הורוסקופ הפשיזם למה עכשיו ולמה פה?

הורוסקופ הפשיזם.  למה עכשיו ולמה פה? 

פרופ' זאב שטרנהל המנוח התריע השכם והערב על סכנה מיידית ומוחשית של פשיזם בישראל.[הכתבה על מידיות הפשיזם נכתבה בשנת 2016]  הוא גייס את ידיעותיו ותובנותיו על מנת לחשוף בפנינו שוב ושוב, את התקדימים שהיו באירופה בין שתי מלחמות העולם, וגזר גזירה שווה בין המודל האירופי למצב בישראל. תקדימים אלה היו מבחינתו אות אזהרה אפילו במדינתנו, שרבים בה חוו על בשרם את מוראות הפשיזם.

שיסוי האזרחים אלה באלה והקריאה לא להישמע למוסדות הדמוקרטיים יוצרים כאוס, ועלולים להזמין יד חזקה להשלטת חוק וסדר ההתנהגות של האינטלקטואלים שחשקו בחוויית המלחמה, אף שהתנגדו לה לפני שפרצה, הביאה למסקנה שביסוד הפשיזם מצויה המשיכה להעצמת החוויה הקיומית כשלעצמה. דוגמה מובהקת לכך נמצאה במיתוסים הפוליטיים שהחלו לגבש את ההמונים באמצעות ערכים הרואיים. פעולות שאינן יונקות מדחף מיתי — כגון ניסוחים אידיאולוגיים, מפלגות או מניפסטים — לא נתפשו בעיני ההמונים כיעילות. העיקר הוא בחוויה ההרואית חסרת התוכן הפוליטי — תפישה קולקטיבית והשתתפות מלכדת הן שנחשבות בעיני ההמונים, יהא תוכנן אשר יהא.

מה צריך לקרות כדי לממש את הפשיזם? 

אם שטחים הכבושים מעבר לקו הירוק יסופחו לישראל, וזו תיעשה מדינת אפרטהייד, סביר להניח כי במקרה כזה תתפורר חומת המגן הדמוקרטית אפשר שאת מקום חוויית המלחמה באירופה תפשה חוויית הכיבוש של המתנחלים הישראלים.

עד כמה אנחנו קרובים היום לכך. אירועי החודשים האחרונים בין אם תקום ממשלה על ידי כוחות ימין ותתממש תכניתה בנושא המשפטי [פסקת ההתגברות] כשבישראל אין באמת חוקה ואין עוגנים וחסמים שיוכלו להגן על הדמוקרטיה אנחנו חשופים לסכנה של הפיכה שלטונית כפי שמעולם לא היינו.   

אני מוצאת לנכון להביא כתבה מקיפה במיוחד על תוצאות אפשריות הנובעות מכך בעולם ובעיקר בארץ,  במצב השביר של הדמוקרטיה. וסכנות הפשיזם. 

אמנם הכתבה ארוכה,  אך כפי שאתם מכירים כתבות שלי מהעבר,  אני תמיד בודקת את העבר ביחס להיבטים אסטרולוגיים כדי להבין את ההווה והעתיד שמצפה לנו וליצור מודעות לאפשרויות . 

קונסטלציית הכוכבים מאז הגעתו של כוכב אורנוס למזל שור משנת 2026-2018 [אורנוס בפעם האחרונה שהה במיקום זה  8 שנים. משנת 1934 מליל הסכינים הארוכות כשהיטלר השתלט על כל יריביו בגרמניה ] ועד התפתחות יחסי אורנוס מול שבתאי בשנתיים האחרונות, היבט שהקצין  את המאבק בארץ ובעולם בין כוחות הדמוקרטים והליברלים מול כוחות הפשיסטים והאנטי ליברלים.  ועל כך נוסף מעברו של כוכב מאדים למזל תאומים[בין יוני 2022 ועד מרץ 2023 ] ויחסיו עם נפטון אשר עזרו לפרק את השלטון הקודם. ומה: 30.10.22 כוכב מאדים בתאומים עבר לנסיגה[נסיגה שתימשך עד 12.1.23] בהיבט מרובע לנפטון ובישר או הכריז על כניסתנו לתקופה כאוטית.

 

פשיזם- התרגום האסטרולוגי כדי להקל על ההבנה. 

אורנוס במזל שור בגלגולו הקודם בשנות ה:40-30 הביא את הפשיזם של היטלר עם תוספת הגזע העליון. אבל הבסיס הפשיסטי נבנה ע"י מוסוליני . [המפות מתחת ידגימו אסטרולוגית את המכנה המשותף של חשיבה וגישה פשיסטית] ואחריו היו הרבה חיקויים מוצלחים. מה מאפיין את הפשיסטים דרך הכוכבים:

כוחנותמפה כוחנית עם אידיאולוגיה חסרת פשרות מורכבת ממזלות קבועים[שור, אריה, עקרב ודלי] שליטי האופק,  מובילים למזלות קבועים וליחסי כוכבים כוחניים. מזלות קבועים ושליטת המזלות הקבועים,  גורמת לאנשים לראות את המטרה[האידאל, האידאולוגיה, הדת] מקודשת וכל הדרכים להגיע לשם יכבדו זאת  בעיוורון מובנה. הם יהיו בעלי היבטים אסטרולוגיים המבטאים פטריוטיות ואהבת המדינה,  שתהווה הצדקת הדרך. ולכן זרים או "בלתי שייכים" למדינה בכל הגוונים,  יהיו ממודרים או לא יזכו בזכויות שוות, כדי להשיג הישגים, החוק יהיה הכלי ולא המטרה החקיקה תרבע את המעגל.

משפטיזציה-  יהיו היבטים אסטרולוגיים דומיננטיים בנושא חוקים ומשפט.  זיקה ברורה אצל כל הפשיסטים לנושא חוק ובנייתו בהתאם לצרכים של מוביל הדרך. בית 9 העוסק במשפטים והתחכמויות של החוק יחסי שבתאי יופיטר יהיו דומיננטיים אם בבתים או בשליטים.

דיכוי -כוכב שבתאי, אורנוס ופלוטו-  יהיו דומיננטיים.  קשורים בדרך ישירה או עקיפה למזלות קבועים [שור, אריה, עקרב ודלי]   כדי לדכא בכוח כל התנגדות החל ממחאות, מרי ודיכוי המדיה /תרבות/חינוך למחשבה עצמאית. הניואנסים דקים בין סוגי הדיקטטורה וכל מפה נשפטת לגופו של עניין.  אבל אצל חלק גדול ממפות של פשיסטים, קיימת הפרעת אישיות כשהם והחוק זה היינו הך. במפות כאלה צפוי היבט של אלימות כפתרון. הכוכבים שבתאי אורנוס ופלוטו בהיבטים חסרי פשרות. נפגוש היבטים של אכזריות ונוקשות 

אל תתבלבלו: בין פשיזם לדיקטטורה או לנאציזם. 

#הפשיזם דוגל בריכוזיות שלטונית (מפלגה אחת, כולם צריכים להיות נאמנים למפלגה הזאת, מתנגדי משטר נכלאים או מחוסלים), הרכוש הציבורי, כוחות הייצור (התעשייה) והמשאבים הלאומיים מולאמים ועוברים לשליטת המנהיג (הדיקטטור) האחד, כל ההחלטות בידיים שלו, אין חופש ביטוי ואין ביקורת.

#הקומוניזם גדל בשיטה אחרת לגמרי, אין ריכוזיות שלטונית, ברעיון הקומוניסטי המקורי אין שלטון בכלל, השליטה היא של ההמון (העם), הוא שולט ברכוש, בכוחות הייצור ובמשאבים הלאומיים.
הקומוניזם שאף לבטל את המעמדות והפערים החברתיים כדי ליצור חברה שבה כולם שווים.
בפשיזם אין התייחסות לעניין הזה בכלל.

#הנאציזם – דומה מאוד לפשיזם, ההבדל המרכזי בין נאציזם לפשיזם זה כל העניין של הגזע. תוספת תורת הגזע העליון וההיררכיה הגזעית. 

 

הורוסקופ תולדות הפשיזם: פרקים. 

                            כללי מושגים כלליים על פשיזם ואבחון אסטרולוגי של הפשיזם במפות

                         א. הפשיזם מקורות ההשראה, מאקייבלי,  אבי הפשיזם בניטו מוסוליני. 

                           ב. מפות המתקשרות לפשיזם ולמנהיגים פשיסטיים:  בניטו מוסוליני,  ג'ורג'ינה מלוני,  סילביו ברלסקוני, ויקטור אורבן,   דונלד טרמפ,  איילת שקד,                                    איתמר בן גביר 

                           ג.  פשיזם למה פה ועכשיו?

                           ד. הורוסקופ מדינת ישראל  2024-2023 השפעות כלליות.  

מקור המילה 'פשיזם' הוא סמל ה"פָאשֶס", או פסקס בלטינית – צרור זמורות שעוטף גרזן ושסימל ברומא העתיקה את הסמכות והעוצמה (האימפריום) של השלטון. סמל זה ביטא את הרצון להחזיר את איטליה לתפארת העבר. הוא צורף לסמלי הארגונים והמפלגות הפשיסטיות.

 

האם ידעתם שאנחנו חיים בעולם פחות דמוקרטי: לפי נתונים אלו, ניתן לראות את הדמוקרטיה בדעיכה בשנים האחרונות. בשיא של כל הזמנים בשנת 2016 היו 97 דמוקרטיות ברחבי העולם, נתון זה ירד ל-89 ב-2021. מספר האנשים החיים בדמוקרטיות צנח מ-3.9BN ב -2017 ל- 2.3BN ב – 2021. 70% חיים תחת שלטון אוטוקרטי.מידע שכל אחד צריך לדעת.

 

 

למה להתחיל במקיאבלי ? 

ניקולו מקיאבלי אמר: "תן לי מכונת תעמולה מספיק טובה ואהפוך שחיתות לטוהר, שקר לאמת, ועם לאספסוף" האם רעיונותיו של מקיאבלי היו מקור השראה? 

ניקולו מקיאבלי היה אדם שנוי במחלוקת, למעשה הוא היה דיפלומט/מדינאי/פילוסוף/סופר או בימינו היה מכונה: יועץ מדיני ויועץ מדיה.   אבל כשיורדים לפרטים בספרו המפורסם והמצוטט ביותר  "הנסיך"  קולטים את  משמעות האמירה: the devil is in the details  הספר המהווה גולת הכותרת המתומצתת של תובנות האיש, בשפה סכמתית אפשר להגדיר אותו  כ"ספר הדרכה" איך מנהיג יכול להגיע לשליטה מוחלטת בעדר אנושי. לטעמו:  "בני האדם אינם טובים, והם מתנהגים באופן מוסרי רק מתוך אונס ודחק."- או אולי, האלף בית של הפיכת אנשים לעדר נרצע. כשחושבים שהאיש חי לפני למעלה מ-500 שנה ומסקנתו החד משמעית כי בני אדם טובים רק מחוסר ברירה.  קשה להתמודד מול ניסיונו של מאקיבלי שנפגש עם עשרות ממשלים שלטונות וייעץ לכל כך הרבה מנהיגים והמוטו שלו מסתכם:  "המטרה מצדיקה את האמצעים". זה נכון שהרפובליקה הרומית שימשה לו כמופת שיש לנהוג לפיו.

ברפובליקה ראה את צורת הממשל הטובה ביותר, אך סבור היה שלא כל עם מסוגל לכך. בספרו "הנסיך" דן מקיאבלי בשאלה כיצד ניתן למשול בנסיכויות ולקיים בהן את השלטון; הנחת היסוד של הספר היא שבעולם ששוררת בו אלימות, ולא שלטון החוק והמשפט בלבד, יש לפעול בדרך של אלימות כדי לא להיכשל. ב'נסיך' הוא מנתח את התכונות המתאימות לנסיך, שצריך להיות "פיקח כשועל ועז כאריה".  "וירטואוז, עליו לדעת לנצל שעות כושר, ועל ידי כך לכוון את תהפוכות המזל למטרותיו. עליו לתת חוקים טובים, ואם כי אינו יכול לנהוג תמיד לפי כללי המוסר, עליו להראות תמיד בעיני העם כצודק, ולהימנע מעשיית הרע כשהדבר ניתן בידו. רק אם הוא נותן לעם בטחון מסוים בכבודו וברכושו, ואינו מעורר את שנאתו, עשוי שלטונו להחזיק מעמד". [עצות פרקטיות נכון להיום]

עם כל הציניות  וה:  real politic שבמשפט שלו,  הוא ללא ספק מזכיר לרובנו את יועצי התקשורת של היום פינקלשטיין ודומיו. אכן דיקטטורים ומנהיגים פשיסטים משתמשים באורים ותומים שיש בספריו, תמצית חוקי המשחק. מי האיש מבחינה  אסטרולוגית? 

 

 1. מקיאבלי : בן מזל שור עם אופק גדי, מרכז השמים עקרב: 

למקיאבלי "מדען "הפוליטיקה, יש מפה של אדם המתרגם מציאות שלטונית בשלבים ונוסחאות  : שבתאי שליט האופק ממוקם במזל שור הפרקטי בבית 3 התקשורתי-כתיבת הספרים, תקשורתיות, כישרון התנסחות, נאום. בהיבט הרמוני לפלוטו במזל בתולה, בבית 8  מסביר את הבנתו העמוקה במהות הכוח והיכולת שלו לתמרן זאת לייעוץ עבור מנהיגים השואפים לכוח ועוצמה. כישרון "מכירה" שלו את התיאוריות שלו,  אפשר לייחס למרקורי בתאומים בית 5, בית היצירה [הכתיבה הכישרון]   בהיבט הרמוני לאורנוס במאזניים [בית 9] כישרון הקניית ידע ולימודים, מכירת תאוריות, אמונה, פוליטיקה, תובנות לימודיות. 

  אחרי שבוחנים את המפה של האיש,  קל להבין את מקורות ההשראה של מנהיגים פשיסטים והדיקטטורים הנצלנים שצייתו לתובנות שלו. את ההפכפכות שלו [בשפה מודרנית יותר,  כושר האדפטציה שלו להתאים כל מצב לניסוח שלו] גם בניסוחים וגם בהסברים,  אפשר לייחס למרקורי בתאומים [בית 5] בהיבט מרובע למאדים בבית 2 במזל דגים. למזלו לא היו אמצעים להקליט את דבריו 🙂 והתהודה להפכפכות עוברת דרך ניסוחים משתנים בספריו, בדבריו שהועברו מפה לאוזן ובהרצאותיו. אגב דיקטטורים שקראו את דבריו טענו שהם ידעו את כל מה שכתב עוד מבטן ולידה.

 

 

א. אבי הפשיזם  הדוצ'ה בניטו מוסוליני . : "ההמון אינו צריך לדעת, עליו להאמין" 

 

2. מפת לידתו של בניטו מוסוליני הדוצ'ה: בן מזל אריה עם אופק עקרב:

מוסוליני  הקים את המפלגה הפשיסטית המהפכנית ("Partito Fascista Rivoluzionario")  ב: 15.4.1915. 

מספרים על בניטו  כי בנעוריו היה נער מריר ובלתי ממושמע, אשר סירב לקבל סמכות, ואף דקר חבר ללימודים בידו. עם זאת, קיבל ציונים טובים, הצליח לקבל תעודת הוראה בשנת 1901, ואף שימש זמן מה כמורה בבית ספר יסודי. בתקופה זו זכה מוסוליני לשם של נואף חסר עכבות, מיזנתרופי ואלים.
בן מזל אריה עם אופק במזל עקרב- פלוטו שליט המפה,  הממוקם במזל תאומים[בית 7] וצמוד ל-כירון, שבתאי וירח.  סטיליום קלאסי של פלנטות במיקום בעייתי מאוד[ צמוד לכוכב אלדברן במזל תאומים] עם צורך בשליטה וכיבוש שגובלים בהפרעת אישיות. [היבטים מקבילים אצל מועמר קאדפי אופק עקרב[בית 8 השליט הטבעי]  ו-5 כוכבים בתאומים בבית 8 היה ידוע גם בסטיות ומיניות סדיסטית ] 

פלוטו צמוד לכוכב השבת- פליאדות[האחיות בעלות אופי המושפע מכוכב מרס וירח] סוער, אגרסיבי תוקפני ומעורר אימה בסביבה. פלוטו מייצר היבט של 90 מעלות ללילית ב-27 מעלות באריה

הכוכבים שבתאי וירח צמודים[בבית 7 במזל תאומים לכוכב השבת- אלדברן[בעל אופי אלים של מארס] אין ספק שאנשים "לא התעסקו אתו". השניות הקלאסית של מזל תאומים, ניתן לזהות אדם שהיה מחד מורה,  עם גישה סוציאליסטית וכותב רומנים בעיתונות[תאומים טיפוסי] ומאידך אלים ובריון בגבול הטרוף זה הוא פיצול הקלאסי באישיות [דר ג'קיל ומיסטר הייד] של מקבץ כוכבים במזל תאומים – או מאפיינים טיפוסיים של סטיליום כבד במזל תאומים.

פלוטו ירח ומאדים במזל תאומים – מבטאים את הפן המיני המובהק של חיי הוללות ונטייה קלסית למין פורנוגרפי ואף נטיות סדיסטיות.[מוחמד קאדפי אופק עקרב ו-5 כוכבים בתאומים בבית 8 היה ידוע גם בסטיות ומיניות סדיסטית ] 
וונוס בסרטן במקום הקלאסי שלה צמודה לכוכב יופיטר בבית 9, שמנו לב כמה היבט זה משמעותי לאנשים בעלי זיקה פטריוטית למולדת שלהם ותאוריות ואידיאולוגיות שמצדיקות את הפטריוטיות- כשפטריוטיות במינונים האלה מזכירים לא פחות מאשר את הפתגם האלמותי של סמואל ג'והנסון : "הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל."

כשהוא טען : "תפקידיהם של אזרח ושל חייל הם בלתי ניתנים להפרדה" ו: "המדינה מחנכת את בניה לאזרחות טובה; היא מעניקה להם מודעות למשימתם ומאחדת אותם", למעשה,  אין לאינדיבידואל רצון אישי שקודם למשימה המדינית,  שהיא איחוד העם.

 מוסליני שינן: הפשיזם הוא דת, המאה העשרים תיוודע בהיסטוריה כמאה של הפשיזם" 

 את השלטון השיג בכוח הזרוע, עם התפרעויות אלימות עד שלא נשארו לו מתנגדים וזה קרה ב:31.10.1922.  בנובמבר 1922- כשכוכב מאדים במזל דלי היה מול נפטון באריה – היבט של בלבול וכאוס- הוא פגע בזכויות האדם, נסמך בעיקר על ארגון צבאי למחצה בשם החולצות השחורות שהטיל אימה על מתנגדי המשטר, ניהל מדיניות אימפריאליסטית ותוקפנית והביא על איטליה כיבוש זר. על אף שלא היה אנטישמי, קיבל המשטר של מוסוליני חוקי גזע בשנת 1938 והגביל את זכויות היהודים, אולם רק לאחר שהיה תלוי לחלוטין בגרמנים, החלו להירדף בשטחי שלטונו, ואז אף פעל מוסוליני להסגרתם לידי הנאצים לשם השמדתם.

במפת הלידה של בניטו מוסוליני  כוכב נפטון הגיע ל-18 מעלות במזל אריה כמעט נוגע ב-M.C אפשר לומר כי הוא גנב את השלטון ועל כך העדות הזאת: "לאחר בחירות אלו, קם למוסוליני יריב בשם ג'אקומו מאטיאוטי. מאטיאוטי, סוציאליסט, אשר העז לדרוש את ביטול תוצאות הבחירות בשל אי הסדרים והאלימות שליוו אותן. דרישה זו הביאה לתסיסה ואי יציבות בממשלתו של מוסוליני.

ב-30 במאי 1924 נשא מאטיאוטי נאום נלהב ברומא נגד השלטון הפשיסטי, וטען כי הבחירות של 1924 היו מעשה הונאה וכי הפשיסטים זכו בהן באמצעות שימוש באלימות ושחיתות. ב-10 ביוני נעלם מטיאוטי." בניטו מוסוליני   שלט ללא מיצרים בעזרת המשטרה הפשיסטית שלו, כל הפלנטות המתקשרות לאכזריות וברוטאליות באו לידי ביטוי.
הוא תמך בהיטלר במלחמת העולם השנייה בעזרת בריגדות של החולצות השחורות[האחות של כנופיית החולצות החומות בהונגריה] . רק הנאציזם היא הצורה הרדיקלית ביותר של פשיזם.

את היחס שלו לנשים ניתן לסכם במשפט שגור בפיו : "גורלן של אומות קשור קשר הדוק בפרייה ורבייה; כל המדינות וכל האימפריות החלו להתנוון כאשר שיעור הילודה שלהן ירד". הפילוסופיה המיליטנטית אשר סגד לה הוא ביטא כך: "המלחמה בלבד גורמת לאנרגיה האנושית להגיע לפסגתה, ומטביעה את חותם אצילותה על עמים עזי לבב הלוקחים בה חלק."

מוסוליני הודח ע"י המועצה הפשיסטית העליונה ב-25 ביולי 1943- מאדים המקודם[progression] במזל סרטן,  נצמד לכוכב ונוס בסרטן במפה הבסיסית .

בTransition: אורנוס בתאומים נצמד לצמד הירח מרס שלו במזל תאומים. פלוטו במזל אריה נצמד למרקורי ושמש במזל אריה28  יום לפני יום הולדתו הוצא להורג בירייה.

 "פיניטה לה קומדיה" קומדיה עצובה מאוד.  אך רוח הפשיזם נשארה גם נשארה. 

 

 

"הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל" – שנת 1775

 

3. ברלוסקוני סילביו אחד מהמנהיגים המושחתים ביותר שהנהיגו את איטליה, בפסק הדין נאסר עליו לחזור לפוליטיקה אבל במדינות שהחוקה כל כך נזילה ומלאה בלקונה מזדקף האיש הימני קיצוני שהעלה את הפופוליסטים באיטליה,  כדי ליהנות מפרוות הדוב שהוא צד עבורם.  ברלוסקוני (86), למרות גילו ושנאה לא מעטה שרוחשים לו איטלקים רבים  יהיה הציר המרכזי של  הפופוליסטים- הרוח הגבית או תקרו לו הסנדק. ברלוסקוני  מקורב לפוטין ולכל המנהיגות המושחתת באירופה הוא מגיע "לתמוך" בה

ברלוסקוני נולד ב: 29.9.1936 מאזניים עם אופק מאזניים 

מאזניים באופק עם כל הנחמדות והכריזמה של השמש באופק.

ונוס שליטת האופק במזל עקרב[בית 2]. מיקום הירוד ביותר של ונוס –מתמחה במניפולציות ובהתנהלות סגנון בית הקלפים. ונוס בעקרב מול אורנוס בשור בבית 8 – גניבת כספים מהמדינה. אדם שעשה הכל להיות קרוב לצלחת הפיננסית כלכלית ולגזול ממנה נתחים שמנים. היבט של שחיתות קלאסית: לא מהסס להתאכזר כדי להשיג את מטרותיו. 

נפטון בבתולה[מיקום ירוד ביותר] מול ירח ושבתאי בדגים . היבטי ירח ונפטון מהבולטים ביותר לסמל נמיכות מוסרית, שחיתות. יכולת גניבת דעת וניצול חולשות של חלשים, אך אין ספור שערוריות ומשפטים. כך נראית מפה של אדם מושחת. הימין הפשיסטי, שירת אותו כמובן.  שכן המנהיג הוא החוק, המנהיג מאפשר למאפיה להתנהל בחופשיות ולזכות בתמיכתם בבחירות[עם כל השליטה שלהם על איגודים מקצועיים] מרגע שהוא נבחר הוא שולט במשרד המשפטים, בחוקים  ובאוצר. טיפוסי למנגנון הנהגה פשיסטי.

אך למה ג'ורג'יה מלוני  ראשת הממשלה של איטליה זקוקה לו? מוכנה לקבל אותו בסביבה שלה? 

 

מורשת דרכם של מוסוליני וברלוסקוני מפעמת ברוחה של ג'ורג'ינה מלוני 

 

3. ג'ורג'ינה מלוני מנהיגת איטליה החדשה צמחה במפלגתו של ברלוסקוני.  מלוני עזבה את מפלגת PdL של סילביו ברלוסקוני כדי להשיק את "האחים של איטליה" – המלים הראשונות בהמנון האיטלקי.כמה טיפוסי . מוסוליני היה "האלטר אגו"  שלה וכשהיא הבינה שכלפי חוץ זה נראה רע,  היא טענה שהיא סגדה לו רק בצעירותה. לא צריך להרחיק לכת לראות את פעולותיה בשנים האחרונות כדי להבין שהפערים בהגדרות שלה ושל מוסוליני הם רק סמנטיים.

על מלוני נדב אייל כותב:  "היא מאמינה כנראה בתיאוריית ההחלפה הגדולה; במסגרתה אינטרסים כלכליים בינלאומיים (בד"כ שם קוד ליהודים, אבל לא בהכרח) מנסים לשנות את ההרכב האתני-דתי של המערב הלבן, והמהגרים ובהם המוסלמים הם רק כלי בידם." :

פשיזם (באיטלקית: Fascismo) במקור, היא אידאולוגיה ושיטת ממשל לאומנית טוטליטרית. הפשיזם נולד באיטליה והתפתח במקביל גם בצרפת. מוסוליני אבי השיטה הפשיסטית ושלטון וישי בצרפת מלחמת העולם השנייה דגלו בפשיזם ולכן שיתפו פעולה עם היטלר, [שרק הוסיף נדבך של תורת הגזע העליון לפשיזם המקורי]

 

3.ג'ורג'ינה מלוני ממפלגת 'האחים של איטליה' כשרוחו החיה והבועטת של בניטו מוסליני משמשת עבורה מקור השראה 

גורג'ינה בת מזל גדי עם אופק אריה. אין ספק למה האריה הזקן[בניטו מוסליני] היה האלטר אגו שלה. לעומת ויקטור אורבן אישיותה פשוטה גלויה חשופה לעיני כל ורצונותיה ברורים. אין בה תחכום אך יש בה מה שצריך להיות בכל מנהיג פשיסטי כוחנות והצדקה לכוחנות ולבריונות. 

בבית 4 המקום ממנו ינקה דעות ואמוציות[בית 4 בזיקה ישירה למולדת]  קשור לכוכב אורנוס בעקרב[בית 4], מצביע על בית מעורער רגשית אך קיצוני בדמויותיו- אורנוס בעקרב בהיבט מרובע לשבתאי[צמוד לאופק בבית 1], דמות אביה בו היא כנראה מרדה- שבתאי צמוד לאופק מסמל את הפחדים והחרדות שמנחים את חייה. חילופי הכוכבים Mutual Reception  בין שבתאי שליט גדי[בית 6]  והשמש שליטת אריה[האופק] הוא הכותרת של המפה שלה- הטוב והרע שמנווטים את אישיותה וחייה. 

היא נולדה תחת השפעת ירח שחור בקשת[בית 4]– במפה'  דמות האם נראית מנותקת ממנה לגמרי.   ולכן לא מפתיע שעם ילדות חסרת עוגנים ויציבות בגיל 15 הצטרפה לתנועת נוער פשיסטית, חיפשה אחיזה בכוח. ושאבה את דעותיה הפוליטיות  שהוגדרו כ"ימיניות קיצוניות", בשם התנגדותה להפלות, המתת חסד, נישואין והורות בין בני זוג מאותו מין, לטענתה בראש משפחות גרעיניות צריכים לעמוד זוגות גברים-נשים בלבד. היא מתנגדת לקבלת מהגרים לא-אירופיים ורב-תרבותיות, היא הואשמה באיסלמופוביה ושנאת זרים. היא גילתה את כוחה ועוצמתה מאחורי אג'נדה פוליטית קיצונית. השילוב של האופק במזל אריה עם שמש בגדי בבית 6- הוא שילוב המסמל טוטליות. השמש בגדי בבית 6 זקוקה למסגרת כוחנית, מאורגנת מסודרת עם מטרות ברורות. תכונותיה של ג'ורג'ינה של שילוב של חריצות, מוכנות לעבודה קשה  אך עם צורך בשליטה בלתי נלאית באחרים התחברת לנוסחה של להגיע דרך גבהים והישגים פוליטיים לשליטה מקסימלית. השמש ב: 6 בהיבט הרמוני ליופיטר בבית 10 בשור מסמל הגשמה פוליטית והצלחה של מימוש הכוח שלה. שור וגדי תמיד ייצגו מגמות שמרניות. 

המסרים שלה בפן הפוליטי בבית 3 הבית המתקשר'  לחינוך ותקשורת. תחת השפעת פלוטו הבעת כוחנות כאג'נדה. היא עלולה לשנות את החינוך מקצה לקצה. 

יופיטר בשור בבית 10 הרמוני לשמש שלה בגדי בית 6- שימוש בחוקים[צדק] כוחניים חוקים שנועדו למדר :  שאפתנית בלתי נלאית. מאמינה בכוחותיה ומשתמשת ביסודות הדתיים הקונסרבטיביים כדי לצוד את מירב הלבבות הקתוליים. מאידך לא חסרים אירועים מטורללים כמו,  פרסם סרטון בערב הבחירות ובו רמיזה מינית על ה"מלונים" שלה. בסרטון שפרסמה בטיקטוק ביום הבחירות לפרלמנט ביום ראשון הפוליטיקאית התבדחה על חשבון שמה כשהיא מחזיקה זוג מלונים גדולים ליד החזה שלה ואמרה למצלמה: "25 בספטמבר. אמרתי הכל."  עם זאת, המפלגה היא שמרנית חברתית, מתנגדת לנישואים חד מיניים ומקדמת ערכים "מסורתיים" של משפחה. מלוני אף אמרה ב-2019 כי המשימה שלה היא להגן על "אלוהים, המולדת והמשפחה". 

'גורג'ינה מלוני החלה למשול באיטליה ב: 22.10.2022- כשמאדים במזל תאומים בהיבט מרובע לנפטון בדגים – היבט שחוזר אצל מנהיגים הרסניים להגיח בהצלחה תחת היבטי ההרס,  לנצל את הבלבול הכאוס והבעייתיות. איטליה במשבר כלכלי קשה והיא הגיעה כהבטחה גדולה ומי שתומך בה ויעזור לה הוא לא אחר מאשר ברלוסקוני המושחת. שהודח משלטונו בגלל שחיתות. 

שנת 2022 -2023- בקידום הכוכבים השמש שליטת האופק השנה אכן בבית 8 נצמדה לכוכב וונוס שלה בדגים- הישגיות המבטאת שיא בקרירה שלה. . נפטון שליט בית 8 במזל דגים בהיבט הרמוני לשמש  בגדי בבית 6 ללא ספק 

בין 2023-2022 במהלך Transition של הכוכבים על המפה שלה הכוכבים לא מעודדים. שכן שבתאי בחודש מרץ 23 יגיע לבית 8 במזל דגים וייצמד למרקורי המקודם ויחד ייצרו היבט מרובע לירח בקשת, משבר כלכלי שישבור שיאים , במקביל אורנוס ייצמד ליופיטר בבית 10 בבית הקריירה ויטלטל את הממשלה שלה. 

רגע האחרון: המחזק את הכיוון הפשיסטי של מלוני- במסגרת התנגדות מלוני למדיניות הפליטים וההגירה, איטליה תתחיל בהליך התנגדות לתקציב הבא של האיחוד האירופי, לאחר שהמדינות החברות בגוש לא יישמו הסכם שאליו הגיעו ביוני בנוגע למהגרים. ורק בימים האחרונים  דווח כי על החלטתו של שר הפנים האיטלקי לא לאפשר למהגרים שחולצו מלב ים לרדת ליבשה – זרים זה לא אנחנו. 

 

לפני שמנהיגי המונים תופסים את הכוח להתאים את המציאות לשקרים שלהם, התעמולה שלהם מתאפיינת בזלזול הקיצוני שלה בעובדות כעובדות, שכן לדעתם העובדה תלויה לחלוטין בכוחו של האדם שיכול להמציא אותה. חנה ארנדט

 

4. ויקטור אורבן בן מזל תאומים אופק מאזניים שליטי המפה בבית 8 במזל שור. 

 

מפה של אדם מתוחכם.  אופק מאזניים הכל עטוף בנופת צופים, בחיוכים ובנחמדות, בלשון חלקלקה ובכפפות של משי בנאומיו הפופוליסטיים,  כשהוא עוטף את האג'נדה שלו בחן,  כששליטת האופק ונוס,  צמודה למרקורי בשור בבית 8. אתה לא תופס אותו נופל בלשונו.  הוא תמיד יגיד לך מה שאתה רוצה לשמוע. אבל כשמוסרת הקליפה החיצונית,  האנרגיה הכוחנית שמשתחררת חורכת את הפסאדה שלו. 

