מזל דלי הורוסקופ –לשנת 2022-2021

יסוד: אוויר
קבוצה: קבועה[fix]
בית: 11[ חברה, תדמית, אנושות]
פלנטה: אורנוס

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

בין ה- 30.1-21.1

דליים טיפוסיים, מושפעים מאורנוס. הם בלתי צפויים, וחייהם עתירי נקודות מפנה, משברים לא מעטים בחייהם האישיים, פרידות ושינויים מפתיעים בעיסוקיהם. הם פופלריים, חברותיים, נוטים לעבוד עבור אחרים ולהעניק את מה שיש להם לאחר, רגישים וגחמניים. חומלים על החלשים ורחמנים גם כלפי בעלי חיים. מוכשרים אמנותית ומוזיקלית,אסתטיים, בעלי כושר תכנון, דייקנים ופרפקציוניסטיים.
פסיכולוגית: הם מתקשים ללכת בתלם ולהיות חלק מהקונבנציה. נוטים להרגיש שונים ובלתי שייכים. קשריהם האינטימיים לא פשוטים. קשה להם להיות בזוגיות רגשית מחייבת היות והם לא בנויים לשגרה ולעיתים זקוקים למרחק מבני הזוג כדי לחוות חסר או געגוע. רגש החמלה מפותח על חשבון שאר הרגשות. הם נוטים להרגיש ארעיות בחייהם בגלל טלטלות רבות שהם חווים. לעיתים הם מבודדים ומתקשים להאמין בזולת וחווים סקפטיות לגבי האדם.
הם עצמאיים ולא מסוגלים להיות תלויים בדבר ובאדם אחר. הם דרמטיים ומסוגלים לחולל מפנים קיצוניים מנטאלית, רגשית, לעיתים מבלי להכין את סביבתם. נוטים להשתמש בחן ובקסם שניחנו.מתקשים בעיקר להתמודד עם בירוקרטיה וסמכויות.
מראה חיצוני נאים, בדרך כלל תמירים ומקסימים את סביבתם בסקסאפיל, בהירים ובעלי עיניים יפות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בברכיים ובקרסוליים, מבעיות בכלי הדם, כמו נטייה ליתר לחץ דם, וממחלות נוירולוגיות הנובעות ממערכת העצבים המרכזית.
ידועים בעולם: וולפגאנג אמדאוס מוצרט, פיל קולינס, ארתור רובינשטיין, ניל דיימונד, אדוארד מונה, בוריס ספסקי, דיק צ'ייני, אפרה וינפרי, לואיס קרול, מישה ברטון, פול ניומן, ג'ון בלושי, נסטסיה קינסקי, אלן אלדה, טום סאלק, ג'ין הקמן.
ידועים בארץ: יעל בר זוהר, אוולין הגואל, יובל כספין, עידו תדמור, אורלי באומן, מורן אייזנשטיין,נתי קלוגר, אנה ארונוב.

קבוצה שניה
ילידי ה- 9.2-31.1
מושפעים מאורנוס ומרקורי, אינטלקטואלים, תקשורתיים, אנליטיים,בעלי רגישות חברתית רבה, ביקורתיים וקפדניים, ובעלי כישרון כתיבה ויכולת ביטוי גבוהה. דעתנים ועיקשים, זקוקים לעניין ופוחדים משיעמום.בעלי תפיסה מהירה ויכולת חשיבה מעל לממוצע.
פסיכולוגית: ראציונאליים וחוויותיהם "עוברות" דרך הראש. לעיתים מנותקים מרגשות ופועלים על פי הראציו בלבד. בסביבתם עלולים להתלונן על חוסר רומנטיקה או קרירות. לעיתים העיסוק בעצמם תופס את מרכז תשומת ליבם והם לעיתים מתקשים לראות את צורכי הסביבה. הביקורתיות עלולה להיות פוגענית למרות חוסר כוונתם לפגוע, אלא לתקן את הסביבה או את העולם. בעלי אוריינטציה פילוסופית -רוחנית ותפיסת עולם פרפקציוניסטית לעיתים אף אינה מציאותית. נוטים להאמין מדי במילה ובערכה. סובלים נפשית מביקורתיות רבה כלפיהם.
מראה חיצוני: צעירים נצחיים, חייכנים. מראה נאה ושובה לב. נעימי הליכות. מקרינים חברותיות.
בריאות: נוטים לרגישות בדרכי הנשימה ומערכת העצבים, לבעיות פסיכוסומטיות, ואלרגיות. מומלץ להם להירגע בעזרת מדיטציות וטכניקות נשימה שישפרו את בריאותם באופן בולט.
ידועים בעולם: בוריס ילצין, צ'ארלס לינדברג, דן קוויל, רונלד רייגן, צ'ארלס דיקנס, טד קופל, ז'ול ורן, מיה פארו, ניק נולטה, אשטון קוצ'ר, ג'ק למון, ג'ו פשי, ג'יימס דין, ג'סטין טימברלייק, אליס קופר, אקסל רוז, בוב מארלי, שאקירה.
ידועים בארץ: אביתר בנאי, אגם רודברג, אביעד קיסוס, שרונה פיק, אנחל בונני, יחזקאל לזרוב.

קבוצה שלישית
ילידי 19.2-10.2
מושפעים מאורנוס וונוס, בעלי כישרון וקסם רב. ניחנו ביכולת ליצור תדמית ציבורית חיובית ולזכות בפופולאריות. הפן האסתטי-אמנותי מגוון ומפתיע. נוטים להיות מבריקים ומגוונים, בעלי כישורים חברתיים מובהקים, חברים טובים ונאמנים, בעלי הבנה ורגישות לחברה. ניחנו ביכולות מיסטיות ואינטואיציות גבוהות, אך לעיתים סובלים מעודף ביטחון עצמי וקושי להסתיר את שביעות רצונם מעצמם.
פסיכולוגית:  נטייה לנרקיסיסטיות, צורך לעמוד במרכז העניינים ולהיות מדושנים יתר. אגוצנטריות ועיסוק רב מדי במראה או בפאסדה. נוטים לדרמטיות ולתגובות מעוררות תשומת לב. זקוקים לפידבק ולתשומת לב באופן קבוע. רגישים לביקורת באופן מופרז ועלולים להגיב בגחמתיות ובניתוק קשר בלי שום הכנה או אזהרה.
חייהם הרגשיים מלאי תהפוכות למרות צורכיהם ביחסים קבועים.
מראה חיצוני:   גם אם הם לא גבוהים הם נוטים לבלוט במראה חיצוני יחודי, מצודדים נעימי מראה ובדרך כלל בעלי פנים יפות.
בריאות: חובבי אוכל עתיר שומנים, דבר העלול לגרור בעיות בכלי הדם והלב. בעיות ורגישות הורמונאלית.
ידועים בעולם: צ'ארלס דרוין, אברהם לינקולן, גליליאו גליליי, ניקולאוס קופרניקוס, בוריס פסטרנק, יוקו אונו, מרק ספיץ, רנה רוסו, מאט דילון, ג'ון טרבולטה, ג'ניפר אניסטון, סיביל שפרד, ג'יין סימור, סוני בונו, סיל, שריל קרואו.
ידועים בישראל: אהוד ברק, נאור ציון, עברי לידר, עדן הראל, דוד טסה, ליאור מילר, אילנה אביטל, שרון דוראני, יונתן קוניאק, ליאון רוזנברג, טלי שרון.

 

 

הורוסקופ לשנת 2022-2021

 

שנת 2022-2021

 

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג כבר מה: 19.1.21 בשעה 23.00  עם מעברה של השמש למזל דלי. שם היא תפגוש,  את  הפלנטות שבתאי וצדק שיישחקו תפקיד נכבד בחיי בני המזל השנה.  צמידות שבתאי וצדק בדלי הוא אירוע המסמל תחילתו של דור חדש. מבחינתכם הוא אירוע חשוב עוד יותר כי הוא מתרחש במזל שלכם. 

