מזל דלי הורוסקופ  לשנת 2025-2024  

יסוד: אוויר
קבוצה: קבועה[fix]
בית: 11[ חברה, תדמית, אנושות]
פלנטה: אורנוס

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

בין ה- 30.1-21.1

דליים טיפוסיים, מושפעים מאורנוס. הם בלתי צפויים, וחייהם עתירי נקודות מפנה, משברים לא מעטים בחייהם האישיים, פרידות ושינויים מפתיעים בעיסוקיהם. הם פופלריים, חברותיים, נוטים לעבוד עבור אחרים ולהעניק את מה שיש להם לאחר, רגישים וגחמניים. חומלים על החלשים ורחמנים גם כלפי בעלי חיים. מוכשרים אמנותית ומוזיקלית,אסתטיים, בעלי כושר תכנון, דייקנים ופרפקציוניסטיים.
פסיכולוגית: הם מתקשים ללכת בתלם ולהיות חלק מהקונבנציה. נוטים להרגיש שונים ובלתי שייכים. קשריהם האינטימיים לא פשוטים. קשה להם להיות בזוגיות רגשית מחייבת היות והם לא בנויים לשגרה ולעיתים זקוקים למרחק מבני הזוג כדי לחוות חסר או געגוע. רגש החמלה מפותח על חשבון שאר הרגשות. הם נוטים להרגיש ארעיות בחייהם בגלל טלטלות רבות שהם חווים. לעיתים הם מבודדים ומתקשים להאמין בזולת וחווים סקפטיות לגבי האדם.
הם עצמאיים ולא מסוגלים להיות תלויים בדבר ובאדם אחר. הם דרמטיים ומסוגלים לחולל מפנים קיצוניים מנטאלית, רגשית, לעיתים מבלי להכין את סביבתם. נוטים להשתמש בחן ובקסם שניחנו.מתקשים בעיקר להתמודד עם בירוקרטיה וסמכויות.
מראה חיצוני נאים, בדרך כלל תמירים ומקסימים את סביבתם בסקסאפיל, בהירים ובעלי עיניים יפות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בברכיים ובקרסוליים, מבעיות בכלי הדם, כמו נטייה ליתר לחץ דם, וממחלות נוירולוגיות הנובעות ממערכת העצבים המרכזית.
ידועים בעולם: וולפגאנג אמדאוס מוצרט, פיל קולינס, ארתור רובינשטיין, ניל דיימונד, אדוארד מונה, בוריס ספסקי, דיק צ'ייני, אפרה וינפרי, לואיס קרול, מישה ברטון, פול ניומן, ג'ון בלושי, נסטסיה קינסקי, אלן אלדה, טום סאלק, ג'ין הקמן.
ידועים בארץ: יעל בר זוהר, אוולין הגואל, יובל כספין, עידו תדמור, אורלי באומן, מורן אייזנשטיין,נתי קלוגר, אנה ארונוב.

קבוצה שניה
ילידי ה- 9.2-31.1
מושפעים מאורנוס ומרקורי, אינטלקטואלים, תקשורתיים, אנליטיים,בעלי רגישות חברתית רבה, ביקורתיים וקפדניים, ובעלי כישרון כתיבה ויכולת ביטוי גבוהה. דעתנים ועיקשים, זקוקים לעניין ופוחדים משיעמום.בעלי תפיסה מהירה ויכולת חשיבה מעל לממוצע.
פסיכולוגית: ראציונאליים וחוויותיהם "עוברות" דרך הראש. לעיתים מנותקים מרגשות ופועלים על פי הראציו בלבד. בסביבתם עלולים להתלונן על חוסר רומנטיקה או קרירות. לעיתים העיסוק בעצמם תופס את מרכז תשומת ליבם והם לעיתים מתקשים לראות את צורכי הסביבה. הביקורתיות עלולה להיות פוגענית למרות חוסר כוונתם לפגוע, אלא לתקן את הסביבה או את העולם. בעלי אוריינטציה פילוסופית -רוחנית ותפיסת עולם פרפקציוניסטית לעיתים אף אינה מציאותית. נוטים להאמין מדי במילה ובערכה. סובלים נפשית מביקורתיות רבה כלפיהם.
מראה חיצוני: צעירים נצחיים, חייכנים. מראה נאה ושובה לב. נעימי הליכות. מקרינים חברותיות.
בריאות: נוטים לרגישות בדרכי הנשימה ומערכת העצבים, לבעיות פסיכוסומטיות, ואלרגיות. מומלץ להם להירגע בעזרת מדיטציות וטכניקות נשימה שישפרו את בריאותם באופן בולט.
ידועים בעולם: בוריס ילצין, צ'ארלס לינדברג, דן קוויל, רונלד רייגן, צ'ארלס דיקנס, טד קופל, ז'ול ורן, מיה פארו, ניק נולטה, אשטון קוצ'ר, ג'ק למון, ג'ו פשי, ג'יימס דין, ג'סטין טימברלייק, אליס קופר, אקסל רוז, בוב מארלי, שאקירה.
ידועים בארץ: אביתר בנאי, אגם רודברג, אביעד קיסוס, שרונה פיק, אנחל בונני, יחזקאל לזרוב.

קבוצה שלישית
ילידי 19.2-10.2
מושפעים מאורנוס וונוס, בעלי כישרון וקסם רב. ניחנו ביכולת ליצור תדמית ציבורית חיובית ולזכות בפופולאריות. הפן האסתטי-אמנותי מגוון ומפתיע. נוטים להיות מבריקים ומגוונים, בעלי כישורים חברתיים מובהקים, חברים טובים ונאמנים, בעלי הבנה ורגישות לחברה. ניחנו ביכולות מיסטיות ואינטואיציות גבוהות, אך לעיתים סובלים מעודף ביטחון עצמי וקושי להסתיר את שביעות רצונם מעצמם.
פסיכולוגית:  נטייה לנרקיסיסטיות, צורך לעמוד במרכז העניינים ולהיות מדושנים יתר. אגוצנטריות ועיסוק רב מדי במראה או בפאסדה. נוטים לדרמטיות ולתגובות מעוררות תשומת לב. זקוקים לפידבק ולתשומת לב באופן קבוע. רגישים לביקורת באופן מופרז ועלולים להגיב בגחמתיות ובניתוק קשר בלי שום הכנה או אזהרה.
חייהם הרגשיים מלאי תהפוכות למרות צורכיהם ביחסים קבועים.
מראה חיצוני:   גם אם הם לא גבוהים הם נוטים לבלוט במראה חיצוני יחודי, מצודדים נעימי מראה ובדרך כלל בעלי פנים יפות.
בריאות: חובבי אוכל עתיר שומנים, דבר העלול לגרור בעיות בכלי הדם והלב. בעיות ורגישות הורמונאלית.
ידועים בעולם: צ'ארלס דרוין, אברהם לינקולן, גליליאו גליליי, ניקולאוס קופרניקוס, בוריס פסטרנק, יוקו אונו, מרק ספיץ, רנה רוסו, מאט דילון, ג'ון טרבולטה, ג'ניפר אניסטון, סיביל שפרד, ג'יין סימור, סוני בונו, סיל, שריל קרואו.
ידועים בישראל: אהוד ברק, מישאל חשין, אהרון אפלפלד, אלכסנדר פן, יהודה אטלס, שולמית הר אבן,  נאור ציון, עברי לידר, עדן הראל, דוד טסה, ליאור מילר, אילנה אביטל, שרון דוראני, יונתן קוניאק, ליאון רוזנברג, טלי שרון.

 

 

הורוסקופ לשנת 2025-2024

 

כללית לשנת 2023

 

 

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג ב: 20.1.24 בשעה 17:00 עם צמידות השמש לכוכב פלוטו.

מה המשמעות עבור חייכם?  היבט זה מרמז כי אתם הולכים לשינוי גדול בחייכם העשוי להימשך לפחות עד יום הולדת הבא בשנת 2025. השנה היא הכנה לתהליכי השינוי שתעברו. רבים מכם מנסים להבין על איזה שינוי מדובר. פלוטו באופיו מייצר תנאי חיים חדשים [בכל מיני תחומים] הגורמים לשינוי עמוק לכל בן מזל דלי , כמו חודש מאי-יוני 24 המצביעים על שינוי עמוק בנושא עבודה. השינוי כמובן יתרחש על פי המפה האישית של כל בן מזל דלי. אך כדאי לזכור כי מהלכים של פלוטו משנים את אופי החיים אך גם שינוי מעמיק בתפיסות הפנימיות שהיו לכם אתם נפרדים מקונספציה ואופן חשיבה מסוים. ותחת השפעת פלוטו מתרחש שינוי וטרנספורמציה אם באופן החשיבה, ההתנהלות הרגשית, שינוי פיזי של מקום שינוי מקצועי. אנשים משתנים באופן מעמיק ולא רנדומלי ומקרי. עוד ידובר על היבט זה רבות בהמשך.

מהלכי פלוטו השנה: פלוטו מגיע למזל דלי  ב: 24.1.24 ושהותו שם עד 28.8.24 כשהוא יוצא למזל גדי כדי לטפל בתיקונים אחרונים עד 24.11.24 ואז הוא חוזר כדי להישאר במזל דלי עד 18.1.2044.[20 שנה]  השינויים שיתרחשו בחייכם בהשפעתו ובהשראת, יהיו עמוקים הדרגתיים ולכן איטיים מאוד. מפת הלידה של כל בן מזל דלי תבטא את תחום השינוי. מכיוון שפלוטו במזל דלי יעצים את השינויים בתחומים החברתיים כלכליים כל בן מזל דלי יחווה זאת בהתאם למפה האישית וזה לא נכון לדבר על שינוי זהה וגורף.

התייצבותו של פלוטו ביחס לכוכבים החשובים בשמים כמו: נפטון , שבתאי ואורנוס  יתרחשו בין קיץ 2025 לקיץ 2026 והם יעניקו  לכם תמונה מדויקת יותר על השינוי שכל אחד מכם יעבור באופן אינדיבידואלי.

אורנוס משמעותי עבורכם כי הוא שליט המזל שלכם. הוא נוכח בינתיים במזל שור וישפיע על בית 4 המגורים –ונושא המשפחה עד 2026, כשהוא יבלוט בחודשים אפריל מאי וישליך על שינויים המתקשרים במגורים סביבה ושינויים במרקם יחסי המשפחה.

נוכחות שבתאי בבית הכספים עד שנת 2026 ישפיע על נושא הכספים והיחס שלכם לחומר. שבתאי מסמל היבט של שליטה ובבית הכספים מסמל צורך לנהל את התחום החומרי באופן מבוקר מכל מיני סיבות. נוכחות נפטון בבית הכספים בהיבטים טובים עד שנת 2026 עשויים להגשים חזון כלכלי שיש לכם.

צדק במזל שור עד סוף מאי 2024 ישפיע יחד עם אורנוס בין אפריל ומאי 24 על מגורים וסביבה.

מעברו של צדק בין סוף מאי 2024 עד יוני 2025 למזל תאומים לבית האהבות שלכם, מזמן חיי אהבה ורומנים מרתקים לפנויים וביחסים קיימים צדק בבית 5 עשוי ליצור הרחבת משפחה אימוץ .

 

חודש פברואר-מרץ 2024 יהיה מיוחד כשהשמש, מרקורי ונוס מאדים ופלוטו [5 פלנטות מתוך 11] ינכחו במזל דלי ואתם תחוו עוצמה סוחפת של אירועים עם לא מעט מתחים וקצב חיים סוער.  לעיתים ריכוז כזה של כוכבים משול להתנעת מטוס עם דלק מטוסים כדי להמריא. כך שהרבה אנרגיות מסביבכם עשויות לסחוף אתכם ולחדד את העשייה והתגובה שלכם למצבים שקורים.

אפריל מאי 2024 יעסקו בנושא משפחה, בית והחלטות לטווח ארוך על שינויים ומעברים.  אך כבר בין סוף מאי  וחודש יוני אתם נוטים ליצור שינוי שעלול להיות מורכב . אפקט השינוי מורגש ביולי אוגוסט 2024 כתקופה עם התמודדות מול קושי .

ספטמבר אוקטובר עוסקים בעבודה עם שינויים מתבקשים עד מפגש מרקורי עם פלוטו בדלי בינואר 2025,  מה שמחדד את תהליכי השינוי בעבודה ובעשייה, עם הרבה  קשיים בגין נסיגת מאדים בבית העבודה בין דצמבר 24 שיושלם עד  פברואר 25.

פרטים נוספים,  על העבודה בקטגוריית קריירה ועבודה מתחת. 

מפתח
קונסטלציית מזל דלי על פי המיתולוגיה.

אהבה ויחסים:

.

 שנה מרתקת צפויה לכם בנושא יחסים. צדק מ-27.5.24 עובר לבית האהבות וינכח שם עד 10.6.2025. 

מעברה של ונוס למזל דלי עם מאדים בפברואר 24-מרץ  מעצים את ההזדמנויות של היכרויות לפנויים. קשרים עשויים להיות סוחפים רגשית. ימים מוצלחים למפגשים רגשיים צפויים  בין ה: 8-4.4.24. וקשר עם משיכה עזה בין ה: 1.5-5.5.

מעברה של ונוס לבית האהבות שלכם ב: 23.5.24 ועד 27.5.24 עשוי ליצור מפגשים מרגשים והתפתחות של הקשרים.

מעברו של יופיטר לבית האהבות שלכם מה: 27.5.24 ועד 10.6.25 מסמל תקופה עשירת הזדמנויות להיכרויות משמעותיות, התאהבויות  וביחסים קיימים,  צפי להרחבת המשפחה ועיסוק בנושא ילדים.

