דגים

מזל דגים הורוסקופ בשנת 2025-2024

ילידי ה- 20.3-20.2
יסוד: מים
שליט בית- ה-12– בית התת מודע, האויבים הפנימיים.
קבוצה-משתנה- מיוטבל[mutable]
הפלטה השלטת-+נפטון ויופיטר.

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

ילידי ה- 2.3-20.2:
בני קבוצה זו מושפעים בעיקר מנפטון, ומסמלים את האישיות הקלאסית של בני מזל דגים – מופנמות רגשית, ביישנות. הם הכי פחות מובנים, כיוון שהחלק הרגשי באישיותם מופנם, ואך מעט ממנו נחשף. חדים, שנונים, אך לעיתים אינם מוערכים די הצורך, והם עלולים לסבול מבעיית דימוי. בעלי כושר אינטואיטיבי ויכולת לחוש את האחרים באופן מיסטי ופסיכולוגי. מלנכוליים, אמנותיים ובעלי יכולת בתחום המוזיקה כתיבה וציור. חייהם מתנהלים באופן איטי, ולעיתים הם צריכים לחכות זמן רב מדי על מנת לקבל את מבוקשם. בדרך כלל משהו בחייהם אפוף עצבות וטראגיות [לדוגמא, אריק שרון, יצחק רבין, קורט קוביין שופנהאור, סטיבן ג'ובס].
פסיכולוגית: בעלי דמיון מפותח, רגישיות יתר ונטייה לדיכאונות ומלנכוליה עם פן התמכרותי לא קל, החל משתיה מופרזת אך גם התמכרויות לכדורים וסמים. יש ברגישותם צורך עז לאסקפיזם מתוך קושי לשאת מציאות לא צודקת או חוסר הגינות של אנשים. בדרך כלל בעלי "עור שקוף" כשחלקם מסגלים הסתגרות מהעולם ובריחה לעולמות הפנימיים, או חיים במנותק מהאנשים, תוך כדי הימנעות מחיכוך עם אנשים ומידע העלול לפגוע. זו קבוצה שסובלת מתחושת שונות והרגשה שהם לא מובנים. עולמם הפנימי הוא בעל נוכחות עוצמתית בחייהם והם שקועים בבנייתו כשעולם זה משמש להם הגנה וגם נחמה. לעיתים הם נראים מנותקים לגמרי מהסביבה. העולם האומנותי משמש להם קשר מעולה לעולם החיצוני.
מראה חיצוני:
בעלי הליכה כבדה ולעיתים עודף משקל, התנהלות איטית, אך נאים ובעלי מבט המשדר עוצמה.
בריאות: נוטים לאכילה מופרזת ועלולים לסבול מבעיות השמנה ו/או בעיות בכלי הדם, ברגליים ורגישות יתר במערכת הלימפה.
ידועים בעולם: קורט ווייל, ג'ון אירווינג, כריס מרטין, דניאל קרייג, בון ז'ובי, אליזבט טיילור,  חוואייר ברדם, אדוארד קנדי, ג'ורג' וושינגטון, שופנהאור, ריקרדו אסקובר, אדוארדו רודריגז,  בדריץ' סמטנה, עבדול עזיז בוטפליקה, אליזבט זאגר, דיוויד גפן, ג'וני קאש, הארי בלפונטה, נינה סימון, רון הווארד, צ'לסי הנדלר, ג'ניפר לאב יואיט, כריסטין דייויס,  סינדי קרופורד, זיפו מרקס, קלסי גרמר, דרו ברימור, סידני פואטייה, קורט קוביין, סטיבן ג'ובס, לו ריד.
ידועים בארץ: אריק שרון, צחי הנגבי, יצחק רבין, צחי גראד,  הילה קורח, סימה ביטון. יהונתן גפן.
קבוצה שנייה
ילידי ה- 11.3-2.3:
קבוצה זו מושפעת  מנפטון ומהירח. הם  אמוציונאליים, נוסטלגיים וקשורים לצד היותר שמרני של מזל דגים. מחוברים לשורשים, והכי פחות נוטים לשינויים. נוטים למצבי רוח, ועלולים להיות פגיעים יתר על המידה. קשורים לבית ולמשפחה. לעיתים נושאים זכרונות קשים במיוחד מהילדות ומעדיפים להתנתק מהזכרון. מעדיפים להישאר במקום אחד ולבצע פחות שינויים. זקוקים לזוגיות, לחום משפחתי ולביטחון רגשי. בעלי נטיות טיפוליות, ומצליחים בעיקר בתחומי הרפואה, בעבודה סוציאלית, הוראה ובאומנות. הם חברותיים, וזקוקים לחברים קבועים ולדיאלוג רגשי ומנטאלי. מגיעים לאט למטרותיהם, ולא יסכנו דבר הקשור בביטחונם הפיננסי וביציבות המשפחה.
פסיכולוגית:זו הקבוצה היותר אדיפאלית. יחסים עם האם הדוקים מאוד או מרוחקים מאוד, הכל תלוי ביכולת הפתיחות שלהם לנהל דיאלוג רגשי עם האם. בדרך כלל יש משא כבד בעיקר מדמות האם[לטוב ולרע]. הרגשות האדיפאליים יושלכו לכיוון בני זוג, ולא יהיה קל למצוא בני זוג המסוגלים לספק רגשית. קשר בזוגיות עלול להיות קשר תלותי עם רגישות גדולה לכל ביקורת ואמירה.
בדרך כלל קבוצה זו נוטה לסבול מחוסר ביטחון רגשי, וזקוקים למילים חמות כדי לחזק את תדמיתם בעיני עצמם. יתקשו להיות מחוייבים בקשר למרות שלעיתים הם זקוקים לכך, אך הקושי שלהם לסמוך על רגשותיהם מרחיק אותם לפעמים ממחויבויות סופיות. הרבה פעמים בולטת הדיכוטומיה של הפן השכלתני -אינטלקטואלי לבין הפן האמוציונאלי ולעיתים הם יחיו בדיסונאנס הזה שנים רבות.
מראה חיצוני:עורם בהיר ורגיש מאוד, בעלי פנים מעוגלות [לעיתים פני ירח], צריכים לשמור על משקל בגלל נטייה להשמין באיזור הבטן.
בריאות:עלולים לסבול מבעיות בכלי הדם, רגישות בחזה ובריאות, נשים עלולות לסבול מציסטות ומיומות. ונוטים להיות מודאגים בריאותית לעיתים עד היפוכונדיה.
ידועים בעולם:מיכאלאנג'לו, מיכאל גורבצ'וב, אלכסנדר גרהאם בל, שאקיל אוניל, רוב ריינר, בובי פישר, רופרט מרדוק, לו ריד, מרים מקבה, אנדי גיב, מוריס ראוול, אנטוניו ויואלדי, ג'ולייט בינוש, ג'סיקה בייל, ראול ג'ולייה, שרון סטון, צ'אק נוריס, ת'ורה בירץ'.אלכסנדר וולוגין, אריאנה מנוןשקין, ג'ורג' קנטור, מובי דיק, פיוטר אוספאנסקי,
ידועים מישראל: מוקי, מיכאל מושונוב, אדם ברמן, משה דץ, לידור יוספי, איתי שגב, אייל שכטר, רוני דואני, אורי גוטליב, תמיר חיטמן,  ירדן בר כוכבא, קרן פלס. אסתי גינצבורג, מיכל אמדורסקי.
קבוצה שלישית
ילידי  ה- 21.3-12.3
הם מושפעים מנפטון ופלוטו [שליט עקרב]. אלה החזקים והדומיננטיים בין בני מזל הדגים. בעלי תשוקת חיים ויצר הישרדות גבוהים, ועוצמות רגשיות. דרמטיים, כריזמטיים, נוטים להיות קיצוניים בדיעותיהם ונלחמים בעוז למען מטרות. נוטים למערכות יחסים סוערות, ולחלק מהם יש אף מספר מערכות נישואים. רבים מהם עוסקים בתחום הפסיכולוגי-טיפולי, המיסטי והאומנותי. אנשים נוטים להיות קיצוניים בהתייחסות אליהם – או שאוהבים או ששונאים אותם. חייהם סוערים מלאי הרפתקאות ועתירי מצבים קיצוניים. הם נוטים להיות פוליטיים ודעתניים.
פסיכולוגית:נוטים לחדור לעומקים רגשיים ולבטא אמוציונאליות יתר. הם עוברים טראומות רגשיות רבות. ילדותם עתירת אירועים מסובכים המותירים צלקות. בעלי יכולת לחדור לעומק,  אך לעיתים לסבך את חייהם בהרפתקאות מיותרות עם אנשים בעייתיים ואף חולים  ובעלי הפרעות קשות. הם נוטים לחפש ריגושים ולסמוך יתר על המידה על עצמם, כי יוכלו להתגבר בקלות על כל אירוע. אך לעיתים נסיונם הרב עוזר לסביבתם יותר מאשר לעצמם. הם נוטים לעזור לסביבה ולטפל בה ולשכוח את בעיותיהם. הזדהותם עם הסובלים הופכת  אותם למקור כח אך הם נשארים מותשים ובתחושת בדידות. כשהם מחליטים להשיג דבר מה, שום דבר לא יעמוד בדרכם, הם יהיו נחושים ואובססיביים באופן קיצוני. עיקשותם הרבה מעמידה סביבם חומות שלאחרים קשה לחדור מבעד מעטה זה. למעשה, אנשים לא מצליחים לעמוד על טיבם האמיתי. קבוצה זו משדרת עוצמות והם נוטים להסתיר חולשות ולעיתים לטעת בסביבה הרגשה שהכל בסדר.  הם נוטים להיות בודדים מבחירה.
מראה חיצוני:בולטים ודומיננטיים, בעלי מבט עז, נאים ובעלי נוכחות כריזמטית.
בריאותית:חסונים, אך בריאותם עלולה להיפגע מחייהם הקיצוניים. עלולים לסבול ממחלות דם ובעיות גיניקולוגיות ולהיקלע למצבים מסכני חיים כתוצאה מתאונות או ניתוחים.
ידועים בעולם:אלברט איינשטיין, ברנרדו ברטולוצ'י, ג'רי לואיס, קורט ראסל, רוב לאו, ספייק לי, גלן קלוז, הולי האנטר, ברוס ויליס, נט קינג קול, ניל סדקה,  רוזה בונאר, ג'יימס מדיסון, בילי קריסטל, מייקל קיין,  אווה לנגוריה, קלן לוץ, מוניקה קרוז, פטריק דאפי,אירנה קארה, קווין לטיפה, ארין גרין, ויליאם הארט,
ידועים בארץ:רוית אסף, קורין אלאל, אפרת בוימלד, גיל חובב, נטע גרטי, יעל פוליאקוב, ג'וליאנו מאר, ליאור דיין, קובי מחט,

Poseidon_h

פוסידון היה בנם של הטיטאנים קרונוס וריה, ואחיהם של, זאוס, הרה, האדס, הסטיה, ודמטר. עם היוולדו, אביו בלע אותו שלם אל תוך בטנו, כמו את שאר ילדיו וילדותיו (למעט זאוס) בשל חששו מהנבואה שאחד מילדיו ידיח אותו ויתפוס את מקומו כבכיר האלים. על אף תוכניתו של קרונוס, הנבואה הוגשמה בסופו של דבר על ידי זאוס, שהכריח את אביו להקיא את אחיו ואחיותיו.

זאוס, יחד עם אחיו ואחיותיו המשוחררים, יצא למלחמה כנגד אביו ושאר הטיטאנים. בסופו של דבר, הוכרע קרונוס, הורד מכיסאו ונכלא, והשלטון בעולם ובסדרי היקום עבר לידי האלים הצעירים, הם האלים האולימפיים. אולם, בתחילה התעוררו מחלוקות בין שלושת האחים בשאלת חלוקת השלטון: פוסידון והאדס לא הסכימו שזאוס יהיה השליט היחיד, כיוון שהם אחיו הבכירים, שנלחמו לצידו נגד הטיטאנים. על פי עצתו של הטיטאן החכם פרומתאוס חולק השלטון בעולם בין שלושת האחים: זאוס קיבל את השמים והארץ, האדס קיבל את העולם התחתון ונעשה אל השאול, ולפוסידון ניתנה השליטה בימים ובאוקיינוסים. . לאחר שפוסידון ואפולו המרו את פיו של זאוס, הוא שלח אותם לשרת את לאומדון, מלך טרויה. לאומדון הורה לשני האלים לבנות חומות עצומות סביב העיר, והבטיח לגמול להם בעין טובה. אולם, לכשנשלמה המלאכה, סירב המלך למלא את הבטחתו ולא תגמל את שני עובדיו בני האלמוות בשכר כלשהו. פוסידון ואפולו הזועמים החליטו לנקום בו: פוסידון שלח מפלצת ים שהטילה את חתתה על יושבי העיר ועל הבאים בשעריה (מאוחר יותר מפלצת זו הושמדה על ידי הרקולס), ואפולו שלח מגפת דבר על העיר.  גם היום, ספינות שיוצאות לים המלחים משליכים  מתוך אמונה מזון למים,  כדי להשכיח את זעמו של פוסידון ולברך את צאתם לדרך לים שקט נטול סערות. 

 

הורוסקופ לשנת  2025-2024

מפת יום הולדת למזל דגים. 19.2.24 שעה 06.30 אופק דגים. 

 

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם כניסת השמש למזל דגים  ב: 19.2  בשעה 06.30   

מרקורי עדיין שוהה במזל  דלי ומסמל ביום ההולדת התמודדויות בנושאי עבודה. [פרטים בקטגוריית העבודה] נושאים לא פתורים ותחושת בלבול . מרקורי יגיע למזל דגים ב:23.2. ומייצר פוקוס מדויק יותר על תכניות חדשות בעבודה בימים 13-10.3 מסמלים ימים משמעותיים לגבי העבודה.

ונוס ומאדים שוהים במזל דלי ביום הולדתכם. ונוס תגיע למזל דגים ב: 11.3.24, תיצמד במהלך חודש מרץ לכוכב שבתאי כשהיא מיוצבת רגשית עם עיסוק בנושאים כלכליים . ונוס בדגים מטיבה עם מערכות יחסים, מחברת אתכם למאגר הרגשות הרחב יותר [פרטים בקטגוריה של יחסים] במיוחד בשבוע האחרון של חודש מרץ תחוו אתה.

 מאדים  יגיע למזל דגים ב: 22.3.24. יישאר שם עד 30.4.24 – מאדים מעצים ומחדד את התכונות הטובות אך גם את הבעייתיות שלכם. אתם נוטים להיות רגשיים יותר,  אך לעיתים גם הרסניים. תזדקקו להשקיע יותר מחשבה לפני פעילות חשובה ודרמטית שלכם.

הטוב שהוא עושה עבורכם,  כשהוא מעצים את השאפתנות שלכם וידחוף אתכם ליצור שינויים גדולים ומימוש רעיונות בכל התחומים. עם זאת,  מאדים בדגים לא מקל על דילמות והתמודדויות ועלול לגרום לכם לפעול באופן אימפולסיבי ויהי מה. לצורכי תרופות לשים לב מפני טעויות.

יופיטר במזל שור בבית 3 הבית התקשורתי ישהה שם  עד 26.5.24 ויטיב עם הפן התקשורתי שלכם כשתיהנו מפופולריות והצלחות בלימודים ובבחינות.  יופיטר עובר למזל תאומים לבית 4 הבית העוסק בנושאי בית ומשפחה וישהה שם  עד חודש יוני 2025. מבטא אופציה למעבר והתחדשות עם בית, התרחבות  ועיסוק נרחב במשפחה.

שבתאי ממוקם באופק מזל דגים  עד פברואר 26  משפיע על בניית העתיד, הקריירה, קשור גם  לשינוי מיקום, מעבר מקום וסביבה . סבב חדש של 30 שנה התחיל ב-: 7.3.23 עד 13.2.2026

אורנוס בשור עד 25.4.26 משפיע על בית התקשורת שלכם, על מוביליות רבה,  אם מדובר במיקום מגורים, או יוזמות עבודה  חדשות. אך גם לימודים ורעיונות חדשים. מפגשו עם צדק בחודש מאי מייצר שינוי משמעותי בנושא מיקום בית, מעבר סביבה בעבודה התחלות חדשות.

שבתאי ממוקם באופק המזל עד פברואר 26  משפיע על בניית העתיד הקשור גם  לשינוי מיקום, מעבר מקום וסביבה . סבב חדש של 30 שנה התחיל ב-: 7.3.23 עד 13.2.2026

שבתאי השנה יורגש במזל דגים באופן בולט הן בגלל התקדמותו  לתוך השליש האחרון של מזל דגים אך גם נסיגתו בין 29.6.24 עד 15.11.24 תקופה שתגרום לעיכובים ותחושה שהכל קורה לאט מהרגיל. וכבר מאמצע נובמבר עד מאי 25 האירועים "ירוצו" ותהיה הרגשה של זרימה מהירה יותר.

מבחינתכם, שבתאי  במזלכם יגרום לשינויים העשויים להתקשר לסביבה חדשה,  החלטות העשויות להתחבר לצורת חיים שונה. כששבתאי מגיע למזל,  הוא מבשר התחלות בעלות אופי שונה בחיים,  נוכחותו דורשת,  קשב, תשומת לב להתרכז בעיקר, להתמקד.  הוא מכתיב טון רציני וממוקד מטרה בעיקר דרך התרכזות בעיקר. שבתאי משפיע על מטרות שרוצים להשיג הוא מכתיב  את הטון ואופי השינויים המשמעותיים. כל אחד על פי המפה האישית שלו,  יחווה את שבתאי באופן משמעותי אך עם גוונים שונים.  

ההתפתחויות והשינויים ייגרמו ע"י יחסי שבתאי עם הכוכבים האחרים,  במפה האישית שלכם ואין ספק שהוא יעניק את הטון והגוון הבסיסי. בפעם האחרונה ששבתאי נכח במזל דגים התחיל במאי 1993 עד יולי 1993 ואז הוא חזר בסוף ינואר 1994 ונשאר עד –7.4.1996 ומי שהיה מספיק בוגר לזכור את השנים האלה,  ימצא אפיונים ושינויים מיוחדים בחיים שלכם,  כתוצאה מהשפעת כוכב גורלי זה. תפקידו לבנות ולהפריד בין המוץ לתבן,  ובין העיקר לתפל. בכך חשיבותו הרבה. הוא מעניק חומרי בנייה,  שאיתם מסתתים את הבית החדש[מטאפורה כמובן]  באופן יציב יותר.

תחת השפעתו של שבתאי,  רבים עוברים מקום מגורים, סביבה, צורת חיים חדשה, התחלות עבודה/קריירה חדשות ורצון לממש חלומות[ריאליים] ותכניות משמעותיות.   אך הוא גם מעצב מערכת יחסים בעלת פוטנציאל של עליית מדרגה והתמסדות. שבתאי קשור לרזון/צמצום/סגפנות/הישרדות. לעיתים,  התכניות והשינויים דורשים מכם מאמצים הכוללים הסרת" השומנים" כדי להתמקד ולשפר את ההישגים. השנה,  שבתאי ישפיע על ילידי 20-11.3.24 עד יוני 2025

והשפעתו החשובה כמובן של כוכב נפטון שליט המזל שלכם,  לא נפקד. ההיבט שלה ההרמוני עם פלוטו יציב בשנים 2025-2024.  

מעברו של פלוטו למזל דלי ישפיע על בית 12 של בני מזל דגים. בית 12 הוא הבית הטבעי של מזל דגים כשהוא עוסק הרבה בנפש, במוטיבים הפסיכולוגיים שלכם,  אך גם בצורך של נתינה, תרגום הרגשות שלכם לממד  נפשי, אמנותי ורוחני יותר. מעברו של פלוטו והתייצבותו שם בשנה הקרובה מעמיק  יותר להבין ולפתור את המורכבות של הפן הנפשי עם השלכות משמעותיות על צורת החיים והיחסים שלכם עם אחרים ובעיקר עם עצמכם.

Neptune_3b49168u

Neptune, tobacco product art (1860–1870)

 

 

אהבה ויחסים

 כוכב נפטון שליט מזל דגים 

שנת 25-24 מטיבה עם הזדמנויות של היכרויות משמעותיות , יחסים בתקופה של נוכחות שבתאי במזל דגים הופכים לרציניים ומשמעותיים. אך אופיים של קשרים שנוצרים בהשפעתו הם איטיים ונבנים בהדרגה.  

מעברה של ונוס ב: 11.3 למזל דגים מהווה  התחברות  לרגשות הרומנטיים שלכם. אתם נהנים מפופולריות חברתית והיכרויות . במיוחד בימים 13-11.3,  ביחסים קיימים הימים בין 24-23.3 תחוו התייצבות יחסים ומחויבות.  הימים בין ה: 26-21.3 מפתיעים בהיכרויות מרגשות, אך גם התקרבות רגשית צפויה בימים בן 4-1.4.24.   מעברו של מאדים למזל דגים מעצים את נושא הפיזיות ביחסים.  

מעברה של ונוס למזל שור מה:29.4.24  יטיב עם מפגשים ספונטניים היכרויות,  התקרבות ביחסים והתייצבות קשרים  יתחזקו עד 23.5.24 .

מעברו של כוכב  יופיטר למזל תאומים ב: 26.5.24  עד 10.6.25 משמעותי בנושא יחסים כי הוא עובר לבית 4 הבית העוסק במשפחה ובבית. כבר עם כניסתו הוא מרמז על כמיהה למעבר בית  , תחילתם של חיים משותפים. הרחבת המשפחה, רכישה משותפת של בית. היבטיו ההרמוניים עם פלוטו בדלי עם מעברו מבטיחים החלטות מעבר מטיבות והסכמים זוגיים טובים.

מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב-17.6.24 יחד עם מרקורי מטיב עם היכרויות והתאהבויות עד 8.7.24. מעברה של ונוס ב:6.8.24 לבית הזוגיות שלכם יגרום לכם לעסוק ביחסים במיוחד בין 30.8-28.8.24.

מה: 23.9.24 מתחילה תקופה מטיבה לנסיעות משותפות והיכרויות בזוגיות. עד 17.10.24 . פנויים ייהנו מהיכרויות במסגרות לימודיות ובמהלך נסיעות.

מעברה של ונוס למזל דגים ב-3.1.25 תטיב עם היכרויות ומערכות יחסים יציבות עד ה: 4.2.25. תקופה מוצלחת בכל הנוגע ליחסים, מגורים.  מעברה של השמש ב: 19.2.25 למזל דגים מטיב עם יחסים עד סוף חודש מרץ 25.

 

 

משברים ביחסים:

מיקומם של ונוס ומאדים בבית 12 של בני המזל עד ה:10.3.24 לא מקל על מצב הרוח ועל יחסים. וגורם לתחושת ריחוק רגשית.  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בין . 29-24.4.2024

מעברו של כוכב מאדים מה-20.7.24 עד 4.9.24 בבית המשפחה והמגורים מציף מתחים וקשיים ביחסים. לעיתים בגלל המשפחה המורחבת.

נסיגת מאדים בבית האהבות במיוחד מה: 7.1.25 עד 24.2.25 יקשה על  יחסים לא יציבים אך גם עלול להקשות על הרחבת המשפחה. וקשיים בגין משברים עם ילדים.

 

266px-Fomalhaut_schijf_zichtbaar_licht

כוכב השבת: פומלהוט אַל-חוּת" (فم الحوت-]  Fum al Hut -המשמעות בערבית :לוע הדג או לוע הלוויתן.- פומלהוט הוא אחד מכוכבי השבת מכוכבי השבת המעניינים שיש בגלגל המזלות ממוקם בתחילת מזל דגים והופך את בני המזל ליצירתיים במיוחד. כשונוס ממוקם שם:הרבה התאהבויות מורכבות, דרמות ואכזבות קיצוניות, הם אומנים, חולמים, אומנים עם ונוס על פומלהוט: ויקטור הוגו, ג'ון טראוולטה, בני היל, וולפגנג מוצארט, הצייר מקס ארנסט, ג'ון הארט,. כשהשמש צמודה לפומלהוט- נטיות מובהקות לאומנות, אידיאליזם, תמימות, ידועים עם שמש צמודה: דרו בארימור, כריסטיאן קלר,  נינה סימון, קורט קוביין, רוברט אלטמן, ג'ורג' האריסון, פטי הארסט, ג'וני קאש.

עבודה וקריירה

שנה משמעותית בנושא בניית הקריירה. שבתאי במזל דגים עסוק בהנחת אבן על אבן באופן יסודי כדי להשיג תוצאות . למרות שלעיתים תחוו בעטיו עייפות ונפילות הנובעות מאיטיות האירועים. עדיין שבתאי הנחשב ל"בנאי הראשי",  מזכיר לנו שכל נסיגה שלו, היא הזדמנות לתקן מהלכים שגויים ולקבל זווית חדשה של התבוננות ולהתחבר למציאות באופן פרקטי.

מעברו של כוכב מרקורי ב: 22.2.24 למזל דגים,  מבשר עד ה: 29.2.24 התייצבות בתפקיד,  או קבלת תפקיד משמעותי יותר. עם הזדמנות לצמיחה כלכלית.

ביום הולדת של מזל דגים  שבתאי נוכח במלואו במזל דגים צמוד לילידי הקבוצה הראשונה , אלה שנולדו בין 29-20.2.24 . [לידי הקבוצה השנייה נולדו בין 1.3 – יושפעו ישירות מה-10.3 ואילך 10.3 וילידי הקבוצה השלישית בין 19-11.3.24 מחודש יוני עד מאי 25 ]

כששבתאי צמוד לשמש שלכם הוא מציב ומחבר אתכם לקרקע. למציאות ולראות את החיים כפי שהם. מחד זו סיבה טובה לעורר פחדים ואף חרדות מאידך החלטות שתילקחנה תחת השפעתו תהיינה שקולות ומדודות עם הערכת חסר.

מדובר בשנה רצינית . מפגש צדק ואורנוס בשור יטיב עם הזדמנויות ורעיונות חדשים בין אפריל למאי 24. יוני יולי 24אוגוסט  תעבדו קשה .ספטמבר חודש מוצלח של שיתופי פעולה והזדמנויות חדשות כמו הצעת שותפות מוצלחת.

מעברה של ונוס ב:19.10.24 לבית הקריירה מטיב עם פרגון וקידום פוטנציאלי. ינואר 25 חודש מוצלח אתם עובדים קשה ונהנים מתמורה.

מעברו של מרקורי ב:14.2.25 למזל דגים פותח בהזדמנויות חדשות של עבודה. מרץ יהיה בעייתי בכל הנוגע להכנסות ועיכובי הכנסות. אך אפריל 25 אתם במיטבכם. אמנם יחולו שינוים אך רצויים עם מעבר מאדים לבית העבודה באמצע אפריל 25. 25 שנה מעניינת עבורכם יציבה ומבטיחה אתכם עם השפעה משמעותית על סביבת העבודה שלכם כשאתם עצמאים ומשוחררים מן הרגיל.

 

Difference_Between_Neptune_Poseidon_Image2
נפטון או פוסידון היה מבכירי האלים באולימפוס, שני בחשיבותו רק לזאוס, ראש האלים. נקל להבין זאת על רקע היותה של יוון ארץ השוכנת לחופי ימים, שרבים מתושביה היו ימאים ודייגים ובעלי ציי ספינות.

 

 

כסף וכלכלה:

חודש מרץ 24 מטיב עם מצבכם הפיננסי ומתייצב באופן בולט יותר בין 13-19.3.24.

אפריל 24 מרקורי בנסיגה ועלול לגרום לתקלות עיכובים פיננסיים שיחלפו עד 30.4.24.

מאי 24 מחד מאדים בבית הנכספים והוא מסמל הוצאות החריגות אך היבטי מרקורי ונוס לשבתאי מבטיחים יציבות פיננסית ואולי מחשבות על רכש.

מעברו של יופיטר ב: 26.5.24 לבית 4 הבית העוסק בבית, נכסים, שיפוץ, השקעה בנכס והישארותו שם עד חודש יוני 25 מסמל תקופה של עיסוק אינטנסיבי בנושא רכישת בית ומגורים בין 23-1.5.24 .

מאי-יוני 24 חודשים עם עלייה בהכנסות. מאדים מה: 20.7.24 בבית 4 מסמל עלייה בהוצאות בנושא בית שיפוץ השעה. ספטמבר מטיב עם שותפויות ותמיכה של שותפות בהוצאות.

מעברה של ונוס ב: 17.10.24 לבית הקריירה מטיב עם עלייה בהכנסות במיוחד בינואר פברואר 25 עם הצטרפות ונוס לבית הכספים.

נסיגת ונוס בבית הכספים מה:2.2.25 עד סוף מרץ עלול לייצר קשיי נזילות פיננסיים. אך כבר מה-17.4.25 עד סוף מאי 25 תיהנו מפיצוי כספי משמעותי.


קונסטלצית מזל דגים בשמים.

בריאות:

מזל דגים שייך לקבוצת אנשי המזלות המשתנים- הקבוצה של מזלות המיוטבל [תאומים, בתולה, קשת ודגים] המזלות המשתנים מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו.
קבוצת מזלות המשתנים [בתולה, תאומים,קשת] – מושפעת מבלוטות הלימפה ויש להם נטייה לבלוטות לימפה מוגדלות מסביב לצוואר, באזור החזה, הם נוטים להתקרר הרבה וליצור חום, ברונכיט, אסטמה.  השפעות שמגיעות ממזל בתולה – ייצור הגלוקוזה יהיה בעייתי, הרבה סוכרתיים יש במזל ממול לדגים זה, ונטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. השפעות שמגיעות ממזל תאומים- בעיות נשימה, ברונכיט וריאה. השפעות שמגיעות  ממזל קשת- דלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים, ממזל דגים בעיות בבלוטות הלימפה ונטייה למערכת חיסונית ירודה.  קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, הם כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד.  מתקשים להיות עקביים ולשמור על הסדר. הם רגישים מאוד לטעמים ולריחות. זה הקרוס הכי גמיש לעומת זאת  ולכן דיאטה עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך הם רוצים תוצאות מהירות מדי.

בני מזל דגים נוטים לסבול מבעיות המתקשרות לכלי הדם והשלכות של כוכב נפטון שליט המזל,  מתאפיינות ברגישויות בחניכיים, שיניים, כפות רגליים, טלמוס [הטלמוס] מקושר לקליפת המוח ואחראי על קליטה ועיבוד מרבית המידע התנועתי והתחושתי.  הטלמוס מעורב בתפקודים רגשיים ולכן משברים נפשיים משפיעים מאוד על בני מזל דגים ולא חשוב עד כמה הם מודעים לכך נפטון שולט גם בבלוטת היפותלמוס [השולט על המערכת האנדוקרינית זו המערכת האחראית על ויסות הבלוטות ומניעת הפרעות הורמונליות] כמובן גם על בלוטת יותרת המוח[בלוטת יותרת המוח המכונה גם היפּ‏וֹ‏פיזה היא בלוטה קטנה היושבת בבסיס הגולגולת עם השפעה על הפרשת הורמונים חיוניים ביותר לגוף] . לכן בני המזל רגישים ומושפעים משינויים הורמונאליים המתחוללים במעברי גיל וגם מושפעים מנטילת הורמונים מכל סוג וסובלים לעיתים מרגישויות פיזיות הנובעות ממצבי דחק רגשיים ועלולים להתבטא באנמיה. 

 

היבטים בריאותיים בשנת 2025-2024

.

שבתאי עלול לאתגר את בריאותכם . הוא נוטה בהיבטים מסוימים[תלוי במפה האישית] לייצר החלשה של המערכת החיסונית, להגביר אנמיה, לייצר כאב כרוני בגב,. שבתאי הוא מקור האבן בגוף כשהמלח גבוה בדם הוא נוטה לייצר אבנים אם בדרכי השתן או  בכיס המרה.

שבתאי מבגר את הגוף משפיע על נשירת שיער ,  על התייבשות העור[חוסר נוזלים] ועל ירידה בפעילות והשפעה על היחלשות מערכת השרירים והתקשות העצמות.  נגד השפעות שבתאי מוכרחים להיות פעילים פיזית ולהיות חיוניים בחשיבה השכלתנית ולאתגר את החשיבה.

מעברו של מאדים במרץ 24 למזל דגים מגביר את הפעילות והחיוניות הפיזית. נוכחות מאדים עד סוף אפריל מטיב עם הגמשת הגוף.

פעילותכם בחודש יולי מאזנת אתכם. חשוב שתתמידו בפעילותכם. ספורט הליכה ומתיחות של הגב. 

מאדים בנובמבר 24 בבית הבריאות,  והוא מגביר מחד את פעילותכם,  מאידך תשמרו על נטייה להפריז בפעילות פיזית שלא תיפגעו.

ינואר פברואר 2025 עלול לבטא רגישויות גניקולוגיות ודלקות בדרכי השתן.

אפריל 25 בריאותכם מאוזנת, צפויה תקופה מטיבה עם הפן הפיזי נפשי.

 

 

 

RWS
קלף האיש התלוי- הקורבן
מסמל את בית 12 של מזל דגים
הנתינה- הקרבה -פילנתרופיה  -טיפוליות

 

שונות:

כפי שהבנתם כבר,  שבתאי הוא המנצח על  תזמור הכוכבים במהלך 25-24. לפעמים תרגישו מובלים בתהליכים לאירועים [ממאפייניו של שבתאי] ובסופו של תהליך תרגישו הכרת תודה, שכך הדברים קרו ולא אחרת.

הרצינות ששבתאי משית עליכם,  ממקדת אתכם במטרות ומניחה בצד את כל מה שתפל.

כוכב צדק עד 26.5.24  מייצר ניידות בעבודה, לימודים ואירועים רודפים אירועים עם תחושת מוביליות.  מתאים ללימודים, סדנאות ועיסוק בהתפתחות אישית. מסוף מאי 24 עם מעברו של צדק למזל תאומים, הוא ישפיע על הזדמנויות לעבור לסביבה , ולעסוק בנושאים משפחתיים. אמנם ייתכנו קשיים בתהליך אך התוצאות כבר בין ינואר-מרץ טובות.

אתם צפויים ליהנות  מהזדמנויות לנסיעות בין מרץ ליוני 24. אך גם בין ספטמבר-נובמבר 24 תרבו לעסוק באופציית לימודים ופתיחות לתחומים חדשים,  עבודה והתפתחות שונה .

בסופו של דבר תעשו השנה הרבה לקדם את עצמכם. תהיו עסוקים מאוד. ומרוכזים יותר מתמיד.

 שנת 2025-2024  מסמלת עבורכם חיפוש יציבות ושלוות נפש ובמסגרת זו הדרך עלולה להפגיש אתכם עם  מצבים בלתי יציבים ומהמורות  כדי להגיע לישורת המיוחלת. מצבכם הנפשי יטיב להכיל מצבים אלה. 

 

 

נסיגות כוכבים בשנים 2025-2024

מרקורי בנסיגה 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה    מה: 16.3.2025    עד: 7.4.2025 

ונוס בנסיגה

ונוס בנסיגה במזל טלה  מה: 2.3.2025              עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה

במזל אריה-סרטן מה: 6.12.2024       עד 24.2.2025 

יופיטר בשור עד  26.5.24 עובר למזל תאומים עד 10.6.2025

שבתאי

שבתאי במזל דגים מ: 7.3.2023- 13.2.2026

נפטון שליט מזל דגים 

שלושה פרקים על כוכב נפטון הכוכב השליט של מזל דגים, שישפכו אור על מהות כוכב נפטון שליט מזל דגים: 

טבלאות נסיגה וירח שחור :

טבלת נסיגת כוכבים עד דצמבר 2025

ירח שחור –טבלה קלנדרית עם ליקויים ונסיגת כוכבים עד ספטמבר  2024

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                         11.2.2024

83הערות

 1. בלה

  פשוט מדויק
  מדהים אני מקווה בלי עין הרע ובעזרת השם שהדברים יתגשמו

 2. טל

  היי, אילו מזלות/ כוכבים נמצא במפה של מי שאוהב גינון וצומח?
  האם מדובר רק במזל שור?
  אני אופק שור, עם ירח סרטן ושמש דגים.

  • פנינה כץ

   היי טל,

   מזל שור במיוחד. אך גם בעלי כוכבים במזל קשת שהם אוהבי טבע מובהקים, כוכבים בסרטן טיפוח הסביבה הביתית, כשכוכב ונוס דומיננטית, שכן היא עוסקת בעיצוב וגינה מתקשרת לעיצוב. כוכבים באדמה מחדדים את החיבור לאדמה וטיפוחה, אגרונומיה, גידולים. בסוף, זה חיבור של כמה כוכבים, היבטים. שמעצבים את תחום העיסוק.

   בברכה
   פנינה

 3. Shir

  שלום
  מה דעתך על זוגיות של גבר מזל דגים קבוצה שלישון 3 ואישה מזל סרטן שלישון 2?
  תודה 🙂

  • פנינה כץ

   שיר שלום
   זוגיות לא נבדקת כך.

   בברכה
   פנינה

 4. יעל

  פנינה יקרה
  דבר ראשון מזלטוב ליום הולדתך! שמחה ומלא חדשות טובות 3>
  את חשובה, ואני מאד מעריכה את התרומה האינטלקטואלית, המרחיבה והמפתחת שלך לחיי ולרבים אחרים.

  יש לי שאלה בקשר לדגים, ואני מודעת לכך שאולי אין לה תשובה פשוטה, אך ציינת בתחזית השנתית את הנושא-
  האם יש לך עצה ספציפית לבעלי שמש דגים שבורי לב?
  זה באמת מהאלמנט הדגי, הרגש שמחליש ומזיק פיזית לתקופה, הגעגוע והקושי להתאושש מפספוס של אהבה.
  תודה!

  • פנינה כץ

   היי יעל
   תודה רבה 🙂
   כמובן שאי אפשר לתת תשובה כוללת. לכל אדם יש מפה אישית עם פן רגשי שונה. אני לא מאמינה במושג "פספוס" של אהבה. אין חיה כזאת. את אולי מדמה שפספסת ותמיד צריך לשאול על מה זה "עונה" או "מסביר" כשמשתמשים במושג פספוס. אין חיה כזאת החמצה.
   אבל חיים רגשיים קשורים למפה אישית ומערך היחסים וההיבטים בין הכוכבים. לכן לא התחברתי למושג אלמנט דגי. או שלא הבנתי למה את מכוונת.

   בברכה
   פנינה

   • יעל

    תודה רבה פנינה!
    אני חושבת שזו הבנה חשובה לשוחרי אסטרולוגיה, עניין הטיימינג, והאם יש טעות או והפספוס.
    הלוואי ואתקיים במציאות שאין בה חרטה.
    אני משתדלת להתנסח באופן שיואיל לרבים ולא יהיה כייעוץ אישי-
    האם אין מצב שאדם טועה בהתנהגות, אולי מקשיב לעצה לא טובה או נכנס לעימות ביום פחות סבלני, וכך נכנס לתקופה שלילית במקום חיובית, או מפספס הזדמנות? כמו זוגיות שהיתה נכונה לזמן רב יותר, או משרה טובה?

    במקרה שלי לדוגמא, על אף שהקשר מן הסתם לא היה אמיד לאתגרים, הוא הביא הרבה שמחה והעצמה, ואני מתחרטת על כך שאולי יכלתי להכיל (ולהקריב) יותר, אולי היינו ממשיכים בקשר אחרי נגמר באחת, לא מעט בגלל עצה לא טובה שביקשתי וקיבלתי.
    היתה אהבה, משיכה ואין סוף עניין הדדי, רצינו לחזור אבל בנקודות המפגש תמיד איכשהו הגבנו באופן שגרם לריחוק, ונותרתי מאוהבת וכואבת.
    לו, למשל, הייתי מתכננת אסטרולוגית את אותן נקודות מפגש, יכולנו להמשיך את הקשר? ואם כן, אין טעות בזה שלא עשיתי את זה, ובמקום תקופה בונה של שמחה נכנסתי לתקופה של עצב ובזבוז אנרגיה?
    אם אני בטיימינג לזוגיות, או להצלחה כלכלית דרך משרה, האם אכנס לאחת ברגע שאהיה נכונה לכך?

    אני מאד רגישה אך מתנהלת רציונלית, משחררת ומתקדמת מהר כשמגיעה להבנה. הרבה מהעניין שלי באסטרולוגיה הוא לא כדי לצפות את העתיד, אלא להגיע להבנה ולהשלמה המקדמת הזו.

    תודה רבה

   • פנינה כץ

    יעל שלום
    לא חשוב איך את מתנסחת, אבל זו שיחה שנועדה להיות פרטית, מותאמת למפה הספציפית שלך ולאישיות שלך. אין בה דבר כדי ללמד אחרים.
    מצטערת.

    בברכה
    פנינה

 5. טלי

  היי פנינה,
  תודה על הכתבה המעמיקה!
  נולדתי ב28/2/1990 14:45 ואני צפויה ללדת בסוף מאי, תחילת יוני.
  נשמע שיש פוטנציאל לבעיות בריאות לא הרחק מזה, יכול להיות בעיות בהקשר של איברים נשיים?
  (זאת לידה ראשונה ואני די היפוכונדרית גם ככה).
  תודה מראש!

  • פנינה כץ

   טלי שלום
   מאחלת לך מזל טוב ליום הולדתך.
   כמובן שהדבר האחרון שאעשה הוא לנתח את המפה שלך פה.
   מאחלת לך לידה קלה בריאה ומוצלחת.
   מחשבות שליליות משפיעות על התינוק.
   דמיון מודרך עוזר מאוד.

   בברכה
   פנינה

 6. יונית

  היי פנינה
  בקבוצה השניה של מזל דגים
  רשמת: רגשות אדיפליים יושלכו לגבי בני זוג מה זאת אומרת אפשר בבקשה הסבר

  • פנינה כץ

   היי יונית,

   השמש בעשירון השני במזל דגים מושפע ממזל סרטן. ובאופן טבעי יש כמיהה גדולה יותר לבלעדיות ביחסים זוגיים. ציפיות מבן הזוג לתשומת לב רבה יותר[לעיתים הורית], תלותיות. כמובן, תלוי בהיבטים של הכוכבים במיוחד בהיבטי הירח במפה שלך.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה