בריאות ניתוחים וטיפולים רפואיים

 בריאות – צריך ניתוח? טיפול רפואי חשוב?
כדאי לך לקרוא ולהתייחס לפני שאתה קובע תאריך לניתוח או לטיפול רפואי/קוסמטי. 

"He who practices medicine without the benefit of the movement of the stars and planets is a fool". -Hippocrates

הדברים מעל נאמרו ע"י היפוקרטס שנחשב לגדול הרופאים בהיסטוריה ועד היום משננים את שבועתו בטקס סיום לימודי רפואה בכל רחבי העולם.
באסטרולוגיה קיימים עשרות פרמטרים מעבר לגינטיים,  כדי שניתוח או טיפול רפואי[ו"פארה-רפואי"] יהיו מוצלחים. בחירתו של  יום מדויק לניתוח יכול להבטיח הצלחת הניתוח או הטיפול הרפואי.
לשם מציאת יום מוצלח לניתוח  אזדקק לבנות את  המפה האישית של המועמד לטיפול,  בעזרת הפרטים: תאריך, שעה ומקום לידה מדויק. ברוב המיקרים ניתנות כמה אפשרויות[ימים] לניתוח.
בין עשרות הפרמטרים שאבדוק,  הידוע מכולם,  יהיה חישוב  מהלך הירח בעל הכוח להשפיע על שפל וגאות של האוקיינוס ועל עיתות הפתיחה והסגירה של הצדפות,  על מחזור האישה ועל גוף האדם המורכב ברובו מנוזלים ולכן חשיבותו גדולה לתהליך הריפוי או אם הניתוח יהיה במולד ירח או בירח מלא או ברבע האחרון. אך כדאי לזכור שהירח מהווה קטגוריה אחת מתוך עשרות הפרמטרים שצריכים להיבחן במפה.
בחישוב יום טוב לניתוח/טיפול יש חשיבות לאיבר המנותח אם מדובר בהשתלת שיניים, ניתוח פלסטי[באף או בחזה] ואם מדובר בניתוח לב, מעיים או גולגולת. לכל איבר יש משמעות קרדינלית מתי הוא יהיה בסיכון מינימאלי ומתי יהיה היום הנכון לנתחו.

מנסיוני בן ה-40 שנה והתמחותי באסטרולוגיה רפואית ב-עשר שנים האחרונות בפרט לאחר שחליתי בלוקמיה ואילצתי את רופאיי להסכים לבחירת ימים טובים לכימותראפיה או להתערבות רפואית, למדתי ביתר שאת את החשיבות שאנחנו כאנשים צריכים ליחס לשליטה על גופנו ולעמוד על שלנו בבחירת ימים מוצלחים לטיפול או ניתוח,  כמובן,  במסגרת הסיכונים שיש. לאור התפתחותה של הרפואה הפרטית בישראל בשנים האחרונות,  קל לתמרן תאריכי ניתוח ורוב האנשים [להוציא מקרים דחופים] יודעים על תאריכי הניתוח הרבה לפני זמן הניתוח ובעיקר כדאי לעשות יותר כדי למנוע כישלונות ועוגמת נפש.

 

 בריאות  מה צריך לדעת כשמחליטים על ניתוח?

לעיתים קשה  לתפוס איך אדם מפקיד את גופו ופניו בידי מנתח במחירי תועפות או תוך כדי נטילת סיכונים פיזיים, ולא עושה ככל יכולתו בכדי לבדוק את תאריך הניתוח.
נכון, יגידו לי רבים שהם אינם מאמינים באסטרולוגיה כפקטור שיכול באמת להיות ממשי ומשפיע….

To keep the body in good health is a duty… otherwise we shall not be able to keep our mind strong and clear
Buddha

מחלות, ניתוחים ומצבים בריאותיים הם רעה חולה והלוואי ולא היינו נזקקים לדבר ולשוחח עליהם משום בחינה.
עם זאת, אנשים גם בוחרים לעבור ניתוחי יופי אסתטיקה או שיפור בעיה כרונית על מנת להינות מאיכות חיים טובה יותר.
חשוב לעבור ניתוחים ופרוצדורות רפואיות בתאריכים טובים או אופטימליים.
הגוף שלנו מורכב ממעגלי מחזוריות מנטאליים, פיזיים, רגשיים ונפשיים. לכן לצערי, לא כל ניתוח או פרוצדורה רפואית מצליחים.
בחירת תאריך לניתוח או לתחילת פרוצדורה כמו טיפול רפואי פולשני מכל סוג כדאי שיתחיל בתאריך שבו המחזוריות המנטאלית -פיזית-רגשית יהיו הטובים ביותר.
באסטרולוגיה,  ניתן לבחור ימים מוצלחים בהתאם למפה האסטרולוגית האישית.
לא ניתן לומר באופן גורף שתאריך שטוב לאחד יהיה טוב לאחר, ממש לא!
לכל אדם יש מחזוריות או ריתמוס[בכל המישורים] שונה מהשני.
מפה אסטרולוגית בהיותה פרטנית[תאריך לידה-שעת לידה- מקום לידה] היא תותאם לתאריכים של ניתוח או טיפול ספציפיים ויחודיים לאדם עצמו ולאיבר המנותח.
מי שירצה בשירות ספציפי זה אשמח להעניק לו לפני:
ניתוח פיזי, קוסמטי, טיפול שיניים או פרוצדורה של טיפול כימיקלים וכל מה שעלול לגרום לשינוי בגוף.
בחירת מספר תאריכים שאפשר יהיה להציע למנתח.

Healing is a matter of time, but it is sometimes also a matter of opportunity
Hippocrates

שלא תזדקקו ותהיו בריאים.
בברכה

שרות זה אני מעניקה בטלפון 0777100680, 0522752519
או במייל:
pninaast@zahav.net.il
למתקשרים צריכים להיות הפרטים: תאריך לידה, שעת לידה ומקום לידה[מחוץ לישראל גם עיר הלידה]. פרטים על האיבר המנותח ואם מדובר בניתוח כירורגי או קוסמטי.
עלות השירות: 500 שקל לא כולל מע"מ. ניתן לשלם בטלפון בכרטיס אשראי.
המטופל יקבל תוך שבוע, עד – 3 תאריכים מוצלחים.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                  ינואר 2012

6הערות

 1. שרה אנגל.

  רק שאלה אחת שמטרידה אותי בנושא בחירת תאריך המיתוח. האם את לא צריכה לדעת גם את תאריכי הלידה של המנתחים והמרדימים וכל הצוות הרפואי שיטפל בחולה בזמן הניתוח? יכול להיות שלאחד מהם יהיה איזה מצב רוח רע כי קרה לו/לה משהו והוא יעשה טעות בניתוח ואז יקרה המקרה הלא רצוי וידוע של הניתוח הצליח אבל הפציאנט מת? לא זה לא בצחוק כבר קרו מיקרים רבים כאלה לכן אני הייתי פוחדת נורא לעשות מפות כאלה. זו אחריות לא רגילה שאת לוקחת על עצמך.

  • פנינה כץ

   שרנה אנגל שלום

   בבואך לניתוח, בוודאי שתאריך לידתו של הרופא, המנתח, נלקחים בחשבון. אגב גם לנושאים משפטיים אני תמיד איעזר בתאריך לידה של עורך הדין המטפל +תאריך לידה של השופט_ תאריך המשפט.

   בברכה
   פנינה

 2. זהבה

  שאלה האם יש לי בעיה לעשות ניתוח בחזה בתאריל 13/1/20 ? אני ילידת 25/7/56 הניתוח לא למען האסטטיות אלה יש בעיה קטנה שייש לתקן

  • פנינה כץ

   זהבה שלום

   הדרך היחידה לענות ביושר לשאלתך מצריכה הכנת מפה שלך [ והכנת מפה היא עבודה לכל דבר.] ולמצוא לך תאריכים מתאימים לניתוח.
   כל טובה ובהצלחה.
   פנינה

 3. ורד שרעבי

  שלום פנינה,
  כבר זמן רק אני מתעדכנת בהורסקופ שלי המופיע באתר שלך.
  אני צריכה לעבור ניתוח מניסקוס בברך ולפי הירח השחור ונסיגת מרקורי הבנתי שהתאריך 18/1 הוא טוב כי בו אין ירח שחור וגם ניתוח בברך במזל גדי מאפשר סיכון מינימלי לאיבר זה על פי הציור שפרסמת.
  האם הבנתי נכון?
  תודה על הכל
  ורד

  • פנינה כץ

   שלום לך ורד
   ורד צר לי אבל לא הבנת טוב. בבואך לניתוח בכלל סוג, רצוי לעשות אותו בתאריך טוב. הטבלאות של ירח שחור או הדיווח על מרקורי הנסוג הם כמובן בחזקת לא לעשות ניתוח בהשפעה זו. ההבדל בין לעשות ניתוח בתאריך טוב ובין ניתוח שאין בו השפעת מרקורי הנסוג וירח שחור הוא ההבדל בין מזרח למערב. היעדר ההשפעות של ירח שחור ומרקורי הנסוג אינם בבחינת המלצה לתאריכי ניתוח. יש כל כך הרבה מרכיבים במפה אישית שבהם לא מומלץ לעשות ניתוח. חלילה לך להסיק מסקנות בדרך הזאת. בכתבה שם את שואלת מוסבר בדיוק את נחיצות המפה האישית כדי להחליט על תאריכי ניתוח אם בכלל. תקראי את הפרטים.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה