יופיטר[צדק] במזל טלה ממאי 2022 עד מאי 2023

  יופיטר בטלה.

צדק [יופיטר] מגיע ב: 10.5 למזל טלה  ל:5 חודשים וכבר ב: 29.10 חוזר למזל דגים עד ה: 20.12.2022.

ב: 21.12 צדק חוזר למזל טלה כדי להישאר שם עד ה: 16.5.2023. 

 

יופיטר בטלה : 

העולם היה זקוק ליציאת יופיטר ממזל דגים,  הנחשב למיקום מדיטטיבי עמוק בתת מודע, עם תקופה מלאת רגשות אשם והררי קורבנות.  לעבר מיקום מלא אש ואנרגיות המעצימות שמחה והתלהבות ויוזמות חדשות. רצוי לזכור כי כוכב צדק[יופיטר] מגדיל, מעצים את תכונות המזל לשם הוא נכנס. צדק יעצים את תכונות כוכב מרס הלוחמניות, של מזל טלה ויחסיו עם הפלנטות במפה העולמית[והאישית] יתנו את הטון החיובי או השלילי בהתאם למפגשים[היבטים] של צדק עם הכוכבים האחרים.  

 

זאוס-יופיטר הפסל: Credit: Marcus Cyron

יופיטר ומקורות הבנתו במיתולוגיה
יופיטר היה אל האלים במיתולוגיה הרומית וכונה גם יוביס. הוא היה האל החשוב והמכובד ביותר בפנתיאון האלים הרומי ובמיתולוגיה היוונית הוא כונה זאוס  או צדק אל הרעם והאור הוא היה הממונה על שמירת הסדר הציבורי וכן על השמים ועל החוק. זאוס -יופיטר היה בנם של האלים סטורנוס[סטורן] ואופס ואחיהם של יונו נפטון פלוטו וקרס. הוא נישא לאחותו יונו, מלכת האלים ויחד עמה הביא לעולם את אל המלחמה מרס ואופס ואחיהם של יונו נפטון פלוטו וקרס., יופיטר תואר כגבר בוגר, רב עוצמה ומעורר כבוד הרומאים סגדו ליופיטר בעיקר כיופיטר אופטימוס מקסימוס (יופיטר הטוב והגדול ביותר) . בדומה לשמות אלים אחרים מן המיתולוגיה הרומית, יופיטר מונצח בשם כוכב הלכת החמישי במרחקו מן השמש, הוא כוכב הלכת יופיטר, הקרוי בעברית צדק. צדק הוא כוכב הלכת השני בבהירותו בשמי הלילה (אחרי נוגה), לכן קל להבין מדוע בחרו הרומאים להעניק לו את שמם של אלם הבכיר והחזק ביותר.

 

פני יופיטר[צדק] פניו המיוחדים של יופיטר בגלל כוח המשיכה העז שלו אלפי /מטאוריטים וכוכבים מתנגשים בו. 

יופיטר כפלנטה והשפעותיה:
יופיטר הוא הכוכב הלכת הגדול ביותר וגם בעל עוצמה המגנטית הגדולה ביותר בין כל כוכבי הלכת ולכן השפעתו על האירועים בעולם גדולה ועצומה. השפעה על האנושות במובן הפיזי, רגשי, מנטאלי ועל אירועים לטוב ולרע.

מיהו יופיטר ואיך הוא משפיע עליך?
יופיטר הוא שליטו הטבעי של מזל קשת ובמידה מסוימת[באסכולה הישנה יותר] גם של מזל דגים. יופיטר בבואו לכל מזל, בגלל גודלו והמגנטיות הרבה שלו [מלבד אוראנוס אולי הוא העוצמתי ביותר] נוטה להרחיב ולהעצים את תכונות המזל אליו הוא מגיע. לכל מקום שהוא מגיע או נוגע[היבטים וכוכבים]  הוא גורם בעצם נוכחותו המגנטית להרחבת התכונות וההשפעות. כשהוא פוגש במזל שם שוהות פלנטות אחרות,  הוא "מנהל דיאלוג"  לכאורה הוא מעצים את ההיבט ואת ההשפעה שיש על אותה פלנטה  או על היחסים עם בין הפלנטות. מבחינה גורלית, הוא משתתף בכל האירועים הגורליים אשר בחיינו,  מטוב ועד רע. עד לא מכבר באסטרולוגיה היותר עתיקה ופשטנית נטו לייחס ליופיטר השפעות מטיבות בלבד וכינו אותו  "המטיב הגדול" או "כוכב המזל", אך ככל שההבנה המחקרים הופכים להיות תבוניים יותר מתברר שעצומה השפעתו על הפן האוטו- סוגסטיבי[שכנוע עצמי].  אסטרולוגים ואנשים רבים נטו להיכנס לאופוריה ולצפות שבבואו של יופיטר למזל בו נולדו  הוא יביא את המג'יק, עושר, אושר, הצלחה ופרסום על עיקרון הכוכב של המזל הגדול.  בעבר נטו להתעלם מהעובדה שיופיטר בגלל גודלו והמגנטיות הרבה שלו, כשהוא נתקל בהיבט בעייתי[יחסי כוכבים או בית עם קושי] הוא ירחיב גם את הקושי, את הבעיה  ללא כל היסוס ולא " יספק את הסחורה שהכל טוב עם בואו של יופיטר" . אכן, כוכב יופיטר, פעמים רבות מדי הוא "מלא הבטחות" ולצערנו,  גודל האכזבות כגודל ההבטחות.  יופיטר אכן מסמל את ההזדמנות, את ההתחלות אבל, ככל שהשנים חולפות, כולם לומדים להפנים את משמעותו העמוקה יותר ומשתחררים מהפרדיגמות הישנות והשטחיות שיופיטר בתפקידו נועד רק להטיב,  ובהחלט המדייקים מטמיעים את אופיו המורכב והאמתי.  יופיטר מגיע לביקור לכל מזל בממוצע אחת ל-12 שנה והוא מרחיב שם את השפעתו, יופיטר אחראי על הגודל ועל העוצמה, במובן התפשטות-[ expansion `] יופיטר עצום באנרגיית הסחף שלו[מהיר ומגנטי מאוד] הוא יוצר ומסמל התחלות והזדמנויות להתחלות. ההתחלות שלו מתאפיינות  בהתחדשות, בנושאי לימודים,  מפגשים רומנטיים, פרק ב' ביחסים, אופקים מקצועיים חדשים,  נסיעות לחו"ל ולעיתים הגירה לתקופה, התחלות בעיסוק אמוני-רוחני, התחלות של פרויקטים.  כמו כן,  הוא עשוי לגרום לקידום או עבודה חדשה ולעיתים גם מעבר לבית/סביבה חדשים.  תחת היבטים בעייתיים בבית לשם הוא מגיע לביקור,  הוא יוצר העצמת הקושי, הגדלת הבעיה, הרחבת החובות, והעצמת כל היבט שהוא פוגש. הפעם יופיטר מגיע לביקור במזל טלה.

מיהו צדק וכיצד ישפיע עלינו ועל העולם בזמן שהותו במזל טלה? 

תדמיינו עולם בצורת גלגל המזלות. הבית הראשון שלו תמיד יהיה טלה כהתהוות בראשית  : 

כל פעם שפלנטה בעלת עוצמה מגיעה למזל טלה [ נפטון יגיע למזל טלה באפריל 2025 ועולם הערכים, הנפש מתחיל סיבוב חדש.] הפלנטה מחוללת התחלות חדשות,  רוח ואנרגיה חדשה תגיע לעולם. אחרי שצדק[יופיטר] שהה כשנה במזל דגים בבית 12 העולמי,  בית התת מודע, יופיטר יוצא ממעמקי מזל דגים מהמצולות שלו,  מההתחפרות הכוללת רגשות אשם, חשבונות נפש, הסתגרות ובידוד אך כמובן, המוני קורבנות של הקורונה ושל מלחמת אוקראינה ואסונות טבע קשים במיוחד.   יופיטר נחלץ למזל טלה בהתחברות לפן היצירתי, יוזמתי תוסס ומלא תקווה לטוב ולחיים עם התחלות ובשורות חדשות. יופיטר בטלה מרחיב את התכונות של המזל.  כמזל הנשלט ע"י כוכב מארס האנרגיה שלו הסוחפת היא מרסיאלית השולטת על מזל טלה. היא מציפה מאבקים, לחימה, עלייה באירועים עוינים ועל כל אלה  יופיטר יפגוש ב: 24.5 את כוכב מרס שמצטרף אליו למזל טלה,  יחד הם מסמלים שיא של אנרגיה מתפרצת ומתפוצצת ועם עלייה של אירועים עוינים מסוכנים, עליה בתאונות ובשריפות.

 

יופיטר בבית הראשון העולמי: איך הוא מתנהל? 

יופיטר[צדק] בטלה צדק בבית ראשון העולמי הוא מיקום המסמל את הסלף של האדם/האנושות/העולם. האנרגיה לוחמנית, הישרדותית ואגוצנטרית עם פרשנות מה יגרום לי לאושר לשמחה והשאיפות שהצבתי לעצמי כדי לכבוש אותן.  יותר אנשים דואגים לעצמם ביתר שאת ורוצים לחוות את החיים ואת שמחתם כל אחד על פי דרכו ונהייתו.  חווה התלהבות, שמחת כיבוש תחומים חדשים, מלא אופטימיות ואומץ עם רוח של חלוציות שמגיעה להשיג יעדים חדשים, ליצור התחלות טובות יותר. כאלה שממציאים את העולם מחדש. יופיטר בטלה מושפע מהצורך להשיג יעדים מהר. מאדים המזין את התשוקה הוא פועל בלחץ ובהכתבת קצב מהיר חסר סבלנות עם כמיהה לראות את היעד נכבש כדי ללכת הלאה. יופיטר בטלה פועל בעצמאות, בהתלהבות לא מקשיב לאחרים גם במחיר טעויות. אך הצורך להתנהל בקצב האינדיבידואלי מנצח את הצורך להקשיב  לאחרים. יודע לעודד לדרבן ולהוביל את הסביבה. 

יופיטר בטלה פועל ישירות ובכנות בלי משחקים ושטיקים. עם חוסר טקט בולט,  אבל עם הרבה חן ויצירתיות. עם הרבה חוש הומור,  בשלב כשהוא נחשף לצורך להיאבק,  הוא מעלה הילוך, קצב ואסרטיביות, הופך למנהיג יצירתי יותר שעוקף כל מהמורה. עם אומץ לעסוק בפתרונות שטרם נוסו ועוקף במהירות את הבעיות. מאמין בהזדמנויות, ואם הן נוצרות במצבים קשים הוא עשוי להוציא מהלימון לימונדה.  מתבונן בתמונה הגדולה איך היא צריכה להצטייר. 

כללית אופיו של יופיטר מוחצן, ראוותני וצריך תמיד להישמר מהגזמות. מכל סוג. בטלה יופיטר עלול להגזים כשהוא יפגין עודף ביטחון, "יודע הכל",  אומץ מופרז ו"כמעט אובדני" שתלטנות ובוסיות, קושי לקבל ביקורת וילדותיות בהיעלבות, חוסר סבלנות הגורם לסביבה להלך על הבהונות,  כדי לא לחטוף פרץ צעקות. מתקשה ללמוד לקחים. מתעב פרטים וחולם בלילה שיגיעו "גמדים קטנים" ויטפלו בפרטים הקטנים והמשעממים האלה ) 

 

 

 

לפני תריסר שנים[שנת 2011-2010] יופיטר[צדק] ביקר במזל טלה מה היו האירועים הבולטים? 

 

ב: 31 במאי – לוחמי שייטת 13 משתלטים על המשט שניסה לפרוץ את הסגר על רצועת עזה. במהלך ההשתלטות על ה"מרמרה", אשר לא נענתה לקריאה לעצור, פורץ עימות אלים בין חלק מנוסעי הספינה לחיילים אשר במהלכו נהרגו 9 מנוסעי האוניה ומספר חיילי צה"ל נפצע

ב: 26.7.2010 אסון התרסקות המסוק של חיל האוויר על 6 אנשי צוות  סמוך לעירה בראשוב ברומניה בקרפטים של רומניה

ב: 3 באוגוסט כוחות צבא לבנון פותחים באש בגבול ישראל לבנון-משגב עם, והורגים מג"ד ישראלי. 

ב: 31.8 -4 ישראלים נרצחו בפיגוע ליד חברון 

 2011 

ב: 5.2 במקביל למהומות במצרים, מחבלים מבצעים פיצוץ בצינור גז מצרי בצפון סיני המספק גז טבעי לישראל ולירדן, בעקבות האירוע הופסקה אספקת הגז לשתי המדינות. 

ב: 7 באפריל, מערכת כיפת ברזל מבצעת יירוט מבצעי ראשון מעל שמי אשקלון. 

 

 

10 במאי 2022- יופיטר מגיע למזל טלה לבשר בשורות חדשות לעולם.

ברם, ב: 24.5 מאדים מצטרף אליו במזל טלה- הייתי מגדירה זאת  כצמידות "יותר מדי". צמידות המנבאת אירועי לחימה, פיגועים ייתכן ומדובר במבצע בלתי נמנע לאור החמרה במצב הביטחוני. אך גם בעולם,  צפי להחמרה באזורי הקרב ואף סיכוי גדול להתפרצות מלחמה באזור חדש.  יופיטר יתחיל נסיגה ב: 28.7.2022 שתימשך עד ה: 23.11.2022 ויופיטר יחזור למעלה 28 במזל דגים. 

 

חודש מאי 2022 לא שוכחים שמרקורי הנסוג בתאומים מעצים את התאונות שיקרו. 

10.5 -יופיטר בטלה בהיבט של 45 מעלות לאורנוס בשור יפרצו אירועים יוצאי דופן העלולים לצאת משליטה. 

23.5 יופיטר ב:23.5 בהיבט הרמוני לשמש בתאומים – מייצר אופטימיות וחשיבה חיובית. 

 25.5 עד 1.6 ב: 29.5 יופיטר ומאדים בצמידות מדויקת ימים היסטריים ברמת האינטנסיביות.  מתאים לקרבות, אירועי אלימות קשים, לשריפות בלתי מתכלות, אך גם מגה  תאונות. באופן החיובי ייתכנו מיזמים עם צורך במענה[תיקונים]  חיובי ומהיר. אירועים דרמטיים שיש חשיבות למהירות התגובה. 

יוני 

20.6 מרקורי בתאומים בהיבט הרמוני ליופיטר בטלה- מוצלח להסכמים חוזים, התחלת עבודה, מיזם , נסיעה מוצלחת,  הישגים בבחינות. 

28.6 יופיטר בטלה בהיבט הרמוני לוונוס בתאומים. – היבט העשוי להביא הצלחה עם תקשורתיות/תדמית  טובה, הזדמנות לקבל הכרה ואירועים עשויים להצליח מבחינה פיננסית. 

יולי 

9.7 מרקורי במזל סרטן בהיבט דיסהרמוני ליופיטר בטלה – היבט בעייתי/תאונה/תקריות/  בכל הנוגע לצעירים, ילדים – נטייה לתאונות בלבול וטעויות דרמטיות. רע להסכמים/חוזים/התחלות עבודה. 

25.7  וונוס בסרטן בהיבט מרובע ליופיטר בטלה- היבט של החמצה, תחושת הפסד ואובדן אדם יקר. אירועים מתקשרים לילדים/בני משפחה, סכנת טביעה. 

 

נסיגת יופיטר התקופתית[4 חודשים] מתחילה 

28.7 יופיטר בטלה מתחיל נסיגה למשך 4 חודשים – נסיגת יופיטר היא הבטחת האטה של תהליכים תחושות החמצה שאולי יהיה קשה לחזור לנקודת המוצא. 

31.7 שמש באריה בהיבט הרמוני ליופיטר בטלה – הפלנטות במזלות אש מייצרות התלהבות, שמחה ורצון להיות אופטימיים, מטיב עם התחלות חדשות האנרגיות במיטבן. 

אוגוסט

18.8 ונוס באריה בהיבט הרמוני ליופיטר בטלה – מטיב עם יצירתיות, אהבות,  התאהבויות של מזלות: אריה, טלה , קשת, מאזניים, תאומים, דלי. היבטי תרבות עשויים להיות מרשימים. 

ספטמבר

2.9 מרקורי במאזניים מול[180 מעלות] יופיטר בטלה-  היבט בעייתי במיוחד , מסמל לעומתיות, הרבה ויכוחים והתנצחויות.  נושאי עבודה עלולים להיכשל או להתקשות להתקדם. התפרקות שותפויות, השבתות לא טוב לחתימות על חוזים והסכמים 

אוקטובר 

1.10 ונוס במאזנים מול יופיטר בטלה : היבט של אכזבה, תבוסה, הפסד תחושת החמצה, אובדן אדם יקר. מרע במערכות יחסים. 

12.10 מרקורי במאזנים מול יופיטר בטלה – היבט המקשה על שיתופי פעולה, מבטא סכסוך, לעומתיות, אווירה שקשה לגשר עליה, יחסים של שותפויות עולים על שרטון 

29.10 יופיטר בנסיגה חוזר למעלה האחרונה של מזל דגים .

 

 

יופיטר עם האלה ג'ונו – אלת היא אלת הנישואין, האימהות והלידה,  צייר: Franz Christoph Janneck

 

 

ב: 21.12.2022 יופיטר חוזר למזל טלה  וישהה במזל עד 17.5.2023 . 

 

דצמבר 2022 ינואר 2023

מה: 4.1.23-21.12.2022 יופיטר בהיבט של 45 מעלות לאורנוס בשור – מאבקים, לחימה,  אירועים חריגים בלתי שגרתיים  פורצים, ועלולים לצאת משליטה. 

ינואר 2023 

4.1.2023 יופיטר בטלה בהיבט הרמוני לונוס בדלי – היבט של הישגים עולמיים תחומי ספורט תרבות ואמצאות. באופן האישי מטיב עם רומנים ויחסים. מזלות: דלי, אריה, תאומים, קשת, 

25-24.1.23 יופיטר בטלה בהיבט הרמוני לשמש בדלי- אווירת תקווה.  אירועים מעניקים אופק טוב לחברה לקוסמוס, אירועי המצאות והישגים אנושיים מעשירים את החברה וקיומה. 

פברואר

17-16.2 יופיטר בטלה בהיבט הרמוני למרקורי בדלי – המצאות, מיזמים, חידושים יוצאי דופן בתחומי מדע רפואה וחלל,  ואירועים המאירים את האנושות באור חיובי. הישגים מנטליים, יצירתיים, בעבודה ומיזם.

מרץ

1-2.3 יופיטר בטלה בצמידות לונוס בטלה – עיסוק בנושאים אישיים, רומנטיים, חברתיים, זמן ליחסים לשותפויות ושיתופי פעולה. 

11.3 -14.3 יופיטר נצמד לכירון בטלה סכנת מגה שריפות, היבט המתסיס, מחמם גזרות, אירועים עלולים להפוך למסוכנים, מציף אירועי לחימה, פיגועים,  שריפות ועליית תחלואה או התפרצות תחלואה. 

28-27.3 יופיטר בטלה צמוד למרקורי בטלה- מתאים לפתרונות לבעיות, רעיונות חדשים, התחלות של מיזמים, חדשנות, עבודה, הישגים לימודיים, רעיונות אמיצים, נסיעות 

אפריל

12-11.4 יופיטר בטלה צמוד לשמש – התחלות חדשות, מיזמים, אווירה עם תקווה אך עם לא מעט סכנות של עוינות. 

מאי 

6-3.5 יופיטר בטלה ונוס בתאומים – מטיב עם הפן החברתי, תקשורתי , לימודים,  נסיעות, מטיב עם מערכות יחסים של מזלות טלה, קשת, אריה, תאומים דלי ומאזניים ובעלי אופק במזלות אלה. 

15-14.5 יופיטר בטלה ומאדים בסרטן בהיבט דיסהרמוני- אירועים לוחמניים, פיגועים אווירה לעומתית וסכנות של עוינות,  סכנות ביטחוניות. 

יופיטר ב: 16.5.2023 עובר למזל שור. 

 

המזלות שיתמודדו באופן בעייתי יותר השנה עם יופיטר בטלה יהיו :  סרטן, גדי ומאזניים.  אך גם בעלי האופק במזלות אלה. וכל מי שיש לו כוכבים במזלות אלה, כוכבים שייצרו קונפליקטים עם עם כוכב צדק/יופיטר יחוו אירועים בהתאם למפה האישית. 

 

יופיטר במזל טלה: על המזלות: 

מזל טלה: יופיטר בטלה יככב  בבית הראשון ומשפיע על הסלף הצורך בעיסוק עצמי, עלייה בהישרדות, צורך בהתחלות, יוזמות, התחדשות, התחלות חדשות בתחומי עבודה/קשרים/לימודים/נסיעות 

מזל שור- יופיטר בטלה יהיה בבית ה: 12 פועל רבות להתפתחות הפנימית מרחיב את התהליכים הנפשיים,  אך גם עלול להרחיב את הרגישויות, צורך בהתרחקות והתנתקות .

מזל תאומים: יופיטר בטלה  יהיה בבית 11 הבית החברתי, מרחיב את הצרכים החברתיים והקשרים, לעיתים קרובות עיסוק בתחומים ציבוריים, בנושאי תדמית וההשקעה בנושאים אלה תהיה רבה. 

מזל סרטן: יופיטר  בטלה יהיה בבית 10,  הבית העוסק בקריירה ובשאיפות: לאן אני רוצה להגיע?  או מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול?  עיסוק בהרחבת הקריירה וצורך בהתחדשות בעשייה ובשאיפות. 

מזל אריה : יופיטר בטלה יהיה בבית ה:9, הבית העוסק בלימודים, נושאי משפט, אופקים חדשים, נסיעות לחו"ל. עיסוק בהרחבת הידע, תואר, באופן שמרחיב את התחומים, נסיעות והתנסויות בתחומים רבים. 

מזל בתולה– יופיטר בטלה יהיה בבית 8 הבית העוסק בתחומים כלכליים לטווח ארוך, לעיתים מרחיב את המחויבויות הפיננסיות, נושאים בריאותיים,  או בעיות של ירושה,  עלולים לבלוט תחת השפעה זו 

מזל מאזנים -יופיטר בטלה בבית 7 הבית העוסק הזוגיות והשותפויות. בית שפותח הזדמנויות להיכרויות חדשות, ביחסים קיימים,  רצון להעניק חגיגיות לקשר, שותפויות כלכליות והזדמנויות לגשר בסוגיות סבוכות. 

מזל עקרב– יופיטר בטלה בבית 6 הבית העבודה והבריאות,  מסמל התחלות עבודה חדשות, אווירה ולוקיישן חדשים, מיזם ורעיונות חדשים. יופיטר בבית הבריאות גורם לנטיות השמנה וצריכת פחמימות מרובה.

מזל קשת– יופיטר בטלה בבית 5 – הבית העוסק באהבות, בפן היצירתי, מטיב עם אומנים ועם יצירות, יצרי, הרחבת משפחה, הריונות והזדמנויות של אימוץ ילדים, בעלי חיים. בהקשרים מסוימים בית השקעות.

מזל גדי – יופיטר בטלה בבית 4- הבית העוסק בהרחבת המשפחה, הרחבת הבית, בנייה והגדלה והצורך המרוכז לעסוק בענייני משפחה בגין אירועים משפחתיים רבים, ירושת בית נכס או רכישת בית מרווח יותר.

מזל דלי – יופיטר בטלה בבית 3 – הבית העוסק בתקשורת , משאי ומתן, מכירות, אך גם בניידות, לימודי תחומים חדשים,  ופעילות רבה של קשרים והיכרויות. בית של רכישת ידע רב וצמיחה .

מזל דגים – יופיטר בטלה בבית 2- הבית העוסק בכספים וחומר, ירחיב את הצורך ליצור הזדמנויות של רווחים חדשים  או אפשרויות כספיות חדשות, עיסוק ברכישות ובצורך ליהנות מהעולם החומרי. 

 

 

יופיטר[צדק] הפלנטה המיתוס ושיברו 

יופיטר במזלות 

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ   14.5.2022

6הערות

 1. אירית בצלאל

  שלום פנינה,

  אני מזל טלה עם אופק מאזנים. איך ישפיע עלי היופיטר בטלה? בשנים האחרונות המון לחץ ובעיות. האם מסתמנת תקופה טובה יותר עם הזדמנויות חדשות? או שזה תלוי במפה האישית?

  • פנינה כץ

   אירית בצלאל שלום
   תקראי את הכתבה עד סופה. יש תיאור השפעת יופיטר לבני מזל טלה וגם למאזניים. [כדאי לקרוא את שניהם]
   אני לא יודעת מה צפוי לך . לשם כך צריך להכין מפה מדויקת. מפה אישית.
   כל טוב
   פנינה

 2. לילה

  שלום פנינה,
  מדוע אצל חלק מהמזלות נשמע שיופיטר יאפשר ואצל חלק אחר יאתגר?
  לדוגמה:
  אריה- הרחבת ידע. ואילו בבתולה- בעיות של ירושה ולא למשל ירחיב את הירושות.
  לפי מה זה נקבע? (הרי לא מדובר כאן במפה אישית).
  תודה רבה.

  • פנינה כץ

   היי לילה
   אני מבטיחה לך שאין לי דבר נגד מזל בתולה 🙂
   אז עכשיו אסביר לך, יופיטר בטלה באופן טבעי אינו בהיבט חיובי לשמש בבתולה. בשנה הבאה כשיופיטר יעבור למזל שור הוא ינהל יחסים הרמוניים יותר עם מזל בתולה. כפי שהשנה יופיטר בטלה מנהל יחסים הרמוניים יותר עם מזל אריה.
   מעבר לכך אם תשימי לב טרחתי ופירטתי את ההיבטים של יופיטר בשנה הקרובה. ואת בוודאי תבחיני שההיבט הפותח של יופיטר בטלה הוא דיסהרמוני לאורנוס בשור. אלה יחסים של בית 8 לבית 9 שאלה יחסי כסף/משפט/ערכאות/שותפויות/פיצויים וכ"ו.
   והכי חשוב, לזכור שצדק-יופיטר הוא מבטיח יותר מאשר מקיים. אם קראת את הכתבה שלי בנושא :יופיטר[צדק] הפלנטה המיתוס ושברו

   בברכה

   פנינה

 3. אפרת

  היי פנינה,
  באיזה מובן מי שבמזל סרטן יאלץ לחוות קושי בזמן יופיטר בטלה?

  • פנינה כץ

   היי אפרת,

   סרטן, מאזניים וגדי הם מזלות שיהיו מאותגרים יותר, בגין יופיטר בטלה. כל אחד עם המפה האישית שלו.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה