כוכב השבת- שיאט – SCHEAT ב-29 מעלות בדגים.

 כוכב השבת- שיאט – SCHEAT ב-29 מעלות בדגים.

מגניטודה- 2.6

השנה ב-20.3 עם ליקוי החמה המלא יהיה מפגש עם כוכב השבת שיאט.


כוכב השבת שיאט-Shceat ממוקם במעלה ה-29 של מזל דגים  שייך לקונסטלציית פגאסוס-הסוס המעופף –  פגסוס נולד מדם של ראש המדוזה אחרי שראשה נכרת[פגסוס צווארה השחוט של מדוזה שנקטלה על ידי הגיבור הידוע פרסאוס]. הסוס המעופף התכוון לרכב לשמיים ולהגיע לשמש!!! ומסמל את היומרה אולי העזה [חוצפה] של יצור לרצות להגיע לשמש ולכבוש אותה כי לא די לו בשום כיבוש.
המעלה ה-29 ידועה כמעלה מיוחדת החותמת כל בית[30 מעלות] או את המזל וכוכבים במיקום זה עוברים שינויים, טלטלות וחוסר יציבות בחיים.
יש משהו סימלי במיוחד במפגש של ליקוי חמה זה. כוכב השבת הזה בשמו המקורי Al Sa'id מסמל את היצור השאפתן או המתיימר.–.מהמיתולוגיה שרוצה להגביה לאין סוף ומשם נגזר הביטוי של הסרת הראש כסימבול להסרת הכתר והיוקרה בגין היוהרה שכן לא חכם לקחת מצבים בחיים בביטחון עצמי מופרז – שיאט הכוכב הנוצץ זוהר. היא על פי פתולומי בהשפעת מרקורי מרס אך אופיו אורני[מהכוכב אוראנוס]

המרובע[ צורת היהלום מעל]  שמרכיב את פגסוס: Scheat-שיאט,   מטר- Matar Markab- מרכב,    Algenib-אלגניב, אלפארץ- Alpheratz.

בגלל אופיו המשתנה כשתחת השפעת כוכב שבת זה התרחשו אירועים מפתיעים, אירועים תחת השפעת שיאט מדברים לעיתים על אסונות ימיים של טביעה אך גם של אסונות טבע ימיים או שנגרם מסערה קשה ומזג אוויר קיצוני. כשהאוקיאנוס משנה את מזג האוויר פתאום ויוצר סכנה ואסונות מסיביים. בעבר תחת השפעתו הייתה התגברות המשיחיות, הדתות אך גםהפאונדמנטליסטיות, גם המצאת האינטרנט הייתה בהשפע שיאט כמו "דת חדשה".  שיאט משפיע בחוסר גבולות, ביצירתיות , אומץ רב, אינטואיטיביות , ואנשים שנולדו תחת השפעתו השלילית  פועלים בחוסר סבלנות גלוי, עוברים אירועים דרמטיים בחיים כמו תאונה, אירוע של פגיעה פיזית כמו ניסיונות לרצח ואף נטייה לעיתים לסכנות עם נטיות אובדניות.   תחת השפעות חיוביות של שיאט אנשים פועלים על פי תחושות בטן יצירתיות ובחוכמה.

השנה ליקוי החמה ב-20.3 פורץ בצמידות לכוכב השבת שיאט.
ליקוי חמה מלא בשעה ב-11:47 על פי גריניץ' הוא מתרחש במעלה ה-29 של מזל דגים. הוא ישפיע על כולם אך לא ייראה בארץ.
ליקוי החמה על כוכב השבת שיאט גורם להתפקחות לקראת סיוט וחלום רע עם תחושת בלבול וחוסר אונים איך מתמודדים עם התוצאות. שיאט באופן טבעי מתנהל כמו אוראנוס וגורם למשברים, מפנים שינויים בלתי צפויים ואף מסוכנים. אנשים בהשפעתו מעיזים יותר ויוצרים תקופה חדשה גם מבחינה טכנולוגית, המצאות המקלות על האנושות, ואסור לשכוח שאוראנוס ופלוטו מגיעים לשיא [ב-17.3] דיוק הריבוע שמאלץ את האדם ליצור אבולוציה מתוך הנתונים הקיימים והופך קושי ומגבלה בסופו של דבר ליתרון לטובת הכלל תוך כדי התנגדות.
במהלך חמישה ימים לאחר הליקוי השמש במזל טלה מייצרת היבט חיובי לשבתאי הנסוג בקשת ומרקורי בדגים מייצר היבט חיובי לפלוטו בגדי ומתחילים התחלות חדשות ובעיקר להתאפס על מסגרת אלטרנטיבית חדשה. עם התחדשות. אפריל בפתח עם סכנות ביטחוניות קשות במיוחד סביב ליקוי הלבנה המתרחש ב-4.4 בשעה 15:01 שעון ישראל כשהימים בין ה: 8-4.4 יהיו סוערים, מסוכנים ומפתיעים.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                           7.3.2015

שאלות תשובות:

1. זו
ליקוי חמה
הי פנינה קצת נבהלתי כשקראתי על שיאט בשילוב ליקוי חמה.."ליקוי החמה על כוכב השבת שיאט גורם להתפקחות לקראת סיוט וחלום רע עם תחושת בלבול וחוסר אונים איך מתמודדים עם התוצאות" זה קורה בדיוק בתאריך יום ההולדת שלי.. כיצד ישפיע במקרה כזה (תאריך יום הולדת ביום ליקוי חמה..) תודה.
תשובה:
שלום לך זו קורה שיש יום הולדת ובאותו יום גם ליקוי לבנה/חמה. בדרך כלל זה יוצר הרגשה עמוסה מאוד אמוציונאלית ותחושה של בלבול . עם זאת ליקוי חמה פועל לאורך חודשים לכן לא כל דבר קורה באותו יום. המפגש בין הליקוי לכוכב השבת פועל חזק יותר בעולם ובתהליכים שקורים ולא בהכרח הכל אישי. ואל תשכחי שלפעמים התפקחות מבעיה ומטעות מתמשכת זה דבר מעולה. אולי מכאיב ואף מכעיס אבל מה היו חיינו שווים בלי כל המהמורות, אתגרים וקשיים והכל היה מתנהל במישור חלק? מאחלת לך הרבה מזל טוב. פנינה
2. מלכה
כוכב השבת שיאט
תודה פנינה. חיכיתי לכתבה הזו. שיאט נמצא אצלי במפה בצמידות לכוכבים אישיים.
תשובה:
שלום מלכה. שמחה מאוד !! יחד עם הליקוי השנה זה עלול להיות לא פשוט. בברכה, פנינה
3. מלכה
כוכב השבת שיאט
תודה פנינה. חיכיתי לכתבה הזו. שיאט נמצא אצלי במפה בצמידות לכוכבים אישיים.
תשובה:
שלום מלכה ועכשיו ליקוי החמה ב-20.3 יהיה על שיאט. בוודאי קראת. בברכה פנינה

 

 

השאר תגובה