איך אנחנו מזהים אסטרולוגית  נבחרי מדינות ראשי ממשלות/נשיאים שכוונתם מלכתחילה לייצר אוטוקרטיה/שלטון יחיד/ אוליגרכיה/.

אורבן  טבע מחדש את מושג הדמוקרטיה: כשתמצת את האג'נדה שלו: על החזון שלו אורבן לגבי הונגריה, הבטיח שהוא מייסד "דמוקרטיה לא ליברלית, המבוססת על יסודות לאומיים". אורבן מכריז שהוא "מצא את הפטנט": "מדינה לא ליברלית עדיין יכולה להישאר דמוקרטית."

שמש בבית 9 במזל תאומים – פעילות חוקתית פשיסטית: מכנים את זה במילה "רפורמה" משתמשים בשרי משפטים. שליחי החסד 

ויקטור אורבן בשנת 2010 נבחר כראש ממשלה,  חודש לאחר היבחרו במאי 2010 תחת היבט כאוטי של כוכב מאדים במזל אריה  מול נפטון במזל דלי-  הוא מתחיל בתהליך ההשתלטות דרך משרד המשפטים ומנויים של מקורבים על נושאי חוק ומשפט וצמצום הדמוקרטיה,   התוצאה בסוף שנת 2011 העביר חוק לפיו,  מפלגתו תוכל להחזיק בשני שלישים מהמושבים בפרלמנט ההונגרי,  גם אם זכתה ב-25% מהקולות, וכך יכלה מפלגתו להעביר חוקים בעזרת רוב בפרלמנט,  ללא צורך בשיתוף פעולה עם מפלגות נוספות. 

בשנת 2014 אורבן, הבטיח שוק חופשי ולשקם את הונגריה מהמשבר הכלכלי הגדול שהייתה שקועה בו ואכן הוא קיים. אני אדאג שיהיה לכם יותר כסף אבל תסתמו את הפה ובמקרה שלו גם את האף. הוא עשה דבר קטן מאוד כדי לצמצם את ההשפעות החיצוניות של הרשתות/עיתונות/דמוקרטיה. כשהטיל מס על תעבורה וגלישה מה שהצליח להוציא עשרות אלפי מפגינים לרחובות.

בדצמבר 2018 אישרה ממשלת אורבן את הקמתה של מערכת בתי משפט חלופית. בראש מערכת המשפט עומד שר המשפטים ההונגרי, והוא אחראי על מינוי וקידום השופטים. בכך הונגריה סיימה את הרומן שלה עם הדמוקרטיה הבועטת שהייתה לה. כמובן, אורבן לא הפסיק יחד עם הממשלה שלו לשטוף את מוחם של ההונגרים על הדמוגרפיה וניצל את התפרצות הקורונה להכריז על מצב[ממשלת] חירום  ולחסל את שאריות הדמוקרטיה כמו העיתונות וכ"ו  עם החלשת האופוזיציה כדי להילחם באיחוד האירופאי שביקר אותו על התנהלותו חסרת הדמוקרטיה.  הוא כרת ברית עם הפשיסט האחר נשיא פולין אנדז'יי דודה. 

מצב חירום – מצרך עקרוני למנהיגות פשיסטית: 

כדי לחסל שאריות התנגדות בהונגריה הוא הכריז על מצב חירום בגלל פלישת רוסיה לאוקראינה. מה קשור? עם חוקי חירום אפשר לעשות הכל. אך כתוצאה מהקורונה הונגריה נכנסה למשבר כלכלי רציני, ואורבן הלך על שיטת מדיניות צנע. המדיניות החדשה, שמסמנת שינוי דרמטי מהקו הכלכלי שהוביל אורבן עד כה, הוציאה אלפי מפגינים לרחובות בשבוע האחרון כשמתקיימת מחאה המונית קבועה לאור ההחלטות הכלכליות של אורבן.

הסתמכותה של הונגריה על רוסיה עבור רוב צריכת הנפט והגז שלה הופכת את המדינה לאחת הפגיעות ביותר,  באיחוד האירופי במקרה של ניתוק פוטנציאלי של האספקה הרוסית. הפורינט, המטבע ההונגרי הלאומי, צלל כמעט ב-10% מול היורו מאז פלישת רוסיה לאוקראינה בפברואר. זו הירידה הגדולה ביותר בקרב מטבעות של שווקים מתעוררים, בעוד שהתשואה על האג"ח הממשלתיות לחמש שנים עלתה גם היא מעבר ל-10%, לראשונה מזה עשור. סיכם זאת בקצרה פיטר קרקו מנהל Political Capital – מכון מחקר בבודפשט. : "זה יהיה מבחן המאמץ האמיתי הראשון עבור המערכת של אורבן",  זה מראה שפופוליזם כלכלי בסופו של דבר מגיע לגבול שלו". דקה לאחר הבחירות החמישיות שלו הוא הגדיל את ההוצאות של הממשלה והכריז על משטר צנע לעם. זחיחות? יהירות? 

השמש של אורבן בבית 9 תאומים ואכן, הנושא המשפטי היה הכלי הכי משמעותי [ מערכת רפורמה] אליו כיוון ובאמצעותו יצר שליטה על מערכת החוקים, על הפרלמנט ההונגרי כמו חוקי חירום כשהתחשק לו. ובוודאי ביטול כל סממן דמוקרטי כמו חופש העיתונות, אופוזיציה מוחלשת וחסרת שיניים. שליטה מוחלטת כשהוא ניווט את הפרלמנט ההונגרי כרצונו.

המפה שלו עם מרובע גדול במזלות הקבועים. ונוס מרקורי בשור[8] מרובע למאדים באריה[11] מול שבתאי בדלי[5]. היבט בעל אופי אכזרי על גבול הפרעת אישיות. חשדנות פרנויה ו"העולם סביבי מלא אויבים".

בית 8 הוא הבית הדומיננטי והחזק ביותר במפה של אורבן.  מהי שליטה דרך בית 8?

בית 8 הוא הבית המסמל את המניפולציות הפוליטיות, את "כיבוש" האנשים דרך כסף ותחושת כוח, זהו הבית של שחיתות פוליטית[המהלכים מוסתרים ומתמרנים את ההמון]  ובעצם מדובר בבית הקלפים והצמידות של מרקורי ונוס במזל שור בבית 8 מעידים על קיבעונות והנעה של האיש מהכוח. אם צריך הוא יפעיל עוד כוח. שליטה על אנשים מבית 8, תמיד תסמל בריונות גם אם היא מוסווית בשפה מעודנת ומושכלת.

שליטה על עם מבית 8 או צירופי פלוטו/שבתאי, שבתאי של אורבן בבית 5[מזל דלי] מול מאדים באריה[בית 11]   היבטי בריונות וכוחנות. רק המסכה, העמדת הפנים והחזות החיצונית עשויות להיראות אחרת. 

ונוס מרקורי במזל שור בבית 8 של ויקטור אורבן מספרת על השיטתיות . א. שליטה וחיבור בסיסי לאושיות הכסף במדינה והיכולת שלו לקיים הבטחות פיננסיות. ב. שור מסמל שמרנות וחיבור לאדמה במובן השורשי פטריוטי כפי שהבטיח הונגריה חוזרת לתפארתה. ג. שימוש בדת ובשנאה לגזעים אחרים. או בשנאת זרים מטופחת לעילא ולעילא.

שנת 2023-2022 :

בקידום הכוכבים על המפה של אורבן- מרקורי באריה בהיבט מרובע למרקורי בשור בית 8[במפת הלידה] מודח או נאלץ להתפטרב: Transition שבתאי חוזר למקומו הטבעי במזל דלי מול מאדים באריה בין ינואר למרץ 2023- אין ספק שיש פה עניין של קארמה.  במקביל כוכב אורנוס במזל בשור בבית 8 ייצמד בפעם האחרונה  לוונוס של אורבן בבית 8 [בדרכו להיצמד למרקורי של אורבן בבית 8]. אין לו סיכוי להישאר ראש ממשלה בנסיבות אלה, מדובר בהיבט דרמטי במיוחד של הנסיבות. מהלכי אורנוס התחילו כבר ביוני 2022 כנ"ל לגבי שבתאי מול מאדים. אך הם יבשילו עד תחילת 2023. פלוטו בבית 4 בהיבט של 150מעלות  למאדים באריה בית 11.   זה לא ייגמר טוב.

ברגע האחרון החודש: נציבות האיחוד האירופאי המליצה להקפיא העברת 7.5 מיליארד יורו להונגריה כצעד ענישה על אי עמידה ברפורמות בתגובה אורבן הכריז שארתו תתנגד לאישור תכנית של האיחוד בגובה 18 מיליארד יורו לאוקראינה.

 

אומברטו אוקו: בימינו, רק במדינות הנחשלות ביותר גנרלים פשיסטים, בביצוע הפיכה, משתמשים בטנקים… כיום מדינה שייכת לאדם השולט בתקשורת 

 

5. דונאלד טראמפ נולד ב-14.6.1946 בשעה 10:54 ג'מייקה, קווינס ניו יורק. Make America Great
טראמפ הוא בן מזל תאומים עם אופק אריה במעלה ה- 58'29 על רגולוס[כוכב השבת]  כשמרס במעלה ה-27  צמוד לאופק

שימו לב מאדים באופק במזל אריה,  מסמל את הנרקיסיזם בהתגלמותו. אין גדול וחזק ממני. 

מרכז השמים במזל שור . שנת 2024-2023 אורנוס ישהה בנקודה זו. 

מאדים באופק בריונות, אלימות  תגובות אלימות כדי להשיג מטרותיך להכות, להתעלל, להכאיב ללמדך לקח. מסביב אדם כזה כולם הולכים על הבהונות. 

המטרה "הגדולה"  מצדיקה. Make America Great שימוש בביטויים פטריוטיים המצדיקים כל מעשה והתנהגות. 

השמש שליטת האופק צמודה לאורנוס במזל תאומים קיצוניות, חוסר יציבות נפשית, הפרעת אישיות,   קוטביות, אלימות פרובוקטיביות, שבירת כל מוסכמות,  "אני החוק". 

  צמידות שמש אורנוס בתאומים, בבית 10 מול הירח בקשת [בית 4] האמוציות מושקעות באמריקה הגדולה והחזקה. שנאת זרים ושנאה בכלל לכל מה שהשלטון מייצג. התבדלות והתנשאות על זרים, חלשים ושקופים. גיוס השתלטות על המדיה הרשתות  לצרכים האישיים שלו ולהאדרת שמו.  

מרקורי ונוס ושבתאי בבית 11[הבית הטבעי של מזל דלי]  במזל סרטן המזל של הפטריוטיזם,  או בשמה של הפטריוטיות. הכל נעשה עבור חלון הראווה של העצמת גדולתו.  עבור פולחן האישיות שלו [מוסוליני, היטלר, פוטין] מטפח קהל שוטה, בור, דתי [האוונגליסטים] שהם יתמכו בו בבחירות והם יסגדו לו ויבצעו את ניסיון ההפיכה הדמוקרטי שעד היום מטלטל את הדמוקרטיה האמריקאית. הפשיזם של טרמפ,  גלוי לעיני כל האומה האמריקאית הוא לא מסתיר דבר.   נהפוך הוא מתנהל עם דעותיו ורגשותיו באופן פורנוגרפי אקסהיביציוניסטי. מהפשיסטים היותר מופרעים בהיסטוריה.

 במרחק הזמן,  טרמפ אמנם נחלש והאימפקט שלו בקרב הרפובליקנים שקע.  אך הסדק שהוא ייצר בדמוקרטיה האמריקאית עם יצירת הכאוס החברתי, ההסתה שחצתה את העם והחברה האמריקאית, הבלבול הפצת שקרים [החל מנושא מגפת הקורונה ועד השיא שהוא ניצח בבחירות 2020 והדמוקרטים גנבו ממנו את הניצחון.] יצרו כאוס הנמשך גם בימים אלה ונותן את אותותיו בחברה אמריקאית מבולבלת יותר. חברה שעדיין מתקשה לזהות מי אומר אמת. ולמרות החוקה,  חברה הנאלצת להילחם בכל כוחותיה כדי לשמור על הדמוקרטיה.

אוהדי הכאוס התחברו לטרמפ, לא למפלגה. הם לא מכירים ולא הכירו את מוסדות המפלגה,  או את המצע שלה ובוודאי לא הכירו בזכויות החלשים, הזרים.

אורנוס בשור מסמל את חלקו של העם האמריקאי שמגיע מהשוליים הקיצוניים.  הם לא באו להיות חלק מהרפובליקנים,  הם באו להיות חלק ממורשת טרמפ האנטי ממסדית או האנרכיסטית. הם יעשו מה שטרמפ יגיד, הם מאמינים שהוא חצי משיח, יותר מכך,  הם רואים את מה שקורה לו עכשיו עם הבחירות ש"גנבו לו" עם החיפוש והמשפטים, מבחינתם ילכו אחריו. לפחות חלקם הדי גדול ימשיך. הפגיעה שלו לא אנושה,  אבל היא הציבה מראה לחברה האמריקאית, עד כמה הדמוקרטיה  עלולה להיפגע.  ומנורות אדומות למערכת המשפט האמריקאית כשהוא בחר שופטים שמרנים נגד הפלות ונגד שליטת האישה על גופה. שופטים שהשפיעו על בתי משפט במדינות רבות בארה"ב . 

 

 

התגברות הפשיזם, למה דווקא פה ועכשיו ?  

 

מתוך הספר של נדב אייל "המרד בגלובליזציה": מרין לה פן ואביה ז'אן מארי[אבותיהם הפשיסטיים של הצרפתים]  הם שהמציאו את כל הרטוריקה הזו, או לפחות שכללו אותה באירופה. "גלובליזציה זה כשמהגרים נכנסים והעבודה עוזבת". שימו לב לשילוב איום זהותני עם תעסוקה. מלוני[הראשה שנבחרה באיטליה] לא ממציאה דבר. גלובליזציה היא לא רק כלכלה.  כדי שהלאומן ישרוד, הגלובליזציה חייבת למות. אני כותב בספר: "או שהלאומנים יהיו השבט באמזונס שיורה חצים על המסוק, או ההפך." 

למה מרד בגלובליזציה עכשיו? [לקוח מתוך הספר של Joseph Stiglitz (2003). Globalization and its discontents. ] 

לתהליך הגלובליזציה יש שלוש תוצאות שליליות עיקריות: גרימת נזקים קשים לסביבה, פגיעה קשה בזכויות העובדים, בשכרם ובתנאי עבודתם, והתהוות פערים גדולים בין המדינות המפותחות ובין המדינות המתפתחות.  "אין קפיטליזם ללא ג'ונגל וללא שוק עבדים והגלובליזציה היא ביטוי לכך". הגלובליזציה היא אפוא תופעה שלילית המשקפת אינטרסים של קבוצות בעלי הון והיא נטולה תוכן אנושי כל שהוא. לפיכך בניית חברה הדואגת לצרכים של חבריה מחייבת להמיר את ההסדרים הקפיטליסטיים בהסדרים הבנויים על המשנה הסוציאליסטית.

שליטת אורנוס בשור בהיבט מרובע לשבתאי בדלי בשנתיים האחרונות [2020-2022]  מחזקת את האינדיבידואליזם האגוצנטרי והקיצוני, הדבקות בשמרנות/ מקור הכוח שהדת מעניקה,  הפירוק החברתי המתוחזק עי שנאת הזר והצורך לייתר אותו בחברה.

שבתאי בדלי מזכיר לנו את הערכים, מחזיר לנו את הקשר לאנושיות, לאדם שהיינו ושכחנו,  את הערכים והאדם שאבד בתוכנו,  את ערך החופש האנושי,  לבחור ולא לחיות על אוטומט כעדר המובל ע"י הכסף הבנקים וההון, המנהל והמעסיק, המנהיגות העריצה, המדיה ועריצות הרשתות החברתיות,  את התזכורת לטבע ש"מחזיר" לנו על יחס מזלזל ועל חוסר האיזון שאנחנו חיים אתו וכתוצאה מכך אנחנו מקבלים התעצמות של משבר האקלים.  אך אורנוס בשור מושך לקיצוניות של שליטה וכוחנות כאוס ברשתות [הזנה של קונספירציות]  ושבתאי בדלי לקיצוניות האחרת של חזרה לערכים והיפרדות ממקורות של שליטה הדוגלים בחוסר חופש.

ועל המאבק של אורנוס ושבתאי מתעצם ההיבט של מאדים הנסוג בתאומים החותר להיבט מרובע מושלם עם נפטון – כאוס

היבט שמציף חרדות ובלבול הנובעים מתחושת כאוס וממצבים חסרי שליטה.  צפיפות אירועים מלווים בחששות/פחדים/בלבול ומצבים קיצוניים. הכאוס הוא ההיפך מהסדר הטוב שמעניק קוהרנטיות ותחושת שלווה לחיינו ויכולת לראות את המטרות שלנו בלי הפרעות. הכאוס והאי-סדר שבעולם (הקרויה "מפלצת כאוס").  מוכר לנו מסיפור הבריאה בספר בראשית['והארץ היתה תוהו ובוהו וחושך על פני תהום']. ההיסטוריה מלאה בתקופות שהכאוס משל בכיפת השמים,  כמו במהפכה הבולשביקית בשנת 1917  כשמאדים ואורנוס היו במזל דלי מול נפטון במזל אריה.

  ועוד אירוע ששינה את העולם עם עליית היטלר לשלטון בינואר 1933 כשמאדים היה צמוד לנפטון במזל בתולה.  ברם,  כניסתו של אורנוס למזל שור ביוני 1934 מסמל את הפוטש' של היטלר  וליל הסכינים הארוכות[הפוטש']  ב: בלילה שבין 29 ביוני ו-30  –  יצא היטלר, בתחילה במטוס ולאחר מכן בשיירת מכוניות, אל ריכוז אנשי האס-אה בבאד ויסזה. כשאקדח בידו נכנס היטלר[בן מזל שור] עצמו לחדרו של רהם במלון האנזלבאואר (היום לדרר), העיר אותו משנתו, ומסר לו כי הוא במעצר. הייתה זו אך תחילתו של מרחץ דמים כשהוא חיסל את כל מתחריו. והתחיל עידן בלתי נתפס בן 8 שנים תחת השראתו הקיצונית והמטלטלת של אורנוס במזל שור. 

כאוס בחברה,  יתכנס להגדרה של -אנטרופיה חברתית [אי סדר] – כשהפגיעה תהיה בחברה, באיזון העדין של יחסי חברה.  אפשר יהיה להתייחס להסתה, המביאה הרס, כאוס כאל מאיצי אנטרופיה חברתית, והמשמעות היא התפרקות. כל דאלים גבר. כל מי שבעל כוח רב[בריונות, שחיתות, הפצת שקרים] יצליח להשתלט על החולשה שאנטרופיה חברתית מבטאת. 

אם ניקח כמשל את תופעת הרשתות החברתיות,  כשכל אחד בעצם, מזהה שהוא משפיע על סביבתו אם בגלל יתרון התנסחות אך גם בעזרת כוחנות וכריזמה,  קל יהיה לנצל  זאת ביצירת פחדים כמו המצאות מדומיינות, קונספירציות כפי שכבר ראינו עם עליית נושא החיסונים ודרך נבואות על סוף העולם. הפצת השמועות המהירה בעזרת הרשתות,  תגרום לאנשים עם חרדות לבלבול רב וחיפוש תשובה לתחושת הבלבול המעמיק. ככל שהחרדות בחברה גוברות, הדת מספחת לעצמה מאמינים נוספים.   הם יבלעו כל מילה שמבטאת עוצמה וכוח בלי יכולת לבדוק את אמינותה,  אפילו אם הפחד יצמית אותם.

למוסדות שלטון יהיה יהיה קשה עד בלתי אפשרי לשלוט בעדר שמתפזר לכל הכיוונים. הוא יתקשה לשמור על חוקי המשחק או בלשונו של המתמטיקאי האמריקני, מייסד הקיברנטיקה, נורברט וינר, זוהי "נטייתו של הטבע להשחית את המאורגן ולהרוס כל מה שהוא בעל משמעות". ושלטון תאב כוח ינצל את הרשתות לשלוט "בעדר". 

כאוס הוא החומר הפריך ביותר עבור בעלי כוח לשלוט באנשים מבוהלים ומבולבלים  ולהבטיח "בשורה" או "ישועה". מנהיגים עם מוטו של כוח יהיו אפקטיביים  ולכן הדת ובשורת רבנים מתחזקת גם בעת זו. אך צריך לזכור,  בסופו של דבר כל מה שמגיע מהרס ומרצון להרס[גם אם הוא לא מודע]  הוא חומר ורעיון בעל איכות מתכלה.

 

היבט קשה בין מאדים הנסוג בתאומים ונפטון בדגים מותיר הרבה נזק מסביב אך קורס בסופו של דבר לתוך עצמו. 

הבסיס הפשיסטי כאידיאולוגיה,  מדגיש את הצורך בנאמנות למדינה, פורט על הרגשות על הסנטימנט ובצורך לתפקד כמשרתי המדינה, והמדינה דואגת לך ומחזירה לך על הנאמנות הזאת. כשהדגש על אהבת המדינה הלאום והתנגדות לכל מה שיוצא נגדה. כשמובילי המדינה הם בעצם אנשים  נעלים ומבינים מה טוב למדינה. השליטים הלאומנים הם שמרנים באופן דתי, הם שמרנים לגבי מבנה המשפחה המסורתי. כלומר, אנטי הומוסקסואליות ופמיניזם,  שכן זו חתרנות נגד המדינה מבנה המשפחה.  לכן יגיעו חבילת חוקים הומופובים נגד התופעה, נגד הנישואין בקבוצות הומוסקסואליות ובוודאי נגד הכרה על היותם משפחה.  אנטי פמיניזם עם חוקים נגד הפלות ובכך תושג שליטה על גופן של הנשים. הם יחוקקו חוקים המאפשרים שליטה טוטלית על מערכת המשפט, ועליית מדרגה קבועה בחוקים הדיקטטוריים.

משפט מפתח מספרו של נדב אייל המרד בגלובליזציה: "לאומנות – ששוב, איננה יכולה לשרוד בעולם גלובלי, בלי להיות מושמדת או להשמיד אותו – חייבת למצוא את האויב, הזר המטמא.

ג'ורג'ינה מלוני[ראשת הממשלה הנבחרת]  מדגישה שוב ושוב "ספקולנטים בינלאומיים". בימין קיצוני זה שם קוד ליהודים, וליתר דיוק ג'ורג' סורוס[ ההונגרי]."

שלל המנהיגים הפשיסטים בעת זו, מגוון החל מ: מאנדז'ה דודא הפולני, ויקטור אורבן ההונגרי, ארדואן, מנהיגת האופוזיציה בצרפת מארי לה פן][בעקבות אביה הפאשיסט] דונלד טראמפ האמריקאי עם הרוח הגבית  של האוונגליסטים הפשיסטים. ועוד..

מה מבדיל בן העם האמריקאי לעם הישראלי ? 

פקטור משמעותי : בארה"ב הדמוגרפיה נגד הרפובליקנים – יותר מהגרים, יותר היספאנים, יותר מעורבות של האוכלוסייה האורבנית.

בישראל הדמוגרפיה בעד החרדים.

החוקה האמריקאית – מצילה מפני מנהיגים פשיסטים. טרמפ  מעבר לכאוס ולהסתה נגד זרים  הצליח לחדור למחוזות המשפט ובחר שופטים קונסרבטיבים שיתמכו באג'נדה שלו, ובעיקר בנושא נגד הפלות.  אך בכל זאת, הוא לא ניצח את השיטה האמריקאית הדמוקרטית ההצבעה בעד הסנאט תומכת ברוב המחוזות בזכות האישה על גופה. 

בישראל: בין אם תקום ממשלה עם הימין הפשיסטי או לא. הפשיזם כבר מספר שנים[מאז מעברו של אורנוס למזל שור 2018]  התחיל לסלול דרך למרכז החיים שלנו. באופן רשמי וממסדי אילת שקד וגישתה  בהתערבותה האקטיבית בנושאי חוק ומערכת משפט[נגד זרים, ערבים], החלפת שופטים לשמרנים[בדיוק מה שעשה טרמפ]  החלה את התהליך הפשיסטי. 

קווים ורדרדים…כרסום

 אין בהיסטוריה קווים אדומים, אלא ורדרדים. לא קופצים ישר מאל"ף לדל"ת, אלא עוברים מאל"ף לבי"ת, ומשם לגימ"ל ודל"ת.

שנת 2024-2023 
כללית: השנים 2024-2023 – ישראל משנה את אופי המשטר. שנים של מרי, והתבדלות – אורנוס יגרום למפץ חברתי בישראל.
אזרחי ישראל רבים בסכנת פרידה מהגרעין השולט. 

2023:

אורנוס מתקרב לשמש במפת המדינה במעלה 23. אורנוס מבטא את הכוחות הקיצוניים במדינה שנטלו את השלטון ושולטים במקור הכוח והשליטה של המדינה. 

השמש היא שליטת מזל אריה[מסמלת את הממשלה]  וצמידות אורנוס לשמש,  מביא גם בתוך מארג האנושי בממשלה למאבק ואי הסכמות.  הכוחות המובילים להקצנה מול הכוחות המושכים להרגעה ולשמירת סטטוס קוו בעולם,  המפץ מתבטא בהתנהלות עם מסרים כפולים ועם אירועים אלימים רבים הנגרמים בגלל אופיו הקיצוני של אורנוס, כבר בינואר 23 צפוי גל עכור גם מרץ 23 יהיה חודש מאתגר במיוחד ואחד משיאי התקופה הכאוטית צפויה בחודשים  בין יולי לספטמבר 23.

אורנוס צמוד לשמש בשור – אזרחי ישראל מרד והתבדלות. 

אורנוס יגרום למפץ חברתי. הוא יגרום לתקופה של סכסוך ארוך וקיצוני בתגובות בממשלה ובקרב האזרחים. אחד השיאים מצביע על חודשים יולי-ספטמבר 23.  אורנוס בשור צמוד לשמש הוא בעל כוחות צנטרליסטיים עזים.  היבט היוצר מפץ המעורר פיצול כוחות חברתיים מתפרצים ומנוגדים.

מחד, ייצור רצון לחופש והשתחררות של העם עצמו מגרעין השלטון.   הגישות בעם בקרב אזרחי המדינה עשויות גם להתפצל,  לכמה כוחות ולכן הכאוס הוא מכל עבר כי לא יהיה קונצנזוס.. 

אלה המוחים/המורדים האקטיביים מוכנים לכל אקט קיצוני ויהי מה. השבתות, מרי פיננסי, והתקלות סיסטמטיות.

 המתבדלים–  יבדילו את עצמם בחינוך עצמאי יקימו גופים פרטיים בכל התחומים וישתמשו בשירותים אלה בנבדל המדינה. אין ספק שתהיינה מועצות ועיריות שיתמכו בגישה מבדילה מהממשלה. 

איך נדע שהפאשיזם כבר פה ועכשיו בישראל: 5 סימנים

הסימן הראשון: הזלזול והבוז לערכי הליברליזם, לזכויות האדם והאזרח, לזכויות המיעוט הפוליטי, לצורך לשינוי הרכב הממשלה לעתים קרובות.

הסימן השני: הדגשת חשיבות "שלטון הרוב" יחד עם הדוקטרינה האומרת כי הכל מותר לרוב, וכל מה שהוא מחליט – ראוי. אין צורך בכבלים של חוקה, של חוק ושל בתי-המשפט. כל זמן שהממשלה נהנית מתמיכת הרוב בפרלמנט, אין גבול לסמכויותיה. היא רשאית לעשות הכל – כולל התעללות בצדק ודריסת זכויות המיעוט והפרט.

הסימן השלישי: ריכוז סמכויות מכל הסוגים בידי הממשלה, ובמקביל מלחמה בכל סמכות אחרת – נגד הפרלמנט, נגד בתי-המשפט ונגד העיתונות החופשית, נגד הרשויות המקומיות, נגד זכות ההמונים להתאסף, להפגין ולומר את דברם במישרין.

הסימן הרביעי: הטרור מלמעלה – רדיפת מתנגדי השלטון יום-יום, שיעבוד ההמונים הכלכלי, זכויות יתר לביורוקרטיה הגבוהה על חשבון הפקידות הנמוכה. השלטון נהנה ממותרות השלטון – ואילו מנת חלקם של ההמונים היא עוני וצנע.

הסימן החמישי: נטיית השלטון לזהות את המדינה ואת הממשלה עם המפלגה השלטת הלכה למעשה, ולראות בהתקפה על המפלגה השלטת התקפה נגד הממשלה. כל מי שמבטא יחס שלילי – עלול להיות מוצג כבוגד במדינה.

 

תהליך הפשיזם כבר התחיל בישראל עם מינויה של איילת שקד לשרת הפנים …

אילת שקד היתה החלוצה. היא לא הסתירה את המשנה הסדורה שלה. כשרת הפנים, נתנה לכך ביטוי  בכל הנוגע לקשיים שהיא הערימה על ערבים וזרים.  היא הניחה את כל כוח משקלה והשפעתה  בתמיכה בשליטה על מערכת החוק, מעורבות בוועדות מינוי שופטים והחלפת שופטים לשמרנים, כחילונית היא השתמשה בקהל דתי אידיאולוגי ומשיחי  כשהיא מבינה שהוא נאמן לאידיאולוגיה שלו,  והבטיחה ישראל שלמה רק ליהודים. 

האם יפתיע אתכם שאילת שקד נולדה יום אחד לאחר איתמר בן גביר: 7.5.1976 ?

6. איילת בת מזל שור נולדה עם אופק אריה כשצמידות שבתאי עם מרס[מבית 12] לאופק שלה נותן את חותמו לנוקשות, שמרנות, ולקדש את הכוח כערך עליון בהישגיה.

אילת שקד בת מזל שור עם אופק אריה[משילות וכוח ריכוזי] כשכוכבים שבתאי ומרס בסוף מזל סרטן מקרינים השפעה על האופק ביטוי של שמרנות, קונסרבטיביות , שבתאי מסמל את החוקה את הממסדיות שכל כך הייתה חשובה לשקד לכבוש כדי להשפיע על מערכת המשפט הישראלית.

הירח במזל אריה בבית הראשון  בהיבט מרובע לשמש בשור מסמל מחד כוחנות, מאידך חוסר יציבות קיצוניות, חוסר פרופורציה ונוקשות. ולכן ההתנדנדות שלה בין כמה מפלגות היה בעוכריה. אבל תאוות השלטון והכוחנות הם ב: DNA שלה. היא הייתה השליחה שקידמה מהלכים פשיסטיים בממשלת  ישראל. 

היבט לידתי השמש בשור מול אורנוס בעקרבב: transition של שנת 2023-2022 צפויה צמידות אורנוס לשמש שלה בשור– אורנוס על השמש שלה בבחירות 2022 הפיל אותה. אך לא וודאי שהיא ניגנה כבר את האקורד סיום שלה.

 

7. איתמר בן גביר  שהיה בעבר, תופעה שליחכה בלהבות את השוליים הפוליטיים.  בשנת 2022 הוא הופך  לתופעה מרכזית. 

 בן גביר: בן מזל שור עם אופק תאומים. שליט האופק מרקורי בבית 12 . 

צמידות השמש עם ונוס ויופיטר וזנב דרקון במזל שור בבית 11[הבית הטבעי של מזל דלי] מול אורנוס בעקרב בית 5 [בבית הטבעי של אריה] כוחנות, מאבק בממסד, מסמל את פרובוקטיביות, מרי ושבירת כלליםונוס בשור בהיבט מרובע לירח במזל אריה[בית 2] פגיעה בכבודו העצמי תהיה בלתי נסלחת. הוא נוטר ולא שוכח את אויביו כוכבים במזלות קבועים[שור, אריה, עקרב, דלי] הם בעלי התפקיד הדומיננטי במפה של בן גביר. 

מרקורי שליט מזל תאומים במזל תאומים בהיבט הרמוני לפלוטו במאזניים, היבט המבטא חשיבה חריפה, מחוברת לאינסטינקטים חדים ומהירים.  עוד נחזור להיבט הזה בחיבור שלו עם נתניהו. 

מקבץ הכוכבים במזל שור[מזל קבוע]  בבית 11 בית התדמית הציבוריתמחזק את התדמית שאדם שבוי בה. הוא שבוי בצורך שלו להנציח את העוצמה שלו כאיש חזק. חוזק בשפתו של בן גביר היא הבעה של תוקפנות,  ניצול כל חולשה כדי להפגין שליטה.  הוא אינו בוחל בדבר כדי להשיג את המטרות שלו. אף אחד לא יעמוד בדרכו.

מה הם בעצם מטרותיו?

בעברו,  הכל התחיל כתלמידו של כהנא. בהתחברותו לקבוצות כוח ימניות עם התנהלות עבריינית[מאפיין עברו והיסטוריה של כל פשיסט]. האיש עם שק מלא עבירות.  אם לא המסכה המתנחלת שלו[והלובי החזק שיש סביבו]  מן הסתם,  היה משלם יותר על מעשיו. בדעותיו הוא מצהיר על היותו ימני דתי ומשיחי, שונא ערבים [קסנופוביה כמו כל פשיסט]  ברוך גולדשטיין היה 'האלתר אגו' שלו, גולדשטיין,  להזכירכם מי הוא היה?  הרופא שטבח 35 מתפללים חפים מפשע במסגד. בנט לא רצה בבן גביר,  כי טען שהוא לא מעוניין באדם שתולה תמונה של רוצח בסלון ביתו.

סמואל ג'והנסון : "הפטריוטיות היא מפלטו האחרון של הנבל."

 

בן גביר נתפס כבריון לכל דבר,  מאפיין טיפוסי במפה שלו,  ניתן לזהות דרך צמידות שבתאי למרס במזל הפטריוטי סרטן[צמידות ממוקמת בבית 2 הבית הטבעי של מזל שור] מסמל תוקפנות אמוציונליות, התקפי זעם, תסכולים ותגובות אימפולסיביות אלימות.

צמידות שבתאי עם מרס במזל הביתי משפחתי סרטן, מסמל משקע עמוק הקשור לעברו, ההיבט הזה מייצר טלטלות רגשיות ואירועים מהילדות אשר מספרים על פגיעות טראומטיות הקשורות באלימות שגרמו לו צורך,  להשליך את האלימות באכזריות כלפי חלשים ממנו.  עיקר הקשיים כנראה ביחסיו עם האב וההשלכה של היבט זה היא התנגדות לכל מה שהחוק מסמל כסדר וכללי משחק,  כשהוא שובר אותם ותמיד באופן פרובוקטיבי כדי לקבל "כבוד" ממעריציו[ירח באריה]. 

התשובה פשוטה מאוד.  בכותרת, בן גביר/סמוטריץ' לא מסתירים את שאיפתם לספח את השטחים ולהפכה למדינה יהודית, דתית  גם עם צריך לספח 2.5 מיליון ערבים ולהשליט עליהם משטר צבאי. סמוטריץ' מצטט שטחים עד סוריה. 

בסאב-טקסט[בית 11 התדמית השמש, ונוס ויופיטר]  הוא יוכיח לכולם מי הגדול מכולם? בן גביר יתרגם את 15 המנדטים שלו [באיחוד עם סמוטריץ'] לפעילות מוכחת שהוא ראוי לכך. הוא רציני הוא לא מתלוצץ. הוא לא פוליטיקאי מקצועי,  הוא אידיאולוג שמשתמש בכלים הפוליטיים כולל בנתניהו כדי להשיג את מטרותיו.

הפוליטיקה עבורו זהו רק ארגז כלים להשיג את מטרותיו באופן חוקי. כן מרקורי בבית 12. שומר את דעותיו כמו במשחק פוקר עם קלף צמוד לחזה. רק תלחץ על הכפתור ותגלה מה מתפרץ…

 

ישעיהו לייבוביץ' עיתון הארץ 27.9.1985: למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם לאחוז בנשק. להחזיק בנשק נגדם – לפני שהם יכניסו אתכם ככלבים מצורעים למחנות ריכוז. כן, לאחוז בנשק. 

 

האם בשלו התנאים לשינוי שלטון[משטר לא מפלגה]  במפת מדינת ישראל?

מדינת ישראל מאז מעברו של כוכב אורנוס למזל שור נכנסה למשבר חברתי השוליים בהדרגה חודרים למרכז החברה. נכון לשנתיים האחרונות, החברה הישראלית מתקדמת לשיאו של המשבר. החברה, מקוטבת, מסוכסכת, קיצונית, ומושחתת..  הפשיזם צומח בתנאים אופטימליים באווירת כאוס, במשבר חברתי, בשחיתות,  חרדות מפני העתיד, כוחות דת וקיטוב.

"אין מאז 2018 חקירות שחיתות שלטונית": בתכנית "עובדה" אומר זאת החוקר הבכיר ביותר של יאחה, ערן קמין התראיין בגילוי פנים ולב:  "מאז תיקי נתניהו אין חקירות שחיתות, המערכת מפוחדת" החוקר שנחשב לאימת הפוליטיקאים שובר שתיקה.

  ההתנהלות השלטונית בשנת 2020  במשבר הקורונה הממשלה יצרה סגרים[אקספרימנטליים] בין אם היה צריך ובין אם הוכח שאין לכך תוחלת. אך היא הדגימה את מצב החירום שכפה ויקטור אורבן בהונגריה. בישראל הציבור ציית. 

המשפט של נתניהו התקדם ותיק 4000 הוכח כתיק חזק. סמוטריץ'[תואר שני במשפטים בהצטיינות]  אמר על פי עדויות לנתניהו,  שהוא ישב בכלא עם תיק 4000. פרשת הר מירון ופרשת הצוללות שעדיין נחקרת הם הרבה מדי עבור נתניהו. בן גביר וסמוטריץ' התאחדו לתת כתף לנתניהו בבחירות ומנקודה זו הם מנהלים את המדינה בפועל. 

ישראל- הבחירות בנובמבר 2022 התרחשו בנסיגת מאדים בתאומים בהיבט מרובע לנפטון בדגים- היבט המסמל את התגלמות הכאוס ואת הסנטימנט כלפי הכוח/שמרנות/דת – ואכן תמצית כוחות הכאוס  עלו לשלטון – בהבטיחם מראש כבר במצע הבחירות שלהם את פירוק מערכת החוק בדיוק כמו המנהיגים מעל,  תוך כדי שימוש באותם כלים הם מתכננים להשתלט על ניהול המדינה  ממשלה שתום מחומרים אלה תקרוס גם לשם. השאלה היא הזמן והנזקים שייגרמו למדינה מכוחות ההרס. יחד עם זאת,  אני מאמינה שלא נחזור לימי התום והנזק שייווצר בתקופה הזאת יסדוק את הדמוקרטיה הישראלית. 

אין טעם להכחיש את העובדה שהחברה הישראלית היא ימנית יותר בלי כל ספק  אורנוס עם השפעתו ונוכחותו במזל שור מאז חודש מאי 2018  חיזק בהדרגה וביסודיות [המאפיינת את מזל שור] את התבססות הימין והדתיים בלובי בכנסת [כולל האספקט הדמוגרפי] במפלגות בקרבה לראש הממשלה והיחסים עם הרבנים בממסד הצבאי והביטחוני,. אורנוס בשור מתנהל בכרסום הדרגתי בכוחות הליברלים במדינה ובעולם כולו. הוא ימשיך להתנהל במזל שור עד 2026. כשבתקופות של היבטים טובים,  אנחנו נוטים להירדם ולחשוב שהשפעתו חלפה. [תזכורת מה עבר העולם בסיבובו הקודם בין שנת 1933 עד שנת 1942. ]

 

 

שנת 2023 

אילו השפעות אסטרולוגיות צפויות במפת מדינת ישראל בשנה הקרובה : האם ישראל מתקרבת להגדרת מדינה פשיסטית? 

מפת מדינת ישראל במרץ 2023

פרופסור שטרנהל ז"להימין טוען: "האויבים עתה הם האליטות, מהפרקליטות ועד התקשורת, המפגינים שמוצגים כמפיצי המגפה בהתקהלויותיהם (כמו היהודים שהוצגו כמרעילי בארות), וכמובן — הגיס החמישי בדמות ערביי ישראל.

תולדות התהליך הפשיסטי בישראל מבחינה אסטרולוגית: 

בשנת 2021-2020  בנימין נתניהו, החל בתהליך של דמוניזציה, אויב פנימי. האויב המדומיין מבית, מחולל לדידו, מהפכה שלטונית הבזה לחוקי המשחק הקובעים שרק בבחירות נבחר השלטון. ראש הממשלה ניצל במעשיו ובנאומיו את משבר הקורונה ואת השיתוק הפוליטי לצורך ביטול משפטו ההולך וקרב. הוא מטעין את תומכיו באנרגיות שליליות המלכדות אותם לקהילה פוליטית הנושאת על נס את מיתוס האויב מבפנים.

בינתיים, שבתאי בדלי יוצא להגנת זכויות הפרט והחוקים- מערכת המשפט מדומה למדינה בתוך מדינה, וכך נצבעת הדמוקרטיה כאליטיסטית ורכרוכית בעיני כוחות הימין. שיסוי האזרחים אלה באלה והקריאה לא להישמע לאותם מוסדות דמוקרטיים יוצרים כאוס, שבאופן דיאלקטי עלול להזמין יד חזקה כדי להשליט חוק וסדר. העובדה שבמשך כרבע מאה (ברוטו) של כהונתו כראש ממשלה, יצא נתניהו למבצע צבאי אחד בלבד, איננה סותרת את העובדה שהוא מטפח עתה אויב פנימי. 

בקידום הכוכבים של מפת מדינת ישראל בשנת 2021-2022 – מה קורה? השמש המקודמת נצמדת לירח בבית 10 של מפת מדינת ישראל במזל אריה -היבט שמוגדר כליקוי מאורות :. ליקוי מאורות מתייחס תמיד לנושאי חוק ושינוי משטר או מהפך ולחתירה למהפכה חוקתית. תחת השפעה זו אירועים דרמטיים עלולים לגרום לשינויים של הסדר הקיים באופן פתאומי. ליקוי מאורות  הופך את סדר היום והאווירה,  המדינה כבר לא תוכל לשוב להיות לעולם מה שהיא הייתה. 

 מעברו של כוכב שבתאי למזל דלי בדצמבר 2020  ונוכחותו עד חודש מרץ 2023  בבית 4 הבית המסמל את המולדת,  את אוכלוסיית העם ההטרוגנית, מייצר התנגדות ולעומתיות מול בית השלטון. צפויות  מחאות והתנגדויות  בקרב העם. ככל שהרעיונות שלילת החופש גוברים כוחות המחאה מתכננים להילחם בכך .

בנובמבר-דצמבר 2022 ודרך החודשים ינואר-מרץ  2023 כוכב שבתאי יהיה בהיבט מרובע לשמש במזל שור ובהיבט של 180 למאדים בבית השלטון והמשילות של מפת המדינה:. תקופה שמצביעה על דכאון ומחאה מתוך פחדים ותסכולים על העתיד להתרחש. מפת המדינה במצוקה ואפילו לא מדובר בשיא הצפוי,  קיימת תחושת כבדות, פחדים ודיכאון מתערבבים עם כאוס המייצר כוכב מאדים בתאומים בהיבט מרובע לנפטון בדגים עד מרץ 2023.  "

 

היבטים דומיננטיים הצפויים  בשנת  2023:

 

הורוסקופ הצהרת ההפיכה המשטרית ב: 4.1.2023 בשעה 20.07 בשידור חי ע"י שר המשפטים. 

השמש במזל גדי [השליטה בבית 5 של מזל אריה,  עוסקת בהבטחה ושרידות השליטה של  הממשלה]עם אופק אריה,  העוסק במשילות [אריה שליט הממשלה במפת המדינה] 

מרכז השמים במזל שור[ במעלה 23] השמש של מדינת ישראל במיקום מדויק זה.  אורנוס קרוב למרכז השמים ויפגוש מיקום זה 3 פעמים בשנה וחצי הקרובה. ולכן צפויות טלטלות ושינויים 

בית 10 ניהול המשטר תחת השפעת מזל תאומים[עם שור ] עם מרס בנסיגה וירח בהיבט מרובע לנפטון בבית 8- התהליך ייעשה בעורמה, גניבת דעת ומרמה של הציבור

מרקורי בנסיגה במזל גדי,  האירוע עם התהליכים יושפעו מהתנגדויות, תקלות, שיבושים, [בית 6] השבתות וקשיים.  ובסופו של דבר, תחת נסיגת מרקורי הצהרות, חוזים והסכמים משנים את פניהם.  מה שקרה אתמול יתהפך, ישתנה ולא ישרוד באופן שהוצהר. אך את האווירה העכורה וכבדה יהיה קשה לשנות בתקופה הקרובה

 

בראש ובראשונה המדאיג שביניהם הוא: מפגש אורנוס עם השמש בשור של מפת מדינת ישראל. – אורנוס מבשר שינויים "מפתיעים", משבר חברתי וסכנות של אנרכיה ואי סדר שעלולים להימשך זמן רב[אורנוס נפגש באופן] מדויק באוגוסט 2023 חוזר למעלה המדויקת ביוני 2024 ובפעם האחרונה במרץ 2025.]  אורנוס בשור עלול בהדרגה לפרק ולחצות את המדינה מבחינה חברתית. ייתכן שגורלית הוא ישחזר את פירוק המדינה לישראל ויהודה[תהליך שעלול לקחת מספר שנים.  אורנוס חוזר כל 80 שנה לאותה נקודה ומפת מדינת ישראל טרם חוותה את מפגש אורנוס עם השמש בשור. אך היהדות והיהודים חוו את אורנוס בשור בין השנים 1933 עם עלייתו של היטלר ובמהלך מלחמת העולם השנייה.  אין ספק שיש לנו כעם וכחברה קשר קרמטי משמעותי למפגש קיומי והישרדותי בין אורנוס לשמש בשור. 

מאדים בנסיגה[בית 8 של מפת המדינה]  בהיבט מרובע לנפטון בדגים.- הנסיגה מסתיימת בינואר.   אך ההיבט המרובע יושלם בחודש מרץ 2023 – במקביל שבתאי מגיע למזל דגים .- אם תקום ממשלה הרי שיתכן ועד מרץ תהיינה בחירות מחודשות .

במרץ 2023 כוכב שבתאי עובר למזל דגים עד פברואר 2026   – מרמז על תחילתו של סדר חדש שימשיך עד פברואר 2026. אך שבתאי ייכנס לתלם רק בינואר 2024.  

כששבתאי היה בפעם האחרונה במזל דגים,  קרו כמה אירועים היסטוריים ששינו את גורל מדינת ישראל ואופייה הציבורי -חברתי על פי סדר כרונולוגי:

1. נחתמו הסכמי אוסלו  2. הסכם ישראל ירדן. 3. הסכם ערפאת ישראל .4. הסכם קהיר.5. ראש הממשלה יצחק רבין נרצח.

 

מרץ 2023  פלוטו לראשונה מגיע למזל דלי. ישהה על מעלת האפס עד הקיץ ויחזור לסוף מזל גדי. השפעתו תורגש ברמזים ראשונים של שינויים גיאופוליטיים. 

יולי- אוגוסט 2023

בחודשים  סוף יוני-יולי-אוגוסט 2023 כוכב אורנוס  במזל שור במעלה 23 צמוד לשמש במפת המדינה. – ונוס במזל אריה בנסיגה בבית המשילות/ממשלה. היבטים  של שינויים דרמטיים עם אירועים המשפיעים על השלטון הממשלה ועל החברה בישראל. 

אוקטובר 2023 – פלוטו בגדי בהיבט מרובע למאדים במאזניים[מדויק על המפה של נתניהו],  נפטון בדגים מול מרקורי בבתולה, נפטון בהיבט 150 לוונוס באריה – מצביע על תקופה קריטית ומשבר גדול בממשלת ישראל לקראת שינוי גדול. הכל מתקדם בתהליכים ולכן אין יום ספציפי.

****

מהלכי הכוכבים בשנת 2024  

שבתאי במזל דגים מייצב את השמש במפת המדינה. מתקיימת תחילתה של בנייה יציבה יותר. 

אורנוס ממשיך צמידות לשמש עד מרץ 2025 – ולכן ממשיך תהליך אבולוציה הקשור לאופייה של המדינה. ושליטה של המדינה ב|: 2023 הוא לא השליט של שנת  2024.

פלוטו חוזר לבית 4 במפת המדינה – הבית הקשור למולדת ומצביע על שינוי גאופוליטי באזור של המזרח התיכון,  עם השלכות מובהקות על ישראל. 

 

 

 

 

 

 

 

 

מרקורי בנסיגה במזל גדי18.1.2023-29.12.2022 

שני פרקים שנכתבו בשנת 2011 : הורוסקופ של דיקטטורים כוללות מפות למי שמתעניין.

 

 

הערות: 

א. בגין אורכה של הכתבה,  הסרתי מפות של מנהיגים פשיסטים לא מעטים,  כמו האב לה פן ובתו,  אך גם את המפה של אנדרז' דודה ראש הממשלה הפולני. 

ב. קוראי היקרים,  הכתבה נכתבה ב: 21.11.22 ולא פרסמתי אותה בגלל אפקט הדיכאון שהיא יכלה להשרות. אך הפוטנציאל ששינויים אלה יקרו מאיים עלינו ולכן העדפתי להעלות כתבה זו כהתרעה . 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ  21.11.2022 

קוראי היקרים,  הכתבה נכתבה ב: 21.11.22 ולא פרסמתי אותה בגלל אפקט הדיכאון שהיא יכלה להשרות. 

נכון לעכשיו, הכתבה עם פוטנציאל המשכיות במהלך החודשים הקרובים.  יתווספו מפות והערות/הארות בתאם לאקטואליה.  

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ 3.1.2023 

43הערות

 1. מיכל

  שלום פנינה,
  ניתוח מרתק ומדאיג לקרוא. שבתאי חוזר בנובמבר למיקומו כשרבין נרצח. שם הרוצח חוזר לשיח, האם יש כאן סגירת קארמה?
  מתי צפויה הממשלה ליפול והאם ישראל אכן עלולה להפוך לדיקטטורה? תודה רבה לך

  • פנינה כץ

   היי מיכל
   כשרבין נרצח שבתאי היה ב 18 מעלות במזל דגים. שבתאי גם עכשיו בדגים ויהיה עד פברואר 2026 רצוף במזל דגים. שבתאי היה בהיבט מרובע בין דגים לצדק בקשת כשרבין נרצח. בנובמבר הקרוב שבתאי משתחרר מהנסיגה אבל הוא באפס מעלות במזל דגים.לא הבנתי את השאלה על הרוצח ועל הקארמה.
   תקראי את הכתבה על ונוס בנסיגה הרס וקוממות יש שם פרטים על שאלותייך האחרות.

   בברכה

   פנינה

 2. בת אל

  קראתי בעיון רב ובשקיקה פעמיים.
  מרתק תודה פנינה.
  והאם יש לך איזה מסר אופטימי לתת לאלו שתומכים בדמוקרטיה?
  אני עובדת בהייטק ורואה את מגדל הקלפי מתחיל להתמוטט. עצוב לי עד מאוד. לא רואה את עצמי מגדלת את ילדי במדינה פשיסטית. אני וחברי בכאב ואבל גדול על המדינה שאנחנו כל כך אוהבים. אם יש לך משהו מעודד לבשר… זקוקים לטיפה של תקווה.

  • פנינה כץ

   בת אל שלום
   מכינה כתבה על הנושא
   בקרוב תעלה תחת ונוס בנסיגה.
   בברכה
   פנינה

 3. שלומית

  היי פנינה
  תודה על כל הניתוחים המעמיקים. רציתי לשאול האם יש צפי למה שעוד צפוי לנוּ

  תודה והמון ההערכה

 4. גלית

  פנינה ערב טוב
  אני קוראת את מאמריך וליבי נחמץ. אכן מדינת ישראל שינתה ותשנה את פניה. אבל מה קורה גם מבחינה ביטחונית?

  • פנינה כץ

   היי גלית,

   אפשר להגיד שהכל מדאיג. וברור שהנושא הביטחוני ובוודאי הקו המוביל של ההקצנה ע"י בן גביר&סמוטריץ' רק מתחזק ויעורר מנגד מצבים קיצוניים. שבתאי נכנס למזל דגים[כרגע מכינה את הכתבה] הוא בשורה לא טובה בנושא הביטחוני. כששבתאי היה במזל דגים בשנים 1996-1994 היו הפיגועים הגדולים ביותר והאינתיפאדה הקשה שפרצה עם פתיחת מנהרות הכותל. יהיו פרטים בנושא. אבל שום דבר לא יהיה טוב יותר בשנה הזאת ובחודשים הקרובים.
   כל מי שאוהב את המדינה התעורר עם מועקה .
   בברכה
   פנינה

 5. אוריה

  היי פנינה,
  קראתי מספר פעמים וניסיתי להבין: "מאדים בנסיגה[בית 8 של מפת המדינה] בהיבט מרובע לנפטון בדגים.- הנסיגה מסתיימת בינואר. אך ההיבט המרובע יושלם בחודש מרץ 2023 – במקביל שבתאי מגיע למזל דגים .- אם תקום ממשלה הרי שיתכן ועד מרץ תהיינה בחירות מחודשות"
  אכן הממשלה קמה, האם זה אומר שיהיו בחירות במרץ 2023 או מרץ 2024 אם בכלל?

  • פנינה כץ

   אוריה שלום

   חודש מרץ ההיבט המרובע של מאדים בתאומים לנפטון בדגים יביא כאוס שמזכיר את החודשים נובמבר 22 עד ינואר 23. אך זה לא הכי גרוע שצפוי . כי בקיץ בין יולי-ספטמבר, ונוס בנסיגה במזל אריה[ישפיע על ממשלת ישראל בבית 10 במפת המדינה ] אורנוס יהיה צמוד לשמש במפת המדינה והטלטלות ימשיכו יתעצמו. אנחנו בשנה בלתי יציבה. והכל יכול לקרות תחת היבטים אלה. אל תחפשי סדר כי אנחנו באי סדר שילך ויתגבר. הבטחתי שהממשלה לא תוציא את ימיה.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה