slide1

הכל נקבע מראש, ההתחלה וגם הקץ, על ידי כוחות שאין לנו שליטה עליהם, הכל נקבע מראש לחרק ולכוכב. בני אנוש, ירקות ואבק כוכבים – כולם רוקדים לפי מנגינה מסתורית, הנשמעת ברקע מפי חלילן נעלם.
– אלברט אינשטיין

מראשוני העוסקים בתחום בארץ. tאסטרולוגית מקצועית משנת 1976. עוסקת בפרקטיקה מקצועית בשילוב עם הנחיית קבוצות מהראשונות בארץ.

מתגוררת בגוש דן.

עיתונות-טלביזיה -אינטרנט

כותבת תחזית חודשית בירחון החדש שיצא לאור אוגוסט 2014.

מגזין לאישה הנכונה

-כתבות בנושאים אקטואלים בעיתון האינטרנטי מגפון.

מ-1995 עד 2011  כתבתי טור במגזין השייך ל"מעריב" . הטור הופיע במתכונת דו שבועית הכוללת מאמר ותחזית אקטואלית.
כמו כן ערכתי תחזיות יומיות, שבועיות וחודשיות בneא vision ובאתר תפוז – תחזיות אלו היו מהראשונות שהופיעו בארץ במתכונת אינטרנטית.

בט ל וו י ז י ה:

בין השנים – 1998- 1999 הופעתי בערוץ השני במשך כשנתיים– שם הגשתי פינה אסטרולוגית שבועית בתוכנית הבוקר של סיוון דורון ובן כספית.
כמו כן הגשתי פינה מיוחדת בתוכנית "אבק כוכבים" בהנחיית אמיר פיי גוטמן, שם ניתחתי מפות של סלבריטאים.
בין השנים 2003-2002 בערוץ – yes , הופעתי במשך כשבעה חודשים,  כל שבוע בתוכנית מיסטיקה "רק בגלל הרוח" בה ניתחתי בשידור חי דמויות ידוענים שהתארחו באולפן. ובסוף התכנית עניתי לשאלות בשידור חי לצופים. ולמעשה יצרתי לראשונה בטלוויזיה את המתכונת של תשובות לשאלות של צופים בתחום האסטרולוגיה.
ועוד עשרות השתתפויות בתוכניות טלוויזיה בתחזיות.

הרצאות

אני מרצה מעל 30 שנה בנושא.  החל מהרצאות פרונטאליות בתחום מול אלפי אנשים , קיבוצים מוסדות, בתי מלון, בתי ספר ודרך מסגרות של חוגי בית, ערבי נשים, ערבי רווקים/רווקות ימי הולדת וכ"ו.
בדרך כלל מעבר לתחזיות כלליות, בפורמט של כמה עשרות אנשים אני נוהגת לערוך Show  מרתק ויותר אקספרימנטאלי, בו אני חושפת אירועים בחיי אנשים שמתנדבים מהקהל, כמובן בלי כל הכנה לכך מראש.

לימודים

אני מאוד אוהבת ללמד. אינני מאמינה ב"לימוד המוני" ולכן קבוצות בהנחייתי הינן קטנות – עם מעט משתתפים; בדרך אינטימית זאת של למידה, הלימוד נטמע בהצלחה מקסימאלית. יש לי ניסיון של מעל 30 שנה בקבוצות לימוד תוך כדי הבאת חומרי המחקר שלי באסטרולוגיה למסגרת השיעורים. כמובן שהייתי חולמת שיהיה לי הרבה יותר זמן כדי ללמד ולהעביר מורשת אסטרולוגיה מסודרת.
מסלול לימודים ארוך ומתגמל אסטרו-יוניברסיטי.

איך למדתי אסטרולוגיה?

ללומדים פוטנציאליים,  אני למדתי הבדרך הקשה  בשנות ה-60, כשהייתי רק בת 14, ללא מחשב, בלי מילון אנגלי דיגיטלי או גוגל,  עם צורך  לחשב מפה אסטרולוגית בדרך ידנית ובעזרת בתירגומי ספרות מקצועית באסטרולוגיה מאנגלית לעברית כדי לקרוא את כל חומרי העזר, המחקרים והתובנות בתחום. אתגר לימודים זה בשנים ההם היה בבחינת ה'מתנה הגדולה' ביותר שזכיתי לה.  בעיקר בגלל הצורך להבין את עצמי ואת הסביבה טוב יותר. לא הפסקתי לחקור מהרגע הראשון שהכרתי את תחום האסטרולוגיה על כל רובדיה ועד עצם היום הזה.  גם היום, אני לא מפסיקה ללמוד, לתחקר ולאתגר את עצמי במשימות חדשות של בדיקת התחום והשקעה במחקר וכתבות כדי להאיר את הנושא מעוד זוית.

אני נוטה להציע תמיד,  לכל מי שלומד ועוסק באסטרולוגיה,  להמשיך לחקור ולא להסתפק בידע שטחי. מי שמרגיש שהוא יודע, הוא מפסיק לצמוח.
כל אדם סקרן ואוהב את תחום האסטרולוגיה,  הוא בבחינת חוקר פוטנציאלי. ואני  ממליצה לא להתמכר לנוסחאות קלילות המשטיחות את תחום האסטרולוגיה. התחום רחב ועמוק כמו אוקיאנוס וכמו החלל על כל הגלקסיות והמרחב שביניהם.

סדנאות -מרתון קריאת מפות-אפשר לקרוא את תגובות התלמידים שלי.

ייעוץ

כאדם האוהב אנשים יחד עם ניסיון והכשרה סביב -40 שנה בטיפול, אני משקיעה במפגשי ייעוץ שעות של ישיבה ומנסה לפתור עם האנשים: דילמות קשיים בעיות של יחסים בזוגיות, בין הורים וילדים,  הכוונה מקצועית  תוך כדי חשיפת העבר וניקוי מורסות וטיפול בנכויות נפשיות ובעיקר לצייד את האנשים בארגז כלים פרקטי.
מחקריי בתחום הנפשי מקנים לי כלי עבודה מעולה להיות אפקטיבית במפגש. כמובן שהייעוץ כולל עיסוק בהווה, בעתיד, תחזיות כלכליות ואינטראקציה בין שותפים, הורים וילדים, זוגיות. כמו כן – איתור מחלות והפנייה לאנשי מקצוע מתאימים להמשך טיפול, אבחון מקצועי ותחזיות.

באופן אישי:

אני עוסקת ונוגעת בעיקר בנושאים יצירתיים. המחקר באסטרולוגיה מבחינתי הוא יצירתי ומעסיק אותי רוב הזמן  אני מציירת וכותבת.  לפני מספר שנים העליתי את תולדות המחלה שלי. ואלה, ארבעה הפרקים הקשורים למחלת הלוקמיה שהיתה לי. מי שמעוניין לקרוא מוזמן לקרוא ולשתף את מחשבותיו. בהמשך,  אצרף  מפות אסטרולוגיות על גילוי המחלה וההחלמה ממנה.

שירותים: תחומי ייעוץ ואיך הם מתנהלים.

תחום מחקר בן ה-10 שנים האחרונות מתמקד בהיבטים מגוונים:

על הומוסקסואליות- 3 פרקים.
דיקטטורים -כרונולוגיה אסטרולוגית של עריצות-2 פרקים
מוזיקאים בראי האסטרולוגיה.-3 פרקים.

בשנים האחרונות התחלתי לאסוף תאריכים[ושעות] של בני משפחה[כמה דורות] כדי להעמיק במחקר העוסקבגינטיקה דרך האסטרולוגיה.