מזל עקרב והורוסקופ  לשנת 2018-2017
ילידי 23.11-24.10

הפלנטות השליטות – מרס ופלוטו +
בית – 8- חיים, מוות, מין, תורשה, ירושה, כספים של אחרים.
יסוד- מים
קבוצה-
קבועה [fix]הערה חשובה * כדי להבין את מזל עקרב מומלץ לקרוא על פלוטוהפלנטה האחראית והשליטה על המזל.

חלוקה ל- 3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה
ילידי
ה-2.11-24.10

מדובר בקבוצה הכי "עקרבית", שילידיה מושפעים ממאדים ופלוטו. הם טיפוסים נחרצים, נחושים, בעלי עקרונות ויכולת לחימה. אוהבי חיים, מלאי תשוקה ויצריים ונהנים מכריזמה סוחפת. כשהם מציבים מטרה, הם יגיעו אליה בכל מחיר. בעלי זיכרון רגשי ארוך, נוטרים טינה לאלה שגרמו להם נזק או פגעו בהם ולא ישכחו להם זאת. הם מרגישים צורך להוכיח את יכולותיהם, והאגו שלהם לא קטן[בלשון המעטה]. מאבקי כוח הם מנת חלקם, והם לא רגילים שדברים מגיעים אליהם בקלות ולכן הם מכינים את עצמם לקרב ארוך גם אם הם להוטים להגיע למערכה האחרונה. אנשים נוטים לאהוב או לשנוא אותם, אך יהיה קשה למצוא אנשים שאדישים כלפיהם. רבים מהם פונים לתחומי צבא, משטרה ותחומים פיננסיים. בכל מקרה, קשה להתעלם מנוכחותם. הם בעלי סקסאפיל וכושר מיני גבוה וחווים הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני: בעלי פנים חדות, עיניים נוקבות, לא גבוהים, מוצקים ומעוררים תחושת כוח. לעיתים בעלי "פני נשר", עם מבט בלתי נשכח.
בריאות:זו הקבוצה החזקה ביותר פיזית. ילידיה יהיו רגישים לבעיות כלי דם, בלוטת הערמונית, עצירות ומעי גס רגיז, ולעיתים אלרגיות כמו נזלת קבועה.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זאת כוחנית במיוחד ונוטים להיות מניפולטיביים הם נוטים להוביל בסתר או מאחורי הקלעים את המהלכים. קבוצה זאת ניחנה בעוצמה ויכולת השרדות גבוהה עם כושר החלמה מטראומות ומושווים ל-  "עוף החול". הם אגוצנטרים ועסוקים בעיקר בעצמם ובסיפוק צורכיהם נחשבים לבעלי יכולת לגרום לסביבה לשרת אותם ולא יהססו לנצל מצבים ואנשים. הם סקרטיביים ולא אוהבים להתגלות ונוטים לשמור את חולשותיהם לעצמם.  הם נוטים להיות נקמניים עם כושר המתנה פנומנאלי ל- "רגע הנכון" [כמשל,  העקרב בטבע]. בעלי אומץ ותושיה ברגעים קריטיים ויכולת לחימה גבוהה. הם  לא יסכימו להפסיד או להיכשל. אינם מודים בכשלונות ומתקשים לקבל ביקורת.
ידועים: פבלו פיקסו, ג'ון קליז, פלה, קוין קליין, הילארי קלינטון, ג'ון גוטי[הסנדק] ביל גייטס, ג'וליה רוברטס, רוברטו בניני, תאודור רוזוולט, קלוד ללוש, צ'אנג קאיי שק, מארי אנטואנט, קייט קאפשו, בוב הוסקינס.ריצ'ארד דרייפוס, דייגו מארדונה, ג'ורג' ביזה,דילן תומאס, קפטן קוק,  חוואקין פניקס, מחמוד אחמדינאג'ב, וינונה ריידר,לואי מאל, עזרה פאונד, פיודור דוסטויבסקי, ג'ון אדמס, ג'.אפ.קנדי, קלוד ללוש,פיטר ג'קסון, לארי פלינט.
ידועים בארץ: יוסי שריד, דן שילון, איה קורן, קובי פרץ, רונית שחר, גילת אנקורי, דנה ברגר, יוסי גרבר, ציון ברוך, מיה דגן,  אבי בללי.
הקבוצה השניה:
ילידי 12.11-3.11:
אנשי הקבוצה השנייה מושפעים גם ממזל דגים ובעיקר מנפטון. הם בעלי יכולות אומנותיות כמו ציור ומוזיקה, ונוטים לטפל באחרים. הם אמפתיים ובעלי סגולות ריפוי, מקצתם פונים לתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית. וחלקם לתחום הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה.הם פגיעים ורגישים יותר מאנשי הקבוצה הראשונה, ונוטים להיות מופנמים. בעלי חלומות וחזון, אך לא תמיד מצליחים לזכות בשיתוף פעולה מהסביבה, שלעיתים שופטת או מבקרת אותם על שונותם. הם נוטים להיות סלחנים יותר מהקבוצה הראשונה.
מראה חיצוני: עיניהם יפות, משקיעים במראה החיצוני ובהירים יותר מבני הקבוצה הראשונה. רגישים בכפות רגליהם ונוטים להיות נמוכים יותר מהקבוצה הראשונה.
בריאות: נוטים להשמנה ולשתיית אלכוהול, ועלולים לסבול מנטייה להתמכרויות מכל הסוגים. נטייה לסוכרת, כולסטרול, רגישים למחלות דם ועיניים ולעיתים בצקות ברגליים.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו נוטים יותר לברוח מהמציאות.  להתקשות לקבל מציאות שאינה תואמת את צורכיהם ולכן יפצו את עצמם בפנטזיות, אסקפיזם והם נוטים בהשראת נפטון לשגות בחלומות בהקיץ, כיוון דתי ואמנותי העוזר להם לשרוד מציאות קשה ורק במצבי לחץ חוזרים לתפקד בעוצמה עקרבית. רבים מהם מתמכרים לכל דבר בקלות. נוטים למצבי רוח ולעיתים ינועו משלווה מדומה להתפרצות זעם. הם  נוטים לשכנע את עצמם באמונתם ולהיות אוטוסוגסטיביים. יחד עם זאת הם פגיעים,  רגישים וזקוקים לעולם מרופד יותר סביבם. זקוקים לחום רב ולאווירה אסתטית ואמנותית.
ידועים: אוגוסט רודן, ליאון טרוצקי, מאדם בוברי, רוזן בר, מתיו מקונהוי, וולטר קרונקייט, טאטום אוניל, בראין אדמס, ארט גרפונקל, סם שפרד, איתן הוק, מרייה שרייבר, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, ניק לאשיי. ליאונרדו דה קפריו, קליסטה פלוקהארט, דמי מור, ריצ'ארד ברטון, ניל יאנג, דיוויד שווימר.
ידועים בישראל: יאיר לפיד, טל גורדון, ליאור נרקיס, מאיה בוסקילה, אייל פלד, צופית גראנט, סבלימינל.

הקבוצה השלישית:

ילידי 23.11-13.11:
אנשי הקבוצה האחרונה, מושפעים גם ממזל סרטן ובעיקר מהשפעתו של הירח. נוטים למצבי רוח קיצוניים, בעיות עם דמות האם וגם עם נשים.  לא קל להם לעבור לסדר היום כשהם נפגעים.  לעיתים הם ממש מוכרחים להרגיש שהם צודקים מבחינתם ומאמצים את השיטה : "ההגנה הטובה ביותר זו התקפה". סוערים רגשית, כוחניים, מניפוליטיביים ומלאי אמוציות. חששנים ונלחצים במצבי קושי ובעלי תודעה משפחתית גבוהה. עם זאת הם בעלי קסם חברתי רב וכושר מנהיגות, אינטואיטיביים ומיסטיים, ומקרינים חום, ואנשים חשים כלפיהם קרבה מיידית.
מראה חיצוני: נוטים לפנים מעוגלות ולהשמנה באזור הבטן, מקרינים עוצמה, חום והרגשה נעימה. עור פניהם רגיש ונוטה להיות חיוור יחסית.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פוריות, נשים עלולות לסבול מבעיות מחזור, רגישות באזור השחלות. אך בדרך כלל בעלי יכולת התחדשות טובה, גברים בלוטת הערמונית והמעי הגס.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו, נוטים להיות אדיפאלים ובעלי יחסים מסובכים עם דמות האם והאישה.  מתקשים להיפרד מהבית ומהמשפחה.  נוטים להיות חרדתיים יותר מכל שינוי ובעיקר מתהליכי פרידות שכתוצאה מכך ירגישו נטושים ובודדים יותר. קל להם להיכנס למצבי היסטריה ולאבד שליטה ולתבוע מהסביבה שתספק את צרכיהם. הם נוטים להיות תלותיים יחסית וזקוקים להרבה עידוד ופידבק. מחפשים חמימות משפחתית ובהיעדר משפחה יהפכו את חבריהם לקרובים יותר. מתקשים לתפקד בבדידות וטובים בלהעניק שרותים לאחרים ולזהות את צרכי האחר. בעלי חושים פסיכולוגיים חדים עם אינטואיציה מפותחת ונוטים לזהות את חולשותיהם של האחרים או הנזקקים.
ידועים: קונדוליסה רייס, הנסיך צ'ארלס, המלך חוסיין, קלוד מונה, דני דה ויטו, מרטין סקורסזה, מג ראיין, ג'ודי פוסטר, קלווין קליין, טד טרנר, לארי קינג, ביורק, גולדי הון, רוברט קנדי, סקארלט ג'והנסון, אינדירה גאנדי, טד טרנר.
ידועים בארץ: עופרה חזה, עלמה זק, חנה מרון, אבי גרייניק, יואב צפיר, רונית יודקביץ', דב גילהר, אסתי זקהיים, דניאלה פיק, עדי עזרוני, אנה באומן, נוחי דנקנר.
הורוסקופ –   לשנת 2018-2017
 
כללית:

 

השנה יום הולדתכם מתחיל באווירה של בשורות שברובן הן טובות. השמש תגיע ב: 23.10 בשעה  08.45 בבוקר למזל עקרב. ותיצמד מיד לכוכב יופיטר שכבר מה: 10.10 שוהה במזל. כשהבשורה הטובה קשורה אולי בתחושה חיובית, התעוררות אנרגטית ותקווה  לקראת מהלכים עתידיים עם הבטחה של שיפור פיננסי והתחלות חדשות. לעומת זאת, כוכבים ונוס ומאדים במזל מאזניים כרגע בהיבט המחליש זוגיות ועלול לסיים יחסים בלתי יציבים בחודשיים הקרובים.  מעבר כוכב ונוס למזל עקרב מחודש נובמבר מבטיח הבטחות טובות להיכרויות מרגשות ובקשרים יציבים עליית מדרגה ביחסים. מעבר כוכב מאדים למזל עקרב מה: 9.12 מבשר חודש וחצי של שינויים משמעותיים שיבואו לידי ביטוי במיוחד בתחילת ינואר 2018. מעבר כוכב שבתאי למזל גדי מה: 21.12.17 למשך שלוש שנים יטיב  עם בני מזל עקרב במיוחד אלה שנולדו בין ה: 23.10 ועד ה: 10.11. בתחום האהבה והרחבת המשפחה, כוכב  נפטון בבית האהבות/ילדים יטיב עם בני המזל והשנה זה יבלוט עם ילידי עקרב שנולדו בין ה: 3.11- 9.11. ילידי הימים הראשונים של המזל בין ה: 27.10-23.10 עלולים להיות מושפעים בנושא הזוגיות על ידי כוכב אוראנוס שמגיע למזל שור[לבית הזוגיות והשותפויות] דרך שינויים ביחסים ועד אופציה של פרידה ביחסים בלתי יציבים. כוכב פלוטו שליט המזל שלכם בבית התקשורת שלכם יטיב עם בני המזל ביצירת התחלות חדשות בתחום לימודי, רעיוני ובכלל פעילות חדשה נהנים עיקריים יהיו ילידי עקרב שנולדו בין  ה: 15.11-9.11. כוכב מאדים[ השליט השני שלכם בחשיבותו]  ונוכחותו הממושכת [כוללת נסיגה] במזל דלי בין החודשים יוני ועד נובמבר 2018 ישפיעו על נושאי בית/משפחה. השפעתו של יופיטר תהיה ניכרת ברצון להתחדש ובאנרגיות להתחיל התחלות וליהנות מפוטנציאל כלכלי טוב יותר.

450px-Rembrandt_Harmensz._van_Rijn_123

חטיפתה של פרספונה"; ציור מאת רמברנדט. הציור מתאר את המיתוס הידוע ביותר אודות פלוטו ופרוסרפינה, הם האדס ופרספונה היוונייםהדאס [פלוטו] חוטף ואונס את פרספונה -רמברנדט-הציור מתאר את המיתוס הידוע ביותר אודות פלוטו ופרספונה .  פרספונה- מחריבת האור הייתה מלכת העולם התחתון ואשתו של האדס היא הייתה אלת התבואה והפריון. פרספונה היא בתה של דמטר.  פרספונה והאדס אל השאול היו אחד מזוגות האלים הבודדים שלא הביאו ילדים לעולם.

האגדה מספרת כי פרספונה היתה נערה יפה שהכל אהבוה והיא לא חיה על הר האולימפוס אלא העבירה את ימיה על פני האדמה, קוטפת פרחים ונוטעת צמחים יחד עם חברותיה. אולם האדס חמד אותה לעצמו, והחליט לחטוף אותה ולהביאה לממלכתו אשר מתחת לאדמה.יום אחד, בשעה שפרספונה טיילה כהרגלה על פני האדמה, האדס חמד[הטענה שהוא אנס אותה]  אותה והתאהב בה  ותכנן לחטוף אותה ואכן הוא מימש את תוכניתו: הוא פרץ רכוב על מרכבתו מבקע באדמה, ולקח אותה איתו לשאול תחתיות. רק זאוס[יופיטר]  ראה זאת , לאחר שנעלמה פרספונה, דמטר אמה לא ידעה את נפשה מצער: היא שקעה בגעגועים לבתה והזניחה את האדמה, שחדלה לתת את תנובתה ולהצמיח את פריה היא קיללה את חברותיה של בתה, שלא הצליחו למנוע את החטיפה, והפכה אותן לסירנות.

בסופו של דבר נאלץ זאוס לפעול על מנת למנוע את האסון הממשמש ובא: הוא שלח את הרמס[מרקורי], שליח האלים, להאדס כדי שישיב את פרספונה לאמה. האדס אמנם החזיר את פרספונה אך בטרם הלכה נתן לה לאכול מספר גרעיני רימון. גרעינים בודדים אלו היו פירות השאול ובשל אכילתם נאלצה פרספונה לשוב לשאול מספר חודשים (כול פעם לפי כמות הגרעינים) מדי שנה בשנה. אולם, בשאר חודשי השנה הותר לה לשוב לאולימפוס, ולבלות יחד עם אמה ועם יתר האלים.  בזמן שהותה של פרספונה מתחת לאדמה הייתה אמה מתעטפת עצב וגוזרת כיליון על האדמה, ודמעותיה יורדות על הארץ, שהן בעצם הגשם. אך מששבה פרספונה לאמה, היא הייתה מתנערת מעיצבונה ומאפשרת לתבואה לפרוח ולהבשיל. לכן, על פי המיתוס, מגיעים מדי שנה חודשי החורף והסתיו בהם האדמה הופכת קשה ואינה נותנת פרי, אך לאחריהם מגיעים חודשי האביב והקיץ, בהם פרספונה שבה מן השאול, ודמטר שוב מפרה את האדמה. בדומה לאֶחיו יופיטר ונפטון. האדס נודע בנטייתו הבוגדנית באשתו פרספונה. והוא ניהל מספר פרשיות אהבה עם בנות זוג שונות. אחת ממאהבותיו הידועות הייתה הנימפה מינטה, שהצליחה לעורר את זעמה של פרספונה, וזו הפכה אותה לצמח המנטה. בדומה לכך, פרספונה הפכה מאהבת אחרת שלהדאס ס לעץ צפצפה 

 

 אהבה ויחסים

מעברו של כוכב יופיטר למזל עקרב בדרך כלל מבשר התחלות חדשות ביחסים,  אך גם הזדמנויות לחדש רגשות תשוקה ועניין מחודש ביחסים. ביחסים קיימים, נטייה לעלות מדרגה בקשר. יחסי יופיטר וכוכב נפטון השוהה בבית האהבות של מזל עקרב  יטיבו השנה עם בני המזל ויזמנו אופציות ביחסים קיימים להרחבת המשפחה,  ולפנויים,  התאהבויות משמעותיות. כבר בחודשים בין נובמבר-דצמבר 2017 מעברו של כוכב ונוס למזל עקרב יעורר כמיהה להתאהבות של בני המזל ומעבר ונוס למזל דגים לבית האהבות שלכם מבטיחים בחודשים פברואר מרץ 2017 התחלות חדשות והתפתחויות ביחסים קיימים. מעברו של  כוכב ונוס לבית הזוגיות הלוא הוא מזל שור בחודש אפריל 2017 מבטיח החלטות ביחסים קיימים ותקופת חיזורים מוצלחת לפנויים עם התרגשות רומנטית. התיישרות כוכב יופיטר מנסיגתו במזל עקרב  ב:10.7.2018 ישחרר עיכובים,  היסוסים והתחבטויות בתחום היחסים והרגשות ויתחיל זמן אמיתי להחלטות בנושא יחסים. יולי 2018 יהיה חודש מוצלח לנסיעה יחד ולפנויים הזדמנויות להיכרויות חדשות. מעבר כוכב ונוס בחודש ספטמבר 2018 למזל עקרב יטיב עם היכרויות חדשות ופריחה רומנטית .ברם,  נסיגת כוכב ונוס במזל עקרב מה: 6.10 ועד אמצע חודש נובמבר היא בשורה פחות משמחת שכן נסיגת ונוס מייצרת מסננת ליחסים בעייתיים ואלה שלא יציבים עלולים  להיות מושפעים  ואף להגיע לסיום קשרים. אך כבר מה: 3.12.2018 כוכב ונוס חוזר למזל עקרב ומטיב עם הפנויים בנושא היכרויות רומנטיות אך גם מטיב,  עם כלל בני מזל עקרב בהחלטות רומנטיות של מימוש קשר או מיסודו עד אמצע חודש דצמבר 2018. קשרים שייווצרו ממאי 2018 עשויים להתמסד עד מרץ 2019. אין ספק שכניסתו של כוכב אוראנוס לבית הזוגיות בחודש מאי 2018 עלול לזעזע יחסים שבעיקר אינם יציבים. אוראנוס עלול להשפיע על ילדי 3 הימים הראשונים במזל עקרב בין ה: 26-23.10. לפנויים, כניסת אוראנוס עשוןיה לסמל יחסים בלתי שגרתיים ושונים מהרגיל.

 

 

