הורוסקופ שנת תשע"ה

הורוסקופ שנת תשע"ה
  לכבוד ראש השנה


גלגל המזלות בפסיפס רצפת בית הכנסת בית אלפא, המאה ה-6. האמנים: מריאנוס וחנינא  בנו.

מאחלת  לכל  קוראי  שנה  טובה !

מזל טלה

 אהבה:
צפויה לכם, שנה עם הזדמנויות לאהבות. מעברו של צדק לבית האהבות של בני מזל טלה ונוכחותו שם עד אוגוסט הבא מזמן לפנויים אהבות חדשות ומרגשות. ביחסים קיימים תיתכן הרחבת המשפחה ועיסוק רב בנושאי ילדים. ביחסים בלתי יציבים עלולים להגיע לסיומם:  בימים בין ה-12-4.10.14 בימים בין ה- 21-15.12.14,בימים בין ה- 2.3-25.2 , ובמאי-2015. נסיגת וונוס שליטת בית הזוגיות תתחיל נסיגה בחודש יולי 2015 נסיגה שתימשך עד סוף אוגוסט.  היא עלולה לסכן יחסים בלתי יציבים. ולמפגשים רומנטיים :  מעברה של וונוס כבר באוקטובר הקרוב לבית הזוגיות מטיב עם פנויים ומזמן הזדמנויות לקשרים משמעותיים בעיקר אחרי ה-12.10, היכרויות מרגשות יהיו בימים בין ה-27-20.11.2014, בחודשים בין מרץ-אפריל וחודש יוני וספטמבר יטיבו עם האוהבים.
קריירה:
יחסי אוראנוס ופלוטו משפיעים על הקריירה של בני המזל עד שנת 2017.  התהליכים שהם מייצרים זו כמיהה מתמדת לשינויים אך ייגרמו גם שינויים של מסגרות בעבודה באופן פתאומי עם זאת,  לא תמיד זה רע לעבור שינויים ותהפוכות.מעברו של שבתאי שליט בית הקריירה שלכם עובר לראשונה למזל קשת בדצמבר 2014 וישפיע כבר במהלך 2015  על שינויים המתקשרים ללימודים, נסיעה לחו"ל, שינוי עבודה המתקשר לחו"ל והזדמנויות לפתיחת אופקים מרתקים.
בית ומשפחה:
מעברו של יופיטר לבית הילדים מרחיב את ההזדמנויות לצמיחת משפחה, לידת ילדים ועיסוק מורחב בשמחות של ילדים. מאפריל 2015 תהיה תנופה חזקה בנושאי המשפחה והרחבתה. אך גם מעבר בית ושינוי סביבה עשויים להתפתח בין אפריל לספטמבר 2015.
טיפ:
תמצאו את עצמכם מקפידים על נושא הבריאות בגין תהפוכות יתר[אוראנוס במזל טלה יוצר מתחים]. רגישות יתר עלולה להתפתח בגלל עליה במתחים שלכם ובעיות פיזיות שיהפכו לכרוניות במיוחד בנושא כלי הדם[לחץ דם כולסטרול/סוכרת]. דיאטה ופעילות פיזית אינטנסיבית עשויה לעזור אך גם הקפדה על בדיקות עשויות להועיל. שמחות עם ילדים יאפיינו שנה זו.

מזל שור

אהבה:

שנת תשע"ה,  תהיה השנה האחרונה[בחלקים מהזמן]  של נוכחות כוכב שבתאי בבית הזוגיות. כבר בדצמבר 2014 הוא ישתחרר ממזל עקרב ועד חודש יוני הוא יהיה כבר במזל קשת ויעזור לרבים מכם לשים מאחור תקופה של כבדות שליוותה אתכם מעל שנתיים. עם זאת, בין יוני לספטמבר הוא ישוב לגיחה קצרה ויסיים תהליכים ביחסים שטרם הסתיימו. רבים מבני המזל יעברו בית וסביבה חדשה וייהנו מתחושה של התחדשות בקשר או התחלות רומנטיות חדשות.
לפנויים,  חודשים דצמבר-אוקטובר 2014 יהיו מוצלחים להיכרויות. כמו גם פברואר 2015 ועם כניסתה של וונוס למזל שור ב-18.3.15 ועד ה-12.6.15 תוכלו ליהנות מתקופה עשירה בזוגיות. אך בחודשים מאי ובין חודש אוגוסט-ספטמבר עלולים להיות חודשים שמאיימים על קשרים בלתי יציבים.
קריירה:
צפויה שנה עם הזדמנויות ליצירת עצמאות והצלחות כלכליות. עם כי,  יהיה קשה  לדבר על שנה קלילה ויציבה. חודשים שבהם תצליחו לצמוח יתחילו כבר מסוף אוקטובר ובתחילת דצמבר 2014. בחודשים בין ינואר לסוף פברואר צפויים שינויים במסגרת בה אתם עובדים וייתכן שבכלל תעזבו לטובת עבודה אחרת.  מסוף חודש מרץ תתחילו ליהנות מפירות הצלחה,  כך גם חודש יוני שיהיה מוצלח כולל בתחום הפיננסי ובין סוף יולי לאמצע אוגוסט צפויה תקופה מוצלחת מבחינה יצירתית וגם פיננסית.
בית ומשפחה:
שנה מוצלחת למעבר בית, הרחבת הבית,  המגורים או רכישת נכס וייתכן כי מדובר כתגובה להרחבת המשפחה. תיהנו מהזדמנויות טובות ויציבות יותר לשינוי מגורים במיוחד בין החודשים אפריל 2014 ואילך . מעבר יופיטר באוגוסט 2015 לבית הקשור בנושא הילדים,  עשוי לסמל בשורת הרחבת משפחה או שמחה אחרת הקשורה לילדים.
טיפ:
תאלצו במהלך השנה לעסוק בנושאים הקשורים בנכסים,  לאו דווקא שלכם או שמדובר בטיפול בקרובי משפחה שיזדקקו לכם.  ברם, העיסוק לא תמיד יהיה חביב או מלווה בתמימות דעים.  בכל מה שקשור ברכוש וזכויות,  כדאי להיעזר במומחים מקצועיים.

מזל תאומים

אהבה:
שנה תוססת ממתינה לבני המזל הפנויים בכל הנוגע להתקשרויות רומנטיות. אלה יימצאו באופן מפתיע ספונטני לאו דווקא עקב מאמץ גדול. יופיטר שליט בית הזוגיות המתמקם השנה בבית השלישי המתקשר למזל תאומים ולתקשורת,  ומאפשר לכם להיות השנה במיטבכם בכל הנוגע להיכרויות דרך לימודים, נסיעות, פעילות תקשורתית ספונטנית,  כמו ברשתות ואפילו במהלך נסיעה בדרכים או ישיבה במסעדה/קפה. תקופות מוצלחות במיוחד להיכרויות,  צפויות בסוף ספטמבר הנוכחי ובהמשכו באוקטובר עד ה-13.10.14 כמו כן בתחילת דצמבר 2014 ותחילת חודש אפריל. הזדמנויות יהיו גם בין החודשים מאי ליולי 2015 שם צפויה תקופה מבטיחה רומנטית במיוחד,  עם כניסת וונוס למזל תאומים ב-12.4.2015.
כניסת שבתאי למזל קשת,  הלוא הוא בית הזוגיות שלכם לשנתיים וחצי הקרובות מבטיח התמודדות מורכבת בנושא הזוגיות,  בעיקר במערכות יחסים שאינן יציבות. כבר בחודשים בין נובמבר-דצמבר הקרובים מגיעה הסנונית הראשונה שיוצרת קשיים ביחסים,  כמו גם חודש ינואר –פברואר 2015.  חודשים עם תחושת כבדות בכל הנוגע למערכות יחסים יורגשו מסוף אפריל ובתחילת מסעו היציב של שבתאי במזל קשת שיחל בספטמבר 2015,  בני המזל הסובלים מיחסים טעונים ובלתי יציבים מומלץ להתחיל בטיפול זוגי.
קריירה:
שנה חשובה למוניטין שלכם ולמאמצים לשפר את מעמדכם הכלכלי. אתם ערים מאוד לתדמיתכם כרגע,  במיוחד בגלל השנה האחרונה שהייתה פחות מוצלחת לדעתכם. סוף ספטמבר הנוכחי מבטא תחושת חוסר בהירות לגבי מצבכם בעבודה ונסיגת מרקורי באוקטובר לא ממש תעזור. אך כבר מסוף אוקטובר אתם מתייצבים ובנובמבר יחול שיפור משמעותי גם בתחום הכלכלי. דצמבר יהיה רגיש בכל הנוגע למאבק על שמכם הטוב,  ייתכן כי תצטרכו להתמודד או להתחרות על תפקיד. נסיגת מרקורי בפברואר תגרום להאטה כללית במשימות שלכם,  אך חודש מרץ יזניק אתכם מחדש לתחושת הצלחה טובה. חודש יוני יהיה חודש מורכב ומעייף מאוד ורק ביולי תיהנו מהישגים משמעותיים פיננסית וגם כלכלית.
בית ומשפחה:
מעברי מקום ושינויים ישפיעו עליכם בתקופה הקרובה ותחושת חוסר יציבות תחזור לקנכם כבר בסוף אוקטובר 2014. חודש נובמבר יהיה מוצלח בכל הנוגע לרכישות ושיפור חיי הנוחות בבית אך גם חיי המשפחה יהיו נעימים  יותר. רגישות עם ילדים תבוא לידי ביטוי בחודשים בין פברואר-ינואר 2015. לא מדובר במשהו רציני אבל יהיה צורך לפתור בעיות. מעברו של כוכב יופיטר באוגוסט 2015 למזל בתולה,  יגרום לכם מחדש לעסוק בנושא מגורים, רכישת בית/מכירה ואופציה לשפר את מצבכם בנושא.
טיפ:
שנה עם הזדמנויות לימודיות. נושא אהוב עליכם במיוחד וצפויה הצלחה לבוחרים ללמוד. כמו כן,  אלה מכם העוסקים בתחומי תקשורת,  מדיה,  פרסום ויחסי ציבור ייהנו מתקשורת במיטבה השנה. נסיעות גם אם קצרות צפויות להתרחש במהלך השנה במיוחד מאפריל 2015.

מזל סרטן


אהבה:
שנה שתטיב עם הפן הרגשי ועם היחסים הזוגיים. שבתאי שליט בית הזוגיות נוכח עדיין במזל עקרב[בית האהבות] עד ספטמבר 2015, ומשליך על תכניות זוגיות,   כמו, אופציה למסד את הקשר וליצור שותפויות רגשיות. החודש הנוכחי מטיב עם פנויים והיכרויות רציניות,  עשויות להתרחש בחג ראש השנה עצמו. מעבר מאדים בסוף אוקטובר למזל גדי הלוא הוא בית הזוגיות שלכם,  יעורר פנויים להיכרויות אך יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים עד ה-15.11.2014. לעומת זאת,  ביקורה של וונוס בבית הזוגיות מה-11.12 מבטיחה הזדמנויות לקשרים רציניים עד סוף דצמבר 2014. חודשים אפריל -מאי 2015 עלולים לאתגר יחסים בלתי יציבים ולהעמידם בדילמת פרידה פוטנציאלית.
קריירה:
אתם עדיין עוברים תהליכי שינוי כתוצאה מהטלטלות של השנה האחרונה וצפויים לכם שינויים דרסטיים במערכת בין פברואר-מרץ 2015 ובחודשים בין יוני-יולי 2015. המערכת שאתם קשורים אליה היא כנראה טרם התייצבה ואולי אתם עוברים למקום חדש עד קיץ 2015. רבים מכם עוברים מקום מגורים או ששינוי מקום ישפיע על תכניות חדשות ואולי,  נפתחות אפשרויות חדשות בסביבה אליה אתם עוברים. עיקר צמיחתכם תהיה השנה לעצמאות גדולה יותר. נוכחותו של יופיטר בבית הכספים מעניק פוטנציאל של הגדלת הכנסות בעיקר מאפריל 2015 וייתכן ותתארגנו לשינוי המתאים לנושא הפיננסי עד ספטמבר 2015. תקופת לחצים פיננסיים צפויה בעיקר בחודשים בין דצמבר 2012 ועד אפריל 2015
בית ומשפחה:
שנת תשע"ה מתאימה לכם לעסוק בנושא. ייתכן ועסקתם ב-2014 במכירת נכס וטרם עברתם לבית משלכם,  או שלא התארגנתם לרכישה. הוצאות גדולות מרמזות על אופציית צמיחה של סביבה חדשה, בית אחר.  אתם עושים כל שביכולתכם לשפר את מצבכם הכלכלי ואת הנוחות בבית.  נסיגת מרקורי באוקטובר תקשה על נושא שיפוצים וכדאי לא להתחיל בו. רגישות מתפתחת  במרקם היחסים המשפחתיים ואתם נוטים להסתגר במצבים אלה.
טיפ:
מעברו של שבתאי למזל קשת כבר מדצמבר הקרוב אך באופן סופי בספטמבר 2015 יעסיק אתכם בנושאים כלכליים לטווח ארוך,  אך ייתכן ומדובר בדאגה לבני משפחה או מישהו הקרוב לכם אולי גם בריאותית. אלה מכם שיעברו תהליכי פרידה מבני הזוג בתקופה זו,  יוכלו להגיע להסכמים פיננסיים עם בני הזוג. תקופה ארוכה שנושאים המתקשרים בכלכלה יעסיקו אתכם החל מבניית תשתית כלכלית חדשה, שינוי מגמות בנושאי תשלומי חובות וטיפול בנושאי נכסים אישיים, משכנתאות וביטוחים.

מזל אריה

אהבה:
כוכב צדק מבקר במזל אריה וינכח עד אוגוסט 2015 במזל. בעיקרון,  הוא משפיע על אווירה אופטימית וביטחון עצמי אך גם על התחלות חדשות. יופיטר שליט בית האהבות של בני מזל אריה ולעיתים אתם עלולים למצוא את עצמם בלבטים בין שני מחזרים ומעלה. כוכב שבתאי מגיע לביקור במזל קשת[בית האהבות של בני מזל אריה] בדצמבר הקרוב ויישאר שם כשלוש שנים. יחסים משמעותיים יהפכו עם הזמן לתא משפחתי ולהולדת ילדים. אך כבר נכון לסוף החודש הנוכחי ובאוקטובר האריות ייהנו מחיזורים מפתיעים והזדמנויות להתחלת קשרים מרגשים כך גם בין סוף נובמבר. במהלך חודש  ינואר כשוונוס תגיע לביקור במזל דלי בבית הזוגיות של בני מזל אריה תהיה לכם תחושה חגיגית. מרץ 2015 יטיב עם האריות מבחינה רומנטית אך חודש אפריל יאתגר את הקשרים הבלתי יציבים וקיימת סכנת פרידה. חודשים יוני-יולי 2015 עם הגעתה של וונוס למזל אריה והתחברותה ליופיטר הממתין שם תקופה יהיה מעולה לתכנן את העתיד המשותף בזוגיות  קיימת ולפנויים צפויים מפגשים מפתיעים.
קריירה:
שנה של התחלות חשובות. פלוטו בבית העבודה שלכם במזל גדי והוא ממשיך לאתגר אתכם עם קשיים לא מעטים,  אך עם התפתחות כלפי מעלה. צדק ושבתאי יקלו עליכם השנה את ההזדמנויות לקבל הצעות טובות כבר מתקופה זו ועד דצמבר ובין אפריל עד אוגוסט 2015. בחודשים בין סוף מרץ ועד אמצע מאי 2015 עם כניסתם של וונוס+ השמש+מרס לבית הקריירה במזל שור,  תצטרכו להתמודד עם פרק אחד בעבודה שיסתיים ועם צורך להתחיל בתפקיד או בעבודה חדשה. מעבר מרקורי למזל אריה בין ה-23.7  ועד סוף אוגוסט יהיה בבחינת עליית מדרגה בתפקיד או במעמדכם בעבודה.
בית ומשפחה:
כל עוד שבתאי מהלך בבית המשפחה וזה אומר עד ספטמבר 2015 [תוך כדי הוא כבר יבקר בבית 5 מדצמבר] עדיין לבני מזל אריה יהיו תכניות לשנות מקום מגורים או לערוך שינוי עקרוני בצורת החיים או בבית בו הם גרים. נושא המשפחה יהיה רגיש אולי מדבר בבעיה פיזית של אחד מבני המשפחה או משבר כלשהו ביחסים שיבטא רגישיות גבוהות מהרגיל בחודשים יוני-ספטמבר 2015.
טיפ:
צדק במזל אריה יגרום לכם לשנה עם תחושה אופטימית מהרגיל,  לעיתים יתברר לכם שהתלהבותכם הייתה מוקדמת,  אך אין ספק שיופיטר יעזור לכם ליצור התחלות עם התלהבות רבה. תמצאו את עצמכם מתחילים בכל תחומי החיים התחלות חדשות החל מלימודים, תפקיד,  מפגש זוגי חשוב, מעבר בית ונסיעות לחו"ל. התקופה בין חודשים אפריל ועד אמצע מאי יתאימו במיוחד לנסיעה או להתחלה חשובה אחרת. אך גם מאמצע יוני ועד סופו. הימים בין ה-10-1.7.15 יהיו סוחפים ומלהיבים במיוחד.

מזל בתולה

אהבה:
שנה טובה מבחינה רומנטית. לפנויים צפויה השנה הזדמנות להיכרויות משמעותיות וביחסים קיימים תהיה עליית מדרגה.  אתם מתחילים את ראש השנה כשוונוס במזל בתולה והיא תלווה אתכם עד סוף החודש.  לפנויים,  תהיינה הזדמנויות להיכרויות משמעותיות ובקשר קיים תתכננו תכניות משותפות. לפנויים,  מסוף אוקטובר ובמהלך נובמבר תיהנו מהזדמנויות רציניות להיכרויות עם בני זוג בעלי פוטנציאל התאמה טוב. פברואר 2015 יהיה חודש מתאים לפנויים למצוא קשרים מתאימים וליהנות מחיזורים כמו כן החל מסוף מרץ ותחילת אפריל עשויים להיות חודשים טובים לתקשורת רגשית. מאי יהיה חודש טוב להתאהבות.  יחסים בלתי יציבים עלולים להסתיים בסוף נובמבר 2014 ומאמצע אפריל 2015 יחסים רעועים עלולים להסתיים בתחושת פגיעה. אך כבר מאוגוסט 2015 יופיטר יגיע לביקור במזל בתולה ויאפשר התחלות חדשות לכל אלה שאולי יוותרו לבד אחרי שנה זו.
קריירה:
כרגיל,  אתם תמיד עובדים קשה וכך יהיה גם בשנה הקרובה. מרקורי שליט המזל שלכם ושליט בית הקריירה שלכם[מזל תאומים] משחק תפקיד חשוב לגבי תהליכי הצמיחה שלכם.  כבר באוקטובר הקרוב תצטרכו להתאמץ יותר עם נסיגת מרקורי שידוע כמשפיע על עיכובים ותקלות ולכן כדאי לדחות התחלות חשובות לסוף אוקטובר ואפילו לתחילת נובמבר. הנסיגה הקרובה הפעם עלולה להשפיע על עיכוב כספים,  אך היא לא תהיה קשה מדי עבורכם כי ההישגים שלכם בחודשים האחרונים גורמים להתחלה טובה יותר השנה. נובמבר יהיה חודש משמעותי ליצירת התחלות חדשות ובכלל תקופה יצירתית מבחינה רעיונית. חודש ינואר- 2015 יתאים להקמת של שיתוף פעולה מסוג שונה. נסיגת מרקורי בפברואר 2015 תשפיע  על ריבוי תקלות בעבודה אך כבר מה-18.2 הכל יחזור למסלולו. שותפות שאינה יציבה,  תסתיים במרץ 2015. ובחודשים בין אפריל למאי 2015 תהיה קפיצת מדרגה בקריירה עם צורך להיערך מחדש עד סוף יוני 2015 . מעבר כוכב יופיטר באוגוסט 2015 למזל בתולה יגרום לכם להתחדשות וחיפוש אפיקים חדשים ונוספים בקריירה.
בית ומשפחה:
מעבר שבתאי בין דצמבר 2014 לינואר 2015 למזל קשת הבית המסמל עבורכם את הבית והמשפחה למשך כ-3 שנים מרמז על אירועים של שינויים בעלי משמעות כמו עזיבת אחד הילדים את הבית, פרידה, שינוי מגורים לסביבה אחרת ובכלל סיום פרק אחד והתחלה במקום אחר. כבר ינואר 2015 מסמל שינוי פוטנציאלי של בית או סביבה. פברואר 2015 מטיב מאוד עם נושא המשפחה והיחסים בה. מרץ 2015 מסמל אי הסכמות במשפחה ותקופת אי נוחות באווירת הבית . אפריל מאי תקופה של תנודה רבה, נסיעות ושינויי מקום.  חודש יוני מסמל שמחות במשפחה ואם מדובר במעבר הרי זהו מעבר חיובי. והזדמנות לשפר את מצבכם המשפחתי.
טיפ:
שנה שתטיבו לטפל בעצמכם. שנה המתאימה לשינויים בהתנהלות הפיזית נפשית החל מתהליכי טיפול שינוי אכילה, דיאטה, ותהליכים נפשיים הכוללים טיפול פסיכולוגי, רוחני,  התבודדות ונטייה להיות סלקטיביים בכל הנוגע לקשרים. הכרה בתוצאות המתחים יעזרו להימנעויות ממצבי מתח ויצירת תנאים אופטימליים נפשית ופיזית.  לפעמים תקופה זו מתקשרת,  לניתוח או בעיה פיזית הדורשת אשפוז או לעיתים טיפול בבעיה כרונית.

מזל מאזניים

אהבה:
שנה חביבה מבחינה רומנטית. לפנויים, מחד תהיינה הזדמנויות רבות להיכרויות בגלל ניידותכם הרבה. כך שגם אלה מכם שיעברו תהליכי פרידה ייהנו מהזדמנויות רבות להיכרויות. יחסים בלתי יציבים יסתיימו כבר בחודש הקרוב עד ה-13.10. אך במקביל,  תיהנו מהפתעות רבות. דצמבר 2014 מוצלח להיכרויות ולהתאהבויות בלתי צפויות. חודשים פברואר-מרץ 2015 לא יטיבו עם יחסים בלתי יציבים. בין מאי- אפריל 2015 מזדמנות התקשרויות מרגשות,  אולי במהלך נסיעות או דרך רשתות חברתיות ומסגרות לימודים.חודש  יוני יהיה מיוחד לאוהבים ביחסים קיימים,  תיתכן עליית מדרגה משמעותית ולפנויים צפויות היכרויות מרגשות. נסיגת וונוס [כוכבכם האישי] מה-25.7.15 לא מטיבה עם מערכות יחסים שאינן איתנות וגורמת לחשבון נפש מעמיק. ספטמבר 2015 מעולה לפנויים ומטיב עם זוגות אוהבים.
קריירה:
כניסתו של שבתאי למזל קשת[לבית השלישי העוסק בתקשורת שלכם] מדצמבר הקרוב למשך כשלוש שנים,  תשחרר אתכם מתחושת הסד הפיננסי שחוויתם במשך השנים האחרונות כששבתאי היה במזל עקרב בבית הכספים. אם כי הוא יחזור למספר חודשים למזל עקרב,  כן תרגישו הקלה כבר בתחילת השנה הקרובה. מיקומו של שבתאי בבית 3 משמעותי בכל הנוגע להתפתחותכם דרך לימודים, כיוון מקצועי חדש ובכלל התחברות לצד המובילי יותר שלכם, תוך כדי צורך להגמיש את צורת חייכם ולחלוק את הימים שלכם בין לימודים/עבודה או תפקיד הקשור לנסיעות רבות, רבים מכם ייהנו ללמד. ברור שהשינויים בקריירה יעניקו לכם הזדמנות לנסוע יותר ולהיות פחות מקורקעים לתפקיד מקובע.
בית ומשפחה:
נוכחותו של פלוטו בבית המשפחה והמגורים בשנים הקרובות מגבירה את הצורך בחיפוש בית,  סביבה חדשים.  אך גם נושאי משפחה יהיו בראש מעיינכם ויעסיקו אתכם. הצטרפותו של מאדים לפלוטו בסוף אוקטובר ובמהלך נובמבר למזל גדי בבית המגורים והמשפחה מבטא נטייה לשינויים רדיקליים שיתרחשו החל ממעבר בית,  סביבה או פרידה רגשית/פיזית מבני משפחה.
טיפ:
שנה של התפתחות חברתית הרגשה של פופולריות והזדמנויות מגוונות בנושא היכרויות. ה'אני' והתדמית ישחקו תפקיד לטוב ולרע. אלה מכם העוסקים בנושאי תדמית, במה, רפרזנטציה,  הדרכה ויחסי ציבור ומשרות ציבוריות ייהנו משנה מוצלחת במיוחד. זו תקופה קלילה יותר עם אופציות ליהנות מתקשורתיות במיטבה.

מזל עקרב

אהבה:
פנויים בני מזל עקרב עוברים תהליכים משמעותיים בשנים האחרונות ומוכנים יותר מתמיד לקראת קשר רציני. נפטון הפלנטה השולטת באהבה תשהה עוד שנים רבות בבית האהבות של בני המזל, כך שהם צפויים לקשר אהבה משמעותי ובני המזל יינשאו או יתחייבו רק מתוך אהבה. עם זאת עקרבים סלקטיביים מאוד ושבתאי שנכון גם לשנה הקרובה [באופן חלקי] ישפיע על מידת הסלקטיביות בנושא קשרים וגם על החלטות המגיעות משיקול דעת לטווח ארוך . ספטמבר ונובמבר 2014 יהיו חודשים טובים להיכרויות משמעותיות. פברואר 2015 מטיב עם חיזורים ומערכות יחסים חדשות ובקשרים קיימים,  תיתכן הרחבת המשפחה. בין ה-15.4-18.3.15 צפויה תקופה מוצלחת להיכרויות ולבניית מערכת יחסים. חודשים מאי ויולי 2015 עלולים להשפיע על סיום יחסים במערכות בלתי יציבות.
קריירה:
אין ספק שמעברו של יופיטר למזל אריה ולבית הקריירה שלכם מסמן את המגמה והכמיהה לגדול ולהתרחב. למרות זאת,  היבטיו המורכבים של יופיטר מבטיחים התמודדויות וקשיים בדרך,  כבר בנובמבר הקרוב ובוודאי בין החודשים יוני-אוגוסט 2015. בינתיים,  במהלך החודשים הקרובים תהיה עבודת שטח רבה ומאמצים כדי לצמוח. מה שחשוב שהאופטימיות ובעיקר ההתלהבות תישאר בכל מצב כי ללא ספק היא מעניקה את האנרגיה הקיומית שלכם.  מחודש מאפריל 2015 תיהנו מקפיצת מדרגה משמעותית על כל המאמצים וההשקעות שתעשו עד אז,  החל משינוי שותפויות ועד עצמאות גדולה יותר כלכלית ופיננסית. בכל זאת,  לפני ספטמבר הבא תצטרכו להתמודד שוב עם דילמות חדשות שייכנסו לבית הקריירה שלכם באוגוסט עם כניסת מאדים למזל אריה.
בית ומשפחה:
נושא המשפחה והמגורים מבטא אופציות לשינויים בשנה הקרובה. בין דצמבר 2014 עם כניסת מאדים למזל דלי לבית המשפחה והמגורים של בני המזל ועד מרץ יש פעילות אינטנסיבית המתקשרת לשינויים. שינויים ייתכנו במשפחה המורחבת שישפיעו על החלטות כמו מעבר מקום או עיסוק בנושא מגורים, שיפוץ.  אך גם ייתכנו מצבים של פרידה ועזיבת בית של בן משפחה שעשוי להשפיע על מתחים ודאגה. עם זאת, ייתכנו נסיעות או עזיבות הבית והסביבה לרגל פרויקטים בעבודה הממוקמים רחוק.
טיפ:
העובדה ששבתאי הכביד על חייכם בשנתיים האחרונות וכנראה עוד ישפיע במידה פחותה בשנה הקרובה לא הקלה על חייכם עם כי התבגרתם ולמדתם "שיעורים" חשובים בנושא מגבלות כוח ושאיפה ומאידך, ביטחונכם העצמי לגבי שאיפותיכם גדל באופן משמעותי. מעברו של צדק באוגוסט הבא למזל בתולה ושל שבתאי לקשת[סופית] מעיד על הישגים ריאליסטים בקריירה שהושגו ועל שלב חדש בחייכם שתתחילו לעסוק בו וקשור לנושאים חברתיים, תדמית ואולי זה מעיד יותר מהכל על כברת הדרך שהספקתם.

מזל קשת

אהבה:
יופיטר שליט המזל שלכם נוטה לגרום לכם ליהנות מביטחון עצמי גבוה[לעיתים מופרז] בכל הנוגע למערכות יחסים. אין ספק שתכונת ביטחון עצמי נחשבת לסקסית,  אך למעשה אתם מחפשים קשר שילהיב אתכם 24/7. היכרויות השנה עשויות להתרחש במרחבים רחוקים,  כמו דרך רשתות חברתיות, נסיעות לחו"ל לימודים או עם אנשים המתגוררים במיקום מרוחק מכם. כניסת מאדים למזל שלכם החודש,  מגבירה את ההזדמנויות להיכרויות רומנטיות דרך שינויים, נסיעות.  היכרויות מעניינות ייתכנו כבר מסוף ספטמבר 2014 ובמהלך אוקטובר. יחסים מתערערים לכם בדרך כלל,  ששליט בית הזוגיות מרקורי נמצא בנסיגה ולכן אוקטובר הקרוב עלול לטלטל מערכות יחסים לא יציבות. עם זאת מעברה של וונוס למזל קשת כבר מה-17.11 מבטיחה היכרויות לפנויים וביחסים קיימים ייתכן ותהיה עליית מדרגה. נסיגת יופיטר שליט המזל שלכם מה-8.12 וכניסתו של שבתאי למזל קשת במקביל כבר מסמל את השינויים התודעתיים שתתחילו לעבור בגלל שבתאי. נסיגת יופיטר עד אפריל 2015 מבטיחה תהליך של חשבון נפש בכל הנוגע לזוגיות ובמקביל כניסת וונוס למזל תאומים לבית הזוגיות ועד תחילת יולי מבטיחה לפנויים שלא יהיה רגע דל וביחסים קיימים,  צפויה עליית מדרגה,  מאידך קשר בלתי יציב עלול להסתיים.
קריירה:
אתם מתחילים השנה ביום הולדתכם לחוות את ביקורו של שבתאי במזל קשת. הביקור יימשך כשלוש שנים וישפיע על כל תחומי החיים שלכם. זו עת להתבגר ואם מדובר בעתידכם המקצועי שבתאי יגרום לפוקוס ושאפתנות ובעיקר יעסוק בצורך שלכם לטפל בנושאים כספיים כלכליים כדי להבטיח את יציבותכם בתחום זה. מעברו שליופיטר כוכבכם האישי למזל אריה ולבית 9 הבית השליט שלכם ירחיב את נושא העבודה עם חו"ל ועם הצורך שלכם לגדול,  לצמוח וליצור מצבי התפתחות לטווח ארוך. מאידך,  בזמן נסיגת יופיטר בין חודשים דצמבר לאפריל שבתאי יגיע למזל קשת ו ויגרום לכם לעסוק ביתר שאת בנושאים פיננסיים כלכליים כשתצטרכו להפיק לקחים מצורת עבודתכם והתנהלותכם.  אין מה לדאוג  שבתאי יגרום לשינויים משמעותיים בקריירה שלכם ועדיין מדובר רק בתחילת מהלכיו.  שבתאי הוא מנוגד לאישיותכם ומיקומו בקשת לא מטיב, אבל הוא ילמד אתכם לרסן ולמתן צדדים אימפולסיביים שהם בעוכריכם.
בית ומשפחה:
מגמות של שינוי לטובה בבית ובמשפחה יתחילו בנובמבר הקרוב ותיהנו מתמיכה משפחתית לעשייה ולהחלטות שלכם. סוף דצמבר יהיה חודש מוצלח בכל הנוגע להשקעות בנכסים, שיפוץ בית או מעבר בית. לעומת זאת, בין חודשים ינואר-פברואר 2015 יש ביטוי לתקופה לחוצה בכל הנוגע לנושאים משפחתיים ייתכן ומעבר לסביבה אחרת או בן משפחה בבעיה יעסיק אתכם.  בכל מקרה פברואר יהיה מוצלח בכל הנוגע לשינויים והחלטות לרכוש בית או לשפץ אחרי נסיגת מרקורי מאמצע פברואר ואילך ובואך לחודש מרץ,  עוד חודש עם הרבה רגישות בנושאים המשפחתיים. חודש מאי יטיב עם התחלות במגורים חדשים או אירועים משפחתיים שמחים כך גם ביולי.
טיפ:
שנה רצופה בהזדמנויות לנסיעה, עבודה המתקשרת עם ריבוי נסיעות ואופציות לשינוי חיים מקום מגורים העשוי לחבור גם לחו"ל. זו גם שנה עם הזדמנות ללימודים מהנים ומרחבי דעת, הכשרה מקצועית או קבלת תואר.

מזל גדי

אהבה:
זו תהיה שנה שיהיה לה קשר לנושאי רכוש ושינויים גדולים שאתם עוברים בחיים. אלה שיעברו פרידות ושינויים בזוגיות יתמודדו עם הנושא הכלכלי ויצטרכו להגיע לפשרה בנושא הנכסים. ביחסים יציבים העיסוק ברכוש יגדיל את ביטחונכם הכלכלי המשותף. לפנויים בני המזל סוף אוקטובר ונובמבר יהיו עם הזדמנויות טובות להיכרות. אך גם כניסת וונוס למזל גדי כבר מה-11.12.2014 תועיל לפנויים בני המזל ובקשרים קיימים צפויה עליית מדרגה בקשר. יחסים עשויים להפוך למשמעותיים מאמצע פברואר ומרץ עשוי להיות נקודת שיא בקשרים. מאי-יוני-יולי בעייתיים ביחסים בלתי יציבים העלולים להגיע לדרך ללא מוצא. לעומת זאת מעברו של צדק באוגוסט למזל בתולה עשוי לעזור במיסוד הקשרים ותכניות נסיעה משותפות.
קריירה:
נושא הקריירה הוא בראש מעייניכם.  אם אתם לא חווים התקדמות,  אתם מרגישים נסיגה. שינויים פחות רצויים צפויים לכם באוקטובר הקרוב כשמרקורי יסוג במזל מאזניים. אך כללית, שנה זו תקדם אתכם עם כניסת מאדים למזל גדי ב-26.10 ופעילותו הרבה ליצירת שינויים במהלך נובמבר הקרוב. מעבר מרקורי לגדי בדצמבר ימשיך לעצב את נושא העבודה ואת התהליכים המתפתחים בקריירה בין ינואר פברואר 2015 תוטרדו מדאגה כלכלית פיננסית אך כבר בין סוף פברואר לחודש מרץ תהיה הקלה. חודש אפריל יהיה נמרץ במיוחד ובין מאי ליולי עלולה להיגרם פרידה של שותפות ובכלל גם רעיונית תשאפו ותרצו ללכת לכיוונים חדשים. נוכחות פלוטו במזל גדי תשפיע לטווח ארוך ועד שנת 2017 היא תחולל שינויים רדיקליים בקריירה שלכם.
בית ומשפחה:
אתם נמצאים בשנה של התחלות חדשות. מעבר בית, שיפוץ ורכישה. אתם נוטים לחשוב איך להתארגן מחדש לטווח הארוך שלכם. מסוף אוקטובר ואילך תיהנו ממעבר בית,  או שינוי לטובה בגין שיפוץ או הרחבת המשפחה. אתם נחשבים למזל יציב שזקוק להישען על עוגנים בטוחים. בית ומשפחה הם נושאים בסיסיים ביותר וברוב המקרים גם כשקשה לכם אתם נוטים להפגין סיבולת גבוהה ולא ליצור שינויים. פלוטו בגדי לא מקל עליכם לעבור תמורות וכל שינוי שאתם עוברים אתם זקוקים לזמן נפשי רב כדי לעכל אותו.
טיפ:
כניסת שבתאי כוכבכם האישי למזל קשת יהיה בעל ערך חשוב מאוד לצמיחתכם ולשינוי במצבי תודעה. אין מה לדאוג,  שבתאי ישהה כשלוש שנים במזל קשת [עד ה-21.12.17] כך שאין סיכוי שתפספסו את התהליכים שאתם אמורים לעבור כדי לצמוח ולהתחבר לחלקים שהודחקו במשךשנים רבות. רבים מכם יצמחו מהחוויה כשתחפשו טיפול רוחני-נפשי ובכלל כמיהה להבין את עצמכם טוב יותר.

מזל דלי

אהבה:
שנה מפתיעה צפויה לפנויים. לא די בכוכב צדק 'המבטיח' [יופיטר] שהגיע השנה לבית הזוגיות שלכם,  שכן הבטחה אינה מוכיחה דבר,  אבל יחסי צדק השנה עם אוראנוס בטלה כבר מסוף חודש זה ובמהלך אוקטובר מבטיחים הזדמנויות להתאהב. יחסים בלתי יציבים עלולים לעלות על שרטון בחודשים נובמבר דצמבר הקרוב ובמיוחד עם כניסת מאדים למזל דלי וניסיונותיו לעשות סדר מחדש בחיים. מאידך לא תצטרכו להיוותר לבד כשוונוס מתחילת פברואר מגיעה לביקור במזל דלי ותיהנו מעלייה בסקסאפיל ומהזדמנויות להיכרות. כך גם תחילת מרץ מטיב עם היכרויות מעשיות ומאמצע חודש אפריל 2015 ועד סופו תופתעו מכמות החיזורים והאופציה להתאהב שעשויה להגיע. בקשרים קיימים,  תיתכן הרחבת המשפחה יוני 2015 יהיה  חודש המטיב עם יחסים קיימים וכמיהה לשדרוג הקשר ומיסודו, חודשים אוגוסט-ספטמבר יטיבו במיוחד עם זוגיות קיימת ומיסוד הקשר.
קריירה:
אתם צפויים לשנת קריירה משמעותית שלא תחסיר מכם מאמצים וקשיים כדי לצמוח ולגדול. הנכם מצויים בתהליך של התפתחות לקראת בנייה עצמית נוספת וגם אם החלטתם כבר מזמן מה אתם רוצים לעשות כשהיו גדולים,  השנה האחרונה הייתה רבת תהפוכות והוכיחה שיש לכם עוד למה לצפות כי הקריירה שלכם עוברת טלטלות. פלוטו הוא שליט בית הקריירה שלכם. וכבר בימים הקרובים הוא משתחרר מנסיגתו והוא הופך להיות "חייתי" באינסטינקטים ובצורך לשרוד. תצטרכו לעבור תהליכים סיזיפיים בתקופה הקרובה אך מתגמלים ברמת התודעה ובחודש נובמבר תתחילו לראות את 'שביב האור בקצה המנהרה'. עדיין גם ינואר 2015 כשמרקורי יתחיל בנסיגה במזל דלי תחפשו איך לעצב את הרעיונות שלכם באופן מוצלח יותר ואתם עשויים לעבור שינוי נוסף[אל דאגה הכל כלפי מעלה] ומאפריל 2015 תרגישו שהדברים עליהם אתם שוקדים נותנים תוצאות משמעותיות. יוני יהיה חודש מרגש בעשייה שלכם.
בית ומשפחה:
מקום המגורים לא נראה לכם . בכל מקרה צפוי שינוי –שיפוץ-מעבר בית סביב ינואר-פברואר 2015. אתם מחפשים אווירה אחרת ואולי מדובר בסביבה שונה המתאימה יותר לצרכים המתפתחים שלכם. עם זאת, רגישותכם לנושא הכספי תהיה השנה גבוהה יותר ובצדק, מחשש להוצאות גבוהות לפחות עד שאתם מתייצבים בעבודה ובהכנסותיכם. מפנה פיננסי, עזרה או קבלת סכום משמעותי צפויים סביב חודש פברואר. נושאים משפחתיים רגישים. צפויה בעיה עם אחד ההורים מצוקה פיזית או נפשית. חודשים מרץ אפריל 2015 יהיו נעימים בחיק המשפחה. יוני-יולי שמחות במשפחה המורחבת.
טיפ:
צפוי לכם שינוי חברתי. שבתאי בקשת ישפיע על הנושא החברתי שלכם בשנים הקרובות. משהו קורה לכם ואתם משנים את צורת הבילוי ואולי את מאגר החברים ומרגישים קושי לבזבז אנרגיה על חיי חברה תובעניים. מערכת יחסים זוגית עשויה להיות גם מהגורמים ליצור תבנית חיים סולידית ומרוחקת יותר. נושאים ציבוריים שבדרך כלל מעסיקים אכם יעניינו אתכם יותר מהפן הפוליטי שבו תוכלו להיות מעורבים באופן מקצועי ומעמדי.

מזל דגים

אהבה:
נפטון ישהה עוד שנים רבות במזל דגים והוא "יצרן" האהבות,  כך שאלה מכם שטרם חוו אהבה עשויים לחוות אותה או לפגוש בה בחודשים מרץ-אפריל 2015 ובספטמבר 2015. יחסים וקשרים רומנטיים קיימים,  עשויים להתמסד במהלך 2015 .בני מזל דגים נוטים לטפל בבני זוגם ובתהליך שהם עוברים בשנים האחרונות הם זקוקים יותר מתמיד להפריד בין הצורך בטיפול ובין יחסים רומנטיים ובכלל לאפשר שבני הזוג יפנקו ויעניקו לכם גם. חודש אוקטובר 2014 פחות מוצלח ביחסים קיימים,  אך נובמבר 2014 משפר את המצב.  וונוס במזל דלי בינואר 2015 יחד עם נסיגת מרקורי בדלי לא יטיבו עם מערכות היחסים הרומנטיות והקשרים. נסיגת וונוס במזל בתולה מה-25.7 לא מטיבה עם יחסים בלתי יציבים. אך מעבר צדק לבית הזוגיות מאוגוסט 2015 לשנה מעניק אופטימיות והזדמנויות ליחסים חשובים.
קריירה:
שתי פלנטות מתגייסות השנה לטפל בקריירה של בני המזל, הפלנטה הראשונה היא יופיטר שממוקמת במזל אריה ובבית העבודה של בני מזל דגים שתשהה שם עד אוגוסט 2015 והיא תזמן התחלות חדשות וכוכב שבתאי שעובר מדצמבר למזל קשת לבית הקריירה של בני המזל וישהה שם עד דצמבר 2017. הטווחים שהפלנטות יפעלו הם שונים, כי יופיטר פועל לטווח קצר כשהוא יזמן אופציות חדשות ויגרום לאינטנסיביות גדולה בשגרת היום יום בעבודה. ושבתאי הפועל לטווח ארוך והוא בהחלט עובד על תהליך בנייה של תחום, עיסוק או רעיון כמו פרויקט עתידי חדשלטווח ארוך או בניית נדבך נוסף וחשוב בעבודה הקיימת. שבתאי מרגיש טוב בבית הקריירה כי זהו מקומו הטבעי[שליטו שלמזל גדי באופן טבעי] . אך כבר עם כניסת מאדים בחודש זה למזל קשת לבית הקריירה ושהותו עד סוף אוקטובר תהיינה הצעות להתחלות חדשות ושינויים במסגרת או ברוח הדברים במקום העבודה. ועם מעבר מאדים למזל דגים בינואר 2015 תהיה כמיהה בסיסית לשינוי ומרץ 2015 מבשר שינויים עם כניסת מרקורי למזל דגים. אפריל יהיה חודש עם הישגים כספיים אך צפויים שינויים בהיערכות הפיננסית עם עצמאות גדולה יותר. זו שנה שתיהנו להדריך וללמד אחרים ותהיינה הזדמנויות רבות כמו נובמבר 2014.  הפן הפיננסי יהיה מוצלח השנה ותרגישו צמיחה המאפשרת לכם לחיות בנוחות.
בית ומשפחה:
נושאים משפחתיים יהיו רגישים בחודש הקרוב במיוחד עם נסיגת מרקורי באוקטובר. ייתכן ומישהו יזדקק לכם ותצטרכו להיות שם עבורו.
בין אפריל לחודש יולי 2015 תהיו בתהליכי שינוי החל מהפן המשפחתי המבשר יציאת מישהו מהבית או מעבר של בן משפחה.  אך ייתכן ומדובר בשינויים במגורים,  בבית החל משיפוץ ועד מעבר בית.
טיפ:
תיהנו ממפגשים אנושיים מעניינים והתפתחות חברתית. היכרויות רבות יתפתחו דרך מפגשים עם אנשים בעבודה ובמקומות שבהם תתפקדו על בסיס שגרה. נושא הבריאות יעסיק אתכם החל מטיפול בתזונה[בגלל נטייה להשמנה ורגישות בכלי הדם] דרך עיסוק בפעילות פיזית ובשגרה בריאה יותר. ייתכן ותשנו את צורת התזונה באופן קיצוני יותר כדי להגיע לתוצאות. יחסי שבתאי נפטון הבעייתיים השנה,  מבטיחים מחד כרוניקה של רגישויות בכלי דם מאידך הצלחה בדיאטה שתועיל מאוד לכל בעיה בכלי הדם.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                   17.9.2014

השאר תגובה