הורוסקופ שותפות בנימין נתניהו ואיתמר בן גביר

 יחסי נתניהו בן גביר-  הילכו שנים יחדיו בלתי אם נועדו? 

או כשמדובר בנתניהו,  הוא יאלץ הפעם להכיר במגבלות הכוח שלו?

בלי בן גביר נתניהו לא מנצח. השאלה האם יוכלו לשרוד כפרטנרים? או נתניהו כמו נתניהו,  ימצא דרכים לחמוק מהמחויבות?  

המפתח הפעם,  תלוי בתגובותיו של איתמר בן גביר.  האם הוא יהיה הפראייר התורן הנוח שנתניהו יוכל לדרוס, למחוק,  לזלזל כפי שהוא נהג כלפיו עד עכשיו? 

מיהו בן איתמר בן גביר. בן מזל שור עם אופק עולה במזל תאומים. 

המפה של בן גביר : בן מזל שור עם אופק תאומים. שליט האופק מרקורי בבית 12 . מכיוון שאיתמר בן גביר מופיע בכתבה אחרת שלי שאני בימים אלה מסיימת על הפשיזם מבחינה אסטרולוגית אני מבטיחה לכם שתוכלו לזהות סממנים אסטרולוגיים פשיסטיים טיפוסיים,  במפה שלו.

צמידות השמש עם ונוס ויופיטר וזנב דרקון במזל שור בבית 11[הבית הטבעי של מזל דלי] מול אורנוס בעקרב בית 5 [בבית הטבעי של אריה]- מסמל את הפרובוקטיביות, מרי ושבירת כללים.  ונוס בשור בהיבט מרובע לירח במזל אריה[בית 2] פגיעה בכבודו העצמי תהיה בלתי נסלחת. הוא נוטר ולא שוכח לאויביו – כוכבים במזלות קבועים[שור, אריה, עקרב, דלי] הם בעלי התפקיד הדומיננטי במפה של בן גביר.  מרקורי שליט מזל תאומים במזל תאומים בהיבט הרמוני לפלוטו במאזניים, היבט המבטא חשיבה חריפה, מחוברת לאינסטינקטים חדים ומהירים.  עוד נחזור להיבט הזה בחיבור שלו עם נתניהו. 

מקבץ הכוכבים במזל שור[מזל קבוע]  בבית התדמית הציבורית[בית 11],  מחזק את התדמית שאדם שבוי בה. הוא שבוי בצורך שלו להנציח את העוצמה שלו כאיש חזק. חוזק בשפתו של בן גביר היא הבעה של תוקפנות,  ניצול כל חולשה כדי להפגין שליטה.  הוא אינו בוחל בדבר כדי להשיג את המטרות שלו. אף אחד לא יעמוד בדרכו.

מה הם בעצם מטרותיו?

בעברו הכל התחיל כתלמידו של כהנא. בהתחברותו לקבוצות כוח ימניות עם התנהלות עבריינית[מאפיין עברו של כל פשיסט] . האיש עם שק מלא עבירות.  אם לא המסכה המתנחלת שלו[והלובי החזק שיש סביבו]  מן הסתם,  היה משלם יותר על מעשיו. בדעותיו, הוא מצהיר על היותו ימני דתי ומשיחי, שונא ערבים [קסנופוביה כמו כל פשיסט]  ברוך גולדשטיין היה האלתר אגו שלו, גולדשטיין להזכירכם היה הרופא שטבח 35 מתפללים חפים מפשע במסגד. בנט לא רצה בבן גביר הוא טען שהוא לא מעוניין באדם שתולה תמונה של רוצח בסלון ביתו.

סמואל ג'והנסון : "הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל."

בן גביר נתפס כבריון לכל דבר,  מאפיין טיפוסי במפה שלו,  ניתן לזהות דרך צמידות שבתאי למרס במזל הפטריוטי סרטן[בית 2 הבית הטבעי של מזל שור] סמל לתוקפנות אמוציונליות, התקפי זעם, תסכולים ותגובות אימפולסיביות,  אלימות. צמידות שבתאי עם מרס במזל הביתי משפחתי, מסמל משקע עמוק הקשור לעברו, ההיבט הזה מייצר טלטלות רגשיות ואירועים מהילדות אשר מספרים על פגיעות טראומטיות הקשורות באלימות,  שגרמו לו צורך להשליך את האלימות באכזריות כלפי חלשים ממנו.  עיקר הקשיים כנראה ביחסיו עם האב וההשלכה של היבט זה היא התנגדות לכל מה שהחוק מסמל סדר וכללי משחק ברורים. בן גביר שובר את החוקים ותמיד באופן פרובוקטיבי כדי לקבל את אותו  "כבוד" ממעריציו[ירח באריה]. 

פשוט מאוד,  בן גביר  רוצה מדינה יהודית דתית עד הירדן ללא ערבים וללא זרים. 

 

המפה במרכז של בנימין נתניהו והכוכבים במעגל החיצוני של בן גביר.

 

–נתניהו המפה המרכזית /בן גביר המפה מסביב .

למה אני לא מתייחסת למפה של המפלגה בעצם? שכן בן גביר וסמוטריץ', התחברו למפלגה אחת [כדי לא לבזבז קולות] תחת אילוצו של נתניהו. כל זה קרה ב: 26.7.22 שעה לפני כניסת השבת,  על שפת הבריכה בקיסריה. האירוע נחתם בהשראת ירח שחור. ואם תתבוננו בפעילותו של בן גביר,  הוא פועל מהמטה שלו עם האנשים שלו ואין בינו ובין סמוטריץ' שום קשר,  לבד מהבלוק הטכני שהיה חשוב לנתניהו. ברם,  בן גביר הסכים לכל תנאי,  כי הוא מאמין בהתקרבות ליריביו/אויביו. מישהו חושב שבן גביר לא מזהה בוז ושנאה של נתניהו ומשפחתו?  [כשהוא מתבייש להצטלם אתו] הוא הכל מלבד מטומטם. הוא מאלה שצוברים כעסים, פגיעות ובבוא העת יפרע את חשבונו. 

בן גביר הסכים לחתום על ההסכם עם סמוטריץ' כדי להשתיק את נתניהו  והשאר זו מפלגה שלא התכוונה להיות כזאת.. הוא לא איש של גינונים והתייחסות למסגרת המפלגתית. הוא פועל בנפרד מסמוטריץ' . למרות הדמיון לכאורה ביניהם,  בן גביר בעל אג'נדה של פעילות פרובוקטיבית, הסתות אקטיביות נגד ערבים. נעזר בגופשטיין נגד נשים שנישאו לערבים כדי למרר את חייהן. אין לו זמן כרגע להחזיר את הסנהדרין ואת החוקה התנכ"ית אליבא דה סמוטריץ'. גם אם הוא נשמע עם משנה סדורה,  הרי שהפעילות שלו[כמו של פשיסטים רבים אחרים בהיסטוריה]  נובעת מסיבוכים נפשיים עמוקים אם לא חולי נפשי,  ועם התנהגות השלכתית הנובעת מכך. ראו ניתוח המפה. 

נתחיל מההתחלה- נתניהו בן מזל מאזניים עם אופק עולה במזל קשת עם ונוס ניצבת באופק– ראו, את נפטון של בן גביר צמודה לונוס ולאופק של נתניהו. מה זה אומר?

נפטון של בן גביר במעלה מדויקת על ונוס באופק של נתניהו.  בן גביר עם כוכב נפטון שלו,  מצליח בקלות לשטות ולטשטש את דמותו ולהסוות את את כל פגמיו מול נתניהו שלא פנוי אלא לעסוק בהישרדות שלו.  נתניהו שהצליח לרמות כל כך הרבה אנשים, לא יוכל לזרוק את בן גביר.  בן גביר מזהה בוונוס של נתניהו,  את בעיית תשומת הלב והצורך של נתניהו בכבוד ובכיבודים. נתניהו חשוף לחלוטין וגלוי בחולשותיו ולא מסוגל לקלוט את הטרוף ומתקשה להבין את הדמות המתעתעת של בן גביר. תחושת ההתנשאות והמגלומניה של נתניהו ל"פרחח" שנקרא בן גביר,  רק מעמעמת את היכולת שלו לבחון את האיש. הוא מזלזל בו. 

נתניהו יודע שהוא לא יכול להגדיל את הליכוד,  בשנים האחרונות רבים עזבו את המפלגה בגללו, המפלגה נחלשה והפכה מפלגת ביבי. הליכוד לא קיים באמת. והוא נזקק לשותפים עם דם חדש. 

מה שבה את ליבו של נתניהו ביחס לבן גביר?

הוא הרגיש שאם הוא "מגרד" אותו מהתחתית שהוא היה בו,  בן גביר יישאר חייב לו לנצח. האם זה יקרה  בכל מחיר? 

בן גביר עם שמש במזל שור בבית 6 במפה של נתניהו, בהיבט הרמוני לכוכב שבתאי במזל בתולה בבית 9 במפה של נתניהו הוא הבית העוסק במשפטים של נתניהו, זהו היבט שמבטיח לנתניהו ציות והבטחת לסדר מחדש בכל הנוגע  ליצירת חוקים שישחררו את נתניהו מהמשפט שלו. זה הוא היבט של הבטחה וקיומה. 

לעומת זאת,  נתניהו ייאלץ לשלם הרבה מאוד תמורת הפיתוי להיוושע מהמשפט.  נתניהו יהיה תלוי ושבוי בידיו של בן גביר.

סינדרום יחסי שבתאי והקארמה שהיבטיו יוצרים:

שבתאי צמוד למרס במזל סרטן [נחשב למיקום ירוד וחלש] במפה של בן גביר משפיע על בית 8 במפה של נתניהו. צמידותם יוצרת היבט מרובע לשמש של נתניהו במזל מאזניים[בית 11] . שבתאי ומרס בסרטן  מטילים צל כבד וחונק על השמש במאזניים,  המסמלת את מהות התדמית[בית 11] שכה חשובה לנתניהו. בלי תדמית אין נתניהו.   אותה הוא מטפח מאז שהוא זוכר את עצמו ואפילו המשפט שלו קשור בשוחד תדמית וסיקור. כדאי לשים לב, שגם השמש של בן גביר בשור,  קשורה בהיבט הרמוני לשבתאי של ביבי[בבית 9],  מדובר בקשר קרמטי גורלי,  בן גביר עם הכוכב הקרמטי שבתאי בבית 8 [בית של מזל עקרב]  לא שוכח לעולם,  יכה ו"ילמד" את נתניהו לקח.

בן גביר לא ישכח לנתניהו כל עלבון שהוא ספג מהרגע שהם כרתו ברית וברגע שהוא יחווה כוחות ותמיכה ציבורית גדולה,  הוא עלול לעשות לנתניהו מה שאף אחד לא הצליח לעשות לו ולקבור אותו ואת הקריירה שלו במובן המטאפורי.

כדאי לשים לב, כוכב פלוטו של בן גביר במזל מאזניים במעלה 9 ממוקם בבית 10 של נתניהו בבית הקריירה שלו,   צמוד במעלה מדויקת למרקורי של נתניהו. בן גביר קולט את מלוא חולשותיו של נתניהו,  הקריירה של נתניהו וההישרדות שלו שבויה בידיו של בן גביר.  בן גביר פיקח ומהיר,  הוא יכה אותו בדיוק שם. יש לו אג'נדה והוא לא יוותר עליה. הוא לא ייתן לנתניהו להשתמש בו ולזרוק אותו מבלי להיפרע אתו על כך. 

מה קרה בשנת 2022 במפה של בן גביר? .

בן גביר עבר חוויה מיוחדת השנה,  כשכוכב אורנוס סביב יום הולדתו נצמד לשמש שלו והוא קיבל ביטחון עצמי,  תחושת עצמאות וכוחות להאמין שהוא כל יכול- שיכרון של כוח. בינתיים,  הוא בונה במהירות את כוחו והוא כבר חווה לאחרונה, תחושה של רוח גבית עצומה. שום דבר לא יעצור אותו לבסס את מעמדו , בעזרת נתניהו ובסופו של דבר גם בלעדיו..

בעולמו של נתניהו,  הוא בוחן את בן גביר באופן אינסטרומנטלי.  הוא זקוק לו להעביר את החוקים שיבטלו את משפטו. אבל בעיני בן גביר,  עולם הכוח והעוצמה שהוא בנה היא משאת נפשו וחלומו שכן הוא מגיע ממחוזות פשיסטיים המאמינים בגירוש ערבים, בטרנספר.  עולמו אפלולי ופרנואידי והוא רואה בערבים גורם מפריע ליצור בארץ עולם דתי משיחי ולהשיג ארץ ישראל שלמה יהודית משיחית ללא ערבים. 

 

Knesset member Itamar Ben-Gvir. Source: Twitter.

 

האם יש לנתניהו קלפים להתמודד מול בן גביר.

בן גביר עם שמש ונוס ויופיטר במזל שור,  כשהם ניצבים מול אורנוס בעקרב. אין שם סיכוי לתכנן יציבות מול איש כזה. אך עם היבטים כאלה,  הוא שואף להתמקם להתייצב וכשהוא יהיה בטוח שיש מאחוריו כוח רב  הוא יכתיב את הנסיבות. 

רצה הגורל שכל זה קורה תחת השפעת כוכב אורנוס במזל שור.  כשכוכב אורנוס מהלך מעל לשמש במפה של בן גביר,  מאז יום הולדתו האחרון דרך כוכבו.  והוא הבליח באופק של נתניהו. ולאט לאט ייצב ועיצב את מקומו. כשנתניהו החליט,  להקטין את הבעיה של אובדן מנדטים,  הוא יצר בין עוצמה יהודית לבית היהודי של סמוטריץ' חיבור. החיבור[חתימה על הסכם]  קרה  ב: 26.7.22 שעה לפני כניסת השבת,  תחת השפעת ירח שחור. כלומר שילוב של שני האישים סמוטריץ' ובן גביר לא יכול לשרוד. וזה חסר חשיבות.

 אורנוס כרגע בנסיגה ועומד להיצמד לשמש  של בן גביר וכפי שהוא הבליח ביום אחד בהיר כך אירועים דרמטיים עלולים לסלקו  מהזירה הפוליטית המשותפת.  השאלה אם הוא ילך לבד או יהרוס הכל.

בינתיים היבטי הכוכבים שבתאי ומאדים הבעייתיים במיוחד במזל סרטן של בן גביר ממוקמים בבית 8 של נתניהו,  יוצרים היבט הרסני לשמש של נתניהו בבית 11 למול כל העולם.   כמו גם היבט  בלתי אפשרי של 180 מעלות ליופיטר של נתניהו[מחליש את מעמדו ואנשים רבים יירתעו להיות בקשר אתו] . השידוך הזה בין השניים לא יכול לעבור בעולם בשלום. ולנתניהו אין היום עם מי לעשות שותפויות אחרות. הוא בידיו של בן גביר כדי להצילו מהמשפט. 

בינתיים בנובמבר ליקוי הלבנה משאיר חותם על המפה של בן גביר ונתניהו. 

 מאדים בנסיגה בבית השותפויות של נתניהו ושום שותפות לא תוכל לשרוד. שותפות יכולה להיקרע כל רגע. ייתכנו מתחים אי הסכמות בבניית הממשלה ויצירת תפקידים מניחים את הדעת. 

ליקוי הלבנה ב.: 8.11.22 יתרחש בצמידות לשמש של בן גביר במזל שור היבט משמעותי . אירועים יכולים לצאת משליטה.  הירח המקודם במפה של בן גביר[במזל טלה]  בהיבט מרובע למאדים בסרטן – היבט המסמל סכנות ואצל נתניהו, ליקוי הלבנה בנובמבר בהיבט מרובע לפלוטו של נתניהו בבית 9.  אירועים שיקרו ייצרו שינויים ומהפכים ומצבים הפכפכים המעוררים מועקה ואי שקט. אווירה של אלימות,  תחושת כאוס [מאדים בהיבט מרובע לנפטון ] אקלים בעייתי ולא קל לנפש של כולנו. 

 

תזכרו, "תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר" .

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ   2.11.2022

58הערות

 1. marat

  Test Test Test Test Test Test

 2. בר אזולאי

  היי פנינה. כמו רוב האנשים שאני מכירה ופוגשת (גם משפטנים, אני סטודנטית). אני חרדה לגורל המדינה. האם יש לחכות לנקודת האור בפברואר מרץ? מצד אחד זה ברור שבן גביר וסמוטריץ׳ לא יתנו מנוח לנתניהו ושמהליכוד תתחיל תסיסה נגדו. סמוטריץ ובן גביר לא יפסיקו לנסות לסחוט, עדלאידע. מה הסיכוי שזה יימשך לטווח הארוך?

  • פנינה כץ

   בר אזולאי, שלום
   מטריד מאוד. גם המפות של השנה הקרובה לא מרגיעות לגבי פתח הגיהינום שנתניהו יצר עבור הימין הקיצוני וברור שאין לו שליטה עליהם מאידך, כל ממשלה שתקום לא תשרוד תחת היבטי שנה הבאה. . מדובר באי יציבות כרונית שהיא לא פחות מזיקה. למצב החוקתי גם כך.
   אך אני מחכה להכרזה על ממשלה כלשהי, אם בכלל, כדי להתחיל מתאריך מדויק את החישובים.
   אבל אני לגמרי אתך בדאגה, יש סיבות "טובות" על פי מפת המדינה לדאוג.

   בברכה
   פנינה

 3. שלמה

  פנינה היקרה, מניסיון וגם קראתי שבזמן נסיגת מאדים ומרקורי לא רצוי לעשות התחלות חדשות כי תהיה אכזבה.הממשלה הזו תקום בזמן נסיגת מאדים וגם הבחירות.נצטרך לחכות ולראות מה יקרהץתודה

  • פנינה כץ

   שלמה
   נכתב הכל על השותפות הזאת בכתבה. הוא לא יכול ולא יוכל לשחק עם סמוטריץ' ובן גביר בכללי המשחק המקובלים עליו. ובלעדיהם אין ממשלה.

   פנינה

 4. יעל

  תודה פנינה על התשובה
  בכתבה שהעלת על נסיגת מרס בתאומים
  התייחסת גם לנושא של שותפויות במזל קשת
  האם לא כדאי להתחיל עכשו מערכת יחסים
  מזל קשת אופק תאומים
  תודה

  • פנינה כץ

   יעל שלום
   תוך יומיים תעלה תחזית מזל קשת המפורטת בכל התחומים
   תקבלי הרבה תשובות וגם הבנה עמוקה יותר לגבי תפקיד מאדים בחיי בני מזל קשת בשנה הקרובה[עד מרץ 23]

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה