הורוסקופ בחירות 2013

הורוסקופ בחירות 2013


בחירות ברומא העתיקה.

בחירות 22 ינואר ב-2013 מספרות שהעם רוצה שינוי.
השינויים יהיו בכל הקשת הפוליטית מהקצה הימני ועד הקצה השמאלי. המפה הפוליטית דומה בבחירות הקרובות לסוג של מפץ וצפויות בו הפתעות לפסימים שביניכם.  במיוחד לאלה שאינם מאמינים שיכולים לקרות שינויים ומהפכים.
אך את הפרק הראשון אייחד למפלגה השלטת הלא היא הליכוד בעיקר כי  התהליך המוביל לבחירות מתחיל בפריימריס שנקבעו לתאריך ה-25.11.2012 . פני הפריימריס להעיד יותר מהכל כי הליכוד עומד להשתנות באופן קוטבי וייתכן ועד יום הבחירות יתנתקו ממנו מספר אישים מרכזיים אך אי אפשר יהיה לדבר יותר אחרי ערב זה על הליכוד כמקשה אחת שמובילה לאותם כיוונים.
מכיוון שחלים שינויים ותנודות גדולות בתוך הליכוד הדרך לבדוק את אירועי הפריימריס תהיה על פי המפה של נתניהו המשקפת כנייר לקמוס את האירועים של הליכוד בתאריך הפריימריס.

אירוע הפריימריס יחול ב-25.11.2012 והאנשים המרכזיים של הליכוד, או הותיקים ואלה שהקימו את המפלגה ירגישו בה כמיעוט עם יכולת השפעה מועטה.
תאריך  הפריימריס נמצא במעגל החיצוני במפה של נתניהו- הפלנטות ב-Transition המופיעות בצבע ירוק מספרות על שינוי רדיקלי שהחל כבר לפני כמה שנים אך מתעצם ומגיע לנקודת רתיחה ואף אופציה למפץ פנימי.  לאור יחסי הכוכבים בערב הפריימריס יהיה קשה לדבר על המשכיות וייתכן ואירוע ערב זה יגרום לאנשים רבים או מרכזיים מתנועת הליכוד לפרוש או להתגבש תחת מטריה שונה. אין לי את שעת לידתו של פייגלין בן מזל הטלה, אך אוראנוס הממוקם במזל טלה מסמל את רוח השינוי שהוא הביא למפלגת הליכוד. אוראנוס הפלנטה המייצגת קיצוניות, מהפכנות רדיקלית וריאקציונית ממנה אין דרך חזרה מתייחסות לאיש פייגלין שהגיע לליכוד בדיוק עם מעבר אוראנוס למזל טלה.  ערב הפריימריס של הליכוד מתרחש במזל קשת כשיופיטר בנסיגה מה שמבטיח אירוע לא משמח בלשון המעטה. נתניהו כבן מזל מאזניים וונוס היא הפלנטה האישית של נתניהו[מזל מאזניים]  באותו יום צמודה לשבתאי במזל עקרב,  אלה מעידים כי נתניהו  מגיע לבחירות הפריימריס עם ציפיות נמוכות ואפילו עם הכנות לאכזבה – ייתכן והוא יודע עובדות מסויימות לפני כן או הפסימיות שלו מכינה אותו לאירוע באופן הזה.  הפריימריס נערכים בצילה של נסיגת מרקורי במזל עקרב במעלה ה-18 המעלה שיוצרת 90 מעלות לפלוטו של נתניהו במזל אריה ומבטיחה הרבה מאוד בעיות פרסונליות, משברים עם השותפות[מרקורי מייצג את בית 7 מזל תאומים נושא שותפים "טבעיים"] מהימין הקיצוני מחד  או ש"ס מאידך שעוברת טלטלה גדולה כשאלי ישי כבן מזל גדי עומד לסיים את השפעתו על המפלגה ואריה דרעי בן מזל דלי ייקח את מושכות המפלגה למחוזות חדשים.[עוד ידובר על ש"ס בהמשך]   ומעבר לכך מרקורי בנסיגה בעקרב מבטיחה, תוצאת פריימריס באווירת מריבות קיצוניות, מבטיחה אי סדרים, דיסאינפורמציה, סקנדלים ואווירת אלימות כשמרקורי בעקרב הוא חריף, לוחם ולא משאיר שבויים בשטח וההרגשה הכללית של אנשי ליכוד מייצגים כמו צחי הנגבי  או סילבן שלום מבטאים אכזבה עמוקה. המעלה ה-18 של נסיגת מרקורי ממוקמת בעקרב על מעלת האומץ ואנשים יאמרו דברים שיהיה לנתניהו קשה לשמוע ולהקשיב ובעיקר יפגינו נגדו חוסר אמון. אך התוצאות יוכיחו על מגמת הקצנה ודחיקת נתניהו ואנשי ליכוד המזוהים עם נתניהו לפינה שמשם יהיה לו כבר קשה להתרומם. על כל היבט זה מאדים בגדי צמוד לפלוטו יוצרים היבט של 90 מעלות למרקורי של נתניהו
–  הוא ירגיש כאילו מבצעים בו "לינץ'" וייתכן והאווירה והתוצאות יכפו עליו להתחיל לבצע שינוי כיוונים ואילוץ להחליט החלטות יחד עם עלייה גדולה בחרדות לגבי עתיד הליכוד ובוודאי לגבי עתידו האישי במרוץ זה.
מרקורי המקודמת של ביבי ממוקמת ב-18 מעלות במזל גדי ויוצרת 90 מעלות לירח במאזניים בבית הקריירה של נתניהו , ההיבט הזה כבר קיים מאמצע 2012 והוא מתקדם להגיע למרובע מושלם במהלך 2013 כך שאנחנו נראה בהמשך איך עובדות אלה יתכתבו עם יום הבחירות ב-22.1.2013.
יופיטר שליט האופק של נתניהו [מזל קשת ] נע בנסיגה בבית 7[על נקודת השקיעה] במולות לוונוס שלו באופק במזל קשת  R – שותפויות משתנות, לא תהיה יציבות, תחושת החמצה הולכת וגוברת.  המפה הפוליטית מסביב תופסת תאוצה ומשתנה כל יום עם מפלגות אחרות הלובשות ופושטות צורות חדשות וקורים דברים אליהם אתייחס בהמשך.  אך ברור  שלא לתינוק הזה נתניהו פילל.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                17.10.2012

השאר תגובה