כוכב שבתאי במזל דגים בין מרץ 2023-לפברואר-2026 איך ישפיע עלינו ועל כל המזלות.

 

שבתאי [סטורן] מגיע לביקור במזל דגים – 7.3.2023 עד 13.2.2026

שבתאי וטבעותיו. 

 

שבתאי נוכח בכל מזל בין שנתיים וחצי לשלוש ומבצע סיבוב מלא בכל המזלות  או מסביב לגלגל המזלות בין 30-28 שנה

כניסתו למזל דגים משפיעה על כולם, אך במיוחד על מזלות דגים[בעלי כוכבים במזל דגים] , גדי,  בתולה, תאומים,  קשת ובעלי אופק זה וישפיע על כלל המזלות/העולם/ישראל. 

מי אתה שבתאי?

על כוכב שבתאי שאוהבים לשנוא

שבתאי- באופן הפרטי הוא מייצג ומסמל את הסופר אגו את האני העליון . .האחראי למוסריות ולאמות המידה וכולל את היחס והחשיבות של האדם לערכי החברה, את הנורמות ואת כללי המוסר שלה היותנו חלק מהחברה וחובתנו כלפי הסביבה. שבתאי הוא המצפון הכולל מנגנונים המעריכים את פעולות האדם בערכים של טוב ורע.  כללים המנחים ומגדירים את אופן התנהגותו של האדם בחברה.

חברתית: שבתאי מייצר את החוקים הדואגים לסדר.  חוקי המשחק ואת רוח הדברים על פי המזל שהוא בתוכו.   ומעצב את המוטיב החוקי/הרוחני/ מנטלי שעומד מאחורי התמהיל החברתי. את הערכים המצפון והסדר החברתי הוא מדגיש את האחריות החברתית וההדדיות זה לזה.

כלכלית: הוא עוזר לבנות יסודות לכל תהליך לכל מבנה ולכל קונסטרוקציה. שבתאי הוא כוכב "רזה" "מצומצם" ששם דגש על החובות, עוזר לראות את המציאות ללא כחל ושרק, שבתאי רואה את המצב הריאלי והעכשווי ואינו בוחר בפנטזיה. הוא עוזר לעסוק בספקולציות ריאליות כדי לא לגרום לאשליות להתנפץ. הוא מתחבר לחומר למטרות הישרדות ובטחון קיומי. בונה כלכלה מאפס. 

פיזית: שבתאי הוא השלד, מערכת העצמות,  הקונסטרוקציה הגופנית עמוד השדרה שמייצב את הגוף. מסמל את תהליך ההזדקנות, קמילה, מות תאים, בעיות פרקים, ניוון, שיתוק מחלות כרוניות, במילים אחרות: מסמל את המגבלות והיכולת לחיות לצדם.

רגשית מסמל את רגש הבדידות, עצב דיכאון מלנכוליה פסימיות, חרדות. חשש מתמיד בנושאים הכלכליים מפני "ימות חורף קשים",  הוא הילד המתבגר בתוכנו,  הילד ההורי, שמגיל צעיר מתגייס ומנהל את חייו באחריות אכפתיות, קורץ מחומר עמיד למאבקים ארוכים, כוח סבל, המבוגר האחראי בכל תבנית חברתית/משפחתית ובעבודה. שבתאי מלמד את מי שרוצה ללמוד. הוא תמיד מרגיז את מי שחושב שהוא כבר יודע הכל. הוא שיעור מאלף בסבלנות. 

שבתאי – הוא הקארמה karma- ] בסנסקריט] המסמל יחסי סיבה-תוצאה – סך כל מעשיו של האדם בעבר, בהווה ובעתיד. השפעתם המצטברת של המעשים משפיעה מן הסתם על מציאות חיי האדם ואף על סביבתו, ומכך משתמעת אחריותו האישית של כל אחד על חייו.
לקארמה כמובן יש חוקים [שבתאיים]. התכלית, הכיוון והמטרה. הקארמה=שבתאי עוזר ומחזיר את האדם למציאות ולשפיות, דרך לימוד הלקח והבנת הטעויות.
ולמעשה – הוא הופך למורה החיצוני והפנימי של האדם. הוא הרשות השופטת והמבצעת [קרי: מחיר המעשים- גם הלא מודעים] ועליו רק לקבל את תנאי הרשות "המחוקקת"

 

6 Ways to Create Good Karma | Power of Positivity

שבתאי בתפקיד הסופר אגו משמש למעשה כשופט עליון [רמזור] לכל התנועה המנטאלית-רגשית המתנהלת ומתנקזת במסלולים הסבוכים של אישיותנו וחיינו.

בחלוקה האסטרולוגית של 12 הבתים ישנם 12 תחומי ארכיטיפים ותחומי חיים שהם חלק מנפש האדם.
המשמעות הגלומה בבתים היא בעצם אנלוגית למשמעותם של המזלות. הבית הראשון מציין את מאפייני טלה, הבית השני מתאים לשור וכן הלאה.

שבתאי הוא המורה 

המורה הפנימי:  התובנה וההכרה הפנימית המבהירה את השיעור, הלקח הנלמד, התובנות אחרי שסיימת סיבוב שלם של שבתאי בגלגל המזלות, אתה מתחיל להיות בוגר ומנוסה יותר בכל התחומים ועוצר את הדהירה חסרת המחשבה והתכנון. 

המורה החיצוני:   "זקן" המורים,  המדריך אותך, תגלה כי ברגעים שתרצה להקשיב הוא פשוט יהיה שם. 

מה קורה לשבתאי כשהוא מגיע למזל דגים.

 ההשפעה שלו הכללית על האנושות והעולם

ההשפעה על המדינה וההשלכות שלו על הפרט

על בני מזל דגים

ואיך הוא משפיע על כל המזלות

 

 

 

מפת כניסתו של שבתאי ב: 7.3.23 בשעה 17.00 למזל דגים

אופק המפה במזל בתולה[משמאל] – שליט האופק הוא כוכב מרקורי במזל דגים צמוד לשבתאי  בבית 6הבית העוסק בעבודה, בריאות, תפקוד – החשיבה מתוכננת, מודאגת, התבוננות לטווח הארוך. שבתאי מסמל בבית 6 את השגרה היומיומיות המייצרת יכולת תפקוד בעבודה ובפן הבריאותי/תפקודי – מערכות ממסד הקשור למתן שירותים לציבור, כמו בתי חולים, שרותי רפואה פזית נפשית, עבודה סוציאלית, מוסדות פיננסיים, ירידת ערך הכסף, ירידה בהשקעות,  ירידה בתוצר הגולמי הלאומי, ירידה במחירי הנדל"ן אך עלייה במיסוי [שבתאי בין בית 6 ביחס לכוכב ונוס ויופיטר בבית 8] תחבורה, מעיד על מחסור באספקה בכל התחומים הבעייתי ביותר יכול להיות בתחום הרפואה מזון וחומר גלם[בית 8] . בית 8 מאיים בהטלת מיסים, הגדלתם. מעבר לבעיות ניהול, מחסור באספקה. עליה באינפלציה ומחסור בעבודה או מחסור בעובדים במיקומים חיוניים. 

שבתאי בהיבט של 45 מעלות לכוכב ונוס ויופיטר במזל טלה[בית 8 של הסכמים ומשאי ומתן]  – היבט של מועקה, דאגה, דכדוך, חששות מפני כל מה שקשור במשאי ומתן מסמל מצבים תקועים. החלטות בעייתיות בכל הנוגע לכספים ולניהול המערכות מציף קשיים. מדובר בתקופה לא פשוטה כלכלית ומורלית.

מה קורה לשבתאי כשהוא מגיע למזל דגים.

כניסת שבתאי למזל דגים בעצם מסמלת את כניסתו לבית 12 בגלגל המזלות.  הוא בא להציל את טביעתה של הנפש בכל אוקיאנוס הרגשות, הדחפים והמשברים. שבתאי במיקום זה מסמל את את כניסתו לתת מודע האנושי.- הקוסמי . שבתאי מגיע לעשות סדר ובעולם כאוטי נפשי שאנחנו חיים בתקופה זאת,  יש לפניו מלאכה רבה. ובמהלך השלוש שנים הקרובות של שהות שבתאי בדגים הוא יתנהל באופן שיטתי, תוך כדי הפרדת תפל מהעיקר,  סלקציה על פי דרגת הכאוס והעוצמות, כמובן על פי חשיבות הנושאים ובעצם בניית חוקי משחק שיתאימו ויחזירו תחושת שליטה וסדר בסיסיים לאנושות התקועה  בכאוס מטורף. שבתאי,  יסיר את המשקפיים הוורודות מעל עינינו כדי לראות את המציאות כפי שהיא.

הסדר של שבתאי, יעסוק ברגולציות במקומות כאוטיים. ייקח לשבתאי 3 שנים כדי להשפיע על התת מודע הכאוטי לבנות כללי משחק ולהתחבר לסדר שהוא לטובת האנושות.

בית 12 הוא בית סופר נפשי /רגשי, מרובד ברגשות עמוקים ולעיתים מסובכים מאוד, חלומות  והתבוננות "חולמת" על החיים, הבית שמלא בדחפים אך גם  בחזון  ואידאלים לגבי המציאות. 

בית העוסק בהרבה גישות פסיכולוגיות לעיתים מבלבלות,  דבר שניתן להבחין גם באסטרולוגיה כשאנשים רבים מנסים להמציא את הגלגל מחדש עם חיבור לנושאים מיסטיים וגם דתיים. 

אם להתייחס לשבתאי במזל דגים חסר ההנחות הרי שהוא אומר:  "מותר להרגיש מה שרוצים,  אבל המציאות בעלת ערך ויכולת לשפוט מה טוב לפרט,  אך גם איך הוא משתלב בחברה."

הגישה הניו אייג'ית ששברה שיאים בביקור שבתאי במזל דלי,  טוענת: שלא שופטים אף אחד. עקרונית,  זה נכון. ברם מצב של  "חוסר גבולות" הגבירו את הכאוס. אדם לא יכול לחיות בכאוס, תבדקו את תולדותיו של האדם מאז חי במערות הוא חיפש הגדרות וגבולות. כשהוא פחד מהברק וחשב שמדובר באל הבא להענישו,  עד שהמדע הגיע להסביר [שהברק נוצר כתוצאה  מחשמל סטטי הנמצא בעננים. הברק נראה כפרץ אור עז, כתוצאה מההבדל הגדול שבין מהירות האור למהירות הקול[הרעם.]  והאדם נרגע. כי הלא נודע מפחיד וידע הוא כוח. 

הגישה הטיפולית האומרת "לא שופטים אותך" רק הגבירה את טשטוש הגבולות בין הבעיות האישיות וההשלכות שלהן לסביבה. שבתאי בדגים הוא מחד,  מכיל אמפטי מאוד לבעל הבעיה והחולי אבל מבין גם שהסביבה לא אמורה להיות קורבן של חולי פרטי אינדיבידואלי. שבתאי יעשה רגולציה בין העובדות לדמיון, בין הרצוי למצוי,  בין העיקר לתפל ולו רק נחזור לגבולות השפיות.

תחת השפעת שבתאי בדגים, נושא הטיפול הנפשי והפסיכיאטרי יעלה שלב וישדרג את היכולת לאבחן ניואנסים ולתת להם מענה. שום דבר לא יקרה ביום אחד אך תוך שנה וחצי כששבתאי יחתור להגיע לאמצע מזל דגים,  משקעים של תובנות יצופו ותהיה הכרה גבוהה יותר בבעיות הנפשיות של העולם.

שבתאי בדגים יבחן את נושא האמונה מחדש, השנים האחרונות סבלו ממרשתת חברתית שמשתוללת בקונספירציות, באוטוסוגסטיה ואנשים שהפריכו עובדות מדעיות.  לא.  זה לא תרם לאנושות. האנרגיה הזאת של המרשתת  זיהמה את האמת ואת הצורך להבדיל בין חושך לאור.  יש לתופעות כאלה הגדרות נפשיות ומן הסתם אנשים בעלי פרנויות חרדות עמוקות וחשדנות פיתחו תאוריות קונספירציה לגבי השלטון והמדע שהם מרמים את האזרחים. מלכתחילה פמפמו מדמיונם העשיר לרשתות זה לא תרם לעולם טוב יותר,  אלא לכאוס עצום ואנשים הפסיקו להבדיל בין שקר לאמת. לידיעת הקונספירטיביים,  יש הבדל בין עובדה עם גיבוי מוכח לבין סיפורים בלתי מגובים המגיעים מהמיית לב האנשים. 

שבתאי מציב מראה משקפת את העובדות כפי שהן. ובסופו של דבר,  מציאות גם אם היא לא חביבה היא עדיפה,  כי היא מרגיעה את החרדות את הספקות והפקפוקים וברור איך היא מתחילה ואיך היא נגמרת. על משקל אמירתו המפורסמת של פאולו קואלו על המציאות:  "אם נגזר על הכאב לבוא, שיבוא מהר, אמרתי, כי כל החיים לפני, ואני חייבת לעשות בהם את השימוש הטוב ביותר, אם עליו לבחור, שיבחר מיד, ואז אחכה לו. או אשכח אותו. ההמתנה כואבת. ההשכחה כואבת. אך לא לדעת כיצד להחליט, גרוע משני הכאבים גם יחד. 

ואולי בעת כל כך הזויה כפי שאנחנו חיים בה אפשר להבין את דברי מולייר [המושפע כל כך משבתאי]: על אי וודאות  [בן מזל גדי עם אופק עקרב] – "אי הוודאות מציקה מהאכזרית שבאמיתות".

שבתאי במזל דגים חודר וחופר בין כל היסודות הרעועים והבלתי יציבים של בית 12 ומחזק אותם,  כדי שהבניין יעמוד וישרוד מול המכאובים, הרובד הרגשי העמוק, הדחפים המאיימים להתפרץ מול הסערות וטלטלות של האירועים בחיים.

 

 

 

מאז קום מדינת ישראל,  שבתאי ביקר פעמיים במזל דגים :

שבתאי הגיע למזל דגים בשנים 1967-1964

שנים 1966-1964 תקופת מיתון, התחילה כלכלה מרסנת, הפסקת השילומים הגרמניים הפסיקו פרויקטים ומיזמים רבים, תקציב הביטחון גדל , השכר במגזר הציבורי גדל, האינפלציה גדלה, התחילו עם קיצוץ קל ואז נאלצו לקצץ יותר  בתקציבי פיתוח שכן האינפלציה המשיכה לעלות. גבר הפער והתחיל מיתון רשמי ב: 14.2.1965. ספיר החליט לא להמשיך כשר אוצר בגלל צפי של האטה שתביא פיטורים המוניים ואבטלה. ישראל נכנסה לתקופת שפל כלכלי. ספיר כשר אוצר ונאלץ לעסוק בגל פיטורים. גירעון לעומת צמצום הפיתוח. הגבלת הבנייה .קיצוץ הסובסידיות מה שגרם לעליית מוצרי היסוד ועליית יוקר המחייה  וכלכלנים בכירים הקימו את "תנועת הוויתורים"- הם הודיעו על הפחתה מרצון של שכרם בתנאי שהממשלה תיזום מהלך דומה, הממשלה הצטרפה לתנועת הוויתורים . 1966 מיתון מלא התוצר הלאומי הפסיק לצמוח , השקעות חוץ. הופסקו, והממשלה איבדה שליטה על המיתון. עם חוסר יכולת לייצר מקומות עבודה, הפגנות של מובטלים , עצירת העלייה, ומספר היורדים גבר על מספר העולים. 

פרשייה טיפוסית לשבתאי בבית 12 קורבנות ריגול  – פרשת עסק הביש

שימו לב לפרויקטים הקשורים במים ותרבות/אמנות  שבתאי בדגים– בשנים 1967-1964

בניית המוביל הארצי

סאלח שבתי זכה בגלובוס הזהב, מה יכול להיות מתאים יותר כמו שבתאי בדגים- דמות האנדרדוג של בית 12 שמעוררת אהדה ואמפטיה.

סאלח שבתי

טייס מצרי שחיפש מקלט מדיני כמו בית 12

הקמת רשות השידור, מוזיאון ישראל,

חקר השחיתות של דיין שוד העתיקות. עוד שערורייה שעד היום נשארה חצי סודית/שקרית/מסתורית. 

אייבי נתן [ספינת השלום] טס למצריים להביא שלום מה יותר נאיבי ומעורר אהדה מהמעשה הזה שלו?

 

Beatlemania : twist and shout pour les Beatles

בעולם המוזיקה: הביטלס והביטלמאניה,  שבתאי בדגים מסמל ז'אנר מוזיקלי[אמנותי]  חדש מהפכה מוזיקלית. והחיפושיות ללא ספק בישרו תקופה מוזיקלית חדשה שהביאה קאלט, תרבות, אופנה ומדיה חדשים.

 

ובפעם השנייה שבתאי הגיע לביקור במזל דגים בשנים בין 1996-1993

 

החל משנת 1995 שחררה ממשלת ישראל ה-25 את הרסן התקציבי והגדילה מאוד את הגירעון בתקציב המדינה, דבר שהביא בשנת 1997 לצורך לקצץ באופן דרסטי בתקציב.

על פני מחצית השנייה של שנות ה-90 החלו להתרבות סימני האטה. פיגועי ההתאבדות הרבים ובמקביל האטה כלכלית עולמית, הקרינו על כלכלת ישראל. קצב גידול התוצר הואט, האבטלה גדלה והתרבו סימני המיתון.  כלכלת ישראל נכנסה למילניום השלישי ברגל שמאל, בעיקר בשל שתי התפתחויות משמעותיות שחוללו תפנית מוחלטת מן המגמות האופטימיות של שנות ה-90. הראשונה היא האינתיפאדה השנייה, אשר הביאה לירידה דרסטית בהשקעות, בריחת משקיעים זרים, ריסוק של ענף התיירות ופגיעה קשה בענפים אחרים. השנייה היא משבר ההיי-טק העולמי.

ישראל, שבמהלך שנות ה-90 ביססה את מקומה כמרכז עולמי של חברות הזנק (סטארט-אפ) בתחומי האינטרנט והטלקומוניקציה, ספגה את פגיעתו במלוא העוצמה. המשבר הביא לנפילת מאות חברות שבתקופה מסוימת נראו כנושאות את בשורת העתיד הכלכלי של מדינת ישראל, הוסיף רבים למעגל האבטלה, והביא קץ לחגיגת הצריכה של המגזר הטכנולוגי שהצטמק מאוד המשק הישראלי לתקופת השפל הארוכה ביותר מאז קום המדינה. התוצר המקומי הגולמי לנפש ירד ב-3%, התוצר העסקי ירד ב-3.1%, האבטלה עלתה ל-10.3% ומדד המחירים קפץ ב-6.5%. בתקופה זו החלה התאוששות בכלכלה העולמית, בניגוד למשק הישראלי שהמיתון בו גבר. הפתרון הגיע מצד ארצות הברית, שהסכימה למתן ערבויות כתנאי לקיום רפורמות כלכליות במשק הישראלי..

 ועדת ברודט שהוקמה בשנת 1995 לטיפול ב"ריכוזיות הגבוהה, היחסית והמוחלטת" המליצה להפחית משמעותית את שליטתם של הבנקים בתאגידים ריאליים במטרה לאפשר תחרות ביותר ענפים, וגרמה לתחילתו של שינוי בהקשר זה. כמו כן החלה צמיחה מטאורית של ענף ההיי-טק, בעיקר תעשיות האינטרנט והטלקומוניקציה שישראל הפכה מרכז עולמי בולט לפיתוחם. אלה אמנם לא בשלו, ברובם, לכדי רווחים כלכליים משמעותיים, אך במשך שנים אחדות תרמו להזרמת הון זר לישראל שהפיח רוח חיים במגזרים מסוימים של המשק

 אירועים משמעותיים בחסות שבתאי במזל דגים 

 

 יצחק רבין בן מזל דגים,  חותם על הסכם קהיר המפרט את מימוש הסכם אוסלו והקמת הרשות הפלסטינית ברצועת עזה ויריחו. 

דף עם מילות 'שיר לשלום'. רבין החזיק את הדף בכיסו כשנרצח ולכן הדף הוכתם בדמו.

1995 יצחק רבין נרצח. 

בעולם: נחנכה מנהרת התעלה בין צרפת לבריטניה 

בדרום אפריקה –  באפריל 1994 הוקמה ממשלה חדשה ששמה קץ לעשרות שנים של גזענות, ניצול ושליטה עם אכזריות כלפי השחורים.-  הפרלמנט הדרום אפריקני החדש בוחר בנלסון מנדלה לנשיא המדינה הקץ לתקופת האפרטהייד והחלת צדק לילידי היבשת האפריקאית השחורה. 

1995-1994 מכתב ההתאבדות של קורט קובין : "עדיף להישרף מאשר להתפוגג" "אני חושב שאני פשוט אוהב אנשים יותר מדי שזה גורם לי להרגיש כל כך פאקינג עצוב", וחתם בפנייה ישירות לבנות: "עוד אהיה במזבח שלכן, בבקשה תמשיכי הלאה קורטני, בשביל פרנסיס, שהחיים שלה יהיו הרבה יותר טובים בלעדיי. אני אוהב אתכן, אני אוהב אתכן". מכתב דגי טיפוסי- להקת נירוונה,  סימלה את הז'אנר המוזיקלי החדש עידן יצירתי עשיר במוזיקה בלתי שגרתית ז'אנר פאנק- רוק המוזיקה שלו הביאה תרבות שונה בתחומי צילום, אמנות ומוזיקה. 

 

שבתאי  במזל דגים 7.3.2023 על מפת המדינה והשפעתה: 

שבתאי בדגים בכניסתו למזל דגים לבית 5 בבית העסוק בהשקעות בתחומים יצירתיים כמו הייטק תחומי ביו רפואה– בית ההשקעות, הרווחים,  מסמל את ההאטה והמיתון תוצאה תגיע האינפלציה, ירידת ערך המטבע, חששות ופחדים כלכליים מול מאדים בבית 10[בית הממשלה] היבט של לחצים כבדים.

מאדים בבית 8 במזל תאומים בהיבט מרובע לנפטון בבית 5,  היבט המוכר לנו בחצי השנה האחרונה המסמל כאוס [עד סוף מרץ 23] ומול צדק בבית 2 בית הכספים – מרובע בעייתי עד סוף מרץ. מבטא את בזבוז התל"ג[תוצר לאומי גולמי]  את יתרות המטבע וירידה במסחר. אך דרישות של מיסים שיוטלו. אורנוס בבית 7 במזל שור בהיבט מרובע לשבתאי [ המסמל את מערכת החוקים של המדינה. כשעד סוף מרץ יערכו בו שינויים וטלטלות] שבתאי מתקדם להיבט של משבר 150 מעלות לירח[הלוא הוא העם] בבית 10- חוסר יציבות, טלטלות, מחאות והתמודדות מול השלטון. 

פלוטו במזל גדי מתקדם למזל דלי[ב: 28.3] ממוקם כבר נכון לתחילת מרץ, בנקודה הנמוכה ביותר של המפה בין בתים 4-3. מיקום המסמל שבר עמוק שינוי מקצה לקצה הוא בעיקר מבטא את השינוי הגיאופוליטי של עם המשנה את פניו ואת ריכוזי האוכלוסייה העלולים לנוע ממקום למקום בארץ אך גם לבשר על הגירה משמעותית. פלוטו מגיע לביקור קצר עד ה: 6.6.2023. נסוג למזל גדי והוא חוזר למזל דלי ב: 24.1.2024 תאריכים קריטיים בגין מפגש פלוטו עם השמש במזל דלי- מדבר על סכנות מלחמה משמעותית.

שבתאי מתחיל את מהלכו ב: 7.3  צמוד לכוכב מרקורי,  אפשר יהיה לחוש את רוחו נושבת דרך החשיבה, בחששות,  הדאגות לגבי העתיד הכלכלי של המדינה ותושביה.

בזמן נסיגת ונוס ומרקורי בחודשים יולי-אוגוסט-ספטמבר 2023  שבתאי בהיבט של 150 מעלות לירח בבית 10[הממשלה והשלטון] – היבט של משבר משמעותי וגורלי לגבי הישרדות שלטון זה. קיץ זה, אנחנו צפויים לתקופה מורכבת במיוחד במדינה. הקיץ העמוס הזה,  בדרמות של נסיגת ונוס במזל אריה[השלטון ] ושבתאי[עוסק בחוקים, משילות, חוקיות ושליטה]  בדגים בהיבט של משבר לירח בבית המשילות,  מייצר היבט דרמטי במיוחד. מה שמחזק את הדרמה והטלטלה זו נוכחות מדויקת של כוכב אורנוס על השמש בשור[השמש של המדינה] 

נובמבר דצמבר 2023 פלוטו  במעלות האחרונות של מזל גדי. אך פלוטו משתחרר סופית ממזל גדי ב: 24.11.2024 ועובר ב: 25.11.2024 למזל דלי. [על כך יבואו פרטים בהמשך] 

 

מהלכי שבתאי בין 7.3.2023 עד 14.2.2026:

שבתאי יתקדם בין חודש מרץ לחודש מאי  2023 עד 6 מעלות.

ב:17.6 הוא מתחיל נסיגה,  כשבחודש אוקטובר 23 הוא מגיע בחזרה ל:0 מעלות במזל דגים

וב5.11.23 הוא משתחרר מהנסיגה. ומתקדם עד 28.6.2024 למעלה 19. 

שבתאי מתחיל נסיגה ב: 28.6.2024 במעלה 19 במזל דגים עד 15.11.2024  במעלה 12.

שבתאי מתיישר ב: 16.11.2024 ומגיע ב25.5.2025  למזל טלה  למעלה 1.

שבתאי מתחיל נסיגה במזל טלה ב: 2.9.2025 חוזר למזל דגים וממשיך נסיגה עד מעלה 25 בדגים. ב: 28.11.2025

שבתאי מתיישר ב: 29.11.2025 במעלה 25 ומסים את המהלך שלו במזל דגים ב: 13.2.2026

 

עדכונים על השפעת שבתאי  על המדינה יגיעו לקראת תחילת 2024. 

 

 

איך שבתאי במזל דגים ישפיע על כל המזלות: 

שבתאי במזל דגים בראש ובראשונה,  ישפיע על ארבעת המזלות המשתנים :  מזל תאומים, מזל בתולה ומזל קשת- רביעיית המזלות המשתנים ובעלי האופק במזלות אלה. אך כל מי שיש לו כוכבים במזלות אלה[המכירים את המפות שלהם כמובן] יושפעו  ממעברי שבתאי באופן מורגש. 

שבתאי בבית 12 בית התת מודע  עם ההתרחשויות העמוקות יותר שמתחת לפני השטח של בני מזל טלה:

מיקומו של שבתאי בבית 12 הבית העוסק בתת מודע יטיב עם בני המזל בעשיית סדר פנימי, נפשי תקופה מוצלחת לטיפול נפשי לקחת פסק זמן  ותכנן את החיים . רק כששבתאי יעבור למזל טלה בשנת 2026 יתחילו ההתחלות הגדולות של בני המזל. עבור בני מזל טלה יתחיל קשב לקולות הפנימיים המזהירים, וכן להקשיב לאינטואיציה ופחות לדחפים. עבודה פנימית, טיפולית לקרוא לבעיות בשמות. 

שבתאי בבית 11 -הבית החברתי ציבורי עם החלומות שנשארו להגשים של בני  מזל שור

שבתאי בדגים בבית 11 בבית החברתי ציבורי של בני מזל שור מסמל תקופה של בחינה מחדש של  הנושאים החברתיים נטייה להתבודד וליצור סלקציות בפן החברתי אך לעיתים זה קשור בחוסר זמן להיות פנוי. ולעסוק בחיי החברה. מיקום מוצלח ליטול תפקיד ציבורי/ממסדי עם אחריות ונטל כלפי הציבור. אתם תבינו את חשיבות חברים שכן תרצו שיהיו סביבכם 

שבתאי בבית 10 בית הקריירה המחויבות לעתיד, היחסים עם האוטוריטה  של בני מזל תאומים 

שבתאי בדגים בבית 10[בית בעל מיקום קרדינלי משמעותי]  מגיע לבנות את בית הקריירה מהמסד עד הטפחות,  הוא עשוי להיות על תקן תפקיד ניהולי, אחראי, עשוי לסמל פסגת הישגים אך העבודה להישגים אלה תהיה קשה,  סיזיפית וטורפת את כל הזמן הפנוי. מדובר בתקופה גורלית בחיי האדם בגלל עומס הנטל ומאידך עשויה לתרום להרגשה של הישגיות ותחושה רמה. תבנית קריירה לשנים רבות. 

שבתאי בבית 9  בית הקשור בחו"ל, לימודים ואופקים חדשים של בני מזל סרטן 

שבתאי בבית 9 מייצר הזדמנויות לחיים מעבר לים, הגירה,  אולי פרויקט עבודה/הדרכה/לימודים לתקופה של כמה שנים, הגירה והתמקמות במקום בחו"ל, לימודי תואר עם ביסוס מקצועי וכלכלי, כיוונים  והתחלות חדשות, התחברות לאמונה ועיסוק מעמיק בנושא, תקופת הדרכה והנחייה. לימודים בתחומים המעמיקים את הפן הרוחני, דתי וטיפולי. 

 

שבתאי בבית 8 בית המתקשר לכלכלה/משאבים ולהישרדות והתמודדויות נפשיות של בני מזל אריה 

שבתאי בבית 8 מציב מראה מדויקת לגבי הנושאים הכלכליים והצורך לשרוד [בכל המובנים] בתנאים מגבילים או מורכבים,  לעיתים מדובר בנושאי בנקים/ממסד פיננסי/חובות וצורך להתארגן באופן שיאפשר גמישות ולעיתים מדובר במגבלות פיזיות, כמו תקופה טיפולית רפואית, תחלואה,  עיסוק במבוגרי המשפחה. אישית יתכן עיסוק ומאבקים בכל השלדים שחיים בארונות שלכם. נקודה רגישה במיוחד מה יחשבו עליכם. 

 

שבתאי בבית 7 הבית המתקשר לזוגיות ושותפויות של בני מזל בתולה 

שבתאי בבית 7 נחשב למיקום קרדינלי [משמעותי מהרגיל]  אין ספק שמדובר במיקום מאתגר בנושא יחסים. מסמל התמודדות בנושא יחסים, בנושא תקשורת זוגית, זוגיות, שותפויות. מחדד לעיתים את תחושת הבדידות או את הצורך לשבור את הבדידות ולייצר חברויות קרובות. לעיתים מרמז על בני זוג במשבר בריאות פיזית ונפשית וצורך להסתגל לחיות לבד. תקופת לימוד מעמיק על משמעות "יחד ולבד". 

 

 שבתאי בבית 6 הבית המתקשר בעבודה, בריאות ותפקוד של בני מזל מאזניים 

שבתאי בבית 6 נחשב למיקום העוסק בשגרת החיים וביכולת התפקוד. בית 6 אמון על עבודה ובריאות וכמובן התפקוד. שבתאי במיקום זה מסמל  מיקום של עבודה רבה עם משמעת עצמית גבוהה, השקעה בנושאים אולי שגרתיים,  אך המטרות בעצם גבוהות בנושא ההישגים. הרבה תפקודים ויכולת להפיק הרבה מאוד מהעשייה. יתכנו בעיות כרוניות מבחינה בריאותית. תקופה המאלצת שמירה על כללי בריאות נוקשים  

שבתאי בבית 5 המתקשר לילדים,  יצירתיות,  השקעות  – של בני מזל עקרב 

שבתאי בבית 5 עסוק בהשפעה המתקשרת לעולם הילדים,  היחסים איתם,  תהליך הגידול והאתגר בחינוך הילדים, אך גם בית השולט בעולם היצירתי כששבתאי מייצר אושיות ויסודות מסודרות לבניית העולם היצירתי והמשנה הסדורה של הביטוי היצירתי. אך גם מסמל השקעות תחת שבתאי יהיו לטווח הארוך. לאמנים והיוצרים שבתאי יקל עליכם להתנהל במשמעת עצמית גבוהה. 

שבתאי בבית 4 המתקשר לבית המגורים המשפחה והשורשים של מזל קשת. 

שבתאי בבית 4 מסמל תקופה של  בניית בית, עיסוק במשפחה לעיתים בהורים מתבגרים,  או דמות נזקקת מהמשפחה. לעיתים שבתאי במיקום זה מסמל תהליך של חיבור לשורשים,  להורים ועיסוק עמוק בילדות ובמשפחה הגרעינית. אך ייתכן כי בסופו תגיע ההתנתקות מהשורשים. לא יחסרו לכם מחויבויות למשפחה, אופי החיים יהיה מחושב ומינימליסטי יותר. 

שבתאי בבית 3 בבית התקשורת,  לימודים,  וניידות של בני מזל גדי

שבתאי בבית 3 בית התקשורת, לימודים וניידות. שבתאי זו הפלנטה השליטה של המזל שלכם ומיקומו ונוכחותו במזל דגים,  מהווים את החץ המוביל של חייכם בשלוש שנים הקרובות. בבית זה אתם תחוו שינויים בעשייה שלכם ובאופי העבודה שתהיה ניידת אולי רצופה בנסיעות רבות, תגמיש את היום יומיות שלכם, תלמדו נושאים חדשים והפן התקשורתי שלכם יהיה בתהליך צמיחה והתייחסות מודעת למילה הנאמרת ולפן התקשורתי שלכם .יתכן עיסוק ניהולי עם מסרים רבים. 

שבתאי בבית 2  בבית הכספים והבית החומרי  של בני מזל דלי  

שבתאי בבית הכספים והחומר יעניק תשומת לב מרכזית לנושאים אלה. אתם תהיו מחושבים ומתוכננים בנושא הפיננסי ובעיקר דרוכים וזהירים ולא תיקחו סיכונים. שבתאי עלול להעניק תחושת מחסור אבל בעיקר בגלל החששות להתנהג ביד קלה על הנושא הפיננסי ולהפסיד כספים או להיקלע למחסור. תכניות כלכליות יהיו לטווח ארוך ותחת שליטה. תלמדו תחת השפעה זו לבנות ולתכנן תקציב עם סדרי עדיפויות לגבי ההוצאות. 

שבתאי בבית 1[ובאופק] במזל דגים: 

אחד מההיבטים המשמעותיים לבני המזל, הוא מבשר שינויים גדולים בחיים,  החל ממקום מגורים, שינויים בתחומי עבודה ואף צורת חיים או אופי החיים עשוי להשתנות. לעיתים זה קשור בצורך לשנות את דפוסי החיים את השגרה, התמודדות עם קונסטרוקציות [תבניות] חיים אחרות. שבתאי חוזר למזל שלכם[לאלה שכבר היו בוגרים בשנים 1996-1993,] ואתם מקישים ומפיקים מה-30 שנה שעברתם לימוד רב על עצמכם ועל חייכם. תחושת התבגרות עם חשיפת שכבות נוספות ומפגש עם הגילויים העמוקים יותר לגבי עצמכם גם כשהם פחות קלים. 

 

 

 

שבתאי הפלנטה שאוהבים לשנוא 

שבתאי חלק ב'-שבתאי הסופר אגו [ה'אני העליון']
והשפעתו על – 12 הבתים.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ   25.2.2023

 

60הערות

 1. ריקי

  הי פנינה יקרה
  סאטורן בדגים כרגע בבית 8, יחד עם ראש דרקון 02 מעלות במאי הוא עובר לבית 9
  האם יש הקלה שהוא יכנס לבית 9?
  אפילו כשנפטון נמצא שם?
  תודה מראש ????

  • פנינה כץ

   ריקי שלום
   אני לא יכולה לנתח את המפה שלך וההסברים שלך על המפה שלך מבחינתי זה לא ניתוח ההיבטים ואין לכך שום משמעות.

   תקראי את הכתבה שלי על שבתאי במזל דגים

   בברכה
   פנינה

 2. Amee

  Thanks for finally talking about > כוכב שבתאי במזל דגים בין מרץ 2023-לפברואר-2026 איך ישפיע עלינו
  ועל כל המזלות. – פנינה כץ – הורוסקופ שבועי
  < Loved it!

  • פנינה כץ

   Amee שלום
   תודה.
   why finally ?
   נכתב ב: 25.2.2023 לפני 11 חודש.
   ממליצה תמיד להיכנס בסרגל העליון של האתר מתחת למילה הורוסקופ, או למאמרים, יש שם עשרות כתבות.
   בברכה
   פנינה

 3. בילי

  איזה תשובה מעולה ומרתקת. מדהים, מה שכתבת שבסוף שהכוכבים יצרו היבט הרמוני בניהם. כן השינוי חזק מכל ,יותר נכון, הצורך בלהתפתח ולהמציא את העולם ועצמינו מחדש. מעולם האסטרולוגיה לא היתה רלוונטית מכפי שהיא כיום ובימים שעוד נכונו לנו.

  • פנינה כץ

   תודה בילי
   🙂
   בינתיים אנחנו פה ועכשיו ובתקופה קשה בלי הרבה הנחות.

   בברכה
   פנינה

 4. בילי

  תודה רבה פנינה היקרה, תוכלי לרשום לי גם מתי סופית שבתאי יצא מטלה. כי יש לי הרגשה שמתי שזה יקרה פלוס העבודה המטורפת שפלוטו יעשה בשלישון הראשון של דלי.פלוס אורנוס שיהיה אז בתאומים כבר העולם כבר לא יהיה אותו עולם שאנו מכירים.

  • פנינה כץ

   בילי שלום,

   שבתאי יעזוב את מזל טלה ויעבור למזל שור ב: 13.4.2028. יקירה, העולם כל הזמן משתנה. השינוי הגדול ביותר קורה לעולם כשאורנוס הגיע למזל שור[2026-2018] ועד סיום מהלכו בשור, אנחנו חיים כבר בתוך השינוי של ההתחממות הגלובלית כשהטבע מקצין וגורם לאסונות גדולים בכל מקום והמים עולים ומציפים חלקי יבשות מה שמאלץ את האנשים לזוז לנוע לחפש מקורות פרנסה חדשים ולהמציא את עצמם מחדש, תהליך של אבולוציה. אנחנו חיים כבר את השינויים הכלכליים הגדולים, קרי, משברים רודפים משברים והעוני גדל והאדם נאלץ לערוך שינויים מקצועיים משמעותיים ועיסוקים רבים כבר נעלמים, עולם ההישרדות[ פיתוח הבר קיימא] תופס תאוצה ויש התפתחות אלטרנטיבית של מזון ותחליפים לשפע שהיה וגם הבינה המלאכותית היא חלק מהשינוי הגדול שמתפתח לנגד עינינו ועדיין יש לנו שנתיים מ"הטוב" הזה ולכן השינוי מתרחש ומשנה את חיינו לבלי שוב כמו עריצות הרשתות ועריצות ההמון. אורנוס הוא האחראי על האבולוציה. אם מדברים על שינוי בישראל, הוא כבר קורה כל רגע בעודנו מתכתבות כפי שאת רואה ובאופן בועט כשאנשים מתלוננים שהם לא נושמים זה בדיוק מה שמסמל שינויים בלתי נסבלים עבור החברה והעולם החברתי כלכלי שאנחנו הישראלים ידענו לא ישוב. תתפלאי, בשנים בין 2027-2026 כשאורנוס עובר למזל תאומים ופלוטו מתייצב בדלי ונפטון ושבתאי במעבר למזל טלה, יש ביניהם באופן מפתיע? הרמוניה. כשיש הרמוניה עם הכוכבים הכבדים זה אומר שהחברה יכולה להסתגל ולנצל את המצב לטובתה. אולי אז אנשים שלא מעכלים נכון לעכשיו את השינוי הגדול שאנחנו עוברים, ישבו על הספסל בגן ויסכמו שהחיים השתנו. אך יקירה אנחנו חיים אותו עכשיו.
   בברכה
   פנינה

השאר תגובה