מזל דלי הורוסקופ -לשנת 2023-2022

יסוד: אוויר
קבוצה: קבועה[fix]
בית: 11[ חברה, תדמית, אנושות]
פלנטה: אורנוס

3 תתי קבוצות

הקבוצה הראשונה

בין ה- 30.1-21.1

דליים טיפוסיים, מושפעים מאורנוס. הם בלתי צפויים, וחייהם עתירי נקודות מפנה, משברים לא מעטים בחייהם האישיים, פרידות ושינויים מפתיעים בעיסוקיהם. הם פופלריים, חברותיים, נוטים לעבוד עבור אחרים ולהעניק את מה שיש להם לאחר, רגישים וגחמניים. חומלים על החלשים ורחמנים גם כלפי בעלי חיים. מוכשרים אמנותית ומוזיקלית,אסתטיים, בעלי כושר תכנון, דייקנים ופרפקציוניסטיים.
פסיכולוגית: הם מתקשים ללכת בתלם ולהיות חלק מהקונבנציה. נוטים להרגיש שונים ובלתי שייכים. קשריהם האינטימיים לא פשוטים. קשה להם להיות בזוגיות רגשית מחייבת היות והם לא בנויים לשגרה ולעיתים זקוקים למרחק מבני הזוג כדי לחוות חסר או געגוע. רגש החמלה מפותח על חשבון שאר הרגשות. הם נוטים להרגיש ארעיות בחייהם בגלל טלטלות רבות שהם חווים. לעיתים הם מבודדים ומתקשים להאמין בזולת וחווים סקפטיות לגבי האדם.
הם עצמאיים ולא מסוגלים להיות תלויים בדבר ובאדם אחר. הם דרמטיים ומסוגלים לחולל מפנים קיצוניים מנטאלית, רגשית, לעיתים מבלי להכין את סביבתם. נוטים להשתמש בחן ובקסם שניחנו.מתקשים בעיקר להתמודד עם בירוקרטיה וסמכויות.
מראה חיצוני נאים, בדרך כלל תמירים ומקסימים את סביבתם בסקסאפיל, בהירים ובעלי עיניים יפות.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות בברכיים ובקרסוליים, מבעיות בכלי הדם, כמו נטייה ליתר לחץ דם, וממחלות נוירולוגיות הנובעות ממערכת העצבים המרכזית.
ידועים בעולם: וולפגאנג אמדאוס מוצרט, פיל קולינס, ארתור רובינשטיין, ניל דיימונד, אדוארד מונה, בוריס ספסקי, דיק צ'ייני, אפרה וינפרי, לואיס קרול, מישה ברטון, פול ניומן, ג'ון בלושי, נסטסיה קינסקי, אלן אלדה, טום סאלק, ג'ין הקמן.
ידועים בארץ: יעל בר זוהר, אוולין הגואל, יובל כספין, עידו תדמור, אורלי באומן, מורן אייזנשטיין,נתי קלוגר, אנה ארונוב.

קבוצה שניה
ילידי ה- 9.2-31.1
מושפעים מאורנוס ומרקורי, אינטלקטואלים, תקשורתיים, אנליטיים,בעלי רגישות חברתית רבה, ביקורתיים וקפדניים, ובעלי כישרון כתיבה ויכולת ביטוי גבוהה. דעתנים ועיקשים, זקוקים לעניין ופוחדים משיעמום.בעלי תפיסה מהירה ויכולת חשיבה מעל לממוצע.
פסיכולוגית: ראציונאליים וחוויותיהם "עוברות" דרך הראש. לעיתים מנותקים מרגשות ופועלים על פי הראציו בלבד. בסביבתם עלולים להתלונן על חוסר רומנטיקה או קרירות. לעיתים העיסוק בעצמם תופס את מרכז תשומת ליבם והם לעיתים מתקשים לראות את צורכי הסביבה. הביקורתיות עלולה להיות פוגענית למרות חוסר כוונתם לפגוע, אלא לתקן את הסביבה או את העולם. בעלי אוריינטציה פילוסופית -רוחנית ותפיסת עולם פרפקציוניסטית לעיתים אף אינה מציאותית. נוטים להאמין מדי במילה ובערכה. סובלים נפשית מביקורתיות רבה כלפיהם.
מראה חיצוני: צעירים נצחיים, חייכנים. מראה נאה ושובה לב. נעימי הליכות. מקרינים חברותיות.
בריאות: נוטים לרגישות בדרכי הנשימה ומערכת העצבים, לבעיות פסיכוסומטיות, ואלרגיות. מומלץ להם להירגע בעזרת מדיטציות וטכניקות נשימה שישפרו את בריאותם באופן בולט.
ידועים בעולם: בוריס ילצין, צ'ארלס לינדברג, דן קוויל, רונלד רייגן, צ'ארלס דיקנס, טד קופל, ז'ול ורן, מיה פארו, ניק נולטה, אשטון קוצ'ר, ג'ק למון, ג'ו פשי, ג'יימס דין, ג'סטין טימברלייק, אליס קופר, אקסל רוז, בוב מארלי, שאקירה.
ידועים בארץ: אביתר בנאי, אגם רודברג, אביעד קיסוס, שרונה פיק, אנחל בונני, יחזקאל לזרוב.

קבוצה שלישית
ילידי 19.2-10.2
מושפעים מאורנוס וונוס, בעלי כישרון וקסם רב. ניחנו ביכולת ליצור תדמית ציבורית חיובית ולזכות בפופולאריות. הפן האסתטי-אמנותי מגוון ומפתיע. נוטים להיות מבריקים ומגוונים, בעלי כישורים חברתיים מובהקים, חברים טובים ונאמנים, בעלי הבנה ורגישות לחברה. ניחנו ביכולות מיסטיות ואינטואיציות גבוהות, אך לעיתים סובלים מעודף ביטחון עצמי וקושי להסתיר את שביעות רצונם מעצמם.
פסיכולוגית:  נטייה לנרקיסיסטיות, צורך לעמוד במרכז העניינים ולהיות מדושנים יתר. אגוצנטריות ועיסוק רב מדי במראה או בפאסדה. נוטים לדרמטיות ולתגובות מעוררות תשומת לב. זקוקים לפידבק ולתשומת לב באופן קבוע. רגישים לביקורת באופן מופרז ועלולים להגיב בגחמתיות ובניתוק קשר בלי שום הכנה או אזהרה.
חייהם הרגשיים מלאי תהפוכות למרות צורכיהם ביחסים קבועים.
מראה חיצוני:   גם אם הם לא גבוהים הם נוטים לבלוט במראה חיצוני יחודי, מצודדים נעימי מראה ובדרך כלל בעלי פנים יפות.
בריאות: חובבי אוכל עתיר שומנים, דבר העלול לגרור בעיות בכלי הדם והלב. בעיות ורגישות הורמונאלית.
ידועים בעולם: צ'ארלס דרוין, אברהם לינקולן, גליליאו גליליי, ניקולאוס קופרניקוס, בוריס פסטרנק, יוקו אונו, מרק ספיץ, רנה רוסו, מאט דילון, ג'ון טרבולטה, ג'ניפר אניסטון, סיביל שפרד, ג'יין סימור, סוני בונו, סיל, שריל קרואו.
ידועים בישראל: אהוד ברק, נאור ציון, עברי לידר, עדן הראל, דוד טסה, ליאור מילר, אילנה אביטל, שרון דוראני, יונתן קוניאק, ליאון רוזנברג, טלי שרון.

 

 

הורוסקופ  לשנת 2023-2022

 

כללית לשנת 2023-2021

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעברה של השמש למזל דלי ב: 20.1.22 בשעה 08.00 בבוקר.  השמש מעצימה אתכם אנרגטית. ואתם מתמלאים בחיוניות ונהנים להתחדש.. מה ממתין לכם במפת השמים ביום הולדתכם?  נסיגת ונוס ונסיגת מרקורי. האם מדובר בסוף העולם? ממש לא. פשוט יום הולדתכם מבחינה נפשית ורוחנית יידחה לימים -10-9.2.22 ואילך לאחר הנסיגות.

שבתאי ממשיך את נוכחותו במזל דלי עד חודש מרץ 2023. ויש לו מרכיב חשוב של בנייתכם בכל תחום,  למרות המועקות והכבדות שהוא משרה לעיתים הוא התבן והטיט של כל קונסטרוקציה שתבנו בתחומים המקצועיים, קריירה, לימודים ומשפיע אף יציבות על מערכות יחסים. השנה,  שבתאי ישפיע במיוחד על ילידי מזל דלי שנולדו בימים  1.2-15.2. מחודש ינואר 2023 הוא כבר ייצמד לילידי 19.2-15.2. גם כוכב אורנוס שנוכחותו בבית 4 שלכם משמעותי בנוכחות שלו הוא משפיע על הבית העוסק בשינוי מקום וישפיע על ילידי 1.2-8.2. השפעתו דומיננטית בכל הנוגע למעברי מקום, סביבה או עזיבת בית [גם בית ההורים] .

2023 מסמלת שנה חשובה מאוד לילידי מזל דלי עם מעברו של כוכב פלוטו למזל שלכם ב: 29.4.2023 עד ינואר 2044-  כשבפעם האחרונה כוכב פלוטו שהה במזל דלי בין 1798-1778 – שנה בה פרצה מלחמת  העצמאות של ארה"ב. עוד יסופר על מעבר פלוטו למזל דלי ואיך הוא ישפיע עליכם. פלוטו הוא כוכב דורי ומחולל שינויים גיאופוליטיים גדולים בעולם. הוא שוהה בין 14-30 שנה ומצליח לו בכל מעבר למזל אחר לחולל שינויים ענקיים בעולם.

בינתיים,  נחזור להווה יום הולדתכם, כשנסיגת ונוס מסתיימת ב: 29.1.22 ונסיגת מרקורי מסתיימת ב: 5.2. מעברו של מרקורי למזל דלי ב: 15.2.2022 מסמל התחלות חדשות והזדמנויות לעבודה /תפקיד חדשים. מאדים עם כוכב ונוס במזל דלי  ב:6.3.22 יטיבו עם הנושא הרומנטי ובכלל עם ביצועיזם ושינויים. מעברו של כוכב מאדים למזל דלי ב: 6.3.22 יהיה בעל חשיבות לשינויים שתרצו לחולל בכל תחומי החיים..  כוכב צדק שעבר לבית הכספים שלכם   כבר בסוף דצמבר 2021, יצליח להרחיב את האפשרויות הפיננסיות כבר מתחילת פברואר וביתר שאת בחודשים  בין מרץ למאי 2022. בחודש מאי 2022, כוכב צדק יעבור למזל טלה לבית 3 שלכם,  הבית התקשורתי שלכם ותהיו במיטבכם בכל הנוגע להתחלות חדשות ומיזמים בעבודה,  אך גם אופציה ללמוד ולהרחיב את הדעת. צפוייה תקופה ניידת יותר עד חודש נובמבר 2022. מעבר כוכב  מאדים באפריל מאי 2022 לבית הכספים שלכם מעלה את ההוצאות החריגות,  אך במקביל עלייה בהכנסות. יוני –יולי חודשים עוצמתיים,  בכל הנוגע להתפתחות שלכם, כולל נסיעות ולימודים. אוגוסט-ספטמבר 2022 מסמל תקופה מאתגרת במערכות יחסים. זוגיות ושותפויות. נסיגת מאדים במזל תאומים מסוף אוקטובר 2022  ישפיע בין נובמבר עד ינואר 2023 בכל הנוגע לנושאי יחסים, שותפויות והשקעות. מינואר 2023 במיוחד לקראת סוף החודש, אתם מתחילים התחלות מוצלחות בתחומים רומנטיים, הרחבת משפחה, הצלחות פיננסיות.   מאמצע פברואר צפויה שביעות רצון בעבודה ובקריירה לקראת יום הולדתכם הבא.

 

מפתח
קונסטלציית מזל דלי על פי המיתולוגיה.

אהבה ויחסים:

 

שנת 2022 ברובה מטיבה עם נושא היחסים והתפתחויות  רומנטיות חדשות.

אמנם ונוס הנסוגה מחכה לכם בפתח יום הולדתכם הקרוב,   מה שמכביד על מצב הרוח שלכם אך כבר ב: 29.1 ונוס משתחררת מהנסיגה המעיקה שלה,  ומייצרת היבטים מוצלחים ומפתיעים מאוד להתקשרויות ולמפגשים מפתיעים עד ה: 8.2.22.  מעברה של ונוס למזל דלי מתרחש ב: 6.3.2022 יחד עם מאדים.  צמידותם מרמזת על הסתערות משמעותית על התחום הרומנטי/סקסי ומדובר בחיבור וקשרים אינטנסיביים עד תחילת חודש אפריל,   מה שמבטיח תקופה מלאת פלירטים, חיזורים, משיכה  ועיסוק מרוכז ביחסים אהבות וסקס. ביחסים קיימים,  צמידות זו מחדדת את ההתבססות של היחסים וחידוש יחסים כקדם. מעברו של מרקורי והשמש לבית האהבות שלכם בחודשים מאי –יוני 2022 והצטרפותה של ונוס בחודש יולי 2022 לבית האהבות,  יעצימו את העיסוק בנושא היכרויות יחסים ותכניות להרחבת המשפחה.  תקופה מוצלחת להתייצבות יחסים.

חודש אוגוסט כוכב מאדים עובר למזל תאומים לבית האהבות שלכם,  וישהה במזל תאומים עד ינואר 2023. בין החודשים נובמבר 2022 לינואר 2023 מאדים  יהיה בנסיגה. אנרגטית כשמאדים בנסיגה זה אף פעם לא מטיב אתנו במיוחד בנושאי תשוקה, כמיהה, והשקעה ביחסים. בדרך כלל,  בנסיגת מאדים העולם שרוי במלחמות. מלחמות קיום ומלחמות אמתיות גוזלות את מיטב האנרגיה למטרות הישרדות. אך כבר מינואר,  2023 מאדים יהיה במיטבו לקראת יום הולדתכם הבא,  בכל הנוגע למערכות יחסים עם מיטב האנרגיות שלכם ליחסים.  התיישרות מאדים בבית האהבות  ב: 13.1.23 מטיב עם היכרויות במהלך החודשים  ינואר פברואר 23.

משברים ביחסים ופרידות:

משברים: תקופה של חשבון נפש בתחום היחסים מאפיינת אתכם עד חודש מרץ הקרוב 2022,  לפני מעבר ונוס למזל דלי. מיקומו מחודש דצמבר 2021  עד מרץ 2022 בבית 12,  מציף התבוננות פנימה לגבי יחסים קיימים והתחשבנות כללית עם עצמכם לגבי הזוגיות הנדרשת לחייכם בעת זו. יחסים בלתי יציבים,  יתנתקו באבחה חדה בין ה: 23-17.3. אמצע יוני 2022 מאתגר מאוד לגבי קשרים.  ייתכנו קשרים שניצתים מהר ונעלמים באותה מהירות. גם הימים הראשונים של חודש אוגוסט עלולים לסיים קשר באבחה חדה. ימים מאתגרים צפויים בין ה: 1.9 ועד 15.9.2022. במערכת יחסים בלתי יציבה. ייתכנו פרידות. נסיגת מאדים בין נובמבר לינואר מערערים את הקשרים הקיימים ואירועים בלתי יציבים במערכות יחסים.

 45f549044cd25512820808bf41d4d40e
ג'ורג'ו וזארי וכריסטופנו גרארדי (Cristofano Gherardi), סירוסו של אורנוס, בסביבות 1560

 

 

עבודה וקריירה:

 

יום הולדתכם שנת  2022 מבשר את המשך בנייתכם השנה,  שתסתיים עם השתחררות כוכב שבתאי ממזל דלי במרץ 2023. עד אז,  כוכב שבתאי במזל דלי יבנה בהתמדה אבן על אבן בשקדנות יסודיות וחריצות אך גם עם אדפטציות בהתאם לנסיבות ולשינויים שהמציאות תכפה. ההיבט המרובע של שבתאי עם אורנוס בשור [שליט המזל שלכם]  המפרק את יסודות העבר,  תמורת יסודות חדשים,  ימשיך לעבוד עבורכם עד סוף השנה. עדיין נסיגת מרקורי עד ה: 5.2.22 תשפיע על עיכובים, תקלות ושיבושים. רק עם מעברו של כוכב מרקורי חזרה למזל דלי ב: 14.2.2022 תחזרו לתכניות העבודה היוזמות ולקצב המקורי שלכם. שינויים בעלי עוצמה בעבודה במסגרת ובתפקיד ימשיכו עד 27-26.2. ובין ה:3-1.3  יהיו ימים גורליים בעבודה, קריירה ובעשייה שלכם. מעברם של  הכוכבים מאדים וונוס למזל דלי ב: 6.3 ימנפו את  ההצלחות וההזדמנויות הפיננסיות בחודשים מרץ אפריל 2022.   חודש יולי 2022 מסמל הצלחות מוכחות לשינויים שכבר ערכתם.  חודש אוגוסט שינויים ומגמות של מערכת העבודה, המסגרת סביבכם ואירועים עלולה לכפות עליכם החלטות פחות רצויות וייתכן ותתקשו להמשיך בנקודה זאת. ותרגישו צורך לפרוש ברמה העקרונית.  מעבר הכוכבים מרקורי וונוס לבית הקריירה שלכם בשבוע האחרון של חודש אוקטובר 2022 סוללים התחלות חדשות עד אמצע נובמבר. תוצאות מוצלחות להתפתחות שלכם ולהישגים מוכחים בולטים בפברואר 2023 דרך הישגים פיננסיים ותחושת שחרור וניידות בעבודתכם. מעברו של כוכב צדק ב: 10.5 למזל טלה,  לבית התקשורתי שלכם,  מבטיח שנה שתחוו תקשורתיות במיטבה, לימודים והתפתחות מקצועית. כמו גם מעבר לעבודה ניידת וגמישה יותר באופייה. העבודה צפויה להיות כרוכה גם בנסיעות. ההישגים יגיעו לשיאם בין ינואר 2023 למאי 2023.

 

 מזל דלי- מלכת החרבות -הכתר שלה עשוי מפרפרים הם מסמלים את חופש החשיבה והחשיבות לחופש. תנוחת היד עם החרב מוכיחה על חשיבה לפני המעשה.   היא מרגישה מאוימת שילטון הצדק שלה בסכנה והיא תעשה הכל כדי לגונן עליו. הפן האינטלקטואלי קשור במזל זה וההתנגדות לאחרים תתבטא רק תחת איום. היא מגוננת על החלשים ועל אלה הזקוקים להגנה. החרב לא משאירה ספק לגבי התוצאות- היבטי קלף זה בפריסה בדרך כלל מסמלים שינויים, אבחה חדה ופעילות מוצדקת בהיגיון. 

     כלכלה וכסף:

שנת 2022 נחשבת לשנה של שיפור פיננסי עם מעברו של כוכב צדק למזל דגים לבית הכספים של מזל דלי הזדמנויות מגוונות  עד ה: 10.5 כמו, להרוויח יותר,  לקבל בונוס או הזדמנות לצמיחה ועיבוי תהליך חומרי גדול יותר. היבטים מוצלחים צפויים בין ה: 3.2.22 עד ה: 24.2- כסכומים שמגיעים לכם אולי אף מהעבר. אולי מדובר בכספים מפתיעים שנובעים ממפנים מפתיעים צפויים שיתרחשו עד 24.2. מעברה של השמש לבית הכספים שלכם מסוף פברואר בין ה: 27.2 ועד ה: 6.3 הזדמנויות להרוויח סכומים גדולים יותר אם תתנהלו בתבונה בלי לקחת סיכונים. ייתכן וזו הכנסה חד פעמית, בונוס או קבלת כסף ממקורות עזרה. חודש מרץ 2022 חודש מוצלח לצמיחה פיננסית מעברו של מאדים מה: 15.4 לבית הכספים שלכם  ועד סוף מאי מבטיח עלייה בהוצאות החריגות,  ייתכן ותחליטו להשקיע כספים בבנייה של בית או עסק. עם זאת,  נוכחותה של ונוס באפריל בבית הכספים תעניק לכם הכנסות גבוהות  בין ה: 15.4- עד ה: 21.4.22. חודש יוני מטיב עם הכנסות והזדמנויות לגדול באופן משמעותי יותר מבחינה חומרית. כמו השקעה בבית או נכס. חזרתו של כוכב צדק לבית הכספים של בני מזל דלי בין ה: 29.10.22 ועד ה: 20.12.22 מבטיח עליית מדרגה בהתייצבות הכלכלית. שיפור פיננסי משמעותי צפוי בין נובמבר- לדצמבר 2022. מעברה של ונוס ב: 27.1.23 לבית הכספים של בני המזל,  מטיבה עם הכנסות משמעותיות השיפור יבלוט במיוחד  בימים בין ה: 16.2.23 ועד 20.2.23 . מעברה של השמש לבית הכספים שלכם מה: 19.2 ועד 20.3.23 מטיבה עם הכנסות והתייצבות כללית. לנוכח הוצאות לא מעטות.

 

800px-1914_Redon_Zyklop_anagoria
קיקלופ ציור שמן וגואש של Odilon Redon
במוזיאון   Kröller-Müller    

אורנוס הוא דמות במיתולוגיה היוונית המסמלת את השמיים. על פי המיתולוגיה היוונית, אורנוס היה השליט הראשון של היקום. הוא מסמל את היצירה והבריאה, שבעזרת חום השמש ומי הגשמים מפרים את האדמה (גאיה) ויוצרים חיים. על פי המיתולוגיה, גאיה (האדמה) היא בו-זמנית אמו ואשתו של אורנוס, וביחד הם מהווים את הדור הראשון של האלים במיתולוגיה היוונית. אורנוס וגאיה יצרו או ילדו את המפלצות הקדומות, את הקיקלופים (ענקים בעלי עין אחת), הקאטונכרים (ענקים בעלי 100 ידיים, 8 בהונות וחמישים הבעות פנים), הטיטאנים, ומפלצות נוספות שקדמו לאלים האולימפיים. על פי המסופר במיתולוגיה, אורנוס, שלפי גרסה אחת התבייש בילדיו, ולפי גרסה אחרת פחד מהם, החביא את ילדיה של גאיה, ההקאטונכרים (Hecatonchires) הענקים בעלי מאה הידיים, ואת הקיקלופים, בטרטרוס (בטן האדמה), כדי שלא יראו אור יום. הדבר הכאיב לגאיה (במשמעות כפולה, גם כיוון שכאבה את סבל בניה, וגם כיוון שטרטרוס היה למעשה קרביה, והימצאות בניה שם הכאיבה לה פיזית), לכן היא יצרה אבן חלמיש אפורה, וחצבה ממנה חרמש. את החרמש נתנה גאיה לטיטאנים, ופקדה עליהם לעזור לה. היחיד שציית היה קרונוס, צעיר הטיטנים, שתקף את אביו אורנוס בעזרת חרמש, בזמן שזה הזדווג עם גאיה, וסירס אותו.

אורנוס הפגוע נרתע מגאיה, וכך נוצר החלל בין השמים לארץ. מהדם שניתז על האדמה נולדו האריניות (אלות הזעם והנקמה, שתפקידן לרדוף רוצחי קרובי משפחה), הגיגנטים וחלק מהנימפות. לפי גרסה אחת, מהאשכים שהושלכו לים, ומקצף הגלים סביבם, וסביב זרעו השפוך של אורנוס, נולדה אפרודיטה, אלת האהבה היוונית. למרות שיתוף הפעולה שלו עם גאיה, כאשר עלה קרונוס לשלטון, הוא גרש את ההקאטוניכרים ואת הקיקלופים בחזרה לטרטרוס.

 

 

בריאות:           

 

עקרונות הבריאות של מזל דלי: 

מזל דלי באופן טבעי שולט על מערכת העצבים הגדולה[מזל תאומים על הקטנה] שליטה על הקרסוליים ומערכת הורידים.  כוכב אוראנוס הוא הכוכב השליט של מזל דלי גורם להתפרצויות, פועל בדרך כלל באופן פתאומי, מייצר מצבים בלתי צפויים העלולים להתבטא בשטפי דם, לחץ דם גבוה במיוחד.  אורנוס עלול ליצור מחלות אוטו אמיוניות .

האירועים הבריאותיים במזל דלי פורצים לעיתים קרובות בלי כל הודעה מוקדמת.  מהנפוצות יותר: מחלות לחץ דם, טרומבוזה באזור הקרסוליים. מערכת העצבים[הנוירולוגית]: מחלות אוטואימונית , שיתוק, כמו ALS    טרשת נפוצה – פרקינסון[רטטת] מחלות של הפרעות נוירו-התפתחויות, גם נטייה  למחלות ניווניות של מערכת העצבים- לעיתים תקלה במערכת החשמלית בין חדרי הלב  והשסתומים- אך גם  דופק מהיר לחץ דם  – מחזור הדם- כפי שמחלות עלולות להופיע בפתאומיות,  הן יכולות להיעלם באותה מהירות ולעיתים בלי שום הסבר הגיוני. .

שנת 2023-2022

סך הכל שנה טובה יותר עבורכם גם בפן הבריאותי. מעברו של כוכב צדק לבית 2  מגביר את התיאבון והאכילה ועלול לגרום לעלייה בשומנים בדם, טרשת כלי הדם כולסטרול ולחץ דם. תצטרכו ללמוד לשלוט על התיאבון ולמזג אותו אולי עם פעילות פיזית או בחירת מזונות דלי שומנים.  חודש מרץ עם מעבר כוכב מאדים למזל שלכם,  תצטרכו להישמר מנטייה להתרגזויות, עלייה בלחץ הדם[למי שסובל באופן כרוני מהנטייה]  ונטילת סיכונים פיזיים כמו ספורט אקסטרים וסיכונים בכבישים. בין החודשים אפריל לחודש מאי,  אתם מועדים יותר לפורענות בנושא עלייה במשקל עם השפעות פיזיות. תחילת אפריל קיים סף של רגישות בריאותית גבוהה יותר.  יוני וחודש יולי מבטאים רגישויות הקשורות לעצמות פרקים ברכיים ואלה שסובלים באופן כרוני מבעיות שלד ושרירים. תקופה מטיבה ויציבה פיזית צפויה בדצמבר 2022. נושא ההקפדה הגופנית משמעותי, כשאתם מתמידים בפעילות ובתזונה מאוזנת מצבכם מייד משתפר. 

 

 

כוכב השבת ALTAIR במעלה -1 במזל דלי

מעלה 1 משפיעה במיוחד על ילידי 23-21.1 או למי שיש פלנטות מרכזיות במעלות האלה.

ALTAIR "Al Nasr al Tair"- "The Flying Eagle"

ALTAIR   כוכב השבת במעלה – -01AQU47 -במגניטודה 0.77 אלטאיר או α בנשר הוא הכוכב הבהיר ביותר בקבוצת הכוכבים נשר, ואף אחד הכוכבים הבהירים ביותר בשמים. מקור שמו בערבית, שבה נקרא "אלנסר אלטאא'ר" (النسر الطائر) – "הנשר המעופף". הכוכב הוא אחד מקודקודי משולש הקיץ.
ALTAIR הוא 16.7 מיליון שנות אור ממערכת השמש שלנו.
בקונסטלציה Aquila."קוטרו של אלטאיר פי 1.7 מן השמש, מסתו כ-1.7 מסות שמש ובהיר ממנה פי 10. הכוכב נמצא במרחק כ-16.5 שנות אור, והוא אחד מהכוכבים הנראים הקרובים למערכת השמש. גילו פחות ממיליארד שנים, אך קצב ההיתוך של מימן להליום בליבתו גדול בהרבה משל השמש, כך שהמימן שבליבתו מתחיל להתמעט ומתחיל שלב היתוך ההליום. משום כך בהירותו גבוהה יחסית לכוכבים מסוגו והוא צפוי לעזוב את הסדרה הראשית ולהפוך לענק אדום. מהירות סיבובו גדולה במיוחד – כ-240 ק"מ לשנייה (סחרורו סביב עצמו אורך 8.9 שעות בקירוב), וכתוצאה מהכוח הצנטריפוגלי גדול קוטרו בקו המשווה בכ-20% מקוטרו בקטבים.
לאלטאיר תנועה מהירה יחסית – הוא נע על רקע הכוכבים הרחוקים יותר כמעלת קשת אחת ב-5,000 שנים.
Altair הכוכב הבוהק ביותר בקונסטלציית אקווילה. הסמל של הנשר האקווילה שימש סמל לשלטון רומי ושלטון הנאצים ומשתמשים בנשרגם ארה"ב.
הנשר תמיד מנוצל להדגשת הכוח. זו חיה בעלת עוצמה ויכולת לפעול במהירות ונחישות. הנשר נחשב למלך החיות. תוחלת חייו, מראהו העוצמתי וראייתו העצומה למרחקים מתכונות הבולטות שלו.

על פי פתולומי  הוא מושפע מכוכבים מרס-יופיטר. מי שיש לו כוכבים במעלה הראשונה במזל דלי[על כוכב שבת אלטיר] זה מעניק לו דמיון אדיר, תשוקה גדולה, אישיות דומיננטית, יכולת אנליטית גבוהה בתחום הכימיה, חשיבה עמוקה וחודרת, אינטואיטיביות, מיסטיקה, קשור לאהבה ולחברויות עמוקות משיכה לסקס בלתי שיגרתי,  מתחבר גם לתכונות של בני מזל עקרב-דלי[שילוב של שני המזלות] תכונות המתאימות לעורכי דין ואנשי צבא.
הופעתו באופק של המפה מעניק תכונות של אומץ ונדיבות.
מרקורי על כוכב שבת זה מעניק ביטחון עצמי גבוה, שאפתנות,  אישיות ליברלית, אושר שמגיע במפתיע, תפקידי פיקוד וסמכויות מעוררים בטיפוס רגשות אשם וסכנות מיותרות.
זה מעניין שהכוכב נופל בדיוק במעלה הראשונה ובעשירון הראשון של מזל דלי.
המעלה הזאת נחקרה רבות ונודעה כמעלה המדגישה את הראייה מרחוק אך את קוצר הראייה מקרוב. מזל דלי ידוע כשוחר מרחב,  הומני ואנושי מאוד אך באופן פרדוקסלי מתקשה באינטימיות במיוחד כשאחרים רוצים ממנו ביטוי רגשי וחום.
זו מעלה המעניק  כושר ניווט, משיכה לשונה, האחר, הומוסקסואליות מראה של אישה גברית,  אנדרוגינוס, טרנסג'נדר. אך גם בין המינים הרגילים מדובר במשיכה לסקס שונה ובלתי שגרתי. שליטי כוכב השבת זה  מרס ויופיטר מגבירים את הליבידו.
אירועים הקורים בגלל מעבר הכוכבים על מעלה זו מדגיש נטייה לקשיים רבים, חוסר מזל, התנסויות משונות ובלתי שגרתיות, אכזבה מנסיעות ארוכות, זוגיות בעייתית מאכזבת, אובדן של קרוב בנסיבות בלתי רגילות וסכנות מנחשים וזוחלים

קלף מזל דלי הכוכב- מהארקנה הגבוהה  מסדרת Rider-Waite-Smit– מספר 17 "העוזרת" העירומה עם רגל אחת במים [אך מרחפת מעל למים] ורגל על האדמה. ובשתי ידיה דליי מים כשהיא מוסיפה למי המעיין מים וגם משקה את האדמה..הכוכב הוא קלף של תקווה, אופטימיות, אהבה, אושר והצלחה, אך בעיקר זהו קלף של תמימות, כנות וטוהר. הקלף מראה כי אסור לנו להסתיר דברים מעצמנו ומאחרים – הכול צריך להיות פשוט ונקי בחיינו.. מזל דלי או "נושא הדלי" מהתקופה העתיקה. מבשר הפתעה, גורם שמגיע בלי ציפייה לעזור ולהעניק. מזל דלי קשור בטארוט גם לקלף מלכת החרבות המסמלת שינוי מפתיע, פרידה באבחה חדה.- 

 

 

שונות:

שנה מיוחדת עבורכם,  שכן שבתאי עומד לצדכם וממשיך לתמוך בתהליך הבנייה ועוזר לכם לקרום עור וגידים לשינויים שאתם עורכים בחייכם. שום הישג לא מגיע בקלות והמאמצים יהיו גדולים כדי לשבור הרגלים ישנים ולפרוץ מגבלות שמפריעות לכם בדרך לצמיחה. מעברו של כוכב צדק בחודש מאי,  לבית 3,  לבית התקשורתי שלכם,  יגביר אופציות לנסיעות בין יוני ליולי 2022,  עיסוק בסוגיית בית, כמו השקעה בנכס, רכישת בית,  מעבר,  שינוי מקום מגורים,  שיפוץ בית צפויים  בתקופה שבין 6.7.22 ועד 20.8.22 כשהשיאים צפויים סביב ה: 10.8.22.  בעיה ודאגה בריאותית עלולה להתפתח בקיץ אצל אחד מבני המשפחה  ניכר כי תשקיעו הרבה אנרגיות בנושא.  תקופת הקיץ לחוצה,  אך תרגישו מחויבות מצפונית ואיכותית בכל הנוגע לקשרי המשפחה המורחבת. נושאי הרחבת משפחה [ילדים נכדים] צפויה להתרחש בין ספטמבר 2022 ועד  סוף מרץ 2023.  כמו כן גם תקופה יצירתית,  במיוחד לאלה מכם,  העוסקים במדיה, רעיונות חדשים, אמנות ויזואלית, צילום, כתיבה, רעיונות חדשניים ויצירתיים. התהליך עשוי להימשך עד מרץ 2023. תיהנו מתחושה של התפתחות משמעותית ותחתרו לשינוי צורת החיים ולכן מעבר הבית/סביבה יהיה משמעותי. 

 

המלצות לקריאה על הכוכבים המשפיעים ומעצבים את התחזיות המצפות לכם.  

הורוסקופ לשנים 2023-2021:מדינת ישראל, קורונה, כלכלה ועוד…

שבתאי במזל דלי איך ישפיע עליכם ועל סביבת חייכם? 

אוראנוס- שליט מזל דלי- הפלנטה הנון קונפורמיסטית.

אוראנוס במזל שור פרק א'- איך אורנוס כוכבכם האישי מושפע ומשפיע עליכם כשהוא במזל שור? 

ואורנוס במזל שור פרק ב' -איך ישפיע על בני מזל דלי? 

טבלת ירח שחור קלנדרית -נסיגות כוכבים , ליקויים עד ינואר 2023

אסטרולוגיה על אוראנוס ופלוטו- מסע אבולוציוני דרך הפלנטות.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      16.1.2022