עולם תחתון

העולם התחתון של הדאס ופרספונההאדס העביר את רוב זמנו בממלכתו אשר מתחת לפני האדמה, יחד עם אשתו פרספונה, עוזריו הדמוניים ורוחות המתים. סיבה אפשרית לכך היא סלידתם של האלים ממנו ומאורחות חייו. גם בני האדם לא חיבבו אותו, והוא נחשב לאחד מהאלים האולימפיים הפחות אהודים. האדס הצטייר כאל קר וחסר רגש שאינו מרבה בגילויי רחמים וחמלה, אך עם זאת גם כאל צודק. הרוחות היחידות שנענשו וסבלו היו אלה שפגעו באלים, דוגמת סיזיפוס שניסה להערים על האדס וטנטלוס שפשע כנגד כל האלים. כמו כן, האדס נודע גם כלוחם עז ותקיף בשדה הקרב, שהוכיח את אכזריותו ועזותו במלחמות הטיטאנים כנגד האלים האולימפיים.כיוון שהאדס היה שליט השאול, הוא הפך למזוהה עם המוות, ולכן בני האדם נחרדו מדמותו ומשמו, אך, למעשה, האדס לא היה המוות עצמו – תנטוס, כאמור, היה התגלמות המוות. האדס תואר יושב על כס מלוכה מעץ הובנה ומעצמות, ומחזיק בידיו שרביט מלכות. על פי רוב, שרביט זה תואר כמזלג עצום בעל שתי שיניים, שבעיתות כעס ומשבר שימש גם ככלי הנשק של האדס, בדומה לקלשונו של פוסידון. סמלו המוכר ביותר הוא קסדה מכושפת, שהוענקה לו על ידי הקיקלופים, ושהפכה את כל מי שחבשהּ להיות בלתי נראה, בלתי שמיע ונתנה לו יכולת לעבור דרך דברים. פעמים מספר השאיל האדס את הקסדה הזו לאלים ולבני-אדם, בין היתר לשליח האלים הרמס ולגיבור היווני פרסאוס. בין סמליו הידועים של האדס ניתן למנות גם את מרכבתו הנוראה הרתומה לארבעה סוסי עצם שחורים כפחם, שזרעה אימה בלבבות אלו שחזו בה; את מפתחות השאול ואת הכלב התלת-ראשי קרברוס. הצמחים המקודשים לו היו הנרקיס והברוש.

 

קריירה עבודה

שוב, חוזרים לנוכחות כוכב צדק[יופיטר] במזל עקרב המבטיח התחלות חדשות, הרחבת אפשרויות. למעשה,  כבר השבוע בין ה: 20-17.10 עם כניסת כוכב מרקורי למזל עקרב מתחילה הזדמנות חדשה בעבודה,  החל מרעיון שמתחיל ויקבל תנופה עם מגמה חדשה בסוף אוקטובר והתפתחותו של תהליך במהלך החודשים הקרובים. מעברו של כוכב מאדים בחודש דצמבר למזל עקרב יהיה בבחינת שינויים משמעותיים בתחומים הפיננסיים והחלטות חשובות שיתנו ביטוי כבר מחודש ינואר 2018. אין ספק שכוכב שבתאי,  העובר למזל גדי בדצמבר 2017 לבית התקשורת של בני המזל יטיב עם ביסוס מעמדכם התקשורתי וייצוגי ולא חשוב באיזה תחום אתם עוסקים. שבתאי עוזב את בית הכספים שלכם ועובר לבית 3 ששם תרגישו קלילות גדולה יותר לקראת רעיונות חדשים, מיזמים בתחומים שונים כולל לימודים והשתלמויות לחידוד או עיבוי המקצועיות הקיימת. אך גם תרגישו פתיחות לצמוח בכיוונים חדשים בין סוף דצמבר לתחילת ינואר 2018. כנראה שבין פברואר למרץ 2018 תיאלצו להשקיע כסף ומאמץ יקר כדי לקדם רעיונות, תכניות מיזמים והתחלות של עבודה חדשה. לעצמאים שביניכם החודשים אפריל מאי 2018 יתקשרו להצעות לשותפויות ושיתופי פעולה מוצלחים בעלי תרומה כספית ושיפור חומרי. מעבר הכוכבים  ונוס ומרקורי לבית הקריירה שלכם בחודשים יוני-יולי  2018 יטיבו עם הפן הפיננסי וקבלת הערכה מצד המעסיק כמו קידום או הזדמנות להתחלת עבודה חדשה. נסיגת מרקורי בבית הקריירה מה: 26.7.18 ועד ה: 19.9.2018 עלולים להשפיע על עיכובים, תקלות ואולי לחלקיכם החלטה ללכת הלאה להזדמנות חדשה בחודש ספטמבר שהוא חודש,  שמזמן הצעות חדשות ואולי תפקיד חדש. יחסי כוכב צדק ומרקורי בחודש אוקטובר 2018 מטיבים עם החלטות בעבודה והזדמנויות ליצור מיפנים לשיפור מעמדכם ודצמבר 2018 יהווה סיכום משבוע רצון ומספק.

 

 

 

RWS_Tarot_13_Death

קלף המוות  בטארוט, Death (XIII) מסמל  קלף התחדשות .תהליכי סוף והתחלה שבאה בעקבותיו. אין הוא מתייחס למוות עצמו אלא להשפעתו של פלוטו הכוכב השליט של מזל עקרב האחראי על מטמורפוזות- שינויים עמוקים כמו "היוולדות מחדש

בריאות פיזית ונפשית

מזל עקרב שייך לקבוצת הפיקס[הקבועים] זו קבוצת מזלות[שור, דלי אריה ועקרב]  המחוברת לעקרונות, אידיאולוגיה וצמודה לדרך בה הם מאמינים ללא סטיות. המטרה יכולה לאבד משמעות אם זה לא יפעל על פי דרכם. יש הרבה מאוד אנרגיות של עיקשות וכוח של שליטה המקשה להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות.
הקרוס [בין המזלות שור שממול אריה ודלי מרובע של 90 מעלות]  מזל עקרב יבטא רגישות מאזור המעי הגס. ממזל אריה השפעהעל הלב. ממזל שור דרך בלוטת התיירואיד[בלוטת המגן הממוקמת בצוואר מפרישה הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף]. וממזל דלי כלי הדם. הקרוס בין מזלות הפיקס – גורם להיצרות של כלי הדם. אכילה לא טובה משפיעה על היצרות כלי הדם ומשפיע על המעיים.  בעיות בעיניים – מחושי לב ממזל אריה – והתירואיד יתרום האטה במטבוליזם, או מחסור ביוד.  אנשי מזלות פיקס יכולים להיות האויבים הכי גדולים של עצמם ובריאותם. והבעיה המרכזית של אנשי מזלות הפיקס,  שהם לא מוכנים להתחיל בתרופות חדשות והם לא מוכנים לשנות הרגלים ולמעשה הם גם לא יכולים לחרוג בכלל מהרגלים. כולל שינוי הדיאטה שהם מתקשים לתרגל ולקבל.  מזל עקרב שולט בבית 8 בית הנשלט על ידי יסוד המים והפלנטות : פלוטו ומרס והרגלים הופכים קשים לשינוי וגמילה.

עקרב שולט בבית השמיני  השולט במערכת הגנטיקה,  הרגנרציה קרי: החיים והמוות של התאים וגוף האדם בכלל. יכולת התחדשות הגוף ויכולת ההחלמה מטראומות פיזיולוגיות ופסיכולוגיות.  בית 8 אחראי על הסקס והיווצרות חיים וילודה מזל עקרב שולט: על  פי הטבעת, שלפוחית השתן, צוואר הרחם, מעי הגס בחלק הקרוב לפי הטבעת, באברי המין, דרכי השתן, אף, בלוטת הערמונית,מפשעה,  שופכה, אשכים, מעי הגס החלחולת. בני מזל עקרב ידועים ביכולת שלהם  להילחם במצבי דחק/מחלה ולא לוותר. היכולת שלהם להתחדש עוזרת להם להתגבר על מחלות תחלואים .

שנת 2018-2017

מאדים עד תחילת דצמבר עלול להשפיע על עייפות רבה ושינה פחות שלווה. רף המתחים בחודש ינואר יהיה גבוןה החל מפעילות רבה בנוסף למתחים מומלץ למצוא פעילות מרגיעה בימים לחוצים אלה. כוכב יופיטר כידוע עלול להרחיב בעיות קיימות  כמי שנוטה להעצים כל מה פלנטה והיבט שהוא פוגש. לכן הכי חשוב יהיה בהשפעת יופיטר להילחם בעלייה של תיאבון שתרגישו מיד עם כניסתו ולשמור על יציבות המשקל ולא לאפשר השמנה ובכך לגרום לעליה בכולסטרול/טריגליצרידים.  מעבר כוכב אוראנוס בחודש מאי 2018 עלול להעלות את לחץ הדם בעקבות מתחים שנגרמים משינוייםפתאומיים. ופעילות ספורטיבית  וקבועה תטיב ותשפר את מצבכם. לנשים מעבר אוראנוס עלול להשפיע על שינויים הורמונאליים במיוחד לאחר לידה,  או עם התקרבות לגיל המעבר. היבטיו החיוביים כללית של שבתאי עם בני מזל עקרב בשנת 2018 עשוי לייצב אתכם  וליצור מסגרת קבועה לתזונה/פעילות וחיים מאוזנים גם אם תרבו בתנועה ותהיו בחיים פחות שגרתיים.

images

 

קונסטלציית מזל עקרב בשמים.

 

 

כסף וחומר

עזיבת כוכב שבתאי ב: 21.12.2017 את מזל קשת הלוא הוא בית הכספים שלכם  הוא יסיר את תחושת הכבדות שאתם חווים בנושאים כספיים בשלוש שנים האחרונות. ומעברו של יופיטר למזל עקרב יאפשר לכם תחושה ספונטנית יותר ליצור אופציות והזדמנויות כספיות. עם פחות חשש מוצדק שאפיים אתכם בשנים האחרונות. חודש נובמבר הקרוב מזמן הצעות פיננסיות ו/או עבודה מתגמלת כספית עם זאת תהיינה הוצאות לא מעטות   ינואר-פברואר 2018 . אפריל מאי חודשים המטיבים עם אפשרויות פיננסיות החל מהעצמת האפשרויות של הכנסות בעבודה או קידום. בין סוף אוגוסט ובמהלך ספטמבר 2018 תרגישו התקדמות כלכלית והזדמנויות שדל צמיחה חומרית, עלייה בנוחות ובאפשרויות להרוויח יותר. נובמבר 2018 רף ההוצאות גדל עם נסיגת מרקורי בבית הכספים אך כבר מה: 12.12.18 מתחילה צמיחה פיננסית שגדלה עם מעבר כוכב צדק למזל קשת לבית הכספים שלכם  למשך שנה, עד דצמבר 2019.

 

 

pluto_orbit

מסלולו האליפטי (אקסצנטרי) של פלוטו-

 

טיפ:

שנה מוצלחת להתחיל ללמוד.  אולי להשלים תואר. נוכחות כוכב שבתאי בבית העוסק בלימודים מקנה הזדמנות להחלטה על לימודי תואר והחודשים מאוקטובר הנוכחי ועד ינואר יתאימו להתחייבות בנושא. שנה מרחיבה אופציות לנסיעות למקומות חדשים שטרם ביקרתם. בזוגיות קיימת,  שנה טובה להרחבת המשפחה במיוחד בחודשים בין פברואר מרץ 2018.  ובין יוני לנובמבר 2018 עם כניסת מאדים למזל דלי, בחודש מאי 2018 לבית הקשור למשפחה/בית תרצו לחולל שינויים ואולי הם יווצרו בכורח הנסיבות המתקשרות לצרכים חדשים לגור בבית מתאים יותר או סביבה שונה. ההיבטים של מאדים מצביעים על תחושת לחץ ודחק אם זה קשור במעבר בית ייתכן שזה יהיה קשור במכירת הבית והצורך לייצר מכירה מוצלחת. מכיוון שמאדים ישהה תקופה של 8 חודשים במיקום זה לא מומלץ יהיה לעבור בזמן נסיגת מאדים שתתרחש בין סוף יוני עד סוף אוגוסט 2018. אך בין מאי עד סוף יוני ובמהלך חודש ספטמבר תהיה תקופה מתאימה יותר . נושאים משפחתיים עלולים להיות רגישים בתקופה זאת,  אולי בריאות של קרוב שתטריד אתכם.  מעמדכם  מתחזק אך בעיקר תתחברו לתחושת כוח ואמון ביכולותיכם.

 

 

15357314-Scorpio-The-Scorpion-Astrology-Sign-Stock-Vector-scorpio

סמל מזל העקרב.

 

יופיטר במזל עקרב עד 9.11.2018

פלוטו- הפלנטה של החיים- המין והמוות – שליט מזל עקרב.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                        17.10.2017