני סתם חושב עד איזה רמה האסטרולוגיה חוזה בדיוק?זה יכול לחזות אפילו אם אני עוד אשמע מהאקסית הטרייה בקרוב או ברחוק?:)אגב היא קשת
תשובה:
שלום ינון כשמכינים מפה אישית וזוגית אפשר לגלות אם בת הזוג נועדה לך כלל, פוטנציאל הקשר שלכם בכל התחומים. והאם גורלך כרוך בגורלה?? או האם נועדתם להיפרד ?? ואולי קשר אחר מצפה לך. כל טוב פנינה
12. דוד
פנינה היקרה, אני קורא את האתר שלך בשקיקה מזה שנים. את חדה ומדוייקת ואני מחכה תמיד לתחזית בכל רביעי בלילה ובכל שנה עברית ולועזית. אני בן מזל מאזנים עם אופק גדי ובהתאם למה שאת מתארת צפוי לי מפגש עסקי חשוב מאוד בראשון ה-15 לנובמבר. ההחלטה שתתקבל מיד לאחריו ע"י המשתתפים אחרים במפגש תשפיע באופן ניכר ואסטרטגי על עתיד העסק שלי. מאדים במזל שלי מסמל שינויים גדולים, אבל האם טיבה הישיר של תוצאת אותו מפגש ב-15 לנובמבר הוא טוב או רע לעסק הקיים? ברור לי כי את לא יכולה לערוך לי מפה מעל דפי האתר, אך האם תוכלי לומר מהי המגמה הכללית? תודה מראש!
תשובה:
היי דוד שלום לך ותודה. כמובן שאינני יודעת את מרכיבי המפה שלך ומה יקרה בעיסקה כזאת או אחרת. אבל עקרבוני ה-16-15.11 ימים מוצלחים לחתום על חוזים ולהתחיל התחלות. אין המלצה של יום טוב מסויים על אופי העיסקה שכמובן קשורה לאנשים נוספים ולרעיון עצמו שחשוב שלא יהיה "בעייתי" והכל צריך להיבחן לגופו של עניין. מאחלת לך הרבה הצלחה. בברכה פנינה
13. אור
חרדות
לפנינה שלום. קראתי את התחזית האחרונה היום שפירסמת אני מזל מאזניים באופק סרטן. לא ברור לי ורצית הבהרה מצידך. בתחזית של מאזנים כתבת כניסת של מאדים לאמזניים ב- 13.11.15 תגרום לכעסים מריבות בתחום העבודה וכן פירוק שותפויות .. ואילו בסרטן כתבת הצלחות בתחום הקריירה והתפתחות לטובה. לאיזה תחזית אתייחס. אני בדילמה אני בבקשה אם אפשר להבהיר בנוגע למאדים במאזניים שמקשה כל כך שפי שכתבת שגורם לתקופה לא טובה. ובתחזית של סרטן מאדים מקנה יותר חיוביות במצב. בשבוע שעבר כתבת אפשרות לקיים חוזה הסכם בעבודה ותחזית חיובית והשבוע סכסוכים..וסיומים של קשרים … אודה לתשובה והבהרה מצידך. תודה רבה כל טוב וחודש טוב. אור =-
תשובה:
שלום לך אור אכן אתה צריך להתייחס לתחזית מזל סרטן המופיע לך באופק מבחינת הנושאים. אך להתייחס לאנרגיית הכוכבים ואיך הם יפעלו בתחזית של מזל מאזניים. אפשר תמיד לחשוש ולפחד ואפשר לקחת את התיאור ואת המידע ולהפוך אותו לידע ולמנוף כדי לבצע את השינויים. דווקא אופק סרטן גורם לך לחשוש משינויים כי כל שינוי זה פרידה וסרטן ופרידות זו עיסקה לא ממש מוצלחת. כל החיים אנחנו מגיבים לאירועים ובסוף מה שקובע זה לא רק האירוע אלא איך אנחנו חיים אתו. כל טוב פנינה
14. סלבי
פנינה יקרה שלום רב! תוכלי לומר לי מתי הנסיגה הבאה של כוכב ונוס ובאיזה מזל?
תשובה:
שלום לך סלבי הנסיגה הבאה של וונוס: 2017 ונוס מתחילה נסיגה במזל טלה ב-4.3.2017 ומסיימת ב-15.4.2017 בברכה פנינה
15. גיא
תודה !!!♡♡♡♡
תודה רבה רבה פנינה מעריך הכל מאוד!!! כשהלימונדה תיהיה מוכנה וטעימה אתן לך לשתות מבטיח!♡♡♡
תשובה:
היי גיא תודה רבה .שימחת אותי כיתתפלא הצלחת לנצח משהו חשוב.. בהצלחה פנינה
16. אורית
מזל מאזניים
פנינה שלום. בפנייתי אלייך בפעם הקודמת ציינתי את תאריך הלידה ושעת הלידה מתברר ששעת הלידה שלי לא כפי שנמסר לך האם אני עדיין באופק סרטן כפי שאמרת…. נולדתי ב-17.10.51 בין 10 בלילה ל – 11 וחצי בלילה. אימי לא זכרה בוודאות.. אודה לתשובה האם אני באופק סרטן. יש לך אתר מאד מעניין ואני עוקבת בקביעות.. יישר כח. אורית
תשובה:
שלום אורית מהשעה 21.50 ועד 23.50 האופק יהיה סרטן. למה א ת לא פונה לכוכבית 3450 ומבררת און ליין את שעת לידתך המדויקת במקום להסתמך על הפרשי שעות כאלה
17. גיא
אופק
הייי פנינה כמו רבים שאמרו לך כבר גם אני אומר את חדה ביותר וכל דבר שאת כותבת מאפנת לקריאה ואני שונא לקרוא:) אני עובר נראה לי את התקופה הקשה ביותר ב10 שנים האחרונות לפחות .פרידה קשה אחרי קשר מאוד ארוך.גם קריירה .מחכה שהכל יעבור והשלווה שלמות והצלחה אהבה יגיעו סוף סוף והכל יזרום בקלות עם אושר וסיפוק בסך הכל.אשמח אם תוכלי להגיד לי מתי האנרגיה הטובה תיהיה איתנו לפי התחזית.ומה האופק שלי איך אפשר לדעת ?נולדתי ב22.10.85 ב17:15
תשובה:
= 6.11.2015
גיא שלום האופק שלך הוא במזל שור. כמובן שאני לא יכולה לערוך לך מפה ולתת לך מידע אישי בפורום הזה כפי שאתה יודע הכנת מפה, זו עבודה לכל דבר. בני מזל מאזניים עוברים מתקפה מכוכב פלוטו בגדי משנת 2008 ומאוראנוס בטלה משנת 2011 כך שלפחות 6 שנים לסירוגין יש להם תקופות לא פשוטות. אמנם זה נראה לך סבל כל רגע אבל תחשוב עד כמה הכוכבים שדוחקים אותך לקצה עוזרים לך להוציא את המיטב שבתוכך. ברגע שאורנוס בשנת 2017 מסיים את הטלטלות עבור בני מזל מאזניים תהיה הקלה גדולה מאוד. בינתיים תעקוב אחרי תחזית מזל מאזניים ומזל שור[האופק שלך] תנסה לעשות מהלימון לימונדה!!! בברכה פנינה
18. רינה
עבודה חדשה
שלום פנינה אני נמצאת במקום עבודה כבר מספר שנים אבל הכל משתנה, אנשים עוזבים, אין עליה במשכורת או בתפקיד בעתיד הנראה לעין ואני בלי אנרגיות לעבוד.. אני תוהה אם זה זמן טוב לפרוש כנפיים ולהמשיך הלאה לחברה אחרת.. האם הזמן הזה נכון בשבילי לעשות שינוי? האם הפעולה הזו תשדרג אותי ? בנוסף – נותרו לי עוד 7 חודשי לימודים – לומדת לתואר שני ואני חוששת שאולי אעמיס על עצמי אודה לעזרתך
תשובה:
6.11.2015
אני לא יכולה לעזור לך באופן אישי כי לשם כך צריך להכין את המפה האישית שלך. אבל מדברייך אני למדה שאת בלאו הכי נמצאת בתקופה זמנית ובלאו הכי מאדים מגיע למזל מאזניים ויתחוללו שינויים גדולים ואולי לא תהיי מסוגלת להישאר יותר. בני מזל מאזניים מחליטים רק כשאין להם ברירה. :)) אז בואי נראה איך מאדים המגיע ב-13.11 למזל מאזניים ומסיים את מהלכו בתחילת ינואר 2016 יעזור לך. כל טוב פנינה
19. אור
תהייה לגבי מרס
היי פנינה, אמרת שמרס עובר למאזניים ב-13.11. במפת הלידה שלי מארס נמצא במזל מאזניים (אני בת מזל מאזניים). האם יש לכך השפעה? אשמח ממש לדעת (:
תשובה:
שלום אור מרס משפיע כמובן על כולנו תלוי במיקום שלו הטבעי בלידה וההשפעות שהוא מייצר עם המפה שלנו. מרס מטבעו שוצף קוצף ומעורר שינויים בדרכים אגרסיביות. הוא יכול להשפיע על המפה שלך לטובה או לא תלוי איזה היבט הוא מייצר בבסיס של המפה שלך. הוא ייצור בהמשך היבטים דרמטיים מאוד וישפיע על מדינת ישראל ועל כולנו. כתבתי בהרחבה על מרס בהורוסקופ שבועי מעודכן ממליצה לקרוא שם את הפרטים.,כולל תאריכים מתי מרס היה במאזניים ב-15 שנה האחרונות. הוא הכי דומה בהשפעתו למה שקרה בחודשים יוני-יולי 2014. https://www.pninastro.com/189/ בברכה פנינה
20. אורלי
מזל מאזנים
פנינה שלום רב. ראשית אני עוקבת אחרי התחזית שלי ובכלל. מאד מעניין ומרשים. יישר כח.. כתבת בתחזית של מאזניים שמאדים יכנס למזל מאזניים ב- 12.11 ויביא שינויים בעבודה ובכלל. למה הכוונה אילו שינויים חיוביים? הם מאדים למאזניים יכול להקל על המצב בעבודה כמו להתייעל בעבודה להתקדם ובכלל למצוא עבודה אחרת. התחזית אינה אופטימית לגבי השבוע כתבת בתאריך 26-29 יהיו שינויים בהחלטה בשינוי האם השינוי חיובי? אודה על תשובה .. תודה רבה ..
תשובה:
אורלי שלום. תודה רבה. כשאגיע לנובמבר אכתוב על כך בהרחבה אני לא רוצה לבלבל את האנשים. אמנם אני מציינת כדי שאנשים יבינו בגדול שעדיין לא הסתיימו השינויים אבל אגיע לפרטים כשנתקרב לתאריך. כל טוב פנינה
21. נינה
מתי התקופה הזו תסתיים?
אני מזל מאזניים וסובלת בהחלט מכל מה שתואר בתחום המקצועי – דאגות בלתי פוסקות ולחץ. פנינה, מתי נראה את האור? תודה!
תשובה:
שלום נינה. כן בני מזל מאזניים עוברים כרגע תקופה של מתחים מצןוקות ושינויים לפעמים פחות נחמדים. צריך להמתין עוד עד תום השינויים. יש באת נובמבר-דצמבר עם שינויים נוספים כשמאדים נכנס למזל מאזניים. סבלנות משתלמת. בברכת אורך רוח פנינה
22. לורה
מרגיש לי לאחרונה שהתחזיות הכלליות ממש פסימיות….מרגיש שאין תקווה לדברים טובים שיקרו. לורה
תשובה:
אני רק השליחה כמו שאומרים. המצב לא טוב ואי אפשר ליפות אותו עם כל הרצון שלי. את גרה במקום רווי אלימות תוקפנות ואווירת מלחמה מתנפנפת . כשההיבטים ישתנו לטובה אז התחזיות בהתאם. אני בטוחה שאת לא רוצה שאני "אמרח" אתכם במילים ללא משמעות, בהבטחות חסרות אמת. חודש קשה שהתרעתי על הקושי כבר זמן רב לפני כן. גם בנובמבר יש תקופה קשה כשמאדים ייכנס למזל מאזניים. ועל כך נאמר: i am just the messenger כשרצו לירות בשליח. 🙁 מישהו מעלינו צריך לעשות משהו כי אם לא הבעיות לא תיעלמנה. בברכה עם תקווה לימים טובים יותר פנינה
23. אורית
בנוגע להורוסקופ השבועי מזל מאזניים
פנינה שלום. כתבת במזל מאזניים שסיום פרוייקט תפקיד פרויקט עד ה- 23.10. ואחר כך כתבת בסוף אוקטובר שינויים בעבודה. האם השינויים לקראת סוף החודש חיוביים. למה הכוונה? אם יש סיום פרוייקט תפקיד בשבוע הקרוב ומה יהיה בסוף החודש? אודה לתשובה.. אני עוקבת אחר האתר שלך . אתר מצויין ומעניין. כל טוב חודש טוב.
תשובה:
שלום אורית תודה. אכן סיום הפרויקט או העבודה מביא אתו שינויים. זה יכול להיות שינוי מכל סוג. טוב או לא? לא הייתי מגדירה. הייתי מגדירה שהשינוי לא קל. לא צריך לדאוג. בברכה פנינה
24. מאי
האם הטרור מושפע ממפת הכוכבים במזל מאזניים?
שלום מאי לא מבינה את שאלתך. אך הכוכבים משפיעים על הטרור . יש מערך כוכבים גדול שגורם לכך והסברים רבים אצלי בנושא נמצאים : בהורוסקופ שבועי מעודכן: https://www.pninastro.com/189/ בברכה פנינה
25. ויקי
התייחסות למזל האופק
פנינה שלום ושנה טובה, נהנית מהאתר המושקע. עוקבת אחרי התחזיות המתפרסמות. נולדתי ב 29.9.1970 בשעה שלוש וחצי אחר הצהריים 15:30 לפי בדיקה באתר האופק בדלי. אולם לפי ניתוח המפה יש לי ארבעה כוכבים בבתולה. האם עליי לקרוא את תחזית דלי או בתולה או מאזניים?. לעיתים יש נתונים שונים סותרים בין תחזית מאזניים ודלי- האופק שלי.(אודה לאישורך שזה אכן האופק}….אודה להתייחסותך.
תשובה:
שלום ויקי האופק העולה שלך במזל דלי. והמזל שלך מאזניים אני ממליצה לך לקרוא את שני המזלות האלה. בברכה פנינה
26. אורלי
הורוסקופ שנתי מזל מאזניים
פנינה שלום רב. ברצוני לדעת מתי תפרסמי את ההורוסקופ המורחב של מזל מאזניים … שנה טובה ומבורכת .
תשובה:
אורלי שלום לך תוך מספר ימים התחזית תהיה מוכנה ואני אעלה אותה. שנה טובה פנינה
27. אורית
תודה על התשובה המהירה. ותודה על האתר המוצלח שלך והמתוחכם.. כל טוב שנה טובה ובשורות טובות לשנה חחדשה במיוחד למזל מאזניים שהייתה להם שנה לא קלה . גם לך שתהיה שנה טובה ומבורכת ותמיד עם בשורות טובות לכל עם ישראל.
תשובה:
היי אורית תודה רבה לך. תחכי כי יגיע הורוסקופ ראש השנה ואז יגיעו הברכות לכולם. אך גם הזדמנות לדבר על שנת 2016 לכל המזלות ובכלל. בברכה פנינה
28. אורת
מזל האופק
פנינה שלום רב. תודה לך על התשובה המהירה שנתנת לי לבי תחום העבודה. רציתי גם לדעת לגבי מזל האופק שלי אני נולדתי בתאריך 17.10.51 בין השעת 11 בלילה ל- 11וחצי. אודה מאד על תשובה . כל טוב ויישר כח.
תשובה:
אורית שלום האופק שלך במזל סרטן. בברכה פנינה
29. אורית
פנינה שלום . אני מזל מאזנים 17.10. מה מזל האופק שלי? לציין שאני מאד מתרשמת למה שאת כותבת אבל אם אפשר לפרט יותר לגבי העבודה. כתבת לגבי סיום תפקיד או פרוייקט ויידחה לסוף אוקטובר. האם תוכלי לפרט יותר בעניין .. למה הכוונה תודה רבה. כל טוב יישר כח.
תשובה:
אורית אופק נקבע על פי תאריך לידה -מלא! עם שעת לידה מדויקת ומקום לידה. ולא על פי תאריך חלקי בלי שעת לידה. הכנתי כתבה מפורטת על תחילת נסיגת מרקורי -המסבירה למה נושאים מסויימים יידחו לסוף אוקטובר. https://www.pninastro.com/700/ בברכה פנינה
30. חני
שיחת ייעוץ
הי פנינה , מעוניינת לדעת עלות לשיחת ייעוץ/הכוונה
תשובה:
חני שלום תכתבי לי למייל הפרטי, pninaast@zahav.net.il בברכה פנינה
31. חני [חנה)
עבודה
הי פנינה , נולדתי בתאריך 30.09.73 ואני אמורה לחתום על חוזה עבודה בתאריך 01.09 האם כדאי למרות שמרקורי בנסיגה ?
תשובה:
חני שלום מרקורי לא בנסיגה ב-1.9. הוא מתחיל נסיגה רשמית ב-17.9 והשפעתו תתחיל רק ב-12.9 בברכה פנינה
32. רונן
אופק
היי פנינה נולדתי ב30/9/97 ב2 בלילה מהו אופק המזל שלי?
תשובה:
שלום רונן האופק העולה שלך הוא במזל אריה. בברכה פנינה
33. נירית
פנינה יקרה שלום, מה את אומרת על חתונה בזמן שהשמש נצמדת לאורנוס?
תשובה:
נירית לא אומרת כלום בלי לבדוק את כל ההיבטים של אותו יום מול המפה של המתחתנים. אם המסקנות באסטרולוגיה היו מתבססים על היבט אחד למה צריךם את כל שאר הפלנטות, נכון? בברכה פנינה
34. מיכל
אופק
היי פנינה, נהנת לקרוא כל פעם מחדש את ההורוסקופ. רציתי לדעת מה האופק שלי 3.10.1999 / 20:15.
תשובה:
מיכל שלום האופק שלך הוא במזל תאומים. בברכה פנינה
35. אולגה
פנינה יקרה שאלתי אליך היא כזו, סטורן היה בשנים האחרונות בבתים שעוסקים במערכות יחסים (בעניי גם אריה ובתולה עוסקים במערכות יחסים) בכל אופן במאזניים ועקרב בטוח העיסוק במערכות יחסים ואף במערכות יחסים זוגיות במיוחד העקרב שמתעסק באינטימיות. האם היציאה של סטורן משם במעבר לקשר יקל על הנושא? למרות שפלוטו בגדי בטוח מרסן מאוד את הסיפור …
תשובה:
אולגה שלום אני ממליצה לך לקרוא על שבתאי בקשת כתבה שהעליתי כששבתאי נכנס לראשונה לקשת בדצמבר 2014 כדי להבין איך הוא פועל במזל קשת שבתאי בקשת- שיעור בהתעוררות : https://www.pninastro.com/654/ בברכה פנינה
36. אנונימי
פנינה 31.7 – דייקת בתחזית לגמרי!
הרעש געשה ורעשה. אשמח לדעת מה דעתך על המשפט "הכול קבוע והרשות נתונה"…אם באמת הכול קבוע בכוכבים-"האווירה למה שקורה" איפה התגובה שלנו נכנסת וכיצד נדע שהיא הנכונה.תודה!
תשובה:
שלום אנונימי. תודה רבה. המשפט "הכל צפוי והרשות נתונה" הוא משפטבמקורו נאמר: הכל צפוי והרשות נתונה ובטוב העולם נדון והכל לפי רוב המעשה (פרק ג משנה טו) משפט שאימצו אותו אנשים דתיים והעוסקים בקבלה מפיצים אותו כי בעצם אם תתפלל או תקיים מצוות תוכל לשנות את הגורל. טוב… יש לי דיעה שונה. אני אדם חילוני ובעיקר יש לי הסתכלות אחרת בגלל העיסוק שלי באסטרולוגיה. איפה בעצם נמצאת הבחירה החופשית? האם אדם רוצה להיוולד טיפש? מכוער? חסר כישורים? עד כמה התכונות הבסיסיות שלך משפיעות על מה שיקרה לך? הרבה מאוד. כלומר, האישיות של האדם היא גורלו. כמובן שמצב הכוכבים שממשיכים לנוע משפיע על חיינו כמו שהוא משפיע על הטבע כל שכן עלינו. האם יש בחירה חופשית? במידה מסויימת יש, אבל הבחירות תהיינה קשורות תמיד לאישיות, לתכונות, לאינסטינקטים לאמוציות וללגישה שלנו לחיים. האם זו נחשבת לבחירה חופשית? הרי גם את השינויים שאנחנו עומדים לעבור ניתן לצפות במפה אסטרולוגית. תחשוב על זה. בברכה פנינה
37. אולגה
חתימת חוזה
פנינה יקרה שלום, האם ניתן לחתום על חוזה עבודה מאה ואחד ולהתחיל עבודה חדשה מיד אחרי שמרקורי מסיים את הנסיגה או שחובה לחכות את ה5 ימים?
תשובה:
אולגה שלום מרקורי סיים כבר מזמן את נסיגתו. שום דבר לא עומד בדרכך. בברכה פנינה
38. מזל
אופק עולה
שלום לך, בני נולד בסן חוזה קוסטה ריקה ב11.10.2005 בשעה 10:37 מה האופק העולה שלו?
תשובה:
שלום מזל האופק שלו במזל גדי בברכה פנינה
39. אורה
ערב טוב. לפי הלוח הלועזי אני מזל מאזניים 15.10 ולפי הלוח העברי נולדתי בחודש חשוון ששייך יותר למזל עקרב. האם את יכולה להאיר את עיני האם יש לזה משמעות או לא.
תשובה:
= אורה האסטרולוגיה מאז ומעולם התבססה על תאריכים לועזיים וחילקה את המזלות על פי לוח השנה הלועזי. קשה להתייחס לאסטרולוגיה היהודית כמעמיקה ומחוייבת. האסטרולוגיה היהודית לא התפתחה מאז 200 שנה אחרונות כולל חוסר התייחסות לכוכבי לכת שהתגלו כמו אורנוס נפטון ופלוטו.מי שנולד אחרי השקיעה באסטרולוגיה היהודית הוא נחשב למי שנולד ביום המחרת. בטח הבנת. בברכה פנינה
40. רביטל
חתימת חוזה
היי פנינה, אני מחפשת עבדוה ויש לי השבוע ושבוע הבא כמה ראיונות, ממתי יהיה נכון לסגור דברים ולחתום? תודה רביטל
תשובה:
רביטל שלום ממליצה לא לפני ה-16.6. בהצלחה פנינה
41. רביטל
נסיגת מרקורי
היי פנינה, אני מחפשת עבודה ומרקורי נכנס לנסיגה, האם נכון ללכת לראיונות בתקופה זה ? מתי מסתיימת הנסיגה הפעם? תודה
תשובה:
שלום רביטל אכן מרקורי מתחיל את נסיגתו הרשמית ב-18.5 אבל כבר ב-13.5 השפעתו מתחילה. הנסיגה מסתיימת רשמית ב-11.6 וכבר מה-15.6 תהיי בתקופה טובה יותר למצוא עבודה. ברכות פנינה
42. בטי
היי פנינה אני יודעת שאת לא מנתחת מפות שאלתי היא מהו מה המשמעות בכלל של ראש וזנב דרקון?
תשובה:
שלום בטי לכן בניתי מילון שמסביר את המושגים האסטרולוגיים. https://www.pninastro.com/388/ בברכה פנינה
43. בטי
פנינה יקרה שלום! מה זה אומר ראש דרקון במאוזנים עוד מעט הוא יתקרב ליופיטר וסטורן שלי ויצור מלות למרקורי שליט המפה שלי בטלה . אין לי מושג מה ההשפעה של ראש דרקון בכלל במפה שלי זה באריה.
תשובה:
בטי שלום אני לא מנתחת חלקי מפות ולא חצאי מפות ולא רבעי מפות. מפה מנתחים בשלמותה. כל טוב פנינה
44. אורית
תחזית שבועית מזל מאזניים
פנינה היקרה שלום. בתחזית השבועית מתאריך 29.4.15 עד 7.5.14 מזל מאזניים כתבת – נושאים ביוקרטיים יגרמו למשבר וכמו כן בטיפ: כתבת בחודשים הקרובים יהיה עיסוק רב בנושאים ביוקרטיים . רציתי לשאול אם תוכלי להרחיב למה הכוונה האם נושאים ביוקרטיים בעבודה מראה על תקופה לא טובה ומשברים? למה הכוונה נושאים ביוקרטיים.. אודה לך על תשובה. לציין שאני מאד אוהבת לקרוא את מה שאת כותבת מאד מעניין ומסקרן.. יישר כח אורית..
תשובה:
שלום אורית נושאים בירוקרטיים קשורים בכל מה שיש בו ניהול, מנהל, ניירת, תהליכים של פרוצדורה. אירגון טיפול במסמכים, תהליכים של מנהל. כל טוב פנינה
45. בטי
פנינה יקרה אני נהנת מאוד לקרוא באתר את מעלה חומרים מעניינים ביותר רציתי לדעת עד איזו מעלה יגיע אורנוס עד הנסיגה הנוכחית שלו ביולי והאם הוא עתיד ליצור זוית עם יופיטר באריה?שתהיה שבת שלום
תש\ובה:
בטי שלום אוראנוס כרגע לא בנסיגה, והוא כבר יוצר התחלת יחסים עם יופיטר במזל אריה ובחודש יוני שתי הפלנטות מגיעות להיבט הרמוני מושלם . אך ביולי יופיטר יוצר מרובע מושלם עם שבתאי בעקרב. ברכות ממני פנינה
46. יעל
פנינה תודה רבה, התחושה הספציפית בארץ,היא שמאז רצח רבין המצב רק הולך ומחריף, המצב הכלכלי בכי רע ומבחינה חברתית הלאומיות מאוד התחזקה, מזל סרטן הוא מזל שמאוד מחפש הגדרת שייכות לבית למשפחה, למדינה מה שיכול להסביר אך פלוטו בסרטן לקח את זה למקום איום, של גיבוש הלאום על חשבון החפשת האחר, אבל עכשיו הוא בגדי וההרגשה היא הרבה יותר צרת אופקים מלפני עשרים שנה.
תשובה:
 יעל פלוטו בשנות ה-30 שהה במזל סרטן וטיפח את הלאומנות. אכן כך. הרצח של רבין היה הסמן הראשון של התחלת ההקצנה בישראל. בעקבות הסכם אוסלו מיעוט קיקיוני המושפע מרבנים קיצוניים החליט החלטה לרצוח את רבין. עדיין במדינת ישראל בשנים 1995 היה מיעוט קיצוני קטן. ועם הירצחו של רבין לצערינו עם המזל הרע והאומלל שקרה לו גרם לדלת שפתחה לבנימין נתניהו להיכנס לפוליטיקה ב-1996 ומאז התהליך שקרה בישראל קשור מאוד לאיש הזה. שרון שחזר להנהיג אחרי ברק עזב את הליכוד ועשה את הניתוק כשרבנים קיצוניים קיללו אותו והם בטוחים עד היום שקללותיהם גרמו לשרון לחלות ב-2005. ושוב מותו של שרון סלל לנתניהו ולמתנחלים להיבנות בשטחים וליצור כוח פוליטי המבדיל בין הימין לשמאלצ בין מתנחלי השטחים לתושבי הארץ. משנת 2008 עם מעבר פלוטו לגדי והזעזוע הכלכלי הגדול בעולם סלל באופן ברור יותר לנתניהו מקום ללא תחליף ולמתנחלים שזכו בזכות נתניהו בהרחבת הנדל"ן בשטחים, העצמה והגדלת הישובים מה שטיפח את ההרגשה שלהם שהם מצליחים כי הם צודקים. עוד הרבה ספרעם ייכתבו להסביר את התנהלות הימין בשטחים את טיפוח הישיבות המיליטינטיות, את עצימת העיניים למקרים של תג מחיר והשקעות של מיליארדים בתשתית, בהשכלה ובכלכלה של השטחים והימין.הפרד ומשול טיפוסי. בברכה פנינה
47. יעל
פנינה שלום, האם יש לאסטרולוגיה דרך להסביר את הגזענות והאנטישמיות כלפי יהודים בחול וערבים בארץ שהתחזקה ביותר בשנים האחרונות?
