ליקוי חמה חלקי וליקוי לבנה מלא – ספטמבר 2015

  ליקוי חמה חלקי וליקוי לבנה מלא                      –   ספטמבר 2015

              

ליקוי החמה החלקי ב-13.9 בשעה 06:55. הליקוי יופיע ויראה בדרום אפריקה דרום הודו אנטרקטיקה.

מפת ליקוי החמה ב-13.9 בשעה 06:55 השמש והירח צמודים במזל בתולה בפאזה השלישית שליטה של מרקורי-ונוס[שור]
הליקוי מתרחש כשהירח עומד בין השמש וכדור הארץ. ליקוי המאורות נוצר כשהמוח האמוציונאלי [הירחי] משתלט אנרגטית על השכל הישר והשיפוט הופך ללקוי. התת מודע מציף את המודע ואנשים מתנהלים באימפולסיביות מונעים ברגשות ומגיבים אמוציונאלית בלי שום חשבון. בזמן ליקוי אנחנו חווים תחושות פתאומיות ידיעה שמכה בנו, פתאום תחושת שוק, הארה בתודעה, ובדרך כלל לא לוקחים זמן של פרספקטיבה לראות את הדברים ממרחק מסוים.כל החלומות והתגובות ההזויות שיש בתוכנו עלולים להשתחרר בזמן הליקוי.
זהו ליקוי שנחשב למעולה לכל מי שחוקר את הנושא והשפעותיו, בעלי מוח חד ופרפקציוניסטים ומארגנים למיניהם.  בהילקח בחשבון שיופיטר בבתולה ו"צל הרים עלול להפוך להרים". המולות [180 מעלות] -השמש והירח במעלה ה-20 במזל בתולה  והם מול  כוכב כירון הממוקם במעלה ה-20 במזל דגים.  היבט של פציעה וכאב. האתגר של ליקוי זה שיעמדו כוחותיו הרציונאליים של מזל בתולה לטובתו הליקוי עצמו מתרחש על כוכב השבת
Denebola – שהוא על זנבו של מזל אריה :

שהוא בעל אופי של מרקורי עם אוראנוס- יחד הם משפיעים על חוסר יציבות בסיסית . טוענים שהוא משפיע על שיפוט לקוי, ייאוש, חרטות, איבוד כבוד בפני הציבור, אובדן הכבוד של מנהיגים, אושר שהופך לכעס.  הוא בעל אופי של אוראנוס עם חוסר היציבות והטלטלות המאפיינות אירועים קטסטרופליים פתאומיים, המדגישים את הצורך בשיפוט מאוזן כשבמקביל למולות של שמש-ירח עומד כירון.
במפה של הליקוי:  השמש עם הירח במזל בתולה יוצרים היבט של 150 מעלות לאורנוס בטלה – איך שלא נתבונן בנושא יקרו אירועים קיצוניים.
הימים בין ה-14 לספטמבר ועד ה-21.9 הירח יהיה צמוד  ללילית בתחילת מזל מאזניים שזה לא נחשב להיבט של אושר ושמחה.
כשהשמש בליקוי שלה היא נצמדת למעלה של כוכב השבת והיא משפיעה על סכנה של טלטלות המשפיעות על כבודם של אנשים חשובים עד כדי איבוד הכבוד בפני ציבור, נפילת מנהיגים, מחלות חריפות.

במקביל אי אפשר להתעלם מאירוע כוכבי אחר,  כשאנחנו חווים את נסיגת מרקורי במעלה ה-15 עם כוכב השבת אלגוראב.
ALGORAB – והמניטודה שלו עד 3 מעלות. נחשב לאחד מכוכבי השבת ההרסנים ושערורייתיים שיש. השפעתו נחקרה רבות וכוכב שבת זה נחשב למושפע ישירות משילוב של ממרס שבתאי – שנחשב למיקום בעל השפעה קשה עם פעולות צבאיות הנושאות מחיר רב של אובדן אך עם תוצאה מפוארת. החלטות תחת השפעת אלגורב נעשות בגלל הישאבות למצב קשה בלי לעצור לרגע ולשאול על חיוניות הפעולה.
תחת השפעתו נגרמים איחורים הגורמים לאבידות. בחקר הכוכב שבת זה התברר שלקיסר פרנץ ג'וזף אלגורב היה באופק שלו והוא נרצח. הנשיא סאדאת נרצח כשהשמש ושבתאי היו צמודים לאלגוראב.[סאדאת כבן מזל גדי שבתאי הוא הכוכב השליט הטבעי]. כשהמרכז המסחרי בניו יורק ב-26.2.1993 יופיטר היה צמוד לאלגורב. וב-11.9.2001 באסון התאומים אלגוראב היה באופק צמוד למרקורי.
במפת ארה"ב השמש במזל סרטן יוצרת מרובע לשבתאי במאזניים. מרקורי הנסוג ייצמד לכוכב השבתך אלגוראב. פלוטו בגדי במעלה ה-13 יוצר T.square

   ליקוי לבנה מלא- "ירח דם".
 ליקוי לבנה מלא ב-28.9.2015 ב- 4 מעלות במזל טלה                       
כך נראה ליקוי הלבנה -ירח דם באפריל 2015.

ליקוי לבנה מלא ב-28.9.2015 יהיה ב- 4 מעלות במזל טלה בהיבט של מולות – 180 מעלות לשמש ולמרקורי במזל מאזניים. הירח יהיה בפאזה הראשונה של מזל טלה ובעצם הוא מייצר צמידות של ירח עם כוכב מרס. זהו היבט אגרסיבי תוקפני של הצהרת מלחמה ואגרסיה. ליקוי מלא[רישום של כל איזור באחוזי צפייה]   ייראה בצפון מערב אמריקה, דרום מזרח אסיה,  דרום אמריקה , האוקינוס השקט,האוקינוס ההודי, האוקיאנוס האטלנטי,  אירופה, אפריקה, האיזורים הארקטיים, אנטרקטיקה. הליקוי יגיע לאיזור שלנו בסיומו  לפנות בוקר סביב זריחת השמש ולא ברור כמה ואיפה ניתן יהיה לצפות בו.


בליקוי, כדור הארץ עומד בין השמש לירח הצבע המיוחד של הירח, במהלך הליקוי, מתקבל כשהוא עובר דרך הצל של כדור הארץ ואז נוצר גוון "של שקיעה במדבר", כפי שמגדירים המדענים. לצערנו, הליקוי נראה בצורה הטובה ביותר דווקא בצפון ובדרום אמריקה – זה נקרא ירח דם בגלל גווניו האדומים. רק בסוף הליקוי הוא עשוי להיראות בארץ לקראת הזריחה של החמה בין השעה 06.30-06.20 וקשה להאמין שניתן יהיה לראות את הליקוי בתוך הערים.
מסלול הירח סביב כדור הארץ הוא לא עגול אלא אליפטי, אז המרחק מכדור הארץ משתנה בהתאם למיקום הירח במסלול. בליקוי הוא יגיע לנקודה הקרובה ביותר לכדור הארץ נקראת "פריגיאה", והירח מקיף את כדור הארץ כל 28 ימים אז הוא נמצא בפריגיאה בערך 13 פעמים בשנה.

מפת – ליקוי הלבנה המלא – ירח 4 מעלות במזל טלה מול השמש +לילית+ראש דרקון במזל מאזניים.
השפעת ליקוי ירח מלא נמשכת לפחות שלושה חודשים ותלוי איפה הליקוי "נופל" במפה האישית שלכם. למשל במפה של נתניהו הירח 4 מעלות בטלה יוצר 90 מעלות מדוייק לכוכב אוראנוס הממוקם ב: 4 מעלות במזל סרטן  במפה של נתניהו – ולמעשה, על בית השותפויות. בקידוםהמפה של נתניהו,  הליקוי יוצר מרובע מדויק בין הירח של הליקוי 4 מעלות בטלה 90 מעלות  לשמש המקודמת של נתניהו שנמצאת 4 מעלות במזל גדי. ייתכן זעזוע טלטלה בנושא שותפויות, קואליציה. אך היציבות לכאורה עלולה להתערר במהלך הליקוי ולפחות במהלך השלושה חודשים לאחר מכן.

ליקוי הירח נצמד לכוכב השבת Deneb Kaitos-  ממוקם במזל טלה ב-2.10 מעלות בטלה עם מגניטודה עד 4.2 מעלות במזל טלה – הוא בעל אופי של שבתאי עם מרקורי – נוטה להשפיע על מעשים בעלי אופי של הרס עצמי, כוחות ברוטאליים ואכזריים המופעלים כלפי אנשים, שינויים המביאים חוסר מזל ואסונות. כוכב שבת זה שנאמר עליו  כי הוא חסר מעצורים, חלוץ, עקשן, בעל מזג אלים, מתקוטט הרבה.  אך מי שנולד בהיבט זה למרות התכונות הבעייתיות הוא נחשב לאדם מוצלח ומלא חן.
ערב הליקוי, ב-25.9 מרס מגיע לביקור במזל בתולה והוא יהיה בהיבט מרובע לשבתאי מול נפטון בדגים – מאדים מגיע למזל בתולה ויוצר היבט מרובע עם שבתאי, בדיוק כמו בפרוץ אינתיפאדת 'אל אקצה' שהתרחשה בספטמבר 2000 גם אז מאדים הגיע למזל בתולה ושבתאי היה במזל תאומים[היבט מרובע] היבט המבטיח תחושת מצור הגורמת לנואשות ולמעשים אכזריים כמו פיגועים. בנוסף לכך מאדים ביחס לנפטון גם מעלה ביטחונית את רף הפיגועים[נפטון שליט האויבים במפת מדינת ישראל] פרטים על מרס ותולדותיו ב-15 שנה האחרונות מתחת לכוכב מרס למטה.
.כללית מאדים מול נפטון מבטיח שרשרת סקנדלים ושערוריות בפתח
ברם, כנקודת ליקוי לבנה זה מבטא סכנות במערכות יחסים ונטייה להמר על שיקול דעת לא נכון ולהפסיד בגין החלטה לקויה יחסים חשובים ומשמעותיים. הליקוי הזה הוא נוטה ליצור מצבים של הכל או כלום. כיוון שליקוי ירח הוא אמוציונאלי בקיצוניות,  הוא עלול לגרום להרבה בכי ודמעות.  הדמעות המלוחות  נועדו לטהר את הכעסים שמרגישים אך יהיה כאב. מומלץ תחת השפעת הליקוי  להיזהר מגניבות וסכנות רבות האורבות בים. והשלכותיו של הליקוי יחד עם כוכב שבת זה,  מייצרים מצבים אלימים חסרי שליטה, התפרצויות של אירועים אגרסיביים ובין אנשים נטייה למריבות רבות וחוסר שליטה.
הירח עם כוכב שבת זה מסמלים אירועי ים מאיימים במגה סערות.  הירח מול ראש דרקון[בתחילת מזל מאזניים]  ייצמד למחרת הליקוי  לכוכב אוראנוס ויהיה מול לילית במזל מאזניים- פשוט זה לא יהיה. לפעמים אלןה ימים שהכי טוב לנוח בהם ולהימנע מהרפתקאות.

סירטון יפיפה על ליקוי ירח -דם – הליקוי הדומה יהיה רק ב-2033.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                                                                3.9.2015

השאר תגובה