שבתאי מחד,  ניצב כמראה מציאותית המזכירה את עובדות החיים בלי כחל ושרק,  מאידך,  הוא המהנדס או הארכיטקט שיעצב הדרך והמהלכים שלכם בשנים הקרובות[שבתאי מסמל את חומרי הבנייה וארגז הכלים להם תזדקקו ותידרשו כדי לבנות]. בני המזל ירגישו שהם חייבים לעשות השנה שינוי בחייהם,  אם מדובר בקריירה,  או במעבר מקום, צורת חיים מגורים. לעיתים זה מתקשר לאמונה שמתחזקים בה,  או משנים את דרך האמונה, עוברים תהליך התפקחות ומתבוננים בהדרגה בחיים באופן שונה, אך עם שאיפה לגדול על משקל, "אם לא עכשיו, אז אימתי", שבתאי גורם להתבגרות וחיפוש דרכים פרקטיות ליישם את תובנות החיים ולהתחבר לצרכים האישיים. שבתאי ישהה במזל דלי עד חודש מארס 2023. השנה הוא ישפיע מבחינה מעשית, ידחוף ויגרום לשינויים בעיקר בקרב ילידי 20.1 ועד 2.2. אך כל בני המזל יחוו את השפעתו בתחושת פוקוס ומרכוז החיים והמסקנות. ילידי 2.2 עד  ה: 14.2 יממשו תהליכי שינוי משמעותיים בשנת 2022 וילידי 20.2-14.2  יחוו שינויים משמעותיים בחייהם בדומה לקבוצות הקודמות  בחודשים בין ינואר למרס 2023.

כוכב צדק במזלכם, הוא בבחינת מבשר בשורות של התחלות חדשות, לימודים, נסיעה חשובה והתחדשות בכיוונים.  אך עד סוף פברואר הוא מושפע משבתאי בגין צמידות שתי הפלנטות. מחודש מארס 2021, הוא משתחרר מלפיתתו של שבתאי ויוצא לחופשי.  והאמת בסוג של שעטה עוצמתית קדימה. ייתכנו, החלטות ללמוד/לנסוע ובאפריל המגמה רק מתחדדת.  כל ילידי מזל דלי ייהנו מחודשיים בהם יתמלאו באנרגיות של התחדשות  רעיונות חדשים, ומגמות שינוי של כיוונים. מעברו של כוכב צדק בחודש מאי למזל דגים[לזמן קצר עד תחילת אוגוסט 2021] וחזרתו של צדק למזל דלי במהלך של נסיגה עד אוקטובר 2021,  יהיה זמן של עצירת התנופה " נחיתה" ומחשבה מחודשת על המשך הדרך ואפשר לכנות זאת כזמן איכותי, פסק זמן וחשבון נפש. 

חודשים ספטמבר-אוקטובר מחזקים את הכמיהה ללימודים,  או מעבר לחו"ל,  או למקום רחוק אחר מסביבתכם הקרובה.  וכבר מחודש דצמבר,  אתם נכנסים לתקופה של החלטות ונחישות לגבי צעדים חדשים  ואף תהיו מרוצים מההתפתחויות. נסיגת ונוס בדצמבר 2021 –ינואר 2021  עלולה לחלקיכם,  לגרום למשבר רגשי או פיננסי. אך בתקופת יום הולדתכם פברואר 2022 אתם כבר אחרי יחד עם החלטות בוגרות איך להמשיך הלאה.  תחילת 2022 מדרבנת את ילידי הקבוצה השנייה של  מזל דלי [בין ה: 14.2-2.2] להתחיל ליישם את השינויים בחייהם בעזרת שבתאי. כוכב צדק עובר למזל דגים[כבר מסוף דצמבר 2021]  לבית הכספים ומטיב עם האפשרויות הפיננסיות.   אם תחושו תחושת קשיים, היא מתקשרת לכוכב אורנוס,  שליט המזל שלכם ששוהה במזל שור בית 4[הבית המתקשר למגורים, שינוי סביבה, התנתקות מבית ההורים ושינוי בצורת חיי המשפחה] שיקרין היבטים מורכבים עם שבתאי בדלי [היבט שיימשך לאורך השנים2022-2021]  אתם עלולים תחת השפעה זו,  להזדקק להיאבק על כמיהתכם ורצונכם לשינוי,  מול מגוון של התנגדויות מחסומים ומהמורות. בסופו של דבר השינוי המיוחל יקרה. מטיבי "לכת" שהיו כבר מספיק בוגרים בשנים בין 1994-1991 יזכרו תהליך בנייה שהושפע  מנוכחות כוכב שבתאי בדלי בסיבובו הקודם. הפעם,  הוא מגיע תחת השפעה דרמטית יותר,  אך תהליכי שינוי ובנייה נוע ינועו בכל מקרה אך עם טעם מתוק יותר.

ב: 28.1.21 כשבוע לאחר יום הולדתכם מרקורי מתחיל את נסיגתו הרשמית ועלול לעכב ולגרום לדחיות ותקלות של תכניות עד ה: 21.2.21. מומלץ כמובן לא להתחיל עבודה/מיזם/תפקיד או ניתוח בתקופת הנסיגה של מרקורי.

 

 

 

מפתח
קונסטלציית מזל דלי על פי המיתולוגיה.

 

 

אהבה ויחסים:

 

צדק במזל דלי מזמן היכרויות חדשות ורצון להיות מאוהבים נלהבים מקשר. צדק מזמן היכרויות במהלך השנה ורבים מכם ימצאו את עצמם בזוגיות. צדק לא מספיק כדי למסד קשר שבתאי בדלי והוא יטיב עם מיסוד קשרים לילידי ה: 2.2-20.1, ולגבי קבוצה זו צפויה עליית מדרגה ביחסים לקראת מיסוד קשר. ותכניות משותפות. ממרץ 2022 צפויה עליית מדרגה ביחסים אישיים לילדי הקבוצה השנייה בין ה: 14.2-2.2.

ונוס עוברת למזל דלי ב:1.2.21 ותטיב עם פנויים והיכרויות , בימים בין ה: 13-11.2 צפויות התאהבויות מפתיעות ומפגשים מרגשים. היכרויות  מרתקות ומעניינות צפויות בימים בין ה: 7-1.3.21, והתייצבות של יחסים צפויה בין ה: 5-1.4.21, מעברה של ונוס למזל תאומים לבית האהבות של בני המזל,  ב: 9.5.21 יזמן היכרויות מעוררות רגש ומשיכה עד ה: 20.5.21. מעברה של ונוס ב: 27.6.21 לבית הזוגיות שלכם,  מטיבה עם היכרויות, משיכה והתאהבויות בעלות עוצמת רבה. יחסי כוכב צדק מאוקטובר 2021 יטיבו  עם היכרויות ממשמעותיות ואף על החלטות  למיסוד/חיים משותפים,  או החלטות משותפות אחרות ביחסים קיימים.  ונוס חוזרת אחר נסיגה של חודש וחצי למזל דלי ב: 6.3.22 ומטיבה עם פנויים בהיכרויות משמעותיות לקראת 2022.

משברים ביחסים ופרידות:

ונוס מ:1.2.21 ועד 8.1 מייצרת היבט מרובע לאורנוס ומבשרת פרידות ויחסים בלתי יציבים יתקשו לשרוד היבט של משבר זה. פוטנציאל פרידות בין ה: 15.2-22.2.21, פרידות ייתכנו בין ה: 9-1.5.21. ביחסים בלתי יציבים ייתכנו פרידות בין ה: 6.7.21 ועד 11.7.21. נסיגת צדק במזל דלי מה: אוגוסט 21 ועד 18.10.21 מסמל תקופה של פסק זמן וחשבון נפש לגבי התחלות שהתרחשו בשנת 2021 בנוגע ליחסים. נסיגת ונוס מה: 19.12.21 ועד סוף חודש ינואר 2022 עלול להשפיע על ניתוק או משבר הנובע מפרידה עצובה. 

 45f549044cd25512820808bf41d4d40e
ג'ורג'ו וזארי וכריסטופנו גרארדי (Cristofano Gherardi), סירוסו של אורנוס, בסביבות 1560

 

 

עבודה וקריירה:

 

בואן של שתי הפלנטות שבתאי וצדק למזל דלי מבחינת בני המזל,  נחשב לאירוע היסטורי שייזכרו אותו הרבה שנים.  ברמת  השינויים, ההתפתחות המקצועית וההשלכות לקריירה יש לאירוע זה מגניטודה משמעותית. מטיבי הלכת שהיו בוגרים בשנים 1994-1991 יזכרו אירועים שקרו להם בתקופה ההיא והשליכו על התחלות מקצועיות חדשות, תפניות משמעותיות בקריירה, בחירת כיוון שהיה חשוב ואף שינוי שהוביל במקרים רבים למעבר והעתקת מגורים לסביבה חדשה.

כוכב צדק מבשר תהליכי התחדשות, לימודים, התחלת עבודה חדשה, שעשויה להתחיל לזרום בקצב מספק כבר מהחודשים מארס- אפריל 2021. שבתאי ינוע עד סוף השליש הראשון של מזל דלי ולכן ישפיע וייעצב את הכיוונים החדשים במיוחד על ילידי דלי שנולדו בין ה:  2.2-20.1.2021 הקבוצה הבאה,  תחווה את השפעת כוכב שבתאי על הקריירה שלהם מינואר 2022 ואילך. החודש הנוכחי,  הוא רב אירועים במקום העבודה וייתכנו שינויים ואף חוסר יציבות העלולים להשפיע על התחלות של מיזם, עבודה, תפקיד . חודש פברואר,  בגין נסיגת מרקורי במזל דלי הוא עלול להשפיע על דחיות, עיכובים וריבוי תקלות שיימשכו עד ה:25-24.2 אך כבר מסוף פברואר ובמיוחד מחודש מארס,  תתחיל תנופה של פעילות ופיצוי על העיכובים שנגרמו כולל שיפור במצב כלכלי.

החודשים  מארס-אפריל –מאי 2021, פותחים אופקים חדשים ואלה מכם העובדים עם מדינות זרות,  חו"ל, אקדמיה ותלויים בפסקי דין ישתחררו מהעכבות וההפרעות. שוב יוני חודש שלול לסבול מעיכובים בגין נסיגת מרקורי ותחילת נסיגת צדק בבית הכספים. ברם, תקופת התעוררות מחודשת בעבודה ובהתפתחות האישית שלכם,  תתחיל מאמצע אוקטובר 2021 ואילך. הצעות לשותפויות ושיתופי פעולה עשויים להיות מוצלחים. מעברו של מאדים מסוף אוקטובר ונוכחותו עד תחילת דצמבר בבית הקריירה שלכם ישפיע על רעיונות של שינויים סוג של רהביליטציה עם עליית מדרגה – יהיה כרך במאבקים כדי להצליח ורק מחודש מארס 2022 הקריירה מתייצבת ויש תמורה כלכלית ופירות למאמצים.

 

 מזל דלי- מלכת החרבות -הכתר שלה עשוי מפרפרים הם מסמלים את חופש החשיבה והחשיבות לחופש. תנוחת היד עם החרב מוכיחה על חשיבה לפני המעשה.   היא מרגישה מאוימת שילטון הצדק שלה בסכנה והיא תעשה הכל כדי לגונן עליו. הפן האינטלקטואלי קשור במזל זה וההתנגדות לאחרים תתבטא רק תחת איום. היא מגוננת על החלשים ועל אלה הזקוקים להגנה. החרב לא משאירה ספק לגבי התוצאות- היבטי קלף זה בפריסה בדרך כלל מסמלים שינויים, אבחה חדה ופעילות מוצדקת בהיגיון. 

     כלכלה וכסף:

שנה חשובה להתחלות כלכליות, לחישוב מסלולכם מחדש,  ליצירת נקודת פתיחה חדשות בתחומי העבודה עם חשיבות להשלכות הכלכליות פיננסיות. צדק במזל דלי מאפשר את ההזדמנויות כספיות מטיבות במיוחד בחודשים מארס 2021. בחודש מאי,  כוכב צדק עובר למזל דגים לבית הכספים שלכם  למשך שלושה חודשים ומעניק לכם עליית מדרגה מבחינה כספית,  מה שילך ויקבל תנופה במהלך שנת 2022 . הוצאות לא מעטות צפויות לכם בחודשים בין אוגוסט- לספטמבר 2021. אך כבר מנובמבר 2021 צפוי שיפור משמעותי בעקבות שינויים חשובים שתילחמו עליהם וישפיעו לטובה , ברמת הפריבילגיות הכלכליות והפיננסית.  כוכב צדק עובר רשמית מה: 29.1.2021 לבית הכספים שלכם,  יטיב עם הזדמנויות חדשות מבחינה פיננסית ויישפר את מצבכם הכלכלי  וייצב את מצבכם במיוחד בחודשים בין סוף ינואר לאפריל 2022. 

 

 

800px-1914_Redon_Zyklop_anagoria
קיקלופ ציור שמן וגואש של Odilon Redon
במוזיאון   Kröller-Müller    

