הורוסקופ אירועי אוקטובר 2020

דרמת חודש אוקטובר 2020 במדינת ישראל. 

קשה להחליט מה יותר דרמטי כשמתבוננים במפת השמים ביחס למפת מדינת ישראל בחודש אוקטובר [אך גם נובמבר.] 

חודש  עם פוטנציאל של מהפך וטלטלות בארץ ובעולם. 

 

מאזני הצדק על פי סדרת קלפי אורניה. 

 

חודש שמתחיל בירח מלא במזל טלה מה הוא אומר ומבשר?

הימים בין : 2-1.10.2020 בשעה 00:07, כשהירח יהיה מלא במזל טלה הוא ייצמד  לכירון- ייגע בכאב עמוק. העולם מדמם, כואב. צפויים שינויים והתחלת הפנמה של מציאות שלא תשתנה בקלות. ירח בטלה מסמל אומץ להתמודד עם הכאב,  ורצון לרפא את הפצעים ולעצור את הדימום. 

נסיגת מאדים[מרס] בטלה ממשיכה ביתר שאת לייצר היבטים דרמטיים [היבטים של 90 מעלות]  לגלריית הפלנטות השוהות במזל גדי, צדק, פלוטו ושבתאי.  נסיגת מאדים בהחלט עלולה [בכל מהלך המלחמות בישראל מאדים היה בנסיגה כולל מלחמת יום הכיפורים] בהיבטיה באוקטובר ובנובמבר עלולה לגרום להסלמה של אירועים צבאיים/מבצעים  כשמרקורי הנסוג בעקרב ברקע ועלול ליצור שיבושים ותקלות באירועים. תוצאות מטלטלות.

מאדים בנסיגה: המאבקים בארץ יתנהלו על מפת מדינת ישראל בנקודות קרדינליות[שמש באופק במאזניים] מאדים בטלה [בבית 7 שותפויות], שבתאי פלוטו [בבית 4 ] צמידות  יופיטר פלוטו האחרונה [פעם שלישית] השנה. מה שמבטיח אירועים דרמטיים השיא עלול להגיע בנובמבר למרות שאירועי אוקטובר מרמזים לאן נושבת הרוח. 

מרקורי הנסוג החודש

כבר ב: 24.9 מרקורי נכנס לצל שלו.  עם כניסתו למזל עקרב. באופן "גורלי" הוא חוזר לאותה מעלה ב: 3.11 ביום הבחירות של ארה"ב המסמל מהפך . כשכוכב ונוס במזל מאזניים מייצר היבט של 150 מעלות לאורנוס במזל שור. וכוכב מרקורי  מסיים את הנסיגה ויוצר היבט מרובע לכוכב ונוס במפה של טראמפ. – [ייתכן שטראמפ לא יסכים לקבל את התוצאה או לא יוכל לקבל אותה אך זה היבט משבר וטלטלה] 

אוקטובר מתחיל עם כוכב מרקורי בצל, ועובר למצב התחלת עצירה ב: 9.10.2020  ונעצר במעלה 11.40 במזל עקרב צמוד לכוכב השבת ACRUX. במקביל באותו יום 9.10 מאדים בטלה יהיה במעלה מדויקת לפלוטו בגדי – אירועים לוחמניים העלולים ליצור סכנות פגיעות פיזיות. 

השמש [shamash] המתקשר למאזניים של מזל מאזניים תפקיד שניתן לאנשי דת במסופוטמיה. מקביל לגבאי היהודי. זהו חודש של חשבונות.

כוכב השבת ACRUX במעלה 11.50 – מסמל צדק, משפטים, חקירות מוצלחות, אינטואיציה מפותחת, חשיפת דברים נסתרים. המעלה 11.40 חוזרת ב: 20.11.20  נצפה לסגירות מעגלים עד אז. 

 

הנסיגה של מרקורי מתחילה רשמית ב: 14.10.2020. – כשלא פחות מכך השמש באותו יום,  מייצרת היבט מרובע לכוכב פלוטו בגדי משבר מסוכן מאוד המסמל-, סכנת איום מלחמה , מצבים אולטימטיביים מסוכנים. מצב שמשתנה מתוך כפיית נסיבות.  כמובן, עם התקלות המאפיינות את מרקורי כל רבעון כשהוא פוצח בנסיגה. 

כוכב מרקורי הנסוג בעקרב מתחיל את הנסיגה כשהוא יהיה מול כוכב אורנוס בשור, מבטיח נסיגה שיוצרת מהפכים. יחד הם יוצרים היבט של דיסוננס למפת הממשלה המאוחדת  ולירח [ירח באריה] במפת המדינה- היבט המספר על טלטלה בשלטון.  צפוי סוף דבר עם קואליציית ממשל האיחוד ליכוד-כחול לבן. כדאי להדק את החגורות כי הטלטלה תהיה דרמטית. אחד מהשיאים שלה זה הירח המלא בסוף אוקטובר כשהירח ייצמד לאורנוס השור מול השמש בעקרב שוב היבט שמשחזר את ממשלת האיחוד של הליכוד כחול לבן

18-17 השמש במאזניים בהיבט מרובע לשבתאי –היבט של דכדוך ודי מובן כשבאותו יום ונוס במזל בתולה בהיבט 180 מעלות לנפטון שמדבר על עלייה בתחלואה או בתמותה

19.10- מאדים בטלה מייצר היבט מרובע לצדק בגדי. אירועים שקורים יוצאים מהשליטה. אווירה של פריצת כעסים יהיה לאנשים קשה לשתוק.  

31.10 בשעה 16:50 הירח המלא במזל שור– בגלגל החיצוני. הגלגל הפנימי זו מפת מדינת ישראל. 

 

המפה: . ב: 31.10 בשעה 16:50 הירח המלא במזל שור- יהיה אחד מהשיאים של חודש אוקטובר כשהירח ייצמד לכוכב אורנוס במזל שור מול השמש בעקרב,  מרובע לירח במפת מדינת ישראל , שוב היבט שמשחזר את הממשלה המאוחדת של הליכוד עם כחול לבן. ומטלטל אותה בחזרה.  מפת מדינת ישראל באחד מהשיאים של אוקטובר 31.10.2020 בשעה 16:50 כשהירח יהיה מלא במזל שור [בגלגל החיצוני בית 7] ומחזיר אותנו לריכוז כל הטלטלות שהמדינה עברה במהלך השנים 2020-2019 באופן מתומצת. העם יאמר את דברו. אווירת מרי אזרחי תחושת איבוד שליטה. 

פרספקטיבה: 

 לידת ממשלה המאוחדת שנוצרה  ב: 17 במאי  מה היא העניקה למדינה? 

מתוך הכתבה על ממשלת האחדות שעלתה ב:17.5.2020 : : "האם איחוד זה יצליח ? האם ממשלה זו תצליח לספק את הבטחותיה? איך ונוס הנסוגה  בהיבט מרובע לנפטון תפעל למען העניין?" 

"ונוס שליטת האופק  ממוקמת בבית 8 : הבית העוסק בכלכלה לטווח הארוך, באוצר המדינה, בהשקעות חובות גירעונות, פיצויים, מוסדות המיסוי, בורסה, ביטוח, בנקים: בחיים ומוות ובתי חולים: זכויות עובדים: במפת מדינת ישראל הבית של צה"ל. – ונוס השלטת של המפה היא בנסיגה ויוצרת היבט מרובע לנפטון  היבט שיקרי, אוטו- סוגסטיבי, אנשים משקרים לעצמם ולאחרים. היבט שמבטיח לא לקיים את ההבטחות. היבט של יומרנות לפתור בעיות אך בשורה התחתונה לא יצליח לפתור. ייתכן והמנהיגים המצהירים שייפתרו את המשבר מתכוונים לכך, ברם,  תחת היבט דומיננטי  זה שמנהל את הורוסקופ הכרזת הממשלה, זה נע   בין המשלים את עצמם למשקרים לציבור. האכזבה טמונה בבניית ממשלה זאת. היא לא יכולה לקיים את הבטחותיה ולכן היא לא תוציא את ימיה."

אוקטובר 2020 איך משפיע על הממשלה המאוחדת? 

מרקורי ינוע בנסיגה כל החודש מול אורנוס בבית 7 בית העוסק בשותפויות כמאיים לנתק את הקשר.

ב: 29.10 מרקורי הנסוג חוזר למזל מאזניים לאופק של מפת המדינה ולאופק של מפת ממשל האחדות – נושאים שלא טופלו עד הסוף חוזרים כבומרנג. 

ב: 31.10 השמש תגיע למעלה 8-7 בעקרב ותהיה מול אורנוס בית השותפויות ומרקורי מגיע בנסיגתו למעלה 26 על האופק במזל מאזניים של  מפת הממשלה המאוחדת. זעזועים פוליטיים

 והירח המלא השני ב: 31.10.2020 בשעה 16:50 יהיה במזל שור וייצמד לכוכב אורנוס במעלה 8 – כבשל ומוכן לשינוי טלטלה נוספת הפעם כמו רעידת אדמה. 

ונוס שליטת מפת הממשלה המאוחדת מגיעה למזל מאזניים ותהיה מול הירח בטלה בבית 6 ומול כירון. הגיע הזמן לטפל בפצעים ובדימום. ואולי החשוב מכל. נושאי משפט כשכוכב שבתאי בגדי יהיה בהיבט מרובע עם מרקורי הנסוג באופק המפה. נושאים חוקיים יפרצו תוך כדי משבר בלתי נמנע,   החל מבחירות וכלה בהגשת נבצרות. עם זאת, עדיין האירועים לא יתרחשו במהירות הבזק. לכוכבים יש תבונה שפועלת לא על פי הריתמוס האנושי. במיוחד כשההיבט של ימים אלה מתקשר לתהליך אבולוציה ועדיין, חודש נובמבר מבטיח עליה בריפויים של האנשים שיפור בהיבט של הקורונה . עדיין חודש של סיבוכים.   עם זאת, הדרמות בנובמבר מסמלות התחלה חדשה וסוף דבר. תעקבו. 

 

אירועי חודש נובמבר בקרוב: 

 

כל  הזכויות שמורות לפנינה כץ 30.9.2020

52הערות

 1. תומריקו

  היי פנינה..אומנם איני אדם מאמין…לצערי או שלא, אבל אני קורא המון את הניתוחים המדוייקים כמעט אחד לאחד שלך..לא נותר לי אלא לחשוב שאולי אנחנו לקראת סוף של משהו..גילוי של דמות משיחית ואלוהית…שתגאל את עולמינו הכאוב ואת ארצנו בפרט…אסטרולוגית בשם מרים בנימיני אמרה פעם שהכוכבים הם משרתיו הנאמנים של אלוהים..וברצונו לשנות הוא מזיז אותם, מה דעתך על זה?

  • פנינה כץ

   תומריקו שלום,

   אני לא דתייה ובוודאי לא מאמינה במשיח. מרים בנימיני היא אישה חרדית ואני מבינה שהיא מפרשת מהמקום הזה. עם כל הכבוד ויש כבוד אני עוסקת באסטרולוגיה מערבית שאינה קשורה ליהדות ולמשיחיות. מסע הכוכבים ידוע מראש והוא מחושב באופן מדויק, אני מבינה מילולית את המשפט : "ברצונו לשנות הוא מזיז אותם", אך כמובן שזה נשמע כמו עוד אוטוסוגסטיה או שטיפת מוח שהחרדים מושפעים ממנה. יש אנשי מדע חרדים שלא היו מעזים להגיד משפט כזה בהבינם שהשמש תזרח תמיד בבוקר במזרח ותשקע במערב. אייזק ניוטון החכם באנשים שגילה את כוח הגרביטציה ועוד תובנות נוספות היה אדם דתי מאוד, אך היה מעל לכל מדען ווהוא אמר: "ביכולתי לחשב את תנועותיהם של הגופים השמימיים, אך לא את טירופם של אנשים." אמירות טוטליות שהדתיים מרבים להשתמש יש בהם הכל, מלבד צניעות. ועל כך ניוטון אמר: : "אם הרחקתי לראות, הרי זה משום שעמדתי על כתפיהם של ענקים."

   כל טוב
   פנינה

 2. מירי

  הי פנינה. גם מי שאין לו קשר למסורת ולדת – כמוני, מעניין שב31/10/20 פרשת השבוע היא פרשת לך לך 🙂

  • פנינה כץ

   מירי שלום,
   האמת שלא ידעתי. לא עוקבת אחרי פרשות השבוע. אבל בהחלט מדהים ופיקנטי 🙂
   תודה.
   בברכה,
   פנינה

 3. מיכל ב

  כל הכבוד פנינה.את אחד האנשים המבינים השפויים ואינטליגנטים שיודעים כיצד להתבטא מבלי להתלהם. ניתוחים מקצועניים של מצב כוכבי השמיים. רק מי שמבין יודע להעריך, לדעתי.

  • פנינה כץ

   מיכל ב.

   מיכל, תודה רבה לך 🙂
   שבוע טוב
   פנינה

 4. טל

  היי פנינה ,
  בהמשך לתשובתך לענת
  את רואה יום בו יהיה פה מנהיג וממשלה שתתעסק בעיקר ולא בטפל?

  תודה על תגובתך

השאר תגובה