מזל אריה והורוסקופ לשנת  2017-2016

הסימן האסטרולוגי:

שליט:שמש
יסוד : אש
קבוצה:קבועה
בית: 5

קבוצה ראשונה:
ילידי 23.7.-1.8

קבוצה זו מושפעת באופן הבולט ביותר מהשמש. וילידיה מבטאים צורך ברצון לשלוט בעניינים, להיות במרכז ולהנהיג. בני הקבוצה נוטים להיות קלילים, "זורמים", חברותיים אך פגיעים בכל הנוגע לשמם הטוב, מיקומם ומעמדם. הם יצירתיים, בעלי כושר משחק טבעי, אינם מודים בחולשותיהם ומתקשים להפגין הזדקקות, אך זקוקים לתמיכה רגשית תשומת לב ואהבה. הבמה היא מקומם הטבעי של כל האריות, אך בקרב קבוצה זו הדבר בולט במיוחד, וכבר מגיל צעיר הם מושכים תשומת לב בכל דרך. נוטים לעיסוקי במה, ניהול והוראה.
פסיכולוגית: קבוצה זו פחות מודעת לעצמה. הם אגוצנטריים ונוטים לדרמטיזציה. קיצוניים ונוטים לראות את החיים בצבעי "שחור לבן". נוטים לסבול מאגו קומפלקס המבטא "עיוורון" לגבי הדחפים שלהם. אם הם לא יהיו במרכז העניינים הם יסבלו ויהיו מרירים כלפי כל מי שמדיר את רגליהם משם. הם נוטים למצוא תרוצים והצדקות לכישלונות ובדרך כלל מאשימים בכך את האחרים. הם ילדותיים ויעשו מטוב ועד רע כדי למשוך תשומת לב. כשהם נאהבים הם נדיבים ומעניקים לסביבתם את כל מה שיש להם. אך אי אהבה עלולה לגרום להם להיות הרסניים גם כלפי עצמם. מתקשים לקבל הוראות ולעיתים ינקטו בעמדה מתריסה כדי להכעיס. נוטים לסבול מגוריזם[צורך להיות גורו של אחרים]. או מטיפי דת ומחנכים. כדי לזכות בחלק הטוב שבהם רק עמדה חיובית תשיג מטרה זאת.
מראה חיצוני: בהירים-ג'ינג'ים, שיער עשיר[רעמה], הנשים עדינות, אצילות, הגברים בעלי חזה רחב והליכה זקופה, נוטים להקרחה מוקדמת. בריאותית:נוטים לבעיות לב וגב
 ידועים בעולם:מייק ג'אג'ר, ג'ניפר לופז,פול אנקה, סנדרה בולוק,קווין ספייסי, ג'יימס בולדווין, וסלי סנייפס,דום דה לואיז,פיטר אוטול,ליסה קורדו,ארנולד שוורנגר,הילרי סוונק,סטנלי קובריק,בלייק אדוארדס,אלכסנדר דיומא,סימון בוליבר,זלדה פיג'ארלד,ז'קלין קנדי,בניטו מוסליני,רספוטין,ג'ורג' ברנארד שואו,מילטון פרידמן,איב סאן לורן.ריימונד צ'נדלר,אן פקווין, מייקל ריצ'ארד,אמיליה ארהרט, מט לה בלנק,הלן מירן, קארל יונג, לורנס פישבויין,קייט בוש, ז'אן רנו, פיטר בוגדנוביץ', הנרי פורד, אמילי ברונטה, ג'י קי רולינג, ג'רלדין צ'אפלין
קוליו, ג'רי גרסיה[גרייטפול דד], הרמן מלוויל[מובי דיק], סם וורטינגטון[אווטר], קרול אוקונור
ידועים בישראל:גיא פינס,ארז טל,אושרת קוטלר,שוקי זיקרי,שגב משה,רונה קינן, לאה שבת,רינת גבאי, נמרוד לב.

הקבוצה השניה
ילידי 12.8-2.8
:

אריות מקבוצה זו מושפעים מהשמש ומכוכב צדק[יופיטר], הם חשים צורך להתמודד עם אתגרים חדשים מפעם לפעם. רבים מהם קשורים לחו"ל ולעבודה עם אנשים או חומרים מחו"ל. הם זקוקים לחופש פנימי, לפרטיות ולמרחב מחיה גדול. יש להם חוש הומור, והם נוטים לקחת את החיים בקלות רבה יחסית. מנגנון ההכחשה שלהם פועל במרץ – והוא עוזר להם להמשיך הלאה. הם חברותיים,אך מבקשים לעצמם סממני מעמד חברתי. בעיני רבים אחרים הם עלולים להצטייר כסנובים. נוטים לעסוק בתחומים עצמאיים יותר וכאלה שהם יכולים לשמור על חופש התנועה והזמן שלהם. מלאי חיים ומצליחים להדביק את סביבתם בשמחה ובגישה אופטימית.
פסיכולוגית: נטיות להתמכרויות. הם מפגינים הרבה יותר כוח מכפי שהם חווים. הם נזקקים להרשים את הסביבה ביכולותיהם, וזקוקים לבמה לביטוי. נוטים לעיתים לקלות דעת ולצפות להשגים בלי מאמץ. יכולת למידה טובה ורבים מהם עוסקים בספורט העוזר להם לפרוק מתחים. נוטים להדחיק להכחיש ולהמנע מהתמודדויות רגשיות. נוטים להתחיל בהתלהבות כל דבר אך לדעוך עד מהרה בהתלהבותם. לא פעם, משתמשים בהומור כדי לחמוק מרגעים רציניים מדי אותם הם חווים כמביכים. סובלים מנטייה לשטחיות וברצון שדברים יתרחשו בדרך נס מבלי שהם יצטרכו להתאמץ יתר על המידה. הם עלולים להתנשא בקלות ולהיסחף למחשבות פומפוזיות ומגלומניות. לעיתים יבוזו לאחרים או יבטאו סנוביזם מכל סוג אך יאשימו את האחרים שהם נוהגים כך כלפיהם. מתקשים לקחת אחריות על מעשיהם או לפחות בורחים מתחושת אשמה. חסרי מנוחה ושקט וזקוקים לעניין רב ולגיוון.
מראה חיצוני: נוטים להשמנה, אוהבים מזון מתוק רב סוכרים. גדולי גוף לעיתים ובעלי נוכחות. קולם נעים והוא משדר עוצמה ותקיפות. שיערם גלי, והם מפגינים כוח והומור רב וצורך לצחוק. נטייה לבעיות לב וכבד.
אנשים ידועים:לואי אמסטרונג, מרטין שיין,בילי בוב תורנטון, שרליז תרון,דיויד דוכובני,לוסיל בול,מלאני גריפית',ג'יליאן אנדרסון,אנטוני בנדרס,רוזנה ארקט,דסטין הופמן,ג'ון יוסטון,מרתה סטיוארט,מאטה הארי,אנדי וורהול,ג'יימס האטפילד[מטאליקה], ג'ון לנדס, מרטין שיין טוני בנט, בארק אובמה, בילי בוב תורנטון, ראול ולנברג, אליזבט' המלכה האם, פרסי שלי.רוברט מיצ'אם, דייב אוונס-the edge , אסתר וויליאמס, אריק באנה, אדי פישר, ג'ון דרק, ססיל דה מיל.
ידועים בישראל: גידי גוב,סילבן שלום,הראל סקעת,דליק וולליניץ, אורלי פרל, קרן מיכאלי, אסף גיל.דויד מליץ, ירין שחף, יוני בלוך.

הקבוצה השלישית
ילידי 22.8-13.8:
קבוצה זו מושפעת מהשמש ומכוכב מאדים, וילידיה נוטים להיות אימפולסיביים, מהירי תגובה וביחס לבני הקבוצות הקודמות הם בעלי הסתגלות גבוהה לשינויים. בעלי כריזמה, הם אנרגטיים,בעלי כוח ועוצמה ריכוזית רבה, ויכולת גבוהה ביצירת פרויקטים, מקומות עבודה ומערכות יחסים. נוטים למיזמים קצרים ומגוונים. נלהבים ובעלי כושר גופני טוב. רבים מהם מעדיפים לעסוק בעבודות עצמאיות, מתקשים לקבל מרות, ודעתנים במיוחד,ילדותיים וחינניים. כשהם כועסים מומלץ להתרחק מהם, אך הם יוצאים בקלות ממצבים קשים, נולדו למאבקים ואינם חוששים מהתמודדות ותחרות.
פסיכולוגית: נוטים לאגרסיביות וצורך להפגין את כוחם. הם מהירי חימה ולא נשארים חייבים. מתקשים לשמור את תגובותיהם ונוטים להכנס לעימותים בגלל מיזגם הלוהט. הם כוחניים ותחרותיים מאוד. חשוב להם להוכיח שאין טובים מהם. הם אימפולסיביים ומהאינטנסיביים יותר מבני מזל אריה. בעלי נוכחות וזקוקים לפעילות ועניין מתמיד. פגיעים מאוד ונוטים להשיב מלחמה שערה. לא מוותרים ובעלי כוח לחימה גבוה במיוחד. מתקשים לעמוד בסרוב וזקוקים לסיפוקים מיידיים. אמוציונאליים ונוטים לזכור את אלה שהרעו כלפיהם. בעלי אגו גדול במיוחד וצורך במחמאות. הם התחרותיים ביותר מבין האריות ומוכרחים להיות בכל ראשונים או "יודעים הכי טוב". בדרך כלל בבגרותם הם נרגעים ולומדים לנתב את האגרסיה למקומות חיוביים יותר.
מראה חיצוני: כריזמטיים,נאים ומרשימים. בעלי גוף אתלטי, קול רם, דיבור מהיר וקצבי. נוטים לרגישויות בלב ומחלות לב. עיניהם רגישות והם עלולים לסבול מבעיות עיניים בעיקר ודלקות בשרירים. כמו גם נטייה לתאונות בגלל מהירות תנועה ונהיגה.
ידועים בעולם: מדונה,קלוד דביוסי,קני רוג'רס,רוברט דה נירו,אדוארד נורטון,שון פן,האלי בארי,סטיב מרטין,בן אפלק,דברה מסינג,קים קטרל,ג'יימס קמרון,מתיו פרי,אלפרד היצ'קוק,רומן פולנסקי,נפוליאון בונפרטה,פידל קסטרו,ביל קלינטון,פטריק סוויזי,טורי איימוס.אני אוקלי, מג'יק ג'והנסון, דניאל סטיל, דיויד קרוסבי, אתל ברימור, רומר וויליס, טימותי האטון, ג'יימס קמרון, צ'ארלס בוקובסקי, דוני וולברג, קריסטיאן סלייטר, טיפר גור, מלקולם פורבס, ארוויל רייט, רוברט פלנט, אייזק הייס, קים קתרל.
ידועים בארץ:שמעון פרס,מנחם בגין,מיכה שטרית,ג'זי כץ,ג'ודי שלום מוזס,רותם אבוהב,משה פרסטר,שרון איילון, רותם סלע,רונן אקרמן, מוני מושונוב.

קונסטלציית מזל אריה.

 

 

הורוסקופ לשנת   2017-2016

אריה במיתולוגיה

 

כללית:

את יום הולדתכם השנה אתם מתחילים לחגוג ב:22.7 בשעה 16.00 . הפעם ונוס ומרקורי כבר במזל אריה . בסוף החודש השמש שלכם יוצרת היבט חיובי לשבתאי המספר על התארגנות בענייני עבודה אך דגם בזוגיות יציבה התפתחות מעניינת. ונוס ביום ההולדת מאתגרת יחסים בלתי יציבים. לעומת זאת מרקורי במזל אריה בהיבטים בעייתיים מאוד עד ה:4.8: ייתכנו נושאים כספיים טעונים כמו הוצאות שנוחתות עליכם ומכניסות אתכם למתח. או נושא בעיית מגורים/משפחה שמייצר עבורכם אי שקט/מתח.

צדק עם מעברו בספטמבר למזל מאזניים ישפיע על רבים מבני המזל להתחיל ללמוד תחומים חדשים, לבחור עבודה גמישה יותר רף הנסיעות בשנה הקרובה יעלה והתחושה הכללית של אופטימיות תעלה גם.

שבתאי בקשת השנה הוא ממוקם בבית האהבות שלכם [עד דצמבר 2017] ויבסס קשרים אך עלול גם לסיים אחרים מאידך מתאים להרחבת משפחה ועיסוק בנושאי אימהות/אבהות.

 אוראנוס בבית 9 שלכם במזל טלה [ישהה שם עד פברואר 2019 לסירוגין]  ישפיע על שינויים בנושא מיקומכם בחיים החל מהפיזי ודרך מגמות מקצועיות, לימודיות חדשות ואופקים חדשים  במיוחד על ילידי

הקבוצה האחרונה של בני מזל אריה. בין ה:13.8 ועד ה: 22.8.  נפטון בכל הנוגע לתחומי רגשות וכספים ישפיע על הקבוצה האמצעית של בני המזל ילידי 9.8-1.8. ויגרום לתחושת בלבול גדולה יותר בקרב יליד קבוצה זו מה שמזהיר אותם לא לקחת סיכונים בנושאים כספיים.

פלוטו בגדי ישפיע על בית העבודה והבריאות של בני המזל ובעיקר על הקבוצה שנולדה בין ה: 12.8-6.8.. ויגרום לשינוי בעבודה, פרישה או התחלה מקצועית חדשה בתחום הבריאותי מומלץ להקפיד על שגרת בדיקות ופעילות פיזית מאוזנת.

הרקולס נאבק באריה מנמאה. כד מאתונה, המאה החמישית לפנה"ס.

האריה מנמאה, בנה של המפלצת אכידנה, שכן בנמאה מצפון לארגוס. הוא היה מגיח ממערה בעלת שני פתחים ומשמיד כל מי שמצא בדרכו. כמטלה ראשונה שלח אוריסתאוס את הרקולס להביא לו את עור האריה.

הרקולס טיפס על ההר, פילס דרך בסבך השיחים, לפנות ערב הבחין באריה הענק וירה בו חץ. עורו של האריה היה בלתי חדיר לכלי נשק אנושיים והחץ החליק מעליו בלא שיעורר את תשומת לבו. החץ השני פגע בחזהו של האריה, אך גם הוא לא חדר אל תוך גופו אלא צנח בין רגליו. אז הבחין האריה בהרקולס וזינק לעברו. הרקולס הלם באלה על ראש האריה אך האלה שהייתה עשויה מענף עץ זית, נשברה.

האריה לא נפגע, רק עיניו התערפלו והוא נסוג למערה. הרקולס חסם את הפתח האחורי של המערה ופרץ מפתחה הקדמי. הרקולס שהבין שנשק לא יועיל לו החליט להאבק באריה בידיים חשופות. הוא תפס את האריה מגבו כדי לא להפגע מציפורניו החדות מכל נשק ולפת בעוצמה את צווארו. וכך בעודו דורך בכפות רגליו על בהונותיו של האריה ומחשק בירכיו את צלעותיו, חנק אותו הרקולס למוות.

האריה מת, אך מכיוון שעורו היה חסין מפני כלי נשק, אי אפשר היה לפשוט אותו בעזרת סכין. הרקולס השתמש בציפורני האריה כדי לחתוך את העור. מאז נהג הרקולס להתעטף בעור הזה כשריון וראש האריה שימש לו כקסדה. כשהופיע כך במיקנה נבהל אוריסתאוס ומאז אסר עליו להיכנס העירה עם שללו. תמונת הקרב בין הרקולס והאריה הנמאי או הרקולס עוטה את עור האריה הם מוטיבים נפוצים באמנות הפלסטית בתרבות המערבית וגם במזרח.

 

אהבה ומערכות יחסים:

שנה עם פוטנציאל אהבה טוב משנת 2016. ונוס באריה מטיבה אתכם מסוף יולי ותחילת  אוגוסט. רומנים מפתיעים יפרצו תחת היבטים אלה אך גם ביחסים קיימים תהיה תחושה של עליית מדרגה, כוכב צדק עם כניסתו בספטמבר 2016 עד אוקטובר 2017 יזמן רמת קשרים גדולה יותר לבני המזל . היכרויות מפתיעות עם פוטנציאל של התאהבויות עשויות להתרחש בין ה: 18.8-12.8. ימים מוצלחים להיכרויות צפויים בין  ה:17-11.9  ה:27-23.9. בין ה: 5.10-1.10. עם מעבר ונוס ב:19.10 לבית האהבות שלכם  תיהנו מימים מוצלחים במיוחד להתאהבויות לפנויים בין ה: 30-19.10 וביחסים קיימים תיתכן הרחבת משפחה ושמחות למיניהם.  קשרים מפתיעים עשויים להתפתח בין ה:7-1.11.16 מעברו של מרס למזל דלי לבית הזוגיות שלכם מבטיח לייצר שינויים ביחסים לטוב ולרע. ההשפעה שלו אינטנסיבית ומבטיחה הרבה אינטראקציות ביחסים. בקשרים בלתי יציבים הקשר עלול להסתיים וביחסים טובים הוא עשוי לעלות כיתה עד ה:3.12.16 מעברה של השמש ב:22.11.16 לבית האהבות הוא יעשיר קשרים קיימים בהרחבת משפחה ועיסוק בנושא ולפנויים היכרויות מוצלחות עד ה:7.12.16

מעבר ונוס לב:7.12.2016 למזל דלי לבית הזוגיות שלכם מבשר על תקופה של הזדמנויות  לפנויים להיכרויות והתאהבויות וביחסים קיימים שדרוג הקשר  במיוחד בימים בין ה:21.12  ועד ה:27.12.מעברה של השמש ב:20.1.17 למזל דלי ולבית הזוגיות  מבשר על חודש מוצלח ביחסי זוגיות והזדמנויות למסד קשר. לפנויים הזדמנויות להיכרויות ימים מוצלחים להיכרויות בין ה: 12-7.2.17 . ובין ה: 22.2-18.2.2017. בין ה: 5-1.6.2017 ובין 19.6-15.6.16, מעברה של השמש עם מאדים ב:22.7.2017  יטיב במהלך חודש יום ההולדת עם מערכת יחסים ויקדם יחסים למיסוד.

 יחסים בעייתיים ובלתי יציבים עלולים להסתיים ב: בין ה:15-7.8. כנ"ל גם בימים  בין ה:9.9-1.9.16. ובין ה:19-13.9.16 פרידות באבחה חדה ומכאיבה.  גם בין הימים 20-10.10, משבר ביחסים עלול להתפתח.  בין ה: 12-2.12.16 , פרידה פוטנציאלית בקשר בעייתי צפוי 2.1-11.1.2017, פרידות ומשברים קשים עלולים להתפתח בין ה:14-9.4.2016.

.sunspot-AR2529-4-11-2016-Bernie-McGee-Scotland-sq-e1460490774540

שקיעת חמה תמיד רומנטית- צילם:Bernie McGee

       עבודה קריירה:

שנה זו מסתמנת כשנה עם אופציות להתפתחות מקצועית כולל שינויים מקצועיים. החל מכמיהה ללמוד כדי להתפתח מקצועית או לשדרג את מעמדכם אך גם עיסוק בשינוי במהות העבודה המקצוע והתפקיד. החל מחודש אוקטובר 2016 אתם נכנסים לתקופה מתאימה ללימודים, השתלמויות ובחירת כיוונים חדשים במקצוע הקיים. היבטי מרקורי ביום הולדתכם מייצרים מתח גדול בין ה: 3.8-25.7.16 ייתכן ואירועים חיצוניים משפיעים אבל רף המתח שלכם ממריא ויחסים בעבודה עלולים להיפגע אם לא תשדלו מאוד. הצעת עבודה העשויה להגיע בין ה: 28-25.7 עלולה לגרום לכם לא נעימות להודיע על עזיבה. ובעיקר מנושאים כספיים מטרידים אתכם.  חודש אוגוסט משפיע עליכם במיוחד בנושאים פיננסיים במיוחד עד ה:8.8 ימים מאכזבים אולי עם הבטחות שווא או אירועים שידרשו מכם איפוק בסיפוק הצרכים. סוף אוגוסט מביא פתרונות פיננסיים חלקיים וספטמבר נסיגת מרקורי בבית הכספים תעלה את רף ההוצאות ואולי גם את אי סיפוקכם מהפן השכר. סוף ספטמבר הרבה מהדילמות והקונפליקטים של העבודה מגיעים לכלל פיתרון. חודש אוקטובר תרגישו שאתם מרוצים מהעבודה וקיימת תחושה הישגית. אם מדובר בלימודים תרגישו שאתם במקום הנכון מבחינת כיוון לימודים ומיצוי האפשרויות, אם תקבלו הצעת עבודה בשבוע האחרון של אוקטובר זו תהיה הצעה איכותית.. דצמבר יעמיד אתכם בדילמות כשמרקורי יהיה בנסיגה בבית העבודה שלכם וייתכנו תקלות המאפיינת את מרקורי במיוחד במזל גדי ובעיקר הרבה נושאים בירוקרטיים יתקשו לעבור בעת ההיא. אך כבר מינואר תידהרו במהלך כל החודש להצלחות בתפקיד ובעשייה שלכם. זה יהיה חודש אינטנסיבי ומה:20.1.17 תיהנו משיתופי פעולה ומפגשים מעניינים ולעצמאים צפויות הצעות לשיתופי פעולה מעניינים וכדאי להתייחס להצעות שיגיעו בין ה: 24-17.2.17.  נסיגת ונוס מה:5.3.2017 עלולה להשפיע במהלך כחודש וחצי[15.4.17]  על תקלות בירוקרטיות, עיכובים בתחומים משפטיים למי שמכם יש ולא מומלץ לנסוע בתקופת הנסיגה לחו"ל. במקביל בחודש אפריל גם מרקורי מתחיל נסיגה ב:9.4.2017 בבית הקריירה. כל הצרות האלה יחד מסתיימות ב:4.5.2016 ואתם עומדים ליהנות במאי וביוני  מחודשים מוצלחים בעבודה, נסיעות והזדמנויות לצמיחה בקריירה. מרקורי מגיע מוקדם למזל אריה כבר ב:6.7.17 ובזכות היבטיו הטובים מעמדכם ישתפר אך כניסתו של מאדים ב:21.7.17 למזל אריה מבשר על הצורך שלכם להישגים נוספים וכמיהה ללכת הלאה גבוה יותר.

 

suncard

קלף מזל אריה בטארות. קלף עם הרבה כוח, עוצמה, אגו .הילד הרוכב על הסוס הוא הילד הפנימי, הכוחות היצירתיים, החיוניות עם שמחת החיים .

כסף ומצב חומרי

 

שנה פיננסית משופרת לעומת 2016. אוגוסט ספטמבר השנה יהיו מעיקים בגלל רמת הוצאות גדולה מהרגיל היו זהירים והימנעו מהוצאות מיותרות או לבנות על כסף שעלול לאחר או על סמך הבטחה במיוחד באוגוסט עד ה:15.8.116 כבר מה:19.8 יש עליה בהכנסות ובהזדמנויות להרוויח כסף. ספטמבר יהיה בעייתי כספית שכן מרקורי בבית הכספים יהיה בנסיגה וצפויים שני ליקויים של חמה [1.9.2016] ושל לבנה[16.9.2016]   ולא תקבלו בזמן כספים שמגיעים לכם כדאי להישמר מהוצאות מיותרות.  שבתאי בקשת ייצב את מצבכם הכללי מאוקטובר 2016 כבר מאוקטובר תתחילו ליהנות מהזדמנויות כספיות טובות יותר החל משכר ואולי הכנסה נוספת שתתחיל. סוף נובמבר ודצמבר מסמלים תחושת התייצבות כספית והזדמנות לחיות ברווחה גדולה יותר יחסית. ינואר 2017 מסמל שינויים במעמד, עבודה תפקיד עם שיפור נוסף במצבכם הכספי. מרץ 2017 חודש עם רף הוצאות גבוה והקפידו על מה שמגיע לכם ומומלץ להיות מבוטחים לכל צרה שלא תבוא. מאי ויוני חודשים מוצלח בכל הנוגע לנושאים הכספיים ולמעמדכם בעבודה ייתכן שמדובר בשיפור משמעותי של התנאים שלכם .  יולי  2017 ערב יום הולדתכם מבטיח לכם תקופה שלווה ובטוחה יותר כלכלית .

images

ליקוי חמה – הידעתם כי בטהיטי למשל, תופעת הליקויים תורגמה להתעלסות בין השמש לבין הירח.? גם בימינו – האסקימוסים באנטרקטיקה, מאמינים שהליקויים מצביעים על השגחה שמימית: באופן זמני עוזבים השמש והירח את מקומם בשמיים, כדי לבדוק באם הכול פועל כשורה על פני כדור הארץ. ועל ליקוי מאורות 

  בריאות:

בני מזל אריה  נחשבים למזל חיוני וחזק במהותו. רבים מכם,  בעלי נטיות ספורטיביות המשמרות את מערכת השרירים החזקה שלכם. אזור הלב והגב הם בעלי עוצמה מרכזית וחיונית בגופכם, אך הם גם נחשבים לבעלי רגישות גבוהה עם "בלאי" גדול יותר. "הלב החזק עלול להישבר" לעיתים כלי הדם המקיפים את הלב נוטים לטרשת ולעיתים מדובר בבעיית מסתמים וצורך להחליפם. בני מזל אריה, הם בעלי נהנים משמש בולטת בעוצמתה ולכן הם עסוקים באופן אינסטינקטיבי באגו, בנראות שלהם כלפי העולם,  ובצורך שלהם להפגין את מיטבם כלפי העולם.. התוצאה עלולה להיות לעיתים קרובות הפגנת גאווה ולעיתים יהירות, אך הדגש מבחינתם, החזות חייבת להיות במיטבה, חזקה.
בעיקרון בני מזל אריה לא נוטים להכפיף את עצמם ולכן הם משולים 'לעצים החזקים וקשיחים הנשברים ברוח' כי מתקשים להתכופף- בית הבריאות שלכם נשלט על ידי מזל גדי הבית העוסק בעמוד שדרה, מערכת השלד ורגישויות העלולות להתפתח בעמוד השדרה הפיזי והנפשי. ככל שהאגו חזק יותר,  כל פגיעה תהיה קשה יותר והלב עלול "להישבר מטפורית לרסיסים". פלוטו בגדי בבית הבריאות עלול לעיתים קרובות יותר ליצור תקופות של מתחים, עלייה בחרדות ובחששות הבריאותיות ובמיוחד כשהוא מייצר היבטים של עלייה במתחים שלכם כמו בחודש אוקטובר -נובמבר 2016. נסיגת מרקורי בדצמבר2016 -ינואר 2017  עלולה להשפיע על ירידה בריאותית חולשה ונטייה לבעיות גב ורגישות בקיבה.  שבתאי שליט בית הבריאותשלכם יהיה  בבית 5 עד דצמבר 2017 ונשים רבות תעסוקנה בנושא הריונות, לידה ובגיל מעבר בנושא הורמונלי. מאי יוני 2017 תרגישו חיוניות רבה וקצת לפני יום הולדתכם ב:יולי 2017 אתם עלולים לסבול מרגישות בגב תחתון אלה מכם הסובלים מבעיות כרוניות בגב צריכם להיזהר מעשיית מאמצים מוגזמים. פלוטו בבית הבריאות עשוי להשפיע על שינוי תזונה קיצוני בשנים של שהותו כמו גם הפסקת עישון וגמילות אחרות הכל מבורך רק שכדאי לעשות הכל תחת ביקורת שכלי הדם שלכם במיוחד בכל מה שקשור בתזונה לא יינזקו ממחסור של ויטמינים וחיוניות.

THE_SUN.0

התפרצויות של התלקחויות וסערות על פני השמש.

  טיפ:

מאדים השנה לא הקל על חייכם.  במיוחד כשהוא שהה במזל עקרב [עד ה:1.8] אך כבר מאוגוסט ספטמברהקרוב,  הוא ישהה בבית 5 הבית העוסק באהבות וילדים. בעיות שיתפתחו בנושא הילדים עלולו להתעצם בספטמבר ובאוקטובר להיות אחרי. ייתכן עם זאת הריון שיתפתח בחודשיים בין אוגוסט לאוקטובר לאלה שרוצים הרחבת משפחה..  צדק השנה בבית 3 שלכם. צדק בבואו לבקר בבית הוא מגדיל את השפעתו לטוב ולרע.  זהו הבית  העוסק בתקשורת בסיסית ויטיב עם כל מי שביניכם עוסק בתקשורת במיוחד בתחומי מדיה, כתיבה, עיתונות הוראה אך גם לכל אלה שמרבים לנסוע בעבודה ולעסוק בסוג של מסחר שיווק. בדרך כלל זהו מיקום טוב לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים כמו להתחיל ללמוד ולהתפתח לכיוונים חדשים, לעבור לגור בעיר אחרת או סביבה שתרגישו בה נגישות וניידות קלה. אלה מכם הרוצים להחליף מקצוע. ייהנו מהזדמנות להיפתח לתחומים חדשים, הכשרות מקצועיות ואף שינוי בתפקיד שמגמיש את שעות עבודתכם. בדרך כלל בהשפעתו מרבים להרגיש תזזית ורצון לנסוע גם לחו"ל. בני מזל אריה מומלץ לשים לב השנה שכוכב ונוס יהיה בנסיגה בחודש מרץ-אפריל 2017  במזל טלה בבית העוסק בחו"ל אלה חודשים שמומלץ לבחור לא לנסוע כי תתקשו ליהנות מכל מיני סיבות [כל אחד על פי המפה שלו] לעומת זאת חודשים בין מאי לאוגוסט  יהיו מוצלחים לנסיעה ולהשתלמויות ולימודים בכלל. . שינוי משמעותי אחר צפוי עם מעברו של מאדים ב:21.7.2017 למזל אריה ושהותו שם עד ספטמבר יגרום לכם לרצות שינויים בחיים ואלה יכולים לדבר על מעבר מקום משמעותי שתשמחו בגינו.

 

לוח שנה של אירועים: ירח שחור, נסיגת כוכבים, ליקויים, מולד ירח וירח מלא.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                     19.7.2016