מזל קשת –  הורוסקופ לשנת 2019

סמל המזל-
יסוד -אש
בית -9- ה"אני" המתרחב, לימודים, אמונה, נסיעות והתנסות.
קבוצה-משתנה[מיוטבל]

חלוקה ל-3 תתי – קבוצות

הקבוצה הראשונה
ילידי ה- 2.12-23.11

מושפעים מיופיטר בעיקר ולכן זהו הארכיטיפוס הקשתי המבטא בעוצמה חזקה את תכונות הקשת :קצב מהיר, נטייה להסתכן, כחוש הומור,אהבה fun,  אופטימיות,[לעיתים אף יתירה], ביטחון עצמי, יכולת לימודית, אנרגטיות ויצירתיות. ילידיה נוטים להיות חברותיים, ספונטניים ונוטים בקלות יתר להתאהב, אך ההתאהבות עלולה להיות קצרה וחולפת. ביחסים הם לא נוטים להתחייב  והם פלרטטנים למדי. הם בעלי כושר שכנוע ועשויים להיות חסרי טקט. קבוצה זו מרבה במיוחד בנסיעות לחו"ל ורבים מהם גרים מעבר לים ולא במקומות שהם נולדו.
פסיכולוגית: נוטים לסבול מאוטוסוגסטיה ומלהיבים את עצמם, מאידך הם אלופי ההדחקות ו"מחיקת תכנים" על פי הנסיבות. הם לא רוצים לדעת עובדות מציאותיות הכרוכות בנימה שלילית. הם לא יקשיבו לטקסט המעורר בהם התנגדות. הם  מכחישנים, נוטים "להתפזר" ולהתפשט לכמה כיוונים יתר על המידה ובעת ובעונה אחת. הרפתקנים ובודקים את גבולות החוויה גם במחיר סכנות. לא מסוגלים לשאת נטל ואחריות כבדה.  נוטים לחמוק מכל מי שמנסה להעמיס על כתפיהם משא ומעדיפים לשלם את העלויות למען החופש. נוטים למשוך את "צעירותם" כמה שיותר ולהעדיף חברת אנשים צעירים ילדים המשכיחים מהם את המציאות.
מראה חיצוני:בעלי מצח רחב, עיניים גדולות ומבט רב עוצמה, אנשים נאים ובעלי נוכחות מרשימה. בהירים, בעלי מבנה אתלטי, ירכיים ואגן שריר במיוחד[ישבן של סוס] הגברים נוטים להתקרחות, ללא עיסוק בספורט הם נוטים להשמין.
בריאות:הכבד הוא האיבר הרגיש בגוף נטייה לכבד שמן,   אזור האגן פגיע ואלו העוסקים בספורט צריכים להיזהר מקריעת גידים ברגליים.
ידועים בעולם: וינסטון צ'רצ'יל, וודי אלן, הרפו מרקס, ג'ון קנדי ג'וניור, טינה טרנר, ג'ימי הנדריקס, ברוס לי, אנה ניקול סמית, בן סטילר, בט מידלר, בריטני ספירס, ג'יאני ורסאצ'ה, מאריה קאלס, יוג'ין אונסקו, קרולין קנדי, אד האריס, אלכסנדר גודנוב, ג'ון מאייל, דיוויד מאמט, רנדי ניומן,ברוס לי, מארק טווין, יונתן סוויפט, דאריל האנה.
ידועים בישראל:שלמה ארצי, אורנה בנאי, מרב מיכאלי, שרון זליקובסקי, סופי צדקה, אילנה ברקוביץ', ג'קו אייזנברג, נתן רביץ, מלאני פרס.

