מזל אריה  הורוסקופ  לשנת 2020-2019

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת 2020-2019

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

את יום הולדתכם השנה תתחילו לחגוג עם מעבר השמש למזל אריה על פי שעון ישראל ב: 23.7 בשעה 06.00 בבוקר. הפעם מרקורי בנסיגה במזל אריה כבר מתחילת יולי ועומד לסיים את מהלך הנסיגה רשמית ב: 1.8 ובאופן לא רשמי עד ה: 6.8.  בינתיים מרקורי הנסוג,  נפגש בימים אלה עם השמש ואתם סובלים מתקלות, סכנת אבדנים בלבול טיפוסי שכבר למדתם להכיר ואולי סובלים קצת מהמצב הרוח הפחות טוב  שישתפר עם מעבר כוכב ונוס למזל אריה ב: 28.7 ויחד עם מאדים במזל אריה תיהנו מתקופה רומנטית ויצירתית במיוחד שתתגבר בתחילת אוגוסט. בינתיים מי שמעניק לכם רוח גבית ואנרגיות לתפקד זהו כוכב מאדים[מרס] שמבקר במזל אריה ומחזק את רוחכם ואת כמיהתכם ליצור שינויים. הוא יהיה נוכח במזל אריה עד ה: 18.8 ולא יחסרו דרמות שכן מאדים במזל שלכם מאתגר, מייצר רוח הרפתקנית כשהפן החברתי יבלוט במיוחד. כוכב צדק[יופיטר]  עדיין שוהה בבית האהבות שלכם וכבר מה: 12.8 הוא משתחרר מהנסיגה ואתם עומדים ליהנות מתקופה סוחפת מבחינה רומנטית,  יצירתית מאתגרת ולרבים צפוי עיסוק נרחב עם ילדים והרחבת משפחה. כוכב צדק עד דצמבר 2019 יהיה בבית האהבות והילדים כך שעדיין זמנכם בידכם. בחודש דצמבר כוכב צדק עובר לבית העבודה ומעלה אתכם ברף שיתבטא בקידום,  או הזדמנות לעבודה חדשה וטובה פיננסית. כוכב צדק יישאר בבית העבודה  עד 4 בדצמבר  2020  ויפגוש את שבתאי באותו בית בשנת 2020, מה שמבטיח דגש חזק על נושא עתידכם המקצועי והתפתחותכם הכלכלית . אי אפשר לדבר על עבודה מבלי להזכיר את נוכחות כוכב  אורנוס ששוהה בבית הקריירה שלכם ומעורר שינויים מהותיים יותר.  ולחלקיכם הוא מבשר יציאה לעצמאות במהלך השנים שהוא ימשיך לבקר שם [עד שנת 2026] כמו גם שינויים מקצועיים,  אך גם עזיבת עבודה עד שתרגישו שלמים עם ההגשמה העצמית. כוכב שבתאי בבית העבודה מגלם בתוכו את אופי הנטל, עומס והשקעה רבה שתידרש בעבודתכם עד דצמבר 2020. למרות גיחותיו הקצרות של שבתאי ממרץ 2020 לבית השותפויות אך כבר עם שובו לבית העבודה ביולי 2020 עד דצמבר 2020  זו תהיה התקופה שמסמלת עיצוב תפקידכם ומקום עבודתכם.[פרטים בקטגוריה של העבודה למטה]

בגיחותיו של שבתאי לבית הזוגיות בין החודשים מרץ ליולי 2020 תורגש הצפה של בעיה בזוגיות שתצטרכו להתמודד אתה.  באופן עקבי יותר זה יתחיל  מדצמבר 2020 עד חודש מרץ 2023. שבתאי משפיע בנוכחותו הכבדה על תובנות חיים. בבית הזוגיות הוא מייצר מודעות גבוהה לגבי היחסים טיבם ורצונותיכם מבני הזוג. ההשפעה עשויה להתבטא החל מהצורך לטפל בקשר ועד בנייה מחדש של הזוגיות.  אך אין ספק שהוא מחדד את החששות לגבי גורל הזוגיות ומאפשר לבחור מחדש. הכוכבים נפטון ופלוטו ישפיעו בשנה הקרובה על שיפור מצבכם הכלכלי לטווח הארוך.

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס. האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

השנה אתם מושפעים באופן בולט על ידי כוכב צדק ששוהה בבית האהבות שלכם עד דצמבר 2019. אמנם כוכב צדק לא מקל עליכם ב-4 החודשים האחרונים בגין נסיגתו אך התיישרותו צפויה כבר מה: 12.8 במיוחד כשכוכב ונוס במזל אריה יסייע בעדו ימים פוטנציאליים עד ה: 17.8.. לכבוד חודש יום הולדתכם וילידי מזל אריה הפנויים יפגשו במהלך החודשים [עד דצמבר] בבני זוג רומנטיים וביחסים קיימים תיתכן הרחבת משפחה ושמחות עם ילדים[נכדים]

ימים מוצלחים למפגשים רומנטיים צפויים בימים בין ה: .22.9 עד ה:29.9.19 ובין ה: 14-7.10.19. תקופה מוצלחת במיוחד לנסיעות משותפות והיכרויות ספונטניות עם מעבר ונוס למזל קשת לבית האהבות  במהלך חודש נובמבר 2019..11.19. תקופת פריחה צפויה עם מעברה של השמש לבית האהבות בחודש דצמבר 2019. תיהנו מתקופת חיזורים והזדמנויות מוצלחות להיכרויות. במיוחד עם מעבר כוכב ונוס ב: 20.12 לבית הזוגיות שלכם לחודש תיהנו מעליית מדרגה ביחסים. בני זוג ינסו להפתיע  ואולי להציע מיסוד הקשר. מעבר כוכב מאדים לבית האהבות שלכם בינואר 2020 מעצים את נושא החיזורים ואת  העניין שלכם בהיכרויות עד 15.2.2020 . בזוגיות קיימת נטייה לרצות להרחיב את המשפחה או עיסוק מרוכז יותר בילדים. פברואר יטיב עם נסיעות וטיולים משותפים.

אפריל 2020 יחסים עשויים להתפתח לקראת מיסוד הקשרים בין ה: 14.4-3.4. . חודש יולי 2020 מטיב עם נסיעות משותפות. והיכרויות דרך מסגרות לימודיות וברשתות. תקופה מרגשת רומנטית. יום הולדתכם אוגוסט 2020 ונוס ישהה מה: 8.8.2020 בבית הנפשי שלכם ורק ב: 6.9 הוא יעבור למזל אריה ויפתח בפני הפנויים תקופה רומנטית חדשה.

תקופות של משברים: ביחסים: 

משברים: נסיגת מרקורי בבית הזוגיות שלכם בחודש מרץ 2020 וכניסתו של שבתאי לראשונה לבית הזוגיות שלכם עלול להציף בעיות קיימות וצרכים להתמודד עם היחסים וטיבם.

אפריל -מאי  2020 מעבר מאדים לבית הזוגיות מציף בעיות מעורר מתחים ויחסים שאינם יציבים עלולים להגיע למחוזות פחות רצויים. מאדים מדגיש את חשיבות היחסים ומעורר בצד השני שאלות דילמות התחבטויות ביקורת ותגובות. נסיגת ונוס מה: 13.5 ועד 26.6.2020 משפיע על מערכות יחסים ורגשות לכלל המזלות. מיקום הנסיגה בבית החברתי שדרכו אתם נוטים להכיר בני זוג להתקרב לקשרים . נסיגת ונוס בבית החברתי לא מטיבה עם קשרים בעייתיים ועם היכרויות מטיבות. 

 

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

 

שנת 2020-2019 תהיה שנה של עבודה ומחודש דצמבר 2019 עם מעבר כוכב צדק לבית העבודה למשך שנה מובטחת שנה עם הזדמנויות חדשות, התחלת עבודה חדשה ואם נשארים בעבודה הקיימת הרחבת סמכויות, תפקיד חדש ונושא הניהול עולה מדרגה. זו שנה עמוסה אם חשבתם שבגלל נוכחות שבתאי בבית העבודה אתם עם נטל כבד הרי שמחודש דצמבר 2019 ועד דצמבר 2020 הנטל העומס יגדלו אך גם צפוי סיפוק ותחושת כבוד גדול יותר בעשייה שלכם. עד ה:18 בחודש אוגוסט הקרוב, כוכב מאדים נוכח במזל אריה והוא יוצר תחושת לחץ פנימי, צורך בשינויים ועוצמות גדולות של תגובות.  אתם עלולים להעצים דברים בדרמטיות המאפיינת אתכם כשאתם מכוונים להשיג מטרה. אך כדאי להישמר מפני אמירות שתתחרטו עליהם. מעבר כוכב מרקורי למזל אריה ב:12.8 מבטיח עד סוף חודש אוגוסט,  הזדמנויות לשפר את מעמדכם,  לגשת לראיונות מוצלחים. לאלה שרוצים לעזוב ולהתחיל התחלות חדשות של מיזמים רעיונות חדשים ותפקיד חדש. ימים מוצלחים לראיונות אישיים והתחלות חדשות בימים בין ה: 24.8-18.8.  חודש ספטמבר משפר את מצבכם הכלכלי תיתכן העלאה או הכנסות נוספות. מה.: 15.9 הכוכבים מרקורי וונוס עוברים לבית התקשורתי שלכם ותיהנו מתקשורת במיטבה,  מפגשים מוצלחים שיימשכו עד ה:17.10.2019. מעבר כוכב צדק ב:3.12.2019 לבית העבודה שלכם,  למשך שנה תמימה מסמל התחלות חדשות, החל מתפקיד ועד עבודה חדשה. חודש דצמבר  2019 יזמן לכם כמה הזדמנויות חדשות ותצטרכו רק להחליט מה הם סדרי ההעדפות שלכם ב:26.12.2019 צפוי להתרחש ליקוי חמה שישפיע על בית העבודה שלכם.  ייתכנו שינויים דרמטיים בעבודה שיתנו לכם דחיפה למעלה או לצאת לעבודה חדשה.  גם אם הדבר יהיה מלווה בתחושת פגיעות התוצאה תהיה מבורכת. . ינואר 2020 חודש של  התארגנות ובניית תהליכים במצבכם החדש בעבודה. אם מדובר בתחילת פרויקט או משימות חדשות. מה: 18.1.2020 מתחילה תקופה מוצלחת של שיתופי פעולה ולעצמאים הצעות לשותפויות . נסיגת כוכב מרקורי מה: 17.2.20 בבית הכלכלי שלכם  מצביעה על הלחצים שאתם נמצאים בהם,  אולי מחששות בנושאים הכספיים או הוצאות שמושתות עליכם עד ה: 15.3.2020 אך כבר מה:24.3.2020 מתחילה הקלה משמעותית ושיפור פיננסי.  חודש אפריל 2020 צפוי להיות פורה ומפרה ואינטנסיבי.  במיוחד באינטראקציות עסקיות לאנשי עסקים ועצמאים ולשכירים עיסוק אינטנסיבי ומוצלח עם שיתופי פעולה. קשרים עם חו"ל יקבלו תאוצה.

תקופה של הרבה לבטים בקשר לעבודה יצוצו בין החודשים יוני ויולי טרום יום הולדתכם  [עם נסיגת מרקורי השנייה בשנת 2020]. וכפיצוי עם מעבר מרקורי למזל אריה ב: 5.8.2020 מתחילה אנרגיה של שינויים לטובה החלטות העשויות להתקשר לשינוי עבודה ותפקיד עד ה: 10.8.2020 אוגוסט 2020 יטיב אתכם ותיהנו מתגמול, תחושת הערכה ובעבודה עם אפיונים של תקשורת, נסיעות או קשרים עם חו"ל

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כסף וכלכלה :

 

שנת 2019-2020 היא ללא ספק שנה המשפרת את מצבכם הכלכלי,  במיוחד מחודש דצמבר 2019 כשכוכב צדק מגיע לבית העבודה שלכם ומשפר את ההזדמנויות להעלאה,  תפקיד חדש או שדרוג לעבודה חדשה שהיא כלכלית משתלמת יותר. עלייה בהכנסות צפויה להתחיל,  מה: 21.8.19 ועד ה: 23.9.19 ייתכן שמדובר בשני מקורות הכנסה אולי החזרים שתקבלו. נסיגת מרקורי תמיד תשפיע על בית הכספים [שכן מזל בתולה הנשלט על ידי מרקורי הוא בית הכספים שלכם]  שלכם ולכן בימים בין ה: 1.11.19 ועד ה: 20.11.19 נסיגת מרקורי עלולה להשפיע על הוצאות הקשורות בבית,  אולי תשלומים המתקשרים לשיפוצים. מאידך דצמבר 2019 מסמל העלאה פיננסית או הכנסות שיגיעו באופן בולט יותר עד ה: 11.12.19. כמו גם בין ה:, 12.1-1.1.2020. נסיגת מרקורי  מה: 17.2.2020 ועד 10.3.2020 עלולה להשפיע על דאגות פיננסיות וחשבונות של הוצאות שגדלו. אך כבר בשבוע האחרון של חודש מרץ 2020 צפוי שיפור ניכר בכספים. החזרי כספים/פיצויים או רווחים פיננסיים שיגיעו בימים בין ה: 11.4-6.4.20.  מאמצע יולי 2020 מתחיל שיפור פיננסי המתקשר לעבודה ולהכנסות מה: 21.8.2020 אולי של העלאה נוספת ושיפור כלכלי משמעותי שמייצב את מצבכם בימים בין ה: 6-1.9.2020.  ודי מסכם את שנת 2020 כשנה מוצלחת.

 

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

מזל אריה שייך לקבוצת הקבועים.  קבוצת המזלות הקבועים[כוללת את המזלות :שור אריה עקרב ודלי] פיקס- מוגדרת כקבוצה שמנטלית  מחוברת לעקרונות, אידאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא כל סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. בקבוצה זו טמונות אנרגיות רבות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות. הקרוס [מזל אריה מול דלי מרובע לשור ולעקרב] כשמזל אריה ממוקם מול מזל דלי הוא מושפע מדלי בכל מה שקשור לנושאי לחץ דם והיצירות כלי דם כמו ורידים ועיניים [כמו גלאוקומה ] ממזל שור מזל אריה מקבל השפעה בנושא הבלוטות- התיירואיד התריס והאחריות של מזל שור על המטבוליזם  וממזל עקרב השפעה של רגישות באזור המעי הגס. אנשי הפיקס [המזלות הקבועים]  נוטים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם  לא יכולים כלל לחרוג  מהרגלים גם אם זה לטובתם. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל . בעיקרון בני מזל אריה  נחשבים לבעלי חיוניות ואנרגיה רבה.. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, נהנים מהשפעת השמש ועצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין בריאות וחיוניות  כלפי העולם. כשהחזות חייבת להיות במיטבה, בעיקרון בני מזל אריה,  לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' היות ואין בהם את הגמישות להתכופף- בית הבריאות שלכם,  נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים

 שנת 2020-2019 

אכן מיקומו של שבתאי בבית הבריאות ממשיך לחדד את הצורך להתייחס לרגישויות בגב, בעמוד השדרה בכושר הפיזי. מעברו של כוכב צדק[יופיטר]  בדצמבר 2019 למשך שנה לבית הבריאות הוא  ירחיב את העיסוק בבריאות,  בכושר הפיזי ובצורך לשמור על דיאטה. הנטייה למתוקים או למזון המתפרק לסוכרים גבוה מאוד אצל בני המזל וחשוב שהם יקפידו יותר לצמצם את הנטייה. ריכוז הכו8כבים בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר מבשר רגישויות בקיבה אכילה לא מסודרת וסכנת זיהומי קיבה. מי שסובל באופן כרוני מבעיות קיבה כדאי שיקפיד יותר בתקופה הנקובה. דצמבר חודש מוצלח לטיפוח החיצוניות אם מדובר בפעילות ספורטיבית ינואר  2020 מעלה את רף המשמעת העצמית ותכניות של דיאטה קלות יותר לביצוע. אפריל 2020  חודש של עלייה במתחים ובנטייה להצטנן תצטרכו להקפיד יותר. חזרת שבתאי לבית הבריאות ביולי 2020 מחדד את הרגישות חששות המשפיעים על עייפות גדולה מהרגיל. כבר מסוף אוגוסט 2020 מצבכם משתפר ללא הכר בתחושה ובאנרגיות.  תהיו מלאי חיוניות תשתדלו להקפיד להימנע מאכילת יתר.

 

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

 שונות

יום הולדתכם הפעם מעמת אתכם עם נסיגת מרקורי עד ה: 1.8.19 אך כבר מה: 7.8 אתם נהנים מהזדמנויות מכל הסוגים: חברתיים,  פיננסיים ומצב רוח משתפר ואף צפי לתכנון נסיעה/טיול  באוגוסט. נסיעה מוצלחת פוטנציאלית  עשויה להיות גם בין ה: 28-23.9.2019, תקופה מוצלחת להתחיל ללמוד מה: 24.9.2019. ובמהלך אוקטובר 2019. רכישות לבית , מעבר בית הזדמנויות לשיפוצים צפויים  בחודשים אוקטובר ובדצמבר 2019. בחודש נובמבר הימנעו מכל שיפוץ עד 21.11.2019. חודש ינואר 2020 מתאים להרחבת המשפחה,  עיסוק בילדים ונכדים. חודש אפריל 2020 צפוי להיות מוצלח לנסיעות ולהתמודדויות עם בחינות,  לימודים,  טסט והצלחות במשפטים. חודש יולי 2020  מוצלח חברתית. צפויות  הזדמנויות לפופולריות ויצירת מוניטין בתחומים יצירתיים הצלחות בבחינות,  משפטים והזדמנויות לנסיעות בחברת אנשים אהובים. 2020-2019 צפויה להיות שנה אינטנסיבית.   במיוחד מחודש דצמבר 2019 כשתאלצו לעבוד הרבה ותתקשו למצוא מספיק זמן לבילויים כפי שאתם אוהבים. 

 

 

נסיגות מרקורי משפיעות על נושאים פיננסיים שלכם [בית הכספים שלכם נשלט תחת מזל בתולה -מרקורי]

רשימת נסיגות מרקורי בשנה הקרובה:

מרקורי בנסיגה במזל עקרב מה: 1.11 ועד 20.11.2019

מרקורי בנסיגה במזל דגים מה: 17.2.2020 עד 10.3.2020

מרקורי בנסיגה במזל סרטן מה: 18.6.20 עד ה: 12.7.20

ונוס בנסיגה במזל תאומים מה: 13.5.2020 עד ה: 25.6.2020

 

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא. עד מאי 2020

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   17.7.2019