כללי טלה שור תאומים סרטן אריה בתולה מאזניים עקרב קשת גדי דלי דגים

מזל בתולה אהבה והתאמה בין המזלות.


23.9-24.8


יסוד אדמה –אני עובד מייצר עוזר מטפל מסייע
בית 6 –מונע על ידי פרטים , בית הבריאות הצורך לתפקד ועבודה.
קבוצה:משתנה[מיוטבל] אמפטיה ויכולת מתן שרות לאחר
.

דף האהבה של מזל בתולה:
מזל בתולה וזיווגים -מי מתאים ומי לא.
לחצו על המזל וקיראו מהו הוא אומר על הזוגיות שלכם?          

        
  


אם אתם יודעים מהו האופק שלכם תלחצו גם על המזל שלכם וגם על האופק שלכם לוודא על בני הזוג האידיאלים שלכם.
מזל האופק הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי[מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם:
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.
אלה שנולדו בחו"ל יכולים להיעזר באתר:
http://alabe.com/freechart/
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant

מזל בתולה והאופק:

בתולה עם אופק בתולה: בעלי קסם רב וכריזמה, אגוצנטריים ומפונקים, צריכים להיות במרכז ותובעים פעמים רבות את תשומת הלב הכללית. רבים מהם בעלי כישרון משחק, ויש גם רופאים ומטפלים.
בתולה עם אופק מאזניים: חברותיים ובעלי טאקט, יכולת אסתטית ניכרת שאותה אפשר לתעל גם לכיוון התרפיה, חוש לעיצוב ונטיות אמנותיות מובהקות. מופנמים אך דיפלומטיים ושאפתניים.
בתולה עם אופק עקרב: בעלי אישיות נחושה ומגובשת ואגו דומיננטי. לוחמניים ולא מוותרים על רצונותיהם. בעלי יכולת להעניק שירותים לאנשים בתחום הרפואי, ובמקביל בעלי פוטנציאל כלכלי מוצלח. מחושבים במיוחד.
בתולה עם אופק קשת: עסוקים בעבודה ובתדמית, וחשוב להם להיות במרכז העניינים ולנווט. רבים מהם אנשי חוק, או עוסקים בתחומי האקדמיה, ההוראה או המשחק. הם חברותיים, נהנתנים ואוהבים ללמוד ולבלות בחו"ל.
בתולה עם אופק גדי: נהנים מלימודים, נסיעות והרפתקאות לצד צורך בהישגים חומריים ובעצמאות. שאפתנים, מחפשי צדק וטובים בתחומי המשפטים, הכלכלה וסחר החוץ. תיתכן שהות ממושכת בחו"ל.
בתולה עם אופק דלי: בעלי יכולת לעסוק בתחומים ביטחוניים רגישים, להעניק שירותים וליהנות מעמלות על תיווכים. רבים מהם נוטים לתחומי צבא/משטרה/רפואה, עם יכולת טיפולית גבוהה. חברותיים אך מופנמים.
בתולה עם אופק דגים: נהנים מיחסי ציבור טובים, ותחום הזוגיות והשותפויות עומד בראש מעייניהם. חברותיים ומארחים למופת.
בתולה עם אופק טלה: חרוצים, שאפתנים ובלתי נלאים. מלאי מרץ ותושייה ולא מהססים לעבוד עבודה פיזית קשה. מעולים בכל התחומים הטיפוליים, הרפואיים והכירורגיים.
בתולה עם אופק שור: בעלי צורך בולט בביטחון כלכלי ובחיים יציבים מבחינה חומרית ומבחינת תחושת השייכות. רבים מהם עוסקים בתחומי אסתטיקה, ביטוח ובנקאות. נכנסים לאט למצבים רגשיים וכך גם יוצאים מהם.
בתולה עם אופק תאומים: נוטים להיות ביקורתיים ושיפוטיים במיוחד. בעלי חוש סדר מפותח ואובססיביות שמאפיינת כל החלטה שיקבלו. בעלי יכולת טכנית טובה.
בתולה עם אופק סרטן: תקשורתיים במיוחד, בעלי יכולת שכנוע וכישרון לשיווק ולאסטרטגיה. מפעם בהם הצורך לבית ולקשר משפחתי עמוק, והם מתקשים מאוד בפרידות ובשינויים.
בתולה עם אופק אריה: נעימי סבר וחברותיים, בעלי כישורים טכניים ויכולת ניהול. נוטים לרצות את הסביבה ולעתים לא לדעת לדאוג לזכויותיהם. רגישים, נאמנים לבני זוגם וזקוקים לפידבקים. נהנתנים.


הורוסקופ אהבה לשנת 2013
פנויים ילידי תחילת המזל מה-23.8 עד ל-28.8 שטרם התאהבו בשנה האחרונה, עשויים לפגוש בקשר משמעותי בעיקר בין יולי לדצמבר 2013, דרך מפגשים חברתיים, או חברים שיקשרו או יכירו לכם מועמדים רציניים. יחסים שכבר החלו עשויים לעלות כיתה בין ה-27.2 ל-22.3. בין ה-16.4 ל-9.5 תקופה מוצלחת לנישואין, למעבר לחיים משותפים ולתכניות משותפות בזוגיות. לכלל הפנויים חודש יולי עשוי להיות חודש מהרומנטיים ביותר בשנה, ומומלץ גם בזוגיות קיימת לתכנן בין ה-25.7 ועד לאמצע אוגוסט ירח דבש מחודש. יחסים בלתי יציבים עלולים להגיע לפרידה באוקטובר 2013.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 19.1.2013

הוסף תגובה:
שם הכותב
נושא
דוא"ל
אתר
תוכן ההודעה


אסטרו-בלוג של פנינה
כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 2009  
טוחן מדיה בניית אתרים