אורנוס הוא דמות במיתולוגיה היוונית המסמלת את השמיים. על פי המיתולוגיה היוונית, אורנוס היה השליט הראשון של היקום. הוא מסמל את היצירה והבריאה, שבעזרת חום השמש ומי הגשמים מפרים את האדמה (גאיה) ויוצרים חיים. על פי המיתולוגיה, גאיה (האדמה) היא בו-זמנית אמו ואשתו של אורנוס, וביחד הם מהווים את הדור הראשון של האלים במיתולוגיה היוונית. אורנוס וגאיה יצרו או ילדו את המפלצות הקדומות, את הקיקלופים (ענקים בעלי עין אחת), הקאטונכרים (ענקים בעלי 100 ידיים, 8 בהונות וחמישים הבעות פנים), הטיטאנים, ומפלצות נוספות שקדמו לאלים האולימפיים. על פי המסופר במיתולוגיה, אורנוס, שלפי גרסה אחת התבייש בילדיו, ולפי גרסה אחרת פחד מהם, החביא את ילדיה של גאיה, ההקאטונכרים (Hecatonchires) הענקים בעלי מאה הידיים, ואת הקיקלופים, בטרטרוס (בטן האדמה), כדי שלא יראו אור יום. הדבר הכאיב לגאיה (במשמעות כפולה, גם כיוון שכאבה את סבל בניה, וגם כיוון שטרטרוס היה למעשה קרביה, והימצאות בניה שם הכאיבה לה פיזית), לכן היא יצרה אבן חלמיש אפורה, וחצבה ממנה חרמש. את החרמש נתנה גאיה לטיטאנים, ופקדה עליהם לעזור לה. היחיד שציית היה קרונוס, צעיר הטיטנים, שתקף את אביו אורנוס בעזרת חרמש, בזמן שזה הזדווג עם גאיה, וסירס אותו.

אורנוס הפגוע נרתע מגאיה, וכך נוצר החלל בין השמים לארץ. מהדם שניתז על האדמה נולדו האריניות (אלות הזעם והנקמה, שתפקידן לרדוף רוצחי קרובי משפחה), הגיגנטים וחלק מהנימפות. לפי גרסה אחת, מהאשכים שהושלכו לים, ומקצף הגלים סביבם, וסביב זרעו השפוך של אורנוס, נולדה אפרודיטה, אלת האהבה היוונית. למרות שיתוף הפעולה שלו עם גאיה, כאשר עלה קרונוס לשלטון, הוא גרש את ההקאטוניכרים ואת הקיקלופים בחזרה לטרטרוס.

 

 

בריאות:

 

עקרונות הבריאות של מזל דלי: 

מזל דלי באופן טבעי שולט על מערכת העצבים הגדולה[מזל תאומים על הקטנה] שליטה על הקרסוליים ומערכת הורידים.  כוכב אוראנוס הוא הכוכב השליט של מזל דלי גורם להתפרצויות, פועל בדרך כלל באופן פתאומי, מייצר מצבים בלתי צפויים העלולים להתבטא בשטפי דם, לחץ דם גבוה במיוחד.  אורנוס עלול ליצור מחלות אוטו אמיוניות .

האירועים הבריאותיים במזל דלי פורצים לעיתים קרובות בלי כל הודעה מוקדמת.  מהנפוצות יותר: מחלות לחץ דם, טרומבוזה באזור הקרסוליים. מערכת העצבים[הנוירולוגית]: מחלות אוטואימונית , שיתוק, כמו ALS    טרשת נפוצה – פרקינסון[רטטת] מחלות של הפרעות נוירו-התפתחויות, גם נטייה  למחלות ניווניות של מערכת העצבים- לעיתים תקלה במערכת החשמלית בין חדרי הלב  והשסתומים- אך גם  דופק מהיר לחץ דם  – מחזור הדם- כפי שמחלות עלולות להופיע בפתאומיות,  הן יכולות להיעלם באותה מהירות ולעיתים בלי שום הסבר הגיוני. .

שנת 2022-2021

שבתאי במזל דלי.  מחד,  הוא גורם בנייה חשוב בחיים.  מאידך,  אין זה סוד שהוא גורם להתבגרות נפשית אך עם השלכות לתחושת התבגרות פיזית,  מה שחשוב יהיה להגביר פעילות פיזית כדי להגיב לתחושת התבגרות הגוף.  כוכב אורנוס שליט המזל שלכם ממוקם בשור והוא כן מגביר את הרגישות ואת חוסר היציבות בבלוטות[בלוטת התריס ובכלל הבלוטות הקשורות להורמונים] והופך את נושא ההורמונים לרגיש יותר בשהותו בשור. שינוי תזונה והימנעות מאכילת מזון שמן, מתובל מדי,  עשוי לייצב ולדלל שומנים וכולסטרול ולצמצם נטיות בעייתיות בכלי הדם. החודשים, ינואר פברואר 2021  מבטאים עלייה במתחיםמה שעלול לחדד  רגישות בכלי הדם. היזהרו מפעילות מופרזת ומסוכנת,  במיוחד סכנת שברים בשנת 2021. חודשי אפריל מאי 2021, מבטאים התחזקות של המערכת החיסונית. חודשים יוני-יולי 2021 מבטאים תקופה חלשה יותר, עייפות ואולי נטייה לבעיות כרוניות כמו רגישות בגב. חודשים אוקטובר-דצמבר 2021, תיהנו מתקופה טובה פיזית. נסיגת ונוס בבית הנפשי שלכם מה: 19.12 ועד סוף ינואר של שנת 2022 צפויה תקופה של חולשה עייפות אך כבר מחודשים פברואר- אפריל 2022 אתם נהנים מהתחזקות אנרגטית ותהיו במיטבכם.

 

 

כוכב השבת ALTAIR במעלה -1 במזל דלי

מעלה 1 משפיעה במיוחד על ילידי 23-21.1 או למי שיש פלנטות מרכזיות במעלות האלה.

ALTAIR "Al Nasr al Tair"- "The Flying Eagle"

ALTAIR   כוכב השבת במעלה – -01AQU47 -במגניטודה 0.77 אלטאיר או α בנשר הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נשר, ואף אחד הכוכבים הבהירים ביותר בשמים. מקור שמו בערבית, שבה נקרא "אלנסר אלטאא'ר" (النسر الطائر) – "הנשר המעופף". הכוכב הוא אחד מקודקודי משולש הקיץ.
ALTAIR הוא 16.7 מיליון שנות אור ממערכת השמש שלנו.
בקונסטלציה Aquila."קוטרו של אלטאיר פי 1.7 מן השמש, מסתו כ-1.7 מסות שמש ובהיר ממנה פי 10. הכוכב נמצא במרחק כ-16.5 שנות אור, והוא אחד מהכוכבים הנראים הקרובים למערכת השמש. גילו פחות ממיליארד שנים, אך קצב ההיתוך של מימן להליום בליבתו גדול בהרבה משל השמש, כך שהמימן שבליבתו מתחיל להתמעט ומתחיל שלב היתוך ההליום. משום כך בהירותו גבוהה יחסית לכוכבים מסוגו והוא צפוי לעזוב את הסדרה הראשית ולהפוך לענק אדום. מהירות סיבובו גדולה במיוחד – כ-240 ק"מ לשנייה (סחרורו סביב עצמו אורך 8.9 שעות בקירוב), וכתוצאה מהכוח הצנטריפוגלי גדול קוטרו בקו המשווה בכ-20% מקוטרו בקטבים.
לאלטאיר תנועה מהירה יחסית – הוא נע על רקע הכוכבים הרחוקים יותר כמעלת קשת אחת ב-5,000 שנים.
Altair הכוכב הבוהק ביותר בקונסטלציית אקווילה. הסמל של הנשר האקווילה שימש סמל לשלטון רומי ושלטון הנאצים ומשתמשים בנשרגם ארה"ב.
הנשר תמיד מנוצל להדגשת הכוח. זו חיה בעלת עוצמה ויכולת לפעול במהירות ונחישות. הנשר נחשב למלך החיות. תוחלת חייו, מראהו העוצמתי וראייתו העצומה למרחקיםמתכונות הבולטות שלו.

על פי פתולומי  הוא מושפע מכוכבים מרס-יופיטר.
מי שיש לו כוכבים במעלה הראשונה במזל דלי[על כוכב שבצת אלטיר] זה מעניק לו דמיון אדיר, תשוקה גדולה, אישיות דומיננטית, יכולת אנליטית גבוהה בתחום הכימיה, חשיבה עמוקה וחודרת, אינטואיטיביות, מיסטיקה, קשור לאהבה ולחברויות עמוקות משיכה לסקס בלתי שיגרתי,  מתחבר גם לתכונות של בני מזל עקרב-דלי[שילוב של שני המזלות] תכונות המתאימות לעורכי דין ואנשי צבא.
הופעתו באופק של המפה מעניק תכונות של אומץ ונדיבות.
מרקורי על כוכב שבת זה מעניק ביטחון עצמי גבוה, שאפתנות,  אישיות ליברלית, אושר שמגיע במפתיע, תפקידי פיקוד וסמכויות מעוררים בטיפוס רגשות אשם וסכנות מיותרות.
זה מעניין שהכוכב נופל בדיוק במעלה הראשונה ובדקנט הראשון של מזל דלי.
המעלה הזאת נחקרה רבות ונודעה כמעלה המדגישה את הראייה מרחוק אך את קוצר הראייה מקרוב. מזל דלי ידוע כשוחר מרחב,  הומני ואנושי מאוד אך באופן פרדוקסלי מתקשה באינטימיות במיוחד כשאחרים רוצים ממנו ביטוי רגשי וחום.
זו מעלה המעניק  כושר ניווט, משיכה לשונה, האחר, הומוסקסואליות מראה של אישה גברית,  אנדרוגינוס, טרנסג'נדר. אך גם בין המינים הרגילים מדובר במשיכה לסקס שונה ובלתי שגרתי. שליטי כוכב השבת זה  מרס ויופיטר מגבירים את הליבידו.
אירועים הקורים בגלל מעבר הכוכבים על מעלה זו מדגיש נטייה לקשיים רבים, חוסר מזל, התנסויות משונות ובלתי שגרתיות, אכזבה מנסיעות ארוכות, זוגיות בעייתית מאכזבת, אובדן של קרוב בנסיבות בלתי רגילות וסכנות מנחשים וזוחלים

קלף מזל דלי הכוכב- מהארקנה הגבוהה  מסדרת Rider-Waite-Smit– מספר 17 "העוזרת" העירומה עם רגל אחת במים [אך מרחפת מעל למים] ורגל על האדמה. ובשתי ידיה דליי מים כשהיא מוסיפה למי המעיין מים וגם משקה את האדמה..הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.. מזל דלי או "נושא הדלי" מהתקופה העתיקה. מבשר הפתעה, גורם שמגיע בלי ציפייה לעזור ולהעניק. מזל דלי קשור בטארוט גם לקלף מלכת החרבות המסמלת שינוי מפתיע, פרידה באבחה חדה.- 

 

 

שונות:

שנה מעניינית מיוחדת ובלתי שגרתית באופייה בהלך הרוח שלה ובאירועים שתחוו. שבתאי מגיע אחת ל:30 שנה לכל מזל השנה הוא בביתכם וישפיע עליכם ועל תבניות חדשות בחייכם עד שנת 2023. הפעם נלווה אליו צדק שהוא מייצר התחלות לימודיות, התחלות מקצועיות חדשות והיכרויות משמעותיות בתחום האישי וממלא אתכם בחלק גדול מהשנה באופטימיות. ישפר את מצבכם הכלכלי לעומת השנה הקודמת. כשצדק במזל הוא מזמן נסיעות ותחושת התחדשות כללית. עדיין האירועים יושפעו ממאבקים שום דבר לא תקבלו בקלות וניכר המאבק כדי לקדם כל רעיון. מיקומו של אורנוס כוכבכם האישי בבית 4 הבית הקשור למגורים, בית משפחה מסמל את שינוי מגורים סביבה חדשה אולי הגירה לתקופה. אורנוס מסמל התנתקות ולעיתים מדובר בבני משפחה שמתבגרים ועוזבים את הבית או התנתקות מבית ההורים, מהילדות, מכירת נכס . ינואר-פברואר 2021 יהיו דרמטיים מבחינת שינויים ושוב אפריל –מאי מבטא שינויים בין החודשים יוני לאוקטובר צפויה תקופה של חשבון נפש פוטנציאליים האטה כללית עם חישוב מסלול מחדש. נסיגת ונוס בין 19.12 ועד סוף ינואר 2022  עלול להשפיע על משבר רגשי/פיזי טרום יום ההולדת. אך פברואר מארס 2022 בעלי בשורות והתייצבות כללית בכל התחומים.

 

המלצות לקריאה על הכוכבים המשפיעים ומעצבים אתכם ומשליכים על חייכם: 

שבתאי וצדק במזל דלי איך הם ישפיעו עליכם ועל סביבת חייכם? 

אוראנוס- שליט מזל דלי- הפלנטה הנון קונפורמיסטית.

אוראנוס במזל שור פרק א'- איך אורנוס כוכבכם האישי מושפע ומשפיע עליכם כשהוא במזל שור? 

ואורנוס במזל שור פרק ב' -איך ישפיע על בני מזל דלי? 

טבלת ירח שחור קלנדרית -נסיגות כוכבים , ליקויים עד אוקטובר  2021

אסטרולוגיה על אוראנוס ופלוטו- מסע אבולוציוני דרך הפלנטות.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      16.1.2021