הורוסקופ אהבה משיכה ותשוקה באסטרולוגיה.

קונסטלציה : Heart Nebula בקסיופיאה.

הנושאים בכתבה על אהבה תשוקה ומיניות:

אהבה- מיניות תשוקה

 ארוס-קופידון

 הפלנטות שמשפיעות על ביטוי האהבה שלנו.

היצר המיני פרויד ואסטרולוגיה

פלוטו, מרס, ונוס, ירח ולילית

ארוס במזלות

 אמור במזלות ובבתים.

 

 "הכוכבים אולי דולקים לשווא, והחמה בוגדת במרום,  האמת – אולי היא הכזב:  אך אהבתי כולה מתום" . – ויליאם שייקספיר מהמלט.

 

 

 

 

ארוס -קופידון -אמור

ארוס הוא אל האהבה והתשוקה המינית במיתולוגיה היוונית. אצל הרומאים הוא נקרא אָמוֹר, או קופידון. ארוס בדרך כלל נחשב בנם של אפרודיטה וארס. ולמעשה היה אל האהבה הראשי של יוון העתיקה, לפני אימוץ האלה הקפריסאית אפרודיטה.

הולדתו של ארוס[קופידון]  – הסיפור המיתולוגי עם הסמלים

ארוס נולד יחד עם גאיה ארבוס ניקס וטרטרוס. על פי גרסה אחרת במיתולוגיה היוונית,  מסופר כי אימו אפרודיטה נולדה כשהיא כבר בהיריון עם ארוס ואחיו הימרוס. כמו כן יש סברה שארוס הוא תוצאה של רומן בין אפרודיטה לבין אל הים פוסידון. ארוס מתואר במיתולוגיה היוונית כתינוק או ילד שמנמן ומכונף, הנושא קשת ואשפת חיצים. רגש האהבה היה מתעורר בכל אדם שנפגע מחיציו של ארוס. לארוס שני אחים נוספים: אנטרוס והימרוס הדומים לו חיצונית ונראים כתינוקות מכונפים. שלישיית התינוקות המכונפים נקראת ארוטס. הם מלווים את אלת האהבה אפרודיטה בכל אשר היא הולכת, ומסמלים את התשוקה המינית

ארוס-אֶרוֹס (חשק/תשוקה ביוונית- קופידון- חשק בלטינית ואמור- אהבה בלטינית.

 

 

ארוס היה בודד ורצה חבר למשחקים. לכן ילדה אמו אפרודיטה את אנטרוס ("אהבת הצד השני") סיפור לידת אנטרוס בא ללמד מוסר השכל שאהבה זקוקה לצד שני כדי לפרוח ולשגשג.

המיתוס המפורט ביותר הקשור לארוס הוא אודות אהבתו לבת התמותה פסיכה. פסיכה הייתה נערה כה יפה, עד שאפרודיטה בעצמה החלה לקנא בה. האלה שלחה את בנה ארוס לשלוח חיצי אהבה בפסיכה ולגרום לה להתאהב בגבר מכוער. ארוס כה הוקסם מיופייה של פסיכה, עד שהתבלבל ונפגע מחיציו שלו. ארוס החל לבלות את הלילות עם פסיכה, אך אסר עליה לראות את פניו. פסיכה הסקרנית התייעצה עם אחיותיה הגדולות ואלו דרבנו אותה להדליק נר בחשכה ולהציץ בפני אהובה כשהוא נם את שנתו. כשהדליקה פסיכה את הנר, הבינה מיד מי שוכב לצידה. לרוע המזל התעורר ארוס מטיפת שעווה שנטפה מן הנר, ונטש את הנערה. פסיכה עברה תלאות רבות, ביניהן מכשולים רבים שהציבה כנגדה אפרודיטה, כמו המשימה למיין כמה טונות של גרעינים וקטניות בן לילה. פסיכה צלחה את המשימות השונות ולבסוף הצליחה להתאחד מחדש עם ארוס. בסופו של דבר התרצתה אפרודיטה ואף הפכה אותה לבת אלמוות. פירוש שמה של פסיכה הוא נפש, ולכן מהווים ארוס ופסיכה את השילוב המושלם בין אהבת גוף לאהבת נפש.

בפסיכולוגיה של פרויד, ארוס הוא יצר החיים והמיניות, שיחד עם תנטוס שהוא יצר המוות וההרס, מהווים את שני היצרים החזקים השולטים באדם.

הכל אודות המיניות שלנו במפה אסטרולוגית.

