מזל גדי הורוסקופ לשנת 2024

מזל גדי  הורוסקופ לשנת 2024

יסוד: אדמה
קבוצה: קרדינל[עיקרית]
בית: 10 [בית הקריירה]
פלנטה: שבתאי


3 תתי קבוצות

הקבוצה ראשונה
בין ה- 31.12-21.12

מושפעים בעיקר מכוכב שבתאי. רציניים, אחראיים ובלתי נלאים בכל הנוגע לחריצות.  מופנמות רגשית. ילדותם בדרך כלל קשה. הם נוטלים בשלב מוקדם אחריות בהשגחה על בני משפחה צעירים או הורה חולה, ולעיתים יוצאים לעבוד בגיל צעיר יחסית. עם זאת, יש להם כושר ריכוז גבוה והם שאפתנים, חומריים וזקוקים לביטחון בחיים. מוכשרים בתחומי המדע, אך בכל תחום שיבחרו ימריאו גבוה. בעלי "ראש גדול", והסביבה נותנת בהם אמון. מקצתם עוסקים בתחומי כספים, קבלנות, ביטוח ועבודות שהחלק האפרורי והרוטיני בהן גדול. עם זאת, יש להם הומור ויכולת אירונית שהופכת אותם לעיתים לאמנים. כוח הסבל שלהם הוא שם דבר.
פסיכולוגית: שבתאי משפיע על בגרות טרם עת [parental child], עם השלכות פסימיות עד נטייה לדכאונות, מלנכוליה, מניה דפרסיה. בני המזל מכילים חברויות מצומצמות האמורות לעמוד במבחן הזמן, והם יצפו לאמינות ודיסקרטיות גבוהות.  הם אף עשויים לגלות חשדנות יתירה עד פראנויה והסתגרות מוחלטת. אין ספק ששבתאי כפלנטה המסמלת גבולות מטיבה עם הגדיים בעמידה במצבי לחץ ותחת תנאים קשים, ולכן כושר הסבל שלהם לטווח ארוך כמעט בלתי מוגבל. הם לא יודו כי קשה להם ויסחבו לעיתים מעבר ליכולת האנושית. נוטים להתחזק עם השנים.
בעלי חוש ההומור שביניהם יבחרו בהומור שחור וציני עד מאוד. בתקופות מסויימות בחייהם הם יתבודדו ויתרחקו מכולם. גם בתבנית משפחתית הם נוטים להסתגרות ולעיתים עסוקים בדאגות טרם עת ובספקולציות שליליות על מה שעתיד להתרחש.
מראה חיצוני:בדרך כלל בעלי מראה נוקשה, פנים מחודדות, בעיקר באזור הסנטר, בהירי עיניים ואינם גבוהים במיוחד.
בריאות: נטייה לבעיות בשלד, ברכיים, חניכיים, בעיות עור[מחלות הנובעות ממתחים כמו פסוריאזיס ויובש בעור] כיב קיבה, שוב חומציות גבוהה הנובעת ממתחים גדולים שהם נוטים להעמיס על עצמם.שבתאי אחראי על מחלות כרוניות ועל קושי להיפטר מהבעיות.
אהבה: בדרך כלל לא מתאהבים מהר,אך כשזה קורה הם נוטים להיות יציבים רגשית. הם בררנים מאוד. נוטים לשמרנות בבחירת בני זוג. הם זקוקים לבני  זוג אמינים וחבריים וכאלה שהם יוכלו "לישון בשקט" לצידם. מתקשים בפרידות ולעיתים נושאים את מושא אהבתם הראשון לכל חייהם.  ביחסים, טוענים נגדם שהם לא מפגינים את רגשותיהם די, ולעיתים הם טכניים מדי. יחד עם זאת הם זקוקים לקשר יציב לאורך זמן. ולאוירה ביתית. הם יושבי בית ועם השנים ממעטים לצאת ולהתרועע. במערכות יחסים ארוכות ויציבות הם "נפתחים" רגשית במהלך השנים.
ידועים מהעולם: ראלף פיינס, קרלה ברוני, ריקי מרטין, סיסי ספייסיק, אנני לנוקס, דיידו, ז'ראר דפרדייה, דנזל וושינגטון, ג'וד לאו, טרייסי  אולמן, אנתוני הופקינס, בן קינגסלי, ואל קילמר.
ידועים מהארץ: דני רובס, יהודה פוליקר, אלי ישי, גלית לוי, בקי גריפין, יהורם גאון, חן שילוני, גלי עטרי, לימור גולדשטיין, קלרה חורי, פנינה רוזנבלום, יעל בן דב, טוביה צפיר.

הקבוצה השניה

ילידי 10.1-1.1
מושפעים משבתאי אך גם מוונוס, המיטיב עם היכולות שלהם, מעניק קסם לאישיותם וגורם לסביבה לאהוב אותם ביתר קלות. הם אסתטיים, נבונים, יציבים וזקוקים לקשרים זוגיים תומכים וחבריים. רואים את המשפחתיות כערך עליון, וכך גם הצורך לדאוג למשפחה ולתמוך בה כלכלית. בעלי כישורים אמנותיים, ורגישותם גבוהה. חרדים לדימוים העצמי. נוטים להיות מופנמים רגשית,ביישנים,  אך משדרים חום ונעימות לסביבה. חרוצים ואינם סוטים מדרכם הברורה. נוטים להפנים דאגות ורגשות שליליים. חווים לעיתים קרובות יותר חווית בדידות. מתקשים בפרידות. בעלי כישורים מוזיקליים.
מראה חיצוני: בעלי פנים רבות הבעה. גבוהים יחסית, נוטים להקרין חמימות וחברותיות רבה יחסית לגדי המצוי.
בריאות: נוטים לרגישות יתר בגב, באזור השכמות והצוואר. מיתרי הקול רגישים, וכך גם בלוטת התריס. זקוקים לתנאים פיזיים יציבים, חוסר איזון והפרתו יגרמו להם להסתגרות עד כדי דיכאון. יש נטייה לשומנים בכלי הדם והם אמורים להקפיד על תזונה מאוזנת במיוחד.
פסיכולוגית: נטיה להרגיש בדידות ביתר שאת. מתמודדים קשה עם חרדות בתחום הרכוש והכסף וזקוקים לביטחון כלכלי שלעיתים גובל בחווית עוני למרות שריאלית לא כך המצב. רגישים לתדמית ועסוקים מאוד בלהסתיר חולשות ולהבליט את הפן החביב והחברתי. מתקשים לעבור פרידות ושינויים מכל סוג. כל שינוי מאיים על בטחונם האישי. הם לא נוטים לשתף את האחרים בקושי הזה.שמרנים ובדרך כלל דתיים או מסורתיים, ונוטים להיות קשורים לעבר ולהתגעגע למה שהיה.
ידועים בעולם: ג'ובראן חליל ג'ובראן,אומברטו אקו, ריצ'ארד ניקסון, סטיבן הוקינג, מיכאל שומאכר, המלך חואן קרלוס, ניקולס קייג', דיאן קיטון, רוברט דובאל, קובה גודינג, אלביס פרסלי, דיויד בואי, שירלי בייסי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, כריסטי טרלינגטון, רוד סטיוארט,
ידועים בארץ: אריק איינשטיין,איה כורם, רן דנקנר, אושרי כהן, איתן אורבך, אורן שבו.

הקבוצה השלישית
בין ה- 21.1-11.1
קבוצה זו מושפעת משבתאי אך גם ממרקורי. צעירים ברוחם, נוטים לקלילות וגם פרפקציוניסטים, בעלי ביקורת עצמית חמורה ומשלמים על כך מחיר. תקשורתיים, בעלי יכולת ומיומנויות טכניות גבוהות, אנשי מקצוע מעולים, בעלי רגישות גדולה לשמם הטוב, יצירתיים ויודעים להסתדר ולאלתר בכל מצב, חריפים, אנליטיים, מתקשים לקחת אחריות גדולה בתחום הזוגי, דוחים קשרים מחייבים מדי, ונוטים להינשא מאוחר יותר כתוצאה מכך. ביקורתיים מאוד לגבי ערכים ודרישותיהם מהאחרים לא פחות ממה שהם דורשים מעצמם. הם קולטים בהרף עין את התמונה הגדולה. נוטים להקפיד ולעיתים אנשים מתקשים לעמוד מול דרישותיהם לשלמות. משתעממים בקלות ודורשים מעצמם הרבה.
מראה חיצוני: מראה פנים צעיר, מקרינים חיוניות, מהירות וחדות  בהתנהלותם. הם מהירי תנועה ובעלי קורדינציה גבוהה. גבוהים ונוטים לרזון בגיל צעיר.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות גב ושדרה, עקמת ומחוייבים לישיבה נכונה. רגישות גבוהה בקיבה עם נטייה לאולקוס אך גם לדלקות היכולות להתפתח מחומציות ואכילה לא בריאה. הם אמורים להימנע מצריכת סוכרים גבוהה ומשתיית אלכוהול. המעי הדק והגס רגישים יותר ומומלץ לאכול מזון המתעכל בקלות.
פסיכולוגית: הם נוטים להפריז בביקורת עצמית מתוך תסביך שלמות ונטייה למצוא פגמים בקלות ולהאשים את עצמם. הם נוטים להרגיש 'לא בסדר'  ולהתנצל ולהרגיש מייד חייבים. הצורך שלהם להצליח ולהיות מקובלים דוחף אותם ביתר שאת להפגין יכולות ומצליחנות. הם מתבגרים לאט יותר משאר הקבוצות, ולכן דוחים את נטילת המחויבות למשפחה לתקופה מאוחרת יותר, בעיקר כשהם לומדים להבין עד כמה קשה להם לספק את צורכיהם ולעמוד בקנה מידה המספק את רצונם. רבים מהם רווקים החוצים גילאים מאוחרים ולעיתים אף לא נישאים.
ידועים בעולם: מרתין לותר קינג, אריסטוטלס אונסיס, פדריקו פליני,
אנטון צ'כוב, בנג'מין פרנקלין, וידאל ששון, מוחמד עלי, אל קפונה, אדגר אלן פו, פלסידו דומינגו, כריסטיאן דיור, אמילי ווטסון, פיי דאנווי,
אורלנדו בלום, דני קיי, קווין קוסטנר, ג'ינה דייויס, ג'ים קארי, ארתה קית,דולי פרטון, ג'ניס צ'ופלין, שאדיי, דיויד לינץ', אמנדה פיט.
ידועים בארץ: חן יאני, שירה וילנסקי, ניר חכלילי, תמר קינן, עמי סמולארצ'יק, אלומה כהן, דורון מזר.

 

     הורוסקופ לבני מזל גדי לשנת 2024. 

 

 

AP775199324984-1280x960
שבתאי וטבעותיו.

  כללית:

את יום הולדתכם תחגגו השנה,  עם מעברה של השמש ב: 22.12.2023 בשעה 06:00. השמש נפגשת עם כניסתה בכוכב מרקורי במזל גדי אך בנסיגה[שהחלה כבר ב: 13.12.23] מה שידגיש את אופיום של ימים אלה כשתרגישו אווירה תקועה וקושי למנף תכניות והחלטות. הנסיגה תסתיים ב: 2.1.24 . ומרקורי ישוב ממסעו בנסיגה ב: 14.1.24 כשתרגישו שהשליטה לגבי התפקוד שלכם,  חוזרת באופן מלא.

ביום ההולדת ונוס שוהה בבית החברתי שלכם בהשפעת רגשות סוערים ומורכבים, מדובר בימים לא קלים בפן הרגשי/אמוציונלי. אך שיפור  משמעותי ומייצב מבחינה רגשית צפוי בין ה: 28-26.12. מאדים במזל קשת לא מאפשר לכם להיות נינוחים . מיקומו עד עד ה: 4.1.24 בבית התת מודע מייצר הרבה אי שקט, עייפות בלבול ואולי סוג של משבר. מעברו של מאדים ב:5.1.25 למזל גדי יטיב אתכם ותרגישו שאתם מחזירים לעצמכם שליטה מעשית ופרקטית. 

אמנם ההתחלה לא נחשבת "להיט. אך  מצבכם הולך ומשתפר.  כאשר ונוס עוברת למזל גדי ב: 23.1.24 ואתם נפתחים לנושא הרומנטי, מרקורי מייצר שיניים  לטובה עד ה: 27.1.24 ומאדים במזל גדי מטיב עם הישגים משמעותיים עד ה: 30.1.24 אתם נהנים מאנרגיות מתחדשות, התלהבות מחודשת, יוזמות ושינויים  עם שיפור פיננסי מה: 21.1.24.

שבתאי שליט המזל שלכם מטיב עם התייצבות ותחושת שייכות בסוף חודש פברואר 24.

יופיטר ואורנוס בבית האהבות שלכם מטיבים עם מפנים מפתיעים של יחסים, אהבות, הריונות והרחבת משפחה  בין מרץ 24-מאי – .

מעברו של יופיטר בסוף מאי 24 לבית העבודה עד יוני 25,  מבטיח הרחבת הזדמנויות, תפקיד ועבודה שונים אחרים ומזמנים תחושה של הזדמנות שאסור להחמיץ.  

 

קצת על תודעת בני מזל גדי:

נוכחות פלוטו מאז 2008 במזל גדי והמשך נוכחותו עד 2023-2024 היא דרמטית, משמעותית ליצירת שינויים בתודעה של בני המזל. מזל גדי הוא מזל שמרן מחד,  אך שאפתן וחרוץ בלתי נלאה מאידך. כשהוא מתכוון להצליח בתחום מסוים הוא ידייק ויכייל את כל כלי ומכשירי החשיבה שלו לנקודה אליה הוא רוצה להגיע. פלוטו משנה תודעה של דור ומשנה דפוסים באופן עמוק לתוך הרבדים נפשיים והאמוציונאליים . שהות ארוכה כזאת של פלוטו בגדי , מצליחה טיפין טיפין ובהדרגה להיפתח להתחברות עמוקה יותר עם תהומות הנפש. לחלק מבני המזל החדירה לעומקים חושפת נטייה יותר חזקה לדיכאון ולחרדות[פוסט טראומה]  ולחלק מכם פריצה נועזת יותר למחוזות רגשיים שונים מהרגיל,  שמסייעים לתודעה להעמיק להבין ולהסיר מחסומים טיפוסיים של כוכב בשבתאי

%d7%a8%d7%95%d7%91%d7%a0%d7%a1-%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%90%d7%97%d7%93-%d7%9e%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%95

קרונוס/סטורנוס -אוכל את אחד מילדיו על פי פטר פאול רובנס   –סטורנוס[סטורן -שבתאי] הוא קרונוס הוא בנם של אורנוס (השמיים, מלך האלים הראשון), ואשתו גאיה (האדמה), , אביהם של זאוס, פוסידון, האדס, הרה, דמטר והסטיה וכיירון. קרונוס/סטורנוס הוביל את המרד באביו אורנוס, ובעידוד אימו גאיה, סירס אותו באמצעות מגל שנתנה לו, ונישל אותו מהשלטון על העולם. בקללה אשר רבצה על קרונוס, אשר נאמרה על ידי הוריו, גאיה ואורנוס, נובא כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם, ויתפוס את מקומו כשליט האלים. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אשתו, ריה, סלדה מכך, וכאשר נולד בנו השישי, זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. כאשר גדל, רצה זאוס לנקום באביו על מעשיו. קרונוס/סטורנוס, שלא ידע שבנו חי, לקח אותו כאחד מעובדיו. זאוס שם שיקוי הקאה (תערובת חרדל ויין) בנקטר (משקה האלים) של קרונוס. כאשר שתה את הנקטר, הקיא קרונוס את כל בניו ובנותיו שבלע בעבר יחד עם האבן, אבן זו היא האומפלוס שבדלפי.

אהבה ויחסים:

כוכב צדק למעשה,  עם כניסתו במאי 23 לבית האהבות,  הגיע לבשר על התחלות של יחסים לפנויים וביחסים קיימים,  הרחבת משפחה עד מאי 2024.

נוכחות ונוס ביום הולדתכם בבית החברתי עד סוף דצמבר מטיב עם היכרויות הזדמנויות להעמיק ולבס את היחסים הקיימים כולל החלטות לטווח ארוך.

הזדמנויות מפתיעות של היכרויות צפויות בין ה: 12-9.1.24. מעברו של מ אדים למזל גדי ב: 5.1.24 מטיב אנרגטית עם היכולת שלכם להרשים ביחסים וליצור הזדמנויות של שינויים בקשרים. הימים בין 18-11.1.24 מוצלחים לדייטים ולתכניות עתידיות ביחסים. מעברה של ונוס ב: 23.1.24 למזל גדי מזמן עבורכם תקופה רומנטית במיוחד בימים בין ה: 24.1- 16.2 , תקופה מטיבה עם יחסים קיימים עם התייצבות ומשמעות לטווח ארוך ביחסים. ימים של התחברות ליציבות ומחויבות ביחסים קיימים צפויים בין 30.1-24.1.23.  

היכרויות מפתיעות ובלתי צפויות בין 10-5.2.24 . ימים של העמקת הרגשות ומפגשים מרגשים צפויים 17-12.3.24. מעברה של ונוס לבית התקשורתי מה: 12.3.24 ועד 24.3 מטיב עם מפגשים רגשיים, דייטים משמעותיים וביסוס יחסים קיימים. ובין 30-27.3.  מפגש יופיטר עם אורנוס בבית האהבות מעצים את נושא היכרויות משמעותיות ופוטנציאל הרחבת המשפחה בין 1.4-27.5.24

מיסוד יחסים, מעבר למגורם משותפים והתחייבות בקשר צפויים בימים בין 26.6 עד 5.7.24.

נוכחות השמש בבית הזוגיות שלכם בימים 14-6.7.24 מעצים את העיסוק בזוגיות ובבניית היחסים. שינויים שמתרחשים בימים אלה  עשויים לתרום ליחסים ולעתידם. במקביל נוכחות מאדים בבית האהבות מה: 10.6 ועד 20.7.24 מזמן היכרויות רבות ומגביר אינטנסיביות ביחסים.

מאדים בבית הזוגיות בין 4.11-5.9.24 עבור פנויים מטיב עם הזדמנויות רבות יותר להיכרויות. מעברה של ונוס למזל גדי ב: 11.11.24 יטיב עם קרבה רומנטית ביחסים קיימים ולפנויים הזדמנויות להתאהבויות  במיוחד בימים בין ה: 20.11- 24.11.24. והיכרויות מפתיעות בין ה: 1.12.24 ועד 6.12.24.

משברים פוטנציאל פרידות:

משברים: מיקומה של ונוס בבית 12 של בני המזל עלול לגרום לחשבון נפש ביחסים בלתי יציבים במיוחד בימים בין ה: 30.12- 4.1.24. ונטייה למשבר רגשי עד פרידה בימים 17-13.1.24.

 יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין 17-15.2.24. פרידות ייתכנו 21.2-25.2.24.

מעברו של מאדים ב: 5.9.24 לבית הזוגיות עד ה: 4.11.24 מעצים את השינויים ביחסים לטוב ולרע. לפנויים מטיב עם הזדמנויות רבות יותר להיכרויות.

 

 

הנזיר
הנזיר-  קלף המסמל את כוחו של שבתאי-סטורן להתבודד,  לגרום לחשבון נפש,  ליצור צמיחה ולימוד פנימי אך גם לחוות תחושת בדידות ודכדוך. בני מזל גדי יעדיפו להיות לבד במקרים רבים.

 

עבודה וקריירה:

מזל גדי הוא המזל הנשלט ע"י שבתאי ושליט בית הקריירה בגלגל המזלות. קשה להרחיק את הצורך  בעבודה, תפקוד, מבני המזל. שבתאי מנווט את מפת בני המזל והשנה ב-23, מחודש מרץ הוא במזל דגים בבית השלישי המתקשר לבית התקשורת. בית המרחיב את אפשרויות הניידות , הרחבת הלימודים והידע החדש ושונה באופי העבודה של בני המזל. 

היבטיו של שבתאי לקראת תחילת 24 ובמהלכה מטיב עם העשייה שלכם, יוצרים שינויים לטובה והקללת העבודה . תקופות לא מעטות עשויות לעסוק בלימודים והרחבת האופקים.

 מעברו של מרקורי ב: 14.1.24 למזל גדי מפקס על רעיונות עבודה חדשים, תחילת תפקיד או עשייה . ההיבטים בין 17-20.1.24 מתאים לחתימות על חוזים הסכמים ולהתחלת עבודה. תפנית חיובית צפויה בימים בין 31.1-27.1.24.

מאדים בגדי מעצים את אופייה של האינטנסיביות הנדרשת לכם בעד  13.2.24.  מדובר בתקופה חשובה של שפעילות לקדם את שאיפותיכם. נושאים כספיים יהיו משמעותיים עם כניסתם של השמש פלוטו וונוס, מאדים ומרקורי בפברואר 24. השמש בבית התקשורתי מטיבה עם התחלות חדשות עד תחילת מרץ 24.

מעברו של מאדים ב: 23.3.24 לבית התקשורתי שלכם עד 30.4.24 מ\שדרג את הפעילות, ניידות נסיעות ועיסוקים אינטנסיביים המצריכים אתכם לצאת מאזור הנוחות.

מ אי חודש יציב פיננסית מטיב עם התחושות לגבי העבודה והעשייה במיוחד בין 18.5.24 עד 31.5.24.

יוני 24 צדק עובר לבית העבודה ומרחיב את האפשרויות עד יוני 25. אוגוסט 24 יטיב לתת ביטוי של התחלות חדשות ועשייה משמעותית, הרחבה של תפקידים ואחריות. הזדמנויות להכרה ביכולת והצעות עבודה או תפקיד מוצלח בימים בין 19-13.9.24.

מעברו של מאדים לבית השותפויות ב: 5.9.24 מטיב עם הזדמנויות חדשות אך גם יחסי שותפות עלולים להשתנות.

חודש נובמבר מבטא סוג של משבר ובלבול לגבי תכניות עבודה עתידיות. תקופת טרום יום ההולדת תשפיע על הלך רוח של משבר עד תחילת ינואר 25. 

מעברו של מרקורי למזל גדי יתרחש ב: 8.1.25 ומבשר התחלה חדשה עד ה: 26.1.25.

330px-polidoro_da_caravaggio_-_saturnus-thumb

תחריט מהמאה ה-16 של סטורן- קראבג'יו. –Polidoro da Caravaggio – סטורן (לטינית: Saturnus) הוא אל החקלאות והקציר במיתולוגיה הרומית. המיתולוגיה הרומית אימצה את דמותו של קרונוס, אך הוא מכונה בה בשם אחר – סטורנוס (שבתאי). בנוסף לסגולותיו הקודמות, היא הוסיפה לתכונותיו גם את השלטון על הזמן.

בריאות בני מזל גדי:

מזל גדי שולט על הבית העשירי ונשלט ע"י הפלנטה שבתאי  – יסוד האדמה

 הבית העשירי נשלט על ידי כוכב שבתאי,  הכוכב המסמל את שיא בשלותו של האדם וההגעה לפרקו. שלאחריו מתחיל תהליך ההתבגרות וההזדקנות. הבית העשירי שולט על שיאו הפיזיולוגי של האדם. ההגעה בחייו לבגרות ולכן שולט גם על תהליך הזדקנותו הפיזית המושג לפרוש בשיא. כוכב שבתאי שליט המזל אחראי על מצבי התכווצות, הרזיה,  התכופפות,  בעיות כרוניות.  האחראי על הזמן -[סטורן- הזדקנות כללית- קרונוס- האחראי על הזמן ].  מזל גדי שולט: על מערכת השלד והעצמות, כיס המרה, מפרקים, ברכיים, עור[יחד עם מאזניים] שיניים, שיער, כיס המרה. 

גדי שייך לקבוצה הקרדינלית יחד עם טלה, סרטן ומאזניים. הקבוצה הקרדינלית כוללת את המזלות : טלה, סרטן, מאזניים וגדי- בריאותית . המתחים במזלות הקרדינל מצטברים והופכים לבעיות פיזיות באברים. הכליות דרך מזל מאזניים,  כיס כיס המרה והשלד דרך מזל גדי. החזה והרחם דרך מזל סרטן, והראש -גולגולת דרך מזל טלה. אנשי קרדינל הם קלים לטיפול וגופם מגיב מהר לטיפולים אם הם טורחים להגיע לרופאים. הם שמחים לשתף פעולה. מזל גדי יעדיף את הגישה ישירה ושהרופא יאמר להם ישירות ממה הם סובלים. ויעדיף לקבל טיפול שיסיים מהר את המחלה כדי לחזור לשגרה ולא לבזבז זמן בהחלמה ארוכה. בדרך כלל הם סובלים מנטייה להזנחה ולכן  מירידה של סידן בגוף בתהליך התבגרותם. גופם מתעב שומנים והם מפתחים בעיות בכלי הדם אם הם משמינים במיוחד נטייה לכולסטרול. וטרשת עורקים. 

שנת 2024

בני מזל גדי  ישתדלו השנה ביתר שאת לשמור על כושר. מעברו של שבתאי כוכבכם האישי לבית 3 מטיב עם הצורך להיות ניידים ופעילים יותר. אך גם אזור הגפיים עלולים להיות פגיעים יותר.

יוגה ופילטיס יתאימו לצרכים שלכם .פיתוח סיבולת לב וריאה יטיבו עם הצרכים שלכם בשנה הקרובה. מומלץלהימנע בעיקר ממזון עתיר שומנים.

נוכחות מאדים בינואר פברואר במזל  גדי יחזק אתכם ויעניק כוחות מנטליים פיזיים מול רגישויות והידבקויות.  בחודשים מרץ אפריל תהיו בשיא הפעילויות שלכם ועבודה ואחריות תמיד יצליחו לרפא כל מכאוב.

תחילת יוני עלול  חושף חולשות פיזיות שלכם קשורות לחששות פחדים מפני התחלות חדשות אך כבר בימים האחרונים של יוני אתם מתחזקים מחדש.

אוגוסט חודש שמצריך מנוחה ופסק זמן. אתם מותשים ולא בשיאכם. ספטמבר-אוקטובר 24 תפגינו עוצמות וכוחות מחודשים.  נובמבר דצמבר תקופה של משבר חששות, ירידה בביטחון עצמי אך אמצע ינואר 25 תהיו במיטבכם לקראת השנה החדשה.

 

%d7%92%d7%93%d7%99

Guillermo Contreras saved to Magia – מזל גדי בין המאה ה: 16-15. ספר השעות.

כסף וחומר:

שנת 24, מטיבה עם עליית  מבחינה פיננסית. אך  צריך יהיה להיזהר מנטילת סיכונים.  פלוטו עובר לבית הכספים שלכם בינואר 24. [סופית רק בנובמבר 24] מסמל שינוי דפוסי חשיבה לגבי כספים וחומר.

אתם נוטים כדרך קבע להיות מודאגים פיננסית, חוששים מעתידכם הכלכלי. אכן שנת 24 מורכבת.

ינואר פברואר 24, עלולים להיות מסוכנים להשקעות. המתינו לאחר 12.3.24 ימים מוצלחים להשקעות פיננסיות ולרווחים מפתיעים.

חודש אפריל חודש לא מוצלח למכירת נכסים . שיפור בנושא מכירות והשקעות בימים האחרונים של אפריל ותחילת מאי ובין 15.5-11.5.  אלה יהיו ימים מפתיעים מבחינה פיננסית תגענה הזדמנויות לרווחים אם מדובר במכירה או ברכישה.

הימנעו ביוני 24 לקחת סיכונים פיננסיים. חודשים יוני יולי 24 מטיבים עם שיתופי פעולה וכספים המגיעים משותפים. 

חודשים, אוגוסט-ספטמבר 24 חודשים עם איומים בהוצאות חריגות. אוקטובר עם מעבר מרקורי והשמש לבית הקריירה, מטיב עם עלייה בהכנסות או בשכר. רווחים.

ב: 25.1124  פלוטו נכנס סופית למזל  דלי לבית הכספים. צמל תקופה דרמטית לגבי ההחלטות הפיננסיות. עד סוף ינואר 25.

%d7%a1%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%9f-%d7%90%d7%9c-%d7%94%d7%97%d7%99%d7%98%d7%94-%d7%95%d7%94%d7%97%d7%a7%d7%9c%d7%90%d7%95%d7%aa

סטורנוס מטבעות שנוצרו בשנת 104 לפני הספירה על שם פוליטיקאי רומי בשם:  Lucius Appuleius Saturninus שהקדיש חינם גרגירי חיטה וקמח  לעניים – מטבעות המסמלות את סטורנוס אל החקלאות- התמורה עבור קמח, חיטה ולחם.

 

שונות:

שנת 2024 עבורכם,  תהיה  ללא ספק שונה, מעניינת, זורמת ומגוונת יותר משנת 2023.

אתם תרגישו אחרי הרבה שנים, תחושת חופש להחליט החלטות חדשות וליצור שינויים המתקשרים לרצונות ומאוויים עמוקים שלכם. החל מנושאי עבודה, התחלות לימודים, היפתחות לתחומים חדשים.

תיתכן  השתחררות הדרגתית ממחויבויות כבדות, משינוי דפוסי חשיבה מהותיים בתחומים הכלכליים ורצון שיקרום עור וגידים עד נובמבר 24 וייצור שינוי מהותי בתחומים הכלכליים.

רבים מכם יעדיפו לחיות חיים מעניינים יותר, תוך כדי מיצוי הכישורים ולהיות קשורים פחות לחומר ולמחויבויות פיננסיות.

כוכב צדק מטיב עם נושאים רומנטיים והרחבת משפחה כמו גם השקעה בחשיבות הנושא  עד סוף מאי 24.

בין ספטמבר-אוקטובר 24  מתחילות מגמות חדשות של עבודה ותפקוד יומיומי כשבינואר 25 יושלם תהליך שינוי ואתם צפויים להיות מסופקים מתהליכי השינוי.

נושאים המתקשרים לבית ומגורים יהיו במוקד החודשים בין מרץ-מאי 24. רבים מכם יעשו שינוי,  אם מדובר במכירת נכס, שינוי מגורים בית כדי ליצור שינוי באופי החיים.

שנת 24 מטיבה עם נסיעות בחודשים בין מרץ למאי 24. קשרים עם חו"ל ומגמות שינוי המחברות עבודה ובית.

בין יולי 24 לקיץ 25 צפויות נסיעות רבות קשרים עם חו"ל המתקשרים לעבודה .

 

כוכב השבת וגה ממוקם במעלה ה- 19'15 במזל גדי – vega
כוכב שבת מהחשובים והמשפיעים ממוקם בקונסטלציית Lyra- נבל.


וגה הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נבל והוא גם הכוכב החמישי בבהירותו בשמים והשני בבהירותו בשמי הצפון. וגה הוא כוכב צעיר יחסית לשמש – גילו מוערך בפחות מחצי מיליארד שנים. יחד עם סיריוס וארקטורוס, הוא בין הכוכבים הקורנים ביותר בסביבה הקרובה של מערכת השמש. וגה – בשל בהירותו הבולטת, היה מוכר ברוב התרבויות שמצפון לקו המשווה: בתרבות האינואיטית[אסקימואים] הוא נקרא "האשה הזקנה", אצל הפולינזים הצפוניים הוא נקרא "כוכב השנה" שכן מועד תחילת השנה נקבע על פיו. הכוכב היה מוכר גם באשור, שם נקרא "השופט השמימי", באכד, שם נקרא "חיי השמים" ובבבל, שם נקרא "שליח האור". במצרים העתיקה ובהודו הוא זוהה עם נשר ושמו בערבית היה "הנשר הצולל" (אנ-נאסר אל וואקי – النسر الواقع) והמילה "וואקי" שובשה לשמו הנוכחי.
וגה והקבוצה לירה קושרה לנבל שבו ניגן אורפאוס ואיתו הצליח להקסים את האדס[מלך השאול] ואיתו הצלח להתמקם בשמים עד מותו.
סיפורו של אורפיאוס הוא מהטרגדיות היווניות הבולטות: אוֹרפֶאוּס (ביוונית עתיקה: Ὀρφεύς) הוא דמות מההמיתולוגיה היוונית, אל למחצה, בנם של אויגרוס מלך תרקיה (לפי גרסה אחרת, של אפולו) ושל המוזה קאליופה, ראש למשוררים ולמוזיקאים. אורפאוס קיבל במתנה מאפולו כלי נגינה – "לירה". בנגינתו היפה על הלירה הוא הצליח להפנט את כל שומעיו. האגדה מספרת שגם עצים ואבנים הקשיבו לזמרתו, אורפאוס מקסים את החיות בנגינתו, ואפילו הנהרות סטו ממסלולם וחיות היער נאלמו דום. הארגונאוטים (חבורת הגיבורים שהשתתפו במסע החיפוש של יאסון אחר גיזת הזהב בספינה ארגו) צירפו אותו אליהם במסעם כדי שישקיט בשירתו את גלי הים ויחזק את רוחם של הספנים.
בשובו נשא אורפאוס לאישה את הנימפה אורידיקה, אותה אהב אהבה עזה. כשאורידיקה נסה מפני סאטיר זר שרדף אחריה בשדה, היא דרכה מבלי משים על נחש ארסי שהכישהּ, ומתה. אורפאוס, בעודו ממתין לה ביום חתונתו, קיבל את ההודעה המרה על מותה מפי שליח. הוא סירב להתנחם וחדל לשיר. בהחליטו לחפשה הוא החל לנגן והאדמה שהייתה שבויה בקסם נגינתו פתחה פתח שדרכו הגיע לשאול, ושם פגש את כארון[מקבילו היווני של פלוטו], הספן המעביר את המתים מעולם החיים לעולם המתים. הוא ריכך את לבו בשירתו הענוגה, וכארון הניח לו לעבור את נהר הסטיקס. הוא הרדים בנגינתו את קרברוס, הכלב התלת-ראשי השומר על הכניסה לשאול. רוחות הרפאים בשאול הוקסמו אף הן משירתו, ושליטי השאול, האדס ופרספונה, העניקו לו חסד חד-פעמי – הוא יוכל להחזיר את רעייתו אל ארץ החיים בתנאי שיילך לפניה ולא יסב את ראשו אליה, עד צאתם כליל מהשאול. כאשר אורפאוס עלה ויצא מן המחילה החוצה, פנה לאחור כדי לראות את אורידיקה, שהייתה עדיין בפנים. הוא ראה את דמותה מתקרבה ופשט את זרועותיו כדי לחבק אותה. בו ברגע נעלמה וכל ששמע היה לחישה 'היה שלום!'. סופו של אורפאוס היה שנשים העובדות את דיוניסוס קרעו אותו לגזרים.

וגה מכוכבי השבת הזוהרים  וגה ממוקם כ-25 שנות אור מהשמש, והוא אחד מהכוכבים הבולטים בלילות הקיץ ומהווה את אחד מקודקודיו של משולש הקיץ. 


כוכב השבת וגה צמוד  לכוכבים מרכזיים של אמנים כמו: ורדי, פוצ'יני, בטהובן, מאריה קאלאס, אלביס פרסלי, דיויד בואי, ג'ימי פייג', מייקל סטייפ, יהודה פוליקר ציירים כמו: באסקייט, אוגוסט מק, אוגוסטוס ג'ון.
על פ פתולומיי לירה[הקונסטלציה] היא כמו ונוס משולבת כוכב מרקורי. מדבר על הרמוניות, שירה, מוזיקה, מדעים ואמנות. אמנם וונוס ומרקורי מייצגים את כוכב השבת וגה אך המיקום בגדי מחפש הרמוניה וסימטריה בכל התחומים. ווגה סוללת את הדרך לעושר ופרסום ומובטחת הצלחה, לאלה שהיא ניצבת במרכז השמים והיא עשויה לעזור לאדם לזכות במעמד גבוה כמו פוליטיקאי, איש בעל חשיבות ציבורית. וגה בפוזיציה כזאת מבטיח עושר או ביטחון כלכלי מאידך יומרנות ויוהרה העלולים לסכן הכל.

אורפאוס עם המיניטאור.

אם השמש צמודה לכוכב וגה- ביקורתיות, תפקידים משפטיים, עמדה גבוהה

אם הירח צמוד לכוכב וגה– מחד עמדת מפתח מאידך ייתכנו מעידות בפני הציבור, חוסר כבוד אובדן עמדת מפתח, חוסר פופולריות הצלחות עיסקיות, עם הירח בהיבט בעייתי מחלות ותאונות

אם מרקורי צמוד לכוכב וגה– עמדת מפתח, חשדנות, זהירות גבוהה, שאפתנות רבה, אויבים סודיים רבים, הפסדים עיסקיים קשיים עם האם.,

אם ונוס צמוה לכוכב וגה – כשרונות אמנותיים אך קשיים רגשיים, שברון לב, בריאות לקויה

אם מרס צמוד לכוכב וגה– יכולות מדעיות, דיעות לא פופולריות, אומץ מוסרי, נהנה ממזל בכספים

אם יופיטר צמוד לכוכב וגה– הפסדים דרך ירושות, רווחים כספיים גדולים, הסתבכות עם סכנת מאסר.

אם שבתאי צמוד לכוכב וגה- דעתנות, תשוקה רבה, התדמית סובלת מהאשמות מוטעות ולא צודקות, בעיות עם מעסיקים ובוסים, המזל משתנה במחצית החיים.

אם אורנוס צמוד לכוכב וגה- שאפתנות, חומרנות, הרבה אכזבות, עצב בבית, הרבה רווחים עם הרבה הפסדים, סכנת תאונה ומוות אלים.

אם נפטון צמוד לכוכב  וגה- אהבת מוזיקה, נחבא אל הכלים, משיכה למיסטיקה, צד מדעי ופרקטי מפותחים, הצלחה כלכלית, משברים בבית המשפחה, נטייה לתאונות, תוחלת חיים ארוכה אם מאדים בהיבט חיובי לשילוב.

 

 

 

 

נסיגת מרקורי בשנים 2023- 2024

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.23    עד ה: 2.1.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

נסיגת מרס

במזל אריה-סרטן מה: 6.12.2024       עד 24.2.2025 

 

 מאמרים על כוכב שבתאי- שליט מזל גדי ומה אתם צריכים עוד לדעת:

שבתאי בדגים בין מרץ 2023 עד פברואר 2026. 

נסיגות כוכבים, ליקויי שמש ירח, ירח שחור – טבלה קלנדרית עד ספטמבר  2024 .

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ    20.12.23

120הערות

 1. עופרה

  היי פנינה, שמי עופרה נולדתי בתאריך 5/1/73 בשעה 17:00 17:30 לערך מה הוא האופק שלי?

  • פנינה כץ

   עופרה
   אין אופק מדויק עם שעת לידה בערך. תכתבי לכוכבית 3450 ותבקשי את שעת הלידה. תוך 24 שעות תקבלי מהם תשובה.

   בברכה
   פנינה

 2. Inna

  גדי מה: 1.12.23 יהיה משמעותי עד 6.2.24 כשמטוטלת מתייצבת ואתם נכנסים לתקופה כלכלית מוצלחת יותר. הכוונה מ 01.2024?

  • פנינה כץ

   inna

   חבל שאת לא מעתיקה את המשפט בשלמותו: "מעברו של מרקורי למזל גדי מה: 1.12.23 יהיה משמעותי עד 6.2.24 כשהמטוטלת מתייצבת ואתם נכנסים לתקופה כלכלית מוצלחת יותר." , מרקורי נכנס למזל גדי ב:1.12.23 עובר למצב נסיגה ב: 13.12.23 . מסיים נסיגה ב: 2.1.24 ומתקדם במזל גדי עד ה: 6.2.24 ומטיב עם המזל.

   באמצע חודש דצמבר תעלה תחזית 2024 של מזל גדי.

   בברכה
   פנינה

 3. ויאם

  היי פנינה, נולדתי ב-5.1.92 בשעה 04:45 לפנות בוקר.

  תוכלי בבקשה לבדוק מה הוא מזל האופק שלי 🙂

  • פנינה כץ

   היי ויאם
   מזל האופק העולה הוא קשת.

   בברכה
   פנינה

 4. לילך.ד

  היי,
  נולדתי ב9.1.1987 בשעה 18:45 מהו האופק שלי ???

  • פנינה כץ

   לילך ד. שלום,

   המזל באופק העולה שלך הוא אריה.

   בברכה
   פנינה

 5. Or

  היי נולדתי ב 27/12/91 בשעה 05:05
  מה האופק שלי ?

  • פנינה כץ

   היי אור

   המזל העולה באופק שלך הוא קשת.

   בברכה
   פנינה

  • דליה

   פנינה יקרה,
   נולדתי בתאריך: 30.12.59 הנני רווקה ללא זוגיות וילדים מורה לשעבר.
   מוטרדת ממצבי המשפחתי מהעובדה שפרשתי ואין לי עיסוק מעניין. רוצה לעבור דירה אך חוששת כבר שנים.
   ניסיתי לברר שעת לידה דרך משרד הפנים אך לצערי ללא הצלחה.
   חייבת לערוך שינויים בחיי. מאסתי בתקיעות. אודה לעצתך.
   בברכה, דליה.

   • פנינה כץ

    דליה שלום

    אני צריכה להכין לך מפה אישית כדי לתת לך עצות מושכלות ומגובות . הכנת מפה היא עבודה לכל דבר. אם תרצי באמת תוכלי להזמין באופן אישי מפה.

    בברכה
    פנינה

 6. עפרה

  שלום פנינה בקשר לנושאים משפטים וקשיים משפחתיים מתי יהיה שיפור לבני מזל גדי נולדתי ב 64\1\8 תודה רבה

 7. chen

  היי פנינה,
  אשמח לדעת מה האופק שלי.
  חן אלקלעי, 14.01.1992, אבל, אני לא יודעת מה שעת הלידה שלי.

  • פנינה כץ

   היי chen
   אבל זה כל העניין שללא שעת לידה אני לא יכולה להגיע לאופק שלך. תתקשרי לכוכבית 3450 או שתכתבי להם מייל והם יתנו לך את שעת הלידה אם נולדת בישראל.

   כל טוב
   פנינה

 8. אורטל אלוש

  שלום פנינה,
  אני נולדתי ב20.1.1982 בשעה 16:00 אחה"צ.
  אשמח לדעת איזה מזל אני ומה צופן לי העתיד הזוגי והמקצועי .
  תודה רבה לך 🙂

  • פנינה כץ

   שלום אורטל אלוש,

   את בת מזל דלי. והמזל של האופק העולה שלך הוא סרטן.
   וכמובן שאני לא מנתחת במדור שאלות תשובות את המפות של השואלים. הכנת מפה היא עבודה לכל דבר.\

   בברכה
   פנינה

 9. רינה

  היי פנינה היקרה – כל פעם מתפעלת מחדש מההשקעה העצומה והידע הבלתי נידלה- תודה רבה לא הבנתי אין כוכב וגה vega- במזל גדי ישפיע עליו ? לכמה זמן הוא ישהה במזל ? וכל כמה זמן הוא עובר ממזל אחד לשני? איך הוא משפיע על כל מזל?
  מקווה שלא הגזמתי… בתודה מראש.

  • פנינה כץ

   רינה שלום,
   ככוכב השבת וגה ממוקם במעלה 15 הוא משפיע עלייך כל החיים אם במפת הלידה שלך אחד מהכוכבים שלך צמוד אליו. אנשים רבים שלא נולדו במזל גדי אך יש להם פלנטה במעלה של כוכב השבת וגה ייהנו ממה שהוא מעניק. במיוחד בתחומי אמנות. בחלק התחתון של הכתבה על וגה יש פירוט איך וגה משפיע באופן ספציפי כשהוא נפגש עם הפלנטות.

   כל טוב

   פנינה

 10. נופר קורן

  היי פנינה שלום,
  רציתי לדעת בבקשה מה האופק שלי.
  נולדתי ב5.1.2001 בשעה 9:00 בבוקר.
  תודה ויום טוב.

  • פנינה כץ

   נופר קורן שלום,

   המזל העולה באופק שלך הוא דלי.

   בברכה
   פנינה

 11. יהודית בלומשטיין

  מענין מאד לקרוא את תוכן דבריך ניראה מקצועי מאד .רציתי לדעת מה האופק של ילידת 12.01.86 שעה 18 ועשרים לפנות ערב באר שבע ישראל. ומה אופק ילידת אורוגואי מונטוידאו 14 בצהריים 15.06.54. בתודה יהודית

  • פנינה כץ

   יהודית שלום,
   הראשונה נולדה עם האופק העולה במזל – אריה. והאופק העולה של ילידת אורוגוואי הוא במאזניים.

   בברכה
   פנינה

 12. איריס

  פנינה יקרה אני רוצה רשימה של גברים מפורסמים שנולדו במזל גדי עם אופק דלי. כדי לתת לי דוגמא לשילוב זה. תודה רבה.

  • פנינה כץ

   איריס שלום
   עולים לי בראש כמה. אולי מהבולטים ביניהם כמובן דיוויד בואי, אורלנדו בלום, דייזי, קודי סימפסון, – אין לי מושג מה את למדה מכך? כי שילוב של מזל ואופק לא ייצר אותו "דגם" אדם. הרי חלוקת הכוכבים במפה מעניקה אפיונים ודקויות שמבדילות את האנשים זה מזה. לא היה צריך אסטרולוגים אם העולם היה מתחלק למזלות עם שילוב של האופק היה מעניק דגם זהה.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה