מזל מאזניים – אופק

 
מאזניים 23.10-23.9

יסוד: אוויר.
זקוקים לתקשורת בין זוגית והתדמית בעיני האחר
בית: 7. נישואים, שותפויות ויחסי ציבור.
קבוצה:עיקרת[קרדינל] הישגים דרך יחסים אישיים ופופולריות.

האופק מחושב על פי שעת הלידה ביחס לתאריך הלידה ומקום הלידה אם אתם יודעים את שעת הלידה, היכנסו לאתר

https://cafeastrology.com/ascendantcalculator.html


תכניסו את הפרטים המבוקשים ותקבלו את חישוב האופק.

 

מאזניים עם אופק מאזניים: טיפוסים מרוכזים בעצמם ובמראם. אסתטיים, חברותיים ביותר וכריזמטיים. הם מוכשרים ובעלי מוניטין בתחומי המדיה, שאפתנים, סוערים ומחפשים אהבה "מושלמת" בכל דרך ולעתים בכל מחיר.
מאזניים עם אופק עקרב: הם סוערים, דיסקרטיים ועיקשים, קיצוניים ודרמטיים בדיעותיהם. מקדישים זמן רב לעיסוק בנושא יחסים ואהבות. טובים בתחומי ייעוץ בשל כישרון לזיהוי חולשות הזולת ויכולת תמרון.
מאזניים עם אופק קשת: טיפוסים חברותיים שהופכים את אהבתם לאנשים לעיסוק. מצליחים בתחומי מדיה, פרסום ובמה. אוהבים חיי נוחות ומותרות. לפעמים נופלים לשטחיות ומתקשים לעמוד על זכויותיהם ולהתחייב.
מאזניים עם אופק גדי: הם שאפתנים וממוקדי מטרה. חולי שליטה, אחראים וחרוצים, והפן הכלכלי חשוב להם מאוד. טובים בתחומים הקשורים לתכנון, הנדסה, ארכיטקטורה ותחומים ריאליים. מופנמים, דיסקרטיים וביתיים.
מאזניים עם אופק דלי: טיפוסים חברותיים ואוהבי אדם, בעלי כישרון טיפולי קלאסי. מצוינים בתחומי המדיה ובעלי כישרון ללימודים. גישתם לחיים לא שגרתית, הם אידיאליסטים ואמנים בנפשם.
מאזניים עם אופק דגים: הם מוכשרים ויודעים להתבטא, רגישים ונוטים לעסוק בתחומי מוזיקה, ציור או עיצוב. חייהם מתנהלים באיטיות. הם אוהבי חופש וזקוקים למרחב, נהנים מהחיים ולעתים נוטים להתמכרויות.
מאזניים עם אופק טלה: הם לוחמניים, תחרותיים ושאפתניים. מייחסים חשיבות רבה לזוגיות ובעלי צורך בתמיכה ובמשוב. מזגם נע בין אגרסיביות למתיקות. הם חברותיים וזקוקים לבמה, להיות במרכז העניינים ולהשפיע. נפגעים וסולחים בקלות.
מאזניים עם אופק שור: נטיות אסתטיות מובהקות, צורך במצב חומרי יציב, מחפשי הרמוניה ושלווה, הפן האמנותי מפותח, חוש לעיצוב וקשר למוזיקה, לעיתים פסיביות יתר ואיטיות. סיבולת גבוהה לטווח ארוך, פן של נהנתנות בולט. מופנמים רגשית וזקוקים לסביבה תומכת.
מאזניים עם אופק תאומים: טיפוסים תקשורתיים, בעלי יכולת ביטוי גבוהה. הם חברותיים, מתאימים לעבודה ביחסי ציבור ובמדיה, וייתכן אף לעבודה המצריכה כישורים טכניים. זקוקים לעניין מתמיד. מכורים לאהבה ולסקס.
מאזניים עם אופק סרטן: יש בהם שילוב של שאפתנות רבה וחיפוש אחר ביטחון כלכלי, בצד צורך בזוגיות משפחתית והתנהלות תלותית ברורה בתוכה. בעלי צורך בשליטה. מתאימים לעבודה בנדל"ן. יכולת הביטוי שלהם בכתב גבוהה.
מאזניים עם אופק אריה: הם מהווים שילוב של קסם וחן, שאותם הם מפעילים גם לטובת השגת יעדים. הם תקשורתיים, ריכוזיים ונוטים לעסוק בתחומי ניהול. חשובים להם הדימוי העצמי שלהם ומה שחושבים עליהם.
מאזניים עם אופק בתולה: טיפוסים מסודרים מאוד, בעלי כישרון לעשיית כסף ויחס חיובי במיוחד לחומר. בדרך כלל נהנים מהחיים ואוהבי מותרות. הם נדיבים, פרקטיים ובעלי כישרון בטיפול באחרים, בבישול או בעיצוב.

כל הזכויות שמורות לפנינה כץ                    ספטמבר 2010

 

31הערות

 1. קאי

  היי פנינה נולדתי ב29.9.2004 בשעה 6 בבוקר בירושלים, רציתי לדעת מה מזל האופק שלי

  • פנינה כץ

   קאי שלום,

   מזל העולה באופק שלך הוא מאזניים.
   כל טוב
   פנינה

   • קאי

    גם המזל שלי מאזניים וגם מזל האופק שלי מאזניים?

   • פנינה כץ

    קאי שלום

    אכן. נולדת כשמזל מאזניים עלה באופק.

    בברכה
    פנינה

 2. גיא

  מקרה מעניין מאוד- אני מזל גדי אופק מאזניים ( 23:10 שעת לידתי )
  ב6/10 ילדה אשתי תאומים בת ובן ששעת לידתם 13:46 ו 13:48
  בדקתי ומצאתי שזה מאזניים עם אופק גדי !! מדהים
  האם תוכלי לפרט מעט על מקרה מעניין זה ?

  • פנינה כץ

   גיא שלום

   זה ממש לא מפתיע אבל זה אחד הדברים המעניינים והמגבים את אסטרולוגיה בנושא הגנטי. ככה זה פשוט עובד. אם תבדוק את המפה שלך ביחס למפות של ההורים שלך תגלה או שמזל האופק שלך הוא המזל של אחד ההורים שלך, לפעמים זה מורכב יותר לעין לא מאומנת באסטרולוגיה לראות את ההקשר, אבל זו הדרך שלי בניתוחי מפות לאבחן ממי ירשת מה? .
   זו הגנטיקה שמוכיחה עד כמה תאריכי הלידה והשעות אינם אקראיים. אני מעלה את הנושא הזה בהרבה תשובות המתקשרות להורים ילדים ואפילו כמה דורות לאחור כשהפרטים בנושא מתאפשרים.

   בברכה
   פנינה

השאר תגובה