הקבוצה השנייה
ילידי ה- 12.12-3.12
לבד מכוכב צדק, קבוצה זו מושפעת גם מכוכב מרס[מאדים]. זוהי קבוצה בעלת מרץ כמעט בלתי נלאה. נהנים  מיצירתיות רבה, יכולות ספורטיביות ותחרותיות מרשימה שאינה מאפשרת להם לשאת תבוסות מכל סוג. הם אימפולסיביים וזקוקים להימצא בתנועה מתמדת. הם מתקשים לשבת במקום סגור, ואוהבים עיסוקים הכרוכים בנסיעות ובמגע עם מגוון רב של אנשים. הם נוטים להשתעמם מהר, ולכן זקוקים לאתגרים רבים. הם חסרי סבלנות באופן יחסי לקבוצות המזל האחרות. רגשותיהם עזים במיוחד. קשה לעמוד מול כושר השכנוע שלהם, והם מסוגלים "למכור" כל מה שהם מאמינים בו.
פסיכולוגית:נוטים לבעיית גבולות, נטייה לאומניפוטנציה, צורך בסיפוקים מיידיים, לא סובלים ביקורת ועלולים להגיב בעוצמה ישירה ופוגעת. המיניות שלהם חזקה , ומניעה אותם. הם נוטים "לשרוף" אנרגיות על כעסים ואף להיות נקמניים יותר. נוטים להתפרצויות ולאיבוד שליטה. קיצוניים יותר בכל דבר וחייבים פעילות מתמדת ללא כל הפסקה. כמו שהם ניצתים באותה מהירות מגיעה הדעיכה.
בריאות:מעבר לרגישות בכבד, הם נוטים לתאונות ולפגיעות כתוצאה מנטיית הגוף לפעול מהר יותר מהראש. הראייה נחלשת עם השנים ותיתכן צלקת בפנים או בקודקוד.
ידועים בעולם:ג'ים מוריסון, דריל האנה, אוזי אוסבורן, אנדי ויליאמס, טיירה בנקס, מריסה טומיי, וולט דיסני, אלי וואלך, שינייד אוקונור, קים בסינג'ר, פליסיטי הופמן, דוני אוסמנוד, ג'ודי דנץ, ג'ון מלקוביץ', קירק דאגלס, קנת בראנה, פרנק סינטרה.ג'ניפר אוקונור, ז'אן לוק גודארד, ג'וזף קונוראד, פרנסיסקו פרנקו, ג'י ג'י קייל, ריצ'ארד הקטן, אוטו פרמינגר,ג'ף ברידג'ס, פריץ לאנג תום וויטס,ברנדון פרייזר, ג'וליאן מור.
ידועים בישראל:טל ברמן, ורד פלדמן, חנוך רוזן, רמי ורד.שפרה קורנפלד, שרון מולדאבי, טל ברגמן,

הקבוצה השלישית
ילידי 22.12-13.12

ילידי קבוצה זו מושפעים לא רק מצדק[יופיטר] אלא גם מהשמש, ולכן הם נוטים "לסבול" מאגו גדול וצורך להיות משמעותיים ובולטים. כריזמה היא מילת הקסם. הם מרשימים ומעוררי אמון, ואפשר להגיד שיש להם גם מעט יותר מזל מאשר לאחרים. חייהם עוברים תהפוכות, פרידות ודרמות, אך קל להם יותר מלקבוצות האחרות. הם נוטים לזכות בחסד מהסביבה בגלל החן והפופולריות החברתית. הם זקוקים לבמה, ונטים למצוא עצמם עליה, גם אם זו קתדרת הוראה. יש להם כושר הנהגה והם מתאימים למשרות ניהול, אך יבלטו בכל תחום שיבחרו.
פסיכולוגית:הם נוטים להיות נרקיסיסטיים והעולם צריך להסתובב סביבם או סביב צירם. הם עסוקים בעצמם וזקוקים להערצה, מחמאות או פידבק על כל דבר. בעלי תסביך אגו וצורך להיראות על ידי כולם. מדחיקים כל מה שלא נוח ולא נעים, אך עם מחמאה יהיו סלחניים מייד. מתקשים בבדידות וזקוקים לקשר מתמיד להיות מדווחים ולקבל דיווח כדי להרגיש שליטה.יחד עם זאת מבריקים, כריזמטיים באופן בולט החל מהמראה החיצוני ודרך אישיות ממגנטת ועם יכולץ מנהיגית. הם כוחניים וצנטרליסטיים. אך משיגים הכל בחן מאנשים המתרשמים מהם עמוקות. שילוב הפרסונה עם הכישרון בדרך כלל גורם לסביבה להעריץ אותם ולהתעלם מפן ילדותי או אפילו חסר אחריות במידה מסוימת.
מראה חיצוני:בהירים, גבוהים ומרשימים בהופעתם, אך גם אם לא ניחנו במראה זוהר, אישיותם תעניק להם חזות משופרת- מה שנהוג לכנות כריזמה.
בריאות:נוטים לסבול מבעיות לב וכלי דם, צריכים להיזהר מנטייה לשומנים בדם ומלחץ דם גבוה. מתח עלול להיות גורם מהותי למחלותיהם.
ידועים בעולם:וסילי קנדינסקי, לודוויג ואן בטהובן, נוסטרדמוס, בנג'מין בראט, כריסטינה אגילרה, קייטי הולמס, בראד פיט, סטיבן שפילברג, קיפר סאתרלנד, סמואל ג'קסון, פראנק זאפה, ג'יין פונדה, יוסף סטאלין, ריי רומנו, ראלף פינס,סטיבן בוצ'קו, ליב אולמן, מרגארט מיד, ג'יין אוסטין, בנג'מין בראט, ארתור קלארק, אגא חאן.
ידועים בארץ:אורי גלר, טל פרידמן, רועי בר נתן, מיקה שדה, מרגלית צנעני, אחמד טיבי, לוסי דובינצ'יק, הדר עוזרי, שרון חזיז, מיקה שדה,מרגלית צנעני.

 

 

הורוסקופ לשנת 2019

 

2456cadb22740193c8ec433fc726d0f2

סמל כוכב יופיטר שליט מזל קשת..

כללית:

את יום הולדתכם תתחילו לחגוג ב: 22.11.18 בשעה 11.30 עם מעברה של השמש למזל קשת. אנרגטית תהיה תחושה קלה יותר והרגשה של התחזקות פיזית לאחר חודש מתיש. השמש בכניסתה למזל קשת נפגשת עם כוכב יופיטר שלאחר 12 שנה[פעם האחרונה הוא היה בין נובמבר 2006 ועד דצמבר 2007]  מגיע לביקור כדי להעצים/להגדיל את כל מה שהוא יפגוש במפה האישית שלכם. אחרי שתקראו על תפקידו של יופיטר כפלנטה שליטה של מזל קשת תבינו שאתם מקבלים השנה תוספת העצמה- גדילה והתמודדות עם שנה אינטנסיבית יותר מהקודמות כדאי רק להבין שהוא מעצים כל היבט שהוא נפגש בו כולל אלה שפחות נעימים אבל אין ספק שתרגישו חיוניות אנרגיה שמחה וחיות רבה יותר מהשנה הקודמת. השפעתו תימשך עד 2.12.2019 כשארבעה חודשים הוא יהיה בנסיגה בין 10.4.2019 עד 11.8.2019 תקופה שעוצרת את הריצה קדימה ומאפשרת לתקן את המסלול מחדש. תחילת יום הולדתכם ב: 22.11 פוגשת את נסיגת מרקורי במזל קשת,  לא קל איתו כי הוא יגרום לתחושת בלבול ואופק לא ברור בנושאי עבודה/נסיעות וגם קשיים בתקשורת עם סביבתכם אך כל זה יסתיים עד ה: 6.12.18. מאדים במזל דגים וישפיע על נושאי בית משפחה של בני מזל קשת ועל הצורך בשינויים כשזה מלווה במתחים סביב השינויים או קשיים בנושאי בית ומשפחה אלה עד ינואר 2019. שבתאי ימשיך להיות נוכח בבית הכספים והוא ימשיך לפקח, למתן לתכנן ולהיות שקול יותר בנושאי כספים במגמה לבנות בסיס איתן ויציב יותר. השינוי הגדול הקשור לבני מזל קשת זהו מעברו של אוראנוס לבית העבודה/בריאות למשך 7 שנים ויעיר אתכם לכמיהה לשינויים בעבודה/שינוי מקצועי/ יציאה לעצמאות/פרידה משותפים וצורך ביצירתיות לעשות שינוי בעשייה ובשגרה שלכם ויהי מה. הערה חשובה לבני המזל:  כשיופיטר מגיע למזל שלכם הוא לעיתים עלול להכניס אתכם לאופוריה ולתחושת "כל יכול" על גבול אומניפוטנטיה- מומלץ שתפגינו זהירות ופחות ביטאחון עצמי מופרז כדי לא ליפול למלכודות פתיים ולהימנע מכישלון הנגרם  מחטא היוהרה.

 

מערכות יחסים ואהבה :

נוכחות הפלנטה  יופיטר במזל קשת במשך השנה הקרובה מייצרת התחלות חדשות והזדמנויות בכל התחומים.  אחת מההזדמנויות מדברת על התחלת היכרות סוחפת מלהיבה ביחסים קיימים להתקדם מדרגה נוספת בקשר. התיישרות כוכב מרקורי מהנסיגה ב: 6.12 מטיב עם תקשורת זוגית,   שכן כוכב מרקורי שליט בית הזוגיות של בני מזל קשת. חודש ינואר 2019 מסמל תחילתה של  תקופת פריחה בתחום הרומנטי,  מעבר כוכב ונוס ב: 7.1.2019 למזל קשת ומפגשו עם יופיטר עד אמצע החודש סוג של להיות מאוהב באהבה ומסמל מפגשים מלהיבים. מעברו של כוכב מרס למזל טלה לבית האהבות של בני המזל,  מקרב מזמן ומעורר משיכה רבה של מחזרים עד אמצע חודש פברואר. מעבר כוכב  ונוס לבית הזוגיות שלכם מה: 9.5.2019 מזמן היכרויות, חיזורים וצורך באינטימיות ביחסים. יחסים הרמוניים בין הכוכבים מאדים ליופיטר במהלך חודש יולי 2019 מזמן היכרויות דרך הרשתות, מסגרות לימודים ובטיולים וביחסים קיימים צפויה נסיעה טיול משותף ומהנה עד ה: 22.8.2019 . מעבר כוכב ונוס למזל מאזניים יחד עם מרקורי לבית החברתי של בני מזל קשת עד סוף ספטמבר,  מזמן היכרויות דרך חברים מפגשים ואירועים חברתיים. נובמבר 2019 מטיב עם חיי האהבה של בני מזל קשת עם מעברו של כוכב ונוס  למזל קשת ב: 1.11.2019 ועד עד השבוע האחרון של נובמבר מדגיש אופציות של מימוש יחסים ורגש בשבוע בין ה: 17.11 ועד 26.11.19.

משברים ביחסים

בין אמצע פברואר ועד ה: 24.2 יחסים עלולים לעלות על שרטון. נסיגת מרקורי בחודש מרץ לא מטיב עם מערכות יחסים בבית וייתכן שהאווירה תהיה בעייתית לא נעימה ומישהו עלול לעזוב את הבית. מאמצע חודש אפריל תיווצר תחושת החמצה בהיכרויות ושיבוש ביחסים בבית  עלולים להגיע לסיום קשר עד ה: 7.5.2019.  ימים בעייתיים ביחסים צפויים בין ה: 26-20.6.2019 .  חודש אוקטובר 2019 יהיה פחות מוצלח ואנרגטי לנושא היחסים והזוגיות. יחסים בלתי יציבים עלולים לדעוך עד ה: 28.10.19

 

 

יופיטר
יופיטר הוא הטוב והרע בתפארתו.- זיאוס יופיטר- זיאוס ואחיו הפילו גורל כדי לחלק ביניהם את היקום. הים נפל בחלקו של פוסידון והשאול בידי הדאס. זינאוס נעשה לשליט העליון. הוא היה לאדוני השמים, אלוהי הגשם, כונס העבים ושליט הברקים והרעמים. כוחו עלה על כוחם של יתר האלים גם יחד. באיליאדה הוא מספר למשפחתו: "אני החזק מכול. העמידוני במבחן ותיווכחו. קשרו חבל זהב לשמים ומשכו כולכם, כל אל וכל אלה, ועדיין אין בכוחכם להוריד את זיאוס, ואולם אילו רציתי אני למשוך אתכם למטה, כי אז היה הדבר עולה בידי. הייתי קושר את החבל לפיסגת האולימפוס, והכל יהיה תלוי אז באוויר- האדמה וגם הים" לפי האילייאדה מוליכים אותו שולל גם פוסידון וגם הרה.

קריירה ועבודה:

למרות שיום הולדתכם נחוג עם נסיגת מרקורי הרי שכניסתו של כוכב יופיטר,  לאחר 12 שנה למזל קשת  מבטיח התחדשות והזדמנות לעבודה/תפקיד/לימודים חדשים השנה עד ה: 23.12.2019 כך שבכל מקרה,  לא תפספסו הזדמנות כי צפויים כמה סבבים של התחדשות במהלך השנה הקרובה.  אם לא בסבב הנוכחי אז יגיע בהמשך. . אומנם הכל עשוי להתחיל רק מה: 13.12.2018 עם מעברו של מרקורי למזל קשת ועד ה: 23.12 תיהנו מהצעת עבודה/תפקיד הצלחה בראיונות אישיים,  או נסיעה חשובה המתקשרת לעבודה.  התוצאות יעלו מדרגה בחודש ינואר 2019 .  בתחום התקשורת,  הניידות והיכולת שלכם להרשים ולהשליך על הטבות פיננסיות כך שסוף השנה ותחילתה מבשרים התחדשות. בין 1.2.19 ועד ה: 6.2.19 צפוי שבוע טוב מבחינת ראיונות אישיים,  הצלחה ויצירתיות במשאי ומתן עם ימים טובים מבחינה פיננסית עד ה: 20.2.19. נסיגת כוכב מרקורי בחודש מרץ לא תטיב עם התחלות חדשות וייתכן שתצטרכו להמתין עם חתימות על חוזים,  למרות שצפויה הצלחה בכל הנוגע ליכולת שלכם להרשים ולהשפיע. חודש אפריל הוא חודש של שיתופי פעולה והצעות לשותפויות במיוחד מסוף החודש ועד ה: 9.5.2019. ברם, זמן נסיגת יופיטר בין חודש אפריל לאוגוסט יורגשו עיכובים וירידה אנרגטית בעשייה,  אולי תרגישו צורך לחשב את המסלול שרצתם לקראתו מחדש. חודש אוגוסט ספטמבר מסמלים התחדשות משמעותית בקריירה, תיתכן נסיעה או עבודה הקשורה עם חו"ל,  הזדמנויות ופתרונות מוצלחים בתחומים בירוקרטיים/ משפטיים ושיפור בנושאים פיננסיים . חודש יולי 2019 מבשר שינויים בתוך העבודה ייתכנו שינוי במסגרת כמו עזיבת אנשים חיוניים ועליה בנטל. חודשים אוקטובר ונובמבר יתקשרו לתקופה שלתכניות מאחורי הקלעים וצורך להתארגן מחדש נובמבר יעיק עם נסיגת מרקורי עד ה: 21.11.19 ותצטרכו להמתין להתיישרותו של מרקורי ומעברו הרשמי למזל קשת ב: 9.12.2019 חודש המסמל הצלחות בעבודה והיבט פיננסי מוצלח.

 

Sagittarius קנקן תה

"קנקן התה" הצורה המיוחדת כך מזוהה בקלות קונסטלציית מזל קשת.

כסף וחומר:

שנה עם הזדמנויות לקבל הצעות עבודה מוצלחות וטובות  פיננסית.בכל מקרה,  טובה יותר משנת 2018 . עם זאת,  מפגש הכוכבים שבתאי ופלוטו בין חודשים מרץ ליולי 2019 בבית הכספים יגרום לכם לדאוג יותר לעתידכם הפיננסי,  יתכן שהדאגה תתייחס לתכניות שלכם לרכישת בית/נכס.   כבר מחודש דצמבר הקרוב, הצעות שתקבלו או הזדמנויות שיגיעו אליכם יאפשרו להרוויח יותר.  צפויות הזדמנויות לשפר את מצבכם הכספי מינואר 2019 עם כניסת השמש ומרקורי לבית הכספים,  למרות שצפויות הוצאות חריגות בימים בין ה: 20.1-16.19. מעבר כוכב ונוס לבית הכספים יטיב במיוחד עם הכנסות והזדמנויות הקשורות במכירת נכס עד ה: 18.2.19. אפריל יהיה חודש המזמן מכירה נכס/בית עד אמצע החודש. ההוצאות בחודשים מאי-יוני-יולי  תהיינה גבוהות מהרגיל, תשתדלו להיות  מחושבים ושקולים.  ייתכן ואתם עסוקים בבניית בית או שיפוצו שגוזלים מכם הוצאות גבוהות מהרגיל.חודשים יוני-יולי 2019 יעסיקו אתכם עם עליה בדאגות הפיננסיות,  ואולי כי רמת ההוצאות תגדלנה וההכנסות יצמחו רק בסוף חודש אוגוסט,  כשהכוכבים מרקורי/ונוס/שמש ומאדים  מה: 24.8 יגיעו לבית הקריירה תיהנו מעליה משמעותית של שכר או אופציות רווח עד ה: 20.9. גם בחודש נובמבר עד ה: 23.11.19 תיהנו מקבלת כספים, או  בונוס,  פיצויים או הזדמנות רווח קלה. יום הולדת שלכם בדצמבר 2019 כוכב ונוס מגיע לבית הכספים ואתם נהנים מתחושת התייצבות פיננסית עד ה: 12.12.2019.

9b8b41981dae38449099f663bc2d01f4
המבנה הקלאסי של הקשת, גבוה, שרירי ומפותח במיוחד בחלק של האגן והירכיים. 

 

בריאות :

מזל קשת נשלט על ידי כוכב יופיטר מיסוד  האש שעוזר לרבים מכם להיות ספורטאים, לעסוק בספורט אתגרי תחרויות, תריאטלון, ריצות מרתון, עיסוק בספורט מרחבי ולמרחקים וליהנות ממערכת שרירים חזקה יחסית. קשתים שמקפידים כל החיים על פעילות ספורטיבית באופן מיוחד ייהנו מתוחלת חיים ארוכה יותר. מזל קשת שייך לקבוצת המשתנים,  זו קבוצת מזלות עם יכולת משתנות גבוהה ואדפטציה מפותחת להתאים את עצמם למצבים חדשים ומשתנים אבולוציונית. הם יודעים להתאים את עצמם לנסיבות החדשות וקל להם להסתגל לתנאים, דרכים ומטרות חדשות. כל שהם צריכים זה להתלהב ולהתחבר לכיוון חדש והם כבר יהיו מזוהים איתו- מזל קשת שולט ורגיש באיזורי הגוף: על זנב עמוד השדרה, ירכיים, אגן הירכיים, כבד, עצם הירך, מערכת העורקים והשוער בפתחי הכבד, קרום הריאות. .

בהיותו שייך לקבוצת המשתנים:   [יחד עם מזלות בתולה, דגים ותאומים הרביעייה המשתנה] זו קבוצה המושפעת משינויים תכופים בחיים, עם נטייה לפתח חום גבוה בזמן דלקות,  אך גם לקבל השפעות ממזל תאומים שיתבטא ברגישות גדולה יותר באזורי הנשימה כולל אלרגיות, ברונכיט אסטמה וריאה. ממזל בתולה לקבל סוכרת ושומנים בכבד היות ויצור הגלוקוזה עלול להיות בעייתי. ממזל דגים בעיות בבלוטת הלימפה ונטיה לעיתים למערכת חיסונית ירודה. הפיתרון לרוב התחלואים,  קשור בשינוי תזונה וכשהיא דלה יותר מערכת הבריאות מוצלחת יותר . קשה לטפל בקבוצת המזלות המשתנה, כי הם נכנסים בהתלהבות לטיפול,  אבל הם ינסו פעם וישכחו להמשיך ולהתמיד ולכן דיאטה דלת סוכר/מלח/שומנים עוזרת מאוד והגוף שלהם חוזר מהר מאוד לעצמו. אך קבוצה זו רוצה תוצאות מהירות ולכן חזרה לפעילות פיזית תהיה בבחינת מתכון ניו אייג'.

בריאות: שנת 2019

"הבעיה" הכי גדולה שתהיה לכם השנה בריאותית זו נוכחותו המסיבית של כוכב יופיטר במזל שלכם,  האחראי על "הגדלה" "השמנה" היות והוא מגביר תיאבון ועלול לגרום לכם להשמין עם קשיים לשמור על המשקל ועל הצורך להימנע מסוכרים עמילנים ובכלל פחמימות.באופן אבסורדי בגין נוכחותו החזקה הוא מסוגל להמריץ אתכם לפעילות פיזית ספורטיבית.  להתחיל בפעילות חדשה כמו:  ריצת מרתונים, רכיבה על אופניים. תריאטלון, וכניסה לתחרויות גם אם הן רק ברמת אתגר,  תוכלו ליהנות השנה מההרגשה פיזית טובה יותר ותוכלו לאזן את התיאבון הרב שיתברר לכם שהוא פה ומקשה על חייכם. תצטרכו להיבדק יותר בכל הנוגע לכולסטרול/סוכרת . חודשים אפריל מאי 2019 יבטאו רגישות גבוהה יחסית ותצטרכו להשגיח על עצמכם יותר מהרגיל.  כוכב אוראנוס בבית הבריאות,  מצביע שבשנים הקרובות שגרת חייכם תשתנה מאוד ולכן מומלץ להתאים פעילות פיזית ששומרת עליכם כאיזון לאכילה רבה יותר,  אולי פעילות כמו יוגה ו/או פעילות שתרגישו שאתם יכולים בכל מצב של שגרה לנהל אותה ובעיקר להתמיד בה. הבעיה שאם לא תקפידו תפתחו בעיות בכלי הדם כמו סוכרת לחץ דם ובעיות הורמונוליות.

Image result for the birth of zeus

קרונוס אוכל את בניו- ציור של פול רובנס.

לידתו של זיאוס ואיך הוא ניצל מגזירת אחיו :  זיאוס היה השישי והאחרון מבניהם של קרונוס וריאה, הטיטאנים. אחיו היו: הסטיה, דמטר, הרה, פוסידון והאדס. בנבואה אשר רבצה על קרונוס, ואשר סופרה על ידי גאיה ואורנוס, נאמר כי אחד מבניו ידיח אותו משלטונו בעולם. בשל כך, נהג לבלוע את ילדיו בזה אחר זה מיד כשנולדו. אולם ריה סלדה מכך, וכאשר נולד זאוס, נתנה לבעלה אבן עטופה בד במקום בנה. קרונוס בלע את האבן והיה בטוח כי בלע את בנו. ריאה ילדה את זאוס בכרתים, במערה מוסתרת, הנימפות אדרסטיאה ואידיאה השקו אותו בחלב העז אמאלתיאה הנימפות שרו, רקדו סביבו ועוררו רעש כל זמן שבכה, על מנת שאביו לא יישמע את בכיו. זאוס גדל בסתר, עד שהגיע למלוא כוחו, ומשהגיע לבגרות יצא לשחרר את אחיו. הוא הערים על קרונוס ואמר לו שאם ישתה משקה (כדי שיקיא את אחיו של זאוס, הוא נתן לו יין מעורב במי ורדים וחרדל) מסוים יהפוך לישות החזקה בעולם. קרונוס, שלא הכיר את בנו, שתה בשמחה את המשקה והקיא את ילדיו מיד. כשחברו האלים יחד, הם נלחמו בטיטאנים, שבראשם קרונוס.

שונות :..

שנת 2019 תעורר בכם כמיהה ללימודים ולהתחלות חדשות כמו גם: שינוי מקצועי,  מעבר מקום מגורים,  חיפוש אהבה וקשר משמעותי.  בעיסוקים הקיימים, תגלו נטייה לחפש גיוון והתחדשות, כך גם במרבית התחומים תרגישו רצון לחדש ולעשות הכל אחרת. שנת 2019 תהיה שנה עם הזדמנויות לנסיעות  כבר בדצמבר הקרוב, ובמהלך ינואר 2019  כמו כן, חודש אוגוסט 2019 מתאים לטיול מהנה במיוחד.  רבים מכם יתרכזו בעיסוק בנושאי בית בין החודשים פברואר לאפריל 2019 תיתכן בין השאר הרחבת המשפחה בחודשים אלה וצורך לשינוי [גודל הבית או מיקומו] כתוצאה מגדילת המשפחה, לידת תינוק או נכד. שנה שתתאים מאוד להשקיע בספורט התחלות אימונים ובפעילות פיזית מאסיבית תתאים במיוחד להתחלה כבר מדצמבר הקרוב. גם לגבי תחביבים שרציתם להתחיל לעסוק בהם, התחלה תתאים בחודשים דצמבר ינואר 2019 . חודשים ספטמבר אוקטובר מסמלים תקופה חברתית במיוחד. החל ממפגשים ואירועים רבים  עם חברים חדשים, משפחה ואנשים שירחיבו את חיי החברה שלכם. תקופת טרום יום ההולדת שלכם בשנה הבאה תתחיל מוקדם מהרגיל [מתחילת אוקטובר] ותתאים לתקופה טיפולית רוחנית/נפשית/מנטאלית/פיזית. ומה: 10.12.19 תרגישו חוזרים לעצמכם ולמי שאתם אוהבים יותר מכל הבחינות. סך הכל צפוייה לכם שנה אינטנסיבית,  עם הספק אדיר.

36650_1529348793069_1215196135_31519879_4204905_n

 

 

שבתאי במזל גדי בית הכספים שלכם איך הוא ישפיע

טבלת ירח שחור, נסיגת כוכבים עד נובמבר 2019

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  18.11.2018