מזל מאזניים הורוסקופ לשנת 2023-2022 

23.10-23.9 ה
סמל- 
שליט : וונוס
בית- 7- נישואין, שותפויות והציבור.
יסוד: אוויר
קבוצה- עיקרית[קרדינלית]
חלוקה ל-3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 3.10-24.9
מושפעים משמעותית מכוכב וונוס, והם המאזניים הטיפוסיים לטוב ולרע. בעלי כישורים אמנותיים ויכולת התבטאות טובה, הפן האסתטי חשוב להם, החל מהקפדה חיצונית וכלה בעיסוק בנושא גם בסביבתם הקרובה. הם יחצ"נים, דיפלומטיים, מתווכים ומגשרים, חברותיים ופופולאריים , אך מתקשים להגיע להחלטות, ולעיתים נדמה שהם נהנים מהאפשרויות להתלבט. מתבגרים לאט ומתקשים לקחת אחריות עד הסוף. נוטים לצאת ממצבים בעייתיים בעיקר בגלל חינניותם הרבה. נוטים לתחומי אומנות ותקשורת.
פסיכולוגית: נרקיסיסטים ומאוהבים באהבה. מחפשי שלמות ונוטים להרגיש בקלות חוסר סיפוק . תסביך דוריאן גרי – עשויים לנתח את עצמם בלי סוף כדי לנצח את הזקנה. ולעסוק הרבה מאוד בהופעתם החיצונית. יסרבו להזדקן עם כל התופעות הנלוות. נוטים לחפש אהבה אין סופית רומנטית ומושלמת. ואלה חסרי הסיפוק מבחינה רומנטית יעדיפו במקרים רבים לחיות בעולם הפנטזיה ולחלום את חייהם באופן מושלם או להשלים את הרגושים דרך קשרים מחוץ למסגרת ולהמשיך לפנטז על התגשמות הקשר. קבוצה זו זקוקה לאלמנט הפנטזיה ולכן רבים מהם ייהנו מחיים וירטואליים ומקשרים אפלטוניים כשלצד זה הם ממשיכים לחלום על אהבה של נסיכים ונסיכות.
מראה חיצוני: נאים, בעלי חיוך שובה לעיתים עם גומות חן.נוטים להשמנה בגיל מבוגר.מלאי קסם חיצוני וחמימות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בדרכי השתן, בכליות ובאוזניים ובכלל, מרגישות באיזון באיברים הזוגיים שבגוף. בעיות הורמונאליות בגיל המעבר בולטות יותר
ידועים בעולם: סקוט פיצג'רלד, ט.ס אליוט, ויליאם פוקנר, מיגל דה סרוונטס, ג'ימי קארטר, גנדי, דימטרי שוסטקוביץ', סטינג, דון מקלין, ג'ורג' גרשווין,ג'ולי אנדריוז, גוון סטפני, פרדו אלמודובר, לינדה מרקתני, היתר לוקליר, ויל סמית, מייקל דאגלס, קתרין זיטה ג'ונס, גוינת פאלטרו, נעמי וואטס, הילרי דאף, מירה סורבינו, מרצ'לו מסטרויאני, וולטר מתיאו, מוניקה בלוצ'י, כריסטופר ריב, אשלי סימפסון.ולדימיר הורוביץ, דונה קארן, מהטמה גנדי, אני לייבוביץ', גראוצ'ו-מארקס, ברברה וולטרס , סרנה וויליאמס, אוליביה ניוטון גו'ן, איוון פבלוב, מיט לוף, טרומן קפוטה, ארתור פן, קוקו טיילור, ברג'יט ברדו אד סליבן, לך וולנסה, מדלן קאהן, ז'אן לוק פונטי, ג'רי לי לואיס, אנריקו פרמי, ג'וני מאטיס, דבורה קאר, וולתר מתאו, ריצ'ארד האריס, לורן ברוקו, סטינג, גוון סטפני, קלייב אוון, סטיב ריי, אלישיה סילברסטון.
ידועים בארץ: אהוד אולמרט,דוד ד'אור, חיים צינוביץ', אסי לוי, אוהד קנולר, ריקי בליך, עודד מנשה, ירדנה ארזי, צביקה פיק, גלית גיאת, מוטי קירשנבאום, איתי פרל, גל אוחובסקי, מיקי בוגנים.
הקבוצה השנייה
ילידי ה-13.10-4.10 
קבוצה זו מושפעת מוונוס וגם מאוראנוס, ילידיה הם אנשים מיוחדים החווים לעיתים תהפוכות, וחייהם האישיים סוערים. נטייתם להתבלט ציבורית או רעיונית חזקה, כמו גם רדיפתם אחרי שוויון וצדק חברתי והאמפתיה שלהם לחלשים ולנזקקים. האמנים ביניהם מבטאים מקוריות וכריזמה גדולות יותר מאלה של המאזניים הטיפוסי. הם נוטים לחיים שונים מהרגיל . מעורבים ציבורית בנושאים חברתיים ובעלי אג'נדה ברורה למען החברה . מבטאים אינדיבידואליזם באישיותם. למרות יכולות תקשורתיות גבוהות הם נוטים לחיים אישיים שונים באופיים מלאי משברים ותהפוכות. האומנים שביניהם יתבטאו באופן שונה ומיוחד.
פסיכולוגית: לא מסוגלים לחיות על פי תבניות מקובלות. נוטים לשלם בחייהם על דרכם השונה. בעלי אג'נדה יוצאת דופן ולעיתים מעוררת התנגדות.הם לוחמניים ובעיקר יהיו מסוגלים להילחם עבור אחרים עם מידת הקרבה . יצירתיים ונוטים לבדל את עצמם מאחרים. אינם מרגישים שייכים לשום קבוצה חברתית.לעיתים חריגים חברתיים עם בעיית שייכות. נוטים לחשוב באופן לא קונבנציונאלי ולכן מתקשים להשתייך ולעיתים עם בעיית זהות. לוחמי צדק וחופש ונטים להיות עם אג'נדה חברתית מובהקת ולהיות מוכנים לשלם את המחיר על הצהרותיהם. רבים מביניהם מוכשרים או מחוננים באופן בולט.יחד עם זאת אפשר שבחברה קונסרבטיבית הם ייחשבו בלתי מקובלים או עם נטיות סוציומטיות.
מראה חיצוני: גבוהים מהמאזניים הטיפוסי, מרשימים, מבט עיניים עז ונוקב. מראה כריזמטי ממגנט.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות פרקים ברכיים ורגליים, ותיתכן נטייה לבעיות בכלי הדם ומערכת העצבים
אישים ידועים: דיימון רניון, באסטר קיטון, לוצ'יאנו פברוטי, ולדימיר פוטין, דזמונד טוטו, חואן פרון, אלינור רוזוולט, מרגארט תאצ'ר. ג'ון לנון, בוב גלדורף, ג'וזפה ורדי, ג'קסון בראון, פול סיימון, איב מונטאן, ננה מושקורי, סוזן סרנדון, קייט וינסלט, סיגורני ויבר, מט דיימון, צ'בי צ'ייס, איימי אירווינג, ג'ון קיוזק, ג'ון קולינס, צ'ארלטון הסטון, יו ג'קמן, קלי פרסטון, סשה ברון כהן,לני ברוס,
ידועים בארץ:אסי כהן, מיכל שפירא, דין דין אביב, מיקי גבע, דודי לוי, מיכל אנסקי, תומר היימן, מירי בוהדנה, שירז טל, הילה נחשון.שלומי סרנגה, עתי שולברג,נועה פארן,תומר היימן, גיל ריבה, ג'קי לוי,
ילידי הקבוצה השלישית
בין ה- 23.10-14.10

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי, הם אנשי תקשורת בולטים גם אם אינם עוסקים בכך ישירות, הם כותבים בכישרון, מתקשרים ומתבטאים בקלות, ועל כן הם אנשי מכירות טובים ואשפי יחסי ציבור ותדמית. יש להם לעיתים נטייה להשתכנע בקלות ולהיגרר אחר קיצוניים מהם. הם בעלי כישרונות אומנותיים וצורך להתבטא ולשכנע באמונתם, ויש להם ידע עשיר בתחום הטריוויה . נוטים להיות חלקלקים משתעממים בקלות וזקוקים לחיים מגוונים בעלי מתח קבוע. רבים מהם כותבים ומתנסחים בהצלחה רבה. בעלי כושר רטורי ואורטורי מעל לממוצע ועיסוקיהם קשורים ברוב המקרים בכושר הביטוי בעל פה ובכתב.
פסיכולוגית: בעלי מנגנון הכחשה והדחקה גדול מהרגיל. הם נוטים להתחבר רק למה שקורה בזמן אמת ולהתעלם מדברים שקרו. אדפטיביים מאוד והישרדותיים . תמיד יעשו הכל כדי למצוא חן בעיני האחרים ולהיות נאהבים . בעלי לשון מהירה והפכפכת על פי הנסיבות. נוטים להשתעמם בגלל פן דכאוני מתחת לפני השטח אותו ידחיקו כל עוד הם מסוגלים. חסרי שקט נפשי ועלולים להתמוטט נפשית תחת לחץ גדול ואף נטיה לקרוס בגיל מאוחר יותר תחת פסימיזם וחוסר מסוגלות להזדקן. מתקשים לחיות את המציאות כפי שהיא ונוטים הרבה פעמים להיות אוטוסוגסטיביים לגבי אמונותיהם. בעיית שיפוט במצבים קריטיים. הם נוטים לסבול מדחיינות ולא להחליט ברגע הנכון עד שאין ברירה.
מראה חיצוני: בעלי מראה צעיר, משובב, נעימי סבר והופעה. מייחסים חשיבות ללבושם ולתדמית החיצונית שהם משדרים.
בריאות: עלולים לסבול מהשמנה וממחלות כלי דם, מנטייה לכולסטרול ורגישות בגב.
אישים ידועים:דוויט אייזנהאוור, בנימין נתניהו, דוד בן גוריון, מרתין לותר הבן, לי איקוקה, שרה פרגוסון, ראלף לורן, טום פטי, דיזי גילספי, סנופ דוג, אמינם, צ'אק ברי ג'ף גולדבלום, קתרין דנב, טומי לי ג'ונס, ג'ורג' סי סקוט. אייזק מזרחי, אשר, טים רובינס, ג'ון מאייר, שרה פרגוסון, סוזנה סומר, רוג'ר מור, מריו פוזו, אמינם, פרידריך ניטשה, אוסקר וויילד, ריטה הייוורט, ז'אן קלוד ואנדם, מלינה מרקורי, לי הארווי אוסוולד, תום פטי, בלה לוגוסי,קתרין דנב, ג'ף גולדבלום, פרנץ ליסט, מרתין לותר קינג ה-3, אנג לי.
ידועים בארץ:בנימין נתניהו, נינט טייב, בן כספית, דן תורן, דנה דבורין.עידו לב, עידן יניב, סמדר גנזי, דניאלה וירצר.
    כללית:
הורוסקופ לשנת 2023-2022

את יום הולדתם השנה  תתחילו לחגוג ב: 23.9 בשעה 6.00 . ונוס שליטת המזל שלכם משתרכת עדיין מאחור במזל בתולה ותגיע ב: 29.9 למזל מאזניים כדי להתחיל בתקופה חברתית רומנטית עם פוטנציאל רגשי. מרקורי לצערכם עדיין נסוג בין מזל מאזניים למזל בתולה וגורם לתקלות ביחסים זוגיים ושותפויות אך גם לדחיות עיכובים ביטולים בכל הכרוך בעבודה.  הוא יתחיל את תהליך התיישרותו בין ה: 7-3.10 ויחזור למזל מאזניים ב: 11.10 תוכלו כבר לחזור לעיסוקיכם בקצב שנראה ומתאים לכם. מאדים בבית 9 הבית המתקשר לחו"ל ללימודים והזדמנויות עבור בני המזל להניע מהלכים משפטיים, בירוקרטיים – כל זה לפני ה: 31.10 כשמאדים יתחיל מהלך של נסיגה מה: 31.10.22  עד 12.1.23 התחומים שהוזכרו מעל,  עלולים להתעכב ולסבול מחוסר שיתוף פעולה להיתקע.

ביום הולדתכם הנוכחי, צדק בבית הזוגיות שלכם בנסיגה,  מה שמשפיע על תקופה תקועה ולא דינמית המשפיעה על יחסי זוגיות ושותפויות,  אתם צפויים להתחלות חדשות של שותפויות מה שילך ויגדל ויתפתח מפברואר 2023 עד מאי 2023. שבתאי בבית האהבות שלכם כשבחודשים ינואר –פברואר 2023 יטיבו עם שותפויות ומערכות יחסים. מעברו של שבתאי ב: 8.3.2023 לבית העבודה והבריאות שלכם,  מכניס אתכם לתקופה מחד של שגרה המסמלת יציבות אך גם קיפאון ברצף הכמיהות להישגים ושאיפות.  אלה שמספיק בוגרים יכולים לבדוק איך שבתאי השפיע עליהם אם יצליחו לשחזר את הלך הרוח בשנים בין תחילת 1994 ועד אפריל 1996.

אורנוס בבית הכלכלי מספר על הצרכים שלכם לייצב את הבית הפיננסי הכלכלי. תצטרכו לטפל בנושאי בריאות והתייצבותם. כירון בבית הזוגיות צפויות התמודדויות עם בני זוג ושותפים. ופלוטו ישפיע על הקבוצה האחרונה של בני מזל מאזניים ילידי 23.10-19.10 בכל הנוגע לשינוי מקום מגורים הם מסיימים פרק חשוב בחייהם עד ינואר 2023 ומתחילים פרק חדש עד מרץ 2023.

יתכנו עיסוקים פיננסיים מאחורי הקלעים על מנת לצמוח כלכלית כמו השקעות. פלוטו שוהה במעלות האחרונות של מזל גדי וישפיע על ילידי הקבוצה האחרונה של בני מזל מאזניים במיוחד על ילידי 19.10 ועד 23.10. –חייכם ישתנו במיוחד השנה בנושא מקום מגורים. אורנוס בשור ישפיע  השנה על שינויים משמעותיים על ילידי 9.10- 13.10- באופי חייכם.

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן.

אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה. לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

200px-adonis-microcarpa001

מדמו אשר טיפטף לארץ יצרה אפרודיטה פרח שינציח את זכרו – הכלנית (למרות זאת, הפרח שקרוי על שם אדוניס הוא הדמומית).כלנית אדמומית. 

 

אהבה ויחסים :

 יום הולדתכם המתחיל ב: 23.9 לא כולל את ונוס במזל מאזניים.

ונוס ב: 29.9 עוברת למזל מאזניים ואתם נפתחים לתקופה חברתית מטיבה. היכרויות הזמנות לאירועים ומחזרים יגיעו לפתחכם.

חודש אוקטובר צפוי להיות תוסס באמצע החודש כשהיבטי ונוס יהיו הרמוניים למאדים בתאומים, היכרויות צפויות דרך מסגרות לימודים, נסיעות ורשתות חברתיות.

מפגש ונוס עם השמש בין ה: 7.10 ועד 23.10 ימים מוצלחים שדל התחלות של רומנים, היכרויות מרגשות וביחסים קיימים התקרבות ותקופה עם הרבה ביטויי אהבה ומשיכה. ונוס בין 8.10 עד 15.10 מטיבים עם החלטות להתמסר ליחסים ואף להחליט למסד אותם.

מה: 18.11 לפנויים צפויות היכרויות ספונטניות בדרכים ודרך תקשורת אקראית. תחילת דצמבר מטיבה עם מיסוד יחסים.

מעברה של ונוס ב: 4.1.23 לבית האהבות שלכם יטיב עם היכרויות, התאהבויות היבט של קשרים ההופכים לרציניים עד ה: 24.1.23. קשרים מעניינים ומאתגרים צפויים לפנויים מה: 15.2.23 עד ה: 22.2.23,  ובין ה: 26.2.23 עד 2.3.23.  הימים בין ה: 16.3-1.3 מסמלים ימים מוצלחים של מפגשי התאהבויות וביחסים קיימים הצעות למגורים משותפים והתקדמות בקשר.

מעברה של השמש ב: 21.3.23 לבית הזוגיות יטיב עד ה: 17.4.23 עם התקרבות ביחסים ותוכניות משותפות. 

מפגש צדק והשמש במהלך חודש אפריל 2023 בבית הזוגיות מסמל חיבור זוגי, יחסים משמחים עם תוכניות עתידיות משותפות. הימים בין ה: 7-1.5.23 מטיבים  ומזמנים נסיעות מוצלחות יחד עם בני הזוג. לחו"ל וחלק גדול ביניכם עשוי לעבור למדינה אחרת בעקבות בני זוג שגרים שם או מקבלים תפקיד או עבודה בחו"ל.  פנויים עשויים לפגוש בקשרים מרגשים במסגרות לימודיות,  או בנסיעות לחו"ל.

בחודש יוני 2023,  ונוס שליטת המזל שלכם נוכחת בבית החברתי שלכם ומזמנת היכרויות דרך אירועים חברתיים וחיכוך גדול יותר של מפגשים חברתיים.

מחד יחסים עשויים להתפתח באהבה ממבט ראשון או משיכה בשבוע האחרון של חודש יוני 23.  ימים מוצלחים להיכרויות והתאהבויות צפויות בתקופת יום הולדתכם בשנה הבאה בין ה: 2.10.23 ועד 8.10.23,

 

משברים בזוגיות וביחסים בעייתיים

נסיגת מרס שליט בית הזוגיות עלול בתקופה  בין 31.10- 12.1.23 להשפיע על תחושת דעיכה או יחסים בווליום נמוך ומרוחק. יחסים בלתי יציבים יתקשו לשרוד את נסיגת מאדים והריחוק הפיזי שהוא מייצר ביחסים.

קשרים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה  בין ה: 1.7.23 עד  7.7.23, נסיגת ונוס שמתחילה רשמית ב: 23.7.23 בבית החברתי שלכם  ומסתיימת ב: 4.9.23 מסמלת תקופה של משבר ביחסים. יחסים בלתי יציבים עלולים לא לשרוד את הקשר. 

מאדים במזל מאזניים בין 28.8.23 ועד אמצע ספטמבר עלול להשפיע על מתחים וקשיים לשמר את היחסים.  מן הסתם היבט שמתקשר ליחסים בלתי יציבים . היכרויות בחודש ספטמבר לא מבטיחות יחסים יציבים עד 1.10.23.

 

 

%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%a1-%d7%95%d7%9f%d7%90%d7%93%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a1

אהבתם של ונוס ואדוניס – טיציאן – בין 1576-1487- מוצג במוזיאון North Pavilion, Gallery

הציור על סיפור המיתולוגיה של אדוניס  הוא אל התשוקה והיופי ואהובה של האלה אפרודיטה במיתולוגיה היוונית   הסיפור אודות אדוניס הגיע למיתולוגיה היוונית ככל הנראה מהאל אדון הכנעני- בעת החדשה שמו  הוא שם נרדף ואב טיפוס לדמותו של צעיר יפה תואר. הוריו של אדוניס היו סמירנה ואביה קינירס מלך קפריסין. סמירנה לא כיבדה את האלה אפרודיטה, והאלה הנזעמת גרמה לה להתאהב באביה ולהזדווג עמו בלי ידיעתו. משך כל ההריון שמרה הבת על הסוד, אך כשכבר לא יכלה גילתה אותו לאביה. משגילה את התועבה, כעס קינירס כל כך, עד שסילק את סמירנה המבוהלת מהארמון ורדף אחריה בחרב שלופה. אפרודיטה הפכה את סמירנה לעץ מור, ועץ זה התבקע וממנו נולד אדוניס הקטן. אפרודיטה מסרה את אדוניס לאלה פרספונה.

לאחר שנים מספר התחרטה על כך אפרודיטה ורצתה את אדוניס בחזרה, אך פרספונה לא רצתה למסור אותו. הוויכוח נפתר במשפט שערכה המוזה קאליופה (בחלק מהגרסאות היה זה יופיטר שערך את המשפט), שחילקה את השנה לשלושה חלקים שווים – בחלק הראשון על אדוניס להיות עם פרספונה, בחלק השני עם אפרודיטה ובשלישי יוכל להיות היכן שיחליט בעצמו. הילד, שגדל עם פרספונה, רצה תמיד להישאר אתה בחלק השלישי של השנה. הדבר לא מצא חן בעיני אפרודיטה, ובעזרת החגורה הקסומה שלה אילצה את אדוניס להישאר אתה גם בחלק השלישי של השנה, ובסופו של דבר שייכה לעצמה גם את החלק של פרספונה. פרספונה הזועמת הלכה לארס, מאהבה של אפרודיטה, וסיפרה לו שאפרודיטה מעדיפה את אדוניס על פניו. בהתקף קנאה הביא ארס לפציעתו של אדוניס בידי חזיר בר, פציעה ממנה דימם אדוניס למוות בזרועותיה של אפרודיטה.

 

קריירה ועבודה:

שנת 2023-2022 צפויה להיות שנה מורכבת ורבת שינויים. שנת  מעבר מקריירה לקריירה, מעמדה לעמדה, מסטטוס עבודה לאחר,   או ממקום למקום כתוצאה משינוי סביבה ולחלק מכם רצון לשנות את צורת החיים במובן העמוק יותר. מה שמתאר במילים אחרות,  כי מדובר בשנה שמסמלת סיומה של תקופה אחת ותחילתה של  חדשה.

סמן משמעותי עבורכם השנה הוא כוכב מאדים השוהה מחודש יוני 2022 במזל תאומים [בית 9 חו"ל, משפטים, לימודים ואופקים חדשים] עד חודש מרץ 2023 וממריץ ומעורר את בני המזל לחולל שינוי דרך, לימודים, הגירה לחו"ל, עבודה בחו"ל, או נושאים משפטיים/מנהליים שבעטיים ובעקבותיהם השינוי יתבקש.

באוקטובר 2022 צפויה לכם תקופה עם  הצעות והזדמנויות עבודה בין אמצע החודש ועד 27.10.2022 , ברם מאדים הסמן של שנה זאת עבורכם,  מתחיל תקופת נסיגה של מאדים בין 31.10 ועד 12.1.23 מה שיקפיא או יעצור רצף של תכניות ותאלצו להתמודד עם תקופה תקועה שתתקשו לקדם בה את עתידכם המקצועי. 

בחודשים,  בין פברואר למרץ 2023 מתפתחות מגמות חיוביות בעבודה, הצעות לשותפויות[כוכב צדק בבית השותפויות עד תחילת מאי]  ומעברו של שבתאי 7.3.2022 לבית העבודה מסמן תחילתה של תקופה חדשה בסוג העבודה/תפקיד וכיוונים.  

במקביל במרץ 2023 כוכב פלוטו  האחראי על ניתוקים וסיומים, עובר ממזל גדי [שליט בית  4 שלכם, הבית העוסק בבית, משפחה, שורשים/שייכות] למזל דלי ומסמן סיום תקופה אחת ותחילתה של חדשה.

מפנה דרמטי נוסף שקורה במקביל במרץ 2023 וישפיע עמוקות על בני מזל מאזניים הוא מעברו של כוכב שבתאי [שליט בית המגורים והמשפחה] שעובר למזל דגים לבית העבודה של בני מזל מאזניים, מושפע מהשילוב של שינוי מקום ושינוי עבודה.  מעברו של שבתאי מתחיל בין 8.3.2023 ויימשך עד  פברואר 2026. אירוע משפיע ומשנה את משמעות העבודה והעשייה שלכם בשנים הקרובות באופן העמוק יותר.

לבעלי זיכרון ארוך יותר ואלה מבניכם שמבוגרים יותר,  תוכלו לבדוק לגבי השפעת שבתאי במזל דגים כיצד השפיעה עליכם בפעם הקודמת בבית העבודה והתפקוד?   שכן בפעם האחרונה ששבתאי שהה שם בין פברואר 1994 עד 7.4.1996.

מעברו של צדק לבית הכלכלי של בני המזל ב: 16.5.23 ועד 26.5.24 מסמל עיסוק מרוכז בנושאי כספים, השקעות שינויים פיננסיים.

נסיגת ונוס כוכבכם האישי ישפיע עד תחילת ספטמבר 23 . מאדים ב: 27.8.23 עובר למזל מאזניים ויעצים את השאיפות שלכם להשלים את מגמות שינוי שתכננת במהלך ספטמבר עם תקופה המקלה על יחסי ציבור ועלייה בפופולריות. מעברו של מרקורי למזל מאזנים ב: 5.10.23  מסמל התבססות בעבודה ובעשייה ועליה פיננסית כלכלית כתוצאה מכך.

 

 

ALGORAB

אלגורב כוכב שבת משמעותי בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.
השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.
מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השניה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.

אנשים שנולדים בהשפעתו:
יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס..

כסף וחומר:

שנת 2023-2022, שנה בלתי שגרתית גם בנושאי כספים.

מעברו של  ונוס שליט המזל שלכם לבית הכספים ב: 23.10.2022 ייצור הזדמנויות של הכנסות כספיות חדשות, העלאה, הצטרפות השמש ומרקורי יטיבו עם מצבכם הפיננסי עד אמצע נובמבר. במקביל צפויה עלייה בהוצאות שלכם. אמצע חודש דצמבר 22 עד 23.12.22 מטיב עם מכירת בית נכס, היבטי יופיטר בינואר 23 מטיבים בנושא הפיננסי ביחסי שותפויות ושיתופי פעולה. בפברואר 23 העלאה בשכר או הצעה פיננסית מטיבה לתפקיד חדש. מעברו של כוכב צדק לבית 8 במאי 2023 לבית העוסק בכלכלה לטווח ארוך, מסמל התחלות של עיסוק אינטנסיבי בנושאי הכנסות כספי פיצויים  וכספי ירושה עד חודש מאי 2024.

עם נסיגת ונוס שליטת הבית הכלכלי שלכם אינם מטיבים עם השקעות ותצטרכו לנהוג במשנה זהירות עם כספים ולהימנע מנטילת סיכונים.,  נסיגת צדק מחודש ספטמבר 23 ועד דצמבר 23 תקופה שתצטרכו להימנע מניסיונות לעסוק ברמת סיכון בהשקעות/מכירת נכסים.

 

venus_botticelli

ונוס שליטת מזל מאזניים-   ציור "הוּלדת ונוס" (או לידת ונוס) הוא ציור של צייר הרנסאנס האיטלקי סנדרו בוטיצ'לי שצויר בין השנים 1485–1486.  הנושא מבוסס על סיפור מתוך המיתולוגיה, לפיו הטיטאן קרונוס[סטורן]  כרת את איבר מינו של אביו, אורנוס, בעידוד אימו גאיה,  באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם.  וזרק אותו לים. המפגש בין הים לאיבר המין יצר שטף ושצף גלים וכך נולדה ונוס, מהדף הגלים. היא הובלה על ידי הרוח לחופי קפריסין על גבי צדפה. קרונוס הוא גם – סטורנוס (שבתאי).קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), אחיה ובעלה של ריה, אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון.קרונוס שהוביל את המרד באביו אורנוס, נישל את אוראנוס מהשלטון על העולם

 

בריאות וגוף:

מזל מאזניים- נשלט על ידי הפלנטה וונוס – שייך ליסוד האוויר- ושולט בבית שביעי של גלגל המזלות.  הוא קשור למראה החיצוני כפי שאחרים רואים ומתרשמים ממנו . וונוס כוכב אחראי על הסימטריה והאסתטיקה אך גם על כל מה שאינו סימטרי באברים על בלוטת האדרנל,על בלוטת יותרת הכליה,  על הגב התחתון באזור המותניים,  ועל עמוד השדרה המותני , הוורידים, ההורמונים , כליות, חלציים, האזור המותני ומערכת ההורמונים.

מזל מאזניים שייך  לקבוצה הקרדינלית או עיקרית – קבוצה המזלות העיקריים- הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- מנטאלית אלה מזלות בעלי שאפתנות גבוהה מהרגיל עם ציפיות להגיע ליעדים ולכבוש אותם ויהי מה. הם רואים את המטרה ועוסקים פחות בפרטים ואף חסרי סבלנות למה שאינו מרכזי. הם מהירים , סוחפים, כריזמטיים, עצמאיים ולא סומכים על אף אחד יותר מדי. המתחים המאפיינים מזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים.  פן של רגישות באזור הכליות דרך מזל מאזניים, כיס המרה דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן. והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי מזלות הקרדינל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים. הם שמחים לשתף פעולה. מזלות גדי וטלה יעדיפו גישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. אבל מזלות סרטן ומאזניים יעדיפו את הדרך הדיפלומטית וניסוח עדין על בעיותיהם. מכיוון שאנשי מזלות הקרדינל,  הם המובילים והמנהיגים. הם יעדיפו התנסויות בטיפולים וטכניקות חדשות מהירות פיתרון. הם יסכימו לטיפולים הומו אופטיים, וייקחו תרופות ללא סיבוכים.

בריאות בשנים  2023-2022

שנת 2023-2022 שנה עמוסת אירועים ושינויים ועלולה לגרום לעלייה במתחים ובחששות שלכם מפני השינויים.

ספטמבר 2022 נסיגת מרקורי במזל מאזניים עלולה להשפיע על חולשות עייפות פיזית. מאמצע אוקטובר 22 אתם מתחזקים. נסיגת נפטון שליטת בית הבריאות שלכם עד דצמבר 2022  גורמת לעומס ובלבול ודאגות מפני העתיד.

פברואר 23 תהיה במיטבכם. נוכחות שבתאי בבית הבריאות ממרץ 2023 משפיע על בעיות כרוניות, כמו רגישות בגב, ערכים נמוכים בדם,  חולשה ובעיה בצפיפות העצם. כששבתאי בבית הבריאות הוא מכתיב דפוסי תזונה ומשמעת עצמית גבוהים יותר. פעילות מסודרת וסדר בחיים.

אפריל מאי אינטנסיביות בקריירה תזכיר לכם לא לשכוח לשמור על הרגלים נכונים של פעילות תזונה ומנוחה. נסיגת ונוס לבני מזל מאזניים היא לא טובה רגשית/אנרגטית. הנסיגה מתחילה ב: 23.7.23 ותימשך עד 4.9.2023. דווקא בגלל אופייה הבעייתי של הנסיגה תצטרכו אולי לקחת פסק זמן ולהתארגן למנוחה או פסק זמן מנושאים מעוררי מתח. מאדים עובר למזל מאזניים בספטמבר והוא צפוי לחזק אתכם ולחדש אנרגיות.

 

swords14

קלף מזל מאזניים בטארוט.- קלף המסמל את  מלך המטות המסמל את מלך השלום, הריצוי, הפיוס, שוחר השלום ולעיתים שלום ויהי מה. ההיסוסים בפני החלטות יגיעו מתוך מחשבה שתיעשה ההחלטה הכי טובה בסופו של דבר. מאזניים רוצה לאחוז לנצח במקל משני צידיו ולכן הוא מתקשה להחליט. תמיד יחשוש שהוא יחמיץ משהו אחר אם הוא יחליט כרגע. הם נעימים, חברותיים וצוברים את הכעסים בתוכם ומתנהלים כשהם בקצה הלחץ בפאסיב אגרסיב

שונות: 

שנה עם תחושה של שינוי גורלי בחייכם. כשנכון לחצי השנה הקרובה,  תרגישו שאתם על סיפו של שינוי גדול ולא בהכרח תבינו אנה פניכם מועדות?

צפויים שינויים משמעותיים העשויים להתחיל ממעבר לתקופת לימודים והכשרות כדי להתפתח מקצועית ואינטלקטואלית ועד הגירה ומעבר לסביבה אחרת. שינוי מגורים ואף צורת חיים שונה.

כוכב צדק בבית הזוגיות שלכם ורבים יעסקו בנושא יחסים זוגיות ומיסוד יחסים באופן אינטנסיבי בחודשים בין פברואר למאי 2023, וצפויות נסיעות לא מעטות השנה עם בני הזוג.  

המהפך של חייכם יתחיל למעשה רשמית סביב חודש מרץ 2023 ויימשך עד קיץ 2024  באופן הדרגתי יתקדם בכל התחומים.

רבים מכם יהגרו וייסעו לתקופה ללמוד, או לעבוד במקומות רחוקים. חלקיכם ילמד לימודים מקצועיים,  שישנו את כיוון העשייה בהמשך. ונסיעות אחרות עשויות להיגרם מעבודתם של בני זוג הרחק מהסביבה הביתית המוכרת. זו שנה מעניינת,  עם אירועים מפתיעים בלתי צפויים כשההחלטות שלכם יתפתחו כתגובה על האירועים. 

 

 

 

 

נסיגת מרקורי/ונוס/מאדים בשנת 2023-2022

מרקורי בנסיגה במזל מאזניים מה: 10.9.2022    עד 2.10.2022

מרקורי בנסיגה במזל גדי      מה: 29.12.2022    עד ה: 18.1.2023[משפיע על ענייני בית, מגורים, משפחה]

מרקורי בנסיגה במזל גדי          מה: 29.12.2022     עד ה: 18.1.2023 [משפיע על בית 4-הבית והמשפחה] 

מרקורי בנסיגה במזל שור         מה: 21.4.2023       עד ה:  15.5.2023 [ משפיע על ההישרדות ועל הבית הכלכלי לטווח הארוך]

מרקורי בנסיגה במזל בתולה    מה: 23.8.2023        עד ה:   15.9.2023[ משפיע על בית 12 הבית של התת מודע, הנפש ] 

מרקורי בנסיגה במזל גדי        מה: 13.12.2023       עד ה:  2.1.2024  

נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] תהיה תמיד משמעותית עבור בני מזל מאזניים :

ונוס בנסיגה במזל אריה         מה: 23.7.2023         עד ה: 4.9.2023  [נסיגת ונוס תתרחש בבית החברתי והציבורי] 

נסיגת מרס: 

נסיגת מרס[מאדים] במזל תאומים: בין 30.10.2022 עד 12.1.2023 [ישפיע על בית 9 העוסק: לימודים, בחינות, נסיעות לחו"ל, משפטים] 

 

 

מאמרים להבנת ונוס והשפעתה על מזל מאזניים:

טבלת ירח שחור מעודכנת עד חודש אוגוסט 2023

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ           17.9.2022