מזל דלי – אופק


דלי 18.2-20.1
יסוד: אוויר. תקשורת עם החברה ועם העולם.
בית: 11. יחסים חברתיים ותדמית האדם בעיני החברה.
קבוצה:קבועה[פיקס]עקרונות של איכות חיים חברתית.

האופק מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה אם אתם יודעים את שעת הלידה, היכנסו לאתר
https://cafeastrology.com/ascendantcalculator.html
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

דלי עם אופק דלי: טיפוסים אינדיבידואליסטיים מאוד ואנושיים, כריזמטיים ועלולים לנוע בין גאונות לטירוף. מעולים באלתור, מיוחדים ואגוצנטריים. חולי שליטה וחייהם מפתיעים מאוד.
דלי עם אופק דגים: אישיות רגישה מאוד ומופנמת. בעלי יכולת נתינה ועזרה לזולת שסביר להניח שיעבדו כמטפלים. מוכשרים מבחינה אמנותית, אך מתקשים ליישם את יכולתם. הקצב שלהם איטי והיחסים הרגשיים לא פשוטים.
דלי עם אופק טלה: טיפוסים ספורטיביים ואנרגטיים, התרים אחר אתגרים וקשר אנושי. הם בעלי יכולת ליזום ולהצליח כלכלית. חייהם מתנהלים במהירות, והפן החברתי חשוב להם. הם נהנים ממוניטין חברתיים ותקשורתיים.
דלי עם אופק שור: בעלי כישרון אסתטי ויכולות מוזיקליות. יש להם צורך ביציבות ובביטחון. הקריירה חשובה להם מאוד והם יכולים לעבוד כמו סוליסטים. הם מחפשים אחר פרטנר עצמאי וחזק.
דלי עם אופק תאומים: שילוב תקשורתי במיוחד. מתאימים לעבודה במדיה, כריזמטיים ובעלי כישרון משחק ויכולת ביטוי משכנעת. רגישים, אנושיים, חברותיים וסקרנים, ונהנים ממראה צעיר.
דלי עם אופק סרטן: טיפוסים רגישים וביתיים שזקוקים למשפחה. יש קונפליקט בין הצורך בחופש לבין התלותיות בקשר. הם טובים בעבודה טיפולית ונפשית, מופנמים, ובעלי חרדות בנושאי כסף, שינויים ונטישה.
דלי עם אופק אריה: כריזמטיים וממגנטים, בעלי יכולות ניהול, ארגון ועבודת צוות. חיי החברה שלהםאינטנסיביים ויש להם הרבה תחביבים. הם מוכשרים ואגוצנטריים, ועסוקים הרבה בטיפוח עצמי.
דלי עם אופק בתולה: בעלי יכולות מנטליות גבוהות, לעתים פרפקציוניזם. אנשי עבודה חרוצים, ריאליים ואנושיים. מגלים רגישות לחלשים ולנזקקים, בעלי תודעה אקולוגית ותרים אחר איכות חיים.
דלי עם אופק מאזניים: שילוב של קסם אישיותי, כישרון אמנותי, צרכים תרבותיים ולימודיים רבים. הם חברותיים וזקוקים לבן זוג דומיננטי, אך בחירותיהם בנושא לא קלות. יש להם נטייה לעזור ולהיות אמפתיים.
דלי עם אופק עקרב: אדם כוחני ובעל עקרונות, נוכחות וכריזמה בולטת, אך לא נוח לבריות. מוכשר אך לוחמני ולעתים תוקפני. קשור לבית, למשפחה ולחומר.
דלי עם אופק קשת: אישיות קורנת ומלאת אנרגיה ושמחת חיים, אופטימיות והומור, אך גם עקשנות. בעל אידיאולוגיות מוצקות בנושא איכות חיים, לא רק במישור האישי. ניכרות נטיות ספורטיביות לצד גישה טובה לתחומי המדע.
דלי עם אופק גדי: אישיות המאופיינת בנוקשות עניינית, הישגיות ותועלתיות בענייני זמן וכסף. קרייריסטיים וטובים בתחומים ריאליים, בניהול ובמשפטים. יש להם קושי לבטא רגשות, שמשפיע על מערכות יחסים.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                 ספטמבר 2010.

 

25הערות

 1. סתווית עורבי

  נולדתי ב 21.1 71, שעת לידה 02:45 לפנןת בוקר.
  מה האופק שלי בבקשה.

  • פנינה כץ

   היי סתווית עורבי

   המזל באופק העולה שלך הוא קשת.

   בברכה
   פנינה

 2. דנה

  נולדתי ב 31.1.2008 נולדתי ב ארבע וחמישה ( 16:05) מה האופק שלי?

  • פנינה כץ

   שלום דנה
   האופק שלך העולה במזל סרטן

   בברכה
   פנינה

 3. אילנה ברדה

  נולדתי ב30לינואר 1963מה האופק שלי?

  • פנינה כץ

   אילנה ברדה שלום,
   אופק נקבע ע"י צרוף של תאריך לידה עם שעת לידה ומקום לידה.

   בברכה
   פנינה

 4. קרן

  היי פנינה אשמח לדעת מה האופק שלי
  נולדתי ב29.01.89 בשעה 8:45 בצרנוביץ שבאוקראינה

  • פנינה כץ

   קרן שלום,

   האופק העולה שלך הוא במזל דגים.

   בברכה
   פנינה

  • פנינה כץ

   קרן שלום
   האופק העולה שלך במזל דגים.

   בברכה
   פנינה

 5. מאיה

  היי פנינה
  אני נולדתי ב29/011977 ב2 בלילה
  מה האופק שלי ?

  • פנינה כץ

   מאיה שלום
   האופק שלך במזל עקרב.

   חג שמח
   פנינה

 6. אלני

  שלום פנינה ,
  אשמח לדעת מהו האופק שלי ?
  נולדתי ב- 28/1/1973 בשעה 04:25 ישראל
  והיכן אוכל באתר שלך למצוא מידע בעניין קשר זוגי
  תודה

 7. אולגה

  שלום פנינה

  אשמח לדעת מהוא האופק שלי

  נולדתי ב18.02.1992 בשעה 6:06 ,ארץ לידה רוסיה בירוביג"אן

  תודה רבה

  • פנינה כץ

   אולגה שלום

   בת מזל דלי עם אופק גדי .

   בברכה
   פנינה

 8. מיקי

  היי פנינה,
  1. בקשר לשאלתי השנייה על הדרך לזהות את מידת הדומיננטיות של האופק, האם תוכלי לכתוב לי מהי הדרך לעשות זאת? קראתי שכתבת שבמקרים מסוימים האופק דומיננטי יותר ממזל השמש ולכן חשוב לי לברר זאת. בדקתי באתרי אינטרנט וכולם טענו אורנוס הוא הכוכב הכי דומיננטי אצלי וגם מזל דלי, לעומת הירח ומזל סרטן שמוקמו מאוד נמוך, אך איני יודע באילו שיטות הם השתמשו וחשוב לי לברר בעצמי והחומרים שלך באתר תמיד מוכיחים את עצמם.
  2. האם יש היבט מסוים במפה שמצביע על בעיות אורתודנטיות (שיניים עקומות/מנשך עמוק וכדומה)?
  תודה מראש.

  • פנינה כץ

   מיקי שלום
   האופק משמעותי לא פחות מהמזל. ושליט האופק ומיקומו באופן נחרץ קשור לבסיס ניתוח המפה. כלומר אם יש למישהו אופק סרטן הירח שהוא שליט מזל סרטן והמיקום שלו[במזל ובבית] יקבעו את האנרגיות , בריאות וכיוונים בחיים ורמת האירועים בחיים יושפעו מהאופק באופן דומיננטי. בדרך כלל בעיות שיניים/עצמות סידן מתקשרים לשבתאי ולמזל גדי. ולהרבה דליים יש כוכבים במזל גדי.

   כל טוב
   פנינה

 9. מיקי

  היי פנינה,
  אני בן מזל דלי עם אופק סרטן ואני מרגיש שהכתוב על השילוב הזה נכון רק לגבי הילדות שלי. היום אני מזדהה לחלוטין עם התכונות המיוחסות למזל דלי, ומרגיש שהשילובים עם אופק דלי או עם אופק תאומים נכונים לגביי הרבה יותר (אמנם אף אחד לא אובייקטיבי בקשר לעצמו ומסוגל לראות את כל האמת לגביו, אך עדיין התחושה קיימת). אך יש לי אחות תאומה שנולדה דקה לפניי וגם היא דלי עם אופק סרטן והיא מחוברת מאוד לערכי המשפחה, הדת והמסורת – תכונות שקשורות למזל סרטן, בניגוד אליי שממש לא ולכן אני מסיק שהאופק אצלה דומיננטי יותר מאשר אצלי. לכן רציתי לשאול כיצד ניתן לראות במפה את מידת הדומיננטיות של האופק והאם ההשפעה שלו על האופי מתפוגגת במקרים מסויימים ככל שמתבגרים? תודה ושבת שלום.

  • פנינה כץ

   מיקי שלום
   יש הבדלים בין תאומים ואתם לא תאומים זהים. כמו למשל, תכונות גבריות ונשיות עם הדגשים שונים. תכונות לא מתפוגגות אך מהלך הכוכבים במשך השנים גורם לעיצוב האישיות . הכוכב ה שליט של האופק הוא משמעותי. ואם האופק סרטן הירח הוא השליט והוא בהחלט הפכפך ומתנהג אחרת במפה של גבר ואחרת במפה של אישה.
   תקרא על הירח פה: הירח ב-12 המזלות פרק ב< וגם על תפקידו של הירח כשליט האופק תקרא הירח פרק א
   ב ברכה
   פנינה

 10. סיגלית

  נולדתי בתאריך: 1/2/1969.
  מזל דלי.
  לאיזה אופק אני מתאימה?

  • פנינה כץ

   סיגלית שלום
   אופק נקבע על פי שילוב של תאריך לידה שעת לידה ומקום לידה.

   בברכה
   פנינה

 11. Gal

  אופק גדי לא נפתח… אשמח לתיקון

  • פנינה כץ

   Gal שלום
   ברור שנפתח, לו היית לוחץ על :המשך לקרוא שמופיע במלבנית הסגולה.
   אבל פתחתי עבורך אופק גדי.
   בברכה
   פנינה

 12. אולגה

  מה יקרה אם מזל דלי וטלה יתחברו למשך כל ימיי חייהם זה אפשרי?

  • פנינה כץ

   אולגה שלום

   בעיקרון יש בני מזל דלי וטלה שחיים באושר ויש גם כאלה שלא. המזל לא מספיק כדי להתאים. הרבה גורמים במפה אישית של כל צד חשובים אחד כלפי השני כדי לשרוד התאמה ואפילו להיות מאושרים.
   בברכה
   פנינה

השאר תגובה