מזל אריה  הורוסקופ  לשנת 2019-2018

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת 2019-2018

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

את יום הולדתכם השנה תחוגו ב:23.7 בחצות. כניסת השמש למזל אריה תהיה דרמטית במיוחד השנה ומבשרת לכם שינויים בעבודה/קריירה עם התייצבותו של כוכב אוראנוס בבית הקריירה,  עד מרץ 2019  ובשורתו התחתונה צפוי "שינוי ויהי מה" השינויים יתייצבו במהלך 2019 בזכות כוכב שבתאי בבית העבודה ויעזרו לכם בהמשך השנה  בתחושת ביטחון וביתרונות כספיים. 

עם זאת את יום ההולדת הנוכחי תיאלצו לעבור עם נסיגת כוכב מרקורי במזל אריה  המתחיל רשמית ב: 26.7 [עד 19.8] אך כבר מה: 21.7 תורגש השפעתו [בפעם האחרונה הוא נסוג במזלכם בשנת 2012] ברור שהוא ישפיע על עיכובים ותקלות ובנוסף על כך,  ב:27.7.18 צפוי ליקוי לבנה שעלול להשפיע על  נושאי זוגיות ושותפויות וב: 11.8.18 ליקוי חמה חלקי [על הליקויים יהיו פרטים בכתבה על איך הם ישפיעו בכלל, תעקבו] שעלול להשפיע על החלטות חשובות שתעשו.  כך שיום הולדתכם מתחיל בדרמה המאפיינת את אישיותכם,  אך אולי לחלקיכם הדרמות יגיעו במינון עודף. כמו גם נסיגת מאדים [שהחלה מחודש יוני] בבית הזוגיות שלכם,  ומשפיע על יחסים בלתי יציבים ועל צפי פרידות[עד סוף אוגוסט].  ברם, יש גם בשורות טובות בתחום האהבות/רומנים/ילדים עם מעברו של כוכב יופיטר בנובמבר 2018 ושהותו כשנה בבית האהבות שלכם עם הבטחה להתאהבות וביחסים קיימים הרחבת המשפחה. עד חודש נובמבר  2018  צפוי שינוי לטובה בנושא בית.כמו:, רכישה, שיפוץ ומעבר לחיים מרווחים יותר. בנושאים חברתיים אוגוסט יהיה מוצלח. ומספטמבר יש בשורה המבטיחה שיפור עם מצבכם הכלכלי. מעברו של כוכב מאדים ביולי 2019 למזל אריה מעניק לכם תמריץ אחרון של שינוי בכל הנושאים שאינכם מרוצים לקראת יום הולדתכם הבא.

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס. האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

שנה רומנטית צפויה לבני מזל אריה. עיקר האירועים  היותר אינטנסיביים בתחום הרומנטי יתחילו מנובמבר 2018 עד נובמבר 2019 עם כניסת כוכב יופיטר למזל קשת לבית האהבות של בני מזל אריה. בינתיים כוכב מאדים נוכח בבית הזוגיות שלכם בנסיגה.  התיישרותו בבית שותפויות והנישואין יהיה בסוף אוגוסט ונוכחותו של מרס[מאדים] עד 15.11.2018 מתסיס את בית הזוגיות, לעיתים זה יהיה תוסס מדי מאתגר ביחסים ואולי בעיה עם בן הזוג המתקשה להירגע.   יחסים שאינם יציבים עד אמצע נובמבר,  עלולים להסתיים תחת מתקפה זו של מאדים. החודש,  מעברה של השמש ב: 23.7.2018 למזל אריה פוצחת בתקופה מרעננת של היכרויות עם מעבר כוכב ונוס למזל מאזניים ב: 7.8 צפויים ימים מוצלחים להתאהבויות וביחסים קיימים עליית מדרגה עד 13.8 ושוב  היכרויות מוצלחות לפנויים בימים 19.8 ועד ה.: 8.9.18.  כמו גם מה: 15.9עד ה:30.9 . מעבר כוכב יופיטר ב: 8.11 למזל קשת, לבית האהבות שלכם[למשך שנה] תתחיל תקופה של התפנות רגשית ורצון באהבה וביחסים קיימים תכנון והרחבת משפחה. מעברה של השמש לבית האהבות מה: 22.11 רק מחזק את הפוקוס על יחסים /אהבות/היכרויות ורומנטיקה. מפגשים והיכרויות מרגשות ייתכנו בין ה: 17.12 ועד 23.12.2018. מעבר כוכב ונוס למזל קשת  ב: 7.1.2019 והצטרפותו ליופיטר יצבעו את חודש ינואר ברומנטיקה וימי השיא לדייטים, מפגשים מרגשים יהיו בין ה: 24.1-16.1.19. מעברה של השמש לבית הזוגיות מה: 20.1 רק תחזק יחסים שהתחילו לא מכבר והם עשויים לעבור לפסים רציניים במהלך סוף ינואר ובפברואר.2019. מעבר כוכב  ונוס למזל דלי הלוא הוא בית הזוגיות שלכם,  מתחילת מרץ יאריך את תקופת ההזדמנויות להיכרויות וביחסים קיימים במיוחד בימים בין ה: 19.3.19 ועד 24.3.2019 את המחויבות ביחסים. מעבר כוכב  ונוס ב: 28.7.19 למזל אריה,  מבטיח חודש מוצלח להיכרויות לפנויים ובשורות טובות כמו הרחבת משפחה ונישואין מה: 12.8.2019.

תקופות של משברים: ביחסים:  בין ה: 28-23.7 פרידות מפתיעות ביחסים בלתי יציבים, ליקוי הלבנה המלא בבית הזוגיות  השנה ב: 27.7 ישפיע ישירות על נושא זוגיות ויחסים הדבר מאיים במיוחד  על יחסים בלתי יציבים מעצים את הקשיים והמרחק. פרידות באבחה חדה יתרחשו  בימים בין ה: 16.9-10.9.18. הימים בין ה: 31.10-23.10 עלולים לסיים קשר באבחה חדה. תקופה מתוחה ביחסים צפויה מסוף חודש מאי ועד ה: 25.6.2019 היכרויות וקשרים עלולים לאכזב וצפויים משברים.  מעבר כוכב מאדים ביולי 2019 למזל אריה עלול להעמיד במבחן יחסים שאינם יציבים ונוכחותו עד ה.: 18.8.2018 עלולה לגרום לשינויים משמעותיים הכוללים אפשרות של  פרידה.

 

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

 

שנת 2019-2018 מסמלת שינוי בלתי נמנע בעבודה/תפקיד ובקריירה.  אתם צפויים להצליח להתמודד עם אתגרים ולצמוח כלכלית ובבטחה. ברם, תעבדו קשה מאוד לעיתים אף עם תחושה סיזיפית ותידרשו להתמודד עם לא מעט תסכולים ביחסי עבודה ובתחושת נטל שמונח בעיקר על כתפיכם. נוכחות כוכב שבתאי בבית העבודה לא מקלה על ההרגשה ותגרום לכם להרגיש מחויבים ובלי הרבה "אוויר לנשימה" ובאותה נשימה תרגישו תחושת שייכות ובנייה אמנם איטית אך יסודית.

מעבר כוכב אוראנוס כבר ממאי האחרון לבית הקריירה[למשך 7 שנים]  יאתגר אתכם השנה בשינוי בלתי נמנע ועד חודש מרץ 2019 תעברו שינוי משמעותי החל מאופי מקום העבודה או תפקיד המשנה מהותית את הרגשתכם היומיומית ואת האווירה סביבכם. אוראנוס בבית הקריירה מעניק תחושת עצמאות וצמיחה בתפקיד. נוכחות שבתאי בבית העבודה יגרום להתייצבותכם ותתחברו  להרגשה  שבלי עבודה קשה והתמדה גם בתפקיד הכי טוב לא תוכלו לנצח ולהוכיח את האשראי שקיבלתם. נסיגת כוכב מרקורי באריה המתחילה ב: 26.7 ותימשך עד ה: 19.8.18 תשפיע על מהלך עבודתכם, החלטות עזיבה, התארגנות עיכובים תקלות  ושינוי עד תחילת ספטמבר. צפוי שיפור משמעותי בשכר ובתמורה,  ניכר כבר מספטמבר הקרוב. מעברי השמש ומרקורי עד תחילת ינואר 2019 לבית העבודה,  מבטיחים תהליך כניסה לתקופת ישורת בעשייה שלכם,  פעילות של שיתופי פעולה, עבודה צוות ובאוויר תהיה תחושה של  כיוון מוצלח,  אך כזה הדורש  מאמץ יום יומי מייגע לקדם רעיונות ומיזמים. מה: 21.1.19 ובמהלך החודשים פברואר -מרץ הדגש יהיה על שיתופי פעולה,  אינטראקציות מוצלחות עם הישגים ניכרים באמצע מרץ 2019. מה:21.4.2019  ובמהלך חודש מאי צפויים שינויים במסגרת אומנם הכיוון לטובה אבל הלחצים והחששות ילוו וידירו שינה מעיניכם עד סוף יוני 2019. מעבר כוכב מאדים בתחילת יולי למזל אריה,  מצביע על נקיטת עמדה שלכם לשדינוי ויצירת הטבה במצבכם. נסיגת כוכב מרקורי במזל אריה שתלווה אתכם במהלך יולי 2019 מבטיחים תחושת כאוס ובלגן עד ה: 12.8.19 ומשם תיהנו מתחושה משמעותית של הצלחה כולל עם השלכות כספיות חיוביות.

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כסף וכלכלה :

 

שנת 2019- 2018 היא בבחינת שנה מטיבה כלכלית עם בני המזל. כוכב שבתאי בבית העבודה מתייצב ומטיב עם הזדמנויות להכנסות קבועות המשתפרות בהדרגה במהלך השנה. כוכב אוראנוס בבית הקריירה מתייצב ממרץ 2019 ומעניק הזדמנויות חדשות של צמיחה בעבודה עם רווחים מפתיעים במהלך 2019.  כבר עם כניסת כוכב ונוס למזל בתולה ביולי 2018 צפויה העלאה או הכנסה נוספת  והמצב רק ישתפר עד אמצע אוגוסט. בימים בין ה: 24.8 ועד ה: 23.9 צפויה הכנסה או קבלת כספים שתטיב עם מצבכם,  ייתכן שכסף שיגיע מבני משפחה או ממכירת נכס. חודשים אוקטובר-נובמבר קשורים בנושא בית/רכישה או הזדמנות עתידית לקנות ולצמוח כלכלית. ינואר 2019 הוא חודש מבטיח התייצבות כלכלית דרך שכר עבודה ותנאים פיננסיים מטיבים. חודש טוב להסכמים פיננסיים צפוי בין ה: 15-1.1.2019. בין ה: 22-16.3.2019. ימים מוצלחים להתפתחות בעבודה,  עליית מדרגה בשכר צפויים בין ה: 18-11.5.2019. רף הוצאות וקשיים בנושא הכספי יהיו בין ה: 20.6-11.6.19. מה: 18.8.2019 מעבר כוכב ונוס לבית הכספים יטיב עם הזדמנויות להעלאה ויסכם את שנת 2019-2018 באופן חיובי.  

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרתכקבוצה שמנטאלית  מחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצרות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומיה ] ממזל שור הוא מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התירואיד התריס ואחראית על המטבוליזם  ומעקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל.

בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים למזל חיוני וחזק במהותו. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עוצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעיתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעיתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועוצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין את מיטבם כלפי העולם. התוצאה עלולה להיות לעיתים קרובות,  הפגנת גאווה ולעיתים יהירות, אך הדגש מבחינתם, שהחזות חייבת להיות במיטבה, וחזקה. בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכוף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים".

הבריאות בשנת 2019-2018

כללית שנה יציבה בריאותית. אך שנה  זו מגבירה את עומס העבודה והשעות בהם תצטרכו לשבת ולהשקיע מאמצים פיזיים בעבודה. צפויה להתפתח או להתגבר הרגישות של הגב היא עלולה להציק ולכן מומלץ לאזן בפילאטיס, יוגה ועבודה מטיבה על הגב התחתון והעליון.  מסגרת מסודרת של פעילות פיזית עם משמעת תטיב אתכם יותר מכל צורה אחרת של ספורט. כמו כן,  נושא האכילה יצטרך לעבור שינוי בגלל נטייה לאכילה בשעות בלתי מסודרות ובעיקר מומלץ להימנע או להמעיט במזון עתיר סוכרים ופחמימות. מעבר כוכב צדק למזל קשת מנובמבר 2018 עד נובמבר 2019 עשוי להשפיע על נושאים גניקולוגיים -יתכן היריון לידה אך גם תופעות אחרות המושפעות משינויים באיזור גופני זה. כדאי להקפיד על בדיקות,  כמו גם מיקום זה של צדק מעורר רגישות גדולה יותר להשמנה ולעומס גדול יותר על הלב. תקופות רגישות יותר בריאותית יורגשו בנסיגת כוכב מאדים עד סוף אוגוסט 2018 כשהוא מגביר את המתחים שלכם ומשפיע על היחלשות של המערכת החיסונית. ינואר 2019 חודש של רגישות גוברת להתקררויות, ובעיות גב. תחילת אפריל 2019  חולשות ועייפות. מעבר כוכב מאדים ביולי 2019 עד אמצע אוגוסט למזל אריה,   עלול להעלות את סף המתחים שלכם ואת עליית החומציות בגוף במיוחד בקיבה וסכנות פיזיות יותר מהרגיל.ולכן מומלץ לא לקחת סיכונים ולהימנע מאקסטרים בתקופה זו.

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

  טיפ:

ליקוי לבנה וחמה שיתרחשו החודש בתקופת יום הולדתכם,  עלולים להשפיע עליכם ועל רגישותכם כמו ליקוי הלבנה ב.: 27.7.2018 בשעה 23:23 וב: 11.8.2018 ליקוי חמה /מולד ירח באריה ב: 11.8.2018 בשעה 12:47  אירועים שמימיים אלה ישפיעו עליכם[בני מזל אריה, אופק אריה] ברמת הרגישויות פיזיות/רגשיות ומצבי רוח  וכדאי להימנע מהתחלות חדשות בליקויים ובימים לפמני ואחרי. נסיגת כוכב מרקורי באריה עד ה: 19.8.2018 לא מקלה עליכם את יום הולדתכם מומלץ לחגוג באיחור,  אחרי הליקויים והנסיגה של מרקורי. הימים בין ה: 26.8-21.8  ימים מוצלחים לנסיעות,  חגיגות ומפגשים חברתיים כמו מסיבות. כוכב צדק עד חודש נובמבר שוהה בבית המגורים,  בית ומשפחה ויטיב אתכם במיוחד בספטמבר במפגשים ושיפור ביחסים משפחתיים/מעבר בית/שיפוץ ותקופה מהנה שתימשך עד תחילת נובמבר. מעבר כוכב צדק למזל קשת מה: 8.11.2018 למשך שנה ,  הלוא הוא הבית ה:5 העוסק בהרחבת משפחה/שמחות עם ילדים/הרחבת יצירתיות ואהבות יטיב אתכם בנושאים אלה עד נובמבר 2019 חלקיכם ירחיב את המשפחה או ילדים יבשרו על הולדת נכדים. חודש מרץ 2019 מסמל תקופה חדשה ואף מפתיעה בחייכם בתחום הקריירה ובהזדמנויות החדשות שנכונו לכם חברתית. חודשים אפריל-מאי מטיבים עם נסיעות לחו"ל, מפגשים עם אנשים מחו"ל התחלות קורסים, סדנאות. אך גם מתחילת אוגוסט 2019 מסתמנת תקופה מוצלחת לנסיעות,  לימודים קשרים עם חו"ל ביקורים משמחים של קרובים.

 

 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

רשימת נסיגות מרקורי בשנה הקרובה:

מרקורי באריה בנסיגה מה: 26.7.2018                     עד:19.8.2018

מרקורי בקשת בנסיגה מה: 17.11.2018                    עד: 6.12.2018 

מרקורי בדגים בנסיגה בין ה: 6.3.2019                     עד : 28.3.2019

מרקורי באריה בנסיגה  מה: 8.7.2019                      עד:  1.8.2019

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   18.8.2018