מזל בתולה -הורוסקופ לשנת 2024-2023
ילידי מזל בתולה בין ה-23.9-23.8

מזל בתולה
כוכב שליט:מרקורי
בית: 6
קבוצה: משתנה
יסוד
: אדמה

חלוקה ל-3 תתי קבוצה:

הקבוצה הראשונה:
ילידי 2.9-23.8:

ילידי קבוצה זו מושפעים ממרקורי. הם בעלי אופי ביקורתי ומקפידים על פרטים באופן בולט. מתקשים ליהנות בלי להרגיש שלמות, ותובעים, אם לא מעצמם אז מהסביבה, לספק להם אותה. בעלי יכולות מוטוריות מרשימות, וזקוקים לשגרה נוחה. הפן החומרי בולט אצלם כמו גם אהבת הנוחות. נכנסים ויוצאים לאט ממצבים רגשיים, ולא תמיד יכולים להתנתק מרגשות העבר. כישוריהם הדרמטיים בולטים, רבים מהם בעלי כישרון כתיבה, רציניים מאוד ביחסם אל החיים, אולם הם גם בעלי חוש הומור מפותח. דייקנים ואוהבים לעסוק בפרטים. בעלי יכולות טכניות גבוהות וקשר טוב לפרסום ומדיה ומחשבים, אך רבים פונים לתחומי הטיפול ורפואה.
מראה חיצוני: נאים, בהירים, רובם אינם גבוהים. קולם חזק וברור. צריכים לשמור על בריאות קיבתם. רמת הסוכר בדמם נוטה לעלות. ולעיתים יש רגישות בדרכי הנשימה, שעשויה אף לבוא לידי ביטוי באסתמה או אלרגיות.
פסיכולוגית: קבוצה זו מושפעת בעיקר ממרקורי ונוטה להיות קיצונית יותר בדרישותיה לשלמות. הנטייה לשיפוטיות תתבטא באופן בולט עד כדי איבוד התמונה הכללית. הם יסבלו, מעצבנות ומתחים קבועים וצורך כל הזמן לעשות משהו. נטייה לפחדים לעתים עד כדי איבוד הפרופורציה וכניסה לפאניקה. עיסוק רב בפרטים מתוך חרדות יתר והיפוכונדריה. לעיתים אנשים מקבוצה זו מפתחים נטייה ל- OCD ולשקוע בהרגלים ההופכים לפולחן זה עלול להתבטא בנטייה לנקיון וסדר באופן מופרז. באופן כללי קיים אי שקט פנימי ומתחים גבוהים בכל שינוי והתחלה ובעיקר פחד מכישלון. צורך בשליטה יגרום להם ללקט מקסימום פרטים בכל נושא ותחום.
ידועים מהעולם: שון קונרי, אינגריד ברגמן, ריצ'ארד גיר, אליוט גולד, סלמה האייק, קיאנו ריבס, קמרון דיאז, מייקל ג'קסון, אלביס קוסטלו, יצחק פרלמן, ליאונרד ברנשטיין, גלוריה אסטפן, בארי גיב, ואן מוריסון, אמא תרזה, לינדון ג'ונסון, לב טולסטוי.מרלן מטלין, יאסר ערפאת, בלייק לאבלי,טים ברטון, קלאודיה שיפר, לינדן ג'והנסון, מקוליק קלקין,ג'ייסון פריסטלי, ג'ק בלאק, בן גזארה, צ'ארלי פארקר, ואן מוריסון.
ידועים מישראל: שלום חנוך, אבי קושניר, שרית וינו-אלעד, שלומי שבת, עינת ויצמן, יעל גולדמן, מאיה ישעיהו, מיטל דוהן.טל מוסרי, יוסף סידר.

הקבוצה השניה:

ילידי 12.9-3.9:
קבוצה זו מצויה תחת השפעה של מרקורי ומזל גדי עם שבתאי. ובאופן טבעי, ילידיה הם הרציניים וה"כבדים" שבחבורה. הם חרוצים, מסורים, ומשקיעים את כל מרצם בכל עבודה ומשימה.
הם מופנמים רגשית ונוטים לשמור על חברויות ישנות ולאמץ ללבם את עברם. שמרנים, לא מתלהבים משינויים, שאפתניים ורואים בקריירה את פסגת החשיבות. מקצתם נישאים בגיל מאוחר, כשמצבם הכלכלי מניח את דעתם. נוטים לחפש בני זוג שלא ייאלצו אותם לוותר בנושאים עקרוניים וחיי משפחה חשובים להם. בעלי כושר ארגון, לא מוותרים ודואגים לפרטים הקטנים כדי שהכל יעבוד.
רבים מהם קשורים לעיסוקים עם כושר תכנון ושליטה, כמו מהנדסים ומטפלים.
מראה חיצוני: בעלי עיניים בהירות על פי רוב, מראה אסתטי, לעיתים סובלים מכאבי גב, ברכיים או פרקים. יש לשים לב לבעיות כמו אולקוס וחומציות יתר בקיבה ובריחת סידן בגיל מעבר.
פסיכולוגית: הנטייה לחרדות בקבוצה הזאת היא גבוהה יחסית לקבוצות האחרות. לעיתים עם שקיעה בדיכאון ובעיית דימוי עצמי בולטת. מחד יש ביקורת על כל מה שלא מושלם מסביב, אך קיימת פגיעות גבוהה בקבלת ביקורת אישית. הם סובלים מאגוצנטריות בלתי מודעת.נוטים להתבודד יותר ולא לבטוח בסביבה באופן בולט יותר. קיימת נטייה להיפוכונדריה ועיסוק במחלות גדול יותר ולא פלא שבקבוצה זו יש הרבה מטפלים, רופאים והעוסקים בריפוי מכל סוג. ככל שהשנים חולפות יש שיפור בדימוי העצמי. פוחדים משינויים ונוטים להיות בקשר קבוע גם אם הוא קשה. פחד מכישלון עלול לעיתים למנוע התחלות והתמודדויות. לעיתים קרובות אפשר יהיה לפגוש "פריחה מאוחרת" של אנשים מקבוצה זאת כשהם מתחילים לעסוק במה שהם אוהבים או מעיזים לצאת לעצמאות ולגלות את עצמם. רבים מהם נלחמים ב"שדים" הפנימיים שלהם דרך משחק, במה, ריקוד ושירה.
ידועים מהעולם: צ'ארלי שין, ראקל וולש, רוזי פרז, פיטר סלרס, אדם סנדלר, מייקל קיטון, איימי אירווינג, ז'אקלין ביסט, יו גראנט, בארי וויט, מוריס שבלייה, מובי, חוזה פליסיאנו, בילי פרסטון, פינק, פטסי קליין, גלורייה גיינור, ביונסה נואלס, מרק הרמון, דוויזל זאפה, פרדי מרקורי, ג'ייסי ג'יימס, רוג'ר ווטרס, פיל מקגרו, ג'וזף פ.קנדי, קריסטי היינד, באדי הולי, איליה קאזן, אליזבט ה-1 מלכת אנגליה, קליף רוברטסון, אוטו סטרדינג, ראיין פיליפה, קולין פירסט, בראיין דה פלמה, ד.ה.לורנס, או הנרי, ג'ניפר הדסון, פול ווקר, ג'ייסי אוונס, סופיה לורן.
ידועים בישראל: ירמי קפלן, דיוויד ברוזה, יובל סגל, יגאל בשן, חיים יבין, תומר יוסף, עידן רייכל, שירלי בוגנים, איציק כהן.עדי נוימן, קרן ברגר, הדר לוי, רון שובל, טינקרבל, מקס אולארצ'יק, דודו ארז, חיים יבין, קרן הכט, אריק ברמן.

הקבוצה השלישית
ילידי 23.9-13.9:

קבוצה זו מושפעת בנוסף על מרקורי גם מהפלנטה וונוס ומזל שור. השפעה הגורמת לילידיה להיות אסתטיקנים בולטים ולהקפיד על שלמות בסדר וניקיון או אף להגזים ולהיות אובססיביים בקשר לאיזשהו הרגל. הם חינניים, מטופחים, משקיעים במראם, בעלי כושר תכנון ועיצוב, וחינניים בקשריהם עם הזולת. הם יצירתיים וזקוקים לסביבה נעימה כדי ליצור או כדי להרגיש נוח בתחומם. הם נהנים בדרך כלל מתשומת לב רבה מהסביבה, ומצליחים להשפיע בדעותיהם ובאישיותם על סביבתם.רבים מהם נוטים לעסוק בתחומי אומנות כמו שירה משחק ובכלל עסקי במה או גם לעיסוקי ריפוי דרך אמנות.

מראה חיצוני: יפים, אסתטיים, סימטריים, חיוניים, עיניהם סקרניות ועירניות, מראם צעיר ונעים וחיוכם שובה לב. בדרך כלל בריאים, אך יש להם הרגלי תזונה גרועים, שבגללם הם עלולים לפתח רגישות בכלי הדם, כמו כולסטרול גבוה וסוכרת.
פסיכולוגית: שילוב מרקורי וונוס של מזל שור מגביר את הקיצוניות באישיותם והם נוטים לסבול מהפרעה נרקיסיסטית ועיסוק מתמיד במראה החיצוני, תוך כדי הקפדה לעיתים מופרזת ושמירה על "צעירות נצחית" כמו גם עיסוק אובססיבי של מה חושבים עליהם האחרים. הם יסבלו מרגישות לביקורת ואיבוד ביטחון העצמי מכל הערה. הם נוטים לפתח טעמים חריגים והרגלים המקשים על חייהם בתנאים של שינוי וחידוש. הם עוברים כל אילוץ של שינוי בחרדות רבות ואווירה פסימית. הם אמנם זקוקים לגיוון אך הם מעדיפים להיות בשליטה ולהרבות בתכנון פרטים. הם זקוקים להיות במרכז העניינים וידעו איך להסב תשומת לב בקלות. הם זקוקים לתמיכה ועידוד רב בגלל בעיית דימוי עצמי. רבים מהם כמו רוב בני מזל בתולה בעלי כישורי משחק המשולבים בשירה.
ידועים מהעולם: פיונה אפל, קלודט קולברט, אדם למברט, תומי לי ג'ונס, מרלן אולסון, אגטה כריסטי, הנסיך הארי, לאנס אמסטרונג, ג'יימס גנדולפיני, סופיה לורן, אוליבר סטון, דיוויד קופרפילד, לורן באקל, מיקי רורק, פיטר פאלק, ביל מוריי,ריקי לייק, אפטון סינקלר, פרנקי אבלון, גרטה גרבו, ליאם גלגר, ליאונרד כהן, ניק קייב, ברוס ספרינגסטין, מרק אנתוני.בי בי קינג, לנס אמסטרונג, ג'ימי פאלון, ליאונרד כהן, ג'ייסון אלכסנדר, ריי צ'ארלס, חוליו אגלסיאס, מיקי רוני, אנדראה בוצ'לי.
ידועים בארץ: דודו טופז, שרית חדד, ליהי אלון, דני גבע, גורי אלפי,שלי גפני, אבי פרנקו, ליהי אלון, גיא לרר, גלית גוטמן, זהר ליבה

הורוסקופ לשנת 2024-2023

 

כללית 

השנה השמש עוברת למזל בתולה ומבשרת את תחילת יום הולדתכם ב: 23.8.23 בשעה 12:45 – הבשורות הפחות טובות ביום הולדתכם הן: הפעם מרקורי כוכבכם האישי פוצח בנסיגה תקופתית בדיוק ב: 23.8 נסיגה שתימשך עד ה: 15.9 וכוכב ונוס בנסיגה  מאז 23.7 עד 4.9 שוהה בבית ה: 12 שלכם ולא מוסיפה לכם תעצומות נפש בכל מה שקשור בתחום הרגשי. אך תרגישו עייפות גדולה יותר יחסית

הבשורות הטובות : תוך חודש מהיום הכוכבים עובדים בשבילכם. החל ממרקורי בהיבטים מוצלחים מה: 22.9 מטיב עם נושאי עבודה, נסיעות והזדמנויות חדשות המצוינות בין 6-2.10 . ההולכות ומשתפרות בשבוע הראשון של אוקטובר. כך שלא תסבלו מהחמצות.

ונוס ב 9.10 עוברת למזל בתולה ואתם מתחילים לחגוג תקופה רומנטית. עד ה: 8.11.23. מעברם של השמש ומרקורי לבית הכספים משפר את מצבכם ומאזן את ההוצאות הרבות שהיו לכם בחודשים האחרונים. מעברו של מאדים ב: 12.10 לבית התקשורת שלכם מציב את חריפותכם ואת האנרגיות שלכם בשיאים של הצלחה עד 22-24.11.23

חודש נובמבר-דצמבר 23 וינואר 24- חודשים העוסקים רבות בנושא בית, מגורים ושינויים בנושא והתמודדות בנושא משפחה. שינויים במרקם היחסים שישפיעו על שינוי אווירה בבית. 

יופיטר עד סוף מאי בבית 9 שלכם בית המעורר את הרצון ללימודים,  אופציה של הגירה או לפות שהות של כמה חודשים בחו"ל בגין עבודה או מיזם אחר.

שבתאי בדגים ישהה עד פברואר 26 בבית הזוגיות. האם זה טוב ? שבתאי מאתגר בכל בית שהוא מגיע. מיקומו בבית הזוגיות עלול להקשות על התקשורת ועל מערכת היחסים עם זאת[פרטים בקטגורית יחסים] הוא אחראי על תהליך בנייה ובמקרים רבים הוא יוצר הזדמנויות לבניית הקשר מחדש ובאופן אחר. שבתאי בבית 7 הוא שלט בנושא יחסי הציבור ושותפויות ולעיתים משפיע על מגבלות בנושא.

אורנוס בבית 9 ממשיך לשהות בבית 9 ולאתגר בנושא חיפוש נושאים חדשים ומפגשו באפריל מאי 24 מייצר טוויסט בעלילה לגבי לימודים או מעבר מקום משמעותי.

נפטון ממשיך לשהות בבית 7 על חלקיכם משפיע באכזבות לגבי יחסים אך לפנויים בחיפוש אהבה.

פלוטו עובר השנה למזל דלי וישפיע על בית 6 ועד יום הולדתכם הבא הוא מתייצב בבית העבודה ומרמז על כיוון עיסוק חדש וגם על לוקיישן שמשתנה בהתאם.

 

Sidney_Hall_-_Urania's_Mirror_-_Virgo
מזל בתולה -קלפי טארוט מסדרת אורניה.  

מזל בתולה- במדרשי היהדות מובא הספור על המלאכים שמחזאי ועזאל שירדו לארץ לפני המבול והתקלקלו. הם ניסו לפתות בתולה אחת, והיא בקשה מהם כתמורה את כנפיהם. הם נתנו לה והיא ברחה לשמים. כשכר ה' הפך אותה למזל בתולה. במסורות רבות בעולם הקלאסי הקבוצה מכונה "בת הקציר" או "העלמה עם החיטה בת אלת הקציר דמטר, את מזל בתולה קל לזהות על פי כוכב השבת ספיקה שבהוא בהיר מאוד / ספיקה ([שיבולת) כוכב בהיר, נמצא בשטח הקבוצה ומקל על זיהויה בשמים- ממשיכים את ידית העגלה הגדולה[הדובה הגדולה] כוכב השבת ספיקה הוא הכוכב הזוהר ביותר בידיים של הבתולה הלופתת בידיה אלומת חיטה המאפיין ביותר את מזל בתולה- לחם חיטה הבסיס הקיומי של האנושות. כוכב השבת ספיקה נחשב לכוכב המהווה מס ערך מוסף לכל כוכב שלצידו. הוא מושפע  מכוכבים ונוס ומרס והוא מביא עימו הרבה חן, מזג נעים, חיבה לאומנות ולמדעים, ונע בין תמימות ועד פעילות חסרת התחשבות, מחובר להנאות החיים ולשמחה. 

 

 

אהבה ויחסים:

 

נוכחות שבתאי בבית הזוגיות ממרץ 23 עד פברואר 26  מסמל תקופה של התמודדות עם נושא הזוגיות וההתייחסות לנושא חיים משותפים  ולתובנות בנושא בדידות.

שבתאי משקף את ההרגשה של בני המזל ביחסים, לעיתים יחד ובכל זאת לחוד. לעיתים תחושת לבד קשורה בבני זוג עסוקים בתהליכים משמעותיים ויש קושי להשקיע ביחסים ובעיקר בחיזור וברומנטיקה. שבתאי מייצר אווירה פרקטית מעשית ולעיתים גם מעקרת את הצורך בביטוי רגשי. לעיתים "שגרה הורגת" ואפשר אחרת .

נוכחות שבתאי מדגישה את חשבון הנפש ביחסים ורבים תחת השפעה זו עוברים לטיפול זוגי. לעיתים מגיעה  השלמה של מגבלות הקשר בגין סיבות פיזיות/רגשיות ומנטליות. ולעיתים החוויה לחיות לבד הופכת לתחושת נטל ומשקל. שבתאי מסמל משבר ומפנה ביחסים קיימים אך הוא עשוי ליצור הזדמנות לצמוח ביחסים ולהתבגר בהם באופן חיובי.

כפי שהבנתם מעברה של ונוס למזל בתולה בחודש אוקטובר 23, בבחינת בשורה ליחסים חדשים והתחדשות אנרגטית בקשרים קיימים. ימים מוצלחים במיוחד צפויים בין 25-20.10. הפתעות והתרגשות צפויות במפגשים.

התפתחות ומיסוד קשר פוטנציאלי כבר בין 28.10 עד 7.11.23. נוכחות השמש ומאדים בבית התקשורתי שלכם בין 13.10 עד ה: 25.11.23 היבטים המייצרים היכרויות התאהבויות  מפגשים והזדמנויות מגוונות במיוחד בין 20.11-14.11.

מעברה של השמש ב: 23.12 לבית האהבות והיבטיה הטובים מדגישים פוטנציאל של תכניות משותפות ביחסים קיימים החל מהרחבת משפחה, בין 28.12-21.12

 

שנת 2024

מעברו של מרקורי וונוס ב:14.1.24 עד 16.2.24 מבטיחים פעילויות של היכרויות, מפגשים והזדמנויות לבניית יחסים בקשרים קיימים במיוחד בימים בין 28.1-23.1.23 ימים למחויבויות, בשורות על הרחבת המשפחה, ועיסוק משותף בילדים.

מעברו של מרקורי ב.24 23.2 יחד עם השמש לבית הזוגיות שלכם מתאים למפגשים,] דייטים היכרויות.  בקשרים קיימים, ימים שמתחילים מיסוד קשר , אופציות לחיים משותפים .

  מעברה של ונוס ב: 11.3.24 לבית הזוגיות מזל דגים מיטיב ומייצב יחסים קיימים, תקופת חיזורים ורומנטיקה במיוחד בין ה: 26-20.3.24 . . מפגשים מפתיעים בין  27.3- 29.3.24.  לפנויים התאהבויות בין ה: 4-1.4.24.

ימים של ביסוס יחסים בין : 7-4.4.24.  מפגשים משמעותיים ביחסים בין 21.4-17.4.24.  

ימים מוצלחים לנסיעות משותפות ורומנטיות בין 12.5- 19.5. ימיםן מוצלחים להיכרויות ומפגשים רומנטיים בין ה: 19.6.24 -5.7.24.  ובין 7.7.24- 11.7.24

מעברה של ונוס למזל בתולה בין ה: 5.8.24  עד  29.8.24   מסמל תקופה יציבה רומנטית ובונה  מבחינה רגשית.

 

משברים ואכזבות:

מיקומה של ונוס הנסיגה בבית 12 [הבית העוסק בתת מודע] בין יולי לאוקטובר עלול להשפיע על מערכות יחסים והיחלשותם, תחושת בדידות, חשבון נפש וקושי להתחבר ליחסים הקיימים.  

מעברו של מאדים לבית הזוגיות מאתגר יחסים לא יציבים במיוחד בימים בין 12-8.4.24. בין 29.4.29.ל 24.4.24 משברים רגשיים צפויים גם בין 10-6.6.24.19.6.24 אך גם משבר רגשי בין 15.6.24- ובין 12.7-15.7.24

 

 

בתולה

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

        

קריירה ועבודה:

       

שנת 2024-2023 תהיה משמעותית לצמיחה של בני מזל בתולה.  נוכחות שבתאי בבית התקשורתי  והציבורי [בית 7] תבסס את מעמדכם. מטיב עם בניית שותפויות מסודרות אך מתרחק משותפויות מגבילות מדי. 

כוכב צדק בבית 9 של בני מזל בתולה,  מספר על הצורך להתפתח, ללמוד, ליצור כיוונים ואופקים חדשים. רבים מכם ינסו לבנות קומה נוספת לעשייה, לימודים, . צדק בבית 9 יוצר סקרנות וכמיהה ללמוד תחומים חדשים. להתקדם לנושאים חדשים  בתובנות.

צדק בבית 9 פותח ערוצים המתקשרים לעולמות אחרים, עבודה בחו"ל מול חברות או אנשים ממקומות רחוקים, נפתחים להצעות המתקשרות לחול.  נסיגת צדק מסוף חודש אוגוסט 23 ועד סוף דצמבר 23,  עלולה להיות גורם מעכב לרצונות ולכמיהות.  אך התיישרות צדק בין ינואר ל26.5.24   בבית 9,  תהיה בבחינת תהליכים מהירים שמפצים על העיכובים שנגרמים בשנת 2023. 

ב27.5.24  – צדק עובר לבית הקריירה ולמעשה תתחילו לפרוט את ההשקעה מבחינה מעשית בעבודה, בתפקיד ובעשייה.

רבים מכם חווים שותפויות החל מכניסת שבתאי לבית השותפים במרץ 23. תהליך של שותפות נבנית והתעצמות כלכלית,  תתחיל מאוקטובר 23. ותעלה מדרגה מינואר 24 וצפויים אף ימים גורליים בין 8-4.2.24. עם מעברו של פלוטו מרקורי לבית העבודה כששילוב כוכבים זה מסמל התחלות חדשות או תפנית של עשייה אחרת.

ריכוז הכוכבים שמש, מרקורי, ונוס ומאדים בבית העבודה בפברואר 24 בבחינת מפנה חשוב בחיי העשייה שלכם.

מאדים בבית העבודה עד 22.3.24 מייצר שינויים משמעותיים ותנאים חדשים לקראת העיסוק שלכם.

מפגש צדק ואורנוס בחודש במיוחד בין 26.4.24 ובמהלך כל חודש-מאי 24 בבית 9 הקשור לחו"ל לנושאים לימודיים חדשים,  מסמל תפנית מפתיעה בכיוונים שלכם.

מדובר בתקופה המסמלת שחרור מכבלים ישנים,  אם מדובר בשותפות כובלת, רילוקיישן משמעותי להמשך העיסוקים שלכם. הישגים לימודיים.

מעברו של צדק עם ונוס ומרקורי  לבית הקריירה שלכם בין 26.6.24 ועד  17.6.24 כשלושה שבועות שמעצבות את התפקיד והתמקמות בעשייה החדשה שלכם.

מעברו של מאדים בבית הקריירה בין 21.7.24  עד 4.9.24 מסמל מעבר לשינוים שמחדדים ומאפסים את הכיוונים החדשים.

עם מעברו של כוכב פלוטו מרקורי  בחודש ינואר 2024  לבית העבודה שלכם כששילוב כוכבים זה מסמל התחלות חדשות או תפנית של עשייה אחרת, אך גם כשצדק בסוף מאי מגיע לבית הקריירה ויוצר היבט הרמוני עם פלוטו בבית העבודה- היבטים המבטיחים התחלות משמעותיות בקריירה.

באוגוסט 24 מרקורי כוכבכם האישי יהיה בנסיגה עד ה: 28.8.24 אך כבר עם מעברו למזל בתולה ב: 9.9.24 תיהנו מזרימה והתייצבות בעשייה שלכם. לכן,  יום ההולדת הבא מסמל את הכי קרוב שרציתם וחתרתם להגיע בעשייה ובהישגים שלכם. 

 

 

 

Hay_Harvest_at_Éragny,_1901,_Camille_Pissarro

  Camille Pissarro 1882, פסטל- תבואה קציר- החיטה, לחם מסמלי מזל בתולה.

 

 

כסף וכלכלה:

שנת 24-23.8 מסמלת את הצורך לייצב מחדש את הפן הכלכלי דרך שינויים ומפנים בעשייה שלכם. אמנם שנת 23 לא קלה פיננסית והמאמצים עלולים להיות מוכפלים כדי להצליח. אבל עבודה קשה אף פעם לא מפחידה אתכם. תחילתם של תוצאות פיננסיות יורגשו כבר עם מעברו של מרקורי לבית הכספים החל מה: 9.10.

שיפור משמעותי פיננסית באמצע חודש נובמבר ועד תחילת ינואר 24 עלייה בהכנסות ובהזדמנויות לפרוח כספית.

שותפויות ושיתופי פעולה יהיו מוצלחים כלכלית בחודש מרץ 24. הצלחות פיננסיות במשפטים /ירושה ייתכנו בחודש מאי 24 במיוחד בין .

עליה בהכנסות שלכם צפויה כשכוכב צדק ייכנס לבית הקריירה שלכם וירחיב את האפשרויות שלכם בקריירה מתחילת יוני 24.

היבטי העלאה בשכר או הזדמנויות להתפתחות כלכלית צפויה בין 6.7.24 ועד 22.7.24.  מעברו של ונוס לבית הכספים שלכם מה: 29.8.24 מטיב עם העלאה והזדמנויות רווחים במהלך ספטמבר אוקטובר 24.

virgo-star-map

מפת השמים בתולה- virgo  כשהכוכב הבולט ביותר הוא כוכב השבת Spica

tumblr_nnllwrKoRl1r800m3o1_500
מרקוריוס שליט מזל בתולה –  היה אחד מהאלים המרכזיים במיתולוגיה הרומית. במקור, הוא היה האל הממונה על המסחר ועל הסוחרים, כפי שגם משתמע משמו, הנגזר מהמילה הלטינית merx ("סחורה") או mercator לאחר שזוהה עם האל היווני הרמס, הוא תואר בנוסף גם כשליח האלים והוצג באמנות עם סממניו המאפיינים של הרמס – הכובע והסנדלים המכונפים והמטה המכונף סביבו כרוכים שני נחשים.

 

וִינְדֵמִיָאטְרִיקְס (מלטינית: Vindemiatrix – הבוצרת), נקרא גם אַלְמוּרֵדִין (מערבית – הבוצרת) וכן ε בבתולה, הוא הכוכב השלישי בבהירותו בקבוצת הכוכבים בתולה עם בהירות מדרגה 2.79. מקור שמו מגיע מכך שהוא זורח לפנות בוקר, ממש לפני זריחת השמש, כשמגיעה עונת בציר הענבים. מושפע מכוכבים מרקורי ושבתאי ומטיב עם אלה מבני המזל הנמשכים לארכיטקטורה הנדסה ותכנון- עם פן סרקסטי באישיות.

 

בריאות:

 

מזל בתולה שייך לקבוצת המזלות המשתנים- [הקבוצה שכוללת גם את מזלות: קשת, דגים ותאומים]  המזלות המשתנים נוטים ליהנות מיכולת הסתגלות גבוהה למצבים חדשים ומשתנים זו הקבוצה עם ההישרדות הגבוהה ביותר על פי תיאורית האבולוציה. עם זאת, מזל בתולה ששולט באופן טבעי על הקיבה[מעיים] ולבלב יבטא רגישות רבה לחומציות ולבעיות עיכול ופירוק הגלוקוזה מערכת העיכול ומקלעת השמש ואת כל הרגישויות הנוירוטיות ממצבים נפשיים המושלכים על איזור הקיבה, כמו הטחול והמרה שיוחס לו הגורם למרה שחורה ומלנכוליה. השפעות כוכב מרקורי במזל בתולה  הוא האחראי על המערכת הנוירוטית עצבית באזור הקיבה שגורמת  ליצירת מרירות, חרדות.  יש נטייה של כוכב מרקורי שליט מזל בתולה לגרום לדאגת יתר כל הזמן ולפתח  מחשבות טורדניות וכפייתיות שהוא מוכרח להיות נקי מסודר [מפני "אימת מחלה" או אימה של חיידקים ופחד מוות עמוק- כמו מקרה מייקל ג'קסון בן מזל בתולה שסבל בקיצוניות מהיפוכונדרייה.]  ילידי אופק מזל בתולה עלולים לסבול מאותם תסמינים [מה שיקל עליהם תלוי במיקום של כוכב מרקורי] הרגישות והפחדים מושלכים גם לדרכי הקיבה העליונים, הנשימה ומחלות מעיים כמו מחלת הקרוהן (Crohn's disease]) ולכן ידועה ונפוצה הנטייה לבני המזל לפתח סינדרום של אסטמה ואלרגיותץ לכן זה רק טבעי  שהישרדות בני מזל בתולה גורמת לרבים ביניהם לעסוק בנושא בריאות ורבים יקפידו על נושא התזונה , טבעונות, דיאטה, נטורופתיה, צמחונות עם אנינות טעם לעצים קיצונית לטעמים/ריחות וסדר בצלחת.  ילדים בני מזל בתולה נוטים כבר מגיל צעיר להתלונן על כאבי בטן,  גם אם אין תסמינים פיזיים הם מפתחים רגישות לגלוקוזה או לגלוטן או למרכיב מסוים במזון ולעתים לוקח זמן לפענח את הבעיה כדאי להאמין להם ולא לחשוד בדרמה.

בריאות שנת 2024- 2023  

 

נכון ליום הולדתכם הנוכחי נסיגת ונוס ומרקורי לא מטיבה עם מצב הרוח והעבודה. ועל כך עוד 6 פלנטות בנסיגה העלולות להציף בעיות כרוניות ותחושת כבדות. 

כבר מהשבוע האחרון של ספטמבר תרגישו התחזקות פיזית ונפשית כללית. מעברה של ונוס למזל בתולה יטיבו עם ההרגשה שלכם מאמצע אוקטובר ואילך.

ירידה במערכת החיסונית צפויה בין נובמבר לדצמבר. וכדאי יהיה להיות מדויקים יותר בתזונה ולהקפיד יותר בפעילות הפיזית.

חודשים ינואר פברואר כללית מאתגרים יותר בגלל לחץ עבודה ועומס גדול תצטרכו להישמר יותר מנטייה להיפגע פיזית או לסבול מהתקררויות וירידה במערכת החיסונית.

אפריל חודש שמתאים לביקורת פיזית והקפדה על הרגלים בריאים בתזונה/ מנוחה ובפעילות. חודש שיהיה קל יותר להידבק מתחלואים של אחרים. מומלץ להקפיד על שמירה גופנית. 

הקבוצה האחרונה של בני המזל עלולים לסבול מהשפעות כוכב נפטון ולהשליך על נושאי קשיים בראייה, רגישות בחניכיים, אך גם בעיות בכלי הדם. לבני המזל חשוב לשים לב לתזונה ובמיוחד לצריכת הזוכרים העלולים לגרום לסכרת ולרגישות בכבד ובמעיים..

 

mellonms110-008

מרקורי – האלכימיה בכפות הידיים- כירולוגיה.

שונות:

 

בני מזל בתולה יחוו שנה דרמטית מחד,  נושא הקשרים האישיים מושפע משבתאי,  ומצריך את בני המזל לטפל להשקיע בזוגיות באופן מעמיק ורציני יותר. מאידך כוכב צדק,  יעשה חסד לבני המזל במפגשים עם נושאים חדשים/לימודים/ וצמיחה בקריירה עד יום ההולדת הבא בשנת 2024.

בחודשים, בין נובמבר לדצמבר 23 נושאים המתקשרים לבית/משפחה ומגורים יהיו דומיננטיים ותרגישו צורך לערוך שינויים ובחלק מהמקרים שינויים ותהליכים משפחתיים יגרמו לכם לשינוי בהחלטות.

איך שלא תתבוננו בשנה זו,  היא מהווה שינוי הולך ומתפתח לתוך  שנת 2024. שנת 2023 תיחשב לשנה כבדה יותר לעומת השנה הבאה. שנת 2024-2023 תמצא אתכם נוסעים יותר לחו"ל ואף שוקלים להישאר לתקופה בחו"ל ולנצל הזדמנות  העשויה להיות מפתיעה ואולי תבדקו אופציות להגירה.

חלקיכם מצויים בכמיהה ללמוד ולהתחדש בידע ולשדרג את הפן המקצועי. נושא העבודה נהנה משינויים ופתיחות גדולה יותר להתנסות בנושאים חדשים. ותרגישו שאתם מעזים יותר מהרגיל. 

 

מרקורי נסוג באדוםנסיגות כוכב מרקורי :   
מרקורי הוא כוכב שליט של מזל בתולה. מרקורי כוכב משמעותי  ומשפיע באופן עקאוני ומהותי עליכם ולכן,  נסיגותיו במהלך השנה משפיעות על האטה ומסמלות זמן טוב להתכנס לעשות חשבון נפש ולהתכונן לשינוי שיבוא לאחר מכן.  מומלץ לא להתחיל התחלות חדשות מכל סוג,  בזמן נסיגת מרקורי במיוחד לא עבודה חדשה, פרויקט, רכישה משמעותית, מעבר בית, הסכמים חשובים.

נסיגות מרקורי[כוכבכם האישי] בין 2024-2023

 

2023

מרקורי בנסיגה במזל בתולה    מה: 23.8.2023   עד ה:   15.9.2023

בין 2023- 2024

מרקורי בנסיגה במזל גדי       מה: 13.12.23    עד ה: 2.1.2024 

מרקורי בנסיגה במזל טלה     מה: 2.4.2024     עד 25.4.2024

מרקורי בנסיגה במזל בתולה  מה: 4.8.2024     עד 28.8.2024 

מרקורי בנסיגה במזל עקרב   מה: 27.11.2024  עד 13.12.2024 

ונוס בנסיגה שנת 2023 -2025

ונוס בנסיגה במזל אריה        מה: 23.7.2023    עד ה: 4.9.2023

ונוס בנסיגה במזל טלה         מה: 2.3.2025      עד: 13.4.2025 

מרס בנסיגה 

במזל אריה-סרטן               מה: 6.12.2024      עד 24.2.2025 

 

 

כתבות שיעניינו אתכם: 

 

ילידי כוכב מרס במזל בתולה.-מי את/ה?  

לוח שנה קלנדרי עם אירועים עד יוני 2023 : הכוללים נסיגות כוכבים,  ירח שחור, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

בני מזל בתולה –  האופק[מי שיודע את שעת לידתו] – מה הוא אומר עליכם.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 22.8.2023

 

מזל בתולה

 

פני השמיים – השבוע בין ה: -15.5.2024 -23.5.2024
מזל בתולה –
הורוסקופ חדש בין 2024-2023

 

קונסטלציית מזל בתולה בשמים.

 

בפעילויותיכם השבוע מומלץ תמיד להיעזר בטבלאות הירח השחור אשר בבלוגי, בעיקר אם אתם עומדים בפני התחלה חדשה, רכישה, חתימה על חוזה,  דייט ראשון, ניתוח או התחלת עבודה.

טבלת ירח שחור מעודכנת עד ינואר 2025
הורוסקופ שבועי:

 

 

טבלת ירח שחור מעודכנת  עד ינואר 2025

קוראים יקרים, לכבוד השנה החדשה הכנתי לכם  הורוסקופ מפורט

הורוסקופ לשנת תשפ"ד ספטמבר 2024-2023.

 

יחסים: שבוע של הזדמנויות להיכרויות במסגרות לימודיות, במהלך נסיעות  ואף הרחק מהבית במיוחד בימים  בין ה-19-17.5. ביחסים קיימים  צפויה התקרבות בימים בין ה-24.5-18.5,  והעמקת האינטימיות. צפויים מפגשים של קשרים,  המתנהלים במרחקים, אולי בהתכתבות עשויים להתפתח ולרגש בימים אלה. צפויה כניסה לשגרה והתייצבות ביחסים בין ה: 27.5 ואילך.

קריירה:  אתם נוטים להיות פגיעים וסוערים בימים עד ה-19.5 מומלץ להימנע מהחלטות אימפולסיביות. נושאים המתקשרים למשפט ובירוקרטיה,  עלולים להשתבש בימים בין ה-18-16.5 והתוצאה עלולה לאכזב אתכם. אתם עלולים להפסיד ביומיים אלה כסף ומומלץ לא לקחת סיכונים. מעברה של השמש ב: 20.5 לבית הקריירה שלכם,  מטיבה עם התחלות משמעותיות. השבוע האחרון של חודש מאי מבטיח חיבור מוצלח,  החל מהצלחה אקדמית דרך קשרים עם חו"ל והצעה העשויה להגיע משם. מעברה של ונוס לבית 9 עשוי ליצור הצלחה משפטית , בירוקרטית ועיסוקים חוקיים. 

שונות: פיננסית הימים עד ה-19.5 פחות מוצלחים, אתם עלולים להפסיד ביומיים אלה כסף ומומלץ לא לקחת סיכונים.  אתם חושבים על שינויים המתקשרים בנושאי בית  בימים  ל-24-23.5  ותיתכן החלטה להתרחק אולי  לנסוע לזמן מה. הירח המלא ב:23.5 בבית המגורים והמשפחה מבטא מרקם יחסים פגיע ורגיש יותר, עם דאגה להורה. 

 

ימים טובים : 17-16.5, 22-21.5,  26.5, 31.5 , 4.6, 8.6, 13.6. 18.6, 27.6, 5.7

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 15.5.2024

 שאלות תשובות:
מאיה
מפנה בלתי צפוי בקשר לנושאים פיננסיים
היי פנינה, בהורוסקופ הצפוי למזל בתולה לשבוע הבא, את כותבת שבימים בין ה-1.4-28.3 צפוי מפנה בלתי צפוי בקשר לנושאים פיננסיים. היו מחושבים בתקופה זו. האם הכוונה לימים לא טובים מבחינה פיננסית? תודה
תשובה:
שלום מאיה הכוונה היא שצריך להיות זהירים כי ישנן סכנות בתחומים הכספיים. ייתכן ומדובר בצורך להחליט החלטה של הרגע האחרון וכדאי להפעיל שיקול דעת. נתת את הטיפ שלי שם.. בהצלחה פנינה
2. רננה
"היבטים מטיבים של מרקורי בימים בין ה:25-22.3 יאפשרו הזדמנויות להתחלה של צמיחה… היו חשדניים לגבי שותפויות בין ה.25-23.3 " אז לא הבנתי, האם הימים האלה מיטיבים או לא? רננה
תשובה:
שלום רננה מדובר בשני נושאים שונים שעלולים להתרחש באותו פרק זמן. 1.ייתכנו הזדמנויות לצמיחה ולרווחים כלכליים לכן אלה ימים מטיבים בהזדמנויות.. 2. בנושא של שותפויות, כדאי לבדוק את המציעים שותפות מכל סוג כי הם עלולים להיות בעייתיים. ימים מטיבים כלכלית זה לא מושג טוטלי נהפוך הוא רננה, אני נכנסת לדקויות כדי שלא תחשבי שימים טובים רווחית כוללים כל דבר. בברכה פנינה
3. איבון
שלום פנינה , בין לבין אני נכנסת להורסקופים , מעניינים וריאלסטים , נולדתי ב 26.8.1997 בשעה 7 בערב מהו מזל האופק שלי ?
תשובה:
  1. שלום איבון אם שעת לידתך מדויקת הרי שנולדת עם אופק דגים. בברכה פנינה
4. יואב
מה המזל והאופק
שלום פנינה רציתי לדעת בבקשה את המזל שלי והאופק נולדתי ב28.08.65 ועוד רציתי לדעת את מצב הזוגיות בני לבין אשתי האם מצדה יש אהבה כלפי או שליבה נתון לאחר נולדה 01.03.68 תודה מראש
תשובה:
שלום יואב אין לי בעיה להגיד לך את האופק אבל אתה צריך לתת לי את שעת הלידה שלך. יש לי בעיה לנתח את מפת הזווגיות שלך שלשם כך צריך להכין מפה ומפה זו עבודה לכל דבר. פנה זה לא הכתובת לכך. בברכה פנינה
5. ליאל
דילמה
הייי פנינה נולדתי ב13.09.1974 בשעה 9 בבוקר האם מזל האופק שלי בתולה או תאומים?.
תשובה:
שלום ליאל מזל בתולה עם אופק מאזניים. בברכה פנינה
6. אירית
19/9/1994
בתאריך 19/9/1994 נולדה בתי בשעה 5 לפנות בוקר. איזה מזל היא ומה האופק שלה??
תשובה:
אירית שלום בתך בת מזל בתולה עם אופק במזל בתולה.. בברכה פנינה
7. אילנה
מזל אופק
שלום פנינה נולדתי ב29 ביוני שנת 1967 בעיר מינסק בבלרוס בשעה 11 בבוקר. האם מזל האופק שלי הוא בתולה או מאזניים? תודה רבה
תשובה:
שלום אילנה האופק שלך במזל בתולה בכלל בלי ספק. בברכה פנינה
8. רחלי
תודה
אני תמיד מחכה ליום חמישי כי את מזכירה לי תמיד להישאר בפרספבקטיבה שהכל יחסי ומשתנה, והשליטה היחידה שיש לנו היא על האופן שבו אנו מתייחסים לדברים. ובכל יום חמישי אני אומרת לך תודה בלב.
תשובה:
שלום לך רחלי לגמרי מבינה ומזדהה.ואכן, השליטה היחידה שלנו על האופן בו אנחנו לוקחים את הדברים, הגישה, הפרופורציה והסימטריה בין מה שקורה בקצה חוטמינו ומצה שקורה במקומות ובזמנים אחרים. בברכה תודה פנינה
9. ענבר
אופק המזל שלי
היי . רציתי לדעת אם תוכלי לומר לי מה האופק שלי ? 19/9/71 נולדתי ב14:30 צהריים. תודה.
תשובה:
ענבר שלום את בת מזל מאזניים עם אופק גדי. בברכה פנינה שלום ענבר 25.11.2015
10. נעמה
אופק
הי פנינה אשמח אם תוכלי להגיד לי מה האופק שלי 13.9.68 אחרי שעה 22.00 תודה רבה .
תשובה:
שלום נעמה האופק שלך הו במזל תאומים.. בברכה פנינה
11. ר.ר
האם מומלץ ?
היי נשמה ,דבר ראשון זה אתר מאוד מדהים וכל הדברים מעניינים וכל מה שנאמר מדויק לא 100% אילא 100000% ישר כח ובהצלחה .. דבר שני יש לי שאלה בחור שאני בקשר איתו שנתיים וחצי נולד בתאריך 8.8.1991 ואני נולדתי בתאריך 4.9.1992 האם מתאמים ומומלץ להמשיך בקשר הזה ? והאם רואה שיהיה אירוסין בנינו ,או כדאי שננתק קשר כי רוב הזמן הקשר בנינו לא מסתדר !! תודההה :)))
תשובה:
שלום לך ר.ר. תודה על כל המחמאות אך איני מנתחת מפות אישיות בפורום זה. ניתוח מפה זו עבודה לכל דבר. מי שמעוניין שיזמין ניתוחי מפות באופן פרטי. כל טוב ומועדים לשמחה פנינה
12. שרון
מזל האופק
פנינה שלום וחג שמח. נולדתי ב7.9.1961 בשעה 16:00 בחארקוב אוקראינה. מה המזל האופק שלי ומה זה אומר, למה לצפות בשנה הבאה? אני מאוד מבולבלת בכל הנושאים החשובים בחיי. מאוד מבקשת לתת לי טיפ קטן כדי לא לעשות טעויות . תודה מראש.
תשובה:
שרון שלום את בת מזל בתולה כשהמזל העולה באופק הוא גדי. ואני לא מנתחת לאף אחד את המפה במסגרת הזאת א ת צריכה להבין שזו עבודה לכל דבר. אני שמחה לתת לך את השרות מהו האופק שלך. מועדים לשמחה.
13. 4 בתולות
היי פנינה אנחנו במשפחה 4 בתולות וכולם ממתינים לפרטים מפורטים וכמה שיותר אינפורמציה על "מעברו של מאדים למזל בתולה ב-25.9 יחזק את הרצון שלכם לערוך שינויים משמעותיים בעבודה" תודה מהבית הבתולי [אירית, ניצן, אופק וניב] .
תשובה:
שלום לכם 4 בתולות :) אגב, זה יכול להיות סרט מופלא לעקוב אחרי 4 בתולות בבית אחד. ברמת העיסוק בפרטים, ביקורת סדר ניקיון וכ"ו, אני בטוחה שיש "חגיגות" . :)) השבוע החומר על מרס בבתולה יעלה. תעקבו גם בסופ"ש ואם לא אז ביום כיפור אפשר יהיה "לצום" עם החומר :) שנה טובה פנינה
14. אורית
פנינה שלום! נולדתי בתאריך ה15 לספטמבר 81 בתל השומר, בשעה 9.55 בבוקר תוכלי לומר לי בבקשה מה האופק שלי? תודה.
תשובה:
מזל האופק העולה שלך הוא עקרב. שנה טובה פנינה
15. ה
תקופת נסיגה
היי פנינה נולדתי ב17.9.81 ב24:30 בפ׳ת. האם נולדתי בנסיגה? במידה וכן האם ההשפעה שונה על נולדים בנסיגה? .
תשובה:
שלום לך. התכוונת האם נולדת בזמן שמרקורי היה בנסיגה? אז ממש לא! האגדה שמי שנולד עם מרקורי בנסיגה יש לו פטור מנסיגה היא אגדה אורבנית חסרת משמעות. יש הבדלים לכל אדם בין השפעת הנסיגה. לא כל הנסיגות של מרקורי משפיעות עלינו באותה מידה. לפעמים היא מינורית ולפעמים היא דרמטית. בברכה פנינה
16. דיאנה
אופק
שלום פנינה, רציתי לדעת את האופק שלי נולדתי ב27.8.98 בשעה 12:30 בתל השומר (רמת גן).
תשובה:
שלום דיאנה האופק שלך במזל עקרב. בברכה פנינה
17. אירית
הורוסקופ שנתי
הי פנינה מתי תפרסמי הורוסקופ שנתי 2015-2016 של מזל בתולה?? נהנית לקרוא את התחזיות שלך… שאלה נוספת, האופק שלי "גדי". האם התחזיות כאן באתר אקטואליות לגבי? תודה אירית
תשובה:
היי אירית שלום תודה רבה. התחזית של בני מזל בתולה תפורסם כבר בשבוע הבא. תעקבי. אני ממליצה תמיד לקרוא את מזל האופק בשילוב עם המזל. בברכה פנינה
18. איתי רון
הכל תמיד כל-כך קשה…
"אוגוסט הוא הנורא בחודשים…" פראפרזה על ארץ הישימון של ת.ס. אליוט .
תשובה:
היי איתי, נכון. והוא רק התחיל… אני מניחה שהמרובעים בין ונוס+מרקורי+יופיטר בסוף אריה 90 מעלות עם שבתאי בעקרב הוא קטסטרופה להרבה אנשים בתחושה. ונוס בנסיגה והשבוע גם מרקורי מול נפטון יתרום לעניין. בכל זאת אני מכינה כתבה על כניסת יופ-יטר למזל בתולה. יש למה לחכות. אולי עד מחר אספיק לסיים אותו. ואז יש למה לחכות… בברכה פנינה
19. פרלה מלכה
שלום לך פנינה, אני בדרך כלל קוראת את התחזיות השבועיות שלך, אבל זו הפעם הראשונה שאני פונה בשאלה. אני ילידת 6/9/49, וברצוני לדעת האם ב-1/5/2001 הייתה נסיגה של מרקורי. בתאריך זה התחלתי עבודה חדשה אבל חוויתי קשיים רבים. אני מנסה לבדוק את הסיבה לכך. הרבה תודה פנינה ותבורכי על האתר ההמדהים שלך.
תשובה:
פרלה שלום מרקורי לא היה בנסיגה כשהתחלת לעבוד ולא היית נשארת לעבוד כל כך הרבה שנים אם מרקורי היה נסוג ביום תחילת העבודה. לא הכל אשם מרקורי. יש מספיק היבטים בעיייתיים בתאריכים רבים. כשמכינים מפה מסודרת לאדם [על פי תאריך שעה ומקום לידה] ניתן לראות את ההתנהלות בכל התחומים. תודה על הפרגון. מאחלת לך כל טוב פנינה
20. עמליה
זוגיות
,תאריך לידה 1.9.1952.. לא ידוע לי השעה … מהספורים של אמא נודלתי ב7 בבוקר .. . א. איך יכולה לדעת מה השעה המדוייקת ביהח נסגר. צהלון ביפו. . ואם אפשר לעשות מפה בליהשעה? ג. מה האופק שלי.. נהנית לקרוא את מה שאת כותבת. תודה.
תשובה:
היי עמליה ניסית לבדוק בכוכבית 3450 שכן ארכיון צהלון עבר למשרד הפנים וייתכן ויש להם עותק של תעודת הלידה. בברכה פנינה
21. נופית
מהו האופק שלי?
היי פנינה, רציתי לדעת בבקשה מה האופק שלי, נולדתי ב 28.8.1990 בשעה 16:00, ומה זה אומר? אודה על תשובתך.
תשובה:
נופית האופק שלך במזל גדי. קיראי פה: https://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
22. מיכל
מה האופק שלי?
הי פנינה, אני לא מצליחה להבין מה מזל האופק שלי. נולדתי ב09.09 1970 בשעה17:00 ומה המשמעות בעצם של מזל האופק?
תשובה:
מיכל שלום את בת מזל בתולה והאופק שלך מושפע ממזל דלי ומזל דגים. הסבר על האופק נמצא כאן: הורוסקופ אישי+אופק: https://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
23. אולגה
פנינה שלום רציתי לדעת עד מתי תימשך הזוית המעיקה בין מרקורי לנפטון?
תשובה:
אולגה שלום הזוית המעיקה בהחלט של מרקורי עם נפטון תימשך עד ה-25.6. בברכה פנינה
24. איילה
מהו מזל האופק שלי?
היי פנינה אתר מדהים, רציתי לדעת אחת ולתמיד מהו מזל האופק שלי,, נולדתי ב2.9.85 בחיפה , ישראל בשעה 19:30 בערב.אודה על תשבתך
תשובה:
תודה איילה. את בת מזל בתולה עם אופק דגים. בברכה פנינה
25. לנה
מהו מזל האופק שלי
שלום פנינה, שמי לנה. נולדתי בטשקנט בתאריך 31,8,1981 (לצערי לא ידועה לי שעת הלידה) האם תוכלי לדעת מהו מזל האופק שלי? תודה.
תשובה:
לנה שלום לא ניתן לדעת את האופק של האדם ללא שעת לידה מדויקת. השעה היא מרכיב מרכזי למציאת האופק. בברכה פנינה
26. רונית עדי
היי פנינה – תוכלי לעזור לי במציאת האופק ?
היי פנינה שמי רונית עדי ילידת 9.9.1985 שעה 20:40 נולדתי בחולון . תוכלי לעזור לי עם מזל האופק שלי ? בברכה , רונית .
תשובה:
שלום נולדת במעלות האחרונות של אופק טלה . תמיד אפשר למצוא לילידי הארץ את האופק והיכן ממוקמים הכוכבים פה: http://www.mystic-age.com/on-line/calcast.asp בברכה פנינה
27. מרקורית
תקלות בתקשורת כבר אמרנו??
כמובן שהודעתי הסתיימה ב"תודה פנינה!!" וגם שאלתי למתי לדחות-מדובר על חברה סלולרית ולא מכשיר נייד. בשורות טובות פנינה תודה על האתר הנהדר והתשובות המהירות האכפתיות והמקצועיות, בכל פעם!
תשובה:
חן חן. לדחות?לתום הנסיגה אמצע יוני, לא? בברכה פנינה
28. מרקורית
החלפת חברה סלולרית
שאלה אולי קטנונית אבל בגלל שמרקורי שליט התקשורת מתלבטת עם עניין החלפת החברה הסלולרית. אפשר עכשיו אן האם כדאי לדחות? בפעמיים שהתניידתי בעבר נותרתי ללא תקשורת במשך שלושה ימים….לכן חוששת
תשובה:
זו בכלל לא שאלה קטנונית. תאמיני לי שכדאי לך מאוד לחכות להמתין להחליף את הנייד לאחר הנסיגה. כל טוב פנינה תודה פנינה!!
29. דב
לימודים
השבוע אני צריך להעביר בקשה לתחילת לימודים במוסד אקדמאי,אני מתלבט אם לשלוח את הבקשה מאחר ואלו ימי נסיגת מרקור. תאריך לידה 24.8.92
תשובה:
שלום לך דב מה יקרה אם תעביר האת הבקשה לתחילת הלימודים באמצע יוני? בהצלחה פנינה
30. גליה
פנינה שלום, אני צריכה לעבור עקירה כירוגית דיי רצינית האם את ממליצה לעבור זאת אחרי נסיגת מרקורי שהוא שליט המפה שלי כי אני אופק תאומים?
תשובה:
גליה שלום בהחלט. אם זה לא דחוף ואין לך זיהום אז שווה לחכות. ברכות פנינה
31. רחלי
נסיגת מרקורי ועבודה
אוי הנסיגה (למרות שלמדתי לחיות איתה בשלום :) – אז אם אני מקבלת פרויקט היום אבל הוא יצא את הפועל בזמן הנסיגה עדיף לוותר, ללכת לים ולסדר ארונות?
תשובה:
שלום רחלי אם למדת לחיות עם הנסיגה בשלום תלכי על זה. אל תפריעי לעצמך עם הנסיגות. בברכה פנינה
32. חיים
הייתי שמח לדעת מהו האופק שלי נולדתי 14.9.97 בשעה 04:55
תשובה:
שלום חיים אתה בן מזל בתולה עם אופק בתולה בהנחה שנולדת בארץ. ממני פנינה
33. רחלי
בירור מזל האופק
פנינה שלום! ראשית אני רוצה להחמיא לך על האתר המעניין, המפורט ועל המידע המעמיק שאת מספקת כאן. נולדתי בתאריך ה-27.8.1976 בשעה 19:30 בירושלים ורציתי לדעת מה מזל האופק שלי. באותה השנה לא הונהג שעון קיץ ולכן לא ברור לי כל כך. תודה מראש, רחלי.
תשובה:
רחלי שלום. תודה רבה לך. את נולדת עם אופק טלה. בברכה פנינה
34. חיים
פניניה אני מאוד שמח שיצא לי להכיר את האתר שלך כי יש המון אתרים שכותבים שטויות ושלך נכון ומדויק המשיכי לעשות את עבודתך הנפלאה
תשובה:
שלום חיים. תודה רבה לך. שמחה מאוד. בברכה, פנינה
35. טליה גזית
תשובה על מה שקראתי בהורוסקופ על מזלי
הי פנינה , רציתי להגיד שמאוד נהנתי לקרוא את הכתוב על מזלי וזה מדהים כמה שהדברים נכונים ואמיתיים עליי ! חלק מהדברים מבאס קצת לקרוא ולחשוב שיקרו לי , במיוחד בעניין דברים שמאוד חשובים ויקרים עבורי שהיה כתוב לגביהם שלא יתממשו עבורי או שהיה כתוב שאתאכזב מהם כי הם אינם יצאו לפועל …. חבל שכך !
תשובה:
שלום טליה תודה על הפרגון ואני שמחה לקרוא שדברי מדויקים ובקשר לאכזבות. לפעמים יש תחזיות טובות. ואנשים פחות מתלוננים על כך . נכון? מצב הכוכבים כרגע לא טוב ולכן מגיעות האכזבות לצערי. בברכת חג שמח פנינה
36. אורה
בריאות
בדיוק כפי שכתבת בטיפ יש לי טיפול בדיקור ב 31.3.מאמינה שגופי יחזור לאיזון מלא כי כרגע אני מרגישה גרוע תודה על החיזוק חג שמח אורה
תשובה:
אורה רק בריאות. בברכה פנינה
37. אורה
בריאות
פנינה שלום תודה לך הטיפ בענייני בריאות מאתמול התחלתי להרגיש לא טוב האף דולף וקצת סובלת מכאב בחזה מקווה כבר להרגיש את הקיץ ולהבריא אבל תודה על הטייפ אני אהיה במצב של מנוחה תודה יום טוב אורה
תשובה:
היי אורה. רק בריאות. ברכות מקרב לב פנינה
38. אסף
חוזה ותחילת עבודה
היי פנינה, ראיתי שנסיגת מרקורי תחל ב21.1 ותסתיים ב 11.2. אני מבין שמוטב לא להתחיל עבודה חדשה במהלך הנסיגה, האם חתימה על חוזה טרם תחילת הנסיגה ותחילת עבודה אחרי ה 11.2 מומלץ ? תודה
תשובה:
אסף היית צריך כבר לחתום על החוזה, אנחנו כבר במתחם העצירה של מרקורי שהוא לא טוב יותר מהנסיגה. בכל מקרה אם תוכל להתחיל לעבוד מאמצע פברואר אולי יסכימו גם שתחתום אז ובינתיים תבטיח שזה סגור. אין בזה אסון לא מכבר מישהי שהזהרתי אותה לא לחתום בזמן העצירה עזבה עבודה לאחר שנה אבל מישהי מיררה את חייה שם. לא בהכרח זה מה שיקרה אבל לפעמים זו יכולה להיות בחירת עבודה שאתה עצמך לא תרצה ואז זה ממש לא נורא !!! בבכרכת הצלחה פנינה
39. אורה
בריאות
פנינה שלום כפי שכתבת עבודה היא שמחה והנאה והבריאות הכי חשובה צודקת מקווה שנסיגת מרקורי לא תשפיע עלי ואצליח להתגבר ולהמשיך להיות סבלנית כלפי כולם וכלפי עצמי תודה ויום טוב
תשובה:
אורה מאחלת לך להפיק את המירב גם מנסיגה זו. גם אם היא משפיעה לרעה בסופו של דבר אנחנו למדים להתגבר על עוד קושי, לא? בברכה פנינה
40. אורה
עבודה
שלום פנינה נכון, כפי שכתבת העבודה קשה ומעייפת אבל רציתי לספר לך שכל יום לפני צאתי לעבודה אני עוצמת את עיניי ואומרת לעצמי " יש בי אהבה ללא תנאי " משפט שמרגיע אותי ונותן לי המון סבלנות לאנשים ותמיד אומרים לי שכייף להיות לידי שאני משדרת רוגע זה מאוד מחמיא לי נותן הרגשה של ביטחון ומחזק אותי מאחלת לך שבת שלום
תשובה:
אורה שלום נשמע נהדר. עבודה זה דבר משמח. עבודתי היא הנאה צרופה ואני מתקשה לקרוא לה עבודה. לכן אני מבינה את תחושת ההנאה. והכי חשוב שצריכים להיות בריאים כדי להמשיך ליהנות מהעבודה. בברכה פנינה
41. אורה
קריירה
פנינה שלום איזה הורוסקופ מוצלח ומעניין יש לי ומאו מרגש לדעת שרוצים לתמוך בי בקריירה . ואכן קלעת בול צריך להיות לי אירוע משפחתי ממש הפתעת אותי ונתת לי את הביטחון שאכן זה עומד לקרות . תודה אורה
תשובה:
היי אורה שלום תודה רבה ובהצלחה!!! פנינה
42. יעל
תודה פנינה
תשובה:
היי יעל תמיד בשמחה. ממני פנינה
43. יעל
פנינה ערב טוב רציתי לדעת באיזה שעה הירח עובר מאריה לבתולה? והאם זה שונה בין הלוח היהודי לבין הגרגוריאני? תודה
תשובה:
יעל שלום הירח עובר למזל בתולה בשעה 09.08 דקות. לגבי ההבדלים בין הלוח היהודי/עברי לגריגוריאני: יממה בלוח השנה העברי מתחילה עם שקיעת השמש, ומסתיימת עם שקיעת השמש הבאה, או עם צאת הכוכבים שאחריה. בלוח הגרגוריאני, לעומת זאת, יממה אחת נמשכת מחצות הלילה עד חצות הלילה הבא,. למעשה, בעוד שהשנה הגרגוריאנית היא שנת שמש, משך השנה שבו כדור הארץ משלים הקפה שלמה סביב השמש, הרי השנה העברית היא שנת ירח / שמש, כלומר החודש העברי הוא חודש ירחי הנמדד ממולד הירח ועד מולד הירח שלאחריו, ונוספו תיקונים בעזרת השנים המעוברות. בברכה פנינה
44. רחלי
סוף הנסיגה
30/11/2014 – הנסיגה הסתיימה, אפשר סוף סוף לנשום (עד הנסיגה הבאה). טוב שאת מזהירה אותנו מראש, כך אפשר לקחת נשימה ארוכה… לצלול… ולהמשיך לשחות גם במים הסוערים.
תשובה:
היי רחלי כן.הנסיגה הסתיימה. כדאי לקרוא תמיד את הורוסקופ שבועי מעודכן שמרחיב את הידיעות על השפעת הכוכבים בשבועיים הקרובים. https://www.pninastro.com/189/[ בברכה פנינה
45. זוגית
שלום פנינה ותודה על התחזיות המעניינות והמדוייקות!
רציתי לשאול איזה מזלות את ממליצה לזוגיות עבור בת מזל בתולה באופק טלה תודה תודה!
תשובה:
לא ממליצה על מזלות כי זה לא מקצועי להגיב כללית. אי אפשר לדעת מי מתאים לך לזוגיות מבלי להכין מפה אסטרולוגית מדויקת ומסודרת. בברכה פנינה
46. רני
פנינה תודה רבה על התשובה כמובן שאין טוב בלי רע ולהפך בעיקר משתדלים להסתכל על חצי הכוס המלאה אני יודעת שכל כוכב שיכנס למוזנאים יעבור טלטלות כאלה ואחרות יש לי במעלה ה15 16 ירח באריה ולכן השאלה, האם המשולש יקרה במעלות האלו ?
תשובה:
רני אין לי מושג איך המפה שלך נראית ומה אומר המפגש אצלך בין יופיטר וירח כשאתה צריך לזכור שירח זהו כוכב שמגיב לא יוצר מצבים. לגבי ההיבט הכללי אני לא נוהגת בניגוד לאסטרולוגים אחרים[מצטערת] להוציא היבט אחד מההקשר הכללי. יופיטר אם קראת את מה שאני כותבת מרחיב מצבים לטוב ולרע. היבט של 120 מעלות ב-transition הוא לא בהכרח מייצר מצבים טובים במיוחד שמעורבים כוכבים כל כך קשים ואלימים במשולש הזה כמו אוראנוס ומרס. מאחר ואני לא מוציאה היבט אחד מההקשר הכללי אין לי מושג מה זה אומר במפה האישית שלך. ואין לי דרך ללמד אותך על היבטים בפורום הזה. אבל לצערי, יש הטעיות רבות על היבטים טובים.. רק שתדע בקצרה.שלוש שאלות לחשיבה: 1. אם בהיבטים הטובים משתתפים כוכבים אלימים/אגרסיביים עד כמה ההיבט יכול להיות טוב? 2. תבדוק תמיד איזה קשר יש במפה הבסיסית שלך בין הכוכבים המשתתפים בהיבטים הנעים transition ? שאלה 3. האם לפלנטות המעורבות בהיבט יש תפקיד מרכזי באופק או במזל או בשליטים שלו? כל טוב ממני פנינה
47. רני
שלום פנינה האם בשלב מסוים מאדים צדק ואורנוס יצרו משולש הרמוני במזלות האש?
תשובה:
היי רני שלום אכן השלושה יהיו בהיבט חיובי במזלות האש בסוף ספטמבר וגם כמה ימים באוקטובר אך לצערינו במקביל משהו חייב לקלקל את העניין. אז בסוף ספטמבר השמש תהיה בהיבט רע לנפטון והיבט קשה שממשיך לתוך אוקטובר לפלוטו ומרקורי מתחיל את נסיגתו בעקרב וונוס במרובע קרדינלי לפלוטו ולאורנוס כל זה ברצף עד ה-13.10 לפעמים זה נחמד לבודד היבט ולהתעלם מההיבטים האחרים. ולמרות הכל נתגבר. בברכה ממני פנינה
48. יצחק אברהמי
להודות
שלום פנינה את אחד מי הכי טובים ב אסטרולוגיה
תשובה:
יצחק, שלום. תודה רבה וחן חן לך. בברכה פנינה
49. אלכס
מרקורי בנסיגה
היי פנינה. אחרי שנים של קריאת אסטרולוגיה במלא אתרים פגשתי באתר שלך. מדהים איך את קולעת תמיד. אני יליד 20 בספטמבר 1970. האם היו נסיגות באותו תאריך? תודה מראש. מקווה להיפגש מקצועית בקרוב.
תשובה:
= שלום אלכס תודהרבה לך כמובן על הפרגון. כשנולדת, מרקורי היה בנסיגה במזל בתולה כך גם שבתאי היה בנסיגה במזל שור. מאחלת לך כל טוב ממני פנינה
50. לילך
ירח שחור
פנינה שלום רב, אני מזל בתולה, ילידת 10.09.79, ראיתי שהיום יש ירח שחור במזל דלי. האם זה תקף גם לגבי כל המזלות או שהיום זה תקף רק למזל דלי? היום אני חותמת על חוזה לרכישת דירה, האם לא מומלץ?
תשובה:
שלום לך לילך ירח שחור תקף לכולם. היום הירח השחור מתחיל בשעה 14.35 אם את יכולה לחתום לפני כן בסדר גמור אם לא הייתי דוחה את החתימה למחר. מה הבעיה? את תמיד יכולה לא להרגיש טוב..:) בברכה
51. רונית
זוגיות
היי פנינה אתר מקסים ומושקע! אני מזל בתולה תאריך לידה 17/9/76 מתכננת לגשש אם האקס שלי במזל טלה מתגעגע אליי ומוכן לשקול קאמבק, האם מומלץ לי לפי הכוכבים לנסות לעשות זאת השבוע? תאריך הלידה שלו 3/4/77
תשובה:
רונית שלום. אין לי מושג. אני לא יכולה להמליץ לך כן או לא, כיון שאנני מגיבה לשאלות אישיות המצריכות ממני להכין את המפה האישי שלך וכמובן של חבר שלך בקואורלציה. הפורום הזה נועד למעשה, לשאלות של ידע כללי, הבנה באסטרולוגיה, שאלות על כתבות או על דברים שאני כותבת, רצון להבין אסטרולוגיה טוב יותר. בברכה פנינה
52. אלי
חוזה שנתי
אצלי במשרד מבצעים משוב לכל העובדים כולל תיקוני ושינויי שכר (ובחלק מהמקרים חתימת חוזה חדש) ודווקא בחודש פברואר. מה אפשר לעשות השנה שזה נופל על נסיגת מרקורי?
תשובה:
אלי שלום זאת תהיה הזדמנות לבדוק מה יקרה עם התיקונים, המשוב ותוך כמה זמן תיאלצו לתקן את זה. תדווח לנו על כך בהמשך. בברכה פנינה
53. עמית
היי פנינה יקירה, זה כבר התכתבנו בעבר- עמית ולירון – דגים אופק בצולה ובתולה אופק דגים. האם השינויים בעבודה שחווה הבתולה – מרקיורי במאזניים- יחמירו או יעברו אם נבחר שלא לנקוט עמדה – עד יעבור זעם או שלא תהייה ברירה ובמערכת היחסים הקיימת בעבודה- שכבר נדמה שנוצרו סדקים, הסדקים יתרחבו מעצמם למשבר? בקיצור לחכות שהכוכבים ישנו פוזיציה ואז הכול ישתנה או שנחטוף? והאם יש הבדל בין המזל לאופק המזל ? תודה עמית ולירון
תשובה:
היי עמית ולירון נסיגת מרקורי תעשה את שלה. היא מתחילה להשפיע כבר מתחילת פברואר ומארס יהיה בנסיגה בהמשך כך שהכוכבים יעשו את העבודה כדי ליצור שינוי. ובוודאי עד הקיץ אם תשרדו במצב יציב אז הם יחסלו את שארית ההתנגדות. לא צריך להתרגש כל עוד זה עבודה התהליך עשוי להיות לטובה למרות קשייו. בברכה פנינה
54. ירון
שאלה
שלום לך תודה שאת עונה . הטיפ השבועי מאוד נחמד אבל השאלה היא מזה אומר למי שאין לו ילדים ?
תשובה:
היי ירון טוב לכל התחומים היצירתיים, ספורט, והשקעה גדולה יותר ביצירת עניין בזמן הפנוי. בברכה פנינה
55. אסתר
מרקורי בנסיגה
ברכות לך ולאתר הנפלא . כל פעם מחדש אני מהנת ממנו. יש אפשרות לדעת האם בתאריך 20.09.72 שעה 9.00 בארץ כוכב מרקורי היה בנסיגה ? אודה לתשובתך . כול טוב לך – עבודה נעימה ופוריה
תשובה:
אסתר שלום ב-20.9.1972 לא היתה נסיגה של מרקורי. מרקורי היה במזל בתולה צמוד לשמש בבתולה- היבט שמשפיע על רגישות יתר של מרקורי. שכן השמש "שורפת" בצמידותה למרקורי את מרקורי. הצמידות משפיעה על תקלות ושיבושים של מרקורי ומן הסתם את חובה את נסיגת מרקורי בעוצמה די גדולה. בברכה פנינה
56. ירון
ממש ככה
שלום לך אני ממש רוצה להודות לך זה ממש דומה למה שאני בונה עכשיו… שאלה תוכלי לתת לי טיפ שבועי לגבי חתימת חוזים עבודה וכל מה שקשור לשבוע הזה
תשובה
ירון שלום אני לא יכולה לנקוב בימים, כי הם חייבים להיות מותאמים למפה אישית. אבל כפי שאמרתי לסיים חתימות על חוזים ותיעזר בטבלת ירח שחור כדי לא לחתום בירח שחור. https://www.pninastro.com/176/ בהצלחה פנינה
57. אורה
מקום עבודה חדש
קצת מלחיץ אותי אני מתחילה לעבוד ב – 6.10 ואני מקווה שאצליח לעמוד בקצב השינויים כפי שכתבת חייבת לומר שגם ההרגשה שלי הפנימית היא שההתחלה תיהיה קצת קשה אבל נתגבר תודה
תשובה:
אורה אכן, לוקח זמן לעבור את תקופת ההסתגלות לעבודה חדשה או לתהליכים במקום העבודה. תעקבי אחרי ההכנות שאני עושה. בהצלחה עם העבודה פנינה
58. ע
היי פנינה
אני נכנסת לכאן כל שבוע כדי להתעדכן, ורציתי להגיד תודה!! זה באמת כל כך נכון!! יש לי שאלה אחת…אני מזל בתולה (12.9) והאופק שלי הוא סרטן. רציתי לדעת מה זה אומר בדיוק, ועל מה אני צריכה להסתכל בתחזית השבועית..גם על סרטן? ומה לגבי זוגיות? איך אפשר לדעת מה יהיה איתי?? :)
תשובה:
ע שלום מומלץ לבחון את התחזיות של האופק והמזל. אני לא עונה על שאלות המצריכות ממני להכין מפה אסטרולוגית. מי שרוצה לדעת יותר מהחומר החינמי שאני מכינה צריך להזמין מפה אישית. כל טוב פנינה.
59. שירה
זה כל כך נכון אני תמיד נירגשת לקרוא כל פעם מחדש את ההורוסקופ השבועי שלייי תודה רבה שנה טובה ומוצלחתתתתת !!!
תשובה:
שירה תודה רבה ומאחלת לך שנה מוצלחת וטובה. ממני פנינה
60. רחלי
חג שמח ושנה טובה
חג שמח פנינה ושנה טובה לך. רחל
תשובה:
רחל תודה רבה לך. שנה מעולה לך ולבני משפחתך. בברכה פנינה
61. רחלי
תודה
פנינה, כמה אני אוהבת אותך ושמחה לפגישה שלנו בכל יום חמישי. (:
תשובה:
היי רחלי תודה רבה. אני שמחה גם. בברכה פנינה
62. רחלי
נסיגת מרקורי
שלום פנינה, לגבי נסיגת מרקורי: אני (מזל בתולה) באמת מקבלת עכשיו הצעות עבודה שנראות טוב. אז אם אני אומרת להם שנתחיל לעבוד רק אחרי ה-20.7 זה בסדר, גם אם ההצעה עצמה באה במהלך הנסיגה? חוץ מזה – כל מה שאת כותבת נכון ומדויק. איך זה שאני מופתעת בכל פעם מחדש (:-)
תשובה:
רחלי שלום תודה לך. ואם את יכולה להתחיל אחרי ה-20.7 בהחלט עדיף ומומלץ. בברכה פנינה
63. מאיה
לידת בת
פנינה שלום, אני בת מזל בתולה (10.9.80), אמורה ללדת בת לקראת סוף חודש אוגוסט, אבל יתכן שגם באמצע ואפילו בתחילתו. האם לידה תחת מיקום מרקורי במזל אריה (כמעט בכל אוגוסט) אינה טובה עבור הילדה? גם הילדה, אגב, אמורה להוולד במזל בתולה, אם תמתין עד סוף אוגוסט :) תודה, מאיה
תשובה:
שלום לך מאיה א. מרקורי מסיים את נסיגתו ב-20.7 כך שאת לא תלדי כנראה כשהוא יהיה בנסיגה. ב. אין שום בעיה להיוולד עם מרקורי בנסיגה. מאחלת לך לידה קלה .והצלחה. בברכה פנינה
64. עידו
היי פנינה "ב-26.6 מרקורי כוכבכם האישי יתחיל בנסיגתו התקופתית ומה-20.6 תרגישו כבר את השפעתו. הרבה שינויים שאתם רוצים לבצע כדאי יהיה להספיק לתכנן ולבצע עד אז. שאם לא כן תוכלו להמשיך רק מאמצע אוגוסט ואילך"- מה קרה? תמיד נסוג ל 3 שבועות…עכשיו חודשיים? הצילו
תשובה:
היי עידו שלום מרקורי תמיד נסוג רק לשלושה שבועות אבל אחרי שהוא יצא מהנסיגה באמצע יולי הוא יתנהל עד ה-9.8 במזל סרטן ויעבור למזל אריה שזה אינו מיקום טוב לבני מזל בתולה ורק ב-24.8 הוא יעבור למזל בתולה. לכן אפשר לנצל את מיקומו במזל סרטן כבר החודש או אחרי הנסיגה לפני כניסתו למזל בתולה. בברכה פנינה
65. שרית
קניית דירה
פנינה שלום רב ב-8.4.13 חתמתי על זכרון דברים לרכישת דירה אני רוצה לדעת אם יהיה יתפתחות לגבי סגירת החוזה סופית בלי בעיות ו/או תאמרי לי אם עשיתי צעד טוב לקניה של הדירה הנ"ל
תשובה:
שרית שלום אני לא עוסקת מעל דפים אלה בהמלצות על רכישות. כל רכישה או פעולה אישית שלכם מוערכת רק על פי מפה אישית ולא באופן כללי וגורף. כל טוב פנינה
66. נועה
פנינה היי עושה עושה שמרקורי ימשיך לסגת עד שיגיע לנפטון ויתקע צמוד אליו 5 ימים עד שיתיישר סופית, תקני אותי אם אני טועה משום שזה לא נשמע לי סימפטי בכלל
תשובה:
היי נועה שלום מרקורי יחזור עד 5 מעלות במזל דגים. הבעיה שהוא יהיה בעצירה כמה ימים ולכן הקושי קיים גם בעצירה שלו ובוודאי גם בצמידות לנפטון המגבירה בילבול ועלייה ברמת התקלות. זה לא נעים בכלל. אך פלנטה לא פועלת לבד ומסביב יש אי נעימויות הנגרמות בעיקר בגלל צמידות מאדים לאוראנוס ולכן יהיה בעיקר קשה בגלל צמידות מרס אורנוס שהיא אלימה אגרסיבית ובעייתית גם בין אנשים.תספרי לי אחר כך מה את חושבת? מה היה חלקה של צמידות מרקורי לנפטון וכמה היה קשה בגלל צמידות מרס אוראנוס. לימים קלים בברכה פנינה
67. משה
אל פנינה, שלום חתמתי על רכישת דירה ב-18.2.2013 וב-3.3.2013 באמצעות קבוצת רכישה. האם עשיתי נכון? נולדתי ב-22.91945. אודה על תשובתך אחד ממעריציך משה
תשובה:
משה שלום צר לי מאוד. אני לא יכולה לדעת אם עשית באופן אישי נכון. הרי אין לי את המפה שלך. אבל מבחינת תאריכים זו בעיה שחתמת בתאריכים האלה. לא קראת שהזהרתי לא לעשות רכישות בתקופה הזאת? אם רק חתמת ולא שילמת עדיין אתה יכול לחזור בך לא??? בברכה פנינה
68. טליה
פנינה היי אולי את יודעת מה המזל של רייבר פייניקס ז"ל רשום שהוא נולד ב23 לאוגוסט 1970 וזה יוצא אריה במעלה ה30 ובהאינטרנט כתוב שהוא מזל בתולה אולי את יודעת?
תשובה:
היי טליה בוודאי שאני יודעת הוא נולד ביום הראשון של מזל בתולה. כמובן, עם אופק עקרב. יש לו מפה מרתקת. בברכה פנינה
69. נועה
פנינה היי, אז מארס ומרקורי לא יפגשו שנית בדגים כאשר מרקורי יהיה בנסיגה?
תשובה:
היי נועה מרקורי ומאדים יימצאו בדגים אך בהפרש מעלות כזה שלא בטוח שכדאי להתרגש מכך. יחסי מרקורי בדגים ויופיטר בתאומים כמו גם יחסי וונוס סדגים עם יופיטר בתאומים יעסיקו את כולם יותר ובוודאי נסיגת מרקורי עצמה היא תשפיע על כולנו. בברכה פנינה
70. נועה
פנינה הי, השבוע היתה צמידות בעייתית מאוד של מרקורי ומארס במזל דגים, העניין הוא בכך שמרקורי עוד מעט יכנס לנסיגה כך שאמורה להיות עוד פעם צמידות האם את יכולה לכתוב מתי זה יקרה ולכמה ימים? תודה
תשובה:
נועה שלום בלא השבוע נועה. אך בין ה-5-3.2 הייתה צמידות בין מרקורי ומאדים וכתבתי עליה . אך צמידות זאת לא תחזור כי מרקורי יסוג עד המעלה ה-5 במזל דגים. ונפטון במעלה -3 כך שהוא כבר לא יגיע לכך אבל מרקורי בנסיגה יהיה בהיבט בעייתי ליופיטר זמן רב כך שלא צריך לחפש השפעות בעייתיות נוספות. בברכה פנינה
71. ליאורה
פנינה שלום רב לך, שמי ליאורה ואני קצת חדשה באסטרולוגיה. אני מתקשה להבין איך אני אמורה לסנכרן בין הבית שלי בתולה לאופק שלי סרטן? ובעיקר אם בנושא הרומנטיקה בבתולה קשה ובסרטן נפלא למי להאמין? איך קוראים את התחזית? יום טוב לך ליאורה
תשובה:
ליאורה שלום אל תתבלבלי. את מוזמנת לקרוא תמיד את המזל שלך וגם את האופק שהוא סרטן. בנושא רומנטיקה כדאי להתייחס לאופק סרטן ביתר שאת אבל לא להתעלם מקריאת המזל שלך. בקרוב הרבה מאוד מידע על רומנטיקה באסטרולוגיה אז תעקבי… בברכה פנינה
72. רנא
פנינה הי באמת כל הכבוד לך על ההשקעה שלך שניכרת בצורה ברורה בכל הבלוג, מרקורי עדין בנסיגה בעקרב ועוד שבוע זה יסתדר האם זה ישנה בצורה משמעותית את פני הדברים?
תשובה:
היי רנא- שלום תודה רבה. מרקורי יסיים את השפעתו עד ה-30.11 וגם מאדים השבוע בהיבטים מאוד קשים לפלוטו וונוס בהיבט קשה עם שבתאי -כל אלה יחלפו בעוד עשרה ימים והאווירה תשתפר יחסית, מאוד. בברכה פנינה
73. רוני
הי פנינה, הסקתי זאת מכך ששבתאי עבור הבתולה הוא בית 5 הלא הוא בית הרומנטיקה ילדים הריונות חתונות וכו,
תשובה:
שבתאי במזל עקרב -נופל בבית 3 של בני מזל בתולה. גדי נמצא בבית 5 של בני מזל בתולה. אבל לגבייך זו פעילות שקשורה בבית 3. והחשיבות של שבתאי היא על פי המפה האישית שלך . ולא כל בני מזל בתולה חווים את שבתאי באופן דומה. בברכה פנינה
74. רוני
פנינה שלום! האם שבתאי בעקרב מטייב איתנו הבתולות? כי שבתאי בשבילנו בשונה מהאחרים לא מסמל קשיים אלא שמחות. קראתי שמזלות בתולה דגים שור וגדי הולכים להרוויח משבתאי בעקרב ולא לסבול מיזה
תשובה:
רוני שלום. לכל אדם יש מפה שונה כך שקשה לי להגיד שלכל בני מזל בתולה באופן גורף שבתאי מטיב. אני גם מסוייגת מאוד מההגדרה ששבתאי מסמל שמחות! מאיפה זה בא?? אני ממליצה לך לקרוא את שני הפרקים שכתבתי על שבתאי: https://www.pninastro.com/227/ וגם על שבתאי בעקרב https://www.pninastro.com/406/ ותוכלי להבין אותו טוב יותר . בברכה פנינה
75. שאלה
שלום פנינה ייעוץ קטן
שלום פנינה אני קורא את התחזיות שלך באופן קבוע אני יליד 2.9.1990 ולאחרונה בחודשיים האחרונים נפלו עליי הצעות עיסקיות בלי סוף זה כרגע תחום חיי אני מושקע בחברה מסויימת אני חושש להנאה כרגע הכל נראה תקין על פניו ורוצה להיכנס לחברה נוספת לאחר שחקרתי עלייה לעומק אבל האם כל זה כדיי? כי לעיתים אני מרגיש שאני נסחף אבל יחד עם זאת כמעט ובטוח שאני עושה את ההחלטות הנכונות וההשקעות הנכונות יש משהו בקשר לזה פנינה ומהו ייעוצך? תודה רבה והמשך סוף שבוע נפלא
תשובה:
שלום כדי להיות כנה וישרה אין לי מושג. אני לא עוסקת בפורמט הספציפי הזה בייעוץ פרטי. צריך להכין לשם כך מפה מדויקת. וזאת בדיוק העבודה וההתמחות שלי. אך זה לא המקום המתאים להגיב לכך. אם תרצה תפנה אלי בדרכים המקובלות. בברכה פנינה
76. רחל
מדהימה
פנינה היקרה – אני יודעת שהורוסקופ המזל הוא כללי, אבל השבוע את פשוט מדויקת בצורה מדהימה. בדרך כלל זה קרוב, על-יד דומה אבל השבוע – יש הרגשה שהדברים מתרחשים לי תוך כדי קריאה (:-). אם כי בנושא "אהבה" – זה תמיד על-יד. נראה, אולי תפתיעי אותי הפעם… בכל אופן אני מחכה לראות מה יקרה לפי ההורוסקופ האישי שעשית לי שהיה מדויק בצורה… נוקבת. מקרב לב, רחל
תשובה:
היי רחל שמחה לשמוע ומקווה שהכל יתגשם לך. בברכה פנינה
77. מיכל
שלום! היה לי חודש פשוט מדהים התחלתי לימודים בקורס שתמיד רציתי ופגשתי אשנים חדשים מקסימים. אני בטוחה שזה קשור לכך שונוס היתה בבתולה מישום שמרבית השנה לא היתה מוצלחת כמו החודש. פנינה יקרה האם תוכלי לומר לי מתי הפעם הבאה שונוס תיכנס לבתולה תודה רבה לך מיכל
תשובה:
מיכל שלום הלוואי ופלנטה אחת ובזכותה אנשים היו מרגישים כפי שאת מתארת. אבל אין דבר כזה כי רק שילוב של כמה כוכבים יוצר הצלחות ובמיוחד אם מדובר בלימודים זה לא קשור בוונוס אלא דווקא במרקורי וגם אם כל השנה לא הייתה טובה אז לרוב הבתולות היה קשה עד החודש ורק החודש הייתה אכן הקלה. אני מאחלת לך שתיהני יותר מאשר חודש אחד בשנה. בפרט שוונוס תחזור לבתולה ב-23.7.2013 ןב-16.8 היא כבר תזוז משם. והיא תהיה רק 3 שבועות. בקיצור מאחלת לך שנה שלמה טובה ולא להסתפק בפירורים. ולהשתחרר במחשבה שרק כוכב אחד גורם לך לטוב. אני בספק אם היית שורדת את החיים בכלל על פי תיאוריה זו. בברכה פנינה
78. יאיר
פנינה בוקר טוב. כמו כל יום חמישי אני עם האתר שלך.נחמד ומועיל שיש אותך. אני גם אוהב מאוד את השאלות ואת התשובות מפני שפעמים רבות מקבל מהן מידע רלוונטי גם עלי. רציתי להבין לגבי מרקיורי. אני במשא ומתן שכבר רוב הפרטים בו סוכמו. נשאר רק לנסח את החוזה המלא ולחתום עליו. לצערי הרב מהרבה סיבות לא אוכל לאחר את החתימה עד שמרקיורי יסיים את נסיגתו ואין אפשרות להקדים. מה הן ההשלכות על פרוייקט שהחוזה לגביו נחתם בזמן הנסיגה? יום טוב לך יאיר
תשובה:
יאיר שלום זו בדיוק כוונת המשורר:)) להקל ולעזור ולא בשביל כל סיבה צריך להכין מפה אסטרולוגית. יש חשיבות לחתימה על החוזה כי כפי שאתה יודע החתימה מאשרת את כוונת החותם לכבד את מה שכתוב שם. אני מקווה שתצליח להשיגה לפני ה-6.11 ועד ה-4.11. בדרך כלל עסקים שנחתמים בנסיגת מרקורי עלולים להיקלע לקושי בנסיגת מרקורי הבאה אולי בגלל פרשנויות לא תואמות או לא מתואמות ולעיתים צד אחד נכנס לקושי ואינו יכול לעמוד במתחייב. מקוה שתספיק בברכה פנינה
79. שרון
היי פנינה, תודה על האתר. רציתי לדעת מתי תתחיל הנסיגה של מרקיורי- והאם בנסיגה אסור להתחיל דברים חדשים אבל אם זה משהו שהחל לפני הנסיגה אז זה בסדר? תודה שרון
תשובה:
שרון הנסיגה תתחיל ב-6.11 וייכתב על כך עוד הרבה מאוד דברים. תקראי ביום רביעי הבא ב-31.10 כל מה שצריך ולא צריך תחת השפעת הנסיגה. ויש כמובן משמעות למזל שמרקורי נסוג בו ויש עוד מספיק נסיגות אחרות לא פחות חשובות. תודה שאת קוראת אותי ותעקבי אחרי התכנים ביום רביעי-חמישי הבא. בברכה פנינה
80. שירי
בדיקת התאמה זוגית
התאמה זוגית בין 23/9/1983 (היא) ו15/4/1979(הוא) . פנינה יקרה אנא עני על שאלתי זו האם ישנה התאמה זוגיות האם ישנו קשר מצוין שיביא לנישואים מאושרים בעזרת השם?
תשובה:
שירי שלום אני לא עורכת לאף אחד מפה פרטית בפורום הזה. כדי לבדוק התאמה אני צריכה לערוך את שתי המפות. מלבד זאת כשבודקים מפות התאמה לפחות מפה אחת צריכה להיות מדויקת עם השעה. וזו עבודה לכל דבר. כל טוב שיר בברכה פנינה.
81. עידו
פנינה יקרה שנה טובה לך!!! שנת שפע מהחיים והכוכבים ובעיקר ממני הקורא והלומד המסור…. שתמשיכי לסלול לנו דרך ולעזור לנו לבחור את השבילים הנכונים בהוקרה והערכה עידו [בתולה- דלי]
תשובה:
עידו היקר התברכתי בקוראים כמוך שנהנים ללמוד ושואבים כל מידע להבין את עצמם ואת דרכם בתוך מבוכי החיים המאתגרים. שנה נפלאה לך ותודה שאתה פה. בברכה פנינה
82. נורית
כוכבים ומזלות
פנינה יקרה, נראה לי שאנו כמעט מכירות, מתדירות הכתיבה שלי כאן, אבל כייף לבוא לטייל פה ולקרוא עולמות בתוך עולמות מענינים מאין כמוהם, אז תודה ענקית, לאחרונה שמעתי מחברה שהחישוב האסטרולוגי השתנה בעקבות תזוזת הקטבים, והשינויים האסטרונומיים בכלל, האם זה נכון למשל שהמדידה של המזלות השתנו בהתאם,? ושלמש אני כבר מזל מאזניים ולא בתולה? נולדתי לקראת סוף המזל ב16,אשמח לשמוע דעתך תודה על כל עבודתך המבורכת
תשובה:
נורית שלום מכיון שזו שטות גמורה אך אנשים שאלו כמוך כי הרגישו "משבר זהות אסטרולוגי" העליתי כתבה בנושא, לא קראת? שם הכתבה שהעליתי בנושא: גלגל המזלות- האם המציאו את הגלגל מחדש? https://www.pninastro.com/394/ כל ההסבר בכתבה וכולל גם מי שרוצה להבין איך מחשבים ולמה אין שום חדש תחת השמש? כי הסיפור הזה כל כך ישן ומבוגר אפילו מכולנו. ותעבירי הלאה. תקראי ותיהני. בברכה פנינה
83. ענבר
היי פנינה, אני קוראת מסורה מאוד. אני אוהבת מאוד את הניתוחים שלך. אני מזל בתולה ורציתי לדעת אם תתני לנו כי עכשיו זה המזל שלנו, תחזית לשנה החדשה של הבתולות. אני יודעת שאת כותבת מאוד עמוק כל שבוע אבל פריסה שנתית מאוד חשובה בעיקר לבתולות שזקוקות לסדר דיוק ותכנון. זה יקרה? תודה רבה ממני ענבר
תשובה:
ענבר שלום תודה רבה. העליתי תחזית לבני מזל בתולה ב-22.8 לשנת 2013-2012 https://www.pninastro.com/318/ ובראש השנה תגיע תחזית שנתית. בברכה פנינה
84. עידו
פנינה תודה גדולה על היחס והתשובה. אני אחכה לכוכבים שיעשו, יגרמו, יעזרו ….שמח שאת שם
תשובה:
היי עידו בארורר!!! תודה רבה כמובן . בברכה פנינה
85. עידו
היי פנינה, עוקב אחרי התחזית ועוקב אחרי החיים שלי. אני בתולה ואופק דלי- כבר "הצקתי לך" בעבר.עכשיו גם לבתולה שהיה תקוע וגם לדלי שסבל מקשיים- בקיצור עננה של סבל- וזה סובייקטיבי כי באופן אובייקטיבי הכל בסדר- לשניהם את חוזה שינויים. האם השינויים שאמורים לקרות- לדלי בבית העבודה העקרבי- פשוט יקרו, או שעלי לגרום להם לקרות- כי אין לי מושג איך אני עושה את זה. לבתולה שלי את חוזה קשרי עבודה שאמורים פתאום לצוץ….אז שאלתי, אם אני מרגיש תקוע, חסר אנרגיה ומת פחד מוות שמה שיש לי זה מה שימשיך להיות לי "אולי זה הכי טוב שיש…" [הצילו] – לדעתך זה ישתנה מעצמו?
תשובה:
= היי עידו במהלך החודש וחצי הקרובים עם מעברו של מרס יקרו המון שינויים בעבודה וגם מהלכו של מרקורי שיגיע למזל בתולה עשוי להתחיל עבורך תפקיד או עבודה אחרת זה יכול להיות שילוב של רצונות עמוקים עם הזדמנות. ייתכן שמקום העבודה שלך מתכנן שינויים גדולים, האם ידוע לך? ?? ואם לא אז כניסת שבתאי לבית הקריירה [בעקרב] באוקטובר עשוי להביא את התהליך לכן ברור שלא תקום ככה סתם כי הכל בסדר, נכון?:) אבל בוא נראה איך התהליכים יתפתחו במסגרת העבודה ואם תסכוליך יגדלו אז הכל יכול להתחבר נכון? בינתיים שתהיה שנה טובה[זה קרוב לא?] בברכה עידו ממני פנינה
86. נורית
תודה
פנינה שבת שלום ותודה על האינפורמציות ועל סיקורים מענינים ככ ברחבי הגלקסיה…………, כבת מזל בתולה שמחתי מאד לשמוע שתתחיל תזוזה ממשית בעיניני עבודה, כל התקופה האחרונה קירטעה מאד בענינים הללו, וזה לא דבר קל להתמודד עימו ואף מעיק, גם התהודה לגבי זוגיות אפשרית מעלה את המורל. אז רק פידבק והכרה שהאתר שלך מרגש ומעורר עניין רב , נורית .
תשובה:
הי נורית אומרים "אוףףףףףףףףף". זה היה חודש ארוך ומייגע לבתולות. אני מודעת לכך פגשתי רבים מהם במצב ת-ק-ו-ע!! זהו יוצאים לדרך ויהיה רק טוב יותר גם בספטמבר יש למה לחכות. בברכה פנינה
87. יצחק
פנינה שבוע טוב, יש לי עסק ואני במשא ומתן עם חברה נוספת. מדברים, מחליפים הצעות מחיר, בודקים תנאים הכול מתוך מטרה שזה יקרה ונצליח. העסקה חייבת להסגר תוך שבועיים אחרת "נפסיד את הרכבת" ולא יהיה טעם בחתימה. לדעתך, אם נחתום בזמן הנסיגה יהיה רע? אני בן מזל בתולה אם העסקה לא תחתם עד אז, לדעתך, לא לחתום? אם לא חותמים עד ה 19 לחודש, אין אפשרות עתידית לדברים לקרות. זה או עכשיו או אף פעם. מאוד חשובה לי דעתך המקצועית תודה. יצחק
תשובה:
יצחק שלום אבל מרקורי מתחיל את נסיגתו רק ב-14.7 ועד אז אתה עשוי לחתום על העיסקה. תעשה הכל שהעיסקה תסתיים עד מהרה. התחלת את המו"מ לפני הנסיגה ותחתום עליה עד מהרה.אם לא תחתום עד ה-14.7 אז יכול להיות שזו עיסקה פחות טובה ממה שאתה חושב ואולי אם זה נמשך עד אז תחתמו אחרי ה-10.8 עם תום נסיגת מרקורי. במקרה כזה עדיף לחתום אחרי. בברכת הצלחה פנינה
88. שימי
שאי ברכה
כל הכבוד ! התחזיות וניתוחים שלך ממש מדויקים. אני נהנה לקרוא כל שבוע.
תשובה:
שימי שלום תודה רבה קורא מתמיד וגם מפרגן. בברכה פנינה.
89. אלונה
חתימה על חוזה שכירות בעת
לפנינה שלום, אני משכירה דירה ומשתדלת כשמתחלפים הדיירים לחתום על חוזה השכירות כאשר מרקורי לא נמצא בנסיגה. בפירוש . אני מזל בתולה ועלי זה תמיד השפיע לא טוב. השאלה שלי, האם בעת "נסיגת וונוס" יש צורך או חובה להתייחס לתקופה כמו בעת נסיגת מרקורי ? אודה לך מאוד על התשובה. תודה רבה
תשובה:
שלום אלונה וונוס בנסיגה לא קשורה להשכרת דירות. ולא לנושאים טכניים. אך וונוס קשורה לשותפויות. כל עוד לא מדובר בשותפות אין נגיעה לנושא. בברכת הצלחה פנינה
90. רנא
המשך לקביעת מזל
פנינה שלום רב מסרתי לך מספר הודעות ועל מנת שהעניין יהיה ברור יותר אני שולחת את ההודעה הזו כהמשך להודעתי הקודמת לעניין קביעת המזל מאחר ועודכנתי באופן ברור לחלוטין כי אני נולדתי בתאריך 23.9.1983 בשעה 12:45 בצהריים האם אני שייכת למזל בתולה או מאזניים ומה צפוי לשנת 2012 לעניין הקריירה ולעניין האפשרות להתחתן תודה רבה רבה .
תשובה:
רנא הגבתי לך שאת בת מזל בותלה. שבת שלום פנינה
91. רנא
קביעת מזל
פנינה שלום נולדתי בתאריך 23.9.1983 בשעה 13 בצהריים האם אני שייכת למזל מאזניים או בתולה תודה רבה
תשובה:
רנא שלום את נולדת בחצי שעה האחרונה של מזל בתולה. ולכן את בת מזל בתולה. בברכה פנינה
92. דפנה
חתימת חוזה בירח שחור
שלום, אני אמורה לחתום על חוזה במקום עבודה חדש מחר בבוקר 23/2/12 וראיתי שהירח שחור במשך כל היום. אין לי אפשרות לדחות או להקדים את מועד החתימה. האם זה בהכרח אומר שלא יצא כלום מזה ? תודה, דפנה
תשובה:
דפנה לצערי אכן מחר כל היום ובערב ירח שחור. למה אי אפשר להקדים להיום או ליום חמישי????. את יכולה למצוא תירוץ בריאותי או טכני בלי לדווח למה. בברכה פנינה
93. אלונה
למה התכוונת פנינה בפיסקה האחרונה ?
הי פנינה, כתבת במזל בתולה, "בעיה או רגישות בנוגע לילדים תגיע לסיומה" האם הכוונה לסיום טוב ? כי לי יש בעיה עם הבת ואני נורא דואגת. חשבתי שאולי יהיה סיום טוב. תודה על התשובה
תשובה:
אני מקווה שיהיה סיום טוב. אבל אני לא יכולה לדעת כי אין לי את המפה המדויקת של הבת שלך. מאחלת לך רק טוב פנינה
94. נורית
מזל בתולה
פנינה תבורכי בברכת הכרת תודה ענקית, כאילו במקרה הגעתי לאתרך, ומאז אני קוראת בו עוד ועוד נושאים מרתקים המשיבים נפש ורוח , בתור בת מזל בתולה וותיקה וחוקרת נסתרות שנים רבות את פשוט מרתקת עד מאד במאמרייך וגם בתחזיותייך ,ובאשר למזל בתולה נראה שסוף סוף עלניו לנשום קצת גם מראש ההר ולא רק מחלקיו השוים וכך יהי תודה רבה
תשובה:
נורית יקרה תודה רבה. בורכתי בקוראים וקוראות שיודעים להעריך אתר מושקע ומעמיק ובמאמצי להרחיב אתהידע. אנ י יכולה ר להודות לך על הברכות ושתמשיכי ליהנות. בברכה פנינה
95. שילה
פנינה שלום, מה זה אומר לגבי מזל בתולה ההבדל בין נסיגת מרקיורי הכוכב של בתולה לבין לנסיגת מאדים כוכב שיושב עכשיו בבתולה – שאמרת שגם לו תהייה נסיגה? תודה שילה
תשובה:
שילה שלום מרקורי בנסיגה כל רבע שנה והפעם הוא בנסיגה במזל קשת. מאדים[מארס] יהיה בנסיגה מה-23.1.2012 במזל בתולה והוא מעורר נושאים אחרים ומשפיע באופן שונה על כולם ועל בני מזל בתולה. אם תקראי את הפרקים שלי על כוכב מארס. את תמצאי הסבר פרטני מה מייצר מארס בנסיגה, נדמה לי שבפרק האחרון -פרק ג'. בכל מקרה כל פלנטה היא בעלת השפעה אחרת ונסיגתה משפיעה באופן שונה ועל כל אחד מאיתנו באופן פרטי היא תשפיע אחרת. מומלץ לקרוא את הפרקים על מארס . פרק ג' – http://pninastro.com/335/ מספר על הנסיגה של מארס בבתולה. בברכה פנינה
96. עמליה
למה הכוונה….
" ולמרות העיכובים והקשיים בינורב ….מצפה תקופה טובה מאוד שתפצה אתכם על הקשיים." מתי מצפה תקפוה טובה??? בינרוב הכוונה לינואר הווה אומר עוד חודש וחצי של קשיים? תודה עמליה
תשובה:
עמליה א. תוקן -אכן ינואר. ב. לא הייתה שום אפשרות לחשוב אחרת. ג. תודה רבה. בברכה פנינה
97. אורלי
השורות שעולות אחת על השניה
היי פנינה, האם תוכלי לכתוב לי את 2 השורות שמתחילות ב-19-20 (לגבי העבודה( עד השורה של הטיפ. זה מאוד חשוב לי.תודה .
תשובה:
בבקשה אורלי. בימים ה-20-19 ייתכנו שיחות עם המעסיק הדוחות כרגע למורת רוחכם, אופציה של העלאה ואולי כדאי לדחות שיחות בנושאים אלו, אלא אם אתם מעוניינים להגיע להחלטה דווקא עכשיו. יחד עם זאת, תהיינה אופציות כספיות בהמשך.
98. אלונה
תודה. אני מאוד נעזרת ב'טיפים' ובעיקר בלוח ירח שחור.
 תשובה:
אלונה תודה רבה לך. בברכה פנינה
99. אורית
היי פנינה, כידוע מזל בתולה, הוא מקום טבעי למרקורי, עד כמה אכן זהו מקום נוח למרקורי?בבתולה חסר רגש אבל בטח בעניינים פרקטים זה טוב.. בטח הביקורת חוגגת
תשובה:
אורית מרקורי הוא שליטו של מזל בתולה והוא אכן עסוק בחיפוש השלמות. והביקורת נועדה כדי למצוא את הפגמים על מנת לטפח את השלמות. אני מכינה את "האנשים שנולדו עם מרקורי בבתולה" . בוודאי תגלי פרטים נוספים. את יודעת? כל מזל משלים את האחר. זה בסדר שמזל אחד אחראי על הביקורת, אם הם לא היו? העבודה ברמת הפרטים לא הייתה מסתדרת. ובתולות עם כוכבים באריה רגשנים מאוד, כך שאין הכללה לגי בני מזל בתולה.
100. יפה משה סלים
התחזיות שבועית ושנתית מזל בתולה
אני ממש נידהמת איך שאת חוזה את התחזית השבועית והשנתית בצורה מדוייקת וכמובן מאוד נכונה , מידי שבוע אני קוראת את התחזית , השבוע ובודקת וממש מתפרש מדיוק, כל הכבוד. חזקי ואמצי, אשרייך. המשך יום ניפלא.
תשובה:
יפה תודה רבה. אני אכן עושה כל מאמץ לדייק. ומודה לך על שלל הברכות. שבוע טוב פנינה
101. דוד
חשיבה חיובית
מה עם חשיבה חיובית
תשובה:
לדוד
אני בעד חשיבה חיובית. בדרך כלל זה עוזר לאדם עצמו. השאלה איך זה מתקשר לאירועים שקורים? האם אנחנו יכולים בעזרת חשיבה חיובית למנוע מלחמות, אסונות ? עד היום טרם פגשתי בתופעה שחשיבה חיובית מנעה אירועים. גם לא ראיתי שחשיבה שלילית מנעה מאירועים טובים לקרות. כך "שהעסק הזה מאוזן". בברכה פנינה
102. אורלי
הפסדים בכסף שנמצא בבית השקעות
היי פנינה, אני עוקבת כל הזמן אחר הכתבןת, תחזיות וניתוחים שלך ואני כ"כ מצטערת על כך שלא שמעתי בקולך ולא הוראתי למכור קרנות חפני תחילת אוגוסט כפי שהמלצת . עתה לאחר הפסד רציני רציתי לדעת אם לפי דעתך כדאי עתה למכור או להמתין לעוד שבועיים או חודש. תודה רבה.
תשובה:
אורלי שלום צר לי על מה שקרה לך. אבל אני מודה לך על השאלה, כי תשובתי תוכל לעזור לאנשים רבים. לא מומלץ לעשות כרגע כל צעד, כי זה יוביל להפסד נוסף ותחושת החמצה. מאחר והמצב ישתפר בהמשך, ייתכן תיקון חלקי להפסד. בוודאי תוך החודש הקרוב. בכל מקרה אני בימים אלה שוקדת על כתבה בנושא הפיננסי ומקווה להעלותה עד מהרה. תעקבי. בברכה פנינה
103. א.ק.
מרקורי בנסיגה…
הבנתי שמרקורי בנסיגה וזה לא משהו… יש לנו חוזה שכמעט ואין לנו ברירה אלא לחתום באוגוסט, מכיוון שתוקפו מתחיל ב1 לספטמבר והוא קשור לשנת הלימודים שגם אותה אי אפשר להזיז כידוע… אם כבר, אין ברירה אז למה לעשות? יש ימים קצת פחות גרועים באוגוסט? מעבר לפירוט על ירח שחור וכו'?
תשובה:
א.ק. האם אתה יכול לדחות את החתימה לתאריכים:27.8 28.8 עד הערב. ו-29.8 ? אם כן. אז הרווחת. אם אתה חייב לחתום בימים אלה, מן הסתם יהיו שינויים לגבי הנושאים הכלולים בחוזה בהמשך. ואולי יהיה צורך "לפתוח את ההסכם לדיון מחודש", מה שעלול לקרות. לא תמיד זה לרעתך. בהצלחה בברכה פנינה
104. איתמר 2.7.2011
הדברים שאת כותבת חשובים מאוד
פנינה תודה. אני ואשתי תמיד נעזרים בכל כתבייך. תודה על כל המאמץ שאת עושה למען הקוראים אנחנו גם מעריכים נעזרים ומספרים לכל החברים שלנו. באמת הרבה תודה לך.
תשובה:
תשובה תודה לכם אני שמחה שאני יכולה להיותך כעזר. ותאמין לי איתמר, אני נהנית כל כך מעבודתי כך שכיף לחלוק את זה עם כולם. שבוע טוב לכם ותודה על הפידבק. בברכה פנינה
105. מאירה
עשית לנו מפה לפני תשע שנים, התחזית הייתה כל כך מדוייקת שזה לא יאמן , נפגש שוב בקרוב.
תשובה:
היי מאירה שלום לך. משמח אותי לשמוע פידבק כזה. תודה רבה וכמובן אשמח לראותך . בברכה פנינה.
106. יפה שטרית
מפה אסטרולוגית
לפני 20 שנה הכנת מפה אסטרולוגית עבורי. בתחילה הייתי סקפטית. כל מילה שאמרת חקוקה בסלע.
107. פנינה ב.
הופתעתי
שמחתי מאד לקרוא שמרקורי הוא כוכבי האישי. מעולם לא היה לי כוכב משלי:-) והנה אני אמורה להרגיש את נחת זרועו. הו, מקוה שלטובה, כהבטחתך.
תשובה:
לכל מזל יש פלנטה שליטה. ומרקורי הוא שליט מזל בתולה. הוא אומנם התחיל השבהוע את נסיגתו, ובנסיגה הוא פחות נחמד- ופרטתי בתחזית מה הוא מייצר. אבל בימים כתיקונם כשמרקורי אינו בנסיגה, הכל בסדר. מעבר לזה כל הפלנטות משפיעות עלייך כמו על כולם. ישנו מרכיב שעת הלידה, אם תקראי בבלוג שלי האסטרולוגי , תווכחי לדעת שיש לך הרבה מרכבים נוספים. חן חן ושבת שלום. פנינה.