אלגוראב כוכב שבת במזל מאזניים

אלגוראב כוכב שבת במזל מאזניים

כוכב השבת ALGORAB Ksora – במעלה 27'13 במאזניים- 13LIB27

אלגורב בקונסטלציית העורב – Delta (δ) Corvus
הקבוצה זוהתה במיתולוגיה היוונית עם העורב שסיפר לאפולו על בגידתה של קורוניס. אפולו שלא האמין לעורב הפך את צבעו מלבן לשחור, אך לאחר שנוכח באמיתות דבריו הפך אותו לעוף קדוש.
על פי אגדה אחרת, אפולו שלח עורב עם גביע להביא לו מים מהנהר,
אך העורב התמהמה בדרכו וכשהבין שהוא מאחר ועתיד להיענש הביא לאפולו נחש מים שכביכול מנע ממנו את הגישה לנהר כעונש על השקר והאיחור קבע אפולו את העורב יחד עם הגביע ונחש המים בשמיים כקבוצות כוכבים סמוכות.
השם לקוח מהשפה ערבית الغراب al-ghuraab שפירושו העורב.


קונסטלציית העורב -אלגוראב

השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגורב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגורב היה באופק צמוד למרקורי.

 

מפת ארה"ב עם כוכבי השבת. ניתן לראות את במפה השנייה את אירוע 11.9עם
צמידות אלגוראב עם מרקורי באופק המפה.


אנשים שנולדים בהשפעתו:

יהיו מלאי סתירות ושאר הכוכבים במפה והיחסים של של אלגוראב עם כוכבים אחרים ידגישו את הצדדים הטובים או הפחות טובים של כוכב שבת שנוי זה. הם עשויים להיות סבלניים אך לוחמניים ולא מוותרים, תאבי בצע עם אינסטינקטים חזקים לחומר, נאים במראה, אנוכיים, מלאי תשוקה, הם נעים בין נצחונות להרס שמם הטוב. בכישרונם המסחרי הם נעים בין גנבים לסוחרים ממולחים, אמנים ובמיוחד ציירים, מרס שבתאי מעניקים כוח הרס עצום[לפעמים אפילו לא מודע] עם תשוקה לנקמנות, נטייה לשקרים ומניפולציות כדי להצדיק את המעשים, דבר לא ירתיע אותם להרוויח, למעשה שילוב המדגיש את הצד הבעייתי של מזל מאזניים הצד הפחות יפה של הפלנטה וונוס[שליטת מזל מאזניים] כשהיא נפגשת עם השפעות שבתאי ומרס.

אישים עם צמידות כוכבים לאלגוראב: השמש של פוטין צמודה לכוכב השבת אלגוראב. הירח של ג'וזף מנגלה היה צמוד לכוכב השבת אלגוראב. ונוס הייתה צמוד לאלגוראב אצל גוזף גבלס , וגם אצל איוון האיום. שבתאי היה צמוד לאלגורב במפה של הארווי וויינשטין, פול גטי, פרנסיסקו פרנקו, סרנה וויליאמס, אורנוס היה צמוד לאלגורב במפה של הקיסר נרו. נפטון היה צמוד לאלגוראב במפות של : בנימין נתניהו, אליס קופר, המלך צ'ארלס, הילרי קלינטון, בילי ג'ואל,  

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                  24.1.2015

4הערות

 1. צליל כהן

  איך יודעים מי נולד בהשפעתו?
  באיזה שנים או זמנים ?
  אני נולדתי ב30.9.1992

  • פנינה כץ

   היי צליל

   אלגוראב ממוקם במעלה 13.40 תזוזתו איטית מאוד הנה הלוח של תנועת אלגורב תוכלי לראות אם יש לך כוכב כלשהו במעלה שלו או הסמוכה אליו במעלה וחצי.

   בברכה

   פנינה

 2. נור

  היי פנינה,
  מה באשר לצמידות אלגוראב למרס? מניחה שזה מחדד את המארס… אבל אשמח בבקשה לדעת יותר איך זה בא לידי ביטוי?
  המון תודה 🙂

  • פנינה כץ

   נור שלום
   ההיפך, מרס מחדד את אלגוראב. כוכבי לכת בשהותם על כוכב שבת הם מחדדים ומעצבים את ההשפעה של כוכב השבת. לא אוכל לנתח את ההשפעה מבלי לראות את המפה כולה. את יודעת שמפה אסטרולוגית היא לא פיצה[כל משולש בפיצה מספר על טיבה של כל הפיצה] במפה, כל פרט ויחידה ומעלה ומערכות יחסים בין הכוכבים יחד עם בתים והמזלות הם קונצרט שלם שלא יכול להתנגן בשלמות על פי כלי נגינה אחד.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה