הורוסקופ של ג'ורג' מייקל- "מעגל הקסמים" של חייו.

ג'ורג' מייקל – מפה אסטרולוגית- " מעגל הקסמים" של החייו.

 

 

 

ג%d7%92%d7%95%d7%a8%d7%92-%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%9a

 

ג'ורג' מייקל נולד במזל סרטן עם אופק סרטן ומרכז השמים שלו במזל דגים.

בן מזל סרטן וגם מזל האופק של ג'ורג' מייקל הוא במזל סרטן במעלה ה:17 שהיא צמודה לכוכב השבת סיריוס המעניק כישרונות בשפע וברק רב- סיריוס (SIRIUS] – ככוכב שבת הוא מושפע מיופיטר+מרס, מעניק כבוד, התחדשות, עושר נאמנות, פרסום, מסירות, תשוקה, נתינת חסות תמיכה באנשים. אך הוא יכול להיות מסוכן מאוד כשהאדם תחת השפעתו הוא יהיה שאפתן מדי, ויסתכן שלא לצורך. ועלול לגרום להרס עצמי. וזה בעצם סיפור תמצית חייו  של ג'ורג' מייקל.

%d7%92%d7%95%d7%a8%d7%92

 

הפן המוזיקלי דומיננטי במפה שלו החל משליט האופק שהוא הירח. הירח ממוקם במזל אריה בבית 3 ומבטא יכולת תקשורתית בימתית[פרפורמר קלאסי]  וקשר אנושי עם סף רגישות גבוה במיוחד.  בית 5 היצירתי תחת השפעת מזל עקרב עם נפטון ולילית שמעניקים לו רגישות גבוהה מהרגיל והשפעה מוזיקלית חזקה בנושאי אהבה- חיפוש אהבה וכאבי האהבה. השמש מרקורי ווונוס בבית 12 [ונוס ומרקורי צמודים במזל תאומים על מעלת כוכב השבת ריגל שהגביר את קסמו האישי  יחד עם השמש במזל סרטן בבית 12 – המיקום הקלאסי של האמנות והמוזיקה[ההשראה והמוזה  -הבית הטבעי של מזל דגים והתת מודע. [ממליצה לקרוא 3 פרקים על מוזיקאים בראי האסטרולוגיה ושם תפגשו את השפעת בית 12 אצל כל המוזיקאים את סיבת ההתאבדויות והסמים הרבה] ג'ורג' מייקל הוא ארכיטיפוס קלאסי של מוזיקאי עם יכולות אדירות של הלחנה ופואטיקה אך באותה מידה עם יכולת הרס עצמי. ומה שעוזר לבית 12 [בית התת המודע] להיות בסכנה מתמדת.  הכוכבים מרס פלוטו צמודים במזל בתולה[בבית 4] והם יוצרים היבט של 90 מעלות לבית  12. ואלה היבטים של מאבק ניצחי בנטייה להרס עצמי.  מיקום מרס פלוטו ואוראנוס בבית 4 [מזל בתולה] הם דומיננטיים במיוחד,  שכן בית 4 הוא הבית הטבעי של בני מזל סרטן ומסמל את ההתחלה[ילדות] ואת הסוף- הבית עצמו מורחב ומשתרע על שני מזלות היבטי הכוכבים בבית 4 מצביעים על ילדות שנראית תחת השפעות סוערות ואווירת טראומות וכוחנות ואין ספק שאלה השפיעו על חייו ועל מותו.  בית 7 נשלט במפה של ג'ורג' מייקל תחת מזל גדי הבודד אך שבתאי שליט בית 7 ממוקם במזל דלי שזהו בעצם הביטוי למשיכה שלו לשונה ולאחר, מעבר לנוכחות מזל דלי בבית 7. בית 12 מסתיר בתוכו את נטיותיו להומוסקסואליות [3 פרקים על הומוסקסואליות שחקרתי וכתבתי עליהם מסביר את הנושא בהרחבה עם מפות ניתוחי מפות רבות]  האופק הסרטני עם ירח במזל אריה עסוק בניראות "שלא ידעו" עליו כל חולשה ולכן העיסוק בהסתרת נטיותיו נמשכה זמן רב ובעצם עד שנתפס לפנמי כעשר שנים.

sirius-culmination-projet-nightflight-2016-cp-corrected

כוכב השבת סיריוס הבוהק ממוקם באופק של מפת ג'ורג' מייקל הברק החן ההצלחה הענקית עם היכולת להרוס הכל באותה מהירות.

 

Transition -תנועת הכוכבים בשנים האחרונות של ג'ורג' מייקל.

על פי היבטי הכוכבים. מאז שכוכב שבתאי הגיע למעלה ה:20 במזל עקרב שזה קרה בשנת 2014 הוא חלה ואכן התברר שתקף אותו חיידק אלים בריאות[הריאות איזור של בני מזל סרטן]  והוא כמעט מת. ושבתאי ידוע ככוכב המסוגל לשחוק בריאות של אדם ובבית 6 השחיקה גבוהה ומאז כנראה החלישה את מערכת החיסונית שלו. כששבתאי הגיע למזל קשת בינואר 2015 והחל את מסעו מול מרקורי וונוס במזל תאומים של ג'ורג' מייקל הוא החל לצרוך סמים [אולי תרופות חזקות בעלי אפקט של הרעלה] שכן מתחיל להיווצר היבט של פגיעה בכבד מעומס הרעלים והסמים. בשנת 2016 חוברים כל הכוכבים נגדו: פלוטו במזל גדי[בית 7- פרידות ותחושת דרמה בנושא היחסים הזוגיים שלו והיעדרם] במעלה 15 יוצר היבט של 150 מעלות[מחלה ומשבר] עם ונוס ומרקורי במזל תאומים בבית 12. שבתאי בקשת בבית 6 "מגהץ" בהיבט של 180 מעלות את מרקורי וונוס בבית 12 . יופיטר במזל מאזניים בבית 5 מול יופיטר המולד בקצה של בית 10 – תמיד יופיטר "יידחף" להעצים את הדרמה. נפטון מתקרב למעלה המדוייקת של מרום השמים במזל דגים ואליו השבוע הצטרף מרס ההרסני מה שהחליש אותו וגרם לו לצרוך תרופות/סמים בכמות הרסנית.

 •  קידום הכוכבים- Progressions

השמש יחד עם וונוס בצמידות במזל אריה בבית 3 אך מול שבתאי בדלי שמבטא דיכאון עמוק היבט המשפיע כבר כשנתיים. שכן,  כשהשמש ונוס הגיעו בשנתיים האחרונות בדיוק למעלה המדויקת  מול כוכב שבתאי בדלי הוא איבד עניין והתפקוד שלו ירד לחלוטין בגלל משבר אישי רגשי ופרידות קשות שהוא עבר. כמו כל בן מזל סרטן המזל "הבלתי פריד" הוא לא הצליח להניח את המשברים מאחוריו.    צמידות הקידום של השמש יחד עם ונוס באריה מול שבתאי במזל דלי מספר על דיכאון ארוך כבר מספר שנים. במיוחד בקידום זה מבטא משאלת מוות. מרס המקודם במעלה 13 במזל מאזניים יוצר היבט של 150 [המשברי] עם כירון המולד במעלה 14 בדגים. 

כמו מוזיקאים רבים שנשרפים במהירות גם ג'ורג' מייקל היה שייך לזן הנכחד הזה.

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ    31.12.2016

2הערות

 1. רוז אטואן

  וואוו פנינה, איזה ניתוח מושקע ומעמיק.

  • פנינה כץ

   שלום לך רוז

   תודה רבה לפרגון שלך.
   שבוע טוב
   פנינה

השאר תגובה