הורוסקופ כלכלת חודש מאי 2016.

 כלכלת חודש מאי

מפת חודש מאי תחת נסיגת 5 פלנטות.

5 נסיגות כוכבים מאי 2016

הנסיגות מסומנות בעיפרון , אנחנו בפתחו של חודש מורכב תחת "מתקפה" של נסיגת 5 פלנטות:

אווירת חודש מאי בצל 5 נסיגת פלנטות :

 1. בראש ובראשונה מרקורי במזל שור ייסוג רשמית עד ה: 22.5 ויהיה בעצירה עוד כחמישה ימים. לא מומלץ כמובן תחת השפעת הנסיגה של מרקורי להתחיל התחלות חדשות, לרכוש, לחתום על חוזים.

  2 . מאדים[מרס]  בנסיגה במזל קשת וב: 28.5 הוא נסוג לתוך מזל עקרב. נסיגת מאדים לא טובה למיזמים והשקעות גדולות חדשות. יוצר איומים ביטחוניים בארץ ובעולם ומקשה על ראייה לטווח ארוך.

3. יופיטר ימשיך את נסיגתו הרשמית במזל בתולה עד ה: 9.5 ויהיה בעצירה באותה מעלה עד ה: 14.5. יופיטר חשוב להתחלות חדשות רק שכבר ממרץ הוא התחיל היבט בעייתי עם שבתאי בקשת שיהפוך להיות במעלה מדויקת של מרובע [90 מעלות]  במנהלך מאי ועד סוף יוני. אמנם יהיה קשה לעצור התחלות אחרי עצירתו מה:17.5 אך יתלווה קושי לכל התחלה  במחסומים טכניים, בירוקראטיים ואולי גם אירועים במדינה ובעולם המקשים ליצור מצבים זורמים כלכלית ותכנון לטווח ארוך.

4. שבתאי ממשיך את נסיגתו במזל קשת. והרבה פרויקטים הקשורים בחו"ל כמו מסחר בינלאומי, תיירות עלולים להיות תקועים זמן ארוך. שבתאי בנסיגה יחד עם מאדים צמודים לאופק מפת ארה"ב והאירועים הכלכליים שיתרחשו עלולים ליצור משבר כלכלי נוסף. שבתאי במהותו בזמן נסיגה גורם להפיק לקחים ומרס שכרגע תוקפני במיוחד עלול לגרום למצבים קיצוניים הדורשים הסקת מסקנות- נסיגת שבתאי על האופק של מפת ארצות הברית מרמזת על חברות רציניות מאוד שיעברו שינויים פנימיים ומאדים בקשת עלול ליצור שינויים שיגלו הפסדים גדולים..

5. פלוטו ממשיך את נסיגתו במזל גדי –  היבטים טובים עם פלוטו מייצרים התחלות חדשות כלכליות והזדמנויות פיננסיות,  אך היבטים רעים עלולים לגרום לאובדן כספים, פשיטת רגל ואירוע

האור בקצה המנהרה: מעברה של ונוס החודש למזל שור נחשב להיבט טוב כלכלית. לצערנו,  עד ה:12.5 היא מייצרת היבטים בעייתיים מאוד.

 

מזל שור- קלף הטארוט מלכת המטבעות המייצגת את מזל שור : רווח, כסף, הצלחות כלכליות.

שוורית מלכת המטבעות

בימים בין ה: בין ה: 7-4.5 ונוס בהיבט של משבר עם מרס הנסוג בקשת,  מצביע על משברים פיננסיים, ירידה בשער מטבעות ואמינות בנקים. מסחר יכול לסבול ממצבים שמשפיעים על חומרי גלם, מזון.

בימים בין 10-9..5 ונוס בהיבט חיובי לנפטון מה שיכול להטיב עם נושאים של גזים, נפט דלק בעולם ואולי תקווה לאיזה מקור טוב יותר. אך כדאי לזכור שכל עוד שבתאי ממוקם מול נפטון במהלך השנה הקרובה תהיה בעיה גדולה עם נושא הנפט, דלקים בגלל מגמה של שינוי בנושא כמו מגמת מרבית המדינות בעולם להקטין את הצריכה בהם ולהתעקש על תחליפים.

בימים בין ה: 12-10.5 ונוס בשור,  בהיבט של משבר גדול עם שבתאי בקשת, ייתכן ומדובר בחברה גדולה או מדינה, תאגיד  שייכנסו למשבר  שישפיע על השווקים בכלל.

בימים בין ה: 15-13.5 ונוס צמודה למרקורי הנסוג בשור ובמקביל בהיבט חיובי ליופיטר בבתולה ולפלוטו הנסוג בגדי ומסמל התחלות חדשות הזדמנויות להרוויח,  יכול להטיב עם מסחר בכלל. אך לא לשכוח שיופיטר ממשיך עם היבט מרובע עם שבתאי בקשת נושאים המתקשרים לסחר עם העולם עלולים להיות בבעיה. תיתכן  ירידה משמעותית בתיירות פה ובעולם.

בימים בין ה: 20-15.5 ונוס בשור נטולת היבטים אינה טובה לזרימה כלכלית ולצפי חיובי. השמש בשור גם נטולת  היבטים מה שמגביר  חששות בימים אלה מהעתיד הביטחוני אך גם הכלכלי.

164852115

מומלץ לא לסמוך על יציבות מחירי הנפט הדלקים. המגמה תהיה עד סוף 2016 ירידה משמעותית.

שבתאי 90 מעלות לנפטון מאמצע מאי עד סוף יוני היבטים בעייתיים וצריך לקחת בחשבון למה זה יגרום.

חומרי גלם ומזון  יהיו בעייה זו תהיה שנה של בצורת עם מצוקת חומרי גלם.

 

ב:20.5 השמש עוברת למזל תאומים  בהיבט דרמטי ואלים [180 מעלות] לכוכב מאדים[מרס]  במזל קשת. היבט העלול לסבך אותנו מבחינה ביטחונית ואירועים שיקרו בארץ ובעולם יהיו תוקפניים. כלכלית, צפויים  ימים עם סיכונים להפסדים. כוכבים במזל תאומים עוברים לבית 8 במפת מדינה ישראל הבית הקשור בצה"ל ובפעילות אינטנסיבית שלו.

 ב: 24.5 הפלנטה ונוס עוברת למזל תאומים צמודה לשמש עד ה:1.6 מחד מטיבה עם נושאים תקשורתיים ובוודאי במסחר בנושאים אלה יכולה להיות התפתחות מעניינת,  אם כי שתי הפלנטות ייעצרו בתחילת יוני מול שבתאי בקשת ואם התחילה חגיגה כלשהי היא תסתיים שם.

ב: 27.5 עד ה: 1.6 מרקורי בשור  משתחרר מעצירתו ויהיה בהיבט מעולה לפלוטו בגדי  וליופיטר בבתולה ויטיב עם התחלת עבודה, חתימות על חוזים, יצירתיות פיננסית וטוב לרכישות. אך השמחה תהיה קצרה מאוד.

menkar

כשמרקורי משתחרר מנסיגתו בשור זה יהיה בימים  בין ה: 25-22.5 הוא יהיה במעלה ה:14 בשור כשהוא יוצר מפגש עם כוכב השבת מנקר כוכב שבת שגורם ליובש, סכנת בצורת,  מחלות,  קשיים לשלם חובות, קשיים פיננסיים, הרס חקלאות,  השמדת תבואה ומזון היוצא מהאדמה, שריפה. ונזק. מנקר מושפע מכוכב שבתאי – ב-14 מעלות,  מביא הרבה חוסר כבוד, כך שמסיימים נסיגה זו עם רגשות מעורבים.

בימים בין ה: 29-28.5  מתהווה מרובע גדול בין וונוס ושמש הצמודים  במזל תאומים בהיבט מרובע לנפטון במזל דגים ו-180 מעלות לשבתאי בקשת ועל כל אלה  מאדים חוזר למזל עקרב [לסיים תהליכים שלא סיים עד תחילת חודש מרץ] ויגרום לנו לבעיות ולצרות גדולות והשיא יהיה כשמאדים בחודש יוני  יהיה כל השבוע הראשון מול כוכב מרקורי בשור. מסמל סכנת מלחמה, אירועי טרור מסוכנים זה המרובע שסבלנו ממנו בחודש מרץ האחרון חוזר בסוף החודש ביתר שאת ובאוגוסט ישוב לחתום עם עליית מדרגה בסיכונים.

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  30.4.2016

 

 

4הערות

 1. רינה

  פנינה שלום רב,
  אנחנו צריכים להפגש עם אדם מחברה בארה'ב ולסכם על יבוא לישראל, האם בסוף חודש יוני יכול להתאים ?
  תודה על עזרתך.
  רינה

  • פנינה כץ

   היי רינה
   לגבי התחלות כמובן שאחרי נסיגת מרקורי. אין לי מושג לגבי העסק שלכם שכן אם אתם מקימים אותו אז צריך למצוא יום הקמת עסק ואם העסק קיים נושא יבוא חדש כרוך בהשקעה ולשם כך מכינים מפה עיסקית.
   כך שאפשר להגיד כללית הרבה דברים על תקופות שהם הרע במיעוטו אבל אין זו המלצה עסקית אישית. שכן הכל מותאם למפת העסק שלכם ורק אליה.

   כל טוב ובהצלחה

   פנינה

 2. RUTI

  שלום,
  מה עושים אם חייבים לערוך חוזה שכירות, אחרת נשאר בחוץ ?
  אפשר למצוא תאריך נכון בתוך ימי המרקורי בנסיגה ?
  תודה רבה

  • פנינה כץ

   רותי שלום
   השאלה הזאת נשאלה כבר כמה פעמים. אין דרך למצוא יום טוב לחתימה בזמן נסיגה של מרקורי. מה יכול להיות הכי גרוע? שהדירה הזאת תהייה זמנית . זמני זה יחסית. . במקרה הכי גרוע לא תרצי להשאר בדירה הזאת.
   כל טוב
   פנינה

השאר תגובה