המיניות שלנו מורכבת מחלקים רבים של השפעה במפה שלנו. מדובר בפסיפס של כוכבים כשכל אחד תורם את חלקו לתצרף הכללי. המשפיעים הם : פלוטו,  מרס, ונוס, ארוס, ירח, לילית –הם קשורים זה לזה כי כל אחד תורם את חלקו למיניות הכוללת באדם :משיכה, הנאות, עונג, מחסומים, מעצורים, תיסכולים, אלימות, שליטה , השלכות פסיכולוגיות עמוקות.  

אך הם נמדדים כל אחד בנפרד כדי להבין את התמונה הכללית. אנשים מורכבים מחלקים שלעיתים סותרים זה את זה כפי שתימצא סתירה בין תשוקה מחד ובין צורך לדכא,  בין עונג ומשיכה לכאב. מיניות היא נושא מורכב ולחלקנו הוא אף לא מודע בחלקו או אפילו בשלמותו במרבית חיינו.

 

עזה כמוות אהבה

מילים: מתוך שיר השירים

שימני כחותם על ליבך
שימני כחותם על זרועך
כי עזה כמוות אהבה
כי עזה כמוות אהבה

קשה כשאול קנאה
רשפיה רשפי אש
אש שלהבתיה
מים רבים לא יוכלו
לכבות את האהבה
ונהרות ונהרות לא ישטפוה
אם יתן איש את כל הון ביתו
באהבה בוז יבוזו לו 

 

 

אמור התשוקה והמשיכה- צייר קראבג'ו.Caravaggio'

         פלוטו- פלוטו- הוא היצר המיני:
אחראי על הכוח המיני הוויטאלי,  מלא התשוקה והאגוצנטריות הצורך לכבוש ולתת ביטוי מקסימאלי ליצרים מבלי להתחשב בשום דבר, הצורך להרות ללדת ולהמשיך חיים .

תנטוס –  היה התגלמות המוות במיתולוגיה היוונית.  על פי מודל הנפש הפרוידיאני, תנטוס הוא יצר המוות, אחד משני היצרים (לצד ארוס, יצר האהבה והתשוקה המינית), הקבועים בבסיס האיד ויש לו תפקיד .
פלוטו הוא האיד סתמי  יחד עם הירח, ונוס, לילית – איד (id):
האיד הוא – החלק המאגד את היצרים הטבעיים. סך כל היצרים הנפשיים הקמאיים שלנו, בצורתם הפשוטה ביותר. האיד נוהג לפי עקרון ההנאה: רדיפה אחרי ההנאות, ובריחה מן הכאב.

בתחילה ציין אותו פרויד בליבידו – יצר המין, האנרגיה המינית, אחרי-1920, בעקבות מלחמת העולם הראשונה, קבע שני יצרים שונים בבסיס האיד: הארוס – האהבה, יצר החיים – והתנטוס – המוות, יצר ההרס. כשהם חיים יחד.

האני הסתמי[האיד]– קשורים לכוכבים לילית-פלוטו-וונוס וירח – אחראים על החלק הפרימיטיבי המגיב אמוציונאלית, אינסטינקטיבית,  ותובע סיפוקים מיידיים. חלק זה נמצא בלא מודע וכולל את כל האינסטינקטים והיצרים.

פרויד הניח כי היצרים החייתיים עודם קיימים, גם אם בצורות עקיפות. כך ניתן לנסח את ה"רשות" הנפשית הראשונה מבין שלוש: האיד, אוהסתמי. טבעו של הסתמי הוא טבעו הביולוגי, התורשתי, המולד של האדם. האדם הוא יצור אגואיסטי ביסודו, אשר נדחף על ידי יצריו וצרכיו.

האיד הוא, לדברי פרויד: "כל אשר ילוד אישה מביא איתו מלידה, כל אשר טבוע בו מראש מכוח מבנהו, הווה אומר, כל הדחפים שמקורם בארגון הגופני", כלומר פועל על פי עקרון העונג. סך היצרים הנפשיים הקמאיים שלנו, בצורתם הפשוטה ביותר. האיד נוהג לפי עקרון ההנאה:

חיפש הנאות גם עם כרוך בכאב ללא התחשבות בגבולות ובצווי המוסר של החברה. מטרת האיד היא סיפוק מיידי של הדחף ברגע שהוא מתעורר. זהו חלק האישיות היחיד שהאדם נולד איתו ולכן התינוק מתנהג רק לפי דחפים וחלק זה אינו משתנה במהלך החיים.

           כוכב  מרס- הוא האנימוס. הוא אחראי על הדחף עצמו,  אחראי על מסת השרירים[החום שנוצר בשרירים]  והאנרגיה[טסטוסטרון] הלוא הוא ההורמון המין הזכרי העיקרי המיוצר באשכיו של הזכר ובכמות קטנה יותר בשחלות של האישה.  האנרגיה במערכת השרירים כמובן והיכולת לתרגם תשוקה לפקודת מיניות במוח. האינטרפרטציה של מרס תהיה תמיד שילוב מרס במזל ובבית וכמובן היחסים שהוא מנהל עם הכוכבים האחרים.

 

 "ידידות בין גברים ונשים היא בלתי-אפשרית. יש תשוקה, עוינות, הערצה, אהבה, אך לעולם לא ידידות"  –  ויליאם שקספיר.

      כוכב  ונוס הוא הביטוי והארוטיקה. הוא האנימה ומרס הוא האנימוס. לשני המינים יש אנימה. אצל נשים, יהיה שימוש בנשיות ויכולת הביטוי הנשי ואצל גברים זה הפן המוסתר והמודחק מלבד אלו שיש בהם מיניות שונה החל מהומוסקסואליות ודרך טרנסג'נדריות.  ונוס הוא כוכב השולט בצד הארוטי והיכולת שלו להעניק כוח ביטוי הרגשי כמו: הליטוף הלחישה הרכות, מילות האהבה ובכך לייצר את המשחק המקדים ביחסי המין .

  על ביטוי  האהבה והארוטיקה שלכם בהרחבה פה כוכב ונוס ב: 12 המזלות. 

 

 

           הירח מסמל את תקופת היניקה[וכל ההרגלים לסיפוק צרכים הנוצרים בתקופה זו ומלווים אותנו כל חיינו] . הירח מטבעו קשור לתקופת העוברות ההנקה/הזנה – הירח בהורוסקופ א' מה אומר עלינו בחלק הרגש והאהבה והירח ב-12 המזלות מה אומר עלינו.

התלות בשד מסמלת צורך בסיפוק אוראלי ותלות בהנאה כשהיא לא ממומשת מחפשים לה תחליף ובמקרים רבים זה בא לידי ביטוי בהשלכות מיניות בגל מבוגר יותר.  במיוחד נפוץ בפסיכואנליזה התסביך או הסינדרום האדיפאלי  כשבגילאי -4-3 בתת מודע מתפתחת משיכה מינית כלפי האם ואפשר להבחין במיוחד אצל בנים משיכה ואובססיה של הילד כלפי האם והמגע איתה כשבמקביל מפתחת תחושת איום מהאב שזוכה באם עוינות מופנמת תת הכרתית כלפי דמות האב  התסביך, או הקונפליקט, בדרך כלל מתקיים כאשר הילד בסביבות גיל שלוש או ארבע.  אך גם המרדף אחר העונג. הירח מקבל את אורו מהשמש והוא אינו מאור שמסמל יוזמה משום סוג אלא,  תגובה לצרכי רעב, צמא, חום- קור, חוסר סיפוק, ההפרשות ופגיעות פיזית מכל סוג, במילים אחרות: צורך להשתחרר למצבים אמוציונאליים ופיזיים שנוצרים. הפן המיני מחפש אינסטינקטיבית את כל המחסור שנוצר בינקות ומתבטא בטמפרטורה של היחסים. אפיוניו של כל ירח בכל מפה נקבעים על פי המזל וההיבטים ויוצרים טמפרטורה, השלכות מיניות וצרכי סיפוק לא מודעים ברובם הגדול.

   "לעיתים, לא ניתן להבחין בין שונאים לאוהבים, מעשיהם דומים, גם אם כוונתם שונה בתכלית". – יוכי ברנדס

 

לילית  – הצד האפל – כתבה ששופכת אור על היצרים שלנו.

 הסימבול של לילית.

לילית אינה אישה, או גבר, או שד, או רוח. לילית היא הצד האפל בתוכנו הצומח איתנו כבר ברחם אימנו, אם בגלל רגשות אשם של האם, הדחקות ומצבים נפשיים לא מודעים הנוטים ליצור תחושת פיתוי והתפתות, צורך בהתמודדות עם בושה, שנאה אהבה קנאה, הרס. נקודת לילית מודגשת על ידי יחסים עם כוכבים או לעיתים בזכות מיקום דומיננטי יעורר דחפים להתמודד עם הנושא המיני דרך נטילת סכנות, זנות, מין תחת השפעת סמים, מין של סאדו-מאזו.

לילית מסמלת במפה[לילית מזוהה ברוב המפות כנטייה משפחתית: בקרוב ל-80% מהמקרים, לילית נמצאת במזל או במיקום (בית ויחסים) זהה במפה האישית של כל בני המשפחה.]  את אותו חלק של האישיות הקשור באמנות הפיתוי והיכולת להקסים לטוות חוטים שילכדו את חולשת האחר בסקס תמיד אמנות הפתיינות זו אומנות,  בכישרון לפתיינות, הוא שלאישה/גבר יש סקס אפיל אפל, קטלני, ובעיקר ממכר ומסוכן. מי שנכנס לקשר עם פתיינים   יופתע איך היוזמה המינית עוברת לצד השני ואחרי זמן מסוים מתמכרים למשחק הזה. לא חשוב אם זה גבר או אישה הפן הפעיל בפתיינות כדי להרגיל את הגבר/אישה למגע המיני ייעשה הכל לצד השני כדי  להתמכר למגע הזה ואז יגיע שלב השליטה וההפעלה לניצול צרכים  שהוצבו מראש.

הפתיינים מהיבט דומיננטי של לילית יהיו טיפוסים בלתי אמינים, שקרנים מניפולטיביים, בלתי צפויים מהירים חדים חסרי גבולות, נצלנים, יוצרים תלות מינית בצד השני ומובילים את הקורבן כפי שהם רוצים. התוצאה גברים/נשים מבולבלים מכורים למין שיעשו הכל כדי שזה לא ייעלם. התעוררות מקשר כזה היא כמו להיוולד מחדש.

 

.

סמל-של ארוס אמור.

ארוס חושף את הטאץ' המיוחד של המיניות בכל מזל שם הוא ממוקם.  ככל שהסתירה בין מיקום ארוס למיקומן של ירח/מרס/פלוטו/ונוס/לילית יהיה שונה כך האישיות המינית מתגלה כמורכבת יותר.

על משיכה מינית נאמר: "משיכה מינית היא חמישים אחוז מה שיש לך, וחמישים אחוז מה שחושבים שיש לך.

 

ארוסהגירויים, אינסטינקט המין, תחושת החיים מחדש – החיים- כל הצרכים השומרים על קיומנו (מזון, שתייה, אויר ומין), פרויד התכוון למין במובן רחב של יצירה ובנייה ולא רק במובן הגופני. תמיד תמצאו קשר בין הצורך להרגיש את החיים מחדש דרך מיניות. הדבר בולט אצל אדם שחווה משבר טראומה של מוות של מישהו קרוב ולעיתים אפילו סכנת חיים שלו עצמו תעורר את הפן המיני. ידוע שאנשים העוסקים בתחומים מסוכנים זקוקים לאינטראקציה מינית אחרי אירועי סכנה. אך זה בולט גם בסוג של מין שהאדם מפנטז ומדמיין את ההנאה שלו ואת גורמי ההשראה למיניות שלו, לעיתים התמונות לא מודעות ולא ברור מה גרם לגירוי ולאורגזמה כולל הפעלת הדמיון בפנטסיה ובאוננות. לעיתים אקט מיני שיש בו אלמנט סכנה וגם לא תמיד מודע עד כמה הוא מסוכן. כמו אנשים שנזקקים להרגיש קרוב למוות דרך חניקות, קשירות וצרכי גירוי עם אלמנט סכנה. הארוס כמו "ישות" עצמאית בתוכנו כשהוא עלול לסתור בנהייה ובתרגום המיני את שאר הפרמטרים המיניים. ככל שישנן סתירות גדולות יותר בין כל חלקי התצרף נמצא מיניות מעניינת אך מורכבת אם לא מסובכת.

 מצא את הארוס שלך?

https://serennu.com/astrology/ephemeris.php

 

אישה צעירה מתגוננת מפני קופידון – צייר William Adolphe Bouguereau

 

ארוס במזל טלה

ארוס במזל טלה יגרום לאדם להיות מוקסמים כברף עין. המשיכה מתרחשת במהירות אך כפי שהיא עולה כך היא נעלמת. ארוס במזל טלה רואים בבני הזוג אובייקט מיני או ההמשכיות של עצמם[נרקיסיזם] ורוצים לתנות אהבים באופן המיידי לעיתים קרובות הם מכורים לגורם מדרבן ומדליק כמו תחרותיות עם מאהב/בעל/בן זוג רשמי.

ארוס במזל שור

מחוברים למוח הלימבי [מוח הלימבי האנושי בו מעורבים רגשות הרחה, התפתחה על מנת לברוח או להישאר מפני אויבים אך זיכרונה קשור בחושים של הריח, טעם, תחושה פיזית, כמו גירויים של מגע, מישוש.] ורמת התחושות שלהם גבוהה מאוד. אך הם צריכים לדעת שז\ה שם ובטוח מחכה להם שוב כשהם ירצו. חוסר עקביות של פרטנר מעורר את החרדות העמוקות ולא מטיב עם התשוקה. נמשכים לבעלי צוואר מוצק שפתיים חושניות וריחות טובים.

ארוס בתאומים

אהבות ומשיכות על פי סקרנות ומאותגרים אינטלקטואלית. נשאבים סקסואלית על ידי הערצה למילה הכתובה והנאמרת. ורבים עם ארוס בתאומים אוהבים לדבר בעת הסקס או לשמוע מילים מסוימות. יש נטייה להפעיל את הדמיון ולהימשך לרעיונות חדשים וגיוון מחדש עם משיכה לקשר לזרים/זרות חד פעמיים עם נימה פורנוגרפית.

ארוס בסרטן

חרדת הדחייה דוחפת את בעלי ארוס במזל סרטן לחפש ביטחון בקשר תחושת שייכות או חמימות וביטחון נמשכים לחזה רחב שעוטף. זקוקים למין אוראלי הרבה פעילות שפתיים ולשון מעוררת אותם. הם עלולים להתאהב בפרטנר טוב בגלל קשר סקסואלי חזק. אצל ארוס בסרטן תמצאו נטייה גדולה יותר של מצבי רוח ועליות וירידות בקשר אך מפתחים תלות עזה בקשר המיני עד כדי רכושנות..

ארוס באריה

ארוס באריה יגרם לאדם לעסוק בפלרטוט כדי להרגיש תחושת שליטה והנאה מהשליטה לפני שבכלל קורה משהו מיני בפועל. צריך לזכור שאנשים עם ארוס במזל אריה נאמנים לאהובים שלהם.הם חיים למען אהבה ואם זה כבר קרה ויש משיכה עזה הם לא יסטו לצדדים. אך הם זקוקים עם ארוס באריה לשמור על "אש התשוקה הנצחית והם יתמכרו לפלרטוט ולא רק לשמור על תשוקתם. האגו בארוס באריה גדול והם ייחסו חשיבות רבה למאמצים שהשקיעו ויצפו לצד השני גם לכבוד ולהערצה בנושא.

ארוס בבתולה

  משלב את החושניות ופיזיות המגיעה מיסוד האדמה ואת האינטלקט/סקרנות של מרקורי. המפגש עם הגירוי השכלי או סיעור מוחות משחק תפקיד במיקום זה. ארוס בבתולה מחובר לגוף עצמו ומחפש חידושים בסקס.הכל בדרך נעשה בעדינות ואפילו בביישנות עד שזוכים בביטחון העצמי. ומאותו שלב יתכן שילוב של קינקיות אבל עם חיפוש של תחושת ביטחון מתמדת בקשר.

ארוס במאזניים

– מיקום חינני במיוחד של ארוס ומבטיח נטיות פלרטטניות והפעלת קסמים על הסביבה. תיאורטית ארוס במאזניים ירצו תמורה על מאמציהם המיניים אבל תכליתית הם ישקיעו הרבה יותר מאשר יקבלו מתוך כמיהה לרצות את הצד השני אך ידרשו מהמאהבים/ות את התמורה המלאה להשקעתם. המאוהבות של בני מזל זה באהבה עצמה היא מלכודת שהם חוזרים אליה כל פעם מחדש .במקביל לא תהיה להם בעיה לפתות מאהבים אחרים.  

ארוס בעקרב

הפוזיציה הכי ארוטית של ארוס. נמשכים לכוח של האהבה והסקס. בנובן העמוק של המילה ארוס בעקרב רוצה לכבוש את בני הזוג כולל את נשמתם. ולמעשה הם יחצו גבולות בכל המובנים האינטימיים. מלאי תשוקה ואינטנסיביים במיוחד ביחסים נמשכים לקטעים המיניים החייתיים יותר ואובססיביים בנושא המיניות יספקו את צרכי בני הזוג אך באותה מידה כשזה יסתיים הם ימחקו כליל את הדמות.

ארוס בקשת

גורם לאנרגיות גבוהות מהרגיל עם הרבה שמחת חיים לדידם מיניות וסקס זו הנאה צרופה ושעשועים לעיתים הם יפתיעו את בני הזוג עם רעיונות של פתיחות העשויים להגיע בתמימות רבה עם הרפתקנות. לבעלי ארוס בקשת יש תחושה שסקס זה שעשוע ומשחק כדי להוסיף עניין לקשר.  הם יאהבו משחקי  קשה להשגה, לא בטוח שיהיו נאמנים למאהב אחד אך אם ייהנו מתחושת הרפתקנות, עניין חוסר שיעמו ומתח של קשיים להשגה הם יחזרו. וסקס הם ימצאו בקלולת בדרכים ובנסיעות.

ארוס בגדי

הליבידו של ארוס בגדי חזק אך תמיד בשליטה. אך לא בהכרח בהשליטה של אחרים. הסקס הוןא על בסיס שגרה כמו מזון ושינה אך הוא חזק מאוד בסיסטם והם יעלבו בזוגיות אם יידחו. לעומת זאת הם יהיו שמרנים ברורים וחדים ברצונותיהם בלי הרבה תחכום.

ארוס בדלי

זהו ארוס שמחפש את השונה, האחר והבלתי שגרתי. אין להם בעיה למצוא הנאה סקסואלית בדמיון בחלומות  וליהנות מהתרגשות רבה. המיניות תהיה יצירתית במיוחד ולא כל אחד יכול לחבור למיניות יצירתית במיוחד כי הם יפעלו בראש פתוח ועם רעיונות בלתי שגרתיים העלולים לאיים על בני זוג שמחפשים מיניות בטוחה וברורה. בני זוג יצירתיים ידליקו ויעניינו את בעלי ארוס בדלי וימשכו אותם לסקס.

ארוס בדגים

בהשפעתו תהיה נטייה לאדפטיביות וכניעה לבני הזוג וייהנו מהצורך להעניק לתת ולהיענות לבקשות בני הזוג. מבחינתם זהו דרך להפגין רומנטיות אהבה וקשר עמוק אך גם דרך ליצירת אינטימיות מושלמת יותר. בדרך כלל הם ירגישו מקסימום נוחות אם בני הזוג יעניקו ויפגינו ביטחון בבני הזוג.  

 

אמור מחזיק כדור קריסטל- צייר van Everdingen בשנת 1660

 

    " לאהוב אפשר רק באותה מידה שבה אתה מפנה מקום מתוכך מאהבה עצמית."

 

 

אמור- אסטרואיד המספר במיקומו באילו תנאים ממוקמת האהבה האידיאלית? מכיוון שהאסטרואיד משקף את האידיאל אם הוא בהיבטים בעייתיים האדם עלול להרגיש קושי להשיג את מבוקשו ולעיתים חסר ערך להעניק אהבה. כתגובה לכך האדם יהיה עם נטיות הרסניות בקשר כדי להימנע מהתנסות להגיע להרגשה טובה חיוביתכי אהבה האידיאלית לא מושגת. כמו נבואה שמגשימה את עצמה. פעילותו האמיתית של אמור באה לידי ביטוי דרך ההיבטים, והיחסים עם בן/בת הזוג האספקטים :

יחסים לאמור בהיבט מרובע /מולות מספר על כמיהה למישהו/משהו אחר מעבר לאהבה.

יחסי אמור צמידות לכוכב במפה של האחר מביא רגשות של אהבה אבל לאדם יש היבטים הסותרים את אמור במפה של האחר זה עלול להביא יחסי אהבה /שנאה.

אמור בהיבט אופוזיציה לכוכב במפה של האחר או לאסטרואידים אחרים מצביע על משיכה הרסנית [משיכה לחלק ההרסני]

היבטים קשים גורם למשיכה לאנשים בעלי תפיסת אהבה בעייתית שתלטנית/הרסנית/משפיטה/פוגענית/מתעללת/נצלנית

הבית שם אמור ממוקם  מצביע על הבעיות החוסמות ומפריעות לקשר להתקיים באופן זורם.

 

היכן האמור שלך?[בלינק  שמתחת הכניסו את פרטי לידתכם המדויקים ותקבלו טבלה ענקית של כל כוכבי השבת והכוכבים האורניים שלכם]

https://serennu.com/astrology/ephemeris.php

 

 

אמור במזל טלה– מצביע על חיפוש ודרישות לאהבה מאתגרת לדמות עצמאית, אוטונומית, עםפ יכולת החלטיות במערכת היחסים.

אמור במזל שור– הדמות הנכספת תהיה דמות של אדם חושני נעים עם מסוגליות להנעים ולהעניק עם רגישויות רבות מבחינה סקסואלית.

אמור במזל תאומים- הדמות הנכספת תהיה חריפה שנונה קומוניקטיבית המסוגלת לאתגר ולעורר עניין ומשיכה קבועה מבחינה תקשורתית.

אמור במזל סרטן-מעניק אהבה בלתי נלאה דמות מאהב/הורי עם הענקה בלי קץ . בעל אמור בסרטן ירצה להרגיש מוגן ובטוח כל הזמן כדי לקבל אהבה .

אמור במזל אריה– יצפו לבן זוג המסוגל להחמיא, להבטיח את מקומם של בעלי אמור ולספק הרגשה שהם המאהבים הנפלאים שיש. חנופה והערצה.

אמור במזל בתולה– ציפייה לדמות מושלמת, ויכולת מאהב עם משמעת עצמית שלא מוותר על כל הזדמנות להתאים את עצמו לבעל האמור ולכל תנאיו המושלמים איך אהבה צריכה להיראות.

אמור במזל מאזניים– ציפייה להרמוניה איזון ביחסים הענקה של חברות וסביבה מכבדת ובעלת סטנדרטים גבוהים.

אמור במזל עקרב– יצפה לאינטנסיביות בסקס מהמאהב, וביחסים האמוציונאליים טוטליות לאורך ולרוחב היחסים , וביטוי רגשי המוכיח את האהבה הבלתי נמנעת

אמור במזל קשת– יצפה לבן זוג שמעניק חופש מרחב וסקרנות לגלות דברים יחד הרפתקאות משותפות ובן זוג מאתגר שמחפש משמעות ערכים ומטרות.

אמור במזל גדי– יחפשו מאהב שמעריך אותם אחראי באישיותו ממושמע מעורב ואכפתי בהישגים של בעל אמור ושאפתן לגבי ההצלחות.

אמור במזל דלי– יצפה לחברות, נושאים משותפים, ברמה העקרונית, חופש הדדי המעניק אהבה ללא תנאים, אהבה שלא תשרוד ללא תחושת החופש ללא גבולות.

אמור במזל דגים- מצביע על אלמנט של סבל כדי להרגיש אהבה יכול להימשך לדמויות שדרכם תהיה חוויית הקרבה, ניצול, כמו גם תחושה של דרמטיות טרגיות, תלות מוחלטת, הזדהות ויחסים בעלי אופי סודי

.

אמור ב- 12 הבתים: האופק [בית 1]

אמור בבית 1האדם מאוהב באהבה ומשליך אותה על כולם לכאורה קל לו להתאהב

אמור בבית 2 האדם יעדיף אהבות חומריות על אהבה אך ישמח לשלב אותם.

אמור בבית 3 אהבה עם טעם של אינטראקציה תקשורתית הרפתקנית, כמו סביב בילויים במועדונים, בדרכים בנסיעות בהתכתבות

אמור בבית  4 יחפש קשר שמתרפק על העבר ילדות דרך בני משפחה ציפייה שהבית יוצף בסממני אהבה תשומת לב.

אמור בבית 5– האדם יאהב ארוטיקה, ירצה להשתעשע, משחקי אהבה, חיזורים, יצירתיות ונושא הילדים יהיה מרכזי.

אמור בבית 6– יימשך לאנשים חלשים הזקוקים לטיפוליות, עזרה נזקקים . מקום עבודה עשוי להיות המקום שליבם שם ושם יחפשו קשרים.

אמור בבית  7– האדם אוהב להיות מאוהב, לחש\וב על יחסים כנושא אולטימטיבי, מחפשת חיבור בלי החיבור ירגיש בדידות.

אמור בבית 8-האדם זקוק לביטוי אמוציונאלי אינטנסיבי ועמוק ביחסי האינטימיות והקשר יהיה עמוק ופסיכולוגי לעיתים כפייתי ואו הכל או כלום.

אמור בית 9 – האדם צריך חופש כדי לגלות את האהבה, להרגיש מרחבים ומרחקים כדי להימשך וזה עשוי לקרות במהלך נסיעות טיולים או במסגרות רוחניות/לימודיות.

אמור בבית 10– יהיה שאפתן להשיג אהבה ויהי מה, הוא יעסוק בזה כמו בפרויקט/עבודה/משימה,  יימשך לאנשים שאפשר להעריץ, דמויות אוטוריטאריות חזקות לעיתים  זו יותר הערצה מאהבה.

אמור בבית 11– האהבה תהיה אלטרואיסטית,למרות שיאמין ביחסים שוויוניים  חיפוש המיוחד השונה ומשיכה לדמויות חשובות ומוערכות ביכולות שלהם אך גם מש\יכה לשונה/זר/אחר.

אמור בבית 12– האדם יחווה קשיים להפריד בין תחומים ויסבול מבעיית גבולות לעיתים יגלוש למקומות בעייתיים ומסוכנים בהזדהות שלו עם בעיות האחר. היחסים יסבלו מנטיות של תלות וגבולות. .

 

                                                                           

   "אין לאהבה שאיפה אלא להתגשם".- ג'ובראן חליל ג'ובראן

 

 

 

 

 

מרסהמושל באנרגיות ביצרים ובדחפים פרק א'.

 מרס- בין אדרנלין והטיפוס המארסיאלי[מיני ויצרי] -פרק ב'

מרס-  כוכב מרס [מאדים] -הטיפוס המרסיאלי – במפה אסטרולוגית-ניתוחי מפות של אישים-פרק ג'.

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ     2.2.2019

25הערות

 1. ירדן

  פנינה שלום, אשמח לתגובה ממך.
  היכן ממוקמים האמור והארוס שלי?
  29.6.1990
  שעת לידה 23:45
  תודה מראש.

 2. איריס זנבל

  פנינה שלום,
  תאריך הלידה שלי 22.7.1974 אשמח לדעת איפה הארוס והאמור אצלי?

  • פנינה כץ

   איריס זנבל שלום

   האמור שלך ב: 18 מעלות בסרטן וארוס 6 מעלות בעקרב.

   בברכה
   פנינה

 3. לורן

  היי פנינה:)

  לאחר קריאת המאמר המעניין, אני סקרנית מאוד לזהות את הארוס והאמור אצלי, אבל לא הצלחתי.. 🙁

  התוכלי לעזור לי בבקשה?
  20.8.1964
  18:10

  תודה מראש❤️

  • פנינה כץ

   לורן שלום
   אמור במזל גדי וארוס במזל בתולה.

   בברכה
   פנינה

 4. גולשת

  היי פנינה קראתי את הכתבה שלך על מרס וראיתי שהוא קשור גם לרמת הטוסטסטרון אבל מה קורה אם יש לגבר היפוגונדיזם ומיקרו פינס מולד ממקור אשכים ולא מבעיה בהיפופיזה אז מה קורה במצב כזה איך מרס שלו יבוא לידי ביטוי ברמה המינית אם בכלל?

  • פנינה כץ

   גולשת שלום

   בעיות המתקשרות למיניות מבחינה פיזית יתבטאו דרך יחסי מרס שבתאי כמגבלה, אך פלוטו חייב להיות מעורב בכך דרך האופק ובית 8. כל בעיה ומגבלה לגופה של מפה.

   בברכה
   פנינה

 5. דנדי

  היי פנינה:)
  מאמר מעניין מאוד..
  אם תוכלי לעזור לי בבקשה ..לא הצלחתי לזהות את הארוס והאמור אצלי
  27.08.89
  9:00
  תודה מראש❤️

  • פנינה כץ

   דנדי שלום.
   ארוס שלך במזל עקרב
   ואמור במזל שור.

   בברכה
   פנינה

 6. מתעניין

  פנינה.. רציתי לשאול אם יש סיכוי שתעשי כתבה על ראש דרקון במזלות ובבתים?

  • פנינה כץ

   מתעניין שלום

   בהחלט יש סיכוי עד הקיץ.

   ברכות
   פנינה

 7. מתעניין

  שלום פנינה,

  רציתי שתבדקי לי איפה ארוס.. ואיפה אמור במזל ובבית, אכתוב לך את תאריך לידתי, על פי מה שאת אומרת לא צריך שעת לידה מדוייקת,
  תאריך לידתי 10.2.1991,
  תודה לך אהובה, שלא תפסיקי לכתוב כאלה כתבות איכותיות וברמה בין לאומית, יום יבוא ואני עוד אגיע אלייך לפגישה אישית וברמה הכי מקצועית שיש..

  • פנינה כץ

   מתעניין שלום
   אמור |: 23 מעלות במזל גדי.
   ארוס- 25 במזל עקרב.

   כל טוב
   פנינה

 8. מתעניין

  פנינה שלום,

  אלו הפרטים..

  Ceres – 2 sc 39'53"

  Haumea – 28 vi 37'28"

  Eris – 16 ar 36'39"

  Makemake- 6 vi 11'30"

  • פנינה כץ

   מתעניין שלום
   קרס[צארס] במזל עקרב
   אריס במזל טלה.
   מק מק במזל בתולה.
   בברכה
   פנינה

 9. מתעניין

  שלום פנינה..
  למרות שהזנתי את נתוני הלידה שלי בלינק של הכתבה אך לא הצלחתי לזהות איפה רשום ארוס ואמור במזל ובבית?

  • פנינה כץ

   שלום מתעניין
   תכתוב לי את הפרטים המדויקים אני אמצא לך.

   בברכה
   פנינה

 10. Tamar

  פנינה האם ארוס בבית 7 נחשב כמו ארוס מאזניים

  • פנינה כץ

   Tamar

   הוא יחדד את משמעות בית 7 זוגיות יחסים אבל האנרגיה שלו שם מורכבת מאוד .

   בברכה
   פנינה

 11. נטע

  איך מבינים בטבלה, באיזה בית האמור?

  זה מה שכתוב לי:
  1221 Amor 9 pi 28' 2" -9°52'15" 0.2358120 Asteroid 2.646797993

  • פנינה כץ

   נטע שלום

   אמור במזל דגים. תכתבי לי את תאריך לידתך.
   בברכה
   פנינה

   • נטע

    11/12/83 10:30 , תודה!
    יש איזו נקודה אופטימית באמור במזל דגים? שנמשך אל זוגיות שיש בה מידת הקרבה.

   • פנינה כץ

    נטע שלום

    האופק שלך במזל דלי.

    בברכה
    פנינה

 12. נעמי

  פנינה שלום,
  רציתי שתבני לי מפה אישית.
  יש אפשרות לכך ומה העלות של זה בבקשה ?
  נעמי.

השאר תגובה