מזל קשת – הורוסקופ לשנת 2017-2016

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.

%d7%a7%d7%a9%d7%aa-%d7%a7%d7%a9%d7%aa
קונסטלציית מזל קשת – מסומנת באדום.

 

הורוסקופ לשנת 2017-2016

 

כללית:

 

יום הולדתכם השנה יתחיל ב:22.11 והשמש בהיבטיה תמצא אתכם  קצת מבולבלים ורבים מכם מאוהבים מחדש.  חברתית תיהנו מפופולריות רבה ותקשורתיות מהנה.  נוכחותו של כוכב מרקורי בקשת תטיב עם מיזמים חדשים בעבודה, ותאפשר נסיעות שישחררו אתכם מתקופה מתוחה שסבלתם ממנה לאחרונה. כוכב צדק שליט המזל שלכם יטיב אתכם בכל הנוגע לשיפור באנרגיות שלכם ותצליחו לחזור לכושר מלא כבר בשבוע האחרון של נובמבר ותחגגו במלוא המרץ את יום הולדתכם .  ונכון לתקופה זו הוצאות כספיות עד ה:1.12 יעיקו עליכם. ונסיגת מרקורי מה:18.12.16 עלולה להשפיע על עיכובים נוספים פיננסית ולהיפתר באמצע ינואר 2017.

הבשורה הפחות משמחת של בני המזל היא,  שכוכב שבתאי המעיק יישאר עוד כ: 12 חודש לחרוש את מזל קשת.  יחוו זאת במיוחד אלה שנולדו בין ה: 21-10.11 ברם, הבשורה הטובה שרק עוד 30 שנה שבתאי ישוב לבקר במזל והשפעתו האישית תהיה  מינורית יותר עליכם בשנים הקרובות.   מותר לציין שילידי ימים אלה  נהנים בשנה הקרובה מהשפעה הרמונית יותר של כוכב אוראנוס המאפשר שינויים לטובה בכל תחום שיש לכם כמיהה לשינוי. לילידי כל המזל כוכב צדק[יופיטר] שליט המזל שלכם מבקר השנה [עד אוקטובר 2017 ]במזל מאזניים ומטיב עם רבים מכם בתחומים חברתיים, לפנויים צפויות היכרויות והתאהבויות ובתחומי עבודה תהיינה התפתחויות ומיזמים חדשים לעומת זאת תחומים פיננסיים עדיין לא יספקו אתכם כפי שאתם מצפים.

2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת.

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 

    יחסים ואהבה:

ביקורו של צדק כוכבכם האישי במזל מאזניים עד ה:10.10.17 יטיב עם נושאים רומנטיים, חברתיים והתפתחות מערכות יחסים רומנטיות במהלך השנה הקרובה. אך ללא ספק במערכות יחסים סבוכות תוכלו להרגיש את השפעתו המכבידה של שבתאי עם קושי להגיע לפיתרון אופטימאלי אך יתקיים צורך להתפשר  רבים מכם יחוו את התבגרותכם מהשפעתו היותר פרופורציונאלית של כוכב שבתאי. זו לא תהיה שנה משמימה רגשית כי לפנויים תהיינה הזדמנויות להתאהב וייתכן שתהליך בדיקת הקשר יימשך זמן ארוך יותר. 

לפנויים, צפויות מתקופות של היכרויות החל מה: 20.11 ועד ה: 2.12.16. מעברו של כוכב ונוס למזל דלי לבית התקשורתי שלכם ב:7.12 יטיב עם היכרויות ספונטניות ובנסיעות במהלך כל החודש . מעבר כוכב ונוס למזל טלה לבית הזוגיות שלכם ב:28.1.17 יעורר אתכם להתקשרויות ורומנים  עד ה:1.3.17 . נסיגת כוכב  ונוס בבית האהבות שלכם מה: 3.3.17 עד ה: 15.4 מסמלת תקופה עם ביטוי רגשי בעייתי.  ייתכנו סיומי קשרים ביחסים שהם לא שלמים לטעמכם ואולי תרגישו הרבה בלבול במערכות יחסים וצורך בפסק זמן כדי לחשוב ולבדוק עם עצמכם מה אתם באמת מרגישים ורוצים. עם זאת, כבר מה: 25.5.17 תיהנו מחדש מהזדמנויות לדייטים, התאהבויות  ושיפור של יחסי הזוגיות עד ה:21.6.2017.  מעברו של כוכב ונוס ב:5.7.2016 לבית הזוגיות שלכם,  יטיב עם שיפור הסטאטוס ביחסים הקיימים ועליית מדרגה בקשר עד ה: 19.7.17 יחסים בלתי יציבים  לעומת זאת עלולים להסתיים בימים שבין ה:19.7 ועד ה: 25.7. ושוב לפנויים שביניכם תתאפשרנה התאהבויות ספונטניות במיוחד  בין ה: 31-28.7.17.

 

.

 

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.

 

קריירה עבודה :

 כוכב שבתאי נוכח עדיין במזל קשת.  בהשפעתו הבעייתית שבתאי משפיע על יצירת מגבלות ומאבקים קיומיים גדולים יותר ,  אך בהשפעתו החיובית הוא משמש חומר בנייה ליצירת תשתית טובה יותר לעתידכם המקצועי.    מחודש דצמבר הקרוב,  הוא ישפיע עד דצמבר 2017 במיוחד על ילידי העשרה ימים האחרונים של בני המזל. אלה שנולדו מה: 11.12  ועד ה: 21.12 . 

שבתאי בא לפקוח עיניים, לחדד גבולות, תובנות ולהתבגר וכל דרכיו בנושא כשרות לכך. הוא היה בפעם האחרונה בשנים בין ה: 1988-1985 לבוגרים שביניכם,  תקופה זו בוודאי מדברת אליכם,  ולצעירים שביניכם שהיו צעירים מדי יזכרו בוודאי את מגבלות הגיל והחופש ואולי גם מגבלות פיננסיות שלא אפשרו לכם לעשות ככל העולה ברוחכם. למרות השפעתו הבולטת לילידי סוף המזל,  בשנה שנותרה עדיין לרבים מבני המזל ייתכנו השפעות של שבתאי ולכן עד סוף 2017 כל בני המזל בדרך זו או אחרת יילחמו כדי, לבנות גבולות חדשים, צורת חיים חדשה. תתפתחנה תובנות והסקת מסקנות מקצועיות כולל:  שינויים, שותפויות, והיבטים כספים שיהיו תוצאה של השלכה זו. כוכב אוראנוס הפלנטה של השינויים,  תשפיע עליכם השנה בגין היבטיה החיוביים על שבתאי ולכן  אוראנוס האחראי על שינויים ייצור שינוי שתרגישו כי היה משתלם לעבור את כל הקשיים עבור שינויים אלה. היבטיו  בעלי עוצמה של כוכב אורנוס יורגשו כבר מתחילת דצמבר הקרוב עד ה: 7.12.17 וכך גם בסוף דצמבר.  חודש ינואר  2017 יהיה  בלתי יציב בכל הנוגע לנושאים כספיים ולעלייה בהוצאות כמו גם יהיו שינויים מפתיעים בתחומי העבודה.   החל מחודש מרץ יתחוללו שינויים קיצוניים יותר במסגרת העבודה שלכם ואולי בכלל,  תעברו למקום חדש ועד חודש יוני תהיו בתקופת צעבר והסתגלות לעבודה /תפקיד/מיזם חדש. בחודש יוני תיהנו משיתופי פעולה מוצלחים, שותפויות והזדמנויות לצמוח מתוך מצב חדש שמתרחש. יולי יהיה חודש שמחזיר אתכם למקומות אופטימיים כמו: מבשר נסיעות, יוזמות ואופקים חדשים ותקופה עם תקווה והצלחה לראות מעבר לקצה האופק והבנה לאן אתם הולכים מכאן והלאה. באוגוסט יש עיכובים בגלל נסיגת מרקורי בבית הקריירה .ושוב מחודש ספטמבר חוזרים לזרימה חיובית ויש המשך תהליך של בנייה , הזדמנויות חדשות ומגמות המשפרות את מצבכם הכלכלי פיננסי .  חודש אוקטובר מסמל חודש של השגת מטרות משמעותיות לגבי עתידכם. ואז נשאר לחכות לחודש ינואר 2018  כששבתאי עוזב סופית את מזל קשת ותרגישו מחד הקלה עצומה של ירידת נטל וכובד מאידך תיהנו מארגז כלים משופר לעתידכם המקצועי.   

 

Fotothek_df_tg_0004463_Astronomie_^_Planet_^_Symbol
    יופיטר שליט קשת ודגים תחריט עץ  של Johannes
Regiomontanus, משנת 1512.

 

כסף וחומר:

 

אתם עובדים קשה השנה כדי לשפר את מצבכם הפיננסי.  שום דבר לא יושג בקלות. כרגע,  אתם בתקופה מוגבלת יותר פיננסית עם חודשים של הכנסות מתחת לציפיות שלכם. עם זאת,  צפויות תקופות מוצלחות פיננסית במיוחד בחודש ינואר 2017 לאחר נסיגת מרקורי בימים בין ה: 20-10.1.17, כמו כן בחודש פברואר הוצאותיכם יגדלו בימים בין ה: 16.2 ועד ה: עד ה:22.3.17 . השבוע האחרון של חודש מרץ 2017 יטיב עם הזדמנויות כספיות ואפשרויות לצמוח פיננסית כתוצאה מהתמדה של החודשים הקודמים. אך חודש אפריל עלול לאכזב בציפיות הפיננסיות ואולי גם בעליות בהוצאות לעומת זאת  בין ה: 27.5.2017 ועד ה: 17.6 תיהנו מעלייה ניכרת בהכנסות ובהזדמנויות להרוויח כסף מפתיע ואולי מדובר בהכנסה נוספת שתצוץ במפתיע. ימים מוצלחים מבחינה פיננסית צפויים לכם בין ה: 22.7-16.7.17. שיפור חומרי צפוי גם בימים  בין ה: 9.8.17 ועד ה: 15.8.16. צפויה לכם עלייה בהכנסות, שכר או העלאה  בחודש ספטמבר בימים בין ה: 20.9 ועד ה: 25.9.17. מעבר כוכב יופיטר כוכבכם האישי למזל עקרב יטיב אתכם כלכלית בשנת 2018-2017 באופן מובהק כבר תרגישו זאת  מדצמבר 2017 ואילך.

 

 

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

גוף ובריאות:

 

מזל קשת קשור לקבוצה משתנה [יחד עם מזלות דגים, תאומים ובתולה] מנטאלית זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם ולהסתגל לנסיבות חדשות.

קבוצת המשתנים  נוטים לייצר חום , ברונכיט אסטמה, ליחה, נטייה לסוכרתיות גבוהה. עם זאת אם הם מקפידים על תזונה טובה הם המחלימים הראשונים מתחלואים. לבני מזל קשת במיוחד, הגלוקוזה עלול להיות גורם משפיע  בעייתי, הרבה סוכרתיים  עם נטייה למחלות פתאומיות אך גם החלמה מהירה. בני מזל קשת- נוטים לסבול באופן בסיסי מדלקות בעצב השת, גב תחתון, וקריעת גידים ושברים בירכיים,  מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר אשר אחראי על הצמיחה, ההשמנה ועל הכבד ותפקודיו.  והסימפטומים עלולים להתבטא דרך כולסטרול גבוה וסוכרת[כפועל יוצא] ונטייה ללחץ דם גבוה. למזלכם, רבים מכם עוסקים בספורט מתוך אהבה ומצליחים להימנע מצבירת שומנים לא רק חיצוניים,  אלא גם אלה המצטברים בדפנות העורקים. מזון וצורת אכילה לבני המזל יהיו חשובים מכל,  בגלל הנטייה הקשה של הכבד לספוח רעלים ולהתקשות לפרקם. בני המזל אוהבים לאכול ובעיקר את המזון העשיר והשמן ביותר ומתקשים לשמור על דיאטה. הפיתרון יהיה תמיד מסגרת עם פעילות להוריד אלכוהול, דברי מתיקה ולא לאכול בערב. חשוב שבני המזל יגורו במקומות לא מזוהמים ינשמו אוויר צח ויעסקו בספורט. עדיף להם תמיד לחיות בטבע ולא באזורים עירוניים. בני מזל קשת בדרך כלל אנשים גדולים ושריריים גם כשהם סובלים מהשמנת יתר הם נראים חסינים.

2017-2016: שבתאי השנה עדיין שוהה במזל ועלול להשפיע על עייפות כרונית, רגישות יתר בגב, עומס גדול ועלייה במתחים ובחרדות בגין נושאים חומריים ופיננסיים. צדק[יופיטר]  כוכבכם האישי השנה ממוקם במזל מאזניים ואתם עסוקים יותר בזוגיות, יחסים ובנראות שלכם ולכן תצליחו לקיים איזון בין מזון ופעילות מה שיטיב אתכם. חודשים דצמבר- ינואר 2017 תרגישו עלייה ברגישות של הגב התחתון ומתחים לא מעטים בעיקר בגלל נושאים פיננסיים,  ברם, יהיה לכם קל יותר לעשות דיאטה בחודש ינואר 2017. בין החודשים פברואר- מאי 2017  תרבו בפעילות ארגומטרית שתטיב עם כלי הדם שלכם . ספורט מוצלח שלכם יהיה תמיד למרחקים. אתם אנשי המרחב והמרחק. ולכן פעילות של רכיבה על אופניים, ריצות מרתון, טריאתלון , שיט  יטיבו אתכם במיוחד.  חודשים יוני-יולי 2017 יהיו טובים לספורט בצוותא,  בזוגיות ותוכלו להפיק הנאה כפולה. חודש אוגוסט ותחילת ספטמבר תהיו ניידים יותר וייתכן שתהיו בנסיעות ותתקשו לשמור על מסגרת יציבה.  תשתדלו לייצר אותה כדי לא לצאת לגמרי מהמחויבות לגוף שלכם. חודש ספטמבר מחזיר אתכם לעבודה ולשינויים רבים במסגרת השגרה שלכם ולכן  תצטרכו למצוא את הזמן לכל דבר במיוחד לטפל בנטייה לכאבי גב תחתון ורגישות בקיבה העלולה לצוץ בגין חומציות יתר.

Sagittarius קנקן תה
"קנקן התה" בקונסטלציית מזל קשת.

    טיפ:

צפויה לכם שנה מוצלחת חברתית .  תיהנו ממבחר גדול בתחום החברתי כולל היכרויות חדשות ומעניינות,  במקומות שונים חלקם בחו"ל וחברים שיכירו לכם חברים חדשים שדרכם תגלו עולמות חדשים. צורת חייכם השנה תשתנה, כי אתם עייפים יותר  ומנסים להתמקד בכמה משימות שהן הכי חשובות עבורכם ולקיים שגרה עניינית  נעימה ובריאה. כוכב אוראנוס האחראי על שינויים,  יעצים את תהליכי השינויים שלכם בכל הנוגע להרחבת משפחה ושינויים המתקשרים לילדים שלכם [ייתכן כי מדובר בילדים מתבגרים ומשברי התבגרות מגוונים] שיבואו לידי ביטוי במיוחד בחודשים מרץ-אפריל ואוגוסט-ספטמבר 2017.  בחודשים דצמבר -ינואר-פברואר תיהנו מתקופה מוצלחת ללמוד, להשתלם ולהתפתח [אולי תחביב חדש] בנושא שיש לכם עניין בו בשנה האחרונה. בחודשים פברואר-אפריל 2017 תעסקו רבות בענייני משפחה,  מגורים אולי שיפוץ של בית או מעבר ומערכות יחסים משפחתיות .בחודשים בין יולי לספטמבר תיהנו מנסיעות לחו"ל, מפגשים עם אנשים הבאים ממקומות שונים בעולם וטיולים מהנים.

 

 מה כדאי לבני מזל קשת לדעת?
יופיטר שליט מזל קשת והשפעתו על המזל.

יופיטר השנה במזל מאזניים,  איך ישפיע על בני מזל קשת.

שבתאי במזל קשת – שיעור בהתעוררות

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                 17.11.2016