ונוס בנסיגה במזל עקרב בין ה:-16.11-5.10.2018 איך ישפיע עלינו?

ונוס בנסיגה במזל עקרב – איך ישפיע עלינו בין ה: 5.10 ועד ה: 16.11.18.

הולדת ונוס- סנדרו בוטיצ'לי צויר בין השנים 1485–1486- ונוס היא אלת הגנים והכרמים במיתולוגיה הרומית. בתקופה הקלאסית היא הוקבלה לאפרודיטה, אלת האהבה והיופי היוונית. בלועזית קרוי כוכב הלכת נוגה על שמה. השם ונוס נובע מן המילה הלטינית venia שפירושה חסד אלוהי.

 

הנסיגה מתחילה רשמית בין ה: 6.10 ותימשך עד ה: 16.11.2018

ונוס בנסיגה נטו 40 יום.

ברם:המיקום שם מתחילה הנסיגה הפעם ב: 6.10.2018  זו המעלה 10.50 בעקרב.

ונוס מסיים את הנסיגה במעלה 25.15 במזל מאזניים ב: 16.11

 לכן כבר מה: 3.9.18 [לא טעות]כשונוס הגיע למעלה 25.15 במאזניים התחילה השפעת הנסיגה הוא נכנס לאיזור הצל.[מספר 1 בתרשים]

כשכוכב ונוס מתחיל לשקוע באופק לקראת ירידה בנסיגה הרשמית  מתחת לקו האופק.

 

זמן הנסיגה הרשמי של ונוס נע בין נקודה 6 ל-7 מתחת לקו האופק.אבל כבר מנקודה 1 ו-4 הוא נכנס לאיזור הצל.

 

6.10 יוצא מהתחנה[stationary] לכיוון הנסיגה הרשמית.

12.10 נכנס לפאזה הראשונה של מזל עקרב. [מעלה 9 בעקרב השייכת לפאזה הראשונה של עקרב]

15 באוקטובר– ונוס נצמד לכוכב מרקורי  ומושפע מכוכב השבת: Gacrux- 06SCO44

 

 

Gacrux  גורם להרגיש תחת הרבה הגנות אבל עם הרבה מגבלות הגורמות לסבל וקשיים. כמו האדם הצלוב.

19 באוקטובר  ונוס בצמידות מושלמת עם כוכב Gacrux ממחיש את תחושת המיגבלה דילמה וקושי להחליט האלטרנטיבות קשות לבחירה.

26 באוקטובר – ונוס מותכת מהשמש- היבט של סזימי בערבית Cazimi [ kaṣmīmī] זה בלב השמש. " in the the heart”- מיקום קשה כשהשמש מתיכה את ונוס משפיע על הרגשות תחושת הפגיעה, כאב גם של פרידה.

27 באוקטובר – ונוס הופך ללוציפר איילת השחר-הלל בן שחר- נוגה במקרא   ["אֵיךְ נָפַלְתָּ מִשָּׁמַיִם, הֵילֵל בֶּן־שָׁחַר; נִגְדַּעְתָּ לָאָרֶץ, חוֹלֵשׁ עַל־גּוֹיִם. וְאַתָּה אָמַרְתָּ בִלְבָבְךָ, הַשָּׁמַיִם אֶעֱלֶה, מִמַּעַל לְכוֹכְבֵי־אֵל אָרִים כִּסְאִי;" (ספר ישעיהו, פרק י"ד, פסוקים י"ב-י"ד). על־פי הפרשנות הנוצרית המקובלת מרמזים פסוקים אלה לנפילתו של השטן מגן העדן כתוצאה מגאוותו. בתרגום הוולגטה, "הילל בן שחר" זוהה עם כוכב נוגה, הלוא הוא פוספורוס, שתורגם בתורו – בתרגום ללטינית – ללוציפר. כך נוצר הקשר בין לוציפר הכוכב לשמו של השטן כמיתוס נוצרי.

30 אוקטובר ונוס מול כוכב אוראנוס בשור – היבט של פרידה, פיגוע נפשי/פיזי אובדן חיי אדם היבט טראומטי נפשית.

31  באוקטובר ונוס נכנס לאיזור הפאזה השלישית  של מזל מאזניים- 29 מעלות במזל מאזניים פאזה המושפעת ממזל תאומים

5 בנובמבר  ונוס נפגש עם  כוכב השבת  –Izar הממוקם במעלה 28.06 במאזניים- תחת השפעת מרקורי שבתאי -אירועים

 

 

 

8 בנובמנבר ונוס נפגש עם –Arcturus & Spica  השפעת ונמוס בנסיגהעם יופיטר ומרס – חברויות עלולות להתברר כצבועות מזוייפות.

17 בדצמבר ונוס עוזב את איזור הצל.

 הפנתגרם של ונוס:

המחזוריות של נסיגות ונוס על פני שמונה שנים יוצרת את צורת הפנטגרם בשמיים, וכל שמונה שנים הנסיגה מתחילה מעלה אחת ליד המעלה שבה החלה הנסיגה הקודמת. כך שאם אתם מעוניינים לדעת איך תשפיע עליכם נסיגת ונוס היזכרו בנסיגת ונוס שהתרחשה בתאריכים: 15.10.1986, 13.10.1994, 10.10.2002, 8.10.2010, – כל סבב הוא של 40 יום נטו. [ברוטו כשלושה חודשים כולל איזור הצל].

הנסיגה הקרובה נמצאת באותו המקום במפת הלידה שלכם ותשפיע עליכם בצורה דומה.

בטבע הכל קיים במעגלים ובמחזורים, לכן ניתן בקלות לזהות  את נקודות הה כנקודות המהוות אבני דרך בתהליך של צמיחה שינוי והתפתחות., נסיגת ונוס אחת מעבירה אותנו אחרי 8 שנים לנסיגה הבאה בתבנית של פרח:

 
תבנית המחזורים מדודה מנסיגה לנסיגה ונוס יוצר זוית מדויקת של 150 מעלות, תוך שמונה שנים נוכל לזהות מבנה מלא של פנטגרם שחוזר לנקודת המוצא הראשונית ולכן כל שמונה שנים נזהה את הרטרו באותו מזל בדיוק ומתחיל מחזור חדש של פנטגרם נוסף.. מחזורי הפנטגרם מדברים על הרבדים עמוקים יותר ונוס
כפי שנסיגה אחת  קשורה לנסיגה הבאה  ובניהם נוצרת צורה מדויקת  (כשחמש נסיגות  יוצרות  פנטגרם כל שמונה שנים]

כפי שמחזורים אלה מגלים לנו את מהות ונוס והדרכים לחדור לעומק של הפלנטה ומשם להגיע עד עומקי ההיווצרות שלנו בראשית. 

נסיגת ונוס עוסקת:

בנושאים המתקשרים לבדיקה מחודשת של  תקשורת רגשית, יחסים ברמה האישית, יחסי ציבור,  יחסים בין מדינות, יחסים בינלאומיים, דיפלומטיה.

ביטוי – נושאים כלכליים, ביטחונו האישי- כלכלי של האדם, כסף- משאי ומתן ובמישור הגלובלי : בסדרי עולם כלכליים, ערעור ביטחונות כלכליים עולמיים כמו הסכמים שנבחנים מחדש.

תקופת נסיגת ונוס נחשבת למיוחדת ובה כוכב ונוס מתנהל במקצב אחר. למעשה למעט המאורות, כל הכוכבים נמצאים במהלך מחזוריהם בתקופות נסיגה אך שמדובר בכוכבים אישיים[ונוס כוכב אישי] הנסיגה היא יותר משמעותית ברמת המיקרו משום שהיא נוגעת ומשפיעה על המישור האישי ההתנהלות החברתית, הביטוי הרגשי ביחסים, הביטוי האנושי והתקשורתי ויחד הם יוצרים אווירה חברתית, אווירה מדינית או אווירה גלובלית .
תקופה הנסיגה של ונוס מאפשרת הסתכלות עמוקה יותר לתוך מערכות יחסים ובחינתם. אנשים שמודעים לעצמם ולבני זוגם,.  אלה מכם עם המודעות הגבוהה יותר,  ימצאו בתקופה זאת עניין של חשבון נפש לגבי היחסים טיבם ועתידם. תמיד קיימת אפשרות מרתקת לעלות מדרגה ביחסים,  או לרדת ממערכת היחסים שאינה מספקת רגשית או מרגישה לא נכון.
בתהליך נסיגת ונוס מתקיימת אפשרות,  למצוא מקום אחר של מחויבות ורוחניות, התקדמות והתמסדות במישור הזוגי והכלכלי בכל פרמטר וכמו תמיד,  רק אם נעשית עבודה נכונה ואמיתית עם האדם הנכון ובזמן הנכון. והפן האחר של ונוס החומר- מקרב אותנו לבדיקת היחס שלנו לחומר בחיים המאפשר לשנות גישה ולעיתים שינוי גישה מקדם הישגים בתחום. אך באותה מידה לאנשים מסוימים נסיגת ונוס בבית הכספים עלולה לעורר חרדות גבוהות לגבי העתיד הכלכלי.

ונוס- נפשית/פסיכולוגית. 

בעבר נטו ליחס לפלנטה וונוס את נושא הרגשות ואת האנימה[הפן הנשי] בלבד -הפן הנשי קיים גם אצל הגבר. מניסיון התבוננות של מאות שנים האחרונות מתברר שהפלנטה אחראית גם על הבסיס הפיזי המשמר את האיזון הפיזי[בריאותי] את הביטחון העצמי את המראה שמשקף התייחסות לחיבור ולהרמוניה בין הגוף הפיזי לנפשי-רוחני. וכמובן:  המודעות ליחסים, זוגיות, שותפויות והיכולת לגשר על פערים לתווך בין קטבים..
אדם הגדל באווירת ביטחון עצמי ותנאים פיזיים מספקים, ביטחונו העצמי גבוה יותר ודימויו האישי טוב. לעומת אדם החי בתנאים חסרים ונאלץ כל חייו לפצות או לפחות לנסות לפצות חיפוש תשומת לב את עצמו דרך מזון, כסף, אהבה קנויה, נראות חיצונית, מופרזת, ביטחון מתמיד ותלותי במה שהאחרים חושבים עליו, נרקיסיזם בכל הדרגות.

 

 

 

ונוס הוא שליט טבעי של מזל שור -ונוס מיסוד האדמה- שליט בית 2 חומרי-פיננסי פיזי
על ערכי האדם ביחס לכסף, לחומר האנושי כביטחון אדמה המתורגמת לגידולים חקלאיים ולמזון של האנושות אך גם לנדל"ן עליו בונים את הביטחון הבסיסי של האדם בית פיזי השומא אותו מפני חיות/אויבים/פולשים.  

ונוס הוא גם שליט מזל מאזניים- ונוס מיסוד אוויר-  האחראי על בית 7 תקשורת רגשית, ,תקשורת חברתית,  רוחנית, ונוס של מאזניים קשור לנכסי הרוח התרבות והאנושיות של האדם, זכויות האדם, ידע ותובנות הקשורות בהתפתחות האנושית הנמסרות בכתב ובעל פה אלפי שנים דורי דורות.

וונוס כפלנטה שולטת דרך מזל מאזניים על הצדק החברתי המאזן את החלש מול החזק מפני חוקי הג'ונגל.

ולכן  בזמן נסיגה ונוס עובר תהליך של ליבון בעיות רגשיות רגישויות , דימוי עצמי, ביטחון עצמי,  בדיקת מערכות יחסים, משברים רגשיים, ציפיות ואכזבות, רגשות ביו אנשים קרובים, בין נושאים ונותנים  זוגיות שותפים, יחסי ציבור ויכולת להקרין איזון כללי. ובהשפעת וונוס התייחסות לחומר, תהליך בדיקה של המצב הכלכלי, חולשה פיננסי, חרדות כלכליות, חרדות קיומיות להימנע מהשקעות משמעותיות.

בדרך כלל נסיגת וונוס מחזירה את האדם ליחסו הטבעי כלפי החומר.  אם הוא נוטה לחשוש ממצבים כלכליים עתידיים בלי שום קשר למצב ההווה החשש עלול לעלות ולהציף מחדש, ייתכנו ידיעות המגבירות את החשש או אי וודאות שגורמים לאותה פעולה.

ההתתנהגות תחת השפעת ונוס בנסיגה:
וונוס בנסיגה מבטא את הצורך "לחפור" רגשית- לבדוק את המערך הרגשי בין הציפיות להבטחות. הקשיים ביחסים והיכולת להתגבר עליהם, ההתבוננות מפוקחת ומדויקת אינה עושה הנחות ולכן כל עוד הנסיגה קיימת יש צורך לתת לה לפעול עד הסוף ולהימנע מהחלטות הקשורות לתחומים שוונוס עוסק בהם.  .
וונוס בנסיגה משפיעה על הצורך בחשבון כלכלי ועלול להיות מודאג לחשוש מפני הבאות בתחום הפיננסי, נזילות הכסף, דאגה ביכולת הפיננסית לעמוד בהוצאות ובקשיים, לעיתים נטייה להעצמת הקשיים והסתכלות פרספקטיבית פסימית או דיכאונית.

השפעת מפת הנסיגה  על ימי הנסיגה ועלינו:

מפת הנסיגה של ונוס בנסיגה במזל עקרב סובלת כללית מהיבטים מורכבים ומתוחים  בלשון המעטה ונתקשה לשכוח תקופה זו בגלל רמת הקוטביות קיצוניות ואלמנט שנאה הגבוהה שהיבטי הנסיגה מבטאים.

הפעם ונוס בעקרב יוצר בנסיגה בהיבט מרובע עם מרס במזל דלי היבט שיימשך ויורגש עד ה: 21.10 לפחות. ולכן רמת ההשפעה על מערכות יחסים עם ביטוי של תוקפנות כעסים וקשיים לסלוח יהיו מוגברים הפעם בנסיגת ונוס.  נחזה ביותר מעשי נקמה אישית אם ביחסים אישיים, אנושיים מעשי נקמה של מגדר/גזע/דת/מין.

התחלת הנסיגה יוצרת טי סקוור- מרובע בין ירח באריה לונוס בעקרב ומול מרס בדלי.

ונוס נסוג במזל במהלך החודש ועד ה: 31.10 הוא יהיה במולות[180] מול אוראנוס בשור- היבט טראומטי בכל מובן. מבטא פרידות בלתי נמנעות בצורה טראומטית יותר אובדן חיי אדם בפיגועים אך מעשי העוינות עלולים לעלות כיתה ממקום של שנאה.

אך ונוס בעקרב מול אוראנוס בשור מצביע על מפולות פיננסיות, הפסדים כספיים וסכנות אובדן גניבה של כספים.

מרקורי עובר למזל עקרב ב: 10.10 וכשהוא יחלוף על מעלת הנסיגה בין ה: 18-15.10 יתרחשו אירועים הקשורים בנסיגה ביתר שאת.

 מעברה של השמש למזל עקרב והגעתה למעלת הנסיגה בין ה: 5-1.11.2018 נחזה בגל נוסף של תזכורת על אירועי הנסיגה. ונוס תהיה במעלת ההתכה .

מדינת ישראל בת מזל שור עם אופק מאזניים- אירועי ונוס וונוס בנסיגה במזל עקרב הוכיחו בעבר שהם משמעותיים.

מדינת ישראל שהאופק שלה מאזניים תמיד תחווה נסיגות של ונוס באופן בולט יותר במיוחד שהפעם ונוס יהיה מול אוראנוס בשור [המזל של המדינה] כוכבים בעקרב מציפים יותר עוינות בין האויבים והשוכנים קרוב לגבולות של המדינה.  אך גם כוכב מאדים בבית המולדת[בית 4]  של המדינה מגביר עוינות, התקוממות, מרד ושנאת האחר ביתר שאת. תופעה שהתחילה בחודש מאי[עם כניסת מאדים למזל דלי בית 4 של המדינה]  ותימשך ביתר שאת בזמן הנסיגה. מאדים בבית 4 במפת מדינת ישראל יהיה מול הכוכבים של ממשלת ישראל  :ירח, מרס, שבתאי ופלוטו[בית 10 מפת מדינת ישראל]

מרס מה: 11.10 עד סוף אוקטובר יהיה מול  שבתאי פלוטו במפת המדינה,  מסמל שיאי אלימות ויגיע להיות מול מרס במפת המדינה בין ה: 4.11 עד 15.11.2018.

ונוס בנסיגה מייצר היבט מרובע עם הירח [4 מעלות באריה עם פלוטו 12 מעלות באריה] .לכן הארץ לא תשקוט.

כל 8 שנים ונוס חוזר למזל עקרב במעלה אחת פחות לנסיגה הקודמת למשך 40 יום.

הנקודה העקרבית במפת מדינת ישראל :

תמיד תתייחס לאויבים ולמצבי טרור ואירועים מכוננים בזיכרון בקולקטיבי ולחלק מכם יהיה חרוט בזיכרון האישי:

ב:9 באוקטובר 2010 –  ב: 10.11- טייס ונווט נהרגו בהתרסקות מטוס אפ 16 מעל מכתש רמון בטיסת אימונים.

28 באוקטובר 2010- שני הרי געש מתפרצים בחצי האי קמצ'טקה רוסיה.

10 באוקטובר 2002  -מחבל מהתנזים חודר לקיבוץ מצר ורוצח 5 איש.

ב: 15 לנובמבר 2002 – התקפה על מאבטחים בחברון שהגנו על חזרת מתפללים ממערת המכפלה- 12 לוחמים נהרגו.

ב: 21 בנובמבר 2002 –  פיגוע התאבדות בקו 20 בירושלים- 11 איש נרצחו.

13 אוקטובר  1994- אחרי חטיפתו של נחשון וקסמן ואיתור מקום המחבוא ב: 14.10 פרץ כוח סיירת מטכל בניסיון חילוץ נהרג וקסמן וקצין נוסף ניר פורז ופצעו 7. -טראומה בלתי נשכחת של סיירת שייחסו לה פעולות מושלמות.

19 באוקטובר 1994 אירוע פיגוע ראשון והגדול ביותר בקו 5 -21 אחד איש נהרגו

29 באוקטובר 1994  מחבלי חייזבאללה זרקו מטען במוצב חיילי צהל בלבנון ונהרג החייל אלמוג קליין.

 16.10.1994 פורש הטניסאי עמוס מנסדורף  בעקבות פציעות חוזרות ונשנות, לאחר שהפסיד בגמר טורניר רמת השרון האחרון נגד דרום אפריקה כשהוא נושא נאום ומודה בבכי לאלפי האוהדים באצטדיון

26.10.1994 נחתם הסכם שלום בין ישראל לירדן .

1986- 16 לאוקטובר עם נסיגת ונוס בעקרב נפל בשבי רון ארד שהיה בן מזל שור[5.5]  אחרי שמטוסו מתרסק והוא נופל בשבי ומאז גורלו שזור בטראומה של תולדות ישראל.

פסל ונוס

 

השפעת ונוס בנסיגה בתקופה בין ה: 16.11-6.10.2018 על המישור האישי שלנו:

בתחום האישי בין זוגי- יחסים

בתחום היחסים האישיים רף הקנאה, רכושנות תחת היבטים אלה[של יחסי ונוס מרס בנסיגה]  יהיה גבוה במיוחד. מי שמכיר את המפה שלו וסובל מהיבטי רכושנות,  חרדות מפני נטישה, מיניות מדוכאת,  חוסר ביטחון רגשי ההיבט הזה שיימשך כ-40 יום נטו אך בגדול זמן מספיק ארוך  ישפיע עליו. אירועים עלולים מלהיות קטליזאטור והרגשות עלולים לגאות ולצוף החל מהתקפי זעם, חרדות של עזיבה וקנאה ועד התפרצויות ואלימות. אנשים מטופלים עם רף מודעות גבוה יכולים לשלוט טוב יותר בהשפעת היבט זה. מדובר בהיבט של זעם שנוצר מחרדה ודיכאון. זעם גדול תמיד מחפש דרך להשתחרר פעילות פיזית, מינית, ספורטיבית מדיטציה, שיחות על הבעיה יעזרו תמיד להוריד את רף הכעסים. ידוע כשמיניות מדוכאת היא תחפש סובלימציה להשליך לשם את האנרגיה המינית התוססת. ככל שמדכאים אותה בקבוצות אוכלוסיה דתיות גל הזעם שהם ישחררו כשהם מתקוממים על נושא שמפריע להם יהיה עצום. זה יהיה ביטוי של תסכול שמצטבר על דימוי של כישלון, חוסר הצלחה, רגשי נחיתות, תחושה של פגיעה בכבוד העצמי, באידיאולוגיה שהוא מזוהה איתה. תפיסת המציאות אצל אנשים שחייבים לשחרר את הכעסים היא דרמטית ומבטאת חוסר שליטה על הרגשות הגועשים. לעיתים זה כמו לחיות או למות. ביחסים בין זוגיים בגידה או איום של בגידה כהצדקה לסיום היחסים או תקיפת הבוגד ופגיעה בו. רגשות במצבים אלה הופכים לאובססיביים להיגיון ולשכל הישר אין מקום. ביחסי מיניות יש נטייה תחת היבטים אלה לתקוף מינית להימשך למין פורנוגראפי חריג שונה ופדופיליה.

בתחום הפיננסי אישי וכללי

תקופת הנסיגה של ונוס במיוחד היבטי ונוס ומאדים הבעייתיים לא מומלץ להשקיע כספים, לרכוש רכישות יקרות וליטול סיכונים פיננסיים מכל סוג להיזהר מנטילת הלוואות שנראות אטרקטיביות בתקופה זו אך באותיות הקטנות יש אפשרות להסתבך כספית. מומלץ להקפיד על צמצום ההוצאות שאינן הכרחיות. במישור העולמי נסיגת ונוס בהיבטים אלה כפי שיש במפת הנסיגה הסכמים בינלאומיים עלולים להתנתק, להשתנות, תחת נסיגה זו אירועים בינלאומיים בין מדינות שנראו לנו בעבר כלא הגיוניים עלולים לפרוץ. השנאה של האחר עלולה להביא למצבים קיצוניים של התנהלות מדינית כלפי אזרחים אך גם כלפי אזרחים זרים ותג שנאה עלול להיות פופולרי ולהשפיע על נושאים כלכליים. חברות שנראו בטוחות עלולות לעבור שינוי בלתי נמנע ומקומות עבודה עלולים להיפגע.  סיום הסכמים שהטיבו פיננסית עלולים להתנתק. יהיה קשה עד אמצע דצמבר לסמוך על התנהלות כלכלית הנטייה הבסיסית תהיה לקראת שינויים שישפיעו על חיינו הכלכליים. מומלצת זהירות גדולה יותר בכל הנוגע לכלכלה עתידית. 

ונוס בנסיגה בבתים מי שיודע את האופק –ואת סדר הבתים במפה שלו

וונוס בנסיגה -בבית 1: ונוס בנסיגה במזל עקרב עלול להעצים את הקשיים בתחושות האישיות אך להשפיע גם על בעיות פיזיות, רגישויות גופניות, ירידה אנרגטית, חוסר איזון מצב רוח ירוד ונטייה לפסימיות. בבית 1 האדם צריך להתמודד מחדש עם בעיית הדימוי העצמי שלו ומדוע היא צפה כל פעם מחדש.

ונוס בנסיגה בבית 2: נסיגת ונוס ישפיע על חששות פיננסיים, כלכליים אך ייתכנו מצבים המעוררים את החששות. עיכוב כספים, דלדול מקור ההכנסות, תחושת דלות ופסימיות לגבי המצב הכלכלי. וונוס בנסיגה בבית 2 לעיתים האדם מפוקח יותר לגבי הרגלי המזון והאוכל ויכול לטפל בדיאטה או בהקפדה על האיזון טוב יותר במצבי נסיגה.

ונוס בנסיגה בבית 3: ונוס בנסיגה ישפיע מאוד על הלך הרוח, מצבי הרוח[בהשראת מזל תאומים שליט בית 3] אך לעיתים תיתכן פגיעה בפן התקשורתי וביכולת של האדם להתנהל באופן רגיל ומאוזן. לעיתים ירגיש ירוד בפן התקשורתי ושהוא אינו במיטבו. לפעמים זה יכול להתבטא בחוסר חשק לתקשר עם הסביבה והתבודדות גדולה יותר. יתרבו תקלות בשיחות וחוסר הבנות בקשרים עם שכנים ואחים ואחיות. תקלות ברכב בנושא מזגן, רדיאטור.
ונוס בנסיגה בבית 4: עניינים משפחתיים יכבידו. מערכות יחסים יהיו קשות יותר או כבדות ומעיקות. לעיתים תהיה התרחקות מהמשפחה כדי לקחת פסק זמן מנושאים רגישים.  ענייני בית  4 תחת השפעה זו פחות טובים ונזקים ברכוש עלולים להעלות את רף ההוצאות.

ונוס בנסיגה בית 5:יחסים עם ילדים עלולים לעלות על שירטון. רגישיות הקשורות בילדים. יחד עם זאת זה פחות מוצלח לפנויים לחפש קשרים ולצאת לדייטים תחת היבט נסיגת וונוס בבית זה. מומלץ להימנע מהשקעות תחת היבט זה ונטילת סיכונים פיננסיים.

ונוס בנסיגה בבית 6: זה עלול לעורר בעיה פיזית רגישויות בחניכיים, שיניים, מערכת השלד, ברכיים ובעיות כרוניות עלולות לצוף. נפשית-  אך גם ירידה נפשית, דיכאון ונטייה להרגיש קושי להתנהל בשגרת היום ובעבודה. תחת השפעה זו לא מומלץ להתחיל עבודה חדשה למרות שוונוס בגדי אינה עוסקת בעבודה אלא בתוצר שהוא הכסף, ייתכנו הצעות דלות שהן בחירה שתהיה פחות מוצלחת בדיעבד.

ונוס בסיגה בבית 7 לא מוצלח לכל הנושא ביחסים זוגיים. נכון שמה שיצוף זו הבעיה האמיתית בקשר שנוטה להתחבא או להסתתר,. אך אנשים עם ניסיון יודעים שלא ניתן לפתור כל בעיה בנישואין לעיתים צריך להשלים עם בעיה אם היחסים כל כך חשובים.. הפרופורציות תחת השפעת הנסיגה פחות טובות ויש נטיה להעצים כל דבר. לעיתים הבדידות תהיה אבן הנגף בתקופה זו. לא מומלץ להינשא תחת השפעת נסיגה בבית 7.

ונוס בנסיגה בבית 8 : נושאים המתקשרים לכלכלה לטווח ארוך יותר יציקו. הביטחונות ונושאי בנקים, ביטוח, מחויבויות פיננסיות מגוונות. כל אלה עלולים להיות לאבן נגף בתקופת הנסיגה ואולי קושי להתמודד עם הנושא בכלל. העניין המיני גם יצוץ תחת השפעה זו והלבידו יכול להיות נמוך במיוחד. בכלל יחסים אינטימיים תחת השפעה זו לא יהיו במיטבם בלשון המעטה.

ונוס בנסיגה בבית 9 :לא מומלץ להתחיל ללמוד תחת היבט זה ואף לא לנסוע. נושאים המתקשרים ללימודים עלולים להיות פחות מוצלחים כמו:ציונים, התלהבות מנושא הלימודים שנבחר, יחסים עם מורים, רעיונות שהלהיבו עלולים לנחות נמוך מאוד. אדם נוטה בזמן נסיגת וונוס להיות פסימי יותר ולתפוס את המציאות דרך פריזמה מדוכדכת ואולי לעסוק בספוקלציות שליליות יתר על המידה.

ונוס בנסיגה בבית :10זו עלולה להיות תקופה שמדגישה את חוסר הסיפוק העצמי, את חוסר שביעות הרצון בעבודה או מהעבודה עצמה  מהיחס כלפיכם ייתכן ותרגישו שאתם לא מוערכים בעבודה או שמתנהגים כלפיכם בכפיות טובה. ברוב המקרים מדובר בבעיה ביחסים עם מעביד והמסגרת עצמה. לעיתים, בנושאים המתקשרים לשכר,  יחסי אנוש עלולים לאכזב אתכם אולי תחושת קנאה וחוסר פרגון לעשייה שלכם. לא הייתי ממליצה להתחיל תפקיד חדש או עבודה חדשה בזמן הנסיגה. יחד עם זאת,  זמן הנסיגה מעולה לחשוב מחדש: מה רצינו להיות כשנהיה גדולים?? התחברות לחלום ישן.

ונוס בנסיגה בבית 11 : נושא התדמית יהיה רגיש במיוחד. כדאי להימנע מעיסוק בייצוג עצמי משמעותי. יחסים חברתיים עלולים לנחות למקומות מדכדכים. לעיתים מתברר שאתם לא ממוקמים במיקום חברתי טוב כפי שאתם מצפים והגיע הזמן ללכת הלאה. בית 11 תמיד יחזיר אתכם לנושא התדמית שלכם ואיך אתם רוצים להיראות בעיני העולם. לעיתים פגיעה ועלבון, ממחישים לכם איך אתם נראים בעיני האחרים ואולי עד כמה לא שמרתם על עצמכם.

ונוס בנסיגה בבית 12 : ונוס בנסיגה בבית של התת מודע לוקח אתכם הרבה פעמים לתקופת של הקרבה, ויתור על העצמי למען מטרות שנראות לכם הרבה פעמים הכי חשובות. לעיתים קרובות זמן הנסיגה הוא הזמן לניקוי כאבים ותחושת דחייה. יחסים שמעוררים אתכם לחוויית דחייה ייתכן והם לא צריכים להיות חלק מחייכם. זמן נסיגה גורם לא פעם לחרטה ורגשות אשם על דברים שעשיתם ואולי הגיע הזמן לפתור אותם, להשלים, לבקש סליחה או ללכת לטיפול פסיכולוגי-נפשי  שנוגע בתחושת הכאב והרגשת הבדידות העמוקה. לעיתים כמיהה להיות לבד מנותקים. טוב לויפאסנה ובכלל להתבודדות יזומה.

מה להימנע או לא לעשות בזמן נסיגת ונוס בעקרב:

פיזית: מומלץ להימנע בזמן נסיגה מכל ניתוח קוסמטי/אסתטי  ונוס בעקרב מייצר צלקתיות ודימומים לכן מוטב להימנע ולדחות ניתוחים קוסמטיים לאמצע דצמבר ואילך. להימנע מנטילת סיכונים פיזיים העלולים לגרום לפגיעה מכל סוג תחת היבטים אלה.

רגשית:אין שום בעיה  להיפגש לדייטים ולהתחיל קשרים אך לא מומלץ להינשא בנסיגת ונוס או ליצור שותפויות או להקים חברות. נושאים אלה דורשים מקסימום הרמוניה היבטי ונוס בעקרב מעבר לנסיגה בעייתיים מאוד ליצירת מהלכים אלה בצורה טובה.

כלכלית: מומלץ להימנע מנטילת סיכונים כלכליים, ליצור הלוואות, השקעות ושותפויות פיננסיות בעת זו.להימנע מהוצאות כלכליות שלא לצורך כדי לעבור תקופםה זו עםמ מינמום אובדן, ונזק פיננסי. 

 

 

 

ונוס ב:12 המזלות

על ונוס פרק א'

על ונוס פרק ב'

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ    19.9.2018

 

 

 

 

77הערות

 1. יונה

  איך יודעים אם קשר יחזור לחיינו קשר שנותק

  • פנינה כץ

   יונה שלום

   רק בבדיקת של המפה האישית שלך. ניתן לוודא אם זו הייתה פרידה סופית או לא.

   בברכה
   פנינה

 2. nula

  תודה שענית לי. גם לי היא נשמעה משונה מאד.

  • פנינה כץ

   nula שלום

   זה בסדר אני שמעתי מאנשים רבים ושונים שהחליטו ליצור אנטרפרטציות שלהם כדי שיאהבו את המפה שלהם יותר, אך גם את החיים שלהם כולל את העבר שלהם כמו גם את הווה ובוודאי את העתיד. זו תכונה אנושית של רבים לרצות "לסדר את המציאות" כדיע להפוך אותה נסבלת יותר. זה לא חדש וקיים לא רק בתחום האסטרולוגיה.

   ברכות
   פנינה

 3. nula

  הי פנינה, קבלתי לאחרונה הסבר אודות נסיכת ונוס אשר לפיו נסיגת ונוס הנוכחית מחלישה את הקשור לונוס במאזנים (גישור, חיבור וכו) אולם מחזקת את כל הקשור לאפיוני ונוס בשור – ההיבטים המעשיים, הקשורים לכסף וכו'. לדוגמא אצלי בבית 9 היא תחליש את הקשר עם אנשים בחו"ל אולם תעצים את העניינים המעשיים הקשורים בהשקעות בחו"ל וכיוצא בכך – האם לפי דעתך וניסיונך יש ממש בתיאוריה זו?

  • פנינה כץ

   nula שלום

   כל פעם צצים חוכמולוגים [חוכמו-אסטרולוגים] שמנסים להמציא אסטרולוגיה חדשה או כזאת שמתאימה להם וסיבותיהם שמורות איתם. ההבדל זה הניסיון שלי של עשרות שנים כשעברנו נסיגות אלה כבר כמה וכמה פעמים במזל עקרב.
   ונוס בנסיגה בעקרב הוא מול האוראנוס בשור והוא היכה את כל בני מזל שור שאני מכירה, או בעלי אופק שור והם חוו תקופה קשה כל אחד על פי המפה האישית. כל האינטרפרטציה הזאת אפילו לאוזן חובבנית נשמעת ממוצאת כמו לנסות לרבע את העיגול. מה שיפה באסטרולוגיה שיש מפגש עם המציאות שמסוגלת לאשר את היומרות להסביר אותן אחרת מכפי שהיא.
   כדי לא להעליב אף אחד לא אגדיר את התיאוריה הזאת בשום שם.
   בברכה
   פנינה

השאר תגובה