מזל עקרב והורוסקופ 2017-2016
ילידי 23.11-24.10

הפלנטות השליטות – מרס ופלוטו +
בית – 8- חיים, מוות, מין, תורשה, ירושה, כספים של אחרים.
יסוד- מים
קבוצה-
קבועה [fix]הערה חשובה * כדי להבין את מזל עקרב מומלץ לקרוא על פלוטוהפלנטה האחראית והשליטה על המזל.

חלוקה ל- 3 תתי קבוצה

הקבוצה הראשונה
ילידי
ה-2.11-24.10

מדובר בקבוצה הכי "עקרבית", שילידיה מושפעים ממאדים ופלוטו. הם טיפוסים נחרצים, נחושים, בעלי עקרונות ויכולת לחימה. אוהבי חיים, מלאי תשוקה ויצריים ונהנים מכריזמה סוחפת. כשהם מציבים מטרה, הם יגיעו אליה בכל מחיר. בעלי זיכרון רגשי ארוך, נוטרים טינה לאלה שגרמו להם נזק או פגעו בהם ולא ישכחו להם זאת. הם מרגישים צורך להוכיח את יכולותיהם, והאגו שלהם לא קטן[בלשון המעטה]. מאבקי כוח הם מנת חלקם, והם לא רגילים שדברים מגיעים אליהם בקלות ולכן הם מכינים את עצמם לקרב ארוך גם אם הם להוטים להגיע למערכה האחרונה. אנשים נוטים לאהוב או לשנוא אותם, אך יהיה קשה למצוא אנשים שאדישים כלפיהם. רבים מהם פונים לתחומי צבא, משטרה ותחומים פיננסיים. בכל מקרה, קשה להתעלם מנוכחותם. הם בעלי סקסאפיל וכושר מיני גבוה וחווים הרבה מערכות יחסים.
מראה חיצוני: בעלי פנים חדות, עיניים נוקבות, לא גבוהים, מוצקים ומעוררים תחושת כוח. לעיתים בעלי "פני נשר", עם מבט בלתי נשכח.
בריאות:זו הקבוצה החזקה ביותר פיזית. ילידיה יהיו רגישים לבעיות כלי דם, בלוטת הערמונית, עצירות ומעי גס רגיז, ולעיתים אלרגיות כמו נזלת קבועה.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זאת כוחנית במיוחד ונוטים להיות מניפולטיביים הם נוטים להוביל בסתר או מאחורי הקלעים את המהלכים. קבוצה זאת ניחנה בעוצמה ויכולת השרדות גבוהה עם כושר החלמה מטראומות ומושווים ל-  "עוף החול". הם אגוצנטרים ועסוקים בעיקר בעצמם ובסיפוק צורכיהם נחשבים לבעלי יכולת לגרום לסביבה לשרת אותם ולא יהססו לנצל מצבים ואנשים. הם סקרטיביים ולא אוהבים להתגלות ונוטים לשמור את חולשותיהם לעצמם.  הם נוטים להיות נקמניים עם כושר המתנה פנומנאלי ל- "רגע הנכון" [כמשל,  העקרב בטבע]. בעלי אומץ ותושיה ברגעים קריטיים ויכולת לחימה גבוהה. הם  לא יסכימו להפסיד או להיכשל. אינם מודים בכשלונות ומתקשים לקבל ביקורת.
ידועים: פבלו פיקסו, ג'ון קליז, פלה, קוין קליין, הילארי קלינטון, ג'ון גוטי[הסנדק] ביל גייטס, ג'וליה רוברטס, רוברטו בניני, תאודור רוזוולט, קלוד ללוש, צ'אנג קאיי שק, מארי אנטואנט, קייט קאפשו, בוב הוסקינס.ריצ'ארד דרייפוס, דייגו מארדונה, ג'ורג' ביזה,דילן תומאס, קפטן קוק,  חוואקין פניקס, מחמוד אחמדינאג'ב, וינונה ריידר,לואי מאל, עזרה פאונד, פיודור דוסטויבסקי, ג'ון אדמס, ג'.אפ.קנדי, קלוד ללוש,פיטר ג'קסון, לארי פלינט.
ידועים בארץ: יוסי שריד, דן שילון, איה קורן, קובי פרץ, רונית שחר, גילת אנקורי, דנה ברגר, יוסי גרבר, ציון ברוך, מיה דגן,  אבי בללי.
הקבוצה השניה:
ילידי 12.11-3.11:
אנשי הקבוצה השנייה מושפעים גם ממזל דגים ובעיקר מנפטון. הם בעלי יכולות אומנותיות כמו ציור ומוזיקה, ונוטים לטפל באחרים. הם אמפתיים ובעלי סגולות ריפוי, מקצתם פונים לתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית. וחלקם לתחום הפסיכיאטריה והפסיכולוגיה.הם פגיעים ורגישים יותר מאנשי הקבוצה הראשונה, ונוטים להיות מופנמים. בעלי חלומות וחזון, אך לא תמיד מצליחים לזכות בשיתוף פעולה מהסביבה, שלעיתים שופטת או מבקרת אותם על שונותם. הם נוטים להיות סלחנים יותר מהקבוצה הראשונה.
מראה חיצוני: עיניהם יפות, משקיעים במראה החיצוני ובהירים יותר מבני הקבוצה הראשונה. רגישים בכפות רגליהם ונוטים להיות נמוכים יותר מהקבוצה הראשונה.
בריאות: נוטים להשמנה ולשתיית אלכוהול, ועלולים לסבול מנטייה להתמכרויות מכל הסוגים. נטייה לסוכרת, כולסטרול, רגישים למחלות דם ועיניים ולעיתים בצקות ברגליים.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו נוטים יותר לברוח מהמציאות.  להתקשות לקבל מציאות שאינה תואמת את צורכיהם ולכן יפצו את עצמם בפנטזיות, אסקפיזם והם נוטים בהשראת נפטון לשגות בחלומות בהקיץ, כיוון דתי ואמנותי העוזר להם לשרוד מציאות קשה ורק במצבי לחץ חוזרים לתפקד בעוצמה עקרבית. רבים מהם מתמכרים לכל דבר בקלות. נוטים למצבי רוח ולעיתים ינועו משלווה מדומה להתפרצות זעם. הם  נוטים לשכנע את עצמם באמונתם ולהיות אוטוסוגסטיביים. יחד עם זאת הם פגיעים,  רגישים וזקוקים לעולם מרופד יותר סביבם. זקוקים לחום רב ולאווירה אסתטית ואמנותית.
ידועים: אוגוסט רודן, ליאון טרוצקי, מאדם בוברי, רוזן בר, מתיו מקונהוי, וולטר קרונקייט, טאטום אוניל, בראין אדמס, ארט גרפונקל, סם שפרד, איתן הוק, מרייה שרייבר, סאלי פילד, ג'וני מיטשל, ניק לאשיי. ליאונרדו דה קפריו, קליסטה פלוקהארט, דמי מור, ריצ'ארד ברטון, ניל יאנג, דיוויד שווימר.
ידועים בישראל: יאיר לפיד, טל גורדון, ליאור נרקיס, מאיה בוסקילה, אייל פלד, צופית גראנט, סבלימינל.

הקבוצה השלישית:

ילידי 23.11-13.11:
אנשי הקבוצה האחרונה, מושפעים גם ממזל סרטן ובעיקר מהשפעתו של הירח. נוטים למצבי רוח קיצוניים, בעיות עם דמות האם וגם עם נשים.  לא קל להם לעבור לסדר היום כשהם נפגעים.  לעיתים הם ממש מוכרחים להרגיש שהם צודקים מבחינתם ומאמצים את השיטה : "ההגנה הטובה ביותר זו התקפה". סוערים רגשית, כוחניים, מניפוליטיביים ומלאי אמוציות. חששנים ונלחצים במצבי קושי ובעלי תודעה משפחתית גבוהה. עם זאת הם בעלי קסם חברתי רב וכושר מנהיגות, אינטואיטיביים ומיסטיים, ומקרינים חום, ואנשים חשים כלפיהם קרבה מיידית.
מראה חיצוני: נוטים לפנים מעוגלות ולהשמנה באזור הבטן, מקרינים עוצמה, חום והרגשה נעימה. עור פניהם רגיש ונוטה להיות חיוור יחסית.
בריאות: עלולים לסבול מבעיות פוריות, נשים עלולות לסבול מבעיות מחזור, רגישות באזור השחלות. אך בדרך כלל בעלי יכולת התחדשות טובה, גברים בלוטת הערמונית והמעי הגס.
פסיכולוגית: אנשי קבוצה זו, נוטים להיות אדיפאלים ובעלי יחסים מסובכים עם דמות האם והאישה.  מתקשים להיפרד מהבית ומהמשפחה.  נוטים להיות חרדתיים יותר מכל שינוי ובעיקר מתהליכי פרידות שכתוצאה מכך ירגישו נטושים ובודדים יותר. קל להם להיכנס למצבי היסטריה ולאבד שליטה ולתבוע מהסביבה שתספק את צרכיהם. הם נוטים להיות תלותיים יחסית וזקוקים להרבה עידוד ופידבק. מחפשים חמימות משפחתית ובהיעדר משפחה יהפכו את חבריהם לקרובים יותר. מתקשים לתפקד בבדידות וטובים בלהעניק שרותים לאחרים ולזהות את צרכי האחר. בעלי חושים פסיכולוגיים חדים עם אינטואיציה מפותחת ונוטים לזהות את חולשותיהם של האחרים או הנזקקים.
ידועים: קונדוליסה רייס, הנסיך צ'ארלס, המלך חוסיין, קלוד מונה, דני דה ויטו, מרטין סקורסזה, מג ראיין, ג'ודי פוסטר, קלווין קליין, טד טרנר, לארי קינג, ביורק, גולדי הון, רוברט קנדי, סקארלט ג'והנסון, אינדירה גאנדי, טד טרנר.
ידועים בארץ: עופרה חזה, עלמה זק, חנה מרון, אבי גרייניק, יואב צפיר, רונית יודקביץ', דב גילהר, אסתי זקהיים, דניאלה פיק, עדי עזרוני, אנה באומן, נוחי דנקנר.
הורוסקופ – תחזית לשנת  2017-2016
 
 
כללית:

פלוטו ומרס הם הכוכבים השליטים של מזל עקרב.  את יום הולדתכם השנה אתם חוגגים עם התחלה די מרשימה כשכוכב ונוס מגיע לבית הכספים במזל קשת ויטיב אתכם במהלך חודש נובמבר.  ב:25.10 כוכב מרקורי מגיע למזל עקרב לביקור ויטיב עם שיפור הזדמנויות בעבודה ופלוטו ומרס [שליטי המזל שלכם] השוהים במזל גדי יטיבו עם עם היכולת  וההישגים שלכם. בחודשיים הקרובים,  אתם צפויים להתרוצץ לנסוע ולתקשר הרבה כדי לקדם את עצמכם כלכלית ולמצב את נוכחותכם בתחום בו אתם עוסקים. כוכב שבתאי במזל קשת  ימשיך לשהות בבית הכספים שלכם עד דצמבר 2017 ולכן תרגישו עד אז,  למרות שיפור כללי במצב הכלכלי שאתם עדיין חייבים "לעשות חשבון" ולא תרשו לעצמכם לבזבז בלי גבולות. כוכב אוראנוס ממוקם במזל טלה בבית העבודה והוא ימשיך לחולל שינויים במסגרת העבודה,  החל מנושא מיקום או שינוי של אנשים בסביבת העבודה. כוכב נפטון במזל דגים בבית האהבות שלכם יטיב עם האוהבים ועם אלה שמעוניינים להרחיב את המשפחה. כוכב יופיטר במזל מאזניים ישהה בבית 12 המתקשר לתת – מודע ולעולם הנפשי שלכם ותרגישו שאתם זקוקים לעיתים קרובות יותר להתרחק "מרעשים" של הסביבה ולעסוק יותר בהתחשבנות עם העבר.  שנה זו תהיה תקופה טובה לחפירות דרך מסעות רוחניים/פסיכולוגיים/ על מנת להגיע לשלוות נפש ורוגע להם אטתם זקוקים במיוחד. 

 

%d7%94%d7%93%d7%90%d7%a1-%d7%a4%d7%9c%d7%95%d7%98%d7%95

הדאס[פלוטו] מלך השאול עם המטה שאתו העניש את אלה שהמרו את פיו  וכלביו המפלצתיים שנקראו קרברוס- תפקידו העיקרי של קרברוס הוא למנוע מן המתים לחזור לעולם החיים. אולם ישנן מספר אגדות במיתולוגיה היוונית והרומאית שמתארות גיבורים שהצליחו לחמוק ממנו או להביסו.- במוזיאון הארכאולוגיה בכרתים.

פלוטו, שליט מזל עקרב הוא למעשה אל השאול במיתולוגיה הרומית. מזוהה עם אל השאול הרומי הקדום אורקוס. כינוי נוסף של האל האדס/דיס במיתולוגיה היוונית.  ביוונית פלוטוס –  אלה אוצרות ככל הנראה מהמילה המתארת את תפקידו של האדס (פלוטו) כאל האוצרות התת-קרקעיים. על שמו של האל הרומי קרוי פלוטו, כוכב לכת ננסי המצוי בחגורת קויפר,  סלעים פלוטוניים הם סלעים המגיעים מבטן כדור הארץ, כביכול איפה שהיה השאול של פלוטו.

האדס שלט על ממלכת המתים בקפדנות ובעוצמה. הוא אסר על נתיניו לעזוב את השאול, ואם מישהו ניסה להמרות את ציוויו זה האדס היה מעניש. . כן חמתו של האדס הייתה בוערת בו להשחית אם מישהו ניסה לשלול ממנו את קורבנותיו – נפשות המתים – השייכים לו על-פי החוק והצדק. אף על פי שהאדס לא איפשר למתים לעזוב את השאול, הוא התיר למספר אנשים חיים, כולם גיבורים ואנשי שם, לבוא אל תחומי ממלכתו. והאדס השליט את אדנותו על ממלכתו בעזרתן של מספר דמויות מעוררות אימה, דוגמת כארון, מפעיל המעבורת שהיה אחראי על העברתן של הנשמות המתות את הנהר אכרון; תנטוס, התגלמות המוות; היפנוס, התגלמות השינה, וכלב הציד המפלצתי קרברוס, שומר השאול.  האדס העביר את רוב זמנו בממלכתו אשר מתחת לפני האדמה, יחד עם אשתו פרספונה, עוזריו הדמוניים ורוחות המתים. סיבה אפשרית לכך היא סלידתם של האלים ממנו ומאורחות חייו. גם בני האדם לא חיבבו אותו, והוא נחשב לאחד מהאלים האולימפיים הפחות אהודים. האדס הצטייר כאל קר וחסר רגש שאינו מרבה בגילויי רחמים וחמלה, אך עם זאת גם כאל צודק. הרוחות היחידות שנענשו וסבלו היו אלה שפגעו באלים, דוגמת סיזיפוס שניסה להערים על האדס וטנטלוס שפשע כנגד כל האלים. כמו כן, האדס נודע גם כלוחם עז ותקיף בשדה הקרב, שהוכיח את אכזריותו ועזותו במלחמות הטיטאנים כנגד האלים האולימפיים.

האדס היה שליט השאול, הוא הפך להיות מזוהה עם המוות, ולכן בני האדם נחרדו מדמותו ומשמו, אך, למעשה, האדס לא היה המוות עצמו – תנטוס, כאמור, היה התגלמות המוות.

היוונים הקדמונים חששו והתייראו מהאדס, עד כדי כך שהם העדיפו להימנע מלהגות את שמו. הם כינו אותו, לחלופין, "פלוטון" -, מהמילה היוונית ל"עושר"; משם זה נובע השם הרומאי לאל – "פלוטו". מקורו של שם זה הוא בתפיסה המייחסת להאדס גם את השליטה על אוצרותיה של בטן האדמה, דוגמת מחצבים יקרים, מתכות, אבני חן ועוד[בית 8] . סופוקלס העלה סיבה אחרת לעושרו האגדי של האדס, בקובעו שהאדס העגמומי מתעשר מאנחותיהם ומדמעותיהם של בני האדם. יתרה מזאת, האדס זכה לכינויים נוספים, כגון: קלימנוס ("ידוע לשמצה"), פולידגמון ("שמקבל הרבה") ואובולאוס ("מנחש היטב").

אהבה ויחסים:

נושא האהבה יעסיק רבים מכם השנה ומיקומו של כוכב נפטון במזל דגים בבית האהבות שלכם  יטיב עם כל בני המזל ובמיוחד עם ילידי ה:8-2.11 . הפנויים שביניכם יתאהבו בקלות גדולה יותר. ביחסים קיימים בני מזל  עקרב השנה, ירצו להרחיב את המשפחה.

תקופות מוצלחות להיכרויות רומנטיות יהיו מסוף אוקטובר  ועד ה:2.11.16. ועם מעבר כוכב ונוס למזל דגים לבית האהבות שלכם ב:3.1.2017 ועד ה:21.1.17, תיהנו מהתאהבויות אווירה רומנטית וצורך להרחיב את המשפחה. במהלך חודשים מרץ-אפריל 2017 נסיגת ונוס שליטת בית הזוגיות שלכם תשפיע עמוקות על בני/'בנות זוג ויחסים בלתי יציבים עלולים לא לעמוד במבחן הקשר.  יחסים יציבים יעברו סערה זאת אך עם לא מעט שריטות ופגיעות . מעבר כוכב ונוס לבית הזוגיות שלכם הלוא הוא מזל שור ב:6.6.17 יטיב עם הזוגיות הקיימת ועם היכרויות משמעותיות עד ה: 26.6.17. חודש אוגוסט יהיה חודש טוב לזוגות לזמן איכותי כמו: לנסוע יחד לטיול משותף או אפילו ירח דבש ביחסים עמוקים תהיה כמיהה למסד את הקשר או לתכנן תכניות משותפות. מסוף חודש ספטמבר ועד ה: 5.10 צפויה תקופה מוצלחת להיכרויות חדשות, התאהבויות ועליית מדרגה בקשר קיים.   וב: 11.10.17 כוכב יופיטר[צדק]  יעבור למזל עקרב ויבשר בכך התחלות רומנטיות משמעותיות ובקשרים קיימים צפוי שדרוג הקשר.

%d7%97%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%aa-%d7%a4%d7%a8%d7%a1%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%94-%d7%a8%d7%9e%d7%91%d7%a8%d7%a0%d7%93%d7%98
הדאס [פלוטו] חוטף ואונס את פרספונה -רמברנדט-הציור מתאר את המיתוס הידוע ביותר אודות פלוטו ופרספונה 
פרספונה- מחריבת האור הייתה מלכת העולם התחתון ואשתו של האדס היא הייתה אלת התבואה והפריון. פרספונה היא בתה של דמטר.  פרספונה והאדס אל השאול היו אחד מזוגות האלים הבודדים שלא הביאו ילדים לעולם.
האגדה מספרת כי פרספונה היתה נערה יפה שהכל אהבוה והיא לא חיה על הר האולימפוס אלא העבירה את ימיה על פני האדמה, קוטפת פרחים ונוטעת צמחים יחד עם חברותיה. אולם האדס חמד אותה לעצמו, והחליט לחטוף אותה ולהביאה לממלכתו אשר מתחת לאדמה.
יום אחד, בשעה שפרספונה טיילה כהרגלה על פני האדמה, האדס חמד[הטענה שהוא אנס אותה]  אותה והתאהב בה  ותכנן לחטוף אותה ואכן הוא מימש את תוכניתו: הוא פרץ רכוב על מרכבתו מבקע באדמה, ולקח אותה איתו לשאול תחתיות. רק זאוס[יופיטר]  ראה זאת , לאחר שנעלמה פרספונה, דמטר אמה לא ידעה את נפשה מצער: היא שקעה בגעגועים לבתה והזניחה את האדמה, שחדלה לתת את תנובתה ולהצמיח את פריה היא קיללה את חברותיה של בתה, שלא הצליחו למנוע את החטיפה, והפכה אותן לסירנות – ציפורים בעלות ראש אישה.
dante_gabriel_rossetti_-_-persephone

פרספונה עם הרימון, ציור של דנטה גבריאל רוסטי מ-1874

בסופו של דבר נאלץ זאוס לפעול על מנת למנוע את האסון הממשמש ובא: הוא שלח את הרמס[מרקורי], שליח האלים, להאדס כדי שישיב את פרספונה לאמה. האדס אמנם החזיר את פרספונה אך בטרם הלכה נתן לה לאכול מספר גרעיני רימון. גרעינים בודדים אלו היו פירות השאול ובשל אכילתם נאלצה פרספונה לשוב לשאול מספר חודשים (כול פעם לפי כמות הגרעינים) מדי שנה בשנה. אולם, בשאר חודשי השנה הותר לה לשוב לאולימפוס, ולבלות יחד עם אמה ועם יתר האלים.  בזמן שהותה של פרספונה מתחת לאדמה הייתה אמה מתעטפת עצב וגוזרת כיליון על האדמה, ודמעותיה יורדות על הארץ, שהן בעצם הגשם. אך מששבה פרספונה לאמה, היא הייתה מתנערת מעיצבונה ומאפשרת לתבואה לפרוח ולהבשיל. לכן, על פי המיתוס, מגיעים מדי שנה חודשי החורף והסתיו בהם האדמה הופכת קשה ואינה נותנת פרי, אך לאחריהם מגיעים חודשי האביב והקיץ, בהם פרספונה שבה מן השאול, ודמטר שוב מפרה את האדמה.

בדומה לאֶחיו יופיטר ונפטון. האדס נודע בנטייתו הבוגדנית באשתו פרספונה. והוא ניהל מספר פרשיות אהבה עם בנות זוג שונות. אחת ממאהבותיו הידועות הייתה הנימפה מינטה, שהצליחה לעורר את זעמה של פרספונה, וזו הפכה אותה לצמח המנטה. בדומה לכך, פרספונה הפכה מאהבת אחרת של האדס לעץ צפצפה.

 

עבודה וקריירה:

2017-2016 תהיה שנה חשובה לבסס את מעמדכם ולצמוח לאחר שרבים ביניכם פרצו בהתחלות, יצרו שינויים בתחום הקריירה ורבים מכם תחושת נטל הכספי /רמת הוצאות גבוהה או חששות עתידיות מבחינה פיננסית . עדיין כוכב שבתאי שוהה בבית הכספים אך הוא משתחרר מצבת המועקה של כוכב נפטון שהקשה על בנייה פיננסית כבר החל מנובמבר הקרוב 2016. מעברי הכוכבים מרקורי/ונוס והשמש מסוף חודש אוקטובר הנוכחי  יתחילו לשפר את מצבכם בהדרגה מחודש לחודש. נסיגת מרקורי בחודש דצמבר במזל גדי תעכב תהליכים עד תחילת ינואר 2017אך כבר,  מאמצע ינואר 2017 תיהנו מעליית מדרגה בנושא פרויקטים ותחושה של חופש גדול יותר של פעולה. חודשים פברואר מרץ אפריל 2017 יהיו על תקן תהליכי שינויים גדולים בתוך העבודה שישפיעו לטווח הארוך לטובה,  אך חודשים אלו יגרמו לכם למתחים בגלל תחושת אי וודאות,  אם כי מבחינה פיננסית לעצמאים צפויה עליית מדרגה. במקביל למי שיש שותפויות מעוררות סימני שאלה בחודש אפריל הן עלולות להסתיים. החל מחודש מאי 2017 תהיה זרימה טובה בפרויקטים, הנאה מאתגרים עם תוצאות מוצלחות ושיפור מובנה בנושאים פיננסיים כתוצאה מהתחלות עסקיות טובות וסיום מוצלח של תהליכים שהחלו בחודשים האחרונים. מעברם של הכוכבים מרקורי שמש וונוס לבית הקריירה שלכם בחודשים  יולי-אוגוסט 2017 יסמלו תחושה הישגית, מעסיקים יקדמו ובעסקים פרטיים צפויה עליית מדרגה בצמיחה. מעברו של כוכב מרס לבית הקריירה בספטמבר 2017 מסמל מטרה חדשה בקריירה בעקבותיה תבצעו שינוי נוסף עם התחדשות או התחלת תפקיד חדש או התרחבות לעצמאים בחודש אוקטובר 2017 עם מעברו של כוכב צדק למזל עקרב לשנה הקרובה[עד אוקטובר 2018] שנה שנחשבת לאחת מהשנים היותר טובות שלכם.

 scorpius_02

קונסטלציית מזל עקרב.

כסף :

שבתאי ימשיך לשהות במזל קשת בבית הכספים של בני מזל עקרב עד דצמבר 2017 . אך כבר בנובמבר הקרוב,  תורגש הקלה בנושא הפיננסי בגין השתחררותו של כוכב שבתאי במזל קשת מהיבטיו הקשים עם כוכב נפטון שגרם בשדנה האחרונה לבלבול וחרדות בנוגע לעתידכם הכספי והמקצועי. בין סוף חודש נובמבר עד תחילת ינואר 2017 תיהנו מעלייה בהכנסות ובהזדמנויות ליצור מקור הכנסה טוב ויציב או קידום והעלאה. בין חודשים פברואר-אפריל 2017 אתם עלולים לסבול מהוצאות חריגות בנושא מגורים, שיפוץ או נושא רכישת בית שיהיה תובעני פיננסית. אך כבר מחודש מאי 2017 תיהנו מעלייה בהכנסות ומהזדמנויות למכור נכס/השקעה ברווח ניכר. חודש יוני 2017 עלול שוב לעורר דאגה וחששות עתידיים  מבחינה כספית בגין ההוצאות המתמשכות. אך כניסתו של כוכב צדק למזל עקרב באמצע חודש אוקטובר מבשר תחילתם של פרויקטים רווחיים יותר, העלאה,  קידום או מעבר לעבודה עם עליית מדרגה בהכנסה.  שנת 2018 נחשבת לשנה היותר מוצלחת של בני מזל עקרב מבחינות רבות כך שיש למה לצפות.
%d7%a4%d7%9c%d7%95%d7%98%d7%95-%d7%95%d7%97%d7%9e%d7%a9%d7%aa-%d7%99%d7%a8%d7%97%d7%99%d7%95

פלוטו וחמשת ירחיו. הידועים ביניהם כארון, הידרה ניקס.

    בריאות:

 

מזל עקרב שייך ליסוד המים. השולט בבני המזל הוא הבית שולט באופן טבעי על הגנטיקה,  על הרגנרציה קרי, החיים והמוות של התאים בגוף האדם בכלל. החוזק של בני מזל עקרב קשור ביכולת להתחדש אחרי כל משבר נובע מיכולת הגוף לשרוד משברים להשתקם ולהחלים מטראומות פיזיולוגיות ופסיכולוגיות בית 8 הוא בית האחראי על הסקס והיווצרות חיים וילודה מזל עקרב שולט: על  פי הטבעת, שלפוחית השתן, צוואר הרחם, מעי הגס בחלק הקרוב לפי הטבעת על אברי המין, דרכי השתן, אף, בלוטת הערמונית,מפשעה,  שופכה, אשכים. אך עקרב מושפע משייכות לקבוצה הקבועה- פיקס[הכוללת גם את  אריה, שור ודלי]  -זו קבוצה בעלת עוצמה אנרגטית של עיקשות צורך בשליטה כשהחיסרון הוא  להיות קשובים ולהיפתח לדרכים ושיטות חדשות ולהתגמש כמו לחרוג מהרגלים לנסות תרופות חדשות או לפצוח בדיאטה . עקרב סובל מחומציות גבוהה במעי הגס  ממזל אריה[השייך לאותה קבוצת פיקס]  הוא תהיה רגישות באזור הלב. ממזל שור תהיה רגישות בבלוטת המגן האחראית על הפרשת הורמונים ועוזרת לפירוק החומרים בגוף].

השפעות הכוכבים על בריאותכם בשנת 2017-2016

נוכחותו של כוכב אוראנוס במזל טלה הלוא הוא בית הבריאות שלכם,  עלול לגרום למתחים רבים  החושפים רגישות בכלי הדם כמו עלייה בלחץ הדם, או כולסטרול. חשוב השנה לאור השינויים שתעברו בעבודה ובשגרה שלכם שתקפידו בנושא תזונה יציבה ולא עשירה בשומנים סוכרים ומלח. כמובן שפעילות ספורטיבית עשויה להוריד מתחים וגם את לחץ הדם במידה והוא עולה. שהותו של כוכב שבתאי בבית 2[מזל קשת] עוזרת לדיאטה וליכולת להתמודד עם פיתויי מזון ובטוח שתהיו עסוקים בלי רגע דל. בנטייתכם הבסיסית אתם שריריים,  חזקים,  עם יכולת הישרדות גבוהה בהיותכם תחרותיים מאוד   זקיימים תסבלו תמיד מלחצים פנימיים, להצליח ויהי מה   כמו כן בצורך להיות בשליטה המעלים את החומציות בגוף שלכם. בנשים החומציות יוצרת פגיעות גבוהה יותר באזור הרחם, נטייה לדלקות וגינאליות ורגישות יתר בשלפוחית השתן והשפעות על הורמונים [מומלץ להפחית נטילת כדורי מניעת הריון ובכלל טיפולים הורמונאליים] לגברים הרגישות עולה בבלוטת הערמונית וצינור השופכה. כמו כן,  אתם עלולים לסבול מרגישות בסינוסים בכך עלייה בכאבי הראש וליחה ומומלץ, להימנע מאכילת מוצרי חלב.

פלוטו שליט מזל עקרב במזל גדי מטיב עם השנה עם כוח הסבל שלכם  ויעזור להם להיות ניידים יותר ולטפל בעצמם בדרכי ספורט, פעילות פיזית למרות שקיימת עליה בפעילות העבודה השנה בסוף הכל קשור לארגון הזמן ומציאת זמן קבוע לעסוק בפעילות. מעברו של כוכביופיטר לבית ה:12 העוסק במרחב נפשי- תת מודע מזמן לבני המזל לעסוק יותר בפן הנפשי, לשחרר מצוקות להילחם בהתמכרויות במיוחד עישון ואלכוהול. טיפול תרפויטי מכל סוג יעזרו במיוחד.  נסיגת ונוס השנה בין פברואר למרץ 2017 תתרחש בבית הבריאות מומלץ מאוד להקפיד בתקופה זו על נושא התזונה, בדיקות דם כי השפעת הנסיגה עלולה לגרום לירידה במערכת החיסונית.
image063

קלף המוות  בטארוט, מסמל  קלף התחדשות .תהליכי סוף והתחלה שבאה בעקבותיו. אין הוא מתייחס למוות עצמו אלא להשפעתו של פלוטו הכוכב השליט של מזל עקרב האחראי על מטאמורפוזות- שינויים עמוקים כמו "היוולדות מחדש".

 

   טיפ:

השנה, לנוכחות כוכב צדק בבית ה:12 [אגב הוא היה שם גם בשנת מאוקטובר 2004 ועד אוקטובר 2005] תהיה משמעותחשובה עבורכם לחשבון נפש. צדק מגיע לבית זה אחת ל-12 שנה כדי לייצר התבוננות פנימה ולבדוק את חוסר השלמויות שלכם להעצים את כוחותיכם הפנימיים  ולבדוק את כל מה שטעון מבחינתכם טיפול, "חפירה" שינוי ויצירת הכנה לסיבוב החדש שמתחיל עם מעבר יופיטר[צדק]  למזל עקרב באוקטובר 2017. זו תהיה שנה של מעבר מתקופה אחת לתקופה חדשה,  בנושא העבודה אך גם ביכולת לשלוט בדחיית סיפוקים[להיגמל מהתמכרויות] ולסגל יתר סבלנות לקראת מצב יציב יותר שמסתמן מינואר 2018. שנה זו מסמלת תקופה טובה להתחיל טיפול תרפויטי לחבור לנושאים רוחניים מתגמלים ומחזקים נפשית. בין נובמבר 2016 ועד פברואר 2017 נושא המגורים יעלה ואם תחליטו שלא כנראה שתשקיעו בשיפוץ כדי ליצור רווחה לקראת 2017.

 

 

pluto_orbit

מסלולו האליפטי (אקסצנטרי) של פלוטו-

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                           19.10.2016