וונוס בנסיגה במזל תאומים – שנת 2012.

וונוס בנסיגה.

ונוס בנסיגה במזל תאומים בין ה: 15.5.2012 ועד 27.6.2012

 

רבים נוטים לחשוש מכל נסיגה של פלנטה,  בשעה שלעיתים נסיגה חשובה לחיינו כדי לקחת פסק זמן ולעשות חשבון נפש ולנקות את הממגורות הנפשיות , לבדוק לנקות,  להיפטר, להיפרד, לעזוב ולהתארגן מחדש לפעמים לשנות את הדיעה או להתחרט ובמילים אחרות ליצור Change of heart.
הפלנטות לא באמת נסוגות,  אך ויזואלית מכדור הארץ הוונוס נראית מאטה את מהלכה ביחס לשמש ובגלל הבדלי המהירות שבין וונוס לסיבוב כדור הארץ עצמו היא מצטיירת כנסוגה לגמריי מכדור הארץ.
כך או כך,  וונוס כאחראית על:  חמשת החושים, כסף ורכוש, על יחסים, שותפויות, הרמוניה -יחסים חברתיים, משא ומתן, אסתטיקה, הורמונים, צדק. במצבי נסיגה נוטה להתחשבן יותר וליצור מבט פרספקטיבי על הנושאים המתקשרים לוונוס.


וונוס בין ה-27.6-15.5.2012 תהיה בנסיגה במזל תאומים. ואולי החשוב מכל לדעת באיזו מעלה וונוס נעצרת כשמתחילה כל נסיגה. הפעם וונוס נעצרת במעלה ה-23.59 במזל תאומים ואז מתחילה הנסיגה.
וונוס הגיעה לביקור במזל תאומים ב-4.4 – וונוס בתאומים רחוקה מלהיות במיקומה האידיאלי. היא קרה, מנוכרת, מפלרטטת אך עוברת הלאה כאילו לא קרה כלום. וונוס בתאומים מושפעת מהפן הראציונאלי ולכן לא מחוברת לרגש. יחד עם זאת וונוס בתאומים תקשורתית חברותית. יחסים בהשפעתה סובלים מחוסר יציבות ונטייה למצבי רוח. וונוס במזל תאומים מסמל מיקום האנטי-חומר ומסמל את ההבנה בצרכים החברתיים  של האנשים בשיפור האווירה ובצורך ליהנות מסיפוק ויש דגש פחות חזק על החומר. וונוס בתאומים מסמלת פן אינטלקטואלי יותר ואנשים יזדקקו יותר לתמיכה חברתית בדיעותיהם כיוון שהבחירות מתקרבות אין ספק שמי שיעניק אג'נדה עם פן חברתי של "שבת אחים גם יחד" ומאידך ישים דגש על צדק חברתי עשוי להיות בעל הצלחה גדולה יותר בכל הנוגע להנהגה ולהובלה חברתית. וונוס בתאומים מסמלת את ההומניזם ואת הצורך להתייחס לאנשים עם צרכיהם האנושיים. ולכן מוטיב הנסיגה של וונוס בתאומים שם דגש על הפן האנושי האוניברסלי. אנשים יתבוננו יותר לתוך עצמם כדי לארגן את סדרי העדיפויות האינדיבידואלים ויבחנו את יכולתם לשלב את צורכהם האישיים עם אלה מסביב. לעומת זאת התאגדויות חברתיות או רעיוניות שחסרות יכולת פרקטית יתפרקו בתקופת וונוס בנסיגה כי לא "יחזיקו מים". אך וונוס בתאומים מסמלת את הפן של שיוויון בני האדם, אנשים שחווים גזענות יתמרדו בתקופה זאת ואם מדובר בחברה שבה יש מיעוטים הסובלים מגזענות ואפלייה הם יתחברו ביניהם נגד החברה כולה.


הטרנזיט של וונוס ב 6.6.2012
במפת מדינת ישראל הפלנטה אוראנוס ממוקמת בבית 8 במזל תאומים במעלה ה-24 בדיוק בנקודה שוונוס תתחיל הפעם את הנסיגה- אוראנוס פלנטה המסמלת הפתעות, שינויים, פרידות, מפנים וזעזועים, קשה להתנבא איזה זעזוע או טלטלה נעבור בהשפעת נקודה זו אך אפשר לנתח את השפעות בית 8 במפת מדינת ישראל האחראי על הצבא ועל אירועים לוחמניים אך גם  על נושא ההון הכלכלי או המשאבים הפיננסיים של המדינה אין לדעת במדויק איך נופתע בגין  נסיגתה של וונוס.  אנחנו עלולים להיות מותקפים כתוצאה מפעילות צבאית בעיקר כי היבטיה של וונוס השנה בזמן הנסיגה מורכבים מאוד וישפיעו יחד עם שאר הפלנטות על עיצוב המדינה מחדש.
חודשים מאי-יוני חודשים המרמזים על משבר משמעותי במדינה. אין לדעת אם זה מתקשר למלחמה עם איראן או שהפלסטינים מתחברים לקראת עימות כללי בשטחים ואף תיתכן מחאה שתגיע לשיאים שטרם נראו במדינה או אווירת טרום הבחירות תהיה על סף מלחמת אחים, או אף גופים של מיעוטים החל מערבים או זרים העלולים להתמרד נגד החברה היהודית המפלה אותם. כולם כאחד עלולים להתרחש תחת ההשפעה של חודשים אלה ובעצם מסמלים את אחד משיאי הקושי של שנה זו.
נסיגת וונוס בתאומים פוגשת כוכבי שבת במעלות אלה של מזל תאומים:
במעלה ה-23 במזל תאומים[בית 8 -צבא-חיים ומוות-כלכלה עולמית] ממוקמים 3 כוכבי שבת בעייתיים במיוחד[אוראנוס של מפת מדינת ישראל צמוד לכוכבי שבת אלה ולכן איננו יכולים להשתחרר ממצב הלוחמה]
הראשון: מינטאקה- שהוא מושפע ממרקורי ושבתאי יחד הם יוצרים היבט של קושי גדול לתקשר – ובעיקר נסב סביב הוויכוח על חזקה [ירושה] לגבי שטח אדמה של מדינת ישראל – או מה שנוטים לתבוע את זכות האבות.
כוכב השבת השני – אל נאת המושפע ממרס – מחד הוא עוזר במצבי מלחמה בגלל האנרגיה שלו ומאידך מייצר אווירת חרחור מלחמה באופן קבוע.
כוכב השבת השלישי : אלנילאם המושפע מיופיטר ושבתאי -המשפיע על היחס לחיי אדם והאובדן הגדול של אנשים ממלחמות ופיגועים.
במפת מדינת ישראל בבית ה-8 העוסק במלחמות ואירועים כלכליים עולמיים. נקווה שנעבור את החודשיים הקרובים בשקט יחסי למרות שהרמזים לאירועים קשים מתקרבים וגדלים.

מי יסבול בעיקר מנסיגת וונוס?

א.מי שיש לו שמש, ירח וונוס במעלה ה- ב23.59 במזל תאומים.
אתם מוזמנים להיכנס לאתר MYSTIC-AGE.COM [ הכניסו את הפרטים ותקבלו במפה אסטרולוגית רשימה כתובה של הכוכבים והמעלות שלהם ובאילו מזלות] ולבדוק בעצמכם ברשימת הפלנטות אם אחת מהפלנטות אכן ממוקמת במעלה זו במזל תאומים.
ב. כל מי שיש לו את אחת הפלנטות המצויינות במעלה  ה-23.59 מלבד במזל תאומים גם במזל בתולה או קשת או דגים או אולי בכמה מהם. הפעם האימפקט על מזלות המשתנים יהיה דומיננטי יותר.
ג. אנשים בעלי מפה אסטרולוגית המושפעת במיוחד מוונוס קרי: מזלות, מאזניים, שור ובעלי אופק זה.
צריך לזכור שקשרים/שותפויות ויחסים יציבים לא מתפרקים אך ורק בגלל נסיגת וונוס.

הערכות כלכליות לחודשים יוני-מאי 2012 בצל נסיגת וונוס ועוד…
מאי 2012
וונוס מתחילה את נסיגתה הרשמית  ב-15.5 אך כבר מה-6.5 מתחילה האטה בולטת כשתהיה תחושה שהכל נעצר וכמו בחלום רע הכל פועל בתחושה של "Slow Motion" . הצלחות בתחומי כלכלה וכספים פועלות בעיקר לטובת אנשים בעלי אישיות אדפטיבית היודעים להתאים את מצבם למציאות חדשה שנוצרת רגע רגע. ההיבטים הטובים יהיו בין ה-15-14.5 כשוונוס בתאומים ייצור היבט חיובי[של 120 מעלות] לשבתאי במאזניים וכשמרקורי בשור ייצור היבט חיובי [של 120 מעלות] בגדי ואולי אלה ימים טובים לרכישות ולחוזים אך מה שמאיים במקביל אלה יחסי יופיטר בשור לשבתאי במאזניים – היבט של 150 מעלות, היבט קשה  המבטא משבר עולמי ויחסי מלחמה ועימות של כוחות או לחילופין היווצרות גושים כלכליים [סנקציות או איומים העלולים לעורר חששות פסיכולוגיים המשפיעים מיד על האווירה הכלכלית]בעולם המאיימים זה על זהאו מתעמתים. מה שבטוח שהתעקשות עלולה להוביל לקטסטרופות פיננסיות.
יוני 2012
ולמרות כל זה נסיגת וונוס בחודש יוני מתחילת החודש מאיימת עוד יותר כשוונוס תהיה בהיבט של 90 מעלות למאדים בבתולה ומרקורי ב-8.6 בא לביקור למזל סרטן ויתעמת עם אוראנוס בטלה בין ה-14-11.6 ועם פלוטו בגדי- היבט המצביע על משבר ומפנה שישפיע על מדינת ישראל.
בין ה-19-16.6 וונוס הנסוגה בתאומים תהיה בהיבט של 150 מעלות לפלוטו בגדי היבט המבטא נושאים כלכליים בבעיה אך גם מצבים בעלי גודש אמוציונאלי. בזוגיות תהיה נטייה בולטת לקנאה רכושנות ואף אלימות. ובין ה-23-19.6 מרקורי יהיה בהיבט של 90 מעלות לשבתאי במאזניים- היבט של משבר המתקשר ליחסים בעבודה אך ברמת מנהיגות- משבר מנהיגות קוש להאמין ונטייה לא להסכים. במקביל השמש בתאומים תיצור בין ה-20-19.6 90 מעלות למאדים בבתולה- היבט של אלימות, נטייה לתאונות וחשש כבד משריפות. ולאחר מכן בין ה-21.7-27.6 השמש עוברת למזל סרטן והיא עולה על הוונוס של מפת המדינה ותהיה בהיבט של Grand Square  בין אוראנוס בטלה פלוטו בגדי- משבר פוליטי אך גם בשותפויות.  וונוס תסיים את נסיגתה רק ב-27.6 ותזדקק ל-5 ימים לפחות כדי להתיישר וזה כבר יקרה בתחילת יולי. זה יהיה חודש שאני לא ממליצה להסתכן בשום נושא כלכלי וכיוון שהפלנטות בהיבטי משבר ברצף של חודש כמעט נראה שנשמח מאוד להיות כבר אחריו. יחד עם זאת, אם אתם עוברים משבר ביחסים והוא לא על בסיס שגרתי כדאי להמתין לתום נסיגת וונוס בטרם כל החלטה רדיקלית.

וונוס בכל המזלות – מה היא מספרת עליכם?

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                            2.5.2012

השאר תגובה