שור

מזל שור הורוסקופ לשנת 2025-2024

 

ילידי ה-21.5-20.4
מזל: אדמה
בית:2- ה"אני העושה"- החומר והחושים.

פלנטה: וונוס
קבוצה: קבועה- fix

3 תתי קבוצות.

הקבוצה הראשונה:
ילידי ה-30.4-21.4

נשלטים ע"י וונוס . נוטים להיות עיקשים, חזקים, יציבים, מופנמים. השפעת כוכב וונוס עליהם חזקה במיוחד ולכן האסתטיקה חשובה להם, החל מהמראה שלהם וכלה במשיכה לאנשים יפים ולסביבה מרשימה ונעימה. כריזמטיים, נעימי שיחה ואהובים על הסביבה. בעלי כישורים אומנותיים רבים, וניתן למצוא ביניהם רבים בעלי שמיעה מוזיקלית אבסולוטית, יכולת לשיר ולנגן. רגישים ופגיעים אך מסתירים את כאבם ורגשותיהם, נוטים להתגונן ולאמץ עמדת כוח. מחוברים לתשוקותיהם, מיניים וחושניים, וזקוקים למגע בקשריהם עם הסביבה. הם אוהבי נוחות, והצד החומרי עלול להדאיגם אם אין "מספיק". נוטים לדאגה יתרה ובעיקר טרם עת.
פסיכולוגית: חרדתיים ולעיתים נוטים להיות כפייתיים למרות שהם עלולים להיתקע בגלל נטייה כפייתית הם מעדיפים לעיתים להתחפר מלעבור שינויים גדולים. הם מסוגלים לתהליך שינוי רק כשהם חווים "מצור נפשי" וחווית חוסר אונים ולעיתים אף "יעדיפו לשקוע בדיכאון" ולהיות פסימיים מלהיות אקטיבים ולהתחרט על מעשיהם. הם נוטים לחוות תחושת "החמצה" גם אם תחושה זו יציר דמיונם, אולי כי קשה להם להתמודד עם שינויים ולהשלים עם התנהלותם האיטית. הם חושניים וקמעיים ומחוברים למוח הלימבי במיוחד בולט הצורך בחוויות בסיסיות דרך החושים. נהנתניים והחלק האוראלי מפותח במיוחד. הם טוטאליים במושגי החיים ובתפיסת המציאות ולכן גם מצבים רגשיים יתבטאו בקיצוניות גבוהה יחסית. לעיתים זה "או הכל או כלום".
מראה חיצוני:לא גבוהים במיוחד. בעלי מראה סימטרי ומוצק, חזקים פיזית, ורבים מהם בעלי כושר ספורטיבי. מבט עיניים ישיר ובוחן, הם נאים ונוטים לחייך ולהקסים את סביבתם בקלות.
בריאות: רגישות בצוואר, עורף, בלוטות ושקדים, בלוטת התריס ולסתות.
ידועים בעולם: דיוק אלינגטון, ברברה סטרייסנד,רוברט סמית', זובין מהטה, יהודי מנוחין, אלה פיצג'ראלד, איגי פופ, רוי אורביסון, קלי קלרקסון, ג'ק ניקולסון, אל פאצ'ינו, ג'רי סיינפלד, דניאל דיי לואיס, מייקל מור,מישל פייפר, אומה תורמן, קירסטן דאנסט, רנה זלווגר, אנדי מקדואל, פנלופה קרוז,ג'סיקה אלבה,  שירלי מקליין. ולדימיר נאבוקוב, ויליאם שקספיר, ולאדימיר איליץ לנין, ג'יי לנו, ז'אן פול גוטייה, סאדם חוסיין.
ידועים בארץ:  אמיר פיי גוטמן, מיקה קרני, ניר צוק, אבי נימני, מיכל זוארץ, מיקיאג'י, בועז מעודה, ענת שבו.

הקבוצה השניה:
ילידי ה-10.5-1.5

קבוצה זו מושפעת מעבר לוונוס גם מהשפעתו האינטלקטואלית של מרקורי, ילידיה מאופקים, ומצויים בשליטה גדולה על הרגשות – קודם חושבים ומתכננים, ורק לאחר מכן מתבטאים. כישוריהם החברתיים טובים, הם מתקשרים בקלות ומבטאים את יכולותיהם ומחשבותיהם בדרכים רבות – ניחנו ביכולת ביטוי גבוהה בכתב, חוש לעיצוב ויכולות הקשורות לאומנות. הם מה שמוגדר "מרגישים מהראש", ורגישים למה שהסביבה חושבת עליהם. יכולתם להפעיל טקטיקות ואסטרטגיות טובה, כושר הארגון והצד הפיננסי מתוכננים ומחושבים. בעלי יכולת להמציא את עצמם מחדש ולמצוא את העיתוי הנכון, וסבלניים. לכן, רבים מהם מטפלים או בעלי כישורי ריפוי ונטייה לרפואה.
פסיכולוגית:נוטים להיות ביקורתיים מעבר לרגיל ומתקשים להתרצות בקלות. דרישותיהם מעצמם ומהסביבה גבוהות מהרגיל וקשה למצוא מישהו "מושלם" מספיק לעניות דעתם. כשהם מתעייפים מהמסע "לחיפוש השלמות" הם נוטים לשקוע בסוג של דכדוך ולעיתים אף דיכאון. הם בעיקר רואים את הפן הבעייתי והפגום ולכן נהנים פחות מהתמונה השלמה. הם נוטים לנתח יתר על המידה את האחרים או פועלים באופן כפייתי להשיג שלמות מהאחרים, או תוצאות מושלמות לכאורה,  גם במחיר העלול להסתכם ב"שפיכת התינוק עם המים". הם נוירוטים וחסרי שקט יחסית לשור הטיפוסי. מלאי תזזית ולא מרפים לרגע. ייתכן שיסבלו מחוסר שינה או משינה בלתי מספקת בגין שינה בלתי רגועה.
מראה חיצוני:נוטים להיות רזים ובעלי גפיים מאורכות. ארשת פנים מהורהרת וחסרי שקט בידיים ובגפיים בכלל.
בריאות: תופעות של מתחים רבים[תופעות פסיכוסומטיות], מערכת עצבים רגישה יותר, רגישות  בקיבה עם נטייה לחומציות גבוהה.
ידועים בעולם: בונו, צ'ייקובסקי, אביב גפן, ג'יימס בראון, בילי ג'ואל, אנריקה איגלסיאס, ג'ורג' קלוני, קנדיס ברגן, גלנדה ג'קסון, אודרי הפבורן, טוני בלייר,זיגמונד פרויד,  קרל מרקס, בנג'מין ספוק, רודולף ואלנטינו, הארי טרומן. חוסני מובארק, דיויד באקהם, אלברט פיני, דיויד קרייג,אווה פרון,יוהאן ברהאמס, דונובן, פרד אסטר, מקס שטיינר.
ידועים בארץ: מירי מסיקה, דליה שימקו, מאור כהן, אדם, שחר פאר
דנה עדיני, אייל בוחבוט, יוסי בניון, נמרוד רשף.טלי אורן, אורנה דץ.

הקבוצה השלישית:
ילידי ה-21.5-11.5

מושפעים מצירוף וונוס ו- שבתאי, המעניק להם בדרך כלל בגרות נפשית, צורך בנטילת אחריות ויכולת לקחת על עצמם נושאים כבדים ולטפל בהם ביעילות מירבית. השפעתו של שבתאי מאיטה את חייהם בדרך כלל, וחייהם הרגשיים עלולים לא פעם להיות מאכזבים או לא מספקים. נוטים להשתמש בהומור ציני ושחור כדי להסתיר או להפיג את העצב. עליהם לשמור על בריאותם ביתר שאת, להקפיד על אורח חיים בריא ולא להיתפס לחולשתם העיקרית – גרגרנות ונטייה למזון שמן ומתוק.
פסיכולוגית: הם נוטים לפסימיות יתר ולעיתים עד כדי דיכדוך ומטה. הם נוטים לסבול מדאגות הבאות מחרדה מוגזמת מפני הבאות. ולא פעם הם יעדיפו להסתגר ולברור את חבריהם בזהירות ובמינון מוגבל. בדרך כלל חשדנים ונוטים להרחיק אנשים המתקרבים אליהם יתר על המידה. רגישים לאחרים ונוטים להיעלב ולהיפגע מביקורת. הם נוטים ליציבות ובדרך כלל בונים את בטחונם העצמי לאט ובהדרגה וזקוקים לעכל כל שינוי זמן רב יחסית. נמנעים משינויים דרסטיים ומעדיפים שהם יהיו שקולים כנגד הצד החומרי והפרקטי. הם מתפקדים פיזית בכל המצבים אך בתקופות של דכדוך הם נוטים להיות שקטים ומרוחקים. הם נאמנים לדרכם ונוטים להיות אנשים פרטיים במיוחד המעדיפים לחיות חיים סולידיים ושקטים.
מראה חיצוני: בעלי ארשת בוגרת ורצינית. קמטי דאגה בזויות הפה ובמצח. הם נוטים להסתיר את הרצינות בקסם רב.
בריאות:תיתכן נטיה לדיכאון אך גם היפוכונדריה וחרדות בריאותיות לא מעטות. רגישות בברכיים ובמערכת השלד. בעיית דלדול סידן או איבודו. גב רגיש ולעיתים עם כאבים.
ידועים בעולם:סטיבי וונדר, ברט בכארך, בובי דארין, שר, דיויד ביירן, ליבראצ'ה, קתרין הפבורן, הארווי קייטל, ג'ורג' לוקאס, דניס הופר, דברה וינגר, קייט בלאנשט, נטליה אוריירו, אמיליו אסטבז, סלוואדור דאלי, מרתה גראהם, האפיפיור ג'ון פול השני, אונורה דה בלזאק, דנטה, אייטולה חומייני, דניס רודמן.ג'נט ג'קסון, טורי ספלינג, פירס ברוסנאן, סופיה קופולה, ג'ורדן נייט.גבריאל בטלר, לטיסיה קסטה.פלורנס נייטינגל, סטפן בולדווין, סלבדור דאלי, נטשה ריצ'ארדסון, אריק בורדון.
ידועים בארץ: משה דיין, שירי מימון, יואב קוטנר.שירי מימון, שרון גניש, אפרת רייטן, רגב הוד, יהל שרמן, שרון אלימלך.

קונסטלציית מזל שור בשמים.

 

 

מפת מזל שור ב: 19.4.24 בשעה 18:00 עם מעברה של השמש למזל שורמפת יום ההולדת מדגישה את יחסי פלוטו בדלי [בית4] בהיבט מרובע לשמש[בית 7] במזל שור. היבט המדגיש את השינויים הצפויים בחייכם בשנה הקרובה. החל ממעבר בית, עיסוק במכירת נכס, שינויים במשפחה במרקם היחסים פוטנציאל עזיבת בית של בן משפחה. צמידות צדק ואורנוס בבית 8 מסמל אופציה של ירושה, קבלת פיצויים והרבה עיסוק פיננסי בשנה הקרובה. אורנוס שליט בית הקריירה עד 2026 ישפיע על שינויים בקריירה, בעבודה תפקיד. 

 

.מזל שור  הורוסקופ לשנת  2025-2024   

  כללית:

השמש מגיעה השנה למזל שור ב: 19.4.24 בשעה 18:00 בערב על פי שעון ישראל. ולמעשה אתם מתחילים את חגיגות יום ההולדת שלכם.. השנה השמש ביום הולדתכם בהיבט מרובע לפלוטו [בית הקריירה] במזל דלי בבית הקריירה ומבשר על שינויים בקריירה שלכם בשנה הקרובה. למרות שאתם כמהים לשינוי אתם מלאים בחששות מפני הלא נודע ובכלל כשמדובר בשינויים בתחומי ההישרדות[עבודה, נישואין\ כסף ובריאות] אתם תמיד תחששו מהרעה במצב וחוששים יותר מהרגיל מפני הלא נודע.  מה שמוסיף לחששות זו נסיגת מרקורי כבר מתחילת חודש אפריל שלא מוסיפה לתחושת הביטחון שלכם ולשיבושים המשפיעים על עבודתכם ותפקודכם. ומיקומה של ונוס שליטת המזל שלכם במזל טלה[בבית ה-12 שלכם] מיקום שמציף חששות וחוסר ביטחון.   .

כבר ב: 24.4 מרקורי משתחרר מהנסיגה הבעייתית שלו עבור בני מזל שור  ועד ה: 1.5 הוא חוזר לפעילות רגילה. מעברו למזל שור ב: 15.5 מסמל פוקוס על התחלות חדשות בעשייה ושיפור כללי בתפקוד ובעבודה. ונוס לעומת זאת,  מקדימה להגיע למזל שור כבר ב-29.4  ותיהנו מתחושה רומנטית ביחסים ופנויים ייהנו מהיכרויות  ודייטים.   מה שילך וישתפר בחודש מאי. 24.

ונוס עוברת ב:29.4 למזל שור ותטיב עם מצב רוחכם וההרגשה הכללית שלכם. היבטיה עם פלוטו בסוף אפריל תחילת מאי עלול להשפיע על נתק ביחסים בלתי יציבים ובכלל אווירה סוערת. אך יחסיה עם שבתאי מאמצע מאי מייצבות מערכות יחסים . [פרטים בקטגוריה יחסים ואהבות בהמשך]

ונוס כשליטת המזל שלכם מתחילה נסיגה משמעותית בין ה: 2.2.25 עד 13.4.2025 נסיגת ונוס תתרחש במזלות טלה ודגים ותשפיע על הפן הרגשי, על הפן החברתי התדמית שלכם ועל  עליה בחרדות

מאדים ב-7.12.24 מתחיל נסיגה בבית 4 הבית העוסק במשפחה, מגורים , בית, נסיגה שתימשך עד  ה|:24.2.2025 . אין ספק שהיבט זה ישפיע כשלושה חודשים על בית 4  ולא יקל בבית זה על נושא יחסים במשפחה אך גם עניין מכירת נכס, שינוי נכס, רכישה

צדק במזל שור ומפגשו המשמעותי השנה בחודש אפריל מאי כשהוא פוגש את כוכב אורנוס בשור מה שמרחיב את ההזדמנויות הנוצרות לערוך שינויים  כמו הצעות שתקבלו ומפנים במסגרת העבודה שתוכלו לנצל. שיאו בסוף אפריל ובתחילת מאי 24. מפגשו עם עם ונוס בשבוע האחרון בין 24-16.5 עשוי לייצר הזדמנויות כלכליות אך גם רגשיות.

צדק ב:26.5 עובר למזל תאומים וישהה בשנה הקרובה  עד 10.6.25 בבית הכספים של בני המזל. הוא עשוי להרחיב את ההזדמנויות הכלכליות והפיננסיות שלכם. תלוי בהיבטים של בית הכספים שלכם במפה האישית.

חודש מאי 24 מסמל חודש של שינויים משמעותיים כשהשמש בשור  תיפגש עם יופיטר ואורנוס ומבשרת על מפנים, שינויים חשובים בחייכם וזהו בהחלט חודש מלחיץ נפשית גם בגלל עומס האירועים צפיפותם והאנרגיה הנדרשת לעבור אותם באופן שקול

מאדים  ביום הולדתכם שוהה בבית החברתי שלכם ומייצר הזדמנויות לשינויים חברתיים החל מהרחבת היכרויות חברתיות ודרך פופולריות  ועיסוק אקטיבי בחיי החברה שלכם.  ב-9.6 הוא מגיע למזל שור ואתם צפויים להיות בשיאכם מסתערים על שינויים המתעצמים מחודש מאי.

אורנוס בשור בין אפריל לחודש אוגוסט 24  ייצמד לילידי 19.5-10.5.ילידי ימים אלה צפויים למהפכים, מפנים ושינויים בעבודה, בקריירה בתחומים מקצועיים,  אך לעיתים גם בתחומים האישיים כמו פרידות והתנתקויות משותפויות שותפים ובני זוג.  הכל תלוי במפה האישית שלכם.

שבתאי בבית החברתי ימשיך לשהות עד פברואר 26 ולהשפיע על נושא התדמית שלכם ולעיתים מתקשר לשינוי בסטטוס החברתי שלכם. וישפיע רבות על התייצבות חברתית והסטטוס שלכם אם הוא מתקשר לעבודה ציבורית.

פלוטו במזל דלי במעלותיו הראשונות  ישפיע בשנה הקרובה על שינויים עמוקים בכיוון הקריירה, כמו גם עזיבת מקום, אולי תהליך פרישה על בני מזל שור במיוחד על  ילידי מזל שור שנולדו בימים בין ה-25-21.4.

 

 

Hans_Zatzka_ZAH022- xונוס וקופידון

ונוס וקופידון-  – 1945-1859 Hans Zatzka

Austria, Academic Classicism

Alcyone

הפאליאדות בקונסטלציית מזל שור.

לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה. בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אלקיאונה (Alkyone) [הייתה אמו של הירייאוס (Hyrieus) מזרעו של פוסידון.- אלקיאונה הכוכב החשוב בקבוצת הפליאדות. הפְּלֵיאָדוֹת –  במיתולוגיה היוונית היו שבע נימפות בפמלייתה של ארטמיס, בנות הטיטאן אטלס ונימפת הים פלאיונה שנולדו בהר קילנה (Cyllene) שבארקדיה. הן אחיותיהן של קליפסו, היאס, ההיאדות וההספרידות. הפליאדות היו בנות לוויתה של ארטמיס, ויחד עם שבע ההיאדות נקראו בשם "אטלנטידות", "דודונידות" או "ניסיאדות", אומנותיו של בקכוס התינוק. לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו, רדף אוריון אחר כל הפליאדות, וזאוס הפך אותן בתחילה ליונים ולאחר מכן לכוכבים כדי שינחמו את אביהן. מספרים, כי קבוצת הכוכבים "אוריון" עדיין רודפת אחריהן בשמי הלילה.בצביר פליאדות רק שישה מהם אורם בוהק, והכוכב השביעי, מרופה, אורו עמום וחלש משום שמרופה עוטה קלון לנצח-נצחים על שהתרועעה עם בן-תמותה. מיתוסים אחדים מספרים כי הכוכב שאורו חלוש הוא "אלקטרה", האבלה על מותו של דרדאנוס, ואחרים אומרים כי הוא "סטרופה".  

אחד המיתוסים הנודעים ביותר אודות הפליאדות הוא הסיפור כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. על פי כמה גרסאות של הסיפור, כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס, או משום אובדן אחיותיהן, ההיאדות. זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".

אהבה ומערכות יחסים:

שנה מורכבת ביחסי אהבה. הכוכבים מקשים עם לא מעט אתגרים. החל מטלטלות אורנוס ועד נסיגת ונוס ומרס שיתקיימו עד יום הולדתכם הבא. ומאידך צדק במזל שור  עד סוף חודש מאי הקרוב עשוי להפתיע.

כוכב צדק במזל שור עד 25.5.24 מבשר על הזדמנויות  להתחלות והיכרויות חדשות בתחום הרומנטי ועשוי עדיין להפתיע את הפנויים והצעות נישואין ביחסים קיימים.

. מעברה של ונוס ב: 29.4.24 למזל שור יטיב עם התדמית, ההופעה שלכם, תיהנו ממחמאות והזדמנויות מפתיעות להיכרויות במהלך חודש מאי. ביחסים קיימים כבר באמצע מאי' יחסי ונוס עם שבתאי מסמלים ביסוס ומיסוד קשר.

מעברה של ונוס ב:5.8.24 לבית 5 בית האהבות מזמן התקשרויות רומנטיות מפתיעות.  

מעברה של ונוס לבית הזוגיות ב-23.9 מקרב את היחסים וזו תקופה רומנטית  במיוחד בימים בין 10-3.10.24.

נוכחותה של השמש בבית הזוגיות מקרבת יחסים קיימים ומייצבת עתיד קשר בין ה- 3.11 ועד 21.11.24. בין ה: 23-17.11 קשרים שהתנתקו עשויים להתחבר.

מעברה של ונוס לבית החברתי שלכם ב:3.1.25 עשוי לזמן היכרויות רומנטיות דרך חברים וקשרי חברה. התחדשותכם הרומנטי תתחיל [אחרי כל הנסיגות ונוס ומרס, ראו מתחת]  ונוס תעבור ב-6.6.25  למזל שור,  תחת היבטים מוצלחים לייצב יחסים שעברו סערות ולפנויים צפויות היכרויות משמעותיות.

תקופות של משברים:

 מפגש ונוס עם  כוכב אורנוס באמצע מאי ועד 21.5 עלול להתבטא ולהשפיע בניתוק של קשר בלתי יציב באבחה חדה אחת.

חודש יולי  24 עלול לבטא חוסר יציבות ונתקים בלתי צפויים.

ונוס מה:1.8 עד ה-5.8 בהיבט של ניתוק ומשבר עם אורנוס בשור. היכרויות מפתיעות באוגוסט עלולות להסתיים בתחושת החמצה מה: 15.8.24 ועד 29.8.24.

יחסים בלתי יציבים יסבול ממשברים רבים ובעיקר מהדילמות האם להתנתק או לתת הזדמנות נוספת. מעברו של כוכב מאדים למזל אריה, שליטו של בית הזוגיות מתחיל ב:7.12.24 נסיגה שתימשך עד 24.2.25 ועלול להשפיע על פרידה ביחסים והתנהלות של תהליכי פרידה , חיים בניתוק עם פערים שלא ניתנים לגישור.

נסיגת ונוס [כוכבכם האישי] תמיד ישפיע על נושא היחסים שלכם. הוא ייסוג במקביל למרס כשהוא מתחיל בנסיגה מה:2.3.25 ועד 13.4.25 נסיגה עלולה להשפיע על משבר משמעותי ביחסים.  ביחסים לא יציבים זה עלול לסמל נתק ופרידה בלתי נמנעת.

 

שוורית מלכת המטבעות

קלף מזל שור בטארות- מלכת המטבעות.

קריירה ועבודה

 

שנת 2025-2024 מושפע מכוכב אורנוס במזל שור[אורנוס שליט מזל דלי שליטו של בית הקריירה של בני מזל שור]  כשביום הולדתכם השנה,  הוא חוצה לעשירון השלישי,  כלומר ישפיע בעיקר על ילידי בין 11.5 ועד 21.5. [בפברואר 26 תאמרו לו שלום כשהוא עושה את פעמיו למזל תאומים].

בינתיים,  עד סוף מאי הנוכחי, כוכב צדק צמוד לאורנוס והוא מייצר הרחבת הפתעות [לטוב ולרע] בנושא הקריירה,  החל מעזיבת עבודה, פיטורים פתאומיים, הצעה לתפקיד חדש ועד תפניות המורכבות מהצעות בתחום אחר.. ב-25.5 כוכב צדק עובר לבית הכספים שלכם וישהה שם עד  10.6.25 ויעצים את השפעותיו על בית הכספים. אם יש לכם היבט חיובי בבית הכספים,  הוא ימקסם את האופציות הפיננסיות ואם יש לכם היבט בעייתי והוא ימקסם את הקושי ואת התסכולים. 

מעברו של כוכב מרקורי למזל שור ב:16.5.24  ייצור פוקוס לקראת התחלות של מיזם, תפקיד או רעיון חדש ומשמעותי. היבטיו היציבים לכוכב שבתאי כבר מה:27.6 מבטיחים הצעת תפקיד או העלאה משמעותית של שכר והתייצבות בקריירה שלכם. כשבמקביל ונוס עוברת לבית הכספים יחד עם צדק ומטיבה עם הצעות פיננסיות. ועם הקלה למתקשים פיננסית. 

מעברו של כוכב מאדים ב::8.6.24 למזל שור מסמל  עד ה-20.7.24 שינויים משמעותיים בעבודה ובקריירה. אתם צפויים להרים  כל אבן כדי ליצור שינוי מעשי. ההחלטות תהיינה חדות אסרטיביות ללא סנטימנטים. ימים גורליים בעבודתכם צפויים בין 20-15.6.24

מעברו של כוכב  מרקורי ב-13.10.24 לבית השותפויות,  מצביע על תחילתם של שיתופי פעולה והצעות לשותפות עד ה: 2.11.24. עם צפי להתנתקות משותפים ותיקים עד  ה:18.11 שותפות שמאבדת את הרלוונטיות שלה.

מעברה של ונוס ב:7.12.24 לבית הקריירה  שלכם מטיב עם בשורות של התפתחויות חדשות בעבודה וב- 28.1.25 מרקורי מצטרף לבית הקריירה והיבטיו לבית הכספים מרמזים על הזדמנויות כלכליות חדשות המתקשרות להצעת עבודה חדשה. המהלכים ייכנסו לתקופה יציבה  חודש אפריל 25 [לאחר נסיגת ונוס ומאדים שישפיעו על חודש מרץ ותחילת אפריל 25]

פלוטו בבית הקריירה שלכם  באפריל 25 מסמל התחלות מקצועיות חדשות ומשמעותיות המעצבות את הקריירה החדשה או המתחדשת שלכם. בשנה שבין 25 לאפריל 26.  

החל מתקופת יום ההולדת הבא כוכב צדק מתייצב בבית הכספים בהיבטים טובים. וביום הולדת 2026 פלוטו בבית הקריירה מייצב את מצבכם הכלכלי  ומעצים את כוחכם.

 

 


מזל שור- וונוס בשור פוגשת את קבוצת הפאליאדות[צביר כוכבים] בעברית קרויה כימה [מוזכרת במקרא במספר מקומות]. אסטרונומית נקרא:Messier 45 מכיל כ-1000כוכבים לפחות. צביר כוכבים זה ידוע הרבה לפני הספירה והיוונים נתנו שמות לבהירים ביותר בצביר זה: אטלס הטיטאן, פלאיונה הנימפה ושבע בנותיהם, על שם 7 האחיות[מאיה-20 מעלות בשור, אלקטרה-17 מעלות בשור, טאיגטה-19מעלות בשור, אלקאיונה-25 מעלות בשור, קלאינו-16 מעלות בשור, סטרופה-23 מעלות בשור, מרופה-21 מעלות בשור]. אחד המיתוסים אודות הפליאדות הוא הסיפור בעצם, כיצד הפכו אחיות אלה לכוכבים. כל שבע האחיות שלחו יד בנפשן משום שלבן נמלא צער על גורלו של אביהן, אטלס[לאחר שנגזר על אטלס לשאת את העולם על כתפיו], זאוס, ראש האלים היווניים, העניק להן חיי נצח בקובעו אותן בשמיים. שבעת הכוכבים הללו מהווים את הקונסטלציה הידועה מני אז בשם "הפליאדות".על אנשים שנולדו בהשפעתם נאמר שהם נוטים להיות נשיים, לבכות יותר. אנשים שהצד הנשי שלהם בולט הנוסף על תכונות של תלותיות, בכיינות, קנאה ורכושנות. עסוקים במראה החיצוני ונהנתנים יתר על המידה עם תאוות בצע. זהו מיקום שמעורר רגישות יתר ודמעות.

 

 

כסף וכלכלה:

מעברו של צדק לבית הכספים שלכם מה: 25.5.24 ועד 10.6.2025 עשוי לזמן אופציות להתרחבות כלכלית,  העלאה בשכר והזדמנויות להתפתחות פיננסית. ברם היבטי צדק לא פשוטים בקיץ וומה שישפיע על תחושת מאמץ גדול להרוויח כסף. אך שאפתנותכם וחריצותכם תקל עליכם להתמודד עם הקשיים באופן מוצלח. 

מעברו של כוכב מאדים לבית הכספים מה:20.7.24 ונוכחותו שם עד 4.9.24 מעצים את ההוצאות החריגות ומקשה עליכם לחוות שקט נפשי. על כך, מתרחשת נסיגת צדק  מה:9.10 למשך ארבע  חודשים  עד 4.2.25 מסמל את המאבק לשפר את מצבכם. נסיגת ונוס בין מרץ 25  עד תחילת אפריל  2025 תעכב קבלת  כספים שמגיעים לכם  עד 13.4.25  אך כבר מה: 10.5.25 אתם מתחילים ליהנות מהתייצבות פיננסית שתגיע עם קבלת כספים משמעותיים  עד ה: 6.6.25. התייצבות פלוטו בבית הקריירה בין שנת 2025 ליום הולדת 2026 מאפשרת לכם אחרי הרבה חודשי מאמץ להגיע לתחושת ביטחון כלכלי טוב יותר.  נושא נכסים יהיה אישיו חשוב בשנה הקרובה אם מדובר בקבלת נכס,  מתנה,  ירושה או טיפול בנכס שתהיו אחראים עליו. 

 

שור

קונסטלציית שור כפי שאנשים הקדומים ראו אותה.

 

בריאות:

מזל שור נשלט על ידי כוכב ונוס ושייך ליסוד אדמה ולקבוצה הקבועה. ככזה השפעות הבריאותיות קשורות לשאר חברי הקבוצה הקבועה[מזלות אריה, עקרב ודלי] ילידי הקבוצה הקבועה צמודים להרגלים קבועים ומתקשים לגלות פתיחות לשינויים מכל סוג. הם נוטים לסבול מבעיות באזור הצוואר, בלוטות  שקדים, בלוטת התריס, בלוטת המגן המפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף, גרון, אוזניים-שמיעה, טורסו-מפרקת, מיתרי קול, לסתות, .יש להם חך מפותח, לשון, חוש טעם עז, רבים מהם מבשלים ואוהבים אוכל טעים ושמן,  כרוניקה של מחלות הקשורות לנטייה לשומנים בדם, לכולסטרול בגלל נטייה לאהבת אוכל שמן רווי ושעמום מפעילות פיזית. הם זקוקים להרבה עניין כדי לנתק את עצמם מאזור הנוחות. בני מזל שור נוטים ליתר חרדות לעיתים החרדות קיצוניות עד כדי נטייה לאו סי די או פולחנים/דת/אמונות תפלות כדי להירגע.

בריאות 2025-2024

צדק במזל שור עד סוף חודש מאי 24. רבים מכם חוו השנה עלייה במשקל או עלייה בשומנים ובכולסטרול. עדיין סכנת ההשמנה מרחפת עליכם,  אך ככל שתגבירו את הכושר תוכלו לאזן את הנטייה. מזון עבורכם הוא גורם רגשי. לא קל לכם לגזור על עצמכם דיאטות.  מעברו של כוכב צדק לבית 2 לא יקל עליכם.  כשאתם במסגרות של דיאטה ההצלחה שלכם גדולה יותר להימנע מכל המזון השמנוני ועתיר הסוכרים שאתם אוהבים. מעברו של מאדים בחודשים יוני –יולי 24 למזל שור,  יטיב עם מסגרת ספורט ובכלל הקפדה מוצלחת יותר על פעילות. אוקטובר נובמבר 24 מספר על תקופה של התרוצצות רבה, ריצות תרתי משמע. כשאתם עסוקים אתם במיטבכם.

נסיגת ונוס[שליטת המזל שלכם]  המתחילה  בין ה-2.2.25   עד 13.4.25 עלולה להשפיע על בריאותכם. תקופה מאתגרת רגשית ואולי תגרום לדכדוך. מומלץ להיות עסוקים במצבים אלה. יוני 25 מחזיר אתכם ליהנות משיפור משמעותי בריאותית פיזית ונפשית

 

 שונות: 

שנה מורכבת. אתם חווים עומס ולחצים נפשיים גדולים. אורנוס במזל שור בעשירון האחרון של בני המזל[ילידי 11.5-21.5],  ישפיע על נושאי קריירה וצורך בהתייצבות כלכלית פיננסית, עם מעברו של כוכב צדק לבית הכספים בין יוני 24 עד יוני 25. אכן, צפויות הזדמנויות צמיחה בקריירה בעבודה, בעשייה, אך גם על אי שקט ומתחים לא מעטים בגין תחושת אי הוודאות.

למתחים יש גם תרומה מאיצה בקריירה. אך צריך לציין  כי אין יריב מר יותר עבור בני מזל שור מאי וודאות. וכדאי לחדד כי כל כל עוד אורנוס שוהה במזל שור [עד אפריל 26] האנרגיות שלו ישפיעו על  תחושת אי הוודאות. עדיין צפוי שיפור משמעותי כלכלית ובתהליך העבודה ביום הולדתכם הבא באפריל 25.

עם מעברו של מאדים למזל אריה ב-4.11.24 נושא בית, רכישה, מכירה, שיפוץ  ויחסי משפחה יהיו במרכז העיסוק והעניין שלכם.  נסיגתו הבעייתית בבית 4 שלכם, ב:7.12.24  ישפיע  בנושא זה עד 24.2.25.  התייצבותו של מאדים מה: 18.4.25 [ערב יום הולדתכם הבא] בבית  4, ישפיע על שינוי משמעותי החל ממכירת בית, עיסוק בנכס משפחתי ובכלל מרקם יחסי המשפחה ישפיע עליכם כחצי שנה אך יחול שיפור ופתרון מיום הולדתכם הבא.  נסיגת ונוס כוכבכם האישי  מה:2.2.25  עד 13.4.25 ישפיע על רגישות המשפיעה על יחסים ומעלה את החששות שלכם. אך יום הולדתכם הבא וחודש מאי 25 נראה מוצלח ומשמח. גם בתחום הכלכלי מדובר בחודש שמצביע על הגעה לפתרונות בנושא נכס[אולי ירושה]. צפוי שיפור במצבכם הכספי הוא מושפע מהתייצבותו של  פלוטו בבית הקריירה ויחסיו המטיבים עם בית הכספים. צפוי פוטנציאל נסיעות בחודשים יולי ובספטמבר  24.  

 

 

 

נסיגות מרקורי הצפויות השנה: מרקורי מסמל את שליט בית הכספים שלכם, מספר על תקופה תקועה יותר, עיכובים, תקלות בנושאים הכספיים.

 

 2025-2024

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

מרקורי בנסיגה במזל אריה  מה- 18.7.2025     עד 11 .8.25 

מרקורי בנסיגה במזל קשת  מה-9.11.25          עד 29.11.25 

ונוס בנסיגה עד שנת -2025

ונוס בנסיגה במזל טלה  מה: 2.3.2025    עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה בשנת 2024-2025 

במזל אריה-סרטן מה: 6.12.2024                  עד 24.2.2025

 

 

מעל שעה  של ניתוחי מפות של בני מזל שור ידועים. 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      16.4.2024                                 

 

 

125הערות

 1. דורית

  קוראת כל שנה את ההורוסקופ שאת מפרסמת והוא נכון ומדויק ומעורר השתהות.
  כמו כן מחכה כל רביעי בערב לפרסום הורוסקופ שבועי 🙂
  שנה שעברה פרסמת בראש השנה את המזלות. השנה לא 🙁 אשמח שתפרסמי. מחכה בכיליון עיניים לזה . בבקשה

 2. רויטל

  היי פנינה,
  מה שלומך, רציתי לשאול שאלה עבור הבת הגדולה שלי.
  היא ילידת אפריל 29/4/00 בשעה 21:30 בערב,
  האם יכולה לראות באופן כללי – לימודי תואר השנה ?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   רויטל שלום
   מדור שאלות לא מטפל ועונה בנושאים אישיים המצריכים הכנת מפה. לשם כך אפשר לפנות באופן פרטי ולהזמין מפה מדויקת.
   כל טוב
   פנינה

 3. סנונית

  הי פנינה קודם אציין שאני מעריצה כבר שנים וקוראת אותך באופן קבוע כל שבוע.
  קראתי לגבי הבריאות של חודש מאי . מזל שור .
  מרגישה לא במיטבי ,תנודות לחץ דם , מטופל כמובן , כאבי גב , ותחושת ריחוף . מציינת שהכל נבדק והכל תקין מתוחזק גם באמצעות ויטמינים ותמציות שנים. האם יש קשר לכוכבים שנמצאים כרגע בבית הבריאות?

  • פנינה כץ

   סנונית שלום,
   תודה רבה 🙂
   כל אחד חווה בעיות בריאות על פי המפה האישית. אני לא מכירה את המפה האישית שלך ולכן זה חסר טעם לכתוב על בריאות. ואין לי מושג אילו כוכבים יש לך בבית הבריאות. תזכרי שהתחזית היא כללית ואינה מתייחסת אלייך באופן אישי.
   ומאחלת לך שתהיי בריאה.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה