מזל מאזניים הורוסקופ לשנת 2022-2021

23.10-23.9 ה
סמל- 
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנלוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים:דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ:בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.
     הורוסקופ לשנת 2022-2021

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעברה של השמש למזל מאזניים ב: 22.9.2021 בשעה 22:45. השמש עם כניסתה פוגשת את מאדים הממתין לה ויחד הם יוצרים היבט הרמוני לשבתאי המייצב את החיים. מפגש שמש עם מאדים מעיד על תקופה סוערת של שינויים אך מכיוון שמרקורי כבר מתחיל עצירה ונסיגתו מתחילה רשמית ב: 26.9 ברור שנושאי עבודה לא ברורים אם לא נאמר מעורפלים עד סיום הנסיגה לאחר ה: 20.10 במיוחד בתחילת  נובמבר האופק מתבהר בענייני העבודה והקריירה. במקביל ונוס בעקרב בהיבט בעייתי לאורנוס מה שגורם לדאגות אם לא חרדות בנושאים הפיננסיים והחומריים. אך יתחיל להתייצב בתחילת אוקטובר. מאדים במאזניים עד סוף נובמבר יהיה מקדם ההשפעה הגדול יותר עליכם. כשתאלצו להתנהג בנימוס דרך ארץ ולבטא שליטה אך בתוככם תרגישו שאתם "מתים להתפוצץ" ולעשו ת מה שאתם באמת רוצים. אחרי ה: 20.10 תחול הקלה משמעותית בהרגשה כשפניכם ברורות יותר לאן אתם הולכים. בתאי בבית האהבות ומסמל רצון ליציבות ביחסים אך כירון בבית הזוגיות ימשיך לאתגר השנה יחסים והצתות ודליקות יתפרצו ביחסים בלתי יציבים הדלקה עלולה להפוך לבערה שתכלה הכל. ונוס שליטת המזל שלכם בין 29.1.22-19.12 תהיה בנסיגה ותשפיע על נושאי בית מגורים ומשפחה. אירועים משפחתיים או נושא מעבר מורים עלול לאתגר אתכם.  צדק בדצמבר 2021 מגיע לבית העבודה שלכם וישהה שם עד מאי 2022ץ פברואר 2022 מרמז על התחלת שינויים בכיוון תפקיד או עבודה חודשים אפריל- מאי 2022 מסמל תקופה מכוננת לגבי עתידכם המקצועי . באמצע מאי צדק יעבור לבית השותפויות/זוגיות ויטיב עם התחלות חדשות והזדמנויות לעצמאות גדולה יותר על בסיס שיתופי פעולה ושותפות. ולפנויים התחלת יחסים . יום הולדתכם הבא יציב וברור יוצר בכל התחומים לעומת השנה הנוכחית. עדיין המלאכה רבה ויש למה להמתין.

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).כלנית אדמומית. 

 

אהבה ויחסים :

שנת 2022 תטיב עם נושא האהבה במיוחד מחודש מאי עם מעברו של כוכב צדק לבית הזוגיות של בני המזל יוצר הזדמנויות להתחלות חדשות ולקשרים קיימים לעלות כיתה, צדק ישהה בבית הזוגיות שלכם עד מאי 2023 כשהוא יהיה במיטבו עבורכם בין דצמבר 2022 למאי 2023.  מעברו של מאדים למזל מאזנים ב: 15.9 ישפיע על נושא הזוגיות ובעיקר יחריף את הביקורתיות והצורך ליצור שינוי ויהי מה. נסיגת מרקורי במזל שלכם לא תקל עליכם ותרגישו כי הכל הולך קשה יותר. הקלה משמעותית שתשפיע על חייכם תתחיל בסוף אוקטובר ותחילת נובמבר. וכמובן שתשפיע על מערכות יחסים. . דצמבר 2021 מתאים להיכרויות רומנטיות. וביחסים קיימים כמיה לשדרג אותם. מעברה של ונוס ומאדים ב: 6.3.22 לבית האהבות שלכם מזמן היכרויות, התאהבויות והזדמנויות להתחבר ליחסים משמעותיים מרץ אפריל 2022 חודשיים שיהיו משופעים בנושא היחסים, אהבות ועיסוק אינטנסיבי בקשרים רומנטיים. . מעברה של ונוס לבית הזוגיות שלכם ב: 2.5.2022 מיטיב עם היכרויות חדשות, מפגשה של ונוס עם צדק בבית הזוגיות יעלה כיתה יחסים שהחלו וביחסים קיימים תיתכן התמסדות הקשר. תקופה מוצלחת בזוגיות שורה אופטימיות ותכניות עתידיות במיוחד באוגוסט-ספטמבר  2022 עם מעברה של ונוס למזל מאזניים  29.9.2022

משברים בזוגיות וביחסים בעייתיים

מאדים במאזניים בין 15.9 ועד סוף  אוקטובר. כשמאדים מגיע לביקור במזל שלכם הוא מעצים את האנרגיות ציפיות ועוצמת התגובות. אתם לא ממש אוהבים לריב אבל מאדים מחמיץ אתכם ואתם עלולים להגיב בפסיב -אגרסיב וליצור מתח גבוה ביחסים שלכם. היבט זה יימשך עד סוף אוקטובר, אם קשר יקר לכם תצטרכו להפגין איפוק וסלקציה בבחירת המילים ביחסים נסיגת ונוס מה: 19.12 עד 29.1.2022 עלולה להשפיע על יחסים במשפחה המורחבת והרגישות לדברים שתאמרו עלולים להשליך על היחסים האישיים. מעבר מאדים לבית הזוגיות מה: 11.5.2022 עד 4.7.2022 צפויה תקופה מאתגרת. יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים. 

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

 

קריירה ועבודה:

שנה שמסמלת שינויים עם לא מעט קשיים, ברם שנה מתומרצת שמתחילה עם אנרגיה מתוגברת ועם רוח גבית של מאדים במזל מאזניים ומעבר צדק בסוף דצמבר 2021 לבית העבודה עד מאי 2022 מרחיב את ההזדמנויות והאפשרויות להתחלות של תפקיד שונה. יום הולדתכם מתחיל כשמאדים במזל מאזניים וישהה שם עד סוף חודש נובמבר. הרי שהוא משמש רוח גבית חזקה לשעוט קדימה ליצור שינויים . מאדים הוא כמו קומפרסור שמטרטר במוח לפעול, לעשות, ליזום, ליצור ולא לוותר. הוא אחראי על הדרייב הפנימי והשאפתנות וקושי לוותר. זו תקופה דרמטית לגבי הקריירה שלכם. כוכב צדק מסוף דצמבר ועד 10.5 בבית העבודה יטיב עם התחלות, חדשות רעיונות חדשים של עבודה ואולי משולבים עם שינוי של סביבה.  

ברם נסיגת מרקורי במאזניים מסוף ספטמבר [27.9] מאטה למרבה צערכם את הקצב ועד השבוע האחרון של אוקטובר תסבלו מעיכובים, תקלות ואי יכולת לקדם רעיונות ולמצוא משתפי פעולה יציבים. השבוע הראשון של אוקטובר סוער כשאתם נאלצים ליצור שינויים שלא בחרתם בהם. וכל זה מתכנס למשבר בעשייה/עבודה או תפקיד בין ה: 18-15.10. השתחררות נסיגת מרקורי ב: 19.10 והשתחררות צדק במזל דלי באותו יום מנסיגה בת 4 חודשים מהווים  נקודת זינוק להתחיל לכיוונים חדשים או לעלות כיתה ביוזמות שנעצרו לתקופה ארוכה. מעברו של מרקורי לבית הכספים ב: 5.11 מטיב עם שיפור פיננסי במהל נובמבר. נוכחות מאדים בבית הכספים מעצים את ההוצאות והכרח לשנות את צורת ניהול הכספים/פיננסים. ובתחום הפיננסי תיאלצו להתמודד עם המשך הוצאות עד אמצע דצמבר.

נסיגת ונוס כוכבכם האישי מאמצע דצמבר עד סוף ינואר 2022 ישפיע על קשיים משפחתיים, חששות ועיסוק רב בנושא בית/מגורים ואף התנגדות לעשייה שלכם והשלכותיה למגורים שיאלצו אתכם לשקול שינוי מיקום. מעבר מקום או שינוי בסיסי בחייכם מוביל מפברואר 2022 לשינוי כיוון בעבודה. מרץ 2022 מסמל התחלה של תפקיד, עבודה וכיוונים חדשים. עד ה: 24.3.2022. אפריל עם מעבר מאדים לבית העבודה מטיב עם שינויים המקדמים לכיוונים חדשים שנבנים בעת זו. שיתופי פעולה ושותפויות בין מאי ליוני 2022 יהפכו למוחשיות ומעניינות במטרות  לטווח הארוך. בחודשים  בין יולי לספטמבר 2022 מרמזים על קשרים של עבודה עם חו"ל, פרויקט או עבודה במיקום מרוחק. מאדים בבית 9 בבית המתקשר למשפטים וחו"ל מתחיל לבצע נסיגה מחודש אוקטובר עד ינואר 2023 ייתכנו נושאים בירוקרטים משפטיים העלולים לעכב אתכם להמשיך את מה שהתחלתם. בין פברואר למרץ 2023 צפויות התחלות טובות ללא קשיים ומחסומים. 

 

ALGORAB

אלגורב כוכב שבת משמעותי בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.
השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.
מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השניה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.

אנשים שנולדים בהשפעתו:
יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס..

כסף וחומר:

שנת 2022-2021 שנה של עיסוק מרוכז בנושא כספים בגין החלטות של מעבר בית, מכירת נכס או רכישת בית. יום ההולדת שלכם השנה מסמל חששות מפני מחסור או קשיים פיננסיים . כבר מהימים האחרונים של  ספטמבר ומה:24.10 ואילך  תיהנו מהזדמנויות פיננסיות חדשות, העלאה. מעברו שח מאדים בנובמבר לבית  הכספים שלכם מגביר הוצאות חריגות. אך תחילת דצמבר מטיבה ו אתכם פיננסית. נסיגת ונוס בין ה: 29.1.2022-19.12.2021 לא תקופה מרנינה מבחינה כלכלית. אך כבר מעברו של צדק לבית העבודה מטיב עם הזדמנויות של עבודה עם שכר גבוה יותר או התרחבות של עבודה קיימת עד מאי 2022. במיוחד מאמצע מרץ עד אמצע מאי 2022. הזדמנויות לעליית מדרגה כלכלית דרך שותפויות ושיתופי פעולה בין יוני לאמצע אוגוסט 2022.

 

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם

 

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על ידי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות.  הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הוורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים. מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים  2022-2021

נוכחות  נסיגת מרקורי במזל מאזניים מה: 27.9 עד  20.10 עלולה להחליש אתכם ולעורר רגישויות עיכול, התקררויות בשלפוחית השתן ובעיות כרוניות. אך כבר מסוף אוקטובר אתם נראים במשנה כוח ואנרגיות. בין ה: 14-8.1.2022 נמיכות אנרגטית עייפות תמצאו זמן לטפל בעצמכם. פברואר תקופה שאתם חוזרים למלוא הכושר. מעבר מאדים לבית הבריאות ב: 16.3 מחד ממלא ומחדש בכם  אנרגיות מאידך עודף מאמץ וחוסר איזון  עלול לחשוף  אתכם לדלקות ומתיחת גידים, שרירים ורגישות ברגליים. יוני-יולי 2022 מבטא רגישויות בגב אולי אתם מעמיסים על עצמכם יתר על המידה. תקופה טובה לטפל בגוף עם פעילות מאוזנת. אוגוסט מצביע על עייפות מתחים ואי שקט כבר מה: 26.8 עם מעבר מרקורי למזל מאזניים מתחילים להתאזן. נסיגת מרקורי במזל מאזניים מה: 10.9 עלולה להשפיע על רגישויות, התקררויות וחולשה כללית. תחילת אוקטובר אתם במיטבכם מחדש. 

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

שונות: 

שנה  מורכבת המוציאה אתכם מאזור הנוחות והקביעות ומאתגרת אתכם מול שינויים במערכת וסביבכם עם צורך ליצור אדפטציה חדשה לכישורים שלכם כשילידי 23-18.10 יעברו שינויים משמעותיים ואף קיצוניים  יותר בחייהם עבודה ומיקום. ילידי 19-7.10 ייהנו מאופציות לתכנן ולהתפתח החל מבניית תואר, הרחבת משפחה עד סוף 2022. בין סוף אוגוסט 2022 ועד מרץ 2023 מאדים ישהה בבית 9 של בני המזל הבית העוסק בלימודים, חו"ל, ונושאים משפטיים. תקופה שיהיה לכם דגש על אחד מהנושאים כדי לחצות מהמורה/מחסום/קושי  ולהמשיך הלאה. מעבר צדק למזל טלה במאי 2022 יטיב עם יחסי ציבור ופופולריות של אלה מכם העוסקים בעבודה ציבורית, צדק ישהה במזל טלה עד מאי 2023. ותיהנו מעיסוקים שיציבו אתכם מול עבודה/במה ציבורית . שנה עם אופציות רבות יותר לנסיעות לחו"ל כבר בין סוף אוגוסט לסוף אוקטובר 2022. מרץ-אפריל 2022 מטיבים עם הרחבת משפחה ועיסוק בעתידם של ילדיכם.

 

 

 

 

נסיגת מרקורי/ונוס/מאדים בשנת 2022-2021

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021      עד 19.10.2021[ משפיע על העבודה, בריאות וניידות] 

מרקורי בנסיגה במזל דלי מה: 14.1.2022          עד 4.2.2022 [משפיע על הבית העוסק בילדים, יצירתיות והשקעות] 

מרקורי בנסיגה במזל תאומים מה: 10.5.2022    עד 3.6.2022 [משפיע על הבית העוסק בלימודים, משפטים, בחינות, נסיעות] 

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים מה: 10.9.2022    עד 2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי      מה: 29.12.2022    עד ה: 18.1.2023[משפיע על ענייני בית, מגורים, משפחה]

נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] תהיה תמיד משמעותית עבור בני מזל מאזניים :

ונוס בנסיגה במזל גדי   מה: 19.12.2021 ועד 28.1.2022 [ישפיע על הבית העוסק במשפחה, מגורים ומערכות יחסים] 

נסיגת מרס[מאדים] במזל תאומים: בין 30.10.2022 עד 12.1.2023 [ישפיע על לימודים, בחינות, נסיעות לחו"ל, משפטים] 

 

 

מאמרים להבנת ונוס והשפעתה על מזל מאזניים:

טבלת ירח שחור מעודכנת עד חודשיוני 2022

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ           16.9.2021