מזל אריה  הורוסקופ לשנת  2018-2017

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,מיכה שטרית,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת   2018-2017

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג השנה ב: 22.7.2017 בשעה 18.50 – הפעם השמש וכוכב מאדים ממתינים לכם בתחילת המזל בהיחבט של צמידות. היבט המספר על נחישות, פוקוס, עוצמה ואתם במיטבכם ברם, היבט שמספר על שינוי מעשי גדול שקורה לכם בימים אלה,  בעבודה.  בהנחה שכוכב מרקורי כבר מתחילת החודש במזל אריה הרי שבשורת השינוי מתקשרת לנושא עבודה אך גם שינויים חברתיים צפויים כתוצר נלווה,  בפרט שכוכב ונוס ביום הולדתכם ממוקם במזל תאומים בבית החברתי שלכם ומעניק הזדמנויות להיכרויות חברתיות חדשות כשהשבוע האחרון של החודש כבר מה: 24.7 צפויות בו הפתעות ביחסים ולפנויים היכרויות על בסיס התאהבות סוחפת. מעבר לכך, אוגוסט הקרוב עלול להכביד עם נסיגת מרקורי[פרטים מתחת איך הוא ישפיע] וליקוי לבנה ב:7.8 וליקו חמה ב:21.8 – חודש לא נעים, אך בסופו של דבר הוא יחלוף[פרטים על הליקויים של אוגוסט בהמשך אך תתפרסם בשבוע הקרוב כתבה נפרדת] . לעומת זאת, תיהנו השנה  עד חודש אוקטובר ממיקומו של כוכב צדק בבית התקשורת מה שירחיב את הקשרים שלכם ויעורר בכם צורך ללמוד תחומי לימוד חדשים.  עם מעברו של כוכב צדק [מאוקטובר] למשך שנה שלמה לבית 4 [מזל עקרב] הבית העוסק במגורים וחיי משפחה ייתכנו מעברי בתים, שיפוצים ומעבר לחיים משותפים. כוכב אורנוס מבלה השנה במעלות האחרונות של מזל טלה בבית 9 והוא מטיב עם הזדמנויות ספונטניות ללימודים ונסיעות כשהכל יתרחש באופן מפתיע יותר. כוכב שבתאי עד דצמבר בבית 5 [הבית החשוב הזה שעוסק בבמה הטבעית שלכם] ומדגיש את הצורך בקשר אהבה משמעותי ורציני עם אופי היוצר חיבור בנושא ילדים.  דגש בנושא הורות ועד התמודדות ביחסים עם ילדים. בדצמבר כוכב שבתאי עובר לבית העבודה של בני מזל אריה,  ומבטא את הצורך בסטאטוס וביציבות כלכלית בעבודה.  את פלוטו השוהה משכבר במזל גדי [ממשיך להתנהל בבית העבודה ומעמיק את הצורך לצמוח כלכלית]  הוא יפגוש במרץ 2019. יש עדיין זמן. בינתיים,  כוכב אוראנוס יעבור בחודש אפריל 2018 לבית הקריירה שלכם. אוראנוס מסמל את תחילתם  של שינויים חשובים,  שיימשכו  במשך 7 שנים בנושאי ההתפתחות המקצועית שלכם. עוד ידובר על כך תחת קריירה. בית העבודה מסמל את אופי העבודה ברמת האווירה , יחסי העבודה, צרכים.  ובית הקריירה,  מסמל את האתגרים החדשים,  או שינויים במסגרת. אוראנוס מסמל בין חודש אפריל 2018 עד מרץ 2019 התחלה של שינוי במסגרת העבודה.

 

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס.

האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.

הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.

האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

לאריות השנה הזדמנויות רבות להיכרויות.  שינויים בצורת חייכם יזמנו היכרויות חדשות והזדמנות לצמוח לקשר רציני.

 הפנויים כבר בשבוע האחרון של יולי הנוכחי בין ה: 31-24.7  ייהנו מהזדמנויות להיכרויות מפתיעות סוחפות. החודשים הקרובים מתאימים להיכרויות חדשות.  בחודש אוגוסט ובמיוחד עם מעברו של כוכב ונוס ב: 26.8 למזל אריה תתחיל עבורכם עונת  החיזורים והיכרויות רומנטיות חדשות, היבט טוב שיימשך עד ה: 20.9. כוכב מאדים במזל אריה מזמן בחודש אוגוסט במערכות יחסים קיימות,  אפשרויות לנסוע יחד ולתכנן מעבר לחיים משותפים[לא מומלץ לעבור דווקא באוגוסט אלא להמתין לספטמבר] . נוכחות כוכב ונוס במזל אריה בחודש ספטמבר תעשה לכם טוב בכל הנוגע למערכות יחסים, רומנטיקה וחיזורים. מעבר כוכב ונוס באוקטובר למזל מאזניים ויחסיו עם שבתאי בבית הילדים מרמז על הזדמנויות להרחבת המשפחה. ביקור כוכב  יופיטר[צדק]  לבית המגורים -משפחה מה:10.10 עד נובמבר 2018 מספר על הזדמנויות לרכישת בית משותפת במהלך השנה, מעבר לחיים משותפים והרחבת המשפחה. חודשים נובמבר-דצמבר  2017 מטיבים עם התחלת מימוש התכניות למעבר משותף ולפנויים,  היכרויות מרגשות ב-7 ימים הראשונים של נובמבר.  מעבר כוכב  ונוס ב:18.1.18 ועד ה: 10.2 למזל דלי,  לבית הזוגיות מטיב עם תכנון מיסוד הקשר לאירוסין והחלטות בקשר לעתיד. בימים בין ה: 10-5.2.18 צפויות הזדמנויות מפתיעות לפנויים להיכרויות משמעותיות.  נוכחות כוכב מאדים במזל קשת בבית האהבות והילדים בין פברואר למרץ 2018 מטיב עם אפשרויות להרחבת משפחה,  הריונות ולידות ולפנויים צפויים קשרים בעלי אופי רציני ו. קשרים רומנטיים  יתפתחו בין ה: 15-6.5.2018 בעלי אופי מפתיע  וייתכנו במהלך נסיעות ודרך הרשתות  . מעבר כוכב ונוס ב: 13.6.2018 למזל אריה,  מספר לפנויים על הזדמנויות להתחלות יחסים ועלייה בחיזורים עד ה: 10.7.2018. כוכב יופיטר בבית 4 בבית המשפחתי והמגורים/בית  מיקום שנחשב למטיב,  מבחינת הרחבת המגורים התחלות חדשות בבית אחר, בנייה/שיפוץ ומעבר לחיים משותפים כשיופיטר מרחיב בעצם את המשפחה הגרעינית. מיקומו של כוכב שבתאי[במזל קשת]  בבית הילדים והאהבות שלכם נוטה להשפיע,  במיוחד בחודשים האחרונים לפני מעברו למזל גדי[בית 6] על סיכוי להריון או אופציה לאימוץ או קשר שנושא עימו ילדים. ברם,  נושא ההורות יהיה משמעותי בחצי שנה הקרובה. 

 

 יחסים בעייתיים ובלתי יציבים עלולים להסתיים

ליקוי הלבנה המתרחש ב:7.8.2017  פוגע בבית הזוגיות שלכם .אך ייתכן ויום לפני וגם הימים הסמוכים עלולים לערער קשר בעייתי שממילא לא יציב. לא מומלץ להתחיל קשרים ביום הליקוי ובימים הסמוכים. יחסים יציבים מן הסתם ישרדו. אך גם ליקוי החמה ב:21.8 לא יוסיף לנושא היחסים,  במיוחד בגלל המפגש שלו עם כוכב מאדים במזל אריה. ימים עם סכנה לפרידות ולטלטלות של יחסים במיוחד בין ה: 20-10.4.18.  חודש נובמבר-דצמבר 2017 יהיה מתוח בכל הנוגע לזוגיות וקשרים בלתי יציבים עלולים להסתיים באבחה חדה.  מעבר כוכב מרס ב: 26.6.18 ושהותו במזל דלי בית הזוגיות של בני מזל אריה עד ה: 27.8.2018 מסמל תקופה של שינויים במרקם היחסים,  לעיתים מדובר בפרידה, נתקים, חוסר יציבות אווירה מתוחה וקשיים להגיע להרמוניה ביחסים. מן הסתם קשרים יציבים ישרדו תקופה זו.

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

 

שנת 2018-2017 נחשבת לשנה גורלית מאתגרת ומעניינת שתשפיע על חייכם למשך שנים רבות.

החודש הנוכחי טוב להתחלות חדשות והזדמנויות לצמוח לעבודה בעלת אופי תקשורתי מאוד , או מיזם ועם ניידות גבוהה.  עד חודש אוקטובר תרגישו התחדשות בהיכרויות ונושאים בעבודה. בספטמבר הקרוב תיהנו מעליה בהכנסות ושיפור מצבכם החומרי אך גם יחסים בעבודה יהיו נעימים הרמוניים ותקשורתיים מהרגיל. מעברו של כוכב מאדים למזל אריה כבר בסוף יולי,  עד תחילת ספטמבר מדבר על תקופה אינטנסיבית מלאת שינויים ופיזית מאוד מבחינת המאמצים תקופה לא קלה אך אתם ערוכים אנרגטית עבורה. חודש אוגוסט בגלל הליקויים יהיה מורכב יותר, החל מליקו לבנה ב:7.8 שעלול להשפיע על שותפויות ועתיד יחסי שותפות ובעבודה היזהרו לא להיסחף לתגובות ללא פרופרציה בימים הסמועים לליקוי ובליקוי עצמו. וכמו כן, צפוי ליקוי חמה בין ה: 22-21.8  שעשוי להיות דרמטי יותר,  לגבי מקום עבודתכם בעיקר כרוך בשינויים שכן כוכב מרס במזל אריה יהיה קרוב לליקוי ואנשים שאינם מרגישים שלמים עם עבודתם,  עלולים להיות מושפעים ולהחליט לעזוב ייתכנו גם אירועים בעבודה שיעורר מתח. השבוע הראשון של ספטמבר 2017 ואילך  מבטא את ההצלחות שלכם והמשוב שתקבלו מבחינת תנאים. בשבוע בין ה: 25.12-21.12.2017 מסתמן מפנה כללי בחייכם עם השלכות בעבודה,  ותרגישו שאתם עומדים בפני שנה חשובה וגורלית בנושא הקריירה, כיוונים.  התפתחויות שיסייעו לכך קשורות עם מעברו של  כוכב שבתאי ב-21.12.2017 לבית העבודה במזל גדי.  כוכב שבתאי בעצם מבטא את אופיים של השלוש שנים הקרובות שהן רציניות,  בעלות משא כבד של אחריות וניהול בדיוק כמו שאתם אוהבים גם אם אתם מקטרים, או חוששים הרי שככלות הכל, אתם רוצים להיות במרכז העניינים להשפיע ולהיות אפקטיביים.  מעבר כוכב שבתאי לבית העבודה שלכם במזל גדי הוא מעבר למקומו הטבעי וימקד אתכם בתפקיד אחראי וניהולי יותר.  כלומר תפקיד אוטונומי עם תחושה של עבודה עצמאית שמקדמת אתכם כלכלית. ינואר 2018,  מסמל את תחילת השנה עם מיזמים,  פרויקטים,  שינוים של אנשים סביבכם ואווירה של בנייה ועשייה מאורגנת. סוף ינואר- פברואר 2018  מספר על תקופה מוצלחת לשיתופי פעולה ועליית מדרגה בתקשורת. לעצמאים, צפויות הצעות לשותפויות מעניינות. מעבר כוכב מרס לבית העבודה ב: 18.3.2018 מחולל שינויים נוספים,  במיוחד עם מפגשו באפריל 2018 עם פלוטו הכוכב ששוהה בבית העבודה שלכם מאז שנת 2008. היבט זה מרמז,  על שינוי מקום פיזי ואולי תכנון של מסגרת חדשה[בעקבות תפקיד],  בפרט שבחודש מאי כוכב אוראנוס כוכב השינויים הגדול,  מגיע לבית הקריירה שהוא מזל שור כדי "להתנחל"  שם למשך  7 שנים והוא ישפיע באופן דומיננטי על שינויי מסגרת,  כמו מכירת חברה, מעבר לתחום שונה או פיטורים/פרישה  ומעבר למקום עבודה שונה לחלוטין.  בין יוני- אוגוסט 2018 מאדים בנסיגה בדלי עלול להשפיע על סיום שותפויות לעצמאים ותקופה חשובה להחלטות סביב יום ההולדת הבא שלכם. נסיגת מרקורי בין סוף יולי 2018 ועד ה:19.8.2018 תעורר למחשבות על שינוי עבודה עם התלבטויות ולחלקיכם מדובר בחופשה.

 

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כסף וכלכלה :

 

שנת 2018-2017 היא שנה שמקדמת אתכם פיננסית ומבססת את מעמדכם הכלכלי באופן בולט לשנים הקודמות. כבר החודש,   מטיב עם אופציות להרוויח יותר. בינתיים מתחילת ספטמבר ועד תחילת חודש אוקטובר,  מאדים בבית הכספים יגרום לעלייה ניכרת בהוצאות שלכם למרות שמחודש ספטמבר תהיינה הזדמנויות להעלאת השכר וליהנות מתנאים טובים יותר במיוחד מה: 20.9 עם מעבר כוכב ונוס לבית הכספים. אוקטובר הוא חודש מוצלח לשפץ ולשפר או לעבור לבית נוח יותר,  מה שיגרום לכם להרגיש שאתם בדרך הנכונה כוכב צדק מאוקטובר 2017 עד נובמבר 2018 מבטיח חיים נוחים יותר בבית מתאים. שיפור משמעותי צפוי בכל הנוגע לנכס או רכישה עתידית  בפברואר 2018. מעבר כוכב  ונוס לבית הקריירה באפריל 2018 מקדם את השכר,  העלאה ושיפור התנאים דרך קידום לתפקיד חדש או בגין שינוי מסגרת העבודה . כך גם מעבר כוכב מרקורי והשמש בחודש מאי 2018  מבסס את מעמדכם ומבטיח שיפור. נסיגת מרקורי תמיד תשפיע על נושא הכספים שלכם,  כי בית הכספים של מזל אריה נשלט על ידי מזל בתולה ששליטו הוא מרקורי. בתקופת נסיגה של מרקורי במיוחד מה: 13 באוגוסט ב מומלץ להיזהר מהוצאות  מיותרות ולבנות על הכנסות שטרם הגיעו בוודאי להימנע מהשקעות ועיסוק מסוכן בכספים.[רשימת נסיגות מרקורי הזמנים שלהם בסוף הכתבה]

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרתכקבוצה שמנטאלית  מחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצרות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומיה ] ממזל שור הוא מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התירואיד התריס ואחראית על המטבוליזם  ומעקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל.

בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים למזל חיוני וחזק במהותו. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עוצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעיתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעיתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועוצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין את מיטבם כלפי העולם. התוצאה עלולה להיות לעיתים קרובות,  הפגנת גאווה ולעיתים יהירות, אך הדגש מבחינתם, שהחזות חייבת להיות במיטבה, וחזקה. בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכוף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים".

שנת 2018-2017  הבריאות

מעברו של כוכב שבתאי בדצמבר לבית הבריאות,  עלול להשפיע על נטיות של רגישות בגב ואלה מכם הסובלים מנטיות כרוניות מכל סוג, עלולים  להרגיש ירידה אנרגטית ואולי כאבים בגב או מפרקים/עצמות. לנשים מעבר כוכב יופיטר לבית 4[בית הקשור למזל סרטן הריונות ולידות]  עשוי לבשר,  הרחבת משפחה הריון . אך גם רגישות גניקולוגית  גדולה יותר לנשים בגיל המעבר. כוכב נפטון במזל דגים,  ממשיך לשייט בבית 8 כשבתפקידו הוא הבית העוסק בכלי דם והגביר את הרגישות לאנמיה, בעיות בבלוטות שיניים וחניכיים. דצמבר 2017 עלול להגביר את לחיץ הדם לאלה שסובלים ממנו בכלל מומלץ להיזהר מפעילות בלי הרמונית. ספורט יתרום מן הסתם אבל כדאי להתחשב ברגישויות בגב, עמוד השדרה

שבתאי שליט בית הבריאות שלכם יהיה  בבית 5 עד דצמבר 2017 ונשים רבות תעסוקנה בנושא הריונות, לידה ובגיל מעבר בנושא הורמונאלי. מאי יוני 2017 תרגישו חיוניות רבה וקצת לפני יום הולדתכם ב:יולי 2017 אתם עלולים לסבול מרגישות בגב תחתון אלה מכם הסובלים מבעיות כרוניות בגב צריכם להיזהר מעשיית מאמצים מוגזמים. עם זאת כניסתו של שבתאי לבית הבריאות בדצמבר 2017 יכול להקל על כל אלה שבוחרים לעשות דיאטה או לעבור לחתונה אחרת ליהנות ממשמעת עצמית גבוהה יותר ולאריות קשה לוותר על סוכרים ובעזרת שבתאי יוכלו לשלוט בתאווה. עיסוק במראה החיצוני וספורט יהיו מוצלחים להתחיל בינואר 2018. רגישות בריאותית ונטייה להתקררויות בחודש פברואר 2018. חודשים אפריל – מאי 2018 מסמלים מתח גבוה מאוד בעבודה שמשפיע על בריאותכם תצטרכו למצוא זמני מנוחה ופעילות מרגיע . עיסוק רב בין יוני יולי 2018 במראה החיצוני.

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

  טיפ:

ליקוי הלבנה והחמה השנה יתרחשו במזל אריה בחודש אוגוסט ב: 7.8 וב: 21.8  ולחלקיכם תהיה השפעה ישירה יותר ולחלקיכם פחות[פרטים יגיעו בכתבה קרובה] . בסך הכל חשוב לזכור כי נסיגת מרקורי תתחיל השנה ב: 13.8  בתקופת יום הולדתכם והפעם הנסיגה תשפיע על בית הכספים.  ייתכן ותצטרכו להתאפק בהוצאות מופרזות כדי לא להעכיר את האווירה וכמו כן לא ליטול סיכונים באוגוסט כמו ספורט אקסטרים וטיולים הרפתקניים. עד אוקטובר תיהנו מתקופה ניידת, תקשורתית עם היכרויות חברתיות חדשות ועם הרגשה חיובית. ככל שמתקדמים לחודש ספטמבר הרגשתכם תשתפר. חודשים ספטמבר ואוקטובר מטיבים עם נסיעות טיולים והתחלות של לימודים שיעזרו לכם פרקטית מבחינה מקצועית. לרבים יתאים לעסוק בלימודים בתחומים תקשורתיים יותר. וצפויים הישגים בחודשים בבחינות בחודשים מרץ אפריל-2018 ובמהלך חודש יוני נראות הצלחות בבחינות. החודשים בין ספטמבר 2017 -פברואר 2018  מטיבים עם הזדמנויות להרחבת המשפחה, הריונות עיסוק מרוכז בילדים/נכדים דגש רב בין חודשים פברואר-מרץ 2018. מעבר כוכב צדק למזל עקרב באוקטובר 2017 ועד נובמבר 2018 יטיב אתכם עם נושא:שיפור איכות חייכם החל מהזדמנויות לרכישת בית, מעבר למקום נעים ונוח יותר, והרבה בזכות פן משפחתי או מעבר קרוב לסביבת המשפחה גם המורחבת. עיסוק מרוכז בענייני בית יבוא  לידי ביטוי גם בין החודשים נובמבר 2017 לינואר 2018. עונת נסיעות נוספת מתחילה עבורכם בחודשים מרץ-אפריל  2018  ומתאימה לטיולים חווייתיים במקומות שלא הייתם בעבר . ושוב את תקופת יום הולדתכם הבא תהיה הזדמנות לנסיעהמטיבה כבר בין תחילת יולי ובמהלך אוגוסט 2018.


 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

רשימת נסיגות מרקורי בשנה הקרובה:

מרקורי יסוג בין 13.8.17 ועד ה: 5.9.2017

מרקורי  יסוג בין ה: 4.12.2017 ועד ה:23.12.2017

מרקורי יסוג בין ה: 23.3.2018 ועד 15.4.2018

מרקורי יסוג בין ה: 26.7.2018 ועד ה:19.8.2018

 

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   18.7.2017