תשובה:
שלום יעל רק להתייחס לנושא בנגיעה, אוכל לומר שיחסי אוראנוס פלוטו הקוטביים מייצגים ציבורים שונים בקיצוניות. ככל שההיבטים ביניהם קשים כך חוזרים לריטואל קדום של אי יכולת לקבל את האחר, הזר והשונה. אנטישמיות או שנאת זר[קסנופוביה] היא ארוכת ימים כתהליך האבולוציה. אבל אם אתייחס לתקופה הקודמת שבה אורנוס היה במזל טלה בין 1934-1928 עם מרובע לפלוטו במזל סרטן[המייצג את הלאום] כי אז התפתחה תנועת הנאציזם ובכלל הפאשיזם [איטליה, ספרד ויפן] עד שהיטלר תירגם אותה לאקט פוליטי והצליח בדרכו האלימה להיות קנצלר. ומה שקרה במלחמת העולם השניה הוא תוצר אותה שנאה מובנית ללאומים אחרים, זרים ואת יכולה לקרוא לזה גם אנטישמיות. אנחנו עדים לכך היום באותה מידה, כשיש קיצוניות גם באיסלאם כנגד ואותם כוחות קיצוניים לא מקובלי על רוב המוסלמים כמו שהקיצוניים גם בקרב היהודים הם לא מקובלים על כל היהודים. השאלה אם לקבוצות כמו דעאש או איסלמיסטים קיצוניים אחרים, יהיה כוח פוליטי כמו שהם שואפים להקים מדינה. ובאותה מידה קיצוניים אצלינו כמו בזמנו מפלגת כהנא נפסלה להציג את עצמה לבחירה לעומת זאת מפלגת ההמשך שלהם בבחירות האחרונות, נכנסה לבחירות רשמית אך הרוב כנראה לא רצה בהם והם לא עברו את אחוז החסימה. אוראנוס ופלוטו הם כוחות קוטביים המייצגים את הקבוצות הדתיות, קיצוניות שבשם דת ולאום מוכנים להרוג או לפגוע ובין הליברלים יותר שמאיימים בפתיחותם לעיתים על הכוחות הריאקציונרים. דת ולאום הם רק הגדרות שמתחלפות. בשם הדת והלאום אנשים מתירים לעצמם לעשות הרבה ולעיתים הכל. חשוב שקיצוניים כאלה לא יקבלו כוח פוליטי משמעותי כי האג'נדה שלהם לא לקבל את השונה והאחר. בברכה, פנינה
48. אחווה
מזל אופק
שלום פנינה נולדתי במזל מאזניים ב 27/9/61 בשעה 16:00 מה הוא מזל האופק שלי?
תשובה:
אחווה שלום את בת מזל מאזניים עם אופק במזל דגים. בברכה, פנינה
49. הודיה
היי פנינה נולדתי ב23/10/1980 בשעה 22:00 האם אני מזל עקרב או מאזניים ואשמח לדעת את האופק שלי תודה רבה
תשובה:
שלום הודיה את בשעות הראשונות של מזל עקרב. האופק שלך סרטן. בברכה, פנינה
50. יסמין
אופק
היי פנינה, תאריך הלידה שלי הוא 04.10.85 בשתיים לפנות בוקר, מהו אופק המזל שלי?
תשובה:
יסמין שלום האופק שלך במזל אריה. בברכה, פנינה
51. אביה
מה האופק?
פנינה שלום. נולדתי בתאריך 6/10/1999 בשעה 5 וכמה דקות לפנות ערב. מהו האופק שלי?
תשובה:
שלום אביה את בת מזל מאזניים עם אופק טלה. בברכה פנינה
52. טלי
אופק מזל
נולדתי בתאריך21/10/1967 בשעה 2לפנות בוקר מה אופק המזל שלי
תשובה:
טלי שלום את בת מזל מאזניים עם אופק בתולה. בברכה פנינה
53. מאיר
אופק
פנינה שלום, נולדתי ב-14.10.75 בשעה 23:50 בישראל. מה האופק שלי? תודה!
תשובה:
= שלום לך מאיר האופק שלך סוף מזל סרטן-תחילת מזל אריה.מרבית האופק מושפע ממזל אריה. כלומר, מומלץ לקרוא מעבר למאזניים גם את מזל אריה. בברכה פנינה
54. ילנה
אופק המזל
היי פנינה, יש 2 שאלות, אשמח מאוד אם תעני לי . 1.מה מאפיין מזל אופק ? את מה זה מגדיר בדיוק באסטרולוגיה? 2. אני נולדתי ב 8.10.1990 מהו האופק שלי ? תודה רבה 🙂
תשובה:
ילנה האופק נקבע על ידי צירוף התאריך-שעת הלידה המדויקת ומקום הלידה[כולל עיר הלידה אם מדובר במדינה מחוץ לישראל] על האופק : פה https://www.pninastro.com/236/ בברכה, פנינה
55. סיון
חתונה
שלום פנינה אני מתכננת להתחתן בחודש עשירי 2015 מה התאריך המומלץ לדעתך שכדאי להתחתן ( זה אמור להיות אחרי העשירי לעשירי ) ומתי כדאי לעשות את החינה . –
תשובה:
סיון שלום את תאריך הנישואין מתאימים על פי מפת הלידה שלך ושל בן זוגך. תקראי פה את הפרטים בנושא: אסטרולוגיה- יום הנישואין https://www.pninastro.com/358/ בהצלחה פנינה
56.
שלום פנינה, נולדתי ב18.10.1989 בשעה 03:00 לפנות בוקר.. מה הץמזל האופק שלי?
תשובה:
שלום לך יש לך אופק בתולה. בברכה פנינה
57. גילה
איתור מזל האופק
נולדתי בישראל בערב ראש השנה29.9.62 מהו מזל האופק שלי? האם את מוסרת תחזית בנושאי בריאות? תודה חג פורים שמח גילה
תשובה:
גילה שלום אופק נקבע על ידי שעת לידה מדויקת. ערב ראש השנה זו לא שעה מדויקת. תפני לכוכבית 3450 ותבדקי מהי שעת לידתך און ליין. בברכה פנינה
58. אורית
אסטרולוגיה
אני מזל מאזנים עם אופק סרטן האם שאני מסתכלת על התחזית על מה לשים דגש על מאזניים או על סרטן או שניהם יחד,
תשובה:
אורית שלום רצוי לקרוא את שני המזלות. ברכות פנינה
59. אבנר
בתולה או מאזניים
פנינה היקרה שלום רב נולדתי ביבנה בתאריך 23/09/1952 כנראה בשעה 16.00 לאיזה מזל אני משתייך ? תודה .
תשובה:
שלום לך אבנר פשוט מאוד. אתה בן מזל מאזניים עם אופק דלי. כל טוב לך פנינה
60. גיא
פנינה את כותבת מדהים ממש יש תחושה שהאסטרולוגיה היא סוג של מדע שקוראים אצלך. האם תוכלי לומר לי מתי צדק אמור להיכנס למאזניים?
תשובה:
היי גיא תודה רבה. 🙂 צדק יגיע למזל מאזניים בספטמבר 2016. אתה בונה עליו משהו? כי כדאי שתקרא את הכתבה הזאת: יופיטר "המיתוס ושברו" – https://www.pninastro.com/215/ תודה רבה לך פנינה
61. חגית
מזל מאזניים
פנינה שלום, נולדתי ב23.09. בשעה 16:00 . האם אני נחשבת למזל מאזניים או בתולה? תודה חגית
תשובה:
חגית לשנת הלידה ולמקום הלידה יש חשיבות. אם זה בישראל אז אין חשיבות לעיר אך אם נולדת באוסטרליה או ארה"ב או כל מקום בעולם מלבד ישראל. אז זה חשוב. ושנת הלידה כמובן שכן כי יש שנים שהמזל פורץ מוקדם יותר ויש שנים שלא. בברכה פנינה
62.
4 שנים קשות , מתי יחול שינוי חיובי?
פנינה היקרה שלום. תאריך לידה 13.10 .4 שנים שאני בתקופה קשה שהתחילה במשבר זוגי, אובדן מקורות תעסוקה, וקשרים חברתיים. התרוקנו להן כל תשתיות הנפש ושמחת החיים. יש לציין שאני מאד מעשית , ופועלת כל העת לשיפור מצבי. לא מפסיקה ללמוד ולפתח מודעות לטובת חיים טובים יותר בעתיד. אני נראית נהדר, ויש בי פוטנציאל להיות אדם כל כך מאושר ומצליח. אני מאד חברותית, כל כך יודעת לאהוב ולהעניק. יודעת ליהנות מדברים קטנים, ובעלת כשרונות רבים, תושייה רבה, מחשבה חדה, יצירתיות רב תחומית. אני לא מוצאת שום סיבה נראית לעין, ואנשים סביבי משתאים לנוכח המצב המתמשך הזה . אשמח לקבל ממך רמז לגבי הבאות. ובמילים פשוטות, מתי את רואה שינוי לטובה? בדגש על אהבה כמובן ( אחרי הכל אני מאזניים 🙂
תשובה:
לאלמונית אינני יודעת. בפורום הזה אני לא מכינה מפות אישיות ושאלתך בוודאי דורשת התייחסות למפה האישית שלך. אך באופן כללי וןכאדם מנוסה בנושא האנושי אני לא הייתי מספרת על עצמי לאף בן זוג פוטנציאלי כמה אני מושלמת. והתיאור שלך את עצמך הוא קרוב מאוד לשאלה, איך יכול להיות שאני כזאת נהדרת ואני לבד? חשבת כמה זה מאיים להניח רף כל כך גבוה? סתם חומר למחשבה. אם פעם תרצי לבדוק באמת מתי תהיה לך זוגיות תזמיני מפה אישית באופן פרטי. לאו דווקא אצלי. אצל מי שאת מוצאת לנכון. כל טוב פנינה
63. אורלי
הורוסקופ מאזניים שבועי האחרון עד 14.11
פנינה שלום. מופיעים כל המזלות חוץ ממזל מאזנים. יכול להיות בטעות. תודה. שווה להמתין לך פנינה…
תשובה:
היי אורלי. חחח מצטערת העליתי את התחזית. הכל בסדר חוץ ממה שעומד לקרות השבוע. ועל זה אני לא אחראית. כל טוב ותודה פנינה
64. בטי
בהמשך לשאלה הקודמת- שנת לידה 1986 תודה רבה
תשובה:
שלום בטי ומזל טוב!!! נולדת במזל בתולה כ-5 שעות לפני שהמזל התחלף למאזניים אך יש לך אופק מאזניים. בברכה ממני פנינה
65. בטי
מה המזל שלי?
פנינה שלום, נולדתי ב23.9 בשעה 6 וחצי בבוקר. אני לא מצליחה להבין מהאתר אם אני בתולה או מאזניים? התאריך מופיע בשני המזלות. אודה לעזרתך.
תשובה:
בטי חבל שלא ציינת את שנת הלידה. בשנים מסויימות מזל מאזניים מתחיל ב-23.9 ובשנים אחרות ב-24.9. אם תצייני את השנה אוכל לעזור לך. בברכה פנינה
66. בועז
היי פנינה בתור מאוזניים אופק שור אני חייב לציין שמיקום מארס בעקרב לא סמפטי בכלל האם במעברו לקשת יוקל המצב ?
תשובה:
היי בועז שלום אם זו הקומבינציה. אז וונוס שליטת המזל שלך והאופק שלך למעשה. יחסיה עם שבתאי ומרס בעקרב עושים לך בעיה. לאו דווקא רק מרס בעקרב. אז כבר בתחילת ספטמבר וונוס תעבור למזל בתולה ואולי משם תבוא לך הקלה? ממני פנינה
67. דן
תודה ושאלה
פנינה יקרה, קראתי באתר וכמות המידע ואיכותו מרשימים! שאלה: אם אני מאזניים אז האם בהכרח ההשפעות על סרטן זהות להשפעות על הבית העשירי?
תשובה:
דן תודה רבה. זו הכללה גורפת להגיד שזה בהכרח משפיע אבל בוודאי שיש לו השפעה מסוימת. מאחר ואין לי וגם לך מושג איך המפה שלך נראית לא נוכל להיותפסקניים. נכון? בברכה פנינה
68. דן
שאלה על אסטרולוגיה
אתר נהדר, תודה על השיתוף! מה המשמעות של המושג מרקורי בסרטן בבית הקרירה? מה זה בית הקרירה? איפה רואים שמרקורי בבית הקרירה? האם למאזניים תמיד סרטן זה בית הקרירה? אשמח לקבל הסבר כללי על כל שאלה. תודה!
תשובה:
שלום דן תודה רבה כמובן. אך בראש ובראשונה אני ממליצה לך לקרוא את מילון האסטרולוגי שלי ששם יש הסברים על מושגים בסיסיים. https://www.pninastro.com/388/ מעבר לכך, מפת הלידה שלך[ושל כל אחד אחר] היא שילוב של התאריך +שעת הלידה.ומקום הלידה כמובן בית הקריירה הוא תמיד בית עשר והוא יהיה ביחס לאופק שלך[חיבור המזל עם שעת ומקום הלידה] . אך להבין את כל מה שאתה שואל צריך ללמד אסטרולוגיה באופן בסיסי. כשאני עושה תחזית אני יוצאת מתוך נקודת הנחה כללית של כל מזל ולא יכולה כמובן לחשב את שעת לידתו של כל בן מזל מאזניים. בניית התחזיות היא סוג של אלגוריתם וגם את זה לא ניתן להסביר במקום המצוצמם הזה. בברכה פנינה
69. ליאורה
פנינה יקרה שלום באיזו מעלה מארס התחייל את הנסיגה? ואם זה אומר משהו שהוא ישוב לשם?
תשובה:
היי ליאורה בוודאי וכתבתי על זה בהרחבה על מרס במאזניים -27 מעלות במאזניים התחילה הנסיגה. https://www.pninastro.com/622/
70. עדי
יחסים בלתי יציבים
היי פנינה, הייתי שמחה לדעת למה את מתכוונת במונח" יחסים בלתי יציבים"..זוגיות שהבסיס שלה לא חזק? יחסים לא מחייבים? תודה, עדי
תשובה:
עדי שלום לצערי, מי שישלו יחסים לא יציבים הוא יודע את זה. קשר שאין בו מחוייבות אמיתית, קשר שיש בו הרבה טלטלות, קשר שהמילה "פרידה" עומדת באוויר רק שמישהו אחד מוותר ובולע כל הזמן כדי שזה לא יקרה. בקיצור, הבנת. כל טוב ממני פנינה
71. יוד
חוזה תעסוקה
שלום פנינה, אני עשוי לחתום על חוזה תעסוקה השבוע או יותר בשבוע הבא. כרגע התהליך חורק ויש גם סעיפים מעורפלים שאני לא קיבלתי מספיק מידע לגביהם למרות שאני מבקש שוב ושוב. ייתכן שאסכים להתפשר לגבי הסעיפים באופן כלשהוא. השאלה שלי היא האם הזמן מתאים לחתימת החוזה, בגלל מרס בנסיגה במאזניים וכו. אני בן מאזניים 28-9-1966. בברכה ותודה יוד.
תשובה:
יוד שלום אתה מתאר בדיוק את מצב הכוכבים השבוע. אני שוקדת כרגע על התחזית הכללית של כל המזלות. היום בערב תמצא תשובה בתחזית של בני מזל מאזניים. תשובה? לא מופנית אליך ישירות כי לשם כך מן הסתם, הייתי צריכה להכין לך מפה אישית. אבל התחזית כוללת את הסוגיה שהעלית כי היא חלק מהבעייה של שבוע זה. בשעות הלילה, התחזית תעלה ואתה מוזמן לקרוא ולהגיב. בברכה פנינה
72. ערן
היי פנינה, האם עלי להתייחס למיקום השמש או למיקום האופק כשאני קורא תחזית שבועית?
תשובה:
היי ערן מציעה לך לבדוק את 2 האופציות. האופק משמעותי מאוד. אבל אני מתייחסת בתחזית לשתי האופציות בכל מזל. בברכה פנינה
73. אופק מאוזניים
פנינה שלום רבות דובר על הנסיגה של מארס במאזניים ואותי דווקא מעניין מתי יכנס מארס לטלה? תודה רבה
תשובה:
יפה מאוד. אם את מחכה לכניסת מרס למזל טלה תצטרכי להמתין עד פברואר 2015. אני לא יודעת למה את ממתינה לכניסתו למזל טלה אבל הוא ייצור יחסים קשים לפלוטו בגדי, וצמידותו לאוראנוס ולוונוס הממתינים לו במזל טלה יגרמו לפרידות, ניתוקים ואווירת אלימות כללית עד ה-13.3.2015. בין ה-16.3 ועד 31.3 הוא יהיה נטול יחסים. כמובן מאחלת לך כל טוב הרבה לפני כן. בברכה פנינה
74. גליה
אלופה
פנינה את איצטגנינה אלופה. דברים שאת חוזה ברזולוציה של יום קורים וכזה דבר לא ראיתי מיימי!‏ מתי למוזנאים עם אופק אריה תהיה אהבה?‏
תשובה:
תודה רבה גליה ושבוע טוב. אהבה מגיעה לאדם לא רק על פי מזל ואופק ולכן לא אוכל לדעת מתי זה יקרה אצלך. בברכה פנינה
75. אבי
ניתוח
שלום פנינה, אני אמור להתאשפז לניתוח יום לפני בצוע הניתוח, שאלתי : ביום האישפוז (שהוא יום לפני הניתוח) יהיה ירח שחור, ביום הניתוח אין ירח שחור מה קובע מבחינת האם זה מועד מתאים בכל מה שקשור לענין מעבר הירח יום האשפוז או זמן הניתוח ? תודה, אבי
תשובה:
אבי רגע הניתוח חשוב שלא יהיה בירח שחור וגם לא במרקורי בנסיגה. האישפוז בירח שחור עלול לתת הרגשה שלא מתייחסים אליך.אם אין שום טיפול ברגע האישפוז אז אני לא הייתי לוקחתאת זה בעייתי. בהצלחה עם הניתוח פנינה
76. אמא מודאגת
נסיגת מרקורי
הבן שלי נולד בדיוק ב 21.10.1990 והוא שרוי במצב רוח לא טוב. על גבול הדיכאון. האם זה קשור לנסיגת מרקורי שהחלה בדיוק ביום הולדתו? אודה לך מאוד אם תעני לי גם אם זה בכלליות. תודה אמא.
תשובה:
אמא מודאגת אני לא יכולה לשלול זאת. כי מרקורי אחראי גם על בריאותינו הפיזית והנפשית. הנסיגה הפעם קשה מאוד בגלל השילוב שלה עם היבטים נוספים קשים. אבל בגלל גילו הצעיר הייתי ממליצה שילך לפסיכולוג. כי זה גיל עם נטייה דרמטית יותר. בברכה פנינה
77. ירון
פנינה האם את יכולה לומר לי מתי מאדים מסיים סופית את הנסיגה שלו כולל הימים עד שהוא מתיישר? תודה אוהב ירון
תשובה:
28.8.2013 ראה טבלת נסיגות: https://www.pninastro.com/322/ תוסיף על מה שיש בטבלה -5 ימים לפני ו-5 ימים בסוף. חג שמח ושנה נהדרת!!! פנינה
78. לי
אי וודאות
פנינה שלום, אני מאזניים עם אופק בדלי, צריכה למצוא התמחות במשפטים דבר שאני לא צולחת אותו במקביל נרשמתי לתואר שני שתשובה בנוגע להתקבלותי תגיע בעוד כחודשיים. ההתרחשויות בבית הקריירה מבלבלות אותי. אשמח לשמוע את דעתך האם יש סיכוי למציאת ההתמחות המיוחלת לאור מצב הכוכבים?
תשובה:
לי שלום אני לא עורכת מפות פרטיות בפורום זה. אני מקווה שלא אצטרך לחזור על עצמי עוד מאה פעמים. כדי לדעת מה יקרה לך צריך להכין לך מפה אישית. זו עבודה לכל דבר.אם תרצי תפני בפרטי אליי או לאסטרולוגים אחרים שיערכו לך מפה רצינית. כדי לקבל תשובות רציניות בחיים צריך לשאול אותן באופן רציני ולא לפזר שאלות בפורומים כלליים. בברכה פנינה
79. מלי שראל
השפעת יופיטר
פנינה תודה רבה עבור התשובה האם תוכלי לאמר לי, איך בדיוק משפיע יופיטר על תת המודע בבית 12? כלומר, כיצד אמורה השפעתו המיטיבה לבוא לידי ביטוי ? בברכה מלי
תשובה:
שלום מלי מי אמר שהשפעתו חייבת להיות מטיבה??? את פעם שמעת אותי כותבת כזה דבר? האסכולה שיופיטר רק מטיב או המטיב הגדול היא אסכולה של העת העתיקה וימי הביניים. תודות למיליוני מפות שנעשו מאז התקופה ההיא כבר לא חושבים ככה. תקראי את הכתבה שלי על יופיטר שתפקח את עינייך ותרחיב את דעתך. https://www.pninastro.com/215/ בברכה פנינה
80. מלי שראל
יופיטר במזל סרטן
פנינה שלום אני מזל מאזניים עם אופק אריה. אני מניחה שבית הקריירה שלי הוא לא בסרטן. האם תוכלי לאמר לי אם כך, על איזה בית תשפיעה הכניסה של כוכב יופיטר בסרטן במפה? כלומר על איזה בית אחראי מזל סרטן במיקרה שלי. תודה רבה מלי
תשובה:
מלי שלום אם יש לך אופק אריה אז יופיטר נכנס למזל סרטן לבית ה-12 שלך שהוא הביתהעוסק בתת מודע. בברכה פנינה
81. רבקה
מרקרוי במזל דגים בעבודה מנסיגה עד מתי בבקשה
אני מחפשת עבודה מזל מאוזניים 21.10.1960 וקשה לי למצוא רציתי לדעת מתי אמצע רשמת מרקורי במזל דגים בבית העבודה עד מתי תהיה הנסיגה
תשובה:
שלום רבקה אכן הנסיגה תימשך עד ה-17.3 בברכת מציאת עבודה פנינה
82. לי
תואר שני
היי פנינה, אני מאזניים עם אופק בדלי נרשמתי היום לתואר שני (בשעות הבוקר לפני מעבר הירח השחור) האם זה יום טוב לכך?
תשובה:
היי לי אין סיבה שלא לי. בברכה פנינה
83. יעל
היי פנינה, התכוונתי מתי אורנוס יהיה במעלה השביעית שמינית. תודה
תשובה:
היי יעל שלום בחודש מרץ אורנוס יגיע ל-8 מעלות. ואז נגלה אם זו הבעיה?? בברכה פנינה
84. יעל
פנינה היקרה כבר זמן רב שאורנוס נמצא 5 מעלות בדיוק 5 מעלות מול השבתאי שלי מתי הוא כבר יזוז משם הזוית הזאת ממש לא נעימה ומלחיצה לפחות שתהיה הפחתה בעוצמה , תודה יעל
תשובה:
יעל האמת היא שלא הצלחתי להבין את שאלתך. ודבר שני אולי יש היבט אחר שיוצר לך אי נעימות. למה החלטת דווקא שאוראנוס מול שבתאי הוא הגורם???? בברכה פנינה
85. יעל
היי פנינה את כתבת מישהו קרוב לכם סובל מבעיה יש מצב לדעת מי הסובל מבעיה אני מאד דואגת ןהייתי רוצה לדעת תודה יעל
תשובה:
יעל שלום ברור שאין מצב לדעת מי הסובל.אני עורכת הורוסקופ כללי זה לא הורוסקופ פרטי לך או למישהו ספציפי שאז ניתן לדעת בוודאות על מי מדובר. אלה יכולים להיות מהמשפחה הגרעינית וזה יכול להיות גם סבל שקשור בעצב ומשבר או סתם דאגה. בברכה פנינה
86. הדס
שלום פנינה היקרה? שאלה לי אליך מוזרה קצת, אך אשמח ביותר אם תעני לי, היכן תהיה ונוס ב21.3 בשנת 2013… תודה מראש הדס.
תשובה:
הדס שלום וונוס תהיה ב-21.3.2013 במעלה ה-28 במזל דגים ויומיים אחרי כן תעבור למזל טלה. בברכה פנינה
87. טלבי צילה רכזת תוכניות במתנ
צרי קשר ללמד אסטרולוגיה במתנ
תשובה:
צילה שלום לא השארת מייל כדי לכתוב או מספר טלפון להתקשר. תתקשרי אלי לטלפונים: 0522752519 או 0777100680. או כתבי עוד מכתב לפה עם כתובת המייל המדוייקת. בברכה פנינה
88. moshe ovadia
קניית דירה
שלום פנינה, האם זה המועד המתאים לרכוש דירה? משה
תשובה:
משה שלום לשאלה ספציפית כזאת אצטרך לבדוק דרךה המפה האישית שלך. אין דין מפה אחת כדינה של האחרת. ואני לא יכולה לענות על שאלות פרטיות כי הן מצריכות ממני להכין את המפה האישית שלך ולבדוק את ההזדמנויות שיש לך לרכוש דירה או לא. האם כדאי יהיה או לא. האם תוכל לעמוד במחויבויותיך או לא. ולכן, אין לי דרך לענות לך תשובה רצינית , אלא אם אם אבדוק את המפה האישית שלך. בברכה פנינה
89. שלי שטרית
ונוס מבודדת
שלום לך פנינה , הונוס שלי מבודדת בדלי .האם יש לונוס מבודדת השפעה כלשהיא כאשר ונוס מבודדת בגדי …אם אין לה השפעות כלל זה אומר שאין לה גם השפעה שלילית בלאו הכי?האם תוכלי להתיר את הסבך המון תודה …….על האתר ובכלל
תשובה:
שלי שלום. לכל פלנטה במפה גם אם היא מבודדת היא תהיה בעלת השפעה בהרבה צורות. המיקום שלה והמזל והרבה מרכיבים פועלים במפה ולכן לבידודה של וונוס יש הרבה משמעות על פי המפה הכללית. כל פלנטה יכולה להיות מבודדת ויש לה השפעה מתמדת וגם נקודתית. יחד עם זאת אין באפשרותי להצביע איך זה עובד אצלך במפה מכיון שלא ראיתי את המפה שלך ובוודאי שאינני מנתחת בפורום הזה מפות אישיות. אני מקווה שהארתי במשהו את האפלה סביב בידודה של וונוס. בברכה ותודה בכלל פנינה
90. רוית
תודה
פנינה תודה על המענה המהיר. האתר שלך עשיר באינפורמציה ויסודי לאין שיעור. רציתי רק לוודא שהמעבר יום אחרי תום נסיגת מרקורי לא ישפיע על החיים בתוך בתוך הבית, שכן אם מדובר בתקלות רק במעבר עצמו – מילא עוד ניתן לספוג זאת. ושאלה נוספת – מהי עמדתך בעניין מספרי בתים ומשמעותם- אני עוברת לבית בו הבניין 39 והדירה 36. שעל פניו זה טוב, אולם יש אסטרולוגים שמשלבים אלמנט של מספר סביבתי וסדרתי סמויים.
תשובה:
רוית, אין לי מושג איזה תקלות או שיבושים יכולים להיות . . התאריך הצמוד לתום הנסיגה, אינו מבטיח דבר. ולא אנסה להתנבא, ואני מקווה בשבילך שזה יעבור חלק. אינני עוסקת בנומרולוגיה ולא משלבת שום דבר עם אסטרולוגיה. כי אסטרולוגיה עומדת בזכות עצמה, – אני ממש לא מאמינה בזה. גרתי בבתים עם מספר שלדעת רוב הנומרולוגים הוא נורא ואצלי היה בסדר וההיפך. עם כל הכבוד, נומרולוגיה לא עומדת בזכות עצמה. אני כבר מזמן הבנתי את זה. בברכה פנינה.
91. רוית
מעבר דירה בתום נסיגת מרקורי
פנינה שלום, אני עוברת דירה ב- 15.12 כשיום לפני מרקורי מסיים את נסיגתו, אולם אני יודעת ששבוע מתום נסיגתו השפעתו מורגשת, אני פונה אלייך בשאלה האם זה איכשהוא בסדר ? למרות שאין לי אפשרות לעבור אחרי או לפני, ואלו משמעויות יש לזה אם בכלל? כמובן שהחוזה ייחתם בימים אלו טרם הנסיגה. תודה.
תשובה:
רוית המעבר שלך צמוד מאוד לסיום הנסיגה כך שייתכנו תקלות במעבר עצמו או קשיים טכניים. אין מה לעשות 5 ימים לפני ו-5 ימים אחרי כדי לעבור חלק. בברכת מעבר מוצלח פנינה.
92. לירון
פנינה תודה רבה שענית לי !
תשובה:
לירון בשמחה!![ מועדים לשמחה!! פנינה
93. לירון
מזל מאוזניים ונוס
פנינה יקרה, אני נהננת לקרוא את דבריך המרתקים, האם תוכלי לומר לי האם באוקטובר הבא 2012 ונוס גם תהיה במאוזניים כמו עכשיו ובאיזה תאריך היא תיכנס לשם,, לירון
תשובה:
לירון תודה רבה. וונוס תיכנס למזל מאזניים ב-29.10.2012. בברכה פנינה
94. יעל
תחזית לשנת 2011-2012 מאזניים
שלום פנינה כל כך חיכיתי שתפרסמי את ההורסקופ השנתי למאזניים ועכשיו אני רואה שדווקא למאזניים ההורסקופ לא התחדש. כל מזל את מחדשת (מזל בתולה- הורוסקופ 2012-2011-חדש) אשמח אם תעדכני. שנה טובה
תשובה:
יעל שלום מזל מאזניים מתחיל ב-24.9 ואז תמצאי אותו באתר מעודכן. אני מעלה תמיד ביום המדויק שבו מתחיל המזל. וב-27.9 עולה תחזית שנתית לכבוד ראש השנה. ביי פנינה
95. שושי
חרדות
יש לי מכון קוסמטיקה ועד לפני חודשיים לא היתה לי ממש עבודה וכמעט וחשבתי לסגור התחלתי עם הדילים שנותנים באינטרנט שנותנים חצי מחיר ממה שעולה ונוצרה לי עבודה בשפע אני נמצאת במצב של חרדה שמא זה יפסק האם אני אמשיך ואצמח. תודה.
תשובה:
שושי שלום. אין לי מושג . כי כדי לענות לך לשאלות כאלה צריך להכין מפה אישית מדויקת ואז אני יכולה להיות חכמה. בבלוג שלי, אני עונה על שאלות שלא מצריכות