מזל מאזניים הורוסקופ לשנת 2021-2020

23.10-23.9 ה
סמל- 
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנלוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים: דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ: בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.    
   
 
      הורוסקופ לבני מזל מאזניים[ובעלי אופק מאזניים]  לשנת 2021-2020

כללית:

השנה יום הולדתכם יתחיל ב: 22.9.20 בשעה 17.30 עם מעבר השמש למזל מאזניים. הכוכבים ביום הולדתכם, השמש בהיבט עם שבתאי שאתם בהישרדות ומנסים למשוך את המצב.  ונוס כוכבכם השליט במזל אריה ללא היבטים מה שמספר שכרגע אין לכם רגעי חסד, מרקורי במאזניים בהיבט לא קל לפלוטו ושבתאי מה שמרמז שעד דצמבר אתם תסיימו פרק בעבודה /קריירה ותתחילו חדשה. מפת מזל מאזניים לשנת 2021-2020 מבטאת מאבקי הישרדות בנושא העבודה והקריירה עם פוטנציאל לעבור מקום מגורים. מאדים בטלה בבית הנישואין והשותפויות משפיע על נושא היחסים ומעמת אתכם ביחסים בלתי יציבים,. פלוטו ישהה במזל גדי וישפיע על מעבר מקום מגורים ושינוי חיים לילידי הקבוצה האחרונה של מזל  מאזניים 22-12.10 , שבתאי יסייע לקבוצה האחרונה בסיום פרק/מגורים ותקופה בחיים עד החודשים דצמבר ינואר הקרובים  על ילידי 22-17.10. נפטון שליט בית העבודה בדצמבר 2020 מסמל תחילתה של תקופת אי וודאות. אורנוס בבית הכלכלי שלכם מרמז כבר מינואר פברואר 21 שינוי לטובה מבחינה כלכלית, מכירת נכס ועיסוק רב בנושאי רכוש כספים וכלכלה. שבתאי במזל דלי יטיב עם תהליכי בנייה משפחה ויצירתיות במיוחד עם ילידי מאזניים שנולדו בין 5.10-23.9. כוכב צדק יטיב עם כל בני מזל מאזניים בתחום הרומנטי, הרחבת משפחה. אתם לקראת שנה שמתחילה עם תחושת מועקה וכבדות ועם שיפור הדרגתי  ומפנה חיובי  בין דצמבר 2020 שניכר בכל התחומים במרץ 2021.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).כלנית אדמומית. 

 

אהבה ויחסים :

שנה שעשויה להטיב עם יחסים, רומנים ואהבות גדולות בגין מעבר כוכב צדק לבית האהבות של בני המזל ב: 18.12.20 והישארותו בבית זה עד דצמבר 2021. עם זאת,  ביחסים בלתי יציבים נוכחות מאדים בבית הזוגיות עד ינואר 2021 עלול לגרום למתחים בלתי נסבלים עד כדי פרידה. ונוס מה: 28.11-21.11 תטיב עם הזדמנויות לפנויים, רומנים וחיזורים. מעבר כוכב צדק בדצמבר 2020 לבית האהבות,  מבליט את נושא האהבה, יחסים והצורך להרחיב את המשפחה. כבר בחודשים בין ינואר-מרץ 21 תורגש תמורה משמעותית בתחום הרומנטי. אפריל חודש של התקרבות רומנטית בזוגיות, ואווירה של רומנטיקה בין 21.5-15.21 , ובכלל מאי חודש שיתאים לנסוע בזוגיות,  לחוויה מקרבת. מעברה של ונוס באוגוסט 2021 למזל מאזניים,  יטיב עם היכרויות התאהבויות וביחסים קיימים פוטנציאל של מיסוד הקשר או הרחבת משפחה במיוחד בין ה: 23.9 -7.10.21 ,  מעבר כוכב שבתאי לבית האהבות שלכם מה: 17.12.2020 ישפיע על נושא הרחבת משפחה ורצון לייצב יחסים. שבתאי ישפיע בעיקר על ילידי הקבוצה הראשונה של בני מזל מאזניים שנולדו בין ה: 6.10-23.9.20. 

משברים בזוגיות וביחסים בעייתיים

נוכחות מאדים בבית הנישואין עד ינואר 2021 הוא בבחינת אווירה של אי שביעות רצון בלון המעטה, כמיהה לשדינויים כקיים קושי לשיתופי פעולה. יחסים בלתי יציבים עלולים להתנתק סופית.  אוקטובר הקרוב עלול להקשות ולהחמיר יחסים שגם כך לא יציבים. כמו כן, בין ה: 17.11-8.11.20, ימים של משברים. גם הימים בין 24.2-16.2.2021 מבטאים משבר פוטנציאל נפיץ שעול להוביל לפרידה. ילידי 28.9- 6.10 עלולים להיות מושפעים מכוכב כירון שיהיה כל השנה מול השמש שלהם במזל מאזניים ולהשפיע על תקופה של חשבון נפש, אכזבות מהעבר וקושי להיות חיובי ביחסים.

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

 

קריירה ועבדה:

 

אתם בתקופה דרמטית של שינויים מפליגים בחייכם. שנת 2020 מסתיימת בדצמבר ומסמלת עבורכם סיומה של תקופה בקריירה, עבודה תפקיד או מסגרת. נסיגת מרקורי באוקטובר הקרוב, תהיה במזל מאזניים מה שלא יקל עליכם בנושא החלטות ובהירות עתידכם.  כבר בנובמבר 2020 הכוכבים מרקורי וונוס במזל מאזניים מייצרים קושי ואתגר של סיום תקופה תחת היבטים דרמטיים עם הכוכבים שבתאי ופלוטו וצדק במזל גדי. בין ינואר-מרץ 2021 תיהנו מיצירתיות ואלה מכם העוסקים בתחום יצירתי ייהנו מהתפתחות חדשה. מעברו של כוכב מרקורי לבית העבודה שלכם ב: 16.3.21 יחד עם השמש מסמלים התחלות חדשות בנושאי עבודה/מיזם/תפקיד.  חודשים אפריל מאי 21, מספרים על עבודת צוות,  שותפויות והצעות לשיתופי פעולה תקופה של לעבוד יחד עם תחושת פרגון והדדיות. ביקורו הקצר של כוכב צדק בין החודשים מאי ליולי 21 בא לבשר ולרמוז במה תעסקו בשנת 2022 שכן מעבר צדק לבית העבודה שלכם מבשר הרחבת העבודה והקריירה. מעברו של מאדים לבית הקריירה שלכם עד 11.6.21 יהיה משמעותי לגבי שינויים, מפנים בעשייה שלכם במקום העבודה, ייתכן והמסגרת משתנה או במקום נערכים שינויים מפליגים.  שיימשכו עד סוף יולי. מעבר מרקורי ב: 30.8.21 מבשר על התחלות ברורות יותר בעשייה שלכם עם מפנה חיובי פיננסית עד ה- 23.9.2021 לקראת יום הולדתכם הבא. ספטמבר אוקטובר מספרים על עבודה משותפת עם אנשים ייתכן שותפות או ניהול משותף של חברה.

 

ALGORAB

אלגורב כוכב שבת משמעותי בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.
השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.
מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השניה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.

אנשים שנולדים בהשפעתו:
יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס..

כסף וחומר:

שנה שמתחילה באווירה מאתגרת ומורכבת ומתפתחת לנוחות גדולה יותר. נכון לחודשים הקרובים תהיו במאבקי הישרדות. דבר לא קל כרגע, ואוקטובר נובמבר הקרובים,  למעשה עלולים להביא אתכם לרגעיים קריטיים יותר של החלטות דרמטיות לגבי עתידכם הכלכלי,  כשתרצו שהכל יישאר בשליטה למרות שיהיה קשה תחת הנסיבות שייווצרו בחודשים הקרובים. מחד צפויות הכנסות חדשות מתחילות מה: 23. אך במקביל ההוצאות יגדלו.  בשבוע האחרון של נובמבר מה: 1.12-23.11.20,עד אמצע חודש מרץ צפויות הכנסות כגדולות מהרגיל אולי עקב מכירת נכס או פיצוי כספי. והכנסה משמעותית בין ה:7-1.5.21 , הוצאה חריגה צפויה בין ה: 27-24.6.21   והזדמנות להכנסה נוספת הוצאות חריגות יתכן אף הפסד כספי ביון ה: 3.9.21 – 6.9. בכחלל ספטמבר יהיה חודש של הוצאות יחסית גדולות. אך תחילת אוקטובר בין ה: 6-2.10.21 יהיה מפצה מאוד כלכלית. .

 

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם

 

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על ידי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות.  הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הוורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים. מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינאל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים  2021-2020

אתם נתונים למתחים בעלי עצמה בשנה זו. כשהשיא עוד לפניכם. מיקומו של נפטון בבית הבריאות עלול בקלות לדרדר מצבים מוזנחים,  לכן תצטרכו להקפיד על איזונים בשגרה החל מפעילות פיזית משחררת מתחים ועד תזונה דלת פחמימות. החודשים אוקטובר נובמבר 2020 מבטאים,  שיאי רגישות ולחצים נפשיים ופיזיים. שיפור ניכר תרגישו כבר בדצמבר. מרץ עליה במשקל וצריכת סוכרים עלולה להשפיע על ירידה במערכת החיסונית שלכם. מעברם של שבתאי ויופיטר לבית 5 שלכם נוגע באזורים המתקשרים לכלי הדם, ויהיה חשוב להקפיד על דיאטה דלת מלחים ולנשים האזורים הגניקולוגיים ושינוי הורמונלי יהיה חשוב להיבדק בהקפדה. תיתכן ירידה בצפיפות העצם. אפריל מאי אתם בשיפור אנרגטי . חולשה בריאותית ורגישות להתקררויות ביולי 2021. אוגוסט ספטמבר יהיו השנה תקופת טרום יום ההולדת וישפיעו על עייפות פיזית אחרי מאמץ גדול שהשקעתם בחודשים האחרונים. יום ההולדת כבר מסוף ספטמבר 2021 מסמל תקופה שתהיו בה בשיאכם האנרגטי והפיזי.

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

שונות: 

שנת 2021 ללא ספק תהיה קלה יותר בחייכם ותשמחו להשאיר מאחוריכם את שנת 2020,  במיוחד את החודשים אוקטובר נובמבר הקרובים אשר יהיו שיאי מאבקים ותחושות תסכול ומסמלים את תמצית השלוש שנים האחרונות שהיו מייגעות וקשות באופיין. מדצמבר 2020 תחול הקלה לרבים מביניכם שרוצים להרחיב את המשפחה ויתחילו לתכנן אותה כבר בין ינואר-מרס 21. אפריל מאי 21 יטיבו עם קשרים, עם תפקידים ציבוריים, שיתופי פעולה ותחושה של אופק מרגש ומעניין. בין מאי ליולי 21 כוכב צדק יגיע לבית העבודה והשגרה והוא יעניק לכם מושג מה מחכה לכם בשנת 2022[כשכוכב צדק ישהה כל השנה בבית העבודה]  החודשים יולי אוגוסט 21,  יהיו בעלי עצמה חברתית ופופולריות בעשייה שלכם.  אך גם קשרים עם חו"ל,  יתחדשו ותיהנו מנסיעה פוטנציאלית. אוגוסט יהיה חודש של חשבון נפש לגבי עתידכם בכל התחומים. ספטמבר יטיב עם תכניות ללימודים, נסיעות והתחלות חדשות. אתם תרבו בעשיית שינויים גדולים ומאומצים בחייכם במהלך החודשים ספטמבר-אוקטובר 21 שבסופו של דבר יטיבו עם עתידכם. נושא הרחבת המשפחה, שמחות של ילדים ואהבות משמעותיות יהיו ממאפייני השנה הבאה.

 

 

 

 

נסיגת מרקורי

מרקורי בנסיגה במזל עקרב בין ה: 3.11.20-14.10.2020 [ישפיע על בית הכספים שלכם]

מאדים מתחיל נסיגה בטלה ב:9.9.2020 – 13.11.2020 [ישפיע על בית הזוגיות והשותפויות שלכם]

מרקורי בנסיגה במזל דלי   ב: 30.1.2021 – 21.2.2021 [ישפיע על בית האהבות והילדים] 

מרקורי בנסיגה במזל תאומים ב: 29.5.2021 – 22.6.2021 [ישפיע על בית 9 בית הלימודים, נסיעות ומשפטים

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים ב: 27.9.2021- 18.10.2021[ישפיע על הפן האישי, אנרגטי פיזי] 

נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] תהיה תמיד משמעותית עבור בני מזל מאזניים :

ונוס בנסיגה במזל גדי   מה: 19.12.2021 ועד 28.2.2022 [ישפיע על הבית העוסק במשפחה, מגורים] 

 

מאמרים להבנת ונוס והשפעתה על מזל מאזניים:

טבלת ירח שחור מעודכנת עד חודש מאי 2021

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                   20.9.2020