הורוסקופ שנת תשע"ד

הורוסקופ שנת תשע"ד
לכבוד ראש השנה

 

.
גלגל המזלות, מתוך קמיע. כתב יד בדיו וצבעי גואש על נייר, 13.5X33
איראן, המאה ה-19. במוזיאון ישראל.


טלה

כללי: מאז כניסת אוראנוס למזלכם ב-2011 אתם עוברים טלטלות מכל הסוגים. רבים מבינכם כבר עברו שינויים גדולים אך אוראנוס ממשיך את נוכחותו בטלה עד 2017 וכל פעם יטפל בשינוי אחר.
אהבה: לפנויים שביניכם, שנת 2014 מבטיחה קשר משמעותי מחודש יוני ואילך. אין הדבר אומר שתישארו בודדים בתקופה הקרובה. לפנויים, אוגוסט, אוקטובר, מרץ, מאי, ואוגוסט יהיו חודשים שיאפשרו הזדמנויות. אך חודשים ינואר-פברואר ויולי מסמלים פרידות בזוגיות בלתי יציבה.
קריירה: פלוטו משייט בבית הקריירה ומשפיע על צרכים של טרנספורמציה בעבודתכם. עיקר פעילותו קשורה ביצירת תסכול מהעבודה/התפקיד הקיימים ומשפיע על כמיהה לעצמאות גדולה יותר. יוזמות בחודשים ספטמבר-אוקטובר 2013 יהיו יצירתיות ומבורכות ועד דצמבר אתם מכינים את עצמכם לנקודת המפנה.
בית ומשפחה: בינואר 2014 מתחילה תפנית שממנה לא תוכלו לסגת. בחודש מאי 2014 תסיימו את תהליכי השינוי הקשורים במכירת בית ומעבר או בשיפוץ. ביולי 2014 אתם מתחילים שנה חדשה בתחום היצירתי וההתפתחות האישית, עם הרחבת משפחה או שמחות המתקשרות לילדים.
טיפ: נסיעה מרגשת צפויה בספטמבר – אוקטובר 2014.


שור

אהבה: ביקורו של שבתאי בבית הזוגיות מסוף 2012 במזל עקרב, יימשך עד ספטמבר 2015. שבתאי באופיו המפוכח והענייני, יאתגר את היחסים הזוגיים ויעמידם במבחן העמידות. שבתאי באופיו גורם להתבגרות, להתפכחות, וכתוצאה מכך לעייפות ושחיקה. במיקומו הנוכחי הוא גורם להתבוננות מפוכחת בזוגיות ובפערים בין הציפיות לתוצאות של היחסים הזוגיים. במקרים רבים, אנשים מרגישים בדידות עמוקה תחת היבט זה, אם מפני שבני זוגם עסוקים או שהם לא "שם" למענם. פנויים יתאמצו יותר להפיג את בדידותם. החודשים ספטמבר 2013 ומרץ, מאי, יוני ו אוגוסט 2014, יהיו חודשים מורכבים יותר בכל הנוגע ליחסים וקיימת סכנת פרידה. נובמבר-דצמבר, פברואר, אפריל ואוגוסט הם חודשים מעולים להיכרויות, לבניית תהליך הקשר ולהצלחות ביחסים.
קריירה: השנה הקריירה שלכם עשויה להשתנות יחד עם מעבר בית וההיפך. פלוטו ממוקם במזל גדי, המזל האחראי על הקריירה וידאג להתפתחות ארוכת השנים שלכם. כמיהה להשלים לימודים, תואר, כיוונים מקצועיים חדשים וחלקכם ישקלו מעבר למדינה אחרת בגלל הצורך לשפר את מצבכם הכלכלי ולחפש הזדמנויות טובות יותר מאשר בסביבתכם. בין חודשים דצמבר 2013 ויולי 2014 יתרחשו שינויים מרכזיים בעבודתכם.
בית ומשפחה: כמזל המייצג יציבות ועקביות ונטוע עמוק באדמה בדרך כלל, אתם משתדלים להימנע משינויים המוציאים אתכם מאזור הנוחות. השנה, בניגוד לכמיהתכם הבסיסית ליציבות ולתחושת שייכות, תחוו שינויים הנובעים מהצרכים שלכם להתפתח וכתוצאה מכך תרבו לנסוע, ללמוד, לחוות חוויות חדשות, עד יולי 2014. ביולי 2014, עם כניסת צדק למזל אריה, המסמל את המגורים והמשפחה, תתחילו תקופה חדשה הנובעת משינוי מגורים, הגירה או שינוי במרקם המשפחתי.
טיפ: שנה של נסיעות ומפגשים מרתקים עם אנשים חדשים מתרבות אחרת. ייתכן שמדובר בנסיעה לתקופה ממושכת כמו הגירה, שנת שבתון, לימודים או השתלמויות בחו"ל. בכל מקרה תיהנו מהשינוי ומהתרעננות הכללית המאפיינת שנה זו. שימו לב לבריאות, יציאה מחייכם המאורגנים עלולה לגרור אכילה בלתי מוקפדת וסכנת עלייה בכולסטרול.


תאומים

אהבה: בני מזל תאומים זקוקים לזוגיות כדי לתקשר ולהתבטא אך אינם מסוגלים לשרוד בשגרה משמימה לכן הם נוטים להיות הרפתקנים יותר. לפנויים, חודשים אוקטובר ודצמבר 2013 יהיו מוצלחים להיכרויות. מרץ-אפריל 2014 עשויים לעורר התאהבות וכך גם יוני –יולי, המבשרים היכרויות ופעילות חברתית רבה. חודשים של משברים או פרידות ביחסים צפויים בין דצמבר 2013 לפברואר 2014.
קריירה: צפויה לכם שנה טובה מקודמתה. ספטמבר ואוקטובר הקרובים מבשרים התקדמות והצלחה בעבודה ותיהנו משיפור משמעותי במצב הכלכלי. לאחר ה-11 בנובמבר תיהנו מהזדמנות להתחלת פרויקט, תפקיד או עבודה חדשה. פברואר 2014 מסמל חודש עם חשבון נפש בנושא הקריירה. חלקכם ייצור מפנה בתוך העבודה ואחרים יעזבו ויתחילו התחלות חדשות ומוצלחות יותר במרץ 2014 . אפריל יהיה חודש עם הישגים ומאי –יוני מבשר פרויקטים חדשים, נסיעות מטעם העבודה או השתלמויות בתחום המקצועי.
בית ומשפחה: בחודשיים ספטמבר-דצמבר עשוי להתרחש שינוי מהותי כמו מכירת בית, שיפוץ ו/או שינויים במרקם המשפחתי. מישהו עשוי לעזוב את הבית ובכלל יהיה עיסוק משפחתי רב, אולי גם בבעיה של אחד ההורים. בכל מקרה, בקור רוח, מכירת בית או נכס עשויה להיות מוצלחת. עיסוק בילדים, הרחבת המשפחה ואירועים סביב הנושא, יהיו תובעניים בין החודשים דצמבר 2013 לפברואר 2014 וכן בחודשים אוגוסט-ספטמבר 2014.
טיפ: שנה זו מתאפיינת בעיסוק רב בנושא כסף ורכוש ולעיתים במחסורם. מ-נובמבר 2013 עד מרץ 2014 תורגש אי ודאות כלכלית וירידה בתחושת הביטחון הכלכלי. אך ממרץ 2014 מצבכם ישתפר באופן בולט. מומלץ לבחור בגישה השמרנית בנושא כספים ולא לקחת סיכונים מיותרים. חודשים מרץ-אפריל יתאימו לנסיעה, ללימודים ולהשתחררות ממסגרות נוקשות.


סרטן

אהבה: בני מזל סרטן לא ייהנו משלווה וביטחון ללא זוגיות. כניסת צדק השנה למזל סרטן תזמן לפנויים יותר הזדמנויות להיכרויות משמעותיות. התקופות המוצלחות הן ספטמבר- אוקטובר ומאמצע מרץ ואילך. עם זאת, בני מזל סרטן יהיו נחושים בבחירת בן זוג. במיוחד כי ירצו להרחיב את המשפחה. החודשים מאי ויוני יהיו מוצלחים להגשמת חלום זה. אולם יחסים בעייתיים עלולים לחוות משברים עד פרידה בנובמבר 2013 ובין ינואר לאפריל, וביוני 2014 – חודשים מועדים לפורענות בקשרים בלתי יציבים.
קריירה: אוראנוס הידוע כפלנטה המטלטלת וגורמת שינויים והפתעות, ממוקמת במזל טלה, הלוא הוא בית הקריירה שלכם. ולכן בשנים הקרובות אתם מצויים בתהליך מתמשך של שינויים בקריירה כשהנטייה הגוברת להפוך לעצמאים או להיות פחות תלותיים מבחינה פיננסית. דצמבר 2013 מבשר על תהליך של שינויים במסגרת, שעשוי להימשך עד יוני 2014 ושיאו באפריל-מאי. תזדקקו לסבלנות כדי להשלים את תהליך השינוי. מה שמאפיין את השנה הוא הגעתן של הזדמנויות החדשות להעצים את מעמדכם, להרחיב את בסיס עבודתכם ולהתקדם באופן משמעותי.
בית משפחה: "ביתי הוא מבצרי" הוא המוטו של בני מזל סרטן ולכן לא יהיה קל לסרטנים לעבור את השינויים הצפויים להם בנושא הבית. ביקורו של מרס במזל מאזניים בדצמבר 2013 ושהותו שם עד יולי 2014, מסמלים את הטלטלות והשינויים שיעברו בני המזל בנושא בית ומגורים. תהליך שיקשה על בני המזל המתקשים לשאת אי יציבות בנושא. עם זאת, התוצאות המיוחלות בנושא הבית מיולי 2014 ואילך ישתלמו להם.
טיפ: שנה מוצלחת ללימודי תואר, להשלים תארים ולהשקיע יותר בחלק היצירתי, כי תוכלו להפיק תוצאות מוצלחות לפרסום כתיבה, ציור או כל דבר בתחום היצירתי שאתם עוסקים בו.


מזל אריה

אהבה: ילידי מזל אריה שנותרו פנויים ייהנו השנה מהזדמנויות להיכרויות ב-ספטמבר – נובמבר 2013 ,10-1 בדצמבר 2013, 21-10 במרץ, 6.6-29.5, 8.7-28.6 , 9.8-1.8.
ב-16.7.2014 צדק מגיע לביקור במזל אריה והם נכנסים לקיץ עמוס בהזדמנויות להתאהב ולעליית מדרגה בקשר קיים.
קריירה: הצורך שלכם בשינויים בעבודה מתקשר כבר לחודשיים הקרובים ספטמבר-אוקטובר, המבשרים שינויים משמעותיים בעבודה. החל משינויי מסגרת ועד התחלות חדשות של תפקיד ועבודה. פלוטו המבקר בשנים הקרובות במזל גדי, הלוא הוא בית העבודה שלכם, מסמל את הצורך בצמיחה בסטטוס ובכלכלה. אתם לא תוותרו עד שתושג המטרה. דצמבר 2013 וינואר 2014 מסמלים את המפנה. תצטרכו להיאבק כדי לזכות בהישגים ובהכרה מצד הממונים.
משפחה ובית: השנתיים הקרובות כרוכות בשינויים בנושא המשפחה והמגורים. נוכחותו של שבתאי במזל עקרב, בבית 4 המייצג את המגורים והמשפחה, מסמל סיום תקופה במקום אחד ומעבר לסביבה אחרת. ייתכן שמרקם המשפחה ישתנה. חודשים של מתח בעקבות נושא זה יהיו נובמבר 2013, ינואר עד מרץ ומאי 2014 . וביולי 2014 תהיה תקופה הרמונית ומתאימה למעבר, ואולי מדובר בבניית בית.
טיפ: הזדמנויות לנסיעה ייתכנו באוקטובר ובדצמבר 2013, ובאופן ברור יותר ביולי עד ספטמבר 2014. אתם לומדים נושאים חדשים ושנת 2014-3013 מסמלת שנה של צמיחה, התפתחות ולימודים.


בתולה

אהבה: נפטון הפלנטה השליטה של האהבה תמשיך לשהות במזל בתולה עוד שנים רבות. לכן אין סיבה לבני המזל לחשוש שיישארו מחוץ לרשימה. השנה יחסי פלוטו וצדק לנפטון יזמנו יחסי אהבה משמעותיים ולטווח ארוך. החודשים הטובים למפגשים מרגשים יהיו ספטמבר 2013 ומרץ עד לספטמבר 2014. ביחסים לא יציבים, נובמבר- דצמבר 2013 ומאי 2014 מסמלים משברי פרידה.
קריירה: שנה זו מקדמת אתכם לכיוון פרויקטים גדולים ורציניים יותר. למרות זאת, עדיין העבודה תהיה קשה, כמעט סיזיפית. תעמלו הרבה על שינויים בקונספט הקיים ופיתוח רעיונות ופרויקטים, המתקשרים לחו"ל ולאנשים או חברות בחו"ל או לנושאים תקשורתיים, טכנולוגיים במיוחד. תקופות מוצלחות של פרויקטים, התחלות חדשות, הישגים ומפנים חיוביים יהיו 13-21.11.2013, 15-25.3.2014, 26-30.5.2014 ואוגוסט 2014.
משפחה ובית: שיפוצים ושינויים בבית או מכירת הבית והרחבתו ייתכנו כבר בשלושת חודשים הקרובים. הנושא המשפחתי יחולל השנה שמחות, החל בהרחבת המשפחה ועד אירועים הקשורים לילדים. מפנים חיובים בנושא יהיו בספטמבר – נובמבר 2013, מרץ – אפריל 2014 וספטמבר 2014.
טיפ: שנה מוצלחת למעמדכם החברתי, העשוי להיות פועל יוצא של הצלחה בעבודה, עשייה חברתית שתביא לפופולריות, עיסוק תקשורתי שיעניק לכם במה מוצלחת להרחבת הפן החברתי דרך רעיונות וקמפיינים מוצלחים. תיתכן תקופת קיפאון בין נובמבר לתחילת מרץ אך ממרץ ואילך תהיה תאוצה מוצלחת לפרויקטים חברתיים.


מאזניים

כללי : שנה מורכבת מאוד ממתינה לכם, בעיקר כי מאדים מגיע לביקור בדצמבר למזל מאזניים וישהה שם עד יולי 2014 (בגלל נסיגת מאדים המתרחשת אחת לשנתיים וחצי). כשמאדים (מרס) פועל במזל מסוים, הוא מחולל שינויים שגם אם הם רצויים התוצאה קשורה בהתשה ועייפות. נוסף לכל אלה, ונוס שליטת המזל שלכם תהיה בנסיגה (אחת לשנה וחצי) במזל גדי ותיצור היבטים מורכבים עם מזלכם בין דצמבר 2013 לפברואר 2014. תקופה זו יחד עם הפלנטות הכבדות יותר ייצרו שינוי מהותי בחייכם.
אהבה: מאדים הוא שליט בית הזוגיות שלכם והשנה הוא יאתגר את חיי האהבה שלכם, בעיקר כשוונוס תהיה בנסיגה בין דצמבר 2013 לינואר 2014. יחסים שאינם יציבים יתקשו לשרוד טלטלה זו. אך גם בנסיגת מאדים בין סוף מרץ למאי 2014, יחסים יעמדו במבחן ובתהליכי גיבוש. לעתים מדובר בבן זוג המצוי בבעיה והתהליכים שהוא עובר משפיעים על הזוגיות. מיולי ועד ספטמבר – תקופה ליצירת קשרים חדשים, התאהבויות ועליית מדרגה ביחסים.
קריירה: שנה של שינויים בעבודה. בית הקריירה, כוכב צדק במזל סרטן שהוא בית הקריירה של בני מזל מאזניים. אתם מתחילים את השנה בספטמבר בתקופה מתוחה ולא יציבה ועד יולי 2014 תתקשו להגיע למנוחה ולנחלה. בנובמבר עד מרץ יופיטר בסרטן יהיה בנסיגה בבית הקריירה וזו לא תהיה תקופה רגועה. לעומת זאת בין יולי לספטמבר 2014 תיהנו מהצלחות ומהזדמנויות חדשות בקריירה שלכם.
בית ומשפחה: מיקומו של פלוטו בבית המגורים מסמל תקופות של שינויים המצביעים על מעבר בית וייתכן שיתקשר לקריירה או לאפשרות של הגירה, שבתון או עבודה בחו"ל לתקופה. אפריל 2014 מסמל את שיאו של המפנה, מעבר בית או שינוי של צורת החיים עם השלכה למקום המגורים.
טיפ: למרות שזו שנה לא קלה, היא תהיה מאתגרת להתמודדות ולבדיקת יכולותיכם והעמידות שלכם במצבים לא פשוטים. מיקומו של שבתאי בעקרב, בית הכספים שלכם, לא יקל על הנושאים הפיננסיים בינואר, יוני ואוגוסט 2014. היו זהירים בנושא השקעות שלכם עד ספטמבר 2015.


עקרב

אהבה: אתם בשנים היותר רציניות של חייכם. שבתאי במזלכם יוצר תהליך התבגרות והפנויים שביניכם רוצים יותר מתמיד להתארגן בחיים זוגיים מתאימים. נפטון – הפלנטה העוסקת באהבה – ממוקמת בבית האהבות והילדים של בני מזל עקרב ולכן יותר מתמיד אתם זקוקים לתחושת עוגן רגשי ושייכות. אתם בתקופה של השקעה ביחסים קיימים ובניית עתיד משותף. לפנויים התקופות המוצלחות להיכרויות יהיו ספטמבר-אוקטובר 2013 ואפריל 2014. יולי יהיה מהחודשים היותר מוצלחים למפגשים משמעותיים אך גם למיסוד קשר.
קריירה: מיקומו של פלוטו בגדי בבית התקשורת והלימודים של מזל עקרב מעורר בעקרבים בשנים הקרובות את הצורך ללמוד, לסיים תואר, ליצור מפנה מקצועי תקשורתי יותר, לצאת מאזור הנוחות ולעלות כיתה בקושי ובהצלחות. מיקומו של צדק בסרטן בבית הלימודים יעודד את הרעיון . ההצלחות בשנה הקרובה יבואו לידי ביטוי במישור הכלכלי. מיולי 2014, עם כניסת צדק לבית הקריירה במזל אריה, יגיע גם קידום הסטטוס וההכרה.
בית משפחה: נושא זה יהיה דינמי מאוד בשנים הקרובות ויתקשר לתעסוקה ולתיאום בין הבית לעבודה. שליט בית המשפחה הוא אוראנוס ויחסיו עם פלוטו השנה מורכבים, ולכן יהיה קשה לעקרבים להרגיש שייכות בבית הקיים והם יחלמו לעבור למקום המתאים יותר לצורכיהם. למעשה, השנה הקרובה עדיין עומדת בסימן ניידות.
טיפ: מיקומו של מרס השנה במזל מאזניים בדצמבר עד יולי 2014 יביא לכם תקופה ארוכה של מתח וכוננות לקראת השגת מטרותיכם בעבודה ובחיים. בחודשים הללו מומלץ להיבדק בריאותית וליצור תנאים אופטימליים לשינה תקינה.


קשת

אהבה: השנה תחוו יחסי אהבה ורומנטיקה לצד צורך לייצב את המסגרת, לרכוש בית משותף או סמל אחר שייצג את הביחד שלכם. לפנויים תקופות מוצלחות להיכרות הן אוקטובר 2013, דצמבר 2013, מרץ 2014, מאי 2014, ויוני עד ספטמבר 2014. תיתכן נסיעה משותפת או והיכרות דרך נסיעה. כמו כן, בקיץ 2014 תחול עליית מדרגה בקשרים קיימים.
קריירה: כניסת מאדים באמצע אוקטובר עד דצמבר למזל בתולה, בית הקריירה שלכם, ייצור באופן אינטנסיבי שינויים גדולים במסגרת העבודה ותוכלו להשיג יתרונות רבים. התחלות חדשות של פרויקטים ותפקיד חדש אך במאמץ לא קטן. מאי- יולי 2014 יתאימו לשותפויות בעבודה ואוגוסט – ספטמבר 2014 יתאימו לנסיעה במסגרת העבודה, פרויקט או התחלת עבודה בחו"ל. בשותפויות יהיו קשיים בין נובמבר למרץ 2014. ממרץ השותפות תהיה מוצלחת יותר ותוביל להישגים כלכליים.
בית ומשפחה: שנה מוצלחת בנושאים רגשיים במשפחה. ייתכנו שמחות והרחבת המשפחה. עם זאת, שינויים הקשורים בבני המשפחה עלולים באוקטובר לעורר דאגה. במרץ עד אפריל 2014 עשויים להתרחש שינויים הקשורים בבית. ייתכן אף מעבר בית, שיפוץ או שינוי לטובה.
טיפ: ענייני הרכוש המשותף, נכסים, כספי ביטוח, בנקים, יהיו משמעותיים בשנה הקרובה. ייתכנו שינויים רבים שתעשו כדי לייצב וליעל את מצבכם. בנובמבר עד מרץ 2014 מומלץ לא ליטול סיכונים פיננסיים ולפעול באופן שמרני יותר. יולי 2014 מוצלח מאוד ברמת התוצאות הפיננסיות. ייתכן שתיאלצו לעסוק בענייני ירושה, פיצויים וכספים שלא מעבודה.


גדי

אהבה: מעברו של שבתאי, כוכבכם האישי, לעקרב בסוף 2012, ממקד את הפנויים שביניכם לבנות זוגיות ומזמן לכם קשר רציני. מעבר צדק למזל סרטן ביולי 2013 לבית הזוגיות מזמן היכרויות רבות והקשרים החברתיים החדשים שנוצרים עוזרים לכם בהשגת המטרה. אתם רציניים השנה יותר מתמיד ולמרות הבררנות הרבה שלכם, אתם מוכנים למחויבות בקשר. חודשים מוצלחים לנישואים או לעליית מדרגה ביחסים הם עד נובמבר 2013 וממרץ 2014 ועד הקיץ.
קריירה: אצלכם אם אי-התקדמות היא נסיגה. השנה השאפתנות שלכם תמצא ביטוי עז כשמאדים יגיע לביקור ממושך לבית הקריירה שלכם, הלוא הוא מזל מאזניים, שם ישהה מנובמבר 2013 עד יולי 2014 . הוא יחולל שינויים, יזיז הרים ויחריד את הדובים מרבצם. קל זה לא יהיה. כל שינוי יהיה כרוך במאבק. אבל אתם לא מצפים לקלות אלא רואים את המטרה הנכספת של ההישג. שבתאי שליט המזל שלכם יקל עליכם מאוד במיקומו ויכיר לכם אנשים מהסוג הנכון.
בית ומשפחה: אתם בסימן שינויים היות שאוראנוס שוהה במזל טלה, הלוא הוא בית המשפחה, ויחולל שינויים. מעברי מקומות בלתי מתוכננים ושינויים שמקורם בקריירה. קיימת הלימה של הפלנטות באותה תקופה ולכן יש סיכוי רב שתתאימו את נושא המגורים לקריירה ולתהפוכותיה. הקושי כבני מזל אדמה הזקוקים ליציבות הוא החוויה של טלטלות וחוסר שייכות שהיא תגרור.
טיפ: מיקומו של שבתאי בעקרב בבית החברתי שלכם, מחד יעשה אתכם בררנים יותר חברתית, ומאידך יתרום רבות לבניית ההכרה בכם וביכולותיכם. אלה מכם העוסקים בתחומים ציבוריים ייהנו משיפור במעמדם. שבתאי במיקום זה מעצב את דמותכם לשלושים השנים הבאות וכל מה שקשור בתדמית יתרום לכם עד קיץ 2015.


דלי
אהבה: השנה מתחילה טוב לפנויים והם ייהנו מהיכרויות ומהזדמנות לקשר משמעותי בספטמבר-אוקטובר 2013. מרץ ואפריל מסמלים תקופה קלה להתאהבויות מפתיעות. יוני ויולי 2014 מוצלחים מאוד וקשרים קיימים יעלו כיתה. כניסת צדק לשנה למזל אריה, הלוא הוא בית הזוגיות שלכם, מבשרת אופציה לנישואין, זוגיות יציבה ושותפויות רומנטיות תקופה אופטימית ביחסים.
קריירה: .שנת 2014-2013 היא השנה שלכם. נוכחותו של שבתאי בעקרב, בית הקריירה שלכם, מבטיח את העבודה הקשה ולעיתים הסיזיפית שתיאלצו לעשות כדי לעצב את הקריירה. אבל אתם מניחים את אבני היסוד שישמשו אתכם בשלושים השנים הבאות. כל מאמץ שתעשו ישתלם בהמשך. בין אוקטובר 2013 ואוגוסט 2014 תהיו בתהליך נבנה עם הישגים ברורים שתיהנו מהם במהלך 2014. מיקומו של צדק בבית העבודה יעזור לכם להתמקם באוקטובר במיקום חדש או עם שינוי הקשור לעובדים. ממרץ 2014 תרגישו שייכים לגמרי.
בית ומשפחה: ענייני מגורים יעסיקו אתכם השנה לא מעט ורבים מכם יתהו ויתמודדו עם השאלה היכן יגורו בשנים הקרובות ואם כדאי להשקיע זמן יקר בעניין כשהקריירה תובעת מכם זמן איכותי. עם זאת, ברור שתצטרכו לפתור את נושא הדיור ואף להיעזר באנשי מקצוע. חודשים של לחצים, חיפוש פתרונות ואופציית רכישה יהיו דצמבר 2013 ועד פברואר-מרץ 2014.
טיפ: כוכב צדק בבית הבריאות עלול לרמוז על נטייה לעלייה במשקל, לאכילה ולתאוות יתר למזון שמן ועתיר סוכרים. שימו לב לנושא ותוכלו לשמור על עצמכם מנובמבר 2013 עד מרץ 2014 ואחר כך שוב תיהנו משליטה מעולה בנושא מחודש יולי 2014.


דגים

אהבה: נפטון פלנטת האהבה במזלכם לעוד שנים רבות ולאלה שטרם אהבו יש תקווה. היבטיו הטובים השנה עם פלוטו בגדי ויופיטר בסרטן מאפשרים היכרויות משמעותיות ואהבה סוחפת. החגיגה האמיתית של ההיכרויות תתחיל בין מרץ ליולי 2014. לעומת זאת ביחסים קיימים בספטמבר – אוקטובר 2013 תהיה עליית מדרגה ומיסוד אפשרי בנובמבר – דצמבר 2013.
קריירה: זו תהיה שנה יצירתית במיוחד. תהיה לכם הזדמנות לבטא את היכולות שלכם ותיהנו מפרגון על ההעזה. ספטמבר ואוקטובר 2013 יהיו אינטנסיביים במיוחד ותהיו נתונים ללחצים כבדים. נובמבר ודצמבר יביאו הזדמנות לשותפות מעניינת. במרץ – אפריל 2014 צפוי שינוי במסגרת העבודה. לעצמאים תצוץ הזדמנות הקשורה לחו"ל או ללימודים, אך תצטרכו לוותר עד יולי על היציבות הנוחה. בין יולי לספטמבר 2014 צפויה הכרה לעשייתכם.
משפחה ובית: קשרים עם חו"ל עשויים להזיזכם לתקופות מהבית או שמדובר בתקופה לא יציבה עקב נסיעות בין הארץ וחו"ל בענייני העבודה והקשרים שנוצרים ב-2014-2013 . צדק בבית הילדים משליך על הרחבת המשפחה ושמחות הקשורות בילדים.
טיפ: מיקומו של מאדים (מרס) מדצמבר 2013 עד יולי 2014 בבית הקשור בכספים, מרמז על עיסוק נרחב בנושאים פיננסיים. תצטרכו לעמוד על זכויותיכם. ייתכן שמדובר בתביעה כספית על פיצויים או החזר.

השאר תגובה