הסכם נתניהו – מופז – 8.5.2012 בשעה 02.30

הסכם נתניהו – מופז – 8.5.2012 בשעה 02.30

מפת ההסכם של הסכם נתניהו מופז מדברת בעד עצמה. המפה פוצחת באופק דגים עם נפטון – אופק דגים שייך למזלות המשתנים המעיד על גורמים משתנים רבים שישפיעו על קיום הסכם זה. יש משהו מזוייף בהסכם זה, לא ברור מה, אך פרטים שייחשפו יעוררו שערוריה. נפטון באופק והיא אינה פלנטה המתאימה להסכמים, היות וזה מעיד על טיב ההסכם שנושאים רבים הם לא חדים וברורים ואופיים מטושטש ואפילו מטעה. לא ברור איזה צד אחד איחז את עיניו של איזה צד אך ברית תחת נפטון ומזל דגים [בית 12-הקורבן והאוייב] זוהי ברית שנכרתה תוך כדי ניצול של חולשות הדדיות ואלה יחזרו ויטפחו בהמשך. הפרטים והתנאים בחוזה שביניהם אינם ברורים והדוקים[ועל זה עוד נשמע בהמשך] וסודיים משום מה. בנושא הסכמים – נפטון באופק של המפה  מסמל מצג שווא, מראית עין, העמדת פנים או אפילו מעשה מרמה, בבית ממול קרי הבית השביעי – בית ההסכמים והשותפויות ניצב מאדים בבתולה. זוית המולות בין נפטון [180 מעלות]  למאדים- היבט של לידה בחטא או באווירת שערורייה וזה גם יסתיים בסקנדל ושפיכת רפש. הירח היה ב-13 מעלות במזל קשת  במדויק במרכז השמיים[על הוונוס של נתניהו באופק שלו] המעיד על ברית יחסים בלתי יציבה שתתלווה לזעזועים וטלטלות ביחסים ביניהם. מרקורי- הסכם שנחתם היה ב-27 מעלות במזל טלה  בהיבט של מולות[180] לשמש – צמודת  שבתאי של נתניהו- הסכם שיוביל למשבר -כבר ב-27-25 ביוני צפוי משבר ועימות על בסיס ההסכם.
ועל כך וונוס במעלה ה-23 בתאומים בבית ה-7 של נתניהו, המעלה ממנה מתחילה הנסיגה תוך 6 ימים.
מופז נולד באירן ב-4.11.1948 שעת לידתו אינה ידועה ולכן אינני יכולה להכין לו את מפת הלידה אבל הנחתי אותה על מפת הלידה של נתניהו כדי לבדוק התאמה ומה הם איזורי החיכוך כמו בכל שותפות.
השמש של מופז- 12 מעלות בעקרב, הירח-כנראה בקשת, מרקורי ב-23 מעלות במאזניים, וונוס 4 מעלות במאזניים, מאדים13 מעלות בקשת, יופיטר 28 מעלות בקשת, שבתאי 5 מעלות בבתולה, אוראנוס אפס מעלות בסרטן, נפטון 14 מעלות במאזניים,קירון 27 מעלות בעקרב, ופלוטו 17 מעלות באריה.

במעגל הפנימי המפה של נתניהו המדוייקת והמפה של מופז עוטפת את המפה של נתניהו במעגל החיצוני יותר.

מדהים היה למצוא את טיב היחסים ביניהם במפה: המאדים של מופז יושב על האופק של נתניהו במדויק על הוונוס שלו – מפגש המעיד על מאבקי כוח ומלחמת אגו חסרת סיכוי לפשרה.  מכיון שהמאדים של מופז על האופק של נתניהו הוא מתעב ומקנא בנתניהו.  השמש של מופז בבית ה-12 של נתניהו וזה אומר שהוא יחתור תמיד מאחורי גבו ויעורר את הפרנויה של נתניהו בכל מקרה. הוונוס של מופז במאזניים מבטאת תכונה של חולשה בכל הנוגע למחמאות קרי: ניתן לרכוש אותו במחמאות. ברגע שנתניהו יזדקק למופז הוא יחמיא לו וימיס אותו ואחרי זה שוב "ימרח" אותו.  אך עם ווונוס ממוקמת בהיבט רע מאוד לאוראנוס בבית השותפויות של נתניהו – אלה יחסים קשים עם פרידה ידועה מראש. המרקורי של מופז במאזניים  בהיבט של 90 מעלות ליופיטר של נתניהו יגרום לויכוחים שבהם נתניהו יפגין כלפי מופז התנשאות ומופז ינטור לו על כך וכעקרב מצויהוא יצבור שנאה וכעס. אלו יהיה נישואין קשים עם תסריט  ידוע מראש. למרות האינטרס המשותף,  קשה להבין איך השניים ישרדו את החודשים הקרובים המכילים כ-3  משברים גדולים עד ספטמבר 2012.
המדברת בעד עצמה – על טיב ההסכם ומערכת היחסים ביניהם – הסכם שנולד במרמה ויתנהל במשברים ואגרסיה ויגיע לסיום צפוי מראש.
או במילים של חיים רמון מהבוקר ממקימי קדימה: "מבחינתי, אין יותר קדימה מבחינה אידאולוגית", אמר רמון, "היא הוקמה כמפלגת מרכז, וזה לא היה החזון שהצבתי למפלגה הזו". בנוסף, עשרות מתפקדים הודיעו היום על עזיבה.
תבדקו את היחסים והאירועים שוב: בסוף חודש יוני בין ה-24.6-18.6 בין ה-1.7-2787.6.2012 ,בין ה-21-18.7, וכן באמצע אוגוסט ועד ה-18 בספטמבר. אני ממליצה לזכור את התאריכים האלה ולבדוק איך הם מתקשרים לשבוע הנוכחי, שבו הצטרפה קדימה לקואליציה. היות והיבט זה מסמל משברי יחסים בקואוליציה ועכשיו לפחות מסתבר לאור ההסכם שנוצר השבוע, שחבירה זאת של שתי המפלגות עלולה להיות מקור המשברים וקשיי הישרדות אותה צפיתי כבר שנה שעברה. ועוד דבר ברור נכון להיום כשטענתי שקדימה תתרסק ותעלם ובמקרה הזה היא נבלעה בחיקו של הליכוד, עכשיו נותר לראות רק מתי יגיע המשבר הראשון.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ      9.5.2012

שאלות תשובות:

1. רחל
ההסכם עם ליברמן
במבט לאחור – כמה צדקת לגבי הסכם מופז – נתניהו. אני סקרנית לראות אם תכתבי על ההמצאה החדשה של הסכם נתניהו – ליברמן.
תשובה:
היי רחל כן, לגמרי. בדיוק מי שהיא העלתה את תחזית ראש השנה שלי- תשע"ג וכל מה שכתוב שם בדיוק כבר קרה. תודה . אני אכין את השילוב הזה – שילוב מאתגר לנתח אותו. בקרוב כמה פיקנטריות. בברכה פנינה
2. יפה
סיכוי הממשלה הנוכחית?
קודם כל תודה על הניתוח, הייתי מאוד סקרנית לדעת מה תכתבי בנושא. וכהרגלך כתבת לעומק וענייני מאוד. יחד עם זאת קצת הצטערתי שתחזית קודמת שלך בנושא הפלת נתניהו או הממשלה הנוכחית לא יצאה לפועל. האם את רואה סיכוי שהמשברים שאת צופה עד ספט' יביאו להפלת הממשלה ? 2012
תשובה:
יפה שלום נכון לאורך הדרך טענתי שהממשלה לא תמשיך במתכונתה הקיימת ובספטמבר יש נקודת משבר עם סיכוי גדול שביבי ייפול והוא ייאלץ להקדים ת הבחירות זה כבר קרה, ולכן הוא הכריז על בחירות בספטמבר, בדיוק בחודש שנקבתי כבר לפני כשנה. אם מצבו היה טוב הוא לא היה מקדים את הבחירות ואכן ראינו מה קרה לו בועידת הליכוד שערער את מעמדו בליכוד והיחסים עם ליברמן שהודיע לו שהוא לא יספור אותו. אך התקופה של החודשים הקרובים היא התקופה הקריטית צפויים לו משברים רבים החל מהקואליציה עכשיו ברור שהם עלולים לבוא גם מצידו של מופז לאור פוטנציאל היחסים ביניהם. אני לא מאמינה שהם ישרדו את הזמן הנותר המפה של נתניהו ובתחזית מדינת ישראל החודשים הקריטיים הם בין יוני לספטמבר נצטרך לחכות ולראות. תודה רבה יפה. בברכה פנינה

 

השאר תגובה