מעברה של ונוס ב:11.7 לבית הזוגיות מציף את הצורך בטיפול ביחסים על כך מעברו של מאדים בבית האהבות בין ה: 20.7 מגביר לפנויים את ההזדמנויות לדייטים וקשרים.

צמידות מאדים ויופיטר בבית האהבות שלכם מזמן מפגשים רומנטיים בימים בין 5.8.24 עד ה-20.8.2024 .מייצרים הזדמנות ליחסים מעוררי רגשות סוחפים בעוצמות.

מעברה של ונוס ב: 7.12.24 למזל דלי  מבשר לכם על תחילתה של תקופה רומנטית ורגשית עד 3.1.25. כשהפנויים ביניכם, עשויים להתאהב בקלות. ולהיסחף לקשר מרגש. 

 

משברים ביחסים ופרידות: הימים בין 16.8 עד חושף משברים בזוגיות עם נטייה להתקשות לגשר על פערים עם אופציה להתנתקות.  

פרידות ייתכנו בין ה:23.9-18.9.24. 

נסיגת צדק בבית האהבות מה: 9.10.24 עד 4.2.2025 מעכב החלטות לגבי תכניות זוגיות אך אולי גם דחיית החלטת להרחבת משפחה.

נסיגת מאדים בבית הזוגיות שלכם מה: 7.12.24 עד 10.1.25 תקשה ותשבש יחסים בלתי יציבים. 

אך גם בקשר יציב ייתכנו חשבונות נפש. חודש אפריל –מאי  25 מסמל התמודדות ביחסים תקופה מאתגרת ולא פשוטה.

 45f549044cd25512820808bf41d4d40e
ג'ורג'ו וזארי וכריסטופנו גרארדי (Cristofano Gherardi), סירוסו של אורנוס, בסביבות 1560

 

 

עבודה וקריירה:

 

בני מזל דלי יושפעו ממעברו הסופי של פלוטו למזל דלי.

השבוע  ב: 24.1.24 הוא מגיע למזל דלי וישהה שם עד ה: 28.8.24 יעשה פסק זמן קצר בנסיגה למזל גדי עד ה: 24.11.24 כדי להישאר במזל דלי עד ינואר 2044. תקופה שתיחשב למשמעותית בחייכם. מעברו של פלוטו למזל שלכם מתפתח בהדרגה לקראת הבנות חדשות לגבי חייכם. אירועים משמעותיים שיתרחשו סביבכם בחיים עשויים להיות הקטליזטור להחלטות של שינוי בהתפתחות.

כבר מאמצע חודש פברואר הקרוב[24]  תודגש תסיסה משמעותית בנושא העבודה שלכם, אירועים מסביב עלולים להשפיע.  מה שעלול להביא אתכם להחלטות חדשות בעשייה.

הזדמנויות חדשות בעבודה צפויות בימים  בין 10.3-15.3.

חוסר יציבות במסגרת העשייה מאמצע חודש מאי 2024  עלול לדחוף אתכם לחיפוש התחלות חדשות עד סוף מאי 2024.

מעברו של יופיטר לבית העוסק ביצירתיות דרך ביטוי, מדיה, טיפול,  יטיב עם כל העוסקים בכתיבה, תקשורת, תחומי מדיה חדישים ועיסוק עם רעיונות חדשים וחדישים.

יולי-אוגוסט –ספטמבר 2024, תקופה העלולה לבטא משבר או שינוי בשותפויות ושיתופי פעולה. אתם צפויים להתמודד עם צורת העבודה,  כמו בניית מסגרת חדשה או חיפוש גישות חדשות לצרכים שלכם.

מעברו של כוכב מרקורי לבית הקריירה שלכם באוקטובר 2024 ומשם, היבטי בית הקריירה עד סוף חודש ינואר 2025  מסמלים תקופה של חשבון נפש  וחיפוש עצמי של כיוון ועשייה  עתידית שלכם. כשסוף חודש ינואר 25 הוא ציון דרך להתחלות גורליות ומשמעותיות יותר בעבודה, תפקיד וכיוון העשייה החדש שלכם.

מעברו של כוכב שבתאי בין חודש מאי 2025 לפברואר 2026 לבית התקשורתי שלכם , יעזור לכם להתחבר למקום החדש שלכם בחיים. שבתאי בבית 3מעודד עבודה מובילית קשורה לנסיעות אך גם בנויה ללמד וללמוד וליהנות מאינטראקציות של הנחיה והעברת מסרים לאחרים. 

 יגרום לכם להחלטות משמעותיות של שינוי בעבודה. שינוי בתפיסת העבודה ובמקום שלכם המתפקד בחיים. העבודה תשפיע על אופי החיים המשתנה שלכם. אך החיים המשתנים מסביב ישפיעו גם על הבחירות שלכם. 

 

 

 מזל דלי- מלכת החרבות -הכתר שלה עשוי מפרפרים הם מסמלים את חופש החשיבה והחשיבות לחופש. תנוחת היד עם החרב מוכיחה על חשיבה לפני המעשה.   היא מרגישה מאוימת שילטון הצדק שלה בסכנה והיא תעשה הכל כדי לגונן עליו. הפן האינטלקטואלי קשור במזל זה וההתנגדות לאחרים תתבטא רק תחת איום. היא מגוננת על החלשים ועל אלה הזקוקים להגנה. החרב לא משאירה ספק לגבי התוצאות- היבטי קלף זה בפריסה בדרך כלל מסמלים שינויים, אבחה חדה ופעילות מוצדקת בהיגיון. 

     כלכלה וכסף:

נוכחות כוכב שבתאי בבית הכספים  שלכם בשנה הקרובה,  משנה לאט ובהדרגה את תפיסת החומר שלכם ולפחות את הגישה והטיפול בנושא.

שבתאי ישהה בבית הכספים גם ביום ההולדת הבא שלכם בשנת 2025. שבתאי הוא כוכב עם תכונות של ארגון ,סדר, מסגרת ושליטה וכשהוא בבית הכספים,  הוא נוטה להיות מחושב אחראי ומודע לכסף תפקידו ומשפיע על העיסוק הפיננסי וגם עוזר לבנות תכניות עתידיות.

מעברה של ונוס ומאדים במרץ 24 לבית הכספים, מטיב עם הזדמנויות לצמוח פיננסית ולתכנן את המהלכים הכלכליים הבאים.  

חודשים אפריל מאי ויוני 24  הם חודשים המסמלים פעילות סביב בית ומשפחה ועלול לאתגר בנושא בית, שיפוץ, מכירה נכס, מכירת בית ירושה, אולי רצון לרכישה בנסיבות מפתיעות כמו מעבר פתאומי ובלתי צפוי שישנה את תכניותיכם.

החודשים נובמבר 24 ועד ינואר 25 תקופת חשבון נפש לגבי העבודה מה שיביא לשינויים בשנת 2025.  החודשים בין ינואר לאפריל 2025  עלייה בהכנסות שלכם וקבלת כספים. התייצבות כלכלית לקראת קיץ 25.

 

800px-1914_Redon_Zyklop_anagoria
קיקלופ ציור שמן וגואש של Odilon Redon
במוזיאון   Kröller-Müller    

אורנוס הוא דמות במיתולוגיה היוונית המסמלת את השמיים. על פי המיתולוגיה היוונית, אורנוס היה השליט הראשון של היקום. הוא מסמל את היצירה והבריאה, שבעזרת חום השמש ומי הגשמים מפרים את האדמה (גאיה) ויוצרים חיים. על פי המיתולוגיה, גאיה (האדמה) היא בו-זמנית אמו ואשתו של אורנוס, וביחד הם מהווים את הדור הראשון של האלים במיתולוגיה היוונית. אורנוס וגאיה יצרו או ילדו את המפלצות הקדומות, את הקיקלופים (ענקים בעלי עין אחת), הקאטונכרים (ענקים בעלי 100 ידיים, 8 בהונות וחמישים הבעות פנים), הטיטאנים, ומפלצות נוספות שקדמו לאלים האולימפיים. על פי המסופר במיתולוגיה, אורנוס, שלפי גרסה אחת התבייש בילדיו, ולפי גרסה אחרת פחד מהם, החביא את ילדיה של גאיה, ההקאטונכרים (Hecatonchires) הענקים בעלי מאה הידיים, ואת הקיקלופים, בטרטרוס (בטן האדמה), כדי שלא יראו אור יום. הדבר הכאיב לגאיה (במשמעות כפולה, גם כיוון שכאבה את סבל בניה, וגם כיוון שטרטרוס היה למעשה קרביה, והימצאות בניה שם הכאיבה לה פיזית), לכן היא יצרה אבן חלמיש אפורה, וחצבה ממנה חרמש. את החרמש נתנה גאיה לטיטאנים, ופקדה עליהם לעזור לה. היחיד שציית היה קרונוס, צעיר הטיטנים, שתקף את אביו אורנוס בעזרת חרמש, בזמן שזה הזדווג עם גאיה, וסירס אותו.

אורנוס הפגוע נרתע מגאיה, וכך נוצר החלל בין השמים לארץ. מהדם שניתז על האדמה נולדו האריניות (אלות הזעם והנקמה, שתפקידן לרדוף רוצחי קרובי משפחה), הגיגנטים וחלק מהנימפות. לפי גרסה אחת, מהאשכים שהושלכו לים, ומקצף הגלים סביבם, וסביב זרעו השפוך של אורנוס, נולדה אפרודיטה, אלת האהבה היוונית. למרות שיתוף הפעולה שלו עם גאיה, כאשר עלה קרונוס לשלטון, הוא גרש את ההקאטוניכרים ואת הקיקלופים בחזרה לטרטרוס.

 

 

בריאות:           

 

עקרונות הבריאות של מזל דלי: 

מזל דלי באופן טבעי שולט על מערכת העצבים הגדולה[מזל תאומים על הקטנה] שליטה על הקרסוליים ומערכת הורידים.  כוכב אוראנוס הוא הכוכב השליט של מזל דלי גורם להתפרצויות, פועל בדרך כלל באופן פתאומי, מייצר מצבים בלתי צפויים העלולים להתבטא בשטפי דם, לחץ דם גבוה במיוחד.  אורנוס עלול ליצור מחלות אוטו אמיוניות .

האירועים הבריאותיים במזל דלי פורצים לעיתים קרובות בלי כל הודעה מוקדמת.  מהנפוצות יותר: מחלות לחץ דם, טרומבוזה באזור הקרסוליים. מערכת העצבים[הנוירולוגית]: מחלות אוטואימונית , שיתוק, כמו ALS    טרשת נפוצה – פרקינסון[רטטת] מחלות של הפרעות נוירו-התפתחויות, גם נטייה  למחלות ניווניות של מערכת העצבים- לעיתים תקלה במערכת החשמלית בין חדרי הלב  והשסתומים- אך גם  דופק מהיר לחץ דם  – מחזור הדם- כפי שמחלות עלולות להופיע בפתאומיות,  הן יכולות להיעלם באותה מהירות ולעיתים בלי שום הסבר הגיוני. .

שנת 2025-2024

מסמלת שנה של שינויים משמעותיים בחיים.  מחד, תהיו מלאי אנרגיות ותוססים לקראת התהליך.  מאידך, תחוו מתחים וחששות מפני החדש והלא ידוע. כבר פברואר הקרוב מסמל חודש פעיל מאוד כשאתם עסוקים בעשייה. ולא שומרים על תזונה מאוזנת.  

החודשים מרץ עד  יולי 24  תהיו  ותנועה חזקה של נסיעות הרבה מפגשים ויציאה מזון הנוחות והדגרה  לטובת ויציאה תקופה פעילה מעניינת אך עלולה להשפיע על סדר היום בנושא תזונה ופעילות פיזית.

 תקופה של עליה במתחים  צפויה בחודשים אוגוסט ספטמבר 24,  כשמומלץ להיבדק ולשמור על שגרה מרגיעה. נושא התזונה נראה בעייתי בחודשים אלה וכדאי להקפיד על תזונה מתאימה למצבכם.

חודש ספטמבר מסמל  עלייה בדלקתיות המתפתחת בגוף,  כמו התקררויות וחומציות בקיבה.

צפויה רגישות במערכת החיסונית  בין דצמבר 24 לפברואר 25.  בחודשים בין סוף מרץ למאי  25 אתם חוזרים לעצמכם ולאיזון גופני

 

 

כוכב השבת ALTAIR במעלה -1 במזל דלי

מעלה 1 משפיעה במיוחד על ילידי 23-21.1 או למי שיש פלנטות מרכזיות במעלות האלה.

ALTAIR "Al Nasr al Tair"- "The Flying Eagle"

ALTAIR   כוכב השבת במעלה – -01AQU47 -במגניטודה 0.77 אלטאיר או α בנשר הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נשר, ואף אחד הכוכבים הבהירים ביותר בשמים. מקור שמו בערבית, שבה נקרא "אלנסר אלטאא'ר" (النسر الطائر) – "הנשר המעופף". הכוכב הוא אחד מקודקודי משולש הקיץ.
ALTAIR הוא 16.7 מיליון שנות אור ממערכת השמש שלנו.
בקונסטלציה Aquila."קוטרו של אלטאיר פי 1.7 מן השמש, מסתו כ-1.7 מסות שמש ובהיר ממנה פי 10. הכוכב נמצא במרחק כ-16.5 שנות אור, והוא אחד מהכוכבים הנראים הקרובים למערכת השמש. גילו פחות ממיליארד שנים, אך קצב ההיתוך של מימן להליום בליבתו גדול בהרבה משל השמש, כך שהמימן שבליבתו מתחיל להתמעט ומתחיל שלב היתוך ההליום. משום כך בהירותו גבוהה יחסית לכוכבים מסוגו והוא צפוי לעזוב את הסדרה הראשית ולהפוך לענק אדום. מהירות סיבובו גדולה במיוחד – כ-240 ק"מ לשנייה (סחרורו סביב עצמו אורך 8.9 שעות בקירוב), וכתוצאה מהכוח הצנטריפוגלי גדול קוטרו בקו המשווה בכ-20% מקוטרו בקטבים.
לאלטאיר תנועה מהירה יחסית – הוא נע על רקע הכוכבים הרחוקים יותר כמעלת קשת אחת ב-5,000 שנים.
Altair הכוכב הבוהק ביותר בקונסטלציית אקווילה. הסמל של הנשר האקווילה שימש סמל לשלטון רומי ושלטון הנאצים ומשתמשים בנשרגם ארה"ב.
הנשר תמיד מנוצל להדגשת הכוח. זו חיה בעלת עוצמה ויכולת לפעול במהירות ונחישות. הנשר נחשב למלך החיות. תוחלת חייו, מראהו העוצמתי וראייתו העצומה למרחקים מתכונות הבולטות שלו.

על פי פתולומי  הוא מושפע מכוכבים מרס-יופיטר. מי שיש לו כוכבים במעלה הראשונה במזל דלי[על כוכב שבת אלטיר] זה מעניק לו דמיון אדיר, תשוקה גדולה, אישיות דומיננטית, יכולת אנליטית גבוהה בתחום הכימיה, חשיבה עמוקה וחודרת, אינטואיטיביות, מיסטיקה, קשור לאהבה ולחברויות עמוקות משיכה לסקס בלתי שיגרתי,  מתחבר גם לתכונות של בני מזל עקרב-דלי[שילוב של שני המזלות] תכונות המתאימות לעורכי דין ואנשי צבא.
הופעתו באופק של המפה מעניק תכונות של אומץ ונדיבות.
מרקורי על כוכב שבת זה מעניק ביטחון עצמי גבוה, שאפתנות,  אישיות ליברלית, אושר שמגיע במפתיע, תפקידי פיקוד וסמכויות מעוררים בטיפוס רגשות אשם וסכנות מיותרות.
זה מעניין שהכוכב נופל בדיוק במעלה הראשונה ובעשירון הראשון של מזל דלי.
המעלה הזאת נחקרה רבות ונודעה כמעלה המדגישה את הראייה מרחוק אך את קוצר הראייה מקרוב. מזל דלי ידוע כשוחר מרחב,  הומני ואנושי מאוד אך באופן פרדוקסלי מתקשה באינטימיות במיוחד כשאחרים רוצים ממנו ביטוי רגשי וחום.
זו מעלה המעניק  כושר ניווט, משיכה לשונה, האחר, הומוסקסואליות מראה של אישה גברית,  אנדרוגינוס, טרנסג'נדר. אך גם בין המינים הרגילים מדובר במשיכה לסקס שונה ובלתי שגרתי. שליטי כוכב השבת זה  מרס ויופיטר מגבירים את הליבידו.
אירועים הקורים בגלל מעבר הכוכבים על מעלה זו מדגיש נטייה לקשיים רבים, חוסר מזל, התנסויות משונות ובלתי שגרתיות, אכזבה מנסיעות ארוכות, זוגיות בעייתית מאכזבת, אובדן של קרוב בנסיבות בלתי רגילות וסכנות מנחשים וזוחלים

קלף מזל דלי הכוכב- מהארקנה הגבוהה  מסדרת Rider-Waite-Smit– מספר 17 "העוזרת" העירומה עם רגל אחת במים [אך מרחפת מעל למים] ורגל על האדמה. ובשתי ידיה דליי מים כשהיא מוסיפה למי המעיין מים וגם משקה את האדמה..הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.. מזל דלי או "נושא הדלי" מהתקופה העתיקה. מבשר הפתעה, גורם שמגיע בלי ציפייה לעזור ולהעניק. מזל דלי קשור בטארוט גם לקלף מלכת החרבות המסמלת שינוי מפתיע, פרידה באבחה חדה.- 

 

 

שונות:

שנת 2025-2024 היא בלתי שגרתית ועשויה להפתיע  אתכם במרבית תחומי החיים. מעברו הסופי של פלוטו למזל דלי עד 24.11.24 מצביע על פרידתכם [כל בן מזל דלי בנושא אחר] מתקופה/אדם/עבודה/בית/ והתחלות חדשות.

תהליכי השינוי יתפתחו לא על פי תכנית סדורה ותמצאו את עצמכם לעיתים נסחפים לתוך שינוי לא מתוכנן. נושא העבודה יקבל תפנית עד יום ההולדת הבא. ובקיץ 25 תהיו מרוצים מהשינויים. נכון לחודשים הקרובים צפויה תחושת אי וודאות. אך נושאים המתקשרים לבית או למשפחה,  יקבלו תפנית לא מתוכננת  עד יוני 24.

 בחודשים בין קיץ 24 ועד יוני 25 תקופה המטיבה בתחום הרומנטי, הרחבת משפחה ועיסוק אינטנסיבי בילדים וצעירי המשפחה.

בחודשים בין יוני לאוגוסט 24 הזדמנויות לנסיעה , מחשבות למעבר למדינה אחרת אך גם  על נושא לימודים בתחומים המסקרנים אתכם לאחרונה.

בחודשים ינואר-פברואר 25 אתם מכוונים ומכוילים לאזורים הנכונים והמדויקים יותר בנושאי עבודה. אך רק ממאי 25 לקיץ 26 יובנו תוצאות תהליכי השינוי שמושתים עליכם בשנה הקרובה. ואתם תהיו שלמים עם השינויים המתפתחים. שנת 2025 עם מעבר שבתאי למזל טלה לבית ה-3 ילך ויתגבש רעיון לימודי חדש והאנרגיות של הדרכה לימוד וללמד ילכו ויעצבו אתכם. 

 

 

 

 

המלצות לקריאה על הכוכבים המשפיעים ומעצבים את התחזיות המצפות לכם.  

 

הורוסקופ מדינת ישראל לשנת 2025-2024

 שבתאי במזל דגים בין מרץ 2023-לפברואר-2026 איך ישפיע עלינו ועל כל המזלות.

אוראנוס- שליט מזל דלי- הפלנטה הנון קונפורמיסטית.

אוראנוס במזל שור פרק א'- איך אורנוס כוכבכם האישי מושפע ומשפיע עליכם כשהוא במזל שור? 

ואורנוס במזל שור פרק ב' -איך ישפיע על בני מזל דלי? 

טבלת ירח שחור קלנדרית -נסיגות כוכבים , ליקויים עד ספטמבר 2024

אסטרולוגיה על אוראנוס ופלוטו- מסע אבולוציוני דרך הפלנטות.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      20.1.2024

מזל דלי


פני השמיים השבוע בין ה- 15.5.24–  23.5.2024

מזל דלי – מי אתם ומה צפוי לכם הורוסקופ לשנת 2023-2022
אוראנוס- הפלנטה שליטת מזל דלי


קונסטלציית מזל דלי בשמים.

מה צופנים לנו הכוכבים בארץ ובעולם.


מאמרים

בפעילויותיכם השבוע מומלץ תמיד להיעזר בטבלאות הירח השחור המפורסמים אצלי בבלוג. בעיקר אם אתם עומדים בפני התחלה חדשה, רכישה, חתימה על חוזה, דייט ראשון, ניתוח או התחלת עבודה.

 טבלת ירח שחור מעודכנת עד ינואר 2024

הורוסקופ שבועי:

יש לכם בסרגל העליון,   מתחת לירח שחור לנוחיותכם, לוח שנה הכולל בתוכו ירח שחור/ליקויים ותאריכי נסיגת הכוכבים עד  ינואר 2025

 

קוראים יקרים, לכבוד השנה החדשה הכנתי לכם  הורוסקופ מפורט

הורוסקופ לשנת תשפ"ד ספטמבר 2024-2023.

 

יחסים:  מעברה של השמש ב-20.5  לבית האהבות והצטרפותה של  ונוס ב-23.5 לבית זה יטיב את הפן הרומנטי,  ועל כך מעברו של יופיטר לבית האהבות ב-26.5 מבטיח תחילתה של תקופה רומנטית לפנויים,  שילך ויתעצם במהלך השנה הקרובה[עד 9.6.25] וביחסים קיימים,  תיתכן תכנית של הרחבת המשפחה, הריון ושמחות הקשורות עם ילדים.

קריירה: מאדים בבית התקשורת שלכם ואתם מתרוצצים ולחוצים כדי להספיק לקדם רעיונות שלכם עם זאת, נהנים ממפגשים רבים והזדמנויות ליצור שינויים בעשייה שלכם. תרבו להכיר אנשים חדשים וליזום חידושים בעשייה שלכם.  מעברו של מרקורי לבית 4 העוסק ברכישות,   מדגיש את הצורך ברווחים דרך השקעות[בית, נכס]  תתכן הזדמנות בשבוע האחרון ובמיוחד בין 29-26.5.  

שונות: הימים בין ה-18-16.5 בעייתיים בנושא יחסים זוגיים וחברויות ועלול להגיע לסיום בלתי נמנע.  נוכחות פלוטו במזל דלי, בהיבט בעייתי למרקורי,  מצביע על שינוי בלתי נמנע אם מדובר בפרידה של יחסים או אולי עזיבת בית.  כוכב צדק יחד עם השמש עד ה-20.5 בבית 4 הלוא הוא בית המשפחה,  ויש אירועים משמעותיים במשפחה החל מנושאי בית או כספים והחלטות משמעותיות.

 

 

 

ימים טובים: 24.5, 28.5 , 6.6, 10.6, 16-15.6 , 20.6, 1.7, 3.7 , 8.7, 18.7 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     15.5.2024

 
שאלות תשובות:
1. מיכל
שלום פנינה, רשמת שכדאי השבוע לוותר על בקשת ההלעה, האם כוונתך גם שלוותר על בקשה לקידום בעבודה או הגדלת נפח העבודה. תחומי אחריות?
תשובה:
היי מיכל כן . שיחות חשובות בקריירה שוו להמתין לאחר ה-9.3 בברכה ובהצלחה פנינה
2. רוחמה
היי פנינה, תודה לך על התחזית השבועית למזל דלי. את מקסימה . התאריך שלי 2 ,18 שמחתי לקרוא .
תודה רבה פנינה. שבת שלום ומבורך. רוחמה
תשובה:
רוחמה תודה רבה לך ממני פנינה
3. סיגל
תחזית נפלאה
פנינה היקרה שלום! יום הולדתי חל היום,ולא יכולתי לבקש תחזית יותר טובה מזו. תודה רבה לך על כל ההשקעה בתחזיותייך. סיגל.
תשובה:
11.2.16 מזל טוב סיגל!!! שתהיה לך שנה מבורכת. בברכה פנינה
4. לירון
קריירה
היי פנינה! לגבי קריירה- רשמת שלא יהיה ספק במה תבחרו? למה הכוונה? לעבודה המעניינת אך עם פחות וודאות כלכלית או להיפך? תודה!!
תשובה:
היי לירון בני מזל דלי עייפים מעבודה חסרת עניין הם יעדיפו בסופו של דבר את העניין על בחירה פיננסית בלבד. בברכה פנינה
5. סיגל
חתימה
פנינה שלום! תודה על תשובתך.את ממש צודקת לאור מה שקורה בחברות הביטוח.אתמול במהדורת החדשות הראו עד כמה חברות הביטוח מקשות על האזרחים,כאשר צריכות לשלם וכיצד פועלות…בושה וחרפה! כרגע לא עושה שום ביטוח. אז שוב תודה..העצות שלך עוזרות תמיד. ביי,סיגל.
תשובה:
שלום סיגל לבדוק לבדוק לבדוק. לאור עוד התמוטטויות שצפויות להתרחש מבחינה כלכלית להיזהר להיזהר. בברכה פנינה
6. סיגל
נסיגת מרקורי
פנינה שלום! ברצוני לעשות ביטוח בריאות ב 24.1 ,ואני יודעת שנסיגת מרקורי היא עד 25.1 ועוד חמישה ימים אחרי יש השפעה. האם הנסיגה משפיעה גם על חתימה או שעדיף לדחות ל 28.1? מאחר וחלה רפורמה בביטוחים,אני חייבת לעשות בשבוע הבא. ושוב תודה על האתר המדהים שלך,שמנחה אותי ,מכין ומעודד. תודה,סיגל.
תשובה:
= סיגל שלום אני בטוחה שאם היית בחו"ל ומודיעה שתחזרי ב-29.1 ואז תחתמי היו מקבלים את זה. חברות ביטוח אוהבות להלחיץ ולאור סיפורים קשים מאוד שנחשפים לאחרונמה על המתרחש בחברות ביטוח הייתי ממליצה לך שהם יילחצו ולא את. בכל מקרה גם בתשלומי מיסים ובכל אינסטנציה בירוקרטית בישראל יש תמיד ימים שנועדו למאחרים. אני הייתי חותמת ב-29.1 או ב-31.1 ותסלחי לי "שיקפצו לי" !!! כל טוב ןתודה פנינה
7. רוחמה
פנינה , תודה על התחזית השבועית .
פנינה אני קוראת כל מילה ומילה, וזה בדיוק נוגע לי. את כל כך מדייקת . תודה פנינה , שבת שלום וכל טוב. רוחמה
תשובה:
שלום לך רוחמה. שמחה לקרוא את תגובתך. שבוע טוב ממני פנינה
8. אפרת
הורוסקופ שנתי מזל דלי
היי פנינה, ראיתי שהעלית הורוסקופ שנתי מפורט למזל גדי 2016 האם את מתכננת להעלות גם לשאר המזלות?
תשובה:
שלום אפשרת בוודאי קצת לפני ה-20.1 אעלה את ההורוסקופ של בני מזל דלי. לשנת 2016. בינתיים העליתי את הורוסקופ קלנדרי לשנת 2016 עם המון חומר על כל מזל. בברכה פנינה
9. רוחמה
פנינה תודה רבה על התחזית השבועית , תבורכי פנינה שבת שלום ומבורך.
תשובה:
שלום לך רוחמה חן חן. לא יודעת אם זו הרגעה כמו פרופורציות . רובנו חיים את היום יום ואת הרגע והאסטרולוגיה מאפשרת לראות דברים שמתפתחים ב: Long Run ולכן הדברים שאני כותבת קשורים בהרבה מיקרים במבט פרספקטיבי עד כמה צריך לקחת את הדברים קשה. אם צפוי שינוי לטובה אז תמיד אכתוב שזה ישתפר בהמשך או מתי. בברכה פנינה
10. רוחמה
פנינה , כמו תמיד את מקסימה . זה בדיוק מה שעובר עליי בימים אלה. את תמיד מרגיעה בכמה מילים טובות. תודה רבה פנינה . שבת שלום ומבורך. רוחמה
 תשובה:
היי רוחמה שלום תודה רבה לך 🙂 בברכה פנינה
11. אורית
שלום פנינה אני בת מזל דלי, התיעצתי עם אחד האסטרולוגים הידועים וזה אמר לי שעד דצמבר/ינואר/פברואר לא אמצא עבודה, ואף על פי כן התקבלתי החודש לעבודה ואני כבר מתחילה עבודה חדשה. האם זה אומר שהוא טעה או שזה אומר שהעבודה הנוכחית לא תצליח ובחודשים שהוא ציין אני אמצא עבודה שבה כן אצליח? מה דעתך? תודה
תשובה:
שלום לך אורית למה את לא פונה לאותו אסטרולוג שיעץ לך ובודקת אתו למה הוא התכוון. אין לי מושג מה הוא ראה ולמה הוא אמר מה שהוא אמר . נכון? אני מגיבה ללקוחות שהכנתי להם מפה במידה ונוצרת תהייה, שאלה או אי הבנה. בברכה פנינה
12. חן
דלי- קרירה
שלום פנינה, האם חודש נובמבר מסמל שינוי לטובה לדליים מבחינת קריירה? כגון התחלות חדשות, עבודה חדשה וכו…
תשובה:
היי חן. אכן תשמעי על כך בקרוב. התחלות וכ"ו. כבר רמזתי על זה בתחזיות האחרונות. בברכה פנינה
13. דניאל
תחזית אהבה
היי פנינה, האם ב״עדיפה שיחה גלויה מהתכתבויות מלאות רמזים מבלי שאתם חשים את האנשים במלוא החושים שלכם״ כוונתך הינה להיכרויות החדשות כפי שהזכרת בתחילה, או שהכוונה הינה גם למערכות יחסים קיימות? תודה ושבת שלום 🙂
תשובה:
היי דניאל שלום מן הסתם מדובר ביחסים שאינכם מכירים די והכוכבים השבוע משרתים את אלה שראוצים להסתיר עובדות או להסתיר אפילו את האמת. הסיכוי שכל החושים יעבדו במפגש גלוי גדול יותר מהתכתבויות או שיחות טלפון כשאינכם רואים את שפת הגוף. בברכה פנינה
14. נטע
מרקורי הארור
היי פנינה. קודם כל רציתי לשבח אותך על תחזיות מדויקות להפליא! עוקבת אחרייך כל שבוע ואחרי כל מאמר. רציתי לדעת מתי השפעתו של מרקורי תתפוגג לחלוטין? הנוכחות שלו הרסה לי כל תוכנית ושאיפה. הרגשה של כאוס ואבדון.
תשובה:
נטע שלום ההשפעה של הנסיגה תתפוגג ב-14.10 אבל מרקורי בהיבטים בעייתיים עד סוף החודש. ברם, יש היבטים קשים אחרים החודש ואיך את יודעת שמקור צרותייך קשור במרקורי בלבד? יש לפחות עוד 5-6 היבטים נוראיים מעבר לנסיגת מרקורי והם ימשיכו להיות קשים החודש ואת עלולה לחשוב שהאשם במרקורי בלבד. תקראי על ההיבטים כל שבוע בהורוסקופ שבועי מעודכן שם אני גם מסבירה מה ההיבטים גורמים. הורוסקופ שבועי מעודכן: https://www.pninastro.com/189/ בברכה פנינה
15. מאי
שלום פנינה רשמת שהשבוע בנוגע לעבודה של בני מזל דלי – מולד הירח עומד להפתיע ואף לנתק אותנו מקשר עבודה שבנינו עליו או על פרויקט דגל. אני מחכה לתשובה ממקום עבודה שהתראינתי בו האם התקבלתי או לא- אז האם המשמעות של מה שכתבת זה שאקבל תשובה שלילית? תודה.
תשובה:
מאי שלום אין לי מושג זו שאלה שמצריכה ממני בדיקה ספציפית של המפה שלך ואת יודעת שזה בלתי אפשרי. בואי נעבור כבר את הנסיגה כי כולם קצת "משתגעים". 🙂 מאחלת לך בהצלחה פנינה
16. מאי
אופק
היי פנינה, נולדתי בחמלניצקי (אוקראינה) ב-17.2 בשעה 17:30 , או 16:30 (אמא לא בטוחה….) מה האופק שלי?
תשובה:
שלום מאי. יש הבדל של שעה בין מה שאת מדווחת. לא יכולה לבדוק מה האופק. האופק זה רגע מדויק!!! בברכה פנינה
17. שלי
שלום לך פנינה. חג שמח ושנה טובה. נולדתי ב 2.2.84 שעת לידה 23:50. תוכלי לומר לי מה האופק שלי? ורמה כללית, הכי כללית שאת יכולה ( כי אני יודעת שאת לא יכולה לתת בפורום זה תחזית פרטית וברור שזה גם לא ראוי ונכון לבקש) אבל ממש בנקודות כלליות אודה לך אם תאמרי מה המשמעות של המזל שלי באופק שלי. או אפילו הדרכה במה לשים לב. תודה לך.
תשובה:
שלי שלום חבל לטרוח שלי ! מילים לא עושות לי כלום ולא משנות את העובדה שאני לא מנתחת בפורום הזה מפות. . יש לך אופק עקרב ויש לי טבלה ותיקה של מזל עם אופק וההסבר מה זה אומר : https://www.pninastro.com/246/ בברכה פנינה
18. רותם
פנינה יקרה האם למזל דלי ומושפעי אורנוס יש נטייה לשיגעון גדלות?
תשובה:
שלום לך רותם כל תכונה באישיות שלנו נוצרת מצירוף של כוכבים ולא מכוכב אחד בלבד. שיגעון גדלות זו תכונה הנעזרת על ידי מחשבות שווא שהן יכולות להגיע מהרבה צירופים. אוראנוס דומיננטי בצירוף שלו עם כוכבים אחרים ובמיקומים מסויימים, יוצר מצבים חריגים או אבנורמליים והם יכולים להיות גם גאונות, כישרונות חריגים וגם טירופים חריגים. אבל אי אפשר להגיד משפט שכל מי שמושפע באופן דומיננטי מאוראנוס סובל ממחשבות גדלות ומגלומניה. מכיוון שלעיתים קרובות הפרנויה והנרקיסיזם הקיצוני נגרמים ממגלומניה והם ירגישו נרדפים על היותם מיוחדים ושונים [תכונה שיש להרבה מנהיגים בהיסטוריה] הרי שפלוטו בכל מיני וארייאציות עם כוכבים אחרים יהיה הגורם לכך ולאו דווקא אוראנוס. כל טוב פנינה
19. מאי
אופק
היי פנינה, תודה על הנתינה שלך! נולדתי ב-17.2 בשעה 17:30 באוקראינה, האופק שלי הוא אריה או בתולה?
תשובה:
מאי אוקראינה? תכתבי את שם העיר שכן יש מרחקים משמעותיים. פנינה
20. ענת איתן
אופק שלי
היי פנינה בהזדמנות זו אאחל לך שנה ניפלא… אז סוף סוף יש לי את שעת הלידה 21.00 ב18.2.1959 חיפה.. ואני מסוקרנת מה האופק שלי. האם תוכלי לומר לי מהו? בברכה ענת
תשובה:
24.9.2015
ענת היקרה שלום על פי שעת לידתך את בת מזל דגים. המזל התחלף בשעה 15.00 והאופק שלך מזל מאזניים. זה השילוב שלי מזל דגים עם אופק מאזניים. מועדים לשמחה פנינה
21. יעל
שלום פנינה האם בתקופה זו של נסיגת מרקורי רצוי לא לצאת לטיולים בחול? אני בת מזל דלי וחושבת על טיול מאורגן בתחילת אוקטובר אך חוששת שזו תקופה לא טובה בשל הנסיגה. מה דעתך? תודה
תשובה:
שלום יעל בעיקרון אי אפשר להפסיק לחיות. ברם, צריך לקחת בחשבון שייתכנו איחורי טיסות, שביתות של תחבורה בכל מיני מקומות. צריך לשמור על הפצים האישיים אם כי אובדן חפץ, ארנק או מסמך זה בלתי נמע וגם גניבות הן לא נמנעות. יחד עם זאת הטיול עצמו להוציא את הנושאים הטכניים יכול להיות טוב. הכל בתנאי שלא תקחי ללב כל תקלה ולא תכעסי שיש לך בקבוצה אנשים שהם נודניקים וכ"ו וכ"ו.. ברם, טיול יקר שחיכית לו הרבה זמן שווה לדחות לתקופה טובה. בברכה פנינה
22. אני
היי פנינה שבוע טוב. נולדתי בתאריך 1.2.1992 שעת הלידה 21:20. רציתי לדעת מה הוא האופק שלי? תודה מראש
תשובה:
שלום לך אני האופק העולה שלך במזל מאזניים. שנה טובה פנינה
23. סיגל
שבתאי בקשת
פנינה שלום! שבתאי בעקרב הוא בבית העבודה שלי וב 18.9 יעבור לקשת. אני בת מזל דלי עם אופק תאומים.קראתי בעיון את שני מזלות אלו,וברצוני לדעת האם המעבר לקשת יהיה קל יותר? משום שבדלי ובתאומים שבתאי בקשת יעסוק בדברים שונים. אין ספק,ששבתאי בעקרב היה מכביד,אך גרם גם ללקחים… תודה,סיגל.
תשובה:
היי דיגל אין לי מושג אם יהיה קל יותר אל בטוח אחרת. לגבי אנשים עם אופק תאומים הם יתמודדו השנה יותר עם מרובע הכוכבים- שבתאי קשת יופיטר בבתולה ונפטון בדגים. תעקבי אחרי זה. בברכה פנינה
24. מורן
שלום פנינה מה המשמעות של נסיגת ונוס החל מה 13/9? מה המשמעות על מזל דלי ובכלל על כולם? ומתי הנסיגה מסתיימת? מה מומלץ לא לעשות בזמן הנסיגה?
תשובה:
מורן נסיגת מרקורי לא ונוס. הכנתי כתבה שלמה על כך, עם כל ההסבר והתשובות לשאלותייך איך זה ישפיע על כל מזל: נסיגת מרקורי במזל מאזנים – https://www.pninastro.com/700/ תקראי ותקבלי את כל התשובות.
25. כוכי
וואו פנינה תשובה מושלמת!!!
תשובה:
היי כוכבי שמחה מאוד. תודה. בברכה פנינה
26. כוכי
פנינה היי באיזו מעלה בטלה אורנוס יסיים בנסיגה האחרונה שלו? תודה רבה
תשובה:
היי כוכי שלום את מתכוונת לסיום נסיגת אוראנוס שתהיה 26.12.2015 ? הוא ייעצר במעלה 16 וחצי בטלה ועד יולי 2016 יתקדם למעלה 24 וחצי בטלה. שם יתחיל נסיגה מה-29.7.2016 עדמעלה 20 בדצמבר 2016. בברכה פנינה
27. סיגל
שבתאי בעקרב
פנינה היקרה שלום! הנאה גדולה לקרוא את כל המידע המדויק,שאת כותבת בתחזיותייך.את פשוט גדולה! ברצוני לשאול האם שבתאי שנמצא עכשיו בעקרב משפיע על הבריאות? משום שאני מרגישה לא טוב…והאם תהיה הקלה,כשייכנס לקשת? תודה וסוף שבוע נפלא! סיגל.
תשובה:
סיגל שלום. תודה רבה. לא בהכרח שבתאי אשם בכל. בני מזל דלי חווים כוכבים בעלי עוצמה בבתולה החל ממרקורי ודרך יופיטר והוא ממוקם עבור בני מזל דלי בבית 8 שעלול להחליש פיזית. שבתאי בעיקרון משפיע על הקריירה של בני מזל דלי. כל אדם עובר חוויות פיזית נפשיות בהתאם למפה האישית. השנאה הגורפת לשבתאי וההאשמות כלפיו בכל עושים חוסר צדק לתפקידו של שבתאי ומקטינים את השפעת הכוכבים האחרים. תרגישי טוב. פנינה
28. יעל
עבודה חדשה
שלום פנינה היקרה, אני בת מזל דליי ומחכה לתשובות ממקום עבודה חדש אם התקבלתי או לא. מה הסיכויים שאקבל תשובה עוד השבוע? או שהכוכבים מראים שהתחלת עבודה חדשה תהיה רק בסוף החודש? תודה לך. ואת מדהימה !!
תשובה:
יעל תודה רבה לך. אבל אין לי מושג מה יקרה ספציפית במפה שלך. לכן אני לא יכולה לתת תשובות פרטניות על מפה שאינני מכירה. מאחלת לך בהצלחה פנינה
29. סיוון
חתימה על חוזה- כן או לא?
שלום לאסטרולוגית מספר 1 במדינה 🙂 רשמת שהשבוע לבני מזל דלי אם מדובר בחתימה על חוזים להמתין לאחר ה- 13/7. האם הכוונה גם לחוזי עבודה? אני שואלת כי עלי לחתום השבוע על חוזה כזה. ואם הכוונה לחוזה עבודה – תוכלי לפרט בבקשה מדוע יש לחגות ומה עלול לקרות אם אחתום לפני ה 13/7? תודה יקירה.
תשובה:
שלום סיוון חחח. על כל מחמאה כזאת תדעי לך שנולד לי עוד שונא. 🙂 בכל מקרה תודה. את מתכוונת עד ה-13.8. כיון שמרקורי האחראי על חתימות וחוזי עבודה נמצא בהיבט רע מאוד לכוכב נפטון עד ה-13.8. הוא מייצר טעויות, תקלות וכוונות לא ברורות בגוף החוזה או בעתיד העבודה שלך. אם תוכלי לדחות מה טוב.. בהצלחה פנינה
30. חיה
דלי באופק עקרב
שלום פנינה. אני דלי באופק עקרב ותמיד קוראת את התחזית של שי המזלות. על מה עלי להסתמך יותר? תודה מקרב לב.
תשובה:
שלום חיה טוב לקרוא את שניהם אבל האופק מעניק לך את ההבנה באיזה תחומים יהיה לך עיסוק ברור יותר וטיבו. בברכה פנינה
31. חיה
נסיגת ונוס בדלי
שלום פנינה, מיותר לציין כמה אצ מדהמה, התחזיות שלך קולעות בול. בתחזית האחרונה רשמת שבזמן נסיגה של ונוס, המשפיעה על התחום הכלכלי לא מומלץ להיכנס להשקעות, רכישות גדולות. אלא לשמור על פרופיל סולידי. נסיגת ונוס מסתימת בספטמבר וזה עוד הרבה זמן. האם בכל התקופה הזאת גם לא מומלץ לחתום על חוזה עבודה? אני שואלת כי עלי לחתום בקרוב ואם לא מומלץ בשל הנסיגה אז מה המשמעות ומה את ממליצה. תודה
תשובה:
שלום חיה אין קשר להתחלת עבודה. ואת יכולה לחתום על חוזה עבודה בעת ונסיגת ונוס. מאידך מומלץ להיות זהירים לגבי השקעות גדולות, נטילת סיכונים פיננסיים. בברכה פנינה
32. בטי
פנינה יקרה שלום! מתי יופיטר במסעו בבתולה יצור היבט עם פלוטו בגדי
תשובה:
שלום בטי,  יופיטר בבתולה ייצור יחסים עם פלוטו כבר מאמצע חודש ספטמבר וב-7.10.15 הם יהיו בהיבט מדויק של 120 מעלות. בברכה פנינה
33. שירה ויסמן
מזל
שלום לך פנינה אני בת 13 וחצי וקוראים לי שירה ויסמן אני מזל דלי אים תוכלי להגיד לי מה האופי שלי לפי המזל אשמח מאד תודה רבה!  שירה שלום את יכולה לקרוא פה: https://www.pninastro.com/296/ כל טוב פנינה
34. שירן כהן
אהבה
הי פנינה,כבר הרבה זמן שאני מחפשת זוגיות.האם זה יקרה בקרוב?נולדתי ב17.2.86 תודה ושבת שלום
תשובה:
שירן שלום צר לי, אני לא עוסקת בפורום הזה בחיזוי אישי. לשם כך צריך להכין מפה אישית שהיא עבודה לכל דבר. מי שרוצה צריך לפנות אלי באופן אישי. ברכות פנינה
35. יעלי
פנינה יקרה תודה רבה על התשובה היסודית והעמוקה כששאר תשובותיך …… אינני שואלת לחינם, פשוט אני אופק תאומים ופלוטו הוא שליט בית העבודה שלי ואני אמורה באוקטובר נובמבר לחזור לעבוד אחרי חופשת לידה בעבודה חדשה, לכן אני חוששת מהזווית הזו… מה את אומרת?
תשובה:
יעלי שלום לא ניתן להסיק מהזוית הזאת בלבד על עבודתך. יש כל כך הרבה מרכיבים שצריך לבדוק במפה כדי לקבל תמונה שלמה ומלאה. אל תעשי לעצמך את העוול הנפוץ ותסיקי מסקנות מהיבט מבודד על עבודתך ובכלל על חייך. בברכה פנינה
36. יעלי
פנינה יקרה , מתי אורנוס ופלוטו יחזרו לעשות בניהם זווית?
תשובה:
שלום יעלי אורנוס מתחיל את נסיגתו כבר ב-26.7 באוקטובר הם יוצרים היבט מדויק. בפלנטות הגדולות במיוחד כשזה קשור באוראנוס ההשפעה שלו עובדת במניטודה גדולה מאוד ומפתיעה. שמתי לב בשנים האחרונות שאירועים רבים פעלו בהשפעתו במרחק גם עד 10 מעלות. בגלל התנועה הצנטריפוגלית שלו זה כנראה פועל בהפרשים גדולים יותר. בברכה פנינה
37. סיגל
שבתאי בעקרב
פנינה שלום! בהורוסקופ השבוע כתבת שהמפנה בקריירה לדלי יהיה בעוד כחודשיים.האם חזרתו של שבתאי לעקרב מיוני עד ספטמבר יערים קשיים ואחר כך יהיה יותר קל,כששבתאי יעבור לקשת? ובכלל איך ירגישו בני מזל דלי,כששבתאי יהיה בקשת. תודה,סיגל.
תשובה:
שלום סיגל חזרתו של שבתאי יחד עם תנאים בעייתיים אחרים[תקראי את הורוסקופ שבועי מעודכן שלי https://www.pninastro.com/189/ ותביני את ההיבטים של שבתאי] הם יגרמו לחשבון נפש וצורך למצוא פתרונות מחודשים למצב בקריירה. וגם כשתהיה הקלה היא לא רק בגלל חזרתו של שבתאי לקשת אלא בגלל שילוב של כוכבים הקשורים בבית הקריירה. קשת אינו בית הקריירה של בני מזל דלי. עקרב הוא בית הקריירה של בני מזל דלי. בברכה פנינה
38. אורי
פנינה שלום, התחזיות שלך מושקעות וניכרת יסודיות ועומק רב בעבודה שאת עושה. רציתי לשאול אם הגיוני שהתחזית המזל שלי חמורה בהרבה מתחזית האופק שלי. ולמה יש יותר משקל?
תשובה:
שלום אורי בהחלט יכול להיות. אני עורכת הורוסקופים בשיטת האלגוריתם. ולכן כדאי תמיד לבדוק את האופק כי הוא מצביע על התחומים והמזסל מצביע על האנרגיות , מצב הרוח, הסייקל הנפשי, מנטלי ורגשי.. תודה. בברכה פנינה
39. טליה
מזל דלי
שלום פנינה רציתי לדעת נולדתי ב-31.011987 בשעה 3 לפנות בוקר אשמח לדעת איזה אופק אני ?!תודה ויום טוב 🙂 תשובה:
טליה שלום יש לך אופק קשת. תקראי גם פה: https://www.pninastro.com/236/ בברכה פנינה
40. יסמין
אופק
קודם כל תודה רבה לך על כל המידע באתר נהנתי לקרוא הכל ורציתי לשאול מה האופק שלי נולדתי ב25.1.94 בשעה 5:00 תודה רבה
תשובה:
יסמין שלום. תודה. את בת מזל דלי עם אופק גדי. בברכה, פנינה
41. סיגל
קריירה
פנינה שלום! תחזיותייך המדויקות משאירות אותי פעורת פה,ואת צודקת כל כך בתחזית של מזל דלי בנושא הקריירה.בעבודתי מתרחשים חילופי תפקידים ואנשים עוזבים לא תמיד מרצונם.שאלתי היא: ביוני חוזר שבתאי למזל עקרב וממשיך להקשות ובספטמבר יעזוב סופית.האם סירובי לתפקיד,שמנסים להטיל עליי עכשיו , ישתנה בספטמבר ויינתן למישהו אחר? חייבת לציין,ששנת 2015 הרבה יותר טובה מקודמותיה.מקווה שהחודשיים הקרובים בהם שבתאי חוזר לא יקשו עליי. תודה על כל הכתבות המעניינות שלך ועל מאמצייך הכבירים לרתק אותנו. באהבה רבה,סיגל.
תשובה:
סיגל תודה על המשוב. אין לי מושג עד כמה יהיה קשה לך באופן ספציפי. חודש יולי קשה לא כי שבתאי חוזר לעקרב אלא בגלל הזוית הקשה שהוא עושה ליופיטר באריה וכולם ירגישו את הקושי. ואוגוסט קשה בגלל נסיגת וונוס באריה והיבטים נוספים.כמובן שצריך לזכור שהקשיים נמדדים לכל אדם על פי המפה האישית. הם גם מורגשים אחרת ובתחומים שונים. צריך לזכור שקשיים בונים ולא צריך כל כך לחשוש מהקושי. בברכה פנינה
42. תמרה
תיקון לתחזית השבועית מזל דלי
פנינה שלום רב, גם אני מאוד אוהבת לקרוא את התחזיות שלך ומחכה מידיי שבוע לפרסום התחזית השבועית החדשה. הפעם בגלל עניין חשוב שעומד על הפרק, אודה אם תבדקי שוב את התאריך שרשמת בטיפ השבועי למזל דלי, נראה לי שנפלה טעות בתאריך שציינת שם… בתודה גדולה, תמרה
תשובה:
שלום תמרה אכן צדקת. תוקן. בברכה פנינה
43. סיגל
שר החינוך הבא-נפתלי בנט
פנינה היקרה שלום רב! ראשית,אני רוצה להודות לך על האתר המושקע ותחזיותייך המדויקות.ברצוני לשאול האם שר החינוך הבא -בנט יצליח בתפקידו? ושאלה נוספת: היכן נמצא פלוטו במזל דלי,והאם הוא יעזור ביצירת זוגיות? כאמור,גם יופיטר וגם ונוס בהיבטים טובים במזל דלי,אך גם הכוכבים האחרים משפיעים. תודה,סיגל.
תשובה:
סיגל שלום. אין לי מושג לגבי בנט דבר שכן הוא לא מעוניין למסור את שעת לידתו. והדבר השני פלוטו נמצא בגדי ולא בדלי ולא הבנתי מה רצית לשאול בקשר לזה? בברכה פנינה
44. אילנה
הורוסקופ
פנינה יקרה גם אני מעריצה את האתר הכל כך מדוייק שלך רציתי לשאול לקחתי על עצמי עוד עבודה והאם אני יצליח בה אני בת מזל דלי 24/1/60. ובכלל על הזוגיות והבריאות אודה לתשובתך
תשובה:
אילנה תודה רבה. את בטח שמה לב שאני לא מגיבה לשאלות פרטיות המצריכות ממני להכין מפה אסטרולוגית שכן את בוודאי מבינה כמו השאר שזה כרוך בעבודה. ולכן מי שרוצה תשובות פרטיות צריך לפנות אלי באופן אישי ולהזמין הורוסקופ אישי. בברכה הצלחה פנינה
45. אולגה
שאלה חשובה
פנינה יקרה אולי תוכלי להסביר לי את ההבדל בין שמש בבית 11 לבין שמש בדלי, אצלי השמש בבית 11 בעוד שאני מזל טלה אולי בגלל שזה מזל אש אני לא מוצאת קווי דמיון? תשובה.ף
אולגה שלום אולגה אל תאמיני לאף אחד שככה מנתחים מפה. שמש בבית 11 ושמש בדלי שונה ודומה ממפה למפה באופן אחר. השמש לא יושבת לה בדד בבית 11 היא מתקשרת לכוכבים אחרים בהיבטים ובהשפעות של הכוכבים השליטים. לכן אלה שאלות שאין עליהן אפשרות ללמד וללמוד בפורום הזה.אני תמיד מציעה ללמוד אסטרולוגיה באופן מסודר ויסודי ולר בקורסים שמבטיחים לכם תוך כמה חודשים לדעת אסטרולוגיה. אגב: אני כותבת פרקים על בתים ובקרוב אפרסם מבוא לנושא הבתים. בברכה פנינה
46. Avi Zarchi
אין לי מילים פנינה..להחמיא ולשבח את הדיוק .את עושה עבודה נפלאה..!
תשובה:
אבי תודה רבה. ככה זה כשאוהבים את מה שעושים. המון תודה פנינה
47. סיגל
מפלגת הבית הציוני
פנינה היקרה שלום! ברצוני לדעת אם הרצוג ולבני יצליחו ביחד.האם תנתחי את מפותיהם? תודה וסוף שבוע נפלא! סיגל.
תשובה:
סיגל שלום אני עוד לא התחלתי לעסוק בבחירות. אבל אם קראת את את הכתבה שלי חודש פברואר: קשיים כלכליים וסכנות ביטחוניות http://megafon-news.co.il/asys/archives/234180 אז תביני למה התקופה של סוף פברואר תחילת מרץ מדאיגה אותי יותר. אם יהיו בחירות במרץ אני מבטיחה ניתוחי מפות למועמדים שיש לי שעות לידה. ברכות פנינה
48. רוחמה
פנינה תודה לך. את כל כך דייקנית לגבי מזל דלי.
כל שבוע אני עוקבת אחר האסטרולוגיה השבועית , ואני מאוד מרוצה ממה שאת קוראת במפה . אז תודה לך פנינה. רוחמה
תשובה:
רוחמה שלום לך. תודה רבה. נעים שמעריכים את ההשקעה שלך. ברכות פנינה
49. ארנון
מרקורי הנסוג
פנינה שלום עד מתי מרקורי בנסיגה הפעם? תודה
תשובה:
ארנון הנסיגה תסתיים רשמית ב-12.2. מומלץ להוסיף כ-5 ימים עד שמרקורי חוזר להילוך רגיל. ברכות פנינה
50. דנה
היי פנינה מה את אומרת על התחלת עבודה וחתימת חוזה שמרקורי בנסיגה?
תשובה:
דנה אני לא מספיק ברורה? https://www.pninastro.com/626/ בברכה פנינה
51. אור
היי פנינה נולדתי 22/01/2000 בשעה 8 בלילה מה האופק שלי
תשובה:
שלום אור האופק במזל בתולה. בברכה פנינה
52. דויד
אופק בדלי
פנינה שלום,אני מזל עקרב באופק דלי,אבל משום מה התחזית בדלי תמיד יותר פוגעת. יש לי משפט חשוב ב 22 לאוקטובר,אני נמצא בהליך כבר 7 שנים,עברתי 2 עורכי דין שלא בדיוק עשו את תפקידם כהלכה,ועכשיו בשבוע האחרון אספתי לבת את כל המסמכים,עשיתי סדר ואני מגיש את הבקשה,אני בישורת האחרונה,זה או הפטר או לחזור לבור. נולדתי ב 20.11.78 ב 11:15 פנינה,לאן הכוכבים לוקחים אותי ?
תשובה:
דויד א. אני תמיד ממליצה לקרוא את מזל האופק כי לרבים התחזית פועלת במדויק. ב. אתה יודע שאני לא עוסקת בייעוץ אישי בפורום הזה. השאלות שלך כבדות משקל וצריך להכין לשם כך מפה. ג. גם אם היית פונה אלי אישית אין לי אפשרות לפגוש אותך לפני התאריך החשוב הזה. ד. לא טוב ללכת למשפט בזמן נסיגת מרקורי,כי זה אומר ששום דבר לא יסתיים באותו יום. אם היית יכול לדחות את המועד צפונה לכיוון סוף אוקטובר או נובמבר זה היה עדיף. ה. מאחלת לך בהצלחה., ממני פנינה
53. עדי
יחסים בלתי יציבים
היי פנינה, מה כוונתך כשאת רושמת יחסים בלתי יציבים?
תשובה:
עדי שלום כל מי שמצוי ביחסים בלתי יציבים מבין מה זה. מבין שהקשר עלול להסתיים, שהקשר זמני, שמה שיש בקשר הוא לא בטוח ואין בו אורך נשימה, שהקשר לא נועד לטווח ארוך. כל אחד בינו לבין עצמו כשהוא שואל שאלה זאת יודע מה התשובה. בברכה ממני פנינה
54. ארנון
נסיגת מרקורי
פנינה שלום, אני קורא מידי שבוע את התחזיות שלך ויש לציין שברוב המקרים את ממש מדייקת ומסייעת. שאלתי היא עד מתי תימשך נסיגת מרקורי שתתחיל ב 4.10? זה נכון שאני נמצא כרגע בעניין של שותפות שנבנית, עד מתי לחכות עם חתימת ההסכמים , וסגירת העניינים? תודה ושנה טובה
תשובה:
היי ארנון. תודה רבה. הנסיגה מסתיימת רשמית ב-25.10. וכדאי להמתין עם זה עד ה-30.10. בכל מקרה תמיד תמצא פרטים רבים נוספים בהורוסקופ שבועי מעודכן- פני השמיים: https://www.pninastro.com/189/ חג שמח ושנה טובה לך ארנון ממני פנינה
55. סיגל
תחזית
פנינה היקרה שלום! ברצוני לשאול לגבי תחזית שנתית -שמתי לב שלהרבה מזלות התחזית היתה לגבי 2014-2015 ואילו למזל דלי רק 2014.בנוסף,רציתי לדעת האם מרקורי נמצא בבית הבריאות של בני מזל דלי ומה זה אומר? תודה על תחזיותייך המדויקות . שבוע נעים! סיגל.
תשובה:
סיגל שלום. ברור. כי כל חודש אני מכינה את התחזית השנתית של אותו מזל. דלי יזכה בתחזית של שנת 2015 בינואר 2015. אך לפני כן כבר בראש השנה תהיה תחזית שנתית לכל המזלות. לגבי השאלה השניה, אי אפשר להגיב בלי לראות את כל המפה. ולהבין את יחסי מרקורי עם שאר הכוכבים.. כל טוב פנינה
56. סיגל
המצב הבטחוני
פנינה היקרה שלום! כאמור,מצב הכוכבים השונים מבשר רעות,כמו שציינת בתחזיותייך. מתי יהיה שקט והמצב המתוח יסתיים? האם ההסלמה תימשך? נקווה לטוב. סיגל.
תשובה:
סיגל שלום הכל כתוב בסיכום הכוכבים השבועי, האם את קוראת אותו. יש שם כל כך הרבה פרטים ותאריכים עתידיים. https://www.pninastro.com/189/ סיכום מצב הכוכבים השבועי בברכה פנינה
57. מיכל
נסיגת מרקורי ועבודה
שלום פנינה נסיגת מרקורי מתחילה ב 7/6 אך מתי היא מסתיימת? ושאלה נוספת- מה קורה עם מזל דלי בתחום הקרירה בחודש יוני והלאה ? האם יש אפשרות לקידום, מעבר תפקיד? וכד…
תשובה:
מיכל שלום העליתי כתבה על נסיגת מרקורי ואני מקווה שתמצאי בה תשובות להכל. נסיגת מרקורי במזל סרטן- יוני 2014 https://www.pninastro.com/627/ בברכה פנינה תודה רבה
58. שרון
איך אני אדע מה האופק שלי?
היי פנינה , איך אני יכולה לדעת מה האופק שלי? אם נולדתי ב30.1.96 בת מזל דלי
תשובה:
שרון בלי שעת לידה לא תוכלי לדעת את האופק שלך. אם זה לא כתוב לך תתקשרי לכוכבית 3450 ותוודאי את שעת לידתך. בברכה פנינה
59. סיגל
ניתוח
פנינה שלום! חברה טובה שלי אמורה לעבור ניתוח להגדלת חזה והתאריכים המוצעים לה ע"י הרופא הם 3.6 או 21.6,כאשר בזמן זה יש את נסיגת מרקורי.כשסיפרה לי ישר אמרתי לה אין מצב,אך היא אמרה אין ברירה. באיזה תאריך עדיף,מבין אלה שכתבתי? 3.6 זה לפני הנסיגה. תודה וחג שמח!
תשובה:
שלום סיגל א. נסיגת מרקורי מתחילה רשמית ב-7.6 אך כבר ב-3.6 יש השפעה ולא מומלץ בכלל לעשות כל ניתוח. ב. מרקורי בנסיגה עלול להיות הגורם הבעייתי הטכני אבל תאריכי נותח מותאמים על פי מפת הלידה וישהרבה פרמטרים שמתבקשים שיעבדו באותו יום גורלי. כך שמרקורי בנסיגה הוא בעיה אחת אך יכולים להיות בעיות נוספות. כל טוב ובהצלחה פנינה
60. אור
פנינה
פנינה את ממש צודקת תודה
תשובה:
אור תודה רבה פנינה
61. סיגל
פנינה שלום! אני כל כך מתפעלת מהתחזיות שלך כל פעם מחדש.כל מה שאת מתארת שעובר על בני מזל דלי נכון ומדויק . למרות שהתחושות והחששות ,את נותנת תקווה והדבר מעודד הן מבחינת אהבה והן מבחינת עבודה. תודה על המסירות . באהבה,סיגל.
תשובה:
היי סיגל. אני שמחה מאוד ומאחלת כל טוב. אכן, יש שיפורים בהדרגה לבני המזל. בברכה פנינה
62. סיגל
עבודה
פנינה שלום! האם בעיות בעבודה ועמידה על זכויותיי יצליחו,שכן מזל האופק שלי הוא תאומים,וציינת בעיה זו.לעומת זאת במזל דלי ציינת שיהיה טוב.מרקורי שלי בדלי וונוס בטלה.האם את יכולה לאמר לי אם ההתעקשות שלי תצליח? ושוב תודה על הדיוק הרב בתחזיותייך! תודה רבה! באהבה רבה,סיגל.
תשובה:
סיגל תודה רבה על דברייך אך איני ממליצה על כלום כי אני לא מנתחת את המפה האישית שלך. את יודעת טוב מאוד שאני לא אגיד סתם משהו חסר אחריות. בברכה פנינה
63. סיגל
ונוס בנסיגה
פנינה שלום! ברצוני לדעת אם ונוס נמצאת אצלי בטלה מה את יכולה לומר על זה,והאם ונוס בנסיגה תשפיע על מזל דלי ובאיזה תחום? תודה וסוף שבוע נעים! סיגל.
תשובה:
שלום סיגל וונוס בטלה – תוכלי לקרוא בכתבה הזאת איך היא משפיעה? https://www.pninastro.com/368/ בברכה פנינה
64. לאה
שלום פנינה ושוב כרגיל – מדהימה ודייקנית כבכל שבוע! לפני נסיגת מרקורי יעצת לי לא לגשת לבוס עם בקשה להעלאה במשכורת אלא לחכות לאחר הנסיגה, האם שבוע הבא הוא זמן מתאים לכך? ההרגשה שלי חנוקה בשל זאת, והאם התחזית השבועית הנוכחית של הדלייות בתחום הקריירה ישליך גם על התחום הפננסי? מתי ניראה כבר תוצאות על כל עמלינו? ועד כמה נתאפק ונמשיך בעבודה מאומצת מלווה במתחים חודש אחר חודש, או כמו שהגדרת בהורוסקופ השנתי- תקופה זיסיפית? תודה על הכל ושבת שלום לך.
תשובה:
לאה שלום אני מייעצת כללית למזל דלי. אני הרי לא מכינה לך מפה ספציפית ואת צריכה לזכור את זה. אבל מהשבוע בבא יש תקופה עם הזדמנויות טובות יותר פיננסית אין העיצה שלי מחוייבת לגבי המפה האישית שלך. בברכה פנינה
65. אביבה
פנינה מדהימה ועמוקה
היי פנינה רציתי לומר לך שאני מעריצה את העבודה העמוקה ויסודית שאת עושה אין עוד אסטרולוגים כמוך.. כמו כן רוצה הייתי לדעת איזה מזל את?
תשובה:
אביבה תודה רבה יקירה על כל המילים החמות שלך. אני בת מזל דגים עם אופק מאזניים. בברכה פנינה
66. מרותקת
היי פנינה, שוב תודה על הכל! האם התחזית המרתקת הקרובה של מזל דלי היא בכללותה על כל בני המזל או בעיקר על אלו שנולדו ביומיים הראשונים של החודש?
תשובה:
היי מרותקת היא על בני דלי כולו שעוברים ככולם תהליכים דומים בקריירה בגלל השפעת פלוטו ואוראנוס. בברכה פנינה
67. לאה
פנינה שלום וברכה! מדהים לשמוע ממך מדי שבוע תחזיות מדויקות שפועלות…אני עוברת תקופה לא קלה בעבודה לאחר קידום בתפקיד לפני חצי שנה, אני עובדת קשה מאוד ללא העלאה נוספת מה שגורם לי לדכדוך נפשי קשה! אני חשה ניצול משום שהתמורה שאני מקבלת זעומה, כתבת שזה שבוע טוב לדבר עם הבוס, למרות שבעבר דיברתי ורק הבטיח בהמשך…. גם השבוע ניראה מתחמק האם לקחת יוזמה ואומץ בגישה שלי כלפיו? מחכה בכליון עיניים לתשובתך לפני שיהיה מאוחר. תודה רבה
תשובה:
היי לאה. כדאי שתמתיני להזדמנות של שיחה בנושא אחר. אם האווירה תהיה קלילה את יכולה לשאול את זה דרך אגב. אבל לא לפני שבוע הבא. בכל מקרה. אין הדבר אומר שתהיה העלאה למרות הבטחתו. ואני בוודאי לא יודעת מבלי להכין מפה מדוייקת. אבל אם את אוהבת את העבודה אז כבר הרווחת דבר חשוב. תבדקי אם הדיכדוך נגרם רק בגלל אי העלאה בשכר או אולי מגורמים נוספים, לא? בהצלחה פנינה
68. לאה
הטיפ של מזל דלי השבוע
פנינה שלום וברכה, והמון תודה על המדור הנפלא שתמיד מענין ומרתק מכל! האם הימים המוצלחים לקבלת שכר שהבאת לבני מזל דלי כטיפ השבוע מוצלחים לבקשה להעלאת משכורת ממעביד? מחכה בדחיפות ותודה על הכל.
תשובה:
לאה שלום לך הייתי ממתינה לסיום נסיגת מרקורי כדי לבקש העלאה. כבר לא מדובר בהרבה זמן. שווה לחכות לתיזמון טוב. בברכה פנינה
69. סיגל
עבודה
בהמשך להודעתי הקודמת-האופק שלי תאומים ובתחזית של מזל זה כתוב ששיחה עם מעביד טובה בתאריכים 30 ו 31 בחודש זה.מה דעתך? ושוב הרבה תודות. סיגל.
תשובה:
היי סיגל למרות הכל בגלל נסיגת מרקורי והשפעת הנסיגה גם על המעביד שלך אין לדעת למה צריך ליצור סיטואציה. אולי עדיף לחכות שהוא ייצור תנאים חברתיים או שיחה בנושא אחר ותבדקי אם יש לו פתיחות בכלל לדבר על הנושא. מה שיכול לחכות לאחר ה-10.11 הייתי מחכה. בברכה פנינה
70. סיגל
תחזיות
היי פנינה! אמרתי לך פעם שאת מדהימה ומדייקת בתחזיותייך.אם לא אני אומרת שאת מדהימה!!! אני עוברת תקופה לא קלה בנושא העבודה-מנהל חדש ועיוות תנאי העבודה שלי.כמובן,שאני אעמוד על זכויותיי.נסיגת מרקורי תתרחש בעקרב בית הקריירה שלי,דבר המסכן את מקום עבודתי,נכון? מה לעשות? תודה וסוף שבוע נפלא! באהבה,סיגל.
תשובה:
שבוע טוב סיגל ותודה רבה. ההצעה שלי במצבים כאלה לזרום עד שיצוץ משהו טוב יותר. נסיגת מרקורי בעקרב יכולה להחריף את המצב אבל לפעמים צריך "לרדת נורא נמוך" כדי לטפס נכון? אישית במצבים מסוג זה אני ממליצה לחכות כי בלאו הכי אי אפשר לעשות התחלות חדשות. בברכה פנינה
71. יקירה
פנינה היקרה!!!
את מהממת אותי כל שבוע מחדש… הדיוק בדבריים נכונים עד כדיהלם… תמשיכי להדהים אותנו ……..ושולחת לך נשיקות הערכה תודה רבה תשובה:
שלום יקירה תודה רבה!!! מאחלת לך תחזיות טובות בברכה פנינה
72. י.
חשוב לי שתדעי
פנינה שלום, אני דליה ועוברת תקופה קשה מאוד שנמשכת זמן רב, היה לי רע בעבודות קודמות ועכשיו אני מובטלת ורוצה להתחיל מחדש. אני ממש מיואשת ועצובה – עצובה באמת, במהות. ההורוסקופ שלך מאשרר לי את ההחלטות שלי ונותן לי כל כך הרבה תקווה. תודה! מתפללת שמה שכתבת יתרחש! שבוע טוב
תשובה:
היי דליה אני מודעת למה שעוברים בני מזל דלי. אבל מהמשבר הזה בסופו של דבר הם יצאו גדולים אך צריך סבלנות ואורך רוח להגיע לעבודה הנכונה או לבחור בכיוון הנכון. בהצלחה פנינה
73. סיגל
ירח שחור
פנינה שלום! בטבלת ירח שחור כתבת שב 15.9 מ2:05 עד 15.9 ב- 15:00 יימצא ירח שחור במזל דלי. האם יש טעות והירח יהיה עד 16.9 ב 15 ? תודה,סיגל.
תשובה:
לא סיגל. 15.9 מ-02:15 עד-15.9 ב-15:05 בדלי וב- 16.9 מ-11:18 עד-17.9 ב-16:58 בדגים
74. סיגל
שאלה
פנינה היקרה שלום! ברצוני לדעת מתי ייכנס צדק למזל אריה ועד מתי ישהה בו? אני מאחלת לך שנה טובה,בריאות,אושר וכל שתבקשי לו יהי! סיגל.
תשובה:
 סיגל שלום יופיטר מגיע למזל אריה ב-17.7.2014 והוא ישהה בו עד ה-11.8.2015 בברכת חג שמח ושנה טובה. פנינה
75. סיגל
תחזית
פנינה היקרה שלום! איזו תחזית נפלאה השבוע.מי יתן והכל יתגשם. מכל התחזיות ,שאני קוראת, התחזיות שלך הכי מדוייקות. תודה מקרב לב על מאמצייך. סיגל.
תשובה:
חן חן סיגל בברכה פנינה
76. מירב
אסטרולוגיה חדשה על פי אתר מסוים
פנינה אלופת האסטרולוגיה שלום! אני מתמוגגת מקריאת ההורוסקופ מדי שבוע ומחכה לו בלי סבלנות מגמר קריאתו. אכן, את מדייקת להפליא בתחזיות וכאחת שמבלה באתרים נוספים מודה שאת עולה על כולם. מה פרוש אסטרולוגיה החדשה ושנה נוכחית בשם עידן הדלי שעולה באתר מסוים? האם אני מזל דלי הופכת לגדי כמו שמובא שם? המחשבה מעסיקה אותי ומפחידה… מחכה לתשובה בדחיפות
תשובה:
מירב תקראי טוב כי זה סיפור ישן והעליתי כתבה בגלל כמה קוראים שהביעו דאגה שהלכו לישון בני מזל גדי והתעוררו על פי הכתבה להיות בני מזל דלי. ובכן הנה הכתבה שלי: https://www.pninastro.com/394/ האם הומצא הגלגל מחדש? ותיכנסי ללינקים שאני מביאה ותוכלי לגלות שזה היה נושא לבדיחה בקרב האסטרונומים גם. בברכה פנינה
77. סיגל
זוגיות
פנינה שלום! כאמור,זוהי תקופה טובה לבני מזל דלי בתחום ההיכרויות והזוגיות.האם נסיגת מרקורי לא תשבש התחלת קשר,והאם ההזדמנויות בתחום האהבה בחודש זה ייתקלו במכשול בגלל הנסיגה? תודה,סיגל.
תשובה:
סיגל שלום אין קשר בין אהבה לנסיגת מרקורי. מצד שני לא ממליצה להינשא או לחתום על חוזי ממון בזמן נסיגה. נדמה לי שכבר כתבתי על הנושא בעבר. בברכה פנינה
78. דלי מקושת
אופק ותחזית
פנינה היקרה, שוב תודה על האתר המדהים, אני מרגיש צורך להגיד זאת כל פעם מחדש 🙂 הבנתי מדברייך כי עלינו להתייחס גם לתחזית של מזל האופק. שאלתי היא, האם ישנו אספקט מסוים בתחזית השבועית למשל של מזל האופק, אליו דרושה התייחסות מיוחדת, או שיש להתייחס אליה כאל תחזית רגילה וכוללת כמו זו של המזל שלנו? תודה!
תשובה:
שלום לך ותודה רבה. מזל האופק עשוי לתת לנו רמזים ברורים אולי יותר לגבי הפעילות שלנו בתחומי העבודה, כסף, אהבה. והמזל שלנו משקף מאוד את האנרגיות שלנו ולכן השילוב של השניים חשוב. בברכה פנינה
79. סיגל
היי פנינה ! תודה על התשובה.ובכן ,כתבת שמאדים עד 13.7 בתאומים. אם המזל שלי הוא דלי עם אופק תאומים-מהו בית האהבה שלי ומהו בית הזוגיות? תודה על הכל. סוף שבוע נפלא! סיגל.
תשובה:
סיגל אופק לא בהכרח מתחיל באפס מעלות תאומים ייתכן והוא מתחיל מאמצע מזל תאומים או אולי סופו של המזל. ולכן בית האהבה לצורך העניין אם הוא מאזניים לא בהכרח יכלול רק את מזל מאזניים לעיתים הוא יכלול את מזל עקרב ואולי דווקא את מזל בתולה שלפני מאזניים. . וביתהזוגיות עשוי להיות קשת אבל לא בהכרח שרק מזל קשתיהיה שם אולי גם עקרב ואולי דווקא גדי. אל תלמדי באופן כזה אסטרולוגיה כי ככה לא לומדים באמת על המפה שלך . בברכה פנינה
80. סיגל
פנינה שלום! ברצוני לדעת כמה זמן ישהה מאדים במזל תאומים? תודה וסוף שבוע נפלא!
תשובה:
סיגל כתוב הורוסקופ שבועי מעודכן בכמה מקומות עד מתי כל כוכב ישהה באיזה מזל. אני תמיד כותבת. https://www.pninastro.com/189/ בברכה פנינה
81. סיגל
תחזית שבועית
פנינה שלום! מתי יופיטר ונוס ומרס יופיעו בדלי וכיצד זה משפיע על בני מזל זה? תודה ושבוע נעים! באהבה,סיגל.
תשובה:
סיגל שלום לך. יופיטר ביקר בשנת 2009 והוא חוזר כל 12 שנה לאותו מזל כלומר ב-2021 הוא יחזור למזל דלי. וונוס כל שנה היא נמצאת במזל דלי היא תגיע למזל דלי במרץ 2014. ומאדים יגיע לדלי בדצמבר 2014. בברכה פנינה
82. מיכאלה
שלום פנינה אני רוצה לברך אותך ולהגיד לך תודה על שני מפגשים מעניינים איתך היית יסודית בדברייך ומאוד מקצועית וכל מה שאמרת אכן קרה ואני מאמינה שיקרה בעתיד ובגדול תודה לך מיכאלה
תשובה:
28.4.2013
היי מיכאלה שלום אני שמחה לשמוע במיוחד על הנושא המיוחד שבגינו הגעת אלי. תבורכי על הפירגון. זה בכלל לא מובן מאליו שאנשים מגיבים בגלוי על פגישות אישיות. המשך מופלא בברכה פנינה
83. יוספה
תודה ושאלה
פנינה שלום , ראשית רוצה להודות לך כאן בפומבי , על המפגש המיוחד שחויתי כאשר נפגשנו באופן פרטי ופרשת את מפת הלידה שלי ושל בני . כל מה שאמרת קם והווה, והמפגש האיר עיני בנושאים רבים של המשך תכנון הקריירה מחד וכן של יחסי עם בני מאידך … ממליצה לכל אחד לעשות אצלך מפה…. וכמו כן רוצה לשאול גם שאלה . האם את רואה שהשנה בני מזל דלי חווים בעיות כלכליות משמעותיות בחודשים אלה ( מרץ-אפריל ) והאם את רואה איזה שינוי בעניין זה במהלך השנה … תודה
תשובה:
יוספה, תודה רבה!!! חדש אפריל אכן לחוץ יותר ועד תחילת מאי זו תקופה מעיקה יותר וכמובן זה משתנה לגופה של כל מפה. בחודשים מאי יוני משפרים את המצב כך שיגיעו האיזונים. כללית בעולם ובישראל זו שנה קשה יותר כלכלית ואני מפרטת על הנושא כל פעם בעידכונים של הכתבה על כלכלת ישראל https://www.pninastro.com/326/ המתעדכן כל חודש לחודש הקרוב. שוב תודה יוספה בברכה פנינה
84. עידו
פנינה אני אוהב אותך. כבר זמן רב "אני הפוך". מתפטר מהעבודה מחפש דרך אחרת ולא מוצא- בעיקר מילים- אבל גם סיבה "אמיתית" להתנהגות שלי. מסביב חושבים שאני זקוק לפסיכולוג דחוף. והנה, הבוקר, את מוצאת עבורי את המילים הכי נכונות למה שעובר עלי ומגדיר את הרגשתי. "ככל שתהיו מקוריים ותנקטו עמדה עצמאית כך תרגישו טוב יותר. אין לכם מה להסס לגבי הצורך לבנות עצמאות גדולה יותר במקביל לעבודתכם הקיימת אם בגלל הפן הכספי אך בעיקר כי אתם זקוקים לחופש פעולה בהרגשה ומתקשים להרגיש "כלואים" ובמצבי חוסר אונים" תודה תודה ושוב תודה אני ממש לא מבין איך בתור בתולה שרק האופק דלי, הדלי יושב עלי בול בבית הקריירה- אבל זאת המציאות. רק מקווה שלא אשאר בפנטזיה ואצליח, עם ההתיישרות של שבתאי הנסוג בבית הקריירה- להגשים דברים אחרים חיבוק ענק לבוקר טוב עידו [בתולה אופק דלי]
תשובה:
עידו איזה כיף. זהו חלומו של כל אסטרולוג למצוא את הניסוח שיגיע בינגו לעיניו או אוזניו של האחר ויסביר לו מה הוא מרגיש. אני שמחה. ותלך על זה. בהחלט, אופק הוא במיקרים רבים מאוד הוא מעל 70% ממשמעות המפה והאירועים שלה. לא מפתיע אותי אבל בהחלט משמח שיכולתי להקל עליך במשהו. בהצלחה!!!! ומחזירה לך אהבה. פנינה
85. דלי בקשת
רק תודה
פנינה, אני רק רוצה להגיד לך כמה שהעבודה שלך מדהימה, בעיקר העובדה שאת כווווווול שבוע מוציאה 12 תחזיות שבועיות ומפרסמת אותן באתר, דבר שלא מובן מאיליו…. אז רק תודה!!!!!!!!
תשובה:
= תודה רבה. עושה את עבודתי באהבה רבה וכך זה יהיה תמיד. חן חן פנינה
86. סיגל
יחסים יציבים
פנינה שלום! ראשית ,אני רוצה לאחל לך חג שמח! שנית,תודה על כל התחזיות הנפלאות והמעמיקות. כאמור,כתבת שבנות מזל דלי מעוניינות בקשר רציני,ובתחזית השבוע דיברת על יחסים לא יציבים.מתי תקופה טובה לקשרים רציניים? ושוב,תודה.
תשובה:
סיגל כללית אני תמיד נותנת תקופות של פוטנציאל יחסים רציני ויציב יותר. כל אדם על פי מפתו האישית ניתן לאבחן מתי זה יקרה אצלו. את יודעת שזה תלוי בכל כך הרבה מרכיבים בהורוסקופ האישי . כל טוב וחג שמח פנינה
87. שרית
פנינה היי, בתור מזל דלי אני נהנת מאוד לא לראות ממטר ול"זעזע" את הסביבה כמו שרק אנו הדלים יודעים, בזמן האחרון אני מרגישה שאנשים בעבודה עושים לי בעיות כשאני מנסה בסך הכל לקדם ולדאוג לעצמי ונראה לי שזה קשור בשבתאי מה את אומרת?
תשובה:
היי שרית יכול להיות משבתאי וגם ממרקורי הנסוג ויחסיו הקשים עם שאר הפלנטות ושילוב כל הפלנטות הדיסהרמוניות כרגע תורם לעניין. בברכה פנינה
88. עידו
תודה על התשובה אני חוזר לנשום. מחכה להמשך דברייך בנושא "שבתאי הנסוג בבית הקריירה"- תמיד נשמע שאם כוכב נסוג לך בקריירה גם הקריירה תכנס לנסיגה- אבל לפי דברייך לא כך הם פני הכוכבים. אני מקווה שהדירה החדשה שלך טובה מוארת ולא יקרה…שיהיה לך במזל טוב [ברור לי שעברת לפי המלצת הפלנטות – אז צפוי לך טוב….] בהערכה עידו [בתולה אופק דלי]
תשובה:
היי עידו………תודה רבה!!! הדירה שלי נהדרת ובאמת מוארת ופחות יקרה מהקודמת כך שאני שמחה בחלקי. כבר השבוע אכתוב על שבתאי בנסיגה ואין סיבה לדאוג כי תחת השפעת הנסיגה מתרחשים תהליכים חשובים ומטיבים עם הפרט ועם הכלל. תודה רבה לך עידו. בברכה פנינה
89. עידו
פנינה יקרה שבוע טוב. קצת לא מבין, שבתאי יהיה בנסיגה בבית העבודה שלי עד 2018??? ששבתאי נסוג זה גורם ל…? לא קלטתי- למה גורמת נסיגת שבתאי- עד שהתרגלתי לנסיגת מרקיורי…. שיהיה לך שבוע מתוק עידו [בתולה אופק דלי]
תשובה:
היי עידו חס וחלילה!!! לצערי הרב טעיתי שבתאי יהיה בנסיגה עד יולי 2013!!! שבתאי גורם להעמקה לטיפול שורש והכנות לקראת התישרותו בבית הקריירה מה שכמובן עוזר לבצע בחירות מחודשות, תפקיד חדש, שיפור ביכולות ובמיומנויות. צר לי , אבל עברתי דירה והייתי מנותקת יומיים שלושה לכן הגבתי רק עכשיו. עוד ידובר על נסיגת שבתאי בבית הקריירה של מזל דלי. בברכה פנינה
90. דלי סקרן
נסיגת שבתאי בעקרב
פנינה שלום, קודם כל תודה על האתר המדהים ועל העבודה שלך! שאלתי היא: מה כוונתך ב-"אז אתם תעבדו על תחום מסוים החשוב לכם כדי להיות בשלים לשינוי לו אתם מייחלים" בעוד 5 שנים…. (קצת מטריד, והייתי רוצה להבין שאני אכן מבין נכון את הכתוב..), או, אם תוכלי במקום רק להסביר בקצרה מה משמעות נסיגתו של שבתאי בעקרב למזל דלי ספציפית בהקשר הקריירה? תודה רבה!!!!!
תשובה:
דלי סקרן שבתאי יהיה בנסיגה עד יולי 2013. בטעות הדפסתי 2018. שבתאי בנסיגתו מבצע תיקונים, טיפולי שורש וההכנות לשינוי בקריירה. החמישה חודשים הקרובים נדרשים ובעלי חשיבות גדולה. עוד ייכתב רבות על נסיגת שבתאי בעקרב בתקופה הקרובה. בברכה פנינה
91. הילה
היי פנינה! האתר מדהים אני נהנית כל פעם שאני נכנסת אליו, אני צריכה להניע תהליך בחודש מרץ ורציתי לדעת אם תוכלי לומר לי מתי מארס ואורנוס יפגשו ויעופו ניצוצות באוויר?
תשובה:
הילה שלום מרס ייפגש במדויק עם אוראנוס ב-22.3 אין לי מושג מה את רוצה להניע. אבל תחת השפעת מרס אוראנוס אין לך שום שליטה. בברכה פנינה
92. אילנה
קריירהilana-am@hotmail.com
פנינה שלום לך אני ילידת ה24-1-1960 ברצוני לדעת אם אני ישאר במקום עבודתי ומה ההמשך שלי מבחינה מיקצועית תודה לך
תשובה:
אילנה אני לא מכינה מפות אישיות במסגרת הזאת. קיראי את התחזית השנתית אולי היא תתן לך תשובה לשאלותייך. דלי-2013 https://www.pninastro.com/296/ בברכה פנינה
93. דלי
שאלה לגבי הניסוח
פנינה שלום! כתבת "אתם תרגישו שאתם חוזרים לעצמכם אחרי זמן רב שחייתם במוד נמוך יחסית. שבע עם עימותים או התמודדות על עצמאותכם ומסוגלותכם." ; רציתי לדעת האם מדובר בשגיעה בכתוב, או שפשוט לא הבנתי אותו נכון… אודה לתשובתך, ויום מעולה! האתר שלך מפתיע אותי כל פעם מחדש, ובחיי שבתור בנאדם שמתגאה ב-"שכלתנותו הישרה", עד כמה שנכונות הדברים הכתובים פה מתסכלת בשבילי, היא גם מרתקת בשבילי באותה המידה..
תשובה:
היי אילנה אני שמחה לדעת שהבלוג שלי מפתיע או מאתגר. המשפט תוקן. כמובן הכוונה הייתה למילה שבוע ולא שבע, האות ו' נשמטה. תוקן ותודה לך על כך. אני מקווה שכעת הטקסט יהיה נהיר יותר. חן חן ושבוע טוב!! האם קראת את התחזית השנתית??? https://www.pninastro.com/296/ בברכה פנינה
94. סיגל
זוגיות
פנינה שלום! ברצוני לשאול מתי החודשים הטובים למציאת זוגיות-בת מזל דלי עם אופק תאומים,והאם נסיגת יופיטר עד 5.2 תפריע או תעכב. אני מודעת לכך שזה מאוד כללי,אבל מניסיון העבר נוכחתי לדעת שגם בכללי את פוגעת בול! ראי תשובותייך לגבי הרכב,פגישה עם המנהלת-עשיתי בדיוק מה שהצעת,והצלחתי! יישר כוחך!את נפלאה. תודה,סיגל.
תשובה:
היי סיגל. תודה רבה סיגל ואני שמחה שדברים קרו לטובה. לא יודעת אבל בטוח שלפני פברואר לא יכול להתאים. אני מניחה שבין פברואר ועד יוני תהיה תקופה מתאימה יותר אבל זה בהחלט נורא כללי. וצריך לקחת בחשבון שמרקורי מתחיל נסיגה ב-22.2 ועד אמצע מרץ הוא בנסיגה. אני לא יודעת אם זה ישפיע ישירות על הזוגיות שלך אבל הוא יכול לגרום גם בנושא זה לתקלות. בברכה והצלחה פנינה
95. נורית
פנינה הי האם תוכלי לומר לי בבקשה מתי מרקורי יכנס לדלי ועד מתי הוא נשאר שם? זה מידע שממש חשוב לי תודה נורית.
תשובה:
= היי נורית. מרקורי יכנס למזל דלי ב-20.1.2013 ויישאר עד ה-5.2.2013 למעשה כשבועיים. בברכה פנינה
96. סיגל
עבודה
תודה רבה על תשובתך. אשתדל לשמור על שתיקה ואחכה בסבלנות עד 2.12 . האם לאחר הנסיגה אוכל לחתום והדברים יסתדרו? תודה,ושבת שלום! סיגל.
תשובה:
היי סיגל אין לי מושג. בטבלאות שאני מעלה על נסיגת מרקורי וטבלת ירח שחור אני מנסה לחסוך לכולכם עוגמת נפש אבל אני אומרת לכם כל הזמן את האמת, שאין לי דרך לראות את המפות האישיות שלכם ולהגיד באופן השטחי שהכל יסתדר. בברכה פנינה
97. סיגל
נסיגת מרקורי
פנינה שלום! כאמור,אובמה נבחר לכהונה נוספת,ואת ידעת,צפית וכתבת על כך. כל הכבוד!!!! שאלתי היא: אני יודעת שבנסיגה לא חותמים על הסכמי עבודה,אבל אין לי ברירה. אני חייבת לחתום בשבוע הבא,גם כדי לקבל משכורת.מה עושים? האם יש יום מסוים עדיף? הסכם זה הוא על שעות עבודתי והמשרה בכללותה.אני מחכה שיתנו לי מה שאני רוצה,ולכן החתימה נדחתה לשבוע הבא. תודה,סיגל.
תשובה:
סיגל תודה רבה על הפרגו. זה לא משנה באיזה יום תחתמי בזמן נסיגה רק שאם מדובר בחתימה על תנאי עבודה זה אומר שזה עלול לא לשרוד לאורך זמן או שתהיה הפרה של זכויותייך או שיעשו שינוי נוסף בשינוי הזה בהמשך. בברכה פנינה
98. אפרת
היי פנינה תודה על התור השבועי הקבוע והאהוב. כבת מזל דלי חשוב לי להבין איך נסיגת מרקיורי בקשת תשפיע עלינו באופן החברתי, האם חברתי זה גם קישרי עבודה עם חברות? מה עומד לקרות? כי בעיקר לא הבנתי- איך זה ישפיע? אפרת
תשובה:
היי אפרת מרקורי ישפיע על הבית החברתי של בני מזל קשת וחברים זה חברים מכל הסוגים ולעיתים מדובר באירועים חברתיים שיכבידו ולעיתים מדובר ברגישות בנושאי תדמית חברתית שלך. הבית החברתי תמיד מתקשר למה אנחנו רוצים שיחשבו עלינו כתדמית והחברים שלנו שמעידים עלינו. לא בכל נסיגה יש השפעה דרמטית הכל תלוי גם במפה האישית שלך. בברכה פנינה
99. רותי יינוב
פנינה שלום. ראשית אני מכורה לאתר שלך….שנית אני לומדת בזכותך קצת על אסטרולוגיה ורציתי לברר איתך 2 סוגיות. 1. האם על מי שהאופק שלו דלי- אפילו אם הוא נולד בגדי או באריה, תמיד בית העבודה שלו יהיה עקרב? ואם כן, האם לכל מי שבית העבודה בעקרב שבתאי נכנס אליו עכשיו יעורר מהומות. הבנתי ששבתאי נכנס כל 29 שנים למזל. אצלי לפני 29 שנים היה לא טוב בעבודה אז זה מה שצפוי לי? תודה לך רותי
תשובה:
שבוע טוב רותי אני שמחה לשמוע שאת לומדת ומתעניינת . זה כיף אמתי לקרוא על זה. בעיקרון עקרב הוא בית הקריירה של מזל דלי והוא ישפיע באיזה אופן גם אם האופק שלך גדי או אריה. אמנם זה פועל באופן שונה. אבל עדיין יש לשבתאי משמעות לקריירה. אם קראת את הכתבה שלי על כניסת שבתאי לעקרב: https://www.pninastro.com/406/ אז הוא לא יגרום לבלגנים כי שבתאי דווקא גורם לסדר. ייתכן ומה שהיה לך בסיבוב הקודם נגרם גם בגלל פלנטות אחרות. אי אפשר להאשים את שבתאי בכל דבר . במיוחד בישראל אסטרולוגים רבים מתעבים אותו והוציאו לו שם נורא והוא הפך לחבוט לגמריי. כמובן שבית העבודה שלך נשלט על ידי פלנטות אחרות כי אולי את לא דלי עם אופק דלי אך עדיין לשבתאי ישsay רציני בכל הנוגע לקריירה, כי שבתאי אחראי על הקריירה. בברכה פנינה
100. סיגל
שיחה עם מעביד
פנינה יקרה שלום! כתבתי לך הודעה,והיא לא פורסמה. באחת מתשובותייך כתבת לי שתזמון לשיחה עם מנהלת עדיפה במועד מאוחר יותר מה-5.9 ואכן השיחה התקיימה ב-23.9 והתוצאות טובות. אני פועלת לפי הצעותייך,והכל מתנהל מעולה. אז שוב תודה רבה על עזרתך. חג שמח! באהבה,סיגל.
תשובה:
אני שמחה שאת קוראת את תחזיותי ונוהגת מה שאפשר בהתאם. הרי אני לא מכירה את המפה שלך אז ברור שאלה עיצות שמתאימות לבני מזלך. ואם זה מצליח אני מאושרת שבת שלום פנינה
101. סיגל
היי פנינה! בתחזיתך השבועית כתבת שעד 5.9 יהיו שינויים בתחום העבודה למזל דלי.האם כדאי לחכות לשבוע אחרי בבקשות ובשיחות עם אחראים ובוסים? האם קשרים זוגיים משבוע שני של ספטמבר יצלחו יותר? ברור לי שזה באופן כללי ולא ספציפי. אני חייבת להודות,שלמרות התחזית הכללית לבני המזל,את קולעת.אני המומה תמיד מחדש. פעמיים דיברת על קשר שחוזר מהעבר,וכך היה.נקווה לטוב. שבוע נעים! באהבה,סיגל.
תשובה:
סיגל תודה רבה על דברייך כיף לקבל פידבק כזה. תחכי תראי לאן נושבת הרוח ורק אז תחליטי. יש עכשיו שינויים שעשויים להביא עוד שינויים התקופה שלאחר מכן עשויה להיות עם תזמון טוב יותר. בברכה פנינה
102. סיגל
המצב הביטחוני
פנינה שלום! באחת מתחזיותייך הקודמות צפית את המצב הביטחוני ושאלתי היא: האם תהיה התקפה נגד איראן ומלחמה,למרות המתנגדים הרבים בקואליציה ובקרב הטייסים והאזרחים? מה יעשה נתניהו? האם ייעתר לבקשת ארה"ב להמתין עם ההתקפה? נקווה לטוב. תודה לך על תחזיות מדוייקות.אני ממש נהנית לקרוא באתרך. שבוע טוב