מזל ט ל ה -האופק -אהבה

מזל ט ל ה -האופק -אהבה

יסוד האש: מונע מכוח ההצתה, מיצירת התחלות ומעשייה אינסטינקטיבי- מהר יותר.
בית 1: האני, עיסוק בעצמי וברצונות האישיים. בוער הרצון לכבוש
קבוצה: עיקרית[קרדינל] שאפתנות-הכי רחוק שאפשר.

מזל האופק
הוא המרכיב הבסיסי של ה"אני", המבטא את סך התנהגותו של האדם ואת תדמיתו. לכן, למשל, אנשים שנולדו באותו מזל אך לא באותה שעה, אינם בהכרח דומים זה לזה. הצירוף של מזל האופק ושל המזל השליט במפה יכול ללמד על התכונות הגופניות, המאוויים והעניינים הבריאותיים שלכם, ולתת לכם תמונה יותר מדויקת של עצמכם.
הורוסקופ אישי[מפת לידה], נבנה על עיקרון המזל [תאריך הלידה] והאופק[מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה]
טבלת שעון קיץ לילידי 2016-1948.
לילידי הארץ שיודעים את שעת לידתם.
mystic-age.com
תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.
אלה שנולדו מחוץ לישראל יכולים להיעזר באתר:

http://www.heavenschild.com.au/ascendant.htm
בתוצאה תמצאו את האופק שלך = Your Ascendant

טלה עם אופק טלה – טיפוסים שחייהם מהירים, סוערים ואינטנסיביים, שכוללים הרבה מלחמות ומאבקים. שאפתנים, תחרותיים, יצריים ויצירתיים. יש להם יכולת טובה ליזום.
טלה עם אופק שור: בעלי סקס אפיל גבוה, קצב החיים שלהם איטי יחסית והם מופנמים, מחושבים, עקביים ומחפשים אחר נוחות. מעניקים חשיבות לחומר וליציבות. לעתים עקשנים, אך מתוחכמים.
טלה עם אופק תאומים: אנשים אנרגטיים ודמגוגים, שמוחם עסוק תמידית. מתקשים בקיום יחסים אינטימיות ויחסים אישיים. כישרון שיווק ומכירות וחברותיות מפותחת. לעתים נאלצים להתמודד עם בעיית זהות ושייכות.
טלה עם אופק סרטן: אמוציונליים ושאפתנים מאוד, שזקוקים לניצחונות, למשפחתיות ולתמיכה מהסביבה. לעתים נוטים להתפרצויות ולכעס. יש להם צורך רב בביטחון פיננסי, וקשה להסתגל למצבים חדשים.
טלה עם אופק אריה: בעלי כושר מנהיגות, חברותיות, ספורטיביות ותחרותיות. נהנים מכישרון ניהול וכריזמה, עומדים על עקרונותיהם ומסתירים חולשות. חייהם האישיים יציבים, והם נוטים להיות שמרנים.
טלה עם אופק בתולה: מופנמים, ביקורתיים ובעלי יכולת טיפולית. מתאימים לעיסוק ברפואה, גוף ותזונה. חרוצים, מתמידים ומוכנים להשקיע כדי להצליח. סובלים ממתחים ומאי שקט פיזי ונפשי.
טלה עם אופק מאזניים: תקשורתיים מאוד, עסוקים בדימוי שלהם, זקוקים לזוגיות יציבה, חולי שליטה ושאפתנים, אך מתקשים להתמיד, שונאים שגרה, טמפרמנטיים ובעלי חוש אסתטי מפותח.
טלה עם אופק עקרב: דיסקרטיים ביותר, כוחניים ומתוחכמים, ויודעים להרוויח ממצבי חולשה של אחרים. מניפולטיביים, עשויים להצליח בתפקידי תכנון ואסטרטגיה, פיננסים וצבא. עסוקים בענייני מיניות.
טלה עם אופק קשת: בטוחים בעצמם, בעלי חוש הומור, תחרותיים וחברותיים, ספורטיביים ונוטים לאהבת שעשועים, יצירתיות, הרפתקנות וריבוי מערכות יחסים. בעלי מיניות גבוהה, צורך רב בניידות ולעתים קלסטרופוביה.
טלה עם אופק גדי: מונעים משילוב של שאפתנות גבוהה עם רצינות וצורך במימוש עצמי חומרי. קושי בביטוי רגשי, ולפעמים פועלים כמו מכונה משומנת מדי. מתקשים בקיום יחסים אינטימיים אמיתיים.
טלה עם אופק דלי: חברותיים, נמרצים, סקרנים וזקוקים להרבה אדרנלין, פעילות פיזית ונסיעות. חייהם דינמיים, מפתיעים וכוללים אירועים לא מתוכננים רבים ושינויים במערכות היחסים.
טלה עם אופק דגים: הם מופנמים ואמוציונליים, בעלי דמיון רב. נוטים לעתים להתמכרויות מכל מיני סוגים. ייתכנו נטיות אמנותיות בנושאים כמו מוזיקה, שירה, תחומי טיפול ומיסטיקה.


כל הזכויות שמורות לפנינה כץ               2012.

השאר תגובה