סרטן

 

מזל סרטן הורוסקופ  לשנת 2024-2023

סימן אסטרולוגי:
יסוד: מים
פלנטה שליטה: ירח
בית: 4
קבוצה: קרדינל

3 תתי קבוצות:
קבוצה ראשונה:

ילידי ה-21.6-1.7
קבוצה זאת מייצגת את סף הרגישות הגבוה יותר משתי הקבוצות האחרות. הם הטיפוסיים ביותר לבני מזל סרטן. נשלטים על ידי הירח. הם שאפתנים,מופנמים, בעלי מצבי רוח משתנים. בקבוצה זו, יש צורך גדול במיוחד לבטא את רגישותם ואת יכולותיהם בדרכים אומנותיות. הם חסרי ביטחון רגשי וזקוקים לבני זוג /משפחה כדי להעניק להם תחושת עוגן. כישוריהם רבים, החל ממוסיקה, כתיבה,עיצוב. הם עשויים להיות "חיות במה" אך יהיו יחד עם זאת, ביישנים מרגע שיורדים ממנה. הם זקוקים לתמיכה משפחתית ולמגע פיזי וחם מסביבתם.הם חברותיים אך זקוקים ליחס אוהד ומסביר פנים, אחרת מהר מאוד יגיעו למסקנה שהם אינם רצויים. בעלי כישרון להעניק שרותים ולהיות קשובים לצרכי האחר.
מבחינה פסיכולוגית: הם נוטים להסתיר את חולשותיהם ולהסתיר את רגשותיהם. יחד עם זאת הם יפגינו תוקפנות רבה ומתפרצת במידה וירגישו דחויים ובלתי רצויים. הם חסרי ביטחון באופן בסיסי וזקוקים לבית תומך ושיגרה המעניקה תחושת ביטחון. כשהם חסרים חוויה זו הם יעברו טלטלות רגשיות ונטייה למצבי רוח רבים ומשתנים. הירח מסמל את הרחם[האנלוגיה לבית] ואת הקשר הנוצר בין ילידי קבוצה זאת לצורך בחממה וחווית ביטחון, הם נוטים לגעגועים לבית חם. קיימת נטייה לאדיפאליות בקשר לדמות האם [והאישה], בית, שורשים, נוסטלגיה. הם חווים בקלות תחושת נטישה ולמעשה הם אנשים בלתי פרידים ומתקשים לחשוב על פרידה מכל סוג החל מהורים ועד זוגיות וילדים. הם נוטים לחוות חרדות מפני עוני וקשיים ממצבים לא בטוחים כלכלית. הם זקוקים לתכנן את יום המחר. קשיים כלכליים עלולים לעורר בהם חרדות קיומיות עמוקות ולהשפיע עד דיכאון. הם נוטים להסתיר נטיות לדיכאון אך לעיתים קרובות אפשר להתרשם מהפסימיות הרבה בשיח שלהם.
מראה חיצוני:פנים מעוגלות "פני ירח",[או רחבות יחסית לגוף] גוף לעיתים רפוי, מבט עיניים נוקב, אך מראה "העיניים הרטובות"[כאילו בכו לא מזמן,] נוטים לבכות בקלות, עור בהיר עם נטייה לאקנה או לכתמי שמש. גובה בינוני, שיער גלי-מסולסל.
בריאותית: רגישות בנשימה, הצטננויות, סובלים מעייפות באמצע היום.עור רגיש. רגישות ברחם ובחזה.
ידועים בעולם:סינדי לאופר,ג'ורג' מייקל, כריס אייזק,קרלי סיימון,פליטווד מייק,מריל סטריפ, כריס אודונול, מל ברוקס, טובי מגוויר, איזבל אדג'אני, קתי בייטס, ג'ון קיוזק, פמלה אנדרסון ליב טיילר, סלמה בלייר, דן אקרויד, ג'ורג' אורוול, פרל באק, הנרי ה-8, מייק טיסון, הנסיכה דיאנה, הבמאי סידני לומט, מיסי אליוט, קרל לואיס, מייקל פלפס, ראלף שומאעכר, רוס פירו, כריס אייזק.
ידועים בארץ:טל מן, איתי אטיאס, טלי מורנו, ניר לוי, גליה אלבין,אינגריד פלדמן,יאנה ברגמן,רוברטו בן שושן, אריק סיני, אחינועם ניני, שלמה בר, אורן תורג'מן, יהודה לוי, איילת זורר, שרי גבעתי, מאריאנו אידלמן, ניצה שאול.

קבוצה שניה
ילידי ה-1.7-11.7

קבוצה זו בעלת עוצמה גדולה. הם מושפעים גם ממזל עקרב והפלנטה פלוטו. ובעלי נטיות להחצין את רגשותיהם, אך קיימת גם נטייה לתוקפנות בעיקר כשהם חשים נפגעים. כשהם מותקפים, הם לוחמניים. נוטים להיות שאפתנים ומתקשים להפסיד. הם מיניים סקסיים וזקוקים לאהבה כל הזמן, לעיתים הם תובעניים על פי דברי בני זוגם. הם יצירתיים ויצריים יותר משאר הקבוצות, נחושים ואסרטיביים. זקוקים לבטא את עצמם והקריירה חשובה מעבר לכל הזדקקותם לבית ולעוגן המשפחתי. הם אנרגטיים במיוחד ואוהבי ריגושים והרפתקאות.
מבחינה פסיכולוגית: הם מפגינים ביטחון עצמי גבוה יותר מכפי שהם מרגישים, ככל שהם יפגינו תוקפנות גדולה יותר, יתברר כי מתחת לפני השטח יש ספקות ונטיה לחוסר ביטחון עצמי. הם נוטים להסתיר את חולשותיהם ומפגינים על פניו עוצמות ושליטה, אך נכנסים למצבי לחץ רבים ככל שחרדתם מתחת לפני השטח גדולה יותר. הם סוערים בגלל הניגודים באישיותם אך גם בגלל הצרכים המנוגדים לביטחון יחד עם צרכים בהרפתקנות וריגושים. הם נוטים לחפש דרמות וחיי אהבה סוערים. הם סובלים בחייהם מפרידות, ומחיי אהבה חסרי יציבות. הם רגישים לביקורת ודי בטוחים שהם "תמיד צודקים", בכל מקרה לא יאהבו אם יעמידו אותם במקום. ויפגינו תוקפנות ונקמנות לאורך זמן. הם מכורים לאהבה ויעשו כל שניתן לשאוב את הסביבה בפידבק ובהערצה. הצורך שלהם בתשומת לב ולהתיחסות הוא "רעב בלתי נלאה", ולא קל להם בתקופות כשהם לא זוכים בכך.
מראה חיצוני: מראה אנרגטי, זריזים, תוססים בעלי "נוכחות" חזקה. מלאים ,שריריים יותר משאר הקבוצות, בעלי מבט חזק ועיניים עמוקות. ניכר עליהם כשמשהו מעניין אותם ,אך גם להיפך.
בריאותית: רגישות בשחלות וברחם, בעיות מחזור, נטייה לרגישות בכבד ובמעי הגס. הריון ולידה עשויים להיות טראומטיים יחסית.
ידועים בעולם:קורטני לאב, רינגו סטאר, סוזאן ווגה, 50 סנט, אוסקר המרשטיין, אנג'ליקה יוסטון, קווין בייקון, טום קרוז, אידי פלקו, סילבסטר סטלון, טום הנקס, קלי מקגיליס, ג'סיקה סימפסון, שלי דובל, ג'פרי ראש, הרמן הסה, פרנץ קפקא, ניל סיימון, ז'אן קוקטו, דאלי לאמה,האב והבן למשפחת רוקפלר, ג'ורג' ארמני, ג'רי הול, קן ראסל, קרלוס מנם, לינדסי לוהן, פרידה קאלו, ג'ורג' בוש, ז'אן קוקטו, ג'ורג' פומפידו, אוה מאריה סנט, סופיה בוש, מרטין פלדמן, נלסון רוקפלר, ארלו גאטרי, יול ברינר, פייר קארדן.
ידועים בארץ:אולסי פרי, אורי בנאי, אילנית לוי, אורנה פיטוסי, סיוון קליין,מרב גריפין,צחי נוי, איגי וקסמן, בארי סחארוב, רמי פורטיס, עירן צור, יונית לוי. מיכאל הנגבי, אילנית לוי, שלום אסייג.

קבוצה שלישית
ילידי ה-12-22.7

קבוצה זו מושפעת ממזל דגים והפלנטה נפטון. כישוריהם האומנותיים בולטים במיוחד. הם אידיאליסטיים , שוחרי אמת ובמידה רבה נאיבים לגבי תפיסת המציאות. אמונם הגדול בבריות, לא פעם מוכיח את טעותם ואת תמימותם. הם נוטים להיות ביישנים יותר וזקוקים לחיים יציבים ולדמות תומכת כמו בסיס חזק של משפחה. מבטאים רגישות יתר לכל שינוי, עם זאת עשויים להסתגר ולהתבודד בתוך עולמם. כל עוד קיים גיבוי נפשי ורוחני מבני משפחה או בני זוג הם מרגישים בטוח יותר. כשהם מחוסרים תמיכה כזו הם עלולים להרגיש קושי עצום לתפקד ולפעול בתחומם. רבים מהם עובדים סוציאליים בנשמתם ומוכנים לעשות הרבה למען אחרים.רבים שחיינים בקרב ילידי קבוצה זו.
מבחינה פסיכולוגית:הם נוטים יותר ל"אסקפיזם" , עולם החלומות מפותח על חשבון המציאות. במידה והם אומנים הם יהיו בעלי נטייה לברוח דרך אומנותם ולחיות אותה באופן טוטאלי. הם חוויתיים, רגישים לזולת, ולעיתים נוטים להיות קורבן של הסביבה או לוותר על חייהם למען האחרים. הם חלשים יותר ובעלי דימוי עצמי לא גבוה, הצורך שלהם להיות מקובלים לעיתים יגרום להם לוותר על צורכיהם למען האחרים או לבטל את עצמם מפני אחרים הנערצים עליהם. הם מתקשים להתמודד עם המציאות ולהגיע להחלטות נחרצות. בדרך כלל הם "מתקפלים" תחת קושי ונוטים להתמכר לאוכל אלכוהול ו/או סמים. חייהם הרגשיים מלאי טלטלות ומשברים רגשיים ולעיתים הם יתמכרו לריגושים של אהבה ויעברו הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני:הם נוטים להשמנה, פנים מעוגלות, העיניים בולטות יחסית, והם זריזים מאוד למרות המראה החולמני, השיער עלול להתדלדל עם השנים, אך הם נאים ובעלי נוכחות שרמנטית.
בריאותית: תיתכן נטיה להתמכרויות והנזקים שזה עלול לגרום. בעיית סוכרת ועלולים לסבול מבעיות בכפות הרגליים, מחזור הדם והכבד, רגישות לקור . ספורט עושה להם פלאים כשהם כבר מחליטים.
ידועים בעולם:קרלוס סנטנה, קט סטיבנס, אייזק שטרן, האריסון פורד, ביל קוסבי, לוליטה דוידוביץ, סנדרה ברנהרד, ליאם ניסן,ג'וש הארטנט, ג'ינג'ר רוג'רס,רובין ויליאמס, דולנלד סאטרלנד, ניל סיימון,  אדגר דגה, רמברנדט, ארנסט המינגווי. ריימונד צ'נדלר, נלסון מנדלה, אינגמר ברגמן, קאמילה פארקר, מוניקה לוינסקי, רופוס ויינריט, ויליאם דפו,קריס קורנל, ג'יזל בנדשן, ג'ורג' וושינגטון, הארי דין סטנטון, וויל פארל, פורסט ויטאקר, ריצ'ארד ברנסון, וודי גאטרי
ידועים בישראל:זוהר ארגוב, אהוד מנור, טל שגב, מיכאל הנגבי, לינוי רייך, אתי קסטרו, שי גבסו, לילה מלקוס, אלון איינהורן, מושיק גלאמין, מאיה רוטמן, דנה ספקטור, אמנון לוי, דנה הרמן, יעל אבוקסיס.

 

 

הורוסקופ לשנת 2024-2023

 

כללית:

 

מעברה של השמש למזל סרטן יתרחש ב: 21.6.23 בשעה 20:00. מרקורי עדיין יסתרך אחריה במזל תאומים מסמל האטה לגבי החלטות בתחום העבודה, התחלות עבודה ומיזמים. אלה יתחילו עם מעברו של מרקורי ב: 27.6 למזל סרטן  עם היבטי התחלה מעולים.

ונוס  ומרס במזל אריה בבית הכספים של בני מזל סרטן.  היבטיו בעייתיים בסוף יוני וייתכנו הוצאות רבות. בתקופה זאת. ונוס ב: 23.7 תתחיל נסיגה עד ה: 4.9 בבית הכספים של בני מזל סרטן. זו תהיה תקופה של חשבון נפש בנושא הוצאות והערכה מחודש של הפן הכלכלי. עוד יגיעו פרטים בחלוקה לקטגוריות של תחזית זאת.

מאדים בבית 2 בבית הכספים עד ה: 10.7 ועובר ב: 11.7 למזל בתולה לבית העוסק בתקשורת , התחלות של עבודה ולימודים, הוא ישהה בבית התקשורת עד ב: 27.8 וב28.8  יעבור למזל מאזניים לבית 4 העוסק במגורים ובמשפחה כדי ליצור שינויים בסביבה הקרובה מעבר בית רכישה, שיפוץ שינויים במרקם יחסי המשפחה זאת עד ה: 12.10.23. וב: 13.10 יעבור לבית האהבות מזל עקרב עד ה: 24.11.23 כשהוא יגביר היכרויות ותשוקה בבית זה בנושא אהבות. צדק במזל שור שוהה עד 26.5.24 בבית החברתי ויטיב עם היכרויות אירועים חברתיים וירחיב את ההזדמנויות לפופולריות. ב27.5 כוכב יופיטר יעבור למזל תאומים לשנה וישהה בבית ה: 12 של בני מזל סרטן ויעסוק בחשבון נפש נפשי ורוחני.

שבתאי במזל דגים נוכח בבית 9 של בני מזל סרטן ויעסוק בצמיחה לימודית, לימודי תואר ולרבים יזדמן  לעבוד  מול אנשים בחו"ל או יהגרו או ישהו בתדירות גבוהה מחוץ לבית ובנסיעות.  כל עוד שבתאי עד ה: 13.2.2026 במזל דגים בבית 9 אופי העבודה מתקשר יותר למגורים ושהות רבה יותר בחו"ל. שבתאי בדגים הרמוני מטבעו עם בני מזל סרטן ומייצר שאיפות להתייצב כלכלית בחיים בכל דרך.

אורנוס במזל שור ימשיך להשפיע על הבית החברתי שלכם וישפיע על ששינויים חברתיים ותהליכי שינוי בתדמית וביחס שלכם לציבוריות וליחסי הציבור שלכם. עם מעברו של כוכב יופיטר למזל שור נושא יחסי הציבור, עיסוק בתדמית שלכם יהפוך למשמעותי יותר . 

נפטון בבית 9 ימשיך לשהות שם ויעצים את החלומות שלכם להתפתח, לנסוע ללמוד ולצמוח. רבים מכם תחת היבט זה יעצימו את הנטייה לאמץ אמונות וגישה אחרת לחיים על בסיס רוחני ונפשי.- המשך שהותו של נפטון בבית 9 שלכם מגביר את הצורך לחפש יותר משמעות לחייכם החל מנושאים רגשיים/מיסטיים ועד נושאים פילוסופיים דתיים. התהליך של נפטון יתעצם במפגש שלו עם שבתאי בשנת 2025-2024. 

פלוטו במעברו בין מזל גדי לדלי יתעתע  עד אוקטובר 2024 בין שני המזלות  בבית הזוגיות.   בנובמבר יעבור סופית לבית 8 מזל עקרב ויעסוק בנושאים כלכליים שינויים בתחומים ועיסוק בהישרדות הפיננסית פיזית.

.

 

סרטן
קונסטלציית מזל סרטן כפי שנראתה לקדומים.

 

אהבה ויחסים:

שנת 2024-2023 מטיבה עם הפן החברתי עם מעברו של צדק[יופיטר] לבית החברתי בחודש מאי 2023 הוא מרחיב ומזמן הזדמנויות מוצלחות להיכרויות, מטיב עם יחסי הציבור שלכם ועוזר לכם להציג תדמית חיובית ומוצלחת כמו כן, מעניק הכרה ציבורית למערכת היחסים שלכם.  שבתאי מסמל את בית הזוגיות של בני מזל סרטן. מיקומו עד תחילת 2026 במזל דגים[בית 9] מטיב עם מיסוד יחסים קיימים ולפנויים היכרויות במסגרות לימודים, במהלך נסיעות לחו"ל. במסגרות רוחניות/ נפשיות.

מעברה של השמש למזל סרטן ב: 21.6  בהיבט הרמוני  לכוכב שבתאי[שליט בית הזוגיות שלכם]   ובין 30-28.6 היא מזמנת לפנויים שביניכם היכרויות.  וביחסים קיימים התייצבות ואף תכניות עתידיות רציניות. הימים 4-3.7 מטיבים עם שמחות ביחסים ומפגשים רומנטיים מרגשים. תקופה עשירה בהיכרויות צפויה בין ה: 20.8-10.8. מעברו של מאדים לבית האהבות של בני המזל ב: 12.10.23 ונוכחותו שם עד ה: 24.11.23 יחד עם השמש יטיב במיוחד עם הזדמנויות להיכרויות וצמיחה של יחסים בעלי אופי אינטנסיבי במיוחד.

מעברו של מרקורי ב:1.12.23 לבית הזוגיות מעצים את הצורך בתקשורת הזוגית. נסיגת מרקורי מה: 13.12 ועד תחילת ינואר 24 עלול להעמיק את בעיית התקשורת הזוגית והצורך בטיפול בנושא מה שיתאפשר כבר מה: 14.1 כשוונוס מצטרפת לבית הזוגיות יחד עם מרקורי תוכלו לשפר ולעלות מדרגה בקרבה ובמחויבות  ליחסים. ימים מוצלחים להיכרויות מפתיעות צפויים בין ה: 5.2.24 ועד ה: 14.2.24.  

מעברה של ונוס ב: 11.3 למזל דגים ונוכחותה שם עד ה: 6.4.24   לבית 9 יהיה משמעותי שכן היא תיצור מפגש הרמוני עם פלוטו והצטרפותה של ונוס לשבתאי שליט בית הזוגיות מייצר מהלכים גורליים לגבי היכרויות ויחסים קיימים. ב:23.3  מאדים מצטרף לוונוס ושבתאי בבית 9 וינכח במיקום זה עד ה: 30.4.24 ויטיב עם היכרויות, מפגשים במסגרות לימודיות ובמהלך נסיעות . במרץ אפריל   נוכחות ריכוז הכוכבים בבית 9  מחדדים את הנושא האישי, רגשי רומנטי וממקד אתכם ליחסים לטווח ארוך, ייתכן מאוד מעבר לים אולי תחילתה של תקופה חדשה במקום מרוחק.

מאי חודש מוצלח לייצב מערכות יחסים ולמסד אותן. מעברה של ונוס למזל סרטן בין ה:17.6.24 ועד ה: 11.7.24 יטיב עם התחלות של רומנים. ריגושים  ימים בין ה: 4.7.24 ועד 10.7.24 יחסים עשויים להיות מפתיעים באופן ההיכרות ובהתפתחות שלהם. כללית זו תקופה רומנטית ביחסים קיימים.  

משברים ופרידות

יחסים בלתי יציבים עלולים להיכנס למשבר במיוחד בין ה: 10.7-6.10.23. נסיגת ונוס מה: 23.7 לא תקל על מערכות יחסים בלתי יציבות עד ה: 4.9.

משברים ביחסים צפויים בין ה: 27.9 ועד 6.10.23. מאדים ב4.1.24 עובר לבית הזוגיות ביחסים בלתי יציבים או מצליח להפעיל מערכת יחסים ולטלטל את הקשרים. 

מעברו של פלוטו למזל דלי עד אוגוסט 24 עלול להשפיע דרך משברים/פרידות,  על  יחסים בלתי יציבים של  ילידי ה-3 ימים הראשונים בין ה: 24-21.6 .

ימים מועדים לפורענות ביחסים בלתי יציבים צפויים בין ה: 12.7-9.7.24.  

 

ec537c_64ccef56f3c6161238cced10fd4211d1

השמש והירח מהווים יחד שלמות ואחדות. הירח ניזון מאורה של השמש. הוא מייצג את העולם האמוציונאלי [מזל סרטן] האימהי, נשי, תלותי הזקוק לאור השמש. הירח מסמל את מערכת התגובות וה "כפתורים"  שלנו  ובלחיצות שלהם על פי האירועים . הירח הוא הכוכב השליט של מזל סרטן, מסמל את הכוח הפסיבי ואת הריאקציה על כל מה שקורה.  מתוך עולם אינסטינקטיבי, הקשור לחרדות, תגובות אוטומטיות, מצבי רוח, ומקומות כואבים גם באופן לא מודע. הירח מסמל את הקשר האינסטינקטיבי והתלותי בשד האם, בתגובות פבלוביות,  בחיפוש אחר שורשים, ביטחון,  חום והגנה. מתוך אותה פגיעות מגיח הכוח האינטואיטיבי, הזיכרון המכיל חומרי הגנה עתידיים, להניח חומות הגנה לשמור על "הבית הפנימי" מפני כל  . הירח הוא חלק מהתת מודע מהזיכרון טרום הלידה המחפש ביטחון ושייכות.

 

עבודה וקריירה:

שנת 2024-2023 ,[ שבתאי ישהה במיקום  זה עד פברואר 26] צפויה להיות שונה מרתקת לבני מזל סרטן.

אתם צפויים להתחלות חדשות, הזדמנויות להתפתחות בכיוונים מקצועיים חדשים, הרחבת האופקים והזדמנויות לעבור למקומות חדשים במקרים רבים מעבר לחו"ל המתקשר לעבודה והמשך התפתחותכם שאולי מתאפשרת במיוחד בחו"ל.

שבתאי מסמל לבני מזל סרטן את בית השותפים[שליט בית 7] ונושא שותפויות עם אנשים מעבר לים או בעבודה הקשורה שם יתאפיין בשנים הקרובות.

שבתאי בבית 9 מסמל לימודים, רבים מכם ילמדו לימודי תואר ויעצבו את הכיוונים המקצועיים המאפשרים לצמוח כלכלית. מעברו של שבתאי ב 8.3.23 למזל דגים ולבית 9 הבית המתקשר עם מעבר לחו"ל-הגירה, אופקי עיסוק חדשים, לימודי תואר, והתפתחות רוחנית המובילה לצורת חיים חדשה. התהליך עשוי להסתיים בתחילת 2026. אך עיקר התנופה תתחיל להתממש במהלך 2024, מדובר בשנים בעלי אופי חדש בעיסוקים ובשגרת חייכם.

נסיגת שבתאי ב: 17.6.23 עד 4.11.23 מסמלת תקופה של חשבון נפש בתחום העיסוק במיוחד. צפויה התבוננות במהלך החודשים הקרובים לגבי חייכם ונסיון להתכנס להחלטה ולתכנית עבודה.

כבר בין ינואר-פברואר 2024 עם התיישרותו של כוכב שבתאי ומעברו של מאדים לבית השותפויות,  תיהנו מתקופת שיתופי פעולה ובניית אג'נדה המעצבת תכניות סדורות לגבי העתיד שלכם. מגמות עזיבה, שינויים,  מתחילים עם מעברו של כוכב מאדים לבית הקריירה בתחילת מאי 2024 נוכחותו עד אמצע יוני 24 מבטיחה תפניות משמעותיות. תיתכן עזיבת עבודה עד ה10.6.24 עם התחלות ברורות ומוצלחות במפגש של כוכב מרקורי עם ונוס במזל סרטן ב: 17.6.24- תאריך סמלי המבשר סיום והתחלות חדשות[גם אם לא באותו יום]. צפויה התייצבות בעשייה/עבודה/תפקיד מוצלחים בין 25.6.24 ועד תחילת יולי 24. יום ההולדת הבא הוא עם בשורות טובות.  

 

images

קלף הירח בטארות. הכלב נובח בליל ירח המלא תגובה עתיקת יומין מאז קדמת דנא[תגובה פבלובית]  התגובה המגיעה ממקומות קדומים בתוכנו,  הקשורים בחששות, חוסר ביטחון מפני חוסר יציבות.  זהו קלף של לילה, חלומות, סיוטים שימוש בסמלים, בעבר ובזכרונות המתערבבים להם יחד.

כסף וכלכלה:

 

אתם צפויים להיות בשנה  עם פוקוס על צמיחה כלכלית. תפקידו הדומיננטי של שבתאי בבית 9 לגבי העתיד המקצועי,  מסמל את נושא החומר [ככוכב] והקריירה. חיבור הקריירה המניבה תוצאות כלכלית/פיננסיות. לא תחסרנה הזדמנויות לבנות ולהיבנות רק שהפעם,  זה עלול להיות לאט ובבטחה.

אתם תתרכזו בנושא הכלכלי על מנת לבנות תשתית לטווח ארוך,  בכל מה שתחליטו ובתחום שתבחרו. נוכחות כוכב מאדים ביום הולדתכם בבית הכספים,  מסמל הוצאות חריגות ונסיגת ונוס בבית הכספים בין ה: 23.7.23 ועד 4.9.23 עלול לסמל דאגה כספית וחשש מקשיי נזילות. אך התיישרותה של ונוס בבית הכספים בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר 23, מפצה אתכם על הקיץ הפחות אטרקטיבי מבחינה כספית. התייצבות פיננסית ושיתופי פעולה יניבו תוצאות כספיות בינואר –מרץ 24.  צפויה תקופה של עליית ביטחון עצמי בגין שיפור מצב פיננסי צפויה בחודש מאי 24.

ב:  11.7.24 עם כניסתם של ונוס ומרקורי לבית הכספים שלכם, תיהנו מהצלחות של יוזמות כספיות. אוגוסט 24 כשהשמש תהיה בבית 2 [בית הכספים] ותיצור היבטים הרמוניים ליופיטר ומאדים תרגישו הצלחה פיננסית ותחושת רווחה. עדיין שבתאי באמצע דרכו בבית 9 ואתם רואים יעדים שצריך לכבוש אותם רחוק יותר. 

 

moon-phases-e1356985488162

ירח שליט מזל סרטן. כל מצבי הירח – החל ממולד ירח, וירח מלא, ליקוי מאורותוירח שחור  מחזור גאות ושפל (כְּרִית) הוא תופעה שבה גובה פני הים, "עולה" או "יורד" במחזוריות קבועה. לפי הידוע לנו מן הכתובים, הראשון שהצליח לקשור בין תופעת הגאות והשפל ובין הירח היה מגלה הארצות היווני פיתאס. הכוחות הגורמים לתופעה זו קרויים כוחות גאות ושפל. התופעה באה לידי ביטוי באופן חזק בחופים אשר נושקים לאוקיינוסים (מדובר בהפרשים של 8-6 מטרים). לעומת זאת בים התיכון שהוא ים הכלוא בין יבשות אפריקה ואירופה, תופעה זו חלשה יחסית (חצי מטר בערך בחופי ישראל). מחזור הגאות והשפל מתרחש פעמיים ביום. הזמן בין גאות אחת לשנייה הוא כ-12 שעות ו-24 דקות, כתוצאה משילוב סיבוב כדור הארץ סביב עצמו עם מסלולו של הירח סביב כדור הארץ.

  בריאות:

מזל סרטן נשלט על ידי יסוד המים [אחראי על 70% מהנוזלים בגוף]  הירח הוא השליט ושולט על נוזלי מערכת העיכול מערכת, הלימפה והמחזור החודשי אצל נשים. מזל סרטן  שייך למזלות הקרדינאליים[יחד עם מאזניים, גדי וטלה] ולכן אירועים בריאותיים קורים באופן מהיר אך גם מסתיימים במהירות. ההיבט- המוקדם של מזל סרטן נשלט על ידי הירח המתחבר לאזור החזה-שדיים והנקה אך גם למקלעת השמש המשפיע על זיכרונות ילדות והדחקתם,  ולכן במקרים רבים בני מזל סרטן נוטים לרגישויות רבות,  בעיקר להשפעות נפשיות הנובעות מאירועי מתח ולחצים בסביבה הקשורים בזיכרונות, יחסים אדיפאליים עם האם,  תקופת ההנקה,   ותלותיות שנוצרה שם וככל שהלחץ גובר עליהם הם נוטים לבטא תופעות פסיכוסומאטיות. מזל סרטן שולט בשחלות, רחם ושק השלייה, ההנקה. כיוון שהירח קשור למחזור החודשי יש נטייה גדולה יותר להשפעות קדם וסתיות ומצבי הרוח שלהם נוטים להשתנות סביב המחזור החודשי. כך גם השפעות הורמונאליות בתהליכי גיל המעבר ובכלל.  בני המזל נוטים לפחד ממחלות יותר מהרגיל ולחשוש מכל רע. בני מזל סרטן נוטים לבטא בצקות בעיקר באזורי הרגליים ובבטן לחצים בחזה וגם רגישות לחום וקור. בני המזל קשורים גם למחזוריות השעות ביממה ובשעות הצהריים יש להם ירידה אנרגטית מובהקת והם זקוקים למנוחה. עם כל "התחלואים חולשות ורגישויות" בריאותם הכללית של הסרטנים טובה מאוד ובמרבית המקרים הבעיה קשורה בחששות ובחרדות. אך כשהמתח מתגבר הגוף מגיב מיד בחולשה.

שנת 2024-2023 

בית הבריאות של בני המזל הוא במזל קשת. כוכב צדק הוא שליט בית הבריאות. כללית תיהנו מבריאות טובה. ילידי היומיים האחרונים של המזל,  עלולים לסבול מרגישויות של פלוטו בגדי והוא עלול להשפיע על הגב. השנה צדק  עבר למזל שור וישפיע יותר על האזור העוסק בבלוטות, בלוטות ההורמונים, בלוטת התריס, הגרון המיתרים, בלוטת הרוק,  בלוטות השקדים הקשורות למערכת החיסונית,  והרגישות תתמקד באזורים אלה. אוגוסט 23 מבטא רגישויות באזורי החניכיים,  שיניים בדיקה שגרתית תעזור.

מומלץ להגן באופן שגרתי על עצמכם בוויטמין סי ובחיזוק המערכת החיסונית. שימו לב, במיוחד בנובמבר-דצמבר 23 ובחודשים מאי-יוני 24. תזונה מאוזנת וקלה,  תעזור לשמור על איזון מערכת החיסונית. הימנעו ממזון עתיר שומנים שכן במיקום[מזל שור] זה,  צדק מעצים את הכולסטרול ואת הטריגליצרידים. תזונה מאוזנת עם הפחתה  ניכרת של פחמימות וסוכרים תטיב אתכם. 

הרקולס וההידרה, תמונה מאת גוסטב מורו,1867

הרקולס נענש:

בבגרותו נשא הרקולס לאישה את בתו של קראון, מגארה, והיא ילדה לו שלושה בנים. בהתקפת טירוף שהביאה עליו הרה, זרק הרקולס לאש את אשתו ואת שלושת בניו והרגם (לפי גרסה אחרת רק את הבנים). כששבה אליו שפיותו החליט להתאבד, אולם חברו תסאוס מנע ממנו לעשות כן.

כדי לכפר על חטאו הנורא הלך הרקולס לשאול בעצתו של האורקל של דלפי. הפיתיה שלחה אותו לשרת את דודנו אוריסתאוס, מלך מיקנה במשך עשר שנים ולבצע כל משימה שייבחר זה להטיל עליו. במשך תריסר שנים היה הרקולס כפוף לאוריסתאוס שהחליט להטיל עליו עשר משימות קשות. לאחר שהרקולס סיים לבצע אותן הכריז אוריסתאוס כי המשימה השנייה והחמישית לא בוצעו בהתאם לכללים ולכן יש להוסיף עוד שתיים. משימות אלה ידועות בשם שנים-עשר מעללי הגבורה.

המטלה השנייה – ההידרה מלרנה – מחוברת למזל סרטן.  –   המטלה השנייה של הרקולס הייתה להרוג את ההידרה, מפלצת המים מאגם לרנה. היא שכנה במאורה ליד מעיינות נהר אמימונה, והייתה משכשכת בביצות העמוקות שהשתרעו מסביב. היה לה גוף של כלב ותשעה ראשי נחש, שאחד מהם היה בן אלמוות. היא ירקה ארס מפיה, ונשיפותיה היו קטלניות. היא הייתה מגיחה מהביצות, טורפת בעלי חיים ומשמידה יבול בשדות.הרקולס הגיע למקום במרכבה שבה נהג אחיינו איאולאוס בן איפיקלס. הרקולס מצא את מאורת ההידרה, ובירי חיצים בוערים אילץ את ההידרה לצאת ולפת אותה בזרועותיו. ההידרה נצמדה אליו בלפיפה. לעזרתה נחלץ גם סרטן ענק, אותו שלחה הרה, שצץ מתוך הרפש ונשך את רגלו של הרקולס. את הסרטן מעך הרקולס בעקבו, אבל את ההידרה התקשה הרקולס להרוג, מכיוון שכל ראש שרוצץ באלתו הצמיח מיד שני ראשים חדשים. אז קרא הרקולס לעזרתו את איאולאוס. איאולאוס הבעיר אש בחורשה ובענפים בוערים צרב את צווארי הראשים הכרותים. כך מנע מהם לצמוח מחדש. את הראש בן האלמוות כרת הרקולס, קבר אותו לצד הדרך, והניח עליו סלע ענק. הוא שיסע את גוף ההידרה וטיבל את חיציו בארסה. מאז כל פציעה מחיצים אלו הייתה קטלנית. כאשר שב הרקולס למיקנה טען אוריסתאוס כי המטלה לא בוצעה כראוי מכיוון שהרקולס נעזר באיאולאוס.

 

שונות:

שנה לא שגרתית ואולי מתחילה הקלה כללית,  במיוחד כשכוכב  שבתאי השתחרר מבית 8 לאחר שלוש שנים ועבר למזל דגים[בית 9]  במרץ 23 וישהה שם עד פברואר 26, הוא עשוי להקל על רמת הפחדים והחרדות שהצטברו בשנים האחרונות. שבתאי משמעותי במיקום זה, שכן הוא פותח נושאים רבים המתקשרים לשינוי אופק חייכם,  כמו תחום לימודים, מעבר למקום[אופציה חו"ל] ואף שינוי צורת חיים. מעבר צדק לבית החברתי, מעצים את הפן החברתי וקיימת היפתחות לעולם חברתי שונה, פתיחות גדולה יותר מבחינה חברתית,  עליה בקשרים ציבוריים, עליה בביטחון העצמי עם עצמאות גדולה יותר.  אמנם האירועים מתרחשים בחייכם לאט יותר מכפי שאתם מצפים,  אך הם קורים.

פוטנציאל עליה בנסיעות לחו"ל השנה- נסיעות ייתכנו באוגוסט או באוקטובר 23, פוטנציאל לנסיעה במאי-יוני 24.

שינויים המתקשרים למגורים, מעבר,  החלטות בנושא,  יתפתחו באוקטובר נובמבר 23.  כמו כן,  החלטה של לימודי תואר, או לימודי התמחות,  יתפתחו בשנתיים הקרובות. מבחינה נפשית צפוי שיפור והקלה בשנת 2024. כמו כן מצבכם הכלכלי עם אופק חיובי יותר בשנה הקרובה.

 

*הירח הוא שליט המזל שלכם.  בואו תקראו על הצד הפסיכולוגי של הירח ולמה הוא משפיע עליכם באופן שהוא משפיע, שני פרקים בנושא: 

הירח בהורוסקופ וב: 12 המזלות – פרק א'

הירח ב:12 המזלות- מה הוא אומר עליכם?- פרק ב'

 

 

נסיגות של כוכבים

מרקורי בנסיגה במזל בתולה    מה: 23.8.2023        עד ה:   15.9.2023

מרקורי בנסיגה במזל גדי        מה: 13.12.2023       עד ה:  2.1.2024  

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024             עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024            עד 28.8.2024 

ונוס בנסיגה:

ונוס בנסיגה במזל אריה         מה: 23.7.2023         עד ה: 4.9.2023 

 

 

 

טבלה מעודכנת  של ירח שחור , נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא עד אפריל  2024

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                              18.6.2023

 

138הערות

 1. ש

  היי פנינה, תודה רבה על ההורוסקופ המדויק! כתבת שלמעברה של ונוס ב: 11.3 למזל דגים ונוכחותה שם עד ה: 6.4.24 מייצר מהלכים גורליים לגבי היכרויות ויחסים קיימים. האם הכוונה למהלכים גורליים חיוביים (מיסוד, מעבר דירה) או דווקא למשברים ופרידות? אשמח לדיוק, תודה!

  • פנינה כץ

   ש שלום

   הכל קשור למפה האישית של האדם.

   בברכה
   פנינה

 2. ויקטוריה

  היי פנינה!
  תודה על השקעתך בכתיבת התחזיות. רציתי לשאול אותך, אני נולדתי ב 22/04/1999 בשעה 11:05 בבוקר, השמש שור, האופק סרטן והירח גם סרטן. האם משמעות מזל השמש (שור) מתקשרת למזל האופק שלי והירח? איך אני יכולה להבין את פשר התחזית כלפיי? האם שמש יותר חזקה מהאופק או ירח ?
  תודה על המענה!

  • פנינה כץ

   שלום ויקטוריה,
   כמו לכולם אני ממליצה לקרוא את תחזית המזל שור ואת תחזית האופק שלך סרטן. פשוט מאוד מבלי לנסות לסבך את העניינים.

   בברכה
   פנינה

 3. עדן רוחלין

  היי פנינה קראתי באדיקות ורואה רטרואקטיבית שאת מדויקת! אשמח לדעת גם מהו מזל האופק שלי נולדתי בעיר מרסיי בצרפת ב4.7.1995 בשעה 3 לפנות בוקר תודה רבה

  • פנינה כץ

   עדן שלום

   מזל האופק העולה שלך הוא שור.

   בברכה
   פנינה

 4. אליס

  היי פנינה, תמיד נהנית לקרוא את ההורוסקופ שלך 🙂
  תוכלי לומר לי מהו האופק שלי ? נולדתי ב3.7.1995 בתל אביב בין השעות 23:00-23:30
  תודה מראש!

 5. נטלי בן דוד

  נולדתי ב25.6.81 ב23:25. האם אני אופק דגים ?

  • פנינה כץ

   נטלי בן דוד שלום,
   על פי השעה שמסרת האופק שלך בדיוק בהתחלת מזל טלה.

   בברכה
   פנינה

 6. גדיר

  שלום פנינה
  נולדתי ב 10.7.1986 בין השעה 16:00- 15:30 , מה מזל האופק שלי?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   גדיר שלום,

   זו לא שעה מדויקת.
   לפנות לכוכבית 3450 או למייל שלהם : info@piba.gov.il ולבקש את השעה המדויקת של הלידה.

   כל טוב
   פנינה

 7. תמר

  הי פנינה ,
  ממש אוהבת לקרוא את ההורוסקופ שלך ועוקבת באדיקות כל שבוע 🙂
  אשמח לדעת מה הוא מזל האופק שלי
  נולדתי ב22 ליוני 1981 בביה"ח קפלן ברחובות בשעה 14:15.
  תודה רבה 3>

השאר תגובה