בתולה

מזל בתולה -הורוסקופ לשנת 2024-2023
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

הורוסקופ לשנת 2024-2023

 

כללית 

השנה השמש עוברת למזל בתולה ומבשרת את תחילת יום הולדתכם ב: 23.8.23 בשעה 12:45 – הבשורות הפחות טובות ביום הולדתכם הן: הפעם מרקורי כוכבכם האישי פוצח בנסיגה תקופתית בדיוק ב: 23.8 נסיגה שתימשך עד ה: 15.9 וכוכב ונוס בנסיגה  מאז 23.7 עד 4.9 שוהה בבית ה: 12 שלכם ולא מוסיפה לכם תעצומות נפש בכל מה שקשור בתחום הרגשי. אך תרגישו עייפות גדולה יותר יחסית

הבשורות הטובות : תוך חודש מהיום הכוכבים עובדים בשבילכם. החל ממרקורי בהיבטים מוצלחים מה: 22.9 מטיב עם נושאי עבודה, נסיעות והזדמנויות חדשות המצוינות בין 6-2.10 . ההולכות ומשתפרות בשבוע הראשון של אוקטובר. כך שלא תסבלו מהחמצות.

ונוס ב 9.10 עוברת למזל בתולה ואתם מתחילים לחגוג תקופה רומנטית. עד ה: 8.11.23. מעברם של השמש ומרקורי לבית הכספים משפר את מצבכם ומאזן את ההוצאות הרבות שהיו לכם בחודשים האחרונים. מעברו של מאדים ב: 12.10 לבית התקשורת שלכם מציב את חריפותכם ואת האנרגיות שלכם בשיאים של הצלחה עד 22-24.11.23

חודש נובמבר-דצמבר 23 וינואר 24- חודשים העוסקים רבות בנושא בית, מגורים ושינויים בנושא והתמודדות בנושא משפחה. שינויים במרקם היחסים שישפיעו על שינוי אווירה בבית. 

יופיטר עד סוף מאי בבית 9 שלכם בית המעורר את הרצון ללימודים,  אופציה של הגירה או לפות שהות של כמה חודשים בחו"ל בגין עבודה או מיזם אחר.

שבתאי בדגים ישהה עד פברואר 26 בבית הזוגיות. האם זה טוב ? שבתאי מאתגר בכל בית שהוא מגיע. מיקומו בבית הזוגיות עלול להקשות על התקשורת ועל מערכת היחסים עם זאת[פרטים בקטגורית יחסים] הוא אחראי על תהליך בנייה ובמקרים רבים הוא יוצר הזדמנויות לבניית הקשר מחדש ובאופן אחר. שבתאי בבית 7 הוא שלט בנושא יחסי הציבור ושותפויות ולעיתים משפיע על מגבלות בנושא.

אורנוס בבית 9 ממשיך לשהות בבית 9 ולאתגר בנושא חיפוש נושאים חדשים ומפגשו באפריל מאי 24 מייצר טוויסט בעלילה לגבי לימודים או מעבר מקום משמעותי.

נפטון ממשיך לשהות בבית 7 על חלקיכם משפיע באכזבות לגבי יחסים אך לפנויים בחיפוש אהבה.

פלוטו עובר השנה למזל דלי וישפיע על בית 6 ועד יום הולדתכם הבא הוא מתייצב בבית העבודה ומרמז על כיוון עיסוק חדש וגם על לוקיישן שמשתנה בהתאם.

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד / ספיקה ([שיבולת) כוכב בהיר, נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

 

 

אהבה ויחסים:

 

נוכחות שבתאי בבית הזוגיות ממרץ 23 עד פברואר 26  מסמל תקופה של התמודדות עם נושא הזוגיות וההתייחסות לנושא חיים משותפים  ולתובנות בנושא בדידות.

שבתאי משקף את ההרגשה של בני המזל ביחסים, לעיתים יחד ובכל זאת לחוד. לעיתים תחושת לבד קשורה בבני זוג עסוקים בתהליכים משמעותיים ויש קושי להשקיע ביחסים ובעיקר בחיזור וברומנטיקה. שבתאי מייצר אווירה פרקטית מעשית ולעיתים גם מעקרת את הצורך בביטוי רגשי. לעיתים "שגרה הורגת" ואפשר אחרת .

נוכחות שבתאי מדגישה את חשבון הנפש ביחסים ורבים תחת השפעה זו עוברים לטיפול זוגי. לעיתים מגיעה  השלמה של מגבלות הקשר בגין סיבות פיזיות/רגשיות ומנטליות. ולעיתים החוויה לחיות לבד הופכת לתחושת נטל ומשקל. שבתאי מסמל משבר ומפנה ביחסים קיימים אך הוא עשוי ליצור הזדמנות לצמוח ביחסים ולהתבגר בהם באופן חיובי.

כפי שהבנתם מעברה של ונוס למזל בתולה בחודש אוקטובר 23, בבחינת בשורה ליחסים חדשים והתחדשות אנרגטית בקשרים קיימים. ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין 25-20.10. הפתעות והתרגשות צפויות במפגשים.

התפתחות ומיסוד קשר פוטנציאלי כבר בין 28.10 עד 7.11.23. נוכחות השמש ומאדים בבית התקשורתי שלכם בין 13.10 עד ה: 25.11.23 היבטים המייצרים היכרויות התאהבויות  מפגשים והזדמנויות מגוונות במיוחד בין 20.11-14.11.

מעברה של השמש ב: 23.12 לבית האהבות והיבטיה הטובים מדגישים פוטנציאל של תכניות משותפות ביחסים קיימים החל מהרחבת משפחה, בין 28.12-21.12

 

שנת 2024

מעברו של מרקורי וונוס ב:14.1.24 עד 16.2.24 מבטיחים פעילויות של היכרויות, מפגשים והזדמנויות לבניית יחסים בקשרים קיימים במיוחד בימים בין 28.1-23.1.23 ימים למחויבויות, בשורות על הרחבת המשפחה, ועיסוק משותף בילדים.

מעברו של מרקורי ב.24 23.2 יחד עם השמש לבית הזוגיות שלכם מתאים למפגשים,] דייטים היכרויות.  בקשרים קיימים, ימים שמתחילים מיסוד קשר , אופציות לחיים משותפים .

  מעברה של ונוס ב: 11.3.24 לבית הזוגיות מזל דגים מיטיב ומייצב יחסים קיימים, תקופת חיזורים ורומנטיקה במיוחד בין ה: 26-20.3.24 . . מפגשים מפתיעים בין  27.3- 29.3.24.  לפנויים התאהבויות בין ה: 4-1.4.24.

ימים של ביסוס יחסים בין : 7-4.4.24.  מפגשים משמעותיים ביחסים בין 21.4-17.4.24.  

ימים מוצלחים לנסיעות משותפות ורומנטיות בין 12.5- 19.5. ימיםן מוצלחים להיכרויות ומפגשים רומנטיים בין ה: 19.6.24 -5.7.24.  ובין 7.7.24- 11.7.24

מעברה של ונוס למזל בתולה בין ה: 5.8.24  עד  29.8.24   מסמל תקופה יציבה רומנטית ובונה  מבחינה רגשית.

 

משברים ואכזבות:

מיקומה של ונוס הנסיגה בבית 12 [הבית העוסק בתת מודע] בין יולי לאוקטובר עלול להשפיע על מערכות יחסים והיחלשותם, תחושת בדידות, חשבון נפש וקושי להתחבר ליחסים הקיימים.  

מעברו של מאדים לבית הזוגיות מאתגר יחסים לא יציבים במיוחד בימים בין 12-8.4.24. בין 29.4.29.ל 24.4.24 משברים רגשיים צפויים גם בין 10-6.6.24.19.6.24 אך גם משבר רגשי בין 15.6.24- ובין 12.7-15.7.24

 

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:

       

שנת 2024-2023 תהיה משמעותית לצמיחה של בני מזל בתולה.  נוכחות שבתאי בבית התקשורתי  והציבורי [בית 7] תבסס את מעמדכם. מטיב עם בניית שותפויות מסודרות אך מתרחק משותפויות מגבילות מדי. 

כוכב צדק בבית 9 של בני מזל בתולה,  מספר על הצורך להתפתח, ללמוד, ליצור כיוונים ואופקים חדשים. רבים מכם ינסו לבנות קומה נוספת לעשייה, לימודים, . צדק בבית 9 יוצר סקרנות וכמיהה ללמוד תחומים חדשים. להתקדם לנושאים חדשים  בתובנות.

צדק בבית 9 פותח ערוצים המתקשרים לעולמות אחרים, עבודה בחו"ל מול חברות או אנשים ממקומות רחוקים, נפתחים להצעות המתקשרות לחול.  נסיגת צדק מסוף חודש אוגוסט 23 ועד סוף דצמבר 23,  עלולה להיות גורם מעכב לרצונות ולכמיהות.  אך התיישרות צדק בין ינואר ל26.5.24   בבית 9,  תהיה בבחינת תהליכים מהירים שמפצים על העיכובים שנגרמים בשנת 2023. 

ב27.5.24  – צדק עובר לבית הקריירה ולמעשה תתחילו לפרוט את ההשקעה מבחינה מעשית בעבודה, בתפקיד ובעשייה.

רבים מכם חווים שותפויות החל מכניסת שבתאי לבית השותפים במרץ 23. תהליך של שותפות נבנית והתעצמות כלכלית,  תתחיל מאוקטובר 23. ותעלה מדרגה מינואר 24 וצפויים אף ימים גורליים בין 8-4.2.24. עם מעברו של פלוטו מרקורי לבית העבודה כששילוב כוכבים זה מסמל התחלות חדשות או תפנית של עשייה אחרת.

ריכוז הכוכבים שמש, מרקורי, ונוס ומאדים בבית העבודה בפברואר 24 בבחינת מפנה חשוב בחיי העשייה שלכם.

מאדים בבית העבודה עד 22.3.24 מייצר שינויים משמעותיים ותנאים חדשים לקראת העיסוק שלכם.

מפגש צדק ואורנוס בחודש במיוחד בין 26.4.24 ובמהלך כל חודש-מאי 24 בבית 9 הקשור לחו"ל לנושאים לימודיים חדשים,  מסמל תפנית מפתיעה בכיוונים שלכם.

מדובר בתקופה המסמלת שחרור מכבלים ישנים,  אם מדובר בשותפות כובלת, רילוקיישן משמעותי להמשך העיסוקים שלכם. הישגים לימודיים.

מעברו של צדק עם ונוס ומרקורי  לבית הקריירה שלכם בין 26.6.24 ועד  17.6.24 כשלושה שבועות שמעצבות את התפקיד והתמקמות בעשייה החדשה שלכם.

מעברו של מאדים בבית הקריירה בין 21.7.24  עד 4.9.24 מסמל מעבר לשינוים שמחדדים ומאפסים את הכיוונים החדשים.

עם מעברו של כוכב פלוטו מרקורי  בחודש ינואר 2024  לבית העבודה שלכם כששילוב כוכבים זה מסמל התחלות חדשות או תפנית של עשייה אחרת, אך גם כשצדק בסוף מאי מגיע לבית הקריירה ויוצר היבט הרמוני עם פלוטו בבית העבודה- היבטים המבטיחים התחלות משמעותיות בקריירה.

באוגוסט 24 מרקורי כוכבכם האישי יהיה בנסיגה עד ה: 28.8.24 אך כבר עם מעברו למזל בתולה ב: 9.9.24 תיהנו מזרימה והתייצבות בעשייה שלכם. לכן,  יום ההולדת הבא מסמל את הכי קרוב שרציתם וחתרתם להגיע בעשייה ובהישגים שלכם. 

 

 

 

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר- החיטה, לחם מסמלי מזל בתולה.

 

 

כסף וכלכלה:

שנת 24-23.8 מסמלת את הצורך לייצב מחדש את הפן הכלכלי דרך שינויים ומפנים בעשייה שלכם. אמנם שנת 23 לא קלה פיננסית והמאמצים עלולים להיות מוכפלים כדי להצליח. אבל עבודה קשה אף פעם לא מפחידה אתכם. תחילתם של תוצאות פיננסיות יורגשו כבר עם מעברו של מרקורי לבית הכספים החל מה: 9.10.

שיפור משמעותי פיננסית באמצע חודש נובמבר ועד תחילת ינואר 24 עלייה בהכנסות ובהזדמנויות לפרוח כספית.

שותפויות ושיתופי פעולה יהיו מוצלחים כלכלית בחודש מרץ 24. הצלחות פיננסיות במשפטים /ירושה ייתכנו בחודש מאי 24 במיוחד בין .

עליה בהכנסות שלכם צפויה כשכוכב צדק ייכנס לבית הקריירה שלכם וירחיב את האפשרויות שלכם בקריירה מתחילת יוני 24.

היבטי העלאה בשכר או הזדמנויות להתפתחות כלכלית צפויה בין 6.7.24 ועד 22.7.24.  מעברו של ונוס לבית הכספים שלכם מה: 29.8.24 מטיב עם העלאה והזדמנויות רווחים במהלך ספטמבר אוקטובר 24.

virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

 

וִינְדֵמִיָאטְרִיקְס (מלטינית: Vindemiatrix – הבוצרת), נקרא גם אַלְמוּרֵדִין (מערבית – הבוצרת) וכן ε בבתולה, הוא הכוכב השלישי בבהירותו בקבוצת הכוכבים בתולה עם בהירות מדרגה 2.79. מקור שמו מגיע מכך שהוא זורח לפנות בוקר, ממש לפני זריחת השמש, כשמגיעה עונת בציר הענבים. מושפע מכוכבים מרקורי ושבתאי ומטיב עם אלה מבני המזל הנמשכים לארכיטקטורה הנדסה ותכנון- עם פן סרקסטי באישיות.

 

בריאות:

 

מזל בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- [הקבוצה שכוללת גם את מזלות: קשת, דגים ותאומים]  המזלות המשתנים נוטים ליהנות מיכולת הסתגלות גבוהה למצבים חדשים ומשתנים זו הקבוצה עם ההישרדות הגבוהה ביותר על פי תיאורית האבולוציה. עם זאת, מזל בתולה ששולט באופן טבעי על הקיבה[מעיים] ולבלב יבטא רגישות רבה לחומציות ולבעיות עיכול ופירוק הגלוקוזה מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה, כמו הטחול והמרה שיוחס לו הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות כוכב מרקורי במזל בתולה  הוא האחראי על המערכת הנוירוטית עצבית באזור הקיבה שגורמת  ליצירת מרירות, חרדות.  יש נטייה של כוכב מרקורי שליט מזל בתולה לגרום לדאגת יתר כל הזמן ולפתח  מחשבות טורדניות וכפייתיות שהוא מוכרח להיות נקי מסודר [מפני "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק- כמו מקרה מייקל ג'קסון בן מזל בתולה שסבל בקיצוניות מהיפוכונדרייה.]  ילידי אופק מזל בתולה עלולים לסבול מאותם תסמינים [מה שיקל עליהם תלוי במיקום של כוכב מרקורי] הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ומחלות מעיים כמו מחלת הקרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לבני המזל לפתח סינדרום של אסטמה ואלרגיותץ לכן זה רק טבעי  שהישרדות בני מזל בתולה גורמת לרבים ביניהם לעסוק בנושא בריאות ורבים יקפידו על נושא התזונה , טבעונות, דיאטה, נטורופתיה, צמחונות עם אנינות טעם לעצים קיצונית לטעמים/ריחות וסדר בצלחת.  ילדים בני מזל בתולה נוטים כבר מגיל צעיר להתלונן על כאבי בטן,  גם אם אין תסמינים פיזיים הם מפתחים רגישות לגלוקוזה או לגלוטן או למרכיב מסוים במזון ולעתים לוקח זמן לפענח את הבעיה כדאי להאמין להם ולא לחשוד בדרמה.

בריאות שנת 2024- 2023  

 

נכון ליום הולדתכם הנוכחי נסיגת ונוס ומרקורי לא מטיבה עם מצב הרוח והעבודה. ועל כך עוד 6 פלנטות בנסיגה העלולות להציף בעיות כרוניות ותחושת כבדות. 

כבר מהשבוע האחרון של ספטמבר תרגישו התחזקות פיזית ונפשית כללית. מעברה של ונוס למזל בתולה יטיבו עם ההרגשה שלכם מאמצע אוקטובר ואילך.

ירידה במערכת החיסונית צפויה בין נובמבר לדצמבר. וכדאי יהיה להיות מדויקים יותר בתזונה ולהקפיד יותר בפעילות הפיזית.

חודשים ינואר פברואר כללית מאתגרים יותר בגלל לחץ עבודה ועומס גדול תצטרכו להישמר יותר מנטייה להיפגע פיזית או לסבול מהתקררויות וירידה במערכת החיסונית.

אפריל חודש שמתאים לביקורת פיזית והקפדה על הרגלים בריאים בתזונה/ מנוחה ובפעילות. חודש שיהיה קל יותר להידבק מתחלואים של אחרים. מומלץ להקפיד על שמירה גופנית. 

הקבוצה האחרונה של בני המזל עלולים לסבול מהשפעות כוכב נפטון ולהשליך על נושאי קשיים בראייה, רגישות בחניכיים, אך גם בעיות בכלי הדם. לבני המזל חשוב לשים לב לתזונה ובמיוחד לצריכת הזוכרים העלולים לגרום לסכרת ולרגישות בכבד ובמעיים..

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

שונות:

 

בני מזל בתולה יחוו שנה דרמטית מחד,  נושא הקשרים האישיים מושפע משבתאי,  ומצריך את בני המזל לטפל להשקיע בזוגיות באופן מעמיק ורציני יותר. מאידך כוכב צדק,  יעשה חסד לבני המזל במפגשים עם נושאים חדשים/לימודים/ וצמיחה בקריירה עד יום ההולדת הבא בשנת 2024.

בחודשים, בין נובמבר לדצמבר 23 נושאים המתקשרים לבית/משפחה ומגורים יהיו דומיננטיים ותרגישו צורך לערוך שינויים ובחלק מהמקרים שינויים ותהליכים משפחתיים יגרמו לכם לשינוי בהחלטות.

איך שלא תתבוננו בשנה זו,  היא מהווה שינוי הולך ומתפתח לתוך  שנת 2024. שנת 2023 תיחשב לשנה כבדה יותר לעומת השנה הבאה. שנת 2024-2023 תמצא אתכם נוסעים יותר לחו"ל ואף שוקלים להישאר לתקופה בחו"ל ולנצל הזדמנות  העשויה להיות מפתיעה ואולי תבדקו אופציות להגירה.

חלקיכם מצויים בכמיהה ללמוד ולהתחדש בידע ולשדרג את הפן המקצועי. נושא העבודה נהנה משינויים ופתיחות גדולה יותר להתנסות בנושאים חדשים. ותרגישו שאתם מעזים יותר מהרגיל. 

 

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  ומשפיע באופן עקאוני ומהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

נסיגות מרקורי[כוכבכם האישי] בין 2024-2023

 

2023

מרקורי בנסיגה במזל בתולה    מה: 23.8.2023   עד ה:   15.9.2023

בין 2023- 2024

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.23    עד ה: 2.1.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

ונוס בנסיגה שנת 2023 -2025

ונוס בנסיגה במזל אריה        מה: 23.7.2023    עד ה: 4.9.2023

ונוס בנסיגה במזל טלה         מה: 2.3.2025      עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה 

במזל אריה-סרטן               מה: 6.12.2024      עד 24.2.2025 

 

 

כתבות שיעניינו אתכם: 

 

ילידי כוכב מרס במזל בתולה.-מי את/ה?  

לוח שנה קלנדרי עם אירועים עד יוני 2023 : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 22.8.2023

129הערות

 1. עודד

  כאשר את מציינת קשרים והקשרים לחו"ל האם זה קשור לחו"ל מבחינת ארץ הלידה ואיך זה מתיחס למי שנמצא כבר בחו"ל
  תודה מראש ותודה על האתר המושקע והמעניין
  עודד

  • פנינה כץ

   היי עודד,
   קשרים עם חו"ל, אלה קשרים שממוקמים במדינה אחרת ממקום שהותך הרגיל. כפי שמי שעובד בחו"ל לגביו או לגביה יש מדינות אחרות ביחס למקום עבודתו.

   תודה רבה
   בברכה
   פנינה

 2. יוסי

  שכחתי לציין את שעת הלידה 22:45

  • פנינה כץ

   היי יוסי
   האופק שלך בין תאומים למזל סרטן.
   כדאי לקרוא את שני המזלות כשאתה קורא תחזיות.

   בברכה
   פנינה

 3. יוסי

  היי פנינה
  אהבתי את כל מה שכתבת על מזל בתולה, הרבה דברים ממש נגעו בי.
  רציתי לדעת את האופק שלי, נולדתי בתאריך 17.9.1972 ביפו.
  היו שאמרו לי תאומים והיו שאמרו סרטן…
  מה את אומרת?
  תודה רבה, יוסי

  • פנינה כץ

   יוסי שלום

   אופק נקבע עי חיבור בין תאריך לידה לשעת לידה. בלי שעת לידה לא ניתן לדעת מה הוא האופק שלך.
   את שעת הלידה אתה יכול להשיג בכוכבית 3450 ואפשר לשלוח אליהם גם מייל והם מוסרים לך.

   בברכה
   פנינה

 4. מאור תורג'מן

  שלום רב
  נולדתי ב 28/08/1989 בבי"ח קפלן בשעה 11:35
  אשמח לדעת מה האופק שלי
  תודה

  • פנינה כץ

   מאור תורג'מן שלום
   מזל האופק העולה שלך הוא עקרב.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה