כוכב השבת zubenel schemali במזל עקרב

   כוכב השבת ZUBENEL SCHEMALI ב-19 מעלות במזל עקרב

 

ממוקם בקונסטלציית מזל מאזניים. MAG [מגניטודה- הפרש]  של עד  2.5 מעלות [לאוחור או קדימה]

ילידי ה: 12-11.11 כוכב השבת יהיה צמוד לשמש שלהם אך ישפיע על ילידי מזל עקרב בין ה: 14-10.11 וכמובן כל מי שיש לו פלנטה במעלה 19 במזל עקרב [מגניטודה של 2.5] 

כוכב השבת ממוקם בחלק הדרומי של המאזניים שמחזיקות או אוחזות במאזניים. גוון הכוכב ירוק-כחול מיוחד מאוד ובולט בסביבה שלו בזכות הצבע.

האסטרונום הפרסי Al Biruni -973-1048 A.D זיהה אותו בשמיים. וקישרו אותו לשפע, סימל קציר, נישואין ונסיעות. התנהגותו כצירוף של מרקורי עם יופיטר. שילוב של אינטליגנציה גבוהה, כושר ביטוי בכתיבה ויכולת אורטורית[לנאום] בהשראת פלוטו מרס במזל עקרב מיוחסות גם תכונות של חריפות רבה ולחימה כדי להשיג בכל מחיר הישגים.

ZUBENEL SCHEMALI  מושפע ע"י הכוכבים יופיטר ומרס. כמו היבט של 60 מעלות ביניהם.  גורם להרבה שמחת חיים, שיפוט חריף עם כושר ביטוי. תחרותיים ושאפתניים במיוחד. מוצלח באופק ובמרכז השמיים. כשהוא קשור למרקורי יש יכולת לימודית גבוהה. הכוכב ספיריטואלי מאוד עם כוחות מנטליים חזקים. צמידות לשמש ולירח מחבר ליכולות גבוהות לשרת את הציבור מדרגות וסטטוס גבוה יצליחו כעורכי דין ומדענים.. באופק – מעניק הופעה מרשימה כבוד ומזל טוב,

צמידות הפלנטות לכוכב השבת: 

 עם השמש– מזל טוב, סטטוס גבוה, הופך בעיות ליתרונות ולרווח, 

עם הירח– כושר ארגון, ניהול, כישרון ליצירת חברים, אך עלול להשתמש בשמות של חברים כדי להרוויח לגברים אהבה לנשים ממעמד גבוה.

עם מרקורי– אהוד על אנשים ממעמד גבוה, כוח השפעה, הפקת יתרונות/הצלחות/חומריות  מכישרון כתיבה

עם ונוס- הצ מלחה חברתית, עזרה גדולה מנשים בחיים, הרבה רומנים אהבות ולעתים מספר נישואין, עם כוכב מרס- אמביציוזי מאוד, הצלחה דרך עוצמת האנרגיות, כוח השפעה גבוה, כוח עצום בדיבור ובכתיבה

עם יופיטר– מוח פילוסופי, כושר נאום וכתיבה, ירושות,

עם שבתאי- זהירות בישנות, מעצורים, אנליטיות מפותחת, טוב בכימיה, בילוש, אובדן מוקדם בחיים, טוב בירושות בית, מחלות ילדות

עם אורנוס– כלכלי, שליטה עצמית גבוהה,כישרון פסיכי  אינסטינקט מסחר, וחומר\, הרבה קשיים, רווח גדולים, הפסדים במשפטים, עזרה מאנשים משפיעים. חיי משפחה דיסהרמוניים, מוות פתאומי.

עם נפטון  – כישרונות מיסטיים עם יכולת כתיבתם כישרון לרפואה כימיה, פרקטיות חביבות רווחים מנישואין ומעסקים קשרים דיסהרמנוניים עם הורים או בני משפחה בכלל, נושאים של ירושות, סבל מתאונות וסכנת מוות מתאונות או פציעה.

ידועים עם כוכבים על כוכב השבת: מוחמד, גנדי, סינדי שרמן, ג'ימי הנדריקס, דילן תומאס. .בובי קנדי


ומסמל בטארוט את קלף הצדק- JUSTIC

הדמות הנשית בקלף מחזיקה ביד איתנה ויציבה את המאזניים. תחת השפעת קלף זה האדם מחפש צדק ואיזון. תמיד ממתינים כדי להיות בטוחים עד שההחלטה נופלת. החרב ביד הימנית מייצגת את המוח המודע את התודעה. כך כדאי לחשוב טוב לפני כל החלטה.
במיקרים רבים העיסוק הוא: במשפטים, בתביעות ומייצג אישיות עם כושר שיפוט גבוה, אדם רם דרג, איש צבא או ממשל, שאפתן בעל כבוד וכסף. אם מדובר באדם צעיר הרי שזה מרמז שאיפה ללימודים והצלחה בהשגת תואר. שילוב של מזל מאזניים עם קשת.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                     24.1.2015

3הערות

 1. חגי קהא

  זבנל צ'מלי הפלוטו שלי במעלה 19,53

  • פנינה כץ

   חגי קהא
   פלוטו כשהוא צמוד לכוכב שבת בעקרב זה רק מחזק את האפיונים העקרביים. zubenel schemail מושפע מצדק ומאדים שזה שילוב אנרגטי במיוחד ופלוטו נהנה שם מהתחדשות אנרגטית. כמובן שהכל תלוי במיקום מבחינת הבתים כי ככה בוודאי לא מנתחים מפותת.

   בברכה
   פנינה

 2. חגי קהא

  שלום , אפשר לדעת מה הפירוש כשהכוכב שבת צמוד לפלוטו . תודה

השאר תגובה