כוכב ונוס ב-12 המזלות

 

כוכב ונוס[נוגה] ב-12 המזלות

 

וונוס היא הפלנטה העוסקת באהבה,  ארוטיקה ובחומר/ביטחון. היא מסמלת במפת הלידה את הדרך בה האדם מביע את רגשותיו בעיקר באהבה ובנישואין וגם בקשרים מורחבים יותר מבחינה חברתית. וונוס, מסמלת גם את כל המותרות הארציות: כסף, ביגוד יפה ויוקרתי, אוכל גורמה ויין טוב. מיקומה של הפלנטה וונוס תספר באיזה אופן ועם איזו גישה האדם יתייחס:  להנאות החיים, יופי, אסתטיקה, ערכים והרמוניה. על הפלנטה וונוס  והשפעותיה תמצאו חומר נרחב בשני פרקים שהקדשתי לנושא.
בואו תגלו איפה וונוס שלכם ממוקמת ותלמדו על עצמכם.
וונוס עשויה להימצא במזל שנולדנו אך גם במזלות השכנים[וונוס יכולה להיות עד 60 מעלות מהשמש]. כדאי לבדוק היכן וונוס ממוקמת במפה האישית שלכם ולשם כך ניתן להיעזר ברשימת הפלנטות ביום הלידה שלכם.
בטבלת מיקומיה של כוכב  ונוס משנת –2036-1900  הכניסו את פרטי הלידה ותקבלו את מיקומה של ונוס ברגע הלידה שלכם ותבדקו באיזה מזל וונוס הייתה ממוקמת ביום לידתכם וחיזרו לקרוא פה,  מאיזה חומרי אהבה אתם עשויים ויחסכם לכסף ולחומר.


וונוס במזל טלה- שאפתנות ותחרותיות לילדותיות.

וונוס במזל טלה[מזל המושפע מכוכב מרס ] היא סוערת, אימפולסיבית, תוקפנית,  מחפשת צדק באופן אובססיבי,  וונוס לא תניח לעניין עד שמחווה את הנצחון המתוק. האווירה שוונוס בטלה מייצרת היא אווירה של התלהבות,  יצירתיות, התלהטות יצרים, מלחמתיות, תוקפנות, כוחנות, מתיחות רבה והכל צריך להיעשות כאן, הרגע ועכשיו. בהשפעת ונוס יש עלייה בכמות התאונות, אלימות, תוקפנות ומעשי טרור. המושפעים מוונוס בטלה יהיו מלאי התלהבות, שמחת חיים,  אימפולסיביות, עם גירוי מתמיד ויצירתי. הם יפגינו נדיבות וחברותיות רבה. הם יכנסו מהר לקשרים,  אך עלולים לצאת מהם מהר ברגע שירגישו שעמום או דרישות גבוהות כלפיהם.

המושפעים מוונוס בטלה יהיה 'מוכשרים עם פוטנציאל רב, אך לעתים יסבלו מבעיית חוסר התמדה וקושי לעסוק בפרטים.  וונוס בטלה תשפיע על סביבתה שאנשים שיעשו עבורם את "העבודה השחורה". בהשפעת ונוס בטלה יש תעוב, מאוס לעיסוק בפרטים קטנים.  "מתקטננים". אלה מכם המושפעים מוונוס במזל טלה, הם בעלי נטיות חלוציות, אומץ והעזה ליזום רעיונות שאחרים לא עשו לפני. הם יעשו זאת בהתלהבות ילדותית,  עם הרבה חן אך ברגע שיפגשו בבירוקרטיה ובנושאים המשעממים אותם, הם ינטשו בלי היסוס. המושפעים מכוכב וונוס בטלה  לא יאהבו לעסוק בסדר, אך יאהבו לעסוק ברעיונות חדשניים באופן הכי חלוצי ומתנדב. הם יהיו ישירים,  חסרי טקט ויאמרו לעתים את האמת בלי כחל ושרק ועלולים לפגוע בלי כוונה באנשים. הם יהיו בעלי נטייה  לחפש צדק בכל מחיר ולהתעקש לנצח ולהוכיח את הצדק. מושפעים מכוכב  וונוס בטלה,  אינם מסוגלים להפסיד ולעיתים קרובות גם להודות בהפסד  וחשוב להם להיות ראשונים בכל.  בעלי ונוס במזל טלה לוחמניים ולא מהססים להפגין תוקפנות, אגרסיה ובעיקר אם ירגישו שהצדק לצידם הם יילחמו עד 'הסוף המר'

וונוס בטלה מעניקה מלאי קסם וכריזמה ותגרום לאישיות להיות דומיננטית, דינמית ומלאת אקטיביות. דבר לא יעמוד בדרכם,  כדי להוביל מהלכים שאחרים יחששו להוביל. מושפעים מכוכב  וונוס בטלה יהיו יצירתיים ויעשו הכל להשיג את מבוקשם. ביחסים רומנטיים יתקיים חיזור לוהט ויעשה כל מה שאפשר על מנת לכבוש את לב האחר/ת, אך באותה מידה ברגע שמבוקשם יושג,  הם לעתים קרובות יאבדו כל עניין. המושפעים מוונוס בטלה נהנים מאתגרים ביחסים,  והם זקוקים לאתגרים וקשיים ביחסים כדי לא לאבד את לחלוחית העניין באחר/ת.   וונוס בטלה מושפעת ממאדים[מארס שליט מזל טלה] ולכן היא ונוס "גברית"  ואינה רכרוכית או מוכנה להפגין חולשה. אנשי וונוס בטלה מאוהבים בתחושת האהבה ורוצים להתלהב כל הזמן כמו ילדים ולרצות בריגושים. ברגע שניטלת מהם ההתלהבות הם יאבדו עניין ביחסים גם אם אלה יחסים מחייבים. הצורך בסיפוק מיני יהיה גבוה מעל לממוצע והם זקוקים לעניין רב במיניות. יש נטייה ברורה לאנוכיות אך לא מתוך רוע לב, אלא מתוך עיסוק גבוה בצרכים האישיים ובמידה רבה גם מילדותיות. אם יבקשו מהם התחשבות או התייחסות הם יהיו מוכנים להיות נדיבים ומעניקים, אך זה אינו ביטוי טבעי ואינסטינקטיבי שלהם. לעתים הם יפגינו פזיזות ואיבוד שליטה כשירגישו מאוימים או יקנאו בבני זוגם.

ה'אני רוצה' של ילידי ונוס בטלה,  מפותח מאוד והם לעולם לא שוכחים את זכויותיהם ומה מגיע להם ותמיד יעסקו ברצונותיהם הבאים.  הם תחרותיים ורוצים תמיד לנצח. קשה להם להפסיד וקשה להם עוד יותר להודות בהפסד. הם ילדים נצחיים של המזלות ולעתים יישארו כאלה עד זקנתם. בעלי חוש הומור סרקסטי ונהנים להשתעשע לעסוק בפעילות ספורטיבית וניהנים ממשחקים משוצפיחם עם ילדים. 
אנשים שיש להם וונוס בטלה.
שאקיל אוניל, מרלין מונרו, ג'ורג' קלוני, אלברט איינשטיין, סוזאן בוייל, ג'ניפר אניסטון, אן בולן, מיילס דייויס, אלסנדרו וולטה, ז'אן מורו, שקירה, ריהאנה, ליידי גאגא, מוניקה קרוז, ג'ק ניקולסוןו, מאריה קרי, קריסטיאנו רונלדו, אליזבט טיילור, זיגמונד פארויד, אודרי הפבורון, קתרין הפבורון, בוב מארלי, פירסט ברוסנן, קיירה נייטלי, אווה לנגוריה, סטיבן סיגל, סטיב מקווין, רוברט דאוני ג'וניור, שרה מישל גלר, לינדה גודמן, סאדם חוסין, ז'אן פול בלמונדו, צ'ארלס בודלר, מיכאלאנג'לו, טוני בלייר, אברהם לינקולן, שרה ג'סיקה פרקר, קייט בלנשט, ג'וני קש, לוק באסון, ז'אנט ג'קסון, אדי מרפי, אשלי ג'אד, ניקולאי קופרניקוס, חאוויר ברדם, הלנה בונהם קרטר, מקסימיליאן רובספייר, אדריאן ברודי, בילי קורגן, סטיבי וונדר, ווינס וונהן, לייזה מינלי, ראמה קרישנה, ז'אן פול גוטייה, פרסיליה פרסלי, קורט ראסל, בובי פישר, אלי מקאגרו, נפוליאון ה-3, צ'ארלס דארווין, אניה, מורגן פרימן, צ'לסי קלינטון, מאיה פרו, ג'ין מנספילד, סופיה קופולה, הארי הודיני, אנטוניו ויואלדי, אורסון וולס אוגוסט רנואר
.
וונוס בשור – בין יופי ואסתטיקה לקיצוניות ואובססיה.

וונוס שליטת מזל שור[ומאזניים] וזהו מקומה הטבעי. וונוס בשור מושפעת מיסוד האדמה המאט את הקצב ומושך את המושפעים ממנה להיות חומריים ואסתטיים ובגלל השתייכות שור לקבוצת מזלות הפיקס[קבוע] גורם להם להיות עקשנים הנאחזים במצב קבוע ומסרבים לכל שינוי. אנשים שנולדו עם וונוס בשור יהיו איטיים בכניסה למצבים, אך גם ביציאה מהם. החל מהחלטות שתהיינה זהירות ועד מצבים נפשיים של משברים. בעלי וונוס בשור,  יסודיים ובודקים הכל בזהירות אך מרגע שהם יוצרים אמון באדם הם יהיו נאמנים לו. הם יתרגמו יחסים לצד המעשי ויצפו מחברים לנאמנות והתייחסות לבעיותיהם.
באהבה הם יבטאו חושניות גבוהה אך ישאפו ליחסים רומנטיים יציבים קבועים וברורים מראש המקנים תחושת שליטה. אנשי וונוס בשור זקוקים לתחושת השליטה ויכולת התכנון לגבי יחסים אך גם לגבי תכניות כלליות בחיים. הם יבטאו רכושנות וקנאה כלפי אהוביהם ולא יסכימו להתפשר בכל מה שקשור בהוכחת האהבה ובצורך להיות שייכים. הם יצפו באותה מידה שבני הזוג יהיו ברורים ושקופים ביחסים. כשמשהו יוצא משליטת אנשי וונוס בשור תיתקלו בתגובה קיצונית ומפתיעה, חסרת פשרות ורכושנית. וונוס בשור נשלטת על ידי חרדת האובדן והשייכות, ולכן היא חייבת לחוות תחושת יציבות במסגרת ולא מסוגלת להתמודד עם חווית אובדן חרדותיהם בנושא בעלות עוצמה קיצונית ואובססיבית.
החושניות של אנשים המושפעים מוונוס בשור תבוא לידי ביטוי בצרכים החומריים החל: מאוכל, ריחות, מגע קבוע, מוזיקה וכל מה שמפעיל את החושים הבסיסיים ובוודאי מראה עיניים. בדרך כלל טעמם בתחום העיצוב, יהיה שמרני עם יחס מועדף לחפצים בעלי ערך היסטורי, עתיק עם צורות קלאסיות שמרניות שמבטאות טעם טוב של פעם. ביניהם רבים אספני עתיקות, תמונות, רהיטים ואף עוסקים בהם לעיתים מבחינה מקצועית. גם טעמם במזון יהיה בסיסי אך מעודן ומתובל בטעמים. אנשי וונוס בשור ידועים במשיכה למוזיקה בדרך כלל על בסיס קלאסי שיש בו מלודיה ברורה. הם זקוקים ביחסים ובקשרים למגע של רוך וחום המרגיע את החששות והפחדים שתוקפים אותם לא מעט גם אם הם לא יפגינו אותם. הם ירגישו הכי טוב בבית בחברה של אנשים התומכים בהם.
רגשית תחת השפעת וונוס הם יהיו מופנמים ויבטאו רגשותיהם אם בכלל בזהירות רבה. אך יבטאו בקלות את חושניותם ואת הצורך בחום עם סביבתם האהובה ויפגינו זאת בהענקה פיזית אינטימית קרובה. הם ידאגו לאווירה אסתטית נעימה והרמונית עם חום ביתי.
היצר המיני תחת השפעת וונוס בשור גבוה ואנשי וונוס בשור יש להם ליבידו חזק מאוד. יש קשר חזק מאוד בין אהבה ומשיכה מינית והם זקוקים למשחק מקדים משמעותי באווירה נעימה בטוחה ורומנטית הם ידועים כחובבי מסאז' ונהנים משמנים וחומרים מרככים, רגישים באזורים מאחורי האוזן, בצוואר[בעיקר בצד של הטורסו] עם מוזיקה טובה .
פסיכולוגית: וונוס בשור מעוררת את החששות בעיקר כשייכת לקבוצת מזלות הפיקס[המתקשות לצאת ממצבים טראומטיים וזקוקות לאחיזה מציאותית המקנה ביטחון ורוגע נפשי] בעת משבר וונוס בשור עלולה לסחוף את האדם המושפע מכך, למצב פוסט טראומטי ולאורך שנים רבות ולפתח חרדות הזקוקות לטיפול ועזרה על מנת להחזיר את הביטחון הבסיסי שנפגע. ככל שהביטחון נמוך יותר וקיימות חרדות גדולות נפגוש בהשפעת וונוס בשור נטיות אובססיביות גדולות המתבטאות בהתבצרות פנימית צרכים בהוכחות חוזרות ונשנות חרדות המשפיעות נפשית עם נטייה טיפוסית ל-
OCDObsessive Compulsive Disorder
לעיתים בתוספת נטייה להיות פסימיים עד דיכאון, ברגע שאובד ונשבר הביטחון הבסיסי. ביטחון בסיסי תחת השפעת וונוס בשור מדבר על צורך במצב כלכלי יציב וקבוע ויחסים ברורים ומרגיעים. רגשית אנשי וונוס בשור יהיו קיצוניים וגישה קיצונית וקוטבית זאת עלולה להשפיע על צורכיהם להיות מסורתיים או להישען על דת ולעיתים אף על אמונות תפלות. כמו כן, יעדיפו פוליטית את הצד הימני השמרן והיותר קיצוני. אנשי וונוס בשור בעלי יחס עמוק מאוד לרכוש ולהבטחה כלכלית והצורך שלהם בכסף קשור ביחס לביטחון ולחששות מאובדן הביטחון עד כדי עוני. לעיתים גם כשהם יהיו עשירים הם עדיין יחששו לחזור לחוויית העוני ויעשו כל שאפשר להבטיח את ביטחונם הפיננסי –רכושי- כלכלי.  רבים מהם יעסקו בתחומים בטוחים כמו בנקאות ועסקים מבטיחים עם סיכון נמוך יחסית וחלקם ינסה לחבר תחביב של יופי ואסתטיקה עם הפן העסקי.  וונוס בשור משפיעה על כישרון ויכולת מוזיקלית וחוש לקצב טוב ורבים בהשפעתה עוסקים בנגינה שירה ואהבת מוזיקה גדולה כמו גם אהבת טבע, גננות, צמחייה, בישול חוש לעיצוב המוצר וגם נהייה גדולה למיסטיקה.
אנשים שנולדו עם וונוס בשור:
בונו, ג'והני דפ, גרי קופר, אנדרו לויד ובר, יאן מקליין, ז'ולייט בינוש, אלן בירקין, מרלון ברנדו, טים קיורי, סלוואדור דאלי, הנסיכה דיאנה, ג'ו קוקר, ג'סיקה אלבה, פול מקארתני, דניאל דה לואיס, אלה פיג'ראלד, גרייס ג'ונס, בוי ג'ורג', בילי ג'ואל, ג'ורג' קלוני, ג'ק ניקולסון, זיגמונד פרוייד, אודרי הפברון , פירסט ברוסנאן, סאדם חוסין, רנה זלוויגר, טוני בלייר, קייט בלאנשט, ז'אנט ג'קסון, קתרין הפבורן, מקסימיליאן רובספייר, סטיבי וונדר, סופיה קופולה, אורסון וולס, ז'אן מירו, נטשה ריצ'ארדסון, ז'אן פול גוטייה, צ'ייקובסקי, דניס רודמן, דונטלה ורסאצ'ה, ניקולאי מקיאבלי, חוסני מובראק, פיטר טאוסנד, מדליין מקאן, שירלי טמפל, לורנס אוליבייה, שרלוט ברונטה, גבריאל ביירן, פרד אסטר, אנגלברט הומפרדינק, הארבי קייטל, הנרי פונדה, מרתה גרהאם, פרסיביליו ברלסקוני, אדוארד בודלר, אודליאון רדון, רוי אורביסון, פייר קירי, דיוק אלינגטון, ביאנקה ז'אגר, וילהלם דה קוניג, ג'ודי קולינס, סטיפן בולדווין, מייק אולדפילד, דפנה דה מוריאה, פסקל קלמנט, משה דיין, ריצ'ארד אבדון, זובין מאטה,  גל גדות, פמלה אנדרסון, אמה ש'פלין, הרברט פגניני, ג'וזף קוטון, ויקטור הוגו.

וונוס בתאומים- בין התאהבויות מהירות וחיפוש עניין תמידי.

וונוס במזל תאומים גורם לאלה הנושאים אותו להרגיש קלילות בכל הנוגע לרגשות. זהו מיקום פחות מוצלח לוונוס בעיקר כי נחשב לקריר במידה רבה אינו מעניק עומק משמעותי לאלה שיש וונוס בתאומים ואולי כי "הם מרגישים בראש". הם נוטים לרפרף ברגשות ולא להיות מסוגלים לאהוב עד הסוף. נוטים להיות שכלתניים בכל הנוגע ליחסים רגשיים והרגש עובר דרך הראש. הם נוטים להיות סקרנים וליהנות מהרבה חברים, קשרים ולהיות חברותיים וחביבים כלפי כולם. אנשים עם וונוס בתאומים, מסוגלים להתחבר להרבה סגנונות של אנשים ולהרוויח מכל כיוון. הם נוטים לאחוז במקל משני קצותיו ולא להיות מוכנים להפסיד אירוע או היכרות מסקרנת. הם מרוגשים מרומנים ופלרטטנים טיפוסיים. הם אוהבים את משחקי האהבה את המתח הנלווה לכך וליהנות מהרפתקנות בקשרים. הם מתאהבים בקלות בבני זוג בעלי פן אינטלקטואלי, צ'ארמרים וכאלה המעוררים סקרנות והרפתקנות, בעיקר כשמתפתח דיאלוג רווי מתח ועניין. הם יאהבו בני זוג בעלי חוש הומור וכזה המעורר צחוק יוסיף נקודות לעניין. הם לא יסבלו אווירה כבדה ורגשות מכבידים ומעיקים. הם גם בורחים מכל רוטינה ושגרה ונמשכים מאוד לחיים מגוונים ויחסים צבעוניים מכל סוג. הם נמשכים לקשר מגוון בסקס וורואים במיטה שדה של שעשועים. אנשים עם וונוס בתאומים מעדיפים חברים משעשעים, קלילים ויהיו מעודכנים ברכילות האחרונה. הם בוחרים לשתף ולהשתתף בכל שיחה ולקפוץ מנושא לנושא, לעיתים קרובות השיחות בסביבתם נראים כמו רצף הזוי של נושאים או שיח הנשמע כמו תוצאה של הפרעות קשב וריכוז. הם יהיו ספונטניים ונסחפים בקלות למצבים חדשים. מושפעים מוונוס בתאומים ייהנו מיצירתיות בעיקר בכתיבה והפן הוורבאלי גם יהיה מפותח מאוד והם יטיבו בכתיבה הומוריסטית, ביקורתית ומשעשעת ותמיד יוסיפו צבע וחדשנות ליצירתם. נושא האופנה חשוב להם כי הם רגישים לעיצוב ויש להם יכולת לאלתר בגדים ולהפגין מקוריות בתחום. הם ינסו לבלוט ולהיות שונים מהאחרים. הם חיות חברתיות ונהנים ממינגלינג ולהכיר אנשים חדשים לפגוש נושאי תרבות עדכניים והם מתמכרים בקלות לכל דבר שהם אוהבים מעניין ושונה.  הם נוטים להיות עם עיניים בורקות ומהירות מבט עם חיוך. קל להשתעשע בסביבתם. והם ידעו איך למצות רגעי הנאה. ולנהל שיחה משעשעת, הומור תמיד יהיה הגשר בינם לבין סביבתם. הם לא  אוהבים אנשים קיצוניים ודוגמטיים ונוח להם בחברת אנשי פשרה ושלום. הם נמשכים לטיפוסים המציעים הצעות ספונטניות ותרבותיות ומרתקות. הם יעריכו מאוד מאהבים עם תחכום ומעניינים סקסואלית. והם לא יהיו ביישנים להגיד למאהבים איך הם מרגישים. אנשי וונוס בתאומים ימצאו תמיד את המילים הנכונות לומר כדי לעודד לשמח אבל הכל לא מחייב מבחינתם.  בדרך כלל,  מאהב עם וונוס בתאומים יגיע למאהבת שלו על מנת לא להישאר לבד, אך גם ללא מחויבות סופית. הם ירצו עניין בעיקר. מבחינתם מחוייבות אינה אומרת שעמום. תמיד ישמחו לדבר, לשוחח ולהשתעשע אבל יעדיפו רק לא להיות בצד המלנכולי של החיים.  מושפעי וונוס בתאומים מתאהבים אך הרגש לא בהכרח שורד לאורך זמן. הרגש נוטה להיות פחות עמוק, הוא לא קבוע והוא לא יישאר שם מעבר לעניין. אנשים עם וונוס בתאומים מסוגלים לבגוד במערכת יחסים או לנהל מערכות יחסים כפולות. אין הדבר אומר שכל מי שיש לו וונוס בתאומים יבגוד, אך אולי יתייחס בפחות חומרה לנושא הפלירטוט ועשוי יהיה למתוח את המחמאה לידידות מקבילה, שוב ללא התחייבויות. אך קיימת הדדיות כי אנשים עם וונוס בתאומים עלולים להיות נבגדים בגלל חוסר יכולתם להתחייב עד הסוף מבחינה רגשית, לסבול ממצבי רוח ואף נטייה להפכפכות.
אנשים שנולדו עם וונוס בתאומים.
בטי דיוויס, ראסל קרואו, סנדרה בולוק, אומה תורמן, קולין פארל, שר, פרידה קאלו, עומר שריף, הלן מירו, אל פאצ'ינו, קיילי מינו, ג'ון פ קנדי. מלקולם איקס, איזידורה דאנקן, הלן האנט, ג'ון פורבס, ז'אן ז'אק רוסו, פרנץ קפקא, אנדרה אגסי, יאן קרטיס, ורוניקה ברלסקוני, ג'ורג'יו ארמאני, ג'רי סיינפלד, טינה פיי, אמה תומפסון, אינגמאר ברגמן, הנרי ה-8, איזבלה רוסיני, ג'יזל בודנשן, תום הנקס, ז'קלין קנדי, זינאדין זידאן, ז'אן מארי לה פאן, דיויד באקהאם, בוב דילן, כרמן אלקטרה, ויליאם שקספיר, נעמי קמפבל, קורטני לאב, אנריקו אגלסיאס, המלך חוסיין 2, ג'ניפר גארנר, ג'ורג' מייקל, לאיונל מסי, רינגו סטאר, מייק טייסון, אמנדה ליר, יוליוס קיסר, ליאם ניסאן, ברוק שילדס, רוברט סמית', נדין דה רוטשילד, אדל, קט סטיבנס, הריסון פורד, צ'ה גווארה.

וונוס במזל סרטן- בין תלותיות ופגיעות לנתינה ואימהות.
אנשים שנולדו עם וונוס במזל סרטן:  הם רגישים במיוחד [בגלל השפעת הירח- שליט מזל סרטן] ביחסי אהבה, אפילו אם הם בני מזל תאומים[המזל השכן שנחשב לפחות רגיש] הם פגיעים והגנתיים במיוחד. מושפעי וונוס בסרטן נוטים לאימהות מפותחת[גם הגברים שביניהם יהיו אימהיים יותר] ויכולת אמפטיה גבוהה לנזקקים ולאלה המשדרים חולשה ונזקקות. הם זקוקים ביחסי אהבה להגנה, ביטחון רגשי, פידבק, נוחות ואכפתיות אמתית. הם עצמם יעניקו חום ואכפתיות לסובבים ולאהובים, יפגינו דאגה הורית מתמדת והם יבחנו את הפרטים בדקדקנות וברגישות רבה. מושפעי וונוס בסרטן  זקוקים להרבה תמיכה ביחסים אך נוטים בלי יוצא מן הכלל למצבי רוח משתנים. הם עלולים להיפגע ממילה שאינה במקומה או מטון דיבור שנשמע ביקורתי יתר על המידה. התנהגות רציונאלית של אחרים כלפיהם לא תרשים אותם.  הם זקוקים לקרבה ולהבעה רגשית קבועה לחום פיזי וחיבוק ולא ייכנסו מיד לחוסר ביטחון ופגיעות מכל מילה והתנהלות. לא קל לסובבים לספק את צרכי הביטחון שלהם מאידך ביחסים לטווח ארוך הרגישות עשויה להירגע ולהיות פחות קריטית אצל מושפעי וונוס במזל סרטן. וונוס בסרטן מעוררת רגישות בעוצמה,  היות  והשפעת הירח[האחראי על בני מזל סרטן] מעצימה את חרדת הנטישה ואת הזעזועים מכל טלטלה והתלותיות בסיפוק צרכים אמוציונאליים מהסביבה. הם סובלים מנטייה לבכות הרבה ולבטא את החרדה הקיומית לעיתים קשה להם להתגבר עליהומפגינים סוג של "קיטור" קבוע המבטא בעיקר פחדים שהרע מכל עוד לפניהם.  כשהם נפגעים הם נוטים להסתגר או לבכות בקלות ולהתרחק ממקום הפגיעה בגלל אותה נטייה להגנתיות יתר הם יעדיפו ללקק את הפצעים וליצור הגנה עבה על "עורם" מהפגיעה הבאה. כשהם נפגעים הם מסתגרים ומתקשים להביע במילים פשוטות מה קרה. כדי לרצות אותם קל יהיה להגיע לתוצאות עם הרבה ליטוף וקרבה פיזית החיונית להם כל כך. מושפעי וונוס בסרטן אוהבים באופן אימהי,  מלא בדאגה,  אכפתיות וצורך להכניס אורחים לכבד להעניק ולתת. רבים מהם יעסקו במקצועות המתקשרים לנתינה כמו עבודה עם ילדים  גננות,  מיילדות עיסוקים טיפוליים כמו עבודה סוציאלית, כל סוגי הרפואה תחומי האלטרנטיבה אך גם מלונאות מסעדנות ומקומות שנועדו לארח, להלין ולהאכיל אנשים.
אנשים עם וונוס בסרטן מוזיקליים ובכלל עשויים ליהנות מנטיות אמנותיות בתחום העיצוב[בית במיוחד] וצורך לבטא את הפן האמנותי ולקבל פידבק.
אנשים שבמפתם יש וונוס במזל סרטן:
ברק אובמה, נפוליאון הראשון, מרקיז דה סאד, פידל קסטרו,קארל יונג, דונלד טראפ, קורטני קרוקס, וויליאם דפו, קמרון דיאז, דני גלובר, אליזבט הארלי, לני קרביץ, ג'ולייט לואיס, רוברט פלאנט, קיאנו ריבס, מרטין שיין, קריסטיאן סלייטר, מריל סטריפ, קריסטי ימגוצ'י, קלינט איסטווד, אנג'לינה ג'ולי, ארנולד שוורצנגר, אדוארד נורטון, האלי ברי, בן אפלק, דסטין הופמן, ז'אן מישל ז'אר, שרל אזנאבור.

 

ונוס בין שמחת חיים רומנטיקה לבין יוהרה ונרקיסיזם.

הפלנטה ונוס באריה היא בעלת שמחת חיים, עצמה וכריזמה. [לא בהכרח יש אותה לכל בני מזל אריה, תלוי היכן שוכנת הונוס שלהם. לעיתים לבני מזל תאומים וגם מאזניים יכולה להיות ונוס במזל אריה.]
וונוס באריה גורמת לדרמטיות רבה ומעוררת באדם תחושה שהחיים הם כמו "סרט" אך בגוונים של שחור לבן. הרגשות יסבלו מקיצוניות דרמטית והתפיסה הוויזואלית "גדולה מהחיים". מושפעי וונוס באריה יהיו  מאוהבים באהבה ובג'סטות, נטייה להרבה מניירות והפגנת גודלן של הרגשות לכל כיוון באופן דרמטי במיוחד. מן הסתם,  כישרון משחק יהיה טבעי ויהיה חלק מצורת ההתבטאות והציפיות גבוהות במערכות יחסים רגשיות. וונוס באריה [שייכת למזלות הקבועים] מפגינה נאמנות ועקביות אך גם עלולה לגרום לבעל וונוס באריה לציפייה לזכות ביחס דומה. הם יהיו נדיבים ומעניקים ברוחב לב לאוהבים ולנאהבים. מלאי תשוקה מינית וצורך לחוות את האהבה הפיזית באופן סוער,  עם הרבה מגע ובעיקר חום. הם זקוקים להרגיש ביטחון באהבה וביחס של תשומת לב רבה. ונוס באריה היא סמל ל'פרפורמריות' וגורמת לאדם להרגיש שהוא על במה עם נטייה להפגין אבירות ואמונה באהבה אידאלית.  הנטייה לדרמטיות תטלטל את בעל וונוס באריה  להתבונן בחיים באופן קוטבי, גדול מהחיים.  כישורי במה, ריקוד, משחק, שירה ובעיקר כמיהה  לשחק את עצמם.  דרמות של טוב ורע של אהבה, שנאה ואמוציות עזות. מחוברים לנראות ולחשיבות של הנראות,  מה יגידו עליהם ומה חושבים עליהם. תפיסה נרקיסיסטית על משקל, אני על במת העולם והעולם בוחן אותי. לעתים עם הפרעה נרקיסיסטית שהיא למעשה הפרעת אישיות המתבטאת בדפוס מתמשך של התנהגות חריגה המאופיינת ברגשות מוגזמים של חשיבות עצמית, צורך מוגזם בהערצה ויכולת נמוכה לגלות אמפתיה כלפי אחרים. הלוקים בהפרעה משקיעים זמן רב בחשיבה ובפנטזיות על השגת כוח או הצלחה, עם ממד גדול של גרנדיוזיות בחשיבה הרגשית. עיסוק עצום במראה שלהם.  לעתים קרובות הם מנצלים[משתמשים]  את האנשים הסובבים אותם. ההתנהגות מתחילה בדרך כלל בבגרות המוקדמת, ומשפיעה על הפרט בכל תחומי החיים. עם זאת חשוב להבחין בין נרקיסיזם מהסוג השכיח בגיל הנעורים לבין נרקיסיזם המתאפיין ביכולת הסתגלות מוגבלת ונוקשות חשיבתית המאפיינת את בני הנוער שעתידים לפתח את ההפרעה. במסגרת ההפרעה הנרקיסיסטית העוצמות משתנות מאחד לשני.

הדרמות והתפיסה הדרמטית מתבטאים באופן קלסי באמנות כמו למשל:
Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.” – Madonna (Venus in Leo)
“A girl should be two things: classy and fabulous.” – Coco Chanel (Venus in Leo
אמירות של קוקו שאנל ומדונה עם וונוס במזל אריה.

וונוס באריה בדרך כלל נוטה לחיפוש הבמה ויש נטיות אמנותיות מובהקות. פורחים על הבמה וכשהם במרכז תשומת הלב. רבים מהם שרים, רוקדים או בעיסוקי במה. וונוס באריה עקרוני בגישה לחיים.  רואה בשני גוונים או אתה אתה או נגדה.

אנשים עם וונוס באריה:
מדונה, ניקול קידמן,מייקל ג'קסון, מריה תרזה, תום קרוז, ג'ורג' הבן, דניאל רדקליף, טובי מקגוויר, סילווסטר סטלונה, גווינת' פאלטרו, לינדסי לוהן, קוקו שאנל, ג'רמי איירון, מוניקה לוינסקי, פראנסואה סגן, קלוד דביוסי, ליאו טולסטוי, אנטוניו גאודי, מרצ'לו מסטרויאני, ג'ורג' סאנד, סלאש, ויליאם פוקנר, גאלה דשלי, פאולו קאלו, סטנלי קובריק, פאולה עבדול, טים הארדי, גרטה גרבו, אנדי וורהול, סלמה הייק, איימי ווינהאוס, ויטני יוסטון, אלפרד היצ'קוק, דיויד קופרפילד.


וונוס בבתולה-בין מסירות ואידיאליזציה לאהבה לכאב ביחסים.

וונוס במיקום ירוד באופן יחסי במזל בתולה. היות ותפקיד של וונוס במפה לבטא את יכולת האהבה והמסוגלות ליצירת קשר רומנטי ונהנתני. וונוס במזל בתולה מבטאת את רגשות דרך הצד השכלתני בהשפעת מרקורי שליט מזל בתולה. לכן, וונוס מביעה את הרגשות  דרך "הראש". אך אין הדבר אומר שילידי וונוס בבתולה חסרי רגישות, להיפך הם נוטים לסבול מרף פגיעות גבוה יחסית עם קושי לבקש ולדרוש את האהבה מהאחרים. לעיתים תהיה נטייה להתנסח ולהתבטא יפה ואסתטי אך לא בהכרח תוכל לשחרר רגש ממעמקי הלב. וונוס בבתולה תגרום לבעל המפה להיות קשוב, להיות בעל זיכרון לסנטימנטים מהעבר, יכולת התנסחות טובה ועד כישרון כתיבה ספרותי.  לעיתים בקורתיות ובעיקר בגלל כמיהה  ליסודיות ולשלמות יתר. יהיה קשה לאנשים בסביבה לעמוד מול הביקורת, הדרישות והציפיה לשלמות. יחד עם זאת מושפעי וונוס בבתולה ישמחו להגיש עזרה וללמד את האחרים להגיע לתוצאות מתבקשות. הם יכמהו לפרגון ולתמיכה ועלולים לסבול מדימוי עצמי נמוך גם אם יופגן אחרת כלפי חוץ. ילידי וונוס בבתולה עלולים  ללכת מהר לאיבוד בתוכי תוכם. וונוס בבתולה תיצור הצלחות בתחומי הוראה אך גם לעסוק בתחומי אסתטיקה כמו עיצוב, כתיבה ועריכה בכל תחומי המדיה והתקשורת אך גם בתחומי טיפול כמו רפואה רוקחות. וונוס בבתולה עסוק בסדר ובניקיון כאיכות חיים ויהיה חשוב ליליד ונוס בבתולה להקפיד  על סביבה נקייה ואסתטית ולעיתים יעשו זאת באובססיה וחיפוש שלמות. וונוס בבתולה תגרום למושפעים תחתה לעסוק בחיפוש אהבה עם נטייה ליחסים בעלי אופי שמרני.  הם יבטאו מסירות, נאמנות ויעניקו לבני זוגם תנאים ביתיים וחומריים מקסימליים.  הם יפגינו משפחתיות וזקוקים לתמיכה וחום רב מקרוביהם. וונוס בבתולה לעיתים מסמלת את הנטייה לקשרים מסובכים עם "חיפוש"  כאב ביחסים מורכבים.  עליהם נאמר כי אהבותיהם "מלאי דמעות" הסיבה הפסיכולוגית קשורה לסוג החולשה של וונוס בבתולה השכלתני שלעיתים יזדקקו למינון גבוה של סבל על מנת לחוות עוצמות רגשיות ואפשר יהיה למצוא ביניהם "מאזוכיסטים" לא קטנים. לא קל לאנשים עם וונוס בבתולה "לעשות" בחירות קלות. וונוס בבתולה גורמת לאנשים לחפש ביטחון חומרי פרקטי כדי להבטיח את יום המחר. וונוס בבתולה קרובה  לאדמה ולאמא טבע. ומכאן ההערכה והקרבה לטבע ולמזון הבריא והאורגני שמעניק בריאות. וונוס בבתולה שולט בבית – 6 שהוא בית הבריאות והתפקוד והדבר ישפיע על צורך ומודעות לדיאטה ושמירה על אכילה מאוזנת בריאה ואסתטית. באותה מידה אם היבטי וונוס יהיו קשים, זה יבטא מלחמה מתמדת בין הצורך באכילה ולעיתים עד בולמוס עם הפרעות אכילה ועד הגעה לאכילה מאוזנת המתאימה לצרכי הגוף. יש נטייה לחשוש ממחלות ולנסות להישמר מפניהן גם בצורת האכילה.
אנשים שנולדו עם וונוס בבתולה:
שרה פרגוסון, ג'ון לנון, היתר לוקליר, ג'ניפר לופז, ג'וליה רוברטס, קייוין ספייסי, פדרו אלמודובר, אן בנקרופט, מייק ג'אגר, ג'יי קיי רולינג, האלי ברי, אמינם, סיגורני וויבר, לוסיל בול, קולין פירסט, שון פן, קייט וינסלט, חוליו אגלסיאס, רוברט דה נירו, מלאני גריפית', אנטוניו באנדרס,רוג'ר פדרר, גווין סטפאני, קאתרין דאנב, קתרין זיטה ג'ונס, ברג'יט ברדו, רובין וויליאמס, קים קרדישיאן, רומן פולנסקי, פרידריך ניטש'ה, פרנסואה מיטארן, אלכסנדר הגדול, אנג'לה מרקל, סטינג, סופיה לורן, שרליז ט'רון, פטריק סוויזי, אודרי טוטו, אלן דלון, רוברט רדפורד.

וונוס במאזניים – בין חיפוש אהבה אידיאלית לנרקיסיזם

וונוס שולטת במזל מאזניים[ובמזל שור] ומרגישה נוח ובמיטבה שם. אנשים בהשפעתה יהיו נעימים, חביבים מנומסים ועדינים בקשריהם עם זולתם הם יהיו הומניטריים ויישאו אג'נדה חברתית ליבראלית עם אוריינטציה רוחנית ומכילה את כל סוגי האנשים באשר הם. וונוס במאזניים, מסמלת את הצורך באהבה מושלמת, אידאלית ולעיתים קרובות גם בלתי מציאותית. אנשים המושפעים מוונוס במאזניים יחפשו שלמות אסתטית ואין ספק שידעו לטפח את סביבתם באופן מפעים ואלה מהם העוסקים בתחומי אמנויות יטיבו ליצור באופן מעורר התפעלות. הפלנטה וונוס מחפשת אהבה בכל דרך, ותעשה הרבה מאוד לעורר את תשומת הלב. הפלנטה וונוס במאזניים תהיה אחראית על היחסים עם הסביבה היא טקטית וככזאת,  תטיב עם יחסי ציבור ולדעת איך אומרים ומתי. מושפעים מוונוס במאזניים, ידעו לארח יפה אנשים וליצור אווירה נעימה לסביבתם. יחד עם זאת מה שגורם לתחושת שלמות גם עלול לגרום לפגיעה לחווית   "אי השלמות".  לכן הפלנטה ונוס במאזניים גורמת לאי שקט ולנטייה למצבי רוח המושפעים מאווירה ומכל מילה שאינה במקום, העלולה להפר את ההרמוניה והאיזון. הצורך בהרמוניה הוא כמו רכישת שקט נפשי. כל דבר הנשען על שלמות, עלול להיות מופר מכל פרט שלא יהיה במקום. לכן כוכב  וונוס בפעילותו במאזניים יטיב בעיסוקים אמנותיים ששם נדרשת שאיפה לשלמות וחיפוש זוהר שמעורר הערצה. ונוס תטיב עם עיסוקים הקשורים ביכולת דיפלומטית מופלאה לומר את הדבר הנכון במקום הנכון. תדע לשכנע ולגרום לאדם "למכור" ולשווק את עצמו באופן מרשים ורהוט וייהנה מיכולת ביטוי מעולה החל מכישרון רטורי ויכולת לנאום או להתנסח בכתיבה כמו גם דרך עיצוב אווירה משכנעת. רבים האנשים עם וונוס במאזניים שיהיו במיטבם כשהם נואמים ומשכנעים את סביבתם באופן מרשים. אמנים ובעלי כישורי אמנות יוכלו לעצב וליצור סגנון חיים יוקרתי. טעמם קלאסי ושואף לניקיון עם נטייה למינימליזם. אנשים עם וונוס במאזניים מבינים שהם זקוקים לכסף רב כדי ליצור סגנון חיים יוקרתי, כפי שהם היו רוצים לחיות. ולכן תהיה חשיבות רבה לחומר כאמצעי לשיפור חייהם. רבים מהם יחברו את כישורי השכנוע עם סגנון חיים ויטיבו להתבטא בתחומי הפרסום מדיה ותקשורת על כל גווניה.
חולשותיה של וונוס במאזניים מצויות בנקודות החוזק. הצורך להיות בסדר ויהי מה גובה מחיר כבד והרבה הצטדקויות. הצורך בשלמות גורם למעשה שכל פרט ודבר שאינו תקין עלול לפגום באווירה או בתחושת השלמות. הצורך בהרמוניה גורם לכך שכל  עימות או בעיה עלולים לייצר אי נוחות,  בעיקר חשש מהצורך להתמודד, לריב להתקוטט, דבר שאינו בא בחשבון בהשפעת וונוס. אנשים המושפעים מוונוס במאזניים יעדיפו לעיתים להפסיד לוותר רק לא להתקוטט,  או חלילה ליצור מריבה. אותה וונוס גורמת להתלבטויות אדירות בין בחירה לבחירה ולאין סוף לבטים סיזיפיים. נטיית האדם המחפש את השלמות, גורמת לו לתהייה מתמדת שמא השלמות האמתית נמצאת בפינה הבאה,  בחנות האחרת,   או בבן הזוג הבא, ומכאן מגיעה ההססנות הידועה של אנשים עם וונוס במאזניים הגורמת להם לעיתים קרובות לא ליטול עמדה, או החלטה או "החלטנו שלא החליט"  התוצאה מוגדרת:  דחיינות כפייתית.  ואם כל אלה לא מספיקים, אז חיפוש השלמות גורם להרגשה תמידית של חסר, חסך, שאותו לא ניתן להשלים אלא אם האדם לומד להפסיד במקום אחר,  דבר שיהיה תמיד קשה לאנשים שהוונוס שלהם במאזניים, זה לוותר על חלום השלמות. בסופו של דבר במידה ותתקיים התבגרות,  או תהליך התפכחות ביחס למציאות, המסקנה המתבקשת תהיה, שלא ניתן ללפות את המקל משני קצותיו.
אנשים שנולדו  עם וונוס במאזניים:
גרייס קלי, פבלו פיקאסו, ריצ'ארד גיר, אלביס קוסטלו, טים רובינס,הנסיך צ'ארלס, שון קונרי, ג'ורג'ייה א'וקיף,יו גראנט, ביונסה נווולס, פרדי מרקורי, ביל קלינטון, וויל סמית', וודי אלן, מייקל דאגלס, פרינס הארי, סטפן קינג, הילרי דאף, קלאודיה שיפר, בו דארק, ג'יימס קמרון, ג'ורג' בראסנס, לאנס אמסטרונג, קלאוס קינסקי, ריבר פניקס, צ'ארלי שיין, ריטה האיוורט, מרק אנתוני, המלכה ראניה-ירדן, לואי ה-16, פול וולקר, קרל לנגרפלד, ג'ין סימונס, אן ניקול סמית', אוסקר ווילד, קריסטופר ריב, וורן באפט, אנסטסייה, ברנרד אנרי לוי, קליסטה פלוקהארט, איגור בוגדנוב, קולין פירת', ליסה בונה, אמינם, סקוט פיג'ראלד, ד.ה.לורנס, יו יו מא.

נוס בעקרב- עזה כמוות האהבה אך גם השנאה.

כשונוס במזל עקרב הפלנטה תהיה בעלת עוצמות אטרקטיביות ומושפעת מפלוטו שליט המזל. וונוס בעקרב אינה במיקום ידידותי ואינו הרמוני כפי שמצפים ממנו להיות.  הפלנטה נעה בין הקטבים, בין צבעי שחור ללבן[שייכת לקבוצת הקבועים יחד עם שור, אריה ודלי], קיצונית, ואינה מכירה בפשרות. מושכת אליה בני זוג בגלל האינטנסיביות שבה, ובגין כוח האהבה שהיא מציעה והצורך שלה להתחייב ולהפגין טוטליות. מושפעי וונוס בעקרב יש בהם להציע מבחינה אמוציונאלית: עוצמה אנרגטית,  ריכוזיות וכריזמה[לטוב ולרע]. התייחסותם לאהבה נוטה לשדר טוטאליות ואנשים המאמינים באהבה באופן דרמטי, יישאבו לבני זוג המבטיחים מחויבות עד הסוף או יחסים לטוב ולרע. הסקסאפיל הגבוה שלה  מבטיח עניין, גיוון, עונג מיני פיזי. אין רגע דל.  אהבת סקס,  לעיתים, באופן אובססיבי והצורך לכבוש יהיה תמיד חלק מהפרסונה. תהיה להם נטייה פורנוגרפית וצורך במין פאלי, פטישיסטי והרבה יותר "כחול" מהממוצע. כריזמת האהבה שלהם "מונחת" ביכולתם לפקס על בני הזוג, להתייחס לפרטים ולזכור אותם אך גם למסירות שלהם באהבה. וונוס בעקרב ישפיע על ילידיה להפגין חוסר פחד וחשש בנושאי הקרבה והאינטימיות. פוטנציאל האהבה של מושפעי וונוס בעקרב גבוה במיוחד, והם יהיו נאמנים לאהבתם. אנשים עם וונוס בעקרב אינם "סובלים" ולא יעמדו בפני  סירוב. אם הם מציבים מטרה רגשית[או כל מטרה אחרת], הם ישיגו אותה "בכל מחיר". הם יהיו אובססיביים וחסרי פשרות. האמת, שסירוב הוא חומר דלק עבורם, היות והם אינם אוהבים כניעה אוטומטית, אם כי למרבה האבסורד, הם יתחשבנו עם הסירוב מאוחר יותר[בנקמנות ] וונוס בעקרב לא מניחה  לאדם לשכוח פגיעות ויצר הנקם יפעל,  גם אם ונוס משתנה או ליתר דיוק משפיעה באופן שונה ממפה למפה[תלוי בבית ובהיבטים של ונוס בעקרב ביחס לשאר הפלנטות] מאדם לאחר. הם יהיו עדיין רכושנים כלפי מושא אהבתם, קנאים וחשדנים במיוחד. באהבה הם יעניקו לבני הזוג את מלוא תשומת הלב אך ינסו לשלוט בכל. יש בהם צורך עז לשלוט בקשר ובמרחב המחייה מסביב לבני הזוג אם כי לעולם לא יודו בכך. האינטנסיביות שלהם תהיה כה עזה וכל נושא האהבה תובע מהם הרבה מאמצים מבלי שהם יכולים לשנות זאת. האמוציות עמוקות והמעבר מאהבה יכול להיות רק לשנאה. המושפעים מוונוס בעקרב,  אינם יכולים להיות אוהבים קלילים. הם נוטים בכלל, לקיצוניות ומומחים למצוא גם את כל הפגמים והחולשות אצל בני הזוג אם הם יחוו דחייה הם מחד ינסו לרכוש את לב האוהבים מחדש מאידך יתנקמו או לא ישכחו רגעי השפלה. יחד עם זאת,  אנשי ונוס בעקרב נוטים  להסתיר את חולשותיהם ככל שאפשר ובוודאי לא להודות בכוונותיהם. ברגעים שיתעורר בהם כעס בגלל התנהגות של בני הזוג, הם יהיו אימפולסיביים, זועמים עם ביטויים עזים מוחצנים עד כדי תחושת פיצוץ ואיבוד שליטה. קנאתם עזה כמוות,. כל מה שמעורר בבן הזוג חיבה עלול להרגיז או לגרום לקנאתם. כדי לרצות אותם, צריך להפגין נאמנות ומחויבות טוטאלית. הם נוטים להיות גאים באומץ הלב שלהם ובמחוות שהם מוכנים לעשות למען אהוביהם. כדי לרצות אותם, צריך להפגין שייכות כלפיהם והסכמה לקבל את שליטתם. אך צריך לזכור בנשימה אחת, שהם ינצלו כל חולשה של בני הזוג גם אם הם אוהבים. מבחינתם אין סתירה בין הדברים, וגם את סודותיהם הם יעדיפו לשמור ויצפו שסודותיהם יכובדו. הם שומרים את קלפיהם צמוד לחזה ומשתמשים בהם בעת הצורך. מחפשי הדרמה והעצמה ימצאו אהבה ועניין רב עם אהובים בני מזל עקרב, אך עלולים להתעייף לא פעם מהתובענות הרבה המושטת כלפיהם.
אנשים שנולדו עם וונוס בעקרב:
מאט דיימון, ליאונרדו דה קפריו, קירק דוגלס, ג'ודי פוסטר, ביל גייטס, קייטי הולמס, אנני לנוקס, אבריל לבגין, דיויד שווימר, אליסה סילברסון, סטיבן שפילברג, ז'אן קלוד ואן דאם, ריצ'ארד ה-3 מלך אנגליה, לארי בירד, ג'סי ג'קסון, ג'ון סינקלייר, נדיה קומנצ'י, דימטרי מדבדב, ליב אולמן, חוואקין פניקס, מרתין לותר-הנזיר הגרמני, לארי פלינט, אלברטו ג'אקומטי, שרית חדד, בארי גילמור, ריצ'ארד פראיור, סטפני פאוורס, אדוארד מונק, מאריה קרי, ג'ון ווייט, חיים סבן, ג'ניפר קונלי, ברוס לי, ג'ון לה קארה, מרתין סקורסזה, דיון ווריק, מהטמה גנדי. לינדה מקרתני.


אנשים שנולדו עם וונוס  בקשת – בין שמחת חיים, פלרטטנות לפחד משגרה.
וונוס בקשת מושפע מכוכב  מיופיטר שליט מזל קשת. בנושא יחסים וונוס בקשת יגרום לילידיה להימשך לכל מי שגורם ומאפשר להם לצמוח ולגדול והעיקר "לא לעמוד במקום".
וונוס בקשת יגרום לילידי ונוס בקשת להיות  אידיאליסטים, ורגשית הם עלולים לסבול מסוג של בלבול בנושאים הרגשיים.  הם לא מתחייבים בקלות ולעיתים לא מתחייבים כלל. הם נהנים מהחיים חביבים,  חברתיים ופלרטטנים. מושפעי וונוס בקשת,  נוטים לבדר את הסביבה ולגרום לכולם ליהנות. הם יהיו שיפוטיים אך יפגינו רוחב לב ונדיבות, הם לא אוהבים שגרה משום סוג. בחייהם הרגשיים,  כשיחסים מתחילים להסתבך אינסטינקטיבית הם 'אורזים את הפקלאות' ועפים רחוק עם החץ. ולכן מושפעי וונוס בקשת זקוקים ל"פסק זמן" אך לעיתים זה יכול להיות לתמיד. הם נמשכים לאלה החיים חיים מלאים וממצים עד הסוף  הם לא מוטרדים אם האדם עדין, מנומס או מלוטש כמו שחשובה להם העובדה שהאנשים יהיו מלאי חיים שמחה והומור. אנשים עם וונוס בקשת זקוקים לספייס וחופש כדי להיות מאושרים.  הם נהנים לצחוק ו'מתבאסים'  אם לוקחים את האווירה ברצינות יתירה. אווירת תחרות ושמחה תעורר אותם אך אל תבקרו את אמונתם הם לא סובלים ביקורת אישית ומרגישים שנכנסים להם עמוק ל'קישקע". הם אוהבים להתנועע ללא מטרה ומבחינתם,  מומלץ פשוט להצטרף בלי הרבה שאלות. הם קלים לתנועה ולשינויים ספונטניים בתכניות כל עוד נשמר העניין .
גיוון זה התבלין של וונוס בקשת, הם נוטים להגזמות בחייהם ולהרפתקאות, אוהבים ספונטניות, הם לא נוטים לתכנן ומהמרים "איפה הם ייפלו"?! ולכן הם עלולים לעיתים לאכזב אחרים אך זו לא ממש מטרתם. ילידי וונוס בקשת נוטים לחלום בגדול ולהמר על המזל. רעיונות חדשים יתפסו מקום של הישנים בקלות. הם אוהבי פילוסופיה, דת, אמנות, וכל אלה מגרים אותם אינטלקטואלית. מושפעי וונוס בקשת יהיו אדפטיביים, נוחים להתרועע, חברותיים עם רוח חופשית, אוהבי נסיעות מלאי התלהבות ואספני חברים בכל מקום. בחברות וונוס בקשת יבחר להכיר כל אחד, הם יהיו עקרונית ישרים וכנים עד לרגע שהם "עיוורים"[או רואים מה שהם רוצים] הם לא זקוקים לאמוציונאליות יתרה, כדי לקיים יחסי חברות. הם מאושרים לבילויים והתכנסויות, מספרי סיפורים, מופיעים בתיאטרון סרטים קומדיות מחזות, הם טובים בכל ענייני בידור הם הופכים למורים ומרצים טובים בגלל חיבור אינטלקטואלי עם חוש הומור סטודנטים יאהבו שיעורים שלהם. הם יהיו טיילים מקצועיים ויאהבו להתגלגל לחוויות והרפתקאות מוזרות באשר הן.
הם מחפשים אנשים שיחשפו אותם להתנסויות חדשות, הם אוהבי טיולים הרפתקנים שלא דורשים יותר מדי מחויבות. הם נמשכים לתרבויות אחרות כי הם שונים ומלהיבים אותם, לצפות מהם למחויבות רגשית זה "סיפור ארוך הנזקק לזמן ולסבלנות רבה". הם לא אוהבים את תחושת 'הניצודות' וילכו מרחקים כדי להימנע מכך. נמשכים לעסקי מזל, הימורים נהנים מיחסי מין ובעלי תשוקה רבה יש להם כאוהבים תקשורת קלה.  ביחסים הם נוטים לתת לבני הזוג להמתין הרבה זמן כדי להתלהב ושתחכה להם בת זוג נלהבת ולוהטת. המח והגוף של הקשת עובד יחד והם נסחפים בקלות להרפתקה סקסואלית. הם יימשכו לבת זוג אוורירית קלילת ראש ספורטיבית, עם התאמה פיזית, וניסיון מיני שונה. הם יתנהלו בעצמאות ובאופן בלתי תלותי בבני זוג. תלותיות של בני הזוג תרחיק אותם מהקשר. הם יאהבו בני זוג המשדרים ביטחון עצמי, סקרנות למידה, צמיחה תשוקה לא יסבלו בני זוג מקובעים שזקוקים לתכליתיות. יאהבו ויחפשו גיוון, לא ירצו שום תכנון מוקדם לפני פגישה אלא החלטות מותאמות לרגע בלבד. גישה חופשית ופתוחה כלפי כל נושא, יאהבו אנשים חייכנים צוחקים שלוקחים את החיים בקלות זוגיות רצינית לא תועדף בכלל. יאהבו דמיון וויז'ן , התלהבות ושמחת חיים. יחד עם זאת לא מומלץ "לשרוף הכל מיד" אלא לאתגר כל הזמן בקשר.
אנשים שנולדו עם וונוס בקשת:
מייק בראנט, פארה פוסט, ג'יין פונדה, קווין קוסטנר, ג'ימי הנדריקס, יוסף סטלין, ניקולאי סרקוזי, קריסטינה אגילרה, ג'וד לאו, טינה טרנר, קים בסינג'ר, דיוויד בואי, ג'רארד דפרדיה, ז'אן מורו, ג'ימי לי קרטיס, רוזנה בר, ברוך שפינוזה, ג'ורג' גורדייף, מאדם דה םפומפדור, ג'קסון פולוק, אוטו דיקס, אמילי דיקנסון, לואיס קרול, רוברטו בניני, אוגוסטו רודן, מייקל סטייפ, וינסטון צ'רצ'יל, ג'ון מלקוביץ', רנה מגריט, אל ק]ונה, חוזה מורינו, האוורד יוז, דיפק צ'ופה, ג'ו דאסון וופי גולדברג, ואסילי קנדינסקי, פראנק זאפה, קלוד מונה, מאריה שרייבר, תאודור רוזוולט, פדריקו פליני, אדי וודר, מארגרט תאצר, שינייד אוקונור, רודגר האוור, מריו לופז, אישתאר, סמואל ג'קסון, קריסטינה אפלגייט.

ילידי  וונוס בגדי- בין קרירות ליציבות וביטחון.
.
וונוס בגדימושפעת מ שבתאי שליט המזל. אנשי וונוס בגדי יחוו את רגשותיהם בדרך כלל תחת בשליטה.  הם יהיו ממוקדים מול המטרות ולא ילכו לאיבוד ולא יתבלבלו בגלל רגשות. וונוס בגדי תגרום לאנשיה להיות בפוקוס, להפגין זהירות להיות מחושבים, יעילים, ממולחים ומתוחכמים. וונוס בגדי תשפיע על ילידיה ליהנות מחזות קפואה ומראה של "בושם קריר" אך המדיף ריח מעודן של עושר. הם יושפעו מנטייה למופנמות ואת הרגשות יכבשו בתוכם ויעדיפו לא לשתף. יהיה קשה לפענח על פי הבעת פניהם מה הם חשים. הם יפגינו בהשפעת וונוס הקשבה מלאה וחברית כלפי האחרים,  אך יגיבו מעט יחסית. הם יבטאו תגובות זהירות שאינן גולשות למחוזות הפורצות  גבולות או שליטה. הם יהיו מעשיים ביחסים ולא יסבלו מנטייה להפגין רגשות ולהשתפך. הם יכולים להיות רומנטיים בגין וונוס בגדי אך רומנטיקה שמרנית לא מופגנת ושאינה פרובוקטיבית. הם יעדיפו אווירה סולידית ושמרנית ויעדיפו את פרטיותם רחוק מעיני האחרים. וונוס בגדי תשפיע על בעלי וונוס זו לרצות לדעת איפה "עומדים היחסים" ולאן הם מתקדמים?!  יש ביטוי בולט לתכליתיות ולצורך ביחסים מעשיים. הם "יפתחו" קשר בזהירות ובאופן מבוקר ולא יגלשו למצבים של חוסר שליטה. לעיתים אף יבטאו ביישנות,  אינטרוברטיות וקושי לחשוף רגשות בגלוי. הם ירתעו ביחסים מאנשים פרובוקטיביים מדי ומדמויות בעלות אופי נועז העלול לסכן אותם ואת ביטחונם העצמי. הם זקוקים לבנות קשר בהדרגה ובאופן איטי ומבוקר. הם ייכנסו לאט לקשר וישתחררו ממנו לאט עוד יותר. וונוס בגדי גורמת לנטייה חומרית והיא תשפיע על בעלי וונוס זו לרצות במצב כלכלי טוב ובעיקר יציב אך גם בסטטוס מכובד או לחשוש ממחסור באופן קבוע. הם יבטאו נאמנות ביחסים וסולידיות בולטת בעיקר כלפי המוערכים על ידיהם. הם יהיו חרוצים ויהיו מוכנים להעניק הרבה מאוד לבני זוגם. הם לא מתבלטים בעודף דיבור והכרזות בומבסטיות מבחינה רגשית,  הם יעדיפו לבטא רגשות בדרכים מעשיות. הם מתחייבים בקשר אך יהיו שמרנים ויתרחקו מחיים בעלי אופי חריג.  הם זקוקים לשליטה לתכנון ולסדר יום ברור מראש גם ביחסים. הם יהיו בעלי תושייה וימצאו פתרונות לבעיות שיתעוררו בזוגיות. הם יהיו חברים טובים ותומכים בבני הזוג מבחינה חברית. יעדיפו חיים מסורתיים בעלי אופי מסורתי/שמרן. אנשי וונוס בגדי נועדו ליחסים ממושכים ואינם אוהבים להחליף קשרים ולחפש הרפתקאות ביחסים חדשים. הם יהיו ריאליסטים ומפוכחים ביחסים. הם לא מפגינים חושניות יתירה ולעיתים הם נראים כלפי חוץ כאילו חיי מין אינם מעניינים אותם אך בעצם הם זקוקים להם על בסיס קבוע כמו שגם אוכל וצרכים פיזיים אחרים יהיו בעלי ביטוי של צרכים יומיומיים. הם נוטים להיות בשליטה על הצרכים האמוציונאליים ועל תשוקתם.
אנשים ידועים עם וונוס בגדי:
דיאן קיטון, פי דאנווי, ריצ'ארד ברטון, בראד פיט, אלביס פרסלי, ג'וליאן מור, בן סטילר, וורג'יניה וולף, דולי פרטון, וודי אלן ביורק, ג'יימס דין, קלארק גייבל, שוברט, בטהובן, ג'ון גאליאנו, בנג'מין פרנקלין, מייקל גורבאצ'וב ליסה מאריה פרסלי, אריסטו אונסיס, מאריה קאלס, דיויד לינץ', אדית פיאף, ג'ים קארי, פרנק סינטרה, רובי וויליאמס, סטיב ג'ובס, סיד בארט, פיודור דוסטויבסקי, האמפרי בוגארט, הנרי מילר, ג'ום פ.קנדי, קמיל קלודל, וולט דיסני, אקסל רוז, פול ניומן, אנטוני הופקינס, חואן קרלוס מלך ספרד, דניס ריצ'ארד, גוסטב אייפל, אדם ברודי, מרגו המינגווי, גרגורי רספוטין, דריל האנה.

אנשים שנולדו עם וונוס בדלי – בין הומניזם חמלה ואנושיות לחדשנות ומרדנות.
וונוס בדלי מושפעת מאוראנוס בעיקר ובמידה מעטה יותר משבתאי. מושפעי וונוס יהיו אינדיבידואליסטיים, ייראו מרדנים ובמידה מסויימת גם פרובוקטיביים. הם יימשכו באהבה לשונה ולאחר, למיוחד ולעיתים לאנשי שוליים[חריגים חברתיים]
מחד, יהיה קשה להתקרב אליהם בעיקר בגלל שוונוס בדלי גורמת לאנשים בהשפעתה להיראות מרוחקים כי הם נוטים לשחק כללי משחק שונים מהסביבה כמו:  לעמוד על עקרונות ועל פרטיותם אך גם לא יחצינו רגשות בפומבי ולעיתים יתקשו לשחרר רגשות ספונטניים. לעומת זאת  אם בני הזוג יהיו במצוקה או נזקקים, הם יהיו החברים הכי טובים, קשובים אמפטיים ומוכנים להגיש כל עזרה שתתבקש כלל הברזל של וונוס בדלי : "רחוקים מבני הזוג כשהם קרובים וקרובים כשבני הזוג רחוקים"!!!  הם אוהבים להתגעגע ולהרגיש את המחסור . וונוס בדלי תשפיע על ילידיה מבחינה חברתית לשמור באופן מהודק על פרטיותם ולהימנע מחשיפת חייהם האישיים וימעיטו להפגין רגשות בגלוי ובוודאי לא בפומבי. בהשפעת וונוס בדלי, הם מסמלים את האכפתיות האנושית, הומניזם ויכולת לראות את חולשות האחר ונוטים להיות מזוהים עם נזקקי העולם תוך כדי חיפוש הצדק האנושי, או שיעסקו בתחומים הומניטריים, טיפוליים בעלי מימד וקשר לתחום האנושי שם יוכלו לתרום הבנה ואמפטיה לזקוקים. בחברה הם נראים שונים, כי הם נוטים להתנהג ולהתנהל על פי כללי הקוד המוסרי שלהם ולא יהססו לעמוד על שלהם במחיר הפסד. וונוס בדלי משוייכת לקבוצת הקבועים[יחד עם מזל שור, אריה ועקרב]  הם יהיו בעלי נטיות אידיאולוגיות מובהקות וקיצוניים בגישתם ובעיקשותם כשהם מאמינים בדרכם. רבים מהם עוסקים באקטיביזם חברתי החל מהתנדבויות לגופים נזקקים או באופן אינקוגניטו יתרמו מזמנם או כספם דרך תמיכה במה שנראה להם גוף, אדם או דרך צודקת כמו פוליטיקה וגופים העוסקים באקולוגיה, בהבראת העולם מחולייו בכל דרך גם אם תראה מוזרה ובלתי שגרתית.  לאנשים רבים מסביב קשה להבין איך מתקיים הניגוד בין אינדיבידואליזם וסוג של התבודדות חברתית מול הפן החברתי המאוד אכפתי.  וונוס בדלי משפיעה על נטיות קיצוניות יותר החל מעוצמות אידיאולוגיות,  אינדיבידואליזם קיצוני ועד דתיות. יחד עם זאת הנטייה לא נובעת מאמוציונאליות כמו ירח, אלא מתוך עקרונות של צדק-יושרה-אתיקה באופן היותר מוקצן וחסר פשרות והנובע הרבה יותר מתפיסות שכלתניות אינטלקטואליות המתקבעות על עקרונות הצדק החברתי . לעיתים אנשים עם וונוס בדלי יהיו קיצוניים עד אישיות תמוהה[weirdo] וחוסר הבנת הסביבה את אישיותם המסתתרת מאחורי החזות הבלתי מובנת. הם נוטים להתנהל בעצמאות מוחלטת.  עם בני המין השני הם יפלרטטו ותמיד יהיה להם מה להגיד או לבטא. נשים עם השפעת וונוס בדלי ייראו שבריריות ועדינות יותר אך הן יבטאו בשעת משבר עמידות וקור רוח שיפתיעו גם את הסביבה. באהבה הם נמשכים לסיעור מוחות וצורך להימשך למשהו יוצא דופן וכריזמטי בבני הזוג. הם עשויים להיות בעלי טעם שונה ומוזר[או לא קונבנציונאלי] במושגי החברה הסובבת. הם עשויים להיות הכי זרוקים וחסרי אכפתיות לגבי הופעתם החיצונית [ההיפי המצוי מסמל את וונוס בדלי] ועד הפיכת חלוצי אופנה אקסצנטריים.
באמנות הם נוטים להיות בעלי ביטוי מוזיקלי אמנותי בעל אמירה חזקה, ואלה שביניהם שיעסקו באמנות יבלטו בשוני ובכריזמה הטבעית שלהם.  הם יצליחו בעיסוקי במה, הופעות מוזיקליות, משחק אך גם הוראה ומשפטים כקתדרה בימתית לכל דבר.
וונוס בדלי מסמלת את הניו-אייג' במובן הטוב של המילה, האלכימיה,  יש בהם את היכולת לראות מעבר לחומר ולחוות את הרוח באופן טבעי בלי סיסמאות. אך וונוס בדלי תשפיע על צורך למצוא את האמת הרוחנית, פילוסופית ופסיכולוגית. אך בעוד אנשים מסביב מאמצים גישה ונתקעים בה, וונוס בדלי תמשיך הלאה בחיפושים אהבת הרפתקאות והתנסויות בכל תחום,  כי היא לא ממש רוצה למצוא דבר, להישאר שם ולהתמסד. רבים ממושפעי וונוס בדלי עשויים להיות מוכשרים באופן בולט בתחומי האמנות והרוח אך לעיתים בגלל אוראנוס השליט של דלי הם נוטים להשתנות תכופות ולהיות מושפעים מרוח חדשה ולעיתים הם מובילי אופנה, טרנד ואקספרימנטים בלתי נלאים עם כל המשמעויות שנטייה זאת גובה מהם. אנשים עם וונוס בדלי נוטים לעבור זעזועים רומנטיים רבים, פרידות וחיים אישיים מורכבים יותר.
אנשים ילידי וונוס בדלי:
וולפגאנג אמדאוס מוצארט, אייזק ניוטון, מל גיבסון, ברוס וויליס, ניקולאס קייג', שרון סטון, אופרה וינפרי, קייט מוס, נוסטרדמוס, אלטון ג'ון, ג'ניס ג'ופלין, ג'סיקה בייל, קוונטין טרנטינו, אלברט- הנסיך ממונקו,אנט ון קוצ'ר, מישה ברטון, מיכאל שומאכר, יורי גאגרין, גלן קלוז, קריס רוק, לורד ביירון, דימטרי מנדלוב, ארתה פרנקלין, פיטר גבריאל, גוסטב פלובר, בראיין ג'ונס, מוריס ראבל, רוברט ואגנר, קרן קרפנטר, ג'רי לואיס, נינה האגן, ג'.ר.ר.טולקין, סימון דה בובואר, סטיפן הוקינג, פיל קולינס, שרלוט ראמפלינג, הנרי מאטיס, מאו טסה טונג, פיט מודריאן, שריל קרואו, קים נובק, דידו, מרלן דיטריך, פרנקלין רוזוולט, אלק בולדווין, דניאל אוטייה, שרון טייט, אווה מנדס, יוקו אונו, מוחמד עלי, פיטר דוהרטי, רודולף שטיינר, אקסל רוז,אלן דג'נרס, פרדריק שופן, אדם ליון, גרי אולדמן, דניאל קרייג, קרלוס קסטנדה

אנשים שנולדו עם וונוס בדגים –  בין אידיאליזם לאסקפיזם.
וונוס בדגים מושפעת מנפטון שליט מזל דגים.

הפלנטה וונוס בדגים נחשבת לנעלה. נעלה,  כי היא בעצם מסמלת את היכולת להגיע הכי "רחוק" באהבת האחר עד כדי הזדהות מוחלטת.  אך נעלה כי הפלנטה וונוס בדגים מסמלת את  המוזה בהתגלמותה העוזרת ליצור אמנות ולשאוף להיות מושלמת. מסמלת את הנימים של הרגישות. דרגת רגישות גבוהה במיוחד.  אנשים המושפעים מוונוס בדגים יראו בקלות את האחר ואת סבלו ויהיו מסוגלים להזדהות ולהבין עד כדי הקרבה וויתור על הצרכים העצמיים. כוכב וונוס בדגים מעורר את הצורך באדם "לגעת" ברגשות האחר להבין ולהתחבר. קל למושפעים מוונוס בדגים, להיכנס לגופו עורו ונשמתו של הזולת כשמדובר בכאב ועצב. וונוס בדגים מסמל את דרגת העומק הגבוה ביותר של הנשמה לחוות ולבטא זאת בדרכי אמנות החל ממוזיקה, ציור ומשחק. הפלנטה וונוס בדגים גורמת למושפעים ממנה להיות מסוגלים להתקרב לאחרים לקרבה המעניקה ביטחון ותחושה של תמיכה. יחד עם זאת כוכב וונוס בדגים מבטא את תחושת הקתרזיס[קלה, שיחרור] המגיע בעקבות  הכאב והעצב. המושפעים מוונוס בדגים נמשכים לאנשים מורכבים הנושאים מטענים קשים של החיים. הם יתחברו בקלות למלנכוליה, לכאב ולאנשים ההופכים לקרבנות חברה לעיתים אפילו במחיר קורבן אישי. באהבה, המושפעים מוונוס בדגים, יהיו טוטאליים ויחוו הזדהות עמוקה עם בני הזוג, אך גם יהיו מסוגלים להקריב למען האהבה על חשבונם ואף לשכוח את צורכיהם הבסיסיים. אנשים עם וונוס בדגים רגישים ברמות גבוהות ולעיתים לא יוכלו לשאת את הכאב וינסו להתנתק דרך התבודדות או "לברוח" לעולמות דמיוניים[בועתיים] להתמכרויות קשות ולכל מה שיפיג את הכאב לו גם לרגעים ספורים. האמנים שביניהם ימצאו מזור באמנות וככל שסף הרגישות גבוה יותר, הם ישקעו באמנותם כמו סם או כל חומר התמכרותי אחר. באהבה מושפעי וונוס בדגים, יהפכו את מושא אהבתם לאידיאל ולסוג של מיתוס ועלולים להתאכזב מכל מפגש המוכיח כי מושא אהבתם שונה ממה שדמיינו, עם זאת הם נוטים לסלחנות אין קץ. הפלנטה וונוס בדגים תגרום לאוהבים להיות טוטאליים בכל דבר שהם עושים מתוך אמונה בשלמות. הצורך של וונוס בדגים לשבור את הגבולות הפיזיים בינם לבין האחרים עלול להפגישם עם אכזבות.  וונוס בדגים יגרום להתאהב בדמויות מורכבות ולעיתים בלתי אפשריות כדי לקיים קשר תקין ובוודאי לא לאורך זמן, אהבתם תהיה חסרת אנוכיות ובדרך כלל הם ישלמו על כך. וונוס בדגים ישפיע על יכולת אמנותית גבוהה ביותר ורבים המוזיקאים והאמנים הטוטאליים שביניהם ודמויות שלא יתפשרו על אומנותם ואמונתם. הורמון האוקסיטוצין מיוצר בהיפותלמוס[בלוטה הנשלטת על ידי מזל דגים] עם סרטונין ודופמין ישפיעו על הצורך להתמכר לפרפרים שבבטן, לריגושים של אהבה אך גם סבל בגין האכזבה מהאהבה. המושפעים מוונוס בדגים יוצרים ואמנים יוכלו למצוא נחמה רבה ביצירה, כמו גם היכולת להזדהות עם האחר יוצרת בשחקנים שביניהם הזדהות מוחלטת עם מושא הסיפור. אנשי וונוס בדגים לא יפגעו לרעה באף אדם במתכוון הם מלאי חמלה לאחרים אך לעיתים חוסר עמדה כלפי האחר על מנת לא לפגוע, יכולה לפגוע לא פחות. הם יתקשו לסרב לבקשות של האחרים וירגישו אשמים אם הם לא יצליחו לרצות את האחרים. הם יתנדבו ויעניקו מזמנם למען האחר ולעיתים קרובות יחוו חוסר הערכה של האחרים כלפי נדיבותם. הם נוטים גם לעיסוקי טיפול ותראפייה מתוך היכולת להזדהות עם האחרים. הם יסבלו לעיתים מבעיה בקשר עם החומר ויתנהלו באופן לא מציאותי כלפי העולם המטריאליסטי. הבעיה אולי, הכי גדולה שיש למושפעים מוונוס בדגים זה הצורך לחיות בגבולות ובמציאות, מה שבדרך כלל מכבה את המוטיבציה שלהם. ולכן אין ספק שאהבתם לעיתים אינה מציאותית. היכולת לחלום ולחיות בעולם דמיוני זהו סוג של מתת שמיים שמושפעי וונוס בדגים נהנים ממנו. הם תמיד יוכלו להסתגל למצבי רוח ולרגשות של האחרים מה שמעניק יכולת אדפטיבית גבוהה מאוד ביחסים הבין אישיים שלהם. הם בעלי נטיות אינטואיטיביות מפותחות, מיסטיות ופילוסופיות בכל תחום בו הם עוסקים,  בעיקר בגלל הנטייה להעמיק עד הסוף ולא להיעצר. ולרבים מהם יש קשר לעולם רוחני ועיסוק בעולם החלומות.
אנשים שנולדו עם וונוס בדגים:
ישו, מרתין לותר קינג, פרנסיס קופולה, קורט קוביין, דיויד גרול, אדגר קייסי, אורלנדו בלום, מישל פייפר, איגי פופ, ג'ורג' וושינגון, ויקטור הוגו, יוהן ספבסטיאן באך, נורה ג'ונס, שנון דוהרטי, בניסיו דל טורו, אנגוס יאנג, מולייר, מאקס ארנסט, פנלופה קרוז, סלין דיון, היט לאדג'ר, וינסנט ואן גוך, סרג' גינסבורג, ג'ון בון ז'ובי, ז'ול וורן, ז'ולייט גרקו, תוצאס אדיסון, קריסטיאן דאנסט, נסטסיה קינסקי, גלילאו גליליי, קונאן אובראיין, רוד סטיוארט, ביל מאהר, ג'ון פרושיאנטה, דיאנה רוס, שירלי מקלין, גארי קספרוב, אליס קופר, צ'ארלס דיקנס, פטרישיה ארקט, קייט הדסון, ולדמיר לנין, דודי פאייד, מייקל קיין, רובין רייט, אורסולה אנדרס, ריס ויטרספון, פאני ארדן, אדגר אלן פו, ברברה סטרייסנד, רונלד רייגן, ז'ובאני קזנובה, דיויד לטרמן, מארווין גיי, אמה ווטסון, ג'ון טרבולטה, ג'ורג' האריסון.

נשים מוונוס – איך הן באהבה?

גברים ממאדים- איך הם באהבה?

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     28.4.2012.

 

שאלות תשובות:

 

1. מירית
פנינה שלום ונוס בנסיגה במפת הלידה במה היא שונה?
תשובה:
24.11.2015
מירית צריך כמובן לראות את המפה כולה כדי להבין את תפקיד ונוס אצלך במפה מבחינת המיקום והיחסים שלה עם שאר הכוכבים. אין שום כלל גורף לגבי אנשים שנולדו עם ונוס בנסיגה. כתבתי על כך בפרק על ונוס: אנשים שנולדים עם וונוס בנסיגה – אין הדבר אומר, שלא ייהנו מחיי אהבה או מהצלחות בפן החומרי. וונוס בנסיגה צריכה להיבחן במיקומה וביחסיה לשאר הפלנטות כדי להבין את משמעותה וצריך להימנע מקלישאות הנפוצות בנושא. בברכה פנינה
2. לילי
ונוס בסרטן ובתאומם
שלום פנינה יש משהו שאני לא ממש הבנתי אשמח אם תסבירי לי, בגדול פי מה שכולם יודעים מים ואדמה מסתדרים מאוד ביחד וככה גם אוויר ואש, קראתי שלפי תנודות כוכב הלכת ונוס נעה 45 מעלום מכל מזל לשני הצדדים, אז אם ניקח לדוגמא את סרטן הוא נע לאריה ותאומים, כביכול שמתאמים להם, אבל לפי הקלאסה מים ורוח או מים ואש ממש לא מסתדרים.אז איך זה מה יותר מדיוק איפה שהוונוס או לפי הנוהל שכותבים בכל מקום מים אדמה ביחד ואויר ואש ביחד. תודה מראש לילי
תשובה:
לילי שלום לא בטוח שהבנת את נושא 45 המעלות. ונוס לא יכולה להתרחק מהשמש של האדם יותר מ-45 מעלות ולכן אדם יכול להיות בן מזל שור והונוס שלו תהיה במזל סרטן או במזל דגים. גם נושא היסודות מבולבל אצלך כי שוב אנחנו חוזרים לאותו נושא. לא מתייחסים במפה רק לונוס שאם כך היה הדבר אז לעשר הפלנטות [יחד עם המאורות] לא היה משמעות. את חוזרת כל פעם עם נושא ונוס כשאת מנתקת את המשמעות של הפלנטה מכל המפה. יחסי כל הפלנטות והמפה השלמה צריכים להיבדק ביחס לכל הפלנטות והמפה השלמה של בן הזוג כדי להבין את משמעות ההתאמה. בברכה פנינה
3. לילי
ונוס בסרטן ובתאומם
פנינה היה פשוט מרתק לקרוא את המאמר! רציתי לשאול אם אצל החבר שלי הונוס בסרטן (ואני מזל סרטן) , ואצלי הונוס בתאומים (והוא מזל תאומים), זה פוקס משמח או עצוב 🙂 ? כי ככה יצא לנו שאצלו הונוס במזל שלי ואצלי הונוס במזל שלו, קראתי שבאופן ככלי סרטן ותאומים זה אסון, אולי הונוס המדוייקת הזאת תעזור לנו ? 🙂 תודה מראש על התשובה.
תשובה:
שלום לך לילי התאמה לא נבדקת על ידי כוכב אחד אלא על ידי מערכת יחסים של כל הכוכבים ביניכם. לא ניתן ללמוד על מערכת יחסים שלמ על פי כוכב אחד או על פי המזל בלבד. אני ראיתי בחיים מזלות שנחשבים לא מתאימים חיים בזוגיות נפלאה כי זה קשור לחיבורים של כל הכוכבים זה לזה. ומזלות שנחשבים להרמוניים זה לזה שלא שורדים. בברכה פנינה
4. דבורה
התאמה זוגית
פנינה שלום. לי ולחבר שלי יש ונוס בדגים. אני טלה עם אופק אריה והוא דלי עם אופק דגים. מה זה אומר לגבי ההתאמה ביננו? תודה .
תשובה:
שלום לך דבורה ככה לא בודקים התאמה זוגית.התאמה זוגית קשורה ביחסי הכוכבים ההדדיים אחד לשני וכמובן אי אפשר לדבר רק על התאמה מבלי לבדוק מה צפוי רגשית לכל אחד לחוד. השילוב מעניק מידע עמוק ואמיתי על התאמה הזוגית ועתיד היחסים. הרבה אנשים מתאימים ומפסיקים להיות יום אחד בקשר.נכון? את זה ניתן לבדוק מראש. אינני עושה תחזיות אישיות בפורום הזה. כל טוב ובהצלחה פנינה
5. נועה
ונוס במפה
היי פנינה נולדתי ב15/2/87 בשעה 00:30 בערך. היכן נמצאת ונוס במפה שלי?
תשובה:
נועה הונוס שלך בגדי. ואת יכולה למצוא את מיקום כל הכוכבים שלך פה: http://www.mystic-age.com/on-line/calcast.asp תכניסי את הפרטים שלך ותקבלי את הרשימה של כל מיקומי הכוכבים שלך במזלות ובעברית. בברכה פנינה
6. חסוי
אהלן פנינה זה נראה לי מוזר שונוס כוכב ההרמוניה והאהבה שהוא נמצא באריה הוא בעל עוצמה וכח ולעומת זאת מרס שהוא כוכב של מלחמה וכוחנות שהוא נמצא באריה הוא סוג של show ונדיב עם אנשים אבל לא אחד שרב עם כולם ועושה דרמות של רוע כל הזמן כמו אנשים עם ונוס באריה. ועוד דבר ונוס באריה לא נשמע מיקום טוב בגלל שאנשים עם ונוס באריה הם לא הרמוניים הם שחצנים שאכפת להם מעצמם וכל הזמן רבים ואפשר להגיד אלימים!(מניסיון) (מה שלא מתאים לכוכב ונוס שבגלל זה, זה לא נראה לי מיקום טוב) ועושים דרמות של שנאה ורע כמו שרשמת,אשמח לתגובה ממך בבקשה!!!!
תשובה:
שלום לך חסוי ואם היית נותן שם פרטי מישהו היה מגלה מי אתה? סתם למחשבה. וונוס ומרס מתנהלים ממקור אחר לחלוטין ומאנרגיות שונות לגמרי. אני לא מוצאת שום סיבה להשוות את שתי הפלנטות כי אין שום דבר משותף ברמה האנרגטית ואין דבר משותף במהותן של הפלנטות . אין לי מושג למה אתה מתכוון כשאתה כותב "לא הרמוניים". וונוס במזל אריה היא דרמטית ולכן היא בוודאי נוטה להגזמות ולהפגנות רגשיות קיצוניות מכל סוג. מי אמר שהיא הרמונית? ומי אמר שמה שאתה מזהה מהניסיון שלך נגרם דווקא מההשפעה של וונוס? לדעתי, אתה קצת מתבלבל ומייחס תכונות לא רלוונטיות. בכלל אני נגד המנהג המגונה להוציא פלנטה מההקשר שלה במפה דבר שגורם לאנשים להסיק מסקנות נמהרות, ברם כל פלנטה מחוברת לבית מסוים ולמערכות יחסים עם פלנטות אחרות. ומכיוון שכך אינך יודע בכלל אילו יחסים יש לוונוס או למרס עם כוכבים אחרים שגורמים לך לזהות רוע או אלימות. כוכב לא שוכן לו בדד…הוא תמיד מחובר לכוכבים אחרים שמשמפיעים על האנרגיות שלו, המיקום של הפלנטה משחק תפקיד גדול והרי אינך יודע איפה הפלנטה ממוקמת ואת המגניטיוד של השפעתה. אנא חסוי… תעמיק יותר. צא מהשבלונות ומהסטיגמות. זה מתכון לא להבין באמת את מהות הםלנטות שזו אמנות בפני עצמה. אך בעיקר יחסיהן של הפלנטות ביניהן ומיקומן יוצרים בעצם עוצמות שונות.אמנם אני כותבת את הבסיס של כל פלנטה בכל מזל אבל הכל מותנה ליחסיה עם כוכבים אחרים ומיקומה של הפלנטה במפה. בברכה פנינה
7. דן
ונוס באריה
פנינה,לכל אלו שאני מכיר והם ונוס באריה יש להם במשותף את הרצון לקבל מחיאות כפיים, הם יעשו הכל כדי להיות במרכז ושכל האחרים יהיו מסביבם. הם חייבים שיעריצו אותם. אפילו הסבתא הזקנה שלי שגם שהיא ונוס באריה וכרגע נמצאת בשיקום סיעודי סיפרה לנו השבוע בגאווה על כך שכל הרופאים באו לחדר שלה ועמדו סביבה והתעניינו בה. ממש תקופת זוהר בשבילה, היא במרכז וכולם מסביבה!
תשובה:
חחח אני שמחה בשבילה. לא חשוב מתי זה קורה רק שזה יקרה. 🙂 והעיקר דן שהיא תהיה בריאה ותוכל להמשיך להתמוגג גם מבריאותה. בברכה ממני פנינה
8. חסוי
ונוס באריה
שלום פנינה ,קודם כל אין על האתר שלך הכל פה נכון מדוייק ומסקרן!!! ויש לי 2 שאלות. מה הכוונה שרשמת על ונוס באריה בין כבוד עצמי לאבירות. האם הכוונה היא שהאדם שנולד תחת השפעת ונוס באריה מכבד את עצמו? ואביר(אבירות) זה אדם חשוב, בכיר, מנהיג.? אדם המתנהג באופן אצילי וכובש לב, גברי, אמיץ, ג'נטלמן?? זה הכוונה? כי אני מכיר כמה אנשים אם ונוס באריה והם באמת נראה לי "מכובדים" וגם אנשים מכבדים אותם והם עוצמתיים. ויש לי עוד שאלה 1 אדם שנולד אם מארס חזק בשור בהיבט לשמש במפה, יכול להיות יותר עוצמתי מאשר אדם שנולד גם אם מארס בשור, וגם אם ונוס באריה?! אני סקרן לדעת!!! תודה רבה לך!! וחג שמח!!!!..
תשובה:
כדאי להבין שוונוס יכולה להקרין היבטים טובים במפה, טווח ההשפעות שלה תלוי ביחסים ובמיקום שלה. וונוס יכולה לגרום במזל אריה ביחסים מסויימים לגאווה [רהב] ריקנות, עצלות ואהבה עצמית אך יכולה בהיבטים ובמיקום מסוים לגרום לאדם להיות אביר[ג'נטלמן] נדיב, מלא חן וקסם. לאנשים עם וונוסבאריה יש רגישות גדולה מה חושבים עליהם לפעמים זה מסתכם רק באיכפתיות חיצונית ושטחיות ולעיתים הם יעשו הרבה למען החברה כדי להיות ראויים לכבוד. מרס בשור הוא מיקום קשה בכל מקרה, כי האדם מקובע בדיעותיו ובאנרגיות שלו. וקשה לו לעשות שינויים שהם "מצרך" בלתי נמנע בחיים. יחסים קשים של מרס[ וגם עם פלוטו] עם השמש[כפי שניסחת היבט חזק] מעצימים את העיסוק באגו ובצורך להיות צודקים, מנצחים בכל מחיר. זה היבט חסר גמישות. המיקום בבתים ויחסי שאר הכוכבים מעניקים תמונה מלאה האם מדובר בחיים מלאי קשיים ביחסי אנוש וצורך בשליטה טוטלית על אנשים ובכל מצב . אם יש יחסי מרובע[90 מעלות] בין השמש באריה למרס בשור ובין הוונוס באריה למרס בשור. קצרה היריעה לתת הסבר בפורום הזה. זה היבט שחייו של האיש עסוקים מעל ומעבר באגו שלו. אך יכולים להיות בעיות גדולות יותר ואני ממש לא חושבת שהפורום הזה נועד[וגם לא רוצה] להוציא היבט מהקשרו הרחב ולהסביר על פיו מי הוא האדם. צריך לראות את המפה כולה כדי לבדוק את כל האיזונים שלה אם יש בכלל. חג שמח
9. רינת בן סימון
ונוס בדגים
היי פנינה, אני עוקבת אחר הבלוג שלך בקביעות מדי שבוע. היום קראתי לראשונה על ונוס בדגים (אני בעיקרון מזל דלי) ואת פשוט מדהימה! כאילו דיברו עלי. סוף סוף הצלחתי להבין הרבה מההחלטות שקיבלתי בחיים. פשוט הכל אמת. מאלף!!
תשובה:
היי רינת יפה מאוד. אני מזמינה את כולם להעמיק קצת. יש הרבה חומר חינמי להבין את עצמכם ואני אעלה עוד הרבה מידע כדי שתבינו טוב יותר את משמעות האסטרולוגיה . אגב רינת, אנחנו "אחיות" גם הוונוס שלי בדגים. 🙂 בברכה פנינה
10. ריקי
יסודי ומרתק! האם כשונוס בבית 11 במפה יש דמיון לונוס בדלי?
תשובה:
ריקי שלום נכון מאוד המיקום בבתים בהחלט מתקשר למזלות הטבעיים. תודה רבה בברכה פנינה
11. שלום
פנינה היי, ממש חשוב לי לדעת ואודה לך מאוד, מתי ב2013 נכנסת ונוס לסרטן?
תשובה:
שלום שלום לך וונוס תמיד מגיעה סמוך לחודש יולי כי היא לעולם לא מתרחקת יותר מ-45 מעלות מהשמש . היא תהיה שוב ב-4.6.2013 במזל סרטן. אם נדמה לך שהאושר תלוי בכוכב אחד משני כמו וונוס, אז כנראה שאתה באמת לא מבין מה הם גורמי ההשפעה על המפה האסטרולוגית שלך. הציפיה שאדם יחכה כל שנה לחודש אחד כי נדמה לו שוונוס הופכת אותו למאושר היא נשמעת לי עינוי בפני עצמו. מאחלת לך אושר כל השנה. מי מסתפק בחודש אחד ? בברכה פנינה
12. alona
איפה הוונוס שלי ?
שלום לך פנינה. חיפשתי באתר שהיה הקישור היכן נמצאת הוונוס שלי. הקלדתי את התאריך הלידה והתקבלו מספר קטגוריות כמו, צדק, מרקורי, שבתאי, נוגה , ירח ועוד. אבל לא התקבל ה"וונוס". כיצד אמצא אותו ? תודה על התשובה
תשובה:
אלונה נוגה היא וונוס- כשאת מקלידה את התאריך לידה את מקבלת היכן נוגה=וונוס ממוקמת[באיזה מזל] ואז חוזרת לקרוא את הפירוט על וונוס ב-12 המזלות. פשוט לא מסובך בברכה פנינה
13. שרי רפאל
ונוס בדגים
פנינה יקרה מקסים. הזדהיתי ומצאתי עצמי בכל מילה. לטוב ולרע. תודה ונשיקרת
תשובה:
היי שרי תודה רבה . זה אמור להיות מדויק ובעיקר גם מלמד משהו על האמת שלנו. לא ככה? המון תודה לך בברכה פנינה
14. דפנה
ונוס בדגים
יופי! נהניתי מאוד מריכוז אינפורמציה עשיר כל כך. שאלה לי לגבי ונוס בדגים. מכיוון שוונוס מייצגת גם כסף, ומכיוון שהיא נעלה בדגים, האם גם פה היא מגיעה הכי רחוק שאפשר, כלומר יש לי סיכוי להיות מיליונרית? ועוד שאלה בהמשך לשאלה שנשאלה לפניי. ונוס מבודדת בדגים מקיימת אם כך קשר עם נפטון שליט הדגים. כאשר היא גם שליטת האופק מאזניים, היא מקיימת גם קשרים עם מאזניים? ובאיזה אופן? ומה המשמעות כאשר נפטון גם נמצא במאזניים? אשמח אם תוכלי להבהיר מעט. ושוב תודה על המאמץ שאת משקיעה.
תשובה:
דפנה וונוס נעלה בדגים אך אין היא עומדת בזכות עצמה גם אם היא מבודדת. ונושא פיננסי נמדד עם עוד פרמטריים שיש במפה ולכן עושר פיננסי לא תלוי רק בוונוס. זה נכון שאם הוונוס מבודדת ואנני יודעת אם אכן זה כך הקשר עם נפטון יהיה משמעותי מאוד.ואם נפטון במזל מאזניים אז יש יחסים בין וונוס לנפטון- טלה נקראים יחסי: Mutual Reception שזה היבט המסמל יחסי הדדיות בין שתי הפלנטות. גם לי יש היבט כזה בין השתיים. בברכה פנינה
15. שלי שטרית
תהיה
מרתק!!!אך מה משמעות וונוס מבודדת במזל מסוים…למשל וונוס מבודדת במזל דלי?
תשובה:
שלי שלום תודה רבה על הפירגון. וונוס מבודדת כשהיא אינה מייצרצ שום היבט לאף כוכב אחר ולאף נקודה חשובה במפה. גם כשהיא אינה מייצרת היבט [וזה בכלל לא וודאי] היא נמצאת במקרה נניח במזל דלי אז יש לה יחסים עם אוראנוס שליט מזל דלי. בברכה פנינה

17הערות

 1. שני

  שלום פנינה , אם ונוס נמצאת אצלי במזל שור בבית 12 בנסיגה , מזה אומר בעצם?

 2. עירית

  שלום פנינה ,
  הונוס שלי בתאומים ושל בן הזוג הונוס בדלי
  האם יש התאמה ?

  • פנינה כץ

   עירית שלום

   התאמה של בני זוג זה לזו נזקקת לבחינת כל מערכות יחסי הכוכבים במפות ולא רק סינרגיה בין מיקומה של ונוס בשתי המפות.

   בברכה
   פנינה

 3. ויק

  מי מתאים לונוס בטלה?
  ומה זה אומר על הפן הכספי? כי הבנתי שונוס אחראי גם על כסף?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   ויק שלום
   ממליצה לך לקרוא את הפרקים על ונוס
   כוכב ונוס- פרק א מפרק א' תגיעי לפרק ב[בסוף הפרק לינק שמוביל לפרק ב] ' שדן בנושא כספים ובאיזה אופן

   בברכה
   פנינה

 4. אלומה

  פנינה היקרה!אני גדייה(גרושה מאריה) עם ונוס בדגים (מצאת לך עוד אחות…).סוף סוף בזכות הניתוח המבריק שלך הבנתי את האהבה הבלתי מציאותית שלי והמהולה תמיד בכאב אדיר, אכזבות ענק והימשכות לגברים מורכבים ובלתי אפשריים…בזמנו מרים בנימיני עשתה לי מפה ואז למדתי שיש לי צמידות ונוס-מרס בדגים . מה זה אומר לגבי הגבר שרצוי לי לחפש לפרק ב' ושאותו אני לא מוצאת…? אודה לך על הנחיה עוזרת. תודה!

  • פנינה כץ

   אלומה שלום

   אין די בונוס בדגים להעיד על מערכות יחסים. ונוס זה ביטוי רגשי או במילים אחרות צורת הביטוי שלך. ונוס בדגים לא ימנע ממך קשר אך ימנע ממך להניח גבולות ביחסים. לעיתים לבלבל בין טיפול לאהבה. אך יחסים ובחירת יחסים נובעים מהמפה כולה. יחסי הכוכבים. מאדים בדגים הוא בעייתי כי הואמגביר לעיתים קרובות נטייה להרס עצמי או יכולת לפגוע בעצמך מה שמשפיע על שימת גבולות ביחסים. אבל כשמדברים על מערכת יחסים לא די בשתי הפלנטות האלה. הן אינן מונעות קשר אהבה או הזדמנות לפרק ב'. מהלך הכוכבים העכשווי הטרנזיט והפרוגרס[קידום הכוכבים] עשוי לספר אם יהיה פרק ב או ג'. אל תיקחי את האשמה על עצמך לפעמים להגיע לקשר טוב צריך לחכות. אך לא הפלנטות מרס וונוס בדגים ימנעו ממך את זה. בדיקת המפה כולה תעניק הבנה היכן את עומדת בנושא.
   בהצלחה
   פנינה

 5. גלי

  הי פנינה
  תודה על תכנים כל כך מעניינים .
  הונוס שלי בדגים אז מה חיים קשים באהבה??? רק מסובכים שאני אבין ואזדהה איתם ואצור לעצמי תמונה מושלמת ??? מבאס…

  • פנינה כץ

   גלי שלום
   בהחלט. יש מחיר לכל רגש שאנחנו חווים. מישהו הבטיח לך פעם שלהרגיש אהבה זה רק נעים? ונוס בדגים קשור במקרים רבים לנתינה מופרזת הקרבה ואז הכאב גדול יותר והמחיר גבוה יותר. תבדקי עם עצמך אם את יכולה אחרת? יש למידה עצמית והקשבה פנימית להיות אותנטיים ברגש. לעיתים נתינה מופרזת קשורה לחוסר ביטחון או לרגשות אשם.. לעיתים לדעת לקחת מהאחר זו אמנות בפני עצמה. השאלה תמיד אם אתה טיפוס של נתינה יותר מקבלה. שם נעוצות בעיות נוספות. זה מורכב.

   בברכה
   פנינה

 6. אביב

  פנינה שלום,
  הונוס שלי ממוקמת בבית השישי, בשור, במעלה 23…אך ללא אספקטים!
  קראתי בשקיקה את המאמרים באתר והייתי שמחה לדעתך בעניין…
  תודה, אביב

  6/4/83, 21:30, ירושלים

  • פנינה כץ

   אביב שלום

   את יודעת שאני לא מנתחת מפות בפורום זה. אבל רק מהצצה בלוחות של אותו יום ראיתי שכוכב כירון צמוד לונוס, מי אמר שאין אספקטים?
   אגב גם כשאין לכאורה אספקטים אם תתבונני יש חלוקה ל-3 של כל מזל – שור בחלק הראשון הוא קשור לונוס בחלק השני קשור למרקורי[בתולה] ובחלק השלישי קשור לשבתאי[גדח] עוד חומר למחשבה.

   בברכה
   פנינה

   בברכה
   פנינה

 7. שרון

  שלום לך פנינה יקירה. נולדתי ב 11/3/1962. אם יש לי ונוס במפה? האם למס 11 יש משמעות מיוחדת?

  • פנינה כץ

   שרון שלום

   לכל אדם יש ונוס במפה האידשית. ברור. כל הפלנטות מופיעות אצל כולם על פי תאריך הלידה ושעת הלידה.. את יכולה לברר היכן כוכב ונוס שלך ממוקם. תעקבי בטבלה על פי תאריך הלידה וונוס יופיע לך באיזה מז\ל הוא נמצא.

   בברכה
   פנינה

 8. טלי

  היי פנינה, מה ונוס צמודה לMC תספר? ואיזה קשר זה יוצר ביניהם? מעניין אותי לדעת, תודה :-]

  • פנינה כץ

   טלי שלום
   ונוס צמוד למרכז השמים לא עומד שם תלוי לבד, נכון? הוא קשור למזל.המזל יהיה משמעותי. יחסיו במפה יתנו עוד משמעות. שתדעי ששום היבט לא מנותח מנותק מהתמונה הכללית. אין חוויה כזאת בניתוח מפה.

   בברכה
   פנינה

 9. שירה

  היי פנינה, שאלה קטנה, אם הונוס שלי נמצא בקשת אבל הוא ממוקם במפה בבית 12, מה זה אומר? זה קצת מנוגד לא? כי ונוס בקשת הם הכי פתוחים מצד אחד ומצד שני ונוס בבית 12 הם קצת סגורים ומלאי סודות.. קצת מבולבלת. תודה 🙂

  • פנינה כץ

   שירה שלום

   בעיקרון לא ניתן לנתח תכונות על פי בידוד כוכב בבית ובמזל. הרי לפלנטה אם זה ונוס למשל, יש מערכות יחסים במפה. לכן אין לך מה להתבלבל את פשוט "הוצאת כוכב מההקשר שלו" וגרמת לעצמך לא לראות את התמונה הכללית. מעבר לכך לאנשים יש גם סתירות באישיות וזה חלק מכל הסיבוך שגם אם הוא מורכב הוא לא אמור להיות פשוט. נכון?
   אף פעם אל תנתקי כוכב מהמערכת הכללית ותשאלי עליה? תקבלי בטוח תשובות מאוד לא מדוייקות.
   היד שלך מחוברת לזרוע שמחוברת לגב ולשכמות שמחוברות לגוף כולו נכון? כך הכוכבים במפה.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה