מזל קשת – עם הורוסקופ  דצמבר 2017 עד דצמבר 2018

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.

 

 

הורוסקופ  מדצמבר 2017 לדצמבר 2018


2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת.

כללית:

 

ביום הולדתכם הקרוב השמש תקדים ותגיע למזל קשת ב:22.11.2017 בשעה 06:45. ותרגישו מייד התחזקות אנרגטית וחידוש של תחושת האופטימיות. מה:26.11 השמש תיצור מרובע משתנה עם כוכב נפטון במזל דגים. היבט שייצור לכם בלבול בנושאים הקשורים לבית/'משפחה וישפיע עד 4.12 בהשלכות של אי בהירות לגבי תוכניותיכם בנושא. מרקורי הפעם מתחיל את נסיגתו בתקופת יום הולדתכם. השפעת הנסיגה רשמית מתחילה מה:3.12  אך תורגש כבר מסוף נובמבר ותימשך רשמית עד  28.12.נסיגת מרקורי הבתקופת יום ההולדת בהחלט משפיעה על אי וודאות בנושא ולעיתים קרובות מרמזת על שינויים רציניים בעבודה בשנה הקרובה.

הבשורה המעודדת ביותר לבני מזל קשת מתחילה כבר עם נטישת כוכב שבתאי את מזל קשת ב:20.12.17  נוכחות שהכבידה 3 שנים בכל המישורים על בני המזל. רבים ביניכם כתוצאה מכך,  עברו תהליכי התבגרות, שינויים לא קלים אך רבים מכם צמחו ועברו שינויים חיוביים.  לאחרים מיקומו של שבתאי הכביד וגרם גם לסבל לא מועט.. הפלנטה שבתאי לצורך המטאפורה היא  "מכללה של החיים"  אם דרך הדברים בהשפעתה מעוררים אירועים אישיים כמו פרידות, שינוי כיוונים ומגמות עבודה בחיים,  הפסדי כספים או לימודים אחרים לכן זו תקופה בלתי נשכחת בפעם הבאה שבתאי יגיע בעוד כשלושים שנה למזל קשת.  לכוכב יופיטר שליט המזל שלכם יהיה השנה תפקיד לסיים תהליכים נפשיים/רגשיים. יופיטר הגיע באוקטובר האחרון  למזל עקרב מה שנקרא "המזל שלפני" ובדרך כלל במיקום זה הוא משאיר אתכם "במוסך" "לטיפול עשרת אלפים"  🙂 הוא יאפשר לכם התבוננות פנימה עקב ההתעוררות שנגרמה בזכות שבתאי  ותהיה לכם הזדמנות לעסוק במסע נפשי/רוחני עד נובמבר 2018. כוכב צדק [יופיטר] בנובמבר הבא יגיע למזל שלכם,  כשאתם במצב מוכנות להסתער על החיים כפי שאתם אוהבים אבל עם יתרונות ומוכנות מקסימאלית. כוכב פלוטו ימשיך השנה לחרוש בבית הכספים ויאפשר לכם התחלות חדשות פיננסיות ואלה שלא היו זהירים פיננסית בשנים האחרונות הוא יעזור להם לסיים תהליכים. כוכב אוראנוס יחצה למזל שור במאי שנת 2018 לבית העבודה שלכם ויגרום לתהליכי שינוי עמוקים  בנושא העבודה כלומר: ייתכנו שינויים מהותיים  במסגרת העבודה ועוד יסופר על כך בפרק העבודה[למטה]. נפטון ימשיך לשהות בבית המגורים/משפחה ויקרין היבטים טובים לאופציות של שיפור יחסי משפחה ושינויי מגורים לטובה.

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 מערכות יחסים ואהבה :

 

שנת 2018 תהיה נוחה יותר ביחסים שסבלו בגין כבדותו של שבתאי ואלה שניזוקו יוכלו לעסוק בטיפול ושיקום בחיים האישיים/נפשיים הפנימיים שלהם כדי להגיע לריפוי מקסימלי מפרידה או מכאב שחוו כתוצאה מהשפעת שבתאי על היחסים הזוגיים. לפנויים כבר מה:2.12 הקרוב כוכב ונוס מגיע למזל קשת ומייצר אווירה של חיזורים התאהבויות, חזרה ליחסים מהעבר שאולי הסתיימו טרם עת וימים מוצלחים למפגשים רומנטיים כבר מה: 11.12 עד ה: 25.12.17. תחילת ינואר שיפור תקשורת ומפגשים מחודשים בזוגיות בין ה: 9-4.1.18. מעברו של ונוס לבית האהבות שלכם ב: 7.3.2018 יזמן התרגשויות והיכרויות רומנטיות במיוחד בימים :1.4-22.3.18. מעבר כוכב מרקורי [שליט בית הזוגיות] לבית האהבות מאמצע אפריל מטיב עם הזדמנויות ל היכרויות עד ה: 13.5.2018. מעברה של השמש מה: 21.5.18 לבית הזוגיות ונוכחותה עד ה: 21.6.18 יעניק אנרגיה רבה ליחסים קיימים וישפוך אור על בעיות הזקוקות לטיפול והידוק היחסים. מעבר כוכב ונוס ב:14.6.18 למזל אריה יטיב עם בני מזל קשת בהיכרויות במהלך נסיעות ודרך הרשתות החברתיות עד תחילת ספטמבר 2018. מעבר השמש ומרקורי ב:23.9.18 למזל מאזניים יטיב עם היכרויות לפנויים וביחסים קיימים תקופה של התמסדות עד תחילת אוקטובר 2018. סיום נסיגת ונוס ב:16.11.2018 במזל מאזניים יטיב עם היכרויות של פנויים עד ה:2.12.2018. מעברו של כוכב יופיטר כוכבכם האישי למזל קשת ב: 9.11.2018 מבטיח שנה של התחלות חדשות של יחסים וביחסים קיימים בשורת מיסוד קשר או שמחות משותפות אחרות. 2019 תהיה טובה ומשוחררת יותר ממועקות וצלקות כואבות.  .  

משברים ביחסים:

מרס יהיה במזל בקשת מה: 26.1.18 ויחסים יהיו טעונים. צפויה תקופה ממושכת של מתחים ויחסים לא יציבים עלולים להסתיים סביב  17.3.18.בין ה:1.5-22.4.18 ימים כבדים ומעיקים במערכות יחסים.

נסיגות מרקורי שליט בית הזוגיות שלכם,  משפיעות על יחסים בלתי יציבים ונסיגות אלה יקרו בין :

מרקורי מתחיל נסיגה קשת ב:4.12.17 ב:23.12.17

: 15.4.2018 מרקורי במזל טלה  14.4-23.3.2018

מרקורי בנסיגה במזל אריה מה: 19.8.2018-26.7

מרקורי בנסיגה מה: 17.11.2018 עד ה: 6.12.2018

 

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.

 קריירה ועבודה:

ביום הולדתכם הפעם כוכב מרקורי יהיה בנסיגה במזל קשת. זהו תמיד אות וסימן שיש לכם לבטים בעבודה,  שנושאים רבים בעבודה לא סגורים או שאתם מתחבטים לגבי עתיד עבודתכם וקיימת אי בהירות במערכת בה אתם עובדים. נסיגת מרקורי תסתיים לקראת סוף חודש דצמבר וכבר בתחילת ינואר 2018 תרגישו שאתם חוזרים לפוקוס ושבים לעצמכם. בינואר 2018, יחול שיפור פיננסי משמעותי. פברואר יהיה חודש תקשורתי במיוחד וכל אלה העוסקים בנושאים חדשנים, שיווק, מדיה ייהנו מהצלחות ומפגשים מוצלחים.  חודש של חתימות על חוזים והתחלות מוצלחות. נוכחות כוכב מאדים בחודש פברואר במזל קשת,  ישפיע על שינויים רבים בחייכם וחלק מהם קשור בעבודה וברצון שלכם להשיג הישגים ויהי מה. מיקמו של מאדים בקשת מגביר את השאפתנות ואת האנרגיות שלכם ותיהנו ממיקוד במטרות.  בין סוף חודש אפריל לחודש מאי 2018 – מסמל תחילתה של תקופה מכוננת בעבודה,  שכן כוכב אוראנוס לראשונה,  מגיע לבית העבודה שלכם במזל שור ומרמז על כך שאתם עומדים לעבור שינויים בפרדיגמה של מתכונת העבודה שלכם. האפשרויות יכולות להיות החל:  ממעבר למיקום/תפקיד/מסגרת מעובד שכיר לעצמאי או אפילו שינוי מקצועי מוחלט או התפטרות ויציאה לפנסיה. כוכב אוראנוס בחודש אפריל מאי  2018 מרמז על הרוח החדשה שעשויה להשפיע על השנה הקרובה ומי שיעזור לו זהו כוכב מרס במזל דלי בבית התקשורת שלכם  כשבין חודש יוני ועד נובמבר 2018 הוא ישפיע על כיוונים חדשים במסגרת הקיימת,  שחלקם יתקשרו בהיערכות מקצועית חדשה/ במסגרת תקופה שתכין אתכם לבאות- ספטמבר יהיה חודש מכונן בכל מה שיקרה אתכם בתחום הקריירה בשנה שבין 2019-2018 במיוחד באילו כיוונים. ברם,  רק באזור יום הולדתכם 2018 ותחילת 2019 התהליך עשוי להיות מעשי ובפועל. תהליכים גדולים של שינוי בעבודה לוקחים זמן. כי הכל מתחיל מרעיון ואז הכוכבים צריכים להסתדר באופן שיעזרו לכם לממש את הרעיון לשלב המעשי יותר. שבתאי שעובר לבית הכספים יהפוך אתכם למחושבים ובוגרים יותר,  ביחס לפן הכלכלי כדי להישמר בפני הבאות ולשלוט יותר בחיים הפיננסיים..

 

Fotothek_df_tg_0004463_Astronomie_^_Planet_^_Symbol
    יופיטר שליט קשת ודגים תחריט עץ  של Johannes
Regiomontanus, משנת 1512.

 

כסף וחומר:

מעברו של כוכב שבתאי למזל גדי הלוא הוא בית הכספים שלכם,  לא מבטיח שתקפצו משמחה. שבתאי מגיע להישאר בבית הכספים 3 שנים. הוא עלול להכביד  בגין הרבה נסיבות. אך לעיתים כניסתו מסמלת את הצורך שלכם להיות מחושבים ובוגרים יותר בנושאי כספים,  מכפי שהייתם בעבר. תלוי בהיבטים של המפה שלכם.

לעיתים ביקור שבתאי בבית הכספים מייצג התפכחות ויחס משתנה לכספים. לעיתים מדובר ברמת פחדים הקשורה בקיומיות העלולה להתפתח מטראומות פיננסיות ומתחושת מחסור שעברתם בשלוש שנים האחרונות בעת שבתאי ביקר במזל שלכם. הבשורה הטובה לגבי הכספים,  שהיבטיו הבסיסיים של שבתאי בשנת 2018 אינם רעים ואפילו טובים בחלק גדול מהזמן ומוכיחים שחשיבה פיננסית תהיה ממוקדת,  שמרנית יותר, תבנה אתכם באופן יסודי במהלך ה:3 שנים הבאות. הקצב של שבתאי יהיה איטי יותר,  אבל סיסטמתי וזה אולי השיעור הכי נלמד מהתבוננות בגישה של חיפוש כסף מהיר או כסף שמסכנים אותו שמה שמגיע מהר נעלם בטותה המהירות. כבר בחודשים ינואר-פברואר 2018 ניכרים שיפורים והכנסות מהשקעות נכונות במהלך החודשים שלפני,  במיוחד בימים בין ה:16-11.3.18, ובין ה: 25-20.3.18, . לעומת זאת, תיתכן מצוקה וחששות מבחינה פיננסית שיבלטו בימים: בין ה:13-7.3.18, בין ה: 29-21.3.18, שיפור משמעותי ומייצב יהיה בימים בין ה: 28-22.4.18, ובין ה: 19-14.5.18, עימותים בנושאים פיננסיים עלולים להתפתח בחודש יוני 2018- על רקע שותפויות ונושאים ונותנים בעבודה.אך כבר מחודש יולי צפויים היבטים פיננסיים חיובים,  אולי עזרה מהמשפחה או מכירה מוצלחת של בית/נכס צפוי בימים בין ה: -15-10.7.18. חודש ספטמבר יהיה חודש עם שיפורים רבים כלכלית ותחושת של זרימה טובה . חודש נובמבר עם כניסת כוכב יופיטר כוכבכם האישי למזל קשת הוא מבשר התחלות חדשות בתחום העבודה ואולי גם במיקום חדש במהלך 2019 ומבשר הזדמנויות כספיות משופרות.

Sagittarius קנקן תה

"קנקן התה" הצורה המיוחדת כך צמזוהה בקלות קונסטלציית מזל קשת.

בריאות ומה צפוי בשנת 2018

מזל קשת נשלט תחת כוכב יופיטר יסוד של האש שעוזר לרבים מכם להיות ספורטאים, לעסוק בספורט אתגרי תחרויות, תריאטלון, ריצות מרתון, עיסוק בספורט מצרחבי ולמרחקים וליהנות ממערכת שרירים חזקה יחסית. קשתים שמקפידים כל החיים על פעילות ספורטיבית באופן מיוחד ייהנו מתוחלת חיים ארוכה יותר. מזל קשת שייך לקבוצת המשתנים,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם למצבים חדשים ומשתנים אבולוציונית. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו- מזל קשת שולט ורגיש באיזורי הגוף: על זנב עמוד השדרה, ירכיים, אגן הירכיים, כבד, עצם הירך, מערכת העורקים והשוער בפתחי הכבד, קרום הריאות. .

בהיותו שייך לקבוצת המשתנים:   [עחד עם מזלות בתולה, דגים ותאומים הרביעייה המשתנה] זו קבוצה המושפעת משינויים תכופים בחיים, עם נטייה לפתח חום גבוה בזמן דלקות,  אך גם לקבל השפעות ממזל תאומים שיתבטא ברגישות גדולה יותר באזורי הנשימה כולל אלרגיות, ברונכיט אסטמה וריאה. ממזל בתולה לקבל סוכרת ושומנים בכבד היות ויצור הגלוקוזה עלול להיות בעייתי. ממזל דגים בעיות בבלוטת הלימפה ונטיה לעיתים למערכת חיסונית ירודה. הפיתרון לרוב התחלואים,  קשור בשינוי תזונה וכשהיא דלה יותר מערכת הבריאות מוצלחת יותר . קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד ולכן דיאטה דלת סוכר/מלח/שומנים עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך קבוצה זו רוצה תוצאות מהירות ולכן חזרה לפעילות פיזית תהיה בבחינת מתכון ניו אייג'.

בריאות: שנת 2018

מעברו של כוכב שבתאי למזל גדי לבית 2 עשוי לעזור לעשות דיאטות ולהסיר משקל /סוכרת ותחלואים אחרים שהצטברו בגלל משברי שבתאי באופק המזל שם שהה ב-3 שנים האחרונות. עיקר הרגישות תהיה השנה בתחום הרגשי-נפשי כשכוכב יופיטר[כוכבכם האישי]  מבקר עד חודש נובמבר 2018 במזל עקרב הלוא הוא בית ה:12 של בני מזל קשת. הבית  העוסק בתת מודע,  בהדחקות ובמצבים נפשיים שזקוקים לטיפול,  התמודדות וריפוי פנימי. מעבר כוכב צדק לבית 12 זו הזדמנות שקורית אחת ל-12 שנה, על מנת להתחדש נפשית,  לעשות חשבונות נפש, להתמודד עם סוגיות שהודחקו ולא טופלו עד סופם בגלל מצבי דחק, עומס יתר . זו תהיה שנה עם הזדמנות לעסוק בריפוי דרך כל סוגי הטיפולים שבני המזל מתחברים אליהם החל מטיפול פסיכותרפי, רוחני, אלטרנטיבי, פיזי, לעיתים דרך ניתוק כמו שנת של שבתון/'חופש ולחיות במקום מרוחק לנוח למלא מצברים ולחזור חזרה מלאי אנרגיה התחדשות לקראת דצמבר 2018.

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

טיפ :

שנת 2018 תהיה שנה של פוקוס מדויק יותר בחיים שאתם רוצים לנהל. אם ישנן חולשות במערכות מסויימות הן תטופלנה עד נובמבר 2018. ייתכן ותזדקקו השנה בעזרה מקצועית בתחומים נפשיים/ טיפוליים רוחניים/ כדי להזככך מהשנים האחרונות אך גם חלקיכם ירצה לחפש כיוון מקצועי חדש עזרה בנושא תהיה רעננה.  חודשים בין מאי לספטמבר 2018 יטיבו עם הזדמנויות לנסיעות לחו"ל. ספטמבר-אוקטובר להתחלת לימודים-השלמת תואר או בחירת לימודים מקצועיים חדשים. חודשים פברואר ובין  מאי-יולי 2018 יטיבו עם מעבר בית, מכירת נכס והצלחות בתחום ההשקעה בנכסים ורכישת בית. מומלץ בעת נסיגת כוכב מאדים בבית התקשורת בחודשים בין יוני לאוגוסט 2018 לא לרכוש מכונית לעומת זאת להיות ערניים במידה ויש בעיה ברכב ע"מ לתקנה בזמן.

 

  

 

 מה כדאי לבני מזל קשת לדעת:

יופיטר שליט מזל קשת והשפעתו על המזל.

יופיטר השנה במזל עקרב,  איך ישפיע על בני מזל קשת.

שבתאי במזל קשת – העשירון האחרון להתפכחות

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                 15.11.2017